30.09
15:00
Teleoptik
RadniÄki (NB)
1
1
|
30.09.2020 15:00 | Teleoptik | 1 : 1 | RadniÄki (NB) |
30.09
16:00
GoÄ
Radnik
0
0
|
30.09.2020 16:00 | GoÄ | 0 : 0 | Radnik |
30.09
15:30
OFK 019
Bor 1919
1
1
|
30.09.2020 15:30 | OFK 019 | 1 : 1 | Bor 1919 |
30.09
15:30
VrÄin
Å umadija
1
2
|
30.09.2020 15:30 | VrÄin | 1 : 2 | Å umadija | |||||
30.09
15:30
Turbina
BuduÄnost (Z)
0
3
|
30.09.2020 15:30 | Turbina | 0 : 3 | BuduÄnost (Z) | |||||
30.09
15:30
VinÄa
Dunav
2
2
|
30.09.2020 15:30 | VinÄa | 2 : 2 | Dunav | |||||
30.09
15:30
Borac (L)
Milutinac
4
3
|
30.09.2020 15:30 | Borac (L) | 4 : 3 | Milutinac | |||||
30.09
15:30
Napredak
Prva iskra
2
1
|
30.09.2020 15:30 | Napredak | 2 : 1 | Prva iskra | |||||
30.09
15:30
Srem
Mladost (C)
2
1
|
30.09.2020 15:30 | Srem | 2 : 1 | Mladost (C) | |||||
30.09
15:30
PoŔtar Zvezdara
BSK 1926
1
2
|
30.09.2020 15:30 | PoŔtar Zvezdara | 1 : 2 | BSK 1926 | |||||
30.09
15:30
Kosmaj
Torlak
2
1
|
30.09.2020 15:30 | Kosmaj | 2 : 1 | Torlak |
30.09
15:00
Rusanda
MSK
2
0
|
30.09.2020 15:00 | Rusanda | 2 : 0 | MSK | |||||
30.09
15:00
OFK Klek
Lehel
5
2
|
30.09.2020 15:00 | OFK Klek | 5 : 2 | Lehel | |||||
30.09
15:00
Delija
Crvena zvezda
1
3
|
30.09.2020 15:00 | Delija | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
30.09
15:00
Mladost (BD)
Mladost (L)
4
0
|
30.09.2020 15:00 | Mladost (BD) | 4 : 0 | Mladost (L) | |||||
30.09
15:00
2. Oktobar
Potisje
3
2
|
30.09.2020 15:00 | 2. Oktobar | 3 : 2 | Potisje | |||||
30.09
15:00
Vojvodina (NM)
Vojvodina (B)
3
1
|
30.09.2020 15:00 | Vojvodina (NM) | 3 : 1 | Vojvodina (B) | |||||
30.09
15:00
Borac
ASK
0
0
|
30.09.2020 15:00 | Borac | 0 : 0 | ASK | |||||
30.09
15:00
TamiÅ”
RadniÄki 1911
2
2
|
30.09.2020 15:00 | TamiÅ” | 2 : 2 | RadniÄki 1911 |
30.09
BuduÄnost
Polet
1
5
|
30.09.2020 | BuduÄnost | 1 : 5 | Polet | |||||
30.09
Pobeda
ObiliÄ
5
0
|
30.09.2020 | Pobeda | 5 : 0 | ObiliÄ | |||||
30.09
Sloga (M)
SASK
1
1
|
30.09.2020 | Sloga (M) | 1 : 1 | SASK | |||||
30.09
Podunavac
ŽelezniÄar Kusadak
1
1
|
30.09.2020 | Podunavac | 1 : 1 | ŽelezniÄar Kusadak | |||||
30.09
Mladost 1948
Bresje Superior
4
1
|
30.09.2020 | Mladost 1948 | 4 : 1 | Bresje Superior | |||||
30.09
Crvena zvezda
Osipaonica
3
0
|
30.09.2020 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Osipaonica | |||||
30.09
Sloga (L)
BaÄinac
2
0
|
30.09.2020 | Sloga (L) | 2 : 0 | BaÄinac | |||||
30.09
Mladi radnik 1940
Mladi borac
1
3
|
30.09.2020 | Mladi radnik 1940 | 1 : 3 | Mladi borac |
30.09
15:30
ObiliÄ
Napredak 1936
2
0
|
30.09.2020 15:30 | ObiliÄ | 2 : 0 | Napredak 1936 | |||||
30.09
15:30
Sloga (L)
Rudar 2001
1
3
|
30.09.2020 15:30 | Sloga (L) | 1 : 3 | Rudar 2001 | |||||
30.09
15:30
Sirakovo
Napredak SimiÄevo
3
2
|
30.09.2020 15:30 | Sirakovo | 3 : 2 | Napredak SimiÄevo | |||||
30.09
15:30
Mlava (ML)
Omladinac (Å )
1
5
|
30.09.2020 15:30 | Mlava (ML) | 1 : 5 | Omladinac (Å ) | |||||
30.09
15:30
Borac (K)
ŽelezniÄar
3
2
|
30.09.2020 15:30 | Borac (K) | 3 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
30.09
15:30
Rudar (Kr)
BuduÄnost (V)
1
0
|
30.09.2020 15:30 | Rudar (Kr) | 1 : 0 | BuduÄnost (V) | |||||
30.09
15:30
TrgovaÄki
Manastirica
4
2
|
30.09.2020 15:30 | TrgovaÄki | 4 : 2 | Manastirica | |||||
30.09
15:30
Integral
Vihor
3
0
|
30.09.2020 15:30 | Integral | 3 : 0 | Vihor |
30.09
16:00
Feniks
Badnjevac
1
0
|
30.09.2020 16:00 | Feniks | 1 : 0 | Badnjevac |
30.09
16:00
Sutjeska
Rudar
2
0
|
30.09.2020 16:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Rudar | |||||
30.09
18:00
Podgorica
DeÄiÄ
1
1
|
30.09.2020 18:00 | Podgorica | 1 : 1 | DeÄiÄ | |||||
30.09
17:00
OFK Titograd
Zeta
1
0
|
30.09.2020 17:00 | OFK Titograd | 1 : 0 | Zeta | |||||
30.09
15:30
OFK Petrovac
Jezero
0
1
|
30.09.2020 15:30 | OFK Petrovac | 0 : 1 | Jezero | |||||
30.09
19:00
BuduÄnost
Iskra
1
0
|
30.09.2020 19:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | Iskra |
30.09
15:30
Arsenal
Grbalj
1
0
|
30.09.2020 15:30 | Arsenal | 1 : 0 | Grbalj |
30.09
21:30
Eibar
Elche
0
1
|
30.09.2020 21:30 | Eibar | 0 : 1 | Elche | |||||
30.09
19:00
Huesca
Atletico Madrid
0
0
|
30.09.2020 19:00 | Huesca | 0 : 0 | Atletico Madrid | |||||
30.09
21:30
Real Madrid
Real Valladolid
1
0
|
30.09.2020 21:30 | Real Madrid | 1 : 0 | Real Valladolid | |||||
30.09
19:00
Villarreal
Deportivo AlavƩs
3
1
|
30.09.2020 19:00 | Villarreal | 3 : 1 | Deportivo AlavƩs |
30.09
18:00
Benevento
Internazionale
2
5
|
30.09.2020 18:00 | Benevento | 2 : 5 | Internazionale | |||||
30.09
18:00
Udinese
Spezia
0
2
|
30.09.2020 18:00 | Udinese | 0 : 2 | Spezia | |||||
30.09
20:45
Lazio
Atalanta
1
4
|
30.09.2020 20:45 | Lazio | 1 : 4 | Atalanta |
30.09
16:00
DIF
SinÄeliÄ
0
0
|
30.09.2020 16:00 | DIF | 0 : 0 | SinÄeliÄ |
30.09
10:00
ŽelezniÄar
Proleter 2006
5
1
|
30.09.2020 10:00 | ŽelezniÄar | 5 : 1 | Proleter 2006 |
30.09
16:00
Å abac Sunrise
RadniÄki
6
0
|
30.09.2020 16:00 | Å abac Sunrise | 6 : 0 | RadniÄki |
30.09
16:00
MaÄva
Požarevac
5
1
|
30.09.2020 16:00 | MaÄva | 5 : 1 | Požarevac |
30.09
19:00
Å abac Sunrise 1
OFK Majur
6
0
|
30.09.2020 19:00 | Å abac Sunrise 1 | 6 : 0 | OFK Majur |
30.09
19:30
Vrbas Medela
Radivoj KoraÄ
67
76
|
30.09.2020 19:30 | Vrbas Medela | 67 : 76 | Radivoj KoraÄ | |||||
30.09
18:00
Spartak
Student
75
84
|
30.09.2020 18:00 | Spartak | 75 : 84 | Student | |||||
30.09
19:30
Novosadska ŽKA
Art Basket
57
75
|
30.09.2020 19:30 | Novosadska ŽKA | 57 : 75 | Art Basket | |||||
30.09
16:30
SPD RadniÄki
Partizan 1953
60
61
|
30.09.2020 16:30 | SPD RadniÄki | 60 : 61 | Partizan 1953 |