XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 343 utakmica za dan
Subota, 7 Mart 2020


Fudbal

Radnik
Surdulica
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
07.03.2020 16:00
Radnik
2 : 0
Javor Matis
Rad
Beograd
3 : 4
TSC
Bačka Topola
07.03.2020 16:00
Rad
3 : 4
TSC
Napredak
Kruševac
0 : 0
Proleter
Novi Sad
07.03.2020 16:00
Napredak
0 : 0
Proleter
Mačva
Šabac
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
07.03.2020 16:00
Mačva
0 : 3
Crvena zvezda
Partizan
Beograd
1 : 0
Radnički (N)
Niš
07.03.2020 20:00
Partizan
1 : 0
Radnički (N)
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Mladost
Lučani
07.03.2020 16:00
Vojvodina
2 : 1
Mladost
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 3
Metalac
Gornji Milanovac
07.03.2020 14:00
OFK Žarkovo
1 : 3
Metalac
Zlatibor
Čajetina
4 : 2
Sinđelić
Beograd
07.03.2020 14:00
Zlatibor
4 : 2
Sinđelić
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
07.03.2020 14:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 3
Borac 1926
Čačak
07.03.2020 14:00
Mladi radnik 1926
0 : 3
Borac 1926
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
5 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
07.03.2020 14:00
Sloga 33
5 : 2
Šumadija (A)
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Tutin
Tutin
07.03.2020 14:00
Jošanica
2 : 1
Tutin
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
07.03.2020 14:00
Trepča
2 : 0
Mokra Gora
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
RSK
Rabrovo
07.03.2020 14:00
Sloga (K)
2 : 0
RSK
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Jedinstvo
Ub
07.03.2020 14:00
Sloga (P)
2 : 0
Jedinstvo
Mačva 1929
Bogatić
1 : 0
Loznica
Loznica
07.03.2020 14:00
Mačva 1929
1 : 0
Loznica
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Hajduk 1912
Kula
07.03.2020 14:30
Omladinac
1 : 0
Hajduk 1912
OFK Vršac
Vršac
3 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
07.03.2020 14:30
OFK Vršac
3 : 2
Radnički (SM)
Bečej 1918
Bečej
2 : 2
Borac
Sakule
07.03.2020 14:30
Bečej 1918
2 : 2
Borac
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
07.03.2020 14:30
Dinamo 1945
1 : 2
Radnički (Zr)
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
07.03.2020 14:30
Kozara
2 : 2
1. Maj Ruma
Bratstvo 1946
Prigrevica
0 : 1
Železničar
Pančevo
07.03.2020 14:30
Bratstvo 1946
0 : 1
Železničar
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
07.03.2020 15:00
Moravac Orion
1 : 0
Jedinstvo
OFK Sinđelić
Niš
2 : 1
Dunav
Prahovo
07.03.2020 15:00
OFK Sinđelić
2 : 1
Dunav
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
07.03.2020 15:00
Trstenik PPT
1 : 2
OFK Topličanin
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 3
Zvezdara
Beograd
07.03.2020 14:30
Radnički (O)
1 : 3
Zvezdara
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
07.03.2020 14:30
Lokomotiva
1 : 1
Brodarac
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
IMT
Beograd
07.03.2020 14:30
Radnički (NB)
1 : 2
IMT
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
07.03.2020 14:30
OFK Mladenovac
1 : 0
Stepojevac Vaga
BSK Borča
Borča
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
07.03.2020 14:30
BSK Borča
1 : 0
TEK Sloga
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 2
Mladost APA
Apatin
07.03.2020 14:30
OFK Vrbas
2 : 2
Mladost APA
Sloga
Čonoplja
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
07.03.2020 14:30
Sloga
2 : 1
ČSK Pivara
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Tavankut
Tavankut
07.03.2020 14:30
Crvenka
2 : 0
Tavankut
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 1
Bajša
Bajša
07.03.2020 14:30
OFK Stari Grad
3 : 1
Bajša
Tekstilac
Odžaci
3 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
07.03.2020 14:30
Tekstilac
3 : 1
Krila Krajine
Sloga (T)
Temerin
1 : 1
Sloga (E)
Erdevik
07.03.2020 14:30
Sloga (T)
1 : 1
Sloga (E)
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Jadran
Golubinci
07.03.2020 14:30
Radnički (NP)
1 : 1
Jadran
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
5 : 0
Sremac
Vojka
07.03.2020 14:30
Podrinje
5 : 0
Sremac
Mladost (NS)
Novi Sad
5 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
07.03.2020 14:30
Mladost (NS)
5 : 1
Mladost (BJ)
Cement
Beočin
1 : 0
Podunavac
Belegiš
07.03.2020 14:30
Cement
1 : 0
Podunavac
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 0
ŽAK
Kikinda
07.03.2020 14:30
Budućnost
3 : 0
ŽAK
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 7
Borac (St)
Starčevo
07.03.2020 14:30
Radnički (S)
0 : 7
Borac (St)
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 0
Naftagas
Elemir
07.03.2020 14:30
Sloboda
3 : 0
Naftagas
Begej
Žitište
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
07.03.2020 14:30
Begej
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Sloga
Plandište
1 : 3
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
07.03.2020 14:30
Sloga
1 : 3
Jedinstvo (BK)
Sloga
Leskovac
6 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
07.03.2020 15:00
Sloga
6 : 2
OFK Kosanica
Budućnost
Orašje
1 : 2
Pčinja
Trgovište
07.03.2020 15:00
Budućnost
1 : 2
Pčinja
Morava
Vladičin Han
8 : 1
Akademija 10
Prokuplje
07.03.2020 15:00
Morava
8 : 1
Akademija 10
Polet 1980
Laplje Selo
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
07.03.2020 15:00
Polet 1980
1 : 1
Vranjska Banja
Rajko Mitić
Bela Palanka
0 : 4
Timok 1919
Zaječar
07.03.2020 15:00
Rajko Mitić
0 : 4
Timok 1919
Rtanj
Boljevac
3 : 5
Kablovi
Zaječar
07.03.2020 15:00
Rtanj
3 : 5
Kablovi
Bor 1919
Bor
1 : 1
Đerdap
Kladovo
07.03.2020 15:00
Bor 1919
1 : 1
Đerdap
Brodoremont
Kladovo
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
07.03.2020 15:00
Brodoremont
0 : 0
Hajduk Veljko
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
07.03.2020 15:00
Balkanski
1 : 2
Tanasko Rajić
Blagotin
Poljna
0 : 1
Župa
Aleksandrovac
07.03.2020 15:00
Blagotin
0 : 1
Župa
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 1
Bukovik
Razanj
07.03.2020 15:00
OFK Napredak 1929
2 : 1
Bukovik
Svrljig
Svrljig
1 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
07.03.2020 15:00
Svrljig
1 : 2
Zemljoradnik
Milutinac
Zemun
2 : 1
Budućnost
Zvečka
07.03.2020 11:00
Milutinac
2 : 1
Budućnost
Napredak
Medoševac
3 : 1
BASK
Beograd
07.03.2020 14:30
Napredak
3 : 1
BASK
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 1
Torlak
Beograd
07.03.2020 10:00
Studenski Grad
1 : 1
Torlak
Vojvodina
Tovariševo
1 : 0
Slavija
Pivnice
07.03.2020 14:30
Vojvodina
1 : 0
Slavija
Polet
Karavukovo
3 : 0
Omladinac
Bukovac
07.03.2020 14:30
Polet
3 : 0
Omladinac
Tvrđava
Bač
2 : 1
ŽAK
Sombor
07.03.2020 14:30
Tvrđava
2 : 1
ŽAK
Srbobran
Srbobran
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
07.03.2020 15:00
Srbobran
3 : 0
Preporod
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 0
Senta
Senta
07.03.2020 15:00
Proleter (RS)
1 : 0
Senta
Njegoš
Lovćenac
5 : 0
Radnički 1905
Bajmok
07.03.2020 15:00
Njegoš
5 : 0
Radnički 1905
Obilić (NK)
Novi Kneževac
2 : 2
Sloga
Ostojićevo
07.03.2020 15:00
Obilić (NK)
2 : 2
Sloga
Rudar
Vrdnik
0 : 13
Budućnost
Salaš Noćajski
07.03.2020 14:30
Rudar
0 : 13
Budućnost
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 2
OFK Sirig
Sirig
07.03.2020 15:30
Omladinac
0 : 2
OFK Sirig
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
07.03.2020 15:30
Fruškogorski partizan
3 : 0
Fruškogorac
Slavija
Novi Sad
3 : 0
Hajduk
Čurug
07.03.2020 15:30
Slavija
3 : 0
Hajduk
Delija
Mokrin
2 : 0
Tamiš
Farkaždin
07.03.2020 14:30
Delija
2 : 0
Tamiš
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
07.03.2020 14:30
Radnički (K)
1 : 0
Radnički (B)
Morava (KS)
Kočino Selo
2 : 1
OFK Batinac
Batinac
07.03.2020 15:00
Morava (KS)
2 : 1
OFK Batinac
Napredak 2012
Krušje
1 : 5
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
07.03.2020 15:00
Napredak 2012
1 : 5
Moravac (ZT)
Naisus 1977
Rožina
11 : 1
Padina
Padina
07.03.2020 15:00
Naisus 1977
11 : 1
Padina
Lukavac
Lukavac
0 : 1
Rakac Stave
Stave
07.03.2020 14:30
Lukavac
0 : 1
Rakac Stave
Rajac
Kadina Luka
3 : 3
Mladost
Latković
07.03.2020 14:30
Rajac
3 : 3
Mladost
Slanobarac
Novi Sad
3 : 2
Sloga
Lok
07.03.2020 15:30
Slanobarac
3 : 2
Sloga
Radnički (P)
Pertate
0 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
07.03.2020 15:00
Radnički (P)
0 : 2
Jedinstvo (Š)
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
07.03.2020 15:00
Kamenorezac 76
1 : 1
Poljoprivrednik
Sloga (L)
Lozna
3 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
07.03.2020 15:00
Sloga (L)
3 : 1
Velika Drenova
Beljanica
Strmosten
5 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
07.03.2020 15:00
Beljanica
5 : 2
15. Avgust 1950
Rudar (St)
Stenjevac
1 : 1
OFK Juhor 2016
Potočac
07.03.2020 15:00
Rudar (St)
1 : 1
OFK Juhor 2016
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 2
Ursule
Ursule
07.03.2020 15:00
Jedinstvo
1 : 2
Ursule
GFK Tabane
Jagodina
5 : 1
Mladost
Gložane
07.03.2020 15:00
GFK Tabane
5 : 1
Mladost
Zenit
Oparić
3 : 2
Sinđelić 1934
Vojska
07.03.2020 15:00
Zenit
3 : 2
Sinđelić 1934
Globoder
Globoder
5 : 4
Makrešane
Makrešane
07.03.2020
Globoder
5 : 4
Makrešane
Radnik
Bijeljina
5 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
07.03.2020 15:00
Radnik
5 : 1
Zvijezda 09
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
07.03.2020 18:00
Sarajevo
2 : 1
Mladost
Sloboda
Tuzla
2 : 1
Čelik
Zenica
07.03.2020 15:00
Sloboda
2 : 1
Čelik
Jedinstvo
Brčko
1 : 1
Kozara
Gradiška
07.03.2020 14:00
Jedinstvo
1 : 1
Kozara
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
07.03.2020 14:00
Željezničar Sport Team
1 : 1
Slavija
Tekstilac
Derventa
1 : 3
Alfa Modriča
Modriča
07.03.2020 14:00
Tekstilac
1 : 3
Alfa Modriča
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
07.03.2020 14:00
Krupa
2 : 0
Rudar Prijedor
Budućnost
Podgorica
4 : 1
Zeta
Golubovci
07.03.2020 18:00
Budućnost
4 : 1
Zeta
Grbalj
Radanovići
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
07.03.2020 14:30
Grbalj
0 : 0
OFK Petrovac
OFK Titograd
Podgorica
2 : 3
Kom
Podgorica
07.03.2020 15:00
OFK Titograd
2 : 3
Kom
Sutjeska
Nikšić
1 : 0
Podgorica
Podgorica
07.03.2020 14:30
Sutjeska
1 : 0
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
0 : 2
Rudar
Pljevlja
07.03.2020 17:00
Iskra
0 : 2
Rudar
Arsenal
London
1 : 0
West Ham
London
07.03.2020 16:00
Arsenal
1 : 0
West Ham
Burnley
Burnley
1 : 1
Tottenham
London
07.03.2020 18:30
Burnley
1 : 1
Tottenham
Crystal Palace
London
1 : 0
Watford
Watford
07.03.2020 16:00
Crystal Palace
1 : 0
Watford
Liverpool
Liverpool
2 : 1
Bournemouth
Bournemouth
07.03.2020 13:30
Liverpool
2 : 1
Bournemouth
Sheffield United
Sheffield
1 : 0
Norwich City
Norwich
07.03.2020 16:00
Sheffield United
1 : 0
Norwich City
Southampton
Southampton
0 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
07.03.2020 16:00
Southampton
0 : 1
Newcastle United
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 0
Brighton
Brighton, East Sussex
07.03.2020 16:00
Wolverhampton
0 : 0
Brighton
Atlético Madrid
Madrid
2 : 2
Sevilla
Sevilla
07.03.2020 16:00
Atlético Madrid
2 : 2
Sevilla
Barcelona
Barcelona
1 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
07.03.2020 18:30
Barcelona
1 : 0
Real Sociedad
Eibar
Eibar
1 : 2
Mallorca
Palma de Mallorca
07.03.2020 13:00
Eibar
1 : 2
Mallorca
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 0
Celta de Vigo
Vigo
07.03.2020 21:00
Getafe
0 : 0
Celta de Vigo
Bayer Leverkusen
Leverkusen
4 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
07.03.2020
Bayer Leverkusen
4 : 0
Eintracht
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
07.03.2020
Borussia M'gladbach
1 : 2
Borussia Dortmund
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 0
RB Leipzig
Leipzig
07.03.2020 15:30
Wolfsburg
0 : 0
RB Leipzig
Hertha BSC
Berlin
2 : 2
Werder Bremen
Bremen
07.03.2020 15:30
Hertha BSC
2 : 2
Werder Bremen
Freiburg
Freiburg im Breisgau
3 : 1
Union Berlin
Berlin
07.03.2020 15:30
Freiburg
3 : 1
Union Berlin
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
07.03.2020 15:30
Schalke 04
1 : 1
Hoffenheim
Nice
Nice
2 : 1
Monaco
Monaco
07.03.2020 20:00
Nice
2 : 1
Monaco
Dijon
Dijon
2 : 1
Toulouse
Toulouse
07.03.2020 20:00
Dijon
2 : 1
Toulouse
Angers
Angers
2 : 0
Nantes
Nantes
07.03.2020 20:00
Angers
2 : 0
Nantes
Metz
Longeville-lès-Metz
2 : 1
Nîmes
Nîmes
07.03.2020 20:00
Metz
2 : 1
Nîmes
Reims
Reims
1 : 0
Brest
Brest
07.03.2020 20:00
Reims
1 : 0
Brest
Dynamik
Bujumbura
1 : 0
Les Lierres
Bujumbura
07.03.2020 12:30
Dynamik
1 : 0
Les Lierres
Flambeau du Centre
Gitega
0 : 4
Olympic Star
Muyinga
07.03.2020 14:00
Flambeau du Centre
0 : 4
Olympic Star
Lydia Ludic
Bujumbura
0 : 0
Bujumbura City
Bujumbura
07.03.2020 14:00
Lydia Ludic
0 : 0
Bujumbura City
Rukinzo
Bujumbura
2 : 0
Kayanza United
Kayanza
07.03.2020 15:00
Rukinzo
2 : 0
Kayanza United
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
07.03.2020 12:00
OFK Beograd
3 : 1
Vojvodina
Trajal
Kruševac
0 : 2
Čukarički
Beograd
07.03.2020 13:00
Trajal
0 : 2
Čukarički
Internacional
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
07.03.2020 11:30
Internacional
1 : 0
Napredak
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 3
Mačva
Šabac
07.03.2020 14:00
Šumadija 1903
1 : 3
Mačva
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
07.03.2020 14:00
Smederevo 1924
2 : 0
Šumadija (A)
Sloboda (Č)
Čačak
4 : 1
Sloboda (U)
Užice
07.03.2020 14:00
Sloboda (Č)
4 : 1
Sloboda (U)
Karađorđe
Topola
2 : 1
Borac 1926
Čačak
07.03.2020 14:00
Karađorđe
2 : 1
Borac 1926
Sloga (P)
Požega
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
07.03.2020 14:00
Sloga (P)
1 : 3
Radnički 1923
Loznica
Loznica
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
07.03.2020 14:00
Loznica
3 : 0
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Javor
Ivanjica
07.03.2020 14:00
Sloga (K)
0 : 1
Javor
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
07.03.2020 14:00
Jedinstvo (Ub)
0 : 3
Metalac (GM)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
07.03.2020 14:00
Budućnost Krušik 2014
1 : 1
Radnički (V)
IMT
Beograd
7 : 1
Studentski Grad
Beograd
07.03.2020
IMT
7 : 1
Studentski Grad
Bežanija
Beograd
1 : 3
Brodarac 2
Beograd
07.03.2020
Bežanija
1 : 3
Brodarac 2
DIF
Beograd
4 : 1
BSK 1925
Beograd
07.03.2020
DIF
4 : 1
BSK 1925
BASK
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
07.03.2020
BASK
1 : 1
BSK Borča
011
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
07.03.2020
011
1 : 1
Kolubara
Lokomotiva
Beograd
3 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
07.03.2020
Lokomotiva
3 : 3
Radnički (NB)
Zemun
Zemun
1 : 0
Sinđelić
Beograd
07.03.2020
Zemun
1 : 0
Sinđelić
Radnički (NB)
Novi Beograd
07.03.2020
Grafičar
Beograd
07.03.2020
Radnički (NB)
:
Grafičar
Rad
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
07.03.2020
Rad
1 : 2
Voždovac
Brodarac
Beograd
1 : 2
011
Beograd
07.03.2020
Brodarac
1 : 2
011
Internacional
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
07.03.2020
Internacional
1 : 0
OFK Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 1
Zemun
Zemun
07.03.2020
BSK Borča
1 : 1
Zemun
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
IMT
Beograd
07.03.2020
Lokomotiva
3 : 0
IMT
Crvena zvezda
Beograd
7 : 2
Teleoptik
Zemun
07.03.2020 11:00
Crvena zvezda
7 : 2
Teleoptik
Real Niš
Niš
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
07.03.2020 13:00
Real Niš
1 : 2
Vojvodina
Zemun
Zemun
5 : 1
Mačva
Šabac
07.03.2020 15:00
Zemun
5 : 1
Mačva
Mladost (L)
Lučani
6 : 0
Javor
Ivanjica
07.03.2020 13:00
Mladost (L)
6 : 0
Javor
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
07.03.2020 09:00
Radnički (NB)
1 : 1
Lokomotiva
Internacional
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
07.03.2020 11:00
Internacional
1 : 2
Partizan
Čukarički
Beograd
2 : 3
Voždovac
Beograd
07.03.2020 12:00
Čukarički
2 : 3
Voždovac
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Sinđelić
Beograd
07.03.2020 12:00
Teleoptik
1 : 0
Sinđelić
Studenski grad
Novi Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
07.03.2020 15:00
Studenski grad
1 : 2
BSK Borča
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
07.03.2020 17:00
Crvena zvezda
2 : 1
OFK Beograd

Košarka

Dynamic
Beograd
70 : 76
Tamiš
Pančevo
07.03.2020 19:00
Dynamic
70 : 76
Tamiš
Metalac
Valjevo
80 : 73
Sloboda
Užice
07.03.2020 19:30
Metalac
80 : 73
Sloboda
OKK Beograd
Beograd
96 : 70
Dunav
Stari Banovci
07.03.2020 12:00
OKK Beograd
96 : 70
Dunav
Vršac
Vršac
91 : 83
Napredak
Aleksinac
07.03.2020 18:00
Vršac
91 : 83
Napredak
Sveti Đorđe
Žitište
76 : 79
Pirot
Pirot
07.03.2020 18:00
Sveti Đorđe
76 : 79
Pirot
Beovuk 72
Beograd
73 : 83
Zdravlje Leskovac
Leskovac
07.03.2020 16:00
Beovuk 72
73 : 83
Zdravlje Leskovac
Sloga
Kraljevo
84 : 74
Konstantin
Niš
07.03.2020 19:30
Sloga
84 : 74
Konstantin
Železničar
Čačak
80 : 86
Fair Play
Niš
07.03.2020 20:00
Železničar
80 : 86
Fair Play
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
74 : 73
Zemun Fitofarmacija
Zemun
07.03.2020 19:00
Mladost (SP)
74 : 73
Zemun Fitofarmacija
Zekas 75
Rača
74 : 69
Loznica
Loznica
07.03.2020 18:00
Zekas 75
74 : 69
Loznica
Napredak Junior
Kruševac
90 : 96
Crnokosa
Kosjerić
07.03.2020 18:00
Napredak Junior
90 : 96
Crnokosa
Jagodina
Jagodina
85 : 82
Student BB
Bajina Bašta
07.03.2020 16:30
Jagodina
85 : 82
Student BB
Nova Pazova
Nova Pazova
20 : 0
Mladost Veternik
Veternik
07.03.2020 17:00
Nova Pazova
20 : 0
Mladost Veternik
Hajduk
Kula
105 : 95
Sloboda (NS)
Novi Sad
07.03.2020 19:00
Hajduk
105 : 95
Sloboda (NS)
Barajevo
Barajevo
73 : 80
Žarkovo
Beograd
07.03.2020 18:00
Barajevo
73 : 80
Žarkovo
Borac
Zemun
59 : 73
Slodes
Beograd
07.03.2020 16:30
Borac
59 : 73
Slodes
OKK Junior
Niš
76 : 83
Mladost Vesna
Bela Palanka
07.03.2020 18:30
OKK Junior
76 : 83
Mladost Vesna
Rtanj
Boljevac
69 : 67
Topličanin
Prokuplje
07.03.2020 18:00
Rtanj
69 : 67
Topličanin
Niš
Niš
73 : 77
Bor RTB
Bor
07.03.2020 20:30
Niš
73 : 77
Bor RTB
Jastrebac
Aleksinac
73 : 89
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
07.03.2020 17:00
Jastrebac
73 : 89
Dimitrovgrad
Sloga
Batočina
112 : 101
Trepča
Kosovska Mitrovica
07.03.2020 14:00
Sloga
112 : 101
Trepča
Smederevo
Smederevo
95 : 87
Sloga Elite
Kraljevo
07.03.2020 17:00
Smederevo
95 : 87
Sloga Elite
Zicer 2014
Gruža
86 : 58
Prva Petoletka
Trstenik
07.03.2020 17:00
Zicer 2014
86 : 58
Prva Petoletka
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
20 : 0
Kopaonik
Brus
07.03.2020
Sloga (PM)
20 : 0
Kopaonik
Sloga (D)
Despotovac
74 : 94
Okanik
Mataruška Banja
07.03.2020 17:00
Sloga (D)
74 : 94
Okanik
BASK
Beograd
60 : 71
Mondo Basket
Batajnica
07.03.2020 18:15
BASK
60 : 71
Mondo Basket
Umka Džez
Umka
07.03.2020
15:30
AS Basket
Beograd
07.03.2020 15:30
Umka Džez
:
AS Basket
Zicer
Bor
20 : 0
Radan
Lebane
07.03.2020 16:30
Zicer
20 : 0
Radan
Trijumf
Niš
78 : 85
OKK Vlasotince
Vlasotince
07.03.2020 16:30
Trijumf
78 : 85
OKK Vlasotince
OKK Sokobanja
Sokobanja
76 : 63
Pusta Reka
Bojnik
07.03.2020 18:00
OKK Sokobanja
76 : 63
Pusta Reka
Mladost
Zaječar
62 : 73
Kuršumlija
Kuršumlija
07.03.2020 14:00
Mladost
62 : 73
Kuršumlija
Mix
Majur
72 : 101
Šabac
Šabac
07.03.2020 20:30
Mix
72 : 101
Šabac
Student 014
Valjevo
89 : 79
Mladost 2014
Ub
07.03.2020 17:00
Student 014
89 : 79
Mladost 2014
Osečina
Osečina
85 : 70
Železničar
Lajkovac
07.03.2020 18:00
Osečina
85 : 70
Železničar
M015
Šabac
82 : 66
Radnički (V)
Valjevo
07.03.2020 14:30
M015
82 : 66
Radnički (V)
Morava
Zablaće
96 : 57
Sloga
Požega
07.03.2020 18:00
Morava
96 : 57
Sloga
Futog
Futog
69 : 77
Bagljaš
Zrenjanin
07.03.2020 17:00
Futog
69 : 77
Bagljaš
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
73 : 69
I Came To Play
Novi Sad
07.03.2020 17:00
Karađorđevo
73 : 69
I Came To Play
Mornar
Bar
82 : 73
Krka
Novo Mesto
07.03.2020 17:00
Mornar
82 : 73
Krka
Vrbas Medela
Vrbas
50 : 63
Radivoj Korać
Beograd
07.03.2020 17:00
Vrbas Medela
50 : 63
Radivoj Korać
Duga
Šabac
60 : 46
Radnički 2016
Kragujevac
07.03.2020 20:30
Duga
60 : 46
Radnički 2016
Art Basket
Beograd
71 : 70
Mileševka
Prijepolje
07.03.2020 14:30
Art Basket
71 : 70
Mileševka
Spartak
Subotica
67 : 52
Radnički (B)
Beograd
07.03.2020 16:00
Spartak
67 : 52
Radnički (B)
Girl Basket
Beograd
84 : 37
Sivac
Sivac
07.03.2020 14:30
Girl Basket
84 : 37
Sivac
Sloga
Požega
95 : 22
Užice
Užice
07.03.2020 12:30
Sloga
95 : 22
Užice
Lim
Priboj
44 : 56
Play Off
Užice
07.03.2020 12:00
Lim
44 : 56
Play Off
Bor
Bor
45 : 53
Gimnazijalac
Pirot
07.03.2020 20:30
Bor
45 : 53
Gimnazijalac
Konstantin
Niš
45 : 92
Borac
Čačak
07.03.2020 14:30
Konstantin
45 : 92
Borac
Sloga
Kraljevo
43 : 82
Mega Bemax
Beograd
07.03.2020 16:00
Sloga
43 : 82
Mega Bemax
Mladost Veternik NS Basket 07
Novi Sad
54 : 97
Dynamic VIP PAY
Beograd
07.03.2020 15:30
Mladost Veternik NS Basket 07
54 : 97
Dynamic VIP PAY
Radnički 1950
Kragujevac
86 : 61
Star
Novi Sad
07.03.2020 13:00
Radnički 1950
86 : 61
Star
Sloboda
Užice
53 : 80
Crvena zvezda M:TS
Beograd
07.03.2020 12:00
Sloboda
53 : 80
Crvena zvezda M:TS
Borac
Čačak
07.03.2020
Partizan NIS
Beograd
07.03.2020
Borac
:
Partizan NIS
Vizura Shark
Beograd
07.03.2020
Mega Bemax
Beograd
07.03.2020
Vizura Shark
:
Mega Bemax
Konstantin
Niš
07.03.2020
Dynamic VIP PAY
Beograd
07.03.2020
Konstantin
:
Dynamic VIP PAY
Sloga
Kraljevo
07.03.2020
Star
Novi Sad
07.03.2020
Sloga
:
Star
Mladost Veternik NS Basket 07
Novi Sad
07.03.2020
Crvena zvezda M:TS
Beograd
07.03.2020
Mladost Veternik NS Basket 07
:
Crvena zvezda M:TS
Radnički 1950
Kragujevac
07.03.2020
Sloboda
Užice
07.03.2020
Radnički 1950
:
Sloboda
Ivanjica
Ivanjica
55 : 61
Novosadska ŽKA
Novi Sad
07.03.2020 15:00
Ivanjica
55 : 61
Novosadska ŽKA
Paraćin
Paraćin
48 : 45
Partizan 1953
Beograd
07.03.2020 17:00
Paraćin
48 : 45
Partizan 1953
Radnički
Kragujevac
34 : 95
Radivoj Korać
Beograd
07.03.2020 12:30
Radnički
34 : 95
Radivoj Korać

Odbojka

Radnički
Kragujevac
3 : 1
Spartak (Su)
Subotica
07.03.2020 19:00
Radnički
3 : 1
Spartak (Su)
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
07.03.2020 18:00
Vojvodina NS Seme
3 : 0
Mladi radnik
Niš
Niš
1 : 3
Partizan
Beograd
07.03.2020 17:00
Niš
1 : 3
Partizan
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
07.03.2020 18:00
Novi Pazar
3 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
07.03.2020 15:00
Novi Sad
3 : 1
Mladenovac
Železničar
Beograd
3 : 2
Smederevo Carina
Smederevo
07.03.2020 19:00
Železničar
3 : 2
Smederevo Carina
VA-014 Bauwesen
Valjevo
2 : 3
Borac
Starčevo
07.03.2020 16:00
VA-014 Bauwesen
2 : 3
Borac
Futog
Futog
3 : 0
Užice
Užice
07.03.2020 18:00
Futog
3 : 0
Užice
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Bavanište
Bavanište
07.03.2020 17:00
Dubočica
3 : 0
Bavanište
Karađorđe
Topola
3 : 0
Banat
Vršac
07.03.2020 19:00
Karađorđe
3 : 0
Banat
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Borac
Paraćin
07.03.2020 17:30
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Borac
Roda
Beograd
2 : 3
Šumadija
Aranđelovac
07.03.2020 19:30
Roda
2 : 3
Šumadija
Tehničar (Kv)
Kraljevo
0 : 3
Partizan Lipljan
Lipljan
07.03.2020 18:30
Tehničar (Kv)
0 : 3
Partizan Lipljan
FAP Livnica
Prijepolje
2 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
07.03.2020 19:00
FAP Livnica
2 : 3
Ribnica 2
Vranje
Vranje
1 : 3
Desetka
Niš
07.03.2020 20:00
Vranje
1 : 3
Desetka
Bečej
Bečej
3 : 1
Mladost (NP)
Nova Pazova
07.03.2020 18:00
Bečej
3 : 1
Mladost (NP)
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
2 : 3
Kulpin
Kulpin
07.03.2020 15:00
Srem Eaton
2 : 3
Kulpin
Partizan
Bač
3 : 2
Dunav Volley
Novi Sad
07.03.2020 18:30
Partizan
3 : 2
Dunav Volley
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
3 : 0
Sombor
Sombor
07.03.2020 18:30
Vojvodina NS Seme 2
3 : 0
Sombor
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Omladinac (NB)
Novi Banovci
07.03.2020 16:00
Dinamo
1 : 3
Omladinac (NB)
Spartak (Lj)
Ljig
1 : 3
Smederevo
Smederevo
07.03.2020 18:00
Spartak (Lj)
1 : 3
Smederevo
Vranje
Vranje
1 : 3
Radnički (Bg)
Beograd
07.03.2020 18:00
Vranje
1 : 3
Radnički (Bg)
FOK
Novi Sad
3 : 1
Ruma
Ruma
07.03.2020 20:00
FOK
3 : 1
Ruma
Ivanjica
Ivanjica
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
07.03.2020 18:00
Ivanjica
1 : 3
Novi Sad
Inđija
Inđija
3 : 1
Partizan 2 Crno Bele 011
Beograd
07.03.2020 18:30
Inđija
3 : 1
Partizan 2 Crno Bele 011
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Sterija
Beograd
07.03.2020 18:00
Zlatibor
3 : 0
Sterija
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Bor
Bor
07.03.2020 18:00
Majdanpek
3 : 0
Bor
Panda
Vranje
1 : 3
Desetka
Niš
07.03.2020 17:00
Panda
1 : 3
Desetka
Milenijum
Niš
3 : 0
Stampedo
Niš
07.03.2020 12:30
Milenijum
3 : 0
Stampedo
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Zaječar
Zaječar
07.03.2020 19:00
Topličanin
0 : 3
Zaječar
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
3 : 2
Smeč 5
Kragujevac
07.03.2020 20:00
Srbijanka 014 - 2
3 : 2
Smeč 5
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Radnički (Kg)
Kragujevac
07.03.2020 19:00
Šumadija
3 : 0
Radnički (Kg)
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Fortuna plus
Aranđelovac
07.03.2020 16:00
Lazarevac
3 : 1
Fortuna plus
As Batajnica
Batajnica
3 : 0
Volleyland
Beograd
07.03.2020 19:00
As Batajnica
3 : 0
Volleyland
Partizan (SK)
Sremski Karlovci
3 : 0
Futog
Futog
07.03.2020 18:00
Partizan (SK)
3 : 0
Futog
Volley Stars
Kljajićevo
3 : 1
Panonija
Bačka Palanka
07.03.2020 16:00
Volley Stars
3 : 1
Panonija
Mladost (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Lavice 07
Novi Sad
07.03.2020 14:00
Mladost (NP)
0 : 3
Lavice 07
Lotus
Čačak
3 : 0
Tutin
Tutin
07.03.2020 17:00
Lotus
3 : 0
Tutin
Sloga 031
Požega
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
07.03.2020 18:00
Sloga 031
0 : 3
Novi Pazar
Đerdap
Kladovo
0 : 3
Pirot
Pirot
07.03.2020 15:00
Đerdap
0 : 3
Pirot
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
AS
Beograd
07.03.2020
Kolubara
3 : 2
AS
Avala
Beograd
3 : 1
Obilić
Beograd
07.03.2020
Avala
3 : 1
Obilić
Obrenovac
Obrenovac
3 : 0
Dunav
Beograd
07.03.2020
Obrenovac
3 : 0
Dunav
Blok Aut
Beograd
3 : 1
Crnjanski
Beograd
07.03.2020
Blok Aut
3 : 1
Crnjanski
ŽOK Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
07.03.2020
ŽOK Topličanin
3 : 1
Pusta Reka
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Student
Niš
07.03.2020
Vlasina
3 : 0
Student
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 0
Dunav 17
Golubac
07.03.2020
Mladi Radnik
3 : 0
Dunav 17
Tehničar
Smederevo
07.03.2020
VGSK
Veliko Gradište
07.03.2020
Tehničar
:
VGSK
Mokra Gora 2
Zubin Potok
3 : 1
Brezovica
Štrpce
07.03.2020
Mokra Gora 2
3 : 1
Brezovica
Leposavić
Leposavić
07.03.2020
Sokolica
Zvečan
07.03.2020
Leposavić
:
Sokolica
Vidovdan
Donja Gušterica
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
07.03.2020
Vidovdan
3 : 0
Kosovska Mitrovica

Rukomet

Spartak Vojput
Subotica
27 : 25
Novi Pazar
Novi Pazar
07.03.2020 19:00
Spartak Vojput
27 : 25
Novi Pazar
Obilić
Beograd
38 : 29
Železničar 1949
Niš
07.03.2020 19:30
Obilić
38 : 29
Železničar 1949
Kikinda Grindex
Kikinda
28 : 39
Šamot 65
Arenđelovac
07.03.2020 19:00
Kikinda Grindex
28 : 39
Šamot 65
Proleter
Zrenjanin
35 : 30
Dubočica 54
Leskovac
07.03.2020 18:00
Proleter
35 : 30
Dubočica 54
Rudar
Kostolac
24 : 17
Partizan
Beograd
07.03.2020 19:00
Rudar
24 : 17
Partizan
Jabuka
Jabuka
36 : 24
Crvena Zvezda
Mokrin
07.03.2020 20:00
Jabuka
36 : 24
Crvena Zvezda
Somborelektro
Sombor
28 : 22
Apatin
Apatin
07.03.2020 19:00
Somborelektro
28 : 22
Apatin
Mladost
Bački Jarak
46 : 28
Dolovo
Dolovo
07.03.2020 18:00
Mladost
46 : 28
Dolovo
Potisje Pleteks
Ada
28 : 29
Inđija
Inđija
07.03.2020 19:00
Potisje Pleteks
28 : 29
Inđija
Nova Pazova
Nova Pazova
21 : 21
Hercegovina
Sečanj
07.03.2020 19:30
Nova Pazova
21 : 21
Hercegovina
Ub
Ub
31 : 25
Partizan 2
Beograd
07.03.2020 19:00
Ub
31 : 25
Partizan 2
Crvena zvezda 2
Beograd
25 : 28
Rekreativo
Beograd
07.03.2020 13:00
Crvena zvezda 2
25 : 28
Rekreativo
Sinđelić
Beograd
29 : 29
Rakovica
Rakovica
07.03.2020 17:30
Sinđelić
29 : 29
Rakovica
Loznica
Loznica
20 : 40
Radnički (O)
Obrenovac
07.03.2020 19:00
Loznica
20 : 40
Radnički (O)
Hercegovac
Gajdobra
36 : 27
Sombor
Sombor
07.03.2020 16:00
Hercegovac
36 : 27
Sombor
PIK Prigrevica
Prigrevica
51 : 12
Naftagas
Elemir
07.03.2020 17:30
PIK Prigrevica
51 : 12
Naftagas
Radnički
Jaša Tomić
37 : 23
Mladost
Vršac
07.03.2020 18:30
Radnički
37 : 23
Mladost
Beograd
Beograd
28 : 23
Crvena Zvezda 3
Beograd
07.03.2020 20:30
Beograd
28 : 23
Crvena Zvezda 3
Meshkov Brest
Brest
30 : 28
Motor Zaporozhye
Zaporožija
07.03.2020 15:00
Meshkov Brest
30 : 28
Motor Zaporozhye
Tatran Prešov
Prešov
21 : 25
PPD Zagreb
Zagreb
07.03.2020 17:15
Tatran Prešov
21 : 25
PPD Zagreb
Mačva (B)
Bogatić
33 : 31
Vrbas Petrol
Vrbas
07.03.2020 19:00
Mačva (B)
33 : 31
Vrbas Petrol
Sivac 69
Sivac
20 : 21
Crvenka
Crvenka
07.03.2020 19:00
Sivac 69
20 : 21
Crvenka
Kolubara
Lazarevac
27 : 26
Smederevo
Smederevo
07.03.2020 19:30
Kolubara
27 : 26
Smederevo
Morava
Velika Plana
24 : 23
Jugović
Kać
07.03.2020 19:00
Morava
24 : 23
Jugović
Jedinstvo
Novi Bečej
34 : 23
Lavovi BP
Bačka Palanka
07.03.2020 19:30
Jedinstvo
34 : 23
Lavovi BP
Hajduk Veljko
Negotin
34 : 27
Kuršumlija
Kuršumlija
07.03.2020 19:00
Hajduk Veljko
34 : 27
Kuršumlija
Žitorađa
Žitorađa
19 : 22
Bela Palanka
Bela Palanka
07.03.2020 19:00
Žitorađa
19 : 22
Bela Palanka
Priboj
Priboj
13 : 28
Radnički 1964
Kragujevac
07.03.2020 18:00
Priboj
13 : 28
Radnički 1964
Vrbas
Vrbas
27 : 27
Medicinar
Šabac
07.03.2020 19:30
Vrbas
27 : 27
Medicinar
Jagodina
Jagodina
30 : 22
Železničar
Inđija
07.03.2020 19:00
Jagodina
30 : 22
Železničar
Vojvodina
Novi Sad
29 : 30
Mladost NP
Nova Pazova
07.03.2020 19:00
Vojvodina
29 : 30
Mladost NP
Bor RTB
Bor
33 : 27
Kučevo
Kučevo
07.03.2020 17:00
Bor RTB
33 : 27
Kučevo
Kikinda
Kikinda
40 : 15
Đerdap
Kladovo
07.03.2020 19:00
Kikinda
40 : 15
Đerdap
Mladi radnik
Radinac
28 : 26
Topličanin
Prokuplje
07.03.2020 20:00
Mladi radnik
28 : 26
Topličanin
Beograd
Beograd
30 : 25
ORK Beograd
Beograd
07.03.2020 18:30
Beograd
30 : 25
ORK Beograd
Pančevo
Pančevo
25 : 27
Radnički 1964
Kragujevac
07.03.2020 18:30
Pančevo
25 : 27
Radnički 1964
Spartak
Debeljača
42 : 20
Radnički
Bajmok
07.03.2020 18:00
Spartak
42 : 20
Radnički
Mokrin
Mokrin
17 : 29
Srem
Sremska Mitrovica
07.03.2020 19:30
Mokrin
17 : 29
Srem
Radnički (O)
Obrenovac
32 : 27
ORK Loznica
Loznica
07.03.2020 19:00
Radnički (O)
32 : 27
ORK Loznica
Loznica grad
Loznica
26 : 30
Crvena zvezda
Beograd
07.03.2020 17:00
Loznica grad
26 : 30
Crvena zvezda

Vaterpolo

Mornar BS
Split
14 : 7
Šabac
Šabac
07.03.2020 19:00
Mornar BS
14 : 7
Šabac
Primorac
Kotor
10 : 9
Partizan
Beograd
07.03.2020 19:00
Primorac
10 : 9
Partizan
Nais
Niš
11 : 13
KVK Radnički
Kragujevac
07.03.2020 20:00
Nais
11 : 13
KVK Radnički
Primorje EB
Rijeka
22 : 16
OVK POŠK
Split
07.03.2020 20:00
Primorje EB
22 : 16
OVK POŠK
Vojvodina
Novi Sad
11 : 16
Solaris
Šibenik
07.03.2020 18:00
Vojvodina
11 : 16
Solaris
VA Cattaro
Kotor
12 : 9
Zemun Bosal
Zemun
07.03.2020 16:30
VA Cattaro
12 : 9
Zemun Bosal
Medveščak
Zagreb
18 : 11
Galeb
Makarska
07.03.2020 19:45
Medveščak
18 : 11
Galeb
Zadar 1952
Zadar
6 : 9
Triglav
Kranj
07.03.2020 19:00
Zadar 1952
6 : 9
Triglav
Novi Beograd 11. april
Beograd
21 : 5
Spartak Prozivka
Subotica
07.03.2020 19:45
Novi Beograd 11. april
21 : 5
Spartak Prozivka
Beograd
Beograd
12 : 14
Stari Grad
Beograd
07.03.2020 10:30
Beograd
12 : 14
Stari Grad
Banjica
Beograd
9 : 7
Taš
Beograd
07.03.2020 20:45
Banjica
9 : 7
Taš
Valis
Valjevo
27 : 4
Palilula
Beograd
07.03.2020 19:00
Valis
27 : 4
Palilula
Proleter
Zrenjanin
10 : 11
NBG Vukovi
Novi Beograd
07.03.2020 19:00
Proleter
10 : 11
NBG Vukovi
TENT
Obrenovac
13 : 11
Rasina
Kruševac
07.03.2020 21:00
TENT
13 : 11
Rasina
ŽAK
Kikinda
13 : 11
Mladost
Pančevo
07.03.2020 19:00
ŽAK
13 : 11
Mladost

Futsal

Zemun Samo pravo
Zemun
1 : 1
Vranje
Vranje
07.03.2020 20:00
Zemun Samo pravo
1 : 1
Vranje
Radnički 2010
Niš
1 : 8
Konjarnik
Beograd
07.03.2020 20:00
Radnički 2010
1 : 8
Konjarnik
SAS
Zrenjanin
4 : 2
RB
Valjevo
07.03.2020 20:00
SAS
4 : 2
RB
Raška
Raška
2 : 6
Olimp
Vrnjačka Banja
07.03.2020 19:00
Raška
2 : 6
Olimp
Akademac
Niš
5 : 0
Timok 2013
Zaječar
07.03.2020 18:30
Akademac
5 : 0
Timok 2013
Kraljevićevo
Kačarevo
5 : 2
Viking
Ruma
07.03.2020 20:00
Kraljevićevo
5 : 2
Viking
Ekonomist
Beograd
4 : 4
Student
Beograd
07.03.2020 14:10
Ekonomist
4 : 4
Student
Kosjerić
Kosjerić
12 : 6
PP 192
Prijepolje
07.03.2020 19:00
Kosjerić
12 : 6
PP 192
Temnić
Varvarin
8 : 8
Progres
Paraćin
07.03.2020 16:00
Temnić
8 : 8
Progres
Dolap
Prokuplje
1 : 4
Radnik
Surdulica
07.03.2020 16:30
Dolap
1 : 4
Radnik
As
Bujanovac
7 : 1
Niš 92
Niš
07.03.2020 17:30
As
7 : 1
Niš 92

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
25 : 0
Partizan
Beograd
07.03.2020 00:00
Rad Mozzart
25 : 0
Partizan

Hokej

Celje
Celje
3 : 6
Triglav
Kranj
07.03.2020 18:00
Celje
3 : 6
Triglav
Vojvodina
Novi sad
3 : 4
Mladost
Zagreb
07.03.2020 20:15
Vojvodina
3 : 4
Mladost
Hidria Jesenice
Jesenice
2 : 8
Crvena zvezda
Beograd
07.03.2020 12:30
Hidria Jesenice
2 : 8
Crvena zvezda