15.08
17:00
OFK Vršac
1. Maj Ruma
0
0
|
15.08.2020 17:00 | OFK Vršac | 0 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
15.08
17:00
Bačka 1901
Omladinac
0
0
|
15.08.2020 17:00 | Bačka 1901 | 0 : 0 | Omladinac | |||||
15.08
17:00
Hajduk 1912
OFK Stari Grad
1
0
|
15.08.2020 17:00 | Hajduk 1912 | 1 : 0 | OFK Stari Grad | |||||
15.08
17:00
Sloga (Č)
Kozara
0
0
|
15.08.2020 17:00 | Sloga (Č) | 0 : 0 | Kozara | |||||
15.08
17:00
Sloboda
Radnički 1912
1
1
|
15.08.2020 17:00 | Sloboda | 1 : 1 | Radnički 1912 | |||||
15.08
17:00
Dinamo 1945
Bečej 1918
3
0
|
15.08.2020 17:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Bečej 1918 | |||||
15.08
17:00
Mladost (NS)
Feniks 1995
0
0
|
15.08.2020 17:00 | Mladost (NS) | 0 : 0 | Feniks 1995 |
15.08
17:30
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo
2
1
|
15.08.2020 17:30 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.08
17:30
Tutin
Sloga 33
1
0
|
15.08.2020 17:30 | Tutin | 1 : 0 | Sloga 33 | |||||
15.08
20:00
Takovo
GFK Sloboda
1
1
|
15.08.2020 20:00 | Takovo | 1 : 1 | GFK Sloboda | |||||
15.08
17:30
Smederevo 1924
Sušica
0
2
|
15.08.2020 17:30 | Smederevo 1924 | 0 : 2 | Sušica | |||||
15.08
17:30
Šumadija (A)
Sloga (P)
0
1
|
15.08.2020 17:30 | Šumadija (A) | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
15.08
17:30
Mačva 1929
Gruža
3
0
|
15.08.2020 17:30 | Mačva 1929 | 3 : 0 | Gruža |
15.08
11:00
GSP Polet Dorćol
Teleoptik
1
6
|
15.08.2020 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 6 | Teleoptik | |||||
15.08
17:30
Brodarac
OFK Beograd
2
2
|
15.08.2020 17:30 | Brodarac | 2 : 2 | OFK Beograd | |||||
15.08
17:00
Lokomotiva
BASK
3
0
|
15.08.2020 17:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | BASK | |||||
15.08
10:00
Sinđelić
Crvena zvezda
0
1
|
15.08.2020 10:00 | Sinđelić | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
15.08
17:00
Mladenovac
Sremčica
2
0
|
15.08.2020 17:00 | Mladenovac | 2 : 0 | Sremčica | |||||
15.08
17:00
Radnički (NB)
Leštane
5
2
|
15.08.2020 17:00 | Radnički (NB) | 5 : 2 | Leštane |
15.08
17:00
Moravac Orion
Vlasina
0
1
|
15.08.2020 17:00 | Moravac Orion | 0 : 1 | Vlasina | |||||
15.08
17:00
SFK Morava
Rembas
0
2
|
15.08.2020 17:00 | SFK Morava | 0 : 2 | Rembas | |||||
15.08
17:00
OFK Topličanin
Radan
1
6
|
15.08.2020 17:00 | OFK Topličanin | 1 : 6 | Radan | |||||
15.08
17:00
OFK Sinđelić
Kablovi
1
0
|
15.08.2020 17:00 | OFK Sinđelić | 1 : 0 | Kablovi | |||||
15.08
17:00
Dunav
Trstenik PPT
3
0
|
15.08.2020 17:00 | Dunav | 3 : 0 | Trstenik PPT | |||||
15.08
17:00
Timok 1919
Pčinja
2
1
|
15.08.2020 17:00 | Timok 1919 | 2 : 1 | Pčinja |
15.08
17:00
Srbobran
Crvenka
2
2
|
15.08.2020 17:00 | Srbobran | 2 : 2 | Crvenka | |||||
15.08
17:00
Radnički (S)
OFK Vrbas
2
0
|
15.08.2020 17:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | OFK Vrbas | |||||
15.08
17:00
ČSK Pivara
Vojvodina (T)
3
1
|
15.08.2020 17:00 | ČSK Pivara | 3 : 1 | Vojvodina (T) | |||||
15.08
17:00
Mladost APA
Hercegovac
2
0
|
15.08.2020 17:00 | Mladost APA | 2 : 0 | Hercegovac | |||||
15.08
17:00
Tekstilac
Bačka (P)
0
3
|
15.08.2020 17:00 | Tekstilac | 0 : 3 | Bačka (P) | |||||
15.08
17:00
Krila Krajine
Mladost (T)
1
2
|
15.08.2020 17:00 | Krila Krajine | 1 : 2 | Mladost (T) |
15.08
17:00
Jedinstvo (BK)
Krajina
1
1
|
15.08.2020 17:00 | Jedinstvo (BK) | 1 : 1 | Krajina | |||||
15.08
17:00
Budućnost
Proleter
4
3
|
15.08.2020 17:00 | Budućnost | 4 : 3 | Proleter | |||||
15.08
17:00
Radnički (S)
Begej
1
6
|
15.08.2020 17:00 | Radnički (S) | 1 : 6 | Begej | |||||
15.08
17:00
Naftagas
Radnički (K)
1
0
|
15.08.2020 17:00 | Naftagas | 1 : 0 | Radnički (K) |
15.08
17:00
Mladost
Podunavac
6
2
|
15.08.2020 17:00 | Mladost | 6 : 2 | Podunavac | |||||
15.08
17:00
Cement
Podrinje
3
0
|
15.08.2020 17:00 | Cement | 3 : 0 | Podrinje | |||||
15.08
17:00
RFK Novi Sad 1921
Index
2
3
|
15.08.2020 17:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 3 | Index | |||||
15.08
17:00
Radnički
Jedinstvo
1
0
|
15.08.2020 17:00 | Radnički | 1 : 0 | Jedinstvo |
15.08
17:00
Sloga (D)
Jastrebac
1
1
|
15.08.2020 17:00 | Sloga (D) | 1 : 1 | Jastrebac | |||||
15.08
17:00
Jedinstvo 1936
Blagotin
3
1
|
15.08.2020 17:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 1 | Blagotin | |||||
15.08
17:00
Meševo
Bošnjane
3
0
|
15.08.2020 17:00 | Meševo | 3 : 0 | Bošnjane |
15.08
17:00
Balkanski
Lužnica
4
0
|
15.08.2020 17:00 | Balkanski | 4 : 0 | Lužnica | |||||
15.08
17:00
OFK Knjaz
Jedinstvo (P)
3
1
|
15.08.2020 17:00 | OFK Knjaz | 3 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
15.08
17:00
Bor 1919
Hajduk Veljko
1
1
|
15.08.2020 17:00 | Bor 1919 | 1 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
15.08
17:00
Đerdap
BSK
2
0
|
15.08.2020 17:00 | Đerdap | 2 : 0 | BSK |
15.08
17:00
Nebeski Andjeli
Gracko
2
1
|
15.08.2020 17:00 | Nebeski Andjeli | 2 : 1 | Gracko | |||||
15.08
17:00
Svetlost
Žitorađa
0
2
|
15.08.2020 17:00 | Svetlost | 0 : 2 | Žitorađa |
15.08
11:00
Milutinac
Komgrap
0
1
|
15.08.2020 11:00 | Milutinac | 0 : 1 | Komgrap | |||||
15.08
17:00
Šumadija
BSK 1926
2
1
|
15.08.2020 17:00 | Šumadija | 2 : 1 | BSK 1926 | |||||
15.08
17:00
Turbina
Poštar Zvezdara
1
2
|
15.08.2020 17:00 | Turbina | 1 : 2 | Poštar Zvezdara | |||||
15.08
17:00
Vinča
Srem
2
1
|
15.08.2020 17:00 | Vinča | 2 : 1 | Srem |
15.08
17:30
Ozren
Graničar
5
3
|
15.08.2020 17:30 | Ozren | 5 : 3 | Graničar | |||||
15.08
17:30
Rtanj
Rudar Vrška Čuka
5
1
|
15.08.2020 17:30 | Rtanj | 5 : 1 | Rudar Vrška Čuka | |||||
15.08
17:30
Hajduk
Radnički 1946
0
3
|
15.08.2020 17:30 | Hajduk | 0 : 3 | Radnički 1946 |
15.08
17:00
Čitluk
Ribnik
3
0
|
15.08.2020 17:00 | Čitluk | 3 : 0 | Ribnik |
15.08
17:30
Radnički
Mitros
2
0
|
15.08.2020 17:30 | Radnički | 2 : 0 | Mitros | |||||
15.08
17:30
Partizan
PSK
0
0
|
15.08.2020 17:30 | Partizan | 0 : 0 | PSK |
15.08
17:00
BAK
Potporanj
2
1
|
15.08.2020 17:00 | BAK | 2 : 1 | Potporanj |
15.08
17:30
Borac (BG)
ŽAK
2
3
|
15.08.2020 17:30 | Borac (BG) | 2 : 3 | ŽAK |
15.08
17:00
Radnički 1905
AFK
4
3
|
15.08.2020 17:00 | Radnički 1905 | 4 : 3 | AFK | |||||
15.08
17:00
Proleter (RS)
Napredak
3
0
|
15.08.2020 17:00 | Proleter (RS) | 3 : 0 | Napredak |
15.08
18:00
Mladost (L)
Vojvodina (B)
1
4
|
15.08.2020 18:00 | Mladost (L) | 1 : 4 | Vojvodina (B) | |||||
15.08
18:00
Delija
Tamiš
1
0
|
15.08.2020 18:00 | Delija | 1 : 0 | Tamiš |
15.08
17:00
Institut
Borac (P)
3
0
|
15.08.2020 17:00 | Institut | 3 : 0 | Borac (P) | |||||
15.08
17:00
Borac (O)
PKB Kovilovo
3
0
|
15.08.2020 17:00 | Borac (O) | 3 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
15.08
17:30
Rakovica
Umka
2
1
|
15.08.2020 17:30 | Rakovica | 2 : 1 | Umka |
15.08
17:00
Mladost
Zvezda
1
2
|
15.08.2020 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Zvezda | |||||
15.08
17:00
Barajevo
OFK Borac
1
0
|
15.08.2020 17:00 | Barajevo | 1 : 0 | OFK Borac |
15.08
17:00
Sloboda (G)
Maršić
5
1
|
15.08.2020 17:00 | Sloboda (G) | 5 : 1 | Maršić | |||||
15.08
17:00
Mladost (P)
Slavija
1
1
|
15.08.2020 17:00 | Mladost (P) | 1 : 1 | Slavija |
15.08
17:00
Taskovići
Svrljig
2
1
|
15.08.2020 17:00 | Taskovići | 2 : 1 | Svrljig | |||||
15.08
17:00
Moravac (Č)
Pobeda
0
1
|
15.08.2020 17:00 | Moravac (Č) | 0 : 1 | Pobeda | |||||
15.08
17:00
Palilula
Radnički 1924
4
3
|
15.08.2020 17:00 | Palilula | 4 : 3 | Radnički 1924 |
15.08
17:00
Jezero
Omladinac (U)
2
2
|
15.08.2020 17:00 | Jezero | 2 : 2 | Omladinac (U) |
15.08
17:00
Pepeljevac 1947
Rasina
3
0
|
15.08.2020 17:00 | Pepeljevac 1947 | 3 : 0 | Rasina | |||||
15.08
17:00
Makrešane
Parunovac
1
2
|
15.08.2020 17:00 | Makrešane | 1 : 2 | Parunovac |
15.08
17:30
Mladost
Tuzla City
2
5
|
15.08.2020 17:30 | Mladost | 2 : 5 | Tuzla City | |||||
15.08
17:30
Olimpik
Sarajevo
1
3
|
15.08.2020 17:30 | Olimpik | 1 : 3 | Sarajevo | |||||
15.08
17:30
Velež
Krupa
2
0
|
15.08.2020 17:30 | Velež | 2 : 0 | Krupa | |||||
15.08
17:30
Radnik
Široki Brijeg
1
1
|
15.08.2020 17:30 | Radnik | 1 : 1 | Široki Brijeg | |||||
15.08
17:30
Sloboda
Željezničar
0
2
|
15.08.2020 17:30 | Sloboda | 0 : 2 | Željezničar |
15.08
17:00
Slavija
Borac
1
1
|
15.08.2020 17:00 | Slavija | 1 : 1 | Borac | |||||
15.08
17:00
Jedinstvo
Leotar
0
1
|
15.08.2020 17:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Leotar | |||||
15.08
17:00
Ljubić
Tekstilac
4
0
|
15.08.2020 17:00 | Ljubić | 4 : 0 | Tekstilac | |||||
15.08
17:00
Podrinje
Drina
0
0
|
15.08.2020 17:00 | Podrinje | 0 : 0 | Drina | |||||
15.08
17:00
Kozara
Modriča
1
1
|
15.08.2020 17:00 | Kozara | 1 : 1 | Modriča | |||||
15.08
17:00
Sloga
Zvijezda 09
1
3
|
15.08.2020 17:00 | Sloga | 1 : 3 | Zvijezda 09 | |||||
15.08
17:00
Rudar Prijedor
Sutjeska
2
1
|
15.08.2020 17:00 | Rudar Prijedor | 2 : 1 | Sutjeska | |||||
15.08
17:00
Sloboda
Željezničar
1
0
|
15.08.2020 17:00 | Sloboda | 1 : 0 | Željezničar |
15.08
17:30
Jezero
Rudar
1
0
|
15.08.2020 17:30 | Jezero | 1 : 0 | Rudar | |||||
15.08
20:00
Zeta
Iskra
0
1
|
15.08.2020 20:00 | Zeta | 0 : 1 | Iskra | |||||
15.08
20:00
Sutjeska
OFK Petrovac
3
3
|
15.08.2020 20:00 | Sutjeska | 3 : 3 | OFK Petrovac | |||||
15.08
20:00
Podgorica
OFK Titograd
2
0
|
15.08.2020 20:00 | Podgorica | 2 : 0 | OFK Titograd |
15.08
19:00
Novi Pazar
Javor Matis
2
3
|
15.08.2020 19:00 | Novi Pazar | 2 : 3 | Javor Matis | |||||
15.08
19:00
Radnik
Partizan
0
2
|
15.08.2020 19:00 | Radnik | 0 : 2 | Partizan | |||||
15.08
17:00
Inđija
Napredak
1
0
|
15.08.2020 17:00 | Inđija | 1 : 0 | Napredak | |||||
15.08
19:00
Zlatibor
Čukarički
1
5
|
15.08.2020 19:00 | Zlatibor | 1 : 5 | Čukarički | |||||
15.08
19:00
Radnički (N)
Mačva
1
0
|
15.08.2020 19:00 | Radnički (N) | 1 : 0 | Mačva |
15.08
17:00
RFK Grafičar
Dinamo
2
0
|
15.08.2020 17:00 | RFK Grafičar | 2 : 0 | Dinamo | |||||
15.08
17:00
Kabel
GFK Dubočica
3
1
|
15.08.2020 17:00 | Kabel | 3 : 1 | GFK Dubočica | |||||
15.08
17:00
Radnički 1923
Železničar (P)
3
1
|
15.08.2020 17:00 | Radnički 1923 | 3 : 1 | Železničar (P) | |||||
15.08
17:00
Zemun
Trayal
3
1
|
15.08.2020 17:00 | Zemun | 3 : 1 | Trayal | |||||
15.08
17:00
Loznica
Kolubara
4
2
|
15.08.2020 17:00 | Loznica | 4 : 2 | Kolubara |
15.08
21:00
Manchester City
Olympique Lyonnais
1
3
|
15.08.2020 21:00 | Manchester City | 1 : 3 | Olympique Lyonnais |
15.08
17:30
TSC
Zemun
1
0
|
15.08.2020 17:30 | TSC | 1 : 0 | Zemun | |||||
15.08
17:00
Vojvodina
Spartak
1
5
|
15.08.2020 17:00 | Vojvodina | 1 : 5 | Spartak |
15.08
17:00
Moskva
ŽGFK Lavice Dubočica
0
0
|
15.08.2020 17:00 | Moskva | 0 : 0 | ŽGFK Lavice Dubočica | |||||
15.08
11:00
Spartak DOO
Jedinstvo 2014
3
1
|
15.08.2020 11:00 | Spartak DOO | 3 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
15.08
13:30
Radnički 2012
Majdanpek
3
5
|
15.08.2020 13:30 | Radnički 2012 | 3 : 5 | Majdanpek | |||||
15.08
17:00
Napredak Junior 2018
ŽFU Zvezda B 2018
0
2
|
15.08.2020 17:00 | Napredak Junior 2018 | 0 : 2 | ŽFU Zvezda B 2018 |
15.08
11:00
Mladost (L)
Vojvodina
0
1
|
15.08.2020 11:00 | Mladost (L) | 0 : 1 | Vojvodina |
15.08
14:00
Mačva
Sloboda
4
1
|
15.08.2020 14:00 | Mačva | 4 : 1 | Sloboda | |||||
15.08
17:30
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
1
1
|
15.08.2020 17:30 | Novi Pazar | 1 : 1 | Jedinstvo (Ub) |
15.08
Radnički (S)
OFK Lugomir
5
2
|
15.08.2020 | Radnički (S) | 5 : 2 | OFK Lugomir | |||||
15.08
Radnik
OFK Sinđelić
4
0
|
15.08.2020 | Radnik | 4 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
15.08
Dinamo
OFK Topličanin
0
3
|
15.08.2020 | Dinamo | 0 : 3 | OFK Topličanin | |||||
15.08
GFK Dubočica
Radnički (P)
1
2
|
15.08.2020 | GFK Dubočica | 1 : 2 | Radnički (P) | |||||
15.08
Kopernikus Želežničar
Bor 1919
6
0
|
15.08.2020 | Kopernikus Želežničar | 6 : 0 | Bor 1919 | |||||
15.08
Jedinstvo (P)
Real
0
3
|
15.08.2020 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | Real | |||||
15.08
GFK Jagodina
OFK Radnički
7
1
|
15.08.2020 | GFK Jagodina | 7 : 1 | OFK Radnički |
15.08
11:00
Mačva
Apolon 4
2
2
|
15.08.2020 11:00 | Mačva | 2 : 2 | Apolon 4 | |||||
15.08
13:00
Mladost (L)
Vojvodina
3
4
|
15.08.2020 13:00 | Mladost (L) | 3 : 4 | Vojvodina | |||||
15.08
10:00
Crvena zvezda
Čukarički
0
0
|
15.08.2020 10:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Čukarički |
15.08
12:00
Savacijum
OPK Rudar 1933
3
4
|
15.08.2020 12:00 | Savacijum | 3 : 4 | OPK Rudar 1933 | |||||
15.08
17:30
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
3
1
|
15.08.2020 17:30 | Novi Pazar | 3 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
15.08
17:00
Apolon 2018
Radnički 1923
1
0
|
15.08.2020 17:00 | Apolon 2018 | 1 : 0 | Radnički 1923 |
15.08
11:00
Timok 1919
OFK Sinđelić
5
0
|
15.08.2020 11:00 | Timok 1919 | 5 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
15.08
12:00
SFS Borac
Radnik
4
3
|
15.08.2020 12:00 | SFS Borac | 4 : 3 | Radnik | |||||
15.08
10:00
Real
GFK Dubočica
0
3
|
15.08.2020 10:00 | Real | 0 : 3 | GFK Dubočica | |||||
15.08
12:00
GFK Jagodina
OFK Radnički
3
3
|
15.08.2020 12:00 | GFK Jagodina | 3 : 3 | OFK Radnički |
15.08
11:00
Hajduk Veljko
Blizna
4
0
|
15.08.2020 11:00 | Hajduk Veljko | 4 : 0 | Blizna |
15.08
17:30
Đerdap
SFU Gornjak
3
2
|
15.08.2020 17:30 | Đerdap | 3 : 2 | SFU Gornjak | |||||
15.08
10:00
Smederevo 1924
Petlić SD 2006
1
5
|
15.08.2020 10:00 | Smederevo 1924 | 1 : 5 | Petlić SD 2006 | |||||
15.08
17:30
RSK
Železničar (P)
0
3
|
15.08.2020 17:30 | RSK | 0 : 3 | Železničar (P) | |||||
15.08
17:30
Šumadija (A)
Cepelin 026
1
5
|
15.08.2020 17:30 | Šumadija (A) | 1 : 5 | Cepelin 026 | |||||
15.08
17:30
Sloga 33
Plana
1
5
|
15.08.2020 17:30 | Sloga 33 | 1 : 5 | Plana | |||||
15.08
17:30
Soko 2015
Mladi radnik 1926
0
4
|
15.08.2020 17:30 | Soko 2015 | 0 : 4 | Mladi radnik 1926 | |||||
15.08
17:30
OPK Rudar 1933
VGSK
1
2
|
15.08.2020 17:30 | OPK Rudar 1933 | 1 : 2 | VGSK |
15.08
11:00
Sloga (K)
Radnički 1923
3
2
|
15.08.2020 11:00 | Sloga (K) | 3 : 2 | Radnički 1923 | |||||
15.08
11:00
Kosmet
Bubamara
2
1
|
15.08.2020 11:00 | Kosmet | 2 : 1 | Bubamara | |||||
15.08
11:00
Bane 1931
Rudar
4
5
|
15.08.2020 11:00 | Bane 1931 | 4 : 5 | Rudar | |||||
15.08
11:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
1
1
|
15.08.2020 11:00 | Pazar Juniors | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
15.08
11:00
Sport Klub 99
Apolon
1
8
|
15.08.2020 11:00 | Sport Klub 99 | 1 : 8 | Apolon | |||||
15.08
11:00
AF AS Novi Pazar
Jedinstvo 2017
7
0
|
15.08.2020 11:00 | AF AS Novi Pazar | 7 : 0 | Jedinstvo 2017 | |||||
15.08
11:00
Šumadija 1903
Apolon 4
1
6
|
15.08.2020 11:00 | Šumadija 1903 | 1 : 6 | Apolon 4 |
15.08
10:00
Drina
Zadrugar
10
0
|
15.08.2020 10:00 | Drina | 10 : 0 | Zadrugar | |||||
15.08
10:00
Fenix
Železničar
6
2
|
15.08.2020 10:00 | Fenix | 6 : 2 | Železničar | |||||
15.08
10:00
Sunrise Šabac
Mačva 1929
6
1
|
15.08.2020 10:00 | Sunrise Šabac | 6 : 1 | Mačva 1929 | |||||
15.08
10:00
Omladinac 2014
Mačva
2
0
|
15.08.2020 10:00 | Omladinac 2014 | 2 : 0 | Mačva | |||||
15.08
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Rađevac
1
0
|
15.08.2020 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 1 : 0 | Rađevac | |||||
15.08
10:00
Radnički
Senjak
0
8
|
15.08.2020 10:00 | Radnički | 0 : 8 | Senjak |
15.08
Car Konstantin
GFK Jagodina
0
4
|
15.08.2020 | Car Konstantin | 0 : 4 | GFK Jagodina | |||||
15.08
Kopernikus Železničar
Radnički (S)
7
0
|
15.08.2020 | Kopernikus Železničar | 7 : 0 | Radnički (S) | |||||
15.08
Radnik
Timok 1919
2
1
|
15.08.2020 | Radnik | 2 : 1 | Timok 1919 | |||||
15.08
Radnički (N)
SFS Borac
6
2
|
15.08.2020 | Radnički (N) | 6 : 2 | SFS Borac | |||||
15.08
Napredak
Trayal Knez Lazar
0
5
|
15.08.2020 | Napredak | 0 : 5 | Trayal Knez Lazar | |||||
15.08
Lider MGM
OFK Radnički
3
0
|
15.08.2020 | Lider MGM | 3 : 0 | OFK Radnički | |||||
15.08
Duel Juniors
Radnički (P)
3
4
|
15.08.2020 | Duel Juniors | 3 : 4 | Radnički (P) | |||||
15.08
GFK Dubočica
Šampion 2014
2
2
|
15.08.2020 | GFK Dubočica | 2 : 2 | Šampion 2014 | |||||
15.08
Real
Timočanin
5
0
|
15.08.2020 | Real | 5 : 0 | Timočanin |
15.08
Radnik
Timok 1919
0
12
|
15.08.2020 | Radnik | 0 : 12 | Timok 1919 | |||||
15.08
Radnički (N)
OFK Paraćin
10
1
|
15.08.2020 | Radnički (N) | 10 : 1 | OFK Paraćin | |||||
15.08
Duel Juniors 2
Trayal Knez Lazar
4
6
|
15.08.2020 | Duel Juniors 2 | 4 : 6 | Trayal Knez Lazar | |||||
15.08
Duel Juniors
Radnički (P)
9
1
|
15.08.2020 | Duel Juniors | 9 : 1 | Radnički (P) | |||||
15.08
12:00
GFK Dubočica
OFK Šampion
4
1
|
15.08.2020 12:00 | GFK Dubočica | 4 : 1 | OFK Šampion | |||||
15.08
Real Niš
Knjaževac
16
0
|
15.08.2020 | Real Niš | 16 : 0 | Knjaževac |