XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 661 utakmica za dan
Subota, 31 Oktobar 2020

Fudbal

31.10.2020 Čukarički : Novi Pazar
31.10.2020 Voždovac : TSC
31.10.2020 Mladost (L) : Proleter
31.10.2020 Napredak : Spartak ŽK
31.10.2020 Partizan : Mačva
31.10.2020 Javor Matis : Radnički (N)
31.10.2020 Radnik : Crvena zvezda
31.10.2020 Inđija : Metalac
31.10.2020 Vojvodina : OFK Bačka
31.10.2020 Rad : Zlatibor
31.10.2020 Borac 1926 : Dinamo
31.10.2020 Zemun : OFK Žarkovo
31.10.2020 Loznica : Radnički 1923
31.10.2020 Kolubara : Kabel
31.10.2020 Trayal : Radnički (P)
31.10.2020 Budućnost : IMT
31.10.2020 GFK Jagodina : RFK Grafičar
31.10.2020 Železničar (P) : Radnički (SM)
31.10.2020 GFK Dubočica : Sloga (K)
31.10.2020 13:30 Sarajevo : Mladost
31.10.2020 13:30 Krupa : Tuzla City
31.10.2020 13:30 Zrinjski : Velež
31.10.2020 13:30 Željezničar : Radnik
31.10.2020 13:30 Sloboda : Borac
31.10.2020 14:00 Tekstilac : Slavija
31.10.2020 14:00 Leotar : Drina
31.10.2020 14:00 Borac : Modriča
31.10.2020 14:00 Jedinstvo : Zvijezda 09
31.10.2020 14:00 Ljubić : Sutjeska
31.10.2020 14:00 Podrinje : Željezničar
31.10.2020 14:00 Kozara : Sloboda
31.10.2020 14:00 Sloga : Rudar Prijedor
31.10.2020 14:00 Dinamo 1945 : 1. Maj Ruma
31.10.2020 14:00 Mladost (NS) : Sloboda
31.10.2020 14:00 Feniks 1995 : Sloga (Č)
31.10.2020 14:00 Radnički (Zr) : Dunav
31.10.2020 14:00 Bečej 1918 : Hajduk 1912
31.10.2020 14:00 Radnički 1912 : OFK Vršac
31.10.2020 14:00 Kozara : Omladinac
31.10.2020 13:30 Jedinstvo : GFK Sloboda
31.10.2020 13:30 Sloga 33 : Mladi radnik 1926
31.10.2020 13:30 Budućnost Krušik 2014 : Sušica
31.10.2020 13:30 Tutin : Trepča
31.10.2020 13:30 Takovo : Sloga (P)
31.10.2020 13:30 Smederevo 1924 : Gruža
31.10.2020 13:30 Šumadija (A) : Budućnost (A)
31.10.2020 13:30 Radnički (O) : OFK Beograd
31.10.2020 11:00 Teleoptik : BASK
31.10.2020 13:30 BSK Borča : Crvena zvezda
31.10.2020 11:00 GSP Polet Dorćol : Stepojevac Vaga
31.10.2020 13:30 Brodarac : Leštane
31.10.2020 13:30 Lokomotiva : Radnički (NB)
31.10.2020 10:00 Sinđelić : Studenski grad
31.10.2020 13:30 OFK Sinđelić : Vlasina
31.10.2020 13:30 Dunav : Radnički (S)
31.10.2020 13:30 Timok 1919 : SFS Borac
31.10.2020 13:30 Pčinja : Budućnost (P)
31.10.2020 13:30 Trstenik PPT : OFK Topličanin
31.10.2020 13:30 Jedinstvo (P) : Car Konstantin
31.10.2020 13:30 Šumadija 1903 : Goč
31.10.2020 13:30 Mokra Gora : Polet
31.10.2020 13:30 Omladinac : Radnik
31.10.2020 13:30 Morava (VP) : Pomoravlje
31.10.2020 13:30 VGSK : Sloboda
31.10.2020 13:30 Zvižd : Proleter Mihajlovac
31.10.2020 13:30 Karađorđe : Đerdap
31.10.2020 13:30 FAP : Prijevor
31.10.2020 13:30 Sloga (BB) : Crnokosa
31.10.2020 13:30 Ribnica : Sloga (B)
31.10.2020 13:30 Radnički (V) : Jedinstvo Vladimirci 1924
31.10.2020 14:00 Tekstilac : Obilić
31.10.2020 14:00 Krila Krajine : Tavankut
31.10.2020 14:00 Njegoš : Radnički (S)
31.10.2020 14:00 Bajša : Crvenka
31.10.2020 14:00 Vojvodina (T) : OFK Vrbas
31.10.2020 14:00 Radnički (S) : Crvena zvezda
31.10.2020 14:00 Naftagas : Banat
31.10.2020 14:00 Begej : Budućnost
31.10.2020 14:00 Sloga : Jedinstvo (BK)
31.10.2020 14:00 Jedinstvo (V) : Mladost
31.10.2020 14:00 OFK Kikinda 1909 : Proleter
31.10.2020 14:00 Sloga (T) : Sloboda
31.10.2020 14:00 Crvena Zvezda : Cement
31.10.2020 14:00 Sloga (E) : Sremac Vojka
31.10.2020 13:30 Sloga (D) : Temnić 1924
31.10.2020 13:30 Jedinstvo 1936 : Moravac 2015
31.10.2020 13:30 Brodoremont : OFK Slatina
31.10.2020 13:30 Balkanski : Hajduk Veljko
31.10.2020 13:30 OFK Knjaz : BSK
31.10.2020 13:30 Bor 1919 : Rajko Mitić
31.10.2020 13:30 OFK Napredak 1929 : Jedinstvo (GM)
31.10.2020 13:30 Nebeski Andjeli : Budućnost
31.10.2020 11:00 Milutinac : Torlak
31.10.2020 13:30 Šumadija : Srem
31.10.2020 13:30 Turbina : Vinča
31.10.2020 13:30 Midžor : Graničar
31.10.2020 13:30 Ozren : Rudar Vrška Čuka
31.10.2020 13:30 Rtanj : Rudar (P)
31.10.2020 13:30 Ribnik : Mačkovac
31.10.2020 13:30 Čitluk : Gornji Stepoš
31.10.2020 13:30 Železničar : GFK Sloven
31.10.2020 13:30 Radnički : Ljukovo
31.10.2020 13:30 Partizan : Hajduk (B)
31.10.2020 13:30 Partizan (U) : Spartak 1911
31.10.2020 13:30 Borac (BG) : Polet
31.10.2020 13:30 Sloga : Proleter (Nj)
31.10.2020 13:30 AFK : Eđšeg
31.10.2020 13:30 Proleter (RS) : Budućnost
31.10.2020 13:30 Mladost (L) : Polet
31.10.2020 13:30 Delija : Mladost (BD)
31.10.2020 13:30 Borac (P) : Prvi srpski ustanak
31.10.2020 13:30 Borac (O) : Balkan Mirijevo
31.10.2020 13:30 Rakovica : DIF
31.10.2020 13:30 Mladost : Barajevo
31.10.2020 14:00 Veternik : Omladinac
31.10.2020 14:00 Slavija : OFK Futog
31.10.2020 13:30 Zlot : Blizna
31.10.2020 13:30 Rudna Glava : Krivelj
31.10.2020 13:30 Šarbanovac : Radnički
31.10.2020 14:00 Sloboda (G) : Šumadinac KG
31.10.2020 14:00 Mladost (P) : Zastava
31.10.2020 13:30 Rudar 2001 : Trgovački
31.10.2020 13:30 Svrljig : Elid
31.10.2020 13:30 Taskovići : Jastrebac
31.10.2020 14:00 Mladi radnik 1925 : Rudar
31.10.2020 13:30 Vladimir Durković : Dragoš
31.10.2020 13:30 Zadrugar : Zvezda
31.10.2020 14:00 Gučevo 1929 : Vidojevica
31.10.2020 14:00 Cer (PE) : Sloga (KR)
31.10.2020 13:30 Mladost (S) : Trnovac
31.10.2020 13:30 Garevina : Omladinac (P)
31.10.2020 13:30 Beli Orlovi : Poljoprivrednik
31.10.2020 13:30 Stari Trstenik : Župski biseri
31.10.2020 13:30 Jezero : Vinogradar
31.10.2020 13:30 Dunav : Borac (VG)
31.10.2020 Omladinac-Šumadinac (V) : BSK
31.10.2020 14:00 Železničar : OFK Hajduk
31.10.2020 14:00 Slanobarac : Proleter
31.10.2020 13:30 Avala 1939 : Mladi proleter
31.10.2020 14:00 Bogutovačka Banja : Miločajac
31.10.2020 14:00 Sloga Obrva : Progorelica
31.10.2020 13:30 Polet S.D. : Zadrugar 1947
31.10.2020 13:30 Bata Bulić : Jedinstvo (K)
31.10.2020 13:30 Rade Milošević : Krilaš
31.10.2020 13:30 Radnički : Rudar (P)
31.10.2020 13:30 Sinđelić : Napredak (Sv)
31.10.2020 13:30 Rudar (S) : Jasenovo
31.10.2020 13:30 Zenit : Sloboda
31.10.2020 13:30 GFK Tabane : Jedinstvo
31.10.2020 13:30 Kupinovac : Mladost (T)
31.10.2020 13:30 Pobednik : Sloga
31.10.2020 14:30 Crvena Jabuka : Proleter
31.10.2020 14:30 Kalenić : Omladinac
31.10.2020 14:30 Rudar : Ratkovac
31.10.2020 13:30 Rajac : Rakac Stave
31.10.2020 13:30 Junior Novo Naselje : Komanice
31.10.2020 13:30 Borac : Polet (R)
31.10.2020 13:30 Crvena zvezda : OFK Sloga
31.10.2020 13:30 Potisje : Bačka
31.10.2020 13:30 Horgoš 1911 : Jedinstvo
31.10.2020 13:30 Vučak : Lunjevac
31.10.2020 13:30 Kolarac : Landol
31.10.2020 13:30 Petrijevac : Badljevica
31.10.2020 13:30 Vožd 2020 : Omladinac
31.10.2020 13:30 Stari Hrast 2018 : OFK Slavija
31.10.2020 13:30 Jezava : Proleter 1947
31.10.2020 13:30 Vrbovac : Skobalj
31.10.2020 14:00 Belpos : Verko
31.10.2020 13:30 Mladost : Palilulac
31.10.2020 13:30 Rtanj : Sloga
31.10.2020 13:30 Jedinstvo Stević : Omladinac 1927
31.10.2020 13:30 Soko : Proleter
31.10.2020 15:00 Šumadija : Lunjevica
31.10.2020 15:00 Velereč 94 : Takovski Ustanak
31.10.2020 15:00 Šilopaj : Omladinac
31.10.2020 15:00 FC Stella Rossa : Jablanica
31.10.2020 15:00 Brezak : Semedraž
31.10.2020 14:00 Azbukovica : Hajduk
31.10.2020 14:00 Šabac Sunrise : Premijer
31.10.2020 14:00 Milicionar : Petlovača
31.10.2020 14:00 Budućnost (DO) : Omladinac 2013 (SL)
31.10.2020 Glavaš : Udarnik
31.10.2020 13:30 Pepeljevac 1947 : Borac
31.10.2020 13:30 Makrešane : Zmajevac
31.10.2020 Graničar : Planinac
31.10.2020 Fruškogorac : Borac (S)
31.10.2020 Borac (J) : Sloga (S)
31.10.2020 Donji Petrovci : Jedinstvo (K)
31.10.2020 Vojvodina : Polet
31.10.2020 27. Oktobar : Sloga (K)
31.10.2020 14:00 Radnik : BSK Buljane
31.10.2020 14:00 Borac 1950 : ISK Izvor
31.10.2020 14:00 Hajduk : Jedinstvo
31.10.2020 14:00 Moravac : Budućnost
31.10.2020 13:30 GFK Strelište : Oniks
31.10.2020 13:30 OFK Dragoševac : Mladi radnik
31.10.2020 13:30 Napredak 1927 : Radnik (S)
31.10.2020 13:30 Stig (C) : Crni Vitez
31.10.2020 13:30 Janošik : Naša Krajina
31.10.2020 13:30 Solunac : Gaj
31.10.2020 13:30 Rapid : Vladimirovac
31.10.2020 13:30 Vojvodina : Mladost (VG)
31.10.2020 13:30 Sloga : Banatul
31.10.2020 13:30 Budućnost MI : Junkovac
31.10.2020 13:30 Napredak : Udarnik 2015
31.10.2020 13:30 Burovac : Vukan
31.10.2020 13:30 Soko : Omladinac
31.10.2020 13:30 Rudar 1947 : Melnica
31.10.2020 13:30 BSK : Radnik
31.10.2020 16:00 ŠFU Derbi 2016 : Rudar 1973
31.10.2020 14:00 Polet : Grivac
31.10.2020 14:00 Kotlenik : Mladost
31.10.2020 14:30 Dumača : Bojić
31.10.2020 13:30 Osanica : Vukovac 98
31.10.2020 13:30 Selište : Vrelo 1971
31.10.2020 13:30 Mladost (K) : Laznica
31.10.2020 13:30 Luk Kompenzatori : Sloga
31.10.2020 Crvena zvezda : Mladost
31.10.2020 Šumadinac : Lepenica
31.10.2020 Tulež : Misača
31.10.2020 20:00 OFK Titograd : Rudar
31.10.2020 20:00 Podgorica : OFK Petrovac
31.10.2020 20:00 Sutjeska : Budućnost
31.10.2020 20:00 Dečić : Iskra
31.10.2020 20:00 Zeta : Jezero
31.10.2020 17:00 Grbalj : Jedinstvo
31.10.2020 17:00 Berane : Kom
31.10.2020 17:00 Bokelj : Arsenal
31.10.2020 17:00 Mornar : Igalo
31.10.2020 17:00 Drezga : Ibar
31.10.2020 21:00 Nantes : PSG
31.10.2020 17:00 Rennes : Brest
31.10.2020 18:30 Borussia M'gladbach : RB Leipzig
31.10.2020 15:30 Eintracht Frankfurt : Werder
31.10.2020 15:30 Köln : Bayern
31.10.2020 15:30 Augsburg : Mainz 05
31.10.2020 15:30 Arminia : Borussia Dortmund
31.10.2020 16:00 Burnley : Chelsea
31.10.2020 18:30 Liverpool : West Ham United
31.10.2020 13:30 Sheffield United : Manchester City
31.10.2020 20:45 Bologna : Cagliari
31.10.2020 15:00 Crotone : Atalanta
31.10.2020 18:00 Internazionale : Parma
31.10.2020 Crvena zvezda : Sloga
31.10.2020 Zemun : TSC
31.10.2020 Spartak : Vojvodina
31.10.2020 Mašinac Trejs : Kolubara
31.10.2020 Radnički 1923 : Požarevac
31.10.2020 Kolibri : Topličanin
31.10.2020 Jagodina : SUŽF Stol
31.10.2020 Levač : Knjaževac 2015
31.10.2020 Morava : Rudar 1974
31.10.2020 Brodarac : Radnički (NB)
31.10.2020 Napredak : OFK Beograd
31.10.2020 TSC : Partizan
31.10.2020 RFK Novi Sad 1921 : Vojvodina
31.10.2020 Internacional : Radnički 1923
31.10.2020 Trayal : Radnički (N)
31.10.2020 Voždovac : Čukarički
31.10.2020 Rad : Crvena zvezda
31.10.2020 IMT : RFK Grafičar
31.10.2020 Mladost (L) : Spartak ŽK
31.10.2020 13:30 Sloboda (Č) : Radnički (V)
31.10.2020 13:30 Mačva : Loznica
31.10.2020 13:30 Novi Pazar : Sloga (P)
31.10.2020 11:00 Napredak : Smederevo 1924
31.10.2020 13:30 Mladi radnik 1926 : Petar Dobrnjac
31.10.2020 13:30 Zvižd : Borac 1932
31.10.2020 13:30 VGSK : Sloga 33
31.10.2020 13:30 Sloboda : OFK Slavija
31.10.2020 13:30 OPK Rudar 2001 : Karađorđe
31.10.2020 Rojkovac : Boleč
31.10.2020 TEK Sloga : Poštar 1930
31.10.2020 Dunav : Zvezdara
31.10.2020 Mladost : Sušica
31.10.2020 Zlatibor : Takovo
31.10.2020 Jošanica : Korićani
31.10.2020 Jedinstvo Putevi : Radnički 1923
31.10.2020 Rad : Voždovac
31.10.2020 Lokomotiva : Sinđelić
31.10.2020 OFK Žarkovo : IMT
31.10.2020 RFK Grafičar : Partizan
31.10.2020 Radnički (NB) : Studentski Grad
31.10.2020 Brodarac : Internacional
31.10.2020 OFK Beograd : Radnički (O)
31.10.2020 011 : BSK Borča
31.10.2020 Brodarac : Mačva
31.10.2020 Napredak : Kiker
31.10.2020 TSC : Partizan
31.10.2020 Apolon 4 : Vojvodina
31.10.2020 Internacional : Zemun
31.10.2020 Real Niš : Radnički (N)
31.10.2020 OFK Vršac : Čukarički
31.10.2020 Rad : Crvena zvezda
31.10.2020 Teleoptik : RFK Grafičar
31.10.2020 Mladost (L) : Spartak ŽK
31.10.2020 Radnički (O) : Kolubara
31.10.2020 Sinđelić : Radnički (NB)
31.10.2020 BSK 1925 : Voždovac
31.10.2020 Lokomotiva : 011
31.10.2020 Bežanija : OLE
31.10.2020 DIF : Studenski grad
31.10.2020 OFK Beograd : BSK Borča
31.10.2020 Ada : IMT
31.10.2020 13:30 Smederevo 1924 : Jedinstvo (Ub)
31.10.2020 13:30 Savacijum : Loznica
31.10.2020 13:30 Novi Pazar : Sloga (P)
31.10.2020 11:00 Preporod : Bačka 1901
31.10.2020 Radnički Stobex : Antimon
31.10.2020 Rađevac : Drina
31.10.2020 Podrinje : Borac
31.10.2020 Sloga : Loznica B
31.10.2020 SASK : Mladi borac
31.10.2020 11:00 Sloga (L) : Sloga (M)
31.10.2020 Crvena zvezda : OFK Obilić
31.10.2020 Jedinstvo (R) : Petar Puača
31.10.2020 Tatra : Sofeks
31.10.2020 TSK : Borac (NS)
31.10.2020 Mladost (BJ) : Proleter
31.10.2020 011 : BSK Borča
31.10.2020 Radnički (NB) : Rad
31.10.2020 Brodarac : Voždovac
31.10.2020 Lokomotiva : Teleoptik
31.10.2020 Sinđelić : Čukarički
31.10.2020 OFK Beograd : OLE
31.10.2020 13:30 AF Duljaj : Petlić SD 2006
31.10.2020 13:30 Đerdap : Železničar (P)
31.10.2020 10:00 Smederevo 1924 : Cepelin 026
31.10.2020 13:30 RSK : Plana
31.10.2020 13:30 Šumadija (A) : Mladi radnik 1926
31.10.2020 13:30 Sloga 33 : VGSK
31.10.2020 13:30 Soko 2015 : OPK Rudar 1933
31.10.2020 11:00 Kiker : Bubamara
31.10.2020 11:00 Sloga (K) : Rudar
31.10.2020 11:00 Kosmet : Novi Pazar
31.10.2020 11:00 Bane 1931 : Apolon
31.10.2020 11:00 Pazar Juniors : Jedinstvo 2017
31.10.2020 11:00 Sport Klub 99 : Apolon 4
31.10.2020 11:00 AF AS Novi Pazar : Šumadija 1903
31.10.2020 10:00 Mladi radnik 1940 : Proleter Mihajlovac
31.10.2020 Sloboda : Mladost 1948
31.10.2020 Železničar Kusadak : Udarnik
31.10.2020 11:00 Cerovac 2013 : Bresje Superior
31.10.2020 Osipaonica : AF Djokić
31.10.2020 10:00 Bačinac : Podunavac
31.10.2020 10:00 Jasenica 2017 : Budućnost
31.10.2020 Karaš : Budućnost
31.10.2020 Ševac : Potporanj
31.10.2020 Mladost : Partizan
31.10.2020 OFK Plandište : BAK
31.10.2020 10:00 Zadrugar : Železničar
31.10.2020 10:00 Drina : Loznica
31.10.2020 10:00 Fenix : Mačva 1929
31.10.2020 10:00 Savacium : Mačva
31.10.2020 10:00 Šabac Sunrise : Rađevac
31.10.2020 10:00 Omladinac 2014 : Jedinstvo
31.10.2020 10:00 Budućnost-Krušik 2014 : Senjak
31.10.2020 11:00 Mladost : Radnički
31.10.2020 Mladost : Kristal 2018
31.10.2020 Voja Gačić : Proleter
31.10.2020 OFK Vršac : Železničar
31.10.2020 10:00 OFK Budućnost : TEK Sloga
31.10.2020 11:00 OFK Borac : Borac
31.10.2020 10:00 CFK : Bajša
31.10.2020 11:00 Spartak ŽK : Vinogradar
31.10.2020 11:00 Arena Su : Čantavir
31.10.2020 11:00 Subotica : Radnički 1905
31.10.2020 11:00 Novi Pazar : Tutin
31.10.2020 11:00 Novi Pazar B : Granit
31.10.2020 11:00 Koštam Polje : OFK Ras
31.10.2020 11:00 AF AS Novi Pazar : Pazar Juniors
31.10.2020 11:30 Sport Klub 99 : Rudar
31.10.2020 Bačka : Spartak d.o.o.
31.10.2020 Nova Kolonija : Spartak
31.10.2020 Banat : Voša AS
31.10.2020 Lehel 2019 : Moskva
31.10.2020 TSC : Vojvodina
31.10.2020 Voja Gačić : Stajićevo 2017
31.10.2020 GFK Jagodina : Timok 1919
31.10.2020 Radnički (S) : OFK Paraćin
31.10.2020 Radnički Niš 2 : Trayal Knez Lazar
31.10.2020 Kopernikus Železničar : OFK Radnički
31.10.2020 Radnik : Radnički (P)
31.10.2020 Radnički (N) : OFK Šampion
31.10.2020 Duel Juniors 2 : Knjaževac
31.10.2020 Lider MGM : Real Niš
31.10.2020 Duel Juniors : GFK Dubočica
31.10.2020 10:00 TEK Sloga : Stepojevac Vaga
31.10.2020 13:00 Budućnost : Lazarevac
31.10.2020 10:00 Mladost (C) : Akademija fudbala
31.10.2020 13:00 Kolubara 1 : Stepojevac Vaga
31.10.2020 10:00 Mladost (B) : Šumadija
31.10.2020 13:00 Radnički : TEK Sloga
31.10.2020 09:30 Spartak ŽK '09 : Vinogradar
31.10.2020 09:30 Arena SU : Spartak ŽK '08
31.10.2020 09:30 Subotica : AFK
31.10.2020 10:00 OFK Ras : Pazar Juniors B
31.10.2020 10:30 AF Popović : Jedinstvo 2017
31.10.2020 11:00 Bane 1931 - 2 : Tutin
31.10.2020 10:00 OFK National : Kosmet
31.10.2020 10:00 Bane 1931 : Pazar Juniors '01
31.10.2020 10:00 Jošanica : Sport Club 99
31.10.2020 10:30 OFK Vlada Dimitrijević : AF AS Novi Pazar

Košarka

31.10.2020 Dynamic : OKK Novi Pazar
31.10.2020 Napredak : Vršac
31.10.2020 Mladost : Sloga
31.10.2020 Sloboda : Tamiš
31.10.2020 OKK Beograd : Radnički (K)
31.10.2020 Metalac : Zlatibor
31.10.2020 Vojvodina : Dunav
31.10.2020 20:00 Igokea : Partizan NIS
31.10.2020 18:00 Mornar : Mega Soccerbet
31.10.2020 Borac : Vrbas
31.10.2020 Proleter : BKK Radnički
31.10.2020 Slodes : Beovuk 72
31.10.2020 Star : Sveti Đorđe
31.10.2020 Konstantin : Zdravlje Leskovac
31.10.2020 Železničar : Mladost
31.10.2020 Bor RTB : Fair Play
31.10.2020 Napredak Junior : Klik
31.10.2020 Mladost Vesna : OKK Junior
31.10.2020 OKK Vlasotince : Panteri
31.10.2020 Actavis Academy : Dimitrovgrad
31.10.2020 Niš : Tim 7
31.10.2020 Rudar 1903 : Topličanin
31.10.2020 Morava : Jablanica
31.10.2020 Marinos : Rtanj
31.10.2020 Radnik : Tim 7
31.10.2020 I Came To Play : Topola
31.10.2020 Hajduk : Futog
31.10.2020 Podrinje : Joker
31.10.2020 Srem : Omladinac
31.10.2020 Hercegovac : Jedinstvo
31.10.2020 Dinamo : Železničar
31.10.2020 Dunav 2014 : Stara Pazova
31.10.2020 Nova Pazova : Velika Kikinda
31.10.2020 Požarevac : Plana
31.10.2020 Svilajnac Kompo : Smederevo 1953
31.10.2020 Radnički 1950 : Sloga Elite
31.10.2020 Jagodina : Zekas 75
31.10.2020 Ivanjica : Zlatar
31.10.2020 M015 : Priboj
31.10.2020 Loznica : Crnokosa
31.10.2020 Student BB : Čačak 94
31.10.2020 00:00 Barajevo : Žitko Basket
31.10.2020 00:00 Rivers BM : Radnički
31.10.2020 00:00 Torlak : Mladenovac
31.10.2020 Žarkovo : Vizura
31.10.2020 Zemun : Astra
31.10.2020 Art Basket : Kraljevo
31.10.2020 Student : Partizan 1953
31.10.2020 Radivoj Korać : Crvena zvezda Kombank
31.10.2020 Vojvodina 021 : Duga
31.10.2020 Vrbas Medela : SPD Radnički
31.10.2020 Spartak : Novosadska ŽKA
31.10.2020 15:00 Radnički (B) : Topolčanka
31.10.2020 15:00 Srem : Srbobran
31.10.2020 15:00 Vršac : Proleter
31.10.2020 15:00 Sistem 2000 : Karaburma
31.10.2020 15:00 Gimnazijalac : Mileševka
31.10.2020 15:00 Sloga : Ljubovija
31.10.2020 Stara Pazova : Vojvodina 021- 2
31.10.2020 Ras : Duga 2
31.10.2020 Karađorđevo : SO ŽKK
31.10.2020 Sivac : Proleter
31.10.2020 Čelarevo : Sloga
31.10.2020 Jedinstvo : Delfin
31.10.2020 Tim 6 : Zvečan
31.10.2020 Play Off : Užice
31.10.2020 Železničar : Lim

Odbojka

31.10.2020 Novi Pazar : Borac (S)
31.10.2020 Ribnica : Radnički
31.10.2020 Vojvodina NS Seme : Mladi radnik
31.10.2020 Spartak (S) : Partizan Soccer
31.10.2020 Niš : Crvena zvezda
31.10.2020 Novi Sad Maneks : Metalac Takovo
31.10.2020 Železničar : Dubočica
31.10.2020 Borac (P) : Smederevo Carina
31.10.2020 Jedinstvo (SP) : Klek Srbijašume
31.10.2020 VGSK : Spartak (LJ)
31.10.2020 VA 014 Bauwesen : Karađorđe
31.10.2020 Toplički Vitezovi : Mladenovac
31.10.2020 Loznica : Šumadija
31.10.2020 Bečej : Banat
31.10.2020 Užice : Kosovska Mitrovica
31.10.2020 Bavanište : Topličanin
31.10.2020 Futog : Vojvodina NS Seme2
31.10.2020 Gračac : Napredak 037
31.10.2020 Kosovska Mitrovica 2 : Partizan
31.10.2020 Antena : Tehničar
31.10.2020 FAP Livnica : Rudar
31.10.2020 Ribnica 2 : Tutin 020
31.10.2020 Partizan : Stražilovo
31.10.2020 Sombor : Kikinda
31.10.2020 Srem Iton : Vest
31.10.2020 Mladost (BP) : Vojvodina NS Seme 3
31.10.2020 Dunav Volley : Mladost (NP)
31.10.2020 Proleter : Kulpin
31.10.2020 Hajduk Veljko 2 : Timok
31.10.2020 Ozren : Dunav Stars
31.10.2020 Klek Srbijašume 2 : Stražilovo
31.10.2020 Botafogo : Sloven
31.10.2020 Maglić 1953 : Novi Sad 2
31.10.2020 Vrbas : Hajduk
31.10.2020 Mladost (T) : Dunav Voley 2
31.10.2020 Crvena zvezda : Železničar
31.10.2020 Partizan Soccer : Spartak (S)
31.10.2020 Klek : Beograd
31.10.2020 Ub : TENT
31.10.2020 Srem : Jedinstvo (SP)
31.10.2020 Srbijanka 014 : Jedinstvo
31.10.2020 Radnički Blasters : Vranje
31.10.2020 Omladinac : Smederevo
31.10.2020 Takovo Zvezda Helios : Roda
31.10.2020 Spartak : Sterija
31.10.2020 Inđija : Novi Sad
31.10.2020 Panonija : FOK
31.10.2020 Valjevo : Smeč 5
31.10.2020 Radnički (K) : Zaječar
31.10.2020 Ruma : Crno Bele 011
31.10.2020 Ivanjica : Zlatibor
31.10.2020 Gimnazijalac : AS Batajnica
31.10.2020 Sloboda S : Tara
31.10.2020 Sokolica : Mokra Gora
31.10.2020 Napredak 037 : Borac
31.10.2020 Lotus : Drina
31.10.2020 Tehničar : Raška
31.10.2020 Novi Pazar : Sloga 031
31.10.2020 Futog : Štrand Volej
31.10.2020 Volley Stars : Star
31.10.2020 Lavice 07 : Srem 2
31.10.2020 Partizan : Bagljaš 023
31.10.2020 Slavija : NS Volej Team
31.10.2020 Odbojka 013 : Futog West
31.10.2020 Knjaževac 2 : Volejbor-Tim
31.10.2020 Zaječar 2 : Timok
31.10.2020 Viner : Ozren
31.10.2020 Hajduk Veljko : Pirot
31.10.2020 Merkur : SK Volej
31.10.2020 Blok aut : Grbić
31.10.2020 Mladost : Volejstars
31.10.2020 Elan Volej : Novi Sad 2
31.10.2020 Mladost : Dunav Volej
31.10.2020 Štrand Volej 2 : Beočin
31.10.2020 Maks : Mladost 1979
31.10.2020 Apatin : Goks IN
31.10.2020 Elbraco Technoland CVS : Subotica
31.10.2020 Win Volley : Spartak 2
31.10.2020 Banat : Proleter
31.10.2020 Vršac : Hercegovina
31.10.2020 KI 0230 : Kikinda

Rukomet

31.10.2020 Partizan : Crvenka
31.10.2020 Dubočica 54 : Dinamo
31.10.2020 Spartak : Vojvodina
31.10.2020 Kikinda Grindex : Proleter
31.10.2020 Novi Pazar : Radnički
31.10.2020 Rudar : Železničar 1949
31.10.2020 Šamot 65 : Metaloplastika
31.10.2020 Obilić : Crvena zvezda
31.10.2020 Jedinstvo : Jugović
31.10.2020 Inđija : Vrbas Petrol
31.10.2020 Lavovi BP : Morava
31.10.2020 Sivac 69 : Smederevo
31.10.2020 Ub : Voždovac 2012
31.10.2020 Kolubara : Mačva
31.10.2020 Zlatar : Jagodina
31.10.2020 Žitorađa : Vranje 1957
31.10.2020 Topličanin : Hajduk Veljko
31.10.2020 Mokra Gora : Priboj
31.10.2020 Jastrebac : Metalac
31.10.2020 Paraćin : Radnički
31.10.2020 Borsko jezero : Majdanpek
31.10.2020 ORK Bor : Rtanj
31.10.2020 Knjaz 1957 : Đerdap
31.10.2020 Jagodina 2 : Zaječar 1949
31.10.2020 Nišava : Niška Banja
31.10.2020 Mladost (V) : Aleksinac
31.10.2020 Dubočica 54 2 : Radan
31.10.2020 BSK Heba : Vlasotince
31.10.2020 Železničar 1949 - 2 : Pirot
31.10.2020 Lokomotiva : Rudar 2
31.10.2020 Šamot 65 2 : Palanka
31.10.2020 Smederevo 2 : Karađorđe
31.10.2020 Sloga : Osipaonica
31.10.2020 Jedinstvo 1974 : Mladi radnik
31.10.2020 Kruševac : Beli anđeo
31.10.2020 Omladinac : Župa 54
31.10.2020 Trepča : Mladost
31.10.2020 Arilje : Sloga
31.10.2020 Pobednik : Bane
31.10.2020 Naisa : Bekament BB
31.10.2020 Vojvodina : Vrbas
31.10.2020 Mladi radnik : Medicinar
31.10.2020 Železničar : Jagodina
31.10.2020 SPD Radnički : Zaječar 1949
31.10.2020 Mladost : Bor RTB
31.10.2020 Crvena zvezda : Kučevo
31.10.2020 Kikinda : Topličanin
31.10.2020 Beograd : Srem
31.10.2020 Sloga : Žitorađa
31.10.2020 Pančevo : Petrovaradin
31.10.2020 ORK Beograd : Junior
31.10.2020 Mladost : Morava
31.10.2020 Munje : Vlasotince
31.10.2020 Radan : Vranje
31.10.2020 Aleksinac : Dubočica
31.10.2020 Naisa 2 : Remesiana
31.10.2020 Đerdap : Pirot
31.10.2020 Osice : Hajduk Veljko
31.10.2020 Rtanj : Bor - RTB 2
31.10.2020 Nemanjić : Udarnik
31.10.2020 Rudar : Jagodina 2
31.10.2020 Radnički : Sloga 2
31.10.2020 Mladi radnik - 2 : Požarevac
31.10.2020 Metalac AD : Napredak 12
31.10.2020 Košutnjak : Bekament BB - 2
31.10.2020 Pazar 2003 : SPD Radnički - 2
31.10.2020 Sedmerac : Metalac

Vaterpolo

31.10.2020 Nais : Novi Beograd 11. april
31.10.2020 Zemun : BVK Crvena zvezda
31.10.2020 Šabac : Banjica
31.10.2020 KVK Radnički : Partizan
31.10.2020 Vojvodina : Stari Grad
31.10.2020 Valjevo : Rasina
31.10.2020 Beograd : NBG Vukovi
31.10.2020 Valis : Taš
31.10.2020 Proleter : Palilula
31.10.2020 Goč : Singidunum
31.10.2020 Sava : Dorćol
31.10.2020 Banja Luka : ŽAK
31.10.2020 TENT : Bečej
31.10.2020 Vračar : Mladost

Futsal

31.10.2020 FON : Zemun Samo pravo
31.10.2020 Vranje : Vinter sport
31.10.2020 Nova Pazova : Ekonomac
31.10.2020 Novi Pazar : Kalča
31.10.2020 Konjarnik : Crvena zvezda
31.10.2020 Gročanski : Hram
31.10.2020 Student : Solunac
31.10.2020 Ekonomist : Intelektualac
31.10.2020 Borac : Futsal Bjankoneri
31.10.2020 FON - B : Oftal - C
31.10.2020 Prokuplje : BSK
31.10.2020 Akademac : Timok
31.10.2020 Gvozdeni puk : Pirot
31.10.2020 Pirgos : Bele crkve
31.10.2020 Rosulja : Radnički 2010
31.10.2020 Progres : Aleksinac 2015
31.10.2020 PP 192 : Bezbednost 192
31.10.2020 Bajina Bašta : Kareli
31.10.2020 Zenon : Flash
31.10.2020 Zlatibor : Braća Nedić
31.10.2020 Karanovac : MB Namenska
31.10.2020 Olimp : Sjenica
31.10.2020 Aranđelovac Fortuna : Euro-lider
31.10.2020 Čaršija : Ozren
31.10.2020 Bor : Babušnica 2011
31.10.2020 Temnić : Miners
31.10.2020 Dolap : As
31.10.2020 Niš 92 : Radnik
31.10.2020 Lindoret : Zadrugar 2017
Dzane45 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
IDEMO LIPOLIST PO NOVE BODOVE I OKRUGU
Goran112 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Srle32whu i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Radnicki1923 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu