XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 342 utakmica za dan
Subota, 5 Septembar 2020

Fudbal

05.09.2020 18:00 GFK Jagodina 0 : 0 Loznica
05.09.2020 16:30 GFK Dubočica 1 : 1 Borac 1926
05.09.2020 16:00 Radnički (SM) 0 : 1 Radnički 1923
05.09.2020 16:30 RFK Grafičar 1 : 2 Kabel
05.09.2020 16:30 IMT 2 : 0 Radnički (P)
05.09.2020 17:00 Sutjeska 0 : 0 Slavija
05.09.2020 17:00 Zvijezda 09 1 : 0 Željezničar
05.09.2020 16:30 Tekstilac 1 : 3 Sloga
05.09.2020 17:00 Leotar 1 : 0 Kozara
05.09.2020 17:00 Borac 2 : 1 Podrinje
05.09.2020 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Ljubić
05.09.2020 16:30 Hajduk 1912 2 : 1 1. Maj Ruma
05.09.2020 16:30 Sloga (Č) 0 : 0 OFK Vršac
05.09.2020 16:30 Sloboda 0 : 3 Omladinac
05.09.2020 16:30 Dinamo 1945 2 : 0 Vojvodina 1928
05.09.2020 16:30 Mladost (NS) 1 : 0 Radnički 1912
05.09.2020 16:30 Feniks 1995 1 : 0 Jedinstvo (SP)
05.09.2020 16:30 Radnički (Zr) 4 : 0 Bečej 1918
05.09.2020 16:30 Jedinstvo 0 : 0 Jošanica
05.09.2020 16:30 Sloga (P) 4 : 0 Gruža
05.09.2020 16:30 Mladi radnik 1926 4 : 1 Šumadija (A)
05.09.2020 19:30 GFK Sloboda 0 : 1 Železničar (L)
05.09.2020 16:30 Sloga 33 1 : 1 Smederevo 1924
05.09.2020 16:30 Budućnost Krušik 2014 6 : 0 Bane 1931
05.09.2020 16:30 Tutin 1 : 4 Takovo
05.09.2020 16:00 Radnički (O) 2 : 3 Stepojevac Vaga
05.09.2020 16:00 OFK Beograd 1 : 2 Jedinstvo
05.09.2020 11:00 Teleoptik 2 : 0 Sinđelić
05.09.2020 16:00 BSK Borča 0 : 2 Lokomotiva
05.09.2020 16:00 SFK Morava 1 : 2 Vlasina
05.09.2020 16:00 OFK Topličanin 1 : 3 Car Konstantin
05.09.2020 16:00 OFK Sinđelić 1 : 0 Radan
05.09.2020 16:00 Dunav 0 : 1 Timočanin
05.09.2020 16:00 Timok 1919 2 : 0 Mladost
05.09.2020 16:00 Pčinja 2 : 1 Jedinstvo (P)
05.09.2020 16:00 Trstenik PPT 4 : 0 Kablovi
05.09.2020 16:30 Goč 2 : 1 OFK Ras
05.09.2020 16:30 Mokra Gora 1 : 0 Omladinac
05.09.2020 16:30 Sloga (B) 1 : 1 OFK Napredak
05.09.2020 16:30 Morava (VP) 1 : 0 VGSK
05.09.2020 16:30 Sevojno 2 : 0 Crnokosa
05.09.2020 16:30 Parmenac 0 : 2 Sloga (BB)
05.09.2020 16:30 Spartak 1924 1 : 4 Drina
05.09.2020 16:30 Ribnica 2 : 0 Radnički (V)
05.09.2020 16:30 Radnički (S) 5 : 2 Obilić
05.09.2020 16:30 ČSK Pivara 2 : 0 Srbobran
05.09.2020 16:30 Mladost APA 3 : 0 Crvenka
05.09.2020 16:30 Tekstilac 5 : 0 OFK Vrbas
05.09.2020 16:30 Krila Krajine 1 : 3 Bajša
05.09.2020 16:30 Njegoš 2 : 2 Bačka (P)
05.09.2020 16:30 Budućnost 2 : 2 Jedinstvo (NB)
05.09.2020 16:30 Radnički (S) 0 : 4 OFK Kikinda 1909
05.09.2020 16:30 Naftagas 6 : 1 Omladinac FAM
05.09.2020 16:30 Begej 3 : 1 Sloga
05.09.2020 16:30 RFK Novi Sad 1921 2 : 0 Mladost
05.09.2020 16:30 Radnički 3 : 0 Podrinje
05.09.2020 16:30 Sloga (T) 0 : 0 Jedinstvo
05.09.2020 16:00 Blagotin 2 : 1 Moravac 2015
05.09.2020 16:00 Kopaonik 1 : 0 Meševo
05.09.2020 16:00 Sloga (D) 3 : 0 Juhor
05.09.2020 16:00 Senjak 1 : 1 Polom
05.09.2020 16:00 Brodoremont 0 : 0 Bor 1919
05.09.2020 16:00 Balkanski 6 : 1 Branik
05.09.2020 16:00 Pusta Reka 2 : 0 Jedinstvo (B)
05.09.2020 16:00 Budućnost 2 : 0 OFK Kosanica
05.09.2020 16:00 Sloga 5 : 1 Jedinstvo (GS)
05.09.2020 16:00 Nebeski Andjeli 2 : 0 Svetlost
05.09.2020 16:00 Šumadija 1 : 1 Dunav
05.09.2020 16:00 Turbina 4 : 2 Mladost (C)
05.09.2020 16:00 Vinča 3 : 1 BSK 1926
05.09.2020 16:00 Napredak 3 : 0 Kosmaj
05.09.2020 16:30 Rtanj 8 : 2 Ozren
05.09.2020 16:30 Hajduk 2 : 3 Rudar Vrška Čuka
05.09.2020 16:30 Radnički 1946 4 : 1 OFK Rtanj
05.09.2020 Ribnik 0 : 4 Gornji Stepoš
05.09.2020 17:00 Radnički 2 : 0 Donji Srem 2015
05.09.2020 17:00 Partizan 2 : 4 Železničar
05.09.2020 16:30 Partizan (U) 2 : 1 Dolina
05.09.2020 16:30 Tvrđava 2 : 1 Radnički 1918
05.09.2020 16:30 Polet 0 : 1 Zadrugar
05.09.2020 16:30 Napredak 1 : 0 Tornjoš
05.09.2020 16:30 Sloga 2 : 3 Jadran
05.09.2020 16:30 AFK 2 : 1 Đurđin
05.09.2020 16:30 ASK 2 : 1 OFK Klek
05.09.2020 16:30 Mladost (L) 0 : 1 Crvena zvezda
05.09.2020 Mladost 1948 2 : 1 Mladi radnik 1940
05.09.2020 16:30 Omladinac 2 : 1 Bačka 1923
05.09.2020 16:00 Poreč 1 : 3 Ključ
05.09.2020 16:00 Brestovac 5 : 1 Radnički
05.09.2020 16:00 Zlot 2 : 2 Rudna Glava
05.09.2020 16:00 Baličevac 3 : 2 Taskovići
05.09.2020 16:00 Radnički 1947 2 : 2 Svrljig
05.09.2020 17:00 Mladi radnik 1925 3 : 0 Kraljevo Hajduk
05.09.2020 17:00 Rudar 2 : 3 Gruža
05.09.2020 16:30 OFK Brđanac 0 : 0 Radnik
05.09.2020 16:30 Strmovo 1968 5 : 1 Iskra
05.09.2020 16:00 Jedinstvo 5 : 0 OFK Brza
05.09.2020 17:00 Ovčar 1 : 1 Jedinstvo
05.09.2020 16:00 Napredak 3 : 3 Pobeda
05.09.2020 16:00 Vladimir Durković 1 : 1 Gnjilan
05.09.2020 16:00 Gučevo 1929 3 : 2 Milan Orlić
05.09.2020 16:00 Cer (PE) 2 : 0 Drina
05.09.2020 16:00 Garevina 6 : 1 Župski biseri
05.09.2020 16:00 Poljoprivrednik 4 : 1 Polet 57
05.09.2020 16:00 Velika Drenova 0 : 4 Vinogradar
05.09.2020 16:00 Gradac 2 : 7 Stari Trstenik
05.09.2020 16:30 Venčani 1 : 2 Gorski Car
05.09.2020 16:30 Feniks 1 : 0 Mladi radnik (D)
05.09.2020 16:30 Karađorđe 2013 (Viš) 1 : 2 Šumadija (S)
05.09.2020 16:30 Miletić 3 : 0 Proleter
05.09.2020 16:30 Železničar 0 : 4 Slanobarac
05.09.2020 16:00 Bežanija 2 : 1 Rekreativo 011
05.09.2020 17:00 Mlada krila 3 : 2 Stubal
05.09.2020 17:00 Bogutovačka Banja 2 : 1 Lazac
05.09.2020 17:00 Sloga Obrva 1 : 1 Borac (V)
05.09.2020 17:00 Progorelica 3 : 1 Braća Vuković
05.09.2020 16:30 Polet S.D. 1 : 3 Rade Milošević
05.09.2020 16:30 Jasenovo 0 : 6 Beljanica
05.09.2020 16:30 Napredak (St) 3 : 1 Pomoravlje
05.09.2020 16:30 Radnički 11 : 0 Mladost (S)
05.09.2020 16:30 Sinđelić 1934 2 : 0 Mladost (T)
05.09.2020 16:30 Ursule 1 : 1 Mladi borac
05.09.2020 16:30 Zenit 1 : 4 Kupinovac
05.09.2020 16:30 Krtinska 8 : 0 Belo Polje
05.09.2020 16:30 Pobednik 4 : 0 Rvati
05.09.2020 16:30 Crvena Jabuka 4 : 2 Kalenić
05.09.2020 16:30 Rajac 4 : 3 Mladost (L)
05.09.2020 16:30 Žabari 3 : 1 Junior Novo Naselje
05.09.2020 16:00 Tempo 1 : 4 Jedinstvo
05.09.2020 16:00 Napredak 2012 2 : 0 Borac
05.09.2020 16:30 Vožd 2020 3 : 0 Drugovac
05.09.2020 16:30 Kolarac 1 : 1 Badljevica
05.09.2020 16:30 Godomin 1 : 0 Skobalj
05.09.2020 16:30 Zeppelin 026 0 : 3 OFK Slavija
05.09.2020 16:30 Rtanj 2 : 1 Palilulac
05.09.2020 16:30 Mladost 1 : 1 Sokograd
05.09.2020 16:30 Jedinstvo Stević 1 : 0 Mundial
05.09.2020 16:00 Jevremovac 2 : 3 Radnički
05.09.2020 16:00 Studenac 1 : 1 Mladost
05.09.2020 16:00 Azbukovica 1 : 1 Borac
05.09.2020 16:00 OFK Šabac 3 : 1 Budućnost (ZM)
05.09.2020 Parcane 2 : 2 Velika Morava
05.09.2020 Varvarin 2 : 0 Stara Čaršija
05.09.2020 17:00 Budućnost 1 : 4 Stara Čaršija
05.09.2020 17:00 Milakovac 2018 1 : 1 Šumadija
05.09.2020 Car Uroš 7 : 2 Planinac
05.09.2020 Jedinstvo (K) 4 : 0 Polet
05.09.2020 Sloga (S) 3 : 1 Sloga (K)
05.09.2020 Borac (S) 0 : 2 27. Oktobar
05.09.2020 Graničar 2 : 2 Vojvodina
05.09.2020 Borac (J) 0 : 6 Donji Petrovci
05.09.2020 16:30 Kolubara 1 : 3 Sovljak
05.09.2020 17:00 Omladinac 0 : 0 Borac 1950
05.09.2020 17:00 Popovac 0 : 2 Mladost
05.09.2020 17:00 Hajduk 2 : 3 Moravac
05.09.2020 16:00 Belica 2 : 0 Napredak
05.09.2020 16:00 GFK Strelište 4 : 0 Omladinac
05.09.2020 16:30 Stig (C) 7 : 0 Stig (MC)
05.09.2020 16:30 Vladimirovac 2 : 1 Banatul
05.09.2020 16:30 Gaj 1 : 2 Sloga
05.09.2020 16:30 Naša Krajina 1 : 3 Vojvodina
05.09.2020 16:30 Dobrica 5 : 1 Rapid
05.09.2020 16:30 Janošik 3 : 0 Solunac
05.09.2020 11:00 Petka 0 : 1 Sloboda
05.09.2020 16:30 BSK 2 : 2 Dimitrije Tucović
05.09.2020 16:30 OFK Borac 7 : 4 OFK Polet
05.09.2020 16:30 Strmovo 2 : 1 Mladi radnik
05.09.2020 16:30 Vukan 3 : 0 BSK
05.09.2020 16:30 Dobrnje 2 : 4 Soko
05.09.2020 16:30 Napredak 3 : 0 Burovac
05.09.2020 16:30 Mašinac Trejs 0 : 0 Sloga
05.09.2020 17:00 Spartak 6 : 0 Radnički 1923
05.09.2020 17:00 Zemun 4 : 2 Požarevac
05.09.2020 16:30 TSC 4 : 0 Vojvodina
05.09.2020 17:00 Mačva 4 : 0 Majdanpek
05.09.2020 17:00 Loznica 0 : 6 Spartak DOO
05.09.2020 11:00 Rad 1 : 0 RFK Novi Sad 1921
05.09.2020 19:00 Crvena zvezda 1 : 2 Partizan
05.09.2020 17:30 Čukarički 1 : 1 Vojvodina
05.09.2020 10:00 Inđija 1 : 0 Vojvodina
05.09.2020 10:00 Proleter (NS) 3 : 1 Petrika
05.09.2020 10:00 Kabel 2 : 4 Radnički 1912
05.09.2020 10:00 Petar Puača 0 : 4 OFK Bačka
05.09.2020 16:30 Sloboda (Č) 0 : 2 Sloga (K)
05.09.2020 16:30 Mačva 4 : 0 Budućnost Krušik 2014
05.09.2020 16:30 Novi Pazar 1 : 1 GFK Sloboda
05.09.2020 16:30 OFK Lugomir 2 : 3 Real
05.09.2020 16:30 Borac 1932 10 : 3 OFK Slavija
05.09.2020 16:30 Petar Dobrnjac 0 : 2 Karađorđe
05.09.2020 16:30 Smederevo 1924 6 : 1 OPK Rudar 2001
05.09.2020 16:30 Jasenica 2017 2 : 0 Sloboda
05.09.2020 11:00 Napredak 0 : 3 VGSK
05.09.2020 16:30 Mladi radnik 1926 6 : 0 Zvižd
05.09.2020 Borac (Sa) 2 : 5 Mladost
05.09.2020 Polet 1 : 5 Omladinac 1927
05.09.2020 Jugoslavija 2 : 1 Borac (St)
05.09.2020 Strela : Voja Gačić
05.09.2020 10:00 Partizan 10 : 3 Vulturul
05.09.2020 00:00 Radnički 12 : 0 Dunav
05.09.2020 17:00 Dolovo 2 : 9 Proleter
05.09.2020 Borac 1 : 7 Budućnost
05.09.2020 09:00 Internacional 1 : 2 Rad
05.09.2020 09:00 Lokomotiva 2 : 1 BSK Borča
05.09.2020 Dunavac : Borac
05.09.2020 OFK Beograd : Napredak
05.09.2020 Brodarac : DIF
05.09.2020 Sinđelić : Crvena zvezda (MML)
05.09.2020 16:30 Mačva 3 : 0 Real Niš
05.09.2020 13:30 Rad 2 : 0 Apolon 4
05.09.2020 17:00 Teleoptik 2 : 2 TSC
05.09.2020 10:00 Crvena zvezda 2 : 2 Partizan
05.09.2020 15:00 Čukarički 4 : 2 Vojvodina
05.09.2020 Kolubara : Lokomotiva
05.09.2020 Bežanija : BSK 1925
05.09.2020 DIF : Sinđelić
05.09.2020 OFK Beograd : Radnički (O)
05.09.2020 Ada : Radnički (NB)
05.09.2020 IMT : Voždovac
05.09.2020 BSK Borča : 011
05.09.2020 Studenski grad : OLE
05.09.2020 12:00 Inđija 0 : 0 Vojvodina
05.09.2020 10:00 Proleter 2006 3 : 1 Radnički (NP)
05.09.2020 12:00 Spartak ŽK 4 : 0 Kikinda 1909
05.09.2020 12:00 Proleter (NS) 1 : 3 Petrika
05.09.2020 12:00 Kabel 4 : 1 Radnički 1912
05.09.2020 12:00 Petar Puača 0 : 2 OFK Bačka
05.09.2020 16:30 Smederevo 1924 0 : 5 Sloga (P)
05.09.2020 16:30 Savacijum 3 : 1 Budućnost Krušik 2014
05.09.2020 16:30 Novi Pazar 1 : 1 GFK Sloboda
05.09.2020 14:00 Radnički (N) 1 : 2 Timočanin
05.09.2020 10:30 Kopernikus Želežničar 3 : 1 OFK Radnički
05.09.2020 11:00 Dinamo 3 : 0 Bor 1919
05.09.2020 16:30 Radnik 7 : 0 Radnički (P)
05.09.2020 11:00 Vlasina 1 : 4 Trayal
05.09.2020 11:00 Timok 1919 1 : 1 SFS Borac
05.09.2020 09:00 Rakovica 5 : 1 Zvezdara
05.09.2020 09:00 Jedinstvo 6 : 0 Palilulac
05.09.2020 11:00 RFK Grafičar 8 : 0 Radnički (R)
05.09.2020 09:30 Poštar 1930 2 : 5 Prva Iskra
05.09.2020 Dinamo 1945 : Jedinstvo Stević
05.09.2020 Sloga : Glogonj
05.09.2020 Mladost 4 : 8 Omladinac
05.09.2020 Crvena zvezda 4 : 2 Banat (D)
05.09.2020 Budućnost 12 : 0 Polet
05.09.2020 12:00 Banat (I) 4 : 6 Ratar
05.09.2020 OPK Rudar 1933 2 : 0 Sloga 33
05.09.2020 Železničar 8 : 1 Pomoravlje 1946
05.09.2020 00:00 Sloga 1924 6 : 0 OFK Aranđelovac 1979
05.09.2020 Borac 1 : 10 Rudar
05.09.2020 Radnički 1923 1 : 2 Sušica
05.09.2020 011 : Teleoptik
05.09.2020 Zemun : Čukarički
05.09.2020 Voždovac : Internacional
05.09.2020 IMT : OLE
05.09.2020 Rad : OFK Beograd
05.09.2020 BSK Borča : Partizan
05.09.2020 Radnički (NB) : Sinđelić
05.09.2020 Brodarac : ADA
05.09.2020 16:30 Cepelin 026 0 : 3 Mladi radnik 1926
05.09.2020 16:30 Železničar (P) 1 : 3 VGSK
05.09.2020 16:30 Petlić SD 2006 3 : 3 OPK Rudar 1933
05.09.2020 16:30 SFU Gornjak 3 : 2 Soko 2015
05.09.2020 16:30 AF Duljaj 5 : 0 Sloga 33
05.09.2020 16:30 Đerdap 1 : 0 Šumadija (A)
05.09.2020 10:00 Smederevo 1924 4 : 4 RSK
05.09.2020 11:00 Novi Pazar 7 : 1 Jedinstvo 2017
05.09.2020 11:00 Rudar 0 : 5 Apolon 4
05.09.2020 11:00 Bubamara 3 : 0 Šumadija 1903
05.09.2020 11:00 Radnički 1923 6 : 1 AF AS Novi Pazar
05.09.2020 11:00 Kiker 0 : 7 Sport Klub 99
05.09.2020 11:00 Kosmet 2 : 0 Bane 1931
05.09.2020 10:00 Kabel 5 : 2 TSC
05.09.2020 17:00 Derby 2015 3 : 2 Radnički
05.09.2020 09:30 Akademija Bambi 1 : 1 Bečkerek 023
05.09.2020 10:00 Dinamo 1945 0 : 10 OFK Vršac
05.09.2020 12:00 Proleter 2006 1 : 4 Sporto 023
05.09.2020 10:00 Petar Puača 5 : 0 Radnički (NP)
05.09.2020 10:00 Mladi radnik 1940 0 : 15 AF Djokić
05.09.2020 10:00 Bresje Superior 7 : 1 Podunavac
05.09.2020 Udarnik 4 : 0 Budućnost
05.09.2020 11:00 Mladost 1948 0 : 9 Jasenica 2017
05.09.2020 10:00 Proleter Mihajlovac 10 : 0 Bačinac
05.09.2020 Sloboda 2 : 7 Osipaonica
05.09.2020 14:30 Železničar Kusadak 11 : 0 Cerovac 2013
05.09.2020 Borac 1 : 3 Pobeda
05.09.2020 Radnički 2 : 2 Slavia
05.09.2020 Omladinac 1927 5 : 1 Unirea
05.09.2020 Dolina : Tempo
05.09.2020 Partizan 1 : 5 OFK Plandište
05.09.2020 Potporanj : Mladost
05.09.2020 Budućnost : Ševac
05.09.2020 Hajdučica 3 : 0 Karaš
05.09.2020 10:00 Zadrugar 0 : 5 Rađevac
05.09.2020 10:00 Mačva 11 : 0 Jedinstvo
05.09.2020 10:00 Loznica 4 : 1 Radnički
05.09.2020 10:00 Železničar 0 : 12 Mladost
05.09.2020 10:00 Drina 0 : 2 Budućnost-Krušik 2014
05.09.2020 10:00 Fenix 0 : 5 Omladinac 2014
05.09.2020 10:00 Savacium 1 : 3 Šabac Sunrise
05.09.2020 Železničar 4 : 0 Borac
05.09.2020 OFK Vršac 8 : 2 Proleter
05.09.2020 00:00 Voja Gačić 0 : 2 Kristal 2018
05.09.2020 11:00 OFK Borac 0 : 5 TEK Sloga
05.09.2020 10:00 Radnički 1905 2 : 5 Tisa Njerš
05.09.2020 10:30 Sušica 9 : 0 Gruža
05.09.2020 10:00 Arsenal 0 : 0 Apolon II
05.09.2020 11:00 Apolon I 5 : 1 Morava (VP)
05.09.2020 09:00 Karadjordje (T) 9 : 1 Aranđelovac
05.09.2020 09:30 Radnički 1923 3 : 1 Vodojaža
05.09.2020 17:30 Šampion 1 : 1 Karađorđe
05.09.2020 16:00 Požega 3 : 2 Požarevac
05.09.2020 17:00 Voša AS 2 : 10 Vojvodina
05.09.2020 13:00 Spartak 6 : 0 Stajićevo 2017
05.09.2020 Spartak d.o.o. : Voja Gačić
05.09.2020 Bačka : Lehel 2019
05.09.2020 Nova Kolonija 0 : 8 Banat
05.09.2020 GFK Jagodina 2 : 1 Radnički (P)
05.09.2020 OFK Radnički : OFK Šampion
05.09.2020 Trayal Knez Lazar 6 : 2 Knjaževac
05.09.2020 OFK Paraćin 1 : 9 Real Niš
05.09.2020 Radnički (S) 1 : 9 Duel Juniors
05.09.2020 Radnički Niš 2 1 : 1 Lider MGM
05.09.2020 Kopernikus Železničar 8 : 1 Duel Juniors 2
05.09.2020 Radnik 0 : 21 Radnički (N)
05.09.2020 11:00 Jedinstvo 0 : 6 Čukarički B
05.09.2020 14:00 GSP Polet 3 : 0 IMT
05.09.2020 17:30 Srem 1 : 3 Budućnost
05.09.2020 10:00 Milutinac 2 : 4 Bežanija
05.09.2020 10:00 Stepojevac Vaga 4 : 2 Šumadija
05.09.2020 14:00 Akademija fudbala 3 : 1 TEK Sloga
05.09.2020 12:00 Lazarevac 7 : 0 Radnički
05.09.2020 10:00 Kolubara 2 6 : 2 Mladost (B)
05.09.2020 10:00 Budućnost 1 : 4 Borac
05.09.2020 10:00 Spartak ŽK '08 17 : 0 Bačka
05.09.2020 09:00 Vinogradar 2 : 1 Tisa Njerš
05.09.2020 10:00 Bajša 1 : 4 Subotica
05.09.2020 08:30 TSC 7 : 1 Arena SU

Ragbi 13

05.09.2020 Partizan : Radnički
05.09.2020 Crvena zvezda : Radnički
05.09.2020 Borac : Beogradski OR13K
05.09.2020 Locomotive : Južna regija
05.09.2020 Car Dušan Silni : Valjacite