XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 682 utakmica za dan
Nedelja, 25 Oktobar 2020

Fudbal

25.10.2020 14:00 Novi Pazar : Rad
25.10.2020 14:00 Zlatibor : Vojvodina
25.10.2020 14:00 OFK Bačka : Inđija
25.10.2020 16:00 Crvena zvezda : Javor Matis
25.10.2020 16:00 Mačva : Napredak
25.10.2020 16:00 Proleter : Voždovac
25.10.2020 13:30 Dinamo : GFK Dubočica
25.10.2020 13:30 Radnički (P) : Kolubara
25.10.2020 13:30 Kabel : Loznica
25.10.2020 13:30 Radnički 1923 : Zemun
25.10.2020 13:30 OFK Žarkovo : Borac 1926
25.10.2020 14:00 Dunav : Feniks 1995
25.10.2020 14:00 Borac : Dinamo 1945
25.10.2020 13:30 Budućnost (A) : Železničar (L)
25.10.2020 13:30 Jošanica : Takovo
25.10.2020 13:30 Sušica : Sloga 33
25.10.2020 13:30 Jedinstvo : Radnički (O)
25.10.2020 13:30 Leštane : GSP Polet Dorćol
25.10.2020 13:30 Sremčica : Zvezdara
25.10.2020 13:30 BSK 1925 : BSK Borča
25.10.2020 13:30 Crvena zvezda : Teleoptik
25.10.2020 13:30 BASK : OFK Beograd
25.10.2020 14:00 Vlasina : Radan
25.10.2020 14:00 Rembas : Timočanin
25.10.2020 14:00 Župa : Mladost
25.10.2020 11:00 Car Konstantin : Kablovi
25.10.2020 14:00 Budućnost (P) : Timok 1919
25.10.2020 11:00 SFS Borac : Dunav
25.10.2020 11:00 Radnički (S) : OFK Sinđelić
25.10.2020 13:30 OFK Ras : Šumadija 1903
25.10.2020 13:30 Vodojaža : Omladinac
25.10.2020 13:30 Radnik : Šumadija (T)
25.10.2020 11:00 Proleter : Korićani
25.10.2020 13:30 Real : Budućnost
25.10.2020 13:30 Polet : Goč
25.10.2020 13:30 OFK Napredak : Karađorđe
25.10.2020 13:30 Proleter Mihajlovac : Borac (Ž)
25.10.2020 13:30 Borac 1932 : Sloga (M)
25.10.2020 13:30 Sloboda : Morava (VP)
25.10.2020 13:30 Pomoravlje : Petar Dobrnjac
25.10.2020 13:30 Jasenica 2017 : Rudar (S)
25.10.2020 13:30 RSK : OFK Aranđelovac 1979
25.10.2020 13:30 Prijevor : Zlatar
25.10.2020 13:30 Polet (T) : Polimlje
25.10.2020 13:30 Jasen : Polet (Lj)
25.10.2020 13:30 Sloboda (Č) : Omladinac
25.10.2020 13:30 Radnički Stobex : Rubribreza
25.10.2020 13:30 Drina : OFK Divci
25.10.2020 13:30 Zadrugar : Radnički (V)
25.10.2020 13:30 Borac (L) : Rađevac
25.10.2020 13:30 Sloga (B) : Vrelo Sport
25.10.2020 13:30 Spartak 1924 : Mladost (P)
25.10.2020 14:00 Vojvodina (BG) : Bačka (P)
25.10.2020 14:00 Tavankut : Mladost (BP)
25.10.2020 14:00 Mladost : Sloga
25.10.2020 14:00 Borac : Naftagas
25.10.2020 14:00 Banat : Radnički (S)
25.10.2020 14:00 Crvena zvezda : ŽAK
25.10.2020 14:00 Podunavac : Sloga (E)
25.10.2020 14:00 Sremac Vojka : Index
25.10.2020 14:00 Jugović : Sloga (T)
25.10.2020 14:00 Sloboda : Hajduk
25.10.2020 14:00 OFK Lugomir : Levač
25.10.2020 14:00 Moravac 2015 : Sloga (M)
25.10.2020 14:00 Bošnjane : Sloga (D)
25.10.2020 14:00 Temnić 1924 : Kušiljevo
25.10.2020 11:00 Tanasko Rajić : Lužnica
25.10.2020 14:00 Rajko Mitić : Branik
25.10.2020 14:00 Hajduk Veljko : Brodoremont
25.10.2020 14:00 OFK Slatina : Jedinstvo (P)
25.10.2020 14:00 Zemljoradnik : Naša krila 1936
25.10.2020 14:00 Orljane : OFK Napredak 1929
25.10.2020 14:00 Jedinstvo (GM) : OFK Niš
25.10.2020 14:00 Bukovik : Morava
25.10.2020 14:00 Rudar : OFK Brzi Brod
25.10.2020 14:00 Delijski Vis : Malošište
25.10.2020 14:00 Pukovac : Moravica
25.10.2020 14:00 Jedinstvo (GS) : Gracko
25.10.2020 14:00 Vranjska Banja : Dobrič
25.10.2020 14:00 Alakince : Čekmin
25.10.2020 10:00 Borac (L) : Posavina
25.10.2020 13:30 Srem : Budućnost (Z)
25.10.2020 13:30 Poštar Zvezdara : Dunav
25.10.2020 13:30 Kosmaj : Milutinac
25.10.2020 10:00 Torlak : Prva iskra
25.10.2020 13:30 BSK 1926 : Mladost (C)
25.10.2020 13:30 Kosovo : Midžor
25.10.2020 13:30 Šljivar : Rtanj
25.10.2020 13:30 Rudar (P) : Velika Jasikova
25.10.2020 13:30 OFK Rtanj : Ozren
25.10.2020 13:30 Omladinac : Graničar
25.10.2020 14:00 Mačkovac : Sloga (D)
25.10.2020 14:00 Sloga (L) : Čitluk
25.10.2020 14:00 Sloga (Ć) : Mladost (DK)
25.10.2020 14:00 Donji Kopaonik : 13. April
25.10.2020 14:00 Kupci : Mladost (T)
25.10.2020 14:00 Trudbenik : Žabare
25.10.2020 14:00 FUD : Sebečevac
25.10.2020 14:00 LSK : Sremac
25.10.2020 14:00 Borac (K) : Partizan
25.10.2020 14:00 Hajduk (B) : Radnički
25.10.2020 14:00 Ljukovo : Sloga
25.10.2020 14:00 Hajduk (V) : Napredak
25.10.2020 14:00 Borac (M) : BSK
25.10.2020 14:00 PSK : Donji Srem 2015
25.10.2020 14:00 Mitros : Železničar
25.10.2020 13:30 Budućnost (A) : Jugoslavija
25.10.2020 13:30 Stari Tamiš : Strela
25.10.2020 13:30 Sloga (BNS) : Radnički (B)
25.10.2020 13:30 Potporanj : Crvena zvezda
25.10.2020 13:30 Polet (Id) : Hajdučica
25.10.2020 13:30 Partizan (G) : Partizan (U)
25.10.2020 13:30 Spartak 1911 : Banat (I)
25.10.2020 14:00 Budućnost (P) : ŽAK
25.10.2020 14:00 Zadrugar : Kordun
25.10.2020 14:00 Stanišić 1920 : Borac 46
25.10.2020 14:00 Radnički 1918 : Budućnost (G)
25.10.2020 14:00 BSK : Rusin
25.10.2020 14:00 Budućnost (M) : Borac (BG)
25.10.2020 14:00 Slavija : Kulpin
25.10.2020 13:30 Budućnost : Jadran
25.10.2020 13:30 Obilić : Đurđin
25.10.2020 13:30 Preporod : Sutjeska
25.10.2020 13:30 Eđšeg : Sloga
25.10.2020 13:30 Proleter (Nj) : Iskra
25.10.2020 14:00 Mladost (BD) : OFK Klek
25.10.2020 14:00 2. Oktobar : Rusanda
25.10.2020 14:00 Vojvodina (NM) : Lehel
25.10.2020 14:00 Borac : Crvena zvezda
25.10.2020 14:00 Tamiš : Mladost (L)
25.10.2020 14:00 Polet : Potisje
25.10.2020 14:00 Radnički 1911 : ASK
25.10.2020 Cerovac 2013 : Polet
25.10.2020 Sloga (M) : Pobeda
25.10.2020 Podunavac : Budućnost
25.10.2020 Crvena zvezda : Radnik (SP)
25.10.2020 Sloga (L) : SASK
25.10.2020 Mladi radnik 1940 : Železničar Kusadak
25.10.2020 Mladi borac : Bresje Superior
25.10.2020 Bačinac : Osipaonica
25.10.2020 14:00 Prvi srpski ustanak : Lokomotiva
25.10.2020 14:00 Sloga (Z) : Marjan (K)
25.10.2020 14:00 Šumadinac (S) : Plaskovac
25.10.2020 14:00 Partizan (BB) : ŽSK
25.10.2020 14:00 Vinča : Omladinac
25.10.2020 14:00 Grizli ML : Trnava
25.10.2020 14:00 Partizan 1945 : Jasenica (B)
25.10.2020 14:00 Šumadinac 1913 : Banja 1957
25.10.2020 14:00 BSK : Borac (P)
25.10.2020 13:30 DIF : Borac (O)
25.10.2020 13:30 Balkan Mirijevo : PKB (PS)
25.10.2020 13:30 Posavac Tišma : Hajduk
25.10.2020 13:30 Heroj Polet : Institut
25.10.2020 13:30 PKB Kovilovo : Borac (P)
25.10.2020 13:30 011 : Šumadinac
25.10.2020 13:30 OFK Budućnost : Lisović 1977
25.10.2020 13:30 OFK Zabrežje : Rojkovac
25.10.2020 13:30 OFK Borac : Polet
25.10.2020 13:30 Zvezda : Radnički
25.10.2020 13:30 Jedinstvo : Vranić
25.10.2020 13:30 Omladinac : Strelac
25.10.2020 13:30 SUF Kovačevac 1956 : Dunavac
25.10.2020 13:30 Boleč : Šepšin
25.10.2020 13:30 Kosmajac : Zuce 2019
25.10.2020 13:30 Zaklopača : Ivanča
25.10.2020 13:30 Pudarci : Rabrovac
25.10.2020 13:30 Velika Krsna : Kaluđerica 1969
25.10.2020 14:00 ŽSK : Titel
25.10.2020 14:00 Petrovaradin : OFK Sirig
25.10.2020 14:00 Bačka 1923 : Slavija
25.10.2020 14:00 Tatra : TSK
25.10.2020 14:00 Bačka (B) : Susek
25.10.2020 14:00 Hajduk : Jedinstvo
25.10.2020 14:00 Radnički : Urovica
25.10.2020 11:00 Ključ : Sloga
25.10.2020 14:00 Mladost : Zlot
25.10.2020 14:00 Blizna : Polet
25.10.2020 14:00 Kolonija : Maršić
25.10.2020 14:00 Kutlovo : Šumadija 1934
25.10.2020 14:00 Jedinstvo : OFK Bagremar
25.10.2020 14:00 Sloga Lužnice 2016 : Mladost (P)
25.10.2020 14:00 Zastava : Sloboda (G)
25.10.2020 14:00 Šumadinac KG : Slavija
25.10.2020 14:00 Mladost (L) : Čegar 1946
25.10.2020 14:00 Crvena zastava : Morava
25.10.2020 14:00 Čegar 2013 : Omladinac
25.10.2020 14:00 Aluminjum : Sloboda
25.10.2020 14:00 Palilulac : Mladost (DK)
25.10.2020 14:00 Planinac 1933 : Stevan Nešticki
25.10.2020 14:00 Vulkan 1963 : Radnički 1936
25.10.2020 14:30 Sirakovo : Napredak 1936
25.10.2020 14:30 Mlava (ML) : Sloga (L)
25.10.2020 14:30 Borac (K) : Obilić
25.10.2020 14:30 Rudar (Kr) : Rudar 2001
25.10.2020 14:30 Mladost (B) : Omladinac (Š)
25.10.2020 14:30 Integral : Železničar
25.10.2020 14:30 Vihor : Budućnost (V)
25.10.2020 11:00 Palilula : Moravac
25.10.2020 14:00 Radnički 1924 : Baličevac
25.10.2020 14:00 Sloga : Rudar
25.10.2020 14:00 Rasovača : Taskovići
25.10.2020 14:00 Jastrebac : OFK Rutevac 1908
25.10.2020 14:00 Pobeda : Svrljig
25.10.2020 14:00 Elid : Moravac
25.10.2020 14:00 Jovo Kursula : Mladi radnik 1925
25.10.2020 14:00 Budućnost : Popovići Vrnjci
25.10.2020 14:00 Gruža : Jedinstvo 2017
25.10.2020 14:00 Ibar : Napredak
25.10.2020 14:00 Ribnica : Kraljevo Hajduk
25.10.2020 14:00 Mladost (J) : Juhor (G)
25.10.2020 14:00 Dragocvet : Sloga
25.10.2020 14:00 OFK Juhor 2016 : Rudar
25.10.2020 14:00 Napredak : Javor
25.10.2020 14:00 OFK Bratstvo : Mladost (K)
25.10.2020 14:00 Orlovi : Resavac
25.10.2020 14:00 Partizan : Budućnost (M)
25.10.2020 14:00 Kolare : Morava (R)
25.10.2020 Joks Junajted : Brezovica
25.10.2020 Kolubara 2 : ZSK
25.10.2020 OFK Senjak : Banjani
25.10.2020 Dimitrije Tucović : Strmovo 1968
25.10.2020 Tvrdojevac : OFK Brđanac
25.10.2020 Pambukovica : Trlić
25.10.2020 14:00 Sloga : BSK
25.10.2020 14:00 Moravac : Mladost 1959
25.10.2020 14:00 Plantaža : Mladi borac
25.10.2020 14:00 Real : Železničar
25.10.2020 14:00 OFK Morava : Sloboda
25.10.2020 14:00 Šumadija : Milanovo
25.10.2020 14:00 Morava : Prilike
25.10.2020 14:00 Spartak : Dragačevo
25.10.2020 14:00 Ozremica : Jedinstvo
25.10.2020 14:00 Voćar : Slatina
25.10.2020 14:00 Backovac Junajted : Mladost (P)
25.10.2020 14:00 Orlovac : Jedinstvo (K)
25.10.2020 14:00 Rudar : Donja Vrbava
25.10.2020 14:00 Jedinstvo (GG) : Ozrem PMH
25.10.2020 14:00 Napredak : Zadrugar
25.10.2020 14:00 Pobeda : Zadrugar
25.10.2020 14:00 Sloga : Vladimir Durković
25.10.2020 14:00 Dragoš : Mladost
25.10.2020 14:30 Karađorđe : Jedinstvo
25.10.2020 14:30 Podrinje : Cer (PE)
25.10.2020 14:30 Sloga (KR) : Gučevo 1929
25.10.2020 10:00 Vidojevica : Hajduk Stanko
25.10.2020 14:30 Cer (JL) : Rudar
25.10.2020 14:30 Mladi borac : Mladost
25.10.2020 14:30 Sloga (LŠ) : Milan Orlić
25.10.2020 14:30 Majur : Duško
25.10.2020 13:30 Levosoje : Mladost (S)
25.10.2020 13:30 Trnovac : Mladost (B)
25.10.2020 13:30 Pavlovac : BSK Bujanovac
25.10.2020 13:30 Vihor : Čelik
25.10.2020 13:30 FSU Južna pruga : Mineralac
25.10.2020 15:00 Zvečan : Kopaonik
25.10.2020 15:00 Ibar : OFK Dif
25.10.2020 14:00 Vinogradar : Borac
25.10.2020 14:00 Polet 57 : Rubin
25.10.2020 14:00 14. Oktobar : Stari Trstenik
25.10.2020 14:00 Župski biseri : Gradac
25.10.2020 14:00 Omladinac (U) : Beli Orlovi
25.10.2020 14:00 Velika Drenova : Omladinac (P)
25.10.2020 13:30 Ševac : Graničar
25.10.2020 13:30 Karaš (K) : Borac (VS)
25.10.2020 13:30 Partizan (K) : Ratar
25.10.2020 13:30 Vulturul : Banat (D)
25.10.2020 13:30 Karaš (J) : Dunav
25.10.2020 13:30 Borac (VG) : Omladinac
25.10.2020 13:30 Jedinstvo (D) : Borac (P)
25.10.2020 13:30 Kolonija : Omladinac (D)
25.10.2020 13:30 Budućnost (BB) : Proleter
25.10.2020 13:30 BSK Bavanište : Mladost (V)
25.10.2020 14:00 Hrtkovci : ČSK
25.10.2020 14:00 Radnički : Šumar
25.10.2020 14:00 Dunav : Graničar
25.10.2020 14:00 Mladost : Srem
25.10.2020 14:00 Sremac : Jedinstvo
25.10.2020 14:00 Kameni : Krušedol
25.10.2020 14:00 OFK Brestač : Polet
25.10.2020 14:00 Napredak : Fruškogorac
25.10.2020 14:00 Trgovački : Graničar 1924
25.10.2020 10:00 Fruška Gora : Sloboda
25.10.2020 14:00 Graničar (K) : Sloga
25.10.2020 14:00 Sremac (J) : Obilić 1993
25.10.2020 14:00 Sremac (B) : OFK Bikić
25.10.2020 14:00 Fruškogorac : Erdevik 2017
25.10.2020 14:00 Zmaj : Jednota
25.10.2020 14:00 OFK Zeka Buljubaša : Jedinstvo
25.10.2020 OFK Stajićevo : Jedinstvo 2014
25.10.2020 Zlatica : Mladost
25.10.2020 ŽFK Banat Bagljaš : Bilećanin
25.10.2020 Naftagas : OFK Gradnulica
25.10.2020 Tisa 1933 : Zadrugar
25.10.2020 11:00 Mladost (R) : Vrbica
25.10.2020 10:00 Gorski Car : B 2000
25.10.2020 14:00 Budućnost : Brezovac
25.10.2020 14:00 Mladost (J) : Borac
25.10.2020 14:00 Radoje Domanović : Šamot
25.10.2020 14:00 Mladi rudar : Kopljari
25.10.2020 Mladi radnik (D) : Šumadija (S)
25.10.2020 Badnjevac : Jedinstvo (O)
25.10.2020 11:00 Karađorđe (V) : Napredak (MK)
25.10.2020 BSK : Kruševica 1980
25.10.2020 11:00 Čestin : Sloga (Z)
25.10.2020 14:00 Polet : Aleksa Šantić
25.10.2020 14:00 Bratstvo 2019 : Kula
25.10.2020 14:00 Lipar : Mladost
25.10.2020 14:00 Terekveš : Jedinstvo
25.10.2020 14:00 Omladinac : Dinamo 1923
25.10.2020 14:00 Hajduk : Dunav
25.10.2020 10:00 OFK Hajduk : Sloga
25.10.2020 14:00 Proleter : Obilić
25.10.2020 14:00 Borac (P) : Moskva
25.10.2020 14:00 Dinamo : Hajduk (G)
25.10.2020 14:00 Vinogradar : Železničar
25.10.2020 14:00 Partizan : Dobrača
25.10.2020 14:00 Ćava : Košutnjak
25.10.2020 14:00 Divostin : Bratstvo 1975
25.10.2020 11:00 Seljak : OFK Žeželj
25.10.2020 14:30 Dizel : Napredak (P)
25.10.2020 14:30 Pek : Barič
25.10.2020 14:30 Baštovan 2015 : BSK 1931
25.10.2020 14:30 Ljubičevo : Stig 1955
25.10.2020 14:30 Borac 2016 : Mladi Borac
25.10.2020 14:30 Polet (V) : Napredak (B)
25.10.2020 14:30 Sloga (M) : Mlava (B)
25.10.2020 13:30 Busije : Velika Moštanica
25.10.2020 13:30 Zmaj 1953 : Novi Beograd
25.10.2020 09:30 Dedinje : Železnik 1930
25.10.2020 10:00 Bežanija : 13. maj
25.10.2020 11:00 Mladi proleter : Pionir
25.10.2020 13:30 Sveti Stefan : Palilulac
25.10.2020 13:30 Pinosava : Minel
25.10.2020 13:30 Resnik : OFK Crvenka
25.10.2020 14:00 Jedinstvo (D) : Jedinstvo (G)
25.10.2020 14:00 Mineral 2015 : Bogutovačka Banja
25.10.2020 11:00 Miločajac : Stubal
25.10.2020 14:00 Borac (A) : Lazac
25.10.2020 14:00 Braća Vuković : Zvezda
25.10.2020 14:00 Borac (V) : Mladost 1925
25.10.2020 14:30 Zadrugar 1947 : Udarnik (S)
25.10.2020 14:30 Mladost (R) : Rade Milošević
25.10.2020 14:30 Krilaš : Zabrđe 1936
25.10.2020 14:30 Borac (V) : Bata Bulić
25.10.2020 14:30 Jedinstvo (K) : Borac (VL)
25.10.2020 14:30 Sloga 1945 : Sloga 1952
25.10.2020 14:30 Radnički (K) : Polet S.D.
25.10.2020 14:00 Pomoravlje : Mladost (S)
25.10.2020 14:00 Jasenovo : Sloga
25.10.2020 14:00 Napredak (St) : Sinđelić
25.10.2020 14:00 Napredak (Sv) : Radnički
25.10.2020 14:00 Mladi borac : Mladost (G)
25.10.2020 14:00 Mladost (T) : GFK Tabane
25.10.2020 14:00 Jedinstvo : Bratstvo
25.10.2020 14:00 Osaonica : Vinorača
25.10.2020 14:00 Partizan : Zenit
25.10.2020 14:00 Sloboda : Ursule
25.10.2020 14:00 Skela : Ljubinić
25.10.2020 14:00 Partizan : Proleter
25.10.2020 14:00 Borac : Belo Polje
25.10.2020 14:00 OFK Urovci : Rvati
25.10.2020 14:00 Munja : Pobednik
25.10.2020 14:00 Sloga : Krtinska
25.10.2020 14:30 Kolubara : Zvizdar
25.10.2020 14:30 OFK Paljuvi : Čučuge
25.10.2020 14:30 Mladost : Rudar
25.10.2020 11:00 Omladinac : Crvena Jabuka
25.10.2020 11:00 Proleter : Joševa
25.10.2020 14:30 OFK Stublenica : Polet (DL)
25.10.2020 14:30 Šarbane : Polet (T)
25.10.2020 14:00 Omladinac : Terekves
25.10.2020 14:00 Napredak (Č) : Roham
25.10.2020 11:00 Stari drugari : Mali korak
25.10.2020 11:00 Toplica : Mladost (L)
25.10.2020 11:00 Dračić 2018 : Junior Novo Naselje
25.10.2020 11:00 Komanice : Žabari
25.10.2020 11:00 Jadar 2013 : Rajac
25.10.2020 11:00 Rakac Stave : Popadić
25.10.2020 11:00 Polet : Milenko Pavlović
25.10.2020 14:00 Rutevac : Tempo
25.10.2020 11:00 OFK Sloga : Borac
25.10.2020 11:00 Polet (R) : Napredak 2012
25.10.2020 14:30 Jedinstvo : Jadran
25.10.2020 14:30 Šampion : Hajduk
25.10.2020 14:30 Tisa : Potisje
25.10.2020 14:30 Bačka : Slavija
25.10.2020 14:30 Tromedja : Čoka
25.10.2020 14:30 Petrijevac : Landol
25.10.2020 14:30 Jezava : OFK Slavija
25.10.2020 14:30 Stari Hrast 2018 : Zeppelin 026
25.10.2020 11:00 Mladost (Z) : Sparta
25.10.2020 11:00 Bobovik : Mladost 2013
25.10.2020 14:00 Jedinstvo 2014 : Belpos
25.10.2020 11:00 Verko : Skupljen 2013
25.10.2020 14:00 Hajduk : Polet
25.10.2020 14:00 Sloga 1949 : Torpedo
25.10.2020 13:30 Jedinstvo : Slemen
25.10.2020 13:30 Sloga : Sloboda 2013
25.10.2020 13:30 Palilulac : Rtanj
25.10.2020 13:30 Omladinac 1927 : Tempo
25.10.2020 13:30 Mundial : Jedinstvo Stević
25.10.2020 13:30 Unirea : Pobeda
25.10.2020 14:00 Gladijator : Gavrilo Princip
25.10.2020 14:00 Planinac : Prijatelji
25.10.2020 14:00 OFK Remont 1959 : Kej
25.10.2020 14:00 Čačak 94 : Vujan
25.10.2020 14:00 Mršinci : Lugovi
25.10.2020 14:00 Malba : Budućnost
25.10.2020 14:00 Lokomotiva : Rongo Siti
25.10.2020 14:00 Veliki Suvodol : Temac
25.10.2020 14:00 Vinogradar : Elektrovojvodina
25.10.2020 14:00 Solid : Bikovo
25.10.2020 14:00 Čantavir : Palić
25.10.2020 14:00 Žednik : Hajduk 1950
25.10.2020 14:00 OFK Mala Bosna 2015 : Udarnik Višnjevac
25.10.2020 13:30 Bačka 1945 : Orlovi (BP)
25.10.2020 13:30 Neštin : Soko
25.10.2020 13:30 Proleter : Bačka (D)
25.10.2020 13:30 Slavija : Krivanj
25.10.2020 13:30 Naša Zvezda : Bački Hajduk
25.10.2020 13:30 Mladost (MB) : Borac (V)
25.10.2020 14:30 Radnički : Mrovska
25.10.2020 14:30 Petrovac 74 : Dobrava
25.10.2020 14:30 Šipurske livade : Vojvoda Stepa Stepanović
25.10.2020 14:30 Cerić : OFK Varna
25.10.2020 14:30 PSK : Rankovac
25.10.2020 14:30 Pričinović : OFK Letnjikovac 1983
25.10.2020 14:30 OFK Jelen : Trešnjevka
25.10.2020 14:30 Velika Reka : TE Gučevo
25.10.2020 14:30 Mladost : Antimon
25.10.2020 14:30 7. Juli : Borac
25.10.2020 14:30 Jelav : Sloga
25.10.2020 14:30 Jadar 1961 : Jedinstvo (MZ)
25.10.2020 14:30 Prva Iskra : Azbukovica
25.10.2020 14:30 Hajduk : Jedinstvo (ZA)
25.10.2020 14:00 Egeta : Kladušnica
25.10.2020 14:00 Omladinac : Pontes
25.10.2020 14:00 Mala Vrbica : Rtkovo
25.10.2020 14:00 Koča Anđelković : Lokomotiva
25.10.2020 14:00 Brezova : Gradina
25.10.2020 14:00 Bjelica : Sloga
25.10.2020 14:00 Radnički : Bratstvo
25.10.2020 14:00 Vrelo : Jelica
25.10.2020 14:30 Mladost : Torpedo 1924
25.10.2020 14:30 Omladinac (BO) : Budućnost (DO)
25.10.2020 14:30 Omladinac 2013 (SL) : Budućnost (ZM)
25.10.2020 14:30 Lipolist : Partizan
25.10.2020 14:30 Napredak : Milicionar
25.10.2020 14:30 Petlovača : Šabac Sunrise
25.10.2020 14:30 Premijer : Sloboda
25.10.2020 14:30 Zadrugar Milkivit : Gorki
25.10.2020 11:00 Trešnjica : Duškovci
25.10.2020 11:00 Gorobilje : Plavi Tok
25.10.2020 14:00 Blagaja : Napredak
25.10.2020 14:00 Dobrinjac : Glumač
25.10.2020 13:30 Jedinstvo : Pobeda
25.10.2020 13:30 Mladost Radost : Tomislavci
25.10.2020 13:30 Mladost (R) : Sloboda
25.10.2020 Bukovac : Budućnost 1948
25.10.2020 Beli Orlovi : Glavaš
25.10.2020 Udarnik : Palanka
25.10.2020 15:00 Rečka : Vrelo
25.10.2020 11:00 Miloševo : OFK Sikole
25.10.2020 14:00 Kapidžija : Naupare
25.10.2020 14:00 Polet : Konjuh
25.10.2020 14:00 Globoder : Gaglovo
25.10.2020 14:00 Bukovica : Makrešane
25.10.2020 11:00 Mudrakovac : Rasina
25.10.2020 11:00 Modrica : Parunovac
25.10.2020 11:00 Zaplanjac : Toplica
25.10.2020 11:00 10. februar : Knežica
25.10.2020 11:00 Mekiš : Marina Kutina
25.10.2020 11:00 Klisura : Grkinja
25.10.2020 Partizan : Borac
25.10.2020 KSK Konak 1926 : Proleter
25.10.2020 11:00 Stara Čaršija : Morava
25.10.2020 14:00 BSK 2014 : Zgodačica
25.10.2020 11:00 Biljanovac : Koštam Polje
25.10.2020 14:00 Magnohrom : Studen Vitez
25.10.2020 11:00 Gunjevac : Vrelo
25.10.2020 11:00 Sovljak : OFK Takovo
25.10.2020 11:00 Brgule : Vukona
25.10.2020 11:00 Dokmir : Tamnava
25.10.2020 11:00 Murgaš : Budućnost 1995
25.10.2020 14:30 Donja Mutnica : Borac 1950
25.10.2020 10:00 ISK Izvor : Mladost
25.10.2020 14:30 Omladinac : Polet
25.10.2020 14:30 BSK Buljane : Železničar
25.10.2020 14:30 Potočac : Razvitak
25.10.2020 14:30 Istok 63 : Moravac
25.10.2020 14:00 Oniks : OFK Dragoševac
25.10.2020 14:00 Mladi radnik : Napredak
25.10.2020 14:00 Dobra Voda : Omladinac
25.10.2020 14:00 Dražmirovac : Mladost
25.10.2020 10:00 Radnik (S) : BSK 1924
25.10.2020 10:00 Stig (MC) : Stig (C)
25.10.2020 14:00 Sloga : OFK Radnički
25.10.2020 14:00 Proleter : Vreoci
25.10.2020 14:00 Dimitrije Tucović : BSK
25.10.2020 14:00 OFK Polet : OFK Borac
25.10.2020 14:00 Bistrica : 20. Oktobar
25.10.2020 14:00 Mladost : Šumadinac
25.10.2020 10:00 Maskar : Junkovac
25.10.2020 10:00 Jarmenovci : Kalipolje
25.10.2020 10:00 Krćevac 04 : Budućnost MI
25.10.2020 11:00 Napredak : Gornje Sinkovce
25.10.2020 10:30 Mladost : Rudar 1973
25.10.2020 14:00 Jovanovac : Kragujevac
25.10.2020 14:00 Kremenac : Bukorovac
25.10.2020 14:00 Stanovo 1941 : Hajduk 1936
25.10.2020 13:30 Zemljoradnik 1932 : Sloga (D)
25.10.2020 13:30 Napredak 1934 : Pobeda
25.10.2020 13:30 Vojvoda Milenko : Sloga 1936
25.10.2020 13:30 Beli Orao : Proleter 1932
25.10.2020 13:30 Moravac 1933 : Mip Majdan
25.10.2020 13:30 Margum : Sloga 1932
25.10.2020 13:30 Dunavac : Morava 1932
25.10.2020 13:30 Dunav : Sopot
25.10.2020 14:00 Mladost : Sloga Gorić
25.10.2020 14:00 OFK Povlen : Kotešica
25.10.2020 11:00 Omladinac : Bujačić
25.10.2020 14:00 Beloševac : Zadrugar
25.10.2020 10:00 Beli Orlovi : Polet
25.10.2020 11:00 Sava : Miloš Pocerac
25.10.2020 11:00 Galeb 1984 : Dobrava Žabar 2020
25.10.2020 11:00 Mladost Svileuva : Rudar
25.10.2020 11:00 Borac BTG : Korman
25.10.2020 11:00 Maovi MH : Pocerina
25.10.2020 11:00 Zablaće : Jedinstvo
25.10.2020 11:00 Mladost : Dumača
25.10.2020 11:00 POFK Letnjikovac : Napredak
25.10.2020 14:30 Proleter : Sloga
25.10.2020 14:30 Mladost : BSK
25.10.2020 14:30 Jedinstvo : Polet
25.10.2020 14:30 Babajić : Stepanje
25.10.2020 11:00 Nepričava : Proleter
25.10.2020 14:30 Kačer : Izviđač
25.10.2020 13:30 Mladost (B) : Luk Kompenzatori
25.10.2020 13:30 Sloga : Mladost (L)
25.10.2020 13:30 Paskovac : Granit
25.10.2020 13:30 Radnički (P) : Stiški Kurjak
25.10.2020 13:30 Dunavac 1929 : Sloga-Top
25.10.2020 13:30 Mirko Tomić : Kumane
25.10.2020 14:00 Mladi radnik : Resava
25.10.2020 13:30 OFK Braničevo : Polet
25.10.2020 13:30 Žika Marković Uča : OFK Vinci
25.10.2020 13:30 Mladost : Mrčkovac
25.10.2020 11:00 Misača : Prvi srpski Ustanak II
25.10.2020 20:00 Rudar : Jezero
25.10.2020 20:00 Iskra : Zeta
25.10.2020 20:00 Budućnost : Dečić
25.10.2020 20:00 OFK Petrovac : Sutjeska
25.10.2020 20:00 OFK Titograd : Podgorica
25.10.2020 17:00 Jedinstvo : Ibar
25.10.2020 17:00 Igalo : Drezga
25.10.2020 17:00 Arsenal : Mornar
25.10.2020 17:00 Kom : Bokelj
25.10.2020 17:00 Grbalj : Berane
25.10.2020 15:00 Bordeaux : Nîmes
25.10.2020 15:00 Brest : Strasbourg
25.10.2020 13:00 Lens : Nantes
25.10.2020 21:00 Olympique Lyonnais : Monaco
25.10.2020 15:00 Metz : Saint-Etienne
25.10.2020 15:00 Montpellier : Reims
25.10.2020 17:00 Nice : Lille
25.10.2020 15:30 Wolfsburg : Arminia
25.10.2020 18:00 Werder : Hoffenheim
25.10.2020 20:15 Arsenal : Leicester City
25.10.2020 15:00 Southampton : Everton
25.10.2020 17:30 Wolverhampton : Newcastle United
25.10.2020 00:00 Atletico Madrid : Real Betis
25.10.2020 00:00 Barcelona : Real Madrid
25.10.2020 00:00 Getafe : Granada
25.10.2020 00:00 Cádiz : Villarreal
25.10.2020 00:00 Levante : Celta Vigo
25.10.2020 00:00 Osasuna : Athletic Club
25.10.2020 00:00 Real Sociedad : Huesca
25.10.2020 00:00 Sevilla : Eibar
25.10.2020 00:00 Real Valladolid : Deportivo Alavés
25.10.2020 00:00 Elche : Valencia
25.10.2020 15:00 Benevento : Napoli
25.10.2020 12:30 Cagliari : Crotone
25.10.2020 18:00 Fiorentina : Udinese
25.10.2020 20:45 Juventus : Hellas Verona
25.10.2020 15:00 Parma : Spezia
25.10.2020 14:00 Lokomotiva : Rongo Siti
25.10.2020 14:00 Veliki Suvodol : Jerma
25.10.2020 14:00 Napredak Junior 2018 : Mačva
25.10.2020 13:00 Majdanpek : Spartak DOO
25.10.2020 15:00 Rad : Loznica
25.10.2020 14:00 Slatke male : Una Fortuna
25.10.2020 14:00 Brodarac : Partizan
25.10.2020 15:00 RFK Novi Sad 1921 : Radnički (N)
25.10.2020 13:30 Sloga (K) : Morava (VP)
25.10.2020 13:30 BIP : Šumadija (A)
25.10.2020 13:30 Borac 1926 : Budućnost Krušik 2014
25.10.2020 13:30 Sloga (P) : Mačva
25.10.2020 13:30 Loznica : Metalac
25.10.2020 13:30 Javor Matis : Sloboda (Č)
25.10.2020 13:30 Radnički (V) : Jedinstvo (Ub)
25.10.2020 14:00 Real Niš : Crvena zvezda
25.10.2020 11:00 OFK Vršac : RFK Grafičar
25.10.2020 13:30 Mladi radnik 1926 : Smederevo 1924
25.10.2020 13:30 Borac 1926 : Budućnost Krušik 2014
25.10.2020 13:30 Radnički 1923 : Novi Pazar
25.10.2020 13:30 Sloga (P) : Savacijum
25.10.2020 13:30 Loznica : Metalac
25.10.2020 13:30 Javor Matis : OPK Rudar 1933
25.10.2020 13:30 Radnički (V) : Jedinstvo (Ub)
25.10.2020 13:00 Bajša : Radnički 1905
25.10.2020 OLE : Partizan
25.10.2020 Internacional : Sinđelić
25.10.2020 10:00 TSC : Arena Su
25.10.2020 11:00 Turbina : Borac
25.10.2020 15:00 Kolubara : OFK Budućnost
25.10.2020 10:00 Stepojevac Vaga : Radnički
25.10.2020 11:00 Tisa Njerš : Subotica
25.10.2020 11:00 Radnički 1905 : Arena Su
25.10.2020 11:00 Čantavir : Spartak ŽK
25.10.2020 11:00 Bajša : Tavankut
25.10.2020 09:00 Vodojaža : Apolon II
25.10.2020 10:30 Radnički 1923 : Gruža
25.10.2020 10:00 Karadjordje (T) : Morava (VP)
25.10.2020 11:00 Apolon I : Aranđelovac
25.10.2020 09:00 Sušica : Arsenal
25.10.2020 11:30 Sport Klub 99 : Novi Pazar
25.10.2020 11:00 Rudar : AF AS Novi Pazar
25.10.2020 11:00 Pazar Juniors : Koštam Polje
25.10.2020 11:30 OFK Ras : Novi Pazar B
25.10.2020 11:00 Granit : Tutin
25.10.2020 10:00 Šumadinac : Sremcica
25.10.2020 10:00 OFK Osečina : Radnički (V)
25.10.2020 10:00 Tešnjar : OFK Senjak
25.10.2020 10:00 Jedinstvo : Omladinac
25.10.2020 10:00 Vojvode : Budućnost Krušik 014
25.10.2020 10:00 Vrelo sport : Železničar
25.10.2020 10:00 AF AS Novi Pazar : Jošanica
25.10.2020 10:00 Pazar Juniors '01 : OFK National
25.10.2020 10:30 Tutin : AF Popović
25.10.2020 Akademija fudbala : Lazarevac
25.10.2020 Borac : Omladinac
25.10.2020 Kolubara 2 : Borac
25.10.2020 ŽFK Borac : Mladi borac
25.10.2020 Turbina : Kolubara 2
25.10.2020 Real 28 : Kolubara 1
25.10.2020 Akademija fudbala : Kolubara 1
25.10.2020 Real 28 -2 : Real 28 - 1
25.10.2020 Akademija fudbala 1 : ŽFK Borac
25.10.2020 Akademija fudbala 2 : Turbina
25.10.2020 15:00 Taurunum : Resnik
25.10.2020 15:00 Srem : PKB
25.10.2020 15:00 BUSK : Sveti Stefan
25.10.2020 15:00 Brodarac : Policajac
25.10.2020 15:00 Dunav : Beograd
25.10.2020 15:00 BASK : Mladenovac
25.10.2020 15:00 Plavi 2000 : Kosovo i Metohija

Košarka

25.10.2020 19:00 Vrbas : Star
25.10.2020 20:00 Beovuk 72 : Proleter
25.10.2020 20:30 Topličanin : Radnik
25.10.2020 16:30 Omladinac : Podrinje
25.10.2020 20:00 Stara Pazova : Dinamo
25.10.2020 17:00 Jagodina : Požarevac
25.10.2020 15:00 Smederevo 1953 : Plana
25.10.2020 17:00 Student BB : Ivanjica
25.10.2020 17:30 Čačak 94 : Loznica
25.10.2020 18:00 Mileševka : Sistem 2000

Odbojka

25.10.2020 19:00 Karađorđe : VGSK
25.10.2020 19:00 Tutin 020 : FAP Livnica
25.10.2020 12:00 Tehničar : Kosovska Mitrovica 2
25.10.2020 13:00 Radnički (K) 2 : Fortuna Plus
25.10.2020 17:00 Dunav Stars : Hajduk Veljko 2
25.10.2020 Beograd : Partizan Soccer
25.10.2020 12:00 Stampedo : Leskovac 98
25.10.2020 17:00 Pusta Reka : Vlasina
25.10.2020 15:00 Milenijum : Kuršumlija
25.10.2020 17:00 Smeč SV : Lazarevac
25.10.2020 12:00 Proleter : Srbijanka 014 - 2
25.10.2020 18:00 Timok : Knjaževac 2

Rukomet

25.10.2020 18:00 Ruma - 14 ALL : Sloven
25.10.2020 19:00 Laki : Halas Jožef

Futsal

25.10.2020 20:00 Palež : Bečej 2003
25.10.2020 18:30 Zadrugar 2017 : Niš 92