XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
61 utakmica za dan Nedelja, 24 Maj 2020


Fudbal

24.05
16:30
Borac
Bratstvo 1946
24.05.2020 16:30
Borac
:
Bratstvo 1946
24.05
16:30
Dunav
OFK Vršac
24.05.2020 16:30
Dunav
:
OFK Vršac
24.05
17:30
Radan
Rembas
24.05.2020 17:30
Radan
:
Rembas
24.05
11:00
Car Konstantin
Trstenik PPT
24.05.2020 11:00
Car Konstantin
:
Trstenik PPT
24.05
11:00
SFS Borac
OFK Sin─Ĺeli─ç
24.05.2020 11:00
SFS Borac
:
OFK Sin─Ĺeli─ç
24.05
17:30
Vlasina
Temni─ç 1924
24.05.2020 17:30
Vlasina
:
Temni─ç 1924
24.05
17:00
TEK Sloga
Crvena zvezda
24.05.2020 17:00
TEK Sloga
:
Crvena zvezda
24.05
17:00
Stepojevac Vaga
Srem─Źica
24.05.2020 17:00
Stepojevac Vaga
:
Srem─Źica
24.05
17:00
Jedinstvo
IMT
24.05.2020 17:00
Jedinstvo
:
IMT
24.05
17:00
Zvezdara
OFK Mladenovac
24.05.2020 17:00
Zvezdara
:
OFK Mladenovac
24.05
17:00
Rudar
Zvi┼żd
24.05.2020 17:00
Rudar
:
Zvi┼żd
24.05
17:00
Polet
Sloboda
24.05.2020 17:00
Polet
:
Sloboda
24.05
17:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Sloga 1924
24.05.2020 17:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
:
Sloga 1924
24.05
17:00
Borac 1932
Morava
24.05.2020 17:00
Borac 1932
:
Morava
24.05
17:00
Petar Dobrnjac
Pomoravlje
24.05.2020 17:00
Petar Dobrnjac
:
Pomoravlje
24.05
17:00
OFK Napredak
Mladi borac
24.05.2020 17:00
OFK Napredak
:
Mladi borac
24.05
17:00
Ra─Ĺevac
OFK Divci
24.05.2020 17:00
Ra─Ĺevac
:
OFK Divci
24.05
17:00
Radni─Źki Stobeks
Sloga
24.05.2020 17:00
Radni─Źki Stobeks
:
Sloga
24.05
17:00
Mladost (P)
Ribnica
24.05.2020 17:00
Mladost (P)
:
Ribnica
24.05
17:00
Drina
Brezovica
24.05.2020 17:00
Drina
:
Brezovica
24.05
17:00
Real
Polet
24.05.2020 17:00
Real
:
Polet
24.05
17:00
Radnik
Go─Ź
24.05.2020 17:00
Radnik
:
Go─Ź
24.05
17:00
Budu─çnost
Vodoja┼ża
24.05.2020 17:00
Budu─çnost
:
Vodoja┼ża
24.05
17:00
Bane 1931
Novi Pazar 1928
24.05.2020 17:00
Bane 1931
:
Novi Pazar 1928
24.05
17:00
Zve─Źan
Šumadija
24.05.2020 17:00
Zve─Źan
:
Šumadija
24.05
17:00
Apolon 2018
Gru┼ża
24.05.2020 17:00
Apolon 2018
:
Gru┼ża
24.05
16:30
Ba─Źka
Bajša
24.05.2020 16:30
Ba─Źka
:
Bajša
24.05
16:30
Tavankut
Krila Krajine
24.05.2020 16:30
Tavankut
:
Krila Krajine
24.05
16:30
Mladost (T)
Tekstilac
24.05.2020 16:30
Mladost (T)
:
Tekstilac
24.05
16:30
Tisa
Crvenka
24.05.2020 16:30
Tisa
:
Crvenka
24.05
16:30
Mladost (BP)
Sloga
24.05.2020 16:30
Mladost (BP)
:
Sloga
24.05
17:00
┼Żitora─Ĺa
Sloga
24.05.2020 17:00
┼Żitora─Ĺa
:
Sloga
24.05
17:00
Bobište
Budu─çnost
24.05.2020 17:00
Bobište
:
Budu─çnost
24.05
17:00
─îekmin
OFK Kosanica
24.05.2020 17:00
─îekmin
:
OFK Kosanica
24.05
11:00
Svetlost Badnjevac
Jastrebac
24.05.2020 11:00
Svetlost Badnjevac
:
Jastrebac
24.05
17:00
Jablanica
Akademija 10
24.05.2020 17:00
Jablanica
:
Akademija 10
24.05
17:00
Dunav
Torlak
24.05.2020 17:00
Dunav
:
Torlak
24.05
17:00
Leštane
Studenski Grad
24.05.2020 17:00
Leštane
:
Studenski Grad
24.05
17:00
Budu─çnost
Napredak
24.05.2020 17:00
Budu─çnost
:
Napredak
24.05
17:00
BSK Batajnica
Vr─Źin
24.05.2020 17:00
BSK Batajnica
:
Vr─Źin
24.05
17:30
Moravac 2015
Morava (R)
24.05.2020 17:30
Moravac 2015
:
Morava (R)
24.05
17:30
Javor
Napredak (D)
24.05.2020 17:30
Javor
:
Napredak (D)
24.05
17:30
Juhor
Orlovi
24.05.2020 17:30
Juhor
:
Orlovi
24.05
17:30
Partizan (M)
Mladost (D)
24.05.2020 17:30
Partizan (M)
:
Mladost (D)
24.05
17:30
Mladost (J)
OFK Batinac
24.05.2020 17:30
Mladost (J)
:
OFK Batinac
24.05
17:30
Dragocvet
Kolare
24.05.2020 17:30
Dragocvet
:
Kolare
24.05
17:30
Mladost (K)
OFK Bratstvo
24.05.2020 17:30
Mladost (K)
:
OFK Bratstvo
24.05
16:30
Jug Bogdan
Omladinac
24.05.2020 16:30
Jug Bogdan
:
Omladinac
24.05
16:30
Jastreb
Trbunje
24.05.2020 16:30
Jastreb
:
Trbunje
24.05
16:30
Dobri─Ź
Dundjerski
24.05.2020 16:30
Dobri─Ź
:
Dundjerski
24.05
17:30
14. Oktobar
Poljoprivrednik
24.05.2020 17:30
14. Oktobar
:
Poljoprivrednik
24.05
17:30
Borac
Sloga (L)
24.05.2020 17:30
Borac
:
Sloga (L)
24.05
17:30
Sloga (D)
Omladinac
24.05.2020 17:30
Sloga (D)
:
Omladinac
24.05
17:30
Polet 57
Mladost
24.05.2020 17:30
Polet 57
:
Mladost
24.05
17:30
Vinogradar
Garevina
24.05.2020 17:30
Vinogradar
:
Garevina
24.05
16:30
Jedinstvo Lemeš
Bratstvo 2019
24.05.2020 16:30
Jedinstvo Lemeš
:
Bratstvo 2019
24.05
16:30
Dinamo 1923
Rastina 1918
24.05.2020 16:30
Dinamo 1923
:
Rastina 1918
24.05
16:30
Tele─Źka
Panonija
24.05.2020 16:30
Tele─Źka
:
Panonija
24.05
15:30
Mainz 05
RB Leipzig
0
5
24.05.2020 15:30
Mainz 05
0 : 5
RB Leipzig
24.05
13:30
Schalke 04
Augsburg
0
3
24.05.2020 13:30
Schalke 04
0 : 3
Augsburg
24.05
18:00
K├Âln
Fortuna
2
2
24.05.2020 18:00
K├Âln
2 : 2
Fortuna