XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 736 utakmica za dan
Nedelja, 20 Septembar 2020


Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Inđija
Inđija
20.09.2020 16:00
Novi Pazar
1 : 0
Inđija
Rad
Beograd
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
20.09.2020 16:00
Rad
1 : 0
Javor Matis
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Partizan
Beograd
20.09.2020 19:00
Zlatibor
0 : 1
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Voždovac
Beograd
20.09.2020 21:00
Crvena zvezda
6 : 0
Voždovac
Spartak ŽK
Subotica
1 : 2
Proleter
Novi Sad
20.09.2020 16:00
Spartak ŽK
1 : 2
Proleter
Borac
Banja Luka
2 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
20.09.2020 16:30
Borac
2 : 0
Tuzla City
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
20.09.2020 16:00
Vojvodina 1928
1 : 1
Feniks 1995
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Sloga (Č)
Čonoplja
20.09.2020 16:00
Dunav
1 : 0
Sloga (Č)
Bane 1931
Raška
0 : 2
Jedinstvo
Ub
20.09.2020 15:30
Bane 1931
0 : 2
Jedinstvo
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 3
Takovo
Gornji Milanovac
20.09.2020 15:30
Smederevo 1924
0 : 3
Takovo
Železničar (L)
Lajkovac
1 : 0
Tutin
Tutin
20.09.2020 15:30
Železničar (L)
1 : 0
Tutin
Budućnost (A)
Arilje
2 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
20.09.2020 15:30
Budućnost (A)
2 : 0
Sloga 33
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
Sušica
Kragujevac
20.09.2020 15:30
Jošanica
0 : 0
Sušica
Jedinstvo
Surčin
2 : 1
Zvezdara
Beograd
20.09.2020 16:00
Jedinstvo
2 : 1
Zvezdara
Studentski grad
Novi Beograd
2 : 0
Teleoptik
Zemun
20.09.2020 16:00
Studentski grad
2 : 0
Teleoptik
Leštane
Leštane
1 : 1
BASK
Beograd
20.09.2020 16:00
Leštane
1 : 1
BASK
Sremčica
Sremčica
1 : 1
BSK 1925
Batajnica
20.09.2020 16:00
Sremčica
1 : 1
BSK 1925
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
20.09.2020 15:30
Vlasina
1 : 0
Jedinstvo (P)
Mladost
Medoševac
1 : 1
Kablovi
Zaječar
20.09.2020 15:30
Mladost
1 : 1
Kablovi
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
20.09.2020 15:30
Timočanin
2 : 1
Trstenik PPT
Radan
Lebane
3 : 1
Pčinja
Trgovište
20.09.2020 15:30
Radan
3 : 1
Pčinja
Rembas
Resavica
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
20.09.2020 15:30
Rembas
1 : 0
Timok 1919
Župa
Aleksandrovac
1 : 3
Dunav
Prahovo
20.09.2020 15:30
Župa
1 : 3
Dunav
Car Konstantin
Niš
2 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
20.09.2020 11:00
Car Konstantin
2 : 3
Radnički (S)
Polet
Ratina
3 : 0
Borac
Drenovac
20.09.2020 15:30
Polet
3 : 0
Borac
Budućnost
Resnik
5 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
20.09.2020 15:30
Budućnost
5 : 1
OFK Ras
Korićani
Korićani
4 : 0
Omladinac
Novo Selo
20.09.2020 15:30
Korićani
4 : 0
Omladinac
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 1
Šumadija (T)
Toponica
20.09.2020 15:30
Novi Pazar 1928
2 : 1
Šumadija (T)
OFK Napredak
Markovac
2 : 0
Sloga (M)
Milatovac
20.09.2020 15:30
OFK Napredak
2 : 0
Sloga (M)
Borac (Ž)
Žabari
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
20.09.2020 15:30
Borac (Ž)
1 : 0
VGSK
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
4 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
20.09.2020 15:30
OFK Mihajlovac
4 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Borac 1932
Ralja
0 : 1
RSK
Rabrovo
20.09.2020 15:30
Borac 1932
0 : 1
RSK
Sloboda
Lipe
0 : 3
Pomoravlje
Vlaški Do
20.09.2020 15:30
Sloboda
0 : 3
Pomoravlje
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 2
Jasen
Brodarevo
20.09.2020 11:00
Jedinstvo Putevi
3 : 2
Jasen
Sloboda (Č)
Čačak
4 : 0
Rampa
Požega
20.09.2020 15:30
Sloboda (Č)
4 : 0
Rampa
Omladinac
Zablaće
2 : 1
Crnokosa
Kosjerić
20.09.2020 15:30
Omladinac
2 : 1
Crnokosa
Polet (Lj)
Ljubić
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
20.09.2020 11:00
Polet (Lj)
1 : 0
Sloga (BB)
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
20.09.2020 15:30
Polimlje
1 : 0
Zlatar
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
Mladost (Dr)
Dračić
20.09.2020 15:30
Rubribreza
1 : 1
Mladost (Dr)
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 1
Zadrugar
Lajkovac
20.09.2020 15:30
Mladost (P)
3 : 1
Zadrugar
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 0
Drina
Ljubovija
20.09.2020 15:30
Vrelo Sport
1 : 0
Drina
Rađevac
Krupanj
1 : 0
OFK Divci
Divci
20.09.2020 15:30
Rađevac
1 : 0
OFK Divci
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 3
Radnički (V)
Valjevo
20.09.2020 15:30
Mladost (DD)
1 : 3
Radnički (V)
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
20.09.2020 16:00
Tavankut
1 : 2
Radnički (S)
Mladost (BP)
Bački Petrovac
6 : 0
Crvenka
Crvenka
20.09.2020 16:00
Mladost (BP)
6 : 0
Crvenka
Mladost (T)
Turija
7 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
20.09.2020 16:00
Mladost (T)
7 : 1
Vojvodina (T)
Bačka (P)
Pačir
3 : 2
Hercegovac
Gajdobra
20.09.2020 16:00
Bačka (P)
3 : 2
Hercegovac
Banat
Čenta
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
20.09.2020 16:00
Banat
2 : 1
Budućnost
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
0 : 8
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
20.09.2020 16:00
Crvena zvezda
0 : 8
Jedinstvo (BK)
ŽAK
Kikinda
0 : 1
Mladost
Omoljica
20.09.2020 16:00
ŽAK
0 : 1
Mladost
Radnički (K)
Kovin
2 : 4
OFK Kikinda 1909
Kikinda
20.09.2020 16:00
Radnički (K)
2 : 4
OFK Kikinda 1909
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Podunavac
Belegiš
20.09.2020 16:00
Sloboda
2 : 0
Podunavac
Jadran
Golubinci
1 : 1
Mladost
Bački Jarak
20.09.2020 16:00
Jadran
1 : 1
Mladost
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
20.09.2020 16:00
Budućnost
1 : 2
Podrinje
Hajduk
Divoš
4 : 0
Sremac Vojka
Vojka
20.09.2020 16:00
Hajduk
4 : 0
Sremac Vojka
Borac
Šajkaš
1 : 1
Index
Novi Sad
20.09.2020 16:00
Borac
1 : 1
Index
Levač
Rekovac
2 : 1
Temnić 1924
Varvarin
20.09.2020 15:30
Levač
2 : 1
Temnić 1924
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 1
Moravac 2015
Krušar
20.09.2020 15:30
Jedinstvo (M)
3 : 1
Moravac 2015
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 2
Meševo
Meševo
20.09.2020 15:30
Jastrebac
0 : 2
Meševo
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
20.09.2020 15:30
Kušiljevo
4 : 2
OFK Lugomir
Juhor
Obrež
1 : 1
Sloga (M)
Majdevo
20.09.2020 15:30
Juhor
1 : 1
Sloga (M)
Lužnica
Babušnica
2 : 3
Senjak
Pirot
20.09.2020 15:30
Lužnica
2 : 3
Senjak
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
BSK
Bogovina
20.09.2020 15:30
Hajduk Veljko
3 : 1
BSK
OFK Slatina
Bor
5 : 1
Polom
Leskovo
20.09.2020 15:30
OFK Slatina
5 : 1
Polom
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 5
Rajko Mitić
Bela Palanka
20.09.2020 11:00
Jedinstvo (P)
1 : 5
Rajko Mitić
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 2
Delijski Vis
Niš
20.09.2020 15:30
Naša krila 1936
2 : 2
Delijski Vis
Pukovac
Pukovac
3 : 0
Rudar
Jelašnica
20.09.2020 15:30
Pukovac
3 : 0
Rudar
Naisus 1977
Rožina
3 : 5
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
20.09.2020 15:30
Naisus 1977
3 : 5
Jedinstvo (GM)
Malošište
Malošište
3 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
20.09.2020 15:30
Malošište
3 : 0
Zemljoradnik
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
20.09.2020 15:30
OFK Brzi Brod
5 : 0
OFK Napredak 1929
Morava
Žitkovac
1 : 1
OFK Niš
Niš
20.09.2020 15:30
Morava
1 : 1
OFK Niš
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 4
Vranjska Banja
Vranjska Banja
20.09.2020 15:30
Jedinstvo (G)
2 : 4
Vranjska Banja
Čekmin
Čekmin
3 : 0
Dobrič
Pejkovac
20.09.2020 15:30
Čekmin
3 : 0
Dobrič
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
20.09.2020 15:30
Jablanica
1 : 1
Svetlost
Vrčin
Vrčin
1 : 0
Dunav
Veliko Selo
20.09.2020 16:00
Vrčin
1 : 0
Dunav
Borac (L)
Lazarevac
2 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
20.09.2020 10:00
Borac (L)
2 : 0
Mladost (C)
Srem
Jakovo
0 : 2
Torlak
Beograd
20.09.2020 16:00
Srem
0 : 2
Torlak
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 2
Kosmaj
Ralja
20.09.2020 16:00
Poštar Zvezdara
1 : 2
Kosmaj
Omladinac
Grezna
3 : 2
Šljivar
Šljivar
20.09.2020 16:00
Omladinac
3 : 2
Šljivar
Graničar
Veliki Izvor
1 : 2
Radnički 1946
Lubnica
20.09.2020 16:00
Graničar
1 : 2
Radnički 1946
Trebič
Sokobanja
3 : 1
Hajduk
Rujevica
20.09.2020 16:00
Trebič
3 : 1
Hajduk
Velika Jasikova
Velika Jasikova
5 : 0
Sloga
Minićevo
20.09.2020 16:00
Velika Jasikova
5 : 0
Sloga
Trudbenik
Stalać
1 : 1
Mačkovac
Mačkovac
20.09.2020
Trudbenik
1 : 1
Mačkovac
FUD
Brus
0 : 2
Gradina
Pejovac
20.09.2020
FUD
0 : 2
Gradina
Sebečevac
Sebečevac
0 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
20.09.2020
Sebečevac
0 : 1
Sloga (Ć)
Žabare
Žabare
0 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
20.09.2020
Žabare
0 : 2
Gornji Stepoš
Mladost (T)
Toljevac
3 : 1
Sloga (D)
Dašnica
20.09.2020
Mladost (T)
3 : 1
Sloga (D)
13. April
Lomnica
1 : 1
Čitluk
Čitluk
20.09.2020
13. April
1 : 1
Čitluk
Mladost (DK)
Donji Katun
0 : 2
Vinogradar
Zleginje
20.09.2020
Mladost (DK)
0 : 2
Vinogradar
Sremac
Dobrinci
1 : 0
PSK
Putinci
20.09.2020 16:30
Sremac
1 : 0
PSK
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 0
Borac (M)
Martinci
20.09.2020 16:30
Mitros
1 : 0
Borac (M)
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 1
Borac (K)
Klenak
20.09.2020 16:30
Donji Srem 2015
3 : 1
Borac (K)
BSK
Bešenovo
3 : 2
LSK
Laćarak
20.09.2020 16:30
BSK
3 : 2
LSK
Napredak
Popinci
2 : 1
Partizan
Vitojevci
20.09.2020 16:30
Napredak
2 : 1
Partizan
Sloga
Voganj
2 : 2
Radnički
Šid
20.09.2020 16:30
Sloga
2 : 2
Radnički
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Polet (Id)
Idvor
20.09.2020 16:00
Jugoslavija
2 : 0
Polet (Id)
Partizan (G)
Gaj
5 : 1
Potporanj
Potporanj
20.09.2020 16:00
Partizan (G)
5 : 1
Potporanj
Spartak 1911
Debeljača
2 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
20.09.2020 16:00
Spartak 1911
2 : 1
Sloga (BNS)
Banat (I)
Ilandža
2 : 4
Stari Tamiš
Stari Tamiš
20.09.2020 16:00
Banat (I)
2 : 4
Stari Tamiš
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
20.09.2020 16:00
Hajdučica
3 : 1
Budućnost (A)
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 0
Dolina
Padina
20.09.2020 16:00
Crvena zvezda
0 : 0
Dolina
Radnički (B)
Baranda
1 : 2
Strela
Ivanovo
20.09.2020 16:00
Radnički (B)
1 : 2
Strela
Budućnost (G)
Gložan
3 : 1
ŽAK
Sombor
20.09.2020 16:00
Budućnost (G)
3 : 1
ŽAK
Borac 46
Obrovac
2 : 0
Rusin
Ruski Krstur
20.09.2020 16:00
Borac 46
2 : 0
Rusin
Kordun
Kljajićevo
3 : 2
Omladinac
Bukovac
20.09.2020 16:00
Kordun
3 : 2
Omladinac
Budućnost (P)
Parage
2 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
20.09.2020 16:00
Budućnost (P)
2 : 1
Borac (BG)
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 2
Maglić
Bački Maglić
20.09.2020 16:00
Zadrugar
2 : 2
Maglić
SU Stanišić 1920
Stanišić
5 : 1
Kulpin
Kulpin
20.09.2020 16:00
SU Stanišić 1920
5 : 1
Kulpin
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 0
Slavija
Pivnice
20.09.2020 16:00
Radnički 1918
1 : 0
Slavija
BSK
Bački Brestovac
2 : 1
Polet
Karavukovo
20.09.2020 16:00
BSK
2 : 1
Polet
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 3
Preporod
Novi Žednik
20.09.2020 16:00
Eđšeg
0 : 3
Preporod
Proleter (Nj)
Njegoševo
0 : 0
Tornjoš
Tornjoš
20.09.2020 16:00
Proleter (Nj)
0 : 0
Tornjoš
Iskra
Kucura
0 : 2
Obilić
Zmajevo
20.09.2020 16:00
Iskra
0 : 2
Obilić
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 0
Jadran
Feketić
20.09.2020 16:00
Sutjeska
2 : 0
Jadran
Senta
Senta
3 : 1
Đurđin
Đurđin
20.09.2020 16:00
Senta
3 : 1
Đurđin
Lehel
Mužlja
0 : 6
MSK
Mihajlovo
20.09.2020 15:30
Lehel
0 : 6
MSK
Rusanda
Melenci
2 : 2
Crvena zvezda
Rusko Selo
20.09.2020 15:30
Rusanda
2 : 2
Crvena zvezda
OFK Klek
Klek
1 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
20.09.2020 15:30
OFK Klek
1 : 2
Mladost (L)
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
3 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
20.09.2020 15:30
Mladost (BD)
3 : 2
Vojvodina (B)
2. Oktobar
Kumane
0 : 2
ASK
Aradac
20.09.2020 15:30
2. Oktobar
0 : 2
ASK
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
20.09.2020 15:30
Vojvodina (NM)
1 : 1
Radnički 1911
Tamiš
Farkaždin
0 : 4
Polet
Nakovo
20.09.2020 15:30
Tamiš
0 : 4
Polet
Obilić
Staro Selo
0 : 1
Polet
Trnovče
20.09.2020
Obilić
0 : 1
Polet
Budućnost
Mala Krsna
1 : 1
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
20.09.2020
Budućnost
1 : 1
Radnik (SP)
Pobeda
Golobok
2 : 2
SASK
Saraorci
20.09.2020
Pobeda
2 : 2
SASK
Sloga (M)
Miloševac
0 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
20.09.2020
Sloga (M)
0 : 2
Bresje Superior
Podunavac
Udovice
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
20.09.2020
Podunavac
3 : 1
Osipaonica
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
20.09.2020
Crvena zvezda
1 : 1
Mladi borac
Sloga (L)
Lugavčina
1 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
20.09.2020
Sloga (L)
1 : 0
Mladi radnik 1940
Partizan 1945
Darosava
3 : 5
Prvi srpski ustanak
Orašac
20.09.2020 16:00
Partizan 1945
3 : 5
Prvi srpski ustanak
Šumadinac 1913
Natalinci
0 : 2
Grizli ML
Saranovo
20.09.2020 16:00
Šumadinac 1913
0 : 2
Grizli ML
BSK
Belosavci
2 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
20.09.2020 16:00
BSK
2 : 2
Vinča
Banja 1957
Banja
2 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
20.09.2020 16:00
Banja 1957
2 : 1
Šumadinac (S)
Jasenica (B)
Božurnja
3 : 1
Sloga (Z)
Zagorica
20.09.2020 16:00
Jasenica (B)
3 : 1
Sloga (Z)
Trnava
Donja Trnava
0 : 0
Lokomotiva
Lapovo
20.09.2020 16:00
Trnava
0 : 0
Lokomotiva
Omladinac
Donja Rača
0 : 0
Marjan (K)
Knić
20.09.2020 16:00
Omladinac
0 : 0
Marjan (K)
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Plaskovac
Plaskovac
20.09.2020 16:00
ŽSK
1 : 0
Plaskovac
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 4
Umka
Umka
20.09.2020 16:00
Sinđelić 2012
1 : 4
Umka
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
20.09.2020 16:00
PKB Kovilovo
1 : 1
Heroj Polet
011
Beograd
2 : 3
Posavac Tišma
Boljevci
20.09.2020 16:00
011
2 : 3
Posavac Tišma
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
20.09.2020 16:00
Šumadinac
2 : 1
Balkan Mirijevo
Borac (P)
Progar
1 : 3
DIF
Beograd
20.09.2020 16:00
Borac (P)
1 : 3
DIF
Postar 1930
Beograd
1 : 3
Rakovica
Beograd
20.09.2020 16:00
Postar 1930
1 : 3
Rakovica
Institut
Zemun Polje
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
20.09.2020 16:00
Institut
0 : 0
Borac (O)
Hajduk
Beograd
1 : 2
PKB (PS)
Padinska skela
20.09.2020 11:00
Hajduk
1 : 2
PKB (PS)
Mladi borac
Županjac
1 : 2
Zvezda
Konatice
20.09.2020 16:00
Mladi borac
1 : 2
Zvezda
Jedinstvo
Dren
1 : 2
OFK Borac
Arnajevo
20.09.2020 16:00
Jedinstvo
1 : 2
OFK Borac
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
20.09.2020 16:00
Omladinac
2 : 2
OFK Zabrežje
Strelac
Mislođin
2 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
20.09.2020 16:00
Strelac
2 : 1
OFK Budućnost
Vranić
Vranić
1 : 2
Barajevo
Barajevo
20.09.2020 16:00
Vranić
1 : 2
Barajevo
Radnički
Rudovci
3 : 1
Mladost
Čibutkovica
20.09.2020 10:00
Radnički
3 : 1
Mladost
Polet
Grabovac
1 : 2
Duboko
Mala Moštanica
20.09.2020 16:00
Polet
1 : 2
Duboko
Rojkovac
Obrenovac
1 : 2
Lisović 1977
Lisović
20.09.2020 16:00
Rojkovac
1 : 2
Lisović 1977
Zaklopača
Zaklopača
1 : 0
SUF Dubona
Dubona
20.09.2020 16:00
Zaklopača
1 : 0
SUF Dubona
Pudarci
Pudarci
2 : 0
Kosmajac
Koraćica
20.09.2020 16:00
Pudarci
2 : 0
Kosmajac
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 3
Boleč
Grocka
20.09.2020 16:00
Velika Krsna
0 : 3
Boleč
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
3 : 0
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
20.09.2020 10:00
Kaluđerica 1969
3 : 0
SUF Kovačevac 1956
Rabrovac
Rabrovac
1 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
20.09.2020 16:00
Rabrovac
1 : 0
Šumadija 1962
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 3
Dunavac
Grocka
20.09.2020 16:00
Ivanča
1 : 3
Dunavac
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Veternik
Veternik
20.09.2020 16:00
OFK Sirig
1 : 0
Veternik
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
20.09.2020 16:00
Fruškogorac
3 : 1
Šajkaš 1908
ŽSK
Žabalj
0 : 0
TSK
Temerin
20.09.2020 16:00
ŽSK
0 : 0
TSK
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
20.09.2020 16:00
Petrovaradin
2 : 1
Jedinstvo
Bačka 1923
Đurđevo
2 : 0
Hajduk
Čurug
20.09.2020 16:00
Bačka 1923
2 : 0
Hajduk
Blizna
Blizna
3 : 1
Ključ
Podvrška
20.09.2020 15:30
Blizna
3 : 1
Ključ
Polet
Jabukovac
1 : 1
Radnički
Klokočevac
20.09.2020 15:30
Polet
1 : 1
Radnički
Sloga
Kobišnica
2 : 0
Urovica
Urovica
20.09.2020 11:00
Sloga
2 : 0
Urovica
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
20.09.2020 15:30
Nemetali
1 : 1
Rudna Glava
Maršić
Maršić
2 : 1
Zastava
Kragujevac
20.09.2020 16:00
Maršić
2 : 1
Zastava
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
20.09.2020 16:00
Pobeda 1926
1 : 1
Sloga (D)
Srbija
Ilićevo
3 : 0
Jedinstvo
Petrovac
20.09.2020 16:00
Srbija
3 : 0
Jedinstvo
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Kutlovo
Kutlovo
20.09.2020 16:00
Slavija
1 : 2
Kutlovo
Sloboda (G)
Grbice
8 : 1
Kolonija
Kragujevac
20.09.2020 16:00
Sloboda (G)
8 : 1
Kolonija
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 2
Šumadija 1934
Drača
20.09.2020 16:00
Mladost (P)
3 : 2
Šumadija 1934
21. oktobar
Kragujevac
4 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
20.09.2020 16:00
21. oktobar
4 : 1
OFK Bagremar
Palilulac
Niš
1 : 1
Mladost (L)
Lalinac
20.09.2020 15:30
Palilulac
1 : 1
Mladost (L)
Planinac 1933
Prva Kutina
0 : 1
Aluminjum
Niš
20.09.2020 15:30
Planinac 1933
0 : 1
Aluminjum
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Čegar 2013
Kamenica
20.09.2020 15:30
Vulkan 1963
2 : 0
Čegar 2013
Radnički 1936
Trupale
1 : 3
Crvena zastava
Hum
20.09.2020 15:30
Radnički 1936
1 : 3
Crvena zastava
Stevan Nešticki
Leskovik
4 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
20.09.2020 15:30
Stevan Nešticki
4 : 0
Čegar 1946
Mladost (DK)
Donji Komren
3 : 0
Morava
Krušce
20.09.2020 15:30
Mladost (DK)
3 : 0
Morava
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 1
Omladinac
Gornji Komren
20.09.2020 15:30
Sloboda
2 : 1
Omladinac
Obilić
Živica
1 : 1
Napredak Simićevo
Simićevo
20.09.2020 16:00
Obilić
1 : 1
Napredak Simićevo
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
20.09.2020 16:00
Sloga (L)
2 : 1
Omladinac (Š)
Sirakovo
Sirakovo
3 : 1
Železničar
Požarevac
20.09.2020 16:00
Sirakovo
3 : 1
Železničar
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
20.09.2020 16:00
Mlava (ML)
1 : 1
Budućnost (V)
Borac (K)
Klenovnik
7 : 0
Manastirica
Manastirica
20.09.2020 16:00
Borac (K)
7 : 0
Manastirica
Mladost (B)
Biskuplje
4 : 1
Integral
Batuša
20.09.2020 16:00
Mladost (B)
4 : 1
Integral
Baličevac
Baličevac
1 : 5
Mladost
Batušinac
20.09.2020 15:30
Baličevac
1 : 5
Mladost
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 3
Taskovići
Taskovići
20.09.2020 15:30
Radnički 1947
2 : 3
Taskovići
Doljevac
Doljevac
6 : 1
Svrljig
Svrljig
20.09.2020 15:30
Doljevac
6 : 1
Svrljig
Palilula
Aleksinac
4 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
20.09.2020 11:00
Palilula
4 : 3
Moravac (ZT)
Radnički 1924
Kočane
5 : 0
Elid
Donji Dušnik
20.09.2020 15:30
Radnički 1924
5 : 0
Elid
Rasovača
Rasovača
2 : 1
Jastrebac
Tešica
20.09.2020 15:30
Rasovača
2 : 1
Jastrebac
Gruža
Vitanovac
0 : 7
Karađorđe
Ribnica
20.09.2020 16:00
Gruža
0 : 7
Karađorđe
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
20.09.2020 16:00
Ibar
1 : 0
Mladost (V)
Ribnica
Jovac
2 : 2
Budućnost
Konarevo
20.09.2020 16:00
Ribnica
2 : 2
Budućnost
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 1
Rudar
Baljevac
20.09.2020 16:00
Kraljevo Hajduk
0 : 1
Rudar
Napredak
Gračac
0 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
20.09.2020 16:00
Napredak
0 : 3
Jovo Kursula
Jedinstvo 2017
Tutin
7 : 0
Granit
Jošanička banja
20.09.2020 16:00
Jedinstvo 2017
7 : 0
Granit
Tavnik
Tavnik
2 : 0
Mladi radnik 1925
Grdica
20.09.2020 16:00
Tavnik
2 : 0
Mladi radnik 1925
Popovići Vrnjci
Vrnjci
7 : 2
Mataruge
Mataruge
20.09.2020 16:00
Popovići Vrnjci
7 : 2
Mataruge
Juhor (G)
Glavinci
2 : 2
Orlovi
Jasenovo
20.09.2020 16:00
Juhor (G)
2 : 2
Orlovi
Kolare
Kolare
0 : 4
Morava (KS)
Kočino Selo
20.09.2020 16:00
Kolare
0 : 4
Morava (KS)
Morava (R)
Ribare
1 : 2
Napredak
Drenovac
20.09.2020 16:00
Morava (R)
1 : 2
Napredak
Budućnost (M)
Miliva
2 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
20.09.2020 16:00
Budućnost (M)
2 : 0
OFK Juhor 2016
Resavac
Subotica
0 : 2
Dragocvet
Dragocvet
20.09.2020 16:00
Resavac
0 : 2
Dragocvet
Mladost (K)
Končarevo
1 : 3
Mladost (J)
Jovac
20.09.2020 16:00
Mladost (K)
1 : 3
Mladost (J)
Budućnost (Đ)
Đurinac
6 : 1
Sloga
Voljavče
20.09.2020 16:00
Budućnost (Đ)
6 : 1
Sloga
Javor
Sladaja
1 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
20.09.2020 16:00
Javor
1 : 0
Rudar
Joks Junajted
Mionica
3 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
20.09.2020 16:00
Joks Junajted
3 : 2
OFK Brđanac
Kolubara 2
Valjevo
1 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
20.09.2020 16:00
Kolubara 2
1 : 0
Tvrdojevac
OFK Senjak
Valjevo
0 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
20.09.2020 16:00
OFK Senjak
0 : 2
Dimitrije Tucović
Vučje
Vučje
4 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
20.09.2020 15:30
Vučje
4 : 1
Bratstvo
Kumarevo 65
Kumarevo
5 : 0
Umac
Miroševce
20.09.2020 15:30
Kumarevo 65
5 : 0
Umac
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
OFK Brza
Brza
20.09.2020 15:30
Zloćudovo
1 : 0
OFK Brza
Gradac
Konopnica
2 : 4
Polet
Stajkovce
20.09.2020 15:30
Gradac
2 : 4
Polet
Progres
Ladovica
3 : 2
Donja Lomnica
Donja Lomnica
20.09.2020 15:30
Progres
3 : 2
Donja Lomnica
BSK
Belanovce
2 : 2
Real
Donja Jajina
20.09.2020 15:30
BSK
2 : 2
Real
OFK Morava
Leskovac
1 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
20.09.2020 15:30
OFK Morava
1 : 3
Plantaža
Šumadija
Razgojna
1 : 2
Moravac
Pečenjevce
20.09.2020 15:30
Šumadija
1 : 2
Moravac
Milanovo
Milanovo
2 : 0
Sloga
Lipovica
20.09.2020 15:30
Milanovo
2 : 0
Sloga
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 0
Mladost 1959
Vinarce
20.09.2020 15:30
Sloboda
2 : 0
Mladost 1959
Železničar
Brestovac
5 : 0
Mladi borac
Živkovo
20.09.2020 15:30
Železničar
5 : 0
Mladi borac
Polet
Rasna
4 : 3
Prvi partizan
Užice
20.09.2020 15:30
Polet
4 : 3
Prvi partizan
Perućac
Perućac
1 : 4
Savinac
Visibaba
20.09.2020 15:30
Perućac
1 : 4
Savinac
Jedinstvo
Kalenić
1 : 2
Bakionica
Bakionica
20.09.2020 15:30
Jedinstvo
1 : 2
Bakionica
Kotroman
Mokra Gora
1 : 1
Ježevica
Ježevica
20.09.2020 15:30
Kotroman
1 : 1
Ježevica
Čajetina
Čajetina
5 : 0
Omladinac
Zdravčići
20.09.2020 15:30
Čajetina
5 : 0
Omladinac
Avijatičar Vranjani
Vranjani
1 : 2
Sečica
Seča reka
20.09.2020 15:30
Avijatičar Vranjani
1 : 2
Sečica
Višesava
Bajina Bašta
3 : 1
Lazarica
Prilipac
20.09.2020 15:30
Višesava
3 : 1
Lazarica
Prilike
Prilike
1 : 5
Ozremica
Beršići
20.09.2020 16:00
Prilike
1 : 5
Ozremica
Voćar
Kotraža
1 : 3
Spartak
Trnava
20.09.2020 16:00
Voćar
1 : 3
Spartak
Rakova
Rakova
2 : 0
Dragačevo
Guča
20.09.2020 11:00
Rakova
2 : 0
Dragačevo
Mladost (P)
Preljina
0 : 1
Rudar
Bresnica
20.09.2020 16:00
Mladost (P)
0 : 1
Rudar
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 4
Orlovac
Mrčajevci
20.09.2020 16:00
Jedinstvo (GG)
0 : 4
Orlovac
Napredak
Svračkovci
4 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
20.09.2020 16:00
Napredak
4 : 1
Backovac Junajted
Zadrugar
Donja Trepča
0 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
20.09.2020 16:00
Zadrugar
0 : 0
Jedinstvo (K)
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
20.09.2020 16:00
Ozrem PMH
3 : 2
Donja Vrbava
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 4
Zvezda
Blato
20.09.2020 15:30
Sloga
1 : 4
Zvezda
Dragoš
Pirot
1 : 0
Pobeda
Držina
20.09.2020 15:30
Dragoš
1 : 0
Pobeda
Gnjilan
Gnjilan
3 : 0
Željuša
Željuša
20.09.2020 15:30
Gnjilan
3 : 0
Željuša
Karađorđe
Mišar
2 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
20.09.2020 15:30
Karađorđe
2 : 2
Hajduk Stanko
Jedinstvo
Štitar
4 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
20.09.2020 15:30
Jedinstvo
4 : 1
Milan Orlić
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 0
Drina
Badovinci
20.09.2020 15:30
Podrinje
0 : 0
Drina
Sloga (KR)
Krnić
5 : 1
Duško
Klenje
20.09.2020 15:30
Sloga (KR)
5 : 1
Duško
Vidojevica
Lešnica
1 : 2
Majur
Majur
20.09.2020 11:00
Vidojevica
1 : 2
Majur
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
3 : 1
Sinđelić
Lipnica
20.09.2020 15:30
Cer (JL)
3 : 1
Sinđelić
Mladi borac
Dublje
1 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
20.09.2020 15:30
Mladi borac
1 : 1
Sloga (LŠ)
Vihor
Žbevac
1 : 2
Trnovac
Trnovac
20.09.2020 15:00
Vihor
1 : 2
Trnovac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
0 : 1
Levosoje
Levosoje
20.09.2020 15:00
FSU Južna pruga
0 : 1
Levosoje
Mineralac
Vranjska Banja
0 : 3
Lugina
Preševo
20.09.2020 15:00
Mineralac
0 : 3
Lugina
Čelik
Belo polje
5 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
20.09.2020 15:00
Čelik
5 : 0
Mladost (S)
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
20.09.2020 15:00
BSK Bujanovac
1 : 2
Mladost (B)
Velika Drenova
Velika Drenova
0 : 2
14. Oktobar
Izbenica
20.09.2020 15:30
Velika Drenova
0 : 2
14. Oktobar
Kamenorezac 76
Dublje
2 : 2
Vinogradar
Riljac
20.09.2020 15:30
Kamenorezac 76
2 : 2
Vinogradar
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 3
Jezero
Zlatari
20.09.2020 15:30
Beli Orlovi
1 : 3
Jezero
Gradac
Pločnik
0 : 2
Borac
Gornji Katun
20.09.2020 13:00
Gradac
0 : 2
Borac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 2
Rubin
Donji Stupanj
20.09.2020 11:00
Stari Trstenik
0 : 2
Rubin
Vulturul
Grebenac
6 : 0
Polet
Izbište
20.09.2020 16:00
Vulturul
6 : 0
Polet
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 4
Partizan (K)
Kajtasovo
20.09.2020 16:00
Karaš (J)
1 : 4
Partizan (K)
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
20.09.2020 16:00
Borac (VG)
1 : 2
Karaš (K)
Omladinac
Zagajica
0 : 3
Ševac
Kusić
20.09.2020 16:00
Omladinac
0 : 3
Ševac
Banat (D)
Dupljaja
3 : 2
Graničar
Miletićevo
20.09.2020 16:00
Banat (D)
3 : 2
Graničar
Ratar
Kruščica
1 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
20.09.2020 16:00
Ratar
1 : 0
Borac (VS)
Borac (P)
Pločica
4 : 4
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
20.09.2020 16:00
Borac (P)
4 : 4
Budućnost (BB)
BSK Bavanište
Bavanište
5 : 0
Kolonija
Kovin
20.09.2020 16:00
BSK Bavanište
5 : 0
Kolonija
Dolovo
Dolovo
7 : 1
Jedinstvo (D)
Dubovac
20.09.2020 16:00
Dolovo
7 : 1
Jedinstvo (D)
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 3
Proleter
Mramorak
20.09.2020 16:00
Mladost (V)
1 : 3
Proleter
ČSK
Čortanovci
2 : 2
Kameni
Ašanja
20.09.2020 16:30
ČSK
2 : 2
Kameni
OFK Brestač
Brestač
1 : 2
Sremac
Deč
20.09.2020 16:30
OFK Brestač
1 : 2
Sremac
Napredak
Žarkovac
4 : 3
Mladost
Buđanovci
20.09.2020 16:30
Napredak
4 : 3
Mladost
Fruškogorac
Krčedin
2 : 0
Dunav
Novi Slankamen
20.09.2020 16:30
Fruškogorac
2 : 0
Dunav
Polet
Novi Karlovci
0 : 2
Radnički
Irig
20.09.2020 16:30
Polet
0 : 2
Radnički
Krušedol
Krušedol
2 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
20.09.2020 16:30
Krušedol
2 : 3
Hrtkovci
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Šumar
Ogar
20.09.2020 16:30
Jedinstvo
1 : 0
Šumar
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 0
Graničar
Obrež
20.09.2020 16:30
Srem
0 : 0
Graničar
Graničar 1924
Adaševci
0 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
20.09.2020 16:30
Graničar 1924
0 : 2
Fruškogorac
Zmaj
Noćaj
0 : 0
Sremac (B)
Berkasovo
20.09.2020 16:30
Zmaj
0 : 0
Sremac (B)
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 1
Sremac (J)
Jarak
20.09.2020 16:30
OFK Zeka Buljubaša
4 : 1
Sremac (J)
Jedinstvo
Ruma
2 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
20.09.2020 16:30
Jedinstvo
2 : 0
Graničar (K)
Jednota
Šid
0 : 11
Fruška Gora
Ruma
20.09.2020 16:30
Jednota
0 : 11
Fruška Gora
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
20.09.2020 16:30
Erdevik 2017
1 : 0
Trgovački
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 0
Sloboda
Šašinci
20.09.2020 16:30
OFK Bikić
1 : 0
Sloboda
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 1
Sloga
Čalma
20.09.2020 16:30
Obilić 1993
4 : 1
Sloga
Naftagas
Boka
3 : 0
Zlatica
Zlatica
20.09.2020 16:00
Naftagas
3 : 0
Zlatica
Tisa 1933
Taraš
5 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
20.09.2020 16:00
Tisa 1933
5 : 0
OFK Stajićevo
Zadrugar
Lazarevo
5 : 2
Mladost
Belo Blato
20.09.2020 16:00
Zadrugar
5 : 2
Mladost
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 0
Bilećanin
Sečanj
20.09.2020 16:00
OFK Gradnulica
1 : 0
Bilećanin
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
20.09.2020 11:00
Radoje Domanović
3 : 1
Mladost (R)
Mladi rudar
Bukovik
7 : 1
Budućnost
Blaznava
20.09.2020 16:00
Mladi rudar
7 : 1
Budućnost
Kopljari
Kopljari
2 : 0
Gorski Car
Garaši
20.09.2020 16:00
Kopljari
2 : 0
Gorski Car
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 1
Vrbica
Aranđelovac
20.09.2020 11:00
Trešnjevica
3 : 1
Vrbica
Šamot
Aranđelovac
1 : 2
B 2000
Aranđelovac
20.09.2020 16:00
Šamot
1 : 2
B 2000
Borac
Kloka
2 : 1
Brezovac
Brezovac
20.09.2020 16:00
Borac
2 : 1
Brezovac
BSK
Borač
6 : 2
Mladi radnik (D)
Dragušica
20.09.2020 16:00
BSK
6 : 2
Mladi radnik (D)
Čestin
Čestin
0 : 3
Feniks
Rača
20.09.2020 11:00
Čestin
0 : 3
Feniks
Mladost (R)
Rašković
1 : 2
Badnjevac
Badnjevac
20.09.2020 16:00
Mladost (R)
1 : 2
Badnjevac
Sloga (Z)
Zabojnica
4 : 1
Šumadija (S)
Sipić
20.09.2020 16:00
Sloga (Z)
4 : 1
Šumadija (S)
Kruševica 1980
Kneževac
0 : 0
Jedinstvo (O)
Oplanić
20.09.2020 16:00
Kruševica 1980
0 : 0
Jedinstvo (O)
Omladinac
Deronje
0 : 1
Lipar
Lipar
20.09.2020 16:00
Omladinac
0 : 1
Lipar
Hajduk
Stapar
0 : 6
Bratstvo 2019
Prigrevica
20.09.2020 16:00
Hajduk
0 : 6
Bratstvo 2019
Dunav
Bački Monoštor
3 : 3
Polet
Sivac
20.09.2020 16:00
Dunav
3 : 3
Polet
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
20.09.2020 16:00
Dinamo 1923
1 : 2
OFK Odžaci
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 7
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
20.09.2020 16:00
Jedinstvo
1 : 7
Aleksa Šantić
Mladost
Kruščić
1 : 3
Kula
Kula
20.09.2020 16:00
Mladost
1 : 3
Kula
Dinamo
Budisava
0 : 4
Borac (R)
Rakovac
20.09.2020 16:00
Dinamo
0 : 4
Borac (R)
Vinogradar
Ledinci
1 : 0
Proleter
Banoštor
20.09.2020 16:00
Vinogradar
1 : 0
Proleter
Hajduk (G)
Gardinovci
2 : 0
Sloga
Lok
20.09.2020 16:00
Hajduk (G)
2 : 0
Sloga
Čenej
Čenej
4 : 2
Slanobarac
Budisava
20.09.2020 16:00
Čenej
4 : 2
Slanobarac
Moskva
Budisava
0 : 0
Obilić
Vilovo
20.09.2020 10:00
Moskva
0 : 0
Obilić
Dobrača
Dobrača
0 : 2
Divostin
Kragujevac
20.09.2020 16:00
Dobrača
0 : 2
Divostin
Seljak
Cvetojevac
3 : 1
Ćava
Grošnica
20.09.2020 11:00
Seljak
3 : 1
Ćava
Jadran
Kragujevac
0 : 0
Košutnjak
Kragujevac
20.09.2020 16:00
Jadran
0 : 0
Košutnjak
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 2
Bratstvo 1975
Erdeč
20.09.2020 16:00
OFK Žeželj
1 : 2
Bratstvo 1975
Barič
Barič
5 : 0
Stig 1955
Beranje
20.09.2020 16:00
Barič
5 : 0
Stig 1955
Napredak (P)
Poljana
1 : 0
Mladi Borac
Majilovac
20.09.2020 16:00
Napredak (P)
1 : 0
Mladi Borac
Batovac
Batovac
2 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
20.09.2020 16:00
Batovac
2 : 1
Napredak (B)
Dizel
Bare
1 : 0
Mlava (B)
Bratinac
20.09.2020 16:00
Dizel
1 : 0
Mlava (B)
Pek
Kusiće
1 : 2
Sloga (M)
Mustapić
20.09.2020 16:00
Pek
1 : 2
Sloga (M)
Baštovan 2015
Carevac
1 : 0
Polet (V)
Voluja
20.09.2020 16:00
Baštovan 2015
1 : 0
Polet (V)
Ljubičevo
Ljubičevo
3 : 2
Borac 2016
Donja Kruševica
20.09.2020 16:00
Ljubičevo
3 : 2
Borac 2016
Velika Moštanica
Velika Moštanica
4 : 3
Zmaj 1953
Zemun
20.09.2020 16:00
Velika Moštanica
4 : 3
Zmaj 1953
Dedinje
Beograd
0 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
20.09.2020 10:00
Dedinje
0 : 3
Šećeranac Ada
13. maj
Zemun
0 : 1
Busije
Zemun
20.09.2020 11:00
13. maj
0 : 1
Busije
Železnik 1930
Železnik
2 : 0
Rekreativo 011
Beograd
20.09.2020 16:00
Železnik 1930
2 : 0
Rekreativo 011
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 2
BUSK
Beograd
20.09.2020 16:00
Novi Beograd
0 : 2
BUSK
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 2
Sveti Stefan
Slanci
20.09.2020 16:00
Lepušnica
2 : 2
Sveti Stefan
Pinosava
Pinosava
4 : 2
Mladi proleter
Beograd
20.09.2020 16:00
Pinosava
4 : 2
Mladi proleter
Resnik
Resnik
0 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
20.09.2020 16:00
Resnik
0 : 3
Siti Sport Klub
OFK Crvenka
Borča
1 : 2
Boka Seniors
Beograd
20.09.2020 16:00
OFK Crvenka
1 : 2
Boka Seniors
Minel
Ripanj
1 : 0
Avala 1939
Beli Potok
20.09.2020 16:00
Minel
1 : 0
Avala 1939
Palilulac
Beograd
4 : 0
Pionir
Besni Fok
20.09.2020 16:00
Palilulac
4 : 0
Pionir
Rušanj
Rušanj
5 : 1
OFK Boždarevac
Boždarevac
20.09.2020 16:00
Rušanj
5 : 1
OFK Boždarevac
Beljina
Beljina
4 : 2
Veliki Borak
Veliki Borak
20.09.2020 16:00
Beljina
4 : 2
Veliki Borak
Borac (A)
Adrani
1 : 0
Mlada krila
Metikoši
20.09.2020 16:00
Borac (A)
1 : 0
Mlada krila
Braća Vuković
Lađevci
2 : 1
Miločajac
Miločaj
20.09.2020 16:00
Braća Vuković
2 : 1
Miločajac
Borac (V)
Vraneši
2 : 0
Mineral 2015
Rudno
20.09.2020 16:00
Borac (V)
2 : 0
Mineral 2015
Mladost 1925
Oplanići
0 : 3
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
20.09.2020 16:00
Mladost 1925
0 : 3
Jedinstvo (D)
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Progorelica
Progorelica
20.09.2020 16:00
Zvezda
2 : 1
Progorelica
Lazac
Lazac
2 : 0
Sloga Obrva
Obrva
20.09.2020 16:00
Lazac
2 : 0
Sloga Obrva
Stubal
Stubal
3 : 1
Mladost 1981
Štulac
20.09.2020 16:00
Stubal
3 : 1
Mladost 1981
Zadrugar 1947
Tabanovac
0 : 0
Zabrđe 1936
Zabrđe
20.09.2020 16:00
Zadrugar 1947
0 : 0
Zabrđe 1936
Udarnik (S)
Sibnica
2 : 4
Sloga 1952
Veliki Popovac
20.09.2020 16:00
Udarnik (S)
2 : 4
Sloga 1952
Mladost (R)
Ranovac
2 : 1
Radnički (K)
Knežica
20.09.2020 16:00
Mladost (R)
2 : 1
Radnički (K)
Krilaš
Ćovdin
4 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
20.09.2020 16:00
Krilaš
4 : 2
Sloga 1945
Borac (V)
Vukovac
3 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
20.09.2020 16:00
Borac (V)
3 : 1
Jedinstvo (K)
Jasenovo
Jasenovo
1 : 2
Rudar (P)
Plazane
20.09.2020 16:00
Jasenovo
1 : 2
Rudar (P)
Napredak (St)
Stubica
1 : 2
Šumadija
Trešnjevica
20.09.2020 16:00
Napredak (St)
1 : 2
Šumadija
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 3
Beljanica
Strmosten
20.09.2020 16:00
Napredak (Sv)
2 : 3
Beljanica
Sinđelić
Vojnik
1 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
20.09.2020 16:00
Sinđelić
1 : 2
15. Avgust 1950
Mladost (G)
Gložane
3 : 2
Partizan
Glogovac
20.09.2020 16:00
Mladost (G)
3 : 2
Partizan
Sloboda
Šuljkovac
4 : 2
Crni Vrh
Deonica
20.09.2020 16:00
Sloboda
4 : 2
Crni Vrh
Ursule
Ursule
3 : 1
Mladost (T)
Tečić
20.09.2020 16:00
Ursule
3 : 1
Mladost (T)
Šantarovac
Šantarovac
0 : 2
Mladi Borac
Sedlare
20.09.2020 16:00
Šantarovac
0 : 2
Mladi Borac
Bratstvo
Međureč
3 : 1
GFK Tabane
Jagodina
20.09.2020 16:00
Bratstvo
3 : 1
GFK Tabane
Ljubinić
Ljubinić
0 : 1
OFK Urovci
Urovci
20.09.2020 15:30
Ljubinić
0 : 1
OFK Urovci
Munja
Baric
2 : 0
Borac
Ušće
20.09.2020 15:30
Munja
2 : 0
Borac
Sloga
Ratari
1 : 3
Partizan
Draževac
20.09.2020 15:30
Sloga
1 : 3
Partizan
Rvati
Obrenovac
1 : 1
Belo Polje
Belo Polje
20.09.2020 15:30
Rvati
1 : 1
Belo Polje
Proleter (B)
Bajevac
1 : 0
Kolubara (J)
Jabučje
20.09.2020 11:00
Proleter (B)
1 : 0
Kolubara (J)
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 0
Omladinac (K)
Kalinovac
20.09.2020 16:00
OFK Stublenica
3 : 0
Omladinac (K)
Šarbane
Šarbane
0 : 1
Ratkovac
Ratkovac
20.09.2020 16:00
Šarbane
0 : 1
Ratkovac
Polet (T)
Takovo
2 : 4
Mladost (V)
Vračević
20.09.2020 16:00
Polet (T)
2 : 4
Mladost (V)
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
20.09.2020 16:00
Polet (DL)
3 : 0
OFK Paljuvi
Joševa
Joševa
3 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
20.09.2020 16:00
Joševa
3 : 0
Zvizdar 2012
Proleter
Međa
1 : 0
Napredak (BT)
Banatska Topola
20.09.2020 15:30
Proleter
1 : 0
Napredak (BT)
Roham
Nova Crnja
1 : 1
Napredak (Č)
Čestereg
20.09.2020 15:30
Roham
1 : 1
Napredak (Č)
Terekves
Hetin
3 : 3
Omladinac
Ravni Topolovac
20.09.2020 15:30
Terekves
3 : 3
Omladinac
Jadar 2013
Valjevo
1 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
20.09.2020 11:00
Jadar 2013
1 : 3
Stari drugari
Rakac Stave
Stave
3 : 0
Komanice
Komanice
20.09.2020 11:00
Rakac Stave
3 : 0
Komanice
Polet
Popučke
5 : 3
Dračić 2018
Dračić
20.09.2020 11:00
Polet
5 : 3
Dračić 2018
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 1
Toplica
Donja Toplica
20.09.2020 11:00
Milenko Pavlović
1 : 1
Toplica
Popadić
Popadić
0 : 0
Lukavac
Lukavac
20.09.2020 11:00
Popadić
0 : 0
Lukavac
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 4
Tešnjar
Valjevo
20.09.2020 11:00
Žabari
1 : 4
Tešnjar
Jasenovik 2018
Jasenovik
3 : 3
Proleter
Donja Vrežina
20.09.2020 15:30
Jasenovik 2018
3 : 3
Proleter
Supovac
Supovac
6 : 1
Rujnik
Rujnik
20.09.2020 15:30
Supovac
6 : 1
Rujnik
Spartak
Sićevo
0 : 2
Sloga 1948
Malča
20.09.2020 15:30
Spartak
0 : 2
Sloga 1948
Tempo
Mozgovo
2 : 7
OFK Sloga
Dobrujevac
20.09.2020 11:00
Tempo
2 : 7
OFK Sloga
Polet (R)
Radevac
4 : 2
Jedinstvo
Bobovište
20.09.2020 15:30
Polet (R)
4 : 2
Jedinstvo
Škriljac
Bradarac
5 : 3
Vukašinovac
Vukašinovac
20.09.2020 15:30
Škriljac
5 : 3
Vukašinovac
Polet (V)
Vitoševac
4 : 0
Rutevac
Rutevac
20.09.2020 11:00
Polet (V)
4 : 0
Rutevac
Borac
Trnjane
2 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
20.09.2020 11:00
Borac
2 : 2
Crvena zvezda
Graničar
Đala
0 : 4
Tisa
Padej
20.09.2020 16:00
Graničar
0 : 4
Tisa
Bačka
Mol
8 : 0
Šampion
Orom
20.09.2020 16:00
Bačka
8 : 0
Šampion
Tromedja
Majdan
0 : 6
Jedinstvo
Srpski Krstur
20.09.2020 16:00
Tromedja
0 : 6
Jedinstvo
Čoka
Čoka
1 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
20.09.2020 16:00
Čoka
1 : 2
Horgoš 1911
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 0
Jadran
Sanad
20.09.2020 16:00
Slavija
3 : 0
Jadran
Vučak
Vučak
0 : 1
Vožd 2020
Vodanj
20.09.2020 15:30
Vučak
0 : 1
Vožd 2020
Petrijevac
Petrijevo
0 : 2
Petlić SD 026
Smederevo
20.09.2020 15:30
Petrijevac
0 : 2
Petlić SD 026
Lunjevac
Lunjevac
0 : 4
Omladinac
Seone
20.09.2020 15:30
Lunjevac
0 : 4
Omladinac
Jezava
Smederevo
2 : 0
Vrbovac
Vrbovac
20.09.2020 15:30
Jezava
2 : 0
Vrbovac
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
4 : 0
Skobalj
Skobalj
20.09.2020 15:30
Stari Hrast 2018
4 : 0
Skobalj
Verko
Suvo Selo
3 : 3
Mladost (Z)
Zvezd
20.09.2020 16:00
Verko
3 : 3
Mladost (Z)
Hajduk
Debrc
1 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
20.09.2020 11:00
Hajduk
1 : 0
Jedinstvo 2014
Sloga 1949
Matijevac
2 : 0
Bobovik
Bobovik
20.09.2020 16:00
Sloga 1949
2 : 0
Bobovik
Torpedo
Lojanice
5 : 0
Sparta
Kaona
20.09.2020 11:00
Torpedo
5 : 0
Sparta
Polet
Jalovik
4 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
20.09.2020 16:00
Polet
4 : 1
Mladost 2013
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 0
Belpos
Belotić
20.09.2020 11:00
Skupljen 2013
1 : 0
Belpos
Rtanj
Vrmdža
1 : 2
Slemen
Milušinac
20.09.2020 16:00
Rtanj
1 : 2
Slemen
Tempo
Sefkerin
0 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
20.09.2020 16:00
Tempo
0 : 1
Jedinstvo Stević
Pobeda
Samoš
2 : 1
Omladinac 1927
Opovo
20.09.2020 16:00
Pobeda
2 : 1
Omladinac 1927
Glogonj
Glogonj
5 : 2
Unirea
Uzdin
20.09.2020 16:00
Glogonj
5 : 2
Unirea
Čačak 94
Čačak
5 : 1
Gladijator
Čačak
20.09.2020 16:00
Čačak 94
5 : 1
Gladijator
Mršinci
Mršinci
4 : 2
OFK Remont 1959
Čačak
20.09.2020 16:00
Mršinci
4 : 2
OFK Remont 1959
Malba
Žaočani
0 : 0
Planinac
Vujetinci
20.09.2020 16:00
Malba
0 : 0
Planinac
Budućnost
Stančići
2 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
20.09.2020 16:00
Budućnost
2 : 2
Gavrilo Princip
Lugovi
Čačak
1 : 3
Prijatelji
Čačak
20.09.2020 16:00
Lugovi
1 : 3
Prijatelji
Vujan
Prislonica
0 : 1
Kej
Čačak
20.09.2020 16:00
Vujan
0 : 1
Kej
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 4
Lokomotiva
Belo Polje
20.09.2020 15:30
Veliki Suvodol
0 : 4
Lokomotiva
Žednik
Stari Žednik
4 : 0
Solid
Subotica
20.09.2020 16:30
Žednik
4 : 0
Solid
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
3 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
20.09.2020 16:30
OFK Mala Bosna 2015
3 : 3
Vinogradar
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 2
Lokomotiva
Subotica
20.09.2020 16:30
Udarnik Višnjevac
3 : 2
Lokomotiva
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
2 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
20.09.2020 16:30
Hajduk 1950
2 : 4
Elektrovojvodina
Palić
Palić
1 : 6
Bikovo
Bikovo
20.09.2020 16:30
Palić
1 : 6
Bikovo
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
5 : 0
Slavija
Bođani
20.09.2020 16:00
Orlovi (BP)
5 : 0
Slavija
Naša Zvezda
Silbaš
14 : 0
Proleter
Karađorđevo
20.09.2020 16:00
Naša Zvezda
14 : 0
Proleter
Mladost (MB)
Mali Bač
3 : 0
Neštin
Neštin
20.09.2020 16:00
Mladost (MB)
3 : 0
Neštin
Borac (V)
Vizić
1 : 0
Bačka 1945
Bačka Palanka
20.09.2020 16:00
Borac (V)
1 : 0
Bačka 1945
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 2
Soko
Nova Gajdobra
20.09.2020 16:00
Bački Hajduk
1 : 2
Soko
Krivanj
Selenča
3 : 2
Bačka (D)
Despotovo
20.09.2020 16:00
Krivanj
3 : 2
Bačka (D)
PSK
Provo
2 : 1
Radnički
Koceljeva
20.09.2020 15:30
PSK
2 : 1
Radnički
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 2
Jevremovac
Jevremovac
20.09.2020 15:30
Pričinović
3 : 2
Jevremovac
Trešnjevka
Trbusac
6 : 0
Šipurske livade
Šabac
20.09.2020 15:30
Trešnjevka
6 : 0
Šipurske livade
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
6 : 0
Petrovac 74
Kujavica
20.09.2020 15:30
OFK Letnjikovac 1983
6 : 0
Petrovac 74
Rankovac
Nakučani
3 : 2
Mrovska
Mrovska
20.09.2020 15:30
Rankovac
3 : 2
Mrovska
Vlašić
Donje Crniljevo
5 : 1
Dobrava
Vukošić
20.09.2020 15:30
Vlašić
5 : 1
Dobrava
OFK Varna
Varna
2 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
20.09.2020 15:30
OFK Varna
2 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 3
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
20.09.2020 16:00
Takovski Ustanak
1 : 3
Jablanica
Lunjevica