XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
523 utakmica za dan Nedelja, 30 Avgust 2020


Fudbal

30.08
16:30
Jedinstvo (SP)
Mladost (NS)
2
0
30.08.2020 16:30 2 : 0
30.08
16:30
Vojvodina 1928
Borac
0
1
30.08.2020 16:30 0 : 1
30.08
16:30
Bane 1931
Sloga 33
1
1
30.08.2020 16:30 1 : 1
30.08
16:30
┼Żelezni─Źar (L)
Mladi radnik 1926
2
0
30.08.2020 16:30 2 : 0
30.08
16:30
Budu─çnost (A)
Trep─Źa
1
1
30.08.2020 16:30 1 : 1
30.08
16:30
Jedinstvo
BASK
1
0
30.08.2020 16:30 1 : 0
30.08
17:00
Studentski grad
BSK 1925
1
0
30.08.2020 17:00 1 : 0
30.08
16:30
Leštane
Stepojevac Vaga
1
0
30.08.2020 16:30 1 : 0
30.08
16:30
Vlasina
Trstenik PPT
1
0
30.08.2020 16:30 1 : 0
30.08
16:30
Kablovi
P─Źinja
3
1
30.08.2020 16:30 3 : 1
30.08
16:30
Mladost
Dunav
4
0
30.08.2020 16:30 4 : 0
30.08
16:30
Timo─Źanin
OFK Sin─Ĺeli─ç
0
3
30.08.2020 16:30 0 : 3
30.08
16:30
Radan
Radni─Źki (S)
0
1
30.08.2020 16:30 0 : 1
30.08
16:30
Rembas
SFS Borac
0
1
30.08.2020 16:30 0 : 1
30.08
16:30
┼Żupa
Budu─çnost (P)
2
3
30.08.2020 16:30 2 : 3
30.08
11:00
Car Konstantin
SFK Morava
7
1
30.08.2020 11:00 7 : 1
30.08
11:00
Proleter
Radnik
2
3
30.08.2020 11:00 2 : 3
30.08
16:30
Real
Vodoja┼ża
3
0
30.08.2020 16:30 3 : 0
30.08
16:30
Polet
Omladinac
4
3
30.08.2020 16:30 4 : 3
30.08
16:30
Budu─çnost
Kori─çani
2
1
30.08.2020 16:30 2 : 1
30.08
16:30
OFK Napredak
Morava (VP)
0
1
30.08.2020 16:30 0 : 1
30.08
16:30
Sloga (M)
Rudar (S)
3
1
30.08.2020 16:30 3 : 1
30.08
16:30
Borac (┼Ż)
OFK Aran─Ĺelovac 1979
0
4
30.08.2020 16:30 0 : 4
30.08
16:30
Zvi┼żd
RSK
0
1
30.08.2020 16:30 0 : 1
RSK
30.08
16:30
OFK Mihajlovac
Sloboda
5
0
30.08.2020 16:30 5 : 0
30.08
16:30
Borac 1932
Sloga (B)
1
2
30.08.2020 16:30 1 : 2
30.08
11:00
Jedinstvo Putevi
Polet (T)
3
1
30.08.2020 11:00 3 : 1
30.08
11:00
Rampa
Prijevor
0
0
30.08.2020 11:00 0 : 0
30.08
16:30
Jasen
Crnokosa
3
1
30.08.2020 16:30 3 : 1
30.08
16:30
Sloboda (─î)
Sloga (BB)
5
2
30.08.2020 16:30 5 : 2
30.08
16:30
Omladinac
Polimlje
0
1
30.08.2020 16:30 0 : 1
30.08
16:30
Rubribreza
Jedinstvo Vladimirci 1924
1
1
30.08.2020 16:30 1 : 1
30.08
16:30
Borac (L)
Zadrugar
3
1
30.08.2020 16:30 3 : 1
30.08
16:30
Mladost (Dr)
Drina
0
0
30.08.2020 16:30 0 : 0
30.08
16:30
Sloga (B)
Radni─Źki (K)
3
0
30.08.2020 16:30 3 : 0
30.08
16:30
Mladost (P)
Radni─Źki (V)
3
2
30.08.2020 16:30 3 : 2
30.08
16:30
Vrelo Sport
Mladost (DD)
3
0
30.08.2020 16:30 3 : 0
30.08
16:30
Radni─Źki (S)
Vojvodina (BG)
1
2
30.08.2020 16:30 1 : 2
30.08
16:30
Tavankut
OFK Vrbas
3
1
30.08.2020 16:30 3 : 1
30.08
16:30
Mladost (BP)
Hercegovac
1
1
30.08.2020 16:30 1 : 1
30.08
16:30
Mladost (T)
Njegoš
2
1
30.08.2020 16:30 2 : 1
30.08
16:30
Borac
Krajina
3
1
30.08.2020 16:30 3 : 1
30.08
16:30
Banat
Proleter
1
0
30.08.2020 16:30 1 : 0
30.08
16:30
Crvena zvezda
OFK Kikinda 1909
0
3
30.08.2020 16:30 0 : 3
30.08
16:30
┼ŻAK
Omladinac FAM
0
1
30.08.2020 16:30 0 : 1
30.08
16:30
Radni─Źki (K)
Begej
1
0
30.08.2020 16:30 1 : 0
30.08
16:30
Jugovi─ç
Mladost
0
4
30.08.2020 16:30 0 : 4
30.08
16:30
Sloboda
Podrinje
5
0
30.08.2020 16:30 5 : 0
30.08
16:30
Jadran
Index
3
7
30.08.2020 16:30 3 : 7
30.08
16:30
Budu─çnost
Jedinstvo
1
2
30.08.2020 16:30 1 : 2
30.08
16:30
Hajduk
Crvena Zvezda
2
0
30.08.2020 16:30 2 : 0
30.08
16:30
Juhor
Kušiljevo
0
0
30.08.2020 16:30 0 : 0
30.08
16:30
Sloga (M)
Jastrebac
4
0
30.08.2020 16:30 4 : 0
30.08
16:30
OFK Lugomir
Kopaonik
1
0
30.08.2020 16:30 1 : 0
30.08
16:30
Moravac 2015
Temni─ç 1924
4
1
30.08.2020 16:30 4 : 1
30.08
16:30
OFK 019
Lu┼żnica
0
0
30.08.2020 16:30 0 : 0
30.08
16:30
Branik
Brodoremont
1
3
30.08.2020 16:30 1 : 3
30.08
11:00
Tanasko Raji─ç
OFK Slatina
5
0
30.08.2020 11:00 5 : 0
30.08
16:30
Rajko Miti─ç
Senjak
2
1
30.08.2020 16:30 2 : 1
30.08
16:30
OFK Brzi Brod
Naša krila 1936
2
2
30.08.2020 16:30 2 : 2
30.08
16:30
Morava
Malošište
3
1
30.08.2020 16:30 3 : 1
30.08
16:30
Orljane
Pukovac
1
2
30.08.2020 16:30 1 : 2
30.08
16:30
Jedinstvo (GM)
Delijski Vis
3
0
30.08.2020 16:30 3 : 0
30.08
16:30
Bukovik
Rudar
3
0
30.08.2020 16:30 3 : 0
30.08
16:30
─îekmin
Gracko
4
2
30.08.2020 16:30 4 : 2
30.08
16:30
Jablanica
Nebeski Andjeli
1
1
30.08.2020 16:30 1 : 1
30.08
16:30
Svetlost
Jedinstvo (G)
1
0
30.08.2020 16:30 1 : 0
30.08
16:30
Dobri─Ź
Sloga
0
1
30.08.2020 16:30 0 : 1
30.08
16:30
Jedinstvo (GS)
┼Żitora─Ĺa
2
3
30.08.2020 16:30 2 : 3
30.08
16:30
Vranjska Banja
Budu─çnost
1
1
30.08.2020 16:30 1 : 1
30.08
16:30
Dunav
Komgrap
0
0
30.08.2020 16:30 0 : 0
30.08
16:30
Budu─çnost (Z)
Milutinac
1
0
30.08.2020 16:30 1 : 0
30.08
16:30
Vr─Źin
BSK 1926
0
0
30.08.2020 16:30 0 : 0
30.08
10:00
Borac (L)
Poštar Zvezdara
3
1
30.08.2020 10:00 3 : 1
30.08
17:00
Rudar (P)
Radni─Źki 1946
1
0
30.08.2020 17:00 1 : 0
30.08
17:00
OFK Rtanj
Hajduk
2
1
30.08.2020 17:00 2 : 1
30.08
17:00
Omladinac
Sloga
2
1
30.08.2020 17:00 2 : 1
30.08
17:00
Grani─Źar
Osni─ç
2
2
30.08.2020 17:00 2 : 2
30.08
17:00
Trebi─Ź
Rtanj
5
0
30.08.2020 17:00 5 : 0
30.08
16:30
Ma─Źkovac
13. April
4
2
30.08.2020 16:30 4 : 2
30.08
16:30
Mladost (DK)
Mladost (T)
3
4
30.08.2020 16:30 3 : 4
30.08
16:30
Sloga (D)
Sebe─Źevac
1
0
30.08.2020 16:30 1 : 0
30.08
16:30
Sloga (─ć)
FUD
4
0
30.08.2020 16:30 4 : 0
FUD
30.08
16:30
Donji Kopaonik
Trudbenik
2
2
30.08.2020 16:30 2 : 2
30.08
16:30
Kupci
Gradina
2
6
30.08.2020 16:30 2 : 6
30.08
17:00
Sremac
Hajduk (V)
5
0
30.08.2020 17:00 5 : 0
30.08
17:00
Borac (M)
Ljukovo
0
1
30.08.2020 17:00 0 : 1
30.08
17:00
PSK
Hajduk (B)
1
1
30.08.2020 17:00
PSK
1 : 1
30.08
17:00
Mitros
Borac (K)
1
2
30.08.2020 17:00 1 : 2
30.08
17:00
Donji Srem 2015
Sloga
2
0
30.08.2020 17:00 2 : 0
30.08
17:00
BSK
Napredak
1
2
30.08.2020 17:00
BSK
1 : 2
30.08
16:30
Crvena zvezda
Jugoslavija
1
0
30.08.2020 16:30 1 : 0
30.08
16:30
Radni─Źki (B)
Hajdu─Źica
1
1
30.08.2020 16:30 1 : 1
30.08
16:30
Strela
Partizan (U)
2
1
30.08.2020 16:30 2 : 1
30.08
16:30
Dolina
Banat (I)
6
0
30.08.2020 16:30 6 : 0
30.08
16:30
Budu─çnost (A)
Spartak 1911
3
1
30.08.2020 16:30 3 : 1
30.08
16:30
Stari Tamiš
Polet (Id)
2
0
30.08.2020 16:30 2 : 0
30.08
16:30
Sloga (BNS)
Potporanj
0
1
30.08.2020 16:30 0 : 1
30.08
17:00
Omladinac
┼ŻAK
0
3
30.08.2020 17:00 0 : 3
30.08
17:00
Rusin
Borac (BG)
4
0
30.08.2020 17:00 4 : 0
30.08
17:00
Budu─çnost (G)
Magli─ç
3
5
30.08.2020 17:00 3 : 5
30.08
17:00
Borac 46
Kulpin
3
2
30.08.2020 17:00 3 : 2
30.08
17:00
Kordun
Slavija
1
2
30.08.2020 17:00 1 : 2
30.08
17:00
Budu─çnost (P)
Polet
2
0
30.08.2020 17:00 2 : 0
30.08
17:00
Zadrugar
Budu─çnost (M)
0
4
30.08.2020 17:00 0 : 4
30.08
17:00
SU Stanišić 1920
Tvr─Ĺava
3
0
30.08.2020 17:00 3 : 0
30.08
17:00
Radni─Źki 1918
BSK
2
1
30.08.2020 17:00 2 : 1
BSK
30.08
16:30
Senta
AFK
4
1
30.08.2020 16:30 4 : 1
AFK
30.08
16:30
─Éur─Ĺin
Sloga
1
2
30.08.2020 16:30 1 : 2
30.08
16:30
Jadran
Iskra
3
0
30.08.2020 16:30 3 : 0
30.08
16:45
Budu─çnost
E─Ĺ┼íeg
0
1
30.08.2020 16:45 0 : 1
30.08
16:30
Obili─ç
Napredak
0
2
30.08.2020 16:30 0 : 2
30.08
17:00
Crvena zvezda
Potisje
4
0
30.08.2020 17:00 4 : 0
30.08
17:00
Lehel
Vojvodina (B)
1
6
30.08.2020 17:00 1 : 6
30.08
17:00
Rusanda
ASK
3
0
30.08.2020 17:00 3 : 0
ASK
30.08
17:00
OFK Klek
Radni─Źki 1911
0
2
30.08.2020 17:00 0 : 2
30.08
17:00
Mladost (BD)
Polet
3
0
30.08.2020 17:00 3 : 0
30.08
17:00
2. Oktobar
Tamiš
3
1
30.08.2020 17:00 3 : 1
30.08
17:00
Vojvodina (NM)
Borac
0
0
30.08.2020 17:00 0 : 0
30.08
SASK
Polet
4
1
30.08.2020 4 : 1
30.08
Radnik (SP)
┼Żelezni─Źar Kusadak
1
1
30.08.2020 1 : 1
30.08
Obili─ç
Bresje Superior
6
0
30.08.2020 6 : 0
30.08
Budu─çnost
Osipaonica
0
0
30.08.2020 0 : 0
30.08
Pobeda
Ba─Źinac
0
1
30.08.2020 0 : 1
30.08
Sloga (M)
Mladi radnik 1940
1
0
30.08.2020 1 : 0
30.08
Podunavac
Sloga (L)
2
0
30.08.2020 2 : 0
30.08
17:00
Vin─Źa
Prvi srpski ustanak
1
3
30.08.2020 17:00 1 : 3
30.08
17:00
Grizli ML
Partizan (BB)
4
0
30.08.2020 17:00 4 : 0
30.08
17:00
Partizan 1945
Šumadinac (S)
1
5
30.08.2020 17:00 1 : 5
30.08
17:00
Šumadinac 1913
Sloga (Z)
3
1
30.08.2020 17:00 3 : 1
30.08
17:00
BSK
Lokomotiva
1
2
30.08.2020 17:00
BSK
1 : 2
30.08
17:00
Borac (P)
Marjan (K)
1
3
30.08.2020 17:00 1 : 3
30.08
17:00
Banja 1957
Plaskovac
2
0
30.08.2020 17:00 2 : 0
30.08
17:00
Jasenica (B)
┼ŻSK
1
0
30.08.2020 17:00 1 : 0
30.08
17:00
Trnava
Omladinac
2
2
30.08.2020 17:00 2 : 2
30.08
16:30
Institut
Sin─Ĺeli─ç 2012
2
2
30.08.2020 16:30 2 : 2
30.08
11:00
Hajduk
Postar 1930
1
2
30.08.2020 11:00 1 : 2
30.08
16:30
PKB (PS)
Borac (P)
4
0
30.08.2020 16:30 4 : 0
30.08
16:30
DIF
PKB Kovilovo
1
0
30.08.2020 16:30
DIF
1 : 0
30.08
16:30
Balkan Mirijevo
Umka
0
1
30.08.2020 16:30 0 : 1
30.08
16:30
Posavac Tišma
Heroj Polet
4
1
30.08.2020 16:30 4 : 1
30.08
16:30
Polet
Mladi borac
0
4
30.08.2020 16:30 0 : 4
30.08
16:30
Rojkovac
Radni─Źki
0
2
30.08.2020 16:30 0 : 2
30.08
16:30
Lisovi─ç 1977
Vrani─ç
1
0
30.08.2020 16:30 1 : 0
30.08
16:30
Duboko
Strelac
1
2
30.08.2020 16:30 1 : 2
30.08
16:30
OFK Budu─çnost
Zvezda
0
1
30.08.2020 16:30 0 : 1
30.08
16:30
OFK Zabre┼żje
OFK Borac
3
3
30.08.2020 16:30 3 : 3
30.08
16:30
Zuce 2019
Rabrovac
6
0
30.08.2020 16:30 6 : 0
30.08
16:30
Dunavac
Velika Krsna
9
1
30.08.2020 16:30 9 : 1
30.08
16:30
Šumadija 1962
Pudarci
1
1
30.08.2020 16:30 1 : 1
30.08
16:30
SUF Kova─Źevac 1956
Zaklopa─Źa
2
0
30.08.2020 16:30 2 : 0
30.08
16:30
Bole─Ź
Kosmajac
4
1
30.08.2020 16:30 4 : 1
30.08
17:00
Šajkaš 1908
Titel
4
0
30.08.2020 17:00 4 : 0
30.08
17:00
Veternik
TSK
3
0
30.08.2020 17:00 3 : 0
TSK
30.08
17:00
OFK Sirig
Jedinstvo
1
0
30.08.2020 17:00 1 : 0
30.08
17:00
Fruškogorac
Hajduk
6
2
30.08.2020 17:00 6 : 2
30.08
17:00
┼ŻSK
Ba─Źka (B)
1
1
30.08.2020 17:00 1 : 1
30.08
17:00
Petrovaradin
Omladinac
1
2
30.08.2020 17:00 1 : 2
30.08
17:00
Ba─Źka 1923
OFK Futog
5
0
30.08.2020 17:00 5 : 0
30.08
11:00
Klju─Ź
BSK
0
0
30.08.2020 11:00 0 : 0
BSK
30.08
16:30
Mladost
Radni─Źki
3
1
30.08.2020 16:30 3 : 1
30.08
16:30
Blizna
Šarbanovac
2
0
30.08.2020 16:30 2 : 0
30.08
16:30
Polet
Nemetali
2
0
30.08.2020 16:30 2 : 0
30.08
17:00
Mladost (P)
Maršić
2
0
30.08.2020 17:00 2 : 0
30.08
17:00
21. oktobar
Sloboda (G)
0
4
30.08.2020 17:00 0 : 4
30.08
17:00
OFK Bagremar
Slavija
1
4
30.08.2020 17:00 1 : 4
30.08
17:00
Šumadija 1934
Srbija
1
5
30.08.2020 17:00 1 : 5
30.08
17:00
Kutlovo
Šumadinac KG
2
0
30.08.2020 17:00 2 : 0
30.08
17:00
Jedinstvo
Zastava
4
2
30.08.2020 17:00 4 : 2
30.08
16:00
Mladost (L)
Mladost (DK)
4
2
30.08.2020 16:00 4 : 2
30.08
16:00
Sloboda
Stevan Nešticki
2
1
30.08.2020 16:00 2 : 1
30.08
16:00
Omladinac
Radni─Źki 1936
0
4
30.08.2020 16:00 0 : 4
30.08
16:00
Morava
Vulkan 1963
4
1
30.08.2020 16:00 4 : 1
30.08
16:00
─îegar 1946
Planinac 1933
1
0
30.08.2020 16:00 1 : 0
30.08
16:00
Crvena zastava
Palilulac
0
0
30.08.2020 16:00 0 : 0
30.08
16:00
─îegar 2013
Aluminjum
0
2
30.08.2020 16:00 0 : 2
30.08
17:00
Napredak 1936
Rudar (Kr)
1
0
30.08.2020 17:00 1 : 0
30.08
17:00
Mladost (B)
Mlava (ML)
2
1
30.08.2020 17:00 2 : 1
30.08
17:00
Integral
Sirakovo
6
1
30.08.2020 17:00 6 : 1
30.08
17:00
Vihor
Sloga (L)
0
1
30.08.2020 17:00 0 : 1
30.08
17:00
Manastirica
Rudar 2001
0
7
30.08.2020 17:00 0 : 7
30.08
17:00
Budu─çnost (V)
Napredak Simi─çevo
0
0
30.08.2020 17:00 0 : 0
30.08
17:00
┼Żelezni─Źar
Omladinac (Š)
3
0
30.08.2020 17:00 3 : 0
30.08
16:30
Bali─Źevac
Svrljig
3
0
30.08.2020 16:30 3 : 0
30.08
16:30
Moravac (─î)
Moravac (ZT)
3
2
30.08.2020 16:30 3 : 2
30.08
16:30
Borac
Pobeda
1
2
30.08.2020 16:30 1 : 2
30.08
16:30
Doljevac
Jastrebac
4
1
30.08.2020 16:30 4 : 1
30.08
11:00
Palilula
Rasova─Źa
2
1
30.08.2020 11:00 2 : 1
30.08
16:30
Radni─Źki 1924
Sloga
1
0
30.08.2020 16:30 1 : 0
30.08
17:00
Budu─çnost
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
30.08.2020 17:00 1 : 1
30.08
17:00
Gru┼ża
Jovo Kursula
0
1
30.08.2020 17:00 0 : 1
30.08
17:00
Ibar
Granit
1
2
30.08.2020 17:00 1 : 2
30.08
17:00
Ribnica
Mladi radnik 1925
1
2
30.08.2020 17:00 1 : 2
30.08
17:00
Kraljevo Hajduk
Mataruge
1
1
30.08.2020 17:00 1 : 1
30.08
17:00
Napredak
Popovi─çi Vrnjci
1
2
30.08.2020 17:00 1 : 2
30.08
17:00
Jedinstvo 2017
Tavnik
1
1
30.08.2020 17:00 1 : 1
30.08
17:00
Juhor (G)
Morava (KS)
4
0
30.08.2020 17:00 4 : 0
30.08
17:00
Orlovi
OFK Juhor 2016
2
3
30.08.2020 17:00 2 : 3
30.08
17:00
Partizan
Dragocvet
3
2
30.08.2020 17:00 3 : 2
30.08
17:00
Kolare
Mladost (J)
4
5
30.08.2020 17:00 4 : 5
30.08
17:00
Morava (R)
Sloga
3
2
30.08.2020 17:00 3 : 2
30.08
17:00
Budu─çnost (M)
Rudar
1
3
30.08.2020 17:00 1 : 3
30.08
17:00
Resavac
Javor
2
1
30.08.2020 17:00 2 : 1
30.08
17:00
Mladost (K)
Budu─çnost (─É)
1
1
30.08.2020 17:00 1 : 1
30.08
17:00
ZSK
Strmovo 1968
1
6
30.08.2020 17:00
ZSK
1 : 6
30.08
17:00
Iskra
OFK Br─Ĺanac
1
1
30.08.2020 17:00 1 : 1
30.08
17:00
Joks Junajted
Dimitrije Tucovi─ç
0
1
30.08.2020 17:00 0 : 1
30.08
16:30
Gradac
Vu─Źje
2
4
30.08.2020 16:30 2 : 4
30.08
16:30
Progres
Zlo─çudovo
1
2
30.08.2020 16:30 1 : 2
30.08
16:30
Donja Lomnica
Kumarevo 65
0
2
30.08.2020 16:30 0 : 2
30.08
16:30
Polet
Jedinstvo
1
1
30.08.2020 16:30 1 : 1
30.08
16:30
OFK Brza
Bratstvo
1
1
30.08.2020 16:30 1 : 1
30.08
16:30
Umac
Bobište
4
1
30.08.2020 16:30 4 : 1
30.08
16:30
Sloboda
BSK
2
1
30.08.2020 16:30 2 : 1
BSK
30.08
16:30
┼Żelezni─Źar
Milanovo
3
0
30.08.2020 16:30 3 : 0
30.08
16:30
Mladi borac
Šumadija
2
1
30.08.2020 16:30 2 : 1
30.08
16:30
Mladost 1959
OFK Morava
0
2
30.08.2020 16:30 0 : 2
30.08
16:30
Sloga
Real
2
2
30.08.2020 16:30 2 : 2
30.08
16:30
Moravac
Planta┼ża
2
2
30.08.2020 16:30 2 : 2
30.08
16:30
Je┼żevica
Peru─çac
5
2
30.08.2020 16:30 5 : 2
30.08
16:30
Prvi partizan
Savinac
0
5
30.08.2020 16:30 0 : 5
30.08
16:30
Se─Źica
Jedinstvo
0
2
30.08.2020 16:30 0 : 2
30.08
16:30
Omladinac
Polet
1
2
30.08.2020 16:30 1 : 2
30.08
16:30
Višesava
Bakionica
3
4
30.08.2020 16:30 3 : 4
30.08
16:30
Avijati─Źar Vranjani
Kotroman
0
2
30.08.2020 16:30 0 : 2
30.08
16:30
Lazarica
─îajetina
1
3
30.08.2020 16:30 1 : 3
30.08
11:00
Rakova
Prilike
2
3
30.08.2020 11:00 2 : 3
30.08
17:00
Jedinstvo
Vo─çar
4
2
30.08.2020 17:00 4 : 2
30.08
17:00
Draga─Źevo
Ozremica
4
1
30.08.2020 17:00 4 : 1
30.08
17:00
Morava
Spartak
3
1
30.08.2020 17:00 3 : 1
30.08
17:00
Zadrugar
Mladost (P)
1
1
30.08.2020 17:00 1 : 1
30.08
17:00
Ozrem PMH
Napredak
5
2
30.08.2020 17:00 5 : 2
30.08
17:00
Donja Vrbava
Jedinstvo (GG)
0
2
30.08.2020 17:00 0 : 2
30.08
17:00
Jedinstvo (K)
Rudar
2
1
30.08.2020 17:00 2 : 1
30.08
17:00
Backovac Junajted
Orlovac
2
3
30.08.2020 17:00 2 : 3
30.08
16:30
Cer (JL)
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
30.08.2020 16:30 1 : 1
30.08
16:30
Mladi borac
Vidojevica
2
1
30.08.2020 16:30 2 : 1
30.08
16:30
Sloga (LŠ)
Sloga (KR)
2
0
30.08.2020 16:30 2 : 0
30.08
16:30
Duško
Cer (PE)
1
7
30.08.2020 16:30 1 : 7
30.08
16:30
Milan Orli─ç
Hajduk Stanko
0
2
30.08.2020 16:30 0 : 2
30.08
16:30
Mladost
Rudar
0
0
30.08.2020 16:30 0 : 0
30.08
16:30
Gradac
Garevina
0
4
30.08.2020 16:30 0 : 4
30.08
16:30
Rubin
Kamenorezac 76
1
2
30.08.2020 16:30 1 : 2
30.08
16:30
Jezero
Velika Drenova
4
1
30.08.2020 16:30 4 : 1
30.08
16:30
Vinogradar
Poljoprivrednik
3
1
30.08.2020 16:30 3 : 1
30.08
16:30
Polet 57
Omladinac (U)
5
1
30.08.2020 16:30 5 : 1
30.08
16:30
14. Oktobar
┼Żupski biseri
4
2
30.08.2020 16:30 4 : 2
30.08
16:30
Polet
Banat (D)
0
2
30.08.2020 16:30 0 : 2
30.08
16:30
Ratar
Dunav
0
7
30.08.2020 16:30 0 : 7
30.08
16:30
Borac (VS)
Omladinac
4
0
30.08.2020 16:30 4 : 0
30.08
16:30
Grani─Źar
Borac (VG)
3
4
30.08.2020 16:30 3 : 4
30.08
16:30
Ševac
Vulturul
1
2
30.08.2020 16:30 1 : 2
30.08
16:30
Karaš (K)
Partizan (K)
3
1
30.08.2020 16:30 3 : 1
30.08
17:00
Jedinstvo
─îSK
1
1
30.08.2020 17:00 1 : 1
30.08
17:00
Srem
Krušedol
4
2
30.08.2020 17:00 4 : 2
30.08
17:00
Grani─Źar
Polet
5
1
30.08.2020 17:00 5 : 1
30.08
17:00
Šumar
Fruškogorac
1
0
30.08.2020 17:00 1 : 0
30.08
17:00
Hrtkovci
Napredak
1
2
30.08.2020 17:00 1 : 2
30.08
17:00
Radni─Źki
OFK Bresta─Ź
4
0
30.08.2020 17:00 4 : 0
30.08
17:00
Dunav
Kameni
3
0
30.08.2020 17:00 3 : 0
30.08
17:00
Mladost
Sremac
5
2
30.08.2020 17:00 5 : 2
30.08
17:00
OFK Biki─ç
Grani─Źar 1924
3
0
30.08.2020 17:00 3 : 0
30.08
17:00
Obili─ç 1993
Erdevik 2017
3
1
30.08.2020 17:00 3 : 1
30.08
17:00
Sloga
Jednota
4
1
30.08.2020 17:00 4 : 1
30.08
17:00
Sloboda
Jedinstvo
1
2
30.08.2020 17:00 1 : 2
30.08
17:00
Trgova─Źki
OFK Zeka Buljubaša
1
0
30.08.2020 17:00 1 : 0
30.08
10:00
Fruška Gora
Zmaj
2
1
30.08.2020 10:00 2 : 1
30.08
17:00
Grani─Źar (K)
Fruškogorac
1
1
30.08.2020 17:00 1 : 1
30.08
17:00
Sremac (J)
Sremac (B)
1
5
30.08.2020 17:00 1 : 5
30.08
16:30
OFK Gradnulica
Tisa 1933
0
2
30.08.2020 16:30 0 : 2
30.08
16:30
Bile─çanin
Naftagas
1
1
30.08.2020 16:30 1 : 1
30.08
16:30
Mladost
┼ŻFK Banat Baglja┼í
1
2
30.08.2020 16:30 1 : 2
30.08
16:30
OFK Staji─çevo
Zlatica
9
2
30.08.2020 16:30 9 : 2
30.08
17:00
Mladost (R)
Šamot
4
3
30.08.2020 17:00 4 : 3
30.08
17:00
Borac
Trešnjevica
1
1
30.08.2020 17:00 1 : 1
30.08
17:00
Brezovac
Kopljari
1
2
30.08.2020 17:00 1 : 2
30.08
11:00
B 2000
Mladi rudar
1
2
30.08.2020 11:00 1 : 2
30.08
10:00
Gorski Car
Radoje Domanovi─ç
3
2
30.08.2020 10:00 3 : 2
30.08
17:00
Budu─çnost
Mladost (J)
0
1
30.08.2020 17:00 0 : 1
30.08
17:00
Mladi radnik (D)
Kruševica 1980
1
3
30.08.2020 17:00 1 : 3
30.08
17:00
Napredak (MK)
Mladost (R)
0
2
30.08.2020 17:00 0 : 2
30.08
17:00
Jedinstvo (O)
Kara─Ĺor─Ĺe 2013 (Vi┼í)
3
1
30.08.2020 17:00 3 : 1
30.08
17:00
Šumadija (S)
─îestin
5
1
30.08.2020 17:00 5 : 1
30.08
17:00
Badnjevac
BSK
3
0
30.08.2020 17:00 3 : 0
BSK
30.08
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe (V)
Feniks
4
1
30.08.2020 11:00 4 : 1
30.08
17:00
Mladost
Dinamo 1923
1
2
30.08.2020 17:00 1 : 2
30.08
17:00
Kula
Dunav
4
0
30.08.2020 17:00 4 : 0
30.08
17:00
Aleksa Šantić
Hajduk
3
4
30.08.2020 17:00 3 : 4
30.08
17:00
Polet
Terekveš
5
1
30.08.2020 17:00 5 : 1
30.08
17:00
Bratstvo 2019
Lipar
4
0
30.08.2020 17:00 4 : 0
30.08
10:00
OFK Hajduk
─îenej
0
6
30.08.2020 10:00 0 : 6
30.08
10:00
Moskva
Hajduk (G)
1
3
30.08.2020 10:00 1 : 3
30.08
17:00
Obili─ç
┼Żelezni─Źar
2
0
30.08.2020 17:00 2 : 0
30.08
17:00
Sloga
Dinamo
0
5
30.08.2020 17:00 0 : 5
30.08
17:00
Proleter
Borac (R)
5
2
30.08.2020 17:00 5 : 2
30.08
17:00
Jadran
Dobra─Źa
2
4
30.08.2020 17:00 2 : 4
30.08
17:00
Košutnjak
Divostin
5
1
30.08.2020 17:00 5 : 1
30.08
17:00
Partizan
─ćava
0
2
30.08.2020 17:00 0 : 2
30.08
17:00
Stig 1955
Napredak (B)
6
2
30.08.2020 17:00 6 : 2
30.08
17:00
BSK 1931
Mlava (B)
1
2
30.08.2020 17:00 1 : 2
30.08
17:00
Bari─Ź
Sloga (M)
3
1
30.08.2020 17:00 3 : 1
30.08
17:00
Napredak (P)
Polet (V)
1
5
30.08.2020 17:00 1 : 5
30.08
17:00
Batovac
Borac 2016
4
1
30.08.2020 17:00 4 : 1
30.08
17:00
Dizel
Ljubi─Źevo
4
3
30.08.2020 17:00 4 : 3
30.08
17:00
Pek
Baštovan 2015
0
2
30.08.2020 17:00
Pek
0 : 2
30.08
16:30
┼Żeleznik 1930
Velika Moštanica
4
1
30.08.2020 16:30 4 : 1
30.08
16:30
Novi Beograd
13. maj
9
1
30.08.2020 16:30 9 : 1
30.08
16:30
BUSK
Be┼żanija
1
1
30.08.2020 16:30 1 : 1
30.08
10:00
Rekreativo 011
Dedinje
3
2
30.08.2020 10:00 3 : 2
30.08
16:30
Busije
Zmaj 1953
5
0
30.08.2020 16:30 5 : 0
30.08
16:30
Minel
Lepušnica
2
2
30.08.2020 16:30 2 : 2
30.08
16:30
Palilulac
OFK Crvenka
3
2
30.08.2020 16:30 3 : 2
30.08
16:30
Pionir
Resnik
0
0
30.08.2020 16:30 0 : 0
30.08
16:30
Siti Sport Klub
Mladi proleter
4
0
30.08.2020 16:30 4 : 0
30.08
17:00
Mineral 2015
Mlada krila
0
1
30.08.2020 17:00 0 : 1
30.08
11:00
Milo─Źajac
Jedinstvo (D)
3
0
30.08.2020 11:00 3 : 0
30.08
17:00
Borac (A)
Progorelica
0
3
30.08.2020 17:00 0 : 3
30.08
17:00
Bra─ça Vukovi─ç
Sloga Obrva
4
0
30.08.2020 17:00 4 : 0
30.08
17:00
Borac (V)
Mladost 1981
2
0
30.08.2020 17:00