XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 570 utakmica za dan
Subota, 24 Oktobar 2020

Fudbal

24.10.2020 14:30 Sloga (K) : Železničar (P)
24.10.2020 14:30 Radnički (SM) : GFK Jagodina
24.10.2020 14:30 Mladost : Borac
24.10.2020 14:30 Radnik : Sloboda
24.10.2020 14:30 Velež : Željezničar
24.10.2020 14:30 Olimpik : Zrinjski
24.10.2020 14:30 Tuzla City : Široki Brijeg
24.10.2020 14:30 Sarajevo : Krupa
24.10.2020 14:30 Slavija : Sloga
24.10.2020 14:30 Rudar Prijedor : Kozara
24.10.2020 14:30 Sloboda : Podrinje
24.10.2020 14:30 Željezničar : Ljubić
24.10.2020 14:30 Sutjeska : Jedinstvo
24.10.2020 14:30 Zvijezda 09 : Borac
24.10.2020 14:30 Modriča : Leotar
24.10.2020 14:30 Drina : Tekstilac
24.10.2020 14:00 1. Maj Ruma : Vojvodina 1928
24.10.2020 14:00 OFK Stari Grad : Kozara
24.10.2020 14:00 Omladinac : Radnički 1912
24.10.2020 14:00 OFK Vršac : Jedinstvo (SP)
24.10.2020 14:00 Bačka 1901 : Bečej 1918
24.10.2020 14:00 Hajduk 1912 : Radnički (Zr)
24.10.2020 14:00 Sloga (Č) : Mladost (NS)
24.10.2020 14:00 Sloboda : Tisa
24.10.2020 13:30 Šumadija (A) : Jedinstvo
24.10.2020 13:30 Mačva 1929 : Smederevo 1924
24.10.2020 13:30 Gruža : Bane 1931
24.10.2020 13:30 Sloga (P) : Tutin
24.10.2020 13:30 Trepča : Budućnost Krušik 2014
24.10.2020 13:30 Mladi radnik 1926 : GFK Sloboda
24.10.2020 13:30 Mladenovac : Sinđelić
24.10.2020 13:30 Studenski grad : Lokomotiva
24.10.2020 13:30 Radnički (NB) : Brodarac
24.10.2020 14:00 Moravac Orion : Jedinstvo (P)
24.10.2020 14:00 SFK Morava : Trstenik PPT
24.10.2020 14:00 OFK Topličanin : Pčinja
24.10.2020 13:30 Borac : Novi Pazar 1928
24.10.2020 13:30 Apolon 2018 : Mokra Gora
24.10.2020 13:30 Đerdap : Zvižd
24.10.2020 13:30 Sloga (B) : VGSK
24.10.2020 13:30 Sloga (BB) : Jedinstvo Putevi
24.10.2020 13:30 Crnokosa : FAP
24.10.2020 13:30 Sevojno : Parmenac
24.10.2020 13:30 Jedinstvo Vladimirci 1924 : Mladost (DD)
24.10.2020 13:30 Mladost (Dr) : Ribnica
24.10.2020 14:00 Obilić : Vojvodina (T)
24.10.2020 14:00 OFK Vrbas : Bajša
24.10.2020 14:00 Crvenka : Hercegovac
24.10.2020 14:00 Srbobran : Njegoš
24.10.2020 14:00 Radnički (S) : Mladost (T)
24.10.2020 14:00 ČSK Pivara : Krila Krajine
24.10.2020 14:00 Mladost APA : Tekstilac
24.10.2020 14:00 Jedinstvo (NB) : OFK Kikinda 1909
24.10.2020 14:00 Proleter : Omladinac FAM
24.10.2020 14:00 Krajina : Jedinstvo (V)
24.10.2020 14:00 Jedinstvo (BK) : Begej
24.10.2020 14:00 Budućnost : Radnički (K)
24.10.2020 14:00 Podrinje : Jedinstvo
24.10.2020 14:00 Mladost : Crvena Zvezda
24.10.2020 14:00 Cement : Borac
24.10.2020 14:00 RFK Novi Sad 1921 : Budućnost
24.10.2020 14:00 Radnički : Jadran
24.10.2020 14:00 Meševo : Jedinstvo 1936
24.10.2020 14:00 Morava 1918 : Juhor
24.10.2020 14:00 Blagotin : Jastrebac
24.10.2020 14:00 Kopaonik : Jedinstvo (M)
24.10.2020 14:00 Đerdap : Bor 1919
24.10.2020 14:00 Polom : OFK Knjaz
24.10.2020 14:00 BSK : OFK 019
24.10.2020 14:00 Senjak : Balkanski
24.10.2020 14:00 OFK Kosanica : Svetlost
24.10.2020 14:00 Jedinstvo (B) : Jablanica
24.10.2020 14:00 Pusta Reka : Nebeski Andjeli
24.10.2020 14:00 Budućnost : Jedinstvo (G)
24.10.2020 14:00 Žitorađa : Sloga
24.10.2020 13:30 Turbina : Komgrap
24.10.2020 13:30 Vinča : Vrčin
24.10.2020 13:30 Napredak : Šumadija
24.10.2020 13:30 Hajduk : Sloga
24.10.2020 13:30 Radnički 1946 : Osnić
24.10.2020 13:30 Rudar Vrška Čuka : Trebič
24.10.2020 14:00 Gornji Stepoš : Vinogradar
24.10.2020 14:00 GFK Sloven : Rudar
24.10.2020 13:30 BAK : Dolina
24.10.2020 14:00 Tvrđava : Omladinac
24.10.2020 14:00 Polet : Maglić
24.10.2020 14:30 Radnički 1905 : Proleter (RS)
24.10.2020 14:30 Tornjoš : Senta
24.10.2020 14:30 Napredak : AFK
24.10.2020 14:00 Delija : MSK
24.10.2020 Mladost 1948 : Obilić
24.10.2020 13:00 Rakovica : Sinđelić 2012
24.10.2020 14:00 Umka : Postar 1930
24.10.2020 13:30 Mladost : Mladi borac
24.10.2020 13:30 Barajevo : Duboko
24.10.2020 13:30 SUF Dubona : Šumadija 1962
24.10.2020 14:00 Fruškogorski partizan : Fruškogorac
24.10.2020 14:00 OFK Futog : Veternik
24.10.2020 14:00 Omladinac : Šajkaš 1908
24.10.2020 14:00 Šarbanovac : Poreč
24.10.2020 14:00 BSK : Rudna Glava
24.10.2020 14:00 Krivelj : Nemetali
24.10.2020 14:00 Sloga (D) : 21. oktobar
24.10.2020 14:00 Pobeda 1926 : Srbija
24.10.2020 14:30 Trgovački : Napredak Simićevo
24.10.2020 14:00 Borac : Mladost
24.10.2020 14:00 Doljevac : Radnički 1947
24.10.2020 14:00 Karađorđe : Granit
24.10.2020 14:00 Rudar : Mataruge
24.10.2020 14:00 Mladost (V) : Tavnik
24.10.2020 14:00 Morava (KS) : Budućnost (Đ)
24.10.2020 OFK Osečina : Radnik
24.10.2020 OFK Jabučje : Iskra
24.10.2020 14:00 Ovčar : Rakova
24.10.2020 14:00 Zvezda : Željuša
24.10.2020 14:00 Napredak : Gnjilan
24.10.2020 14:30 Sinđelić : Drina
24.10.2020 15:00 Radnik : Rudar
24.10.2020 14:00 Jezero : Garevina
24.10.2020 14:00 Poljoprivrednik : Kamenorezac 76
24.10.2020 14:00 Venčani : Trešnjevica
24.10.2020 Feniks : Omladinac-Šumadinac (V)
24.10.2020 Karađorđe 2013 (Viš) : Mladost (R)
24.10.2020 14:00 Borac (NS) : Slanobarac
24.10.2020 14:00 Miletić : Čenej
24.10.2020 14:30 Žitkovica : Batovac
24.10.2020 13:30 Šećeranac Ada : BUSK
24.10.2020 13:30 Boka Seniors : Lepušnica
24.10.2020 15:00 Siti Sport Klub : Avala 1939
24.10.2020 14:00 Mlada krila : Sloga Obrva
24.10.2020 14:00 Progorelica : Mladost 1981
24.10.2020 14:30 Jasenovac : Pobeda 1953
24.10.2020 14:00 Rudar (P) : 15. Avgust 1950
24.10.2020 14:00 Beljanica : OFK Batinac
24.10.2020 14:00 Šumadija : Rudar (S)
24.10.2020 14:00 Mladost (D) : Kupinovac
24.10.2020 14:00 Crni Vrh : Šantarovac
24.10.2020 14:00 Sinđelić 1934 : OFK Blagotin
24.10.2020 14:30 Ratkovac : Kalenić
24.10.2020 14:30 Lukavac : Tešnjar
24.10.2020 14:00 Jedinstvo : Crvena zvezda
24.10.2020 14:00 Škriljac : Polet (V)
24.10.2020 14:30 Horgoš 1911 : Graničar
24.10.2020 12:30 Petlić SD 026 : Omladinac
24.10.2020 14:30 Vožd 2020 : Badljevica
24.10.2020 14:30 Kolarac : Lunjevac
24.10.2020 14:30 Godomin : Proleter 1947
24.10.2020 14:00 Mladost : Sloboda
24.10.2020 14:00 Borac : Nišavac
24.10.2020 14:30 Jevremovac : Vlašić
24.10.2020 15:30 Semedraž : FC Stella Rossa
24.10.2020 15:30 Jablanica : Šilopaj
24.10.2020 15:30 Omladinac : Velereč 94
24.10.2020 15:30 Takovski Ustanak : Šumadija
24.10.2020 15:30 Lunjevica : Majdan
24.10.2020 14:00 Arbanasce : Dobrič 1974
24.10.2020 14:00 Zmajevac : Pepeljevac 1947
24.10.2020 14:00 Borac : Čarapan
24.10.2020 14:00 Budućnost : Partizan
24.10.2020 14:00 Milakovac 2018 : Omladinac
24.10.2020 Planinac : 27. Oktobar
24.10.2020 Sloga (K) : Vojvodina
24.10.2020 Car Uroš : Donji Petrovci
24.10.2020 Jedinstvo (K) : Borac (J)
24.10.2020 Sloga (S) : Fruškogorac
24.10.2020 Borac (S) : Graničar
24.10.2020 15:00 Kolubara : Sloga
24.10.2020 14:30 Popovac : Radnik
24.10.2020 14:30 Jedinstvo : Omladinski
24.10.2020 14:30 Budućnost : Hajduk
24.10.2020 14:00 Trnava : Domaćin
24.10.2020 14:00 Belica : GFK Strelište
24.10.2020 14:30 Crni Vitez : Jedinstvo (S)
24.10.2020 14:30 Napredak 1927 : Šapine
24.10.2020 13:30 Banatul : Vojvodina
24.10.2020 13:30 Mladost (VG) : Rapid
24.10.2020 13:30 Vladimirovac : Solunac
24.10.2020 13:30 Gaj : Janošik
24.10.2020 13:30 Naša Krajina : Dobrica
24.10.2020 15:00 Sloboda : Petka
24.10.2020 14:00 Mladi radnik : Strmovo
24.10.2020 14:00 Gornja Trnava 1938 : Šumadinac 1949
24.10.2020 14:30 Radnik : Rudar 1947
24.10.2020 11:00 Melnica : Soko
24.10.2020 14:30 Omladinac : Burovac
24.10.2020 14:30 Vukan : Napredak
24.10.2020 14:30 Udarnik 2015 : Dobrnje
24.10.2020 16:00 ŠFU Derbi 2016 : Radnik 2013
24.10.2020 14:30 Grivac : Kotlenik
24.10.2020 15:00 Bojić : Metlić
24.10.2020 15:00 POFK Metaloplastika 2006 : Roma - Odžino selo
24.10.2020 15:00 Džemerovac 2020 : Culjković
24.10.2020 14:30 Laznica : Selište
24.10.2020 14:30 Vrelo 1971 : Mlava (R)
24.10.2020 14:30 Sloga (J) : Homoljac
24.10.2020 14:30 Zvezda : Osanica
24.10.2020 14:30 Vukovac 98 : Best Sige
24.10.2020 Lepenica : Crvena zvezda
24.10.2020 Mladost : Šumadinac
24.10.2020 14:00 Planinac : Napredak
24.10.2020 14:00 Tulež : Ranilović 1970
24.10.2020 17:00 Lorient : Olympique Marseille
24.10.2020 21:00 PSG : Dijon
24.10.2020 15:30 Bayern : Eintracht Frankfurt
24.10.2020 18:30 Borussia Dortmund : Schalke 04
24.10.2020 15:30 RB Leipzig : Hertha BSC
24.10.2020 15:30 Union Berlin : Freiburg
24.10.2020 15:30 Mainz 05 : Borussia M'gladbach
24.10.2020 16:00 Fulham : Crystal Palace
24.10.2020 21:00 Liverpool : Sheffield United
24.10.2020 18:30 Manchester United : Chelsea
24.10.2020 13:30 West Ham United : Manchester City
24.10.2020 15:00 Atalanta : Sampdoria
24.10.2020 18:00 Genoa : Internazionale
24.10.2020 20:45 Lazio : Bologna
24.10.2020 14:00 Pobeda : Nišavac
24.10.2020 14:00 Sloboda : Mladost
24.10.2020 14:30 ŽFU Zvezda B 2018 : Radnički 2012
24.10.2020 15:00 Jedinstvo 2014 : Moskva
24.10.2020 14:30 ŽGFK Lavice Dubočica : Heroj Polet
24.10.2020 Kolibri : Morava
24.10.2020 Levač : Topličanin
24.10.2020 Rudar 1974 : Jagodina
24.10.2020 SUŽF Stol : Mašinac 2020
24.10.2020 11:00 OFK Beograd : Radnički (NB)
24.10.2020 13:00 Napredak : Vojvodina
24.10.2020 11:00 TSC : Radnički 1923
24.10.2020 13:00 Trayal : Crvena zvezda
24.10.2020 11:30 Voždovac : RFK Grafičar
24.10.2020 13:00 Rad : Spartak ŽK
24.10.2020 12:00 IMT : Mladost (L)
24.10.2020 13:30 Šumadija 1903 : GFK Sloboda
24.10.2020 13:30 Šabac Sunrise : Novi Pazar
24.10.2020 13:30 Karađorđe : Sloboda
24.10.2020 13:30 OFK Slavija : VGSK
24.10.2020 13:30 Sloga 33 : Zvižd
24.10.2020 13:30 Borac 1932 : Mladi radnik 1926
24.10.2020 13:30 Petar Dobrnjac : Napredak
24.10.2020 13:30 Smederevo 1924 : Jasenica 2017
24.10.2020 Boleč : Poštar 1930
24.10.2020 Rojkovac : Dunav
24.10.2020 Zvezdara : TEK Sloga
24.10.2020 Radnički 1923 : Mladost
24.10.2020 Korićani : Jedinstvo Putevi
24.10.2020 Takovo : Jošanica
24.10.2020 Sušica : Zlatibor
24.10.2020 IMT : Voždovac
24.10.2020 Rad : BSK Borča
24.10.2020 011 : Partizan
24.10.2020 OFK Žarkovo : Radnički (NB)
24.10.2020 Internacional : Sinđelić
24.10.2020 OFK Beograd : Lokomotiva
24.10.2020 Radnički (O) : RFK Grafičar
24.10.2020 Studentski Grad : Brodarac
24.10.2020 13:00 Kiker : Mačva
24.10.2020 10:00 Brodarac : Partizan
24.10.2020 15:00 Napredak : Vojvodina
24.10.2020 14:00 TSC : Zemun
24.10.2020 11:00 Apolon 4 : Radnički (N)
24.10.2020 15:00 Rad : Spartak ŽK
24.10.2020 14:00 Teleoptik : Mladost (L)
24.10.2020 Kolubara : Ada
24.10.2020 IMT : OFK Beograd
24.10.2020 BSK Borča : DIF
24.10.2020 Studenski grad : Bežanija
24.10.2020 OLE : Lokomotiva
24.10.2020 011 : BSK 1925
24.10.2020 Voždovac : Sinđelić
24.10.2020 Radnički (NB) : Radnički (O)
24.10.2020 13:30 Apolon 2018 : Šumadija (A)
24.10.2020 13:30 Šumadija 1903 : GFK Sloboda
24.10.2020 Pomoravlje 1946 : OPK Rudar 1933
24.10.2020 Sloga 33 : OFK Aranđelovac 1979
24.10.2020 Železničar : Rudar
24.10.2020 Sloga 1924 : Sušica
24.10.2020 Borac : Radnički 1923
24.10.2020 10:00 Bačka 1901 : Preporod
24.10.2020 10:00 Stepojevac Vaga : Partizan
24.10.2020 10:00 Borac : Budućnost
24.10.2020 13:00 Posavina : Rojkovac
24.10.2020 Antimon : Sloga
24.10.2020 Loznica B : Podrinje
24.10.2020 Borac : Rađevac
24.10.2020 Drina : Radnički Stobex
24.10.2020 OFK Obilić : SASK
24.10.2020 Sloga (M) : Crvena zvezda
24.10.2020 Mladi borac : Sloga (L)
24.10.2020 12:00 Jedinstvo 2017 : Odustao
24.10.2020 12:00 Jošanica : Tutin
24.10.2020 12:00 Novi Pazar : Bane 1931
24.10.2020 12:00 Kiker : Mladi radnik 1925
24.10.2020 12:00 Trepča : Sloga
24.10.2020 Kabel : TSK
24.10.2020 Borac (NS) : Tatra
24.10.2020 Sofeks : Jedinstvo (R)
24.10.2020 OFK Beograd : 011
24.10.2020 Čukarički : Lokomotiva
24.10.2020 Teleoptik : ADA
24.10.2020 Zemun : Brodarac
24.10.2020 Voždovac : Crvena zvezda
24.10.2020 IMT : Radnički (NB)
24.10.2020 Rad : BSK Borča
24.10.2020 13:30 OPK Rudar 1933 : Sloga 33
24.10.2020 13:30 VGSK : Šumadija (A)
24.10.2020 13:30 Mladi radnik 1926 : RSK
24.10.2020 13:30 Plana : Smederevo 1924
24.10.2020 13:30 Cepelin 026 : Đerdap
24.10.2020 13:30 Železničar (P) : AF Duljaj
24.10.2020 13:30 Petlić SD 2006 : SFU Gornjak
24.10.2020 11:00 Šumadija 1903 : Sport Klub 99
24.10.2020 11:00 Apolon 4 : Pazar Juniors
24.10.2020 11:00 Jedinstvo 2017 : Bane 1931
24.10.2020 11:00 Apolon : Kosmet
24.10.2020 11:00 Novi Pazar : Sloga (K)
24.10.2020 11:00 Rudar : Kiker
24.10.2020 11:00 Bubamara : Radnički 1923
24.10.2020 10:00 Jasenica 2017 : Mladi radnik 1940
24.10.2020 Budućnost : Bačinac
24.10.2020 10:00 Podunavac : Osipaonica
24.10.2020 AF Djokić : Cerovac 2013
24.10.2020 10:00 Bresje Superior : Železničar Kusadak
24.10.2020 11:00 Mladost 1948 : Proleter Mihajlovac
24.10.2020 BAK : Mladost
24.10.2020 Partizan : Ševac
24.10.2020 Potporanj : Karaš
24.10.2020 Budućnost : Hajdučica
24.10.2020 11:00 Mladost : Zadrugar
24.10.2020 10:00 Radnički : Budućnost-Krušik 2014
24.10.2020 10:00 Senjak : Omladinac 2014
24.10.2020 10:00 Jedinstvo : Šabac Sunrise
24.10.2020 10:00 Rađevac : Savacium
24.10.2020 10:00 Mačva : Fenix
24.10.2020 10:00 Mačva 1929 : Drina
24.10.2020 10:00 Loznica : Železničar
24.10.2020 Borac : Železničar
24.10.2020 Proleter : OFK Vršac
24.10.2020 Kristal 2018 : Voja Gačić
24.10.2020 18:00 TEK Sloga : OFK Borac
24.10.2020 11:00 Vinogradar : CFK
24.10.2020 Stajićevo 2017 : TSC
24.10.2020 Vojvodina : Lehel 2019
24.10.2020 Moskva : Banat
24.10.2020 Voša AS : Nova Kolonija
24.10.2020 Spartak : Bačka
24.10.2020 Spartak d.o.o. : Polet
24.10.2020 Duel Juniors : GFK Jagodina
24.10.2020 GFK Dubočica : Lider MGM
24.10.2020 Real Niš : Duel Juniors 2
24.10.2020 Knjaževac : Radnički (N)
24.10.2020 OFK Šampion : Radnik
24.10.2020 Radnički (P) : Kopernikus Železničar
24.10.2020 OFK Radnički : Radnički Niš 2
24.10.2020 Trayal Knez Lazar : Radnički (S)
24.10.2020 OFK Paraćin : Timok 1919
24.10.2020 10:00 Radnički : Zadrugar
24.10.2020 13:00 TEK Sloga : Mladost (B)
24.10.2020 10:00 Šumadija : Borac
24.10.2020 12:30 Stepojevac Vaga : Mladost (C)
24.10.2020 11:00 Akademija fudbala : Budućnost
24.10.2020 10:00 Tisa Njerš : Obilić
24.10.2020 10:00 Bačka : Subotica
24.10.2020 11:00 AFK : Arena SU
24.10.2020 10:00 Spartak ŽK '08 : Spartak ŽK '09
24.10.2020 09:30 Bajša : TSC
24.10.2020 13:00 Rvati : Obrenovac 1905
24.10.2020 10:00 Posavina : Deluks
24.10.2020 08:30 Zvezda : Zabrežje
24.10.2020 10:00 Omladinac : Jedinstvo
24.10.2020 10:30 OFK Vlada Dimitrijević : OFK Ras
24.10.2020 10:00 Sport Club 99 : Bane 1931
24.10.2020 10:00 Kosmet : Bane 1931 - 2
24.10.2020 12:00 Jedinstvo 2017 : Pazar Juniors B

Košarka

24.10.2020 20:00 Dunav : Pirot
24.10.2020 19:30 Kolubara LA 2003 : Metalac
24.10.2020 18:00 Zlatibor : OKK Beograd
24.10.2020 19:30 Radnički (K) : Sloboda
24.10.2020 19:30 Sloga : Napredak
24.10.2020 18:00 Vršac : OKK Novi Pazar
24.10.2020 18:00 Sveti Đorđe : Slodes
24.10.2020 19:00 BKK Radnički : Borac
24.10.2020 Zdravlje Leskovac : Napredak Junior
24.10.2020 Klik : Bor RTB
24.10.2020 Fair Play : Železničar
24.10.2020 Mladost : Konstantin
24.10.2020 16:30 OKK Junior : Niš
24.10.2020 Tim 7 : Actavis Academy
24.10.2020 16:00 Panteri : Mladost Vesna
24.10.2020 Tim 7 : Marinos
24.10.2020 17:00 Rtanj : Morava
24.10.2020 19:00 Topola : Srem
24.10.2020 18:30 Futog : I Came To Play
24.10.2020 20:00 Velika Kikinda : Dunav 2014
24.10.2020 18:30 Železničar : Hercegovac
24.10.2020 18:00 Zekas 75 : Radnički 1950
24.10.2020 19:30 Sloga Elite : Svilajnac Kompo
24.10.2020 00:00 Mladenovac : Rivers BM
24.10.2020 00:00 Radnički : Barajevo
24.10.2020 00:00 Žitko Basket : Borča
24.10.2020 Zemun : Žarkovo
24.10.2020 Beko : Vizura
24.10.2020 16:30 Kraljevo : Spartak
24.10.2020 17:30 Novosadska ŽKA : Vrbas Medela
24.10.2020 16:30 SPD Radnički : Vojvodina 021
24.10.2020 14:30 Duga : Radivoj Korać
24.10.2020 18:30 Crvena zvezda Kombank : Student
24.10.2020 16:00 Partizan 1953 : Art Basket
24.10.2020 17:00 Topolčanka : Sloga
24.10.2020 17:00 Ljubovija : Gimnazijalac
24.10.2020 16:30 Karaburma : Vršac
24.10.2020 19:00 Srbobran : Radnički (B)
24.10.2020 Vojvodina 021- 2 : Jedinstvo
24.10.2020 Delfin : Čelarevo
24.10.2020 Sloga : Sivac
24.10.2020 Proleter : Karađorđevo
24.10.2020 SO ŽKK : Ras
24.10.2020 Duga 2 : Stara Pazova
24.10.2020 Železničar : Tim 6
24.10.2020 Lim : Play Off
24.10.2020 Užice : Zvečan

Odbojka

24.10.2020 Partizan Soccer : Vojvodina NS Seme
24.10.2020 Mladi radnik : Ribnica
24.10.2020 Radnički : Borac (S)
24.10.2020 18:00 Metalac Takovo : VA 014 Bauwesen
24.10.2020 19:00 Spartak (LJ) : Jedinstvo (SP)
24.10.2020 19:00 Smederevo Carina : Železničar
24.10.2020 20:00 Dubočica : Novi Sad Maneks
24.10.2020 Mladenovac : Futog
24.10.2020 Vojvodina NS Seme2 : Bavanište
24.10.2020 Topličanin : Užice
24.10.2020 Kosovska Mitrovica : Bečej
24.10.2020 Banat : Loznica
24.10.2020 Šumadija : Toplički Vitezovi
24.10.2020 15:00 Rudar : Antena
24.10.2020 14:00 Partizan : Gračac
24.10.2020 16:45 Lucky Star : As
24.10.2020 20:30 Crnjanski : Sloga 2015
24.10.2020 17:00 Karađorđe 2 : Roda
24.10.2020 16:45 Mladi radnik 2 : Rudar
24.10.2020 Stražilovo : Proleter
24.10.2020 Kulpin : Dunav Volley
24.10.2020 Mladost (NP) : Mladost (BP)
24.10.2020 Vojvodina NS Seme 3 : Srem Iton
24.10.2020 Vest : Sombor
24.10.2020 Kikinda : Partizan
24.10.2020 13:00 Timok : Knjaževac
24.10.2020 Stražilovo : Mladost (T)
24.10.2020 Dunav Voley 2 : Vrbas
24.10.2020 Hajduk : Maglić 1953
24.10.2020 Novi Sad 2 : Botafogo
24.10.2020 Sloven : Klek Srbijašume 2
24.10.2020 Srem : Crvena zvezda
24.10.2020 Jedinstvo (SP) : Ub
24.10.2020 TENT : Klek
24.10.2020 Jedinstvo : Inđija
24.10.2020 Novi Sad : Spartak
24.10.2020 Sterija : Takovo Zvezda Helios
24.10.2020 Roda : Omladinac
24.10.2020 Smederevo : Radnički Blasters
24.10.2020 Vranje : Srbijanka 014
24.10.2020 FOK : Gimnazijalac
24.10.2020 AS Batajnica : Ivanjica
24.10.2020 Zlatibor : Ruma
24.10.2020 Crno Bele 011 : Radnički (K)
24.10.2020 Zaječar : Valjevo
24.10.2020 Smeč 5 : Panonija
24.10.2020 14:00 Knjaževac : Student
24.10.2020 16:30 Topličanin : Panda
24.10.2020 18:00 Majdanpek FBC : Desetka
24.10.2020 17:00 Tara : Novi Pazar
24.10.2020 18:00 Sloga 031 : Tehničar
24.10.2020 16:00 Raška : Lotus
24.10.2020 14:00 Drina : Napredak 037
24.10.2020 16:00 Borac : Sokolica
24.10.2020 17:00 Mokra Gora : Sloboda S
24.10.2020 13:45 Avala : Šumadija
24.10.2020 20:00 Tent 2 : Sloga 2016
24.10.2020 16:00 Ribnica : Lucky Star
24.10.2020 15:30 Mladi radnik : Fortuna plus
24.10.2020 Štrand Volej : Odbojka 013
24.10.2020 Futog West : Slavija
24.10.2020 NS Volej Team : Partizan
24.10.2020 Bagljaš 023 : Lavice 07
24.10.2020 Srem 2 : Volley Stars
24.10.2020 Star : Futog
24.10.2020 18:00 Volejbor-Tim : Hajduk Veljko
24.10.2020 SK Volej : Elan Volej
24.10.2020 Novi Sad 2 : Mladost
24.10.2020 Volejstars : Blok aut
24.10.2020 Grbić : Merkur
24.10.2020 Mladost 1979 : Štrand Volej 2
24.10.2020 Beočin : Mladost
24.10.2020 Dunav Volej : Dunav
24.10.2020 Spartak 2 : Elbraco Technoland CVS
24.10.2020 Subotica : Apatin
24.10.2020 Goks IN : Vrbas
24.10.2020 Kikinda : Vršac
24.10.2020 Hercegovina : Banat
24.10.2020 Proleter : Krajišnik

Rukomet

24.10.2020 19:00 Crvenka : Kikinda Grindex
24.10.2020 18:00 Proleter : Spartak
24.10.2020 18:00 Vojvodina : Dubočica 54
24.10.2020 18:00 Dinamo : Partizan
24.10.2020 14:00 Radnički : Obilić
24.10.2020 18:30 Crvena zvezda : Šamot 65
24.10.2020 19:00 Metaloplastika : Rudar
24.10.2020 18:30 Železničar 1949 : Novi Pazar
24.10.2020 Kolubara : Jedinstvo
24.10.2020 Mačva : Ub
24.10.2020 Voždovac 2012 : Sivac 69
24.10.2020 13:00 Smederevo : Lavovi BP
24.10.2020 Morava : Inđija
24.10.2020 18:00 Vrbas Petrol : Jugović
24.10.2020 Jastrebac : Zlatar
24.10.2020 Metalac : Mokra Gora
24.10.2020 Priboj : Topličanin
24.10.2020 Hajduk Veljko : Bela Palanka
24.10.2020 Kuršumlija : Žitorađa
24.10.2020 Vranje 1957 : Jagodina
24.10.2020 Jagodina 2 : Paraćin
24.10.2020 Zaječar 1949 : Knjaz 1957
24.10.2020 Đerdap : ORK Bor
24.10.2020 Rtanj : Borsko jezero
24.10.2020 Majdanpek : Radnički
24.10.2020 Mladost : Naisa
24.10.2020 Bor RTB : SPD Radnički
24.10.2020 Zaječar 1949 : Železničar
24.10.2020 Jagodina : Mladi radnik
24.10.2020 Medicinar : Vojvodina
24.10.2020 Vrbas : Bekament BB
24.10.2020 ORK Beograd : Crvena zvezda
24.10.2020 Junior : Pančevo
24.10.2020 Petrovaradin : Sloga
24.10.2020 Žitorađa : Beograd
24.10.2020 Srem : Kikinda
24.10.2020 Topličanin : Kučevo
24.10.2020 19:00 Spartak : Mladost (SC)

Vaterpolo

24.10.2020 Vračar : Goč
24.10.2020 Mladost : TENT
24.10.2020 Bečej : Banja Luka
24.10.2020 ŽAK : Sava

Futsal

24.10.2020 Konjarnik : FON
24.10.2020 Crvena zvezda : Novi Pazar
24.10.2020 Kalča : Nova Pazova
24.10.2020 Ekonomac : Vranje
24.10.2020 Vinter sport : Zemun Samo pravo
24.10.2020 19:30 Loznica Grad 2018 : Zufo
24.10.2020 20:30 Metalac Kolorado : Tisa
24.10.2020 FON - B : Gročanski
24.10.2020 Oftal - C : Borac
24.10.2020 Futsal Bjankoneri : Ekonomist
24.10.2020 Intelektualac : Student
24.10.2020 Solunac : Hram
24.10.2020 BSK : Progres
24.10.2020 Aleksinac 2015 : Rosulja
24.10.2020 Radnički 2010 : Pirgos
24.10.2020 Bele crkve : Gvozdeni puk
24.10.2020 Pirot : Akademac
24.10.2020 Timok : Prokuplje
24.10.2020 Bezbednost 192 : Zlatibor
24.10.2020 Braća Nedić : Zenon
24.10.2020 Flash : Bajina Bašta
24.10.2020 Kareli : PP 192
24.10.2020 MB Namenska : Aranđelovac Fortuna
24.10.2020 Euro-lider : OŠ Karađorđe 2015
24.10.2020 Sjenica : Karanovac
24.10.2020 Miners : Bor
24.10.2020 Babušnica 2011 : Čaršija
24.10.2020 Ozren : Brđanka
24.10.2020 Lindoret : Dolap
24.10.2020 Radnik : As