29.02
17:30
Zrinjski
Sloboda
2
0
|
29.02.2020 17:30 | Zrinjski | 2 : 0 | Sloboda | |||||
29.02
14:30
Mladost
Široki Brijeg
2
3
|
29.02.2020 14:30 | Mladost | 2 : 3 | Široki Brijeg | |||||
29.02
16:30
Borac
Sarajevo
0
2
|
29.02.2020 16:30 | Borac | 0 : 2 | Sarajevo | |||||
29.02
14:30
Zvijezda 09
Željezničar
0
3
|
29.02.2020 14:30 | Zvijezda 09 | 0 : 3 | Željezničar |
29.02
17:00
Zeta
Iskra
1
1
|
29.02.2020 17:00 | Zeta | 1 : 1 | Iskra | |||||
29.02
14:00
Rudar
Sutjeska
5
1
|
29.02.2020 14:00 | Rudar | 5 : 1 | Sutjeska | |||||
29.02
16:00
Podgorica
OFK Titograd
1
1
|
29.02.2020 16:00 | Podgorica | 1 : 1 | OFK Titograd | |||||
29.02
13:00
Kom
Grbalj
0
1
|
29.02.2020 13:00 | Kom | 0 : 1 | Grbalj | |||||
29.02
14:00
OFK Petrovac
Budućnost
0
1
|
29.02.2020 14:00 | OFK Petrovac | 0 : 1 | Budućnost |
29.02
16:00
Bournemouth
Chelsea
2
2
|
29.02.2020 16:00 | Bournemouth | 2 : 2 | Chelsea | |||||
29.02
13:30
Brighton
Crystal Palace
0
1
|
29.02.2020 13:30 | Brighton | 0 : 1 | Crystal Palace | |||||
29.02
16:00
Newcastle United
Burnley
0
0
|
29.02.2020 16:00 | Newcastle United | 0 : 0 | Burnley | |||||
29.02
18:30
Watford
Liverpool
3
0
|
29.02.2020 18:30 | Watford | 3 : 0 | Liverpool | |||||
29.02
16:00
West Ham
Southampton
3
1
|
29.02.2020 16:00 | West Ham | 3 : 1 | Southampton |
29.02
13:00
Eibar
Levante
3
0
|
29.02.2020 13:00 | Eibar | 3 : 0 | Levante | |||||
29.02
21:00
Granada
Celta de Vigo
0
0
|
29.02.2020 21:00 | Granada | 0 : 0 | Celta de Vigo | |||||
29.02
18:30
Leganés
Deportivo Alavés
1
1
|
29.02.2020 18:30 | Leganés | 1 : 1 | Deportivo Alavés | |||||
29.02
16:00
Valencia
Real Betis
2
1
|
29.02.2020 16:00 | Valencia | 2 : 1 | Real Betis |
29.02
15:30
Borussia Dortmund
Freiburg
1
0
|
29.02.2020 15:30 | Borussia Dortmund | 1 : 0 | Freiburg | |||||
29.02
15:30
Hoffenheim
Bayern München
0
6
|
29.02.2020 15:30 | Hoffenheim | 0 : 6 | Bayern München | |||||
29.02
15:30
Mainz 05
Paderborn
2
0
|
29.02.2020 15:30 | Mainz 05 | 2 : 0 | Paderborn | |||||
29.02
Augsburg
Borussia M'gladbach
2
3
|
29.02.2020 | Augsburg | 2 : 3 | Borussia M'gladbach | |||||
29.02
18:30
Köln
Schalke 04
3
0
|
29.02.2020 18:30 | Köln | 3 : 0 | Schalke 04 |
29.02
15:00
Lazio
Bologna
2
0
|
29.02.2020 15:00 | Lazio | 2 : 0 | Bologna | |||||
29.02
20:45
Napoli
Torino
2
1
|
29.02.2020 20:45 | Napoli | 2 : 1 | Torino |
29.02
20:00
Amiens SC
Metz
0
1
|
29.02.2020 20:00 | Amiens SC | 0 : 1 | Metz | |||||
29.02
20:00
Brest
Angers
0
1
|
29.02.2020 20:00 | Brest | 0 : 1 | Angers | |||||
29.02
17:30
PSG
Dijon
4
0
|
29.02.2020 17:30 | PSG | 4 : 0 | Dijon | |||||
29.02
20:00
Toulouse
Rennes
0
2
|
29.02.2020 20:00 | Toulouse | 0 : 2 | Rennes | |||||
29.02
20:00
Monaco
Reims
1
1
|
29.02.2020 20:00 | Monaco | 1 : 1 | Reims | |||||
29.02
20:00
Montpellier
Strasbourg
3
0
|
29.02.2020 20:00 | Montpellier | 3 : 0 | Strasbourg |
29.02
14:00
Lydia Ludic
Inter Star
1
2
|
29.02.2020 14:00 | Lydia Ludic | 1 : 2 | Inter Star | |||||
29.02
14:00
Kayanza United
Olympic Star
3
0
|
29.02.2020 14:00 | Kayanza United | 3 : 0 | Olympic Star | |||||
29.02
15:00
Dynamik
Athlético Olympic
0
1
|
29.02.2020 15:00 | Dynamik | 0 : 1 | Athlético Olympic |
29.02
14:00
Metalac
Zlatibor
1
1
|
29.02.2020 14:00 | Metalac | 1 : 1 | Zlatibor | |||||
29.02
14:00
Radnički 1923
OFK Žarkovo
2
2
|
29.02.2020 14:00 | Radnički 1923 | 2 : 2 | OFK Žarkovo | |||||
29.02
14:00
OFK Bačka
Trayal
1
0
|
29.02.2020 14:00 | OFK Bačka | 1 : 0 | Trayal | |||||
29.02
14:00
Dinamo
Kolubara
2
3
|
29.02.2020 14:00 | Dinamo | 2 : 3 | Kolubara | |||||
29.02
14:00
Kabel
Budućnost
0
0
|
29.02.2020 14:00 | Kabel | 0 : 0 | Budućnost | |||||
29.02
14:00
Radnički (P)
RFK Grafičar
0
3
|
29.02.2020 14:00 | Radnički (P) | 0 : 3 | RFK Grafičar |
29.02
18:30
Crvena zvezda
Sloga
2
0
|
29.02.2020 18:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Sloga | |||||
29.02
12:00
Mašinac Trejs PZP
Spartak
0
1
|
29.02.2020 12:00 | Mašinac Trejs PZP | 0 : 1 | Spartak |
29.02
18:00
Krka
Partizan NIS
61
76
|
29.02.2020 18:00 | Krka | 61 : 76 | Partizan NIS | |||||
29.02
20:00
Zadar
FMP
81
76
|
29.02.2020 20:00 | Zadar | 81 : 76 | FMP |
29.02
18:00
Požarevac
Zekas 75
90
81
|
29.02.2020 18:00 | Požarevac | 90 : 81 | Zekas 75 | |||||
29.02
19:00
Klik
Napredak Junior
79
78
|
29.02.2020 19:00 | Klik | 79 : 78 | Napredak Junior | |||||
29.02
17:00
Plana
Zlatar
103
77
|
29.02.2020 17:00 | Plana | 103 : 77 | Zlatar | |||||
29.02
19:00
Loznica
Svilajnac
86
66
|
29.02.2020 19:00 | Loznica | 86 : 66 | Svilajnac |
29.02
19:00
Star Beočin
Srem
66
70
|
29.02.2020 19:00 | Star Beočin | 66 : 70 | Srem | |||||
29.02
14:30
Sloboda (NS)
Omladinac
99
61
|
29.02.2020 14:30 | Sloboda (NS) | 99 : 61 | Omladinac | |||||
29.02
17:00
Mladost Veternik
Hajduk
0
20
|
29.02.2020 17:00 | Mladost Veternik | 0 : 20 | Hajduk | |||||
29.02
18:30
Železničar
Topola
80
71
|
29.02.2020 18:30 | Železničar | 80 : 71 | Topola |
29.02
20:00
LA Basket
Slodes
63
93
|
29.02.2020 20:00 | LA Basket | 63 : 93 | Slodes | |||||
29.02
15:00
Torlak
Borac
83
71
|
29.02.2020 15:00 | Torlak | 83 : 71 | Borac | |||||
29.02
20:30
Borča
Vizura
97
56
|
29.02.2020 20:30 | Borča | 97 : 56 | Vizura |
29.02
15:00
Dimitrovgrad
Radnik
68
80
|
29.02.2020 15:00 | Dimitrovgrad | 68 : 80 | Radnik | |||||
29.02
13:00
Marinos
Niš
65
72
|
29.02.2020 13:00 | Marinos | 65 : 72 | Niš | |||||
29.02
20:00
Topličanin
Jablanica
74
86
|
29.02.2020 20:00 | Topličanin | 74 : 86 | Jablanica |
29.02
16:00
Zicer 2014
Trepča
92
71
|
29.02.2020 16:00 | Zicer 2014 | 92 : 71 | Trepča | |||||
29.02
16:00
Smederevo
Goč
101
68
|
29.02.2020 16:00 | Smederevo | 101 : 68 | Goč | |||||
29.02
18:20
Kruševac
Prva Petoletka
86
83
|
29.02.2020 18:20 | Kruševac | 86 : 83 | Prva Petoletka | |||||
29.02
19:30
Sloga
Sloga Elite
83
90
|
29.02.2020 19:30 | Sloga | 83 : 90 | Sloga Elite |
29.02
Šumadija 2017
Kopaonik
20
0
|
29.02.2020 | Šumadija 2017 | 20 : 0 | Kopaonik |
29.02
ABBA
Mladenovac
|
29.02.2020 | ABBA | : | Mladenovac | |||||
29.02
14:20
Sava
Rivers BM
52
104
|
29.02.2020 14:20 | Sava | 52 : 104 | Rivers BM | |||||
29.02
21:20
Pobednik 011
Astra
67
88
|
29.02.2020 21:20 | Pobednik 011 | 67 : 88 | Astra |
29.02
19:20
AS Basket
Barajevo Bambi
81
73
|
29.02.2020 19:20 | AS Basket | 81 : 73 | Barajevo Bambi |
29.02
20:00
Radan
Trijumf
72
94
|
29.02.2020 20:00 | Radan | 72 : 94 | Trijumf |
29.02
15:00
Kuršumlija
OKK Sokobanja
60
56
|
29.02.2020 15:00 | Kuršumlija | 60 : 56 | OKK Sokobanja | |||||
29.02
20:30
Pusta Reka
Hajduk Veljko
75
62
|
29.02.2020 20:30 | Pusta Reka | 75 : 62 | Hajduk Veljko |
29.02
18:00
Šabac
Radnički (V)
83
79
|
29.02.2020 18:00 | Šabac | 83 : 79 | Radnički (V) | |||||
29.02
19:30
Železničar
M015
87
94
|
29.02.2020 19:30 | Železničar | 87 : 94 | M015 |
29.02
17:30
Mladost
Morava
78
86
|
29.02.2020 17:30 | Mladost | 78 : 86 | Morava |
29.02
16:00
I Came To Play
Akademik
105
56
|
29.02.2020 16:00 | I Came To Play | 105 : 56 | Akademik | |||||
29.02
17:00
Hercegovac
Karađorđevo
80
52
|
29.02.2020 17:00 | Hercegovac | 80 : 52 | Karađorđevo | |||||
29.02
17:00
Futog
Senta
85
47
|
29.02.2020 17:00 | Futog | 85 : 47 | Senta |
29.02
20:00
Tamiš
Napredak
69
66
|
29.02.2020 20:00 | Tamiš | 69 : 66 | Napredak | |||||
29.02
19:00
Borac
OKK Beograd
77
62
|
29.02.2020 19:00 | Borac | 77 : 62 | OKK Beograd | |||||
29.02
19:00
Sloboda
Vojvodina
88
80
|
29.02.2020 19:00 | Sloboda | 88 : 80 | Vojvodina |
29.02
19:30
Pirot
Spartak
78
80
|
29.02.2020 19:30 | Pirot | 78 : 80 | Spartak | |||||
29.02
19:00
Zemun Fitofarmacija
KKK Radnički
85
103
|
29.02.2020 19:00 | Zemun Fitofarmacija | 85 : 103 | KKK Radnički | |||||
29.02
14:30
Fair Play
Proleter Naftagas
89
85
|
29.02.2020 14:30 | Fair Play | 89 : 85 | Proleter Naftagas | |||||
29.02
15:30
Konstantin
Železničar
66
72
|
29.02.2020 15:30 | Konstantin | 66 : 72 | Železničar | |||||
29.02
15:00
Zdravlje Leskovac
Sloga
76
82
|
29.02.2020 15:00 | Zdravlje Leskovac | 76 : 82 | Sloga |
29.02
12:00
Sivac
Stara Pazova
81
70
|
29.02.2020 12:00 | Sivac | 81 : 70 | Stara Pazova | |||||
29.02
19:30
Topolčanka
Srem
78
52
|
29.02.2020 19:30 | Topolčanka | 78 : 52 | Srem |
29.02
14:00
Sloga
Zvečan
76
41
|
29.02.2020 14:00 | Sloga | 76 : 41 | Zvečan |
29.02
12:15
Dubočica
Sistem 2000
48
88
|
29.02.2020 12:15 | Dubočica | 48 : 88 | Sistem 2000 | |||||
29.02
18:30
Student 2
Bor
84
46
|
29.02.2020 18:30 | Student 2 | 84 : 46 | Bor |
29.02
17:00
Kraljevo
Student Radnički
101
47
|
29.02.2020 17:00 | Kraljevo | 101 : 47 | Student Radnički | |||||
29.02
18:30
Novosadska ŽKA
Proleter 023
82
61
|
29.02.2020 18:30 | Novosadska ŽKA | 82 : 61 | Proleter 023 | |||||
29.02
18:00
Radivoj Korać
Radnički (K)
69
70
|
29.02.2020 18:00 | Radivoj Korać | 69 : 70 | Radnički (K) | |||||
29.02
18:00
021
Crvena zvezda Kombank
81
68
|
29.02.2020 18:00 | 021 | 81 : 68 | Crvena zvezda Kombank |
29.02
15:00
Radnički (B)
Duga
51
63
|
29.02.2020 15:00 | Radnički (B) | 51 : 63 | Duga | |||||
29.02
17:00
Vršac
Ljubovija
72
49
|
29.02.2020 17:00 | Vršac | 72 : 49 | Ljubovija | |||||
29.02
18:00
Mileševka
Karaburma
92
81
|
29.02.2020 18:00 | Mileševka | 92 : 81 | Karaburma |
29.02
Partizan NIS
Sloboda
|
29.02.2020 | Partizan NIS | : | Sloboda | |||||
29.02
Crvena zvezda M:TS
Radnički 1950
|
29.02.2020 | Crvena zvezda M:TS | : | Radnički 1950 | |||||
29.02
Star
Mladost Veternik NS Basket 07
|
29.02.2020 | Star | : | Mladost Veternik NS Basket 07 | |||||
29.02
Dynamic VIP PAY
Sloga
|
29.02.2020 | Dynamic VIP PAY | : | Sloga | |||||
29.02
Mega Bemax
Konstantin
|
29.02.2020 | Mega Bemax | : | Konstantin | |||||
29.02
Borac
Vizura Shark
|
29.02.2020 | Borac | : | Vizura Shark |
29.02
16:30
Kolubara
Lucky Star
0
3
|
29.02.2020 16:30 | Kolubara | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
29.02
18:15
As
Sloga 2015
0
3
|
29.02.2020 18:15 | As | 0 : 3 | Sloga 2015 |
29.02
17:00
Jagodina
Morava
3
1
|
29.02.2020 17:00 | Jagodina | 3 : 1 | Morava | |||||
29.02
14:00
Hajduk Veljko
Vranje
3
1
|
29.02.2020 14:00 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Vranje |
29.02
18:30
Sombor
Bečej
0
3
|
29.02.2020 18:30 | Sombor | 0 : 3 | Bečej | |||||
29.02
18:00
Mladost (BP)
Partizan
0
3
|
29.02.2020 18:00 | Mladost (BP) | 0 : 3 | Partizan | |||||
29.02
17:00
Mladost (NP)
Srem Eaton
3
1
|
29.02.2020 17:00 | Mladost (NP) | 3 : 1 | Srem Eaton |
29.02
14:00
Knjaževac
Viner
3
0
|
29.02.2020 14:00 | Knjaževac | 3 : 0 | Viner | |||||
29.02
10:00
Hajduk Veljko 2
Dunav Stars
0
3
|
29.02.2020 10:00 | Hajduk Veljko 2 | 0 : 3 | Dunav Stars |
29.02
19:00
Stražilovo
Inđija
3
2
|
29.02.2020 19:00 | Stražilovo | 3 : 2 | Inđija | |||||
29.02
19:00
Klek Srbijašume 2
Mladost 1973
3
2
|
29.02.2020 19:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 2 | Mladost 1973 |
29.02
18:30
Maglić 1953
Hajduk
0
3
|
29.02.2020 18:30 | Maglić 1953 | 0 : 3 | Hajduk | |||||
29.02
17:30
Mladost (T)
Vojvodina NS Seme 3
2
3
|
29.02.2020 17:30 | Mladost (T) | 2 : 3 | Vojvodina NS Seme 3 | |||||
29.02
16:00
Kikinda
Partizan 2
3
0
|
29.02.2020 16:00 | Kikinda | 3 : 0 | Partizan 2 |
29.02
17:00
Leskovac 98
Majdanpek
3
0
|
29.02.2020 17:00 | Leskovac 98 | 3 : 0 | Majdanpek | |||||
29.02
13:00
Desetka
Milenijum
3
2
|
29.02.2020 13:00 | Desetka | 3 : 2 | Milenijum | |||||
29.02
18:00
Bor
Panda
2
3
|
29.02.2020 18:00 | Bor | 2 : 3 | Panda |
29.02
19:30
Volleyland
Srbijanka 014 - 2
3
1
|
29.02.2020 19:30 | Volleyland | 3 : 1 | Srbijanka 014 - 2 | |||||
29.02
19:00
Fortuna plus
As Batajnica
0
3
|
29.02.2020 19:00 | Fortuna plus | 0 : 3 | As Batajnica | |||||
29.02
19:30
Ribnica
Šumadija
0
3
|
29.02.2020 19:30 | Ribnica | 0 : 3 | Šumadija | |||||
29.02
18:00
Smeč 5
Lucky Star
3
0
|
29.02.2020 18:00 | Smeč 5 | 3 : 0 | Lucky Star |
29.02
17:00
Futog West
Volley Stars
3
0
|
29.02.2020 17:00 | Futog West | 3 : 0 | Volley Stars |
29.02
16:00
Novi Pazar
Gimnazijalac
0
3
|
29.02.2020 16:00 | Novi Pazar | 0 : 3 | Gimnazijalac | |||||
29.02
16:00
Napredak 037
Sloga 031
1
3
|
29.02.2020 16:00 | Napredak 037 | 1 : 3 | Sloga 031 | |||||
29.02
13:00
Tehničar (Kv)
Sloboda S
0
3
|
29.02.2020 13:00 | Tehničar (Kv) | 0 : 3 | Sloboda S |
29.02
15:00
Pirot
Ozren
3
2
|
29.02.2020 15:00 | Pirot | 3 : 2 | Ozren | |||||
29.02
12:00
Hajduk Veljko
Đerdap
3
1
|
29.02.2020 12:00 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Đerdap | |||||
29.02
12:00
Knjaževac
Viner
3
0
|
29.02.2020 12:00 | Knjaževac | 3 : 0 | Viner |
29.02
Crnjanski
Kolubara
3
0
|
29.02.2020 | Crnjanski | 3 : 0 | Kolubara | |||||
29.02
Dunav
Blok Aut
0
3
|
29.02.2020 | Dunav | 0 : 3 | Blok Aut | |||||
29.02
Obrenovac
Obilić
3
1
|
29.02.2020 | Obrenovac | 3 : 1 | Obilić | |||||
29.02
AS
Avala
0
3
|
29.02.2020 | AS | 0 : 3 | Avala |
29.02
18:00
Mladost 1979
Jadran
1
3
|
29.02.2020 18:00 | Mladost 1979 | 1 : 3 | Jadran | |||||
29.02
12:00
NS Tim
Maks
3
0
|
29.02.2020 12:00 | NS Tim | 3 : 0 | Maks |
29.02
18:00
Elan Volej
Novi Sad 2
0
3
|
29.02.2020 18:00 | Elan Volej | 0 : 3 | Novi Sad 2 | |||||
29.02
18:00
Blok Aut
Grbić
3
0
|
29.02.2020 18:00 | Blok Aut | 3 : 0 | Grbić |
29.02
13:00
KI 0230
Vršac
3
0
|
29.02.2020 13:00 | KI 0230 | 3 : 0 | Vršac |
29.02
15:30
Merkur
Spartak 2
3
1
|
29.02.2020 15:30 | Merkur | 3 : 1 | Spartak 2 | |||||
29.02
18:00
CVS
Vrbas
2
3
|
29.02.2020 18:00 | CVS | 2 : 3 | Vrbas | |||||
29.02
15:45
Apatin
Goks IN
3
0
|
29.02.2020 15:45 | Apatin | 3 : 0 | Goks IN |
29.02
Vlasina
ŽOK Topličanin
3
0
|
29.02.2020 | Vlasina | 3 : 0 | ŽOK Topličanin | |||||
29.02
Pusta Reka
Student
3
0
|
29.02.2020 | Pusta Reka | 3 : 0 | Student |
29.02
Letnjikovac
Tamnava Voćar
3
0
|
29.02.2020 | Letnjikovac | 3 : 0 | Tamnava Voćar |
29.02
Brezovica
Vidovdan
0
3
|
29.02.2020 | Brezovica | 0 : 3 | Vidovdan | |||||
29.02
Kosovska Mitrovica
Leposavić
0
3
|
29.02.2020 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Leposavić | |||||
29.02
Sokolica
Mokra Gora 2
0
3
|
29.02.2020 | Sokolica | 0 : 3 | Mokra Gora 2 |
29.02
20:45
Roda
Takovo-Zvezda Helios
3
2
|
29.02.2020 20:45 | Roda | 3 : 2 | Takovo-Zvezda Helios |
29.02
18:00
Vrbas Petrol
Lavovi BP
28
27
|
29.02.2020 18:00 | Vrbas Petrol | 28 : 27 | Lavovi BP | |||||
29.02
19:00
Jugović
Jedinstvo
30
29
|
29.02.2020 19:00 | Jugović | 30 : 29 | Jedinstvo | |||||
29.02
19:00
Smederevo
Morava
29
30
|
29.02.2020 19:00 | Smederevo | 29 : 30 | Morava | |||||
29.02
20:30
SC Voždovac 2012
Kolubara
26
28
|
29.02.2020 20:30 | SC Voždovac 2012 | 26 : 28 | Kolubara |
29.02
19:00
Vranje 1957
Mokra Gora
28
32
|
29.02.2020 19:00 | Vranje 1957 | 28 : 32 | Mokra Gora | |||||
29.02
18:00
Radnički 1964
Topličanin
30
26
|
29.02.2020 18:00 | Radnički 1964 | 30 : 26 | Topličanin | |||||
29.02
19:00
Zlatar
Priboj
28
18
|
29.02.2020 19:00 | Zlatar | 28 : 18 | Priboj | |||||
29.02
19:00
Bela Palanka
Jagodina
26
27
|
29.02.2020 19:00 | Bela Palanka | 26 : 27 | Jagodina |
29.02
18:00
PKB
Loznica
35
26
|
29.02.2020 18:00 | PKB | 35 : 26 | Loznica | |||||
29.02
16:30
Partizan 2
Crvena zvezda 2
29
23
|
29.02.2020 16:30 | Partizan 2 | 29 : 23 | Crvena zvezda 2 |
29.02
Barič
RSU Akademija Lečić
|
29.02.2020 | Barič | : | RSU Akademija Lečić | |||||
29.02
18:00
Mačva 2
Beograd
|
29.02.2020 18:00 | Mačva 2 | : | Beograd |
29.02
19:00
Šamot 65
Dinamo
29
33
|
29.02.2020 19:00 | Šamot 65 | 29 : 33 | Dinamo | |||||
29.02
18:00
Dubočica 54
Kikinda Grindex
28
24
|
29.02.2020 18:00 | Dubočica 54 | 28 : 24 | Kikinda Grindex | |||||
29.02
18:00
Novi Pazar
Proleter
33
29
|
29.02.2020 18:00 | Novi Pazar | 33 : 29 | Proleter | |||||
29.02
18:30
Železničar 1949
Rudar
34
29
|
29.02.2020 18:30 | Železničar 1949 | 34 : 29 | Rudar |
29.02
15:00
ORK Loznica
Požarevac
38
30
|
29.02.2020 15:00 | ORK Loznica | 38 : 30 | Požarevac | |||||
29.02
19:00
Metalac 2015
Radnički (O)
33
24
|
29.02.2020 19:00 | Metalac 2015 | 33 : 24 | Radnički (O) |
29.02
18:30
ORK Beograd
Pančevo
24
25
|
29.02.2020 18:30 | ORK Beograd | 24 : 25 | Pančevo | |||||
29.02
18:00
Topličanin
Beograd
26
30
|
29.02.2020 18:00 | Topličanin | 26 : 30 | Beograd | |||||
29.02
17:30
Đerdap
Sloga
30
35
|
29.02.2020 17:30 | Đerdap | 30 : 35 | Sloga | |||||
29.02
19:00
Bor RTB
Kikinda
26
20
|
29.02.2020 19:00 | Bor RTB | 26 : 20 | Kikinda |
29.02
18:00
Jadran ST
Jug Adriatic osiguranje
9
7
|
29.02.2020 18:00 | Jadran ST | 9 : 7 | Jug Adriatic osiguranje | |||||
29.02
19:00
HAVK Mladost
Jadran Carine HN
12
11
|
29.02.2020 19:00 | HAVK Mladost | 12 : 11 | Jadran Carine HN |
29.02
20:00
Šabac
Budva
6
8
|
29.02.2020 20:00 | Šabac | 6 : 8 | Budva |
29.02
20:00
Nais
OVK POŠK
13
9
|
29.02.2020 20:00 | Nais | 13 : 9 | OVK POŠK | |||||
29.02
18:00
Vojvodina
KVK Radnički
5
13
|
29.02.2020 18:00 | Vojvodina | 5 : 13 | KVK Radnički | |||||
29.02
19:00
Solaris
Primorje EB
9
7
|
29.02.2020 19:00 | Solaris | 9 : 7 | Primorje EB |
29.02
19:00
VA Cattaro
Triglav
11
7
|
29.02.2020 19:00 | VA Cattaro | 11 : 7 | Triglav | |||||
29.02
17:45
Zemun Bosal
Medveščak
19
9
|
29.02.2020 17:45 | Zemun Bosal | 19 : 9 | Medveščak | |||||
29.02
19:00
Zadar 1952
Galeb
13
14
|
29.02.2020 19:00 | Zadar 1952 | 13 : 14 | Galeb |
29.02
20:00
Bečej
Taš
7
10
|
29.02.2020 20:00 | Bečej | 7 : 10 | Taš | |||||
29.02
11:45
Stari Grad
Banjica
8
11
|
29.02.2020 11:45 | Stari Grad | 8 : 11 | Banjica | |||||
29.02
10:00
Spartak Prozivka
Beograd
13
14
|
29.02.2020 10:00 | Spartak Prozivka | 13 : 14 | Beograd | |||||
29.02
19:00
Valjevo
Novi Beograd 11. april
7
16
|
29.02.2020 19:00 | Valjevo | 7 : 16 | Novi Beograd 11. april |
29.02
19:00
Proleter
TENT
14
3
|
29.02.2020 19:00 | Proleter | 14 : 3 | TENT |
29.02
20:00
Banja Luka
ŽAK
18
13
|
29.02.2020 20:00 | Banja Luka | 18 : 13 | ŽAK |
29.02
20:45
Palilula
Crvena zvezda
7
14
|
29.02.2020 20:45 | Palilula | 7 : 14 | Crvena zvezda | |||||
29.02
12:00
Spartak
Vojvodina
5
22
|
29.02.2020 12:00 | Spartak | 5 : 22 | Vojvodina | |||||
29.02
17:45
Vračar
Taš 2000
4
22
|
29.02.2020 17:45 | Vračar | 4 : 22 | Taš 2000 |
29.02
20:00
Olimp
Župski rubin
4
2
|
29.02.2020 20:00 | Olimp | 4 : 2 | Župski rubin |
29.02
19:30
Timok 2013
Pirgos
4
6
|
29.02.2020 19:30 | Timok 2013 | 4 : 6 | Pirgos |
29.02
21:00
Tango
Hajduk
6
12
|
29.02.2020 21:00 | Tango | 6 : 12 | Hajduk |
29.02
20:15
Intelektualac
Ekonomist
4
2
|
29.02.2020 20:15 | Intelektualac | 4 : 2 | Ekonomist | |||||
29.02
12:30
Student
Futsal Bjankoneri
11
4
|
29.02.2020 12:30 | Student | 11 : 4 | Futsal Bjankoneri |
29.02
20:00
PP 192
Sjenica
6
1
|
29.02.2020 20:00 | PP 192 | 6 : 1 | Sjenica | |||||
29.02
20:00
Zlatibor
MB Namenska
7
5
|
29.02.2020 20:00 | Zlatibor | 7 : 5 | MB Namenska |
29.02
18:00
Brđanka
Čaršija
10
3
|
29.02.2020 18:00 | Brđanka | 10 : 3 | Čaršija | |||||
29.02
19:00
Ozren
Temnić
7
2
|
29.02.2020 19:00 | Ozren | 7 : 2 | Temnić |
29.02
20:30
Vinter sport
Zemun Samo pravo
4
4
|
29.02.2020 20:30 | Vinter sport | 4 : 4 | Zemun Samo pravo |
29.02
16:30
Konjarnik
SAS
5
4
|
29.02.2020 16:30 | Konjarnik | 5 : 4 | SAS | |||||
29.02
19:00
Smederevo
Sopot
1
2
|
29.02.2020 19:00 | Smederevo | 1 : 2 | Sopot |
29.02
16:15
Crvena zvezda
Vojvodina
3
2
|
29.02.2020 16:15 | Crvena zvezda | E 3 : 2 | Vojvodina | |||||
29.02
19:15
Triglav
Mladost
9
4
|
29.02.2020 19:15 | Triglav | 9 : 4 | Mladost | |||||
29.02
12:45
Hidria Jesenice
Slavija Junior
1
3
|
29.02.2020 12:45 | Hidria Jesenice | 1 : 3 | Slavija Junior |