XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 336 utakmica za dan
Nedelja, 17 Maj 2020


Fudbal

Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
17.05.2020
17:00
Sušica
Kragujevac
17.05.2020 17:00
Proleter Mihajlovac
:
Sušica
Vojvodina 1928
Perlez
17.05.2020
16:30
Dunav
Stari Banovci
17.05.2020 16:30
Vojvodina 1928
:
Dunav
Železničar
Pančevo
17.05.2020
16:30
Borac
Sakule
17.05.2020 16:30
Železničar
:
Borac
Temnić 1924
Varvarin
17.05.2020
17:00
Moravac Orion
Mrštane
17.05.2020 17:00
Temnić 1924
:
Moravac Orion
Timočanin
Knjaževac
17.05.2020
17:00
Vlasina
Vlasotince
17.05.2020 17:00
Timočanin
:
Vlasina
Rembas
Resavica
17.05.2020
17:00
Car Konstantin
Niš
17.05.2020 17:00
Rembas
:
Car Konstantin
Budućnost
Popovac
17.05.2020
17:00
Radan
Lebane
17.05.2020 17:00
Budućnost
:
Radan
Jedinstvo
Surčin
17.05.2020
16:30
Brodarac
Novi Beograd
17.05.2020 16:30
Jedinstvo
:
Brodarac
Sremčica
Sremčica
17.05.2020
16:30
IMT
Beograd
17.05.2020 16:30
Sremčica
:
IMT
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
17.05.2020
16:30
Stepojevac Vaga
Stepojevac
17.05.2020 16:30
Crvena zvezda
:
Stepojevac Vaga
Zvižd
Kučevo
17.05.2020
17:00
Mladi borac
Veliko Orašje
17.05.2020 17:00
Zvižd
:
Mladi borac
Pomoravlje
Vlaški Do
17.05.2020
17:00
OFK Napredak
Markovac
17.05.2020 17:00
Pomoravlje
:
OFK Napredak
Morava
Velika Plana
17.05.2020
17:00
Petar Dobrnjac
Dobrnje
17.05.2020 17:00
Morava
:
Petar Dobrnjac
Sloboda
Lipe
17.05.2020
17:00
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
17.05.2020 17:00
Sloboda
:
OFK Aranđelovac 1979
Partizan 1945
Darosava
17.05.2020
17:00
Polet
Trnovče
17.05.2020 17:00
Partizan 1945
:
Polet
Udarnik
Lozovik
17.05.2020
17:00
VGSK
Veliko Gradište
17.05.2020 17:00
Udarnik
:
VGSK
Rudar
Stamnica
17.05.2020
17:00
Karađorđe
Topola
17.05.2020 17:00
Rudar
:
Karađorđe
Železničar
Lajkovac
17.05.2020
17:00
Brezovica
Brezovica
17.05.2020 17:00
Železničar
:
Brezovica
Mladost (D)
Dračić
17.05.2020
17:00
Drina
Ljubovija
17.05.2020 17:00
Mladost (D)
:
Drina
Vrelo Sport
Vrelo
17.05.2020
17:00
Mladost (P)
Prnjavor
17.05.2020 17:00
Vrelo Sport
:
Mladost (P)
OFK Divci
Divci
17.05.2020
17:00
Radnički Stobeks
Klupci
17.05.2020 17:00
OFK Divci
:
Radnički Stobeks
Polet
Ratina
17.05.2020
17:00
Gruža
Gruža
17.05.2020 17:00
Polet
:
Gruža
Korićani
Korićani
17.05.2020
17:00
Apolon 2018
Kovači
17.05.2020 17:00
Korićani
:
Apolon 2018
Šumadija
Toponica
17.05.2020
17:00
Šumadija 1903
Kragujevac
17.05.2020 17:00
Šumadija
:
Šumadija 1903
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
17.05.2020
17:00
Zvečan
Zvečan
17.05.2020 17:00
Novi Pazar 1928
:
Zvečan
Vodojaža
Grošnica
17.05.2020
17:00
Bane 1931
Raška
17.05.2020 17:00
Vodojaža
:
Bane 1931
OFK Ras
Novi Pazar
17.05.2020
17:00
Radnik
Ušće
17.05.2020 17:00
OFK Ras
:
Radnik
Real
Podunavci
17.05.2020
17:00
Omladinac
Novo Selo
17.05.2020 17:00
Real
:
Omladinac
Sloga (S)
Sjenica
17.05.2020
17:00
Prijevor
Prijevor
17.05.2020 17:00
Sloga (S)
:
Prijevor
Polet (Lj)
Ljubić
17.05.2020
11:00
Sevojno
Sevojno
17.05.2020 11:00
Polet (Lj)
:
Sevojno
Polimlje
Prijepolje
17.05.2020
17:00
Budućnost
Arilje
17.05.2020 17:00
Polimlje
:
Budućnost
Zlatar
Nova Varoš
17.05.2020
17:00
Jasen
Brodarevo
17.05.2020 17:00
Zlatar
:
Jasen
Polet (T)
Trbušani
17.05.2020
17:00
Lunjevica
Lunjevica
17.05.2020 17:00
Polet (T)
:
Lunjevica
Vojvodina
Bačko Gradište
17.05.2020
16:30
Bačka
Pačir
17.05.2020 16:30
Vojvodina
:
Bačka
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
17.05.2020
16:30
Sloga (T)
Temerin
17.05.2020 16:30
Jedinstvo (SP)
:
Sloga (T)
Sloboda
Donji Tovarnik
17.05.2020
16:30
Sloga (E)
Erdevik
17.05.2020 16:30
Sloboda
:
Sloga (E)
Podunavac
Belegiš
17.05.2020
16:30
Sremac
Vojka
17.05.2020 16:30
Podunavac
:
Sremac
Banat (Č)
Čenta
17.05.2020
16:30
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
17.05.2020 16:30
Banat (Č)
:
Proleter (BK)
Mladost (O)
Omoljica
17.05.2020
16:30
ŽAK
Kikinda
17.05.2020 16:30
Mladost (O)
:
ŽAK
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
17.05.2020
16:30
Kikinda 1909
Kikinda
17.05.2020 16:30
Jedinstvo (BK)
:
Kikinda 1909
Jastrebac
Blace
17.05.2020
17:00
Polet 1980
Laplje Selo
17.05.2020 17:00
Jastrebac
:
Polet 1980
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
17.05.2020
17:00
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
17.05.2020 17:00
Jedinstvo (GS)
:
Svetlost Badnjevac
Žitorađa
Žitorađa
17.05.2020
17:00
Bobište
Bobište
17.05.2020 17:00
Žitorađa
:
Bobište
OFK 019
Zaječar
17.05.2020
17:00
Timok 1919
Zaječar
17.05.2020 17:00
OFK 019
:
Timok 1919
Majdanpek
Majdanpek
17.05.2020
17:00
Kablovi
Zaječar
17.05.2020 17:00
Majdanpek
:
Kablovi
Tanasko Rajić
Pirot
17.05.2020
11:00
Hajduk Veljko
Negotin
17.05.2020 11:00
Tanasko Rajić
:
Hajduk Veljko
OFK Slatina
Bor
17.05.2020
17:00
BSK
Bogovina
17.05.2020 17:00
OFK Slatina
:
BSK
Levač
Rekovac
17.05.2020
17:00
Meševo
Meševo
17.05.2020 17:00
Levač
:
Meševo
Mačkovac
Mačkovac
17.05.2020
17:00
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
17.05.2020 17:00
Mačkovac
:
Jastrebac
Bošnjane
Bošnjane
17.05.2020
17:00
Juhor
Obrež
17.05.2020 17:00
Bošnjane
:
Juhor
Radnički (S)
Svilajnac
17.05.2020
11:00
Jedinstvo (P)
Paraćin
17.05.2020 11:00
Radnički (S)
:
Jedinstvo (P)
OFK Lugomir
Rakitovo
17.05.2020
17:00
Morava 1918
Ćuprija
17.05.2020 17:00
OFK Lugomir
:
Morava 1918
Jedinstvo (M)
Mijatovac
17.05.2020
17:00
Župa
Aleksandrovac
17.05.2020 17:00
Jedinstvo (M)
:
Župa
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
17.05.2020
17:00
Rudar
Jelašnica
17.05.2020 17:00
Jedinstvo (GM)
:
Rudar
Pukovac
Pukovac
17.05.2020
17:00
OFK Napredak 1929
Aleksinac
17.05.2020 17:00
Pukovac
:
OFK Napredak 1929
Moravica
Subotinac
17.05.2020
17:00
Malošište
Malošište
17.05.2020 17:00
Moravica
:
Malošište
Mladost (M)
Medoševac
17.05.2020
17:00
Morava
Žitkovac
17.05.2020 17:00
Mladost (M)
:
Morava
Vrtište
Vrtište
17.05.2020
17:00
OFK Niš
Niš
17.05.2020 17:00
Vrtište
:
OFK Niš
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
17.05.2020
17:00
Orljane
Orljane
17.05.2020 17:00
OFK Brzi Brod
:
Orljane
Naša krila 1936
Belotinac
17.05.2020
17:00
Zemljoradnik
Balajnac
17.05.2020 17:00
Naša krila 1936
:
Zemljoradnik
Prva Iskra
Barič
17.05.2020
11:00
Dunav
Veliko Selo
17.05.2020 11:00
Prva Iskra
:
Dunav
Vrčin
Vrčin
17.05.2020
16:30
Milutinac
Zemun
17.05.2020 16:30
Vrčin
:
Milutinac
Mladost
Cvetovac
17.05.2020
16:30
Budućnost
Zvečka
17.05.2020 16:30
Mladost
:
Budućnost
Komgrap
Beograd
17.05.2020
16:30
Leštane
Leštane
17.05.2020 16:30
Komgrap
:
Leštane
BSK 1926
Baćevac
17.05.2020
16:30
BASK
Beograd
17.05.2020 16:30
BSK 1926
:
BASK
Torlak
Beograd
17.05.2020
10:00
Turbina
Vreoci
17.05.2020 10:00
Torlak
:
Turbina
Sirakovo
Sirakovo
17.05.2020
17:00
Mlava (ML)
Malo Laole
17.05.2020 17:00
Sirakovo
:
Mlava (ML)
Budućnost (V)
Vezičevo
17.05.2020
17:00
Sloga (L)
Lučica
17.05.2020 17:00
Budućnost (V)
:
Sloga (L)
Napredak Simićevo
Simićevo
17.05.2020
17:00
Sloga (B)
Burovac
17.05.2020 17:00
Napredak Simićevo
:
Sloga (B)
Borac (K)
Klenovnik
17.05.2020
17:00
Borac (Ž)
Žabari
17.05.2020 17:00
Borac (K)
:
Borac (Ž)
Integral
Batuša
17.05.2020
17:00
Omladinac (Š)
Šetonje
17.05.2020 17:00
Integral
:
Omladinac (Š)
Rudar (Kr)
Krepoljin
17.05.2020
17:00
Železničar
Požarevac
17.05.2020 17:00
Rudar (Kr)
:
Železničar
ZSK
Valjevo
17.05.2020
17:00
OFK Brđanac
Valjevo
17.05.2020 17:00
ZSK
:
OFK Brđanac
Trlić
Trlić
17.05.2020
17:00
Banjani
Banjani
17.05.2020 17:00
Trlić
:
Banjani
Iskra
Donja Bukovica
17.05.2020
17:00
Kolubara 2
Valjevo
17.05.2020 17:00
Iskra
:
Kolubara 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
17.05.2020
17:00
OFK Jabučje
Jabučje
17.05.2020 17:00
Dimitrije Tucović
:
OFK Jabučje
Tvrdojevac
Tvrdojevac
17.05.2020
17:00
OFK Osečina
Osečina
17.05.2020 17:00
Tvrdojevac
:
OFK Osečina
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
17.05.2020
17:00
Rubribreza
Rubribreza
17.05.2020 17:00
Pepeljevac
:
Rubribreza
Tulari
Tulari
17.05.2020
17:00
Radnik (Ub)
Ub
17.05.2020 17:00
Tulari
:
Radnik (Ub)
Karađorđe
Mišar
17.05.2020
17:30
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
17.05.2020 17:30
Karađorđe
:
Mladost (PP)
Hajduk Stanko
Crna Bara
17.05.2020
17:30
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
17.05.2020 17:30
Hajduk Stanko
:
Jedinstvo (ŠT)
Drina
Badovinci
17.05.2020
17:30
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
17.05.2020 17:30
Drina
:
Jedinstvo 1924 (VL)
Milan Orlić
Novo Selo
17.05.2020
17:30
Podrinje
Lozničko Polje
17.05.2020 17:30
Milan Orlić
:
Podrinje
Mladost (DD)
Donji Dobrić
17.05.2020
17:30
Sloga
Lipnički Šor
17.05.2020 17:30
Mladost (DD)
:
Sloga
Cer
Jadranska Lešnica
17.05.2020
17:30
Duško
Klenje
17.05.2020 17:30
Cer
:
Duško
Majur
Majur
17.05.2020
17:30
Sinđelić
Lipnica
17.05.2020 17:30
Majur
:
Sinđelić
Mladi borac
Dublje
17.05.2020
17:30
Vidojevica
Lešnica
17.05.2020 17:30
Mladi borac
:
Vidojevica
Proleter
Pečenog
17.05.2020
11:00
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
17.05.2020 11:00
Proleter
:
Kraljevo Hajduk
Ibar
Mataruška Banja
17.05.2020
17:30
Popovići Vrnjci
Vrnjci
17.05.2020 17:30
Ibar
:
Popovići Vrnjci
Borac (V)
Vraneši
17.05.2020
17:30
Karađorđe
Ribnica
17.05.2020 17:30
Borac (V)
:
Karađorđe
Granit
Jošanička banja
17.05.2020
17:30
Gruža
Vitanovac
17.05.2020 17:30
Granit
:
Gruža
Tavnik
Tavnik
17.05.2020
17:30
Mataruge
Mataruge
17.05.2020 17:30
Tavnik
:
Mataruge
Hercegovac
Gajdobra
17.05.2020
16:30
Budućnost (M)
Mladenovo
17.05.2020 16:30
Hercegovac
:
Budućnost (M)
Budućnost (P)
Parage
17.05.2020
16:30
BSK
Bački Brestovac
17.05.2020 16:30
Budućnost (P)
:
BSK
Borac 46
Obrovac
17.05.2020
16:30
Slavija
Pivnice
17.05.2020 16:30
Borac 46
:
Slavija
Kulpin
Kulpin
17.05.2020
16:30
Radnički 1918
Ratkovo
17.05.2020 16:30
Kulpin
:
Radnički 1918
ŽAK
Sombor
17.05.2020
16:30
Kordun
Kljajićevo
17.05.2020 16:30
ŽAK
:
Kordun
Maglić
Bački Maglić
17.05.2020
16:30
Rusin
Ruski Krstur
17.05.2020 16:30
Maglić
:
Rusin
Preporod
Novi Žednik
17.05.2020
17:00
Proleter (RS)
Ravno Selo
17.05.2020 17:00
Preporod
:
Proleter (RS)
Proleter (Nj)
Njegoševo
17.05.2020
17:00
Obilić (Z)
Zmajevo
17.05.2020 17:00
Proleter (Nj)
:
Obilić (Z)
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
17.05.2020
17:00
Senta
Senta
17.05.2020 17:00
Sutjeska
:
Senta
Jadran
Feketić
17.05.2020
17:00
Radnički 1905
Bajmok
17.05.2020 17:00
Jadran
:
Radnički 1905
Iskra
Kucura
17.05.2020
17:00
Panonija IM Topola
Panonija
17.05.2020 17:00
Iskra
:
Panonija IM Topola
Borac (K)
Klenak
17.05.2020
16:30
Mitros
Sremska Mitrovica
17.05.2020 16:30
Borac (K)
:
Mitros
Borac (M)
Martinci
17.05.2020
16:30
Železničar
Inđija
17.05.2020 16:30
Borac (M)
:
Železničar
LSK Laćarak
Laćarak
17.05.2020
16:30
Radnički
Šid
17.05.2020 16:30
LSK Laćarak
:
Radnički
Hajduk (B)
Beška
17.05.2020
16:30
Partizan
Vitojevci
17.05.2020 16:30
Hajduk (B)
:
Partizan
PSK Putinci
Putinci
17.05.2020
16:30
Donji Srem 2015
Pećinci
17.05.2020 16:30
PSK Putinci
:
Donji Srem 2015
Hajduk (V)
Višnjićevo
17.05.2020
16:30
Donji Petrovci
Donji Petrovci
17.05.2020 16:30
Hajduk (V)
:
Donji Petrovci
Napredak
Popinci
17.05.2020
16:30
Budućnost
Salaš Noćajski
17.05.2020 16:30
Napredak
:
Budućnost
TSK
Temerin
17.05.2020
17:30
Hajduk
Čurug
17.05.2020 17:30
TSK
:
Hajduk
Jedinstvo
Rumenka
17.05.2020
17:30
Slavija
Novi Sad
17.05.2020 17:30
Jedinstvo
:
Slavija
Petrovaradin
Petrovaradin
17.05.2020
17:30
Šajkaš 1908
Kovilj
17.05.2020 17:30
Petrovaradin
:
Šajkaš 1908
Index
Novi Sad
17.05.2020
10:00
Fruškogorski partizan
Bukovac
17.05.2020 10:00
Index
:
Fruškogorski partizan
OFK Sirig
Sirig
17.05.2020
17:30
ŽSK
Žabalj
17.05.2020 17:30
OFK Sirig
:
ŽSK
Bačka (Đ)
Đurđevo
17.05.2020
17:30
Veternik
Veternik
17.05.2020 17:30
Bačka (Đ)
:
Veternik
Bačka (B)
Begeč
17.05.2020
17:30
Tatra
Kisač
17.05.2020 17:30
Bačka (B)
:
Tatra
Omladinac FAM
Botoš
17.05.2020
17:00
Delija
Mokrin
17.05.2020 17:00
Omladinac FAM
:
Delija
Potisje
Knićanin
17.05.2020
17:00
2. Oktobar
Kumane
17.05.2020 17:00
Potisje
:
2. Oktobar
OFK Klek
Klek
17.05.2020
17:00
Tamiš
Farkaždin
17.05.2020 17:00
OFK Klek
:
Tamiš
Polet
Nakovo
17.05.2020
17:00
Vojvodina
Novo Miloševo
17.05.2020 17:00
Polet
:
Vojvodina
Borac
Aleksandrovo
17.05.2020
17:00
Lehel
Mužlja
17.05.2020 17:00
Borac
:
Lehel
Mladost (L)
Lukićevo
17.05.2020
17:00
Jedinstvo
Bočar
17.05.2020 17:00
Mladost (L)
:
Jedinstvo
Crvena zvezda
Rusko Selo
17.05.2020
17:00
Rusanda
Melenci
17.05.2020 17:00
Crvena zvezda
:
Rusanda
Radnički 1911
Jaša Tomić
17.05.2020
17:00
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
17.05.2020 17:00
Radnički 1911
:
Mladost (BD)
Polet (Id)
Idvor
17.05.2020
17:00
Dolina
Padina
17.05.2020 17:00
Polet (Id)
:
Dolina
Spartak 1911
Debeljača
17.05.2020
17:00
Potporanj
Potporanj
17.05.2020 17:00
Spartak 1911
:
Potporanj
Strela
Ivanovo
17.05.2020
17:00
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
17.05.2020 17:00
Strela
:
Jedinstvo (V)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
17.05.2020
17:00
Partizan (U)
Uljma
17.05.2020 17:00
Sloga (BNS)
:
Partizan (U)
Hajdučica
Hajdučica
17.05.2020
17:00
BAK
Bela Crkva
17.05.2020 17:00
Hajdučica
:
BAK
Budućnost (A)
Alibunar
17.05.2020
17:00
Crvena zvezda
Pavliš
17.05.2020 17:00
Budućnost (A)
:
Crvena zvezda
Radnički (B)
Baranda
17.05.2020
17:00
Partizan (G)
Gaj
17.05.2020 17:00
Radnički (B)
:
Partizan (G)
Radnički
Klokočevac
17.05.2020
Ključ
Podvrška
17.05.2020
Radnički
:
Ključ
Polom
Leskovo
17.05.2020
Zlot
Zlot
17.05.2020
Polom
:
Zlot
Urovica
Urovica
17.05.2020
Polet
Jabukovac
17.05.2020
Urovica
:
Polet
Sloga
Kobišnica
17.05.2020
11:00
Šarbanovac
Šarbanovac
17.05.2020 11:00
Sloga
:
Šarbanovac
Branik
Štubik
17.05.2020
Blizna
Blizna
17.05.2020
Branik
:
Blizna
Osnić
Osnić
17.05.2020
17:00
Midžor
Kalna
17.05.2020 17:00
Osnić
:
Midžor
Graničar
Veliki Izvor
17.05.2020
17:00
OFK Rtanj
Boljevac
17.05.2020 17:00
Graničar
:
OFK Rtanj
Omladinac
Grezna
17.05.2020
17:00
Sloga (M)
Minićevo
17.05.2020 17:00
Omladinac
:
Sloga (M)
Kosovo
Zvezdan
17.05.2020
17:00
Trebič
Sokobanja
17.05.2020 17:00
Kosovo
:
Trebič
Velika Jasikova
Velika Jasikova
17.05.2020
17:00
Rudar Vrška Čuka
Grljan
17.05.2020 17:00
Velika Jasikova
:
Rudar Vrška Čuka
Sloga (M)
Majdevo
17.05.2020
17:00
Sloga (Ć)
Ćićevac
17.05.2020 17:00
Sloga (M)
:
Sloga (Ć)
13. April
Lomnica
17.05.2020
17:00
Gradina
Pejovac
17.05.2020 17:00
13. April
:
Gradina
Kupci
Kupci
17.05.2020
17:00
Vinogradar
Zleginje
17.05.2020 17:00
Kupci
:
Vinogradar
Čitluk
Čitluk
17.05.2020
17:00
Mladost
Donji Katun
17.05.2020 17:00
Čitluk
:
Mladost
Žabare
Žabare
17.05.2020
17:00
Sebečevac
Sebečevac
17.05.2020 17:00
Žabare
:
Sebečevac
Šanac
Šanac
17.05.2020
17:00
FUD
Brus
17.05.2020 17:00
Šanac
:
FUD
Donji Kopaonik
Razbojna
17.05.2020
17:00
Ribnik
Gornji Ribnik
17.05.2020 17:00
Donji Kopaonik
:
Ribnik
Bratstvo
Međureč
17.05.2020
17:30
OFK Bratstvo
Medveđa
17.05.2020 17:30
Bratstvo
:
OFK Bratstvo
Kolare
Kolare
17.05.2020
17:30
Mladost (K)
Koncarevo
17.05.2020 17:30
Kolare
:
Mladost (K)
OFK Batinac
Batinac
17.05.2020
17:30
Dragocvet
Dragocvet
17.05.2020 17:30
OFK Batinac
:
Dragocvet
Mladost (D)
Dublje
17.05.2020
17:30
Mladost (J)
Jovac
17.05.2020 17:30
Mladost (D)
:
Mladost (J)
Orlovi
Jasenovo
17.05.2020
11:00
Partizan (M)
Majur
17.05.2020 11:00
Orlovi
:
Partizan (M)
Napredak (D)
Drenovac
17.05.2020
17:30
Juhor
Glavinci
17.05.2020 17:30
Napredak (D)
:
Juhor
Resavac
Subotica
17.05.2020
17:30
Javor
Sladaja
17.05.2020 17:30
Resavac
:
Javor
Morava (R)
Ribare
17.05.2020
17:30
Morava (KS)
Kočino Selo
17.05.2020 17:30
Morava (R)
:
Morava (KS)
Šumadinac
Bečmen
17.05.2020
16:30
Sinđelić 2012
Ugrinovci
17.05.2020 16:30
Šumadinac
:
Sinđelić 2012
Posavac Tišma
Boljevci
17.05.2020
16:30
Borac (O)
Ostružnica
17.05.2020 16:30
Posavac Tišma
:
Borac (O)
Borac (P)
Progar
17.05.2020
16:30
Hajduk
Beograd
17.05.2020 16:30
Borac (P)
:
Hajduk
Heroj Polet
Jajinci
17.05.2020
16:30
Balkan Mirijevo
Beograd
17.05.2020 16:30
Heroj Polet
:
Balkan Mirijevo
011
Beograd
17.05.2020
16:30
Srem
Jakovo
17.05.2020 16:30
011
:
Srem
PKB Kovilovo
Kovilovo
17.05.2020
16:30
Institut
Zemun Polje
17.05.2020 16:30
PKB Kovilovo
:
Institut
Borac (L)
Lazarevac
17.05.2020
10:00
Posavina
Stubline
17.05.2020 10:00
Borac (L)
:
Posavina
Strelac
Mislođin
17.05.2020
16:30
Zvezda
Konatice
17.05.2020 16:30
Strelac
:
Zvezda
OFK Borac
Arnajevo
17.05.2020
16:30
Radnički
Rudovci
17.05.2020 16:30
OFK Borac
:
Radnički
Rojkovac
Obrenovac
17.05.2020
16:30
OFK Zabrežje
Zabrežje
17.05.2020 16:30
Rojkovac
:
OFK Zabrežje
Omladinac
Veliko Polje
17.05.2020
16:30
Lisović
Lisović
17.05.2020 16:30
Omladinac
:
Lisović
Budućnost
Dudovica
17.05.2020
16:30
Duboko
Mala Moštanica
17.05.2020 16:30
Budućnost
:
Duboko
Šepšin
Šepšin
17.05.2020
16:30
Boleč
Grocka
17.05.2020 16:30
Šepšin
:
Boleč
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
17.05.2020
16:30
Velika Krsna
Velika Krsna
17.05.2020 16:30
Kaluđerica 1969
:
Velika Krsna
Zaklopača
Zaklopača
17.05.2020
16:30
Zuce 2019
Zuce
17.05.2020 16:30
Zaklopača
:
Zuce 2019
Šumadija 1962
Jagnjilo
17.05.2020
16:30
Kosmaj
Ralja
17.05.2020 16:30
Šumadija 1962
:
Kosmaj
Radnički 1924
Kočane
17.05.2020
17:00
Baličevac
Baličevac
17.05.2020 17:00
Radnički 1924
:
Baličevac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
17.05.2020
17:00
Palilula
Aleksinac
17.05.2020 17:00
Moravac (ZT)
:
Palilula
Radnički 1947
Čapljinac
17.05.2020
17:00
OFK Rutevac 1908
Rutevac
17.05.2020 17:00
Radnički 1947
:
OFK Rutevac 1908
Sloga
Korman
17.05.2020
17:00
Pobeda
Rusna
17.05.2020 17:00
Sloga
:
Pobeda
Moravac (Č)
Čečina
17.05.2020
17:00
Naisus 1977
Rožina
17.05.2020 17:00
Moravac (Č)
:
Naisus 1977
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
17.05.2020
17:00
Doljevac
Doljevac
17.05.2020 17:00
Rudar Alpos
:
Doljevac
Mladost (B)
Batušinac
17.05.2020
17:00
Elid
Donji Dušnik
17.05.2020 17:00
Mladost (B)
:
Elid
ŽSK
Žirovnica
17.05.2020
17:00
Šumadinac (S)
Stojnik
17.05.2020 17:00
ŽSK
:
Šumadinac (S)
Mladost MG
Saranovo
17.05.2020
17:00
Marjan
Knić
17.05.2020 17:00
Mladost MG
:
Marjan
Prvi srpski ustanak
Orašac
17.05.2020
17:00
Plaskovac
Plaskovac
17.05.2020 17:00
Prvi srpski ustanak
:
Plaskovac
Šumadinac (N)
Natalinci
17.05.2020
17:00
Borac
Pajsijevići
17.05.2020 17:00
Šumadinac (N)
:
Borac
Trnava
Donja Trnava
17.05.2020
17:00
Lokomotiva
Lapovo
17.05.2020 17:00
Trnava
:
Lokomotiva
Jasenica
Božurnja
17.05.2020
17:00
Banja
Banja
17.05.2020 17:00
Jasenica
:
Banja
BSK
Belosavci
17.05.2020
17:00
Omladinac (DR)
Donja Rača
17.05.2020 17:00
BSK
:
Omladinac (DR)
Zastava
Kragujevac
17.05.2020
17:00
Sloga (D)
Desimirovac
17.05.2020 17:00
Zastava
:
Sloga (D)
Pobeda 1926
Beloševac
17.05.2020
17:00
OFK Bagremar
Kragujevac
17.05.2020 17:00
Pobeda 1926
:
OFK Bagremar
Šumadija 1934
Drača
17.05.2020
17:00
Kutlovo
Kutlovo
17.05.2020 17:00
Šumadija 1934
:
Kutlovo
Jedinstvo (P)
Petrovac
17.05.2020
17:00
Srbija
Ilićevo
17.05.2020 17:00
Jedinstvo (P)
:
Srbija
Mladost (P)
Pajazitovo
17.05.2020
17:00
Maršić
Maršić
17.05.2020 17:00
Mladost (P)
:
Maršić
Sloboda (G)
Grbice
17.05.2020
17:00
Šumadinac KG
Kragujevac
17.05.2020 17:00
Sloboda (G)
:
Šumadinac KG
Borac (D)
Drenovac
17.05.2020
17:00
Kolonija
Kragujevac
17.05.2020 17:00
Borac (D)
:
Kolonija
Dundjerski
Voljčinac
17.05.2020
16:30
Jug Bogdan
Đakus
17.05.2020 16:30
Dundjerski
:
Jug Bogdan
Omladinac
Podina
17.05.2020
16:30
Kaćuša
Kuršumlija
17.05.2020 16:30
Omladinac
:
Kaćuša
Zvizdar 2012
Zvizdar
17.05.2020
16:30
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
17.05.2020 16:30
Zvizdar 2012
:
Strmovo 1968
Polet (T)
Takovo
17.05.2020
16:30
Kalenić
Kalenić
17.05.2020 16:30
Polet (T)
:
Kalenić
OFK Paljuvi
Paljuvi
17.05.2020
16:30
Kolubara (J)
Jabučje
17.05.2020 16:30
OFK Paljuvi
:
Kolubara (J)
Mladost (V)
Vračević
17.05.2020
16:30
Čučuge
Čučuge
17.05.2020 16:30
Mladost (V)
:
Čučuge
Šarbane
Šarbane
17.05.2020
16:30
Polet (DL)
Donji Lajkovac
17.05.2020 16:30
Šarbane
:
Polet (DL)
Stubal
Stubal
17.05.2020
17:30
Bogutovačka Banja
Bogutovac
17.05.2020 17:30
Stubal
:
Bogutovačka Banja
Braća Vuković
Lađevci
17.05.2020
17:30
Borac (A)
Adrani
17.05.2020 17:30
Braća Vuković
:
Borac (A)
Zvezda
Čukojevac
17.05.2020
17:30
Lazac
Lazac
17.05.2020 17:30
Zvezda
:
Lazac
Mladost 1981
Štulac
17.05.2020
17:30
Jovo Kursula
Cvetke
17.05.2020 17:30
Mladost 1981
:
Jovo Kursula
Terekveš
Svilojevo
17.05.2020
16:30
Mladost
Kruščić
17.05.2020 16:30
Terekveš
:
Mladost
SU Stanišić 1920
Stanišić
17.05.2020
16:30
Partizan
Kupusina
17.05.2020 16:30
SU Stanišić 1920
:
Partizan
Hajduk
Stapar
17.05.2020
16:30
Kula
Kula
17.05.2020 16:30
Hajduk
:
Kula
Omladinac
Deronje
17.05.2020
16:30
Polet
Sivac
17.05.2020 16:30
Omladinac
:
Polet
Jedinstvo
Ribarevo
17.05.2020
16:30
Zadrugar
Srpski Miletić
17.05.2020 16:30
Jedinstvo
:
Zadrugar
Dunav
Bački Monoštor
17.05.2020
16:30
Lipar
Lipar
17.05.2020 16:30
Dunav
:
Lipar
OFK Odžaci
Odžaci
17.05.2020
16:30
Borac
Bački Gračac
17.05.2020 16:30
OFK Odžaci
:
Borac
Lider
Odžaci
17.05.2020
16:30
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
17.05.2020 16:30
Lider
:
Aleksa Šantić
Fruškogorac
Manđelos
17.05.2020
16:30
Graničar 1924
Adaševci
17.05.2020 16:30
Fruškogorac
:
Graničar 1924
Sloga (Č)
Čalma
17.05.2020
16:30
OFK Bikić
Bikić Do
17.05.2020 16:30
Sloga (Č)
:
OFK Bikić
Obilić 1993
Kukujevci
17.05.2020
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
17.05.2020 16:30
Obilić 1993
:
OFK Zeka Buljubaša
BSK
Bešenovo
17.05.2020
16:30
Sloga (V)
Voganj
17.05.2020 16:30
BSK
:
Sloga (V)
Trgovački
Sremska Mitrovica
17.05.2020
16:30
Sloboda
Šašinci
17.05.2020 16:30
Trgovački
:
Sloboda
Borac (VS)
Veliko Središte
17.05.2020
17:00
Banat (I)
Ilandža
17.05.2020 17:00
Borac (VS)
:
Banat (I)
Ševac
Kusić
17.05.2020
17:00
Ratar
Kruščica
17.05.2020 17:00
Ševac
:
Ratar
Vojvodina (CC)
Crvena Crkva
17.05.2020
17:00
Banat (D)
Dupljaja
17.05.2020 17:00
Vojvodina (CC)
:
Banat (D)
Partizan (K)
Kajtasovo
17.05.2020
17:00
Borac (VG)
Vračev Gaj
17.05.2020 17:00
Partizan (K)
:
Borac (VG)
Polet
Izbište
17.05.2020
17:00
Vulturul
Grebenac
17.05.2020 17:00
Polet
:
Vulturul
Garevina
Garevina
17.05.2020
17:00
14. Oktobar
Izbenica
17.05.2020 17:00
Garevina
:
14. Oktobar
Mladost
Toljevac
17.05.2020
17:00
Vinogradar
Riljac
17.05.2020 17:00
Mladost
:
Vinogradar
Rubin
Donji Stupanj
17.05.2020
17:00
Polet 57
Milutovac
17.05.2020 17:00
Rubin
:
Polet 57
Omladinac
Pojate
17.05.2020
17:00
Kopaonik
Brus
17.05.2020 17:00
Omladinac
:
Kopaonik
Kamenorezac 76
Dublje
17.05.2020
17:00
Sloga (D)
Dašnica
17.05.2020 17:00
Kamenorezac 76
:
Sloga (D)
Sloga (L)
Lozna
17.05.2020
17:00
Stari Trstenik
Stari Trstenik
17.05.2020 17:00
Sloga (L)
:
Stari Trstenik
Velika Drenova
Velika Drenova
17.05.2020
17:00
Borac
Gornji Katun
17.05.2020 17:00
Velika Drenova
:
Borac
Šantarovac
Šantarovac
17.05.2020
17:30
Mladost
Tečić
17.05.2020 17:30
Šantarovac
:
Mladost
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
17.05.2020
17:30
Partizan
Glogovac
17.05.2020 17:30
Jedinstvo
:
Partizan
Osaonica
Bagrdan
17.05.2020
17:30
Kupinovac
Kupinovac
17.05.2020 17:30
Osaonica
:
Kupinovac
GFK Tabane
Jagodina
17.05.2020
17:30
Sloga
Voljavče
17.05.2020 17:30
GFK Tabane
:
Sloga
Mladost
Gložane
17.05.2020
17:30
Budućnost
Đurinac
17.05.2020 17:30
Mladost
:
Budućnost
Rušanj
Rušanj
17.05.2020
16:30
Beljina
Beljina
17.05.2020 16:30
Rušanj
:
Beljina
Vranić
Vranić
17.05.2020
16:30
Veliki Borak
Veliki Borak
17.05.2020 16:30
Vranić
:
Veliki Borak
Rekreativo 011
Beograd
17.05.2020
10:00
Bežanija
Novi Beograd
17.05.2020 10:00
Rekreativo 011
:
Bežanija
13. maj
Zemun
17.05.2020
11:00
Umka
Umka
17.05.2020 11:00
13. maj
:
Umka
BUSK
Novi Beograd
17.05.2020
16:30
Šećeranac Ada
Beograd
17.05.2020 16:30
BUSK
:
Šećeranac Ada
Busije
Busije
17.05.2020
16:30
DIF
Beograd
17.05.2020 16:30
Busije
:
DIF
Zmaj 1953
Zemun
17.05.2020
16:30
Sparta Železnik
Beograd
17.05.2020 16:30
Zmaj 1953
:
Sparta Železnik
Novi Beograd
Novi Beograd
17.05.2020
16:30
Velika Moštanica
Velika Moštanica
17.05.2020 16:30
Novi Beograd
:
Velika Moštanica
Horgoš 1911
Horgoš
17.05.2020
17:00
Tisa
Padej
17.05.2020 17:00
Horgoš 1911
:
Tisa
Čoka
Čoka
17.05.2020
17:00
AFK
Ada
17.05.2020 17:00
Čoka
:
AFK
Jedinstvo
Srpski Krstur
17.05.2020
17:00
Tornjoš
Tornjoš
17.05.2020 17:00
Jedinstvo
:
Tornjoš
Jadran
Sanad
17.05.2020
17:00
Hajduk
Podlokanj
17.05.2020 17:00
Jadran
:
Hajduk
Graničar
Đala
17.05.2020
17:00
Tromedja
Majdan
17.05.2020 17:00
Graničar
:
Tromedja
Bačka
Mol
17.05.2020
17:00
Šampion
Orom
17.05.2020 17:00
Bačka
:
Šampion
Slavija
Banatsko Aranđelovo
17.05.2020
17:00
Potisje
Kanjiža
17.05.2020 17:00
Slavija
:
Potisje
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
17.05.2020
17:30
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
17.05.2020 17:30
Budućnost 1929 (ZM)
:
Zadrugar
Omladinac (BO)
Bogatic
17.05.2020
17:30
Lipolist
Lipolist
17.05.2020 17:30
Omladinac (BO)
:
Lipolist
Gorki
Glušci
17.05.2020
17:30
Torpedo 1924
Tabanović
17.05.2020 17:30
Gorki
:
Torpedo 1924
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
17.05.2020
17:30
Sloboda
Salaš Crnobarski
17.05.2020 17:30
Budućnost (DO)
:
Sloboda
Hajduk
Ribarica
17.05.2020
17:30
Velika Reka
Velika Reka
17.05.2020 17:30
Hajduk
:
Velika Reka
Jezero
Amajić
17.05.2020
17:30
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
17.05.2020 17:30
Jezero
:
Jedinstvo (ZA)
Prva Iskra
Runjani
17.05.2020
17:30
Jadar 1961
Gornji Dobrić
17.05.2020 17:30
Prva Iskra
:
Jadar 1961
7. Juli
Bela Crkva
17.05.2020
17:30
Borac
Kozjak
17.05.2020 17:30
7. Juli
:
Borac
Rudar
Brasina
17.05.2020
17:30
Antimon
Zajača
17.05.2020 17:30
Rudar
:
Antimon
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
17.05.2020
17:30
Gučevo 1929
Banja Koviljača
17.05.2020 17:30
Jedinstvo (MZ)
:
Gučevo 1929
Sloga
Straža
17.05.2020
17:30
Studenac
Gornja Koviljača
17.05.2020 17:30
Sloga
:
Studenac
PSK
Provo
17.05.2020
17:30
Pričinović
Pocerski Pričinović
17.05.2020 17:30
PSK
:
Pričinović
Trešnjevka
Trbusac
17.05.2020
17:30
Dobrava
Vukošić
17.05.2020 17:30
Trešnjevka
:
Dobrava
Mrovska
Mrovska
17.05.2020
17:30
OFK Jelen
Jelenča
17.05.2020 17:30
Mrovska
:
OFK Jelen
Šipurske livade
Šabac
17.05.2020
17:30
Sloga
Krnić
17.05.2020 17:30
Šipurske livade
:
Sloga
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
17.05.2020
17:30
Cerić
Miokus
17.05.2020 17:30
Vojvoda Stepa Stepanović
:
Cerić
Rankovac
Nakučani
17.05.2020
17:30
Vlašić
Donje Crniljevo
17.05.2020 17:30
Rankovac
:
Vlašić
Minel
Ripanj
17.05.2020
16:30
Pionir
Besni Fok
17.05.2020 16:30
Minel
:
Pionir
Lepušnica
Glogonjski rit
17.05.2020
16:30
Palilulac
Krnjača
17.05.2020 16:30
Lepušnica
:
Palilulac
OFK Crvenka
Borča
17.05.2020
16:30
Resnik
Resnik
17.05.2020 16:30
OFK Crvenka
:
Resnik
Siti Sport Klub
Beograd
17.05.2020
16:30
Poštar 1930
Beograd
17.05.2020 16:30
Siti Sport Klub
:
Poštar 1930
Boka Seniors
Beograd
17.05.2020
16:30
Sveti Stefan
Slanci
17.05.2020 16:30
Boka Seniors
:
Sveti Stefan
Jedinstvo (K)
Kamenovo
17.05.2020
17:00
Borac (V)
Vukovac
17.05.2020 17:00
Jedinstvo (K)
:
Borac (V)
Napredak 1936
Veliko Crniće
17.05.2020
17:00
Manastirica
Manastirica
17.05.2020 17:00
Napredak 1936
:
Manastirica
Krilaš
Ćovdin
17.05.2020
17:00
Bata Bulić
Bistrica
17.05.2020 17:00
Krilaš
:
Bata Bulić
Radnički (K)
Knežica
17.05.2020
17:00
Omladinac (B)
Busur
17.05.2020 17:00
Radnički (K)
:
Omladinac (B)
Desine
Desine
17.05.2020
17:00
Vihor
Маljurevac
17.05.2020 17:00
Desine
:
Vihor
Ljubičevo
Ljubičevo
17.05.2020
17:00
Mlava (B)
Bratinac
17.05.2020 17:00
Ljubičevo
:
Mlava (B)
Baštovan 2015
Carevac
17.05.2020
17:00
Dizel
Bare
17.05.2020 17:00
Baštovan 2015
:
Dizel
Barič
Barič
17.05.2020
17:00
Stig 1955
Beranje
17.05.2020 17:00
Barič
:
Stig 1955
Mladost (B)
Biskuplje
17.05.2020
17:00
Sloga (M)
Mustapić
17.05.2020 17:00
Mladost (B)
:
Sloga (M)
B 2000
Aranđelovac
17.05.2020
17:00
Venčani
Venčani
17.05.2020 17:00
B 2000
:
Venčani
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
17.05.2020
17:00
Vrbica
Aranđelovac
17.05.2020 17:00
Trešnjevica
:
Vrbica
Brezovac
Brezovac
17.05.2020
17:00
Borac
Kloka
17.05.2020 17:00
Brezovac
:
Borac
Kopljari
Kopljari
17.05.2020
17:00
Budućnost
Blaznava
17.05.2020 17:00
Kopljari
:
Budućnost
Sloga
Zagorica
17.05.2020
17:00
Šamot
Aranđelovac
17.05.2020 17:00
Sloga
:
Šamot
Mladost
Jelenac
17.05.2020
17:00
Radoje Domanović
Ovsište
17.05.2020 17:00
Mladost
:
Radoje Domanović
Jadran
Kragujevac
17.05.2020
17:00
Bratstvo 1975
Erdeč
17.05.2020 17:00
Jadran
:
Bratstvo 1975
Slavija
Kragujevac
17.05.2020
17:00
Vinogradi DB
Kragujevac
17.05.2020 17:00
Slavija
:
Vinogradi DB
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
17.05.2020
17:00
Divostin
Kragujevac
17.05.2020 17:00
Sloga Lužnice 2016
:
Divostin
21. oktobar
Kragujevac
17.05.2020
17:00
Košutnjak
Kragujevac
17.05.2020 17:00
21. oktobar
:
Košutnjak
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
17.05.2020
17:00
Modrica
Modrica
17.05.2020 17:00
Gornji Stepoš
:
Modrica
Borac
Bivolje
17.05.2020
17:00
Gaglovo
Gaglovo
17.05.2020 17:00
Borac
:
Gaglovo
Makrešane
Makrešane
17.05.2020
17:00
Čarapan
Kruševac
17.05.2020 17:00
Makrešane
:
Čarapan
Bukovica
Bukovica
17.05.2020
17:00
Konjuh
Konjuh
17.05.2020 17:00
Bukovica
:
Konjuh
Mudrakovac
Mudrakovac
17.05.2020
11:00
Parunovac
Parunovac
17.05.2020 11:00
Mudrakovac
:
Parunovac
Budućnost
Savino Selo
17.05.2020
Sloboda
Stara Moravica
17.05.2020
Budućnost
:
Sloboda
Pobeda
Pobeda
17.05.2020
Mladost (R)
Radičević
17.05.2020
Pobeda
:
Mladost (R)
Tomislavci
Tomislavci
17.05.2020
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
17.05.2020
Tomislavci
:
Jedinstvo
Mladost Radost
Srbobran
17.05.2020
Eđšeg
Mali Iđoš
17.05.2020
Mladost Radost
:
Eđšeg
Dinamo
Sonta
17.05.2020
16:30
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
17.05.2020 16:30
Dinamo
:
Jedinstvo Lemeš
Panonija
Lalić
17.05.2020
16:30
Sport
Bezdan
17.05.2020 16:30
Panonija
:
Sport
Rastina 1918
Rastina
17.05.2020
16:30
Telečka
Telečka
17.05.2020 16:30
Rastina 1918
:
Telečka
Graničar
Riđica
17.05.2020
16:30
Dinamo 1923
Bački Breg
17.05.2020 16:30
Graničar
:
Dinamo 1923
Stara Čaršija
Kraljevo
17.05.2020
BSK 2014
Bukovica
17.05.2020
Stara Čaršija
:
BSK 2014
Zgodačica
Godačica
17.05.2020
Mladost 1925
Oplanići
17.05.2020
Zgodačica
:
Mladost 1925
Omladinac
Drakčići
17.05.2020
11:00
Sloga Obrva
Obrva
17.05.2020 11:00
Omladinac
:
Sloga Obrva
Šumadija
Šumarice
17.05.2020
17:30
Studen Vitez
Studenica
17.05.2020 17:30
Šumadija
:
Studen Vitez
Morava (M)
Mrsać
17.05.2020
Magnohrom
Kraljevo
17.05.2020
Morava (M)
:
Magnohrom
Murgaš 2012
Murgaš
17.05.2020
11:00
Gunjevac
Gunjevac
17.05.2020 11:00
Murgaš 2012
:
Gunjevac
Kolubara (LP)
Liso Polje
17.05.2020
11:00
Budućnost 1995
Slatina
17.05.2020 11:00
Kolubara (LP)
:
Budućnost 1995
Omladinac (K)
Kalinovac
17.05.2020
11:00
Vrelo
Vrelo
17.05.2020 11:00
Omladinac (K)
:
Vrelo
Sloga (V)
Vrhovine
17.05.2020
11:00
OFK Takovo
Takovo
17.05.2020 11:00
Sloga (V)
:
OFK Takovo
Jedinstvo (M)
Milorci
17.05.2020
11:00
Brgule
Brgule
17.05.2020 11:00
Jedinstvo (M)
:
Brgule
Dokmir
Dokmir
17.05.2020
11:00
Vukona
Vukona
17.05.2020 11:00
Dokmir
:
Vukona
Hajduk
Debrc
17.05.2020
11:00
Mladost 2013
Jazovnik
17.05.2020 11:00
Hajduk
:
Mladost 2013
Sloga 1949
Matijevac
17.05.2020
17:30
Verko
Suvo Selo
17.05.2020 17:30
Sloga 1949
:
Verko
Petrovac 74
Kujavica
17.05.2020
11:00
Torpedo
Lojanice
17.05.2020 11:00
Petrovac 74
:
Torpedo
Jedinstvo 2014
Beljin
17.05.2020
17:30
Skupljen 2013
Skupljen
17.05.2020 17:30
Jedinstvo 2014
:
Skupljen 2013
Partizan (C)
Cerovac
17.05.2020
17:00
Bukorovac
Kragujevac
17.05.2020 17:00
Partizan (C)
:
Bukorovac
Kremenac
Rogojevac
17.05.2020
17:00
Seljak (C)
Cvetojevac
17.05.2020 17:00
Kremenac
:
Seljak (C)
Polet
Kobilje
17.05.2020
11:00
Padež
Padež
17.05.2020 11:00
Polet
:
Padež
Grkljane
Grkljane
17.05.2020
11:00
Mladost VPD
Kruševac
17.05.2020 11:00
Grkljane
:
Mladost VPD
Vratare
Vratare
17.05.2020
11:00
Dedina
Dedina
17.05.2020 11:00
Vratare
:
Dedina
Mlava (R)
Ribare
17.05.2020
10:00
Zvezda
Izvarica
17.05.2020 10:00
Mlava (R)
:
Zvezda
Pobeda 1953
Osanica
17.05.2020
10:00
Best Sige
Sige
17.05.2020 10:00
Pobeda 1953
:
Best Sige
Vukovac 98
Vukovac
17.05.2020
10:00
Sloga (J)
Jošanica
17.05.2020 10:00
Vukovac 98
:
Sloga (J)
Köln
Köln
2 : 2
Mainz 05
Mainz
17.05.2020 15:30
Köln
2 : 2
Mainz 05
Union Berlin
Berlin
0 : 2
Bayern München
München
17.05.2020 18:00
Union Berlin
0 : 2
Bayern München
Radnički 1905
Bajmok
17.05.2020
10:00
Srbobran
Srbobran
17.05.2020 10:00
Radnički 1905
:
Srbobran
Čantavir
Čantavir
17.05.2020
14:30
Bačka 1901
Subotica
17.05.2020 14:30
Čantavir
:
Bačka 1901
Njerš Ištvan
Totovo Selo
17.05.2020
11:00
OFK Vrbas
Vrbas
17.05.2020 11:00
Njerš Ištvan
:
OFK Vrbas
Bajša
Bajša
17.05.2020
10:00
Obilić
Novi Kneževac
17.05.2020 10:00
Bajša
:
Obilić
Tavankut
Tavankut
17.05.2020
10:00
Spartak '06
Subotica
17.05.2020 10:00
Tavankut
:
Spartak '06
Bajša
Bajša
1 : 2
Radnički 1905
Bajmok
17.05.2020 12:00
Bajša
1 : 2
Radnički 1905
Bečej 1918
Bečej
17.05.2020
12:00
Vinogradar
Hajdukovo
17.05.2020 12:00
Bečej 1918
:
Vinogradar