24.08
17:00
Trayal
Loznica
1
0
|
24.08.2020 17:00 | Trayal | 1 : 0 | Loznica |
24.08
17:00
Radnički (S)
Trstenik PPT
5
1
|
24.08.2020 17:00 | Radnički (S) | 5 : 1 | Trstenik PPT |
24.08
17:30
Zvezdara
BASK
2
1
|
24.08.2020 17:30 | Zvezdara | 2 : 1 | BASK |
24.08
18:30
Crvena zvezda
Železničar
2
2
|
24.08.2020 18:30 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Železničar | |||||
24.08
18:30
Medicinar
Radnički
2
8
|
24.08.2020 18:30 | Medicinar | 2 : 8 | Radnički | |||||
24.08
18:30
Smederevo
Selevac
0
3
|
24.08.2020 18:30 | Smederevo | 0 : 3 | Selevac | |||||
24.08
18:30
Kolonija
Osipaonica
2
2
|
24.08.2020 18:30 | Kolonija | 2 : 2 | Osipaonica | |||||
24.08
18:30
Vučak
Sloboda
4
1
|
24.08.2020 18:30 | Vučak | 4 : 1 | Sloboda |
24.08
18:30
Mihajlovac
Omladinac
6
5
|
24.08.2020 18:30 | Mihajlovac | 6 : 5 | Omladinac | |||||
24.08
18:30
Podunavac
Mladi radnik
2
2
|
24.08.2020 18:30 | Podunavac | 2 : 2 | Mladi radnik | |||||
24.08
18:30
Drugari
BSK
8
1
|
24.08.2020 18:30 | Drugari | 8 : 1 | BSK | |||||
24.08
18:30
Borac
Drugovac
8
1
|
24.08.2020 18:30 | Borac | 8 : 1 | Drugovac |
24.08
17:30
Srem
Taurunum
2
8
|
24.08.2020 17:30 | Srem | 2 : 8 | Taurunum | |||||
24.08
17:30
Dunav
Sveti Stefan
5
4
|
24.08.2020 17:30 | Dunav | 5 : 4 | Sveti Stefan | |||||
24.08
17:30
Kosovo i Metohija
Mladenovac
4
0
|
24.08.2020 17:30 | Kosovo i Metohija | 4 : 0 | Mladenovac |
24.08
18:00
Šećeranac
Rekreativo
1
2
|
24.08.2020 18:00 | Šećeranac | 1 : 2 | Rekreativo | |||||
24.08
17:30
Budućnost
Adanex
3
2
|
24.08.2020 17:30 | Budućnost | 3 : 2 | Adanex | |||||
24.08
17:30
Jedinstvo
GSP Polet
4
1
|
24.08.2020 17:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | GSP Polet | |||||
24.08
17:30
Borac
Belo Polje
2
1
|
24.08.2020 17:30 | Borac | 2 : 1 | Belo Polje | |||||
24.08
17:30
Boleč
Bubamara 2010
1
2
|
24.08.2020 17:30 | Boleč | 1 : 2 | Bubamara 2010 | |||||
24.08
17:30
Hajduk
TENT 1994
4
2
|
24.08.2020 17:30 | Hajduk | 4 : 2 | TENT 1994 |
24.08
17:30
Torlak
Sinđelić (B)
3
1
|
24.08.2020 17:30 | Torlak | 3 : 1 | Sinđelić (B) | |||||
24.08
17:30
Rušanj
Radnički (O)
0
8
|
24.08.2020 17:30 | Rušanj | 0 : 8 | Radnički (O) | |||||
24.08
17:30
Sremčica
TEK Sloga
4
2
|
24.08.2020 17:30 | Sremčica | 4 : 2 | TEK Sloga | |||||
24.08
18:00
BSV
Železnik
2
3
|
24.08.2020 18:00 | BSV | 2 : 3 | Železnik | |||||
24.08
17:30
Slavija
Dunavac
5
2
|
24.08.2020 17:30 | Slavija | 5 : 2 | Dunavac |
24.08
17:30
Soccer
ŠF Rosenborg
7
1
|
24.08.2020 17:30 | Soccer | 7 : 1 | ŠF Rosenborg | |||||
24.08
17:30
Palilulac
Old Tajmeri
2
5
|
24.08.2020 17:30 | Palilulac | 2 : 5 | Old Tajmeri | |||||
24.08
17:30
Banja
Radnički PDM
1
2
|
24.08.2020 17:30 | Banja | 1 : 2 | Radnički PDM | |||||
24.08
17:30
Crvenka
Pola pola
3
6
|
24.08.2020 17:30 | Crvenka | 3 : 6 | Pola pola | |||||
24.08
17:30
Kaluđerica
Batajnica
0
4
|
24.08.2020 17:30 | Kaluđerica | 0 : 4 | Batajnica | |||||
24.08
17:30
Vrčin
Kaučosi
2
2
|
24.08.2020 17:30 | Vrčin | 2 : 2 | Kaučosi |
24.08
17:30
Beljina
Rakovica
3
3
|
24.08.2020 17:30 | Beljina | 3 : 3 | Rakovica | |||||
24.08
17:30
Krajišnik
Minel
1
3
|
24.08.2020 17:30 | Krajišnik | 1 : 3 | Minel | |||||
24.08
17:30
Obrenovac
Umka
1
7
|
24.08.2020 17:30 | Obrenovac | 1 : 7 | Umka | |||||
24.08
17:30
Posavina
Lokomotiva
0
7
|
24.08.2020 17:30 | Posavina | 0 : 7 | Lokomotiva | |||||
24.08
17:30
Peks
Republički organi
6
2
|
24.08.2020 17:30 | Peks | 6 : 2 | Republički organi |