XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
464 utakmica za dan Subota, 19 Septembar 2020


Fudbal

19.09
16:00
1. Maj Ruma
Jedinstvo (SP)
2
2
19.09.2020 16:00 2 : 2
19.09
16:00
Radni─Źki 1912
Be─Źej 1918
3
1
19.09.2020 16:00 3 : 1
19.09
16:00
Kozara
Radni─Źki (Zr)
2
1
19.09.2020 16:00 2 : 1
19.09
16:00
OFK Stari Grad
Mladost (NS)
0
1
19.09.2020 16:00 0 : 1
19.09
16:00
Omladinac
Tisa
1
1
19.09.2020 16:00 1 : 1
19.09
16:00
OFK Vršac
Dinamo 1945
2
1
19.09.2020 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Ba─Źka 1901
Borac
0
1
19.09.2020 16:00 0 : 1
19.09
16:00
Hajduk 1912
Sloboda
2
1
19.09.2020 16:00 2 : 1
19.09
15:30
Šumadija (A)
Budućnost Krušik 2014
3
0
19.09.2020 15:30 3 : 0
19.09
15:30
Ma─Źva 1929
GFK Sloboda
3
1
19.09.2020 15:30 3 : 1
19.09
15:30
Gru┼ża
Mladi radnik 1926
0
1
19.09.2020 15:30 0 : 1
19.09
15:30
Sloga (P)
Trep─Źa
0
0
19.09.2020 15:30 0 : 0
19.09
16:00
Lokomotiva
GSP Polet Dor─çol
2
0
19.09.2020 16:00 2 : 0
19.09
10:00
Sin─Ĺeli─ç
TEK Sloga
1
0
19.09.2020 10:00 1 : 0
19.09
16:00
Mladenovac
BSK Bor─Źa
1
0
19.09.2020 16:00 1 : 0
19.09
16:00
Radni─Źki (NB)
OFK Beograd
1
1
19.09.2020 16:00 1 : 1
19.09
15:30
Moravac Orion
OFK Sin─Ĺeli─ç
2
3
19.09.2020 15:30 2 : 3
19.09
15:30
SFK Morava
SFS Borac
2
0
19.09.2020 15:30 2 : 0
19.09
15:30
OFK Topli─Źanin
Budu─çnost (P)
2
7
19.09.2020 15:30 2 : 7
19.09
15:30
Šumadija 1903
Real
0
1
19.09.2020 15:30 0 : 1
19.09
15:30
Mokra Gora
Vodoja┼ża
5
0
19.09.2020 15:30 5 : 0
19.09
15:30
Zvi┼żd
Morava (VP)
2
1
19.09.2020 15:30 2 : 1
19.09
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Petar Dobrnjac
4
0
19.09.2020 15:30 4 : 0
19.09
15:30
─Éerdap
Rudar (S)
3
2
19.09.2020 15:30 3 : 2
19.09
15:30
Sloga (B)
Jasenica 2017
1
0
19.09.2020 15:30 1 : 0
19.09
15:30
Sevojno
Polet (T)
0
0
19.09.2020 15:30 0 : 0
19.09
15:30
Parmenac
Prijevor
1
5
19.09.2020 15:30 1 : 5
19.09
15:30
Sloga (B)
Borac (L)
2
1
19.09.2020 15:30 2 : 1
19.09
15:30
Spartak 1924
Jedinstvo Vladimirci 1924
1
3
19.09.2020 15:30 1 : 3
19.09
15:30
Ribnica
Radni─Źki (K)
2
0
19.09.2020 15:30 2 : 0
19.09
16:00
─îSK Pivara
Obili─ç
4
3
19.09.2020 16:00 4 : 3
19.09
16:00
Mladost APA
Srbobran
1
0
19.09.2020 16:00 1 : 0
19.09
16:00
Tekstilac
Vojvodina (BG)
2
1
19.09.2020 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Krila Krajine
OFK Vrbas
1
1
19.09.2020 16:00 1 : 1
19.09
16:00
Njegoš
Bajša
1
1
19.09.2020 16:00 1 : 1
19.09
16:00
Radni─Źki (S)
Krajina
0
3
19.09.2020 16:00 0 : 3
19.09
16:00
Naftagas
Proleter
3
0
19.09.2020 16:00 3 : 0
19.09
16:00
Begej
Omladinac FAM
2
1
19.09.2020 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Sloga
Jedinstvo (V)
3
1
19.09.2020 16:00 3 : 1
19.09
16:00
RFK Novi Sad 1921
Jugovi─ç
2
1
19.09.2020 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Radni─Źki
Cement
3
0
19.09.2020 16:00 3 : 0
19.09
16:00
Sloga (T)
Sloga (E)
0
3
19.09.2020 16:00 0 : 3
19.09
16:00
Crvena Zvezda
Jedinstvo
1
3
19.09.2020 16:00 1 : 3
19.09
15:30
Blagotin
Bošnjane
1
0
19.09.2020 15:30 1 : 0
19.09
15:30
Sloga (D)
Jedinstvo 1936
3
0
19.09.2020 15:30 3 : 0
19.09
15:30
Brodoremont
─Éerdap
1
1
19.09.2020 15:30 1 : 1
19.09
15:30
Balkanski
Tanasko Raji─ç
1
2
19.09.2020 15:30 1 : 2
19.09
15:30
OFK Knjaz
Branik
2
1
19.09.2020 15:30 2 : 1
19.09
15:30
Gracko
Pusta Reka
0
2
19.09.2020 15:30 0 : 2
19.09
15:30
Budu─çnost
Alakince
0
0
19.09.2020 15:30 0 : 0
19.09
15:30
Sloga
OFK Kosanica
2
0
19.09.2020 15:30 2 : 0
19.09
15:30
Nebeski Andjeli
Jedinstvo (GS)
2
0
19.09.2020 15:30 2 : 0
19.09
16:00
Šumadija
Komgrap
1
3
19.09.2020 16:00 1 : 3
19.09
16:00
Turbina
Milutinac
2
1
19.09.2020 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Vin─Źa
Prva iskra
0
3
19.09.2020 16:00 0 : 3
19.09
16:00
Napredak
BSK 1926
3
1
19.09.2020 16:00 3 : 1
19.09
16:00
Mid┼żor
OFK Rtanj
3
0
19.09.2020 16:00 3 : 0
19.09
16:00
Rudar Vrška Čuka
Rudar (P)
3
1
19.09.2020 16:00 3 : 1
19.09
16:00
Ozren
Kosovo
5
0
19.09.2020 16:00 5 : 0
19.09
16:00
Rtanj
Osni─ç
3
1
19.09.2020 16:00 3 : 1
19.09
15:30
Ribnik
Donji Kopaonik
1
2
19.09.2020 15:30 1 : 2
19.09
16:30
GFK Sloven
Hajduk (V)
2
0
19.09.2020 16:30 2 : 0
19.09
16:30
Rudar
Ljukovo
2
2
19.09.2020 16:30 2 : 2
19.09
16:30
┼Żelezni─Źar
Hajduk (B)
1
1
19.09.2020 16:30 1 : 1
19.09
16:00
Partizan (U)
BAK
1
2
19.09.2020 16:00 1 : 2
BAK
19.09
16:00
Tvr─Ĺava
Budu─çnost (M)
1
1
19.09.2020 16:00 1 : 1
19.09
16:00
Napredak
Radni─Źki 1905
2
0
19.09.2020 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Sloga
Budu─çnost
6
0
19.09.2020 16:00 6 : 0
19.09
16:00
AFK
Proleter (RS)
2
3
19.09.2020 16:00
AFK
2 : 3
19.09
15:30
Delija
Potisje
2
1
19.09.2020 15:30 2 : 1
19.09
Mladost 1948
Ba─Źinac
3
2
19.09.2020 3 : 2
19.09
16:00
Borac (P)
Partizan (BB)
4
1
19.09.2020 16:00 4 : 1
19.09
16:00
Slavija
Titel
6
1
19.09.2020 16:00 6 : 1
19.09
16:00
Fruškogorski partizan
Susek
6
1
19.09.2020 16:00 6 : 1
19.09
16:00
OFK Futog
Ba─Źka (B)
3
2
19.09.2020 16:00 3 : 2
19.09
16:00
Omladinac
Tatra
3
0
19.09.2020 16:00 3 : 0
19.09
15:30
Pore─Ź
Mladost
4
0
19.09.2020 15:30 4 : 0
19.09
15:30
Brestovac
Krivelj
5
1
19.09.2020 15:30 5 : 1
19.09
15:30
Zlot
Šarbanovac
1
2
19.09.2020 15:30 1 : 2
19.09
16:00
Rudar 2001
Napredak 1936
6
0
19.09.2020 16:00 6 : 0
19.09
16:00
Trgova─Źki
Vihor
2
0
19.09.2020 16:00 2 : 0
19.09
15:30
Borac
OFK Rutevac 1908
2
1
19.09.2020 15:30 2 : 1
19.09
15:30
Sloga
Pobeda
0
2
19.09.2020 15:30 0 : 2
19.09
16:00
Pepeljevac
Iskra
2
1
19.09.2020 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Radnik (Ub)
ZSK
4
0
19.09.2020 16:00 4 : 0
ZSK
19.09
16:00
OFK Ose─Źina
Trli─ç
1
0
19.09.2020 16:00 1 : 0
19.09
16:00
OFK Jabu─Źje
Pambukovica
4
2
19.09.2020 16:00 4 : 2
19.09
15:30
Jedinstvo
Bobište
3
0
19.09.2020 15:30 3 : 0
19.09
16:00
Ov─Źar
Morava
4
0
19.09.2020 16:00 4 : 0
19.09
16:00
Slatina
Jedinstvo
2
3
19.09.2020 16:00 2 : 3
19.09
15:30
Mladost
Spartak
2
0
19.09.2020 15:30 2 : 0
19.09
15:30
Vladimir Durkovi─ç
Zadrugar
2
1
19.09.2020 15:30 2 : 1
19.09
15:30
Gu─Źevo 1929
Rudar
2
1
19.09.2020 15:30 2 : 1
19.09
15:30
Cer (PE)
Mladost
4
1
19.09.2020 15:30 4 : 1
19.09
15:30
Garevina
Omladinac (U)
3
0
19.09.2020 15:30 3 : 0
19.09
15:30
Poljoprivrednik
┼Żupski biseri
4
1
19.09.2020 15:30 4 : 1
19.09
16:00
Ven─Źani
Mladost (J)
1
0
19.09.2020 16:00 1 : 0
19.09
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe 2013 (Vi┼í)
Kara─Ĺor─Ĺe (V)
0
2
19.09.2020 16:00 0 : 2
19.09
16:00
Omladinac-Šumadinac (V)
Napredak (MK)
4
1
19.09.2020 16:00 4 : 1
19.09
16:00
Mileti─ç
OFK Hajduk
7
2
19.09.2020 16:00 7 : 2
19.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Borac (NS)
0
5
19.09.2020 16:00 0 : 5
19.09
16:00
┼Żitkovica
BSK 1931
5
2
19.09.2020 16:00 5 : 2
19.09
16:00
Bogutova─Źka Banja
Jedinstvo (G)
1
2
19.09.2020 16:00 1 : 2
19.09
16:00
Rade Milošević
Bata Buli─ç
2
1
19.09.2020 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Jasenovac
Polet S.D.
3
2
19.09.2020 16:00 3 : 2
19.09
16:00
Radni─Źki
Pomoravlje
1
0
19.09.2020 16:00 1 : 0
19.09
16:00
Sloga
Mladost (S)
6
0
19.09.2020 16:00 6 : 0
19.09
16:00
Rudar (S)
OFK Batinac
3
0
19.09.2020 16:00 3 : 0
19.09
16:00
Sin─Ĺeli─ç 1934
Osaonica
0
2
19.09.2020 16:00 0 : 2
19.09
16:00
Zenit
Mladost (D)
3
0
19.09.2020 16:00 3 : 0
19.09
16:00
Vinora─Źa
Kupinovac
3
1
19.09.2020 16:00 3 : 1
19.09
15:30
Krtinska
Skela
5
1
19.09.2020 15:30 5 : 1
19.09
15:30
Pobednik
Proleter
1
0
19.09.2020 15:30 1 : 0
19.09
16:00
Crvena Jabuka
─îu─Źuge
4
3
19.09.2020 16:00 4 : 3
19.09
16:00
Kaleni─ç
Rudar 1945
1
2
19.09.2020 16:00 1 : 2
19.09
16:00
Rajac
Mali korak
1
0
19.09.2020 16:00 1 : 0
19.09
16:00
Junior Novo Naselje
Mladost (L)
1
1
19.09.2020 16:00 1 : 1
19.09
15:30
Radni─Źki 2020
Mezgraja
4
1
19.09.2020 15:30 4 : 1
19.09
16:00
Potisje
Hajduk
5
1
19.09.2020 16:00 5 : 1
19.09
15:30
Landol
Badljevica
3
1
19.09.2020 15:30 3 : 1
19.09
15:30
OFK Slavija
Proleter 1947
0
11
19.09.2020 15:30 0 : 11
19.09
16:00
Mladost
Sloga
3
3
19.09.2020 16:00 3 : 3
19.09
15:30
Rongo Siti
Mladost
3
0
19.09.2020 15:30 3 : 0
19.09
15:30
Borac
Sloboda
2
3
19.09.2020 15:30 2 : 3
19.09
15:30
Nišavac
Temac
0
1
19.09.2020 15:30 0 : 1
19.09
15:30
Studenac
Jelav
1
1
19.09.2020 15:30 1 : 1
19.09
15:30
Sunrise Šabac
Torpedo 1924
4
2
19.09.2020 15:30 4 : 2
19.09
16:00
Popovi─ç
Crvena zvezda
4
0
19.09.2020 16:00 4 : 0
19.09
16:00
OFK Slatina
Mladost (MI)
2
3
19.09.2020 16:00 2 : 3
19.09
15:30
Pepeljevac 1947
Konjuh
5
0
19.09.2020 15:30 5 : 0
19.09
15:30
Makrešane
Gaglovo
0
3
19.09.2020 15:30 0 : 3
19.09
16:00
Gro─Źanski fudbalski klub
Hajduk
2
0
19.09.2020 16:00 2 : 0
19.09
Mladost
Ratajac
3
7
19.09.2020 3 : 7
19.09
16:00
Budu─çnost
Biljanovac
3
1
19.09.2020 16:00 3 : 1
19.09
16:00
Milakovac 2018
BSK 2014
3
0
19.09.2020 16:00 3 : 0
19.09
16:30
Popovac
ISK Izvor
0
3
19.09.2020 16:30 0 : 3
19.09
16:30
Radnik
Polet
2
3
19.09.2020 16:30 2 : 3
19.09
16:30
Hajduk
Razvitak
1
6
19.09.2020 16:30 1 : 6
19.09
15:30
GFK Strelište
OFK Dragoševac
6
3
19.09.2020 15:30 6 : 3
19.09
15:30
Doma─çin
Omladinac
2
2
19.09.2020 15:30 2 : 2
19.09
16:00
Stig (C)
BSK 1924
3
4
19.09.2020 16:00 3 : 4
19.09
16:00
Napredak 1927
Stig (MC)
2
2
19.09.2020 16:00 2 : 2
19.09
16:00
Gaj
Mladost (VG)
1
4
19.09.2020 16:00
Gaj
1 : 4
19.09
16:00
Naša Krajina
Banatul
3
3
19.09.2020 16:00 3 : 3
19.09
16:00
Dobrica
Sloga
0
0
19.09.2020 16:00 0 : 0
19.09
16:00
Janošik
Vojvodina
1
2
19.09.2020 16:00 1 : 2
19.09
11:00
Petka
Sloga
2
1
19.09.2020 11:00 2 : 1
19.09
16:00
BSK
Proleter
5
2
19.09.2020 16:00
BSK
5 : 2
19.09
16:00
OFK Borac
20. Oktobar
5
1
19.09.2020 16:00 5 : 1
19.09
16:00
Strmovo
OFK Polet
4
0
19.09.2020 16:00 4 : 0
19.09
16:00
Budu─çnost MI
Kalipolje
0
4
19.09.2020 16:00 0 : 4
19.09
16:00
Vukan
Melnica
3
1
19.09.2020 16:00 3 : 1
19.09
16:00
Udarnik 2015
Radnik
2
1
19.09.2020 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Dobrnje
BSK
4
1
19.09.2020 16:00 4 : 1
BSK
19.09
16:00
Napredak
Rudar 1947
3
0
19.09.2020 16:00 3 : 0
19.09
16:00
Burovac
Soko
0
4
19.09.2020 16:00 0 : 4
19.09
16:00
ŠFU Derbi 2016
Gornje Sinkovce
2
0
19.09.2020 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Kotlenik
Grivac
4
0
19.09.2020 16:00 4 : 0
19.09
16:00
Boji─ç
Jedinstvo
4
2
19.09.2020 16:00 4 : 2
19.09
16:00
POFK Letnjikovac
Sloga
0
11
19.09.2020 16:00 0 : 11
19.09
16:00
D┼żemerovac 2020
Roma - Od┼żino selo
3
0
19.09.2020 16:00 3 : 0
19.09
16:00
Zvezda
Sloga (J)
1
1
19.09.2020 16:00 1 : 1
19.09
16:00
Vukovac 98
Vrelo 1971
2
5
19.09.2020 16:00 2 : 5
19.09
16:00
Osanica
Mladost (K)
1
5
19.09.2020 16:00 1 : 5
19.09
16:30
Jedinstvo (M)
OFK Bingula
8
2
19.09.2020 16:30 8 : 2
19.09
15:30
PSS-192
Lipar
2
1
19.09.2020 15:30 2 : 1
19.09
16:30
Mladost
Vele┼ż
1
2
19.09.2020 16:30 1 : 2
19.09
16:30
Radnik
Olimpik
4
0
19.09.2020 16:30 4 : 0
19.09
16:30
Sloboda
Sarajevo
2
3
19.09.2020 16:30 2 : 3
19.09
16:30
┼Żeljezni─Źar
Krupa
0
1
19.09.2020 16:30 0 : 1
19.09
16:30
Zrinjski
Široki Brijeg
2
1
19.09.2020 16:30 2 : 1
19.09
16:00
Zvijezda 09
Slavija
2
0
19.09.2020 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Modri─Źa
Sutjeska
4
1
19.09.2020 16:00 4 : 1
19.09
16:00
Drina
┼Żeljezni─Źar
1
1
19.09.2020 16:00 1 : 1
19.09
16:00
Tekstilac
Sloboda
1
0
19.09.2020 16:00 1 : 0
19.09
16:00
Leotar
Rudar Prijedor
0
0
19.09.2020 16:00 0 : 0
19.09
16:00
Borac
Sloga
2
0
19.09.2020 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Jedinstvo
Kozara
2
2
19.09.2020 16:00 2 : 2
19.09
16:00
Ljubi─ç
Podrinje
2
2
19.09.2020 16:00 2 : 2
19.09
16:30
Drezga
Jedinstvo
1
4
19.09.2020 16:30 1 : 4
19.09
16:30
Mornar
Ibar
3
0
19.09.2020 16:30 3 : 0
19.09
16:30
Bokelj
Igalo
1
1
19.09.2020 16:30 1 : 1
19.09
16:30
Berane
Arsenal
1
2
19.09.2020 16:30 1 : 2
19.09
16:30
Grbalj
Kom
0
2
19.09.2020 16:30 0 : 2
Kom
19.09
13:30
Everton
West Bromwich Albion
5
2
19.09.2020 13:30 5 : 2
19.09
16:00
Leeds United
Fulham
4
3
19.09.2020 16:00 4 : 3
19.09
18:30
Manchester United
Crystal Palace
1
3
19.09.2020 18:30 1 : 3
19.09
21:00
Arsenal
West Ham United
2
1
19.09.2020 21:00 2 : 1
19.09
13:30
Nottingham Forest
Cardiff City
0
2
19.09.2020 13:30 0 : 2
19.09
16:00
Blackburn Rovers
Wycombe Wanderers
5
0
19.09.2020 16:00 5 : 0
19.09
16:00
Brentford
Huddersfield Town
3
0
19.09.2020 16:00 3 : 0
19.09
16:00
Luton Town
Derby County
2
1
19.09.2020 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Middlesbrough
AFC Bournemouth
1
1
19.09.2020 16:00 1 : 1
19.09
16:00
Norwich City
Preston North End
2
2
19.09.2020 16:00 2 : 2
19.09
16:00
Reading
Barnsley
2
0
19.09.2020 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Rotherham United
Millwall
0
1
19.09.2020 16:00 0 : 1
19.09
16:00
Sheffield Wednesday
Watford
0
0
19.09.2020 16:00 0 : 0
19.09
16:00
Swansea City
Birmingham City
0
0
19.09.2020 16:00 0 : 0
19.09
18:30
Getafe
Osasuna
1
0
19.09.2020 18:30 1 : 0
19.09
16:00
Villarreal
Eibar
2
1
19.09.2020 16:00 2 : 1
19.09
21:00
Celta Vigo
Valencia
2
1
19.09.2020 21:00 2 : 1
19.09
18:30
Borussia Dortmund
Borussia M'gladbach
3
0
19.09.2020 18:30 3 : 0
19.09
15:30
Eintracht Frankfurt
Arminia
1
1
19.09.2020 15:30 1 : 1
19.09
15:30
Union Berlin
Augsburg
1
3
19.09.2020 15:30 1 : 3
19.09
15:30
K├Âln
Hoffenheim
2
3
19.09.2020 15:30 2 : 3
19.09
15:30
Werder
Hertha BSC
1
4
19.09.2020 15:30 1 : 4
19.09
15:30
Stuttgart
Freiburg
2
3
19.09.2020 15:30 2 : 3
19.09
17:00
Lens
Bordeaux
2
1
19.09.2020 17:00 2 : 1
19.09
21:00
Rennes
Monaco
2
1
19.09.2020 21:00 2 : 1
19.09
18:00
Fiorentina
Torino
1
0
19.09.2020 18:00 1 : 0
19.09
16:00
OFK Ba─Źka
Napredak
0
0
19.09.2020 16:00 0 : 0
19.09
16:00
Metalac
Mladost (L)
1
1
19.09.2020 16:00 1 : 1
19.09
16:00
Radni─Źki (N)
─îukari─Źki
0
0
19.09.2020 16:00 0 : 0
19.09
16:00
Dinamo
Budu─çnost
2
3
19.09.2020 16:00 2 : 3
19.09
19:00
GFK Jagodina
Trayal
1
1
19.09.2020 19:00 1 : 1
19.09
16:00
┼Żelezni─Źar (P)
Kolubara
2
1
19.09.2020 16:00 2 : 1
19.09
16:00
GFK Dubo─Źica
Loznica
0
0
19.09.2020 16:00 0 : 0
19.09
16:00
Sloga (K)
Zemun
1
2
19.09.2020 16:00 1 : 2
19.09
16:00
IMT
Radni─Źki 1923
0
1
19.09.2020 16:00
IMT
0 : 1
19.09
16:00
Radni─Źki (P)
Kabel
0
1
19.09.2020 16:00 0 : 1
19.09
15:30
Rongo Siti
Mladost
19.09.2020 15:30 :
19.09
15:30
Veliki Suvodol
Lokomotiva
19.09.2020 15:30 :
19.09
16:00
Ma─Źva
Jedinstvo 2014
4
1
19.09.2020 16:00 4 : 1
19.09
17:00
Rad
┼ŻFU Zvezda B 2018
0
8
19.09.2020 17:00
Rad
0 : 8
19.09
16:30
Loznica
Napredak Junior 2018
2
2
19.09.2020 16:30 2 : 2
19.09
Banat
Voša AS
0
3
19.09.2020 0 : 3
19.09
Proleter
Voja Ga─Źi─ç
8
0
19.09.2020 8 : 0
19.09
SU┼ŻF Stol
Rudar 1974
0
3
19.09.2020 0 : 3
19.09
Topli─Źanin
Morava
19.09.2020 :
19.09
Mašinac 2020
Leva─Ź
2
4
19.09.2020 2 : 4
19.09
Kolibri
Jagodina
19.09.2020 :
19.09
16:00
Desetka
Heroj Polet B tim
2
2
19.09.2020 16:00 2 : 2
19.09
12:00
Rad
Trayal
6
1
19.09.2020 12:00
Rad
6 : 1
19.09
12:00
Spartak ┼ŻK
TSC
0
3
19.09.2020 12:00 0 : 3
TSC
19.09
16:00
Crvena zvezda
Brodarac
4
1
19.09.2020 16:00 4 : 1
19.09
16:30
─îukari─Źki
OFK Beograd
4
1
19.09.2020 16:30 4 : 1
19.09
12:00
GFK Sloven
┼Żelezni─Źar
2
3
19.09.2020 12:00 2 : 3
19.09
10:00
Kabel
Tisa Njerš
3
2
19.09.2020 10:00 3 : 2
19.09
10:00
Petar Pua─Źa
Radni─Źki 1912
4
2
19.09.2020 10:00 4 : 2
19.09
15:30
Sloboda
Borac 1926
0
1
19.09.2020 15:30 0 : 1
19.09
15:30
Ma─Źva
Sloga (K)
1
0
19.09.2020 15:30 1 : 0
19.09
15:30
Novi Pazar
Šumadija (A)
6
1
19.09.2020 15:30 6 : 1
19.09
16:00
OFK Lugomir
Bor 1919
1
4
19.09.2020 16:00 1 : 4
19.09
16:00
Trstenik PPT
GFK Dubo─Źica
1
3
19.09.2020 16:00 1 : 3
19.09
16:30
Radnik
Dinamo
1
0
19.09.2020 16:30 1 : 0
19.09
15:30
Petar Dobrnjac
Sloga 33
1
2
19.09.2020 15:30 1 : 2
19.09
15:30
Smederevo 1924
OFK Slavija
19.09.2020 15:30
19.09
15:30
Jasenica 2017
Kara─Ĺor─Ĺe
19.09.2020 15:30 :
19.09
11:00
Napredak
OPK Rudar 2001
0
2
19.09.2020 11:00 0 : 2
19.09
15:30
Mladi radnik 1926
Sloboda
19.09.2020 15:30
19.09
15:30
Zvi┼żd
VGSK
3
0
19.09.2020 15:30 3 : 0
19.09
Polet
Mladost
1
6
19.09.2020 1 : 6
19.09
Jugoslavija
Borac (Sa)
4
0
19.09.2020 4 : 0
19.09
Strela
Omladinac 1927
4
3
19.09.2020 4 : 3
19.09
Radni─Źki
Vulturul
17
1
19.09.2020 17 : 1
19.09
Dolovo
Partizan
4
4
19.09.2020 4 : 4
19.09
Borac
Dunav
2
2
19.09.2020 2 : 2
19.09
Budu─çnost
Proleter
7
2
19.09.2020 7 : 2
19.09
11:00
Šumadija
Zvezda
2
2
19.09.2020 11:00 2 : 2
19.09
Polet
Rvati
1
2
19.09.2020 1 : 2
19.09
09:00
011
Sin─Ĺeli─ç
2
0
19.09.2020 09:00
011
2 : 0
19.09
09:30
DIF
Studentski Grad
2
3
19.09.2020 09:30
DIF
2 : 3
19.09
10:00
Kolubara
IMT 2
5
2
19.09.2020 10:00 5 : 2
19.09
17:00
Be┼żanija
BSK 1925
4
0
19.09.2020 17:00 4 : 0
19.09
14:00
Balkan
Crvenka
1
1
19.09.2020 14:00 1 : 1
19.09
12:00
Jedinstvo
Poštar 1930
0
1
19.09.2020 12:00 0 : 1
19.09
11:00
Dunav
Rojkovac
4
5
19.09.2020 11:00 4 : 5
19.09
11:00
Zlatibor
Kori─çani
8
0
19.09.2020 11:00 8 : 0
19.09
13:00
Sušica
Takovo
0
0
19.09.2020 13:00 0 : 0
19.09
15:30
Jošanica
Radni─Źki 1923
0
0
19.09.2020 15:30 0 : 0
19.09
10:00
Ma─Źva 1929
Rubibreza
3
3
19.09.2020 10:00 3 : 3
19.09
09:00
OFK ┼Żarkovo
Radni─Źki (O)
0
2
19.09.2020 09:00 0 : 2
19.09
11:30
IMT
011
4
0
19.09.2020 11:30
IMT
4 : 0
011
19.09
10:30
OFK Beograd
Sopot
3
1
19.09.2020 10:30 3 : 1
19.09
14:30
Rad
Real Niš
1
1
19.09.2020 14:30
Rad
1 : 1
19.09
17:00
Teleoptik
Internacional
1
0
19.09.2020 17:00 1 : 0
19.09
11:00
Mladost (L)
Apolon 4
1
0
19.09.2020 11:00 1 : 0
19.09
10:00
Spartak ┼ŻK
TSC
4
1
19.09.2020 10:00 4 : 1
TSC
19.09
10:00
Crvena zvezda
Brodarac
7
0
19.09.2020 10:00 7 : 0
19.09
11:00
011
Kolubara
2
0
19.09.2020 11:00
011
2 : 0
19.09
09:30
Vo┼żdovac
OLE
2
1
19.09.2020 09:30 2 : 1
OLE
19.09
09:30
BSK 1925
Ada
1
4
19.09.2020 09:30 1 : 4
Ada
19.09
10:00
Proleter 2006
┼Żelezni─Źar
2
0
19.09.2020 10:00 2 : 0
19.09
12:00
Proleter (NS)
Kikinda 1909
4
0
19.09.2020 12:00 4 : 0
19.09
12:00
Kabel
Tisa Njerš
3
0
19.09.2020 12:00 3 : 0
19.09
12:00
Petar Pua─Źa
Radni─Źki 1912
0
1
19.09.2020 12:00 0 : 1
19.09
15:30
Smederevo 1924
Loznica
2
3
19.09.2020 15:30 2 : 3
19.09
15:30
Savacijum
Mladi radnik 1926
3
0
19.09.2020 15:30 3 : 0
19.09
15:30
Novi Pazar
Šumadija (A)
6
0
19.09.2020 15:30 6 : 0
19.09
09:00
Radni─Źki (N)
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
1
2
19.09.2020 09:00 1 : 2
19.09
10:00
Dinamo
OFK Radni─Źki
0
8
19.09.2020 10:00 0 : 8
19.09
10:00
Vlasina
Radni─Źki (P)
4
0
19.09.2020 10:00 4 : 0
19.09
15:00
Timok 1919
Real
1
0
19.09.2020 15:00 1 : 0
19.09
10:00
Jedinstvo
Zvezdara
4
0
19.09.2020 10:00 4 : 0
19.09
11:00
RFK Grafi─Źar
Rakovica
2
1
19.09.2020 11:00 2 : 1
19.09
Spartak 1911
Jedinstvo Stevi─ç
1
5
19.09.2020 1 : 5
19.09
Sloga
Dinamo 1945
3
1
19.09.2020 3 : 1
19.09
Omladinac
Glogonj
6
4
19.09.2020 6 : 4
19.09
Budu─çnost
Sloga
2
2
19.09.2020 2 : 2
19.09
Banat (I)