XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 304 utakmica za dan
Nedelja, 8 Mart 2020

Fudbal

08.03.2020 14:00 Inđija 3 : 0 Voždovac
08.03.2020 14:00 Zemun 1 : 1 Smederevo 1924
08.03.2020 14:00 Novi Pazar 2 : 0 Radnički (P)
08.03.2020 14:00 Budućnost 0 : 1 Dinamo
08.03.2020 16:00 Kolubara 1 : 0 OFK Bačka
08.03.2020 14:00 Sušica 3 : 1 Takovo
08.03.2020 14:30 Dunav 0 : 3 Bačka 1901
08.03.2020 14:30 Vojvodina 1928 0 : 1 Radnički 1912
08.03.2020 15:00 Vlasina 0 : 0 SFS Borac
08.03.2020 15:00 Temnić 1924 0 : 2 Car Konstantin
08.03.2020 15:00 Timočanin 2 : 1 Radan
08.03.2020 15:00 Rembas 0 : 2 GFK Jagodina
08.03.2020 15:00 Budućnost 2 : 0 GFK Dubočica
08.03.2020 14:30 Jedinstvo 0 : 0 Teleoptik
08.03.2020 14:30 Sremčica 2 : 0 GSP Polet Dorćol
08.03.2020 14:30 Crvena zvezda 0 : 1 OFK Beograd
08.03.2020 14:30 Bačka 0 : 1 Mladost (BP)
08.03.2020 14:30 Vojvodina 1 : 2 Tisa
08.03.2020 14:30 Radnički 2 : 2 Mladost (T)
08.03.2020 14:30 Jugović 1 : 1 Hajduk (D)
08.03.2020 14:30 Jedinstvo (SP) 1 : 1 Crvena zvezda
08.03.2020 14:30 Sloboda 0 : 1 Borac
08.03.2020 14:30 Crvena zvezda (VS) 3 : 1 Proleter (BK)
08.03.2020 14:30 Banat (Č) 1 : 0 Kikinda 1909
08.03.2020 14:30 Mladost (O) 4 : 0 Krajina
08.03.2020 15:00 Žitorađa 4 : 1 Jedinstvo (GS)
08.03.2020 15:00 Bobište 4 : 7 Jastrebac
08.03.2020 15:00 Čekmin 1 : 1 Nebeski Andjeli
08.03.2020 11:00 Svetlost Badnjevac 3 : 0 Jablanica
08.03.2020 11:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 Lužnica
08.03.2020 15:00 OFK 019 1 : 4 BSK
08.03.2020 15:00 Majdanpek 2 : 0 OFK Slatina
08.03.2020 15:00 Meševo 3 : 1 Kušiljevo
08.03.2020 15:00 Jastrebac 3 : 2 Sloga
08.03.2020 15:00 Levač 3 : 0 Juhor
08.03.2020 15:00 Mačkovac 1 : 3 Jedinstvo (P)
08.03.2020 15:00 Jedinstvo 1936 1 : 3 Morava 1918
08.03.2020 15:00 Bošnjane 0 : 0 Jedinstvo (M)
08.03.2020 11:00 Radnički (S) 6 : 0 OFK Lugomir
08.03.2020 15:00 Rudar 0 : 6 Malošište
08.03.2020 15:00 Jedinstvo (GM) 2 : 6 Morava
08.03.2020 15:00 Pukovac 2 : 2 OFK Niš
08.03.2020 15:00 Moravica 1 : 3 Orljane
08.03.2020 15:00 Mladost (M) 2 : 0 Naša krila 1936
08.03.2020 15:00 Vrtište 1 : 0 OFK Brzi Brod
08.03.2020 14:30 Dunav 2 : 3 BSK Batajnica
08.03.2020 11:00 Prva Iskra 3 : 0 Šumadija
08.03.2020 14:30 Vrčin 0 : 1 Leštane
08.03.2020 14:30 Mladost 0 : 5 Turbina
08.03.2020 14:30 Komgrap 0 : 2 BSK 1926
08.03.2020 14:00 Mladost (PP) 1 : 4 Jedinstvo 1924 (VL)
08.03.2020 14:00 Jedinstvo (ŠT) 2 : 1 Podrinje
08.03.2020 14:00 Karađorđe 3 : 1 Sloga
08.03.2020 14:00 Hajduk Stanko 3 : 0 Duško
08.03.2020 14:00 Drina 5 : 1 Sinđelić
08.03.2020 14:00 Milan Orlić 0 : 3 Vidojevica
08.03.2020 14:00 Mladost (DD) 2 : 0 Mladi borac
08.03.2020 14:00 Cer 3 : 2 Majur
08.03.2020 14:30 Budućnost (M) 2 : 0 BSK
08.03.2020 14:30 Hercegovac 1 : 1 Radnički 1918
08.03.2020 14:30 Budućnost (P) 5 : 0 Kordun
08.03.2020 14:30 Borac 46 2 : 1 Rusin
08.03.2020 14:30 Kulpin 1 : 3 Maglić
08.03.2020 15:00 Đurđin 4 : 2 Obilić (Z)
08.03.2020 15:00 Proleter (Nj) 3 : 2 Panonija IM Topola
08.03.2020 15:00 Sutjeska 3 : 2 Iskra
08.03.2020 15:00 Jadran 2 : 0 Napredak
08.03.2020 14:30 Mitros 2 : 1 Radnički
08.03.2020 14:30 Železničar 0 : 5 Ljukovo
08.03.2020 14:30 Borac (K) 2 : 1 Partizan
08.03.2020 14:30 Borac (M) 0 : 0 Donji Srem 2015
08.03.2020 14:30 LSK Laćarak 4 : 0 Donji Petrovci
08.03.2020 14:30 Hajduk (B) 2 : 2 Napredak
08.03.2020 14:30 PSK Putinci 2 : 0 Hajduk (V)
08.03.2020 15:30 Bačka (Đ) 0 : 3 Index
08.03.2020 15:30 Bačka (B) 0 : 1 Petrovaradin
08.03.2020 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Tatra
08.03.2020 15:30 Veternik 2 : 1 TSK
08.03.2020 15:30 ŽSK 0 : 1 OFK Futog
08.03.2020 15:30 Šajkaš 1908 0 : 4 RFK Novi Sad 1921
08.03.2020 14:30 2. Oktobar 1 : 1 Vojvodina
08.03.2020 14:30 Omladinac FAM 1 : 0 Lehel
08.03.2020 14:30 Potisje 6 : 0 Jedinstvo
08.03.2020 14:30 OFK Klek 1 : 2 Rusanda
08.03.2020 14:30 Polet 2 : 1 Mladost (BD)
08.03.2020 14:30 Borac 7 : 0 Radnički 1911
08.03.2020 14:30 Mladost (L) 3 : 1 Crvena zvezda
08.03.2020 14:30 Dolina 1 : 2 Jedinstvo (V)
08.03.2020 14:30 Potporanj 1 : 1 Partizan (U)
08.03.2020 14:30 Polet (Id) 2 : 1 Jugoslavija
08.03.2020 14:30 Spartak 1911 2 : 2 BAK
08.03.2020 14:30 Strela 0 : 3 Crvena zvezda
08.03.2020 14:30 Sloga (BNS) 0 : 1 Partizan (G)
08.03.2020 14:30 Hajdučica 0 : 3 Budućnost (A)
08.03.2020 15:00 Vučje 5 : 0 Sloga
08.03.2020 15:00 Progres 1 : 2 Real
08.03.2020 15:00 Šumadija 1 : 1 Jedinstvo
08.03.2020 15:00 Umac 1 : 0 Mladost 1959
08.03.2020 15:00 Kumarevo 65 1 : 1 OFK Morava
08.03.2020 15:00 Zloćudovo 2 : 3 BSK
08.03.2020 15:00 Železničar 6 : 1 Mladi borac
08.03.2020 15:00 Polet 2 : 3 Moravac
08.03.2020 15:00 Sloga (Ć) 2 : 1 Vinogradar
08.03.2020 15:00 Gradina 11 : 1 Mladost
08.03.2020 15:00 Sloga (M) 4 : 0 Sebečevac
08.03.2020 15:00 13. April 1 : 1 FUD
08.03.2020 15:00 Kupci 5 : 0 Trudbenik
08.03.2020 15:00 Čitluk 2 : 1 Ribnik
08.03.2020 15:00 Žabare : Donji Kopaonik
08.03.2020 15:00 Šanac 3 : 2 Varvarin
08.03.2020 15:00 Bratstvo 4 : 1 Resavac
08.03.2020 15:00 Morava (R) 2 : 1 Napredak (D)
08.03.2020 15:00 Moravac 2015 7 : 0 Mladost (D)
08.03.2020 15:00 Javor 6 : 2 Kolare
08.03.2020 15:00 Juhor 2 : 0 OFK Bratstvo
08.03.2020 15:00 Partizan (M) 2 : 4 Mladost (K)
08.03.2020 15:00 Mladost (J) 3 : 2 Dragocvet
08.03.2020 15:00 Rasovača 1 : 0 Rudar Alpos
08.03.2020 15:00 Zaplanjac 2 : 0 Moravac (Č)
08.03.2020 15:00 Mladost (B) 2 : 1 Sloga
08.03.2020 15:00 Elid 1 : 0 Radnički 1947
08.03.2020 15:00 Doljevac 4 : 0 Radnički 1924
08.03.2020 15:00 Pobeda 1 : 0 Baličevac
08.03.2020 15:00 OFK Rutevac 1908 0 : 2 Palilula
08.03.2020 11:00 Žabari 3 : 1 Popadić
08.03.2020 11:00 Ribnikar 2 : 5 OFK Senjak
08.03.2020 11:00 Milenko Pavlović 3 : 1 Stari drugari
08.03.2020 11:00 Tešnjar 3 : 7 Joks Junajted
08.03.2020 11:00 Polet 6 : 2 Dračić 2018
08.03.2020 11:00 Komanice 5 : 1 Jadar 2013
08.03.2020 15:30 Obilić 0 : 2 Titel
08.03.2020 15:30 Dinamo 11 : 1 Železničar
08.03.2020 15:30 Susek 7 : 1 Borac
08.03.2020 15:30 Miletić 3 : 0 Hajduk
08.03.2020 15:30 Proleter 4 : 3 Vinogradar
08.03.2020 15:30 Moskva 0 : 4 Čenej
08.03.2020 15:00 Todorovce 2 : 0 Milanovo
08.03.2020 12:30 Plantaža 3 : 0 Navalin
08.03.2020 11:00 Bratstvo 3 : 2 Gradac
08.03.2020 15:00 OFK Brza 5 : 0 Radnik Sušica 2012
08.03.2020 11:00 Badince 3 : 1 Mladost (B)
08.03.2020 15:00 Donja Lomnica 5 : 2 Marjan MB
08.03.2020 11:00 Lemind 1953 : Sloboda
08.03.2020 15:00 14. Oktobar 3 : 0 Polet 57
08.03.2020 15:00 Vinogradar 0 : 6 Kopaonik
08.03.2020 15:00 Garevina 1 : 3 Sloga (D)
08.03.2020 15:00 Mladost 3 : 2 Stari Trstenik
08.03.2020 15:00 Rubin 4 : 1 Borac
08.03.2020 15:00 Napredak (Sv) 1 : 3 Mladost (GM)
08.03.2020 15:00 Mladost (S) 1 : 1 Radnički
08.03.2020 15:00 Šumadija 0 : 3 Budućnost
08.03.2020 15:00 Rudar (P) 0 : 3 Rudar (SR)
08.03.2020 15:00 Pomoravlje 3 : 1 Istok 63
08.03.2020 15:00 Mladost 4 : 0 Kupinovac
08.03.2020 15:00 Partizan 3 : 1 Sloboda
08.03.2020 15:00 Šantarovac 1 : 1 Sloga
08.03.2020 15:00 Osaonica 5 : 1 Vinorača
08.03.2020 15:00 Šumadinac : Budućnost
08.03.2020 11:00 Nemenikuće 3 : 0 Rudar 2012
08.03.2020 11:00 Mladost G. 3 : 5 Mladost M.I.
08.03.2020 14:00 Vis 1 : 3 Mali Požarevac
08.03.2020 11:00 Stojnik 0 : 1 Vojvoda
08.03.2020 14:00 Popović 1 : 4 Djurinci
08.03.2020 Naupare 4 : 1 Bukovica
08.03.2020 Borac 7 : 2 Mudrakovac
08.03.2020 Parunovac 2 : 1 Gornji Stepoš
08.03.2020 11:00 Polet 1 : 3 Kapidžija
08.03.2020 11:00 Čarapan 1 : 2 Rasina
08.03.2020 Gaglovo 0 : 2 Modrica
08.03.2020 18:00 Željezničar 1 : 0 Tuzla Siti
08.03.2020 14:30 Velež 2 : 1 Borac
08.03.2020 18:00 Široki Brijeg 1 : 1 Zrinjski
08.03.2020 14:30 Dečić 1 : 2 Lovćen
08.03.2020 14:30 Mornar 1 : 0 Otrant Olympic
08.03.2020 14:30 Arsenal 1 : 1 Ibar
08.03.2020 14:30 Jezero 0 : 2 Jedinstvo (BP)
08.03.2020 15:00 Chelsea 4 : 0 Everton
08.03.2020 17:30 Manchester United 2 : 0 Manchester City
08.03.2020 21:00 Real Betis 2 : 1 Real Madrid
08.03.2020 16:00 Levante 1 : 1 Granada
08.03.2020 12:00 Osasuna 1 : 0 Espanyol
08.03.2020 18:30 Villarreal 1 : 2 Leganés
08.03.2020 14:00 Real Valladolid 1 : 4 Athletic Club
08.03.2020 15:30 Bayern München 2 : 0 Augsburg
08.03.2020 18:00 Mainz 05 1 : 1 Fortuna
08.03.2020 18:00 Udinese 0 : 0 Fiorentina
08.03.2020 15:00 Milan 1 : 2 Genoa
08.03.2020 15:00 Sampdoria 2 : 1 Verona
08.03.2020 20:45 Juventus 2 : 0 Internazionale
08.03.2020 13:45 Parma 0 : 1 SPAL
08.03.2020 21:00 Lille 1 : 0 Olympique Lyonnais
08.03.2020 15:00 Saint-Étienne 1 : 1 Bordeaux
08.03.2020 17:00 Rennes 5 : 0 Montpellier
08.03.2020 02:00 Real Madriz 0 : 0 Juventus Managua
08.03.2020 02:00 Walter Ferretti 2 : 1 Deportivo Ocotal
08.03.2020 02:00 Real Estelí 5 : 1 Chinandega
08.03.2020 14:00 Aigle Noir 1 : 1 Vital'O
08.03.2020 14:00 Ngozi City 0 : 4 Le Messager Ngozi
08.03.2020 15:00 Inter Star 1 : 1 Bumamuru
08.03.2020 11:00 Partizan 2 : 0 Spartak ŽK
08.03.2020 13:00 Brodarac 4 : 0 Radnički (N)
08.03.2020 10:00 Voždovac 2 : 0 Mladost (L)
08.03.2020 12:30 Rad 1 : 1 Grafičar
08.03.2020 13:30 Partizan 2 : 1 Spartak ŽK
08.03.2020 11:00 OFK Vršac 0 : 0 Čukarički
08.03.2020 11:00 Apolon 4 1 : 0 Kiker
08.03.2020 15:00 Brodarac 3 : 0 Radnički (N)
08.03.2020 10:00 Rad 1 : 0 RFK Grafičar
08.03.2020 09:30 Brodarac 1 : 1 Zemun

Košarka

08.03.2020 16:30 OKK Novi Pazar 96 : 106 Borac
08.03.2020 17:00 Zlatar 60 : 104 Klik
08.03.2020 17:00 Omladinac 95 : 82 Jedinstvo (NB)
08.03.2020 20:00 Stara Pazova 76 : 78 Srem
08.03.2020 12:30 Žitko Basket 73 : 96 Borča
08.03.2020 16:20 Eko Sport 63 : 71 Torlak
08.03.2020 17:20 Kruševac 90 : 78 Goč
08.03.2020 16:00 Paraćin 80 : 70 Bane
08.03.2020 17:00 Šumadija 2017 78 : 68 Stari Ras
08.03.2020 16:20 Astra 108 : 68 ABBA
08.03.2020 16:20 Rivers BM 77 : 91 Pobednik 011
08.03.2020 17:20 Mladenovac 90 : 95 Ras
08.03.2020 18:20 Mondo Basket 83 : 69 Zvezdara
08.03.2020 18:20 Cerak 67 : 73 BASK
08.03.2020 18:00 Zone Boys 73 : 100 Panteri
08.03.2020 14:00 Mladost 59 : 74 Mileševac
08.03.2020 13:00 Užice 83 : 73 Play off
08.03.2020 15:30 Petrovgrad 20 : 0 Basketball Stars
08.03.2020 18:00 Zadar 99 : 79 Koper Primorska
08.03.2020 18:30 Student Radnički 72 : 52 021
08.03.2020 19:00 Crvena zvezda Kombank 81 : 56 Partizan 1953
08.03.2020 18:30 Radnički (K) 67 : 68 Novosadska ŽKA
08.03.2020 17:45 Karaburma 82 : 83 Vršac
08.03.2020 17:00 Stara Pazova 58 : 62 Topolčanka
08.03.2020 13:30 Zvečan 20 : 0 Železničar
08.03.2020 12:00 Sistem 2000 123 : 56 Bagdala
08.03.2020 16:00 Hisar 63 : 78 Student 2
08.03.2020 12:15 Trstenik 53 : 64 Paraćin
08.03.2020 14:00 Crvena zvezda M:TS 79 : 67 Borac
08.03.2020 18:30 Marinos 66 : 76 Sloboda (U)
08.03.2020 18:00 Dinamik VIP PAY 94 : 52 Vojvodina
08.03.2020 17:00 Mega Bemax 75 : 52 Sloga
08.03.2020 15:15 Partizan NIS 99 : 61 Konstantin
08.03.2020 16:45 Crvena zvezda Kombank 71 : 40 Duga
08.03.2020 17:00 Gimnazijalac Tigar 52 : 63 Art Basket

Odbojka

08.03.2020 18:00 VGSK 1 : 3 Klek Srbijašume
08.03.2020 17:00 Loznica 3 : 0 Topličanin
08.03.2020 19:00 Sloga 2015 3 : 0 Kolubara
08.03.2020 14:30 Lucky Star 3 : 1 Mladi radnik 2
08.03.2020 13:45 Crnjanski 1 : 3 Rudar
08.03.2020 17:00 Bukovica Putevi 3 : 0 Tutin 020
08.03.2020 14:00 Antena 3 : 2 Lotus
08.03.2020 15:00 Pirot 1 : 3 Niš 2
08.03.2020 17:00 MOK Topličanin 97 2 : 3 Jagodina
08.03.2020 17:00 Morava 0 : 3 Toplički Vitezovi
08.03.2020 18:00 Proleter 0 : 3 Mladost (BP)
08.03.2020 16:00 Viner 3 : 1 Hajduk Veljko 2
08.03.2020 12:00 Ozren 1 : 3 Timok
08.03.2020 18:00 Vizura 0 : 3 Železničar
08.03.2020 18:00 TENT 3 : 0 Crvena zvezda
08.03.2020 18:00 Jedinstvo 2 : 3 Ub
08.03.2020 18:00 Jedinstvo (Ue) 3 : 0 Valjevo
08.03.2020 17:00 Kuršumlija 0 : 3 Leskovac 98
08.03.2020 17:00 Lucky Star 3 : 2 Ribnica
08.03.2020 20:00 Star 2 : 3 Futog West
08.03.2020 19:00 Slavija 2 : 3 Bagljaš 023
08.03.2020 18:00 Gimnazijalac 3 : 0 Mokra Gora
08.03.2020 16:00 Sloboda S 2 : 3 Napredak 037
08.03.2020 18:00 Viner 1 : 3 Hajduk Veljko
08.03.2020 14:00 Ozren 1 : 3 Timok
08.03.2020 Tvrđava L 3 : 1 Rudar
08.03.2020 Carina 0 : 3 Smederevo Carina

Rukomet

08.03.2020 18:00 Dinamo 26 : 26 Crvena zvezda
08.03.2020 20:00 Metaloplastika 2 26 : 27 Metalac
08.03.2020 12:30 Novi Beograd 25 : 25 PKB
08.03.2020 18:00 Šamot 65 2 23 : 32 Trepča
08.03.2020 18:00 Budućnost 27 : 26 Vojvoda Stepa
08.03.2020 18:00 Slavija 34 : 24 ORK Pančevo
08.03.2020 18:30 Metalac 28 : 27 Dalmatinac
08.03.2020 17:30 RSU Akademija Lečić 26 : 24 BASK SOKO
08.03.2020 17:00 Nexe 30 : 31 Vardar
08.03.2020 13:00 Vojvodina 26 : 31 Telekom Veszprem
08.03.2020 19:00 Jagodina 37 : 31 Zlatar
08.03.2020 19:00 Topličanin 24 : 31 Mokra Gora
08.03.2020 15:00 Sloga 29 : 22 Junior
08.03.2020 20:00 Sloven 33 : 30 Mladost
08.03.2020 20:30 Dolovo 19 : 30 Petrovaradin
08.03.2020 18:00 Temerin 21 : 31 Halas Jožef
08.03.2020 14:30 Požarevac 20 : 24 Kosmaj
08.03.2020 15:00 SU ŽR Radnički 29 : 26 Medicinar 2

Vaterpolo

08.03.2020 19:00 Valjevo 10 : 11 Bečej
08.03.2020 10:30 Singidunum 9 : 11 Dorćol

Futsal

08.03.2020 18:30 Kalča 3 : 1 Nova Pazova
08.03.2020 18:00 FON 9 : 3 Jastrebac
08.03.2020 19:00 Novi Pazar 1 : 1 Crvena zvezda
08.03.2020 18:00 Ekonomac 2 : 3 Vinter sport
08.03.2020 18:00 Bečej 5 : 3 Smederevo
08.03.2020 20:15 Kragujevac Wild Boars 4 : 2 Požarevac
08.03.2020 18:00 Leskovac 6 : 0 Miners
08.03.2020 19:30 Prokuplje 3 : 1 Aleksinac 2015
08.03.2020 19:00 Hajduk 4 : 5 Novi Sad
08.03.2020 18:00 Leteći Bajmočani 11 : 2 Fortuna
08.03.2020 16:00 Sjenica 3 : 2 Zlatibor

Ragbi 13

08.03.2020 15:00 Crvena zvezda 32 : 28 Partizan

Ragbi 15

08.03.2020 00:00 Dinamo 1954 : BRK Crvena Zvezda(Napustio takmicenje)