05.10
18:00
Kolubara
RadniÄki (SM)
1
0
|
05.10.2020 18:00 | Kolubara | 1 : 0 | RadniÄki (SM) | |||||
05.10
18:00
Trayal
Sloga (K)
0
1
|
05.10.2020 18:00 | Trayal | 0 : 1 | Sloga (K) |
05.10
15:00
RadniÄki (S)
GFK Jagodina
0
4
|
05.10.2020 15:00 | RadniÄki (S) | 0 : 4 | GFK Jagodina |
05.10
15:00
Mladost
JoŔanica
10
0
|
05.10.2020 15:00 | Mladost | 10 : 0 | JoŔanica |
05.10
13:00
RFK GrafiÄar
Partizan
1
4
|
05.10.2020 13:00 | RFK GrafiÄar | 1 : 4 | Partizan |
05.10
17:00
Crvena zvezda
Kolonija
2
3
|
05.10.2020 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Kolonija | |||||
05.10
17:00
VuÄak
Smederevo
3
0
|
05.10.2020 17:00 | VuÄak | 3 : 0 | Smederevo | |||||
05.10
17:00
Sloboda
Medicinar
2
1
|
05.10.2020 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | Medicinar | |||||
05.10
17:00
Osipaonica
ŽelezniÄar
2
5
|
05.10.2020 17:00 | Osipaonica | 2 : 5 | ŽelezniÄar | |||||
05.10
17:00
Selevac
RadniÄki
3
0
|
05.10.2020 17:00 | Selevac | 3 : 0 | RadniÄki |
05.10
17:00
Borac
Podunavac
3
1
|
05.10.2020 17:00 | Borac | 3 : 1 | Podunavac | |||||
05.10
17:00
Drugovac
Mihajlovac
6
5
|
05.10.2020 17:00 | Drugovac | 6 : 5 | Mihajlovac | |||||
05.10
17:00
BSK
Dunav Osiguranje
2
2
|
05.10.2020 17:00 | BSK | 2 : 2 | Dunav Osiguranje | |||||
05.10
17:00
Mladi radnik
Omladinac
1
1
|
05.10.2020 17:00 | Mladi radnik | 1 : 1 | Omladinac |
05.10
18:30
BASK
Taurunum
3
1
|
05.10.2020 18:30 | BASK | 3 : 1 | Taurunum | |||||
05.10
16:00
Kosovo i Metohija
Brodarac
3
4
|
05.10.2020 16:00 | Kosovo i Metohija | 3 : 4 | Brodarac | |||||
05.10
16:00
Mladenovac
BUSK
3
2
|
05.10.2020 16:00 | Mladenovac | 3 : 2 | BUSK | |||||
05.10
16:00
Beograd
Srem
8
3
|
05.10.2020 16:00 | Beograd | 8 : 3 | Srem | |||||
05.10
16:00
Policajac
Resnik
4
0
|
05.10.2020 16:00 | Policajac | 4 : 0 | Resnik |
05.10
16:00
BoleÄ
Rekreativo
1
3
|
05.10.2020 16:00 | BoleÄ | 1 : 3 | Rekreativo | |||||
05.10
16:00
Hajduk
Borac
5
4
|
05.10.2020 16:00 | Hajduk | 5 : 4 | Borac | |||||
05.10
18:00
Duga
BuduÄnost
5
1
|
05.10.2020 18:00 | Duga | 5 : 1 | BuduÄnost | |||||
05.10
16:00
TENT 1994
Å eÄeranac
1
1
|
05.10.2020 16:00 | TENT 1994 | 1 : 1 | Å eÄeranac | |||||
05.10
16:00
Bubamara 2010
Adanex
3
2
|
05.10.2020 16:00 | Bubamara 2010 | 3 : 2 | Adanex | |||||
05.10
16:00
Belo Polje
GSP Polet
3
2
|
05.10.2020 16:00 | Belo Polje | 3 : 2 | GSP Polet |
05.10
18:00
BSV
SremÄica
0
0
|
05.10.2020 18:00 | BSV | 0 : 0 | SremÄica | |||||
05.10
20:00
Slavija
LeŔtane
4
1
|
05.10.2020 20:00 | Slavija | 4 : 1 | LeŔtane | |||||
05.10
16:00
Dunavac
RuŔanj
5
0
|
05.10.2020 16:00 | Dunavac | 5 : 0 | RuŔanj | |||||
05.10
16:00
Železnik
Torlak
2
1
|
05.10.2020 16:00 | Železnik | 2 : 1 | Torlak | |||||
05.10
16:00
SinÄeliÄ (U)
RadniÄki (O)
2
1
|
05.10.2020 16:00 | SinÄeliÄ (U) | 2 : 1 | RadniÄki (O) |
05.10
16:00
Crvenka
Å F Rosenborg
4
2
|
05.10.2020 16:00 | Crvenka | 4 : 2 | Å F Rosenborg | |||||
05.10
16:00
KaluÄerica
Banja
5
0
|
05.10.2020 16:00 | KaluÄerica | 5 : 0 | Banja | |||||
05.10
16:00
VrÄin
Palilulac
2
0
|
05.10.2020 16:00 | VrÄin | 2 : 0 | Palilulac | |||||
05.10
16:00
KauÄosi
13. Maj
4
1
|
05.10.2020 16:00 | KauÄosi | 4 : 1 | 13. Maj | |||||
05.10
16:00
Batajnica
Soccer
3
0
|
05.10.2020 16:00 | Batajnica | 3 : 0 | Soccer | |||||
05.10
16:00
RadniÄki PDM
Old Tajmeri
3
2
|
05.10.2020 16:00 | RadniÄki PDM | 3 : 2 | Old Tajmeri |
05.10
16:00
Lavirint Company
Obrenovac
9
0
|
05.10.2020 16:00 | Lavirint Company | 9 : 0 | Obrenovac | |||||
05.10
17:30
Peks
KrajiŔnik
3
5
|
05.10.2020 17:30 | Peks | 3 : 5 | KrajiŔnik | |||||
05.10
16:00
RepubliÄki organi
Veterani 78
0
5
|
05.10.2020 16:00 | RepubliÄki organi | 0 : 5 | Veterani 78 | |||||
05.10
16:00
Strelac
Beljina
4
1
|
05.10.2020 16:00 | Strelac | 4 : 1 | Beljina | |||||
05.10
16:00
Lokomotiva
DorÄol
2
2
|
05.10.2020 16:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | DorÄol | |||||
05.10
16:00
Umka
Minel
3
3
|
05.10.2020 16:00 | Umka | 3 : 3 | Minel |
05.10
18:00
Cibona
Crvena zvezda MTS
66
104
|
05.10.2020 18:00 | Cibona | 66 : 104 | Crvena zvezda MTS |
05.10
21:00
Kikinda
Vojvodina NS Seme 3
3
0
|
05.10.2020 21:00 | Kikinda | 3 : 0 | Vojvodina NS Seme 3 |
05.10
20:30
Partenon
Kragujevac Wild Boars
7
4
|
05.10.2020 20:30 | Partenon | 7 : 4 | Kragujevac Wild Boars | |||||
05.10
19:30
RB
KosjeriÄ
7
1
|
05.10.2020 19:30 | RB | 7 : 1 | KosjeriÄ | |||||
05.10
21:00
SeniÄani
Zlatar 033
5
4
|
05.10.2020 21:00 | SeniÄani | 5 : 4 | Zlatar 033 | |||||
05.10
19:00
SFU LeposaviÄ
RaŔka
7
2
|
05.10.2020 19:00 | SFU LeposaviÄ | 7 : 2 | RaÅ”ka |
05.10
20:00
Dinamo
Kikinda
12
0
|
05.10.2020 20:00 | Dinamo | 12 : 0 | Kikinda | |||||
05.10
19:30
Indians 2013
KraljeviÄevo
9
2
|
05.10.2020 19:30 | Indians 2013 | 9 : 2 | KraljeviÄevo |
05.10
21:00
LeteÄi BajmoÄani
ŽAK Junior
0
6
|
05.10.2020 21:00 | LeteÄi BajmoÄani | 0 : 6 | ŽAK Junior |
05.10
21:00
Bajina BaŔta
Zenon
11
1
|
05.10.2020 21:00 | Bajina BaŔta | 11 : 1 | Zenon |
05.10
17:00
Karanovac
AranÄelovac
5
0
|
05.10.2020 17:00 | Karanovac | 5 : 0 | AranÄelovac | |||||
05.10
20:30
Olimp
KaraÄorÄe 2015
5
5
|
05.10.2020 20:30 | Olimp | 5 : 5 | KaraÄorÄe 2015 |
05.10
19:30
Zufo
Ivanjica
2
5
|
05.10.2020 19:30 | Zufo | 2 : 5 | Ivanjica |