31.08
17:00
Radnički 1923
Sloga (K)
4
0
|
31.08.2020 17:00 | Radnički 1923 | 4 : 0 | Sloga (K) |
31.08
10:00
Vojvodina
Dinamo 1945
4
0
|
31.08.2020 10:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Dinamo 1945 |
31.08
16:00
Radnik
Radnički (S)
1
2
|
31.08.2020 16:00 | Radnik | 1 : 2 | Radnički (S) |
31.08
09:30
011
Radnički (NB) 2
2
1
|
31.08.2020 09:30 | 011 | 2 : 1 | Radnički (NB) 2 | |||||
31.08
17:00
Zvezdara
Brodarac 2
3
2
|
31.08.2020 17:00 | Zvezdara | 3 : 2 | Brodarac 2 |
31.08
11:00
IM Rakovica
GSP Polet Dorćol
3
0
|
31.08.2020 11:00 | IM Rakovica | 3 : 0 | GSP Polet Dorćol | |||||
31.08
11:00
Mladenovac
Poštar 1930
2
1
|
31.08.2020 11:00 | Mladenovac | 2 : 1 | Poštar 1930 |
31.08
13:00
IMT
Internacional
6
1
|
31.08.2020 13:00 | IMT | 6 : 1 | Internacional | |||||
31.08
09:00
OFK Žarkovo
Sinđelić
0
2
|
31.08.2020 09:00 | OFK Žarkovo | 0 : 2 | Sinđelić | |||||
31.08
14:00
BSK Borča
RFK Grafičar
0
0
|
31.08.2020 14:00 | BSK Borča | 0 : 0 | RFK Grafičar |
31.08
12:00
Vojvodina
Dinamo 1945
13
0
|
31.08.2020 12:00 | Vojvodina | 13 : 0 | Dinamo 1945 |
31.08
09:00
Rakovica
IMT
2
1
|
31.08.2020 09:00 | Rakovica | 2 : 1 | IMT | |||||
31.08
09:00
BSK
OLE
0
5
|
31.08.2020 09:00 | BSK | 0 : 5 | OLE | |||||
31.08
10:00
Sinđelić
DIF
4
1
|
31.08.2020 10:00 | Sinđelić | 4 : 1 | DIF |
31.08
Duel Juniors
Timok 1919
4
2
|
31.08.2020 | Duel Juniors | 4 : 2 | Timok 1919 |
31.08
18:30
Sloboda
Crvena zvezda
3
3
|
31.08.2020 18:30 | Sloboda | 3 : 3 | Crvena zvezda | |||||
31.08
18:30
Osipaonica
Vučak
3
2
|
31.08.2020 18:30 | Osipaonica | 3 : 2 | Vučak | |||||
31.08
18:30
Selevac
Kolonija
2
1
|
31.08.2020 18:30 | Selevac | 2 : 1 | Kolonija | |||||
31.08
18:30
Radnički
Smederevo
9
0
|
31.08.2020 18:30 | Radnički | 9 : 0 | Smederevo | |||||
31.08
18:30
Železničar
Medicinar
6
5
|
31.08.2020 18:30 | Železničar | 6 : 5 | Medicinar |
31.08
18:30
BSK
Borac
4
3
|
31.08.2020 18:30 | BSK | 4 : 3 | Borac | |||||
31.08
18:30
Mladi radnik
Drugari
0
2
|
31.08.2020 18:30 | Mladi radnik | 0 : 2 | Drugari | |||||
31.08
18:30
Omladinac
Podunavac
0
6
|
31.08.2020 18:30 | Omladinac | 0 : 6 | Podunavac | |||||
31.08
18:30
Dunav Osiguranje
Mihajlovac
4
4
|
31.08.2020 18:30 | Dunav Osiguranje | 4 : 4 | Mihajlovac |
31.08
17:00
Taurunum
Mladenovac
4
1
|
31.08.2020 17:00 | Taurunum | 4 : 1 | Mladenovac | |||||
31.08
17:30
Beograd
Kosovo i Metohija
4
1
|
31.08.2020 17:30 | Beograd | 4 : 1 | Kosovo i Metohija | |||||
31.08
17:30
Policajac
Plavi 2000
7
1
|
31.08.2020 17:30 | Policajac | 7 : 1 | Plavi 2000 | |||||
31.08
17:30
PKB
Dunav
2
3
|
31.08.2020 17:30 | PKB | 2 : 3 | Dunav | |||||
31.08
17:30
Resnik
Brodarac
2
6
|
31.08.2020 17:30 | Resnik | 2 : 6 | Brodarac | |||||
31.08
17:30
Srem
BUSK
2
2
|
31.08.2020 17:30 | Srem | 2 : 2 | BUSK |
31.08
17:30
Rekreativo
Duga
2
1
|
31.08.2020 17:30 | Rekreativo | 2 : 1 | Duga | |||||
31.08
17:30
TENT 1994
Kovilovo
1
0
|
31.08.2020 17:30 | TENT 1994 | 1 : 0 | Kovilovo | |||||
31.08
17:30
Bubamara 2010
Hajduk
4
5
|
31.08.2020 17:30 | Bubamara 2010 | 4 : 5 | Hajduk | |||||
31.08
17:30
Belo Polje
Boleč
0
3
|
31.08.2020 17:30 | Belo Polje | 0 : 3 | Boleč | |||||
31.08
17:30
GSP Polet
Borac
2
2
|
31.08.2020 17:30 | GSP Polet | 2 : 2 | Borac | |||||
31.08
18:00
Adanex
Jedinstvo
3
3
|
31.08.2020 18:00 | Adanex | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
31.08
18:00
Šećeranac
Budućnost
3
3
|
31.08.2020 18:00 | Šećeranac | 3 : 3 | Budućnost |
31.08
17:30
Železnik
Slavija
5
0
|
31.08.2020 17:30 | Železnik | 5 : 0 | Slavija | |||||
31.08
17:30
Sinđelić (U)
BSV
5
3
|
31.08.2020 17:30 | Sinđelić (U) | 5 : 3 | BSV | |||||
31.08
17:30
TEK Sloga
Zvezdara
0
4
|
31.08.2020 17:30 | TEK Sloga | 0 : 4 | Zvezdara | |||||
31.08
17:30
Radnički (O)
Leštane
5
1
|
31.08.2020 17:30 | Radnički (O) | 5 : 1 | Leštane | |||||
31.08
17:30
Torlak
Rušanj
7
0
|
31.08.2020 17:30 | Torlak | 7 : 0 | Rušanj |
31.08
17:30
Batajnica
Vrčin
9
1
|
31.08.2020 17:30 | Batajnica | 9 : 1 | Vrčin | |||||
31.08
17:30
Pola pola
Kaluđerica
4
3
|
31.08.2020 17:30 | Pola pola | 4 : 3 | Kaluđerica | |||||
31.08
17:30
Radnički PDM
Crvenka
3
1
|
31.08.2020 17:30 | Radnički PDM | 3 : 1 | Crvenka | |||||
31.08
18:00
Old Tajmeri
Banja
4
2
|
31.08.2020 18:00 | Old Tajmeri | 4 : 2 | Banja | |||||
31.08
17:30
Soccer
13. Maj
3
1
|
31.08.2020 17:30 | Soccer | 3 : 1 | 13. Maj |
31.08
17:30
Rakovica
Republički organi
7
0
|
31.08.2020 17:30 | Rakovica | 7 : 0 | Republički organi | |||||
31.08
17:30
Strelac
Peks
3
0
|
31.08.2020 17:30 | Strelac | 3 : 0 | Peks | |||||
31.08
17:30
Lokomotiva
Lavirint Company
4
3
|
31.08.2020 17:30 | Lokomotiva | 4 : 3 | Lavirint Company | |||||
31.08
17:30
Umka
Posavina
1
1
|
31.08.2020 17:30 | Umka | 1 : 1 | Posavina | |||||
31.08
17:30
Minel
Obrenovac
8
2
|
31.08.2020 17:30 | Minel | 8 : 2 | Obrenovac | |||||
31.08
17:30
Beljina
Veterani 78
3
0
|
31.08.2020 17:30 | Beljina | 3 : 0 | Veterani 78 |