29.08
16:30
1. Maj Ruma
Radnički (Zr)
0
0
|
29.08.2020 16:30 | 1. Maj Ruma | 0 : 0 | Radnički (Zr) | |||||
29.08
16:30
Bečej 1918
Feniks 1995
3
0
|
29.08.2020 16:30 | Bečej 1918 | 3 : 0 | Feniks 1995 | |||||
29.08
16:30
Radnički 1912
Tisa
2
1
|
29.08.2020 16:30 | Radnički 1912 | 2 : 1 | Tisa | |||||
29.08
16:30
Kozara
Dinamo 1945
2
3
|
29.08.2020 16:30 | Kozara | 2 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
29.08
16:30
OFK Stari Grad
Sloboda
1
0
|
29.08.2020 16:30 | OFK Stari Grad | 1 : 0 | Sloboda | |||||
29.08
16:30
Omladinac
Sloga (Č)
3
0
|
29.08.2020 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Sloga (Č) | |||||
29.08
16:30
OFK Vršac
Dunav
2
0
|
29.08.2020 16:30 | OFK Vršac | 2 : 0 | Dunav | |||||
29.08
16:30
Bačka 1901
Hajduk 1912
2
1
|
29.08.2020 16:30 | Bačka 1901 | 2 : 1 | Hajduk 1912 |
29.08
16:30
Tutin
Jedinstvo
1
0
|
29.08.2020 16:30 | Tutin | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
29.08
16:30
Takovo
Budućnost Krušik 2014
1
1
|
29.08.2020 16:30 | Takovo | 1 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
29.08
16:30
Smederevo 1924
GFK Sloboda
1
0
|
29.08.2020 16:30 | Smederevo 1924 | 1 : 0 | GFK Sloboda | |||||
29.08
16:30
Šumadija (A)
Sušica
0
3
|
29.08.2020 16:30 | Šumadija (A) | 0 : 3 | Sušica | |||||
29.08
16:30
Mačva 1929
Sloga (P)
2
3
|
29.08.2020 16:30 | Mačva 1929 | 2 : 3 | Sloga (P) | |||||
29.08
16:30
Gruža
Jošanica
2
0
|
29.08.2020 16:30 | Gruža | 2 : 0 | Jošanica |
29.08
11:00
GSP Polet Dorćol
Zvezdara
0
1
|
29.08.2020 11:00 | GSP Polet Dorćol | 0 : 1 | Zvezdara | |||||
29.08
17:00
Brodarac
BSK Borča
2
0
|
29.08.2020 17:00 | Brodarac | 2 : 0 | BSK Borča | |||||
29.08
16:30
Lokomotiva
Teleoptik
1
3
|
29.08.2020 16:30 | Lokomotiva | 1 : 3 | Teleoptik | |||||
29.08
10:00
Sinđelić
OFK Beograd
0
1
|
29.08.2020 10:00 | Sinđelić | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
29.08
16:30
Mladenovac
Crvena zvezda
0
1
|
29.08.2020 16:30 | Mladenovac | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
29.08
16:30
Radnički (NB)
Sremčica
2
0
|
29.08.2020 16:30 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Sremčica |
29.08
16:30
Jedinstvo (P)
Timok 1919
0
2
|
29.08.2020 16:30 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | Timok 1919 | |||||
29.08
16:30
Moravac Orion
OFK Topličanin
2
2
|
29.08.2020 16:30 | Moravac Orion | 2 : 2 | OFK Topličanin |
29.08
16:30
Šumadija 1903
Borac
3
0
|
29.08.2020 16:30 | Šumadija 1903 | 3 : 0 | Borac | |||||
29.08
16:30
Goč
Šumadija (T)
2
2
|
29.08.2020 16:30 | Goč | 2 : 2 | Šumadija (T) | |||||
29.08
16:30
Mokra Gora
Novi Pazar 1928
2
1
|
29.08.2020 16:30 | Mokra Gora | 2 : 1 | Novi Pazar 1928 |
29.08
16:30
VGSK
Petar Dobrnjac
3
2
|
29.08.2020 16:30 | VGSK | 3 : 2 | Petar Dobrnjac | |||||
29.08
16:30
Karađorđe
Jasenica 2017
1
1
|
29.08.2020 16:30 | Karađorđe | 1 : 1 | Jasenica 2017 | |||||
29.08
16:30
Đerdap
Pomoravlje
1
2
|
29.08.2020 16:30 | Đerdap | 1 : 2 | Pomoravlje |
29.08
16:30
Sevojno
FAP
1
1
|
29.08.2020 16:30 | Sevojno | 1 : 1 | FAP | |||||
29.08
16:30
Parmenac
Zlatar
3
0
|
29.08.2020 16:30 | Parmenac | 3 : 0 | Zlatar |
29.08
16:30
Spartak 1924
OFK Divci
0
2
|
29.08.2020 16:30 | Spartak 1924 | 0 : 2 | OFK Divci | |||||
29.08
16:30
Ribnica
Rađevac
0
2
|
29.08.2020 16:30 | Ribnica | 0 : 2 | Rađevac |
29.08
16:30
Srbobran
Obilić
5
0
|
29.08.2020 16:30 | Srbobran | 5 : 0 | Obilić | |||||
29.08
16:30
ČSK Pivara
Crvenka
3
0
|
29.08.2020 16:30 | ČSK Pivara | 3 : 0 | Crvenka | |||||
29.08
16:30
Mladost APA
Vojvodina (T)
3
0
|
29.08.2020 16:30 | Mladost APA | 3 : 0 | Vojvodina (T) | |||||
29.08
16:30
Tekstilac
Bajša
0
0
|
29.08.2020 16:30 | Tekstilac | 0 : 0 | Bajša | |||||
29.08
16:30
Krila Krajine
Bačka (P)
3
1
|
29.08.2020 16:30 | Krila Krajine | 3 : 1 | Bačka (P) |
29.08
16:30
Budućnost
Mladost
1
1
|
29.08.2020 16:30 | Budućnost | 1 : 1 | Mladost | |||||
29.08
16:30
Radnički (S)
Jedinstvo (V)
2
1
|
29.08.2020 16:30 | Radnički (S) | 2 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
29.08
16:30
Naftagas
Sloga
4
1
|
29.08.2020 16:30 | Naftagas | 4 : 1 | Sloga |
29.08
16:30
Cement
Podunavac
3
2
|
29.08.2020 16:30 | Cement | 3 : 2 | Podunavac | |||||
29.08
16:30
RFK Novi Sad 1921
Sremac Vojka
1
1
|
29.08.2020 16:30 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 1 | Sremac Vojka | |||||
29.08
16:30
Radnički
Sloga (E)
0
1
|
29.08.2020 16:30 | Radnički | 0 : 1 | Sloga (E) | |||||
29.08
16:30
Sloga (T)
Borac
0
0
|
29.08.2020 16:30 | Sloga (T) | 0 : 0 | Borac |
29.08
16:30
Sloga (D)
Levač
2
1
|
29.08.2020 16:30 | Sloga (D) | 2 : 1 | Levač | |||||
29.08
16:30
Jedinstvo 1936
Jedinstvo (M)
3
0
|
29.08.2020 16:30 | Jedinstvo 1936 | 3 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
29.08
16:30
Meševo
Blagotin
3
0
|
29.08.2020 16:30 | Meševo | 3 : 0 | Blagotin | |||||
29.08
16:30
Morava 1918
Bošnjane
3
0
|
29.08.2020 16:30 | Morava 1918 | 3 : 0 | Bošnjane |
29.08
16:30
OFK Knjaz
Balkanski
1
2
|
29.08.2020 16:30 | OFK Knjaz | 1 : 2 | Balkanski | |||||
29.08
16:30
Bor 1919
Jedinstvo (P)
4
0
|
29.08.2020 16:30 | Bor 1919 | 4 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
29.08
16:30
Đerdap
Hajduk Veljko
0
2
|
29.08.2020 16:30 | Đerdap | 0 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
29.08
16:30
Polom
BSK
2
0
|
29.08.2020 16:30 | Polom | 2 : 0 | BSK |
29.08
16:30
OFK Napredak 1929
Naisus 1977
3
0
|
29.08.2020 16:30 | OFK Napredak 1929 | 3 : 0 | Naisus 1977 |
29.08
16:30
OFK Kosanica
Pusta Reka
0
0
|
29.08.2020 16:30 | OFK Kosanica | 0 : 0 | Pusta Reka |
29.08
16:30
Šumadija
Prva iskra
1
5
|
29.08.2020 16:30 | Šumadija | 1 : 5 | Prva iskra | |||||
29.08
16:30
Turbina
Torlak
0
1
|
29.08.2020 16:30 | Turbina | 0 : 1 | Torlak | |||||
29.08
16:30
Vinča
Kosmaj
0
0
|
29.08.2020 16:30 | Vinča | 0 : 0 | Kosmaj | |||||
29.08
16:30
Napredak
Srem
2
0
|
29.08.2020 16:30 | Napredak | 2 : 0 | Srem |
29.08
17:00
Midžor
Šljivar
3
2
|
29.08.2020 17:00 | Midžor | 3 : 2 | Šljivar | |||||
29.08
17:00
Rudar Vrška Čuka
Kosovo
1
0
|
29.08.2020 17:00 | Rudar Vrška Čuka | 1 : 0 | Kosovo | |||||
29.08
17:00
Ozren
Velika Jasikova
4
3
|
29.08.2020 17:00 | Ozren | 4 : 3 | Velika Jasikova |
29.08
16:30
Čitluk
Žabare
7
1
|
29.08.2020 16:30 | Čitluk | 7 : 1 | Žabare |
29.08
17:00
GFK Sloven
LSK
3
0
|
29.08.2020 17:00 | GFK Sloven | 3 : 0 | LSK | |||||
29.08
17:00
Rudar
Partizan
2
2
|
29.08.2020 17:00 | Rudar | 2 : 2 | Partizan | |||||
29.08
17:00
Železničar
Radnički
0
2
|
29.08.2020 17:00 | Železničar | 0 : 2 | Radnički |
29.08
16:30
BAK
Partizan (G)
3
3
|
29.08.2020 16:30 | BAK | 3 : 3 | Partizan (G) |
29.08
16:30
Radnički 1905
Sutjeska
1
0
|
29.08.2020 16:30 | Radnički 1905 | 1 : 0 | Sutjeska | |||||
29.08
16:30
Proleter (RS)
Proleter (Nj)
4
2
|
29.08.2020 16:30 | Proleter (RS) | 4 : 2 | Proleter (Nj) | |||||
29.08
16:30
Tornjoš
Preporod
0
1
|
29.08.2020 16:30 | Tornjoš | 0 : 1 | Preporod |
29.08
17:00
Mladost (L)
MSK
1
1
|
29.08.2020 17:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | MSK |
29.08
Mladost 1948
Crvena zvezda
2
1
|
29.08.2020 | Mladost 1948 | 2 : 1 | Crvena zvezda |
29.08
16:30
Borac (O)
Šumadinac
4
1
|
29.08.2020 16:30 | Borac (O) | 4 : 1 | Šumadinac | |||||
29.08
16:30
Rakovica
011
2
0
|
29.08.2020 16:30 | Rakovica | 2 : 0 | 011 |
29.08
16:30
Mladost
Omladinac
0
4
|
29.08.2020 16:30 | Mladost | 0 : 4 | Omladinac | |||||
29.08
16:30
Barajevo
Jedinstvo
2
0
|
29.08.2020 16:30 | Barajevo | 2 : 0 | Jedinstvo |
29.08
16:30
SUF Dubona
Ivanča
4
2
|
29.08.2020 16:30 | SUF Dubona | 4 : 2 | Ivanča |
29.08
17:00
Slavija
Susek
3
2
|
29.08.2020 17:00 | Slavija | 3 : 2 | Susek | |||||
29.08
17:00
Fruškogorski partizan
Tatra
4
2
|
29.08.2020 17:00 | Fruškogorski partizan | 4 : 2 | Tatra |
29.08
16:30
Poreč
Krivelj
6
1
|
29.08.2020 16:30 | Poreč | 6 : 1 | Krivelj | |||||
29.08
16:30
Brestovac
Urovica
5
2
|
29.08.2020 16:30 | Brestovac | 5 : 2 | Urovica | |||||
29.08
16:30
Zlot
Sloga
1
3
|
29.08.2020 16:30 | Zlot | 1 : 3 | Sloga |
29.08
17:00
Kolonija
Pobeda 1926
2
2
|
29.08.2020 17:00 | Kolonija | 2 : 2 | Pobeda 1926 |
29.08
17:00
Trgovački
Borac (K)
2
2
|
29.08.2020 17:00 | Trgovački | 2 : 2 | Borac (K) |
29.08
16:30
Taskovići
Mladost
1
1
|
29.08.2020 16:30 | Taskovići | 1 : 1 | Mladost | |||||
29.08
16:30
Radnički 1947
Elid
2
0
|
29.08.2020 16:30 | Radnički 1947 | 2 : 0 | Elid |
29.08
17:00
Mladost (V)
Rudar
1
2
|
29.08.2020 17:00 | Mladost (V) | 1 : 2 | Rudar |
29.08
17:00
Pepeljevac
Banjani
1
2
|
29.08.2020 17:00 | Pepeljevac | 1 : 2 | Banjani | |||||
29.08
17:00
Radnik (Ub)
Trlić
0
1
|
29.08.2020 17:00 | Radnik (Ub) | 0 : 1 | Trlić | |||||
29.08
17:00
OFK Osečina
OFK Senjak
2
0
|
29.08.2020 17:00 | OFK Osečina | 2 : 0 | OFK Senjak | |||||
29.08
17:00
OFK Jabučje
Kolubara 2
2
2
|
29.08.2020 17:00 | OFK Jabučje | 2 : 2 | Kolubara 2 |
29.08
17:00
Slatina
Ovčar
1
0
|
29.08.2020 17:00 | Slatina | 1 : 0 | Ovčar |
29.08
16:30
Sinđelić
Podrinje
1
1
|
29.08.2020 16:30 | Sinđelić | 1 : 1 | Podrinje | |||||
29.08
16:30
Majur
Jedinstvo
2
4
|
29.08.2020 16:30 | Majur | 2 : 4 | Jedinstvo |
29.08
16:30
Stari Trstenik
Beli Orlovi
1
0
|
29.08.2020 16:30 | Stari Trstenik | 1 : 0 | Beli Orlovi |
29.08
16:30
Mladost (V)
Dolovo
1
2
|
29.08.2020 16:30 | Mladost (V) | 1 : 2 | Dolovo | |||||
29.08
16:30
Proleter
BSK Bavanište
3
1
|
29.08.2020 16:30 | Proleter | 3 : 1 | BSK Bavanište | |||||
29.08
16:30
Omladinac (D)
Budućnost (BB)
3
2
|
29.08.2020 16:30 | Omladinac (D) | 3 : 2 | Budućnost (BB) | |||||
29.08
16:30
Jedinstvo (D)
Kolonija
10
2
|
29.08.2020 16:30 | Jedinstvo (D) | 10 : 2 | Kolonija |
29.08
17:00
Vrbica
Venčani
0
8
|
29.08.2020 17:00 | Vrbica | 0 : 8 | Venčani |
29.08
17:00
Omladinac-Šumadinac (V)
Sloga (Z)
0
5
|
29.08.2020 17:00 | Omladinac-Šumadinac (V) | 0 : 5 | Sloga (Z) |
29.08
17:00
Slanobarac
Vinogradar
0
3
|
29.08.2020 17:00 | Slanobarac | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
29.08
17:00
Borac (NS)
Miletić
0
3
|
29.08.2020 17:00 | Borac (NS) | 0 : 3 | Miletić |
29.08
17:00
Bratstvo 1975
Seljak
7
1
|
29.08.2020 17:00 | Bratstvo 1975 | 7 : 1 | Seljak |
29.08
17:00
Žitkovica
Mladi Borac
4
0
|
29.08.2020 17:00 | Žitkovica | 4 : 0 | Mladi Borac |
29.08
16:30
Avala 1939
Pinosava
2
1
|
29.08.2020 16:30 | Avala 1939 | 2 : 1 | Pinosava | |||||
29.08
10:00
Boka Seniors
Sveti Stefan
2
2
|
29.08.2020 10:00 | Boka Seniors | 2 : 2 | Sveti Stefan |
29.08
17:00
Bata Bulić
Sloga 1952
4
4
|
29.08.2020 17:00 | Bata Bulić | 4 : 4 | Sloga 1952 | |||||
29.08
17:00
Rade Milošević
Radnički (K)
2
3
|
29.08.2020 17:00 | Rade Milošević | 2 : 3 | Radnički (K) | |||||
29.08
17:00
Jasenovac
Borac (V)
2
1
|
29.08.2020 17:00 | Jasenovac | 2 : 1 | Borac (V) |
29.08
17:00
Rudar (S)
Sinđelić
5
1
|
29.08.2020 17:00 | Rudar (S) | 5 : 1 | Sinđelić | |||||
29.08
17:00
15. Avgust 1950
Napredak (St)
4
3
|
29.08.2020 17:00 | 15. Avgust 1950 | 4 : 3 | Napredak (St) | |||||
29.08
17:00
Beljanica
Šumadija
2
0
|
29.08.2020 17:00 | Beljanica | 2 : 0 | Šumadija |
29.08
17:00
Sloboda
Mladost (D)
4
3
|
29.08.2020 17:00 | Sloboda | 4 : 3 | Mladost (D) | |||||
29.08
17:00
Sinđelić 1934
Mladi Borac
1
1
|
29.08.2020 17:00 | Sinđelić 1934 | 1 : 1 | Mladi Borac | |||||
29.08
17:00
Zenit
Bratstvo
5
3
|
29.08.2020 17:00 | Zenit | 5 : 3 | Bratstvo |
29.08
16:30
Pobednik
Ljubinić
4
0
|
29.08.2020 16:30 | Pobednik | 4 : 0 | Ljubinić | |||||
29.08
16:30
Krtinska
Rvati
7
0
|
29.08.2020 16:30 | Krtinska | 7 : 0 | Rvati |
29.08
17:00
Kalenić
Joševa
0
4
|
29.08.2020 17:00 | Kalenić | 0 : 4 | Joševa | |||||
29.08
17:00
Rudar 1945
Polet (DL)
0
3
|
29.08.2020 17:00 | Rudar 1945 | 0 : 3 | Polet (DL) | |||||
29.08
17:00
Ratkovac
Omladinac (K)
0
1
|
29.08.2020 17:00 | Ratkovac | 0 : 1 | Omladinac (K) |
29.08
17:00
Lukavac
Rakac Stave
0
0
|
29.08.2020 17:00 | Lukavac | 0 : 0 | Rakac Stave |
29.08
16:00
Radnički 2020
Supovac
1
1
|
29.08.2020 16:00 | Radnički 2020 | 1 : 1 | Supovac |
29.08
16:30
Borac
Polet (V)
1
1
|
29.08.2020 16:30 | Borac | 1 : 1 | Polet (V) | |||||
29.08
16:30
Rutevac
OFK Sloga
1
5
|
29.08.2020 16:30 | Rutevac | 1 : 5 | OFK Sloga | |||||
29.08
16:30
Vukašinovac
Jedinstvo
3
0
|
29.08.2020 16:30 | Vukašinovac | 3 : 0 | Jedinstvo |
29.08
16:30
Potisje
Čoka
5
0
|
29.08.2020 16:30 | Potisje | 5 : 0 | Čoka | |||||
29.08
16:30
Horgoš 1911
Tisa
3
2
|
29.08.2020 16:30 | Horgoš 1911 | 3 : 2 | Tisa |
29.08
16:30
Landol
Kolarac
1
1
|
29.08.2020 16:30 | Landol | 1 : 1 | Kolarac | |||||
29.08
16:30
Badljevica
Petrijevac
3
1
|
29.08.2020 16:30 | Badljevica | 3 : 1 | Petrijevac |
29.08
16:30
Soko
Naša Zvezda
3
4
|
29.08.2020 16:30 | Soko | 3 : 4 | Naša Zvezda |
29.08
16:30
Pepeljevac 1947
Naupare
1
1
|
29.08.2020 16:30 | Pepeljevac 1947 | 1 : 1 | Naupare |
29.08
16:30
Mladost
Borjak 2012
4
2
|
29.08.2020 16:30 | Mladost | 4 : 2 | Borjak 2012 | |||||
29.08
16:30
OFK Orašje 1960
Velika Morava
2
1
|
29.08.2020 16:30 | OFK Orašje 1960 | 2 : 1 | Velika Morava |
29.08
Planinac
Borac (J)
4
0
|
29.08.2020 | Planinac | 4 : 0 | Borac (J) | |||||
29.08
Donji Petrovci
Fruškogorac
2
1
|
29.08.2020 | Donji Petrovci | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
29.08
Vojvodina
Borac (S)
9
0
|
29.08.2020 | Vojvodina | 9 : 0 | Borac (S) | |||||
29.08
27. Oktobar
Sloga (S)
1
4
|
29.08.2020 | 27. Oktobar | 1 : 4 | Sloga (S) | |||||
29.08
Sloga (K)
Jedinstvo (K)
1
5
|
29.08.2020 | Sloga (K) | 1 : 5 | Jedinstvo (K) | |||||
29.08
Polet
Car Uroš
3
2
|
29.08.2020 | Polet | 3 : 2 | Car Uroš |
29.08
17:00
BSK
OFK Radnički
7
2
|
29.08.2020 17:00 | BSK | 7 : 2 | OFK Radnički | |||||
29.08
17:00
Sloboda
Vreoci
0
3
|
29.08.2020 17:00 | Sloboda | 0 : 3 | Vreoci |
29.08
17:00
Mladi radnik
20. Oktobar
1
3
|
29.08.2020 17:00 | Mladi radnik | 1 : 3 | 20. Oktobar |
29.08
17:00
Mladost
Olimpik
1
0
|
29.08.2020 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Olimpik | |||||
29.08
17:00
Velež
Tuzla City
1
1
|
29.08.2020 17:00 | Velež | 1 : 1 | Tuzla City | |||||
29.08
17:00
Radnik
Sarajevo
0
2
|
29.08.2020 17:00 | Radnik | 0 : 2 | Sarajevo | |||||
29.08
17:00
Sloboda
Široki Brijeg
3
0
|
29.08.2020 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | Široki Brijeg | |||||
29.08
17:00
Željezničar
Zrinjski
1
0
|
29.08.2020 17:00 | Željezničar | 1 : 0 | Zrinjski |
29.08
17:00
Slavija
Jedinstvo
1
2
|
29.08.2020 17:00 | Slavija | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
29.08
17:00
Ljubić
Borac
2
1
|
29.08.2020 17:00 | Ljubić | 2 : 1 | Borac | |||||
29.08
17:00
Podrinje
Leotar
1
3
|
29.08.2020 17:00 | Podrinje | 1 : 3 | Leotar | |||||
29.08
17:00
Kozara
Tekstilac
3
1
|
29.08.2020 17:00 | Kozara | 3 : 1 | Tekstilac | |||||
29.08
17:00
Sloga
Drina
2
0
|
29.08.2020 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Drina | |||||
29.08
17:00
Rudar Prijedor
Modriča
3
2
|
29.08.2020 17:00 | Rudar Prijedor | 3 : 2 | Modriča | |||||
29.08
17:00
Sloboda
Zvijezda 09
2
1
|
29.08.2020 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
29.08
17:00
Željezničar
Sutjeska
2
1
|
29.08.2020 17:00 | Željezničar | 2 : 1 | Sutjeska |
29.08
20:00
Dečić
Jezero
0
0
|
29.08.2020 20:00 | Dečić | 0 : 0 | Jezero | |||||
29.08
20:00
Podgorica
Budućnost
4
0
|
29.08.2020 20:00 | Podgorica | 4 : 0 | Budućnost | |||||
29.08
20:00
OFK Titograd
OFK Petrovac
2
2
|
29.08.2020 20:00 | OFK Titograd | 2 : 2 | OFK Petrovac |
29.08
16:30
Jedinstvo
Berane
2
0
|
29.08.2020 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Berane | |||||
29.08
20:00
Kom
Mornar
1
0
|
29.08.2020 20:00 | Kom | 1 : 0 | Mornar | |||||
29.08
16:30
Arsenal
Drezga
1
0
|
29.08.2020 16:30 | Arsenal | 1 : 0 | Drezga | |||||
29.08
16:30
Igalo
Ibar
6
0
|
29.08.2020 16:30 | Igalo | 6 : 0 | Ibar |
29.08
17:00
Rennes
Montpellier
2
1
|
29.08.2020 17:00 | Rennes | 2 : 1 | Montpellier | |||||
29.08
21:00
Strasbourg
Nice
0
2
|
29.08.2020 21:00 | Strasbourg | 0 : 2 | Nice |
29.08
19:30
Novi Pazar
Radnik
0
0
|
29.08.2020 19:30 | Novi Pazar | 0 : 0 | Radnik | |||||
29.08
17:00
Rad
Napredak
3
1
|
29.08.2020 17:00 | Rad | 3 : 1 | Napredak | |||||
29.08
19:30
Zlatibor
Mladost (L)
1
0
|
29.08.2020 19:30 | Zlatibor | 1 : 0 | Mladost (L) | |||||
29.08
19:30
OFK Bačka
Voždovac
2
1
|
29.08.2020 19:30 | OFK Bačka | 2 : 1 | Voždovac | |||||
29.08
19:30
Radnički (N)
Proleter
3
0
|
29.08.2020 19:30 | Radnički (N) | 3 : 0 | Proleter |
29.08
17:00
OFK Žarkovo
GFK Dubočica
1
0
|
29.08.2020 17:00 | OFK Žarkovo | 1 : 0 | GFK Dubočica | |||||
29.08
19:30
Borac 1926
Železničar (P)
2
1
|
29.08.2020 19:30 | Borac 1926 | 2 : 1 | Železničar (P) | |||||
29.08
17:00
Zemun
GFK Jagodina
0
1
|
29.08.2020 17:00 | Zemun | 0 : 1 | GFK Jagodina |
29.08
18:00
Kolubara
Zemun
0
2
|
29.08.2020 18:00 | Kolubara | 0 : 2 | Zemun | |||||
29.08
17:00
Radnički 1923
Mašinac Trejs
1
2
|
29.08.2020 17:00 | Radnički 1923 | 1 : 2 | Mašinac Trejs |
29.08
17:00
Moskva
Loznica
4
2
|
29.08.2020 17:00 | Moskva | 4 : 2 | Loznica | |||||
29.08
11:00
Radnički 2012
ŽGFK Lavice Dubočica
2
1
|
29.08.2020 11:00 | Radnički 2012 | 2 : 1 | ŽGFK Lavice Dubočica |
29.08
11:00
Radnički 1923
Čukarički
1
3
|
29.08.2020 11:00 | Radnički 1923 | 1 : 3 | Čukarički | |||||
29.08
17:30
TSC
Rad
1
1
|
29.08.2020 17:30 | TSC | 1 : 1 | Rad | |||||
29.08
11:00
Internacional
Trayal
3
1
|
29.08.2020 11:00 | Internacional | 3 : 1 | Trayal |
29.08
10:00
Index
Omladinac
3
0
|
29.08.2020 10:00 | Index | 3 : 0 | Omladinac | |||||
29.08
10:00
Železničar
Inđija
0
1
|
29.08.2020 10:00 | Železničar | 0 : 1 | Inđija |
29.08
10:00
Petar Puača
Spartak ŽK
3
1
|
29.08.2020 10:00 | Petar Puača | 3 : 1 | Spartak ŽK |
29.08
16:30
Novi Pazar
Morava (VP)
3
0
|
29.08.2020 16:30 | Novi Pazar | 3 : 0 | Morava (VP) | |||||
29.08
16:30
Šumadija 1903
Loznica
1
2
|
29.08.2020 16:30 | Šumadija 1903 | 1 : 2 | Loznica | |||||
29.08
16:30
Šabac Sunrise
Sloga (P)
5
0
|
29.08.2020 16:30 | Šabac Sunrise | 5 : 0 | Sloga (P) |
29.08
16:30
Trstenik PPT
OFK Lugomir
6
2
|
29.08.2020 16:30 | Trstenik PPT | 6 : 2 | OFK Lugomir | |||||
29.08
11:00
GFK Dubočica
OFK Sinđelić
7
1
|
29.08.2020 11:00 | GFK Dubočica | 7 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
29.08
17:00
Kopernikus Želežničar
OFK Topličanin
2
0
|
29.08.2020 17:00 | Kopernikus Želežničar | 2 : 0 | OFK Topličanin | |||||
29.08
11:00
Jedinstvo (P)
Radnički (P)
2
0
|
29.08.2020 11:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 0 | Radnički (P) |
29.08
16:30
Zvižd
Napredak
2
2
|
29.08.2020 16:30 | Zvižd | 2 : 2 | Napredak | |||||
29.08
10:00
VGSK
Jasenica 2017
|
29.08.2020 10:00 | VGSK | : | Jasenica 2017 | |||||
29.08
10:00
Sloboda
Smederevo 1924
|
29.08.2020 10:00 | Sloboda | : | Smederevo 1924 | |||||
29.08
16:30
OPK Rudar 2001
Petar Dobrnjac
3
0
|
29.08.2020 16:30 | OPK Rudar 2001 | 3 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
29.08
16:30
Karađorđe
Borac 1932
8
2
|
29.08.2020 16:30 | Karađorđe | 8 : 2 | Borac 1932 | |||||
29.08
16:30
OFK Slavija
Sloga 33
|
29.08.2020 16:30 | OFK Slavija | : | Sloga 33 |
29.08
09:00
DIF
IMT 2
0
3
|
29.08.2020 09:00 | DIF | 0 : 3 | IMT 2 | |||||
29.08
10:00
Kolubara
BASK
2
2
|
29.08.2020 10:00 | Kolubara | 2 : 2 | BASK | |||||
29.08
11:00
Lokomotiva
BSK 1925
3
2
|
29.08.2020 11:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | BSK 1925 | |||||
29.08
15:00
Studentski Grad
Železnik 1930
3
1
|
29.08.2020 15:00 | Studentski Grad | 3 : 1 | Železnik 1930 | |||||
29.08
17:00
Bežanija
Torlak
0
0
|
29.08.2020 17:00 | Bežanija | 0 : 0 | Torlak |
29.08
09:30
Balkan
Siti Sport Klub
3
0
|
29.08.2020 09:30 | Balkan | 3 : 0 | Siti Sport Klub |
29.08
10:00
Zlatibor
Mladost
0
0
|
29.08.2020 10:00 | Zlatibor | 0 : 0 | Mladost | |||||
29.08
13:00
Sušica
Jošanica
6
0
|
29.08.2020 13:00 | Sušica | 6 : 0 | Jošanica |
29.08
10:00
Železničar
Mladost
5
0
|
29.08.2020 10:00 | Železničar | 5 : 0 | Mladost | |||||
29.08
11:00
OFK Divci
Rubibreza
2
3
|
29.08.2020 11:00 | OFK Divci | 2 : 3 | Rubibreza |
29.08
10:00
Radnički (O)
011
0
3
|
29.08.2020 10:00 | Radnički (O) | 0 : 3 | 011 | |||||
29.08
11:00
Voždovac
Brodarac
4
0
|
29.08.2020 11:00 | Voždovac | 4 : 0 | Brodarac |
29.08
11:00
Kiker
Spartak ŽK
2
1
|
29.08.2020 11:00 | Kiker | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
29.08
15:30
TSC
Rad
5
6
|
29.08.2020 15:30 | TSC | 5 : 6 | Rad |
29.08
13:00
Studenski grad
Kolubara
0
3
|
29.08.2020 13:00 | Studenski grad | 0 : 3 | Kolubara | |||||
29.08
11:30
011
IMT
3
2
|
29.08.2020 11:30 | 011 | 3 : 2 | IMT | |||||
29.08
09:00
Voždovac
Ada
0
3
|
29.08.2020 09:00 | Voždovac | 0 : 3 | Ada | |||||
29.08
11:00
BSK 1925
Lokomotiva
2
1
|
29.08.2020 11:00 | BSK 1925 | 2 : 1 | Lokomotiva |
29.08
12:00
OFK Vršac
Proleter 2006
3
2
|
29.08.2020 12:00 | OFK Vršac | 3 : 2 | Proleter 2006 | |||||
29.08
12:00
Index
Omladinac
1
3
|
29.08.2020 12:00 | Index | 1 : 3 | Omladinac | |||||
29.08
12:00
Železničar
Inđija
2
0
|
29.08.2020 12:00 | Železničar | 2 : 0 | Inđija |
29.08
12:00
Petar Puača
Spartak ŽK
3
6
|
29.08.2020 12:00 | Petar Puača | 3 : 6 | Spartak ŽK | |||||
29.08
10:00
Tisa Njerš
Kikinda 1909
2
0
|
29.08.2020 10:00 | Tisa Njerš | 2 : 0 | Kikinda 1909 |
29.08
16:30
Novi Pazar
Smederevo 1924
5
1
|
29.08.2020 16:30 | Novi Pazar | 5 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
29.08
16:30
Apolon 2018
Radnički (V)
1
1
|
29.08.2020 16:30 | Apolon 2018 | 1 : 1 | Radnički (V) | |||||
29.08
16:30
Šumadija 1903
Loznica
2
2
|
29.08.2020 16:30 | Šumadija 1903 | 2 : 2 | Loznica |
29.08
11:00
Trayal
OFK Sinđelić
7
0
|
29.08.2020 11:00 | Trayal | 7 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
29.08
10:00
Real
Radnik
4
3
|
29.08.2020 10:00 | Real | 4 : 3 | Radnik | |||||
29.08
11:00
Radnički (P)
Dinamo
1
3
|
29.08.2020 11:00 | Radnički (P) | 1 : 3 | Dinamo |
29.08
Radnički 1923
OPK Rudar 1933
2
1
|
29.08.2020 | Radnički 1923 | 2 : 1 | OPK Rudar 1933 | |||||
29.08
Sušica
Borac
9
0
|
29.08.2020 | Sušica | 9 : 0 | Borac | |||||
29.08
Rudar
Sloga 1924
2
3
|
29.08.2020 | Rudar | 2 : 3 | Sloga 1924 | |||||
29.08
OFK Aranđelovac 1979
Železničar
0
3
|
29.08.2020 | OFK Aranđelovac 1979 | 0 : 3 | Železničar | |||||
29.08
Pomoravlje 1946
Sloga 33
5
4
|
29.08.2020 | Pomoravlje 1946 | 5 : 4 | Sloga 33 |
29.08
Crvena zvezda
SASK
8
1
|
29.08.2020 | Crvena zvezda | 8 : 1 | SASK | |||||
29.08
11:00
Sloga (L)
OFK Obilić
13
1
|
29.08.2020 11:00 | Sloga (L) | 13 : 1 | OFK Obilić | |||||
29.08
Mladi borac
Sloga (M)
1
4
|
29.08.2020 | Mladi borac | 1 : 4 | Sloga (M) |
29.08
12:00
Mladi radnik 1925
Trepča
4
2
|
29.08.2020 12:00 | Mladi radnik 1925 | 4 : 2 | Trepča | |||||
29.08
12:00
Bane 1931
Kiker
0
0
|
29.08.2020 12:00 | Bane 1931 | 0 : 0 | Kiker | |||||
29.08
12:00
Tutin
Novi Pazar
1
9
|
29.08.2020 12:00 | Tutin | 1 : 9 | Novi Pazar | |||||
29.08
12:00
Jedinstvo 2017
Jošanica
0
4
|
29.08.2020 12:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 4 | Jošanica |
29.08
10:00
Mačva
OFK Senjak
5
0
|
29.08.2020 10:00 | Mačva | 5 : 0 | OFK Senjak |
29.08
11:00
Brodarac
011
1
1
|
29.08.2020 11:00 | Brodarac | 1 : 1 | 011 | |||||
29.08
09:00
Lokomotiva
Radnički (NB)
2
1
|
29.08.2020 09:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Radnički (NB) | |||||
29.08
16:00
Sinđelić
BSK Borča
5
0
|
29.08.2020 16:00 | Sinđelić | 5 : 0 | BSK Borča | |||||
29.08
18:45
OFK Beograd
IMT
2
0
|
29.08.2020 18:45 | OFK Beograd | 2 : 0 | IMT | |||||
29.08
10:00
OLE
Voždovac
0
2
|
29.08.2020 10:00 | OLE | 0 : 2 | Voždovac | |||||
29.08
18:00
Čukarički
Teleoptik
8
1
|
29.08.2020 18:00 | Čukarički | 8 : 1 | Teleoptik |
29.08
16:30
RSK
Đerdap
4
1
|
29.08.2020 16:30 | RSK | 4 : 1 | Đerdap | |||||
29.08
16:30
Šumadija (A)
AF Duljaj
0
2
|
29.08.2020 16:30 | Šumadija (A) | 0 : 2 | AF Duljaj | |||||
29.08
16:30
Sloga 33
SFU Gornjak
0
0
|
29.08.2020 16:30 | Sloga 33 | 0 : 0 | SFU Gornjak | |||||
29.08
16:30
Soko 2015
Petlić SD 2006
4
0
|
29.08.2020 16:30 | Soko 2015 | 4 : 0 | Petlić SD 2006 | |||||
29.08
16:30
OPK Rudar 1933
Železničar (P)
5
2
|
29.08.2020 16:30 | OPK Rudar 1933 | 5 : 2 | Železničar (P) | |||||
29.08
16:30
VGSK
Cepelin 026
2
0
|
29.08.2020 16:30 | VGSK | 2 : 0 | Cepelin 026 | |||||
29.08
16:30
Mladi radnik 1926
Plana
5
2
|
29.08.2020 16:30 | Mladi radnik 1926 | 5 : 2 | Plana |
29.08
11:00
Bane 1931
Sloga (K)
1
2
|
29.08.2020 11:00 | Bane 1931 | 1 : 2 | Sloga (K) | |||||
29.08
11:00
Pazar Juniors
Kiker
11
0
|
29.08.2020 11:00 | Pazar Juniors | 11 : 0 | Kiker | |||||
29.08
11:00
Sport Klub 99
Radnički 1923
1
4
|
29.08.2020 11:00 | Sport Klub 99 | 1 : 4 | Radnički 1923 | |||||
29.08
11:00
AF AS Novi Pazar
Bubamara
4
0
|
29.08.2020 11:00 | AF AS Novi Pazar | 4 : 0 | Bubamara | |||||
29.08
11:00
Šumadija 1903
Rudar
3
2
|
29.08.2020 11:00 | Šumadija 1903 | 3 : 2 | Rudar | |||||
29.08
11:00
Apolon 4
Novi Pazar
4
1
|
29.08.2020 11:00 | Apolon 4 | 4 : 1 | Novi Pazar | |||||
29.08
11:00
Jedinstvo 2017
Apolon
0
4
|
29.08.2020 11:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 4 | Apolon |
29.08
10:00
Krila Krajine
Radnički 1912
2
1
|
29.08.2020 10:00 | Krila Krajine | 2 : 1 | Radnički 1912 | |||||
29.08
10:00
Arena Su
ODR
1
4
|
29.08.2020 10:00 | Arena Su | 1 : 4 | ODR | |||||
29.08
10:00
TSC
Spartak ŽK
1
3
|
29.08.2020 10:00 | TSC | 1 : 3 | Spartak ŽK |
29.08
10:00
Sporto 023
Dinamo 1945
6
0
|
29.08.2020 10:00 | Sporto 023 | 6 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
29.08
10:00
OFK Vršac
Akademija Bambi
7
1
|
29.08.2020 10:00 | OFK Vršac | 7 : 1 | Akademija Bambi | |||||
29.08
10:00
Bečkerek 023
Kikinda 1909
3
1
|
29.08.2020 10:00 | Bečkerek 023 | 3 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
29.08
11:00
Radnički (K)
One team
1
6
|
29.08.2020 11:00 | Radnički (K) | 1 : 6 | One team |
29.08
10:00
Jedinstvo (SP)
Radnički (Š)
0
6
|
29.08.2020 10:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 6 | Radnički (Š) |
29.08
14:30
Železničar Kusadak
Mladi radnik 1940
10
2
|
29.08.2020 14:30 | Železničar Kusadak | 10 : 2 | Mladi radnik 1940 | |||||
29.08
Osipaonica
Proleter Mihajlovac
2
0
|
29.08.2020 | Osipaonica | 2 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
29.08
10:00
Bačinac
Mladost 1948
1
4
|
29.08.2020 10:00 | Bačinac | 1 : 4 | Mladost 1948 | |||||
29.08
10:00
Jasenica 2017
Udarnik
3
1
|
29.08.2020 10:00 | Jasenica 2017 | 3 : 1 | Udarnik | |||||
29.08
Budućnost
Bresje Superior
3
0
|
29.08.2020 | Budućnost | 3 : 0 | Bresje Superior | |||||
29.08
10:00
Podunavac
AF Djokić
0
11
|
29.08.2020 10:00 | Podunavac | 0 : 11 | AF Djokić |
29.08
10:00
Omladinac 2014
Drina
8
0
|
29.08.2020 10:00 | Omladinac 2014 | 8 : 0 | Drina | |||||
29.08
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Železničar
7
0
|
29.08.2020 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 7 : 0 | Železničar | |||||
29.08
10:00
Radnički
Mačva 1929
3
1
|
29.08.2020 10:00 | Radnički | 3 : 1 | Mačva 1929 | |||||
29.08
10:00
Senjak
Mačva
1
4
|
29.08.2020 10:00 | Senjak | 1 : 4 | Mačva | |||||
29.08
10:00
Jedinstvo
Rađevac
1
0
|
29.08.2020 10:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Rađevac |
29.08
09:00
Jedinstvo
Lokomotiva
1
2
|
29.08.2020 09:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
29.08
13:00
Kolubara
Palilulac
3
1
|
29.08.2020 13:00 | Kolubara | 3 : 1 | Palilulac | |||||
29.08
17:30
011
BSK 1925
5
2
|
29.08.2020 17:30 | 011 | 5 : 2 | BSK 1925 |
29.08
Radnik
GFK Jagodina
1
3
|
29.08.2020 | Radnik | 1 : 3 | GFK Jagodina | |||||
29.08
Radnički (N)
Kopernikus Železničar
2
2
|
29.08.2020 | Radnički (N) | 2 : 2 | Kopernikus Železničar | |||||
29.08
Napredak
Car Konstantin
0
3
|
29.08.2020 | Napredak | 0 : 3 | Car Konstantin | |||||
29.08
Lider MGM
Radnički (S)
3
0
|
29.08.2020 | Lider MGM | 3 : 0 | Radnički (S) | |||||
29.08
Duel Juniors
Timok 1919
5
1
|
29.08.2020 | Duel Juniors | 5 : 1 | Timok 1919 | |||||
29.08
GFK Dubočica
SFS Borac
0
6
|
29.08.2020 | GFK Dubočica | 0 : 6 | SFS Borac | |||||
29.08
Real
Trayal Knez Lazar
6
0
|
29.08.2020 | Real | 6 : 0 | Trayal Knez Lazar | |||||
29.08
Timočanin
OFK Radnički
1
2
|
29.08.2020 | Timočanin | 1 : 2 | OFK Radnički | |||||
29.08
Šampion 2014
Radnički (P)
2
4
|
29.08.2020 | Šampion 2014 | 2 : 4 | Radnički (P) |
29.08
16:30
Mačva
Radnički 1923
1
0
|
29.08.2020 16:30 | Mačva | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
29.08
16:30
Loznica
Kraljica Marija
5
0
|
29.08.2020 16:30 | Loznica | 5 : 0 | Kraljica Marija | |||||
29.08
16:30
Piksi 036
Požega
4
1
|
29.08.2020 16:30 | Piksi 036 | 4 : 1 | Požega | |||||
29.08
16:30
Plana
Šampion
5
5
|
29.08.2020 16:30 | Plana | 5 : 5 | Šampion | |||||
29.08
16:30
Karađorđe
Jedinstvo
3
3
|
29.08.2020 16:30 | Karađorđe | 3 : 3 | Jedinstvo |
29.08
Duel Juniors 2
Radnički Niš 2
3
0
|
29.08.2020 | Duel Juniors 2 | 3 : 0 | Radnički Niš 2 | |||||
29.08
Lider MGM
Radnički (S)
6
0
|
29.08.2020 | Lider MGM | 6 : 0 | Radnički (S) | |||||
29.08
Knjaževac
OFK Radnički
|
29.08.2020 | Knjaževac | : | OFK Radnički |
29.08
10:00
Mladost (C)
Zadrugar
1
3
|
29.08.2020 10:00 | Mladost (C) | 1 : 3 | Zadrugar | |||||
29.08
11:00
Mladost (B)
Lazarevac
2
2
|
29.08.2020 11:00 | Mladost (B) | 2 : 2 | Lazarevac | |||||
29.08
13:00
Radnički
Akademija fudbala
1
13
|
29.08.2020 13:00 | Radnički | 1 : 13 | Akademija fudbala |
29.08
10:00
Arena SU
Bajša
9
0
|
29.08.2020 10:00 | Arena SU | 9 : 0 | Bajša | |||||
29.08
10:00
Bačka
AFK
1
6
|
29.08.2020 10:00 | Bačka | 1 : 6 | AFK |