XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 246 utakmica za dan
Subota, 21 Mart 2020


Fudbal

Budućnost Krušik 2014
Valjevo
21.03.2020
14:30
Borac 1926
Čačak
21.03.2020 14:30
Budućnost Krušik 2014
:
Borac 1926
Mladi radnik 1926
Požarevac
21.03.2020
14:30
Tutin
Tutin
21.03.2020 14:30
Mladi radnik 1926
:
Tutin
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
21.03.2020
14:30
Mokra Gora
Zubin Potok
21.03.2020 14:30
Sloga 33
:
Mokra Gora
Trepča
Kosovska Mitrovica
21.03.2020
14:30
RSK
Rabrovo
21.03.2020 14:30
Trepča
:
RSK
Sloga (K)
Kraljevo
21.03.2020
14:30
Loznica
Loznica
21.03.2020 14:30
Sloga (K)
:
Loznica
Sloga (P)
Požega
21.03.2020
14:30
Mačva 1929
Bogatić
21.03.2020 14:30
Sloga (P)
:
Mačva 1929
Omladinac
Novi Banovci
21.03.2020
15:00
Bačka 1901
Subotica
21.03.2020 15:00
Omladinac
:
Bačka 1901
Hajduk 1912
Kula
21.03.2020
15:00
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
21.03.2020 15:00
Hajduk 1912
:
Radnički (SM)
OFK Vršac
Vršac
21.03.2020
15:00
Borac
Sakule
21.03.2020 15:00
OFK Vršac
:
Borac
Bečej 1918
Bečej
21.03.2020
15:00
1. Maj Ruma
Ruma
21.03.2020 15:00
Bečej 1918
:
1. Maj Ruma
Dinamo 1945
Pančevo
21.03.2020
15:00
Železničar
Pančevo
21.03.2020 15:00
Dinamo 1945
:
Železničar
Kozara
Banatsko Veliko Selo
21.03.2020
15:00
Bratstvo 1946
Prigrevica
21.03.2020 15:00
Kozara
:
Bratstvo 1946
Moravac Orion
Mrštane
21.03.2020
16:00
SFS Borac
Paraćin
21.03.2020 16:00
Moravac Orion
:
SFS Borac
Jedinstvo
Bošnjace
21.03.2020
16:00
Car Konstantin
Niš
21.03.2020 16:00
Jedinstvo
:
Car Konstantin
OFK Sinđelić
Niš
21.03.2020
16:00
GFK Jagodina
Jagodina
21.03.2020 16:00
OFK Sinđelić
:
GFK Jagodina
Trstenik PPT
Trstenik
21.03.2020
16:00
GFK Dubočica
Leskovac
21.03.2020 16:00
Trstenik PPT
:
GFK Dubočica
Radnički (O)
Obrenovac
21.03.2020
15:00
Brodarac
Novi Beograd
21.03.2020 15:00
Radnički (O)
:
Brodarac
Lokomotiva
Beograd
21.03.2020
15:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
21.03.2020 15:00
Lokomotiva
:
Stepojevac Vaga
Radnički (NB)
Novi Beograd
21.03.2020
15:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
21.03.2020 15:00
Radnički (NB)
:
TEK Sloga
OFK Mladenovac
Mladenovac
21.03.2020
15:00
Teleoptik
Zemun
21.03.2020 15:00
OFK Mladenovac
:
Teleoptik
BSK Borča
Borča
21.03.2020
15:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
21.03.2020 15:00
BSK Borča
:
GSP Polet Dorćol
Mladi borac
Veliko Orašje
21.03.2020
14:30
VGSK
Veliko Gradište
21.03.2020 14:30
Mladi borac
:
VGSK
Sloga 1924
Batočina
21.03.2020
14:30
Udarnik
Lozovik
21.03.2020 14:30
Sloga 1924
:
Udarnik
Zadrugar
Lajkovac
21.03.2020
14:30
Radnički (V)
Valjevo
21.03.2020 14:30
Zadrugar
:
Radnički (V)
Ribnica
Mionica
21.03.2020
14:30
Borac
Lešnica
21.03.2020 14:30
Ribnica
:
Borac
Spartak
Ljig
21.03.2020
14:30
Sloga
Bogosavac
21.03.2020 14:30
Spartak
:
Sloga
Šumadija 1903
Kragujevac
21.03.2020
14:30
Bane 1931
Raška
21.03.2020 14:30
Šumadija 1903
:
Bane 1931
Gruža
Gruža
21.03.2020
14:30
Radnik
Ušće
21.03.2020 14:30
Gruža
:
Radnik
Budućnost
Arilje
21.03.2020
14:30
FAP
Priboj
21.03.2020 14:30
Budućnost
:
FAP
Sevojno
Sevojno
21.03.2020
14:30
Jedinstvo Putevi
Užice
21.03.2020 14:30
Sevojno
:
Jedinstvo Putevi
Sloga (BB)
Bajina Bašta
21.03.2020
14:30
Lunjevica
Lunjevica
21.03.2020 14:30
Sloga (BB)
:
Lunjevica
GFK Sloboda
Užice
21.03.2020
14:30
Zlatar
Nova Varoš
21.03.2020 14:30
GFK Sloboda
:
Zlatar
OFK Vrbas
Vrbas
21.03.2020
15:00
ČSK Pivara
Čelarevo
21.03.2020 15:00
OFK Vrbas
:
ČSK Pivara
Sloga
Čonoplja
21.03.2020
15:00
Tavankut
Tavankut
21.03.2020 15:00
Sloga
:
Tavankut
Radnički
Sombor
21.03.2020
15:00
Bajša
Bajša
21.03.2020 15:00
Radnički
:
Bajša
Crvenka
Crvenka
21.03.2020
15:00
Krila Krajine
Bačka Palanka
21.03.2020 15:00
Crvenka
:
Krila Krajine
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
21.03.2020
15:00
Tekstilac
Odžaci
21.03.2020 15:00
OFK Stari Grad
:
Tekstilac
Sloga (T)
Temerin
21.03.2020
15:00
Crvena zvezda
Novi Sad
21.03.2020 15:00
Sloga (T)
:
Crvena zvezda
Radnički (NP)
Nova Pazova
21.03.2020
15:00
Sremac
Vojka
21.03.2020 15:00
Radnički (NP)
:
Sremac
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
21.03.2020
15:00
Mladost (BJ)
Bački Jarak
21.03.2020 15:00
Podrinje
:
Mladost (BJ)
Mladost (NS)
Novi Sad
21.03.2020
15:00
Cement
Beočin
21.03.2020 15:00
Mladost (NS)
:
Cement
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
21.03.2020
15:00
Borac (St)
Starčevo
21.03.2020 15:00
Proleter (BK)
:
Borac (St)
Budućnost
Srpska Crnja
21.03.2020
15:00
Naftagas
Elemir
21.03.2020 15:00
Budućnost
:
Naftagas
Radnički (S)
Sutjeska
21.03.2020
15:00
Kikinda 1909
Kikinda
21.03.2020 15:00
Radnički (S)
:
Kikinda 1909
Sloboda
Novi Kozarci
21.03.2020
15:00
Krajina
Krajišnik
21.03.2020 15:00
Sloboda
:
Krajina
Begej
Žitište
21.03.2020
15:00
Sloga
Plandište
21.03.2020 15:00
Begej
:
Sloga
Sloga
Leskovac
21.03.2020
15:30
Pčinja
Trgovište
21.03.2020 15:30
Sloga
:
Pčinja
OFK Kosanica
Kuršumlija
21.03.2020
15:30
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
21.03.2020 15:30
OFK Kosanica
:
Jedinstvo (GS)
Budućnost
Orašje
21.03.2020
15:30
Jastrebac
Blace
21.03.2020 15:30
Budućnost
:
Jastrebac
Pusta Reka
Bojnik
21.03.2020
15:30
Jablanica
Medveđa
21.03.2020 15:30
Pusta Reka
:
Jablanica
Morava
Vladičin Han
21.03.2020
15:30
Vranjska Banja
Vranjska Banja
21.03.2020 15:30
Morava
:
Vranjska Banja
Rajko Mitić
Bela Palanka
21.03.2020
16:00
Đerdap
Kladovo
21.03.2020 16:00
Rajko Mitić
:
Đerdap
Rtanj
Boljevac
21.03.2020
16:00
Hajduk Veljko
Negotin
21.03.2020 16:00
Rtanj
:
Hajduk Veljko
Bor 1919
Bor
21.03.2020
16:00
BSK
Bogovina
21.03.2020 16:00
Bor 1919
:
BSK
Brodoremont
Kladovo
21.03.2020
16:00
OFK Slatina
Bor
21.03.2020 16:00
Brodoremont
:
OFK Slatina
Jedinstvo 1936
Kruševac
21.03.2020
15:30
Jedinstvo (M)
Mijatovac
21.03.2020 15:30
Jedinstvo 1936
:
Jedinstvo (M)
Blagotin
Poljna
21.03.2020
15:30
OFK Lugomir
Rakitovo
21.03.2020 15:30
Blagotin
:
OFK Lugomir
Milutinac
Zemun
21.03.2020
11:00
Leštane
Leštane
21.03.2020 11:00
Milutinac
:
Leštane
Napredak
Medoševac
21.03.2020
15:00
Torlak
Beograd
21.03.2020 15:00
Napredak
:
Torlak
Studenski Grad
Novi Beograd
21.03.2020
15:00
Komgrap
Beograd
21.03.2020 15:00
Studenski Grad
:
Komgrap
Rudar 2001
Kostolac
21.03.2020
14:30
Borac (Ž)
Žabari
21.03.2020 14:30
Rudar 2001
:
Borac (Ž)
Đerdap
Golubac
21.03.2020
14:30
Rudar (Kr)
Krepoljin
21.03.2020 14:30
Đerdap
:
Rudar (Kr)
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
21.03.2020
14:30
Sloga
Lipnički Šor
21.03.2020 14:30
Jedinstvo 1924 (VL)
:
Sloga
Mladi radnik 1925
Grdica
21.03.2020
15:00
Borac (V)
Vraneši
21.03.2020 15:00
Mladi radnik 1925
:
Borac (V)
Karađorđe
Ribnica
21.03.2020
15:00
Napredak
Gračac
21.03.2020 15:00
Karađorđe
:
Napredak
Parmenac
Parmenac
21.03.2020
15:00
Donja Vrbava
Donja Vrbava
21.03.2020 15:00
Parmenac
:
Donja Vrbava
Slatina
Slatina
21.03.2020
15:00
Zadrugar
Donja Trepča
21.03.2020 15:00
Slatina
:
Zadrugar
Vojvodina
Tovariševo
21.03.2020
15:00
Omladinac
Bukovac
21.03.2020 15:00
Vojvodina
:
Omladinac
Polet
Karavukovo
21.03.2020
15:00
Rusin
Ruski Krstur
21.03.2020 15:00
Polet
:
Rusin
Srbobran
Srbobran
21.03.2020
15:30
Senta
Senta
21.03.2020 15:30
Srbobran
:
Senta
Proleter (RS)
Ravno Selo
21.03.2020
15:30
Sloga
Ostojićevo
21.03.2020 15:30
Proleter (RS)
:
Sloga
Njegoš
Lovćenac
21.03.2020
15:30
Panonija IM Topola
Panonija
21.03.2020 15:30
Njegoš
:
Panonija IM Topola
Obilić (NK)
Novi Kneževac
21.03.2020
15:30
Iskra
Kucura
21.03.2020 15:30
Obilić (NK)
:
Iskra
Radnički
Šid
21.03.2020
15:00
Partizan
Vitojevci
21.03.2020 15:00
Radnički
:
Partizan
Rudar
Vrdnik
21.03.2020
15:00
Hajduk (V)
Višnjićevo
21.03.2020 15:00
Rudar
:
Hajduk (V)
Omladinac
Stepanovićevo
21.03.2020
15:30
Index
Novi Sad
21.03.2020 15:30
Omladinac
:
Index
Fruškogorski partizan
Bukovac
21.03.2020
15:30
Hajduk
Čurug
21.03.2020 15:30
Fruškogorski partizan
:
Hajduk
Delija
Mokrin
21.03.2020
15:00
Vojvodina
Novo Miloševo
21.03.2020 15:00
Delija
:
Vojvodina
Radnički (K)
Kovin
21.03.2020
15:00
Hajdučica
Hajdučica
21.03.2020 15:00
Radnički (K)
:
Hajdučica
Krivelj
Krivelj
21.03.2020
15:30
Poreč
Donji milanovac
21.03.2020 15:30
Krivelj
:
Poreč
BSK
Bukovče
21.03.2020
15:30
Brestovac
Borski Brestovac
21.03.2020 15:30
BSK
:
Brestovac
Šarbanovac
Šarbanovac
21.03.2020
15:30
Nemetali
Donja Bela Reka
21.03.2020 15:30
Šarbanovac
:
Nemetali
Rudar Vrška Čuka
Grljan
21.03.2020
16:00
Midžor
Kalna
21.03.2020 16:00
Rudar Vrška Čuka
:
Midžor
Radnički 1946
Lubnica
21.03.2020
16:00
OFK Rtanj
Boljevac
21.03.2020 16:00
Radnički 1946
:
OFK Rtanj
Morava (KS)
Kočino Selo
21.03.2020
16:00
OFK Bratstvo
Medveđa
21.03.2020 16:00
Morava (KS)
:
OFK Bratstvo
Mladost
Čibutkovica
21.03.2020
15:00
Rojkovac
Obrenovac
21.03.2020 15:00
Mladost
:
Rojkovac
Vinča
Vinča (Grocka)
21.03.2020
15:00
Dunavac
Grocka
21.03.2020 15:00
Vinča
:
Dunavac
Sloga
Milatovac
21.03.2020
15:00
Trnava
Donja Trnava
21.03.2020 15:00
Sloga
:
Trnava
Crvena Jabuka
Ub
21.03.2020
14:30
OFK Paljuvi
Paljuvi
21.03.2020 14:30
Crvena Jabuka
:
OFK Paljuvi
Bogutovačka Banja
Bogutovac
21.03.2020
15:00
Lazac
Lazac
21.03.2020 15:00
Bogutovačka Banja
:
Lazac
Jedinstvo 2017
Tutin
21.03.2020
15:00
Mlada krila
Metikoši
21.03.2020 15:00
Jedinstvo 2017
:
Mlada krila
Lider
Odžaci
21.03.2020
15:00
Omladinac
Deronje
21.03.2020 15:00
Lider
:
Omladinac
Borac
Bački Gračac
21.03.2020
15:00
SU Stanišić 1920
Stanišić
21.03.2020 15:00
Borac
:
SU Stanišić 1920
Slanobarac
Novi Sad
21.03.2020
Hajduk
Gardinovci
21.03.2020
Slanobarac
:
Hajduk
Polet 57
Milutovac
21.03.2020
16:00
Sloga (D)
Dašnica
21.03.2020 16:00
Polet 57
:
Sloga (D)
Vinogradar
Riljac
21.03.2020
16:00
Stari Trstenik
Stari Trstenik
21.03.2020 16:00
Vinogradar
:
Stari Trstenik
Mladost
Tečić
21.03.2020
16:00
Sloboda
Šuljkovac
21.03.2020 16:00
Mladost
:
Sloboda
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
21.03.2020
16:00
Budućnost
Đurinac
21.03.2020 16:00
Jedinstvo
:
Budućnost
Osaonica
Bagrdan
21.03.2020
16:00
Mladost
Gložane
21.03.2020 16:00
Osaonica
:
Mladost
Sparta Železnik
Beograd
21.03.2020
15:00
Umka
Umka
21.03.2020 15:00
Sparta Železnik
:
Umka
Potisje
Kanjiža
21.03.2020
15:30
Čoka
Čoka
21.03.2020 15:30
Potisje
:
Čoka
Milicionar
Bogatić
21.03.2020
14:30
Omladinac (BO)
Bogatic
21.03.2020 14:30
Milicionar
:
Omladinac (BO)
Cer
Petkovica
21.03.2020
14:30
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
21.03.2020 14:30
Cer
:
Budućnost 1929 (ZM)
Studenac
Gornja Koviljača
21.03.2020
14:30
Jezero
Amajić
21.03.2020 14:30
Studenac
:
Jezero
Gučevo 1929
Banja Koviljača
21.03.2020
14:30
Hajduk
Ribarica
21.03.2020 14:30
Gučevo 1929
:
Hajduk
Jasenovac
Krepoljin
21.03.2020
14:30
Rade Milošević
Dubočka
21.03.2020 14:30
Jasenovac
:
Rade Milošević
Bata Bulić
Bistrica
21.03.2020
14:30
Manastirica
Manastirica
21.03.2020 14:30
Bata Bulić
:
Manastirica
Žitkovica 2017
Žitkovica
21.03.2020
14:30
Baštovan 2015
Carevac
21.03.2020 14:30
Žitkovica 2017
:
Baštovan 2015
Globoder
Globoder
21.03.2020
16:00
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
21.03.2020 16:00
Globoder
:
Gornji Stepoš
Zeppelin 026
Smederevo
21.03.2020
14:30
Vrbovac
Vrbovac
21.03.2020 14:30
Zeppelin 026
:
Vrbovac
Brgule
Brgule
21.03.2020
11:00
OFK Stublenica
Stublenica
21.03.2020 11:00
Brgule
:
OFK Stublenica
Vrelo
Vrelo
21.03.2020
11:00
Budućnost 1995
Slatina
21.03.2020 11:00
Vrelo
:
Budućnost 1995
Sparta
Kaona
21.03.2020
16:00
Sloga 1949
Matijevac
21.03.2020 16:00
Sparta
:
Sloga 1949
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
21.03.2020
16:00
Radnik 2013
Šišince
21.03.2020 16:00
Gornje Sinkovce
:
Radnik 2013
ŠFU Derbi 2016
Vlase
21.03.2020
16:00
Rudar 1973
Rudare
21.03.2020 16:00
ŠFU Derbi 2016
:
Rudar 1973
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
21.03.2020
16:00
Mladost
Donja Lokošnica
21.03.2020 16:00
Veliko Trnjane
:
Mladost
Kruševica
Kruševica
21.03.2020
16:00
Polet
Kobilje
21.03.2020 16:00
Kruševica
:
Polet
Zmajevac
Belasica
21.03.2020
16:00
Dedina
Dedina
21.03.2020 16:00
Zmajevac
:
Dedina
Lomnica
Velika Lomnica
21.03.2020
16:00
Vratare
Vratare
21.03.2020 16:00
Lomnica
:
Vratare
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
21.03.2020
16:00
Grkljane
Grkljane
21.03.2020 16:00
Pepeljevac 1947
:
Grkljane
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
21.03.2020
14:30
Vukovac 98
Vukovac
21.03.2020 14:30
Budućnost (M)
:
Vukovac 98
Vrelo 1971
Milanovac
21.03.2020
14:30
Sloga (J)
Jošanica
21.03.2020 14:30
Vrelo 1971
:
Sloga (J)
Selište
Selište
21.03.2020
14:30
Homoljac
Žagubica
21.03.2020 14:30
Selište
:
Homoljac
Mladost (K)
Krupaja
21.03.2020
14:30
Zvezda
Izvarica
21.03.2020 14:30
Mladost (K)
:
Zvezda
Bujumbura City
Bujumbura
2 : 1
Kayanza United
Kayanza
21.03.2020 12:30
Bujumbura City
2 : 1
Kayanza United
Olympic Star
Muyinga
0 : 1
Dynamik
Bujumbura
21.03.2020 14:00
Olympic Star
0 : 1
Dynamik
Lydia Ludic
Bujumbura
0 : 1
Ngozi City
Ngozi
21.03.2020 14:00
Lydia Ludic
0 : 1
Ngozi City
Rukinzo
Bujumbura
2 : 0
Les Lierres
Bujumbura
21.03.2020 15:00
Rukinzo
2 : 0
Les Lierres
Radnički 2012
Niš
21.03.2020
TSC
Kanjiža
21.03.2020
Radnički 2012
:
TSC
Mačva
Šabac
21.03.2020
Napredak Junior 2018
Kruševac
21.03.2020
Mačva
:
Napredak Junior 2018
Majdanpek
Majdanpek
21.03.2020
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
21.03.2020
Majdanpek
:
ŽFU Zvezda B 2018
Kolubara
Lazarevac
21.03.2020
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
21.03.2020
Kolubara
:
ŽGFK Lavice Dubočica
Rad
Beograd
21.03.2020
Spartak DOO
Subotica
21.03.2020
Rad
:
Spartak DOO
Njerš Ištvan
Totovo Selo
21.03.2020
10:00
Radnički 1912
Sombor
21.03.2020 10:00
Njerš Ištvan
:
Radnički 1912
Voja Gačić
Pančevo
21.03.2020
OFK Vršac
Vršac
21.03.2020
Voja Gačić
:
OFK Vršac
Mladost (L)
Lukićevo
21.03.2020
Coerver junior FA
Vršac
21.03.2020
Mladost (L)
:
Coerver junior FA
Proleter 2006
Zrenjanin
21.03.2020
Kikinda 1909
Kikinda
21.03.2020
Proleter 2006
:
Kikinda 1909
Bečkerek 023
Zrenjanin
21.03.2020
Železničar
Pančevo
21.03.2020
Bečkerek 023
:
Železničar
ŽAK
Kikinda
21.03.2020
Radnički (Z)
Zrenjanin
21.03.2020
ŽAK
:
Radnički (Z)
Radnički (K)
Kovin
21.03.2020
Dinamo 1945
Pančevo
21.03.2020
Radnički (K)
:
Dinamo 1945
Index
Novi sad
21.03.2020
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
21.03.2020
Index
:
Jedinstvo (SP)
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
21.03.2020
Inđija
Inđija
21.03.2020
Prof. Bolesnikov
:
Inđija
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
21.03.2020
Petrika
Novi Sad
21.03.2020
Radnički (SM)
:
Petrika
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
21.03.2020
Radnički (Š)
Šid
21.03.2020
RFK Novi Sad 1921
:
Radnički (Š)
Petar Puača
Novi Sad
21.03.2020
Vojvodina
Novi Sad
21.03.2020
Petar Puača
:
Vojvodina
TSC
Bačka Topola
21.03.2020
Kabel
Novi Sad
21.03.2020
TSC
:
Kabel
Bečej 1918
Bečej
21.03.2020
OFK Bačka
Bačka Palanka
21.03.2020
Bečej 1918
:
OFK Bačka
Arena Su
Subotica
21.03.2020
Crvenka
Crvenka
21.03.2020
Arena Su
:
Crvenka
Radnički 1912
Sombor
21.03.2020
Radnički (S)
Sombor
21.03.2020
Radnički 1912
:
Radnički (S)
GDM 021
Novi Sad
21.03.2020
Spartak ŽK
Subotica
21.03.2020
GDM 021
:
Spartak ŽK
CFK
Vrbas
21.03.2020
ODR
Petrovaradin
21.03.2020
CFK
:
ODR

Košarka

Zekas 75
Rača
21.03.2020
17:00
Plana
Velika Plana
21.03.2020 17:00
Zekas 75
:
Plana
Loznica
Loznica
21.03.2020
17:00
Klik
Arilje
21.03.2020 17:00
Loznica
:
Klik
Svilajnac
Svilajnac
21.03.2020
17:00
Crnokosa
Kosjerić
21.03.2020 17:00
Svilajnac
:
Crnokosa
Zlatar
Nova Varoš
21.03.2020
17:00
Priboj
Priboj
21.03.2020 17:00
Zlatar
:
Priboj
Napredak Junior
Kruševac
21.03.2020
17:00
Student BB
Bajina Bašta
21.03.2020 17:00
Napredak Junior
:
Student BB
Radnički 1950
Kragujevac
21.03.2020
17:00
Požarevac
Požarevac
21.03.2020 17:00
Radnički 1950
:
Požarevac
Jagodina
Jagodina
21.03.2020
17:00
Čačak 94
Čačak
21.03.2020 17:00
Jagodina
:
Čačak 94
Vrbas
Vrbas
21.03.2020
17:00
Star Beočin
Novi Ledinci
21.03.2020 17:00
Vrbas
:
Star Beočin
Železničar
Inđija
21.03.2020
17:00
Mladost Veternik
Veternik
21.03.2020 17:00
Železničar
:
Mladost Veternik
Topola
Bačka Topola
21.03.2020
17:00
Sloboda (NS)
Novi Sad
21.03.2020 17:00
Topola
:
Sloboda (NS)
Nova Pazova
Nova Pazova
21.03.2020
17:00
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
21.03.2020 17:00
Nova Pazova
:
Jedinstvo (NB)
Hajduk
Kula
21.03.2020
17:00
Srem
Sremska Mitrovica
21.03.2020 17:00
Hajduk
:
Srem
Omladinac
Novi Banovci
21.03.2020
17:00
Stara Pazova
Stara Pazova
21.03.2020 17:00
Omladinac
:
Stara Pazova
Žarkovo
Beograd
21.03.2020
17:00
LA Basket
Beograd
21.03.2020 17:00
Žarkovo
:
LA Basket
Radnički (O)
Obrenovac
21.03.2020
17:00
Borča
Beograd
21.03.2020 17:00
Radnički (O)
:
Borča
Barajevo
Barajevo
21.03.2020
17:00
Beko
Beograd
21.03.2020 17:00
Barajevo
:
Beko
Žitko Basket
Beograd
21.03.2020
17:00
Torlak
Beograd
21.03.2020 17:00
Žitko Basket
:
Torlak
Vizura
Beograd
21.03.2020
17:00
Slodes
Beograd
21.03.2020 17:00
Vizura
:
Slodes
Eko Sport
Beograd
21.03.2020
17:00
Borac
Zemun
21.03.2020 17:00
Eko Sport
:
Borac
OKK Junior
Niš
21.03.2020
17:00
Topličanin
Prokuplje
21.03.2020 17:00
OKK Junior
:
Topličanin
Mladost Vesna
Bela Palanka
21.03.2020
17:00
Marinos
Niš
21.03.2020 17:00
Mladost Vesna
:
Marinos
Rtanj
Boljevac
21.03.2020
17:00
Bor RTB
Bor
21.03.2020 17:00
Rtanj
:
Bor RTB
Jablanica
Medveđa
21.03.2020
17:00
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
21.03.2020 17:00
Jablanica
:
Dimitrovgrad
Niš
Niš
21.03.2020
17:00
Morava
Vladičin Han
21.03.2020 17:00
Niš
:
Morava
Jastrebac
Aleksinac
21.03.2020
17:00
Radnik
Surdulica
21.03.2020 17:00
Jastrebac
:
Radnik
Zicer 2014
Gruža
21.03.2020
Sloga Elite
Kraljevo
21.03.2020
Zicer 2014
:
Sloga Elite
Kruševac
Kruševac
21.03.2020
Trepča
Kosovska Mitrovica
21.03.2020
Kruševac
:
Trepča
Smederevo
Smederevo
21.03.2020
Prva Petoletka
Trstenik
21.03.2020
Smederevo
:
Prva Petoletka
Sloga
Batočina
21.03.2020
Goč
Vrnjačka Banja
21.03.2020
Sloga
:
Goč
Paraćin
Paraćin
21.03.2020
Stari Ras
Novi Pazar
21.03.2020
Paraćin
:
Stari Ras
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
21.03.2020
Okanik
Mataruška Banja
21.03.2020
Sloga (PM)
:
Okanik
Šumadija 2017
Aranđelovac
21.03.2020
Bane
Raška
21.03.2020
Šumadija 2017
:
Bane
Sloga (D)
Despotovac
21.03.2020
Kopaonik
Brus
21.03.2020
Sloga (D)
:
Kopaonik
Sava
Beograd
21.03.2020
Astra
Beograd
21.03.2020
Sava
:
Astra
Ras
Beograd
21.03.2020
Rivers BM
Beograd
21.03.2020
Ras
:
Rivers BM
ABBA
Barič
21.03.2020
Viva
Beograd
21.03.2020
ABBA
:
Viva
Pobednik 011
Beograd
21.03.2020
Mladenovac
Mladenovac
21.03.2020
Pobednik 011
:
Mladenovac
BASK
Beograd
21.03.2020
Umka Džez
Umka
21.03.2020
BASK
:
Umka Džez
Veba Basket
Beograd
21.03.2020
Mondo Basket
Batajnica
21.03.2020
Veba Basket
:
Mondo Basket
AS Basket
Beograd
21.03.2020
Cerak
Beograd
21.03.2020
AS Basket
:
Cerak
Zvezdara
Beograd
21.03.2020
Barajevo Bambi
Barajevo
21.03.2020
Zvezdara
:
Barajevo Bambi
Trijumf
Niš
21.03.2020
Actavis Academy
Leskovac
21.03.2020
Trijumf
:
Actavis Academy
Zicer
Bor
21.03.2020
Panteri
Vranje
21.03.2020
Zicer
:
Panteri
Zone Boys
Blace
21.03.2020
OKK Vlasotince
Vlasotince
21.03.2020
Zone Boys
:
OKK Vlasotince
OKK Sokobanja
Sokobanja
21.03.2020
Kuršumlija
Kuršumlija
21.03.2020
OKK Sokobanja
:
Kuršumlija
Hajduk Veljko
Negotin
21.03.2020
Pusta Reka
Bojnik
21.03.2020
Hajduk Veljko
:
Pusta Reka
Mladost
Zaječar
21.03.2020
Hisar
Leskovac
21.03.2020
Mladost
:
Hisar
Spartak
Subotica
21.03.2020
Duga
Šabac
21.03.2020
Spartak
:
Duga
Radnički (B)
Beograd
21.03.2020
Ljubovija
Ljubovija
21.03.2020
Radnički (B)
:
Ljubovija
Srbobran
Srbobran
21.03.2020
Karaburma
Beograd
21.03.2020
Srbobran
:
Karaburma
Vršac
Vršac
21.03.2020
Art Basket
Beograd
21.03.2020
Vršac
:
Art Basket
Mileševka
Prijepolje
21.03.2020
Radnički 2016
Kragujevac
21.03.2020
Mileševka
:
Radnički 2016
Srem
Sremska Mitrovica
21.03.2020
Topolčanka
Bačka Topola
21.03.2020
Srem
:
Topolčanka
Girl Basket
Beograd
21.03.2020
Čelarevo
Čelarevo
21.03.2020
Girl Basket
:
Čelarevo
Stara Pazova
Stara Pazova
21.03.2020
Sivac
Sivac
21.03.2020
Stara Pazova
:
Sivac
Bagdala
Kruševac
21.03.2020
17:00
Trstenik
Trstenik
21.03.2020 17:00
Bagdala
:
Trstenik
Paraćin
Paraćin
21.03.2020
17:00
Bor
Bor
21.03.2020 17:00
Paraćin
:
Bor
Gimnazijalac
Pirot
21.03.2020
17:00
Hisar
Leskovac
21.03.2020 17:00
Gimnazijalac
:
Hisar
Svrljig
Svrljig
21.03.2020
17:00
Sistem 2000
Smederevska Palanka
21.03.2020 17:00
Svrljig
:
Sistem 2000

Odbojka

Kolubara
Lazarevac
21.03.2020
Obilić
Beograd
21.03.2020
Kolubara
:
Obilić
AS
Beograd
21.03.2020
Dunav
Beograd
21.03.2020
AS
:
Dunav
Avala
Beograd
21.03.2020
Crnjanski
Beograd
21.03.2020
Avala
:
Crnjanski
Obrenovac
Obrenovac
21.03.2020
Blok Aut
Beograd
21.03.2020
Obrenovac
:
Blok Aut
Student
Niš
21.03.2020
Pusta Reka
Bojnik
21.03.2020
Student
:
Pusta Reka
ŽOK Topličanin
Prokuplje
21.03.2020
Vlasina
Vlasotince
21.03.2020
ŽOK Topličanin
:
Vlasina
Leposavić
Leposavić
21.03.2020
Brezovica
Štrpce
21.03.2020
Leposavić
:
Brezovica
Mokra Gora 2
Zubin Potok
21.03.2020
Vidovdan
Donja Gušterica
21.03.2020
Mokra Gora 2
:
Vidovdan
Sokolica
Zvečan
21.03.2020
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
21.03.2020
Sokolica
:
Kosovska Mitrovica

Rukomet

Spartak Vojput
Subotica
21.03.2020
19:00
Dubočica 54
Leskovac
21.03.2020 19:00
Spartak Vojput
:
Dubočica 54
Obilić
Beograd
21.03.2020
19:30
Rudar
Kostolac
21.03.2020 19:30
Obilić
:
Rudar
Kikinda Grindex
Kikinda
21.03.2020
18:00
Železničar 1949
Niš
21.03.2020 18:00
Kikinda Grindex
:
Železničar 1949
Proleter
Zrenjanin
21.03.2020
17:30
Crvena zvezda
Beograd
21.03.2020 17:30
Proleter
:
Crvena zvezda
Crvenka
Crvenka
21.03.2020
Vrbas Petrol
Vrbas
21.03.2020
Crvenka
:
Vrbas Petrol
Mačva (B)
Bogatić
21.03.2020
SC Voždovac 2012
Beograd
21.03.2020
Mačva (B)
:
SC Voždovac 2012
Sivac 69
Sivac
21.03.2020
Smederevo
Smederevo
21.03.2020
Sivac 69
:
Smederevo
Kolubara
Lazarevac
21.03.2020
Lavovi BP
Bačka Palanka
21.03.2020
Kolubara
:
Lavovi BP
Morava
Velika Plana
21.03.2020
Jedinstvo
Novi Bečej
21.03.2020
Morava
:
Jedinstvo

Vaterpolo

Palilula
Beograd
21.03.2020
Proleter
Zrenjanin
21.03.2020
Palilula
:
Proleter
Rasina
Kruševac
21.03.2020
Valis
Valjevo
21.03.2020
Rasina
:
Valis
NBG Vukovi
Novi Beograd
21.03.2020
TENT
Obrenovac
21.03.2020
NBG Vukovi
:
TENT
Dorćol
Beograd
21.03.2020
Banja Luka
Banja Luka
21.03.2020
Dorćol
:
Banja Luka
Wind Sport
Pančevo
21.03.2020
ŽAK
Kikinda
21.03.2020
Wind Sport
:
ŽAK
Singidunum
Beograd
21.03.2020
Mladost
Pančevo
21.03.2020
Singidunum
:
Mladost

Futsal

Pirot
Pirot
21.03.2020
Miners
Majdanpek
21.03.2020
Pirot
:
Miners
Leskovac
Leskovac
21.03.2020
Aleksinac 2015
Aleksinac
21.03.2020
Leskovac
:
Aleksinac 2015
Bele crkve
Kuršumlija
21.03.2020
Timok 2013
Zaječar
21.03.2020
Bele crkve
:
Timok 2013
Prokuplje
Prokuplje
21.03.2020
BSK
Bujanovac
21.03.2020
Prokuplje
:
BSK
Akademac
Niš
21.03.2020
Pirgos
Pirot
21.03.2020
Akademac
:
Pirgos
Čaršija
Trstenik
21.03.2020
Progres
Paraćin
21.03.2020
Čaršija
:
Progres
Babušnica 2011
Babušnica
21.03.2020
Bor
Bor
21.03.2020
Babušnica 2011
:
Bor
Temnić
Varvarin
21.03.2020
Brđanka
Aleksinac
21.03.2020
Temnić
:
Brđanka
Dolap
Prokuplje
21.03.2020
Niš 92
Niš
21.03.2020
Dolap
:
Niš 92
Radnik
Surdulica
21.03.2020
Lindoret
Preševo
21.03.2020
Radnik
:
Lindoret
As
Bujanovac
21.03.2020
Zadrugar 2017
Žitorađa
21.03.2020
As
:
Zadrugar 2017
Gvozdeni puk
Niš
21.03.2020
Rosulja
Vlasotince
21.03.2020
Gvozdeni puk
:
Rosulja