XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
855 utakmica za dan Nedelja, 18 Oktobar 2020


Fudbal

18.10
15:00
Borac
1. Maj Ruma
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Tisa
Sloga (─î)
1
2
18.10.2020 15:00 1 : 2
18.10
15:00
Jedinstvo (SP)
Omladinac
1
1
18.10.2020 15:00 1 : 1
18.10
14:30
Bane 1931
Ma─Źva 1929
0
3
18.10.2020 14:30 0 : 3
18.10
14:30
┼Żelezni─Źar (L)
Šumadija (A)
1
1
18.10.2020 14:30 1 : 1
18.10
13:30
Zvezdara
Stepojevac Vaga
1
3
18.10.2020 13:30 1 : 3
18.10
11:00
Radni─Źki (S)
Vlasina
0
1
18.10.2020 11:00 0 : 1
18.10
15:00
Kablovi
Moravac Orion
5
2
18.10.2020 15:00 5 : 2
18.10
15:00
Mladost
Rembas
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Timo─Źanin
Radan
0
0
18.10.2020 15:00 0 : 0
18.10
14:30
Budu─çnost
Proleter
3
2
18.10.2020 14:30 3 : 2
18.10
14:30
Kori─çani
Borac
5
2
18.10.2020 14:30 5 : 2
18.10
14:30
Novi Pazar 1928
Radnik
3
2
18.10.2020 14:30 3 : 2
18.10
14:30
Šumadija (T)
Vodoja┼ża
3
2
18.10.2020 14:30 3 : 2
18.10
14:30
RSK
OFK Napredak
0
3
18.10.2020 14:30
RSK
0 : 3
18.10
14:30
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Jasenica 2017
3
0
18.10.2020 14:30 3 : 0
18.10
14:30
Rudar (S)
Pomoravlje
1
1
18.10.2020 14:30 1 : 1
18.10
14:30
Petar Dobrnjac
Sloboda
0
2
18.10.2020 14:30 0 : 2
18.10
14:30
Sloga (M)
OFK Mihajlovac
1
4
18.10.2020 14:30 1 : 4
18.10
14:30
Borac (┼Ż)
─Éerdap
1
3
18.10.2020 14:30 1 : 3
18.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Sevojno
1
5
18.10.2020 11:00 1 : 5
18.10
14:30
Omladinac
Jasen
2
1
18.10.2020 14:30 2 : 1
18.10
11:00
Polet (Lj)
Rampa
2
1
18.10.2020 11:00 2 : 1
18.10
14:30
Polimlje
Prijevor
1
6
18.10.2020 14:30 1 : 6
18.10
14:30
Zlatar
Crnokosa
4
2
18.10.2020 14:30 4 : 2
18.10
14:30
Rubribreza
Spartak 1924
0
0
18.10.2020 14:30 0 : 0
18.10
14:30
Mladost (P)
Sloga (B)
1
1
18.10.2020 14:30 1 : 1
18.10
14:30
Vrelo Sport
Mladost (Dr)
4
0
18.10.2020 14:30 4 : 0
18.10
14:30
Ra─Ĺevac
Jedinstvo Vladimirci 1924
2
1
18.10.2020 14:30 2 : 1
18.10
14:30
Mladost (DD)
Zadrugar
2
1
18.10.2020 14:30 2 : 1
18.10
14:30
OFK Divci
Radni─Źki (K)
1
0
18.10.2020 14:30 1 : 0
18.10
15:00
Mladost (BP)
─îSK Pivara
1
0
18.10.2020 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Mladost (T)
Srbobran
3
1
18.10.2020 15:00 3 : 1
18.10
15:00
Ba─Źka (P)
Crvenka
1
0
18.10.2020 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Hercegovac
OFK Vrbas
1
1
18.10.2020 15:00 1 : 1
18.10
15:00
┼ŻAK
Banat
0
0
18.10.2020 15:00 0 : 0
18.10
15:00
Radni─Źki (K)
Jedinstvo (BK)
0
1
18.10.2020 15:00 0 : 1
18.10
15:00
Omladinac FAM
OFK Kikinda 1909
2
0
18.10.2020 15:00 2 : 0
18.10
15:00
Jadran
RFK Novi Sad 1921
2
4
18.10.2020 15:00 2 : 4
18.10
15:00
Budu─çnost
Sloboda
0
0
18.10.2020 15:00 0 : 0
18.10
15:00
Hajduk
Jugovi─ç
3
1
18.10.2020 15:00 3 : 1
18.10
15:00
Borac
Mladost
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Jedinstvo
Sremac Vojka
2
0
18.10.2020 15:00 2 : 0
18.10
10:00
Index
Sloga (E)
0
2
18.10.2020 10:00 0 : 2
18.10
15:00
Leva─Ź
Kopaonik
0
0
18.10.2020 15:00 0 : 0
18.10
15:00
Jedinstvo (M)
Blagotin
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Jastrebac
Temni─ç 1924
3
0
18.10.2020 15:00 3 : 0
18.10
15:00
Kušiljevo
Bošnjane
3
1
18.10.2020 15:00 3 : 1
18.10
15:00
Juhor
Moravac 2015
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Sloga (M)
Meševo
1
0
18.10.2020 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Lu┼żnica
OFK Slatina
0
0
18.10.2020 15:00 0 : 0
18.10
15:00
Jedinstvo (P)
Hajduk Veljko
2
5
18.10.2020 15:00 2 : 5
18.10
15:00
OFK 019
Polom
3
1
18.10.2020 15:00 3 : 1
18.10
15:00
Branik
─Éerdap
2
2
18.10.2020 15:00 2 : 2
18.10
15:00
Malošište
Rudar
2
3
18.10.2020 15:00 2 : 3
18.10
15:00
OFK Brzi Brod
Bukovik
5
0
18.10.2020 15:00 5 : 0
18.10
15:00
Morava
Jedinstvo (GM)
1
1
18.10.2020 15:00 1 : 1
18.10
15:00
OFK Niš
Orljane
2
3
18.10.2020 15:00 2 : 3
18.10
15:00
Jedinstvo (G)
Pusta Reka
3
2
18.10.2020 15:00 3 : 2
18.10
15:00
Jablanica
OFK Kosanica
5
1
18.10.2020 15:00 5 : 1
18.10
15:00
Svetlost
Vranjska Banja
3
3
18.10.2020 15:00 3 : 3
18.10
15:00
Dobri─Ź
Jedinstvo (GS)
1
2
18.10.2020 15:00 1 : 2
18.10
13:30
Komgrap
BSK 1926
2
0
18.10.2020 13:30 2 : 0
18.10
13:30
Mladost (C)
Torlak
0
1
18.10.2020 13:30 0 : 1
18.10
11:00
Prva iskra
Kosmaj
0
0
18.10.2020 11:00 0 : 0
18.10
13:30
Dunav
Srem
1
2
18.10.2020 13:30 1 : 2
18.10
13:30
Budu─çnost (Z)
Napredak
0
3
18.10.2020 13:30 0 : 3
18.10
13:30
Vr─Źin
Turbina
0
4
18.10.2020 13:30 0 : 4
18.10
14:00
Grani─Źar
Rudar Vrška Čuka
2
2
18.10.2020 14:00 2 : 2
18.10
14:00
Trebi─Ź
OFK Rtanj
2
0
18.10.2020 14:00 2 : 0
18.10
14:00
Velika Jasikova
Šljivar
2
1
18.10.2020 14:00 2 : 1
18.10
14:00
Osni─ç
Hajduk
5
1
18.10.2020 14:00 5 : 1
18.10
14:00
Sloga
Kosovo
1
6
18.10.2020 14:00 1 : 6
18.10
15:00
Sebe─Źevac
Trudbenik
3
0
18.10.2020 15:00 3 : 0
18.10
15:00
┼Żabare
Gradina
2
3
18.10.2020 15:00 2 : 3
18.10
15:00
Mladost (T)
Donji Kopaonik
4
0
18.10.2020 15:00 4 : 0
18.10
15:00
13. April
Sloga (─ć)
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Mladost (DK)
Gornji Stepoš
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Vinogradar
Sloga (L)
3
2
18.10.2020 15:00 3 : 2
18.10
15:00
Sremac
GFK Sloven
0
4
18.10.2020 15:00 0 : 4
18.10
15:00
Donji Srem 2015
Borac (M)
3
0
18.10.2020 15:00 3 : 0
18.10
15:00
BSK
Hajduk (V)
3
1
18.10.2020 15:00
BSK
3 : 1
18.10
15:00
Napredak
Ljukovo
3
2
18.10.2020 15:00 3 : 2
18.10
15:00
Sloga
Hajduk (B)
1
0
18.10.2020 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Jugoslavija
Spartak 1911
0
2
18.10.2020 15:00 0 : 2
18.10
15:00
Banat (I)
Partizan (G)
0
0
18.10.2020 15:00 0 : 0
18.10
15:00
Hajdu─Źica
Potporanj
2
0
18.10.2020 15:00 2 : 0
18.10
15:00
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Radni─Źki (B)
Stari Tamiš
2
3
18.10.2020 15:00 2 : 3
18.10
15:00
Strela
BAK
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
BAK
18.10
15:00
Dolina
Budu─çnost (A)
3
0
18.10.2020 15:00 3 : 0
18.10
15:00
Kordun
┼ŻAK
0
1
18.10.2020 15:00 0 : 1
18.10
15:00
Budu─çnost (P)
Borac 46
5
0
18.10.2020 15:00 5 : 0
18.10
15:00
Zadrugar
Budu─çnost (G)
1
1
18.10.2020 15:00 1 : 1
18.10
15:00
SU Stanišić 1920
Rusin
4
2
18.10.2020 15:00 4 : 2
18.10
15:00
Radni─Źki 1918
Omladinac
3
1
18.10.2020 15:00 3 : 1
18.10
15:00
BSK
Borac (BG)
2
2
18.10.2020 15:00
BSK
2 : 2
18.10
15:00
Budu─çnost (M)
Kulpin
7
1
18.10.2020 15:00 7 : 1
18.10
15:00
Proleter (Nj)
Radni─Źki 1905
3
2
18.10.2020 15:00 3 : 2
18.10
15:00
Iskra
E─Ĺ┼íeg
0
2
18.10.2020 15:00 0 : 2
18.10
15:00
Sutjeska
Tornjoš
0
1
18.10.2020 15:00 0 : 1
18.10
15:00
Senta
Obili─ç
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
18.10
15:00
─Éur─Ĺin
Budu─çnost
4
1
18.10.2020 15:00 4 : 1
18.10
15:00
Jadran
Proleter (RS)
2
2
18.10.2020 15:00 2 : 2
18.10
14:00
MSK
Radni─Źki 1911
1
1
18.10.2020 14:00
MSK
1 : 1
18.10
14:00
Vojvodina (B)
Polet
0
2
18.10.2020 14:00 0 : 2
18.10
14:00
Potisje
Tamiš
4
0
18.10.2020 14:00 4 : 0
18.10
14:00
Crvena zvezda
Vojvodina (NM)
6
1
18.10.2020 14:00 6 : 1
18.10
14:00
Lehel
2. Oktobar
1
3
18.10.2020 14:00 1 : 3
18.10
14:00
Rusanda
Mladost (BD)
1
2
18.10.2020 14:00 1 : 2
18.10
14:00
OFK Klek
Delija
3
1
18.10.2020 14:00 3 : 1
18.10
Polet
Ba─Źinac
3
2
18.10.2020 3 : 2
18.10
Osipaonica
Mladi borac
2
5
18.10.2020 2 : 5
18.10
Bresje Superior
Mladi radnik 1940
2
1
18.10.2020 2 : 1
18.10
┼Żelezni─Źar Kusadak
Sloga (L)
4
1
18.10.2020 4 : 1
18.10
SASK
Crvena zvezda
2
0
18.10.2020 2 : 0
18.10
Radnik (SP)
Mladost 1948
2
4
18.10.2020 2 : 4
18.10
Obili─ç
Podunavac
2
2
18.10.2020 2 : 2
18.10
Budu─çnost
Sloga (M)
2
2
18.10.2020 2 : 2
18.10
14:30
BSK
Prvi srpski ustanak
2
2
18.10.2020 14:30
BSK
2 : 2
18.10
14:30
Banja 1957
Partizan 1945
3
0
18.10.2020 14:30 3 : 0
18.10
14:30
Jasenica (B)
Grizli ML
1
5
18.10.2020 14:30 1 : 5
18.10
14:30
Trnava
Vin─Źa
1
1
18.10.2020 14:30 1 : 1
18.10
14:30
Omladinac
Partizan (BB)
5
1
18.10.2020 14:30 5 : 1
18.10
14:30
┼ŻSK
Šumadinac (S)
2
0
18.10.2020 14:30 2 : 0
18.10
14:30
Plaskovac
Sloga (Z)
1
3
18.10.2020 14:30 1 : 3
18.10
14:30
Marjan (K)
Lokomotiva
2
1
18.10.2020 14:30 2 : 1
18.10
13:30
Sin─Ĺeli─ç 2012
011
2
2
18.10.2020 13:30 2 : 2
011
18.10
13:30
Šumadinac
PKB Kovilovo
1
0
18.10.2020 13:30 1 : 0
18.10
13:30
Borac (P)
Umka
0
2
18.10.2020 13:30 0 : 2
18.10
14:30
Postar 1930
Heroj Polet
2
1
18.10.2020 14:30 2 : 1
18.10
13:30
Institut
Posavac Tišma
3
2
18.10.2020 13:30 3 : 2
18.10
11:00
Hajduk
Balkan Mirijevo
0
0
18.10.2020 11:00 0 : 0
18.10
13:30
PKB (PS)
DIF
3
2
18.10.2020 13:30 3 : 2
DIF
18.10
13:30
Mladi borac
Omladinac
0
4
18.10.2020 13:30 0 : 4
18.10
13:30
Strelac
Jedinstvo
4
1
18.10.2020 13:30 4 : 1
18.10
13:30
Vrani─ç
Zvezda
0
1
18.10.2020 13:30 0 : 1
18.10
10:00
Radni─Źki
OFK Borac
6
0
18.10.2020 10:00 6 : 0
18.10
13:30
Polet
OFK Zabre┼żje
1
7
18.10.2020 13:30 1 : 7
18.10
13:30
Rojkovac
OFK Budu─çnost
4
2
18.10.2020 13:30 4 : 2
18.10
13:30
Lisovi─ç 1977
Barajevo
3
1
18.10.2020 13:30 3 : 1
18.10
13:30
Duboko
Mladost
2
3
18.10.2020 13:30 2 : 3
18.10
13:30
Velika Krsna
SUF Dubona
3
1
18.10.2020 13:30 3 : 1
18.10
10:00
Kalu─Ĺerica 1969
Pudarci
3
2
18.10.2020 10:00 3 : 2
18.10
13:30
Rabrovac
Zaklopa─Źa
0
2
18.10.2020 13:30 0 : 2
18.10
13:30
Ivan─Źa
Kosmajac
0
1
18.10.2020 13:30 0 : 1
18.10
13:30
Zuce 2019
Bole─Ź
2
1
18.10.2020 13:30 2 : 1
18.10
15:00
Titel
Hajduk
4
1
18.10.2020 15:00 4 : 1
18.10
15:00
Jedinstvo
Ba─Źka (B)
4
2
18.10.2020 15:00 4 : 2
18.10
15:00
Susek
Tatra
4
4
18.10.2020 15:00 4 : 4
18.10
15:00
TSK
Omladinac
0
0
18.10.2020 15:00
TSK
0 : 0
18.10
15:00
Šajkaš 1908
OFK Futog
1
0
18.10.2020 15:00 1 : 0
18.10
15:00
OFK Sirig
Fruškogorski partizan
1
0
18.10.2020 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Fruškogorac
┼ŻSK
5
1
18.10.2020 15:00 5 : 1
18.10
15:00
Polet
Mladost
2
4
18.10.2020 15:00 2 : 4
18.10
11:00
Sloga
Krivelj
10
0
18.10.2020 11:00 10 : 0
18.10
15:00
Nemetali
BSK
3
1
18.10.2020 15:00 3 : 1
BSK
18.10
15:00
Urovica
Šarbanovac
4
1
18.10.2020 15:00 4 : 1
18.10
15:00
Maršić
Pobeda 1926
1
0
18.10.2020 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Srbija
Šumadinac KG
2
0
18.10.2020 15:00 2 : 0
18.10
15:00
Slavija
Zastava
3
0
18.10.2020 15:00 3 : 0
18.10
15:00
Mladost (P)
Sloga (D)
2
3
18.10.2020 15:00 2 : 3
18.10
15:00
21. oktobar
Jedinstvo
3
0
18.10.2020 15:00 3 : 0
18.10
15:00
OFK Bagremar
Kutlovo
1
0
18.10.2020 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Šumadija 1934
Kolonija
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Vulkan 1963
Mladost (L)
5
0
18.10.2020 15:00 5 : 0
18.10
15:00
Radni─Źki 1936
Planinac 1933
3
0
18.10.2020 15:00 3 : 0
18.10
15:00
Stevan Nešticki
Palilulac
1
3
18.10.2020 15:00 1 : 3
18.10
15:00
Mladost (DK)
Aluminjum
0
4
18.10.2020 15:00 0 : 4
18.10
15:00
Sloboda
─îegar 2013
2
0
18.10.2020 15:00 2 : 0
18.10
15:00
Omladinac
Crvena zastava
1
1
18.10.2020 15:00 1 : 1
18.10
15:00
Morava
─îegar 1946
0
1
18.10.2020 15:00 0 : 1
18.10
14:30
Manastirica
Vihor
1
3
18.10.2020 14:30 1 : 3
18.10
14:30
Budu─çnost (V)
Integral
2
0
18.10.2020 14:30 2 : 0
18.10
14:30
┼Żelezni─Źar
Mladost (B)
1
1
18.10.2020 14:30 1 : 1
18.10
14:30
Omladinac (Š)
Trgova─Źki
2
1
18.10.2020 14:30 2 : 1
18.10
14:30
Napredak Simi─çevo
Rudar (Kr)
1
3
18.10.2020 14:30 1 : 3
18.10
14:30
Rudar 2001
Borac (K)
3
0
18.10.2020 14:30 3 : 0
18.10
14:30
Obili─ç
Mlava (ML)
2
0
18.10.2020 14:30 2 : 0
18.10
14:30
Sloga (L)
Sirakovo
3
1
18.10.2020 14:30 3 : 1
18.10
15:00
Moravac (ZT)
Pobeda
2
6
18.10.2020 15:00 2 : 6
18.10
15:00
OFK Rutevac 1908
Rasova─Źa
2
0
18.10.2020 15:00 2 : 0
18.10
11:00
Bali─Źevac
Palilula
1
2
18.10.2020 11:00 1 : 2
18.10
15:00
Moravac (─î)
Doljevac
1
2
18.10.2020 15:00 1 : 2
18.10
15:00
Radni─Źki 1947
Borac
3
2
18.10.2020 15:00 3 : 2
18.10
15:00
Ribnica
Kara─Ĺor─Ĺe
0
1
18.10.2020 15:00 0 : 1
18.10
15:00
Kraljevo Hajduk
Ibar
0
5
18.10.2020 15:00 0 : 5
18.10
15:00
Napredak
Gru┼ża
3
1
18.10.2020 15:00 3 : 1
18.10
15:00
Jedinstvo 2017
Mladost (V)
1
0
18.10.2020 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Tavnik
Budu─çnost
0
1
18.10.2020 15:00 0 : 1
18.10
15:00
Popovi─çi Vrnjci
Rudar
3
2
18.10.2020 15:00 3 : 2
18.10
15:00
Mataruge
Jovo Kursula
0
0
18.10.2020 15:00 0 : 0
18.10
14:30
Juhor (G)
Kolare
0
1
18.10.2020 14:30 0 : 1
18.10
14:30
Morava (R)
Partizan
0
0
18.10.2020 14:30 0 : 0
18.10
14:30
Budu─çnost (M)
Orlovi
2
4
18.10.2020 14:30 2 : 4
18.10
14:30
Mladost (K)
Morava (KS)
2
5
18.10.2020 14:30 2 : 5
18.10
14:30
Budu─çnost (─É)
Napredak
1
0
18.10.2020 14:30 1 : 0
18.10
14:30
Javor
OFK Juhor 2016
3
2
18.10.2020 14:30 3 : 2
18.10
14:30
Rudar
Dragocvet
1
1
18.10.2020 14:30 1 : 1
18.10
14:30
Sloga
Mladost (J)
3
0
18.10.2020 14:30 3 : 0
18.10
14:30
Pambukovica
Pepeljevac
3
3
18.10.2020 14:30 3 : 3
18.10
14:30
Trli─ç
Tvrdojevac
1
1
18.10.2020 14:30 1 : 1
18.10
14:30
Banjani
Kolubara 2
2
0
18.10.2020 14:30 2 : 0
18.10
14:30
ZSK
OFK Jabu─Źje
2
1
18.10.2020 14:30
ZSK
2 : 1
18.10
14:30
Iskra
OFK Ose─Źina
1
0
18.10.2020 14:30 1 : 0
18.10
15:00
Vu─Źje
Kumarevo 65
0
3
18.10.2020 15:00 0 : 3
18.10
15:00
Zlo─çudovo
Jedinstvo
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Gradac
Bratstvo
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
18.10
15:00
Progres
Bobište
2
5
18.10.2020 15:00 2 : 5
18.10
15:00
Donja Lomnica
Umac
6
1
18.10.2020 15:00 6 : 1
18.10
15:00
Polet
OFK Brza
3
1
18.10.2020 15:00 3 : 1
18.10
15:00
BSK
Šumadija
5
1
18.10.2020 15:00
BSK
5 : 1
18.10
15:00
Milanovo
OFK Morava
2
0
18.10.2020 15:00 2 : 0
18.10
15:00
┼Żelezni─Źar
Planta┼ża
0
0
18.10.2020 15:00 0 : 0
18.10
15:00
Mladi borac
Moravac
2
0
18.10.2020 15:00 2 : 0
18.10
15:00
Mladost 1959
Sloga
2
0
18.10.2020 15:00 2 : 0
18.10
15:00
Prilike
Ov─Źar
1
1
18.10.2020 15:00 1 : 1
18.10
11:00
Rakova
Vo─çar
1
2
18.10.2020 11:00 1 : 2
18.10
15:00
Jedinstvo
Spartak
1
1
18.10.2020 15:00 1 : 1
18.10
15:00
Draga─Źevo
Morava
3
1
18.10.2020 15:00 3 : 1
18.10
15:00
Mladost (P)
Napredak
1
1
18.10.2020 15:00 1 : 1
18.10
15:00
Zadrugar
Jedinstvo (GG)
2
4
18.10.2020 15:00 2 : 4
18.10
15:00
Ozrem PMH
Rudar
4
0
18.10.2020 15:00 4 : 0
18.10
15:00
Donja Vrbava
Orlovac
3
3
18.10.2020 15:00 3 : 3
18.10
15:00
Jedinstvo (K)
Backovac Junajted
5
0
18.10.2020 15:00 5 : 0
18.10
14:30
Mladost
Sloga
1
1
18.10.2020 14:30 1 : 1
18.10
14:30
Gnjilan
Zvezda
5
2
18.10.2020 14:30 5 : 2
18.10
14:30
┼Żelju┼ía
Pobeda
3
0
18.10.2020 14:30 3 : 0
18.10
15:00
Majur
Kara─Ĺor─Ĺe
3
3
18.10.2020 15:00 3 : 3
18.10
15:00
Duško
Sin─Ĺeli─ç
3
0
18.10.2020 15:00 3 : 0
18.10
15:00
Drina
Sloga (LŠ)
5
0
18.10.2020 15:00 5 : 0
18.10
15:00
Milan Orli─ç
Mladi borac
2
0
18.10.2020 15:00 2 : 0
18.10
15:00
Mladost
Cer (JL)
5
5
18.10.2020 15:00 5 : 5
18.10
15:00
Rudar
Vidojevica
5
0
18.10.2020 15:00 5 : 0
18.10
15:00
Hajduk Stanko
Sloga (KR)
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
18.10
14:30
Mineralac
Vihor
6
1
18.10.2020 14:30 6 : 1
18.10
14:30
─îelik
Pavlovac
1
3
18.10.2020 14:30 1 : 3
18.10
14:30
BSK Bujanovac
Trnovac
2
6
18.10.2020 14:30 2 : 6
18.10
14:30
Mladost (B)
Levosoje
3
0
18.10.2020 14:30 3 : 0
18.10
15:00
Radnik
Zve─Źan
0
3
18.10.2020 15:00 0 : 3
18.10
15:00
OFK Dif
Rudar
1
4
18.10.2020 15:00 1 : 4
18.10
14:00
Dun─Ĺerski
Borac
1
1
18.10.2020 14:00 1 : 1
18.10
14:00
Pobeda
Kosovac
2
6
18.10.2020 14:00 2 : 6
18.10
14:00
Akademija 10
Polet
2
1
18.10.2020 14:00 2 : 1
18.10
14:00
Jug Bogdan
Partizanski put
2
1
18.10.2020 14:00 2 : 1
18.10
14:00
Real
Spartak
0
1
18.10.2020 14:00 0 : 1
18.10
14:00
Mladost 1982
Kaćuša
0
3
18.10.2020 14:00 0 : 3
18.10
14:00
Jastreb
Omladinac
0
3
18.10.2020 14:00 0 : 3
18.10
14:00
Jastrebac
NS Tatko
2
1
18.10.2020 14:00 2 : 1
18.10
14:00
Mineralac
Morava
2
0
18.10.2020 14:00 2 : 0
18.10
15:00
Beli Orlovi
┼Żupski biseri
4
0
18.10.2020 15:00 4 : 0
18.10
15:00
Gradac
14. Oktobar
0
2
18.10.2020 15:00 0 : 2
18.10
15:00
Rubin
Vinogradar
5
1
18.10.2020 15:00 5 : 1
18.10
15:00
Borac
Jezero
5
2
18.10.2020 15:00 5 : 2
18.10
15:00
Borac (VG)
Polet
2
4
18.10.2020 15:00 2 : 4
18.10
15:00
Omladinac
Karaš (J)
4
1
18.10.2020 15:00 4 : 1
18.10
15:00
Banat (D)
Partizan (K)
3
2
18.10.2020 15:00 3 : 2
18.10
15:00
Ratar
Karaš (K)
3
2
18.10.2020 15:00 3 : 2
18.10
15:00
Borac (VS)
Ševac
0
0
18.10.2020 15:00 0 : 0
18.10
15:00
Borac (P)
Dolovo
0
3
18.10.2020 15:00 0 : 3
18.10
15:00
Mladost (V)
Budu─çnost (BB)
1
0
18.10.2020 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Omladinac (D)
Jedinstvo (D)
3
1
18.10.2020 15:00 3 : 1
18.10
15:00
─îSK
Napredak
1
1
18.10.2020 15:00 1 : 1
18.10
15:00
Fruškogorac
OFK Bresta─Ź
1
0
18.10.2020 15:00 1 : 0
18.10
15:00
Polet
Kameni
4
1
18.10.2020 15:00 4 : 1
18.10
15:00
Krušedol
Sremac
2
2
18.10.2020 15:00 2 : 2
18.10
15:00
Jedinstvo
Mladost
2
0
18.10.2020 15:00 2 : 0
18.10
15:00
Srem
Dunav
4
0
18.10.2020 15:00 4 : 0
18.10
15:00
Grani─Źar
Radni─Źki
0
0
18.10.2020 15:00 0 : 0
18.10
15:00
Šumar
Hrtkovci
7
0
18.10.2020 15:00 7 : 0
18.10
15:00
Grani─Źar 1924
OFK Zeka Buljubaša
4
2
18.10.2020 15:00 4 : 2
18.10
15:00
Jedinstvo
Zmaj
3
1
18.10.2020 15:00 3 : 1
18.10
15:00
Jednota
Fruškogorac
0
3
18.10.2020 15:00 0 : 3
18.10
15:00
Erdevik 2017
Sremac (B)
0
2
18.10.2020 15:00 0 : 2
18.10
15:00
OFK Biki─ç
Sremac (J)
5
1
18.10.2020 15:00 5 : 1
18.10
15:00
Obili─ç 1993
Grani─Źar (K)
1
2
18.10.2020 15:00 1 : 2
18.10
15:00
Sloga
Fruška Gora
2
2
18.10.2020 15:00 2 : 2
18.10
15:00
Sloboda
Trgova─Źki
0
0
18.10.2020 15:00 0 : 0
18.10
Zadrugar
Naftagas
3
1
18.10.2020 3 : 1
18.10
OFK Gradnulica
┼ŻFK Banat Baglja┼í
2
3
18.10.2020 2 : 3
18.10
Bile─çanin
Zlatica
6
1
18.10.2020 6 : 1
18.10
Mladost
OFK Staji─çevo
4
0
18.10.2020 4 : 0
18.10
14:30
Mladi rudar
Mladost (R)
4
1
18.10.2020 14:30 4 : 1
18.10
14:30
Kopljari
Ven─Źani
2
0
18.10.2020 14:30 2 : 0
18.10
11:00
Trešnjevica
Radoje Domanovi─ç
2
1
18.10.2020 11:00 2 : 1
18.10
14:30
Šamot
Mladost (J)
0
3
18.10.2020 14:30 0 : 3
18.10
14:30
Borac
Budu─çnost
6
2
18.10.2020 14:30 6 : 2
18.10
11:00
Brezovac
Gorski Car
0
3
18.10.2020 11:00 0 : 3
18.10
11:00
B 2000
Vrbica
6
3
18.10.2020 11:00 6 : 3
18.10
Mladost (R)
─îestin
3
1
18.10.2020 3 : 1
18.10
Sloga (Z)
BSK
1
1
18.10.2020 1 : 1
BSK
18.10
Kruševica 1980
Feniks
4
0
18.10.2020 4 : 0
18.10
Napredak (MK)
Badnjevac
1
3
18.10.2020 1 : 3
18.10
Jedinstvo (O)
Šumadija (S)
2
4
18.10.2020 2 : 4
18.10
15:00
Dunav
Omladinac
1
2
18.10.2020 15:00 1 : 2
18.10
15:00
Dinamo 1923
Terekveš
3
1
18.10.2020 15:00 3 : 1
18.10
15:00
Jedinstvo
Lipar
0
4
18.10.2020 15:00 0 : 4
18.10
15:00
Mladost
Bratstvo 2019
0
4
18.10.2020 15:00 0 : 4
18.10
15:00
Kula
Polet
2
2
18.10.2020 15:00 2 : 2
18.10
15:00
Aleksa Šantić
OFK Od┼żaci
1
1
18.10.2020 15:00 1 : 1
18.10
15:00
Vinogradar
OFK Hajduk
3
0
18.10.2020 15:00 3 : 0
18.10
15:00
Hajduk (G)
Mileti─ç
2
1
18.10.2020 15:00 2 : 1
18.10
15:00
─îenej
Borac (R)
2
2
18.10.2020 15:00 2 : 2
18.10
10:00
Moskva
Proleter
2
4
18.10.2020 10:00 2 : 4
18.10
15:00
Obili─ç
Borac (NS)
0
0
18.10.2020 15:00 0 : 0
18.10
15:00
Jadran
Seljak
2
2
18.10.2020 15:00 2 : 2
18.10
15:00
Košutnjak
Partizan
4
1
18.10.2020 15:00 4 : 1
18.10
14:30
Sloga (M)
┼Żitkovica
2
2
18.10.2020 14:30 2 : 2
18.10
14:30
Mlava (B)
Polet (V)
4
0
18.10.2020 14:30 4 : 0
18.10
14:30
Napredak (B)
Borac 2016
6
1
18.10.2020 14:30 6 : 1
18.10
14:30
Mladi Borac
Ljubi─Źevo
1
0
18.10.2020 14:30 1 : 0
18.10
14:30
Stig 1955
Baštovan 2015
1
0
18.10.2020 14:30 1 : 0
18.10
14:30
BSK 1931
Pek
7
0
18.10.2020 14:30 7 : 0
Pek
18.10
14:30
Bari─Ź
Dizel
0
1
18.10.2020 14:30 0 : 1
18.10
14:30
Napredak (P)
Batovac
4
3
18.10.2020 14:30 4 : 3
18.10
13:30
Velika Moštanica
Be┼żanija
0
0
18.10.2020 13:30 0 : 0
18.10
11:00
13. maj
Dedinje
4
2
18.10.2020 11:00 4 : 2