XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 655 utakmica za dan
Nedelja, 27 Septembar 2020

Fudbal

27.09.2020 16:00 Proleter : Novi Pazar
27.09.2020 16:00 Napredak : Metalac
27.09.2020 18:30 Partizan : OFK Bačka
27.09.2020 16:00 Inđija : Vojvodina
27.09.2020 Dinamo : GFK Jagodina
27.09.2020 Železničar (P) : Budućnost
27.09.2020 GFK Dubočica : Trayal
27.09.2020 Sloga (K) : Kolubara
27.09.2020 Radnički (SM) : Loznica
27.09.2020 RFK Grafičar : Zemun
27.09.2020 IMT : Borac 1926
27.09.2020 Radnički (P) : OFK Žarkovo
27.09.2020 Kabel : Radnički 1923
27.09.2020 16:00 Široki Brijeg : Mladost
27.09.2020 15:30 Borac : Hajduk 1912
27.09.2020 15:30 Tisa : OFK Vršac
27.09.2020 15:30 Jedinstvo (SP) : Radnički 1912
27.09.2020 15:30 Sušica : Sloga (P)
27.09.2020 15:30 Bane 1931 : Smederevo 1924
27.09.2020 15:30 Crvena zvezda : Sremčica
27.09.2020 15:30 BASK : Stepojevac Vaga
27.09.2020 15:30 Zvezdara : Mladenovac
27.09.2020 16:00 Brodarac : Lokomotiva
27.09.2020 15:30 Budućnost (P) : Vlasina
27.09.2020 11:00 SFS Borac : OFK Topličanin
27.09.2020 11:00 Radnički (S) : SFK Morava
27.09.2020 15:30 Dunav : Moravac Orion
27.09.2020 15:30 Kablovi : Timočanin
27.09.2020 15:30 Šumadija (T) : Šumadija 1903
27.09.2020 15:30 OFK Ras : Korićani
27.09.2020 15:30 Vodojaža : Budućnost
27.09.2020 15:30 Radnik : Mokra Gora
27.09.2020 11:00 Proleter : Polet
27.09.2020 15:30 Real : Apolon 2018
27.09.2020 15:30 Pomoravlje : OFK Napredak
27.09.2020 15:30 Jasenica 2017 : Sloboda
27.09.2020 15:30 RSK : Sloga (B)
27.09.2020 15:30 OFK Aranđelovac 1979 : Borac 1932
27.09.2020 15:30 Rudar (S) : Proleter Mihajlovac
27.09.2020 15:30 Petar Dobrnjac : Đerdap
27.09.2020 15:30 Sloga (M) : Borac (Ž)
27.09.2020 15:30 Zlatar : Jedinstvo Putevi
27.09.2020 15:30 Prijevor : Omladinac
27.09.2020 15:30 Polet (T) : Parmenac
27.09.2020 11:00 Rampa : Sevojno
27.09.2020 15:30 Jasen : Sloboda (Č)
27.09.2020 15:30 OFK Divci : Mladost (DD)
27.09.2020 15:30 Radnički Stobex : Rađevac
27.09.2020 15:30 Drina : Ribnica
27.09.2020 15:30 Zadrugar : Vrelo Sport
27.09.2020 15:30 Borac (L) : Spartak 1924
27.09.2020 15:30 Mladost (Dr) : Sloga (B)
27.09.2020 15:30 Vojvodina (BG) : Mladost (BP)
27.09.2020 15:30 Omladinac FAM : Sloga
27.09.2020 15:30 Mladost : Radnički (S)
27.09.2020 15:30 Borac : Banat
27.09.2020 15:30 Podunavac : Jedinstvo
27.09.2020 15:30 Index : Crvena Zvezda
27.09.2020 15:30 Sremac Vojka : Sloga (T)
27.09.2020 15:30 Jugović : Radnički
27.09.2020 15:30 Sloboda : RFK Novi Sad 1921
27.09.2020 15:30 Sloga (M) : Levač
27.09.2020 15:30 OFK Lugomir : Sloga (D)
27.09.2020 15:30 Moravac 2015 : Jastrebac
27.09.2020 15:30 Bošnjane : Kopaonik
27.09.2020 15:30 Temnić 1924 : Blagotin
27.09.2020 15:30 Branik : Lužnica
27.09.2020 11:00 Tanasko Rajić : OFK 019
27.09.2020 15:30 Rajko Mitić : Brodoremont
27.09.2020 15:30 OFK Niš : Naša krila 1936
27.09.2020 15:30 Zemljoradnik : OFK Brzi Brod
27.09.2020 15:30 Orljane : Malošište
27.09.2020 15:30 Jedinstvo (GM) : Moravica
27.09.2020 15:30 Bukovik : Naisus 1977
27.09.2020 15:30 Rudar : Vrtište
27.09.2020 15:30 Delijski Vis : Pukovac
27.09.2020 15:30 Svetlost : Gracko
27.09.2020 15:30 Dobrič : Jablanica
27.09.2020 15:30 Jedinstvo (GS) : Čekmin
27.09.2020 15:30 Vranjska Banja : Nebeski Andjeli
27.09.2020 15:30 Alakince : Žitorađa
27.09.2020 15:30 Komgrap : Kosmaj
27.09.2020 10:00 Torlak : Poštar Zvezdara
27.09.2020 18:00 BSK 1926 : Srem
27.09.2020 15:30 Mladost (C) : Napredak
27.09.2020 11:00 Prva iskra : Borac (L)
27.09.2020 15:30 Dunav : Turbina
27.09.2020 15:30 Budućnost (Z) : Vrčin
27.09.2020 15:30 Osnić : Midžor
27.09.2020 15:30 Sloga : Rtanj
27.09.2020 15:30 Kosovo : Velika Jasikova
27.09.2020 15:30 Šljivar : Graničar
27.09.2020 15:30 Rudar (P) : Omladinac
27.09.2020 15:30 OFK Rtanj : Rudar Vrška Čuka
27.09.2020 Mačkovac : Vinogradar
27.09.2020 Sloga (D) : 13. April
27.09.2020 Sloga (L) : Mladost (T)
27.09.2020 Sloga (Ć) : Žabare
27.09.2020 Donji Kopaonik : Sebečevac
27.09.2020 Kupci : Ribnik
27.09.2020 Trudbenik : FUD
27.09.2020 16:00 LSK : Napredak
27.09.2020 16:00 Borac (K) : BSK
27.09.2020 16:00 Hajduk (B) : Donji Srem 2015
27.09.2020 16:00 Ljukovo : Železničar
27.09.2020 16:00 Hajduk (V) : Rudar
27.09.2020 16:00 Borac (M) : GFK Sloven
27.09.2020 16:00 PSK : Mitros
27.09.2020 15:30 Strela : Jugoslavija
27.09.2020 15:30 Dolina : Radnički (B)
27.09.2020 15:30 Budućnost (A) : Crvena zvezda
27.09.2020 15:30 Stari Tamiš : Partizan (U)
27.09.2020 15:30 Sloga (BNS) : Banat (I)
27.09.2020 15:30 Potporanj : Spartak 1911
27.09.2020 15:30 Polet (Id) : Partizan (G)
27.09.2020 15:30 ŽAK : Budućnost (M)
27.09.2020 15:30 Slavija : BSK
27.09.2020 15:30 Kulpin : Radnički 1918
27.09.2020 15:30 Maglić : Stanišić 1920
27.09.2020 15:30 Omladinac : Budućnost (P)
27.09.2020 15:30 Rusin : Kordun
27.09.2020 15:30 Budućnost (G) : Borac 46
27.09.2020 15:30 Jadran : Senta
27.09.2020 15:30 Budućnost : AFK
27.09.2020 15:30 Obilić : Sloga
27.09.2020 15:30 Preporod : Proleter (Nj)
27.09.2020 15:00 MSK : Polet
27.09.2020 15:00 Jedinstvo : Tamiš
27.09.2020 15:00 Radnički 1911 : Borac
27.09.2020 15:00 Vojvodina (B) : 2. Oktobar
27.09.2020 15:00 Potisje : Mladost (BD)
27.09.2020 15:00 Crvena zvezda : OFK Klek
27.09.2020 15:00 Lehel : Rusanda
27.09.2020 Polet : Mladi radnik 1940
27.09.2020 Mladi borac : Sloga (L)
27.09.2020 Bačinac : Crvena zvezda
27.09.2020 Osipaonica : Mladost 1948
27.09.2020 Bresje Superior : Podunavac
27.09.2020 Železničar Kusadak : Sloga (M)
27.09.2020 SASK : Cerovac 2013
27.09.2020 Radnik (SP) : Pobeda
27.09.2020 Obilić : Budućnost
27.09.2020 15:30 Prvi srpski ustanak : Plaskovac
27.09.2020 15:30 Marjan (K) : ŽSK
27.09.2020 15:30 Lokomotiva : Omladinac
27.09.2020 15:30 Sloga (Z) : Trnava
27.09.2020 15:30 Šumadinac (S) : Jasenica (B)
27.09.2020 15:30 Partizan (BB) : Banja 1957
27.09.2020 15:30 Vinča : Borac (P)
27.09.2020 15:30 Grizli ML : BSK
27.09.2020 15:30 Partizan 1945 : Šumadinac 1913
27.09.2020 15:30 PKB (PS) : Sinđelić 2012
27.09.2020 15:30 DIF : Postar 1930
27.09.2020 15:30 Balkan Mirijevo : Borac (P)
27.09.2020 15:30 Posavac Tišma : Šumadinac
27.09.2020 15:30 Heroj Polet : 011
27.09.2020 15:30 Umka : PKB Kovilovo
27.09.2020 15:30 Lisović 1977 : Mladi borac
27.09.2020 15:30 Duboko : Rojkovac
27.09.2020 15:30 OFK Budućnost : Vranić
27.09.2020 15:30 OFK Zabrežje : Strelac
27.09.2020 15:30 OFK Borac : Omladinac
27.09.2020 15:30 Zvezda : Jedinstvo
27.09.2020 15:30 Dunavac : Zuce 2019
27.09.2020 15:30 Šumadija 1962 : Ivanča
27.09.2020 15:30 SUF Kovačevac 1956 : Rabrovac
27.09.2020 15:30 Boleč : Kaluđerica 1969
27.09.2020 15:30 Kosmajac : Velika Krsna
27.09.2020 15:30 Zaklopača : Pudarci
27.09.2020 15:30 Urovica : Nemetali
27.09.2020 15:30 Radnički : Zlot
27.09.2020 11:00 Ključ : Brestovac
27.09.2020 15:30 Mladost : Blizna
27.09.2020 16:00 OFK Bagremar : Maršić
27.09.2020 16:00 Šumadija 1934 : 21. oktobar
27.09.2020 16:00 Kolonija : Mladost (P)
27.09.2020 16:00 Kutlovo : Sloboda (G)
27.09.2020 16:00 Jedinstvo : Slavija
27.09.2020 16:00 Sloga Lužnice 2016 : Pobeda 1926
27.09.2020 16:00 Zastava : Šumadinac KG
27.09.2020 15:30 Mladost (L) : Omladinac
27.09.2020 15:30 Morava : Sloboda
27.09.2020 15:30 Čegar 1946 : Mladost (DK)
27.09.2020 15:30 Crvena zastava : Stevan Nešticki
27.09.2020 15:30 Čegar 2013 : Radnički 1936
27.09.2020 15:30 Aluminjum : Vulkan 1963
27.09.2020 15:30 Palilulac : Planinac 1933
27.09.2020 15:30 Napredak 1936 : Integral
27.09.2020 15:30 Vihor : Mladost (B)
27.09.2020 15:30 Manastirica : Rudar (Kr)
27.09.2020 15:30 Budućnost (V) : Borac (K)
27.09.2020 15:30 Železničar : Mlava (ML)
27.09.2020 15:30 Omladinac (Š) : Sirakovo
27.09.2020 15:30 Napredak Simićevo : Sloga (L)
27.09.2020 15:30 Moravac : Mladost
27.09.2020 15:30 Radnički 1947 : Baličevac
27.09.2020 15:30 Borac : Rudar
27.09.2020 15:30 Doljevac : Taskovići
27.09.2020 11:00 Palilula : OFK Rutevac 1908
27.09.2020 15:30 Radnički 1924 : Svrljig
27.09.2020 15:30 Jastrebac : Pobeda
27.09.2020 16:00 Granit : Tavnik
27.09.2020 16:00 Jovo Kursula : Jedinstvo 2017
27.09.2020 16:00 Budućnost : Kraljevo Hajduk
27.09.2020 16:00 Gruža : Ibar
27.09.2020 15:30 Rudar : Juhor (G)
27.09.2020 15:30 Sloga : Javor
27.09.2020 15:30 Mladost (J) : Budućnost (Đ)
27.09.2020 15:30 Dragocvet : Mladost (K)
27.09.2020 15:30 OFK Juhor 2016 : Resavac
27.09.2020 15:30 Napredak : Budućnost (M)
27.09.2020 15:30 OFK Bratstvo : Kolare
27.09.2020 15:30 Orlovi : Partizan
27.09.2020 16:00 Dimitrije Tucović : Pepeljevac
27.09.2020 16:00 Tvrdojevac : OFK Senjak
27.09.2020 16:00 Pambukovica : Kolubara 2
27.09.2020 16:00 Trlić : OFK Jabučje
27.09.2020 16:00 ZSK : Brezovica
27.09.2020 16:00 Iskra : Radnik
27.09.2020 15:30 Donja Lomnica : Vučje
27.09.2020 15:30 Polet : Progres
27.09.2020 15:30 OFK Brza : Gradac
27.09.2020 15:30 Umac : Zloćudovo
27.09.2020 15:30 Bobište : Kumarevo 65
27.09.2020 11:00 Bratstvo : Jedinstvo
27.09.2020 15:30 Mladi borac : BSK
27.09.2020 15:30 Mladost 1959 : Železničar
27.09.2020 15:30 Sloga : Sloboda
27.09.2020 15:30 Moravac : Milanovo
27.09.2020 15:30 Plantaža : Šumadija
27.09.2020 15:30 Real : OFK Morava
27.09.2020 16:00 Jedinstvo : Prilike
27.09.2020 16:00 Dragačevo : Slatina
27.09.2020 16:00 Morava : Rakova
27.09.2020 16:00 Spartak : Ovčar
27.09.2020 16:00 Ozremica : Voćar
27.09.2020 16:00 Donja Vrbava : Mladost (P)
27.09.2020 16:00 Jedinstvo (K) : Ozrem PMH
27.09.2020 16:00 Backovac Junajted : Zadrugar
27.09.2020 16:00 Orlovac : Napredak
27.09.2020 16:00 Rudar : Jedinstvo (GG)
27.09.2020 15:30 Spartak : Vladimir Durković
27.09.2020 15:30 Pobeda : Mladost
27.09.2020 15:00 Sloga (LŠ) : Karađorđe
27.09.2020 15:00 Majur : Cer (JL)
27.09.2020 15:00 Duško : Vidojevica
27.09.2020 15:00 Drina : Sloga (KR)
27.09.2020 15:00 Milan Orlić : Podrinje
27.09.2020 15:00 Mladost : Jedinstvo
27.09.2020 15:00 Rudar : Cer (PE)
27.09.2020 15:00 Hajduk Stanko : Gučevo 1929
27.09.2020 15:00 Lugina : Čelik
27.09.2020 15:00 Levosoje : Mineralac
27.09.2020 15:00 Trnovac : FSU Južna pruga
27.09.2020 15:00 Pavlovac : Vihor
27.09.2020 16:00 OFK Dif : Kopaonik
27.09.2020 15:30 Rubin : Garevina
27.09.2020 15:30 Borac : Stari Trstenik
27.09.2020 15:30 Vinogradar : Beli Orlovi
27.09.2020 15:30 Polet 57 : Kamenorezac 76
27.09.2020 15:30 14. Oktobar : Omladinac (P)
27.09.2020 15:30 Župski biseri : Velika Drenova
27.09.2020 15:30 Polet : Borac (VS)
27.09.2020 15:30 Graničar : Ratar
27.09.2020 15:30 Ševac : Dunav
27.09.2020 15:30 Karaš (K) : Omladinac
27.09.2020 15:30 Partizan (K) : Borac (VG)
27.09.2020 15:30 Vulturul : Karaš (J)
27.09.2020 15:30 Omladinac (D) : Mladost (V)
27.09.2020 15:30 Kolonija : Dolovo
27.09.2020 15:30 Budućnost (BB) : BSK Bavanište
27.09.2020 16:00 Graničar : ČSK
27.09.2020 16:00 Šumar : Srem
27.09.2020 16:00 Hrtkovci : Jedinstvo
27.09.2020 16:00 Radnički : Krušedol
27.09.2020 16:00 Dunav : Polet
27.09.2020 16:00 Mladost : Fruškogorac
27.09.2020 16:00 Sremac : Napredak
27.09.2020 16:00 Kameni : OFK Brestač
27.09.2020 16:00 Sloga : Graničar 1924
27.09.2020 16:00 Sloboda : Obilić 1993
27.09.2020 16:00 Trgovački : OFK Bikić
27.09.2020 10:00 Fruška Gora : Erdevik 2017
27.09.2020 16:00 Graničar (K) : Jednota
27.09.2020 16:00 Sremac (J) : Jedinstvo
27.09.2020 16:00 Sremac (B) : OFK Zeka Buljubaša
27.09.2020 16:00 Fruškogorac : Zmaj
27.09.2020 Bilećanin : Jedinstvo 2014
27.09.2020 Mladost : OFK Gradnulica
27.09.2020 OFK Stajićevo : Zadrugar
27.09.2020 Zlatica : Tisa 1933
27.09.2020 ŽFK Banat Bagljaš : Naftagas
27.09.2020 15:30 Mladost (R) : Brezovac
27.09.2020 11:00 B 2000 : Borac
27.09.2020 15:30 Vrbica : Šamot
27.09.2020 10:00 Gorski Car : Trešnjevica
27.09.2020 11:00 Budućnost : Kopljari
27.09.2020 15:30 Mladost (J) : Mladi rudar
27.09.2020 15:30 Radoje Domanović : Venčani
27.09.2020 15:30 Mladi radnik (D) : Napredak (MK)
27.09.2020 15:30 Jedinstvo (O) : Omladinac-Šumadinac (V)
27.09.2020 15:30 Šumadija (S) : Kruševica 1980
27.09.2020 15:30 Badnjevac : Sloga (Z)
27.09.2020 11:00 Karađorđe (V) : Mladost (R)
27.09.2020 15:30 BSK : Čestin
27.09.2020 15:30 Aleksa Šantić : Mladost
27.09.2020 15:30 OFK Odžaci : Jedinstvo
27.09.2020 15:30 Polet : Dinamo 1923
27.09.2020 15:30 Bratstvo 2019 : Dunav
27.09.2020 15:30 Lipar : Hajduk
27.09.2020 15:30 Terekveš : Omladinac
27.09.2020 10:00 OFK Hajduk : Obilić
27.09.2020 16:00 Sloga : Čenej
27.09.2020 16:00 Proleter : Železničar
27.09.2020 16:00 Borac (P) : Vinogradar
27.09.2020 16:00 Košutnjak : OFK Žeželj
27.09.2020 16:00 Partizan : Jadran
27.09.2020 16:00 Divostin : Seljak
27.09.2020 15:30 Napredak (P) : BSK 1931
27.09.2020 15:30 Batovac : Stig 1955
27.09.2020 15:30 Dizel : Mladi Borac
27.09.2020 15:30 Pek : Napredak (B)
27.09.2020 15:30 Baštovan 2015 : Mlava (B)
27.09.2020 15:30 Ljubičevo : Sloga (M)
27.09.2020 15:30 Borac 2016 : Polet (V)
27.09.2020 15:30 BUSK : Velika Moštanica
27.09.2020 10:00 Rekreativo 011 : Novi Beograd
27.09.2020 15:30 Busije : Železnik 1930
27.09.2020 15:30 Zmaj 1953 : Dedinje
27.09.2020 15:30 Pionir : Lepušnica
27.09.2020 15:30 Avala 1939 : Palilulac
27.09.2020 16:00 Boka Seniors : Minel
27.09.2020 11:00 Mladi proleter : Resnik
27.09.2020 15:30 OFK Boždarevac : Veliki Borak
27.09.2020 15:30 Beljina : Rušanj
27.09.2020 16:00 Mladost 1981 : Bogutovačka Banja
27.09.2020 16:00 Jedinstvo (D) : Zvezda
27.09.2020 16:00 Mineral 2015 : Mladost 1925
27.09.2020 11:00 Miločajac : Borac (V)
27.09.2020 16:00 Borac (A) : Braća Vuković
27.09.2020 15:30 Zadrugar 1947 : Rade Milošević
27.09.2020 15:30 Pobeda 1953 : Zabrđe 1936
27.09.2020 15:30 Udarnik (S) : Bata Bulić
27.09.2020 15:30 Mladost (R) : Sloga 1952
27.09.2020 15:30 Krilaš : Polet S.D.
27.09.2020 15:30 Borac (V) : Radnički (K)
27.09.2020 15:30 Jedinstvo (K) : Sloga 1945
27.09.2020 15:30 Rudar (P) : OFK Batinac
27.09.2020 15:30 Mladost (S) : Rudar (S)
27.09.2020 15:30 15. Avgust 1950 : Sloga
27.09.2020 15:30 Pomoravlje : Sinđelić
27.09.2020 15:30 GFK Tabane : Mladost (G)
27.09.2020 15:30 Mladi borac : Vinorača
27.09.2020 15:30 Mladost (T) : Zenit
27.09.2020 15:30 Osaonica : OFK Blagotin
27.09.2020 15:30 Crni Vrh : Sinđelić 1934
27.09.2020 15:30 Partizan : Sloboda
27.09.2020 15:30 Belo Polje : Ljubinić
27.09.2020 15:30 Proleter : Rvati
27.09.2020 15:30 Skela : Pobednik
27.09.2020 15:30 Partizan : Krtinska
27.09.2020 15:30 Borac : Sloga
27.09.2020 15:30 OFK Urovci : Munja
27.09.2020 16:00 Kolubara : Rudar
27.09.2020 16:00 Čučuge : Kalenić
27.09.2020 16:00 Zvizdar : Crvena Jabuka
27.09.2020 16:00 OFK Paljuvi : Joševa
27.09.2020 16:00 Mladost : Polet (DL)
27.09.2020 11:00 Omladinac : Šarbane
27.09.2020 11:00 Proleter : OFK Stublenica
27.09.2020 15:00 Napredak (BT) : Omladinac
27.09.2020 15:00 Napredak (Č) : Terekves
27.09.2020 15:00 Proleter : Roham
27.09.2020 11:00 Stari drugari : Mladost (L)
27.09.2020 11:00 Tešnjar : Junior Novo Naselje
27.09.2020 11:00 Mali korak : Žabari
27.09.2020 11:00 Toplica : Popadić
27.09.2020 11:00 Dračić 2018 : Milenko Pavlović
27.09.2020 11:00 Komanice : Polet
27.09.2020 11:00 Jadar 2013 : Rakac Stave
27.09.2020 15:30 Todorovce : Badince
27.09.2020 15:30 Navalin : Veliko Trnjane
27.09.2020 15:30 Sušica 2012 : Mladost (DL)
27.09.2020 15:00 Mezgraja : Jasenovik 2018
27.09.2020 15:00 Sloga 1948 : Radnički 2020
27.09.2020 15:00 Rujnik : Spartak
27.09.2020 15:00 Proleter : Supovac
27.09.2020 11:00 Crvena zvezda : Tempo
27.09.2020 15:30 Vukašinovac : Polet (V)
27.09.2020 11:00 OFK Sloga : Polet (R)
27.09.2020 15:30 Hajduk : Graničar
27.09.2020 15:30 Jadran : Potisje
27.09.2020 15:30 Jedinstvo : Čoka
27.09.2020 15:30 Šampion : Tromedja
27.09.2020 15:30 Tisa : Bačka
27.09.2020 15:30 Omladinac : Landol
27.09.2020 15:30 Vožd 2020 : Petrijevac
27.09.2020 15:30 Vrbovac : Stari Hrast 2018
27.09.2020 15:30 Godomin : Jezava
27.09.2020 15:30 Mladost (Z) : Belpos
27.09.2020 15:30 Mladost 2013 : Skupljen 2013
27.09.2020 15:30 Sparta : Polet
27.09.2020 11:00 Bobovik : Torpedo
27.09.2020 11:00 Jedinstvo 2014 : Sloga 1949
27.09.2020 11:00 Verko : Hajduk
27.09.2020 16:00 Jedinstvo : Palilulac
27.09.2020 15:00 Sloga : Sokograd
27.09.2020 15:00 Slemen : Mladost
27.09.2020 15:30 Unirea : Tempo
27.09.2020 15:30 Mundial : Glogonj
27.09.2020 16:00 Gladijator : Kej
27.09.2020 11:00 Prijatelji : Vujan
27.09.2020 16:00 Gavrilo Princip : Lugovi
27.09.2020 16:00 Planinac : Budućnost
27.09.2020 16:00 OFK Remont 1959 : Malba
27.09.2020 16:00 Čačak 94 : Mršinci
27.09.2020 15:30 Temac : Rongo Siti
27.09.2020 15:30 Lokomotiva : Borac
27.09.2020 16:00 Elektrovojvodina : Palić
27.09.2020 16:00 Lokomotiva : Hajduk 1950
27.09.2020 16:00 Vinogradar : Udarnik Višnjevac
27.09.2020 16:00 Solid : OFK Mala Bosna 2015
27.09.2020 16:00 Čantavir : Žednik
27.09.2020 15:30 Bačka (D) : Orlovi (BP)
27.09.2020 15:30 Soko : Krivanj
27.09.2020 15:30 Bačka 1945 : Bački Hajduk
27.09.2020 15:30 Neštin : Borac (V)
27.09.2020 15:30 Proleter : Mladost (MB)
27.09.2020 15:30 Slavija : Naša Zvezda
27.09.2020 15:00 Radnički : Vojvoda Stepa Stepanović
27.09.2020 15:00 Dobrava : OFK Varna
27.09.2020 15:00 Mrovska : Vlašić
27.09.2020 15:00 Petrovac 74 : Rankovac
27.09.2020 15:00 Šipurske livade : OFK Letnjikovac 1983
27.09.2020 15:00 Cerić : Trešnjevka
27.09.2020 15:00 PSK : Pričinović
27.09.2020 15:00 Velika Reka : Borac
27.09.2020 15:00 Antimon : Sloga
27.09.2020 15:00 TE Gučevo : Jedinstvo (MZ)
27.09.2020 15:00 Mladost : Azbukovica
27.09.2020 15:00 7. Juli : Jedinstvo (ZA)
27.09.2020 15:00 Jelav : Jezero
27.09.2020 15:00 Jadar 1961 : Studenac
27.09.2020 15:00 Prva Iskra : Hajduk
27.09.2020 15:30 Egeta : Mala Vrbica
27.09.2020 15:30 Kladušnica : Pontes
27.09.2020 15:30 Rtkovo : Lokomotiva
27.09.2020 15:30 Koča Anđelković : Omladinac
27.09.2020 16:00 Gradina : Bratstvo
27.09.2020 16:00 Gorušica : Jelica
27.09.2020 16:00 Brezova : Vrelo
27.09.2020 16:00 Bjelica : Radnički
27.09.2020 15:00 Mladost : Budućnost (ZM)
27.09.2020 15:00 Torpedo 1924 : Milicionar
27.09.2020 15:00 Omladinac (BO) : OFK Šabac
27.09.2020 15:00 Omladinac 2013 (SL) : Sloboda
27.09.2020 15:00 Lipolist : Gorki
27.09.2020 15:00 Napredak : Zadrugar Milkivit
27.09.2020 15:00 Petlovača : Premijer
27.09.2020 13:00 Napredak : Duškovci
27.09.2020 13:00 Dobrinjac : Trešnjica
27.09.2020 16:00 Knjaz : Plavi Tok
27.09.2020 16:00 Blagaja : Gorobilje
27.09.2020 15:30 Tomislavci : Pobeda
27.09.2020 15:30 Slavija : Jedinstvo
27.09.2020 15:30 Mladost Radost : Mladost (R)
27.09.2020 Mramorac : Glavaš
27.09.2020 Šumadija : Palanka
27.09.2020 Budućnost 1948 : Udarnik
27.09.2020 Mladost : Karadjordje
27.09.2020 Omladinac : Jedinstvo
27.09.2020 Ratajac : Parcane
27.09.2020 Stara Čaršija : Mladost
27.09.2020 OFK Orašje 1960 : Obilić
27.09.2020 Mladi radnik : Varvarin
27.09.2020 15:30 Partizan : Proleter
27.09.2020 15:30 Sloga : Borac
27.09.2020 16:00 Morava : Koštam Polje
27.09.2020 16:00 Šumadija : Studen Vitez
27.09.2020 11:00 Stara Čaršija : Partizan
27.09.2020 16:00 BSK 2014 : Omladinac
27.09.2020 11:00 Biljanovac : Milakovac 2018
27.09.2020 16:00 Magnohrom : Budućnost
27.09.2020 Vrelo : Vukona
27.09.2020 Jedinstvo : Sloga
27.09.2020 Gunjevac : Tamnava
27.09.2020 Sovljak : Budućnost 1995
27.09.2020 Brgule : Murgaš
27.09.2020 16:00 ISK Izvor : BSK Buljane
27.09.2020 16:00 Omladinac : Popovac
27.09.2020 16:00 Razvitak : Moravac
27.09.2020 16:00 Omladinski : Hajduk
27.09.2020 16:00 Potočac : Budućnost
27.09.2020 15:30 Rastina 1918 : Jedinstvo Lemeš
27.09.2020 15:30 Telečka : Dinamo (S)
27.09.2020 15:00 Oniks : Omladinac
27.09.2020 15:00 Napredak : Domaćin
27.09.2020 15:00 OFK Dragoševac : Mladost
27.09.2020 15:00 Trnava : Dražmirovac
27.09.2020 11:00 Radnik (S) : Stig (MC)
27.09.2020 11:00 BSK 1924 : Šapine
27.09.2020 11:00 Jedinstvo (S) : Stig (C)
27.09.2020 15:30 Pobeda : Hajduk
27.09.2020 15:30 Vinogradar : Vitorul
27.09.2020 15:30 Proleter : Dimitrije Tucović
27.09.2020 15:30 Sloga : BSK
27.09.2020 15:30 Vreoci : Petka
27.09.2020 15:30 Bistrica : Mladost
27.09.2020 15:30 OFK Polet : Šumadinac
27.09.2020 15:30 20. Oktobar : Strmovo
27.09.2020 10:00 Kalipolje : Junkovac
27.09.2020 10:00 Maskar : Krćevac 04
27.09.2020 11:00 Gornje Sinkovce : Radnik 2013
27.09.2020 10:30 Jašunja : ŠFU Derbi 2016
27.09.2020 11:00 Napredak : Mladost
27.09.2020 16:00 Jovanovac : Stanovo 1941
27.09.2020 16:00 Kremenac : Hajduk 1936
27.09.2020 11:00 Kragujevac : Bukorovac
27.09.2020 15:30 Sloga (D) : Sloga 1936
27.09.2020 15:30 Metalac : Proleter 1932
27.09.2020 15:30 Zemljoradnik 1932 : Beli Orao
27.09.2020 15:30 Napredak 1934 : Vojvoda Milenko
27.09.2020 15:30 Morava 1932 : Mip Majdan
27.09.2020 15:30 Sloga 1932 : Sopot
27.09.2020 15:30 Moravac 1933 : Dunav
27.09.2020 15:30 Margum : Dunavac
27.09.2020 15:00 Sloga Gorić : Bujačić
27.09.2020 15:00 Ribnikar : Zadrugar
27.09.2020 15:00 Mladost : Beloševac
27.09.2020 15:00 OFK Povlen : Omladinac
27.09.2020 16:00 Borac (VR) : Borac (R)
27.09.2020 16:00 Srem (SR) : Poletarac
27.09.2020 16:00 Sloga : Srem (SM)
27.09.2020 16:00 OFK Bosut : Planinac
27.09.2020 11:00 Sava : Rudar
27.09.2020 11:00 Dobrava Žabar 2020 : Korman
27.09.2020 11:00 Miloš Pocerac : Borac BTG
27.09.2020 11:00 Galeb 1984 : Mladost
27.09.2020 11:00 Maovi MH : Dumača
27.09.2020 11:00 Jedinstvo : Metlić
27.09.2020 11:00 Pocerina : Bojić
27.09.2020 11:00 Zablaće : Mladost
27.09.2020 11:00 Roma - Odžino selo : Culjković
27.09.2020 11:00 Sloga : Džemerovac 2020
27.09.2020 15:30 Sloga : Polet
27.09.2020 15:30 Budućnost : Jedinstvo
27.09.2020 15:30 Proleter : Mladost
27.09.2020 14:00 Stepanje : Izviđač
27.09.2020 11:00 Sloga : Kačer
27.09.2020 16:00 Babajić : Nepričava
27.09.2020 15:30 Jadar : Paskovac
27.09.2020 15:30 Mladost (B) : Sloga
27.09.2020 15:30 Stiški Kurjak : Kumane
27.09.2020 15:30 Ram : Mirko Tomić
27.09.2020 15:30 Radnički (P) : Dunavac 1929
27.09.2020 15:00 Lipar : Morava
27.09.2020 20:00 Rudar : Budućnost
27.09.2020 20:00 Iskra : OFK Petrovac
27.09.2020 20:00 Jezero : OFK Titograd
27.09.2020 20:00 Zeta : Podgorica
27.09.2020 20:00 Dečić : Sutjeska
27.09.2020 17:00 Mornar : Jedinstvo
27.09.2020 17:00 Bokelj : Drezga
27.09.2020 17:00 Berane : Ibar
27.09.2020 17:00 Grbalj : Igalo
27.09.2020 17:00 Kom : Arsenal
27.09.2020 15:00 Angers SCO : Brest
27.09.2020 13:00 Bordeaux : Nice
27.09.2020 15:00 Dijon : Montpellier
27.09.2020 17:00 Lorient : Olympique Lyonnais
27.09.2020 15:00 Monaco : Strasbourg
27.09.2020 15:00 Nîmes : Lens
27.09.2020 21:00 Reims : PSG
27.09.2020 15:30 Hoffenheim : Bayern
27.09.2020 18:00 Freiburg : Wolfsburg
27.09.2020 13:00 Sheffield United : Leeds United
27.09.2020 15:00 Tottenham Hotspur : Newcastle United
27.09.2020 17:30 Manchester City : Leicester City
27.09.2020 20:00 West Ham United : Wolverhampton
27.09.2020 00:00 Deportivo Alavés : Getafe
27.09.2020 00:00 Atletico Madrid : Granada
27.09.2020 00:00 Barcelona : Villarreal
27.09.2020 00:00 Real Betis : Real Madrid
27.09.2020 00:00 Eibar : Athletic Club
27.09.2020 00:00 Cádiz : Sevilla
27.09.2020 00:00 Osasuna : Levante
27.09.2020 00:00 Valencia : Huesca
27.09.2020 00:00 Real Valladolid : Celta Vigo
27.09.2020 00:00 Elche : Real Sociedad
27.09.2020 12:30 Spezia : Sassuolo
27.09.2020 15:00 Napoli : Genoa
27.09.2020 15:00 Hellas Verona : Udinese
27.09.2020 18:00 Crotone : Milan
27.09.2020 20:45 Roma : Juventus
27.09.2020 15:30 Jerma : Rongo Siti
27.09.2020 15:30 Lokomotiva : Pobeda
27.09.2020 20:00 Spartak : Sloga
27.09.2020 16:00 TSC : Požarevac
27.09.2020 16:00 Vojvodina : Kolubara
27.09.2020 16:00 Spartak DOO : Mačva
27.09.2020 13:00 Radnički 2012 : Moskva
27.09.2020 16:00 Napredak Junior 2018 : Heroj Polet
27.09.2020 13:00 ŽFU Zvezda B 2018 : Loznica
27.09.2020 16:00 Majdanpek : Rad
27.09.2020 11:00 Vojvodina : Radnički (NB)
27.09.2020 13:00 OFK Beograd : Radnički (N)
27.09.2020 11:00 Napredak : Crvena zvezda
27.09.2020 11:00 RFK Novi Sad 1921 : Spartak ŽK
27.09.2020 15:30 Budućnost Krušik 2014 : Morava (VP)
27.09.2020 15:30 Šumadija (A) : GFK Sloboda
27.09.2020 15:30 Sloga (K) : Novi Pazar
27.09.2020 15:30 BIP : Mačva
27.09.2020 15:30 Borac 1926 : Metalac
27.09.2020 15:30 Sloga (P) : Radnički (V)
27.09.2020 15:30 Loznica : Javor Matis
27.09.2020 09:00 OFK Žarkovo : DIF
27.09.2020 10:00 Sinđelić : Kolubara
27.09.2020 11:00 BSK 1925 : Torlak
27.09.2020 11:00 BSK Borča : Zvezdara
27.09.2020 08:30 Internacional : Voždovac
27.09.2020 11:00 Vojvodina : Mačva
27.09.2020 16:00 Partizan : Zemun
27.09.2020 13:00 Napredak : Crvena zvezda
27.09.2020 15:30 Budućnost Krušik 2014 : Smederevo 1924
27.09.2020 15:30 Šumadija (A) : GFK Sloboda
27.09.2020 15:30 Mladi radnik 1926 : Novi Pazar
27.09.2020 15:30 Borac 1926 : Metalac
27.09.2020 15:30 Radnički 1923 : Jedinstvo (Ub)
27.09.2020 15:30 Sloga (P) : Radnički (V)
27.09.2020 15:30 Loznica : Javor Matis
27.09.2020 09:00 Radnički 1905 : Preporod
27.09.2020 Crvena zvezda : OLE
27.09.2020 ADA : Partizan
27.09.2020 11:00 Turbina : Kolubara
27.09.2020 10:00 TEK Sloga : Stepojevac Vaga
27.09.2020 11:00 Tisa Njerš : Spartak ŽK
27.09.2020 11:00 Radnički 1905 : Bajša
27.09.2020 13:00 Čantavir : Vinogradar
27.09.2020 12:00 TEK Sloga : Budućnost
27.09.2020 10:00 Šumadija : Kolubara 2
27.09.2020 09:30 AFK : Bajša
27.09.2020 10:00 Omladinac : Radnički (V)
27.09.2020 10:00 OFK Senjak : Budućnost Krušik 014
27.09.2020 10:00 OFK Osečina : Železničar
27.09.2020 10:00 Tešnjar : Vrelo sport
27.09.2020 10:00 Jedinstvo : Vojvode
27.09.2020 Lazarevac : Akademija (Ar)
27.09.2020 Mladost : Borac
27.09.2020 Akademija fudbala : Mladi borac
27.09.2020 Borac : ŽFK Borac
27.09.2020 Kolubara 1 : Kolubara 2
27.09.2020 Akademija fudbala : Omladinac
27.09.2020 Real 28 : Turbina
27.09.2020 Kolubara 1 : Mladost
27.09.2020 Zadrugar : Kolubara 2
Lelke je kreirao novo takmičenje
Goran112 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu