XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 467 utakmica za dan
Nedelja, 24 Novembar 2019

Fudbal

24.11.2019 13:00 Inđija 0 : 0 Mačva
24.11.2019 16:00 Spartak ŽK 3 : 1 Radnik
24.11.2019 13:00 RFK Grafičar 3 : 1 Smederevo 1924
24.11.2019 13:00 Budućnost 1 : 0 Novi Pazar
24.11.2019 13:00 OFK Žarkovo 0 : 1 Kabel
24.11.2019 13:00 Metalac 0 : 0 Radnički 1923
24.11.2019 13:00 Sušica 2 : 1 Mokra Gora
24.11.2019 13:00 Jošanica 1 : 0 Šumadija (A)
24.11.2019 13:00 Železničar 6 : 1 Omladinac
24.11.2019 13:00 Vojvodina 1928 1 : 2 Radnički (SM)
24.11.2019 13:00 Dunav 1 : 1 Hajduk 1912
24.11.2019 13:00 Budućnost 1 : 1 Jagodina Tabane
24.11.2019 13:00 Rembas 1 : 2 OFK Topličanin
24.11.2019 13:00 Timočanin 3 : 1 Car Konstantin
24.11.2019 13:00 Temnić 1924 0 : 1 SFS Borac
24.11.2019 13:00 Vlasina 1 : 1 Jedinstvo
24.11.2019 13:00 Crvena zvezda 1 : 0 GSP Polet Dorćol
24.11.2019 13:00 Sremčica 1 : 3 Teleoptik
24.11.2019 13:00 Jedinstvo 4 : 1 TEK Sloga
24.11.2019 13:00 Petar Dobrnjac 2 : 1 Zvižd
24.11.2019 13:00 Borac 1932 1 : 1 OFK Napredak
24.11.2019 13:00 OFK Aranđelovac 1979 7 : 0 Mladi borac
24.11.2019 13:00 Polet 1 : 4 Pomoravlje
24.11.2019 13:00 Rudar 2 : 0 Sloboda
24.11.2019 13:00 Udarnik 2 : 1 Partizan 1945
24.11.2019 13:00 Mladost (P) 3 : 1 Drina
24.11.2019 13:00 Radnički Stobeks 1 : 0 Ribnica
24.11.2019 13:00 Rađevac 1 : 2 Vrelo Sport
24.11.2019 13:00 Borac 3 : 2 Spartak
24.11.2019 13:00 OFK Divci 0 : 0 Sloga
24.11.2019 13:00 Zvečan 1 : 4 Apolon 2018
24.11.2019 13:00 Budućnost 2 : 1 Korićani
24.11.2019 13:00 Radnik 4 : 1 Šumadija
24.11.2019 13:00 Real 0 : 1 Vodojaža
24.11.2019 13:00 OFK Ras 4 : 0 Goč
24.11.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 2 Sloga (BB)
24.11.2019 13:00 Jasen 1 : 1 Sloga (S)
24.11.2019 11:00 Lunjevica 0 : 0 Polet (Lj)
24.11.2019 13:00 Sloboda (Č) 1 : 0 Polimlje
24.11.2019 13:00 Polet (T) 1 : 1 Zlatar
24.11.2019 13:00 Tekstilac 1 : 0 Bajša
24.11.2019 13:00 OFK Stari Grad 9 : 1 Tavankut
24.11.2019 13:00 Podunavac 5 : 0 Jugović
24.11.2019 13:00 Sloboda 2 : 1 Sremac
24.11.2019 13:00 Jedinstvo (SP) 4 : 0 Jadran
24.11.2019 13:00 Jedinstvo (BK) 6 : 0 Crvena zvezda (VS)
24.11.2019 13:00 Mladost (O) 3 : 0 Kikinda 1909
24.11.2019 13:00 Banat (Č) 1 : 1 Naftagas
24.11.2019 13:00 Vranjska Banja 2 : 1 Sloga
24.11.2019 13:00 Pusta Reka 2 : 1 Nebeski Andjeli
24.11.2019 13:00 Čekmin 4 : 4 Jastrebac
24.11.2019 13:00 Bobište 3 : 7 Jedinstvo (GS)
24.11.2019 13:00 Žitorađa 1 : 4 Pčinja
24.11.2019 11:00 Tanasko Rajić 1 : 0 Jedinstvo (P)
24.11.2019 13:00 Majdanpek 3 : 0 BSK
24.11.2019 13:00 OFK 019 0 : 4 Hajduk Veljko
24.11.2019 13:00 OFK Lugomir 1 : 1 Meševo
24.11.2019 11:00 Radnički (S) 8 : 0 Jedinstvo (M)
24.11.2019 13:00 Bošnjane 1 : 2 Župa
24.11.2019 13:00 Jedinstvo 1936 0 : 1 Jedinstvo (P)
24.11.2019 13:00 Mačkovac 4 : 0 Juhor
24.11.2019 13:00 Levač 0 : 0 Sloga
24.11.2019 13:00 Jastrebac 4 : 2 Kušiljevo
24.11.2019 13:00 OFK Brzi Brod 3 : 2 Rudar
24.11.2019 13:00 Vrtište 2 : 0 Naša krila 1936
24.11.2019 13:00 Mladost (M) 2 : 0 Zemljoradnik
24.11.2019 13:00 Moravica 1 : 2 OFK Niš
24.11.2019 13:00 Pukovac 4 : 3 Morava
24.11.2019 13:00 Jedinstvo (GM) 1 : 1 Bukovik
24.11.2019 13:00 BSK 1926 6 : 0 Dunav
24.11.2019 13:00 Komgrap 0 : 1 Torlak
24.11.2019 13:30 Studenski Grad 7 : 1 Turbina
24.11.2019 13:00 Mladost 0 : 3 BASK
24.11.2019 13:00 Vrčin 4 : 1 Šumadija
24.11.2019 11:00 Prva Iskra 4 : 0 Budućnost
24.11.2019 13:00 Pobeda 1 : 1 Sloga (L)
24.11.2019 13:00 Omladinac 1 : 4 Radnik
24.11.2019 13:00 Podunavac 5 : 0 Bresje Superior
24.11.2019 13:00 Sloga (M) 2 : 4 Crvena zvezda
24.11.2019 13:00 Cerovac 2013 1 : 2 Obilić
24.11.2019 13:00 Mladi radnik 1940 3 : 1 Železničar Kusadak
24.11.2019 13:00 Kolubara 2 0 : 2 ZSK
24.11.2019 13:00 Junior Novo Naselje 0 : 0 Banjani
24.11.2019 13:00 OFK Jabučje 1 : 0 OFK Brđanac
24.11.2019 13:00 OFK Osečina 1 : 1 Trlić
24.11.2019 13:00 Tulari 2 : 1 Dimitrije Tucović
24.11.2019 13:00 Pepeljevac 3 : 1 Tvrdojevac
24.11.2019 13:00 Majur 2 : 0 Mladost (PP)
24.11.2019 13:00 Cer 4 : 0 Mladi borac
24.11.2019 13:00 Milan Orlić 3 : 0 Sinđelić
24.11.2019 13:00 Drina 3 : 1 Duško
24.11.2019 13:00 Hajduk Stanko 1 : 0 Sloga
24.11.2019 13:00 Karađorđe 2 : 0 Podrinje
24.11.2019 13:00 Jedinstvo (ŠT) 0 : 0 Jedinstvo 1924 (VL)
24.11.2019 13:30 Dedinje Junajted 2 : 2 Mladost (A)
24.11.2019 13:30 Mladost (P) 0 : 0 Jedinstvo (GG)
24.11.2019 13:30 Rudar 3 : 0 Slatina
24.11.2019 13:30 Ozrem 1 : 3 Jedinstvo (P)
24.11.2019 13:30 Jedinstvo (K) 0 : 2 Omladinac (Z)
24.11.2019 13:30 Zadrugar 1 : 1 Ovčar
24.11.2019 13:00 Kulpin 2 : 7 Rusin
24.11.2019 13:00 Borac 46 4 : 1 Kordun
24.11.2019 13:00 Budućnost (P) 0 : 0 Omladinac
24.11.2019 13:00 Hercegovac 4 : 0 Slavija
24.11.2019 13:00 Jadran 3 : 0 Iskra
24.11.2019 13:00 Sutjeska 1 : 3 Panonija IM Topola
24.11.2019 13:00 Proleter (Nj) 2 : 2 Sloga
24.11.2019 13:00 Đurđin 1 : 1 Srbobran
24.11.2019 13:00 Hajduk (V) 2 : 0 Mitros
24.11.2019 13:00 PSK Putinci 0 : 1 Napredak
24.11.2019 13:00 Hajduk (B) 1 : 3 Budućnost
24.11.2019 13:00 LSK Laćarak 2 : 4 Donji Srem 2015
24.11.2019 13:00 Borac (M) 2 : 0 Partizan
24.11.2019 13:00 Borac (K) 3 : 1 Ljukovo
24.11.2019 13:00 Železničar 0 : 0 Radnički
24.11.2019 13:00 Hajduk 0 : 1 Omladinac
24.11.2019 13:00 Šajkaš 1908 2 : 1 Fruškogorac
24.11.2019 13:00 ŽSK 1 : 3 TSK
24.11.2019 13:00 Veternik 0 : 1 Jedinstvo
24.11.2019 13:00 Tatra 1 : 1 Petrovaradin
24.11.2019 13:00 Bačka (B) 1 : 2 Index
24.11.2019 13:00 Bačka (Đ) 0 : 2 OFK Sirig
24.11.2019 13:00 Crvena zvezda 3 : 0 Delija
24.11.2019 13:00 Borac 0 : 2 Mladost (BD)
24.11.2019 13:00 Polet 0 : 3 Rusanda
24.11.2019 13:00 OFK Klek 1 : 0 Jedinstvo
24.11.2019 13:00 Potisje 1 : 0 Lehel
24.11.2019 13:00 Omladinac FAM 4 : 0 Vojvodina
24.11.2019 13:00 2. Oktobar 1 : 0 Tamiš
24.11.2019 13:00 Budućnost (A) 2 : 2 Dolina
24.11.2019 13:00 Hajdučica 1 : 2 Radnički (B)
24.11.2019 13:00 Sloga (BNS) 8 : 1 Crvena zvezda
24.11.2019 13:00 Strela 3 : 2 BAK
24.11.2019 13:00 Spartak 1911 3 : 1 Jugoslavija
24.11.2019 13:00 Polet (Id) 1 : 0 Partizan (U)
24.11.2019 13:00 Potporanj 0 : 3 Jedinstvo (V)
24.11.2019 13:00 Moravac 3 : 3 Vučje
24.11.2019 13:00 Polet 3 : 1 Mladi borac
24.11.2019 13:00 Železničar 4 : 4 BSK
24.11.2019 13:00 Zloćudovo 3 : 2 OFK Morava
24.11.2019 13:00 Kumarevo 65 1 : 5 Mladost 1959
24.11.2019 13:00 Umac 1 : 3 Jedinstvo
24.11.2019 13:00 Šumadija 3 : 1 Real
24.11.2019 13:00 Progres 3 : 1 Sloga
24.11.2019 11:00 Sloga 3 : 0 Ključ
24.11.2019 13:00 Urovica 8 : 4 Krivelj
24.11.2019 13:00 Polom 3 : 1 Branik
24.11.2019 13:00 Radnički 3 : 0 Šarbanovac
24.11.2019 13:00 Nemetali 4 : 5 Zlot
24.11.2019 13:30 PRO Rudar 3 : 3 Sloga (M)
24.11.2019 13:30 Trebič 5 : 3 OFK Rtanj
24.11.2019 13:30 Velika Jasikova 0 : 0 Omladinac
24.11.2019 13:30 Kosovo 1 : 1 Ozren
24.11.2019 13:00 Šanac 4 : 2 Donji Kopaonik
24.11.2019 13:00 Žabare 5 : 1 Ribnik
24.11.2019 13:00 Kupci 4 : 1 FUD
24.11.2019 13:00 13. April 5 : 1 Sebečevac
24.11.2019 13:00 Sloga (M) 3 : 0 Mladost
24.11.2019 13:00 Gradina 2 : 0 Vinogradar
24.11.2019 13:00 Bratstvo 3 : 1 Morava (R)
24.11.2019 13:00 Resavac 2 : 1 Hajduk
24.11.2019 13:00 Napredak (D) 3 : 1 Moravac 2015
24.11.2019 13:00 Orlovi 2 : 0 Morava (KS)
24.11.2019 13:00 Mladost (D) 0 : 2 Javor
24.11.2019 13:00 OFK Batinac 3 : 4 Juhor
24.11.2019 13:00 Kolare 0 : 3 Partizan (M)
24.11.2019 13:00 OFK Bratstvo 2 : 0 Mladost (J)
24.11.2019 13:00 Mladost (K) 1 : 0 Dragocvet
24.11.2019 13:00 Rasovača 0 : 0 Zaplanjac
24.11.2019 13:00 Rudar Alpos 0 : 0 Mladost (B)
24.11.2019 13:00 Moravac (Č) 2 : 0 Elid
24.11.2019 13:00 Radnički 1947 0 : 10 Doljevac
24.11.2019 13:00 Moravac (ZT) 1 : 3 Naisus 1977
24.11.2019 13:00 Radnički 1924 0 : 2 Pobeda
24.11.2019 13:00 Baličevac 4 : 0 Palilula
24.11.2019 13:00 Plaskovac 1 : 0 ŽSK
24.11.2019 13:00 Borac 4 : 3 Marjan
24.11.2019 13:00 Vinča 3 : 3 Šumadinac (S)
24.11.2019 13:00 Lokomotiva 2 : 2 Mladost MG
24.11.2019 13:00 Banja 0 : 3 Prvi srpski ustanak
24.11.2019 13:00 Omladinac (DR) 2 : 3 Šumadinac (N)
24.11.2019 13:00 BSK 0 : 0 Sloga
24.11.2019 13:00 Jasenica 1 : 2 Trnava
24.11.2019 13:00 Mladost (B) 1 : 3 Lugina
24.11.2019 13:00 Ternoci : Pavlovac
24.11.2019 13:00 Vihor 3 : 0 Čelik
24.11.2019 13:00 FSU Južna pruga 1 : 0 Levosoje
24.11.2019 13:00 BSK Bujanovac 7 : 2 Mineralac
24.11.2019 13:00 Trbunje 3 : 3 Omladinac
24.11.2019 11:00 Jadar 2013 2 : 1 Žabari
24.11.2019 13:00 Komanice 2 : 2 Dračić 2018
24.11.2019 11:00 Polet 1 : 3 Joks Junajted
24.11.2019 13:00 Tešnjar 2 : 4 Mladost
24.11.2019 11:00 Milenko Pavlović 4 : 0 OFK Senjak
24.11.2019 11:00 Ribnikar 0 : 5 Rakac Stave
24.11.2019 13:00 OFK Odžaci 0 : 2 Mladost
24.11.2019 13:00 Dunav 4 : 2 Lider
24.11.2019 13:00 Jedinstvo 0 : 2 Aleksa Šantić
24.11.2019 13:00 Omladinac 1 : 4 Borac
24.11.2019 13:00 Hajduk 4 : 2 Lipar
24.11.2019 13:00 Stanišić 1920 1 : 0 Zadrugar
24.11.2019 13:00 Terekveš 2 : 2 Polet
24.11.2019 13:00 Obilić 1 : 2 Dinamo
24.11.2019 13:00 Titel 1 : 1 Susek
24.11.2019 13:00 Borac 1 : 2 Jedinstvo (G)
24.11.2019 13:00 Sloga 1 : 2 Miletić
24.11.2019 13:00 Hajduk 4 : 3 Moskva
24.11.2019 11:00 Lemind 1953 3 : 3 Marjan MB
24.11.2019 13:00 Donja Lomnica 1 : 0 Mladost (B)
24.11.2019 13:00 Badince 3 : 0 Radnik Sušica 2012
24.11.2019 11:00 Bratstvo 3 : 0 Navalin
24.11.2019 13:00 Plantaža 1 : 1 Milanovo
24.11.2019 13:00 Velika Drenova 2 : 0 14. Oktobar
24.11.2019 13:00 Sloga (L) 1 : 0 Poljoprivrednik
24.11.2019 13:00 Omladinac 4 : 0 Borac
24.11.2019 13:00 Rubin 3 : 0 Stari Trstenik
24.11.2019 13:00 Mladost 3 : 6 Sloga (D)
24.11.2019 13:00 OFK Juhor 2016 6 : 1 Napredak (Sv)
24.11.2019 13:00 Pomoravlje 0 : 1 Rudar (SR)
24.11.2019 13:00 Napredak (St) 1 : 3 Budućnost
24.11.2019 13:00 Šumadija 5 : 2 Radnički
24.11.2019 13:00 Šumadinac 3 : 4 Vinorača
24.11.2019 13:00 Osaonica 2 : 0 Ursule
24.11.2019 13:00 Jedinstvo 0 : 3 Sloga
24.11.2019 13:00 Šantarovac 2 : 3 Sloboda
24.11.2019 13:00 Partizan 7 : 1 Kupinovac
24.11.2019 13:00 Radnički 5 : 0 Polet
24.11.2019 12:00 Rudar 2012 0 : 3 Vis
24.11.2019 13:00 Pričinović 3 : 0 Trešnjevka
24.11.2019 13:00 Mladost (R) 3 : 2 Mladi radnik (D)
24.11.2019 13:00 Karađorđe (V) 3 : 2 Kruševica 1980
24.11.2019 13:00 Jedinstvo (O) 1 : 1 Sloga (Z)
24.11.2019 13:00 Badnjevac 0 : 1 Feniks
24.11.2019 13:00 BSK 2 : 2 Partizan (BB)
24.11.2019 10:00 Vrbica 3 : 0 B 2000
24.11.2019 10:00 Budućnost 0 : 3 Venčani
24.11.2019 10:00 Šamot 0 : 6 Mladi rudar
24.11.2019 13:00 Radoje Domanović 4 : 2 Trešnjevica
24.11.2019 13:00 Mladost 1 : 4 Brezovac
24.11.2019 13:00 Sloga 2 : 0 Kopljari
24.11.2019 13:30 Mršinci 6 : 0 Malba
24.11.2019 13:30 Lugovi 3 : 1 Budućnost
24.11.2019 13:30 Planinac 2 : 3 Morava
24.11.2019 13:30 Vujan 1 : 2 Prijatelji
24.11.2019 13:30 Gavrilo Princip 1 : 7 Orlovac 1932
24.11.2019 13:30 Čačak 94 1 : 3 Rakova
24.11.2019 11:00 Modrica 0 : 0 Naupare
24.11.2019 11:00 Čarapan 3 : 0 Zdravinje
24.11.2019 11:00 Konjuh 0 : 2 Kapidžija
24.11.2019 11:00 Polet 0 : 2 Gornji Stepoš
24.11.2019 13:00 Parunovac 3 : 2 Borac
24.11.2019 13:00 Mudrakovac 1 : 0 Makrešane
24.11.2019 13:00 Globoder 2 : 2 Bukovica
24.11.2019 13:00 Hajduk Veljko 1934 6 : 5 Stari Hrast 2018
24.11.2019 13:00 Budućnost 7 : 0 Proleter 1947
24.11.2019 13:00 Vrbovac 2 : 0 Jezava
24.11.2019 13:00 Petrijevac : Landol
24.11.2019 13:00 Vučak : Petlić SD 026
24.11.2019 13:00 Lunjevac : 7. Juli
24.11.2019 13:30 Šumadija 0 : 6 Milakovac 2018
24.11.2019 13:30 Omladinac 1 : 0 Morava (M)
24.11.2019 13:30 Zgodačica 5 : 2 Magnohrom
24.11.2019 13:30 Stara Čaršija 4 : 1 Partizan (V)
24.11.2019 13:30 Mladost 1925 2 : 1 Koštam Polje
24.11.2019 13:30 Sloga Obrva 3 : 3 Studen Vitez
24.11.2019 10:00 OFK Stublenica 5 : 0 Sloga (V)
24.11.2019 10:00 Torpedo 4 : 2 Mladost 2013
24.11.2019 10:00 Skupljen 2013 2 : 2 Belpos
24.11.2019 10:00 Mladost (Z) 2 : 0 Hajduk
24.11.2019 10:00 Polet 1 : 1 Sloga 1949
24.11.2019 10:00 Homoljac 2 : 0 Budućnost (M)
24.11.2019 10:00 Best Sige 2 : 2 Mlava (R)
24.11.2019 10:00 Sloga (J) 0 : 3 Laznica
24.11.2019 10:00 Vukovac 98 0 : 6 Pobeda 1953
24.11.2019 16:00 Željezničar 1 : 2 Široki Brijeg
24.11.2019 13:00 Bokelj 0 : 0 Arsenal
24.11.2019 13:00 Mornar 1 : 1 Jezero
24.11.2019 13:00 Dečić 2 : 2 Jedinstvo (BP)
24.11.2019 13:00 Drezga 3 : 1 Ibar
24.11.2019 13:00 Lovćen 2 : 1 Otrant Olympic
24.11.2019 17:30 Sheffield United 3 : 3 Manchester United
24.11.2019 16:00 Eibar 0 : 2 Deportivo Alavés
24.11.2019 12:00 Espanyol 1 : 1 Getafe
24.11.2019 14:00 Osasuna 1 : 2 Athletic Club
24.11.2019 18:30 Villarreal 1 : 3 Celta de Vigo
24.11.2019 21:00 Real Valladolid 0 : 1 Sevilla
24.11.2019 18:00 Hoffenheim 1 : 5 Mainz 05
24.11.2019 15:30 Augsburg 4 : 0 Hertha BSC
24.11.2019 12:30 Bologna 2 : 2 Parma
24.11.2019 15:00 Verona 1 : 0 Fiorentina
24.11.2019 15:00 Roma 3 : 0 Brescia
24.11.2019 18:00 Sampdoria 2 : 1 Udinese
24.11.2019 15:00 Sassuolo 1 : 2 Lazio
24.11.2019 15:00 Bordeaux 2 : 1 Monaco
24.11.2019 17:00 Saint-Étienne 0 : 0 Montpellier
24.11.2019 13:30 Požarevac 0 : 4 Sloga
24.11.2019 13:00 Radnički 1923 0 : 2 Crvena zvezda
24.11.2019 13:00 OFK Beograd 0 : 0 Spartak ŽK
24.11.2019 11:00 Trajal 3 : 0 TSC
24.11.2019 10:00 Brodarac 1 : 2 Čukarički
24.11.2019 13:00 Voždovac 0 : 0 Napredak
24.11.2019 11:30 Rad 4 : 0 Radnički (N)
24.11.2019 15:30 Grafičar 3 : 3 Mladost (L)
24.11.2019 13:30 Karađorđe 2 : 1 Sloboda (U)
24.11.2019 10:00 Omladinac 1 : 0 Radnički (Z)
24.11.2019 10:00 Radnički (SM) 0 : 2 Inđija
24.11.2019 10:00 Radnički (NP) 3 : 2 Vojvodina
24.11.2019 10:00 Podrinje 1 : 8 Petar Puača
24.11.2019 09:00 Proleter (NS) 2 : 3 RFK Novi Sad 1921
24.11.2019 10:00 Radnički 1912 7 : 0 Borac (NS)
24.11.2019 11:00 Partizan 1 : 0 Crvena zvezda
24.11.2019 11:00 Real Niš 1 : 0 Spartak ŽK
24.11.2019 10:45 OFK Vršac 0 : 1 Teleoptik
24.11.2019 13:00 Apolon 4 2 : 1 Vojvodina
24.11.2019 13:00 Zemun 4 : 1 Kiker
24.11.2019 13:30 Rad 3 : 1 Radnički (N)
24.11.2019 11:00 Proleter 3 : 0 RFK Novi Sad 1921
24.11.2019 12:00 Radnički (S) 1 : 3 Borac
24.11.2019 12:00 Omladinac 0 : 2 Radnički (Zr)
24.11.2019 12:00 Radnički (SM) 0 : 6 Inđija
24.11.2019 12:00 Podrinje 6 : 0 Petar Puača
24.11.2019 11:00 Šumadija 1903 1 : 6 Apolon 4
24.11.2019 11:00 Novi Pazar 3 : 3 Radnički 1923
24.11.2019 13:00 Bubamara 0 : 2 AF AS Novi Pazar
24.11.2019 14:00 Sport Klub 99 3 : 0 Bane 1931
24.11.2019 10:00 Zadrugar 0 : 6 Omladinac 2014
24.11.2019 10:00 Mačva 5 : 3 Jedinstvo
24.11.2019 11:00 GFK Sloboda 5 : 0 Takovo
24.11.2019 10:00 Sloga (BB) 3 : 1 Metalac
24.11.2019 12:00 Zlatibor 1 : 1 Javor Matis
24.11.2019 10:00 Borac 1926 1 : 1 Gaučosi
24.11.2019 10:00 FAP 1 : 2 Mladost
24.11.2019 10:00 RSK 6 : 1 OPK Rudar 1933
24.11.2019 10:00 Plana 6 : 0 Jasenica 2017
24.11.2019 10:00 VGSK 3 : 1 Sloga 33
24.11.2019 11:00 Trudbenik 4 : 2 Vrčin
24.11.2019 10:00 Senjak 2 6 : 1 Jedinstvo
24.11.2019 10:00 Budućnost Krušik 2 : OFK Osečina
24.11.2019 10:00 Vojvode 2 : 1 Omladinac
24.11.2019 10:00 Železničar 1 : 1 Budućnost Krušik 1
24.11.2019 10:00 Radnički : Senjak 1

Košarka

24.11.2019 13:00 Mladost 99 : 97 Vršac
24.11.2019 20:00 Zdravlje Leskovac 96 : 80 Beovuk 72
24.11.2019 17:30 Star Beočin 67 : 78 Vrbas
24.11.2019 15:30 Borac 67 : 62 LA Basket
24.11.2019 21:00 Radnički (O) 75 : 88 Žarkovo
24.11.2019 18:00 Bor RTB 87 : 76 Rtanj
24.11.2019 12:00 Šabac 95 : 52 Mladost 2014
24.11.2019 19:00 Železničar 103 : 67 Mix
24.11.2019 20:00 Radnički (V) 111 : 124 Student 014
24.11.2019 17:00 Play off 82 : 88 Mladost
24.11.2019 20:00 Ivanjica 94 : 79 Morava
24.11.2019 12:00 Okanik 83 : 111 Trepča
24.11.2019 16:30 Šumadija 2017 85 : 75 Sloga (D)
24.11.2019 13:20 Kruševac 86 : 84 Paraćin
24.11.2019 20:00 Zicer 2014 66 : 67 Sloga (B)
24.11.2019 17:00 Sloga (PM) 84 : 80 Smederevo
24.11.2019 15:00 Sivac 83 : 100 Kikinda
24.11.2019 16:30 OKK Spartak 69 : 73 Beočin
24.11.2019 18:30 Basketball Stars 70 : 95 Petrovgrad
24.11.2019 18:00 Sloven 77 : 84 Šimanovci
24.11.2019 12:15 BASK 54 : 102 Ras
24.11.2019 18:00 Pusta Reka 55 : 72 Radan
24.11.2019 12:00 Panteri 73 : 60 Actavis Academy
24.11.2019 17:30 Zone Boys 100 : 65 Mladost
24.11.2019 20:00 Zadar 101 : 63 Cedevita Olimpija
24.11.2019 18:00 Budućnost VOLI 65 : 60 Partizan NIS
24.11.2019 12:00 Mega Bemax 72 : 76 Cibona
24.11.2019 17:30 Novosadska ŽKA 73 : 77 Kraljevo
24.11.2019 17:00 Radnički 2016 50 : 71 Duga
24.11.2019 15:00 Mileševka 78 : 91 Art Basket
24.11.2019 12:00 Lim 64 : 24 Užice
24.11.2019 12:00 Zvečan : Play Off
24.11.2019 13:00 Paraćin 58 : 47 Bagdala
24.11.2019 17:00 Trstenik 59 : 55 Gimnazijalac
24.11.2019 14:00 Sivac 61 : 84 Topolčanka
24.11.2019 14:00 Borac 95 : 38 Marinos
24.11.2019 14:00 Crvena zvezda M:TS 75 : 55 Dinamik VIP PAY
24.11.2019 13:00 Vojvodina 80 : 97 Partizan NIS
24.11.2019 16:30 Konstantin 76 : 77 Sloboda (NS)

Odbojka

24.11.2019 19:00 Metalac Takovo 0 : 3 Smederevo Carina
24.11.2019 16:00 Borac 3 : 0 Užice
24.11.2019 18:00 Dubočica 3 : 0 Futog
24.11.2019 16:00 Mladi radnik 2 1 : 3 Lucky Star
24.11.2019 18:00 Rudar 3 : 0 Crnjanski
24.11.2019 12:00 Partizan Lipljan 3 : 0 Tehničar (Kv)
24.11.2019 14:30 Desetka 3 : 1 Vranje
24.11.2019 12:00 Niš 2 0 : 3 Pirot
24.11.2019 17:00 Jagodina 3 : 1 MOK Topličanin 97
24.11.2019 18:00 Mladost (NP) 2 : 3 Bečej
24.11.2019 18:00 Mladost (BP) 3 : 0 Proleter
24.11.2019 16:00 Knjaževac 1 : 3 Dunav Stars
24.11.2019 14:00 Hajduk Veljko 2 0 : 3 Ozren
24.11.2019 12:00 Botafogo 0 : 3 Mladost 1973
24.11.2019 17:00 Klek Srbijašume 2 3 : 0 Sloven
24.11.2019 14:00 Kikinda 3 : 2 Vojvodina NS Seme 3
24.11.2019 12:00 Novi Sad 2 0 : 3 Hajduk
24.11.2019 16:00 Spartak (Lj) 1 : 3 Omladinac (NB)
24.11.2019 20:00 Jedinstvo (Ue) 3 : 0 FOK
24.11.2019 17:00 Bor 3 : 2 Majdanpek
24.11.2019 16:30 Desetka 3 : 0 Panda
24.11.2019 18:30 Stampedo 0 : 3 Milenijum
24.11.2019 14:00 Zaječar 3 : 0 Topličanin
24.11.2019 19:00 Fortuna plus 0 : 3 Lazarevac
24.11.2019 20:00 Bagljaš 023 3 : 0 Slavija
24.11.2019 15:00 Lavice 07 3 : 1 Mladost (NP)
24.11.2019 14:00 Mokra Gora 0 : 3 Gimnazijalac
24.11.2019 17:00 Tutin 2 : 3 Lotus
24.11.2019 12:00 Tehničar (Kv) 0 : 3 Borac (Ča)
24.11.2019 16:00 Napredak 037 3 : 0 Sloboda S
24.11.2019 15:00 Novi Pazar 2 : 3 Sloga 031
24.11.2019 12:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Ozren
24.11.2019 18:30 Mladost 1979 0 : 3 Srem 2
24.11.2019 20:00 Dunav 3 : 0 Maks
24.11.2019 16:00 Beočin 0 : 3 Grbić
24.11.2019 18:00 NS Volej Team 3 : 0 SK Volej
24.11.2019 12:45 Odbojka 013 2 : 3 Krajišnik
24.11.2019 20:00 Kikinda 3 : 0 Vršac
24.11.2019 14:00 KI 0230 3 : 2 Hercegovina
24.11.2019 17:00 CVS 1 : 3 Spartak 2
24.11.2019 15:30 Merkur 3 : 0 Bum Volej

Rukomet

24.11.2019 19:00 Crvena zvezda 29 : 27 Proleter
24.11.2019 20:00 Radnički 26 : 26 Jabuka
24.11.2019 19:00 Crvena Zvezda 24 : 27 Mladost
24.11.2019 19:00 Dolovo 30 : 22 Nova Pazova
24.11.2019 20:00 Ub 27 : 28 Novi Beograd
24.11.2019 16:30 Rekreativo 30 : 29 PKB
24.11.2019 19:30 Sloga 34 : 37 Župa 54
24.11.2019 17:00 Metalac 41 : 34 Šamot 65 2
24.11.2019 19:00 Paraćin 24 : 25 Hajduk Veljko 2
24.11.2019 19:00 Knjaz 1957 25 : 28 Vlasotince
24.11.2019 20:00 Budućnost 37 : 42 Hercegovac
24.11.2019 20:00 Sombor 26 : 32 Slavija
24.11.2019 19:30 ORK Pančevo 27 : 29 Metalac
24.11.2019 16:00 Gučevo 19 : 29 Beograd
24.11.2019 21:00 Crvena Zvezda 3 24 : 26 RSU Akademija Lečić
24.11.2019 17:00 Barič 17 : 33 BASK SOKO
24.11.2019 18:00 Đerdap 28 : 24 Progres
24.11.2019 18:00 Morava 84 24 : 34 Železničar 1949 - 2
24.11.2019 14:00 Užice 31 : 27 Omladinac
24.11.2019 19:00 Sivac 69 28 : 25 Kolubara
24.11.2019 19:30 Mačva (B) 31 : 19 Morava
24.11.2019 18:00 Žitorađa 21 : 36 Vranje 1957
24.11.2019 19:00 Zlatar 30 : 36 Radnički 1964
24.11.2019 16:00 Junior 21 : 37 Radnički 1964
24.11.2019 18:00 Topličanin 30 : 21 ORK Beograd
24.11.2019 19:30 Mladost 32 : 23 Dolovo
24.11.2019 17:00 Proleter 31 : 27 Temerin
24.11.2019 15:30 Srem 30 : 25 Halas Jožef
24.11.2019 19:00 Radnički (O) 33 : 19 Rudar
24.11.2019 17:00 ORK Loznica 33 : 28 Loznica grad
24.11.2019 18:00 Kosmaj 32 : 42 Crvena zvezda
24.11.2019 19:00 Napredak 12 29 : 19 Metalac (K)
24.11.2019 18:00 Radnički (S) 17 : 21 Vlasotince

Vaterpolo

24.11.2019 10:30 Beograd 9 : 6 Taš
24.11.2019 19:45 Novi Beograd 11. april 9 : 8 Stari Grad
24.11.2019 20:45 Palilula 7 : 9 Crvena zvezda

Futsal

24.11.2019 21:00 Vinter sport 8 : 5 Vranje
24.11.2019 20:00 Kragujevac Wild Boars 7 : 2 Raška
24.11.2019 19:00 Miners 0 : 5 Pirot
24.11.2019 18:30 BSK 7 : 3 Prokuplje
24.11.2019 16:30 Fortuna 2 : 6 Novi Sad
24.11.2019 17:00 Kikinda 6 : 3 Viking
24.11.2019 17:00 Sjenica 5 : 0 Zlatibor
24.11.2019 14:30 Temnić 3 : 7 Bor

Hokej

24.11.2019 17:15 Mladost 2 : 6 Crvena zvezda

Ragbi 15

24.11.2019 13:30 Partizan 35 : 10 BRK Crvena Zvezda
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu