XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 799 utakmica za dan
Nedelja, 11 Oktobar 2020


Fudbal

Dinamo
Vranje
3 : 1
Železničar (P)
Pančevo
11.10.2020 15:00
Dinamo
3 : 1
Železničar (P)
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
11.10.2020 15:00
Sloga (K)
1 : 0
Budućnost
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Trayal
Kruševac
11.10.2020 15:00
Radnički (SM)
1 : 2
Trayal
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 0
Radnički 1912
Sombor
11.10.2020 15:00
Vojvodina 1928
0 : 0
Radnički 1912
Dunav
Stari Banovci
1 : 4
Tisa
Adorjan
11.10.2020 15:00
Dunav
1 : 4
Tisa
Bane 1931
Raška
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
11.10.2020 15:00
Bane 1931
1 : 1
Šumadija (A)
BASK
Beograd
1 : 1
BSK 1925
Batajnica
11.10.2020 14:00
BASK
1 : 1
BSK 1925
Zvezdara
Beograd
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
11.10.2020 14:00
Zvezdara
2 : 2
Radnički (NB)
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
11.10.2020 15:00
Vlasina
2 : 1
Timočanin
Radan
Lebane
3 : 1
Mladost
Medoševac
11.10.2020 15:00
Radan
3 : 1
Mladost
Rembas
Resavica
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
11.10.2020 15:00
Rembas
2 : 1
Jedinstvo (P)
Župa
Aleksandrovac
6 : 1
Kablovi
Zaječar
11.10.2020 15:00
Župa
6 : 1
Kablovi
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Pčinja
Trgovište
11.10.2020 11:00
Car Konstantin
1 : 1
Pčinja
Budućnost (P)
Popovac
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
11.10.2020 15:00
Budućnost (P)
2 : 0
OFK Sinđelić
SFS Borac
Paraćin
1 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
11.10.2020 11:00
SFS Borac
1 : 2
Radnički (S)
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 4
Šumadija (T)
Toponica
11.10.2020 15:00
OFK Ras
1 : 4
Šumadija (T)
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
11.10.2020 15:00
Vodojaža
2 : 0
Novi Pazar 1928
Radnik
Ušće
0 : 1
Korićani
Korićani
11.10.2020 15:00
Radnik
0 : 1
Korićani
Proleter
Pečenog
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
11.10.2020 11:00
Proleter
1 : 1
Mokra Gora
Real
Podunavci
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
11.10.2020 15:00
Real
3 : 0
Goč
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 1
OFK Napredak
Markovac
11.10.2020 15:00
Jasenica 2017
0 : 1
OFK Napredak
RSK
Rabrovo
2 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
11.10.2020 15:00
RSK
2 : 0
Pomoravlje
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
3 : 0
Sloboda
Lipe
11.10.2020 15:00
OFK Aranđelovac 1979
3 : 0
Sloboda
Rudar (S)
Stamnica
3 : 0
Sloga (B)
Batočina
11.10.2020 15:00
Rudar (S)
3 : 0
Sloga (B)
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 3
Borac 1932
Ralja
11.10.2020 15:00
Petar Dobrnjac
3 : 3
Borac 1932
Sloga (M)
Milatovac
1 : 3
Karađorđe
Topola
11.10.2020 15:00
Sloga (M)
1 : 3
Karađorđe
Borac (Ž)
Žabari
3 : 3
Zvižd
Kučevo
11.10.2020 15:00
Borac (Ž)
3 : 3
Zvižd
Polet (T)
Trbušani
3 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
11.10.2020 15:00
Polet (T)
3 : 1
Polet (Lj)
Rampa
Požega
2 : 2
Omladinac
Zablaće
11.10.2020 11:00
Rampa
2 : 2
Omladinac
Jasen
Brodarevo
4 : 0
Parmenac
Parmenac
11.10.2020 15:00
Jasen
4 : 0
Parmenac
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 4
Sevojno
Sevojno
11.10.2020 15:00
Sloboda (Č)
3 : 4
Sevojno
OFK Divci
Divci
3 : 0
Rubribreza
Rubribreza
11.10.2020 15:00
OFK Divci
3 : 0
Rubribreza
Radnički (K)
Klupci
1 : 4
Radnički (V)
Valjevo
11.10.2020 15:00
Radnički (K)
1 : 4
Radnički (V)
Zadrugar
Lajkovac
0 : 2
Rađevac
Krupanj
11.10.2020 15:00
Zadrugar
0 : 2
Rađevac
Borac (L)
Lešnica
0 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
11.10.2020 15:00
Borac (L)
0 : 0
Vrelo Sport
Sloga (B)
Bogosavac
7 : 0
Spartak 1924
Ljig
11.10.2020 15:00
Sloga (B)
7 : 0
Spartak 1924
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
0 : 0
Mladost (T)
Turija
11.10.2020 15:00
Vojvodina (BG)
0 : 0
Mladost (T)
Tavankut
Tavankut
2 : 2
Mladost APA
Apatin
11.10.2020 15:00
Tavankut
2 : 2
Mladost APA
Mladost
Omoljica
6 : 2
Radnički (K)
Kovin
11.10.2020 15:00
Mladost
6 : 2
Radnički (K)
Borac
Starčevo
3 : 0
ŽAK
Kikinda
11.10.2020 15:00
Borac
3 : 0
ŽAK
Banat
Čenta
1 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
11.10.2020 15:00
Banat
1 : 0
Crvena zvezda
Podunavac
Belegiš
0 : 0
Index
Novi Sad
11.10.2020 15:00
Podunavac
0 : 0
Index
Sremac Vojka
Vojka
2 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
11.10.2020 15:00
Sremac Vojka
2 : 1
Crvena Zvezda
Jugović
Kać
1 : 4
Budućnost
Salaš Noćajski
11.10.2020 15:00
Jugović
1 : 4
Budućnost
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Jadran
Golubinci
11.10.2020 15:00
Sloboda
2 : 0
Jadran
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Sloga (M)
Majdevo
11.10.2020 15:00
OFK Lugomir
1 : 0
Sloga (M)
Moravac 2015
Krušar
1 : 4
Sloga (D)
Despotovac
11.10.2020 15:00
Moravac 2015
1 : 4
Sloga (D)
Bošnjane
Bošnjane
1 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
11.10.2020 15:00
Bošnjane
1 : 2
Jastrebac
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
11.10.2020 15:00
Temnić 1924
1 : 0
Jedinstvo (M)
Tanasko Rajić
Pirot
4 : 0
Branik
Štubik
11.10.2020 13:00
Tanasko Rajić
4 : 0
Branik
Rajko Mitić
Bela Palanka
4 : 2
OFK 019
Zaječar
11.10.2020 15:00
Rajko Mitić
4 : 2
OFK 019
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
OFK Slatina
Bor
11.10.2020 15:00
Hajduk Veljko
2 : 1
OFK Slatina
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
OFK Niš
Niš
11.10.2020 15:00
Zemljoradnik
2 : 1
OFK Niš
Orljane
Orljane
0 : 2
Morava
Žitkovac
11.10.2020 15:00
Orljane
0 : 2
Morava
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
11.10.2020 15:00
Jedinstvo (GM)
1 : 1
OFK Brzi Brod
Bukovik
Razanj
2 : 0
Malošište
Malošište
11.10.2020 15:00
Bukovik
2 : 0
Malošište
Delijski Vis
Niš
2 : 0
Naisus 1977
Rožina
11.10.2020 15:00
Delijski Vis
2 : 0
Naisus 1977
Dobrič
Pejkovac
1 : 1
Gracko
Staro Gracko
11.10.2020 15:00
Dobrič
1 : 1
Gracko
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
0 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
11.10.2020 15:00
Jedinstvo (GS)
0 : 0
Svetlost
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 0
Jablanica
Medveđa
11.10.2020 15:00
Vranjska Banja
0 : 0
Jablanica
Alakince
Alakince
5 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
11.10.2020 15:00
Alakince
5 : 1
Jedinstvo (G)
Vrčin
Vrčin
0 : 4
Komgrap
Beograd
11.10.2020 14:00
Vrčin
0 : 4
Komgrap
Borac (L)
Lazarevac
4 : 1
Budućnost (Z)
Zvečka
11.10.2020 10:00
Borac (L)
4 : 1
Budućnost (Z)
Srem
Jakovo
1 : 1
Milutinac
Zemun
11.10.2020 14:00
Srem
1 : 1
Milutinac
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 2
Prva iskra
Barič
11.10.2020 14:00
Poštar Zvezdara
0 : 2
Prva iskra
Kosmaj
Ralja
2 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
11.10.2020 14:00
Kosmaj
2 : 0
Mladost (C)
Torlak
Beograd
5 : 2
BSK 1926
Baćevac
11.10.2020 10:00
Torlak
5 : 2
BSK 1926
Sloga
Minićevo
0 : 5
Midžor
Kalna
11.10.2020 14:30
Sloga
0 : 5
Midžor
Kosovo
Zvezdan
2 : 0
Osnić
Osnić
11.10.2020 14:30
Kosovo
2 : 0
Osnić
Šljivar
Šljivar
1 : 1
Ozren
Sokobanja
11.10.2020 14:30
Šljivar
1 : 1
Ozren
Rudar (P)
Podvis
1 : 2
Trebič
Sokobanja
11.10.2020 14:30
Rudar (P)
1 : 2
Trebič
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 0
Graničar
Veliki Izvor
11.10.2020 14:30
OFK Rtanj
3 : 0
Graničar
Mačkovac
Mačkovac
2 : 1
Čitluk
Čitluk
11.10.2020 15:00
Mačkovac
2 : 1
Čitluk
Sloga (D)
Dašnica
2 : 0
Vinogradar
Zleginje
11.10.2020 15:00
Sloga (D)
2 : 0
Vinogradar
Sloga (L)
Lozna
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
11.10.2020 15:00
Sloga (L)
3 : 0
Mladost (DK)
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 2
Mladost (T)
Toljevac
11.10.2020 15:00
Sloga (Ć)
0 : 2
Mladost (T)
Kupci
Kupci
2 : 2
Žabare
Žabare
11.10.2020 15:00
Kupci
2 : 2
Žabare
Gradina
Pejovac
3 : 1
Sebečevac
Sebečevac
11.10.2020 15:00
Gradina
3 : 1
Sebečevac
Trudbenik
Stalać
12 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
11.10.2020 15:00
Trudbenik
12 : 0
Ribnik
Radnički
Šid
5 : 0
LSK
Laćarak
11.10.2020 15:00
Radnički
5 : 0
LSK
Borac (K)
Klenak
3 : 2
Sloga
Voganj
11.10.2020 15:00
Borac (K)
3 : 2
Sloga
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Napredak
Popinci
11.10.2020 15:00
Hajduk (B)
1 : 1
Napredak
Ljukovo
Ljukovo
4 : 1
BSK
Bešenovo
11.10.2020 15:00
Ljukovo
4 : 1
BSK
Hajduk (V)
Višnjićevo
0 : 3
Donji Srem 2015
Pećinci
11.10.2020 15:00
Hajduk (V)
0 : 3
Donji Srem 2015
Borac (M)
Martinci
1 : 0
Železničar
Inđija
11.10.2020 15:00
Borac (M)
1 : 0
Železničar
PSK
Putinci
3 : 1
Rudar
Vrdnik
11.10.2020 15:00
PSK
3 : 1
Rudar
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 1
GFK Sloven
Ruma
11.10.2020 15:00
Mitros
1 : 1
GFK Sloven
Dolina
Padina
5 : 1
Jugoslavija
Jabuka
11.10.2020 15:00
Dolina
5 : 1
Jugoslavija
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 0
Strela
Ivanovo
11.10.2020 15:00
Budućnost (A)
4 : 0
Strela
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
11.10.2020 15:00
Stari Tamiš
0 : 2
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 4
Hajdučica
Hajdučica
11.10.2020 15:00
Sloga (BNS)
1 : 4
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Partizan (U)
Uljma
11.10.2020 15:00
Potporanj
1 : 0
Partizan (U)
Polet (Id)
Idvor
4 : 1
Banat (I)
Ilandža
11.10.2020 15:00
Polet (Id)
4 : 1
Banat (I)
Partizan (G)
Gaj
6 : 3
Spartak 1911
Debeljača
11.10.2020 15:00
Partizan (G)
6 : 3
Spartak 1911
ŽAK
Sombor
4 : 0
Polet
Karavukovo
11.10.2020 15:00
ŽAK
4 : 0
Polet
Slavija
Pivnice
2 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
11.10.2020 15:00
Slavija
2 : 0
Budućnost (M)
Kulpin
Kulpin
1 : 1
Tvrđava
Bač
11.10.2020 15:00
Kulpin
1 : 1
Tvrđava
Maglić
Bački Maglić
1 : 3
BSK
Bački Brestovac
11.10.2020 15:00
Maglić
1 : 3
BSK
Omladinac
Bukovac
0 : 2
SU Stanišić 1920
Stanišić
11.10.2020 15:00
Omladinac
0 : 2
SU Stanišić 1920
Rusin
Ruski Krstur
4 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
11.10.2020 15:00
Rusin
4 : 2
Zadrugar
Budućnost (G)
Gložan
1 : 3
Budućnost (P)
Parage
11.10.2020 15:00
Budućnost (G)
1 : 3
Budućnost (P)
Borac 46
Obrovac
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
11.10.2020 15:00
Borac 46
2 : 1
Kordun
Budućnost
Savino Selo
1 : 1
Senta
Senta
11.10.2020 15:00
Budućnost
1 : 1
Senta
Obilić
Zmajevo
1 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
11.10.2020 15:00
Obilić
1 : 1
Sutjeska
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Sloga
Ostojićevo
11.10.2020 15:00
Preporod
3 : 0
Sloga
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
11.10.2020 15:00
Eđšeg
0 : 1
Proleter (Nj)
OFK Klek
Klek
2 : 1
MSK
Mihajlovo
11.10.2020 14:30
OFK Klek
2 : 1
MSK
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
9 : 0
Lehel
Mužlja
11.10.2020 14:30
Mladost (BD)
9 : 0
Lehel
2. Oktobar
Kumane
0 : 3
Crvena zvezda
Rusko Selo
11.10.2020 14:30
2. Oktobar
0 : 3
Crvena zvezda
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
11.10.2020 14:30
Vojvodina (NM)
1 : 3
Mladost (L)
Borac
Aleksandrovo
1 : 1
Potisje
Knićanin
11.10.2020 14:30
Borac
1 : 1
Potisje
Tamiš
Farkaždin
1 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
11.10.2020 14:30
Tamiš
1 : 0
Vojvodina (B)
Polet
Nakovo
3 : 0
ASK
Aradac
11.10.2020 14:30
Polet
3 : 0
ASK
Pobeda
Golobok
0 : 2
Polet
Trnovče
11.10.2020
Pobeda
0 : 2
Polet
Sloga (M)
Miloševac
1 : 2
Obilić
Staro Selo
11.10.2020
Sloga (M)
1 : 2
Obilić
Podunavac
Udovice
1 : 1
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
11.10.2020
Podunavac
1 : 1
Radnik (SP)
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
11.10.2020
Crvena zvezda
1 : 3
Železničar Kusadak
Sloga (L)
Lugavčina
6 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
11.10.2020
Sloga (L)
6 : 0
Bresje Superior
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 3
Osipaonica
Osipaonica
11.10.2020
Mladi radnik 1940
0 : 3
Osipaonica
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 0
Bačinac
Bačinac
11.10.2020
Mladi borac
2 : 0
Bačinac
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
Marjan (K)
Knić
11.10.2020 15:00
Prvi srpski ustanak
3 : 0
Marjan (K)
Lokomotiva
Lapovo
4 : 0
Plaskovac
Plaskovac
11.10.2020 15:00
Lokomotiva
4 : 0
Plaskovac
Sloga (Z)
Zagorica
2 : 1
ŽSK
Žirovnica
11.10.2020 15:00
Sloga (Z)
2 : 1
ŽSK
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 2
Omladinac
Donja Rača
11.10.2020 15:00
Šumadinac (S)
3 : 2
Omladinac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 1
Trnava
Donja Trnava
11.10.2020 15:00
Partizan (BB)
2 : 1
Trnava
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 4
Jasenica (B)
Božurnja
11.10.2020 15:00
Vinča
3 : 4
Jasenica (B)
Grizli ML
Saranovo
1 : 0
Banja 1957
Banja
11.10.2020 15:00
Grizli ML
1 : 0
Banja 1957
Partizan 1945
Darosava
1 : 2
Borac (P)
Pajsijević
11.10.2020 15:00
Partizan 1945
1 : 2
Borac (P)
Šumadinac 1913
Natalinci
1 : 1
BSK
Belosavci
11.10.2020 15:00
Šumadinac 1913
1 : 1
BSK
DIF
Beograd
1 : 1
Hajduk
Beograd
11.10.2020 14:00
DIF
1 : 1
Hajduk
Balkan Mirijevo
Beograd
4 : 1
Institut
Zemun Polje
11.10.2020 14:00
Balkan Mirijevo
4 : 1
Institut
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 3
Postar 1930
Beograd
11.10.2020 14:00
Posavac Tišma
0 : 3
Postar 1930
Heroj Polet
Jajinci
4 : 0
Borac (P)
Progar
11.10.2020 14:00
Heroj Polet
4 : 0
Borac (P)
Umka
Umka
4 : 0
Šumadinac
Bečmen
11.10.2020 14:00
Umka
4 : 0
Šumadinac
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 0
011
Beograd
11.10.2020 14:00
PKB Kovilovo
2 : 0
011
Duboko
Mala Moštanica
2 : 2
Mladi borac
Županjac
11.10.2020 14:00
Duboko
2 : 2
Mladi borac
OFK Budućnost
Dudovica
8 : 3
Polet
Grabovac
11.10.2020 14:00
OFK Budućnost
8 : 3
Polet
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 1
Radnički
Rudovci
11.10.2020 14:00
OFK Zabrežje
1 : 1
Radnički
OFK Borac
Arnajevo
2 : 2
Vranić
Vranić
11.10.2020 14:00
OFK Borac
2 : 2
Vranić
Zvezda
Konatice
3 : 1
Strelac
Mislođin
11.10.2020 14:00
Zvezda
3 : 1
Strelac
Jedinstvo
Dren
0 : 3
Omladinac
Veliko Polje
11.10.2020 14:00
Jedinstvo
0 : 3
Omladinac
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
0 : 5
Zuce 2019
Zuce
11.10.2020 14:00
SUF Kovačevac 1956
0 : 5
Zuce 2019
Boleč
Grocka
6 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
11.10.2020 14:00
Boleč
6 : 1
Ivanča
Kosmajac
Koraćica
0 : 1
Rabrovac
Rabrovac
11.10.2020 14:00
Kosmajac
0 : 1
Rabrovac
Zaklopača
Zaklopača
0 : 4
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
11.10.2020 14:00
Zaklopača
0 : 4
Kaluđerica 1969
Pudarci
Pudarci
0 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
11.10.2020 14:00
Pudarci
0 : 0
Velika Krsna
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 3
Titel
Titel
11.10.2020 15:00
Fruškogorac
2 : 3
Titel
ŽSK
Žabalj
1 : 0
OFK Sirig
Sirig
11.10.2020 15:00
ŽSK
1 : 0
OFK Sirig
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 3
Veternik
Veternik
11.10.2020 15:00
Petrovaradin
0 : 3
Veternik
Bačka 1923
Đurđevo
4 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
11.10.2020 15:00
Bačka 1923
4 : 0
Šajkaš 1908
Tatra
Kisač
0 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
11.10.2020 15:00
Tatra
0 : 1
Jedinstvo
Bačka (B)
Begeč
1 : 0
Hajduk
Čurug
11.10.2020 15:00
Bačka (B)
1 : 0
Hajduk
Urovica
Urovica
5 : 3
Poreč
Donji milanovac
11.10.2020 15:00
Urovica
5 : 3
Poreč
Radnički
Klokočevac
2 : 6
Nemetali
Donja Bela Reka
11.10.2020 15:00
Radnički
2 : 6
Nemetali
Ključ
Podvrška
0 : 1
Polet
Jabukovac
11.10.2020 11:00
Ključ
0 : 1
Polet
Blizna
Blizna
2 : 3
Brestovac
Borski Brestovac
11.10.2020 15:00
Blizna
2 : 3
Brestovac
Šumadija 1934
Drača
2 : 1
Maršić
Maršić
11.10.2020 15:00
Šumadija 1934
2 : 1
Maršić
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
11.10.2020 15:00
Kutlovo
2 : 1
21. oktobar
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
11.10.2020 15:00
Jedinstvo
2 : 1
Mladost (P)
Šumadinac KG
Kragujevac
0 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
11.10.2020 15:00
Šumadinac KG
0 : 0
Pobeda 1926
Mladost (L)
Lalinac
0 : 0
Morava
Krušce
11.10.2020 15:00
Mladost (L)
0 : 0
Morava
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 2
Omladinac
Gornji Komren
11.10.2020 15:00
Čegar 1946
0 : 2
Omladinac
Crvena zastava
Hum
2 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
11.10.2020 15:00
Crvena zastava
2 : 2
Sloboda
Čegar 2013
Kamenica
2 : 2
Mladost (DK)
Donji Komren
11.10.2020 15:00
Čegar 2013
2 : 2
Mladost (DK)
Aluminjum
Niš
0 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
11.10.2020 15:00
Aluminjum
0 : 0
Stevan Nešticki
Palilulac
Niš
1 : 1
Radnički 1936
Trupale
11.10.2020 15:00
Palilulac
1 : 1
Radnički 1936
Planinac 1933
Prva Kutina
3 : 0
Vulkan 1963
Brenica
11.10.2020 15:00
Planinac 1933
3 : 0
Vulkan 1963
Sloga (L)
Lučica
2 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
11.10.2020 15:00
Sloga (L)
2 : 2
Napredak 1936
Sirakovo
Sirakovo
3 : 3
Obilić
Živica
11.10.2020 15:00
Sirakovo
3 : 3
Obilić
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 3
Rudar 2001
Kostolac
11.10.2020 15:00
Mlava (ML)
1 : 3
Rudar 2001
Borac (K)
Klenovnik
1 : 0
Napredak Simićevo
Simićevo
11.10.2020 15:00
Borac (K)
1 : 0
Napredak Simićevo
Rudar (Kr)
Krepoljin
0 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
11.10.2020 15:00
Rudar (Kr)
0 : 3
Omladinac (Š)
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 3
Budućnost (V)
Vezičevo
11.10.2020 15:00
Mladost (B)
1 : 3
Budućnost (V)
Integral
Batuša
4 : 0
Manastirica
Manastirica
11.10.2020 15:00
Integral
4 : 0
Manastirica
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 3
Mladost
Batušinac
11.10.2020 15:00
Radnički 1947
1 : 3
Mladost
Borac
Azbresnica
0 : 3
Moravac (Č)
Čečina
11.10.2020 15:00
Borac
0 : 3
Moravac (Č)
Radnički 1924
Kočane
1 : 0
Taskovići
Taskovići
11.10.2020 15:00
Radnički 1924
1 : 0
Taskovići
Sloga
Korman
2 : 5
OFK Rutevac 1908
Rutevac
11.10.2020 15:00
Sloga
2 : 5
OFK Rutevac 1908
Rasovača
Rasovača
3 : 3
Svrljig
Svrljig
11.10.2020 15:00
Rasovača
3 : 3
Svrljig
Jastrebac
Tešica
3 : 0
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
11.10.2020 15:00
Jastrebac
3 : 0
Moravac (ZT)
Pobeda
Rusna
0 : 1
Elid
Donji Dušnik
11.10.2020 15:00
Pobeda
0 : 1
Elid
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Mataruge
Mataruge
11.10.2020 15:30
Granit
1 : 1
Mataruge
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
11.10.2020 15:30
Jovo Kursula
2 : 0
Popovići Vrnjci
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
11.10.2020 15:30
Budućnost
3 : 0
Jedinstvo 2017
Gruža
Vitanovac
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
11.10.2020 15:30
Gruža
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Ribnica
Jovac
11.10.2020 15:30
Ibar
3 : 1
Ribnica
Sloga
Voljavče
2 : 2
Juhor (G)
Glavinci
11.10.2020 15:00
Sloga
2 : 2
Juhor (G)
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
11.10.2020 15:00
Mladost (J)
1 : 0
Rudar
Dragocvet
Dragocvet
5 : 3
Javor
Sladaja
11.10.2020 15:00
Dragocvet
5 : 3
Javor
OFK Juhor 2016
Potočac
1 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
11.10.2020 15:00
OFK Juhor 2016
1 : 1
Budućnost (Đ)
Napredak
Drenovac
3 : 0
Mladost (K)
Končarevo
11.10.2020 15:00
Napredak
3 : 0
Mladost (K)
Orlovi
Jasenovo
3 : 0
Morava (R)
Ribare
11.10.2020 15:00
Orlovi
3 : 0
Morava (R)
Partizan
Majur
4 : 4
Kolare
Kolare
11.10.2020 15:00
Partizan
4 : 4
Kolare
Joks Junajted
Mionica
2 : 0
Iskra
Donja Bukovica
11.10.2020 15:00
Joks Junajted
2 : 0
Iskra
Kolubara 2
Valjevo
1 : 2
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
11.10.2020 15:00
Kolubara 2
1 : 2
Strmovo 1968
OFK Senjak
Valjevo
7 : 3
OFK Brđanac
Valjevo
11.10.2020 15:00
OFK Senjak
7 : 3
OFK Brđanac
Dimitrije Tucović
Ćelije
5 : 0
Trlić
Trlić
11.10.2020 15:00
Dimitrije Tucović
5 : 0
Trlić
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
Pambukovica
Pambukovica
11.10.2020 15:00
Tvrdojevac
2 : 0
Pambukovica
Polet
Stajkovce
1 : 3
Vučje
Vučje
11.10.2020 15:00
Polet
1 : 3
Vučje
OFK Brza
Brza
1 : 0
Donja Lomnica
Donja Lomnica
11.10.2020 15:00
OFK Brza
1 : 0
Donja Lomnica
Umac
Miroševce
2 : 0
Progres
Ladovica
11.10.2020 15:00
Umac
2 : 0
Progres
Bobište
Bobište
5 : 1
Gradac
Konopnica
11.10.2020 15:00
Bobište
5 : 1
Gradac
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
11.10.2020 11:00
Bratstvo
3 : 1
Zloćudovo
Mladost 1959
Vinarce
2 : 0
BSK
Belanovce
11.10.2020 15:00
Mladost 1959
2 : 0
BSK
Sloga
Lipovica
4 : 2
Mladi borac
Živkovo
11.10.2020 15:00
Sloga
4 : 2
Mladi borac
Moravac
Pečenjevce
2 : 2
Železničar
Brestovac
11.10.2020 15:00
Moravac
2 : 2
Železničar
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
11.10.2020 15:00
Plantaža
3 : 1
Sloboda
Real
Donja Jajina
2 : 3
Milanovo
Milanovo
11.10.2020 15:00
Real
2 : 3
Milanovo
OFK Morava
Leskovac
4 : 0
Šumadija
Razgojna
11.10.2020 15:00
OFK Morava
4 : 0
Šumadija
Dragačevo
Guča
4 : 1
Prilike
Prilike
11.10.2020 15:00
Dragačevo
4 : 1
Prilike
Morava
Katrga
3 : 2
Jedinstvo
Puhovo
11.10.2020 15:00
Morava
3 : 2
Jedinstvo
Spartak
Trnava
0 : 3
Slatina
Slatina
11.10.2020 15:00
Spartak
0 : 3
Slatina
Ozremica
Beršići
2 : 1
Rakova
Rakova
11.10.2020 15:00
Ozremica
2 : 1
Rakova
Voćar
Kotraža
1 : 0
Ovčar
Markovica
11.10.2020 15:00
Voćar
1 : 0
Ovčar
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 1
Mladost (P)
Preljina
11.10.2020 15:00
Jedinstvo (K)
4 : 1
Mladost (P)
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
11.10.2020 15:00
Backovac Junajted
0 : 1
Donja Vrbava
Orlovac
Mrčajevci
1 : 1
Ozrem PMH
Ozrem
11.10.2020 15:00
Orlovac
1 : 1
Ozrem PMH
Rudar
Bresnica
2 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
11.10.2020 15:00
Rudar
2 : 1
Zadrugar
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Napredak
Svračkovci
11.10.2020 15:00
Jedinstvo (GG)
2 : 1
Napredak
Spartak
Pirot
1 : 0
Željuša
Željuša
11.10.2020 15:00
Spartak
1 : 0
Željuša
Pobeda
Držina
2 : 2
Gnjilan
Gnjilan
11.10.2020 15:00
Pobeda
2 : 2
Gnjilan
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 1
Dragoš
Pirot
11.10.2020 15:00
Sloga
1 : 1
Dragoš
Karađorđe
Mišar
1 : 4
Cer (PE)
Petkovica
11.10.2020 15:00
Karađorđe
1 : 4
Cer (PE)
Jedinstvo
Štitar
2 : 2
Gučevo 1929
Banja Koviljača
11.10.2020 15:00
Jedinstvo
2 : 2
Gučevo 1929
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
11.10.2020 15:00
Podrinje
4 : 1
Hajduk Stanko
Sloga (KR)
Krnić
1 : 2
Rudar
Brasina
11.10.2020 15:00
Sloga (KR)
1 : 2
Rudar
Vidojevica
Lešnica
3 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
11.10.2020 11:00
Vidojevica
3 : 1
Mladost
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
11.10.2020 15:00
Cer (JL)
3 : 0
Milan Orlić
Mladi borac
Dublje
0 : 1
Drina
Badovinci
11.10.2020 15:00
Mladi borac
0 : 1
Drina
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 0
Duško
Klenje
11.10.2020 15:00
Sloga (LŠ)
3 : 0
Duško
Lugina
Preševo
1 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
11.10.2020 14:30
Lugina
1 : 1
Mladost (B)
Levosoje
Levosoje
2 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
11.10.2020 14:30
Levosoje
2 : 2
BSK Bujanovac
Trnovac
Trnovac
7 : 4
Čelik
Belo polje
11.10.2020 14:30
Trnovac
7 : 4
Čelik
Pavlovac
Pavlovac
1 : 1
Mineralac
Vranjska Banja
11.10.2020 14:30
Pavlovac
1 : 1
Mineralac
Vihor
Žbevac
3 : 2
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
11.10.2020 14:30
Vihor
3 : 2
FSU Južna pruga
Zvečan
Zvečan
7 : 1
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
11.10.2020 15:30
Zvečan
7 : 1
OFK Dif
Jastrebac
Blace
3 : 0
Dunđerski
Voljčinac
11.10.2020 15:00
Jastrebac
3 : 0
Dunđerski
NS Tatko
Stara Bozurna
3 : 0
Jastreb
Blace
11.10.2020 15:00
NS Tatko
3 : 0
Jastreb
Omladinac
Podina
3 : 0
Mladost 1982
Donji Drenovac
11.10.2020 15:00
Omladinac
3 : 0
Mladost 1982
Kaćuša
Kuršumlija
0 : 3
Real
Jasenica (Žitorađa)
11.10.2020 15:00
Kaćuša
0 : 3
Real
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
2 : 4
Jug Bogdan
Đakus
11.10.2020 15:00
Spartak
2 : 4
Jug Bogdan
Partizanski put
Grudaš
2 : 2
Akademija 10
Prokuplje
11.10.2020 15:00
Partizanski put
2 : 2
Akademija 10
Polet
Samarinovac
4 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
11.10.2020 15:00
Polet
4 : 0
Pobeda
Kosovac
Prokuplje
2 : 0
Borac
Držanovac
11.10.2020 15:00
Kosovac
2 : 0
Borac
Vinogradar
Riljac
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
11.10.2020 15:00
Vinogradar
2 : 0
Stari Trstenik
Polet 57
Milutovac
2 : 0
Gradac
Pločnik
11.10.2020 15:00
Polet 57
2 : 0
Gradac
14. Oktobar
Izbenica
3 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
11.10.2020 15:00
14. Oktobar
3 : 2
Beli Orlovi
Župski biseri
Lacisled
3 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
11.10.2020 15:00
Župski biseri
3 : 0
Kamenorezac 76
Polet
Izbište
5 : 1
Graničar
Miletićevo
11.10.2020 15:00
Polet
5 : 1
Graničar
Ševac
Kusić
0 : 0
Ratar
Kruščica
11.10.2020 15:00
Ševac
0 : 0
Ratar
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 2
Banat (D)
Dupljaja
11.10.2020 15:00
Karaš (K)
0 : 2
Banat (D)
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 1
Dunav
Banatska Palanka
11.10.2020 15:00
Partizan (K)
3 : 1
Dunav
Vulturul
Grebenac
4 : 0
Omladinac
Zagajica
11.10.2020 15:00
Vulturul
4 : 0
Omladinac
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
11.10.2020 15:00
Karaš (J)
1 : 3
Borac (VG)
Omladinac (D)
Deliblato
12 : 0
Borac (P)
Pločica
11.10.2020 15:00
Omladinac (D)
12 : 0
Borac (P)
Jedinstvo (D)
Dubovac
0 : 2
Proleter
Mramorak
11.10.2020 15:00
Jedinstvo (D)
0 : 2
Proleter
Kolonija
Kovin
1 : 3
Mladost (V)
Vojlovica
11.10.2020 15:00
Kolonija
1 : 3
Mladost (V)
BSK Bavanište
Bavanište
4 : 2
Dolovo
Dolovo
11.10.2020 15:00
BSK Bavanište
4 : 2
Dolovo
Šumar
Ogar
2 : 1
ČSK
Čortanovci
11.10.2020 15:00
Šumar
2 : 1
ČSK
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 2
Graničar
Obrež
11.10.2020 15:00
Hrtkovci
0 : 2
Graničar
Radnički
Irig
4 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
11.10.2020 15:00
Radnički
4 : 0
Srem
Dunav
Novi Slankamen
1 : 3
Jedinstvo
Platičevo
11.10.2020 15:00
Dunav
1 : 3
Jedinstvo
Mladost
Buđanovci
2 : 6
Krušedol
Krušedol
11.10.2020 15:00
Mladost
2 : 6
Krušedol
Sremac
Deč
4 : 2
Polet
Novi Karlovci
11.10.2020 15:00
Sremac
4 : 2
Polet
Kameni
Ašanja
0 : 2
Fruškogorac
Krčedin
11.10.2020 15:00
Kameni
0 : 2
Fruškogorac
OFK Brestač
Brestač
0 : 0
Napredak
Žarkovac
11.10.2020 15:00
OFK Brestač
0 : 0
Napredak
Sloboda
Šašinci
2 : 1
Graničar 1924
Adaševci
11.10.2020 15:00
Sloboda
2 : 1
Graničar 1924
Trgovački
Sremska Mitrovica
3 : 1
Sloga
Čalma
11.10.2020 15:00
Trgovački
3 : 1
Sloga
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
11.10.2020 10:00
Obilić 1993
1 : 0
Fruška Gora
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
11.10.2020 15:00
Graničar (K)
1 : 1
OFK Bikić
Sremac (J)
Jarak
1 : 1
Erdevik 2017
Erdevik
11.10.2020 15:00
Sremac (J)
1 : 1
Erdevik 2017
Sremac (B)
Berkasovo
6 : 0
Jednota
Šid
11.10.2020 15:00
Sremac (B)
6 : 0
Jednota
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 1
Jedinstvo
Ruma
11.10.2020 15:00
Fruškogorac
1 : 1
Jedinstvo
Zmaj
Noćaj
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
11.10.2020 15:00
Zmaj
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 4
Bilećanin
Sečanj
11.10.2020
OFK Stajićevo
1 : 4
Bilećanin
Zlatica
Zlatica
0 : 7
OFK Gradnulica
Zrenjanin
11.10.2020
Zlatica
0 : 7
OFK Gradnulica
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
1 : 1
Zadrugar
Lazarevo
11.10.2020 15:00
ŽFK Banat Bagljaš
1 : 1
Zadrugar
Naftagas
Boka
4 : 1
Tisa 1933
Taraš
11.10.2020
Naftagas
4 : 1
Tisa 1933
Mladost (R)
Rajkovac
2 : 4
B 2000
Aranđelovac
11.10.2020 15:00
Mladost (R)
2 : 4
B 2000
Vrbica
Aranđelovac
4 : 1
Brezovac
Brezovac
11.10.2020 15:00
Vrbica
4 : 1
Brezovac
Gorski Car
Garaši
2 : 1
Borac
Kloka
11.10.2020 10:00
Gorski Car
2 : 1
Borac
Budućnost
Blaznava
1 : 2
Šamot
Aranđelovac
11.10.2020 15:00
Budućnost
1 : 2
Šamot
Mladost (J)
Jelenac
4 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
11.10.2020 11:00
Mladost (J)
4 : 1
Trešnjevica
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 0
Kopljari
Kopljari
11.10.2020 15:00
Radoje Domanović
0 : 0
Kopljari
Mladi radnik (D)
Dragušica
0 : 0
Jedinstvo (O)
Oplanić
11.10.2020 15:00
Mladi radnik (D)
0 : 0
Jedinstvo (O)
Šumadija (S)
Sipić
2 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
11.10.2020 15:00
Šumadija (S)
2 : 0
Napredak (MK)
Badnjevac
Badnjevac
4 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
11.10.2020 15:00
Badnjevac
4 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Karađorđe (V)
Vučić
3 : 2
Kruševica 1980
Kneževac
11.10.2020 11:00
Karađorđe (V)
3 : 2
Kruševica 1980
BSK
Borač
4 : 0
Mladost (R)
Rašković
11.10.2020 15:00
BSK
4 : 0
Mladost (R)
Čestin
Čestin
3 : 3
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
11.10.2020 11:00
Čestin
3 : 3
Karađorđe 2013 (Viš)
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 3
Kula
Kula
11.10.2020 15:00
OFK Odžaci
0 : 3
Kula
Polet
Sivac
3 : 0
Mladost
Kruščić
11.10.2020 15:00
Polet
3 : 0
Mladost
Bratstvo 2019
Prigrevica
7 : 2
Jedinstvo
Ribarevo
11.10.2020 15:00
Bratstvo 2019
7 : 2
Jedinstvo
Lipar
Lipar
6 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
11.10.2020 15:00
Lipar
6 : 0
Dinamo 1923
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
Dunav
Bački Monoštor
11.10.2020 15:00
Terekveš
3 : 0
Dunav
Omladinac
Deronje
3 : 0
Hajduk
Stapar
11.10.2020 15:00
Omladinac
3 : 0
Hajduk
OFK Hajduk
Novi Sad
4 : 9
Slanobarac
Budisava
11.10.2020 10:00
OFK Hajduk
4 : 9
Slanobarac
Sloga
Lok
0 : 3
Obilić
Vilovo
11.10.2020 15:00
Sloga
0 : 3
Obilić
Proleter
Banoštor
3 : 1
Čenej
Čenej
11.10.2020 15:00
Proleter
3 : 1
Čenej
Borac (R)
Rakovac
1 : 0
Hajduk (G)
Gardinovci
11.10.2020 15:00
Borac (R)
1 : 0
Hajduk (G)
Dinamo
Budisava
2 : 1
Vinogradar
Ledinci
11.10.2020 15:00
Dinamo
2 : 1
Vinogradar
Košutnjak
Kragujevac
5 : 1
Dobrača
Dobrača
11.10.2020 15:00
Košutnjak
5 : 1
Dobrača
Partizan
Cerovac
3 : 6
Bratstvo 1975
Erdeč
11.10.2020 15:00
Partizan
3 : 6
Bratstvo 1975
Ćava
Grošnica
1 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
11.10.2020 15:00
Ćava
1 : 0
OFK Žeželj
Divostin
Kragujevac
5 : 0
Jadran
Kragujevac
11.10.2020 15:00
Divostin
5 : 0
Jadran
Batovac
Batovac
5 : 4
Barič
Barič
11.10.2020 15:00
Batovac
5 : 4
Barič
Dizel
Bare
0 : 1
BSK 1931
Brežane
11.10.2020 15:00
Dizel
0 : 1
BSK 1931
Pek
Kusiće
1 : 3
Stig 1955
Beranje
11.10.2020 15:00
Pek
1 : 3
Stig 1955
Baštovan 2015
Carevac
1 : 0
Mladi Borac
Majilovac
11.10.2020 15:00
Baštovan 2015
1 : 0
Mladi Borac
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
11.10.2020 15:00
Ljubičevo
2 : 1
Napredak (B)
Borac 2016
Donja Kruševica
2 : 2
Mlava (B)
Bratinac
11.10.2020 15:00
Borac 2016
2 : 2
Mlava (B)
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Sloga (M)
Mustapić
11.10.2020 15:00
Polet (V)
2 : 1
Sloga (M)
Rekreativo 011
Beograd
2 : 3
Velika Moštanica
Velika Moštanica
11.10.2020 10:00
Rekreativo 011
2 : 3
Velika Moštanica
Busije
Zemun
0 : 0
BUSK
Beograd
11.10.2020 14:00
Busije
0 : 0
BUSK
Zmaj 1953
Zemun
0 : 1
13. maj
Zemun
11.10.2020 14:00
Zmaj 1953
0 : 1
13. maj
Dedinje
Beograd
0 : 0
Bežanija
Beograd
11.10.2020 12:00
Dedinje
0 : 0
Bežanija
Avala 1939
Beli Potok
4 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
11.10.2020 14:00
Avala 1939
4 : 0
Lepušnica
Mladi proleter
Beograd
2 : 4
Minel
Ripanj
11.10.2020 11:00
Mladi proleter
2 : 4
Minel
Sveti Stefan
Slanci
3 : 1
OFK Crvenka
Borča
11.10.2020 14:00
Sveti Stefan
3 : 1
OFK Crvenka
Pinosava
Pinosava
0 : 1
Resnik
Resnik
11.10.2020 14:00
Pinosava
0 : 1
Resnik
OFK Boždarevac
Boždarevac
1 : 1
Rušanj
Rušanj
11.10.2020 14:00
OFK Boždarevac
1 : 1
Rušanj
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 1
Beljina
Beljina
11.10.2020 14:00
Veliki Borak
0 : 1
Beljina
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 0
Stubal
Stubal
11.10.2020 15:30
Jedinstvo (D)
1 : 0
Stubal
Mineral 2015
Rudno
1 : 1
Lazac
Lazac
11.10.2020 15:30
Mineral 2015
1 : 1
Lazac
Miločajac
Miločaj
0 : 2
Zvezda
Čukojevac
11.10.2020 11:00
Miločajac
0 : 2
Zvezda
Borac (A)
Adrani
1 : 1
Mladost 1925
Oplanići
11.10.2020 15:30
Borac (A)
1 : 1
Mladost 1925
Braća Vuković
Lađevci
0 : 1
Borac (V)
Vraneši
11.10.2020 15:30
Braća Vuković
0 : 1
Borac (V)
Zadrugar 1947
Tabanovac
0 : 0
Pobeda 1953
Osanica
11.10.2020 15:00
Zadrugar 1947
0 : 0
Pobeda 1953
Udarnik (S)
Sibnica
0 : 1
Rade Milošević
Dubočka
11.10.2020 15:00
Udarnik (S)
0 : 1
Rade Milošević
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Bata Bulić
Bistrica
11.10.2020 15:00
Mladost (R)
3 : 2
Bata Bulić
Borac (V)
Vukovac
3 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
11.10.2020 15:00
Borac (V)
3 : 3
Sloga 1952
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 1
Polet S.D.
Suvi Do
11.10.2020 15:00
Jedinstvo (K)
0 : 1
Polet S.D.
Sloga 1945
Veliko Selo
0 : 1
Radnički (K)
Knežica
11.10.2020 15:00
Sloga 1945
0 : 1
Radnički (K)
Rudar (P)
Plazane
7 : 0
Mladost (S)
Sikirica
11.10.2020 15:00
Rudar (P)
7 : 0
Mladost (S)
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 1
OFK Batinac
Batinac
11.10.2020 15:00
15. Avgust 1950
0 : 1
OFK Batinac
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 1
Rudar (S)
Stenjevac
11.10.2020 15:00
Pomoravlje
1 : 1
Rudar (S)
Jasenovo
Jasenovo
1 : 4
Radnički
Tekija
11.10.2020 11:00
Jasenovo
1 : 4
Radnički
Mladi Borac
Sedlare
3 : 1
GFK Tabane
Jagodina
11.10.2020 15:00
Mladi Borac
3 : 1
GFK Tabane
Mladost (T)
Tečić
2 : 0
Vinorača
Vinorača
11.10.2020 15:00
Mladost (T)
2 : 0
Vinorača
Jedinstvo
Duboka
1 : 0
Šantarovac
Šantarovac
11.10.2020 15:00
Jedinstvo
1 : 0
Šantarovac
Osaonica
Bagrdan
3 : 1
Zenit
Oparić
11.10.2020 15:00
Osaonica
3 : 1
Zenit
Crni Vrh
Deonica
0 : 3
Ursule
Ursule
11.10.2020 15:00
Crni Vrh
0 : 3
Ursule
Proleter
Jasenak
1 : 2
Ljubinić
Ljubinić
11.10.2020 15:00
Proleter
1 : 2
Ljubinić
Skela
Skela
2 : 4
Belo Polje
Belo Polje
11.10.2020 15:00
Skela
2 : 4
Belo Polje
Partizan
Draževac
4 : 0
Rvati
Obrenovac
11.10.2020 15:00
Partizan
4 : 0
Rvati
Borac
Ušće
1 : 4
Pobednik
Piroman
11.10.2020 15:00
Borac
1 : 4
Pobednik
OFK Urovci
Urovci
0 : 5
Krtinska
Krtinska
11.10.2020 15:00
OFK Urovci
0 : 5
Krtinska
Kolubara (J)
Jabučje
0 : 0
Čučuge
Čučuge
11.10.2020 15:00
Kolubara (J)
0 : 0
Čučuge
Zvizdar 2012
Zvizdar
0 : 1
Rudar 1945
Radljevo
11.10.2020 15:00
Zvizdar 2012
0 : 1
Rudar 1945
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 0
Kalenić
Kalenić
11.10.2020 15:00
OFK Paljuvi
3 : 0
Kalenić
Mladost (V)
Vračević
6 : 2
Crvena Jabuka
Ub
11.10.2020 15:00
Mladost (V)
6 : 2
Crvena Jabuka
Omladinac (K)
Kalinovac
0 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
11.10.2020 11:00
Omladinac (K)
0 : 1
Polet (DL)
Proleter (B)
Bajevac
3 : 4
Polet (T)
Takovo
11.10.2020 11:00
Proleter (B)
3 : 4
Polet (T)
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
Šarbane
Šarbane
11.10.2020 15:00
OFK Stublenica
0 : 1
Šarbane
Napredak (BT)
Banatska Topola
1 : 1
Napredak (Č)
Čestereg
11.10.2020 14:30
Napredak (BT)
1 : 1
Napredak (Č)
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 2
Proleter
Međa
11.10.2020 14:30
Omladinac
3 : 2
Proleter
Terekves
Hetin
5 : 4
Roham
Nova Crnja
11.10.2020 14:30
Terekves
5 : 4
Roham
Stari drugari
Kadina Luka
1 : 2
Tešnjar
Valjevo
11.10.2020 11:00
Stari drugari
1 : 2
Tešnjar
Mali korak
Oglađenovac
4 : 2
Mladost (L)
Latković
11.10.2020 11:00
Mali korak
4 : 2
Mladost (L)
Toplica
Donja Toplica
2 : 4
Žabari
Žabari (Valjevo)
11.10.2020 11:00
Toplica
2 : 4
Žabari
Dračić 2018
Dračić
1 : 1
Rajac
Kadina Luka
11.10.2020 11:00
Dračić 2018
1 : 1
Rajac
Komanice
Komanice
0 : 4
Popadić
Popadić
11.10.2020 11:00
Komanice
0 : 4
Popadić
Jadar 2013
Valjevo
1 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
11.10.2020 11:00
Jadar 2013
1 : 0
Milenko Pavlović
Rakac Stave
Stave
2 : 4
Polet
Popučke
11.10.2020 11:00
Rakac Stave
2 : 4
Polet
Sloga 1948
Malča
1 : 1
Jasenovik 2018
Jasenovik
11.10.2020 15:00
Sloga 1948
1 : 1
Jasenovik 2018
Rujnik
Rujnik
1 : 5
Mezgraja
Mezgraja
11.10.2020 15:00
Rujnik
1 : 5
Mezgraja
Proleter
Donja Vrežina
0 : 5
Radnički 2020
Knez Selo
11.10.2020 15:00
Proleter
0 : 5
Radnički 2020
Supovac
Supovac
3 : 1
Spartak
Sićevo
11.10.2020 15:00
Supovac
3 : 1
Spartak
Rutevac
Rutevac
0 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
11.10.2020 15:00
Rutevac
0 : 2
Crvena zvezda
Jedinstvo
Bobovište
1 : 1
Napredak 2012
Krušje
11.10.2020 11:00
Jedinstvo
1 : 1
Napredak 2012
Polet (R)
Radevac
2 : 0
Škriljac
Bradarac
11.10.2020 11:00
Polet (R)
2 : 0
Škriljac
Jadran
Sanad
4 : 0
Graničar
Đala
11.10.2020 15:00
Jadran
4 : 0
Graničar
Jedinstvo
Srpski Krstur
1 : 1
Potisje
Kanjiža
11.10.2020 15:00
Jedinstvo
1 : 1
Potisje
Šampion
Orom
1 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
11.10.2020 15:00
Šampion
1 : 1
Slavija
Tisa
Padej
2 : 0
Čoka
Čoka
11.10.2020 15:00
Tisa
2 : 0
Čoka
Bačka
Mol
8 : 2
Tromedja
Majdan
11.10.2020 15:00
Bačka
8 : 2
Tromedja
Omladinac
Seone
4 : 3
Vučak
Vučak
11.10.2020 15:00
Omladinac
4 : 3
Vučak
Petrijevac
Petrijevo
3 : 0
Kolarac
Kolari
11.10.2020 15:00
Petrijevac
3 : 0
Kolarac
Skobalj
Skobalj
0 : 2
Proleter 1947
Vranovo
11.10.2020 15:00
Skobalj
0 : 2
Proleter 1947
Vrbovac
Vrbovac
11 : 0
OFK Slavija
Smederevo
11.10.2020 15:00
Vrbovac
11 : 0
OFK Slavija
Jezava
Smederevo
4 : 1
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
11.10.2020 15:00
Jezava
4 : 1
Stari Hrast 2018
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
11.10.2020 11:00
Mladost (Z)
2 : 0
Mladost 2013
Sparta
Kaona
1 : 2
Belpos
Belotić
11.10.2020 15:00
Sparta
1 : 2
Belpos
Bobovik
Bobovik
10 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
11.10.2020 15:00
Bobovik
10 : 0
Skupljen 2013
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 4
Polet
Jalovik
11.10.2020 11:00
Jedinstvo 2014
0 : 4
Polet
Verko
Suvo Selo
3 : 1
Torpedo
Lojanice
11.10.2020 15:00
Verko
3 : 1
Torpedo
Hajduk
Debrc
0 : 2
Sloga 1949
Matijevac
11.10.2020 11:00
Hajduk
0 : 2
Sloga 1949
Jedinstvo
Mužinac
4 : 2
Sloga
Žučkovac
11.10.2020 14:30
Jedinstvo
4 : 2
Sloga
Slemen
Milušinac
1 : 4
Palilulac
Šarbanovac
11.10.2020 14:30
Slemen
1 : 4
Palilulac
Mundial
Pančevo
3 : 2
Tempo
Sefkerin
11.10.2020 15:00
Mundial
3 : 2
Tempo
Omladinac 1927
Opovo
4 : 2
Unirea
Uzdin
11.10.2020 15:00
Omladinac 1927
4 : 2
Unirea
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 8
Kej
Čačak
11.10.2020 15:00
Gavrilo Princip
0 : 8
Kej
Planinac
Vujetinci
3 : 3
Vujan
Prislonica
11.10.2020 15:00
Planinac
3 : 3
Vujan
OFK Remont 1959
Čačak
2 : 2
Lugovi
Čačak
11.10.2020 15:00
OFK Remont 1959
2 : 2
Lugovi
Čačak 94
Čačak
0 : 0
Budućnost
Stančići
11.10.2020 15:00
Čačak 94
0 : 0
Budućnost
Mršinci
Mršinci
4 : 0
Malba
Žaočani
11.10.2020 15:00
Mršinci
4 : 0
Malba
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 2
Temac
Temska
11.10.2020 15:00
Lokomotiva
1 : 2
Temac
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 3
Borac
Barje Čiflik
11.10.2020 15:00
Veliki Suvodol
0 : 3
Borac
Lokomotiva
Subotica
4 : 3
Bikovo
Bikovo
11.10.2020 15:30
Lokomotiva
4 : 3
Bikovo
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 2
Palić
Palić
11.10.2020 15:30
Vinogradar
3 : 2
Palić
Solid
Subotica
0 : 1
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
11.10.2020 15:30
Solid
0 : 1
Hajduk 1950
Čantavir
Čantavir
6 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
11.10.2020 15:30
Čantavir
6 : 1
Udarnik Višnjevac
Žednik
Stari Žednik
2 : 3
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
11.10.2020 15:30
Žednik
2 : 3
OFK Mala Bosna 2015
Bačka 1945
Bačka Palanka
3 : 1
Bačka (D)
Despotovo
11.10.2020 15:00
Bačka 1945
3 : 1
Bačka (D)
Neštin
Neštin
4 : 1
Krivanj
Selenča
11.10.2020 15:00
Neštin
4 : 1
Krivanj
Proleter
Karađorđevo
0 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
11.10.2020 15:00
Proleter
0 : 2
Bački Hajduk
Slavija
Bođani
0 : 4
Borac (V)
Vizić
11.10.2020 15:00
Slavija
0 : 4
Borac (V)
Naša Zvezda
Silbaš
4 : 1
Mladost (MB)
Mali Bač
11.10.2020 15:00
Naša Zvezda
4 : 1
Mladost (MB)
Radnički
Koceljeva
5 : 0
Dobrava
Vukošić
11.10.2020 15:00
Radnički
5 : 0
Dobrava
Mrovska
Mrovska
3 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
11.10.2020 15:00
Mrovska
3 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Petrovac 74
Kujavica
0 : 1
OFK Varna
Varna
11.10.2020 15:00
Petrovac 74
0 : 1
OFK Varna
Šipurske livade
Šabac
4 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
11.10.2020 15:00
Šipurske livade
4 : 3
Vlašić
PSK
Provo
0 : 1
Trešnjevka
Trbusac
11.10.2020 15:00
PSK
0 : 1
Trešnjevka
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 2
OFK Jelen
Jelenča
11.10.2020 15:00
Pričinović
3 : 2
OFK Jelen
Brezak
Pranjani
11 : 0
Šilopaj
Šilopaj
11.10.2020 14:30
Brezak
11 : 0
Šilopaj
Semedraž
Semedraž
0 : 2
Velereč 94
Velereč
11.10.2020 14:30
Semedraž
0 : 2
Velereč 94
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
1 : 4
Šumadija
Brdjani
11.10.2020 14:30
Jablanica
1 : 4
Šumadija
Omladinac
Kalimanići
0 : 1
Majdan
Majdan
11.10.2020 14:30
Omladinac
0 : 1
Majdan
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 6
Lunjevica
Lunjevica
11.10.2020 14:30
Takovski Ustanak
1 : 6
Lunjevica
Velika Reka
Velika Reka
4 : 3
Antimon
Zajača
11.10.2020 15:00
Velika Reka
4 : 3
Antimon
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 0
Borac
Kozjak
11.10.2020 15:00
TE Gučevo
0 : 0
Borac
Mladost
Donja Borina
1 : 4
Sloga
Straža
11.10.2020 15:00
Mladost
1 : 4
Sloga
7. Juli
Bela Crkva
0 : 7
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
11.10.2020 15:00
7. Juli
0 : 7
Jedinstvo (MZ)
Jadar 1961
Gornji Dobrić
0 : 3
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
11.10.2020 15:00
Jadar 1961
0 : 3
Jedinstvo (ZA)
Hajduk
Ribarica
2 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
11.10.2020 15:00
Hajduk
2 : 0
Studenac
Egeta
Brza Palanka
4 : 2
Pontes
Kostol
11.10.2020 15:00
Egeta
4 : 2
Pontes
Mala Vrbica
Mala Vrbica
1 : 0
Omladinac
Vajuga
11.10.2020 15:00
Mala Vrbica
1 : 0
Omladinac
Kladušnica
Kladušnica
11.10.2020
15:00
Lokomotiva
Novi Sip
11.10.2020 15:00
Kladušnica
:
Lokomotiva
Koča Anđelković
Tekija
0 : 4
Rtkovo
Rtkovo
11.10.2020 15:00
Koča Anđelković
0 : 4
Rtkovo