XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 182 utakmica za dan
Subota, 7 Decembar 2019

Fudbal

07.12.2019 16:00 Borac : Sloboda
07.12.2019 16:00 Željezničar : Velež
07.12.2019 16:00 Bournemouth : Liverpool
07.12.2019 16:00 Aston Villa : Leicester City
07.12.2019 16:00 Brighton : Wolverhampton
07.12.2019 16:00 Everton : Chelsea
07.12.2019 16:00 Manchester City : Manchester United
07.12.2019 16:00 Newcastle United : Southampton
07.12.2019 16:00 Norwich City : Sheffield United
07.12.2019 16:00 Tottenham : Burnley
07.12.2019 16:00 Watford : Crystal Palace
07.12.2019 16:00 West Ham : Arsenal
07.12.2019 00:00 Borussia Dortmund : Fortuna
07.12.2019 00:00 RB Leipzig : Hoffenheim
07.12.2019 00:00 Bayer Leverkusen : Schalke 04
07.12.2019 00:00 Borussia M'gladbach : Bayern München
07.12.2019 00:00 Eintracht : Hertha BSC
07.12.2019 00:00 Werder Bremen : Paderborn
07.12.2019 00:00 Freiburg : Wolfsburg
07.12.2019 00:00 Augsburg : Mainz 05
07.12.2019 00:00 Union Berlin : Köln
07.12.2019 00:00 Nîmes : Olympique Lyonnais
07.12.2019 00:00 Nice : Metz
07.12.2019 00:00 Montpellier : PSG
07.12.2019 00:00 Rennes : Angers
07.12.2019 00:00 Reims : Saint-Étienne
07.12.2019 00:00 Nantes : Dijon
07.12.2019 00:00 Strasbourg : Toulouse
07.12.2019 00:00 Olympique Marseille : Bordeaux
07.12.2019 00:00 Monaco : Amiens SC
07.12.2019 00:00 Lille : Brest

Košarka

07.12.2019 Pirot : Zdravlje Leskovac
07.12.2019 Konstantin : Sveti Đorđe
07.12.2019 Fair Play : Beovuk 72
07.12.2019 BKK Radnički : Sloga
07.12.2019 Zemun Fitofarmacija : Železničar
07.12.2019 Spartak : Proleter Naftagas
07.12.2019 KKK Radnički : Mladost (SP)
07.12.2019 Primorje 1945 : Sutjeska
07.12.2019 All Star : Jedinstvo 1950
07.12.2019 Studentski centar : Ibar
07.12.2019 Danilovgrad : Zeta
07.12.2019 Teodo : Lovćen 1947 Bemax
07.12.2019 17:00 Zekas 75 : Jagodina
07.12.2019 17:00 Radnički 1950 : Čačak 94
07.12.2019 17:00 Napredak Junior : Požarevac
07.12.2019 17:00 Zlatar : Student BB
07.12.2019 17:00 Svilajnac : Priboj
07.12.2019 17:00 Loznica : Crnokosa
07.12.2019 17:00 Plana : Klik
07.12.2019 17:00 Star Beočin : Mladost Veternik
07.12.2019 17:00 Sloboda (NS) : Vrbas
07.12.2019 17:00 Jedinstvo (NB) : Železničar
07.12.2019 17:00 Srem : Topola
07.12.2019 17:00 Stara Pazova : Nova Pazova
07.12.2019 17:00 Omladinac : Hajduk
07.12.2019 17:00 Eko Sport : LA Basket
07.12.2019 17:00 Vizura : Borac
07.12.2019 17:00 Žitko Basket : Slodes
07.12.2019 17:00 Barajevo : Torlak
07.12.2019 17:00 Radnički (O) : Beko
07.12.2019 17:00 Žarkovo : Borča
07.12.2019 17:00 Marinos : OKK Junior
07.12.2019 17:00 Bor RTB : Topličanin
07.12.2019 17:00 Dimitrovgrad : Mladost Vesna
07.12.2019 17:00 Morava : Rtanj
07.12.2019 17:00 Radnik : Jablanica
07.12.2019 17:00 Jastrebac : Niš
07.12.2019 20:00 Radnički (V) : M015
07.12.2019 17:00 Šabac : Železničar
07.12.2019 17:00 Mladost 2014 : Radnički (V)
07.12.2019 17:00 Mix : M015
07.12.2019 17:00 Student 014 : Osečina
07.12.2019 17:00 Mileševac : Play off
07.12.2019 17:00 Sloga : Ivanjica
07.12.2019 17:00 Morava : Užice
07.12.2019 17:00 Okanik : Goč
07.12.2019 17:00 Trepča : Bane
07.12.2019 17:00 Prva Petoletka : Sloga Elite
07.12.2019 17:00 Kopaonik : Stari Ras
07.12.2019 17:00 Šumadija 2017 : Paraćin
07.12.2019 17:00 Sloga (D) : Sloga (B)
07.12.2019 17:00 Kruševac : Smederevo
07.12.2019 17:00 Zicer 2014 : Sloga (PM)
07.12.2019 17:00 Joker : Sivac
07.12.2019 17:00 Dunav 2014 : OKK Spartak
07.12.2019 17:00 Kikinda : Basketball Stars
07.12.2019 17:00 Beočin : Petrovgrad
07.12.2019 17:00 Bagljaš : Hercegovac
07.12.2019 17:00 Futog : I Came To Play
07.12.2019 17:00 Senta : Apatin
07.12.2019 17:00 Karađorđevo : Proleter
07.12.2019 17:00 Dinamo : Virtus Basket
07.12.2019 17:00 Radnički : BNS
07.12.2019 17:00 Jedinstvo : Kris Kros
07.12.2019 17:00 Jadran : Šimanovci
07.12.2019 17:00 Pink : Podrinje
07.12.2019 17:00 Sloven : Partizan
07.12.2019 17:00 Rivers BM : Umka Džez
07.12.2019 17:00 Barajevo Bambi : Viva
07.12.2019 17:00 Cerak : Mladenovac
07.12.2019 17:00 Mondo Basket : Astra
07.12.2019 17:00 Sava BTC : Ras
07.12.2019 17:00 BASK : Zvezdara
07.12.2019 17:00 ABBA : AS Basket
07.12.2019 17:00 Pobednik 011 : Veba Basket
07.12.2019 17:00 Kuršumlija : Vlasotince
07.12.2019 17:00 Pusta Reka : Actavis Academy
07.12.2019 17:00 Hisar : Panteri
07.12.2019 17:00 Hajduk Veljko : Zicer
07.12.2019 17:00 Trijumf : Mladost
07.12.2019 17:00 OKK Sokobanja : Zone Boys
07.12.2019 00:00 021 : Student Radnički
07.12.2019 00:00 Partizan : Crvena zvezda
07.12.2019 00:00 Radivoj Korać : Vrbas Medela
07.12.2019 00:00 Novosadska ŽKA : Radnički (K)
07.12.2019 00:00 Kraljevo : Proleter
07.12.2019 Duga : Ljubovija
07.12.2019 Spartak : Karaburma
07.12.2019 Radnički (B) : Art Basket
07.12.2019 Srbobran : Radnički 2016
07.12.2019 Vršac : Mileševka
07.12.2019 17:00 Zvečan : Užice
07.12.2019 17:00 Lim : Sloga
07.12.2019 17:00 Play Off : Železničar
07.12.2019 17:00 Trstenik : Bagdala
07.12.2019 17:00 Bor : Paraćin
07.12.2019 17:00 Hisar : Gimnazijalac
07.12.2019 17:00 Dubočica : Student 2
07.12.2019 17:00 Sistem 2000 : Svrljig
07.12.2019 17:00 Delfin : Čelarevo
07.12.2019 17:00 Sivac : Njegoš
07.12.2019 17:00 Stara Pazova : Kikinda
07.12.2019 17:00 Srem : Karađorđevo
07.12.2019 Partizan NIS : Vizura Shark
07.12.2019 Borac : Konstantin
07.12.2019 Mega Bemax : Sloga
07.12.2019 Dynamic VIP PAY : Mladost Veternik NS Basket 07
07.12.2019 Star : Radnički 1950
07.12.2019 Crvena zvezda M:TS : Sloboda
07.12.2019 Ivanjica : Radnički
07.12.2019 Gimnazijalac Tigar : Radivoj Korać
07.12.2019 Paraćin : Art Basket
07.12.2019 Crvena zvezda Kombank : Partizan 1953
07.12.2019 Novosadska ŽKA : Duga

Odbojka

07.12.2019 Dunav : Kolubara
07.12.2019 Crnjanski : Obilić
07.12.2019 Blok Aut : AS
07.12.2019 Obrenovac : Avala
07.12.2019 Dunav 17 : Mladi Radnik
07.12.2019 Rudar : Tvrđava L
07.12.2019 Smederevo Carina : Carina
07.12.2019 VGSK : Tehničar
07.12.2019 19:00 Eaton Srem Tempo 3 : Mladost
07.12.2019 18:00 Mitrovica : Maks 1
07.12.2019 18:00 Trijumf 2013 : Maks 2

Rukomet

07.12.2019 18:00 Vojvodina : Tatran
07.12.2019 Sivac 69 : Vrbas Petrol
07.12.2019 Crvenka : Kolubara
07.12.2019 SC Voždovac 2012 : Morava
07.12.2019 Smederevo : Jedinstvo
07.12.2019 Jugović : Lavovi BP
07.12.2019 Hajduk Veljko : Vranje 1957
07.12.2019 Prva Petoletka : Žitorađa
07.12.2019 Kuršumlija : Jagodina
07.12.2019 Zlatar : Topličanin
07.12.2019 Radnički 1964 : Mokra Gora

Futsal

07.12.2019 Tisa : Ivanjica
07.12.2019 Požarevac : Oplenac
07.12.2019 Partenon : SFU Leposavić
07.12.2019 Župski rubin : Raška
07.12.2019 Miners : Aleksinac 2015
07.12.2019 Timok 2013 : Pirot
07.12.2019 BSK : Leskovac
07.12.2019 Pirgos : Bele crkve
07.12.2019 Akademac : Prokuplje
07.12.2019 Karađorđe 2015 : Flash
07.12.2019 Karanovac : Aranđelovac
07.12.2019 Bezbednost 192 : Seničani
07.12.2019 Kosjerić : Zlatibor
07.12.2019 Sjenica : PP 192
07.12.2019 Šljivići : MB Namenska
Povodom obeležavanja 100 godina od osnivanja Fudbalskog saveza Beograda (12. marta 2020. godine) u pripremi je prigodna monografija. Iz tog razloga Fudbalski savez Beograda se obraća svim klubovima koji su članovi saveza da daju svoj doprinos u izradi ovog značajnog dela i pomognu autorima kako bi sve bitne činjenice, a posebno one koje se odnose na klubove članove FS Beograda, ostale zabeležene u istoriji. Molimo klubove i njihovo članstvo, da iskažu dobru volju i ulože mali napor kako bi u FS Beograda dostavili precizne podatke za buduću monografiju i to tako što će najkasnije do 29. novembra 2019. godine precizno odgovoriti na sledeća pitanja i ispuniti molbu za dostavu priloga iz ovog anketnog upitnika. Potrebno je da odgovorite na sledeće: 1. Navedite pun naziv/ime vašeg kluba. 2. Pošaljite nam zvanični grb (skeniran na 300 dpi) na: ducafsb@gmail.com 3. Navedite datum osnivanja, sedište i stadion na kome igra vaš klub. 4. Navedite zvanične i rezervne klupske boje. 5. Navedite ime i prezime predsednika (potpredsednika) i sekretara kluba. 6. Navedite koji je najveći uspeh, najviši rang takmičenja u kome je klub igrao i u kom takmičenju klub igra u sezoni 2019/2020. 7. Navedite 5 - 10 najpoznatijih igrača u klupskoj istoriji. 8. Pošaljite nam fotografiju prvog tima koji igra u sezoni 2019/2020 (skenirano na 300 dpi) na: ducafsb@gmail.com ili je dostavite u prostorije FS Beograda u Deligradskoj 27. 9. Navedite podatke za koje mislite da treba da budu pomenuti u vezi sa klupskom istorijom (nadimak, navijači, značajne ličnosti). Verujemo da ćete odgovarajući nam u ovoj anketi, a na taj način i prezentacijom vašeg kluba, doprineti očekivanom kvalitetu monografije i da svakako nećete kasniti u predaji materijala kako bi vaš klub imao svoje mesto na stranicama monografije na kojima ćemo ga predstaviti.
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu