XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 622 utakmica za dan
Nedelja, 6 Septembar 2020


Fudbal

Dinamo
Vranje
3 : 1
Trayal
Kruševac
06.09.2020 16:30
Dinamo
3 : 1
Trayal
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
OFK Žarkovo
Beograd
06.09.2020 16:30
Sloga (K)
1 : 2
OFK Žarkovo
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
06.09.2020 16:30
Dunav
1 : 2
Bačka 1901
Borac
Sakule
1 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
06.09.2020 16:30
Borac
1 : 0
OFK Stari Grad
Tisa
Adorjan
1 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
06.09.2020 16:30
Tisa
1 : 2
Kozara
Sušica
Kragujevac
2 : 2
Budućnost (A)
Arilje
06.09.2020 16:30
Sušica
2 : 2
Budućnost (A)
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Leštane
Leštane
06.09.2020 16:00
Sremčica
1 : 1
Leštane
BSK 1925
Batajnica
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
06.09.2020 16:00
BSK 1925
2 : 2
Radnički (NB)
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 3
Studentski grad
Novi Beograd
06.09.2020 16:00
Crvena zvezda
4 : 3
Studentski grad
BASK
Beograd
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
06.09.2020 16:00
BASK
1 : 0
Mladenovac
Zvezdara
Beograd
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
06.09.2020 16:00
Zvezdara
3 : 1
Brodarac
Budućnost (P)
Popovac
5 : 0
Moravac Orion
Mrštane
06.09.2020 16:00
Budućnost (P)
5 : 0
Moravac Orion
SFS Borac
Paraćin
3 : 2
Župa
Aleksandrovac
06.09.2020 11:00
SFS Borac
3 : 2
Župa
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Rembas
Resavica
06.09.2020 11:00
Radnički (S)
2 : 1
Rembas
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Proleter
Pečenog
06.09.2020 16:30
Šumadija 1903
0 : 0
Proleter
Real
Podunavci
10 : 1
Borac
Drenovac
06.09.2020 16:30
Real
10 : 1
Borac
Polet
Ratina
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
06.09.2020 16:30
Polet
1 : 0
Vodojaža
Budućnost
Resnik
2 : 1
Šumadija (T)
Toponica
06.09.2020 16:30
Budućnost
2 : 1
Šumadija (T)
Korićani
Korićani
2 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
06.09.2020 16:30
Korićani
2 : 1
Novi Pazar 1928
Sloboda
Lipe
0 : 2
Borac 1932
Ralja
06.09.2020 16:30
Sloboda
0 : 2
Borac 1932
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 3
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
06.09.2020 16:30
Pomoravlje
2 : 3
OFK Mihajlovac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 0
Đerdap
Golubac
06.09.2020 16:30
Jasenica 2017
0 : 0
Đerdap
RSK
Rabrovo
3 : 1
Karađorđe
Topola
06.09.2020 16:30
RSK
3 : 1
Karađorđe
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 1
Zvižd
Kučevo
06.09.2020 16:30
OFK Aranđelovac 1979
2 : 1
Zvižd
Rudar (S)
Stamnica
3 : 3
Borac (Ž)
Žabari
06.09.2020 16:30
Rudar (S)
3 : 3
Borac (Ž)
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 1
Sloga (M)
Milatovac
06.09.2020 16:30
Petar Dobrnjac
1 : 1
Sloga (M)
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 1
Rampa
Požega
06.09.2020 11:00
Jedinstvo Putevi
3 : 1
Rampa
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Polet (T)
Trbušani
06.09.2020 16:30
Jasen
1 : 1
Polet (T)
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 2
Prijevor
Prijevor
06.09.2020 16:30
Sloboda (Č)
2 : 2
Prijevor
Omladinac
Zablaće
0 : 2
FAP
Priboj
06.09.2020 16:30
Omladinac
0 : 2
FAP
Polet (Lj)
Ljubić
5 : 0
Zlatar
Nova Varoš
06.09.2020 11:00
Polet (Lj)
5 : 0
Zlatar
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
Borac (L)
Lešnica
06.09.2020 16:30
Rubribreza
2 : 1
Borac (L)
Mladost (Dr)
Dračić
1 : 4
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
06.09.2020 16:30
Mladost (Dr)
1 : 4
Jedinstvo Vladimirci 1924
Sloga (B)
Bogosavac
2 : 0
Zadrugar
Lajkovac
06.09.2020 16:30
Sloga (B)
2 : 0
Zadrugar
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 0
Radnički (K)
Klupci
06.09.2020 16:30
Mladost (P)
2 : 0
Radnički (K)
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 0
OFK Divci
Divci
06.09.2020 16:30
Vrelo Sport
1 : 0
OFK Divci
Rađevac
Krupanj
5 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
06.09.2020 16:30
Rađevac
5 : 1
Mladost (DD)
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
06.09.2020 16:30
Tavankut
0 : 1
Vojvodina (BG)
Mladost (BP)
Bački Petrovac
7 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
06.09.2020 16:30
Mladost (BP)
7 : 0
Vojvodina (T)
Mladost (T)
Turija
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
06.09.2020 16:30
Mladost (T)
2 : 1
Hercegovac
Borac
Starčevo
0 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
06.09.2020 16:30
Borac
0 : 1
Jedinstvo (BK)
Banat
Čenta
0 : 4
Mladost
Omoljica
06.09.2020 16:30
Banat
0 : 4
Mladost
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 1
Krajina
Krajišnik
06.09.2020 16:30
Crvena zvezda
2 : 1
Krajina
ŽAK
Kikinda
3 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
06.09.2020 16:30
ŽAK
3 : 1
Proleter
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
06.09.2020 16:30
Radnički (K)
2 : 0
Jedinstvo (V)
Jugović
Kać
1 : 1
Podunavac
Belegiš
06.09.2020 16:30
Jugović
1 : 1
Podunavac
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Cement
Beočin
06.09.2020 16:30
Sloboda
2 : 0
Cement
Jadran
Golubinci
1 : 4
Sremac Vojka
Vojka
06.09.2020 16:30
Jadran
1 : 4
Sremac Vojka
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 2
Sloga (E)
Erdevik
06.09.2020 16:30
Budućnost
3 : 2
Sloga (E)
Hajduk
Divoš
2 : 0
Index
Novi Sad
06.09.2020 16:30
Hajduk
2 : 0
Index
Borac
Šajkaš
3 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
06.09.2020 16:30
Borac
3 : 1
Crvena Zvezda
Levač
Rekovac
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
06.09.2020 16:00
Levač
1 : 0
Bošnjane
Temnić 1924
Varvarin
0 : 2
Morava 1918
Ćuprija
06.09.2020 16:00
Temnić 1924
0 : 2
Morava 1918
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
06.09.2020 16:00
Jedinstvo (M)
3 : 0
OFK Lugomir
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
06.09.2020 16:00
Jastrebac
0 : 1
Jedinstvo 1936
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Sloga (M)
Majdevo
06.09.2020 16:00
Kušiljevo
3 : 0
Sloga (M)
Lužnica
Babušnica
2 : 0
BSK
Bogovina
06.09.2020 16:00
Lužnica
2 : 0
BSK
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
06.09.2020 16:00
Hajduk Veljko
1 : 0
Rajko Mitić
OFK Slatina
Bor
3 : 0
Đerdap
Kladovo
06.09.2020 16:00
OFK Slatina
3 : 0
Đerdap
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
06.09.2020 11:00
Jedinstvo (P)
1 : 1
Tanasko Rajić
OFK 019
Zaječar
0 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
06.09.2020 16:00
OFK 019
0 : 0
OFK Knjaz
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 0
Rudar
Jelašnica
06.09.2020 16:00
Naša krila 1936
1 : 0
Rudar
Delijski Vis
Niš
2 : 0
Bukovik
Razanj
06.09.2020 16:00
Delijski Vis
2 : 0
Bukovik
Pukovac
Pukovac
0 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
06.09.2020 16:00
Pukovac
0 : 0
Jedinstvo (GM)
Naisus 1977
Rožina
2 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
06.09.2020 16:00
Naisus 1977
2 : 3
Zemljoradnik
Malošište
Malošište
3 : 1
OFK Niš
Niš
06.09.2020 16:00
Malošište
3 : 1
OFK Niš
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 1
Morava
Žitkovac
06.09.2020 16:00
OFK Brzi Brod
3 : 1
Morava
Gracko
Staro Gracko
0 : 2
Alakince
Alakince
06.09.2020 16:00
Gracko
0 : 2
Alakince
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
06.09.2020 16:00
Žitorađa
1 : 1
Vranjska Banja
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 1
Dobrič
Pejkovac
06.09.2020 16:00
Jedinstvo (G)
3 : 1
Dobrič
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Jablanica
Medveđa
06.09.2020 16:00
Čekmin
2 : 1
Jablanica
Budućnost (Z)
Zvečka
1 : 1
Komgrap
Beograd
06.09.2020 16:00
Budućnost (Z)
1 : 1
Komgrap
Vrčin
Vrčin
1 : 2
Prva iskra
Barič
06.09.2020 16:00
Vrčin
1 : 2
Prva iskra
Borac (L)
Lazarevac
0 : 1
Torlak
Beograd
06.09.2020 10:00
Borac (L)
0 : 1
Torlak
Srem
Jakovo
0 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
06.09.2020 16:00
Srem
0 : 0
Poštar Zvezdara
Velika Jasikova
Velika Jasikova
1 : 0
Midžor
Kalna
06.09.2020 16:30
Velika Jasikova
1 : 0
Midžor
Osnić
Osnić
1 : 2
Trebič
Sokobanja
06.09.2020 16:30
Osnić
1 : 2
Trebič
Sloga
Minićevo
0 : 4
Graničar
Veliki Izvor
06.09.2020 16:30
Sloga
0 : 4
Graničar
Kosovo
Zvezdan
2 : 1
Omladinac
Grezna
06.09.2020 16:30
Kosovo
2 : 1
Omladinac
Šljivar
Šljivar
4 : 1
Rudar (P)
Podvis
06.09.2020 16:30
Šljivar
4 : 1
Rudar (P)
Gradina
Pejovac
2 : 1
Mačkovac
Mačkovac
06.09.2020
Gradina
2 : 1
Mačkovac
Trudbenik
Stalać
4 : 0
Kupci
Kupci
06.09.2020
Trudbenik
4 : 0
Kupci
FUD
Brus
1 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
06.09.2020
FUD
1 : 0
Donji Kopaonik
Sebečevac
Sebečevac
3 : 2
Sloga (L)
Lozna
06.09.2020
Sebečevac
3 : 2
Sloga (L)
Žabare
Žabare
3 : 1
Sloga (D)
Dašnica
06.09.2020
Žabare
3 : 1
Sloga (D)
Mladost (T)
Toljevac
3 : 1
Vinogradar
Zleginje
06.09.2020
Mladost (T)
3 : 1
Vinogradar
13. April
Lomnica
5 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
06.09.2020
13. April
5 : 0
Mladost (DK)
Napredak
Popinci
1 : 0
Sremac
Dobrinci
06.09.2020 17:00
Napredak
1 : 0
Sremac
Sloga
Voganj
5 : 1
BSK
Bešenovo
06.09.2020 17:00
Sloga
5 : 1
BSK
LSK
Laćarak
7 : 0
Rudar
Vrdnik
06.09.2020 17:00
LSK
7 : 0
Rudar
Borac (K)
Klenak
0 : 0
GFK Sloven
Ruma
06.09.2020 17:00
Borac (K)
0 : 0
GFK Sloven
Hajduk (B)
Beška
3 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
06.09.2020 17:00
Hajduk (B)
3 : 2
Mitros
Ljukovo
Ljukovo
1 : 1
PSK
Putinci
06.09.2020 17:00
Ljukovo
1 : 1
PSK
Hajduk (V)
Višnjićevo
0 : 0
Borac (M)
Martinci
06.09.2020 17:00
Hajduk (V)
0 : 0
Borac (M)
Jugoslavija
Jabuka
0 : 2
Potporanj
Potporanj
06.09.2020 16:30
Jugoslavija
0 : 2
Potporanj
Polet (Id)
Idvor
1 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
06.09.2020 16:30
Polet (Id)
1 : 3
Sloga (BNS)
Partizan (G)
Gaj
4 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
06.09.2020 16:30
Partizan (G)
4 : 1
Stari Tamiš
Spartak 1911
Debeljača
1 : 2
BAK
Bela Crkva
06.09.2020 16:30
Spartak 1911
1 : 2
BAK
Banat (I)
Ilandža
0 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
06.09.2020 16:30
Banat (I)
0 : 1
Budućnost (A)
Hajdučica
Hajdučica
2 : 2
Strela
Ivanovo
06.09.2020 16:30
Hajdučica
2 : 2
Strela
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 0
Radnički (B)
Baranda
06.09.2020 16:30
Crvena zvezda
0 : 0
Radnički (B)
ŽAK
Sombor
3 : 1
BSK
Bački Brestovac
06.09.2020 16:30
ŽAK
3 : 1
BSK
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 2
SU Stanišić 1920
Stanišić
06.09.2020 16:30
Budućnost (M)
3 : 2
SU Stanišić 1920
Slavija
Pivnice
1 : 0
Budućnost (P)
Parage
06.09.2020 16:30
Slavija
1 : 0
Budućnost (P)
Kulpin
Kulpin
6 : 2
Kordun
Kljajićevo
06.09.2020 16:30
Kulpin
6 : 2
Kordun
Maglić
Bački Maglić
4 : 1
Borac 46
Obrovac
06.09.2020 16:30
Maglić
4 : 1
Borac 46
Omladinac
Bukovac
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
06.09.2020 16:30
Omladinac
1 : 1
Rusin
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Radnički 1905
Bajmok
06.09.2020 16:30
Preporod
3 : 0
Radnički 1905
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 0
Obilić
Zmajevo
06.09.2020 16:30
Eđšeg
3 : 0
Obilić
Proleter (Nj)
Njegoševo
3 : 3
Budućnost
Savino Selo
06.09.2020 16:30
Proleter (Nj)
3 : 3
Budućnost
Iskra
Kucura
1 : 3
Proleter (RS)
Ravno Selo
06.09.2020 16:30
Iskra
1 : 3
Proleter (RS)
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 6
Senta
Senta
06.09.2020 16:30
Sutjeska
1 : 6
Senta
MSK
Mihajlovo
2 : 1
Borac
Aleksandrovo
06.09.2020 16:30
MSK
2 : 1
Borac
Tamiš
Farkaždin
0 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
06.09.2020 16:30
Tamiš
0 : 1
Vojvodina (NM)
Polet
Nakovo
3 : 0
2. Oktobar
Kumane
06.09.2020 16:30
Polet
3 : 0
2. Oktobar
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 0
Delija
Mokrin
06.09.2020 16:30
Radnički 1911
3 : 0
Delija
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 1
Rusanda
Melenci
06.09.2020 16:30
Vojvodina (B)
2 : 1
Rusanda
Potisje
Knićanin
3 : 1
Lehel
Mužlja
06.09.2020 16:30
Potisje
3 : 1
Lehel
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
2 : 0
Polet
Trnovče
06.09.2020
Radnik (SP)
2 : 0
Polet
Obilić
Staro Selo
5 : 1
SASK
Saraorci
06.09.2020
Obilić
5 : 1
SASK
Budućnost
Mala Krsna
1 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
06.09.2020
Budućnost
1 : 1
Železničar Kusadak
Pobeda
Golobok
3 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
06.09.2020
Pobeda
3 : 1
Bresje Superior
Sloga (M)
Miloševac
1 : 2
Bačinac
Bačinac
06.09.2020
Sloga (M)
1 : 2
Bačinac
Podunavac
Udovice
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
06.09.2020
Podunavac
2 : 1
Mladi borac
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 3
Sloga (L)
Lugavčina
06.09.2020
Crvena zvezda
0 : 3
Sloga (L)
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 1
Omladinac
Donja Rača
06.09.2020 16:30
Prvi srpski ustanak
0 : 1
Omladinac
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Trnava
Donja Trnava
06.09.2020 16:30
ŽSK
1 : 0
Trnava
Plaskovac
Plaskovac
4 : 0
Jasenica (B)
Božurnja
06.09.2020 16:30
Plaskovac
4 : 0
Jasenica (B)
Marjan (K)
Knić
1 : 3
Banja 1957
Banja
06.09.2020 16:30
Marjan (K)
1 : 3
Banja 1957
Lokomotiva
Lapovo
4 : 0
Borac (P)
Pajsijević
06.09.2020 16:30
Lokomotiva
4 : 0
Borac (P)
Sloga (Z)
Zagorica
1 : 0
BSK
Belosavci
06.09.2020 16:30
Sloga (Z)
1 : 0
BSK
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 3
Šumadinac 1913
Natalinci
06.09.2020 16:30
Šumadinac (S)
1 : 3
Šumadinac 1913
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 1
Partizan 1945
Darosava
06.09.2020 16:30
Partizan (BB)
4 : 1
Partizan 1945
Vinča
Vinča (Topola)
0 : 0
Grizli ML
Saranovo
06.09.2020 16:30
Vinča
0 : 0
Grizli ML
Sinđelić 2012
Ugrinovci
5 : 2
Heroj Polet
Jajinci
06.09.2020 16:00
Sinđelić 2012
5 : 2
Heroj Polet
Umka
Umka
3 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
06.09.2020 16:00
Umka
3 : 1
Posavac Tišma
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
06.09.2020 16:00
PKB Kovilovo
2 : 1
Balkan Mirijevo
011
Beograd
0 : 3
DIF
Beograd
06.09.2020 16:00
011
0 : 3
DIF
Šumadinac
Bečmen
2 : 2
Rakovica
Beograd
06.09.2020 16:00
Šumadinac
2 : 2
Rakovica
Borac (P)
Progar
5 : 3
Borac (O)
Ostružnica
06.09.2020 16:00
Borac (P)
5 : 3
Borac (O)
Postar 1930
Beograd
1 : 2
PKB (PS)
Padinska skela
06.09.2020 16:00
Postar 1930
1 : 2
PKB (PS)
Institut
Zemun Polje
1 : 0
Hajduk
Beograd
06.09.2020 16:00
Institut
1 : 0
Hajduk
Mladi borac
Županjac
0 : 3
OFK Borac
Arnajevo
06.09.2020 16:00
Mladi borac
0 : 3
OFK Borac
Zvezda
Konatice
5 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
06.09.2020 16:00
Zvezda
5 : 0
OFK Zabrežje
Jedinstvo
Dren
0 : 0
OFK Budućnost
Dudovica
06.09.2020 16:00
Jedinstvo
0 : 0
OFK Budućnost
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Barajevo
Barajevo
06.09.2020 16:00
Omladinac
1 : 1
Barajevo
Strelac
Mislođin
4 : 0
Mladost
Čibutkovica
06.09.2020 16:00
Strelac
4 : 0
Mladost
Vranić
Vranić
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
06.09.2020 16:00
Vranić
1 : 0
Duboko
Radnički
Rudovci
2 : 2
Lisović 1977
Lisović
06.09.2020 10:00
Radnički
2 : 2
Lisović 1977
Polet
Grabovac
0 : 5
Rojkovac
Obrenovac
06.09.2020 16:00
Polet
0 : 5
Rojkovac
Kosmajac
Koraćica
3 : 1
SUF Dubona
Dubona
06.09.2020 16:00
Kosmajac
3 : 1
SUF Dubona
Zaklopača
Zaklopača
2 : 4
Boleč
Grocka
06.09.2020 16:00
Zaklopača
2 : 4
Boleč
Pudarci
Pudarci
0 : 0
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
06.09.2020 16:00
Pudarci
0 : 0
SUF Kovačevac 1956
Velika Krsna
Velika Krsna
5 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
06.09.2020 16:00
Velika Krsna
5 : 0
Šumadija 1962
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
0 : 1
Dunavac
Grocka
06.09.2020 10:00
Kaluđerica 1969
0 : 1
Dunavac
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 5
Zuce 2019
Zuce
06.09.2020 16:00
Ivanča
1 : 5
Zuce 2019
Titel
Titel
0 : 5
OFK Futog
Futog
06.09.2020 16:30
Titel
0 : 5
OFK Futog
Tatra
Kisač
0 : 4
Petrovaradin
Petrovaradin
06.09.2020 16:30
Tatra
0 : 4
Petrovaradin
Bačka (B)
Begeč
0 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
06.09.2020 16:30
Bačka (B)
0 : 2
Fruškogorski partizan
Hajduk
Čurug
0 : 3
ŽSK
Žabalj
06.09.2020 16:30
Hajduk
0 : 3
ŽSK
Jedinstvo
Gospođinci
0 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
06.09.2020 16:30
Jedinstvo
0 : 4
Fruškogorac
Susek
Susek
1 : 3
OFK Sirig
Sirig
06.09.2020 16:30
Susek
1 : 3
OFK Sirig
TSK
Temerin
1 : 0
Slavija
Novi Sad
06.09.2020 16:30
TSK
1 : 0
Slavija
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 3
Veternik
Veternik
06.09.2020 16:30
Šajkaš 1908
2 : 3
Veternik
Mladost
Karbulovo
1 : 2
Krivelj
Krivelj
06.09.2020 16:00
Mladost
1 : 2
Krivelj
Blizna
Blizna
1 : 0
BSK
Bukovče
06.09.2020 16:00
Blizna
1 : 0
BSK
Polet
Jabukovac
0 : 2
Urovica
Urovica
06.09.2020 16:00
Polet
0 : 2
Urovica
Sloga
Kobišnica
5 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
06.09.2020 11:00
Sloga
5 : 0
Nemetali
Zastava
Kragujevac
0 : 5
Sloga (D)
Desimirovac
06.09.2020 17:00
Zastava
0 : 5
Sloga (D)
Šumadinac KG
Kragujevac
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
06.09.2020 17:00
Šumadinac KG
3 : 1
Jedinstvo
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
06.09.2020 17:00
Pobeda 1926
2 : 1
Kutlovo
Srbija
Ilićevo
1 : 0
Kolonija
Kragujevac
06.09.2020 17:00
Srbija
1 : 0
Kolonija
Slavija
Kragujevac
3 : 1
Šumadija 1934
Drača
06.09.2020 17:00
Slavija
3 : 1
Šumadija 1934
Sloboda (G)
Grbice
5 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
06.09.2020 17:00
Sloboda (G)
5 : 0
OFK Bagremar
Mladost (P)
Pajazitovo
5 : 3
21. oktobar
Kragujevac
06.09.2020 17:00
Mladost (P)
5 : 3
21. oktobar
Aluminjum
Niš
6 : 0
Mladost (L)
Lalinac
06.09.2020 16:00
Aluminjum
6 : 0
Mladost (L)
Palilulac
Niš
2 : 1
Čegar 2013
Kamenica
06.09.2020 16:00
Palilulac
2 : 1
Čegar 2013
Planinac 1933
Prva Kutina
2 : 0
Crvena zastava
Hum
06.09.2020 16:00
Planinac 1933
2 : 0
Crvena zastava
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
06.09.2020 16:00
Vulkan 1963
2 : 0
Čegar 1946
Radnički 1936
Trupale
3 : 1
Morava
Krušce
06.09.2020 16:00
Radnički 1936
3 : 1
Morava
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Omladinac
Gornji Komren
06.09.2020 16:00
Stevan Nešticki
1 : 2
Omladinac
Mladost (DK)
Donji Komren
5 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
06.09.2020 16:00
Mladost (DK)
5 : 2
Sloboda
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
06.09.2020 16:30
Napredak 1936
1 : 1
Trgovački
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
06.09.2020 16:30
Mladost (B)
1 : 1
Rudar (Kr)
Integral
Batuša
2 : 0
Borac (K)
Klenovnik
06.09.2020 16:30
Integral
2 : 0
Borac (K)
Vihor
Маljurevac
3 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
06.09.2020 16:30
Vihor
3 : 2
Mlava (ML)
Manastirica
Manastirica
2 : 5
Sloga (L)
Lučica
06.09.2020 16:30
Manastirica
2 : 5
Sloga (L)
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 0
Obilić
Živica
06.09.2020 16:30
Budućnost (V)
1 : 0
Obilić
Železničar
Požarevac
1 : 3
Rudar 2001
Kostolac
06.09.2020 16:30
Železničar
1 : 3
Rudar 2001
Omladinac (Š)
Šetonje
5 : 1
Napredak Simićevo
Simićevo
06.09.2020 16:30
Omladinac (Š)
5 : 1
Napredak Simićevo
Moravac (Č)
Čečina
0 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
06.09.2020 16:00
Moravac (Č)
0 : 1
OFK Rutevac 1908
Borac
Azbresnica
3 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
06.09.2020 16:00
Borac
3 : 1
Moravac (ZT)
Doljevac
Doljevac
5 : 1
Elid
Donji Dušnik
06.09.2020 16:00
Doljevac
5 : 1
Elid
Palilula
Aleksinac
0 : 2
Pobeda
Rusna
06.09.2020 11:00
Palilula
0 : 2
Pobeda
Radnički 1924
Kočane
1 : 3
Jastrebac
Tešica
06.09.2020 16:00
Radnički 1924
1 : 3
Jastrebac
Sloga
Korman
7 : 0
Rasovača
Rasovača
06.09.2020 15:30
Sloga
7 : 0
Rasovača
Karađorđe
Ribnica
2 : 0
Tavnik
Tavnik
06.09.2020 17:00
Karađorđe
2 : 0
Tavnik
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
06.09.2020 17:00
Popovići Vrnjci
0 : 0
Jedinstvo 2017
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Napredak
Gračac
06.09.2020 17:00
Mataruge
2 : 1
Napredak
Granit
Jošanička banja
1 : 2
Ribnica
Jovac
06.09.2020 17:00
Granit
1 : 2
Ribnica
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 1
Ibar
Mataruška Banja
06.09.2020 17:00
Jovo Kursula
4 : 1
Ibar
Budućnost
Konarevo
3 : 1
Mladost (V)
Vrdila
06.09.2020 17:00
Budućnost
3 : 1
Mladost (V)
Orlovi
Jasenovo
4 : 2
Morava (KS)
Kočino Selo
06.09.2020 16:30
Orlovi
4 : 2
Morava (KS)
Partizan
Majur
3 : 2
Napredak
Drenovac
06.09.2020 16:30
Partizan
3 : 2
Napredak
Kolare
Kolare
3 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
06.09.2020 16:30
Kolare
3 : 2
OFK Juhor 2016
Morava (R)
Ribare
4 : 1
Dragocvet
Dragocvet
06.09.2020 16:30
Morava (R)
4 : 1
Dragocvet
Budućnost (M)
Miliva
2 : 1
Mladost (J)
Jovac
06.09.2020 16:30
Budućnost (M)
2 : 1
Mladost (J)
Resavac
Subotica
1 : 3
Sloga
Voljavče
06.09.2020 16:30
Resavac
1 : 3
Sloga
Mladost (K)
Končarevo
3 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
06.09.2020 16:30
Mladost (K)
3 : 2
Rudar
Budućnost (Đ)
Đurinac
4 : 2
Javor
Sladaja
06.09.2020 16:30
Budućnost (Đ)
4 : 2
Javor
Kolubara 2
Valjevo
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
06.09.2020 16:30
Kolubara 2
2 : 0
Pepeljevac
OFK Senjak
Valjevo
2 : 4
OFK Jabučje
Jabučje
06.09.2020 16:30
OFK Senjak
2 : 4
OFK Jabučje
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
06.09.2020 16:30
Dimitrije Tucović
2 : 0
OFK Osečina
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 3
Joks Junajted
Mionica
06.09.2020 16:30
Tvrdojevac
2 : 3
Joks Junajted
Banjani
Banjani
2 : 1
ZSK
Valjevo
06.09.2020 16:30
Banjani
2 : 1
ZSK
Vučje
Vučje
3 : 1
Bobište
Bobište
06.09.2020 16:00
Vučje
3 : 1
Bobište
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 2
Umac
Miroševce
06.09.2020 11:00
Bratstvo
3 : 2
Umac
Kumarevo 65
Kumarevo
9 : 0
Polet
Stajkovce
06.09.2020 16:00
Kumarevo 65
9 : 0
Polet
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 5
Donja Lomnica
Donja Lomnica
06.09.2020 16:00
Zloćudovo
1 : 5
Donja Lomnica
Gradac
Konopnica
3 : 5
Progres
Ladovica
06.09.2020 16:00
Gradac
3 : 5
Progres
BSK
Belanovce
4 : 4
Plantaža
Donje Stopanje
06.09.2020 16:00
BSK
4 : 4
Plantaža
Real
Donja Jajina
0 : 1
Moravac
Pečenjevce
06.09.2020 16:00
Real
0 : 1
Moravac
OFK Morava
Leskovac
2 : 1
Sloga
Lipovica
06.09.2020 16:00
OFK Morava
2 : 1
Sloga
Šumadija
Razgojna
1 : 0
Mladost 1959
Vinarce
06.09.2020 16:00
Šumadija
1 : 0
Mladost 1959
Milanovo
Milanovo
3 : 2
Mladi borac
Živkovo
06.09.2020 16:00
Milanovo
3 : 2
Mladi borac
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 2
Železničar
Brestovac
06.09.2020 16:00
Sloboda
2 : 2
Železničar
Višesava
Bajina Bašta
7 : 1
Prvi partizan
Užice
06.09.2020 16:30
Višesava
7 : 1
Prvi partizan
Perućac
Perućac
1 : 1
Bakionica
Bakionica
06.09.2020 16:30
Perućac
1 : 1
Bakionica
Polet
Rasna
5 : 1
Ježevica
Ježevica
06.09.2020 16:30
Polet
5 : 1
Ježevica
Jedinstvo
Kalenić
2 : 1
Omladinac
Zdravčići
06.09.2020 16:30
Jedinstvo
2 : 1
Omladinac
Kotroman
Mokra Gora
0 : 2
Sečica
Seča reka
06.09.2020 16:30
Kotroman
0 : 2
Sečica
Savinac
Visibaba
4 : 1
Lazarica
Prilipac
06.09.2020 16:30
Savinac
4 : 1
Lazarica
Prilike
Prilike
1 : 0
Spartak
Trnava
06.09.2020 17:00
Prilike
1 : 0
Spartak
Ozremica
Beršići
1 : 1
Morava
Katrga
06.09.2020 17:00
Ozremica
1 : 1
Morava
Voćar
Kotraža
4 : 0
Dragačevo
Guča
06.09.2020 17:00
Voćar
4 : 0
Dragačevo
Rakova
Rakova
1 : 1
Slatina
Slatina
06.09.2020 11:00
Rakova
1 : 1
Slatina
Mladost (P)
Preljina
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
06.09.2020 17:00
Mladost (P)
1 : 0
Orlovac
Rudar
Bresnica
3 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
06.09.2020 17:00
Rudar
3 : 1
Backovac Junajted
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
06.09.2020 17:00
Jedinstvo (GG)
1 : 2
Jedinstvo (K)
Napredak
Svračkovci
3 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
06.09.2020 17:00
Napredak
3 : 1
Donja Vrbava
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 2
Ozrem PMH
Ozrem
06.09.2020 17:00
Zadrugar
2 : 2
Ozrem PMH
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 0
Spartak
Pirot
06.09.2020 16:00
Sloga
1 : 0
Spartak
Dragoš
Pirot
3 : 2
Zadrugar
Krupac
06.09.2020 16:00
Dragoš
3 : 2
Zadrugar
Mladost
Poljska Ržana
0 : 1
Željuša
Željuša
06.09.2020 16:00
Mladost
0 : 1
Željuša
Karađorđe
Mišar
3 : 3
Rudar
Brasina
06.09.2020 16:00
Karađorđe
3 : 3
Rudar
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
06.09.2020 16:00
Hajduk Stanko
2 : 1
Mladost
Jedinstvo
Štitar
8 : 0
Duško
Klenje
06.09.2020 16:00
Jedinstvo
8 : 0
Duško
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Majur
Majur
06.09.2020 16:00
Podrinje
2 : 1
Majur
Sloga (KR)
Krnić
2 : 2
Sinđelić
Lipnica
06.09.2020 16:00
Sloga (KR)
2 : 2
Sinđelić
Vidojevica
Lešnica
0 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
06.09.2020 11:00
Vidojevica
0 : 2
Sloga (LŠ)
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
2 : 3
Mladi borac
Dublje
06.09.2020 16:00
Cer (JL)
2 : 3
Mladi borac
Omladinac (U)
Ugljarevo
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
06.09.2020 16:00
Omladinac (U)
2 : 0
14. Oktobar
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 1
Borac
Gornji Katun
06.09.2020 16:00
Kamenorezac 76
4 : 1
Borac
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 1
Rubin
Donji Stupanj
06.09.2020 16:00
Beli Orlovi
0 : 1
Rubin
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 3
Polet
Izbište
06.09.2020 16:30
Partizan (K)
2 : 3
Polet
Vulturul
Grebenac
5 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
06.09.2020 16:30
Vulturul
5 : 1
Karaš (K)
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 1
Ševac
Kusić
06.09.2020 16:30
Karaš (J)
1 : 1
Ševac
Omladinac
Zagajica
2 : 3
Graničar
Miletićevo
06.09.2020 16:30
Omladinac
2 : 3
Graničar
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
06.09.2020 16:30
Dunav
2 : 0
Borac (VS)
Banat (D)
Dupljaja
2 : 1
Ratar
Kruščica
06.09.2020 16:30
Banat (D)
2 : 1
Ratar
Borac (P)
Pločica
5 : 1
Kolonija
Kovin
06.09.2020 16:30
Borac (P)
5 : 1
Kolonija
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 0
Jedinstvo (D)
Dubovac
06.09.2020 16:30
Budućnost (BB)
4 : 0
Jedinstvo (D)
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
06.09.2020 16:30
BSK Bavanište
2 : 0
Omladinac (D)
Dolovo
Dolovo
5 : 3
Proleter
Mramorak
06.09.2020 16:30
Dolovo
5 : 3
Proleter
ČSK
Čortanovci
0 : 4
Sremac
Deč
06.09.2020 17:00
ČSK
0 : 4
Sremac
Kameni
Ašanja
0 : 1
Mladost
Buđanovci
06.09.2020 17:00
Kameni
0 : 1
Mladost
OFK Brestač
Brestač
0 : 2
Dunav
Novi Slankamen
06.09.2020 17:00
OFK Brestač
0 : 2
Dunav
Napredak
Žarkovac
2 : 1
Radnički
Irig
06.09.2020 17:00
Napredak
2 : 1
Radnički
Fruškogorac
Krčedin
1 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
06.09.2020 17:00
Fruškogorac
1 : 0
Hrtkovci
Polet
Novi Karlovci
4 : 2
Šumar
Ogar
06.09.2020 17:00
Polet
4 : 2
Šumar
Krušedol
Krušedol
2 : 3
Graničar
Obrež
06.09.2020 17:00
Krušedol
2 : 3
Graničar
Jedinstvo
Platičevo
1 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
06.09.2020 17:00
Jedinstvo
1 : 3
Srem
Graničar 1924
Adaševci
0 : 3
Sremac (B)
Berkasovo
06.09.2020 17:00
Graničar 1924
0 : 3
Sremac (B)
Fruškogorac
Manđeloš
6 : 0
Sremac (J)
Jarak
06.09.2020 17:00
Fruškogorac
6 : 0
Sremac (J)
Zmaj
Noćaj
1 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
06.09.2020 17:00
Zmaj
1 : 1
Graničar (K)
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 2
Fruška Gora
Ruma
06.09.2020 17:00
OFK Zeka Buljubaša
2 : 2
Fruška Gora
Jedinstvo
Ruma
1 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
06.09.2020 17:00
Jedinstvo
1 : 0
Trgovački
Jednota
Šid
2 : 3
Sloboda
Šašinci
06.09.2020 17:00
Jednota
2 : 3
Sloboda
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 2
Sloga
Čalma
06.09.2020 17:00
Erdevik 2017
1 : 2
Sloga
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
06.09.2020 17:00
OFK Bikić
1 : 1
Obilić 1993
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
7 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
06.09.2020 16:30
ŽFK Banat Bagljaš
7 : 0
OFK Stajićevo
Naftagas
Boka
1 : 1
Mladost
Belo Blato
06.09.2020 16:30
Naftagas
1 : 1
Mladost
Tisa 1933
Taraš
1 : 2
Bilećanin
Sečanj
06.09.2020 16:30
Tisa 1933
1 : 2
Bilećanin
Zadrugar
Lazarevo
2 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
06.09.2020 16:30
Zadrugar
2 : 0
OFK Gradnulica
Mladost (J)
Jelenac
0 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
06.09.2020 16:30
Mladost (J)
0 : 1
Mladost (R)
Radoje Domanović
Ovsište
1 : 0
Budućnost
Blaznava
06.09.2020 16:30
Radoje Domanović
1 : 0
Budućnost
Mladi rudar
Bukovik
5 : 1
Vrbica
Aranđelovac
06.09.2020 16:30
Mladi rudar
5 : 1
Vrbica
Kopljari
Kopljari
3 : 2
B 2000
Aranđelovac
06.09.2020 16:30
Kopljari
3 : 2
B 2000
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Brezovac
Brezovac
06.09.2020 11:00
Trešnjevica
3 : 0
Brezovac
Šamot
Aranđelovac
3 : 0
Borac
Kloka
06.09.2020 11:00
Šamot
3 : 0
Borac
BSK
Borač
4 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
06.09.2020 16:30
BSK
4 : 2
Karađorđe (V)
Čestin
Čestin
0 : 2
Badnjevac
Badnjevac
06.09.2020 11:00
Čestin
0 : 2
Badnjevac
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Jedinstvo (O)
Oplanić
06.09.2020 16:30
Mladost (R)
1 : 1
Jedinstvo (O)
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 1
Napredak (MK)
Malo Krčmare
06.09.2020 16:30
Sloga (Z)
1 : 1
Napredak (MK)
Kruševica 1980
Kneževac
2 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
06.09.2020 16:30
Kruševica 1980
2 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Terekveš
Svilojevo
0 : 4
Bratstvo 2019
Prigrevica
06.09.2020 16:30
Terekveš
0 : 4
Bratstvo 2019
Omladinac
Deronje
0 : 0
Polet
Sivac
06.09.2020 16:30
Omladinac
0 : 0
Polet
Hajduk
Stapar
2 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
06.09.2020 16:30
Hajduk
2 : 2
OFK Odžaci
Dunav
Bački Monoštor
4 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
06.09.2020 16:30
Dunav
4 : 1
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 1
Kula
Kula
06.09.2020 16:30
Dinamo 1923
2 : 1
Kula
Jedinstvo
Ribarevo
3 : 0
Mladost
Kruščić
06.09.2020 16:30
Jedinstvo
3 : 0
Mladost
Borac (R)
Rakovac
11 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
06.09.2020 16:30
Borac (R)
11 : 0
OFK Hajduk
Dinamo
Budisava
3 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
06.09.2020 16:30
Dinamo
3 : 1
Borac (NS)
Vinogradar
Ledinci
12 : 0
Sloga
Lok
06.09.2020 16:30
Vinogradar
12 : 0
Sloga
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 2
Obilić
Vilovo
06.09.2020 16:30
Hajduk (G)
1 : 2
Obilić
Čenej
Čenej
1 : 3
Moskva
Budisava
06.09.2020 16:30
Čenej
1 : 3
Moskva
Dobrača
Dobrača
0 : 2
Ćava
Grošnica
06.09.2020 17:00
Dobrača
0 : 2
Ćava
Divostin
Kragujevac
2 : 1
Partizan
Cerovac
06.09.2020 17:00
Divostin
2 : 1
Partizan
Seljak
Cvetojevac
2 : 1
Košutnjak
Kragujevac
06.09.2020 11:00
Seljak
2 : 1
Košutnjak
Jadran
Kragujevac
1 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
06.09.2020 17:00
Jadran
1 : 2
OFK Žeželj
Baštovan 2015
Carevac
1 : 1
Žitkovica
Žitkovica
06.09.2020 16:30
Baštovan 2015
1 : 1
Žitkovica
Ljubičevo
Ljubičevo
3 : 1
Pek
Kusiće
06.09.2020 16:30
Ljubičevo
3 : 1
Pek
Borac 2016
Donja Kruševica
1 : 3
Dizel
Bare
06.09.2020 16:30
Borac 2016
1 : 3
Dizel
Polet (V)
Voluja
2 : 0
Batovac
Batovac
06.09.2020 16:30
Polet (V)
2 : 0
Batovac
Sloga (M)
Mustapić
1 : 0
Napredak (P)
Poljana
06.09.2020 16:30
Sloga (M)
1 : 0
Napredak (P)
Mlava (B)
Bratinac
5 : 4
Barič
Barič
06.09.2020 16:30
Mlava (B)
5 : 4
Barič
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 1
BSK 1931
Brežane
06.09.2020 16:30
Napredak (B)
2 : 1
BSK 1931
Mladi Borac
Majilovac
3 : 1
Stig 1955
Beranje
06.09.2020 16:30
Mladi Borac
3 : 1
Stig 1955
Velika Moštanica
Velika Moštanica
2 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
06.09.2020 16:00
Velika Moštanica
2 : 1
Šećeranac Ada
Dedinje
Beograd
1 : 2
Busije
Zemun
06.09.2020 16:00
Dedinje
1 : 2
Busije
13. maj
Zemun
2 : 3
BUSK
Beograd
06.09.2020 11:00
13. maj
2 : 3
BUSK
Železnik 1930
Železnik
2 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
06.09.2020 16:00
Železnik 1930
2 : 0
Novi Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 1
Mladi proleter
Beograd
06.09.2020 16:00
Lepušnica
1 : 1
Mladi proleter
Sveti Stefan
Slanci
1 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
06.09.2020 16:00
Sveti Stefan
1 : 3
Siti Sport Klub
Pinosava
Pinosava
3 : 2
Boka Seniors
Beograd
06.09.2020 16:00
Pinosava
3 : 2
Boka Seniors
Resnik
Resnik
2 : 1
Avala 1939
Beli Potok
06.09.2020 16:00
Resnik
2 : 1
Avala 1939
OFK Crvenka
Borča
1 : 0
Pionir
Besni Fok
06.09.2020 16:00
OFK Crvenka
1 : 0
Pionir
Minel
Ripanj
0 : 3
Palilulac
Beograd
06.09.2020 16:00
Minel
0 : 3
Palilulac
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 0
OFK Boždarevac
Boždarevac
06.09.2020 16:00
Veliki Borak
3 : 0
OFK Boždarevac
Rušanj
Rušanj
0 : 4
Beljina
Beljina
06.09.2020 16:00
Rušanj
0 : 4
Beljina
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 0
Zvezda
Čukojevac
06.09.2020 17:00
Jedinstvo (G)
1 : 0
Zvezda
Mladost 1981
Štulac
1 : 2
Mladost 1925
Oplanići
06.09.2020 17:00
Mladost 1981
1 : 2
Mladost 1925
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 1
Borac (A)
Adrani
06.09.2020 17:00
Jedinstvo (D)
3 : 1
Borac (A)
Mineral 2015
Rudno
3 : 3
Miločajac
Miločaj
06.09.2020 17:00
Mineral 2015
3 : 3
Miločajac
Krilaš
Ćovdin
3 : 2
Zadrugar 1947
Tabanovac
06.09.2020 16:30
Krilaš
3 : 2
Zadrugar 1947
Borac (V)
Vukovac
0 : 3
Mladost (R)
Ranovac
06.09.2020 16:30
Borac (V)
0 : 3
Mladost (R)
Jedinstvo (K)
Kamenovo
1 : 4
Jasenovac
Krepoljin
06.09.2020 16:30
Jedinstvo (K)
1 : 4
Jasenovac
Sloga 1945
Veliko Selo
1 : 2
Udarnik (S)
Sibnica
06.09.2020 16:30
Sloga 1945
1 : 2
Udarnik (S)
Radnički (K)
Knežica
2 : 2
Pobeda 1953
Osanica
06.09.2020 16:30
Radnički (K)
2 : 2
Pobeda 1953
Sloga 1952
Veliki Popovac
4 : 3
Zabrđe 1936
Zabrđe
06.09.2020 16:30
Sloga 1952
4 : 3
Zabrđe 1936
Šumadija
Trešnjevica
2 : 4
Rudar (P)
Plazane
06.09.2020 16:30
Šumadija
2 : 4
Rudar (P)
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 6
15. Avgust 1950
Lomnica
06.09.2020 16:30
Napredak (Sv)
2 : 6
15. Avgust 1950
Sinđelić
Vojnik
6 : 1
OFK Batinac
Batinac
06.09.2020 16:30
Sinđelić
6 : 1
OFK Batinac
Sloga
Donje Vidovo
0 : 1
Rudar (S)
Stenjevac
06.09.2020 16:30
Sloga
0 : 1
Rudar (S)
Mladost (G)
Gložane
2 : 3
Crni Vrh
Deonica
06.09.2020 16:30
Mladost (G)
2 : 3
Crni Vrh
Partizan
Glogovac
3 : 0
Osaonica
Bagrdan
06.09.2020 16:30
Partizan
3 : 0
Osaonica
Sloboda
Šuljkovac
3 : 2
Jedinstvo
Duboka
06.09.2020 16:30
Sloboda
3 : 2
Jedinstvo
Šantarovac
Šantarovac
0 : 0
GFK Tabane
Jagodina
06.09.2020 16:30
Šantarovac
0 : 0
GFK Tabane
Vinorača
Vinorača
2 : 2
Bratstvo
Međureč
06.09.2020 16:30
Vinorača
2 : 2
Bratstvo
Ljubinić
Ljubinić
1 : 3
Borac
Ušće
06.09.2020 16:30
Ljubinić
1 : 3
Borac
OFK Urovci
Urovci
1 : 5
Partizan
Draževac
06.09.2020 16:30
OFK Urovci
1 : 5
Partizan
Munja
Baric
2 : 1
Skela
Skela
06.09.2020 16:30
Munja
2 : 1
Skela
Sloga
Ratari
2 : 2
Proleter
Jasenak
06.09.2020 16:30
Sloga
2 : 2
Proleter
Omladinac (K)
Kalinovac
0 : 0
Kolubara (J)
Jabučje
06.09.2020 11:00
Omladinac (K)
0 : 0
Kolubara (J)
Proleter (B)
Bajevac
4 : 0
Ratkovac
Ratkovac
06.09.2020 11:00
Proleter (B)
4 : 0
Ratkovac
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 2
Mladost (V)
Vračević
06.09.2020 16:30
OFK Stublenica
1 : 2
Mladost (V)
Šarbane
Šarbane
1 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
06.09.2020 16:30
Šarbane
1 : 0
OFK Paljuvi
Polet (T)
Takovo
3 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
06.09.2020 16:30
Polet (T)
3 : 0
Zvizdar 2012
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 0
Čučuge
Čučuge
06.09.2020 16:30
Polet (DL)
3 : 0
Čučuge
Joševa
Joševa
2 : 2
Rudar 1945
Radljevo
06.09.2020 16:30
Joševa
2 : 2
Rudar 1945
Proleter
Međa
3 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
06.09.2020 16:30
Proleter
3 : 2
Omladinac
Roham
Nova Crnja
2 : 2
Terekves
Hetin
06.09.2020 16:30
Roham
2 : 2
Terekves
Komanice
Komanice
0 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
06.09.2020 11:00
Komanice
0 : 0
Stari drugari
Jadar 2013
Valjevo
1 : 1
Dračić 2018
Dračić
06.09.2020 11:00
Jadar 2013
1 : 1
Dračić 2018
Rakac Stave
Stave
1 : 3
Toplica
Donja Toplica
06.09.2020 11:00
Rakac Stave
1 : 3
Toplica
Polet
Popučke
4 : 0
Lukavac
Lukavac
06.09.2020 11:00
Polet
4 : 0
Lukavac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 1
Mali korak
Oglađenovac
06.09.2020 11:00
Milenko Pavlović
3 : 1
Mali korak
Popadić
Popadić
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
06.09.2020 11:00
Popadić
1 : 0
Tešnjar
Jasenovik 2018
Jasenovik
8 : 1
Rujnik
Rujnik
06.09.2020 16:00
Jasenovik 2018
8 : 1
Rujnik
Proleter
Donja Vrežina
2 : 0
Sloga 1948
Malča
06.09.2020 16:00
Proleter
2 : 0
Sloga 1948
Supovac
Supovac
1 : 3
Mezgraja
Mezgraja
06.09.2020 16:00
Supovac
1 : 3
Mezgraja
Spartak
Sićevo
0 : 4
Radnički 2020
Knez Selo
06.09.2020 16:00
Spartak
0 : 4
Radnički 2020
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
06.09.2020 16:00
OFK Sloga
4 : 0
Vukašinovac
Polet (R)
Radevac
8 : 0
Rutevac
Rutevac
06.09.2020 11:00
Polet (R)
8 : 0
Rutevac
Polet (V)
Vitoševac
1 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
06.09.2020 11:00
Polet (V)
1 : 1
Crvena zvezda
Graničar
Đala
4 : 0
Šampion
Orom
06.09.2020 16:30
Graničar
4 : 0
Šampion
Tisa
Padej
1 : 2
Jedinstvo
Srpski Krstur
06.09.2020 16:30
Tisa
1 : 2
Jedinstvo
Bačka
Mol
5 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
06.09.2020 16:30
Bačka
5 : 0
Horgoš 1911
Tromedja
Majdan
2 : 5
Jadran
Sanad
06.09.2020 16:30
Tromedja
2 : 5
Jadran
Čoka
Čoka
2 : 0
Hajduk
Podlokanj
06.09.2020 16:30
Čoka
2 : 0
Hajduk
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 1
Potisje
Kanjiža
06.09.2020 16:30
Slavija
3 : 1
Potisje
Vučak
Vučak
1 : 3
Petlić SD 026
Smederevo
06.09.2020 16:30
Vučak
1 : 3
Petlić SD 026
Petrijevac
Petrijevo
1 : 2
Omladinac
Seone
06.09.2020 16:30
Petrijevac
1 : 2
Omladinac
Lunjevac
Lunjevac
0 : 4
Landol
Landol
06.09.2020 16:30
Lunjevac
0 : 4
Landol
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
7 : 0
Proleter 1947
Vranovo
06.09.2020 16:30
Stari Hrast 2018
7 : 0
Proleter 1947
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
06.09.2020 11:00
Jedinstvo 2014
3 : 2
Mladost (Z)
Verko
Suvo Selo
2 : 0
Bobovik
Bobovik
06.09.2020 11:00
Verko
2 : 0
Bobovik
Hajduk
Debrc
2 : 4
Sparta
Kaona
06.09.2020 16:30
Hajduk
2 : 4
Sparta
Sloga 1949
Matijevac
3 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
06.09.2020 16:30
Sloga 1949
3 : 0
Mladost 2013
Torpedo
Lojanice
4 : 0
Belpos
Belotić
06.09.2020 16:30
Torpedo
4 : 0
Belpos
Polet
Jalovik
6 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
06.09.2020 11:00
Polet
6 : 0
Skupljen 2013
Slemen
Milušinac
8 : 0
Jedinstvo
Mužinac
06.09.2020 16:30
Slemen
8 : 0
Jedinstvo
Sloboda 2013
Nikolinac
1 : 4
Sloga
Žučkovac
06.09.2020 11:00
Sloboda 2013
1 : 4
Sloga
Tempo
Sefkerin
2 : 4
Omladinac 1927
Opovo
06.09.2020 16:30
Tempo
2 : 4
Omladinac 1927
Pobeda
Samoš
1 : 2
Unirea
Uzdin
06.09.2020 16:30
Pobeda
1 : 2
Unirea
OFK Remont 1959
Čačak
0 : 3
Gladijator
Čačak
06.09.2020 17:00
OFK Remont 1959
0 : 3
Gladijator
Čačak 94
Čačak
1 : 2
Planinac
Vujetinci
06.09.2020 17:00
Čačak 94
1 : 2
Planinac
Mršinci
Mršinci
5 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
06.09.2020 17:00
Mršinci
5 : 0
Gavrilo Princip
Malba
Žaočani
0 : 3
Prijatelji
Čačak
06.09.2020 17:00
Malba
0 : 3
Prijatelji
Budućnost
Stančići
2 : 8
Kej
Čačak
06.09.2020 17:00
Budućnost
2 : 8
Kej
Lugovi
Čačak
0 : 0
Vujan
Prislonica
06.09.2020 17:00
Lugovi
0 : 0
Vujan
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
06.09.2020 17:00
Čantavir
0 : 1
Vinogradar
Žednik
Stari Žednik
2 : 2
Lokomotiva
Subotica
06.09.2020 17:00
Žednik
2 : 2
Lokomotiva
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
2 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
06.09.2020 17:00
OFK Mala Bosna 2015
2 : 5
Elektrovojvodina
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
5 : 2
Bikovo
Bikovo
06.09.2020 17:00
Udarnik Višnjevac
5 : 2
Bikovo
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
4 : 0
Palić
Palić
06.09.2020 17:00
Hajduk 1950
4 : 0
Palić
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
5 : 1
Proleter
Karađorđevo
06.09.2020 16:30
Orlovi (BP)
5 : 1
Proleter
Slavija
Bođani
2 : 5
Neštin
Neštin
06.09.2020 16:30
Slavija
2 : 5
Neštin
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 3
Bačka 1945
Bačka Palanka
06.09.2020 16:30
Naša Zvezda
3 : 3
Bačka 1945
Mladost (MB)
Mali Bač
1 : 2
Soko
Nova Gajdobra
06.09.2020 16:30
Mladost (MB)
1 : 2
Soko
Borac (V)
Vizić
1 : 5
Bačka (D)
Despotovo
06.09.2020 16:30
Borac (V)
1 : 5
Bačka (D)
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 0
Krivanj
Selenča
06.09.2020 16:30
Bački Hajduk
3 : 0
Krivanj
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 1
Šipurske livade
Šabac
06.09.2020 16:00
Pričinović
2 : 1
Šipurske livade
OFK Jelen
Jelenča
2 : 3
Petrovac 74
Kujavica
06.09.2020 16:00
OFK Jelen
2 : 3
Petrovac 74
Trešnjevka
Trbusac
2 : 3
Mrovska
Mrovska
06.09.2020 16:00
Trešnjevka
2 : 3
Mrovska
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 0
Dobrava
Vukošić
06.09.2020 16:00
OFK Letnjikovac 1983
2 : 0
Dobrava
Rankovac
Nakučani
4 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
06.09.2020 16:00
Rankovac
4 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 0
OFK Varna
Varna
06.09.2020 16:00
Vlašić
3 : 0
OFK Varna
Jadar 1961
Gornji Dobrić
4 : 2
Velika Reka
Velika Reka
06.09.2020 16:00
Jadar 1961
4 : 2
Velika Reka
Prva Iskra
Runjani
2 : 2
Jelav
Jelav
06.09.2020 16:00
Prva Iskra
2 : 2
Jelav
Hajduk
Ribarica
2 : 2
7. Juli
Bela Crkva
06.09.2020 16:00
Hajduk
2 : 2
7. Juli
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
0 : 0
Antimon
Zajača
06.09.2020 16:00
Jedinstvo (ZA)
0 : 0
Antimon
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 0
Sloga
Straža
06.09.2020 16:00
Jedinstvo (MZ)
4 : 0
Sloga
Bjelica
Milatovići
3 : 7
Gorušica
Viča
06.09.2020 17:00
Bjelica
3 : 7
Gorušica
Radnički
Turica
3 : 1
Gradina
Rti
06.09.2020 17:00
Radnički
3 : 1
Gradina
Vrelo
Gornja Kravarica
4 : 2
Sloga
Kaona
06.09.2020 17:00
Vrelo
4 : 2
Sloga
Jelica
Goračići
4 : 1
Bratstvo
Dljin
06.09.2020 17:00
Jelica
4 : 1
Bratstvo
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 4
Mladost
Mačvanski Metković
06.09.2020 16:00
Napredak
0 : 4
Mladost
Petlovača
Petlovača
3 : 3
Lipolist
Lipolist
06.09.2020 16:00
Petlovača
3 : 3
Lipolist
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
1 : 1
Omladinac (BO)
Bogatić
06.09.2020 16:00
Zadrugar Milkivit
1 : 1
Omladinac (BO)
Gorki
Glušci
4 : 1
Torpedo 1924
Tabanović