XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
458 utakmica za dan Subota, 12 Septembar 2020


Fudbal

12.09
16:00
1. Maj Ruma
Be─Źej 1918
1
0
12.09.2020 16:00 1 : 0
12.09
16:00
Radni─Źki 1912
Feniks 1995
3
0
12.09.2020 16:00 3 : 0
12.09
16:00
Kozara
Mladost (NS)
0
3
12.09.2020 16:00 0 : 3
12.09
16:00
OFK Stari Grad
Dinamo 1945
2
0
12.09.2020 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Omladinac
Borac
0
0
12.09.2020 16:00 0 : 0
12.09
16:00
OFK Vršac
Sloboda
3
0
12.09.2020 16:00 3 : 0
12.09
16:00
Ba─Źka 1901
Sloga (─î)
2
0
12.09.2020 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Hajduk 1912
Dunav
1
1
12.09.2020 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Takovo
Jedinstvo
1
2
12.09.2020 16:00 1 : 2
12.09
16:00
Smederevo 1924
Budućnost Krušik 2014
1
1
12.09.2020 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Šumadija (A)
GFK Sloboda
1
2
12.09.2020 16:00 1 : 2
12.09
16:00
Ma─Źva 1929
Sušica
1
1
12.09.2020 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Gru┼ża
Trep─Źa
0
2
12.09.2020 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Jošanica
Sloga (P)
0
2
12.09.2020 16:00 0 : 2
12.09
11:00
GSP Polet Dor─çol
Radni─Źki (O)
1
2
12.09.2020 11:00 1 : 2
12.09
16:00
Brodarac
TEK Sloga
5
0
12.09.2020 16:00 5 : 0
12.09
16:00
Lokomotiva
Zvezdara
3
1
12.09.2020 16:00 3 : 1
12.09
10:00
Sin─Ĺeli─ç
BSK Bor─Źa
2
1
12.09.2020 10:00 2 : 1
12.09
16:00
Mladenovac
OFK Beograd
3
2
12.09.2020 16:00 3 : 2
12.09
16:00
Radni─Źki (NB)
Crvena zvezda
2
0
12.09.2020 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Jedinstvo (P)
Trstenik PPT
2
2
12.09.2020 16:00 2 : 2
12.09
16:00
Moravac Orion
SFS Borac
0
2
12.09.2020 16:00 0 : 2
12.09
16:00
SFK Morava
OFK Topli─Źanin
5
1
12.09.2020 16:00 5 : 1
12.09
16:00
Omladinac
Budu─çnost
2
1
12.09.2020 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
OFK Aran─Ĺelovac 1979
1
2
12.09.2020 16:00 1 : 2
12.09
16:00
─Éerdap
RSK
2
2
12.09.2020 16:00 2 : 2
RSK
12.09
16:00
Sloga (B)
Sloboda
3
1
12.09.2020 16:00 3 : 1
12.09
16:00
FAP
Polet (Lj)
1
1
12.09.2020 16:00
FAP
1 : 1
12.09
16:00
Sloga (BB)
Omladinac
2
0
12.09.2020 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Crnokosa
Parmenac
2
1
12.09.2020 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Radni─Źki (V)
Ra─Ĺevac
1
1
12.09.2020 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Sloga (B)
0
1
12.09.2020 16:00 0 : 1
12.09
16:00
Obili─ç
Ba─Źka (P)
1
1
12.09.2020 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Bajša
Mladost (T)
3
1
12.09.2020 16:00 3 : 1
12.09
16:00
Vojvodina (T)
Krila Krajine
1
1
12.09.2020 16:00 1 : 1
12.09
16:00
OFK Vrbas
Mladost (BP)
1
3
12.09.2020 16:00 1 : 3
12.09
16:00
Crvenka
Tekstilac
0
2
12.09.2020 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Srbobran
Tavankut
1
1
12.09.2020 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Jedinstvo (V)
Begej
0
0
12.09.2020 16:00 0 : 0
12.09
16:00
OFK Kikinda 1909
Naftagas
2
2
12.09.2020 16:00 2 : 2
12.09
16:00
Proleter
Radni─Źki (S)
6
3
12.09.2020 16:00 6 : 3
12.09
16:00
Krajina
┼ŻAK
2
1
12.09.2020 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Jedinstvo (BK)
Banat
2
1
12.09.2020 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Budu─çnost
Borac
4
1
12.09.2020 16:00 4 : 1
12.09
16:00
Sloga (E)
Hajduk
4
0
12.09.2020 16:00 4 : 0
12.09
16:00
Podrinje
Jadran
5
1
12.09.2020 16:00 5 : 1
12.09
16:00
Mladost
Radni─Źki
2
0
12.09.2020 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Cement
RFK Novi Sad 1921
2
2
12.09.2020 16:00 2 : 2
12.09
16:00
Jedinstvo 1936
Kušiljevo
3
3
12.09.2020 16:00 3 : 3
12.09
16:00
Meševo
Jedinstvo (M)
2
0
12.09.2020 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Morava 1918
Blagotin
7
0
12.09.2020 16:00 7 : 0
12.09
16:00
OFK Knjaz
Lu┼żnica
2
2
12.09.2020 16:00 2 : 2
12.09
16:00
Bor 1919
Balkanski
1
0
12.09.2020 16:00 1 : 0
12.09
16:00
─Éerdap
Jedinstvo (P)
1
0
12.09.2020 16:00 1 : 0
12.09
16:00
Polom
Hajduk Veljko
1
2
12.09.2020 16:00 1 : 2
12.09
16:00
BSK
Senjak
1
3
12.09.2020 16:00
BSK
1 : 3
12.09
16:00
OFK Napredak 1929
Malošište
2
1
12.09.2020 16:00 2 : 1
12.09
16:00
OFK Kosanica
┼Żitora─Ĺa
2
1
12.09.2020 16:00 2 : 1
12.09
15:00
BSK 1926
Borac (L)
1
2
12.09.2020 15:00 1 : 2
12.09
11:00
Milutinac
Vr─Źin
1
1
12.09.2020 11:00 1 : 1
12.09
16:00
Rtanj
Mid┼żor
4
1
12.09.2020 16:00 4 : 1
12.09
16:00
Hajduk
Grani─Źar
1
4
12.09.2020 16:00 1 : 4
12.09
16:00
Radni─Źki 1946
Omladinac
5
0
12.09.2020 16:00 5 : 0
12.09
─îitluk
Mladost (T)
1
1
12.09.2020 1 : 1
12.09
Gornji Stepoš
Sebe─Źevac
3
0
12.09.2020 3 : 0
12.09
16:30
Radni─Źki
Napredak
2
1
12.09.2020 16:30 2 : 1
12.09
16:30
Partizan
BSK
2
1
12.09.2020 16:30 2 : 1
BSK
12.09
16:00
BAK
Banat (I)
1
0
12.09.2020 16:00
BAK
1 : 0
12.09
16:00
Polet
Radni─Źki 1918
0
0
12.09.2020 16:00 0 : 0
12.09
16:00
Borac (BG)
Kordun
4
1
12.09.2020 16:00 4 : 1
12.09
16:00
Radni─Źki 1905
Senta
1
2
12.09.2020 16:00 1 : 2
12.09
16:00
Proleter (RS)
Sloga
4
2
12.09.2020 16:00 4 : 2
12.09
16:00
Tornjoš
E─Ĺ┼íeg
2
1
12.09.2020 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Delija
ASK
0
4
12.09.2020 16:00 0 : 4
ASK
12.09
16:00
Borac (O)
Postar 1930
1
1
12.09.2020 16:00 1 : 1
12.09
15:30
Rakovica
Borac (P)
1
1
12.09.2020 15:30 1 : 1
12.09
16:00
Mladost
Vrani─ç
2
2
12.09.2020 16:00 2 : 2
12.09
16:00
Barajevo
Strelac
1
1
12.09.2020 16:00 1 : 1
12.09
16:00
SUF Dubona
Zuce 2019
0
3
12.09.2020 16:00 0 : 3
12.09
16:30
Veternik
Slavija
4
1
12.09.2020 16:30 4 : 1
12.09
16:00
Rudna Glava
Sloga
0
1
12.09.2020 16:00 0 : 1
12.09
16:00
Šarbanovac
Polet
6
0
12.09.2020 16:00 6 : 0
12.09
16:00
BSK
Brestovac
1
0
12.09.2020 16:00
BSK
1 : 0
12.09
16:00
Krivelj
Blizna
1
0
12.09.2020 16:00 1 : 0
12.09
16:00
Kolonija
Slavija
0
2
12.09.2020 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Rudar 2001
Omladinac (Š)
4
0
12.09.2020 16:00 4 : 0
12.09
16:00
Trgova─Źki
Mladost (B)
2
1
12.09.2020 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Moravac (ZT)
Doljevac
0
3
12.09.2020 16:00 0 : 3
12.09
16:00
Svrljig
Borac
4
1
12.09.2020 16:00 4 : 1
12.09
16:00
Taskovi─çi
Moravac (─î)
5
2
12.09.2020 16:00 5 : 2
12.09
16:30
Mladost (V)
Kara─Ĺor─Ĺe
0
3
12.09.2020 16:30 0 : 3
12.09
16:30
Morava (KS)
Partizan
3
0
12.09.2020 16:30 3 : 0
12.09
16:30
Pepeljevac
ZSK
3
0
12.09.2020 16:30 3 : 0
ZSK
12.09
16:30
Radnik (Ub)
Strmovo 1968
1
2
12.09.2020 16:30 1 : 2
12.09
16:30
OFK Ose─Źina
Tvrdojevac
2
0
12.09.2020 16:30 2 : 0
12.09
16:30
OFK Jabu─Źje
Dimitrije Tucovi─ç
1
1
12.09.2020 16:30 1 : 1
12.09
16:00
Slatina
Prilike
1
1
12.09.2020 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Zadrugar
Mladost
5
4
12.09.2020 16:00 5 : 4
12.09
16:00
Zvezda
Napredak
5
0
12.09.2020 16:00 5 : 0
12.09
16:00
Sin─Ĺeli─ç
Vidojevica
3
2
12.09.2020 16:00 3 : 2
12.09
15:30
Mladost (S)
Mineralac
1
2
12.09.2020 15:30 1 : 2
12.09
16:00
Stari Trstenik
Garevina
0
2
12.09.2020 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Rubin
Gradac
5
1
12.09.2020 16:00 5 : 1
12.09
16:00
Jezero
Kamenorezac 76
4
2
12.09.2020 16:00 4 : 2
12.09
16:00
Feniks
BSK
3
0
12.09.2020 16:00 3 : 0
BSK
12.09
16:30
Slanobarac
Hajduk (G)
1
3
12.09.2020 16:30 1 : 3
12.09
16:30
Borac (NS)
Vinogradar
1
1
12.09.2020 16:30 1 : 1
12.09
17:00
Šećeranac Ada
Zmaj 1953
3
0
12.09.2020 17:00 3 : 0
12.09
16:00
Avala 1939
OFK Crvenka
3
2
12.09.2020 16:00 3 : 2
12.09
16:00
Siti Sport Klub
Pinosava
0
1
12.09.2020 16:00 0 : 1
12.09
16:30
Mlada krila
Bogutova─Źka Banja
1
0
12.09.2020 16:30 1 : 0
12.09
16:30
Sloga Obrva
Zvezda
2
0
12.09.2020 16:30 2 : 0
12.09
16:30
Progorelica
Mladost 1925
4
0
12.09.2020 16:30 4 : 0
12.09
16:00
Polet S.D.
Udarnik (S)
3
1
12.09.2020 16:00 3 : 1
12.09
16:00
Bata Buli─ç
Zabr─Ĺe 1936
1
2
12.09.2020 16:00 1 : 2
12.09
16:30
Rudar (P)
Rudar (S)
2
3
12.09.2020 16:30 2 : 3
12.09
16:30
Beljanica
Napredak (St)
0
1
12.09.2020 16:30 0 : 1
12.09
16:30
Šumadija
Jasenovo
5
1
12.09.2020 16:30 5 : 1
12.09
16:30
Kupinovac
Šantarovac
4
1
12.09.2020 16:30 4 : 1
12.09
16:30
Mladost (D)
Ursule
1
0
12.09.2020 16:30 1 : 0
12.09
16:30
Osaonica
Sloboda
3
0
12.09.2020 16:30 3 : 0
12.09
16:30
Rudar 1945
Crvena Jabuka
3
1
12.09.2020 16:30 3 : 1
12.09
16:30
Ratkovac
OFK Stublenica
3
2
12.09.2020 16:30 3 : 2
12.09
16:30
Lukavac
Milenko Pavlovi─ç
0
2
12.09.2020 16:30 0 : 2
12.09
16:00
Radni─Źki 2020
Jasenovik 2018
2
0
12.09.2020 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Crvena zvezda
Napredak 2012
4
1
12.09.2020 16:00 4 : 1
12.09
16:00
Rutevac
Škriljac
3
4
12.09.2020 16:00 3 : 4
12.09
16:00
Potisje
Grani─Źar
4
0
12.09.2020 16:00 4 : 0
12.09
16:00
Horgoš 1911
Tromedja
8
0
12.09.2020 16:00 8 : 0
12.09
16:00
Badljevica
Lunjevac
4
1
12.09.2020 16:00 4 : 1
12.09
12:30
Petli─ç SD 026
Vo┼żd 2020
3
0
12.09.2020 12:30 3 : 0
12.09
16:00
Vrbovac
Godomin
1
2
12.09.2020 16:00 1 : 2
12.09
16:00
Belpos
Polet
0
3
12.09.2020 16:00 0 : 3
12.09
16:00
Sloga
Rtanj
1
2
12.09.2020 16:00 1 : 2
12.09
16:00
Nišavac
Rongo Siti
2
2
12.09.2020 16:00 2 : 2
12.09
16:00
Sloboda
Veliki Suvodol
9
1
12.09.2020 16:00 9 : 1
12.09
16:00
Jevremovac
PSK
4
2
12.09.2020 16:00 4 : 2
PSK
12.09
16:30
Šilopaj
Šumadija
1
9
12.09.2020 16:30 1 : 9
12.09
16:30
FC Stella Rossa
Majdan
4
1
12.09.2020 16:30 4 : 1
12.09
16:30
Brezak
Lunjevica
5
1
12.09.2020 16:30 5 : 1
12.09
16:30
Semedra┼ż
Takovski Ustanak
4
1
12.09.2020 16:30 4 : 1
12.09
16:30
Jablanica
Omladinac
3
0
12.09.2020 16:30 3 : 0
12.09
16:00
Budu─çnost (DO)
Sunrise Šabac
3
0
12.09.2020 16:00 3 : 0
12.09
16:00
Sloboda
Jedinstvo
0
2
12.09.2020 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Makrešane
Naupare
1
1
12.09.2020 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Zmajevac
Borac
1
1
12.09.2020 16:00 1 : 1
12.09
Mladost
Parcane
2
0
12.09.2020 2 : 0
12.09
Velika Morava
Mladi radnik
2
0
12.09.2020 2 : 0
12.09
16:30
Planinac
Donji Petrovci
1
2
12.09.2020 16:30 1 : 2
12.09
16:30
Vojvodina
Fruškogorac
4
1
12.09.2020 16:30 4 : 1
12.09
16:30
27. Oktobar
Grani─Źar
1
3
12.09.2020 16:30 1 : 3
12.09
16:30
Sloga (K)
Borac (S)
1
4
12.09.2020 16:30 1 : 4
12.09
16:30
Polet
Sloga (S)
2
0
12.09.2020 16:30 2 : 0
12.09
16:30
Car Uroš
Jedinstvo (K)
3
3
12.09.2020 16:30 3 : 3
12.09
17:00
Polet
┼Żelezni─Źar
0
2
12.09.2020 17:00 0 : 2
12.09
17:00
Borac 1950
Popovac
4
0
12.09.2020 17:00 4 : 0
12.09
17:00
Razvitak
Budu─çnost
3
1
12.09.2020 17:00 3 : 1
12.09
16:00
Sport
Tele─Źka
0
3
12.09.2020 16:00 0 : 3
12.09
16:00
Oniks
Doma─çin
0
2
12.09.2020 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Mladi radnik
Dra┼żmirovac
1
0
12.09.2020 16:00 1 : 0
12.09
16:00
Crni Vitez
Stig (C)
1
3
12.09.2020 16:00 1 : 3
12.09
16:00
Rapid
Janošik
0
8
12.09.2020 16:00 0 : 8
12.09
16:00
Vojvodina
Dobrica
4
2
12.09.2020 16:00 4 : 2
12.09
16:00
Sloga
Naša Krajina
6
1
12.09.2020 16:00 6 : 1
12.09
16:00
Banatul
Gaj
5
0
12.09.2020 16:00 5 : 0
Gaj
12.09
16:00
Mladost (VG)
Vladimirovac
4
2
12.09.2020 16:00 4 : 2
12.09
16:00
Sloboda
BSK
0
2
12.09.2020 16:00 0 : 2
BSK
12.09
16:30
Mladi radnik
Šumadinac
0
4
12.09.2020 16:30 0 : 4
12.09
16:00
Šumadinac 1949
Jarmenovci
1
3
12.09.2020 16:00 1 : 3
12.09
16:00
Soko
Napredak
3
3
12.09.2020 16:00 3 : 3
12.09
16:00
Rudar 1947
Dobrnje
2
5
12.09.2020 16:00 2 : 5
12.09
16:00
BSK
Udarnik 2015
3
1
12.09.2020 16:00
BSK
3 : 1
12.09
16:00
Radnik
Vukan
1
2
12.09.2020 16:00 1 : 2
12.09
11:00
Melnica
Omladinac
2
1
12.09.2020 11:00 2 : 1
12.09
16:00
Selište
Osanica
6
1
12.09.2020 16:00 6 : 1
12.09
16:00
Mladost (K)
Best Sige
4
1
12.09.2020 16:00 4 : 1
12.09
16:00
Laznica
Vukovac 98
4
0
12.09.2020 16:00 4 : 0
12.09
16:00
Vrelo 1971
Zvezda
1
0
12.09.2020 16:00 1 : 0
12.09
16:00
Sloga (J)
Bliznak-Medve─Ĺica
4
2
12.09.2020 16:00 4 : 2
12.09
16:00
Lipar
Kolonija
0
2
12.09.2020 16:00 0 : 2
12.09
16:30
Zrinjski
Mladost
2
0
12.09.2020 16:30 2 : 0
12.09
16:30
Krupa
Sloboda
2
3
12.09.2020 16:30 2 : 3
12.09
16:30
Sarajevo
Borac
4
2
12.09.2020 16:30 4 : 2
12.09
16:30
Tuzla City
Radnik
1
0
12.09.2020 16:30 1 : 0
12.09
16:30
Olimpik
Vele┼ż
2
1
12.09.2020 16:30 2 : 1
12.09
16:30
Slavija
Ljubi─ç
1
0
12.09.2020 16:30 1 : 0
12.09
16:30
Podrinje
Jedinstvo
1
2
12.09.2020 16:30 1 : 2
12.09
16:30
Kozara
Borac
0
0
12.09.2020 16:30 0 : 0
12.09
16:30
Sloga
Leotar
2
0
12.09.2020 16:30 2 : 0
12.09
16:30
Rudar Prijedor
Tekstilac
2
0
12.09.2020 16:30 2 : 0
12.09
16:30
Sloboda
Drina
1
1
12.09.2020 16:30 1 : 1
12.09
16:30
┼Żeljezni─Źar
Modri─Źa
0
1
12.09.2020 16:30 0 : 1
12.09
16:30
Sutjeska
Zvijezda 09
0
1
12.09.2020 16:30 0 : 1
12.09
18:00
Rudar
OFK Petrovac
1
0
12.09.2020 18:00 1 : 0
12.09
20:00
Budu─çnost
OFK Titograd
3
1
12.09.2020 20:00 3 : 1
12.09
18:00
Iskra
Podgorica
1
1
12.09.2020 18:00 1 : 1
12.09
17:15
Jezero
Sutjeska
0
2
12.09.2020 17:15 0 : 2
12.09
20:00
Zeta
De─Źi─ç
0
2
12.09.2020 20:00 0 : 2
12.09
16:00
Crystal Palace
Southampton
1
0
12.09.2020 16:00 1 : 0
12.09
13:30
Fulham
Arsenal
0
3
12.09.2020 13:30 0 : 3
12.09
18:30
Liverpool
Leeds United
4
3
12.09.2020 18:30 4 : 3
12.09
21:00
West Ham United
Newcastle United
0
2
12.09.2020 21:00 0 : 2
12.09
13:30
Birmingham City
Brentford
1
0
12.09.2020 13:30 1 : 0
12.09
13:30
Wycombe Wanderers
Rotherham United
0
1
12.09.2020 13:30 0 : 1
12.09
16:00
AFC Bournemouth
Blackburn Rovers
3
2
12.09.2020 16:00 3 : 2
12.09
16:00
Barnsley
Luton Town
0
1
12.09.2020 16:00 0 : 1
12.09
16:00
Bristol City
Coventry City
2
1
12.09.2020 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Cardiff City
Sheffield Wednesday
0
2
12.09.2020 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Derby County
Reading
0
2
12.09.2020 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Huddersfield Town
Norwich City
0
1
12.09.2020 16:00 0 : 1
12.09
16:00
Millwall
Stoke City
0
0
12.09.2020 16:00 0 : 0
12.09
16:00
Preston North End
Swansea City
0
1
12.09.2020 16:00 0 : 1
12.09
16:00
Queens Park Rangers
Nottingham Forest
2
0
12.09.2020 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Eibar
Celta Vigo
0
0
12.09.2020 16:00 0 : 0
12.09
18:30
Granada
Athletic Club
2
0
12.09.2020 18:30 2 : 0
12.09
21:00
Cádiz
Osasuna
0
2
12.09.2020 21:00 0 : 2
12.09
17:00
Montpellier
Nice
3
1
12.09.2020 17:00 3 : 1
12.09
21:00
Saint-Etienne
Strasbourg
2
0
12.09.2020 21:00 2 : 0
12.09
17:00
Spartak ┼ŻK
Novi Pazar
1
1
12.09.2020 17:00 1 : 1
12.09
17:00
TSC
Radni─Źki (N)
1
3
12.09.2020 17:00
TSC
1 : 3
12.09
17:00
Vo┼żdovac
Metalac
4
0
12.09.2020 17:00 4 : 0
12.09
20:00
Partizan
Rad
3
0
12.09.2020 20:00 3 : 0
Rad
12.09
17:00
Radnik
In─Ĺija
0
2
12.09.2020 17:00 0 : 2
12.09
16:30
Radni─Źki 1923
RFK Grafi─Źar
3
1
12.09.2020 16:30 3 : 1
12.09
16:30
OFK ┼Żarkovo
Radni─Źki (SM)
1
0
12.09.2020 16:30 1 : 0
12.09
19:30
Borac 1926
Sloga (K)
3
0
12.09.2020 19:30 3 : 0
12.09
16:00
Nišavac
Rongo Siti
12.09.2020 16:00 :
12.09
16:00
Sloboda
Veliki Suvodol
12.09.2020 16:00 :
12.09
17:00
Sloga
Vojvodina
1
1
12.09.2020 17:00 1 : 1
12.09
16:30
Po┼żarevac
Crvena zvezda
0
1
12.09.2020 16:30 0 : 1
12.09
16:30
Mašinac Trejs
Spartak
0
4
12.09.2020 16:30 0 : 4
12.09
16:00
Moskva
Ma─Źva
1
2
12.09.2020 16:00 1 : 2
12.09
16:00
┼ŻFU Zvezda B 2018
┼ŻGFK Lavice Dubo─Źica
1
1
12.09.2020 16:00 1 : 1
12.09
Jagodina
Mašinac 2020
12.09.2020 :
12.09
Morava
SU┼ŻF Stol
6
0
12.09.2020 6 : 0
12.09
Leva─Ź
Topli─Źanin
12.09.2020 :
12.09
Rudar 1974
Knja┼żevac 2015
3
1
12.09.2020 3 : 1
12.09
10:00
Brodarac
RFK Grafi─Źar
2
0
12.09.2020 10:00 2 : 0
12.09
11:30
Internacional
Rad
1
0
12.09.2020 11:30 1 : 0
Rad
12.09
16:30
Trayal
Vo┼żdovac
0
0
12.09.2020 16:30 0 : 0
12.09
10:00
Index
GFK Sloven
1
1
12.09.2020 10:00 1 : 1
12.09
10:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (Zr)
3
0
12.09.2020 10:00 3 : 0
12.09
10:00
Vojvodina
Omladinac
1
0
12.09.2020 10:00 1 : 0
12.09
10:00
Tisa Njerš
Proleter (NS)
1
3
12.09.2020 10:00 1 : 3
12.09
16:00
Šumadija 1903
Radni─Źki (V)
2
1
12.09.2020 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Šabac Sunrise
Javor Matis
1
1
12.09.2020 16:00 1 : 1
12.09
14:00
Dinamo
Trstenik PPT
7
0
12.09.2020 14:00 7 : 0
12.09
14:30
GFK Dubo─Źica
Radni─Źki (S)
6
0
12.09.2020 14:30 6 : 0
12.09
10:00
GFK Jagodina
OFK Topli─Źanin
8
0
12.09.2020 10:00 8 : 0
12.09
16:00
VGSK
Mladi radnik 1926
0
4
12.09.2020 16:00 0 : 4
12.09
16:00
Sloboda
Napredak
12.09.2020 16:00
12.09
16:00
OPK Rudar 2001
Jasenica 2017
12.09.2020 16:00 :
12.09
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Smederevo 1924
5
1
12.09.2020 16:00 5 : 1
12.09
16:00
OFK Slavija
Petar Dobrnjac
12.09.2020 16:00
12.09
16:00
Sloga 33
Borac 1932
2
2
12.09.2020 16:00 2 : 2
12.09
Borac (St)
Strela
3
1
12.09.2020 3 : 1
12.09
Omladinac 1927
Jugoslavija
1
3
12.09.2020 1 : 3
12.09
Borac (Sa)
Polet
4
2
12.09.2020 4 : 2
12.09
Vulturul
Budu─çnost
0
11
12.09.2020 0 : 11
12.09
16:30
Proleter
Borac
4
3
12.09.2020 16:30 4 : 3
12.09
Dunav
Dolovo
3
3
12.09.2020 3 : 3
12.09
Partizan
Radni─Źki
0
6
12.09.2020 0 : 6
12.09
Rvati
Šumadija
0
7
12.09.2020 0 : 7
12.09
11:00
Zvezda
OFK Urovci
5
1
12.09.2020 11:00 5 : 1
12.09
11:00
BSK 1925
Kolubara
3
1
12.09.2020 11:00 3 : 1
12.09
11:00
Rojkovac
TEK Sloga
8
2
12.09.2020 11:00 8 : 2
12.09
16:30
Bole─Ź
Dunav
3
1
12.09.2020 16:30 3 : 1
12.09
11:00
Radni─Źki 1923
Jedinstvo Putevi
1
0
12.09.2020 11:00 1 : 0
12.09
13:00
Sušica
Mladost
1
4
12.09.2020 13:00 1 : 4
12.09
11:00
OFK Divci
Ma─Źva 1929
4
3
12.09.2020 11:00 4 : 3
12.09
11:00
Rubibreza
Mladost
7
1
12.09.2020 11:00 7 : 1
12.09
10:45
Lokomotiva
Brodarac
3
2
12.09.2020 10:45 3 : 2
12.09
17:00
Partizan
BSK Bor─Źa
4
0
12.09.2020 17:00 4 : 0
12.09
11:00
Zemun
Ma─Źva
3
0
12.09.2020 11:00 3 : 0
12.09
09:30
Kolubara
Be┼żanija
6
0
12.09.2020 09:30 6 : 0
12.09
17:00
DIF
Lokomotiva
3
0
12.09.2020 17:00
DIF
3 : 0
12.09
19:45
Ada
Sin─Ĺeli─ç
4
1
12.09.2020 19:45
Ada
4 : 1
12.09
11:30
IMT
Radni─Źki (O)
4
0
12.09.2020 11:30
IMT
4 : 0
12.09
09:00
OLE
011
5
0
12.09.2020 09:00
OLE
5 : 0
011
12.09
12:00
Index
Proleter 2006
1
1
12.09.2020 12:00 1 : 1
12.09
12:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki (Zr)
3
3
12.09.2020 12:00 3 : 3
12.09
12:00
Vojvodina
Omladinac
8
0
12.09.2020 12:00 8 : 0
12.09
12:00
Tisa Njerš
Proleter (NS)
0
1
12.09.2020 12:00 0 : 1
12.09
16:00
Apolon 2018
OPK Rudar 1933
2
2
12.09.2020 16:00 2 : 2
12.09
16:00
Šumadija 1903
Radni─Źki (V)
2
0
12.09.2020 16:00 2 : 0
12.09
10:30
Trayal
Timok 1919
4
0
12.09.2020 10:30 4 : 0
12.09
11:00
Real
Vlasina
4
1
12.09.2020 11:00 4 : 1
12.09
11:00
Radni─Źki (P)
OFK Sin─Ĺeli─ç
4
1
12.09.2020 11:00 4 : 1
12.09
11:00
Bor 1919
Radnik
1
4
12.09.2020 11:00 1 : 4
12.09
09:30
Balkan
Poštar 1930
4
3
12.09.2020 09:30 4 : 3
12.09
13:30
Rakovica
Jedinstvo
2
2
12.09.2020 13:30 2 : 2
12.09
12:00
Prof. Bolesnikov
Be─Źej 1918
2
3
12.09.2020 12:00 2 : 3
12.09
12:00
ODR
OFK Vrbas
2
0
12.09.2020 12:00
ODR
2 : 0
12.09
12:00
Jedinstvo
RFK Novi Sad 1921
0
0
12.09.2020 12:00 0 : 0
12.09
12:00
Hajduk
Mladost
2
5
12.09.2020 12:00 2 : 5
12.09
Jedinstvo Stevi─ç
Omladinac
5
2
12.09.2020 5 : 2