XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 50 utakmica za dan
Petak, 29 Novembar 2019

Fudbal

29.11.2019 16:00 Proleter 0 : 1 Mladost
29.11.2019 18:00 TSC 2 : 2 Spartak ŽK
29.11.2019 13:00 Radnički 1923 5 : 1 Sinđelić
29.11.2019 13:00 Bliznak-Medveđica 4 : 3 Zvezda
29.11.2019 21:00 Celta de Vigo 0 : 0 Real Valladolid
29.11.2019 20:30 Schalke 04 2 : 1 Union Berlin
29.11.2019 20:45 Olympique Marseille 2 : 1 Brest

Košarka

29.11.2019 19:00 Zenit Petersburg 71 : 86 Real Madrid
29.11.2019 19:30 Anadolu Efes 104 : 75 Bayern
29.11.2019 21:30 Olympiacos 91 : 70 Milano
29.11.2019 22:00 Barcelona 67 : 96 CSKA Moscow
29.11.2019 17:30 Proleter Naftagas 70 : 78 Zemun Fitofarmacija
29.11.2019 17:00 Ibar 100 : 73 All Star
29.11.2019 19:30 Klik 104 : 65 Loznica
29.11.2019 18:00 Požarevac 87 : 65 Radnički 1950
29.11.2019 19:00 Jablanica 85 : 69 Morava
29.11.2019 21:30 Mladost 2014 99 : 107 Železničar
29.11.2019 19:00 Sloga (PM) 82 : 85 Šumadija 2017
29.11.2019 19:30 Senta 49 : 85 I Came To Play
29.11.2019 18:00 FMP 94 : 67 Zadar
29.11.2019 20:00 Proleter 023 65 : 70 Novosadska ŽKA
29.11.2019 09:30 Krka 89 : 90 Mega Bemax
29.11.2019 11:45 Budućnost Voli 91 : 81 Partizan NIS
29.11.2019 18:00 Igokea 67 : 88 Krka
29.11.2019 20:15 Partizan NIS 98 : 94 Cibona
29.11.2019 09:30 Koper Primorska 86 : 75 Mornar
29.11.2019 11:45 Zadar 71 : 80 MZT Skoplje Aerodrom
29.11.2019 18:00 Cedevita Olimpija 79 : 78 Koper Primorska
29.11.2019 20:15 MZT Skoplje Aerodrom 61 : 78 Crvena Zvezda MTS
29.11.2019 20:30 Radnički 1950 68 : 84 Dynamic VIP PAY

Odbojka

29.11.2019 19:00 Spartak (Su) 3 : 0 Partizan
29.11.2019 20:30 Partizan 3 : 0 Sombor
29.11.2019 19:00 Crvena zvezda 3 : 1 Vizura
29.11.2019 20:15 Takovo-Zvezda Helios 3 : 1 Roda
29.11.2019 21:15 Slavija 3 : 0 Lavice 07

Rukomet

29.11.2019 Radnički (O) 26 : 23 Rekreativo
29.11.2019 20:00 Kruševac 43 : 37 Sloga
29.11.2019 21:00 Karađorđe 29 : 31 Metalac
29.11.2019 20:00 PIK Prigrevica 47 : 25 Sombor
29.11.2019 19:00 Topličanin 27 : 29 Bela Palanka
29.11.2019 20:00 Žitorađa 32 : 43 Hajduk Veljko
29.11.2019 20:20 Temerin 30 : 35 Srem

Vaterpolo

29.11.2019 Rapid 12 : 14 Palilula
29.11.2019 Steaua 16 : 6 Vojvodina
29.11.2019 Vojvodina 2 : 10 Crvena zvezda
29.11.2019 Olympia 4 : 21 Eger
29.11.2019 Senteš 13 : 4 Rapid

Futsal

29.11.2019 21:00 Prokuplje 5 : 2 Pirgos
29.11.2019 19:30 Karađorđe 2015 12 : 7 Karanovac
29.11.2019 18:30 Gvozdeni puk 13 : 8 As
Ikica je kreirao novo takmičenje
Kup Srbije na teritoriji PFS Sombor: FK "Bratstvo" Prigrevica - FK "Radnički" Sombor, rezultat 6:1
Kup Srbije na teritoriji PFS Sombor: FK Mladost APA (Apatin) - FK Sloga (Čonoplja) 3:6
fkcz je tipovao utakmicu
fkcz je tipovao utakmicu
milosd94 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Ikica je kreirao novo takmičenje