XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 200 utakmica za dan
Subota, 11 April 2020


Fudbal

Budućnost Krušik 2014
Valjevo
11.04.2020
15:30
Tutin
Tutin
11.04.2020 15:30
Budućnost Krušik 2014
:
Tutin
Šumadija (A)
Aranđelovac
11.04.2020
15:30
Mokra Gora
Zubin Potok
11.04.2020 15:30
Šumadija (A)
:
Mokra Gora
Borac 1926
Čačak
11.04.2020
15:30
Takovo
Gornji Milanovac
11.04.2020 15:30
Borac 1926
:
Takovo
Mladi radnik 1926
Požarevac
11.04.2020
15:30
Jedinstvo
Ub
11.04.2020 15:30
Mladi radnik 1926
:
Jedinstvo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
11.04.2020
15:30
Loznica
Loznica
11.04.2020 15:30
Sloga 33
:
Loznica
Trepča
Kosovska Mitrovica
11.04.2020
15:30
Sloga (P)
Požega
11.04.2020 15:30
Trepča
:
Sloga (P)
Omladinac
Novi Banovci
11.04.2020
16:00
Radnički 1912
Sombor
11.04.2020 16:00
Omladinac
:
Radnički 1912
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
11.04.2020
16:00
Borac
Sakule
11.04.2020 16:00
Radnički (SM)
:
Borac
Bačka 1901
Subotica
11.04.2020
16:00
Radnički (Zr)
Zrenjanin
11.04.2020 16:00
Bačka 1901
:
Radnički (Zr)
Hajduk 1912
Kula
11.04.2020
16:00
1. Maj Ruma
Ruma
11.04.2020 16:00
Hajduk 1912
:
1. Maj Ruma
OFK Vršac
Vršac
11.04.2020
16:00
Bratstvo 1946
Prigrevica
11.04.2020 16:00
OFK Vršac
:
Bratstvo 1946
Bečej 1918
Bečej
11.04.2020
16:00
Dinamo 1945
Pančevo
11.04.2020 16:00
Bečej 1918
:
Dinamo 1945
Moravac Orion
Mrštane
11.04.2020
16:30
Radan
Lebane
11.04.2020 16:30
Moravac Orion
:
Radan
Jedinstvo
Bošnjace
11.04.2020
16:30
GFK Jagodina
Jagodina
11.04.2020 16:30
Jedinstvo
:
GFK Jagodina
OFK Sinđelić
Niš
11.04.2020
16:30
Trstenik PPT
Trstenik
11.04.2020 16:30
OFK Sinđelić
:
Trstenik PPT
Radnički (O)
Obrenovac
11.04.2020
16:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac
11.04.2020 16:00
Radnički (O)
:
Stepojevac Vaga
IMT
Beograd
11.04.2020
16:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
11.04.2020 16:00
IMT
:
TEK Sloga
Brodarac
Novi Beograd
11.04.2020
16:00
Teleoptik
Zemun
11.04.2020 16:00
Brodarac
:
Teleoptik
Lokomotiva
Beograd
11.04.2020
16:00
OFK Beograd
Beograd
11.04.2020 16:00
Lokomotiva
:
OFK Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
11.04.2020
16:00
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
11.04.2020 16:00
Radnički (NB)
:
Crvena zvezda
OFK Mladenovac
Mladenovac
11.04.2020
16:00
Sremčica
Sremčica
11.04.2020 16:00
OFK Mladenovac
:
Sremčica
BSK Borča
Borča
11.04.2020
16:00
Jedinstvo
Surčin
11.04.2020 16:00
BSK Borča
:
Jedinstvo
Karađorđe
Topola
11.04.2020
15:30
Petar Dobrnjac
Dobrnje
11.04.2020 15:30
Karađorđe
:
Petar Dobrnjac
VGSK
Veliko Gradište
11.04.2020
15:30
Borac 1932
Ralja
11.04.2020 15:30
VGSK
:
Borac 1932
Spartak
Ljig
11.04.2020
15:30
Ribnica
Mionica
11.04.2020 15:30
Spartak
:
Ribnica
Borac
Lešnica
11.04.2020
15:30
Drina
Ljubovija
11.04.2020 15:30
Borac
:
Drina
Goč
Vrnjačka Banja
11.04.2020
15:30
Korićani
Korićani
11.04.2020 15:30
Goč
:
Korićani
Omladinac
Novo Selo
11.04.2020
15:30
Šumadija 1903
Kragujevac
11.04.2020 15:30
Omladinac
:
Šumadija 1903
FAP
Priboj
11.04.2020
15:30
Polimlje
Prijepolje
11.04.2020 15:30
FAP
:
Polimlje
GFK Sloboda
Užice
11.04.2020
15:30
Polet (Lj)
Ljubić
11.04.2020 15:30
GFK Sloboda
:
Polet (Lj)
Crnokosa
Kosjerić
11.04.2020
15:30
Prijevor
Prijevor
11.04.2020 15:30
Crnokosa
:
Prijevor
Crvenka
Crvenka
11.04.2020
16:00
Bačka
Pačir
11.04.2020 16:00
Crvenka
:
Bačka
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
11.04.2020
16:00
Radnički
Sombor
11.04.2020 16:00
OFK Stari Grad
:
Radnički
Tekstilac
Odžaci
11.04.2020
16:00
Sloga
Čonoplja
11.04.2020 16:00
Tekstilac
:
Sloga
Krila Krajine
Bačka Palanka
11.04.2020
16:00
Vojvodina
Bačko Gradište
11.04.2020 16:00
Krila Krajine
:
Vojvodina
Bajša
Bajša
11.04.2020
16:00
OFK Vrbas
Vrbas
11.04.2020 16:00
Bajša
:
OFK Vrbas
ČSK Pivara
Čelarevo
11.04.2020
16:00
Tisa
Adorjan
11.04.2020 16:00
ČSK Pivara
:
Tisa
Mladost (NS)
Novi Sad
11.04.2020
15:30
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
11.04.2020 15:30
Mladost (NS)
:
Podrinje
Cement
Beočin
11.04.2020
15:30
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
11.04.2020 15:30
Cement
:
Jedinstvo (SP)
Mladost (BJ)
Bački Jarak
11.04.2020
15:30
Sloga (T)
Temerin
11.04.2020 15:30
Mladost (BJ)
:
Sloga (T)
Sremac
Vojka
11.04.2020
15:30
Sloga (E)
Erdevik
11.04.2020 15:30
Sremac
:
Sloga (E)
Crvena zvezda
Novi Sad
11.04.2020
15:30
Jadran
Golubinci
11.04.2020 15:30
Crvena zvezda
:
Jadran
Begej
Žitište
11.04.2020
16:00
Banat (Č)
Čenta
11.04.2020 16:00
Begej
:
Banat (Č)
Sloga
Plandište
11.04.2020
16:00
Sloboda
Novi Kozarci
11.04.2020 16:00
Sloga
:
Sloboda
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
11.04.2020
16:00
Budućnost
Srpska Crnja
11.04.2020 16:00
Jedinstvo (NB)
:
Budućnost
Krajina
Krajišnik
11.04.2020
16:00
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
11.04.2020 16:00
Krajina
:
Proleter (BK)
Kikinda 1909
Kikinda
11.04.2020
16:00
ŽAK
Kikinda
11.04.2020 16:00
Kikinda 1909
:
ŽAK
Naftagas
Elemir
11.04.2020
16:00
Borac (St)
Starčevo
11.04.2020 16:00
Naftagas
:
Borac (St)
Sloga
Leskovac
11.04.2020
16:00
Jastrebac
Blace
11.04.2020 16:00
Sloga
:
Jastrebac
OFK Kosanica
Kuršumlija
11.04.2020
16:00
Akademija 10
Prokuplje
11.04.2020 16:00
OFK Kosanica
:
Akademija 10
Budućnost
Orašje
11.04.2020
16:00
Jablanica
Medveđa
11.04.2020 16:00
Budućnost
:
Jablanica
Pusta Reka
Bojnik
11.04.2020
16:00
Morava
Vladičin Han
11.04.2020 16:00
Pusta Reka
:
Morava
Timok 1919
Zaječar
11.04.2020
16:00
BSK
Bogovina
11.04.2020 16:00
Timok 1919
:
BSK
Rajko Mitić
Bela Palanka
11.04.2020
16:00
Tanasko Rajić
Pirot
11.04.2020 16:00
Rajko Mitić
:
Tanasko Rajić
Rtanj
Boljevac
11.04.2020
16:00
Balkanski
Dimitrovgrad
11.04.2020 16:00
Rtanj
:
Balkanski
Bor 1919
Bor
11.04.2020
16:00
Majdanpek
Majdanpek
11.04.2020 16:00
Bor 1919
:
Majdanpek
Brodoremont
Kladovo
11.04.2020
16:00
OFK 019
Zaječar
11.04.2020 16:00
Brodoremont
:
OFK 019
Sloga
Despotovac
11.04.2020
16:00
Župa
Aleksandrovac
11.04.2020 16:00
Sloga
:
Župa
Jedinstvo 1936
Kruševac
11.04.2020
16:00
Blagotin
Poljna
11.04.2020 16:00
Jedinstvo 1936
:
Blagotin
Morava
Žitkovac
11.04.2020
16:00
Orljane
Orljane
11.04.2020 16:00
Morava
:
Orljane
OFK Napredak 1929
Aleksinac
11.04.2020
16:00
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
11.04.2020 16:00
OFK Napredak 1929
:
OFK Brzi Brod
Studenski Grad
Novi Beograd
11.04.2020
16:00
Napredak
Medoševac
11.04.2020 16:00
Studenski Grad
:
Napredak
Turbina
Vreoci
11.04.2020
16:00
BSK Batajnica
Batajnica
11.04.2020 16:00
Turbina
:
BSK Batajnica
BASK
Beograd
11.04.2020
10:00
Budućnost
Zvečka
11.04.2020 10:00
BASK
:
Budućnost
Rudar 2001
Kostolac
11.04.2020
15:30
Rudar (Kr)
Krepoljin
11.04.2020 15:30
Rudar 2001
:
Rudar (Kr)
Đerdap
Golubac
11.04.2020
15:30
Napredak Simićevo
Simićevo
11.04.2020 15:30
Đerdap
:
Napredak Simićevo
Radnik (Ub)
Ub
11.04.2020
15:30
Kolubara 2
Valjevo
11.04.2020 15:30
Radnik (Ub)
:
Kolubara 2
Rubribreza
Rubribreza
11.04.2020
15:30
Junior Novo Naselje
Valjevo
11.04.2020 15:30
Rubribreza
:
Junior Novo Naselje
Sinđelić
Lipnica
11.04.2020
16:00
Podrinje
Lozničko Polje
11.04.2020 16:00
Sinđelić
:
Podrinje
Mladost
Vrdila
11.04.2020
16:00
Rudar
Baljevac
11.04.2020 16:00
Mladost
:
Rudar
Mladi radnik 1925
Grdica
11.04.2020
16:00
Popovići Vrnjci
Vrnjci
11.04.2020 16:00
Mladi radnik 1925
:
Popovići Vrnjci
Tvrđava
Bač
11.04.2020
16:00
Polet
Karavukovo
11.04.2020 16:00
Tvrđava
:
Polet
Napredak
Nadalj
11.04.2020
16:30
Proleter (RS)
Ravno Selo
11.04.2020 16:30
Napredak
:
Proleter (RS)
Panonija IM Topola
Panonija
11.04.2020
16:30
Srbobran
Srbobran
11.04.2020 16:30
Panonija IM Topola
:
Srbobran
Sloga
Ostojićevo
11.04.2020
16:30
Obilić (Z)
Zmajevo
11.04.2020 16:30
Sloga
:
Obilić (Z)
Radnički 1905
Bajmok
11.04.2020
16:30
Senta
Senta
11.04.2020 16:30
Radnički 1905
:
Senta
Rudar
Vrdnik
11.04.2020
16:00
Mitros
Sremska Mitrovica
11.04.2020 16:00
Rudar
:
Mitros
Fruškogorski partizan
Bukovac
11.04.2020
16:30
Omladinac
Stepanovićevo
11.04.2020 16:30
Fruškogorski partizan
:
Omladinac
Slavija
Novi Sad
11.04.2020
16:30
Veternik
Veternik
11.04.2020 16:30
Slavija
:
Veternik
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
11.04.2020
16:30
Bačka (B)
Begeč
11.04.2020 16:30
RFK Novi Sad 1921
:
Bačka (B)
OFK Futog
Futog
11.04.2020
16:30
OFK Sirig
Sirig
11.04.2020 16:30
OFK Futog
:
OFK Sirig
Radnički (K)
Kovin
11.04.2020
16:30
Strela
Ivanovo
11.04.2020 16:30
Radnički (K)
:
Strela
BAK
Bela Crkva
11.04.2020
16:30
Jugoslavija
Jabuka
11.04.2020 16:30
BAK
:
Jugoslavija
Zlot
Zlot
11.04.2020
Blizna
Blizna
11.04.2020
Zlot
:
Blizna
Brestovac
Borski Brestovac
11.04.2020
Krivelj
Krivelj
11.04.2020
Brestovac
:
Krivelj
Rudna Glava
Rudna Glava
11.04.2020
Urovica
Urovica
11.04.2020
Rudna Glava
:
Urovica
Poreč
Donji milanovac
11.04.2020
Polom
Leskovo
11.04.2020
Poreč
:
Polom
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
11.04.2020
16:00
Rudar Vrška Čuka
Grljan
11.04.2020 16:00
OFK Knjaz
:
Rudar Vrška Čuka
Midžor
Kalna
11.04.2020
16:00
Kosovo
Zvezdan
11.04.2020 16:00
Midžor
:
Kosovo
Varvarin
Varvarin
11.04.2020
16:00
Sloga (M)
Majdevo
11.04.2020 16:00
Varvarin
:
Sloga (M)
Morava (KS)
Kočino Selo
11.04.2020
16:30
Partizan (M)
Majur
11.04.2020 16:30
Morava (KS)
:
Partizan (M)
Borac (O)
Ostružnica
11.04.2020
16:00
PKB Kovilovo
Kovilovo
11.04.2020 16:00
Borac (O)
:
PKB Kovilovo
Rakovica
Beogra
11.04.2020
10:00
Borac (P)
Progar
11.04.2020 10:00
Rakovica
:
Borac (P)
Napredak 2012
Krušje
11.04.2020
16:00
Pobeda
Rusna
11.04.2020 16:00
Napredak 2012
:
Pobeda
Doljevac
Doljevac
11.04.2020
16:00
Naisus 1977
Rožina
11.04.2020 16:00
Doljevac
:
Naisus 1977
Sloga (D)
Desimirovac
11.04.2020
16:00
Maršić
Maršić
11.04.2020 16:00
Sloga (D)
:
Maršić
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
11.04.2020
15:30
Čučuge
Čučuge
11.04.2020 15:30
Strmovo 1968
:
Čučuge
Rudar 1945
Radljevo
11.04.2020
15:30
Mladost (V)
Vračević
11.04.2020 15:30
Rudar 1945
:
Mladost (V)
Bogutovačka Banja
Bogutovac
11.04.2020
16:00
Mineral 2015
Rudno
11.04.2020 16:00
Bogutovačka Banja
:
Mineral 2015
Borac
Bački Gračac
11.04.2020
16:00
Polet
Sivac
11.04.2020 16:00
Borac
:
Polet
Sloven
Ruma
11.04.2020
16:00
BSK
Bešenovo
11.04.2020 16:00
Sloven
:
BSK
Dunav
Banatska Palanka
11.04.2020
16:30
Partizan (K)
Kajtasovo
11.04.2020 16:30
Dunav
:
Partizan (K)
Omladinac
Pojate
11.04.2020
16:00
14. Oktobar
Izbenica
11.04.2020 16:00
Omladinac
:
14. Oktobar
Stari Trstenik
Stari Trstenik
11.04.2020
16:00
Sloga (D)
Dašnica
11.04.2020 16:00
Stari Trstenik
:
Sloga (D)
Šumadinac
Dragovo
11.04.2020
16:30
Mladost
Tečić
11.04.2020 16:30
Šumadinac
:
Mladost
Zenit
Oparić
11.04.2020
16:30
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
11.04.2020 16:30
Zenit
:
Jedinstvo
Sinđelić 1934
Vojska
11.04.2020
16:30
Šantarovac
Šantarovac
11.04.2020 16:30
Sinđelić 1934
:
Šantarovac
Bežanija
Novi Beograd
11.04.2020
16:00
Velika Moštanica
Velika Moštanica
11.04.2020 16:00
Bežanija
:
Velika Moštanica
Dedinje
Beograd
11.04.2020
16:00
Novi Beograd
Novi Beograd
11.04.2020 16:00
Dedinje
:
Novi Beograd
Sparta Železnik
Beograd
11.04.2020
16:00
DIF
Beograd
11.04.2020 16:00
Sparta Železnik
:
DIF
Tornjoš
Tornjoš
11.04.2020
16:30
Potisje
Kanjiža
11.04.2020 16:30
Tornjoš
:
Potisje
AFK
Ada
11.04.2020
16:30
Slavija
Banatsko Aranđelovo
11.04.2020 16:30
AFK
:
Slavija
OFK Šabac
Šabac
11.04.2020
16:00
Omladinac (BO)
Bogatic
11.04.2020 16:00
OFK Šabac
:
Omladinac (BO)
Jevremovac
Jevremovac
11.04.2020
16:00
Vlašić
Donje Crniljevo
11.04.2020 16:00
Jevremovac
:
Vlašić
Radnički
Koceljeva
11.04.2020
16:00
Mrovska
Mrovska
11.04.2020 16:00
Radnički
:
Mrovska
Avala 1939
Beli Potok
11.04.2020
16:00
Boka Seniors
Beograd
11.04.2020 16:00
Avala 1939
:
Boka Seniors
Bata Bulić
Bistrica
11.04.2020
15:30
Jedinstvo (K)
Kamenovo
11.04.2020 15:30
Bata Bulić
:
Jedinstvo (K)
Polet S.D.
Suvi Do
11.04.2020
15:30
Rade Milošević
Dubočka
11.04.2020 15:30
Polet S.D.
:
Rade Milošević
Bratstvo 1975
Erdeč
11.04.2020
16:00
Ćava
Grošnica
11.04.2020 16:00
Bratstvo 1975
:
Ćava
Rasina
Vitanovac
11.04.2020
16:00
Globoder
Globoder
11.04.2020 16:00
Rasina
:
Globoder
Kapidžija
Kapidžija
11.04.2020
16:00
Makrešane
Makrešane
11.04.2020 16:00
Kapidžija
:
Makrešane
Petlić SD 026
Smederevo
11.04.2020
13:00
Landol
Landol
11.04.2020 13:00
Petlić SD 026
:
Landol
Badljevica
Badljevica
11.04.2020
15:30
Lunjevac
Lunjevac
11.04.2020 15:30
Badljevica
:
Lunjevac
Sport
Bezdan
11.04.2020
16:00
Dinamo 1923
Bački Breg
11.04.2020 16:00
Sport
:
Dinamo 1923
Sloga Obrva
Obrva
11.04.2020
16:00
Magnohrom
Kraljevo
11.04.2020 16:00
Sloga Obrva
:
Magnohrom
Vrelo
Vrelo
11.04.2020
11:00
Brgule
Brgule
11.04.2020 11:00
Vrelo
:
Brgule
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
11.04.2020
16:00
Zmajevac
Belasica
11.04.2020 16:00
Pepeljevac 1947
:
Zmajevac
Mladost (K)
Krupaja
11.04.2020
15:30
Sloga (J)
Jošanica
11.04.2020 15:30
Mladost (K)
:
Sloga (J)
Selište
Selište
11.04.2020
15:30
Vukovac 98
Vukovac
11.04.2020 15:30
Selište
:
Vukovac 98
Vrelo 1971
Milanovac
11.04.2020
15:30
Laznica
Laznica
11.04.2020 15:30
Vrelo 1971
:
Laznica
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
11.04.2020
15:30
Mlava (R)
Ribare
11.04.2020 15:30
Budućnost (M)
:
Mlava (R)
TSC
Kanjiža
11.04.2020
Kolubara
Lazarevac
11.04.2020
TSC
:
Kolubara
Rad
Beograd
11.04.2020
Majdanpek
Majdanpek
11.04.2020
Rad
:
Majdanpek
Spartak DOO
Subotica
11.04.2020
Mačva
Šabac
11.04.2020
Spartak DOO
:
Mačva
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
11.04.2020
Radnički 2012
Niš
11.04.2020
ŽGFK Lavice Dubočica
:
Radnički 2012
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
11.04.2020
Napredak Junior 2018
Kruševac
11.04.2020
ŽFU Zvezda B 2018
:
Napredak Junior 2018
Partizan
Beograd
11.04.2020
00:04
Vojvodina
Novi Sad
11.04.2020 00:04
Partizan
:
Vojvodina
TSC
Bačka Topola
11.04.2020
00:04
Čukarički
Beograd
11.04.2020 00:04
TSC
:
Čukarički
Spartak ŽK
Subotica
11.04.2020
00:04
Napredak
Kruševac
11.04.2020 00:04
Spartak ŽK
:
Napredak
Crvena zvezda
Beograd
11.04.2020
00:04
Radnički (N)
Niš
11.04.2020 00:04
Crvena zvezda
:
Radnički (N)
OFK Beograd
Beograd
11.04.2020
00:04
Mladost (L)
Lučani
11.04.2020 00:04
OFK Beograd
:
Mladost (L)
Trajal
Kruševac
11.04.2020
00:04
Grafičar
Beograd
11.04.2020 00:04
Trajal
:
Grafičar
Internacional
Beograd
11.04.2020
00:04
Rad
Beograd
11.04.2020 00:04
Internacional
:
Rad
Brodarac
Novi Beograd
11.04.2020
00:04
Voždovac
Beograd
11.04.2020 00:04
Brodarac
:
Voždovac
Spartak ŽK
Subotica
11.04.2020
10:00
Bačka 1901
Subotica
11.04.2020 10:00
Spartak ŽK
:
Bačka 1901
Njerš Ištvan
Totovo Selo
11.04.2020
10:00
Hajduk 1912
Kula
11.04.2020 10:00
Njerš Ištvan
:
Hajduk 1912
Partizan
Beograd
11.04.2020
00:03
Vojvodina
Novi Sad
11.04.2020 00:03
Partizan
:
Vojvodina
Teleoptik
Zemun
11.04.2020
00:03
Čukarički
Beograd
11.04.2020 00:03
Teleoptik
:
Čukarički
Spartak ŽK
Subotica
11.04.2020
00:03
Kiker
Kraljevo
11.04.2020 00:03
Spartak ŽK
:
Kiker
Crvena zvezda
Beograd
11.04.2020
00:03
Radnički (N)
Niš
11.04.2020 00:03
Crvena zvezda
:
Radnički (N)
Real Niš
Niš
11.04.2020
00:03
Mačva
Šabac
11.04.2020 00:03
Real Niš
:
Mačva
OFK Vršac
Vršac
11.04.2020
00:03
RFK Grafičar
Beograd
11.04.2020 00:03
OFK Vršac
:
RFK Grafičar
Apolon 4
Kragujevac
11.04.2020
00:03
Rad
Beograd
11.04.2020 00:03
Apolon 4
:
Rad
Brodarac
Beograd
11.04.2020
00:03
Zemun
Zemun
11.04.2020 00:03
Brodarac
:
Zemun

Košarka

Zekas 75
Rača
11.04.2020
17:00
Crnokosa
Kosjerić
11.04.2020 17:00
Zekas 75
:
Crnokosa
Klik
Arilje
11.04.2020
17:00
Priboj
Priboj
11.04.2020 17:00
Klik
:
Priboj
Plana
Velika Plana
11.04.2020
17:00
Student BB
Bajina Bašta
11.04.2020 17:00
Plana
:
Student BB
Loznica
Loznica
11.04.2020
17:00
Požarevac
Požarevac
11.04.2020 17:00
Loznica
:
Požarevac
Svilajnac
Svilajnac
11.04.2020
17:00
Čačak 94
Čačak
11.04.2020 17:00
Svilajnac
:
Čačak 94
Zlatar
Nova Varoš
11.04.2020
17:00
Jagodina
Jagodina
11.04.2020 17:00
Zlatar
:
Jagodina
Napredak Junior
Kruševac
11.04.2020
17:00
Radnički 1950
Kragujevac
11.04.2020 17:00
Napredak Junior
:
Radnički 1950
Star Beočin
Novi Ledinci
11.04.2020
17:00
Hajduk
Kula
11.04.2020 17:00
Star Beočin
:
Hajduk
Omladinac
Novi Banovci
11.04.2020
17:00
Nova Pazova
Nova Pazova
11.04.2020 17:00
Omladinac
:
Nova Pazova
Stara Pazova
Stara Pazova
11.04.2020
17:00
Topola
Bačka Topola
11.04.2020 17:00
Stara Pazova
:
Topola
Srem
Sremska Mitrovica
11.04.2020
17:00
Železničar
Inđija
11.04.2020 17:00
Srem
:
Železničar
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
11.04.2020
17:00
Vrbas
Vrbas
11.04.2020 17:00
Jedinstvo (NB)
:
Vrbas
Sloboda (NS)
Novi Sad
11.04.2020
17:00
Mladost Veternik
Veternik
11.04.2020 17:00
Sloboda (NS)
:
Mladost Veternik
LA Basket
Beograd
11.04.2020
17:00
Vizura
Beograd
11.04.2020 17:00
LA Basket
:
Vizura
Eko Sport
Beograd
11.04.2020
17:00
Žitko Basket
Beograd
11.04.2020 17:00
Eko Sport
:
Žitko Basket
Borac
Zemun
11.04.2020
17:00
Barajevo
Barajevo
11.04.2020 17:00
Borac
:
Barajevo
Slodes
Beograd
11.04.2020
17:00
Radnički (O)
Obrenovac
11.04.2020 17:00
Slodes
:
Radnički (O)
Torlak
Beograd
11.04.2020
17:00
Žarkovo
Beograd
11.04.2020 17:00
Torlak
:
Žarkovo
Beko
Beograd
11.04.2020
17:00
Borča
Beograd
11.04.2020 17:00
Beko
:
Borča
Niš
Niš
11.04.2020
17:00
OKK Junior
Niš
11.04.2020 17:00
Niš
:
OKK Junior
Jastrebac
Aleksinac
11.04.2020
17:00
Jablanica
Medveđa
11.04.2020 17:00
Jastrebac
:
Jablanica
Radnik
Surdulica
11.04.2020
17:00
Rtanj
Boljevac
11.04.2020 17:00
Radnik
:
Rtanj
Morava
Vladičin Han
11.04.2020
17:00
Mladost Vesna
Bela Palanka
11.04.2020 17:00
Morava
:
Mladost Vesna
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
11.04.2020
17:00
Topličanin
Prokuplje
11.04.2020 17:00
Dimitrovgrad
:
Topličanin
Bor RTB
Bor
11.04.2020
17:00
Marinos
Niš
11.04.2020 17:00
Bor RTB
:
Marinos
Astra
Beograd
11.04.2020
Ras
Beograd
11.04.2020
Astra
:
Ras
Rivers BM
Beograd
11.04.2020
ABBA
Barič
11.04.2020
Rivers BM
:
ABBA
Viva
Beograd
11.04.2020
Pobednik 011
Beograd
11.04.2020
Viva
:
Pobednik 011
Mladenovac
Mladenovac
11.04.2020
Sava
Beograd
11.04.2020
Mladenovac
:
Sava
Umka Džez
Umka
11.04.2020
Veba Basket
Beograd
11.04.2020
Umka Džez
:
Veba Basket
Mondo Basket
Batajnica
11.04.2020
AS Basket
Beograd
11.04.2020
Mondo Basket
:
AS Basket
Cerak
Beograd
11.04.2020
Zvezdara
Beograd
11.04.2020
Cerak
:
Zvezdara
Barajevo Bambi
Barajevo
11.04.2020
BASK
Beograd
11.04.2020
Barajevo Bambi
:
BASK

Odbojka

Brezovica
Štrpce
11.04.2020
Mokra Gora 2
Zubin Potok
11.04.2020
Brezovica
:
Mokra Gora 2
Sokolica
Zvečan
11.04.2020
Leposavić
Leposavić
11.04.2020
Sokolica
:
Leposavić
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
11.04.2020
Vidovdan
Donja Gušterica
11.04.2020
Kosovska Mitrovica
:
Vidovdan

Rukomet

SC Voždovac 2012
Beograd
11.04.2020
Vrbas Petrol
Vrbas
11.04.2020
SC Voždovac 2012
:
Vrbas Petrol
Crvenka
Crvenka
11.04.2020
Smederevo
Smederevo
11.04.2020
Crvenka
:
Smederevo
Mačva (B)
Bogatić
11.04.2020
Jugović
Kać
11.04.2020
Mačva (B)
:
Jugović
Sivac 69
Sivac
11.04.2020
Lavovi BP
Bačka Palanka
11.04.2020
Sivac 69
:
Lavovi BP
Kolubara
Lazarevac
11.04.2020
Morava
Velika Plana
11.04.2020
Kolubara
:
Morava

Futsal

Miners
Majdanpek
11.04.2020
Prokuplje
Prokuplje
11.04.2020
Miners
:
Prokuplje
Akademac
Niš
11.04.2020
Bele crkve
Kuršumlija
11.04.2020
Akademac
:
Bele crkve
Pirgos
Pirot
11.04.2020
Leskovac
Leskovac
11.04.2020
Pirgos
:
Leskovac
BSK
Bujanovac
11.04.2020
Pirot
Pirot
11.04.2020
BSK
:
Pirot
Aleksinac 2015
Aleksinac
11.04.2020
Timok 2013
Zaječar
11.04.2020
Aleksinac 2015
:
Timok 2013