XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 155 utakmica za dan
Subota, 9 Maj 2020


Fudbal

Trepča
Kosovska Mitrovica
09.05.2020
16:30
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
09.05.2020 16:30
Trepča
:
Sloga 33
Sloga (K)
Kraljevo
09.05.2020
16:30
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
09.05.2020 16:30
Sloga (K)
:
Proleter Mihajlovac
Sloga (P)
Požega
09.05.2020
16:30
Borac 1926
Čačak
09.05.2020 16:30
Sloga (P)
:
Borac 1926
Mačva 1929
Bogatić
09.05.2020
16:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
09.05.2020 16:30
Mačva 1929
:
Šumadija (A)
Loznica
Loznica
09.05.2020
16:30
Tutin
Tutin
09.05.2020 16:30
Loznica
:
Tutin
Jedinstvo
Ub
09.05.2020
16:30
Mokra Gora
Zubin Potok
09.05.2020 16:30
Jedinstvo
:
Mokra Gora
Omladinac
Novi Banovci
09.05.2020
16:30
Radnički (Zr)
Zrenjanin
09.05.2020 16:30
Omladinac
:
Radnički (Zr)
Radnički 1912
Sombor
09.05.2020
16:30
Železničar
Pančevo
09.05.2020 16:30
Radnički 1912
:
Železničar
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
09.05.2020
16:30
Bratstvo 1946
Prigrevica
09.05.2020 16:30
Radnički (SM)
:
Bratstvo 1946
Bačka 1901
Subotica
09.05.2020
16:30
Kozara
Banatsko Veliko Selo
09.05.2020 16:30
Bačka 1901
:
Kozara
Hajduk 1912
Kula
09.05.2020
16:30
Dinamo 1945
Pančevo
09.05.2020 16:30
Hajduk 1912
:
Dinamo 1945
OFK Vršac
Vršac
09.05.2020
16:30
Vojvodina 1928
Perlez
09.05.2020 16:30
OFK Vršac
:
Vojvodina 1928
Moravac Orion
Mrštane
09.05.2020
17:00
OFK Topličanin
Prokuplje
09.05.2020 17:00
Moravac Orion
:
OFK Topličanin
Dunav
Prahovo
09.05.2020
17:00
GFK Jagodina
Jagodina
09.05.2020 17:00
Dunav
:
GFK Jagodina
Jedinstvo
Bošnjace
09.05.2020
17:00
Trstenik PPT
Trstenik
09.05.2020 17:00
Jedinstvo
:
Trstenik PPT
Radnički (O)
Obrenovac
09.05.2020
16:30
Teleoptik
Zemun
09.05.2020 16:30
Radnički (O)
:
Teleoptik
IMT
Beograd
09.05.2020
16:30
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
09.05.2020 16:30
IMT
:
Crvena zvezda
Brodarac
Novi Beograd
09.05.2020
16:30
Sremčica
Sremčica
09.05.2020 16:30
Brodarac
:
Sremčica
Lokomotiva
Beograd
09.05.2020
16:30
BSK Borča
Borča
09.05.2020 16:30
Lokomotiva
:
BSK Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
09.05.2020
16:30
OFK Mladenovac
Mladenovac
09.05.2020 16:30
Radnički (NB)
:
OFK Mladenovac
Karađorđe
Topola
09.05.2020
16:30
Zvižd
Kučevo
09.05.2020 16:30
Karađorđe
:
Zvižd
VGSK
Veliko Gradište
09.05.2020
16:30
Rudar
Stamnica
09.05.2020 16:30
VGSK
:
Rudar
Mladi borac
Veliko Orašje
09.05.2020
16:30
Pomoravlje
Vlaški Do
09.05.2020 16:30
Mladi borac
:
Pomoravlje
Radnički (V)
Valjevo
09.05.2020
16:30
Sloga
Bogosavac
09.05.2020 16:30
Radnički (V)
:
Sloga
Zadrugar
Lajkovac
09.05.2020
16:30
Vrelo Sport
Vrelo
09.05.2020 16:30
Zadrugar
:
Vrelo Sport
Omladinac
Novo Selo
09.05.2020
16:30
Polet
Ratina
09.05.2020 16:30
Omladinac
:
Polet
Šumadija 1903
Kragujevac
09.05.2020
16:30
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
09.05.2020 16:30
Šumadija 1903
:
Novi Pazar 1928
Gruža
Gruža
09.05.2020
16:30
Korićani
Korićani
09.05.2020 16:30
Gruža
:
Korićani
Budućnost
Arilje
09.05.2020
16:30
GFK Sloboda
Užice
09.05.2020 16:30
Budućnost
:
GFK Sloboda
Sevojno
Sevojno
09.05.2020
16:30
Polimlje
Prijepolje
09.05.2020 16:30
Sevojno
:
Polimlje
Sloga (BB)
Bajina Bašta
09.05.2020
16:30
Sloga (S)
Sjenica
09.05.2020 16:30
Sloga (BB)
:
Sloga (S)
ČSK Pivara
Čelarevo
09.05.2020
16:30
Krila Krajine
Bačka Palanka
09.05.2020 16:30
ČSK Pivara
:
Krila Krajine
Mladost APA
Apatin
09.05.2020
16:30
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
09.05.2020 16:30
Mladost APA
:
OFK Stari Grad
OFK Vrbas
Vrbas
09.05.2020
16:30
Radnički
Sombor
09.05.2020 16:30
OFK Vrbas
:
Radnički
Crvena zvezda
Novi Sad
09.05.2020
16:30
Podunavac
Belegiš
09.05.2020 16:30
Crvena zvezda
:
Podunavac
Sloga (E)
Erdevik
09.05.2020
16:30
Mladost (NS)
Novi Sad
09.05.2020 16:30
Sloga (E)
:
Mladost (NS)
Sloga (T)
Temerin
09.05.2020
16:30
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
09.05.2020 16:30
Sloga (T)
:
Podrinje
Radnički (NP)
Nova Pazova
09.05.2020
16:30
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
09.05.2020 16:30
Radnički (NP)
:
Jedinstvo (SP)
Kikinda 1909
Kikinda
09.05.2020
16:30
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
09.05.2020 16:30
Kikinda 1909
:
Jedinstvo (NB)
Naftagas
Elemir
09.05.2020
16:30
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
09.05.2020 16:30
Naftagas
:
Jedinstvo (BK)
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
09.05.2020
16:30
Mladost (O)
Omoljica
09.05.2020 16:30
Proleter (BK)
:
Mladost (O)
Budućnost
Srpska Crnja
09.05.2020
16:30
Banat (Č)
Čenta
09.05.2020 16:30
Budućnost
:
Banat (Č)
Radnički (S)
Sutjeska
09.05.2020
16:30
Sloboda
Novi Kozarci
09.05.2020 16:30
Radnički (S)
:
Sloboda
Pusta Reka
Bojnik
09.05.2020
16:30
Budućnost
Orašje
09.05.2020 16:30
Pusta Reka
:
Budućnost
Morava
Vladičin Han
09.05.2020
16:30
OFK Kosanica
Kuršumlija
09.05.2020 16:30
Morava
:
OFK Kosanica
Polet 1980
Laplje Selo
09.05.2020
16:30
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
09.05.2020 16:30
Polet 1980
:
Jedinstvo (GS)
Đerdap
Kladovo
09.05.2020
16:30
Tanasko Rajić
Pirot
09.05.2020 16:30
Đerdap
:
Tanasko Rajić
Timok 1919
Zaječar
09.05.2020
16:30
Majdanpek
Majdanpek
09.05.2020 16:30
Timok 1919
:
Majdanpek
Rajko Mitić
Bela Palanka
09.05.2020
16:30
Brodoremont
Kladovo
09.05.2020 16:30
Rajko Mitić
:
Brodoremont
Rtanj
Boljevac
09.05.2020
16:30
Bor 1919
Bor
09.05.2020 16:30
Rtanj
:
Bor 1919
Morava 1918
Ćuprija
09.05.2020
16:30
Jedinstvo (M)
Mijatovac
09.05.2020 16:30
Morava 1918
:
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (P)
Paraćin
09.05.2020
16:30
OFK Lugomir
Rakitovo
09.05.2020 16:30
Jedinstvo (P)
:
OFK Lugomir
Sloga
Despotovac
09.05.2020
16:30
Bošnjane
Bošnjane
09.05.2020 16:30
Sloga
:
Bošnjane
Morava
Žitkovac
09.05.2020
16:30
Vrtište
Vrtište
09.05.2020 16:30
Morava
:
Vrtište
OFK Napredak 1929
Aleksinac
09.05.2020
16:30
Moravica
Subotinac
09.05.2020 16:30
OFK Napredak 1929
:
Moravica
BASK
Beograd
09.05.2020
10:00
Torlak
Beograd
09.05.2020 10:00
BASK
:
Torlak
Šumadija
Šopić
09.05.2020
16:30
Komgrap
Beograd
09.05.2020 16:30
Šumadija
:
Komgrap
Milutinac
Zemun
09.05.2020
11:00
Napredak
Medoševac
09.05.2020 11:00
Milutinac
:
Napredak
Rudar 2001
Kostolac
09.05.2020
16:30
Napredak Simićevo
Simićevo
09.05.2020 16:30
Rudar 2001
:
Napredak Simićevo
Radnik (Ub)
Ub
09.05.2020
16:30
ZSK
Valjevo
09.05.2020 16:30
Radnik (Ub)
:
ZSK
Rubribreza
Rubribreza
09.05.2020
16:30
Tulari
Tulari
09.05.2020 16:30
Rubribreza
:
Tulari
Sinđelić
Lipnica
09.05.2020
17:00
Mladi borac
Dublje
09.05.2020 17:00
Sinđelić
:
Mladi borac
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
09.05.2020
17:00
Milan Orlić
Novo Selo
09.05.2020 17:00
Jedinstvo 1924 (VL)
:
Milan Orlić
Rudar
Baljevac
09.05.2020
17:00
Proleter
Pečenog
09.05.2020 17:00
Rudar
:
Proleter
Mladost
Vrdila
09.05.2020
17:00
Napredak
Gračac
09.05.2020 17:00
Mladost
:
Napredak
Mladi radnik 1925
Grdica
09.05.2020
17:00
Gruža
Vitanovac
09.05.2020 17:00
Mladi radnik 1925
:
Gruža
Vojvodina
Tovariševo
09.05.2020
16:30
Budućnost (P)
Parage
09.05.2020 16:30
Vojvodina
:
Budućnost (P)
Obilić (NK)
Novi Kneževac
09.05.2020
17:00
Proleter (RS)
Ravno Selo
09.05.2020 17:00
Obilić (NK)
:
Proleter (RS)
Napredak
Nadalj
09.05.2020
17:00
Senta
Senta
09.05.2020 17:00
Napredak
:
Senta
Panonija IM Topola
Panonija
09.05.2020
17:00
Sloga
Ostojićevo
09.05.2020 17:00
Panonija IM Topola
:
Sloga
Partizan
Vitojevci
09.05.2020
16:30
PSK Putinci
Putinci
09.05.2020 16:30
Partizan
:
PSK Putinci
Radnički
Šid
09.05.2020
16:30
Rudar
Vrdnik
09.05.2020 16:30
Radnički
:
Rudar
Omladinac
Stepanovićevo
09.05.2020
17:00
OFK Futog
Futog
09.05.2020 17:00
Omladinac
:
OFK Futog
Delija
Mokrin
09.05.2020
16:30
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
09.05.2020 16:30
Delija
:
Mladost (BD)
Radnički (K)
Kovin
09.05.2020
17:00
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
09.05.2020 17:00
Radnički (K)
:
Jedinstvo (V)
BSK
Bukovče
09.05.2020
Branik
Štubik
09.05.2020
BSK
:
Branik
Šarbanovac
Šarbanovac
09.05.2020
Krivelj
Krivelj
09.05.2020
Šarbanovac
:
Krivelj
Zlot
Zlot
09.05.2020
Urovica
Urovica
09.05.2020
Zlot
:
Urovica
Brestovac
Borski Brestovac
09.05.2020
Poreč
Donji milanovac
09.05.2020
Brestovac
:
Poreč
Rudar Vrška Čuka
Grljan
09.05.2020
17:00
Osnić
Osnić
09.05.2020 17:00
Rudar Vrška Čuka
:
Osnić
Radnički 1946
Lubnica
09.05.2020
17:00
Velika Jasikova
Velika Jasikova
09.05.2020 17:00
Radnički 1946
:
Velika Jasikova
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
09.05.2020
17:00
Ozren
Sokobanja
09.05.2020 17:00
OFK Knjaz
:
Ozren
Midžor
Kalna
09.05.2020
17:00
Graničar
Veliki Izvor
09.05.2020 17:00
Midžor
:
Graničar
Borac (O)
Ostružnica
09.05.2020
16:30
Rakovica
Beogra
09.05.2020 16:30
Borac (O)
:
Rakovica
Sloga
Korman
09.05.2020
16:30
Palilula
Aleksinac
09.05.2020 16:30
Sloga
:
Palilula
Elid
Donji Dušnik
09.05.2020
16:30
Napredak 2012
Krušje
09.05.2020 16:30
Elid
:
Napredak 2012
Sloga (D)
Desimirovac
09.05.2020
16:30
Kolonija
Kragujevac
09.05.2020 16:30
Sloga (D)
:
Kolonija
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
09.05.2020
16:30
Polet (DL)
Donji Lajkovac
09.05.2020 16:30
Strmovo 1968
:
Polet (DL)
Bogutovačka Banja
Bogutovac
09.05.2020
17:00
Jovo Kursula
Cvetke
09.05.2020 17:00
Bogutovačka Banja
:
Jovo Kursula
Borac
Bački Gračac
09.05.2020
16:30
Lider
Odžaci
09.05.2020 16:30
Borac
:
Lider
Partizan
Kupusina
09.05.2020
16:30
Hajduk
Stapar
09.05.2020 16:30
Partizan
:
Hajduk
Sloven
Ruma
09.05.2020
16:30
Fruškogorac
Manđelos
09.05.2020 16:30
Sloven
:
Fruškogorac
Borac
Gornji Katun
09.05.2020
17:00
Poljoprivrednik
Počekovina
09.05.2020 17:00
Borac
:
Poljoprivrednik
Stari Trstenik
Stari Trstenik
09.05.2020
17:00
Velika Drenova
Velika Drenova
09.05.2020 17:00
Stari Trstenik
:
Velika Drenova
Kopaonik
Brus
09.05.2020
17:00
Kamenorezac 76
Dublje
09.05.2020 17:00
Kopaonik
:
Kamenorezac 76
Vinorača
Vinorača
09.05.2020
17:00
Mladost
Gložane
09.05.2020 17:00
Vinorača
:
Mladost
Partizan
Glogovac
09.05.2020
17:00
Osaonica
Bagrdan
09.05.2020 17:00
Partizan
:
Osaonica
Šantarovac
Šantarovac
09.05.2020
17:00
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
09.05.2020 17:00
Šantarovac
:
Jedinstvo
Bežanija
Novi Beograd
09.05.2020
16:30
Šećeranac Ada
Beograd
09.05.2020 16:30
Bežanija
:
Šećeranac Ada
Sparta Železnik
Beograd
09.05.2020
16:30
Novi Beograd
Novi Beograd
09.05.2020 16:30
Sparta Železnik
:
Novi Beograd
Tornjoš
Tornjoš
09.05.2020
17:00
Jadran
Sanad
09.05.2020 17:00
Tornjoš
:
Jadran
AFK
Ada
09.05.2020
17:00
Jedinstvo
Srpski Krstur
09.05.2020 17:00
AFK
:
Jedinstvo
Cer
Petkovica
09.05.2020
17:00
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
09.05.2020 17:00
Cer
:
Budućnost (DO)
Gučevo 1929
Banja Koviljača
09.05.2020
17:00
Sloga
Straža
09.05.2020 17:00
Gučevo 1929
:
Sloga
Jevremovac
Jevremovac
09.05.2020
17:00
Mrovska
Mrovska
09.05.2020 17:00
Jevremovac
:
Mrovska
Avala 1939
Beli Potok
09.05.2020
16:30
Minel
Ripanj
09.05.2020 16:30
Avala 1939
:
Minel
Bata Bulić
Bistrica
09.05.2020
16:30
Jasenovac
Krepoljin
09.05.2020 16:30
Bata Bulić
:
Jasenovac
Bratstvo 1975
Erdeč
09.05.2020
16:30
Slavija
Kragujevac
09.05.2020 16:30
Bratstvo 1975
:
Slavija
Rasina
Vitanovac
09.05.2020
17:00
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
09.05.2020 17:00
Rasina
:
Gornji Stepoš
Sloboda
Stara Moravica
09.05.2020
Pobeda
Pobeda
09.05.2020
Sloboda
:
Pobeda
Sport
Bezdan
09.05.2020
16:30
Rastina 1918
Rastina
09.05.2020 16:30
Sport
:
Rastina 1918
Sloga Obrva
Obrva
09.05.2020
17:00
Šumadija
Šumarice
09.05.2020 17:00
Sloga Obrva
:
Šumadija
Brgule
Brgule
09.05.2020
11:00
Dokmir
Dokmir
09.05.2020 11:00
Brgule
:
Dokmir
Vrelo
Vrelo
09.05.2020
11:00
Sloga (V)
Vrhovine
09.05.2020 11:00
Vrelo
:
Sloga (V)
Belpos
Belotić
09.05.2020
17:00
Hajduk
Debrc
09.05.2020 17:00
Belpos
:
Hajduk
Kruševica
Kruševica
09.05.2020
17:00
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
09.05.2020 17:00
Kruševica
:
Pepeljevac 1947
Mladost (K)
Krupaja
09.05.2020
16:30
Mlava (R)
Ribare
09.05.2020 16:30
Mladost (K)
:
Mlava (R)
Selište
Selište
09.05.2020
16:30
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
09.05.2020 16:30
Selište
:
Budućnost (M)
TSC
Kanjiža
09.05.2020
Mačva
Šabac
09.05.2020
TSC
:
Mačva
Majdanpek
Majdanpek
09.05.2020
Radnički 2012
Niš
09.05.2020
Majdanpek
:
Radnički 2012
Kolubara
Lazarevac
09.05.2020
Napredak Junior 2018
Kruševac
09.05.2020
Kolubara
:
Napredak Junior 2018
Rad
Beograd
09.05.2020
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
09.05.2020
Rad
:
ŽFU Zvezda B 2018
Spartak DOO
Subotica
09.05.2020
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
09.05.2020
Spartak DOO
:
ŽGFK Lavice Dubočica
Trajal
Kruševac
09.05.2020
00:04
Partizan
Beograd
09.05.2020 00:04
Trajal
:
Partizan
Internacional
Beograd
09.05.2020
00:04
OFK Beograd
Beograd
09.05.2020 00:04
Internacional
:
OFK Beograd
Brodarac
Novi Beograd
09.05.2020
00:04
Crvena zvezda
Beograd
09.05.2020 00:04
Brodarac
:
Crvena zvezda
Voždovac
Beograd
09.05.2020
00:04
Spartak ŽK
Subotica
09.05.2020 00:04
Voždovac
:
Spartak ŽK
Rad
Beograd
09.05.2020
00:04
TSC
Bačka Topola
09.05.2020 00:04
Rad
:
TSC
Grafičar
Beograd
09.05.2020
00:04
Vojvodina
Novi Sad
09.05.2020 00:04
Grafičar
:
Vojvodina
Mladost (L)
Lučani
09.05.2020
00:04
Čukarički
Beograd
09.05.2020 00:04
Mladost (L)
:
Čukarički
Radnički (N)
Niš
09.05.2020
00:04
Napredak
Kruševac
09.05.2020 00:04
Radnički (N)
:
Napredak
OFK Vršac
Vršac
09.05.2020
00:03
Partizan
Beograd
09.05.2020 00:03
OFK Vršac
:
Partizan
Apolon 4
Kragujevac
09.05.2020
00:03
Real Niš
Niš
09.05.2020 00:03
Apolon 4
:
Real Niš
Brodarac
Beograd
09.05.2020
00:03
Crvena zvezda
Beograd
09.05.2020 00:03
Brodarac
:
Crvena zvezda
Zemun
Zemun
09.05.2020
00:03
Spartak ŽK
Subotica
09.05.2020 00:03
Zemun
:
Spartak ŽK
Rad
Beograd
09.05.2020
00:03
Teleoptik
Zemun
09.05.2020 00:03
Rad
:
Teleoptik
RFK Grafičar
Beograd
09.05.2020
00:03
Vojvodina
Novi Sad
09.05.2020 00:03
RFK Grafičar
:
Vojvodina
Mačva
Šabac
09.05.2020
00:03
Čukarički
Beograd
09.05.2020 00:03
Mačva
:
Čukarički
Radnički (N)
Niš
09.05.2020
00:03
Kiker
Kraljevo
09.05.2020 00:03
Radnički (N)
:
Kiker
Bačka 1901
Subotica
09.05.2020
10:00
Njerš Ištvan
Totovo Selo
09.05.2020 10:00
Bačka 1901
:
Njerš Ištvan
Srbobran
Srbobran
09.05.2020
11:00
Čantavir
Čantavir
09.05.2020 11:00
Srbobran
:
Čantavir
Preporod
Novi Žednik
09.05.2020
10:30
Radnički 1905
Bajmok
09.05.2020 10:30
Preporod
:
Radnički 1905
Vinogradar
Hajdukovo
09.05.2020
17:00
TSC
Bačka Topola
09.05.2020 17:00
Vinogradar
:
TSC
Radnički 1905
Bajmok
09.05.2020
10:00
Arena SU
Subotica
09.05.2020 10:00
Radnički 1905
:
Arena SU
Čantavir
Čantavir
09.05.2020
10:00
Subotica '07
Subotica
09.05.2020 10:00
Čantavir
:
Subotica '07
Bajša
Bajša
09.05.2020
14:00
AFK
Ada
09.05.2020 14:00
Bajša
:
AFK
Podrinje
Lozničko Polje
09.05.2020
11:00
Ženski FK
Loznica
09.05.2020 11:00
Podrinje
:
Ženski FK
Respekt
Loznica
09.05.2020
11:00
Jadar 07
Loznica
09.05.2020 11:00
Respekt
:
Jadar 07
Radnički Stobex
Klupci
09.05.2020
11:00
Rađ
Krupanj
09.05.2020 11:00
Radnički Stobex
:
Rađ
Jedinstvo
Mali Zvornik
09.05.2020
11:00
Loznica
Loznica
09.05.2020 11:00
Jedinstvo
:
Loznica

Rukomet

Kolubara
Lazarevac
09.05.2020
Sivac 69
Sivac
09.05.2020
Kolubara
:
Sivac 69
Morava
Velika Plana
09.05.2020
Mačva (B)
Bogatić
09.05.2020
Morava
:
Mačva (B)
Jedinstvo
Novi Bečej
09.05.2020
Crvenka
Crvenka
09.05.2020
Jedinstvo
:
Crvenka
Lavovi BP
Bačka Palanka
09.05.2020
SC Voždovac 2012
Beograd
09.05.2020
Lavovi BP
:
SC Voždovac 2012
Jugović
Kać
09.05.2020
Smederevo
Smederevo
09.05.2020
Jugović
:
Smederevo