XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 443 utakmica za dan
Subota, 26 Septembar 2020

Fudbal

26.09.2020 16:00 TSC : Spartak ŽK
26.09.2020 16:00 Čukarički : Mačva
26.09.2020 18:00 Mladost (L) : Crvena zvezda
26.09.2020 16:00 Javor Matis : Zlatibor
26.09.2020 16:00 Radnik : Rad
26.09.2020 16:00 Olimpik : Borac
26.09.2020 18:00 Velež : Radnik
26.09.2020 16:00 Slavija : Podrinje
26.09.2020 16:00 Kozara : Ljubić
26.09.2020 16:00 Sloga : Jedinstvo
26.09.2020 16:00 Rudar Prijedor : Borac
26.09.2020 16:00 Sloboda : Leotar
26.09.2020 16:00 Željezničar : Tekstilac
26.09.2020 16:00 Sutjeska : Drina
26.09.2020 16:00 Zvijezda 09 : Modriča
26.09.2020 15:30 Sloga (Č) : 1. Maj Ruma
26.09.2020 15:30 Sloboda : Dunav
26.09.2020 15:30 Dinamo 1945 : Bačka 1901
26.09.2020 15:30 Mladost (NS) : Omladinac
26.09.2020 15:30 Feniks 1995 : OFK Stari Grad
26.09.2020 15:30 Radnički (Zr) : Vojvodina 1928
26.09.2020 15:30 Bečej 1918 : Kozara
26.09.2020 15:30 Jedinstvo : Trepča
26.09.2020 15:30 Mladi radnik 1926 : Jošanica
26.09.2020 15:30 GFK Sloboda : Gruža
26.09.2020 15:30 Sloga 33 : Mačva 1929
26.09.2020 15:30 Budućnost Krušik 2014 : Budućnost (A)
26.09.2020 15:30 Tutin : Šumadija (A)
26.09.2020 15:30 Takovo : Železničar (L)
26.09.2020 15:30 Radnički (O) : BSK 1925
26.09.2020 15:30 OFK Beograd : Leštane
26.09.2020 11:00 Teleoptik : Radnički (NB)
26.09.2020 15:30 BSK Borča : Studenski grad
26.09.2020 11:00 GSP Polet Dorćol : Sinđelić
26.09.2020 15:30 OFK Sinđelić : Car Konstantin
26.09.2020 15:30 Timok 1919 : Župa
26.09.2020 15:30 Pčinja : Rembas
26.09.2020 15:30 Trstenik PPT : Radan
26.09.2020 15:30 Jedinstvo (P) : Mladost
26.09.2020 15:30 Omladinac : Novi Pazar 1928
26.09.2020 15:30 Borac : Goč
26.09.2020 15:30 Morava (VP) : Karađorđe
26.09.2020 15:30 VGSK : Zvižd
26.09.2020 15:30 FAP : Polimlje
26.09.2020 15:30 Crnokosa : Polet (Lj)
26.09.2020 15:30 Radnički (V) : Rubribreza
26.09.2020 15:30 Jedinstvo Vladimirci 1924 : Mladost (P)
26.09.2020 15:30 Obilić : Hercegovac
26.09.2020 15:30 Bajša : Bačka (P)
26.09.2020 15:30 Vojvodina (T) : Njegoš
26.09.2020 15:30 OFK Vrbas : Mladost (T)
26.09.2020 15:30 Crvenka : Krila Krajine
26.09.2020 15:30 Srbobran : Tekstilac
26.09.2020 15:30 Radnički (S) : Mladost APA
26.09.2020 15:30 ČSK Pivara : Tavankut
26.09.2020 15:30 Jedinstvo (NB) : Jedinstvo (V)
26.09.2020 15:30 OFK Kikinda 1909 : Begej
26.09.2020 15:30 Proleter : Radnički (K)
26.09.2020 15:30 Krajina : Naftagas
26.09.2020 15:30 Jedinstvo (BK) : ŽAK
26.09.2020 15:30 Budućnost : Crvena zvezda
26.09.2020 15:30 Sloga (E) : Borac
26.09.2020 15:30 Podrinje : Hajduk
26.09.2020 15:30 Mladost : Budućnost
26.09.2020 15:30 Cement : Jadran
26.09.2020 19:00 Jedinstvo 1936 : Juhor
26.09.2020 15:30 Meševo : Kušiljevo
26.09.2020 15:30 Morava 1918 : Jedinstvo (M)
26.09.2020 15:30 Bor 1919 : OFK Knjaz
26.09.2020 15:30 Đerdap : Balkanski
26.09.2020 15:30 Polom : Jedinstvo (P)
26.09.2020 15:30 BSK : OFK Slatina
26.09.2020 13:00 Senjak : Hajduk Veljko
26.09.2020 15:30 OFK Napredak 1929 : Morava
26.09.2020 15:30 OFK Kosanica : Jedinstvo (G)
26.09.2020 15:30 Jedinstvo (B) : Sloga
26.09.2020 15:30 Pusta Reka : Budućnost
26.09.2020 11:00 Milutinac : Vinča
26.09.2020 15:30 Šumadija : Posavina
26.09.2020 15:30 Hajduk : Ozren
26.09.2020 15:30 Radnički 1946 : Trebič
26.09.2020 Čitluk : Mladost (DK)
26.09.2020 16:00 Radnički : Sremac
26.09.2020 16:00 Partizan : Sloga
26.09.2020 15:30 BAK : Hajdučica
26.09.2020 15:30 Polet : Tvrđava
26.09.2020 15:30 Borac (BG) : Zadrugar
26.09.2020 15:30 Radnički 1905 : Đurđin
26.09.2020 15:30 Proleter (RS) : Sutjeska
26.09.2020 15:30 Tornjoš : Iskra
26.09.2020 15:30 Napredak : Eđšeg
26.09.2020 15:00 ASK : Vojvodina (NM)
26.09.2020 15:00 Mladost (L) : Delija
26.09.2020 15:30 Borac (O) : Hajduk
26.09.2020 15:30 Rakovica : Institut
26.09.2020 15:30 Mladost : Polet
26.09.2020 15:30 Barajevo : Radnički
26.09.2020 15:30 SUF Dubona : Šepšin
26.09.2020 15:30 OFK Sirig : Titel
26.09.2020 15:30 Fruškogorac : Slavija
26.09.2020 15:30 ŽSK : Veternik
26.09.2020 15:30 Fruškogorski partizan : Šajkaš 1908
26.09.2020 15:30 Petrovaradin : TSK
26.09.2020 15:30 Bačka 1923 : Susek
26.09.2020 15:30 OFK Futog : Jedinstvo
26.09.2020 15:30 Omladinac : Hajduk
26.09.2020 15:30 Tatra : Bačka (B)
26.09.2020 15:30 Rudna Glava : Poreč
26.09.2020 15:30 Šarbanovac : Sloga
26.09.2020 15:30 BSK : Polet
26.09.2020 16:00 Kolonija : Mladost (P)
26.09.2020 15:30 Rudar 2001 : Obilić
26.09.2020 15:30 Sloga : Moravac
26.09.2020 15:30 Rasovača : Elid
26.09.2020 16:00 Karađorđe : Mataruge
26.09.2020 16:00 Mladi radnik 1925 : Popovići Vrnjci
26.09.2020 16:00 Rudar : Napredak
26.09.2020 16:00 Mladost (V) : Ribnica
26.09.2020 15:30 Morava (KS) : Morava (R)
26.09.2020 16:00 OFK Brđanac : OFK Osečina
26.09.2020 16:00 Strmovo 1968 : Joks Junajted
26.09.2020 15:30 Zadrugar : Gnjilan
26.09.2020 15:30 Zvezda : Dragoš
26.09.2020 15:30 Napredak : Sloga
26.09.2020 15:00 Sinđelić : Mladi borac
26.09.2020 15:00 Mladost (S) : BSK Bujanovac
26.09.2020 16:00 Rudar : Zvečan
26.09.2020 16:00 Ibar : Radnik
26.09.2020 15:30 Jastreb : Dunđerski
26.09.2020 15:30 Jastrebac : Mladost 1982
26.09.2020 15:30 NS Tatko : Real
26.09.2020 15:30 Omladinac : Jug Bogdan
26.09.2020 15:30 Kaćuša : Akademija 10
26.09.2020 15:30 Spartak : Pobeda
26.09.2020 15:30 Partizanski put : Borac
26.09.2020 15:30 Polet : Kosovac
26.09.2020 15:30 Jezero : Gradac
26.09.2020 15:30 Omladinac (U) : Poljoprivrednik
26.09.2020 15:30 Proleter : Borac (P)
26.09.2020 15:30 Feniks : Karađorđe 2013 (Viš)
26.09.2020 15:30 Partizan : Kula
26.09.2020 16:00 Slanobarac : Moskva
26.09.2020 16:00 Borac (NS) : Hajduk (G)
26.09.2020 16:00 Miletić : Dinamo
26.09.2020 16:00 Bratstvo 1975 : Dobrača
26.09.2020 16:00 Partizan : Jadran
26.09.2020 15:30 Žitkovica : Barič
26.09.2020 16:45 Šećeranac Ada : Bežanija
26.09.2020 15:30 Siti Sport Klub : OFK Crvenka
26.09.2020 15:30 Sveti Stefan : Pinosava
26.09.2020 16:00 Mlada krila : Jedinstvo (G)
26.09.2020 16:00 Sloga Obrva : Stubal
26.09.2020 16:00 Progorelica : Lazac
26.09.2020 15:30 Jasenovac : Borac (VL)
26.09.2020 15:30 Beljanica : Radnički
26.09.2020 15:30 Šumadija : Napredak (Sv)
26.09.2020 15:30 Jasenovo : Napredak (St)
26.09.2020 15:30 Kupinovac : Bratstvo
26.09.2020 15:30 Mladost (D) : Šantarovac
26.09.2020 15:30 Jedinstvo : Ursule
26.09.2020 16:00 Ratkovac : Polet (T)
26.09.2020 16:00 Lukavac : Rajac
26.09.2020 15:30 Turekovac : Mladost (B)
26.09.2020 15:30 Radnički : MB
26.09.2020 15:30 Rutevac : Napredak 2012
26.09.2020 15:30 Jedinstvo : Škriljac
26.09.2020 15:30 Horgoš 1911 : Slavija
26.09.2020 15:30 Badljevica : Vučak
26.09.2020 12:30 Petlić SD 026 : Kolarac
26.09.2020 15:30 Skobalj : Zeppelin 026
26.09.2020 15:30 Sloboda 2013 : Rtanj
26.09.2020 15:30 Jedinstvo Stević : Pobeda
26.09.2020 15:30 Sloboda : Nišavac
26.09.2020 15:30 Mladost : Veliki Suvodol
26.09.2020 15:00 Jevremovac : OFK Jelen
26.09.2020 16:00 FC Stella Rossa : Velereč 94
26.09.2020 16:00 Brezak : Šumadija
26.09.2020 16:00 Semedraž : Majdan
26.09.2020 16:00 Jablanica : Lunjevica
26.09.2020 16:00 Omladinac : Takovski Ustanak
26.09.2020 15:00 Budućnost (DO) : Partizan
26.09.2020 Velika Morava : Borjak 2012
26.09.2020 Vojvodina : Donji Petrovci
26.09.2020 27. Oktobar : Borac (J)
26.09.2020 Sloga (K) : Fruškogorac
26.09.2020 Polet : Graničar
26.09.2020 Car Uroš : Borac (S)
26.09.2020 Jedinstvo (K) : Sloga (S)
26.09.2020 16:00 Kolubara : Dokmir
26.09.2020 16:00 Donja Mutnica : Polet
26.09.2020 16:00 Mladost : Radnik
26.09.2020 16:00 Borac 1950 : Železničar
26.09.2020 16:00 Jedinstvo : Heroj
26.09.2020 15:30 Sport : Panonija
26.09.2020 15:00 Mladi radnik : GFK Strelište
26.09.2020 15:00 Dobra Voda : Belica
26.09.2020 15:30 Crni Vitez : Napredak 1927
26.09.2020 15:30 Vojvodina : Solunac
26.09.2020 15:30 Sloga : Janošik
26.09.2020 15:30 Banatul : Dobrica
26.09.2020 15:30 Mladost (VG) : Naša Krajina
26.09.2020 15:30 Vladimirovac : Gaj
26.09.2020 15:30 Sloboda : OFK Radnički
26.09.2020 15:30 Mladi radnik : OFK Borac
26.09.2020 15:30 Šumadinac 1949 : Budućnost MI
26.09.2020 15:30 Gornja Trnava 1938 : Jarmenovci
26.09.2020 15:30 Rudar 1947 : Burovac
26.09.2020 15:30 BSK : Napredak
26.09.2020 15:30 Radnik : Dobrnje
26.09.2020 11:00 Melnica : Udarnik 2015
26.09.2020 15:30 Omladinac : Vukan
26.09.2020 16:00 Grivac : Polet
26.09.2020 16:00 Mladost : Kotlenik
26.09.2020 16:00 POFK Metaloplastika 2006 : POFK Letnjikovac
26.09.2020 15:30 Selište : Homoljac
26.09.2020 15:30 Mladost (K) : Budućnost (M)
26.09.2020 15:30 Laznica : Osanica
26.09.2020 15:30 Vrelo 1971 : Best Sige
26.09.2020 15:30 Sloga (J) : Vukovac 98
26.09.2020 15:30 Luk Kompenzatori : Granit
26.09.2020 15:00 Kolonija : PSS-192
26.09.2020 21:00 Olympique Marseille : Metz
26.09.2020 17:00 Saint-Etienne : Rennes
26.09.2020 15:30 Borussia M'gladbach : Union Berlin
26.09.2020 15:30 Bayer 04 : RB Leipzig
26.09.2020 18:30 Schalke 04 : Werder
26.09.2020 15:30 Mainz 05 : Stuttgart
26.09.2020 15:30 Augsburg : Borussia Dortmund
26.09.2020 15:30 Arminia : Köln
26.09.2020 13:30 Brighton : Manchester United
26.09.2020 16:00 Crystal Palace : Everton
26.09.2020 18:30 West Bromwich Albion : Chelsea
26.09.2020 21:00 Burnley : Southampton
26.09.2020 13:00 Deportivo Alavés : Getafe
26.09.2020 21:00 Real Betis : Real Madrid
26.09.2020 16:00 Valencia : Huesca
26.09.2020 18:30 Elche : Real Sociedad
26.09.2020 15:00 Torino : Atalanta
26.09.2020 18:00 Cagliari : Lazio
26.09.2020 18:00 Sampdoria : Benevento
26.09.2020 20:45 Internazionale : Fiorentina
26.09.2020 15:30 Sloboda : Nišavac
26.09.2020 15:30 Mladost : Veliki Suvodol
26.09.2020 15:00 Zemun : Mašinac Trejs
26.09.2020 19:30 Crvena zvezda : Radnički 1923
26.09.2020 16:00 TSC : Požarevac
26.09.2020 16:00 Jedinstvo 2014 : ŽGFK Lavice Dubočica
26.09.2020 Voša AS : Nova Kolonija
26.09.2020 16:00 Partizan : Radnički 1923
26.09.2020 11:00 Brodarac : Čukarički
26.09.2020 13:00 TSC : RFK Grafičar
26.09.2020 11:30 Internacional : Mladost (L)
26.09.2020 13:00 Trayal : IMT
26.09.2020 11:00 Voždovac : Rad
26.09.2020 15:30 Šumadija 1903 : Sloboda (Č)
26.09.2020 15:30 OFK Šabac : Jedinstvo (Ub)
26.09.2020 15:30 Sloboda : Zvižd
26.09.2020 15:30 OPK Rudar 2001 : Mladi radnik 1926
26.09.2020 15:30 Karađorđe : Napredak
26.09.2020 15:30 OFK Slavija : Jasenica 2017
26.09.2020 15:30 Sloga 33 : Smederevo 1924
26.09.2020 15:30 Borac 1932 : Petar Dobrnjac
26.09.2020 Mladost : Borac (St)
26.09.2020 Omladinac 1927 : Voja Gačić
26.09.2020 Borac (Sa) : Strela
26.09.2020 Polet : Jugoslavija
26.09.2020 Vulturul : Proleter
26.09.2020 Dunav : Budućnost
26.09.2020 Partizan : Borac
26.09.2020 Radnički : Dolovo
26.09.2020 11:00 Zvezda : Polet
26.09.2020 11:00 OFK Urovci : Šumadija
26.09.2020 Brodarac : BASK
26.09.2020 09:00 IMT : Bežanija
26.09.2020 10:00 Železnik 1930 : 011
26.09.2020 11:00 Zemun : Radnički (NB)
26.09.2020 16:00 GSP Polet : Budućnost
26.09.2020 10:00 Zvezdara : Dunav
26.09.2020 12:00 Poštar 1930 : TEK Sloga
26.09.2020 10:00 Radnički (O) : Radnički (NB)
26.09.2020 19:00 011 : Lokomotiva
26.09.2020 09:30 OFK Beograd : BSK Borča
26.09.2020 11:30 IMT : Rad
26.09.2020 Borac : DIF
26.09.2020 Napredak : Crvena zvezda (MML)
26.09.2020 Dunavac : Sinđelić
26.09.2020 OFK Beograd : Brodarac
26.09.2020 16:00 Kiker : Radnički (N)
26.09.2020 13:30 Brodarac : Čukarički
26.09.2020 11:00 TSC : RFK Grafičar
26.09.2020 11:00 Apolon 4 : Spartak ŽK
26.09.2020 13:30 Internacional : Mladost (L)
26.09.2020 16:00 Real Niš : Teleoptik
26.09.2020 11:00 OFK Vršac : Rad
26.09.2020 Kolubara : DIF
26.09.2020 OFK Beograd : Bežanija
26.09.2020 Ada : Lokomotiva
26.09.2020 IMT : BSK 1925
26.09.2020 BSK Borča : Sinđelić
26.09.2020 Studenski grad : Radnički (O)
26.09.2020 OLE : Radnički (NB)
26.09.2020 011 : Voždovac
26.09.2020 15:30 Apolon 2018 : Savacijum
26.09.2020 15:30 Šumadija 1903 : OPK Rudar 1933
26.09.2020 15:00 Zvezdara : Prva Iskra
26.09.2020 Jedinstvo Stević : Glogonj
26.09.2020 Dinamo 1945 : Mladost
26.09.2020 Spartak 1911 : Sloga
26.09.2020 Banat (D) : Ratar
26.09.2020 Sloga : Banat (I)
26.09.2020 Crvena zvezda : Budućnost
26.09.2020 Rudar : OPK Rudar 1933
26.09.2020 OFK Aranđelovac 1979 : Sušica
26.09.2020 Pomoravlje 1946 : Radnički 1923
26.09.2020 Sloga 33 : Borac
26.09.2020 Železničar : Sloga 1924
26.09.2020 Partizan : Rojkovac
26.09.2020 11:00 Zvezda : Posavina
26.09.2020 10:00 Stepojevac Vaga : Borac
26.09.2020 011 : Voždovac
26.09.2020 IMT : Zemun
26.09.2020 Rad : Teleoptik
26.09.2020 BSK Borča : Čukarički
26.09.2020 Radnički (NB) : Internacional
26.09.2020 Brodarac : OFK Beograd
26.09.2020 Lokomotiva : Sinđelić
26.09.2020 15:30 Sloga 33 : RSK
26.09.2020 15:30 Soko 2015 : Smederevo 1924
26.09.2020 15:30 OPK Rudar 1933 3 : 1 Đerdap
26.09.2020 15:30 VGSK : AF Duljaj
26.09.2020 15:30 Mladi radnik 1926 : SFU Gornjak
26.09.2020 15:30 Plana : Petlić SD 2006
26.09.2020 15:30 Cepelin 026 : Železničar (P)
26.09.2020 11:00 Sport Klub 99 : Bane 1931
26.09.2020 11:00 AF AS Novi Pazar : Kosmet
26.09.2020 11:00 Šumadija 1903 : Sloga (K)
26.09.2020 11:00 Apolon 4 : Kiker
26.09.2020 11:00 Jedinstvo 2017 : Radnički 1923
26.09.2020 11:00 Apolon : Bubamara
26.09.2020 11:00 Novi Pazar : Rudar
26.09.2020 Osipaonica : Mladi radnik 1940
26.09.2020 10:00 Bačinac : Cerovac 2013
26.09.2020 10:00 Jasenica 2017 : Železničar Kusadak
26.09.2020 10:00 Podunavac : Proleter Mihajlovac
26.09.2020 AF Djokić : Mladost 1948
26.09.2020 10:00 Bresje Superior : Udarnik
26.09.2020 Pobeda : Unirea
26.09.2020 16:30 Slavia : Tempo
26.09.2020 Borac : Dolina
26.09.2020 Radnički : Omladinac 1927
26.09.2020 Mladost : Karaš
26.09.2020 OFK Plandište : Hajdučica
26.09.2020 BAK : Budućnost
26.09.2020 Partizan : Potporanj
26.09.2020 10:00 Omladinac 2014 : Zadrugar
26.09.2020 10:00 Budućnost-Krušik 2014 : Šabac Sunrise
26.09.2020 11:00 Mladost : Savacium
26.09.2020 10:00 Radnički : Fenix
26.09.2020 10:00 Senjak : Drina
26.09.2020 10:00 Jedinstvo : Železničar
26.09.2020 10:00 Rađevac : Loznica
26.09.2020 10:00 Mačva : Mačva 1929
26.09.2020 Stari Tamiš : Jedinstvo Stević
26.09.2020 Mundial : BSK
26.09.2020 Borac : Kristal 2018
26.09.2020 Železničar : Mladost
26.09.2020 OFK Vršac : Voja Gačić
26.09.2020 10:00 Borac : Radnički
26.09.2020 11:00 OFK Borac : OFK Budućnost
26.09.2020 10:00 Arena Su : CFK
26.09.2020 09:00 Morava (VP) : Vodojaža
26.09.2020 11:00 Apolon I : Aranđelovac
26.09.2020 10:30 Apolon II : Radnički 1923
26.09.2020 10:30 Sušica : Arsenal
26.09.2020 10:00 Gruža : Karadjordje (T)
26.09.2020 10:00 Duboko : Rvati
26.09.2020 10:00 Omladinac : Posavina
26.09.2020 Rudar : Radnik
26.09.2020 Kosmet : Sloga
26.09.2020 Kolašin : Trepča
26.09.2020 Gračanica : Sveta Srbija
26.09.2020 14:10 Rudar : Kosmet
26.09.2020 15:00 Sloga : Kolašin
26.09.2020 15:50 Trepča : Gračanica
26.09.2020 16:40 Sveta Srbija : Radnik
26.09.2020 12:00 TSC : Banat
26.09.2020 11:00 Stajićevo 2017 : Bačka
26.09.2020 15:00 Moskva : Spartak d.o.o.
26.09.2020 Duel Juniors 2 : GFK Jagodina
26.09.2020 Lider MGM : Radnički (N)
26.09.2020 Duel Juniors : Radnik
26.09.2020 GFK Dubočica : Kopernikus Železničar
26.09.2020 Real Niš : Radnički Niš 2
26.09.2020 Knjaževac : Radnički (S)
26.09.2020 OFK Šampion : Timok 1919
26.09.2020 Radnički (P) : OFK Paraćin
26.09.2020 OFK Radnički : Trayal Knez Lazar
26.09.2020 09:00 Čukarički B : Budućnost
26.09.2020 14:00 IMT : Bežanija
26.09.2020 10:00 Sinđelić : GSP Polet
26.09.2020 12:00 Borac : Zadrugar
26.09.2020 12:00 Mladost (B) : Kolubara 1
26.09.2020 10:00 Radnički : Mladost (C)
26.09.2020 09:30 Subotica : Spartak ŽK '09
26.09.2020 09:00 Spartak ŽK '08 : Vinogradar
26.09.2020 Zabrežje : Obrenovac 1905
26.09.2020 10:00 Deluks : Jedinstvo
26.09.2020 13:00 Rvati : Omladinac
26.09.2020 10:00 Posavina : Zvezda
26.09.2020 10:00 Bane 1931 : OFK Ras
26.09.2020 10:00 Jošanica : OFK National
26.09.2020 10:30 OFK Vlada Dimitrijević : Bane 1931 - 2
26.09.2020 10:00 AF AS Novi Pazar : Rudar
26.09.2020 10:00 Sport Club 99 : Pazar Juniors B
26.09.2020 10:00 Pazar Juniors '01 : Jedinstvo 2017
26.09.2020 10:00 Kosmet : Tutin

Košarka

26.09.2020 19:30 Metalac : Dynamic
26.09.2020 19:30 Pirot : OKK Beograd
26.09.2020 20:00 Vojvodina : Sloboda
26.09.2020 19:30 Kolubara LA 2003 : Napredak
26.09.2020 18:00 Zlatibor : OKK Novi Pazar
26.09.2020 18:30 KKK Radnički : Vršac
26.09.2020 19:00 Tamiš : Sloga
26.09.2020 Duga : Kraljevo
26.09.2020 Crvena zvezda : Radnički
26.09.2020 Partizan 1953 : Novosadska ŽKA
26.09.2020 Art Basket : Spartak
26.09.2020 Student : Vrbas Medela
26.09.2020 Radivoj Korać : 021

Odbojka

26.09.2020 17:00 Niš : Borac (S)
26.09.2020 17:00 Partizan Soccer : Mladi radnik

Vaterpolo

26.09.2020 15:00 Banjica : Novi Beograd 11. april
26.09.2020 20:00 BVK Crvena zvezda : Partizan
26.09.2020 20:00 Nais : Stari Grad
26.09.2020 17:45 Zemun : Vojvodina
26.09.2020 19:00 Šabac : KVK Radnički

Futsal

26.09.2020 Nova Pazova : FON
26.09.2020 Novi Pazar : Vranje
26.09.2020 Konjarnik : Zemun Samo pravo
26.09.2020 Crvena zvezda : Vinter sport
26.09.2020 Kalča : Ekonomac
26.09.2020 19:00 Jastrebac : Forum
26.09.2020 19:30 Loznica Grad 2018 : Metalac Kolorado
SchNP je kreirao novo takmičenje
SchNP je postavio sliku
Parčetić Strahinja i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Chobinho11 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
srdjandelija i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
srdjandelija i još 1 korisnika su lajkovali utakmicu