XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 394 utakmica za dan
Subota, 23 Novembar 2019

Fudbal

23.11.2019 18:00 Vojvodina 2 : 1 Napredak
23.11.2019 16:00 Čukarički 2 : 0 Rad
23.11.2019 16:00 Mladost 0 : 3 TSC
23.11.2019 16:00 Voždovac 2 : 0 Proleter
23.11.2019 16:00 Radnički (N) 0 : 2 Crvena zvezda
23.11.2019 16:00 Kolubara 0 : 0 Zemun
23.11.2019 13:00 Trayal 0 : 1 Radnički (P)
23.11.2019 13:00 Zlatibor 1 : 1 Dinamo
23.11.2019 13:00 Sinđelić 0 : 2 OFK Bačka
23.11.2019 13:00 Loznica 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
23.11.2019 13:00 Mačva 1929 0 : 1 Jedinstvo
23.11.2019 13:00 Sloga (P) 2 : 0 RSK
23.11.2019 13:00 Sloga (K) 0 : 2 Takovo
23.11.2019 13:00 Trepča 0 : 0 Tutin
23.11.2019 13:00 Sloga 33 2 : 4 Borac 1926
23.11.2019 13:00 Mladi radnik 1926 1 : 2 Proleter Mihajlovac
23.11.2019 13:00 Bratstvo 1946 1 : 0 1. Maj Ruma
23.11.2019 13:00 Kozara 2 : 3 Radnički (Zr)
23.11.2019 13:00 Dinamo 1945 3 : 0 Borac
23.11.2019 13:00 Bečej 1918 3 : 1 Radnički 1912
23.11.2019 13:00 OFK Vršac 2 : 0 Bačka 1901
23.11.2019 13:00 GFK Dubočica 2 : 1 Moravac Orion
23.11.2019 13:00 Trstenik PPT 1 : 2 Dunav
23.11.2019 13:00 OFK Sinđelić 1 : 1 Radan
23.11.2019 13:00 OFK Beograd 2 : 1 Radnički (O)
23.11.2019 13:00 BSK Borča 4 : 3 Stepojevac Vaga
23.11.2019 13:00 OFK Mladenovac 0 : 0 IMT
23.11.2019 13:00 Radnički (NB) 2 : 1 Brodarac
23.11.2019 13:00 Lokomotiva 2 : 1 Zvezdara
23.11.2019 13:00 VGSK 1 : 1 Morava
23.11.2019 13:00 Karađorđe 2 : 0 Sloga 1924
23.11.2019 13:00 Zadrugar 0 : 3 Železničar
23.11.2019 13:00 Radnički (V) 3 : 0 Brezovica
23.11.2019 13:00 Šumadija 1903 4 : 2 Polet
23.11.2019 13:00 Bane 1931 0 : 1 Gruža
23.11.2019 13:00 Omladinac 1 : 2 Novi Pazar 1928
23.11.2019 13:00 Budućnost 4 : 1 Prijevor
23.11.2019 13:00 Crnokosa 0 : 4 GFK Sloboda
23.11.2019 13:00 Krila Krajine 0 : 1 Bačka
23.11.2019 13:00 Tekstilac 1 : 0 Bajša
23.11.2019 13:00 OFK Stari Grad 9 : 1 Tavankut
23.11.2019 13:00 Crvenka 2 : 4 Mladost (T)
23.11.2019 13:00 Radnički 0 : 3 ČSK Pivara
23.11.2019 13:00 Sloga 0 : 2 Tisa
23.11.2019 13:00 OFK Vrbas 0 : 1 Mladost (BP)
23.11.2019 13:00 Cement 3 : 1 Mladost (BJ)
23.11.2019 13:00 Mladost (NS) 1 : 1 Borac
23.11.2019 13:00 Podrinje 5 : 0 Crvena zvezda
23.11.2019 13:00 Radnički (NP) 0 : 2 Sloga (E)
23.11.2019 13:00 Sloga (T) 0 : 2 Hajduk (D)
23.11.2019 13:00 Sloga 2 : 0 Jedinstvo (NB)
23.11.2019 13:00 Begej 2 : 1 Krajina
23.11.2019 13:00 Sloboda 1 : 0 Borac (St)
23.11.2019 13:00 Radnički (S) 2 : 2 ŽAK
23.11.2019 13:00 Budućnost 3 : 2 Proleter (BK)
23.11.2019 13:00 Polet 1980 1 : 3 Jablanica
23.11.2019 13:00 Svetlost Badnjevac 3 : 1 Akademija 10
23.11.2019 13:00 Budućnost 4 : 1 OFK Kosanica
23.11.2019 13:00 Balkanski 8 : 0 OFK Slatina
23.11.2019 13:00 Brodoremont 3 : 1 Đerdap
23.11.2019 13:00 Bor 1919 0 : 1 Kablovi
23.11.2019 13:00 Rtanj 3 : 5 Timok 1919
23.11.2019 13:00 Rajko Mitić 2 : 1 Lužnica
23.11.2019 13:00 Blagotin 3 : 1 Morava 1918
23.11.2019 13:00 Svrljig 5 : 0 Orljane
23.11.2019 13:00 OFK Napredak 1929 4 : 3 Malošište
23.11.2019 13:00 Napredak 1 : 0 Leštane
23.11.2019 11:00 Milutinac 1 : 2 BSK Batajnica
23.11.2019 13:00 Jasenica 2017 2 : 0 SASK
23.11.2019 13:00 Rubribreza 4 : 1 Iskra
23.11.2019 13:00 Mladost (DD) 5 : 3 Vidojevica
23.11.2019 13:30 Parmenac 4 : 1 Napredak
23.11.2019 13:00 ŽAK 0 : 4 Budućnost (M)
23.11.2019 13:00 Tvrđava 2 : 0 Maglić
23.11.2019 13:00 Polet 0 : 1 Radnički 1918
23.11.2019 13:00 Vojvodina 3 : 0 BSK
23.11.2019 13:00 Napredak 3 : 0 Preporod
23.11.2019 13:00 Obilić (NK) 0 : 1 Radnički 1905
23.11.2019 13:00 Njegoš 2 : 0 Senta
23.11.2019 13:00 Proleter (RS) 1 : 2 Obilić (Z)
23.11.2019 13:00 Rudar 1 : 3 Donji Petrovci
23.11.2019 13:00 Slavija 1 : 3 RFK Novi Sad 1921
23.11.2019 13:00 Fruškogorski partizan 3 : 0 OFK Futog
23.11.2019 13:00 Mladost (L) 7 : 1 Radnički 1911
23.11.2019 13:00 Radnički (K) 0 : 0 Partizan (G)
23.11.2019 13:00 Poreč 3 : 2 Blizna
23.11.2019 13:00 Rudna Glava 3 : 0 BSK
23.11.2019 13:00 Brestovac 3 : 3 Polet
23.11.2019 13:30 OFK Knjaz 3 : 0 Osnić
23.11.2019 13:30 Radnički 1946 4 : 2 Midžor
23.11.2019 13:30 Rudar Vrška Čuka 1 : 3 Graničar
23.11.2019 13:00 Varvarin 3 : 1 Sloga (Ć)
23.11.2019 13:00 Čitluk 2 : 1 Trudbenik
23.11.2019 13:00 Sloga 5 : 1 Napredak 2012
23.11.2019 13:00 Padina 0 : 6 OFK Rutevac 1908
23.11.2019 13:00 Rajac 1 : 0 Stari drugari
23.11.2019 13:00 Lukavac 3 : 2 Popadić
23.11.2019 13:00 Partizan 4 : 1 Kula
23.11.2019 13:00 Železničar 6 : 0 Slanobarac
23.11.2019 13:00 Vinogradar 2 : 2 Čenej
23.11.2019 13:00 Jedinstvo (Š) 7 : 2 Todorovce
23.11.2019 13:00 Radnički (P) 0 : 3 Sloboda
23.11.2019 13:00 OFK Brza 2 : 0 Gradac
23.11.2019 13:00 Garevina 0 : 1 Kopaonik
23.11.2019 13:00 Vinogradar 5 : 1 Polet 57
23.11.2019 13:00 Rudar (St) 3 : 1 15. Avgust 1950
23.11.2019 13:00 Beljanica 3 : 0 Istok 63
23.11.2019 13:00 Mladost (S) 6 : 0 Mladost (GM)
23.11.2019 13:00 Sinđelić 1934 3 : 1 Mladost
23.11.2019 13:00 Zenit 2 : 4 Mladost
23.11.2019 13:00 GFK Tabane 0 : 1 Budućnost
23.11.2019 13:00 Omladinac-Šumadinac (V) 1 : 2 Napredak (MK)
23.11.2019 13:00 Gaglovo 1 : 2 Rasina
23.11.2019 13:00 Zeppelin 026 3 : 0 OFK Slavija
23.11.2019 13:00 Polet (R) 4 : 1 Rutevac
23.11.2019 Kriva Reka : GP Zlatibor
23.11.2019 Kapedunum : Raketa
23.11.2019 Zlatibor 2 : Višesava 2
23.11.2019 13:30 Budućnost (S) 2 : 1 BSK 2014
23.11.2019 13:00 Sparta 1 : 4 Petrovac 74
23.11.2019 13:00 Mladost (K) 2 : 2 Bliznak-Medveđica
23.11.2019 13:00 Mladost 0 : 4 Radnik
23.11.2019 16:00 Borac 0 : 0 Zrinjski
23.11.2019 13:00 Tuzla Siti 1 : 0 Čelik
23.11.2019 13:00 Zvijezda 09 1 : 1 Sloboda
23.11.2019 13:00 Velež 1 : 2 Sarajevo
23.11.2019 13:00 Zeta 2 : 0 Grbalj
23.11.2019 19:00 Budućnost 2 : 1 OFK Titograd
23.11.2019 13:00 OFK Petrovac 0 : 4 Sutjeska
23.11.2019 13:00 Kom 1 : 1 Iskra
23.11.2019 15:00 Podgorica 3 : 0 Rudar
23.11.2019 16:00 Bournemouth 1 : 2 Wolverhampton
23.11.2019 16:00 Arsenal 2 : 2 Southampton
23.11.2019 16:00 Brighton 0 : 2 Leicester City
23.11.2019 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Liverpool
23.11.2019 16:00 Everton 0 : 2 Norwich City
23.11.2019 18:30 Manchester City 2 : 1 Chelsea
23.11.2019 16:00 Watford 0 : 3 Burnley
23.11.2019 13:30 West Ham 2 : 3 Tottenham
23.11.2019 16:00 Real Betis 2 : 1 Valencia
23.11.2019 18:30 Granada 1 : 1 Atlético Madrid
23.11.2019 13:00 Leganés 1 : 2 Barcelona
23.11.2019 21:00 Real Madrid 3 : 1 Real Sociedad
23.11.2019 18:30 RB Leipzig 4 : 1 Köln
23.11.2019 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Freiburg
23.11.2019 00:00 Eintracht 0 : 2 Wolfsburg
23.11.2019 15:30 Werder Bremen 1 : 2 Schalke 04
23.11.2019 15:30 Fortuna 0 : 4 Bayern München
23.11.2019 00:00 Union Berlin 2 : 0 Borussia M'gladbach
23.11.2019 15:00 Atalanta 1 : 3 Juventus
23.11.2019 18:00 Milan 1 : 1 Napoli
23.11.2019 20:45 Torino 0 : 3 Internazionale
23.11.2019 17:30 Olympique Lyonnais 2 : 1 Nice
23.11.2019 20:00 Brest 1 : 1 Nantes
23.11.2019 20:00 Metz 1 : 1 Reims
23.11.2019 20:00 Amiens SC 0 : 4 Strasbourg
23.11.2019 20:00 Angers 1 : 0 Nîmes
23.11.2019 20:00 Dijon 2 : 1 Rennes
23.11.2019 14:00 Ngozi City 1 : 2 Les Lierres
23.11.2019 14:00 Olympic Star 2 : 2 Bumamuru
23.11.2019 14:00 Musongati 2 : 1 Aigle Noir
23.11.2019 14:00 Lydia Ludic 1 : 0 Athlético Olympic
23.11.2019 14:30 Inter Star 1 : 2 Rukinzo
23.11.2019 14:00 Spartak 8 : 0 Vojvodina
23.11.2019 11:00 Partizan 1 : 2 Crvena zvezda
23.11.2019 13:30 Internacional 0 : 1 Vojvodina
23.11.2019 10:00 OFK Bačka 0 : 4 Spartak ŽK
23.11.2019 10:00 Hajduk 1912 1 : 5 TSC
23.11.2019 10:00 Bačka 1901 0 : 3 Kabel
23.11.2019 10:00 Njerš Ištvan 9 : 0 Tekstilac
23.11.2019 BASK 0 : 6 Brodarac 2
23.11.2019 Bežanija 2 : 1 Sinđelić
23.11.2019 Kolubara 1 : 4 IMT
23.11.2019 DIF 2 : 3 BSK Borča
23.11.2019 Zemun 9 : 0 Studentski Grad
23.11.2019 011 0 : 2 OFK Žarkovo
23.11.2019 Lokomotiva 1 : 0 BSK 1925
23.11.2019 Partizan 3 : 1 Grafičar
23.11.2019 Radnički (NB) 3 : 0 OFK Beograd
23.11.2019 IMT 2 : 3 Brodarac
23.11.2019 Internacional 3 : 1 011
23.11.2019 Lokomotiva 3 : 0 Zemun
23.11.2019 Rad 2 : 1 Sinđelić
23.11.2019 BSK Borča 1 : 1 Voždovac
23.11.2019 10:00 Brodarac 3 : 0 Čukarički
23.11.2019 13:00 RFK Grafičar 3 : 1 Mačva
23.11.2019 11:00 Mladi radnik 1926 1 : 0 Šumadija 1903
23.11.2019 11:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 5 Metalac (GM)
23.11.2019 11:00 Jedinstvo (Ub) 2 : 3 Javor
23.11.2019 11:00 Mladost (L) 2 : 0 Novi Pazar
23.11.2019 11:00 Loznica 1 : 1 Radnički 1923
23.11.2019 11:00 Sloga (P) 0 : 2 Borac 1926
23.11.2019 11:00 Apolon 1 : 0 Sloboda (U)
23.11.2019 11:00 Smederevo 1924 1 : 1 Savacijum
23.11.2019 00:00 Radnik 0 : 8 Napredak
23.11.2019 00:00 Radnički 2 2 : 1 GFK Dubočic
23.11.2019 00:00 Radnički (P) 2 : 3 OFK Radnički
23.11.2019 00:00 Vlasina 1 : 3 Bor 1919
23.11.2019 00:00 Timok 1919 1 : 4 Kopernikus Želežničar
23.11.2019 00:00 Dinamo 3 : 1 Trajal
23.11.2019 00:00 Real 2 1 : 4 Jagodina Tabane
23.11.2019 12:00 OFK Bačka 2 : 2 Spartak ŽK
23.11.2019 12:00 Hajduk 1912 2 : 2 TSC
23.11.2019 12:00 Bačka 1901 1 : 2 Kabel
23.11.2019 10:00 Proleter 2006 5 : 1 Petrika
23.11.2019 10:00 Obilić 3 : 0 OFK Vrbas
23.11.2019 11:00 OFK Ras(ODUSTAO) : Apolon 2018
23.11.2019 11:00 Sloga (K) 0 : 0 Kiker
23.11.2019 10:00 Pazar Juniors 0 : 1 Kosmet
23.11.2019 10:00 Spartak '07 11 : 0 Tavankut
23.11.2019 10:00 Budućnost-Krušik 2014 7 : 0 Železničar
23.11.2019 10:00 Loznica 2 : 1 Sun Rise
23.11.2019 10:00 Senjak 4 : 2 Drina
23.11.2019 10:00 Savacijum 6 : 0 Radnički
23.11.2019 11:00 Budućnost 2 : 1 Jedinstvo Putevi
23.11.2019 10:00 Čačak 94 0 : 4 Sloga (P)
23.11.2019 12:00 Sloboda (Č) 0 : 5 Kinder
23.11.2019 13:00 AF Duljaj 1 : 4 Bačinac
23.11.2019 10:00 Pomoravlje 1946 0 : 3 Cepelin 026
23.11.2019 10:00 Mladi radnik 1926 0 : 1 Šumadija
23.11.2019 10:00 Petlić SD 2006 0 : 3 Smederevo 1924
23.11.2019 13:00 Soko 2015 3 : 3 Železničar
23.11.2019 09:00 OFK Žarkovo 1 : 3 Budućnost
23.11.2019 Karađorđe : Savac(ODUSTAO)
23.11.2019 Jedinstvo (Ub) 3 : 0 Plana
23.11.2019 Kraljica Marija 2 : 0 Požarevac
23.11.2019 Radnički 1923 11 : 0 Sloga 036
23.11.2019 Požega 1 : 8 Loznica
23.11.2019 Šampion 0 : 3 Mačva
23.11.2019 10:00 Rudar (KM) 3 : 3 Sport Club 99 B

Košarka

23.11.2019 19:30 Metalac 79 : 93 OKK Novi Pazar
23.11.2019 19:00 Dynamic 96 : 84 OKK Beograd
23.11.2019 19:00 Sloboda 108 : 80 Kolubara LA 2003
23.11.2019 19:00 Borac 85 : 73 Napredak
23.11.2019 20:00 Dunav 83 : 88 Zlatibor
23.11.2019 19:30 Pirot 88 : 72 Sveti Đorđe
23.11.2019 16:30 Konstantin 64 : 90 Sloga
23.11.2019 18:45 Fair Play 90 : 89 Železničar
23.11.2019 16:00 Spartak 62 : 86 KKK Radnički
23.11.2019 17:00 Primorje 1945 68 : 75 Ibar
23.11.2019 18:00 All Star 63 : 74 Zeta
23.11.2019 19:00 Studentski centar 70 : 85 Lovćen 1947 Bemax
23.11.2019 18:00 Danilovgrad 59 : 63 Teodo
23.11.2019 18:00 Zekas 75 95 : 82 Čačak 94
23.11.2019 18:00 Jagodina 82 : 78 Požarevac
23.11.2019 18:00 Napredak Junior 103 : 67 Priboj
23.11.2019 17:00 Svilajnac 50 : 76 Klik
23.11.2019 20:00 Loznica 90 : 96 Plana
23.11.2019 14:30 Mladost Veternik 0 : 20 Železničar
23.11.2019 12:30 Sloboda (NS) 105 : 58 Topola
23.11.2019 20:00 Srem 93 : 68 Hajduk
23.11.2019 14:30 Eko Sport 64 : 75 Slodes
23.11.2019 18:00 Topličanin 80 : 67 OKK Junior
23.11.2019 13:00 Marinos 83 : 51 Mladost Vesna
23.11.2019 19:00 Dimitrovgrad 76 : 80 Jablanica
23.11.2019 14:30 Radnik 69 : 59 Jastrebac
23.11.2019 20:30 M015 84 : 47 Osečina
23.11.2019 18:00 Mileševac 105 : 73 Sloga
23.11.2019 19:00 Prva Petoletka 69 : 87 Goč
23.11.2019 00:00 Kopaonik 0 : 20 Bane
23.11.2019 17:00 Bagljaš 88 : 89 Futog
23.11.2019 18:00 Hercegovac 97 : 39 Senta
23.11.2019 17:00 I Came To Play 74 : 65 Karađorđevo
23.11.2019 19:00 Apatin 88 : 71 Akademik
23.11.2019 17:30 Dinamo 83 : 68 Radnički
23.11.2019 20:00 Pink 76 : 106 Ru koš
23.11.2019 21:20 Barajevo Bambi 70 : 91 Umka Džez
23.11.2019 16:20 Rivers BM 73 : 51 Cerak
23.11.2019 14:20 Sava BTC 76 : 78 ABBA
23.11.2019 18:20 Zvezdara 71 : 78 Pobednik 011
23.11.2019 20:30 Trijumf 65 : 54 Zicer
23.11.2019 18:00 OKK Sokobanja 84 : 72 Hajduk Veljko
23.11.2019 18:00 Koper Primorska 86 : 81 FMP
23.11.2019 20:00 Krka 76 : 75 Igokea
23.11.2019 17:30 021 72 : 66 Vrbas Medela
23.11.2019 19:00 Partizan 1953 75 : 69 Radnički (K)
23.11.2019 18:00 Radivoj Korać 89 : 55 Proleter 023
23.11.2019 20:00 Vršac 61 : 70 Karaburma
23.11.2019 15:30 Radnički (B) 57 : 55 Spartak
23.11.2019 13:00 Sloga 83 : 57 Železničar
23.11.2019 17:00 Delfin 20 : 0 Njegoš
23.11.2019 16:00 Sloga 80 : 84 Girl Basket
23.11.2019 14:30 Partizan NIS 85 : 46 Konstantin
23.11.2019 13:00 Vizura Shark 93 : 78 Sloga
23.11.2019 13:30 Borac 86 : 69 Mladost Veternik NS Basket 07
23.11.2019 14:30 Mega Bemax 103 : 89 Radnički 1950
23.11.2019 15:30 Dynamic VIP PAY 82 : 63 Sloboda
23.11.2019 14:30 Star 55 : 89 Crvena zvezda M:TS
23.11.2019 14:30 Radnički 50 : 79 Art Basket
23.11.2019 14:00 Gimnazijalac Tigar 56 : 62 Partizan 1953
23.11.2019 13:00 Paraćin 65 : 41 Duga

Odbojka

23.11.2019 18:00 Radnički 3 : 1 Spartak (Su)
23.11.2019 18:00 Partizan 3 : 0 Crvena zvezda
23.11.2019 19:00 Ribnica 1 : 3 Mladi radnik
23.11.2019 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Novi Pazar
23.11.2019 19:00 Borac 3 : 1 Klek Srbijašume
23.11.2019 16:00 VA-014 Bauwesen 2 : 3 Spartak (Lj)
23.11.2019 20:00 Železničar 3 : 1 Mladenovac
23.11.2019 15:00 Novi Sad 3 : 0 VGSK
23.11.2019 17:00 Kosovska Mitrovica 3 : 0 Topličanin
23.11.2019 17:00 Loznica 0 : 3 Banat
23.11.2019 19:00 Karađorđe 3 : 0 Bavanište
23.11.2019 12:00 Kolubara 3 : 1 Sloga 2015
23.11.2019 18:00 Šumadija 3 : 0 Roda
23.11.2019 18:30 Tutin 020 1 : 3 Bukovica Putevi
23.11.2019 20:00 Lotus 0 : 3 Antena
23.11.2019 15:00 Toplički Vitezovi 3 : 0 Morava
23.11.2019 20:00 Kulpin 3 : 2 Srem Eaton
23.11.2019 12:00 Dunav Volley 3 : 1 Partizan
23.11.2019 19:00 Stražilovo 3 : 1 Jedinstvo 2
23.11.2019 17:00 Vest 3 : 0 Inđija
23.11.2019 19:00 Mladost (T) 3 : 2 Vrbas
23.11.2019 18:00 TENT 3 : 0 Železničar
23.11.2019 19:00 Klek-Zrenjanin 1 : 3 Crvena zvezda
23.11.2019 18:00 Vizura 3 : 1 Partizan
23.11.2019 18:00 Ub 1 : 3 Jedinstvo (SP)
23.11.2019 17:00 Srbijanka 014 3 : 1 Takovo-Zvezda Helios
23.11.2019 18:00 Vranje 3 : 0 Smederevo
23.11.2019 16:00 Dinamo 0 : 3 Roda
23.11.2019 20:00 Sterija 3 : 1 Ruma
23.11.2019 18:00 Zlatibor 0 : 3 Partizan 2 Crno Bele 011
23.11.2019 18:30 Inđija 3 : 0 Novi Sad
23.11.2019 18:00 Ivanjica 3 : 1 Valjevo
23.11.2019 18:00 Smeč 5 3 : 0 Srbijanka 014 - 2
23.11.2019 19:00 Ribnica 2 : 3 Lucky Star
23.11.2019 16:00 Radnički (Kg) 0 : 3 Šumadija
23.11.2019 20:00 Volleyland 0 : 3 As Batajnica
23.11.2019 17:00 Futog 1 : 3 Partizan (SK)
23.11.2019 20:00 Futog West 3 : 0 Star
23.11.2019 18:00 Panonija 3 : 1 Volley Stars
23.11.2019 14:00 Knjaževac 3 : 0 Đerdap
23.11.2019 16:30 Pirot 0 : 3 Timok
23.11.2019 00:00 Obilić 3 : 0 Kolubara
23.11.2019 00:00 Dunav 0 : 3 AS
23.11.2019 00:00 Crnjanski 2 : 3 Avala
23.11.2019 00:00 Blok Aut 2 : 3 Obrenovac
23.11.2019 19:00 Štrand Volej 0 : 3 Dunav Volej
23.11.2019 12:00 NS Tim 0 : 3 Jadran
23.11.2019 17:00 Blok Aut 0 : 3 Novi Sad 2
23.11.2019 11:00 Subotica 3 : 0 Goks IN
23.11.2019 15:00 Apatin 2 : 3 Vrbas
23.11.2019 18:00 Mitrovica 1 : 3 Sloga
23.11.2019 18:00 Trijumf 2013 0 : 3 Mladost
23.11.2019 17:00 Maks 2 1 : 3 Maks 1

Rukomet

23.11.2019 19:00 Rudar 24 : 23 Obilić
23.11.2019 19:00 Šamot 65 34 : 28 Novi Pazar
23.11.2019 19:00 Banatski Karlovac 38 : 30 Somborelektro
23.11.2019 17:00 Apatin 24 : 39 Potisje Pleteks
23.11.2019 16:00 Inđija 24 : 21 Hercegovina
23.11.2019 19:00 Sloga (PM) 42 : 23 Loznica
23.11.2019 18:30 Partizan 2 33 : 28 Radnički (O)
23.11.2019 19:30 Mladost 36 : 21 Bane
23.11.2019 20:00 Rtanj 28 : 25 Bor
23.11.2019 19:00 Jastrebac 32 : 27 Mladost Vranje
23.11.2019 19:00 Radnički (Ć) 36 : 27 BSK Heba
23.11.2019 18:00 Zaječar 1949 31 : 30 Aleksinac
23.11.2019 17:00 Mladost 35 : 26 Dalmatinac
23.11.2019 17:00 Mačva 2 13 : 41 Studentski grad
23.11.2019 18:00 Pirot 39 : 24 Borsko jezero
23.11.2019 18:00 Bela Palanka 2 34 : 42 Nišava
23.11.2019 20:00 Arilje 36 : 28 SU Pazar
23.11.2019 13:00 Metaloplastika 27 : 26 Eurofarm Rabotnik
23.11.2019 19:00 Crvenka 30 : 23 Jedinstvo
23.11.2019 20:30 SC Voždovac 2012 25 : 21 Lavovi BP
23.11.2019 19:00 Smederevo 23 : 25 Jugović
23.11.2019 19:00 Kuršumlija 27 : 19 Topličanin
23.11.2019 19:00 Bela Palanka 34 : 28 Mokra Gora
23.11.2019 21:00 Sloga 36 : 34 Kučevo
23.11.2019 18:00 Sloven 23 : 27 Spartak
23.11.2019 17:00 Radnički 34 : 40 Jadran
23.11.2019 20:00 Petrovaradin 32 : 25 Mokrin
23.11.2019 17:00 Košutnjak 35 : 27 Metalac AD
23.11.2019 14:00 Sedmerac 18 : 36 Radnički 1964 - 2
23.11.2019 13:30 Bekament Bukovička Banja - 2 30 : 24 Prijepolje 2019
23.11.2019 12:00 Vranje 28 : 28 Hajduk Veljko
23.11.2019 18:00 Bor - RTB 2 28 : 19 Rtanj
23.11.2019 14:00 Radan 19 : 32 Pirot
23.11.2019 12:30 Naisa 2 24 : 30 Žitorađa
23.11.2019 13:00 Jagodina 2 26 : 25 Remesiana
23.11.2019 16:00 Osice 34 : 12 Munje

Vaterpolo

23.11.2019 18:30 Banjica 10 : 8 Bečej
23.11.2019 19:00 Valjevo 10 : 9 Spartak Prozivka
23.11.2019 20:00 Rasina 9 : 13 NBG Vukovi
23.11.2019 20:45 Palilula 12 : 6 Singidunum
23.11.2019 19:00 ŽAK 12 : 10 Banja Luka

Futsal

23.11.2019 18:30 Radnički 2010 6 : 2 Sopot
23.11.2019 15:30 Partenon 5 : 0 Župski rubin
23.11.2019 18:00 Leteći Holandjanin 6 : 2 Tango
23.11.2019 18:30 As 2 : 7 Rosulja
23.11.2019 20:00 Radnik 5 : 0 Zadrugar 2017

Ragbi 13

23.11.2019 14:30 Crvena zvezda 96 : 0 Car Dusan Silni

Hokej

23.11.2019 13:00 Vojvodina 4 : 2 Hidria Jesenice
23.11.2019 18:00 Mladost E 2 : 3 Crvena zvezda
23.11.2019 19:15 Triglav 5 : 3 True Celje
Brasnjo i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brasnjo i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Daniela je tipovao utakmicu
Poštovanje svim članovima Srbijasport.net portala. Postoji li mogućnost da se svi kolektivno udružimo i da "prozborimo" koju reč i Prvoj ligi Srbije, našem, po meni "najkritičnijem" takmičenju u poslednjih par godina, što zbog kvaliteta igre, što zbog mutnih radnji koje su već ionako ozvaničenje prošle sezone kažnjavanjem nekih klubova. Bilo bi lepo, da svako, ko ima neko viđenje, informaciju ili mišljenje o klubu koji pomno prati ili takmičenju u celini da iznese u komentaru ovog posta, čisto da imamo neku sliku i predstavu o timovima pred start samog prvenstva koji počinje već sutradan, 14. avgusta. Bilo bi lepo prodiskutovati o potencijalnim kandidatima za ispadanje, kao i o kandidatima koji poseduju kvalitet za igranje u Superligi. Takođe, od velikog značaja svima nama bi bile informacije vezane za kvalitet i organizovanost samog kluba, redovnost u isplatama, nedostatku ili višku igračkog kadra, sposobnosti ili nesposobnosti uprave, stručnog štaba itd.. Svaka informacija bi dobrodošla, pa i subjektivno mišljenje ako ste jedan od vatrenih navijača Vašeg kluba. Valjalo bi nekada kasnije, u toku prolećnog dela sezone, obnoviti post, pa ponovo prokomentarisati trenutno stanje koje će biti u toku prvenstva. Hvala svima koji budu podelili informacije i koji budu učestvovali u ovoj "mini raspravi" kako bi se malo osvežio sam "forum".