03.05
16:30
Proleter Mihajlovac
Sloga (P)
|
03.05.2020 16:30 | Proleter Mihajlovac | : | Sloga (P) | |||||
03.05
16:30
Jošanica
Trepča
|
03.05.2020 16:30 | Jošanica | : | Trepča |
03.05
16:30
Vojvodina 1928
Omladinac
|
03.05.2020 16:30 | Vojvodina 1928 | : | Omladinac | |||||
03.05
16:30
Železničar
Radnički (SM)
|
03.05.2020 16:30 | Železničar | : | Radnički (SM) |
03.05
16:30
Timočanin
Moravac Orion
|
03.05.2020 16:30 | Timočanin | : | Moravac Orion | |||||
03.05
16:30
Rembas
Jedinstvo
|
03.05.2020 16:30 | Rembas | : | Jedinstvo | |||||
03.05
16:30
Budućnost
SFS Borac
|
03.05.2020 16:30 | Budućnost | : | SFS Borac |
03.05
16:30
Jedinstvo
Lokomotiva
|
03.05.2020 16:30 | Jedinstvo | : | Lokomotiva | |||||
03.05
16:30
Sremčica
Zvezdara
|
03.05.2020 16:30 | Sremčica | : | Zvezdara | |||||
03.05
16:30
Crvena zvezda
Brodarac
|
03.05.2020 16:30 | Crvena zvezda | : | Brodarac |
03.05
16:30
Zvižd
Pomoravlje
|
03.05.2020 16:30 | Zvižd | : | Pomoravlje | |||||
03.05
16:30
Morava
Mladi borac
|
03.05.2020 16:30 | Morava | : | Mladi borac | |||||
03.05
16:30
Sloboda
Petar Dobrnjac
|
03.05.2020 16:30 | Sloboda | : | Petar Dobrnjac | |||||
03.05
16:30
Partizan 1945
Borac 1932
|
03.05.2020 16:30 | Partizan 1945 | : | Borac 1932 | |||||
03.05
16:30
Udarnik
OFK Aranđelovac 1979
|
03.05.2020 16:30 | Udarnik | : | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
03.05
16:30
Rudar
Polet
|
03.05.2020 16:30 | Rudar | : | Polet |
03.05
16:30
Železničar
Mladost (D)
|
03.05.2020 16:30 | Železničar | : | Mladost (D) | |||||
03.05
16:30
Vrelo Sport
Drina
|
03.05.2020 16:30 | Vrelo Sport | : | Drina | |||||
03.05
16:30
Sloga
Mladost (P)
|
03.05.2020 16:30 | Sloga | : | Mladost (P) | |||||
03.05
16:30
OFK Divci
Radnički (V)
|
03.05.2020 16:30 | OFK Divci | : | Radnički (V) | |||||
03.05
16:30
Rađevac
Radnički Stobeks
|
03.05.2020 16:30 | Rađevac | : | Radnički Stobeks |
03.05
16:30
Polet
Korićani
|
03.05.2020 16:30 | Polet | : | Korićani | |||||
03.05
16:30
Šumadija
Gruža
|
03.05.2020 16:30 | Šumadija | : | Gruža | |||||
03.05
16:30
Novi Pazar 1928
Apolon 2018
|
03.05.2020 16:30 | Novi Pazar 1928 | : | Apolon 2018 | |||||
03.05
16:30
Vodojaža
Šumadija 1903
|
03.05.2020 16:30 | Vodojaža | : | Šumadija 1903 | |||||
03.05
16:30
OFK Ras
Bane 1931
|
03.05.2020 16:30 | OFK Ras | : | Bane 1931 | |||||
03.05
16:30
Real
Budućnost
|
03.05.2020 16:30 | Real | : | Budućnost |
03.05
16:30
Tavankut
Mladost (T)
|
03.05.2020 16:30 | Tavankut | : | Mladost (T) |
03.05
16:30
Jedinstvo (SP)
Jugović
|
03.05.2020 16:30 | Jedinstvo (SP) | : | Jugović | |||||
03.05
16:30
Sloboda
Sloga (T)
|
03.05.2020 16:30 | Sloboda | : | Sloga (T) | |||||
03.05
16:30
Podunavac
Jadran
|
03.05.2020 16:30 | Podunavac | : | Jadran | |||||
03.05
16:30
Borac
Sremac
|
03.05.2020 16:30 | Borac | : | Sremac |
03.05
16:30
Banat (Č)
Radnički (S)
|
03.05.2020 16:30 | Banat (Č) | : | Radnički (S) | |||||
03.05
16:30
Mladost (O)
Budućnost
|
03.05.2020 16:30 | Mladost (O) | : | Budućnost | |||||
03.05
16:30
Jedinstvo (BK)
Borac (St)
|
03.05.2020 16:30 | Jedinstvo (BK) | : | Borac (St) |
03.05
16:30
Jastrebac
Jablanica
|
03.05.2020 16:30 | Jastrebac | : | Jablanica | |||||
03.05
16:30
Jedinstvo (GS)
Vranjska Banja
|
03.05.2020 16:30 | Jedinstvo (GS) | : | Vranjska Banja | |||||
03.05
16:30
Žitorađa
Pusta Reka
|
03.05.2020 16:30 | Žitorađa | : | Pusta Reka | |||||
03.05
16:30
Bobište
Čekmin
|
03.05.2020 16:30 | Bobište | : | Čekmin |
03.05
16:30
OFK 019
Rajko Mitić
|
03.05.2020 16:30 | OFK 019 | : | Rajko Mitić | |||||
03.05
16:30
Majdanpek
Lužnica
|
03.05.2020 16:30 | Majdanpek | : | Lužnica | |||||
03.05
11:00
Tanasko Rajić
Kablovi
|
03.05.2020 11:00 | Tanasko Rajić | : | Kablovi | |||||
03.05
16:30
OFK Slatina
Đerdap
|
03.05.2020 16:30 | OFK Slatina | : | Đerdap |
03.05
16:30
Mačkovac
Meševo
|
03.05.2020 16:30 | Mačkovac | : | Meševo | |||||
03.05
16:30
Bošnjane
Kušiljevo
|
03.05.2020 16:30 | Bošnjane | : | Kušiljevo | |||||
03.05
11:00
Radnički (S)
Sloga
|
03.05.2020 11:00 | Radnički (S) | : | Sloga | |||||
03.05
16:30
OFK Lugomir
Juhor
|
03.05.2020 16:30 | OFK Lugomir | : | Juhor | |||||
03.05
16:30
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (P)
|
03.05.2020 16:30 | Jedinstvo (M) | : | Jedinstvo (P) | |||||
03.05
16:30
Župa
Morava 1918
|
03.05.2020 16:30 | Župa | : | Morava 1918 |
03.05
16:30
Pukovac
Rudar
|
03.05.2020 16:30 | Pukovac | : | Rudar | |||||
03.05
16:30
Moravica
Jedinstvo (GM)
|
03.05.2020 16:30 | Moravica | : | Jedinstvo (GM) | |||||
03.05
16:30
Mladost (M)
Malošište
|
03.05.2020 16:30 | Mladost (M) | : | Malošište | |||||
03.05
16:30
Vrtište
Bukovik
|
03.05.2020 16:30 | Vrtište | : | Bukovik | |||||
03.05
16:30
OFK Brzi Brod
Morava
|
03.05.2020 16:30 | OFK Brzi Brod | : | Morava | |||||
03.05
16:30
Naša krila 1936
OFK Niš
|
03.05.2020 16:30 | Naša krila 1936 | : | OFK Niš | |||||
03.05
16:30
Zemljoradnik
Orljane
|
03.05.2020 16:30 | Zemljoradnik | : | Orljane |
03.05
16:30
Vrčin
Dunav
|
03.05.2020 16:30 | Vrčin | : | Dunav | |||||
03.05
16:30
Mladost
Milutinac
|
03.05.2020 16:30 | Mladost | : | Milutinac | |||||
03.05
16:30
Komgrap
Budućnost
|
03.05.2020 16:30 | Komgrap | : | Budućnost | |||||
03.05
16:30
BSK 1926
Šumadija
|
03.05.2020 16:30 | BSK 1926 | : | Šumadija | |||||
03.05
10:00
Torlak
Leštane
|
03.05.2020 10:00 | Torlak | : | Leštane |
03.05
16:30
Sirakovo
Budućnost (V)
|
03.05.2020 16:30 | Sirakovo | : | Budućnost (V) | |||||
03.05
16:30
Napredak Simićevo
Sloga (L)
|
03.05.2020 16:30 | Napredak Simićevo | : | Sloga (L) | |||||
03.05
16:30
Borac (K)
Rudar 2001
|
03.05.2020 16:30 | Borac (K) | : | Rudar 2001 | |||||
03.05
16:30
Integral
Sloga (B)
|
03.05.2020 16:30 | Integral | : | Sloga (B) | |||||
03.05
16:30
Rudar (Kr)
Omladinac (Š)
|
03.05.2020 16:30 | Rudar (Kr) | : | Omladinac (Š) | |||||
03.05
16:30
Železničar
Obilić
|
03.05.2020 16:30 | Železničar | : | Obilić |
03.05
16:30
ZSK
Trlić
|
03.05.2020 16:30 | ZSK | : | Trlić | |||||
03.05
16:30
Iskra
OFK Brđanac
|
03.05.2020 16:30 | Iskra | : | OFK Brđanac | |||||
03.05
16:30
Dimitrije Tucović
Kolubara 2
|
03.05.2020 16:30 | Dimitrije Tucović | : | Kolubara 2 | |||||
03.05
16:30
Tvrdojevac
Junior Novo Naselje
|
03.05.2020 16:30 | Tvrdojevac | : | Junior Novo Naselje | |||||
03.05
16:30
Pepeljevac
OFK Jabučje
|
03.05.2020 16:30 | Pepeljevac | : | OFK Jabučje | |||||
03.05
16:30
Tulari
OFK Osečina
|
03.05.2020 16:30 | Tulari | : | OFK Osečina |
03.05
17:00
Hajduk Stanko
Mladost (PP)
|
03.05.2020 17:00 | Hajduk Stanko | : | Mladost (PP) | |||||
03.05
17:00
Drina
Karađorđe
|
03.05.2020 17:00 | Drina | : | Karađorđe | |||||
03.05
17:00
Milan Orlić
Jedinstvo (ŠT)
|
03.05.2020 17:00 | Milan Orlić | : | Jedinstvo (ŠT) | |||||
03.05
17:00
Mladost (DD)
Jedinstvo 1924 (VL)
|
03.05.2020 17:00 | Mladost (DD) | : | Jedinstvo 1924 (VL) | |||||
03.05
17:00
Cer
Podrinje
|
03.05.2020 17:00 | Cer | : | Podrinje | |||||
03.05
17:00
Majur
Sloga
|
03.05.2020 17:00 | Majur | : | Sloga | |||||
03.05
17:00
Mladi borac
Duško
|
03.05.2020 17:00 | Mladi borac | : | Duško | |||||
03.05
11:00
Vidojevica
Sinđelić
|
03.05.2020 11:00 | Vidojevica | : | Sinđelić |
03.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Mataruge
|
03.05.2020 17:00 | Kraljevo Hajduk | : | Mataruge | |||||
03.05
17:00
Gruža
Budućnost
|
03.05.2020 17:00 | Gruža | : | Budućnost | |||||
03.05
17:00
Ribnica
Mladi radnik 1925
|
03.05.2020 17:00 | Ribnica | : | Mladi radnik 1925 | |||||
03.05
17:00
Napredak
Granit
|
03.05.2020 17:00 | Napredak | : | Granit | |||||
03.05
17:00
Popovići Vrnjci
Mladost
|
03.05.2020 17:00 | Popovići Vrnjci | : | Mladost | |||||
03.05
11:00
Proleter
Borac (V)
|
03.05.2020 11:00 | Proleter | : | Borac (V) | |||||
03.05
17:00
Ibar
Rudar
|
03.05.2020 17:00 | Ibar | : | Rudar |
03.05
16:30
Budućnost (P)
Hercegovac
|
03.05.2020 16:30 | Budućnost (P) | : | Hercegovac | |||||
03.05
16:30
Borac 46
Vojvodina
|
03.05.2020 16:30 | Borac 46 | : | Vojvodina | |||||
03.05
16:30
Kulpin
BSK
|
03.05.2020 16:30 | Kulpin | : | BSK | |||||
03.05
16:30
ŽAK
Radnički 1918
|
03.05.2020 16:30 | ŽAK | : | Radnički 1918 | |||||
03.05
16:30
Maglić
Omladinac
|
03.05.2020 16:30 | Maglić | : | Omladinac | |||||
03.05
16:30
Rusin
Kordun
|
03.05.2020 16:30 | Rusin | : | Kordun |
03.05
17:00
Senta
Iskra
|
03.05.2020 17:00 | Senta | : | Iskra | |||||
03.05
17:00
Obilić (Z)
Napredak
|
03.05.2020 17:00 | Obilić (Z) | : | Napredak | |||||
03.05
17:00
Đurđin
Sutjeska
|
03.05.2020 17:00 | Đurđin | : | Sutjeska |
03.05
16:30
Borac (M)
Mitros
|
03.05.2020 16:30 | Borac (M) | : | Mitros | |||||
03.05
16:30
LSK Laćarak
Borac (K)
|
03.05.2020 16:30 | LSK Laćarak | : | Borac (K) | |||||
03.05
16:30
Hajduk (B)
Radnički
|
03.05.2020 16:30 | Hajduk (B) | : | Radnički | |||||
03.05
16:30
PSK Putinci
Ljukovo
|
03.05.2020 16:30 | PSK Putinci | : | Ljukovo | |||||
03.05
16:30
Hajduk (V)
Partizan
|
03.05.2020 16:30 | Hajduk (V) | : | Partizan | |||||
03.05
16:30
Napredak
Donji Srem 2015
|
03.05.2020 16:30 | Napredak | : | Donji Srem 2015 | |||||
03.05
16:30
Budućnost
Donji Petrovci
|
03.05.2020 16:30 | Budućnost | : | Donji Petrovci |
03.05
17:00
Veternik
Omladinac
|
03.05.2020 17:00 | Veternik | : | Omladinac | |||||
03.05
17:00
ŽSK
Tatra
|
03.05.2020 17:00 | ŽSK | : | Tatra | |||||
03.05
17:00
Šajkaš 1908
Bačka (Đ)
|
03.05.2020 17:00 | Šajkaš 1908 | : | Bačka (Đ) | |||||
03.05
17:00
Hajduk
Index
|
03.05.2020 17:00 | Hajduk | : | Index | |||||
03.05
17:00
Fruškogorac
Jedinstvo
|
03.05.2020 17:00 | Fruškogorac | : | Jedinstvo |
03.05
16:30
Potisje
Delija
|
03.05.2020 16:30 | Potisje | : | Delija | |||||
03.05
16:30
OFK Klek
Omladinac FAM
|
03.05.2020 16:30 | OFK Klek | : | Omladinac FAM | |||||
03.05
16:30
Polet
2. Oktobar
|
03.05.2020 16:30 | Polet | : | 2. Oktobar | |||||
03.05
16:30
Borac
Tamiš
|
03.05.2020 16:30 | Borac | : | Tamiš | |||||
03.05
16:30
Mladost (L)
Vojvodina
|
03.05.2020 16:30 | Mladost (L) | : | Vojvodina | |||||
03.05
16:30
Crvena zvezda
Lehel
|
03.05.2020 16:30 | Crvena zvezda | : | Lehel | |||||
03.05
16:30
Radnički 1911
Jedinstvo
|
03.05.2020 16:30 | Radnički 1911 | : | Jedinstvo | |||||
03.05
16:30
Mladost (BD)
Rusanda
|
03.05.2020 16:30 | Mladost (BD) | : | Rusanda |
03.05
17:00
Dolina
Crvena zvezda
|
03.05.2020 17:00 | Dolina | : | Crvena zvezda | |||||
03.05
17:00
Jugoslavija
Radnički (B)
|
03.05.2020 17:00 | Jugoslavija | : | Radnički (B) | |||||
03.05
17:00
Jedinstvo (V)
Hajdučica
|
03.05.2020 17:00 | Jedinstvo (V) | : | Hajdučica | |||||
03.05
17:00
Potporanj
Radnički (K)
|
03.05.2020 17:00 | Potporanj | : | Radnički (K) | |||||
03.05
17:00
Polet (Id)
Sloga (BNS)
|
03.05.2020 17:00 | Polet (Id) | : | Sloga (BNS) | |||||
03.05
17:00
Spartak 1911
Strela
|
03.05.2020 17:00 | Spartak 1911 | : | Strela |
03.05
Polom
Brestovac
|
03.05.2020 | Polom | : | Brestovac | |||||
03.05
Urovica
Nemetali
|
03.05.2020 | Urovica | : | Nemetali | |||||
03.05
11:00
Sloga
Zlot
|
03.05.2020 11:00 | Sloga | : | Zlot | |||||
03.05
Branik
Šarbanovac
|
03.05.2020 | Branik | : | Šarbanovac | |||||
03.05
Blizna
BSK
|
03.05.2020 | Blizna | : | BSK |
03.05
16:30
Osnić
Graničar
|
03.05.2020 16:30 | Osnić | : | Graničar | |||||
03.05
16:30
Omladinac
Midžor
|
03.05.2020 16:30 | Omladinac | : | Midžor | |||||
03.05
16:30
Hajduk
OFK Rtanj
|
03.05.2020 16:30 | Hajduk | : | OFK Rtanj | |||||
03.05
16:30
Ozren
Sloga (M)
|
03.05.2020 16:30 | Ozren | : | Sloga (M) | |||||
03.05
16:30
Kosovo
OFK Knjaz
|
03.05.2020 16:30 | Kosovo | : | OFK Knjaz | |||||
03.05
16:30
Velika Jasikova
Trebič
|
03.05.2020 16:30 | Velika Jasikova | : | Trebič | |||||
03.05
16:30
Rudar Vrška Čuka
Radnički 1946
|
03.05.2020 16:30 | Rudar Vrška Čuka | : | Radnički 1946 |
03.05
17:00
13. April
Sloga (Ć)
|
03.05.2020 17:00 | 13. April | : | Sloga (Ć) | |||||
03.05
17:00
Kupci
Sloga (M)
|
03.05.2020 17:00 | Kupci | : | Sloga (M) | |||||
03.05
17:00
Čitluk
Gradina
|
03.05.2020 17:00 | Čitluk | : | Gradina | |||||
03.05
17:00
Žabare
Vinogradar
|
03.05.2020 17:00 | Žabare | : | Vinogradar | |||||
03.05
17:00
Šanac
Mladost
|
03.05.2020 17:00 | Šanac | : | Mladost | |||||
03.05
17:00
Donji Kopaonik
FUD
|
03.05.2020 17:00 | Donji Kopaonik | : | FUD | |||||
03.05
17:00
Ribnik
Trudbenik
|
03.05.2020 17:00 | Ribnik | : | Trudbenik |
03.05
17:00
Javor
Moravac 2015
|
03.05.2020 17:00 | Javor | : | Moravac 2015 | |||||
03.05
17:00
Partizan (M)
Morava (R)
|
03.05.2020 17:00 | Partizan (M) | : | Morava (R) | |||||
03.05
17:00
Mladost (J)
Resavac
|
03.05.2020 17:00 | Mladost (J) | : | Resavac | |||||
03.05
17:00
Dragocvet
Napredak (D)
|
03.05.2020 17:00 | Dragocvet | : | Napredak (D) | |||||
03.05
17:00
Mladost (K)
Orlovi
|
03.05.2020 17:00 | Mladost (K) | : | Orlovi | |||||
03.05
17:00
OFK Bratstvo
Mladost (D)
|
03.05.2020 17:00 | OFK Bratstvo | : | Mladost (D) | |||||
03.05
17:00
Kolare
OFK Batinac
|
03.05.2020 17:00 | Kolare | : | OFK Batinac |
03.05
16:30
Posavac Tišma
Sinđelić 2012
|
03.05.2020 16:30 | Posavac Tišma | : | Sinđelić 2012 | |||||
03.05
16:30
Borac (P)
Borac (O)
|
03.05.2020 16:30 | Borac (P) | : | Borac (O) | |||||
03.05
16:30
Heroj Polet
Poštar Zvezdara
|
03.05.2020 16:30 | Heroj Polet | : | Poštar Zvezdara | |||||
03.05
16:30
011
Hajduk
|
03.05.2020 16:30 | 011 | : | Hajduk | |||||
03.05
16:30
PKB Kovilovo
Balkan Mirijevo
|
03.05.2020 16:30 | PKB Kovilovo | : | Balkan Mirijevo | |||||
03.05
16:30
Institut
Srem
|
03.05.2020 16:30 | Institut | : | Srem |
03.05
16:30
Strelac
Posavina
|
03.05.2020 16:30 | Strelac | : | Posavina | |||||
03.05
16:30
OFK Borac
Borac (L)
|
03.05.2020 16:30 | OFK Borac | : | Borac (L) | |||||
03.05
16:30
Rojkovac
Zvezda
|
03.05.2020 16:30 | Rojkovac | : | Zvezda | |||||
03.05
16:30
Omladinac
Radnički
|
03.05.2020 16:30 | Omladinac | : | Radnički | |||||
03.05
16:30
Budućnost
Lisović
|
03.05.2020 16:30 | Budućnost | : | Lisović | |||||
03.05
16:30
Duboko
Barajevo
|
03.05.2020 16:30 | Duboko | : | Barajevo |
03.05
16:30
Kaluđerica 1969
Boleč
|
03.05.2020 16:30 | Kaluđerica 1969 | : | Boleč | |||||
03.05
16:30
Zaklopača
Šepšin
|
03.05.2020 16:30 | Zaklopača | : | Šepšin | |||||
03.05
16:30
Dunavac
Velika Krsna
|
03.05.2020 16:30 | Dunavac | : | Velika Krsna | |||||
03.05
16:30
Kosmajac
Zuce 2019
|
03.05.2020 16:30 | Kosmajac | : | Zuce 2019 | |||||
03.05
16:30
Kosmaj
Rabrovac
|
03.05.2020 16:30 | Kosmaj | : | Rabrovac |
03.05
16:30
Napredak 2012
Rasovača
|
03.05.2020 16:30 | Napredak 2012 | : | Rasovača | |||||
03.05
16:30
Doljevac
Elid
|
03.05.2020 16:30 | Doljevac | : | Elid | |||||
03.05
16:30
Naisus 1977
Mladost (B)
|
03.05.2020 16:30 | Naisus 1977 | : | Mladost (B) | |||||
03.05
16:30
Pobeda
Zaplanjac
|
03.05.2020 16:30 | Pobeda | : | Zaplanjac | |||||
03.05
16:30
OFK Rutevac 1908
Rudar Alpos
|
03.05.2020 16:30 | OFK Rutevac 1908 | : | Rudar Alpos | |||||
03.05
11:00
Palilula
Moravac (Č)
|
03.05.2020 11:00 | Palilula | : | Moravac (Č) | |||||
03.05
16:30
Baličevac
Sloga
|
03.05.2020 16:30 | Baličevac | : | Sloga | |||||
03.05
11:00
Padina
Radnički 1947
|
03.05.2020 11:00 | Padina | : | Radnički 1947 |
03.05
16:30
ŽSK
Mladost MG
|
03.05.2020 16:30 | ŽSK | : | Mladost MG | |||||
03.05
16:30
Prvi srpski ustanak
Šumadinac (S)
|
03.05.2020 16:30 | Prvi srpski ustanak | : | Šumadinac (S) | |||||
03.05
16:30
Šumadinac (N)
Marjan
|
03.05.2020 16:30 | Šumadinac (N) | : | Marjan | |||||
03.05
16:30
Trnava
Borac
|
03.05.2020 16:30 | Trnava | : | Borac | |||||
03.05
16:30
Jasenica
Vinča
|
03.05.2020 16:30 | Jasenica | : | Vinča | |||||
03.05
16:30
BSK
Lokomotiva
|
03.05.2020 16:30 | BSK | : | Lokomotiva | |||||
03.05
16:30
Omladinac (DR)
Banja
|
03.05.2020 16:30 | Omladinac (DR) | : | Banja |
03.05
16:30
Pobeda 1926
Sloga (D)
|
03.05.2020 16:30 | Pobeda 1926 | : | Sloga (D) | |||||
03.05
16:30
Šumadija 1934
Zastava
|
03.05.2020 16:30 | Šumadija 1934 | : | Zastava | |||||
03.05
16:30
Jedinstvo (P)
OFK Bagremar
|
03.05.2020 16:30 | Jedinstvo (P) | : | OFK Bagremar | |||||
03.05
16:30
Mladost (P)
Kutlovo
|
03.05.2020 16:30 | Mladost (P) | : | Kutlovo | |||||
03.05
16:30
Sloboda (G)
Srbija
|
03.05.2020 16:30 | Sloboda (G) | : | Srbija | |||||
03.05
16:30
Borac (D)
Maršić
|
03.05.2020 16:30 | Borac (D) | : | Maršić | |||||
03.05
16:30
Kolonija
Šumadinac KG
|
03.05.2020 16:30 | Kolonija | : | Šumadinac KG |
03.05
16:00
Omladinac
Dobrič
|
03.05.2020 16:00 | Omladinac | : | Dobrič | |||||
03.05
16:00
Kaćuša
Jastreb
|
03.05.2020 16:00 | Kaćuša | : | Jastreb |
03.05
16:30
Polet (T)
Zvizdar 2012
|
03.05.2020 16:30 | Polet (T) | : | Zvizdar 2012 | |||||
03.05
16:30
OFK Paljuvi
Pambukovica
|
03.05.2020 16:30 | OFK Paljuvi | : | Pambukovica | |||||
03.05
16:30
Mladost (V)
Kalenić
|
03.05.2020 16:30 | Mladost (V) | : | Kalenić | |||||
03.05
16:30
Šarbane
Čučuge
|
03.05.2020 16:30 | Šarbane | : | Čučuge | |||||
03.05
16:30
Polet (DL)
Joševa
|
03.05.2020 16:30 | Polet (DL) | : | Joševa |
03.05
17:00
Braća Vuković
Stubal
|
03.05.2020 17:00 | Braća Vuković | : | Stubal | |||||
03.05
17:00
Zvezda
Jedinstvo (G)
|
03.05.2020 17:00 | Zvezda | : | Jedinstvo (G) | |||||
03.05
17:00
Mladost 1981
Mineral 2015
|
03.05.2020 17:00 | Mladost 1981 | : | Mineral 2015 | |||||
03.05
17:00
Jovo Kursula
Jedinstvo (D)
|
03.05.2020 17:00 | Jovo Kursula | : | Jedinstvo (D) |
03.05
16:30
SU Stanišić 1920
Mladost
|
03.05.2020 16:30 | SU Stanišić 1920 | : | Mladost | |||||
03.05
16:30
Hajduk
Terekveš
|
03.05.2020 16:30 | Hajduk | : | Terekveš | |||||
03.05
16:30
Omladinac
Partizan
|
03.05.2020 16:30 | Omladinac | : | Partizan | |||||
03.05
16:30
Jedinstvo
Kula
|
03.05.2020 16:30 | Jedinstvo | : | Kula | |||||
03.05
16:30
Dunav
Polet
|
03.05.2020 16:30 | Dunav | : | Polet | |||||
03.05
16:30
OFK Odžaci
Zadrugar
|
03.05.2020 16:30 | OFK Odžaci | : | Zadrugar | |||||
03.05
16:30
Lider
Lipar
|
03.05.2020 16:30 | Lider | : | Lipar | |||||
03.05
16:30
Aleksa Šantić
Borac
|
03.05.2020 16:30 | Aleksa Šantić | : | Borac |
03.05
16:30
Fruškogorac
Fruška Gora
|
03.05.2020 16:30 | Fruškogorac | : | Fruška Gora | |||||
03.05
16:30
Sloga (Č)
Sloven
|
03.05.2020 16:30 | Sloga (Č) | : | Sloven | |||||
03.05
16:30
Obilić 1993
OFK Bikić
|
03.05.2020 16:30 | Obilić 1993 | : | OFK Bikić | |||||
03.05
16:30
BSK
Sremac
|
03.05.2020 16:30 | BSK | : | Sremac | |||||
03.05
16:30
Trgovački
OFK Zeka Buljubaša
|
03.05.2020 16:30 | Trgovački | : | OFK Zeka Buljubaša | |||||
03.05
16:30
Sloboda
Sloga (V)
|
03.05.2020 16:30 | Sloboda | : | Sloga (V) |
03.05
17:00
Borac (VS)
Dunav
|
03.05.2020 17:00 | Borac (VS) | : | Dunav | |||||
03.05
17:00
Ševac
Banat (I)
|
03.05.2020 17:00 | Ševac | : | Banat (I) | |||||
03.05
17:00
Vojvodina (CC)
Karaš (J)
|
03.05.2020 17:00 | Vojvodina (CC) | : | Karaš (J) | |||||
03.05
17:00
Partizan (K)
Ratar
|
03.05.2020 17:00 | Partizan (K) | : | Ratar | |||||
03.05
17:00
Polet
Banat (D)
|
03.05.2020 17:00 | Polet | : | Banat (D) | |||||
03.05
17:00
Karaš (K)
Borac (VG)
|
03.05.2020 17:00 | Karaš (K) | : | Borac (VG) |
03.05
17:00
Mladost
14. Oktobar
|
03.05.2020 17:00 | Mladost | : | 14. Oktobar | |||||
03.05
17:00
Rubin
Garevina
|
03.05.2020 17:00 | Rubin | : | Garevina | |||||
03.05
17:00
Omladinac
Vinogradar
|
03.05.2020 17:00 | Omladinac | : | Vinogradar | |||||
03.05
17:00
Kamenorezac 76
Polet 57
|
03.05.2020 17:00 | Kamenorezac 76 | : | Polet 57 | |||||
03.05
17:00
Sloga (L)
Kopaonik
|
03.05.2020 17:00 | Sloga (L) | : | Kopaonik | |||||
03.05
17:00
Velika Drenova
Sloga (D)
|
03.05.2020 17:00 | Velika Drenova | : | Sloga (D) | |||||
03.05
17:00
Poljoprivrednik
Stari Trstenik
|
03.05.2020 17:00 | Poljoprivrednik | : | Stari Trstenik |
03.05
17:00
Mladost
Vinorača
|
03.05.2020 17:00 | Mladost | : | Vinorača | |||||
03.05
17:00
Sloboda
Sinđelić 1934
|
03.05.2020 17:00 | Sloboda | : | Sinđelić 1934 | |||||
03.05
17:00
Partizan
GFK Tabane
|
03.05.2020 17:00 | Partizan | : | GFK Tabane | |||||
03.05
17:00
Šantarovac
Šumadinac
|
03.05.2020 17:00 | Šantarovac | : | Šumadinac | |||||
03.05
17:00
Jedinstvo
Osaonica
|
03.05.2020 17:00 | Jedinstvo | : | Osaonica |
03.05
16:30
Vranić
Beljina
|
03.05.2020 16:30 | Vranić | : | Beljina | |||||
03.05
16:30
Veliki Borak
Rušanj
|
03.05.2020 16:30 | Veliki Borak | : | Rušanj |
03.05
16:30
Busije
Sparta Železnik
|
03.05.2020 16:30 | Busije | : | Sparta Železnik | |||||
03.05
10:00
Šećeranac Ada
DIF
|
03.05.2020 10:00 | Šećeranac Ada | : | DIF | |||||
03.05
16:30
BUSK
Velika Moštanica
|
03.05.2020 16:30 | BUSK | : | Velika Moštanica | |||||
03.05
11:00
13. maj
Rekreativo 011
|
03.05.2020 11:00 | 13. maj | : | Rekreativo 011 | |||||
03.05
16:30
Novi Beograd
Umka
|
03.05.2020 16:30 | Novi Beograd | : | Umka | |||||
03.05
16:30
Zmaj 1953
Mladi proleter
|
03.05.2020 16:30 | Zmaj 1953 | : | Mladi proleter |
03.05
17:00
Čoka
Tisa
|
03.05.2020 17:00 | Čoka | : | Tisa | |||||
03.05
17:00
Jedinstvo
Horgoš 1911
|
03.05.2020 17:00 | Jedinstvo | : | Horgoš 1911 | |||||
03.05
17:00
Jadran
AFK
|
03.05.2020 17:00 | Jadran | : | AFK | |||||
03.05
17:00
Graničar
Tornjoš
|
03.05.2020 17:00 | Graničar | : | Tornjoš | |||||
03.05
17:00
Bačka
Hajduk
|
03.05.2020 17:00 | Bačka | : | Hajduk | |||||
03.05
17:00
Slavija
Tromedja
|
03.05.2020 17:00 | Slavija | : | Tromedja |
03.05
17:00
Omladinac (BO)
Napredak
|
03.05.2020 17:00 | Omladinac (BO) | : | Napredak | |||||
03.05
17:00
Gorki
Omladinac 2013 (SL)
|
03.05.2020 17:00 | Gorki | : | Omladinac 2013 (SL) | |||||
03.05
17:00
Budućnost (DO)
Torpedo 1924
|
03.05.2020 17:00 | Budućnost (DO) | : | Torpedo 1924 | |||||
03.05
17:00
Sloboda
Cer
|
03.05.2020 17:00 | Sloboda | : | Cer |
03.05
17:00
Jezero
Velika Reka
|
03.05.2020 17:00 | Jezero | : | Velika Reka | |||||
03.05
17:00
Prva Iskra
Hajduk
|
03.05.2020 17:00 | Prva Iskra | : | Hajduk | |||||
03.05
17:00
7. Juli
Jedinstvo (ZA)
|
03.05.2020 17:00 | 7. Juli | : | Jedinstvo (ZA) | |||||
03.05
17:00
Rudar
Jadar 1961
|
03.05.2020 17:00 | Rudar | : | Jadar 1961 | |||||
03.05
17:00
Jedinstvo (MZ)
Borac
|
03.05.2020 17:00 | Jedinstvo (MZ) | : | Borac | |||||
03.05
17:00
Sloga
Antimon
|
03.05.2020 17:00 | Sloga | : | Antimon |
03.05
17:00
Trešnjevka
Pričinović
|
03.05.2020 17:00 | Trešnjevka | : | Pričinović | |||||
03.05
17:00
Mrovska
Dobrava
|
03.05.2020 17:00 | Mrovska | : | Dobrava | |||||
03.05
17:00
Šipurske livade
Jevremovac
|
03.05.2020 17:00 | Šipurske livade | : | Jevremovac | |||||
03.05
17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
OFK Jelen
|
03.05.2020 17:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | : | OFK Jelen | |||||
03.05
17:00
Rankovac
Sloga
|
03.05.2020 17:00 | Rankovac | : | Sloga | |||||
03.05
17:00
Vlašić
Cerić
|
03.05.2020 17:00 | Vlašić | : | Cerić |
03.05
16:30
Minel
PKB (PS)
|
03.05.2020 16:30 | Minel | : | PKB (PS) | |||||
03.05
16:30
Lepušnica
Avala 1939
|
03.05.2020 16:30 | Lepušnica | : | Avala 1939 | |||||
03.05
16:30
OFK Crvenka
Pionir
|
03.05.2020 16:30 | OFK Crvenka | : | Pionir | |||||
03.05
16:30
Siti Sport Klub
Palilulac
|
03.05.2020 16:30 | Siti Sport Klub | : | Palilulac | |||||
03.05
16:30
Boka Seniors
Resnik
|
03.05.2020 16:30 | Boka Seniors | : | Resnik | |||||
03.05
16:30
Pinosava
Sveti Stefan
|
03.05.2020 16:30 | Pinosava | : | Sveti Stefan |
03.05
16:30
Jedinstvo (K)
Napredak 1936
|
03.05.2020 16:30 | Jedinstvo (K) | : | Napredak 1936 | |||||
03.05
16:30
Krilaš
Zadrugar 1947
|
03.05.2020 16:30 | Krilaš | : | Zadrugar 1947 | |||||
03.05
16:30
Radnički (K)
Bata Bulić
|
03.05.2020 16:30 | Radnički (K) | : | Bata Bulić | |||||
03.05
11:00
Omladinac (B)
Mladost (R)
|
03.05.2020 11:00 | Omladinac (B) | : | Mladost (R) |
03.05
16:30
Napredak (P)
Desine
|
03.05.2020 16:30 | Napredak (P) | : | Desine | |||||
03.05
16:30
Baštovan 2015
Vihor
|
03.05.2020 16:30 | Baštovan 2015 | : | Vihor | |||||
03.05
16:30
Barič
Mlava (B)
|
03.05.2020 16:30 | Barič | : | Mlava (B) | |||||
03.05
16:30
Mladost (B)
Stig 1955
|
03.05.2020 16:30 | Mladost (B) | : | Stig 1955 | |||||
03.05
16:30
Sloga (M)
Žika Marković Uča
|
03.05.2020 16:30 | Sloga (M) | : | Žika Marković Uča |
03.05
16:30
B 2000
Mladi rudar
|
03.05.2020 16:30 | B 2000 | : | Mladi rudar | |||||
03.05
16:30
Trešnjevica
Venčani
|
03.05.2020 16:30 | Trešnjevica | : | Venčani | |||||
03.05
16:30
Kopljari
Vrbica
|
03.05.2020 16:30 | Kopljari | : | Vrbica | |||||
03.05
16:30
Sloga
Borac
|
03.05.2020 16:30 | Sloga | : | Borac | |||||
03.05
16:30
Mladost
Budućnost
|
03.05.2020 16:30 | Mladost | : | Budućnost | |||||
03.05
16:30
Radoje Domanović
Šamot
|
03.05.2020 16:30 | Radoje Domanović | : | Šamot |
03.05
16:30
Slavija
Dobrača
|
03.05.2020 16:30 | Slavija | : | Dobrača | |||||
03.05
16:30
Sloga Lužnice 2016
Bratstvo 1975
|
03.05.2020 16:30 | Sloga Lužnice 2016 | : | Bratstvo 1975 | |||||
03.05
16:30
21. oktobar
Vinogradi DB
|
03.05.2020 16:30 | 21. oktobar | : | Vinogradi DB | |||||
03.05
16:30
Ćava
Košutnjak
|
03.05.2020 16:30 | Ćava | : | Košutnjak |
03.05
17:00
OFK Mala Bosna 2015
Vinogradar
|
03.05.2020 17:00 | OFK Mala Bosna 2015 | : | Vinogradar | |||||
03.05
17:00
Žednik
Palić
|
03.05.2020 17:00 | Žednik | : | Palić | |||||
03.05
17:00
Čantavir
Bikovo
|
03.05.2020 17:00 | Čantavir | : | Bikovo | |||||
03.05
17:00
Solid
Elektrovojvodina
|
03.05.2020 17:00 | Solid | : | Elektrovojvodina | |||||
03.05
17:00
Hajduk
Lokomotiva
|
03.05.2020 17:00 | Hajduk | : | Lokomotiva |
03.05
11:00
Naupare
Kapidžija
|
03.05.2020 11:00 | Naupare | : | Kapidžija | |||||
03.05
17:00
Borac
Rasina
|
03.05.2020 17:00 | Borac | : | Rasina | |||||
03.05
17:00
Makrešane
Modrica
|
03.05.2020 17:00 | Makrešane | : | Modrica | |||||
03.05
17:00
Bukovica
Gaglovo
|
03.05.2020 17:00 | Bukovica | : | Gaglovo | |||||
03.05
11:00
Mudrakovac
Konjuh
|
03.05.2020 11:00 | Mudrakovac | : | Konjuh | |||||
03.05
11:00
Parunovac
Polet
|
03.05.2020 11:00 | Parunovac | : | Polet |
03.05
Pobeda
Slavija
|
03.05.2020 | Pobeda | : | Slavija | |||||
03.05
Tomislavci
Sloboda
|
03.05.2020 | Tomislavci | : | Sloboda | |||||
03.05
Mladost Radost
Mladost (R)
|
03.05.2020 | Mladost Radost | : | Mladost (R) | |||||
03.05
Eđšeg
Jedinstvo
|
03.05.2020 | Eđšeg | : | Jedinstvo |
03.05
16:30
Panonija
Jedinstvo Lemeš
|
03.05.2020 16:30 | Panonija | : | Jedinstvo Lemeš | |||||
03.05
16:30
Rastina 1918
Dinamo
|
03.05.2020 16:30 | Rastina 1918 | : | Dinamo | |||||
03.05
16:30
Graničar
Sport
|
03.05.2020 16:30 | Graničar | : | Sport | |||||
03.05
16:30
Bratstvo 2019
Telečka
|
03.05.2020 16:30 | Bratstvo 2019 | : | Telečka |
03.05
Zgodačica
BSK 2014
|
03.05.2020 | Zgodačica | : | BSK 2014 | |||||
03.05
11:00
Omladinac
Stara Čaršija
|
03.05.2020 11:00 | Omladinac | : | Stara Čaršija | |||||
03.05
17:00
Šumadija
Mladost 1925
|
03.05.2020 17:00 | Šumadija | : | Mladost 1925 | |||||
03.05
Morava (M)
Koštam Polje
|
03.05.2020 | Morava (M) | : | Koštam Polje | |||||
03.05
Magnohrom
Partizan (V)
|
03.05.2020 | Magnohrom | : | Partizan (V) |
03.05
11:00
Kolubara (LP)
OFK Stublenica
|
03.05.2020 11:00 | Kolubara (LP) | : | OFK Stublenica | |||||
03.05
11:00
Omladinac (K)
Gunjevac
|
03.05.2020 11:00 | Omladinac (K) | : | Gunjevac | |||||
03.05
11:00
Sloga (V)
Budućnost 1995
|
03.05.2020 11:00 | Sloga (V) | : | Budućnost 1995 | |||||
03.05
11:00
Jedinstvo (M)
Vrelo
|
03.05.2020 11:00 | Jedinstvo (M) | : | Vrelo | |||||
03.05
11:00
Dokmir
OFK Takovo
|
03.05.2020 11:00 | Dokmir | : | OFK Takovo | |||||
03.05
11:00
Vukona
Brgule
|
03.05.2020 11:00 | Vukona | : | Brgule |
03.05
11:00
Sloga 1949
Belpos
|
03.05.2020 11:00 | Sloga 1949 | : | Belpos | |||||
03.05
17:00
Petrovac 74
Mladost 2013
|
03.05.2020 17:00 | Petrovac 74 | : | Mladost 2013 | |||||
03.05
17:00
Jedinstvo 2014
Verko
|
03.05.2020 17:00 | Jedinstvo 2014 | : | Verko | |||||
03.05
17:00
Polet
Mladost (Z)
|
03.05.2020 17:00 | Polet | : | Mladost (Z) |
03.05
16:30
Kremenac
Bukorovac
|
03.05.2020 16:30 | Kremenac | : | Bukorovac | |||||
03.05
16:30
Partizan (C)
Hajduk 1936
|
03.05.2020 16:30 | Partizan (C) | : | Hajduk 1936 |
03.05
11:00
Polet
Zmajevac
|
03.05.2020 11:00 | Polet | : | Zmajevac | |||||
03.05
11:00
Grkljane
Kruševica
|
03.05.2020 11:00 | Grkljane | : | Kruševica | |||||
03.05
11:00
Vratare
Dvorane
|
03.05.2020 11:00 | Vratare | : | Dvorane | |||||
03.05
11:00
Dedina
Mladost VPD
|
03.05.2020 11:00 | Dedina | : | Mladost VPD |
03.05
10:00
Mlava (R)
Selište
|
03.05.2020 10:00 | Mlava (R) | : | Selište | |||||
03.05
10:00
Pobeda 1953
Zvezda
|
03.05.2020 10:00 | Pobeda 1953 | : | Zvezda | |||||
03.05
10:00
Vukovac 98
Homoljac
|
03.05.2020 10:00 | Vukovac 98 | : | Homoljac | |||||
03.05
10:00
Sloga (J)
Best Sige
|
03.05.2020 10:00 | Sloga (J) | : | Best Sige |
03.05
14:30
Čantavir
Preporod
|
03.05.2020 14:30 | Čantavir | : | Preporod | |||||
03.05
11:00
Njerš Ištvan
Srbobran
|
03.05.2020 11:00 | Njerš Ištvan | : | Srbobran | |||||
03.05
11:00
Bajša
OFK Vrbas
|
03.05.2020 11:00 | Bajša | : | OFK Vrbas |
03.05
10:00
Spartak '07
Vinogradar
|
03.05.2020 10:00 | Spartak '07 | : | Vinogradar |
03.05
12:00
Bečej 1918
Subotica '08
|
03.05.2020 12:00 | Bečej 1918 | : | Subotica '08 |