XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
819 utakmica za dan Nedelja, 4 Oktobar 2020


Fudbal

04.10
15:30
Vojvodina 1928
Be─Źej 1918
2
6
04.10.2020 15:30 2 : 6
04.10
15:30
Dunav
Borac
1
2
04.10.2020 15:30 1 : 2
04.10
15:00
┼Żelezni─Źar (L)
Bane 1931
3
0
04.10.2020 15:00 3 : 0
04.10
15:00
Budu─çnost (A)
Tutin
2
1
04.10.2020 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Jošanica
GFK Sloboda
1
3
04.10.2020 15:00 1 : 3
04.10
14:30
Jedinstvo
GSP Polet Dor─çol
3
0
04.10.2020 14:30 3 : 0
04.10
14:30
Leštane
Teleoptik
0
1
04.10.2020 14:30 0 : 1
04.10
14:30
Srem─Źica
BASK
0
1
04.10.2020 14:30 0 : 1
04.10
14:30
BSK 1925
Crvena zvezda
2
0
04.10.2020 14:30 2 : 0
04.10
15:00
Vlasina
Mladost
3
0
04.10.2020 15:00 3 : 0
04.10
15:00
Timo─Źanin
Jedinstvo (P)
2
2
04.10.2020 15:00 2 : 2
04.10
15:00
Radan
Kablovi
2
1
04.10.2020 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Rembas
Trstenik PPT
1
1
04.10.2020 15:00 1 : 1
04.10
15:00
┼Żupa
P─Źinja
1
1
04.10.2020 15:00 1 : 1
04.10
11:00
Car Konstantin
Dunav
5
3
04.10.2020 11:00 5 : 3
04.10
15:00
Budu─çnost (P)
SFS Borac
6
0
04.10.2020 15:00 6 : 0
04.10
15:00
Polet
Real
2
1
04.10.2020 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Budu─çnost
Radnik
2
2
04.10.2020 15:00 2 : 2
04.10
15:00
Kori─çani
Vodoja┼ża
0
1
04.10.2020 15:00 0 : 1
04.10
15:00
Novi Pazar 1928
OFK Ras
2
2
04.10.2020 15:00 2 : 2
04.10
15:00
Šumadija (T)
Omladinac
2
0
04.10.2020 15:00 2 : 0
04.10
15:00
OFK Napredak
Borac (┼Ż)
1
0
04.10.2020 15:00 1 : 0
04.10
15:00
Zvi┼żd
Sloga (M)
1
1
04.10.2020 15:00 1 : 1
04.10
15:00
OFK Mihajlovac
Petar Dobrnjac
6
1
04.10.2020 15:00 6 : 1
04.10
15:00
Borac 1932
Rudar (S)
1
1
04.10.2020 15:00 1 : 1
04.10
15:00
Sloboda
RSK
3
3
04.10.2020 15:00 3 : 3
RSK
04.10
15:00
Pomoravlje
Jasenica 2017
2
0
04.10.2020 15:00 2 : 0
04.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloboda (─î)
2
3
04.10.2020 11:00 2 : 3
04.10
15:00
Omladinac
Polet (T)
3
1
04.10.2020 15:00 3 : 1
04.10
11:00
Polet (Lj)
Prijevor
0
0
04.10.2020 11:00 0 : 0
04.10
15:00
Polimlje
Sloga (BB)
0
2
04.10.2020 15:00 0 : 2
04.10
15:00
Zlatar
FAP
3
1
04.10.2020 15:00 3 : 1
FAP
04.10
15:00
Rubribreza
Sloga (B)
2
4
04.10.2020 15:00 2 : 4
04.10
15:00
Spartak 1924
Mladost (Dr)
2
1
04.10.2020 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Mladost (P)
Borac (L)
2
1
04.10.2020 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Vrelo Sport
Jedinstvo Vladimirci 1924
3
1
04.10.2020 15:00 3 : 1
04.10
15:00
Ra─Ĺevac
Drina
1
0
04.10.2020 15:00 1 : 0
04.10
15:00
Mladost (DD)
Radni─Źki (K)
2
0
04.10.2020 15:00 2 : 0
04.10
15:30
Tavankut
Obili─ç
6
0
04.10.2020 15:30 6 : 0
04.10
15:30
Mladost (BP)
Srbobran
2
1
04.10.2020 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Mladost (T)
Crvenka
3
0
04.10.2020 15:30 3 : 0
04.10
15:30
Ba─Źka (P)
Vojvodina (T)
4
1
04.10.2020 15:30 4 : 1
04.10
15:30
Hercegovac
Bajša
1
3
04.10.2020 15:30 1 : 3
04.10
15:30
Crvena zvezda
Borac
2
3
04.10.2020 15:30 2 : 3
04.10
15:30
┼ŻAK
Budu─çnost
2
1
04.10.2020 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Radni─Źki (K)
Krajina
4
0
04.10.2020 15:30 4 : 0
04.10
15:30
Jadran
Jugovi─ç
2
1
04.10.2020 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Budu─çnost
Cement
0
2
04.10.2020 15:30 0 : 2
04.10
15:30
Hajduk
Mladost
6
0
04.10.2020 15:30 6 : 0
04.10
15:30
Borac
Sremac Vojka
4
0
04.10.2020 15:30 4 : 0
04.10
15:30
Jedinstvo
Index
1
1
04.10.2020 15:30 1 : 1
04.10
15:00
Leva─Ź
Blagotin
2
1
04.10.2020 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Jedinstvo (M)
Bošnjane
5
1
04.10.2020 15:00 5 : 1
04.10
15:00
Jastrebac
Morava 1918
0
0
04.10.2020 15:00 0 : 0
04.10
15:00
Kušiljevo
Moravac 2015
3
1
04.10.2020 15:00 3 : 1
04.10
15:00
Juhor
OFK Lugomir
2
0
04.10.2020 15:00 2 : 0
04.10
15:00
Sloga (M)
Jedinstvo 1936
0
0
04.10.2020 15:00 0 : 0
04.10
15:00
Lu┼żnica
Hajduk Veljko
0
3
04.10.2020 15:00 0 : 3
04.10
15:00
OFK Slatina
Senjak
3
1
04.10.2020 15:00 3 : 1
04.10
15:00
Jedinstvo (P)
BSK
2
1
04.10.2020 15:00 2 : 1
BSK
04.10
15:00
OFK 019
─Éerdap
1
1
04.10.2020 15:00 1 : 1
04.10
15:00
Branik
Bor 1919
0
1
04.10.2020 15:00 0 : 1
04.10
15:00
Naša krila 1936
Pukovac
3
2
04.10.2020 15:00 3 : 2
04.10
15:00
Naisus 1977
Rudar
2
5
04.10.2020 15:00 2 : 5
04.10
15:00
Malošište
Jedinstvo (GM)
4
1
04.10.2020 15:00 4 : 1
04.10
15:00
OFK Brzi Brod
Orljane
2
1
04.10.2020 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Morava
Zemljoradnik
3
0
04.10.2020 15:00 3 : 0
04.10
15:00
OFK Niš
OFK Napredak 1929
3
1
04.10.2020 15:00 3 : 1
04.10
15:00
Gracko
Budu─çnost
0
0
04.10.2020 15:00 0 : 0
04.10
15:00
┼Żitora─Ĺa
Pusta Reka
3
1
04.10.2020 15:00 3 : 1
04.10
15:00
─îekmin
Vranjska Banja
4
2
04.10.2020 15:00 4 : 2
04.10
15:00
Jablanica
Jedinstvo (GS)
2
4
04.10.2020 15:00 2 : 4
04.10
15:00
Svetlost
Dobri─Ź
3
2
04.10.2020 15:00 3 : 2
04.10
20:00
BSK 1926
Kosmaj
1
2
04.10.2020 20:00 1 : 2
04.10
14:30
Mladost (C)
Poštar Zvezdara
4
2
04.10.2020 14:30 4 : 2
04.10
11:00
Prva iskra
Srem
5
0
04.10.2020 11:00 5 : 0
04.10
14:30
Dunav
Borac (L)
2
4
04.10.2020 14:30 2 : 4
04.10
14:30
Budu─çnost (Z)
Vin─Źa
1
2
04.10.2020 14:30 1 : 2
04.10
15:00
Omladinac
OFK Rtanj
2
0
04.10.2020 15:00 2 : 0
04.10
15:00
Grani─Źar
Rudar (P)
0
1
04.10.2020 15:00 0 : 1
04.10
15:00
Velika Jasikova
Hajduk
7
3
04.10.2020 15:00 7 : 3
04.10
15:00
Osni─ç
Sloga
3
0
04.10.2020 15:00 3 : 0
04.10
15:00
FUD
Ma─Źkovac
1
0
04.10.2020 15:00
FUD
1 : 0
04.10
15:00
Sebe─Źevac
Kupci
3
2
04.10.2020 15:00 3 : 2
04.10
15:00
┼Żabare
Donji Kopaonik
3
1
04.10.2020 15:00 3 : 1
04.10
15:00
Mladost (T)
Gornji Stepoš
2
0
04.10.2020 15:00 2 : 0
04.10
15:00
13. April
Sloga (L)
6
0
04.10.2020 15:00 6 : 0
04.10
15:00
Mladost (DK)
Sloga (D)
1
6
04.10.2020 15:00 1 : 6
04.10
15:00
Vinogradar
─îitluk
4
2
04.10.2020 15:00 4 : 2
04.10
16:00
Sremac
Mitros
0
1
04.10.2020 16:00 0 : 1
04.10
16:00
Donji Srem 2015
Ljukovo
2
1
04.10.2020 16:00 2 : 1
04.10
16:00
BSK
Hajduk (B)
2
0
04.10.2020 16:00
BSK
2 : 0
04.10
16:00
Napredak
Borac (K)
4
2
04.10.2020 16:00 4 : 2
04.10
16:00
Sloga
LSK
3
0
04.10.2020 16:00 3 : 0
LSK
04.10
15:30
Jugoslavija
Partizan (G)
0
1
04.10.2020 15:30 0 : 1
04.10
15:30
Spartak 1911
Polet (Id)
1
1
04.10.2020 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Banat (I)
Potporanj
3
1
04.10.2020 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Hajdu─Źica
Stari Tamiš
1
1
04.10.2020 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Crvena zvezda
BAK
1
0
04.10.2020 15:30 1 : 0
BAK
04.10
15:30
Radni─Źki (B)
Budu─çnost (A)
0
1
04.10.2020 15:30 0 : 1
04.10
15:30
Strela
Dolina
0
2
04.10.2020 15:30 0 : 2
04.10
15:30
Borac 46
┼ŻAK
0
0
04.10.2020 15:30 0 : 0
04.10
15:30
Kordun
Budu─çnost (G)
1
1
04.10.2020 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Budu─çnost (P)
Rusin
4
1
04.10.2020 15:30 4 : 1
04.10
15:30
Zadrugar
Omladinac
3
3
04.10.2020 15:30 3 : 3
04.10
15:30
SU Stanišić 1920
Borac (BG)
6
1
04.10.2020 15:30 6 : 1
04.10
15:30
Radni─Źki 1918
Magli─ç
0
3
04.10.2020 15:30 0 : 3
04.10
15:30
BSK
Kulpin
6
2
04.10.2020 15:30
BSK
6 : 2
04.10
15:30
Budu─çnost (M)
Polet
4
0
04.10.2020 15:30 4 : 0
04.10
15:30
E─Ĺ┼íeg
Radni─Źki 1905
1
1
04.10.2020 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Proleter (Nj)
Napredak
2
1
04.10.2020 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Iskra
Preporod
2
1
04.10.2020 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Sutjeska
Budu─çnost
1
1
04.10.2020 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Senta
Proleter (RS)
2
1
04.10.2020 15:30 2 : 1
04.10
15:30
─Éur─Ĺin
Jadran
2
1
04.10.2020 15:30 2 : 1
04.10
14:30
Radni─Źki 1911
Polet
1
2
04.10.2020 14:30 1 : 2
04.10
14:30
Vojvodina (B)
Borac
1
2
04.10.2020 14:30 1 : 2
04.10
14:30
Potisje
Vojvodina (NM)
2
1
04.10.2020 14:30 2 : 1
04.10
14:30
Crvena zvezda
Mladost (BD)
3
0
04.10.2020 14:30 3 : 0
04.10
14:30
Lehel
Delija
0
0
04.10.2020 14:30 0 : 0
04.10
14:30
Rusanda
OFK Klek
3
1
04.10.2020 14:30 3 : 1
04.10
Polet
Mladi borac
1
0
04.10.2020 1 : 0
04.10
Ba─Źinac
Mladi radnik 1940
3
2
04.10.2020 3 : 2
04.10
Osipaonica
Sloga (L)
1
1
04.10.2020 1 : 1
04.10
Bresje Superior
Crvena zvezda
5
0
04.10.2020 5 : 0
04.10
┼Żelezni─Źar Kusadak
Mladost 1948
4
1
04.10.2020 4 : 1
04.10
SASK
Podunavac
3
1
04.10.2020 3 : 1
04.10
Radnik (SP)
Sloga (M)
4
1
04.10.2020 4 : 1
04.10
Budu─çnost
Pobeda
3
1
04.10.2020 3 : 1
04.10
15:30
Šumadinac 1913
Prvi srpski ustanak
0
1
04.10.2020 15:30 0 : 1
04.10
15:30
BSK
Partizan 1945
4
0
04.10.2020 15:30
BSK
4 : 0
04.10
15:30
Banja 1957
Vin─Źa
2
1
04.10.2020 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Jasenica (B)
Partizan (BB)
2
4
04.10.2020 15:30 2 : 4
04.10
15:30
Trnava
Šumadinac (S)
1
0
04.10.2020 15:30 1 : 0
04.10
15:30
Omladinac
Sloga (Z)
4
1
04.10.2020 15:30 4 : 1
04.10
15:30
┼ŻSK
Lokomotiva
0
1
04.10.2020 15:30 0 : 1
04.10
15:30
Plaskovac
Marjan (K)
2
0
04.10.2020 15:30 2 : 0
04.10
14:30
Sin─Ĺeli─ç 2012
PKB Kovilovo
0
1
04.10.2020 14:30 0 : 1
04.10
16:00
011
Umka
1
1
04.10.2020 16:00
011
1 : 1
04.10
14:30
Šumadinac
Heroj Polet
2
0
04.10.2020 14:30 2 : 0
04.10
14:30
Borac (P)
Posavac Tišma
2
2
04.10.2020 14:30 2 : 2
04.10
15:00
Postar 1930
Balkan Mirijevo
2
0
04.10.2020 15:00 2 : 0
04.10
14:30
Institut
DIF
0
0
04.10.2020 14:30 0 : 0
DIF
04.10
11:00
Hajduk
Rakovica
1
4
04.10.2020 11:00 1 : 4
04.10
14:30
PKB (PS)
Borac (O)
4
0
04.10.2020 14:30 4 : 0
04.10
14:30
Mladi borac
Jedinstvo
1
2
04.10.2020 14:30 1 : 2
04.10
14:30
Omladinac
Zvezda
1
1
04.10.2020 14:30 1 : 1
04.10
14:30
Strelac
OFK Borac
2
1
04.10.2020 14:30 2 : 1
04.10
14:30
Vrani─ç
OFK Zabre┼żje
2
3
04.10.2020 14:30 2 : 3
04.10
10:00
Radni─Źki
OFK Budu─çnost
3
2
04.10.2020 10:00 3 : 2
04.10
14:30
Polet
Barajevo
0
4
04.10.2020 14:30 0 : 4
04.10
14:30
Rojkovac
Mladost
2
0
04.10.2020 14:30 2 : 0
04.10
14:30
Lisovi─ç 1977
Duboko
2
0
04.10.2020 14:30 2 : 0
04.10
14:30
Pudarci
SUF Dubona
1
0
04.10.2020 14:30 1 : 0
04.10
14:30
Velika Krsna
Zaklopa─Źa
3
1
04.10.2020 14:30 3 : 1
04.10
10:00
Kalu─Ĺerica 1969
Kosmajac
4
0
04.10.2020 10:00 4 : 0
04.10
14:30
Rabrovac
Bole─Ź
0
0
04.10.2020 14:30 0 : 0
04.10
14:30
Ivan─Źa
SUF Kova─Źevac 1956
3
2
04.10.2020 14:30 3 : 2
04.10
14:30
Zuce 2019
Šumadija 1962
5
0
04.10.2020 14:30 5 : 0
04.10
15:30
Titel
Ba─Źka (B)
1
2
04.10.2020 15:30 1 : 2
04.10
15:30
Hajduk
Tatra
0
2
04.10.2020 15:30 0 : 2
04.10
15:30
Jedinstvo
Omladinac
3
2
04.10.2020 15:30 3 : 2
04.10
15:30
Susek
OFK Futog
2
2
04.10.2020 15:30 2 : 2
04.10
15:30
TSK
Ba─Źka 1923
1
0
04.10.2020 15:30
TSK
1 : 0
04.10
15:30
Šajkaš 1908
Petrovaradin
5
0
04.10.2020 15:30 5 : 0
04.10
15:30
OFK Sirig
Fruškogorac
0
0
04.10.2020 15:30 0 : 0
04.10
15:00
Polet
Krivelj
4
2
04.10.2020 15:00 4 : 2
04.10
11:00
Sloga
Radni─Źki
5
1
04.10.2020 11:00 5 : 1
04.10
15:00
Nemetali
Šarbanovac
2
2
04.10.2020 15:00 2 : 2
04.10
15:00
Maršić
Šumadinac KG
5
1
04.10.2020 15:00 5 : 1
04.10
15:00
Pobeda 1926
Zastava
3
0
04.10.2020 15:00 3 : 0
04.10
15:00
Slavija
Sloga (D)
2
1
04.10.2020 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Sloboda (G)
Jedinstvo
6
2
04.10.2020 15:00 6 : 2
04.10
15:00
Mladost (P)
Kutlovo
2
3
04.10.2020 15:00 2 : 3
04.10
15:00
21. oktobar
Kolonija
2
3
04.10.2020 15:00 2 : 3
04.10
15:00
OFK Bagremar
Šumadija 1934
1
4
04.10.2020 15:00 1 : 4
04.10
15:00
Planinac 1933
Mladost (L)
1
5
04.10.2020 15:00 1 : 5
04.10
15:00
Vulkan 1963
Palilulac
1
3
04.10.2020 15:00 1 : 3
04.10
15:00
Radni─Źki 1936
Aluminjum
2
4
04.10.2020 15:00 2 : 4
04.10
15:00
Stevan Nešticki
─îegar 2013
3
0
04.10.2020 15:00 3 : 0
04.10
15:00
Mladost (DK)
Crvena zastava
1
2
04.10.2020 15:00 1 : 2
04.10
15:00
Sloboda
─îegar 1946
1
0
04.10.2020 15:00 1 : 0
04.10
15:00
Omladinac
Morava
5
2
04.10.2020 15:00 5 : 2
04.10
15:00
Napredak 1936
Vihor
3
0
04.10.2020 15:00 3 : 0
04.10
15:00
Manastirica
Mladost (B)
1
3
04.10.2020 15:00 1 : 3
04.10
15:00
Budu─çnost (V)
Trgova─Źki
3
1
04.10.2020 15:00 3 : 1
04.10
15:00
┼Żelezni─Źar
Rudar (Kr)
3
0
04.10.2020 15:00 3 : 0
04.10
15:00
Omladinac (Š)
Borac (K)
1
2
04.10.2020 15:00 1 : 2
04.10
15:00
Napredak Simi─çevo
Mlava (ML)
1
2
04.10.2020 15:00 1 : 2
04.10
15:00
Obili─ç
Sloga (L)
4
1
04.10.2020 15:00 4 : 1
04.10
15:00
Mladost
Pobeda
1
0
04.10.2020 15:00 1 : 0
04.10
15:00
Elid
Jastrebac
0
1
04.10.2020 15:00 0 : 1
04.10
15:00
Moravac (ZT)
Rasova─Źa
4
0
04.10.2020 15:00 4 : 0
04.10
15:00
OFK Rutevac 1908
Radni─Źki 1924
1
1
04.10.2020 15:00 1 : 1
04.10
15:00
Bali─Źevac
Borac
3
4
04.10.2020 15:00 3 : 4
04.10
15:00
Moravac (─î)
Radni─Źki 1947
0
2
04.10.2020 15:00 0 : 2
04.10
15:30
Ibar
Kara─Ĺor─Ĺe
0
4
04.10.2020 15:30 0 : 4
04.10
15:30
Ribnica
Gru┼ża
1
0
04.10.2020 15:30 1 : 0
04.10
15:30
Kraljevo Hajduk
Mladost (V)
0
2
04.10.2020 15:30 0 : 2
04.10
15:30
Napredak
Budu─çnost
1
3
04.10.2020 15:30 1 : 3
04.10
15:30
Jedinstvo 2017
Rudar
1
0
04.10.2020 15:30 1 : 0
04.10
15:30
Tavnik
Jovo Kursula
4
1
04.10.2020 15:30 4 : 1
04.10
15:30
Popovi─çi Vrnjci
Granit
3
0
04.10.2020 15:30 3 : 0
04.10
15:30
Mataruge
Mladi radnik 1925
2
3
04.10.2020 15:30 2 : 3
04.10
15:00
Juhor (G)
Partizan
4
1
04.10.2020 15:00 4 : 1
04.10
15:00
Kolare
Orlovi
2
1
04.10.2020 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Budu─çnost (M)
Morava (KS)
4
1
04.10.2020 15:00 4 : 1
04.10
15:00
Resavac
Napredak
1
3
04.10.2020 15:00 1 : 3
04.10
15:00
Mladost (K)
OFK Juhor 2016
2
2
04.10.2020 15:00 2 : 2
04.10
15:00
Budu─çnost (─É)
Dragocvet
5
0
04.10.2020 15:00 5 : 0
04.10
15:00
Javor
Mladost (J)
4
2
04.10.2020 15:00 4 : 2
04.10
15:00
Rudar
Sloga
2
1
04.10.2020 15:00 2 : 1
04.10
15:30
Joks Junajted
Banjani
2
1
04.10.2020 15:30 2 : 1
04.10
15:30
Kolubara 2
Trli─ç
1
1
04.10.2020 15:30 1 : 1
04.10
15:30
OFK Senjak
Pambukovica
4
4
04.10.2020 15:30 4 : 4
04.10
15:30
Dimitrije Tucovi─ç
Tvrdojevac
1
4
04.10.2020 15:30 1 : 4
04.10
15:00
Vu─Źje
Jedinstvo
3
0
04.10.2020 15:00 3 : 0
04.10
15:00
Kumarevo 65
Bratstvo
6
0
04.10.2020 15:00 6 : 0
04.10
15:00
Zlo─çudovo
Bobište
3
2
04.10.2020 15:00 3 : 2
04.10
15:00
Gradac
Umac
2
6
04.10.2020 15:00 2 : 6
04.10
15:00
Progres
OFK Brza
1
0
04.10.2020 15:00 1 : 0
04.10
15:00
Donja Lomnica
Polet
2
0
04.10.2020 15:00 2 : 0
04.10
15:00
BSK
OFK Morava
5
0
04.10.2020 15:00
BSK
5 : 0
04.10
15:00
Šumadija
Real
2
1
04.10.2020 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Milanovo
Planta┼ża
2
4
04.10.2020 15:00 2 : 4
04.10
15:00
Sloboda
Moravac
0
0
04.10.2020 15:00 0 : 0
04.10
15:00
┼Żelezni─Źar
Sloga
3
2
04.10.2020 15:00 3 : 2
04.10
15:00
Mladi borac
Mladost 1959
4
1
04.10.2020 15:00 4 : 1
04.10
16:00
Prilike
Vo─çar
1
3
04.10.2020 16:00 1 : 3
04.10
11:00
Rakova
Spartak
0
0
04.10.2020 11:00 0 : 0
04.10
16:00
Jedinstvo
Draga─Źevo
2
0
04.10.2020 16:00 2 : 0
04.10
16:00
Mladost (P)
Jedinstvo (GG)
0
3
04.10.2020 16:00 0 : 3
04.10
16:00
Napredak
Rudar
2
1
04.10.2020 16:00 2 : 1
04.10
16:00
Zadrugar
Orlovac
1
2
04.10.2020 16:00 1 : 2
04.10
16:00
Ozrem PMH
Backovac Junajted
3
1
04.10.2020 16:00 3 : 1
04.10
16:00
Donja Vrbava
Jedinstvo (K)
1
6
04.10.2020 16:00 1 : 6
04.10
15:00
Dragoš
Napredak
1
6
04.10.2020 15:00 1 : 6
04.10
15:00
Mladost
Zvezda
0
5
04.10.2020 15:00 0 : 5
04.10
15:00
┼Żelju┼ía
Zadrugar
2
2
04.10.2020 15:00 2 : 2
04.10
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Gu─Źevo 1929
3
1
04.10.2020 15:00 3 : 1
04.10
15:00
Jedinstvo
Rudar
1
1
04.10.2020 15:00 1 : 1
04.10
15:00
Podrinje
Mladost
2
1
04.10.2020 15:00 2 : 1
04.10
15:00
Sloga (KR)
Milan Orli─ç
2
1
04.10.2020 15:00 2 : 1
04.10
11:00
Vidojevica
Drina
0
1
04.10.2020 11:00 0 : 1
04.10
15:00
Cer (JL)
Duško
5
1
04.10.2020 15:00 5 : 1
04.10
15:00
Mladi borac
Majur
1
1
04.10.2020 15:00 1 : 1
04.10
15:00
Sloga (LŠ)
Sin─Ĺeli─ç
5
1
04.10.2020 15:00 5 : 1
04.10
14:30
FSU Ju┼żna pruga
Pavlovac
0
3
04.10.2020 14:30 0 : 3
04.10
14:30
Mineralac
Trnovac
2
5
04.10.2020 14:30 2 : 5
04.10
14:30
─îelik
Levosoje
2
1
04.10.2020 14:30 2 : 1
04.10
14:30
BSK Bujanovac
Lugina
1
5
04.10.2020 14:30 1 : 5
04.10
14:30
Mladost (B)
Mladost (S)
2
3
04.10.2020 14:30 2 : 3
04.10
15:30
Radnik
OFK Dif
0
3
04.10.2020 15:30 0 : 3
04.10
15:00
Dun─Ĺerski
Kosovac
3
2
04.10.2020 15:00 3 : 2
04.10
15:00
Borac
Polet
0
2
04.10.2020 15:00 0 : 2
04.10
15:00
Pobeda
Partizanski put
1
4
04.10.2020 15:00 1 : 4
04.10
15:00
Akademija 10
Spartak
3
2
04.10.2020 15:00 3 : 2
04.10
15:00
Jug Bogdan
Kaćuša
3
0
04.10.2020 15:00 3 : 0
04.10
15:00
Real
Omladinac
1
5
04.10.2020 15:00 1 : 5
04.10
15:00
Mladost 1982
NS Tatko
0
3
04.10.2020 15:00 0 : 3
04.10
15:00
Kamenorezac 76
14. Oktobar
1
4
04.10.2020 15:00 1 : 4
04.10
15:00
Beli Orlovi
Polet 57
1
1
04.10.2020 15:00 1 : 1
04.10
15:00
Gradac
Vinogradar
1
3
04.10.2020 15:00 1 : 3
04.10
15:00
Rubin
Borac
3
2
04.10.2020 15:00 3 : 2
04.10
15:30
Karaš (J)
Polet
2
4
04.10.2020 15:30 2 : 4
04.10
15:30
Borac (VG)
Vulturul
1
4
04.10.2020 15:30 1 : 4
04.10
15:30
Omladinac
Partizan (K)
0
3
04.10.2020 15:30 0 : 3
04.10
15:30
Banat (D)
Ševac
1
1
04.10.2020 15:30 1 : 1
04.10
15:30
Borac (VS)
Grani─Źar
2
0
04.10.2020 15:30 2 : 0
04.10
15:30
Borac (P)
BSK Bavanište
1
4
04.10.2020 15:30 1 : 4
04.10
15:30
Dolovo
Budu─çnost (BB)
6
0
04.10.2020 15:30 6 : 0
04.10
15:30
Mladost (V)
Jedinstvo (D)
3
3
04.10.2020 15:30 3 : 3
04.10
16:00
─îSK
OFK Bresta─Ź
3
1
04.10.2020 16:00 3 : 1
04.10
16:00
Napredak
Kameni
5
0
04.10.2020 16:00 5 : 0
04.10
16:00
Fruškogorac
Sremac
0
1
04.10.2020 16:00 0 : 1
04.10
16:00
Polet
Mladost
3
2
04.10.2020 16:00 3 : 2
04.10
16:00
Krušedol
Dunav
2
2
04.10.2020 16:00 2 : 2
04.10
16:00
Jedinstvo
Radni─Źki
1
0
04.10.2020 16:00 1 : 0
04.10
16:00
Srem
Hrtkovci
4
0
04.10.2020 16:00 4 : 0
04.10
16:00
Grani─Źar
Šumar
5
1
04.10.2020 16:00 5 : 1
04.10
16:00
Grani─Źar 1924
Zmaj
1
3
04.10.2020 16:00 1 : 3
04.10
16:00
OFK Zeka Buljubaša
Fruškogorac
0
1
04.10.2020 16:00 0 : 1
04.10
16:00
Jedinstvo
Sremac (B)
2
0
04.10.2020 16:00 2 : 0
04.10
16:00
Jednota
Sremac (J)
3
0
04.10.2020 16:00 3 : 0
04.10
16:00
Erdevik 2017
Grani─Źar (K)
1
2
04.10.2020 16:00 1 : 2
04.10
16:00
OFK Biki─ç
Fruška Gora
0
0
04.10.2020 16:00 0 : 0
04.10
16:00
Obili─ç 1993
Trgova─Źki
1
1
04.10.2020 16:00 1 : 1
04.10
16:00
Sloga
Sloboda
1
1
04.10.2020 16:00 1 : 1
04.10
Tisa 1933
┼ŻFK Banat Baglja┼í
1
5
04.10.2020 1 : 5
04.10
Zadrugar
Zlatica
9
0
04.10.2020 9 : 0
04.10
OFK Gradnulica
OFK Staji─çevo
4
3
04.10.2020 4 : 3
04.10
Bile─çanin
Mladost
5
1
04.10.2020 5 : 1
04.10
11:00
Mladi rudar
Radoje Domanovi─ç
3
1
04.10.2020 11:00 3 : 1
04.10
15:30
Kopljari
Mladost (J)
1
2
04.10.2020 15:30 1 : 2
04.10
11:00
Trešnjevica
Budu─çnost
2
2
04.10.2020 11:00 2 : 2
04.10
15:30
Šamot
Gorski Car
2
3
04.10.2020 15:30 2 : 3
04.10
15:30
Borac
Vrbica
2
0
04.10.2020 15:30 2 : 0
04.10
15:30
Brezovac
B 2000
1
5
04.10.2020 15:30 1 : 5
04.10
11:00
─îestin
Mladi radnik (D)
1
2
04.10.2020 11:00 1 : 2
04.10
15:30
Mladost (R)
Feniks
0
3
04.10.2020 15:30 0 : 3
04.10
15:30
Sloga (Z)
Kara─Ĺor─Ĺe (V)
1
0
04.10.2020 15:30 1 : 0
04.10
15:30
Kruševica 1980
Badnjevac
0
1
04.10.2020 15:30 0 : 1
04.10
15:30
Napredak (MK)
Jedinstvo (O)
1
4
04.10.2020 15:30 1 : 4
04.10
15:30
Hajduk
Terekveš
3
1
04.10.2020 15:30 3 : 1
04.10
15:30
Dunav
Lipar
1
6
04.10.2020 15:30 1 : 6
04.10
15:30
Dinamo 1923
Bratstvo 2019
1
5
04.10.2020 15:30 1 : 5
04.10
15:30
Jedinstvo
Polet
1
8
04.10.2020 15:30 1 : 8
04.10
15:30
Mladost
OFK Od┼żaci
1
2
04.10.2020 15:30 1 : 2
04.10
15:30
Kula
Aleksa Šantić
3
0
04.10.2020 15:30 3 : 0
04.10
15:30
Dinamo
OFK Hajduk
6
0
04.10.2020 15:30 6 : 0
04.10
15:30
Vinogradar
Mileti─ç
1
0
04.10.2020 15:30 1 : 0
04.10
15:30
Hajduk (G)
Proleter
0
3
04.10.2020 15:30 0 : 3
04.10
15:30
─îenej
Borac (NS)
1
2
04.10.2020 15:30 1 : 2
04.10
10:00
Moskva
Sloga
5
2
04.10.2020 10:00 5 : 2
04.10
15:30
Obili─ç
Slanobarac
2
1
04.10.2020 15:30 2 : 1
04.10
15:00
Dobra─Źa
Seljak
0
4
04.10.2020 15:00 0 : 4
04.10
15:00
Jadran