XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 776 utakmica za dan
Nedelja, 1 Novembar 2020


Fudbal

Tisa
Adorjan
2 : 1
Borac
Sakule
01.11.2020 14:00
Tisa
2 : 1
Borac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
01.11.2020 14:00
Jedinstvo (SP)
2 : 0
Bačka 1901
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 2
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
01.11.2020 14:00
Vojvodina 1928
1 : 2
OFK Stari Grad
Bane 1931
Raška
1 : 2
Jošanica
Novi Pazar
01.11.2020 13:30
Bane 1931
1 : 2
Jošanica
Železničar (L)
Lajkovac
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
01.11.2020 13:30
Železničar (L)
1 : 1
Mačva 1929
Zvezdara
Beograd
2 : 0
BSK 1925
Batajnica
01.11.2020 13:30
Zvezdara
2 : 0
BSK 1925
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
01.11.2020 13:30
Jedinstvo
1 : 0
Mladenovac
Kablovi
Zaječar
1 : 2
SFK Morava
Vladičin Han
01.11.2020 13:30
Kablovi
1 : 2
SFK Morava
Mladost
Medoševac
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
01.11.2020 13:30
Mladost
2 : 1
Moravac Orion
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
01.11.2020 13:30
Timočanin
2 : 0
Župa
Radan
Lebane
2 : 1
Rembas
Resavica
01.11.2020 13:30
Radan
2 : 1
Rembas
Korićani
Korićani
1 : 1
Real
Podunavci
01.11.2020 13:30
Korićani
1 : 1
Real
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
0 : 1
Proleter
Pečenog
01.11.2020 13:30
Novi Pazar 1928
0 : 1
Proleter
Šumadija (T)
Toponica
4 : 1
Borac
Drenovac
01.11.2020 13:30
Šumadija (T)
4 : 1
Borac
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
01.11.2020 13:30
OFK Ras
2 : 1
Vodojaža
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
4 : 0
OFK Napredak
Markovac
01.11.2020 13:30
OFK Aranđelovac 1979
4 : 0
OFK Napredak
Rudar (S)
Stamnica
0 : 2
RSK
Rabrovo
01.11.2020 13:30
Rudar (S)
0 : 2
RSK
Petar Dobrnjac
Dobrnje
0 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
01.11.2020 13:30
Petar Dobrnjac
0 : 0
Jasenica 2017
Sloga (M)
Milatovac
0 : 6
Sloga (B)
Batočina
01.11.2020 13:30
Sloga (M)
0 : 6
Sloga (B)
Borac (Ž)
Žabari
1 : 0
Borac 1932
Ralja
01.11.2020 13:30
Borac (Ž)
1 : 0
Borac 1932
Jedinstvo Putevi
Užice
7 : 0
Parmenac
Parmenac
01.11.2020 11:00
Jedinstvo Putevi
7 : 0
Parmenac
Omladinac
Zablaće
3 : 2
Sevojno
Sevojno
01.11.2020 13:30
Omladinac
3 : 2
Sevojno
Polet (Lj)
Ljubić
4 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
01.11.2020 11:00
Polet (Lj)
4 : 2
Sloboda (Č)
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Rampa
Požega
01.11.2020 13:30
Polimlje
1 : 1
Rampa
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
01.11.2020 13:30
Zlatar
1 : 0
Polet (T)
Rubribreza
Rubribreza
3 : 2
Mladost (P)
Prnjavor
01.11.2020 13:30
Rubribreza
3 : 2
Mladost (P)
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
01.11.2020 13:30
Vrelo Sport
3 : 0
Spartak 1924
Rađevac
Krupanj
2 : 1
Mladost (Dr)
Dračić
01.11.2020 13:30
Rađevac
2 : 1
Mladost (Dr)
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 0
Borac (L)
Lešnica
01.11.2020 13:30
Mladost (DD)
1 : 0
Borac (L)
OFK Divci
Divci
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
01.11.2020 13:30
OFK Divci
2 : 1
Zadrugar
Radnički (K)
Klupci
2 : 0
Drina
Ljubovija
01.11.2020 13:30
Radnički (K)
2 : 0
Drina
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 0
Mladost APA
Apatin
01.11.2020 14:00
Mladost (BP)
0 : 0
Mladost APA
Mladost (T)
Turija
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
01.11.2020 14:00
Mladost (T)
2 : 0
ČSK Pivara
Bačka (P)
Pačir
1 : 1
Srbobran
Srbobran
01.11.2020 14:00
Bačka (P)
1 : 1
Srbobran
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
01.11.2020 14:00
Hercegovac
2 : 1
Vojvodina (BG)
Radnički (K)
Kovin
1 : 3
Borac
Starčevo
01.11.2020 14:00
Radnički (K)
1 : 3
Borac
Omladinac FAM
Botoš
5 : 1
Krajina
Krajišnik
01.11.2020 14:00
Omladinac FAM
5 : 1
Krajina
Jadran
Golubinci
2 : 2
Podunavac
Belegiš
01.11.2020 14:00
Jadran
2 : 2
Podunavac
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 0
Radnički
Nova Pazova
01.11.2020 14:00
Budućnost
1 : 0
Radnički
Hajduk
Divoš
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
01.11.2020 14:00
Hajduk
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Borac
Šajkaš
4 : 0
Jugović
Kać
01.11.2020 14:00
Borac
4 : 0
Jugović
Index
Novi Sad
0 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
01.11.2020 10:00
Index
0 : 2
Podrinje
Levač
Rekovac
2 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
01.11.2020 13:30
Levač
2 : 1
Jedinstvo (M)
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Kopaonik
Brus
01.11.2020 13:30
Jastrebac
0 : 1
Kopaonik
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Blagotin
Poljna
01.11.2020 13:30
Kušiljevo
3 : 1
Blagotin
Juhor
Obrež
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
01.11.2020 13:30
Juhor
1 : 0
Bošnjane
Sloga (M)
Majdevo
2 : 3
Morava 1918
Ćuprija
01.11.2020 13:30
Sloga (M)
2 : 3
Morava 1918
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 1
Meševo
Meševo
01.11.2020 13:30
OFK Lugomir
0 : 1
Meševo
Lužnica
Babušnica
1 : 4
Jedinstvo (P)
Pirot
01.11.2020 13:30
Lužnica
1 : 4
Jedinstvo (P)
OFK 019
Zaječar
3 : 1
Senjak
Pirot
01.11.2020 13:30
OFK 019
3 : 1
Senjak
Branik
Štubik
3 : 0
Polom
Leskovo
01.11.2020 13:30
Branik
3 : 0
Polom
Tanasko Rajić
Pirot
5 : 0
Đerdap
Kladovo
01.11.2020 13:30
Tanasko Rajić
5 : 0
Đerdap
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 0
Naisus 1977
Rožina
01.11.2020 13:30
Naša krila 1936
4 : 0
Naisus 1977
Pukovac
Pukovac
3 : 2
Malošište
Malošište
01.11.2020 10:00
Pukovac
3 : 2
Malošište
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
4 : 2
Delijski Vis
Niš
01.11.2020 13:30
OFK Brzi Brod
4 : 2
Delijski Vis
Morava
Žitkovac
6 : 0
Rudar
Jelašnica
01.11.2020 13:30
Morava
6 : 0
Rudar
OFK Niš
Niš
1 : 0
Bukovik
Razanj
01.11.2020 13:30
OFK Niš
1 : 0
Bukovik
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 1
Orljane
Orljane
01.11.2020 13:30
Zemljoradnik
3 : 1
Orljane
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 2
Žitorađa
Žitorađa
01.11.2020 13:30
Jedinstvo (G)
3 : 2
Žitorađa
Čekmin
Čekmin
3 : 4
Pusta Reka
Bojnik
01.11.2020 13:30
Čekmin
3 : 4
Pusta Reka
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Alakince
Alakince
01.11.2020 13:30
Jablanica
1 : 1
Alakince
Dobrič
Pejkovac
2 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
01.11.2020 13:30
Dobrič
2 : 0
OFK Kosanica
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
01.11.2020 13:30
Jedinstvo (GS)
1 : 1
Vranjska Banja
Komgrap
Beograd
5 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
01.11.2020 13:30
Komgrap
5 : 0
Mladost (C)
Prva iskra
Barič
3 : 1
BSK 1926
Baćevac
01.11.2020 11:00
Prva iskra
3 : 1
BSK 1926
Dunav
Veliko Selo
0 : 0
Kosmaj
Ralja
01.11.2020 13:30
Dunav
0 : 0
Kosmaj
Budućnost (Z)
Zvečka
1 : 3
Poštar Zvezdara
Beograd
01.11.2020 13:30
Budućnost (Z)
1 : 3
Poštar Zvezdara
Vrčin
Vrčin
1 : 3
Borac (L)
Lazarevac
01.11.2020 13:30
Vrčin
1 : 3
Borac (L)
Trebič
Sokobanja
3 : 1
Omladinac
Grezna
01.11.2020 13:30
Trebič
3 : 1
Omladinac
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 2
OFK Rtanj
Boljevac
01.11.2020 13:30
Velika Jasikova
3 : 2
OFK Rtanj
Osnić
Osnić
1 : 0
Šljivar
Šljivar
01.11.2020 13:30
Osnić
1 : 0
Šljivar
Sloga
Minićevo
0 : 3
Radnički 1946
Lubnica
01.11.2020 13:30
Sloga
0 : 3
Radnički 1946
Kosovo
Zvezdan
2 : 2
Hajduk
Rujevica
01.11.2020 13:30
Kosovo
2 : 2
Hajduk
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 7
Mačkovac
Mačkovac
01.11.2020 11:00
Ribnik
0 : 7
Mačkovac
Žabare
Žabare
1 : 0
FUD
Brus
01.11.2020 13:30
Žabare
1 : 0
FUD
Mladost (T)
Toljevac
2 : 1
Gradina
Pejovac
01.11.2020 13:30
Mladost (T)
2 : 1
Gradina
13. April
Lomnica
2 : 0
Kupci
Kupci
01.11.2020 13:30
13. April
2 : 0
Kupci
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
01.11.2020 13:30
Mladost (DK)
2 : 0
Donji Kopaonik
Vinogradar
Zleginje
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
01.11.2020 13:30
Vinogradar
1 : 1
Sloga (Ć)
Sloga (D)
Dašnica
2 : 1
Sloga (L)
Lozna
01.11.2020 13:30
Sloga (D)
2 : 1
Sloga (L)
Sremac
Dobrinci
2 : 1
Rudar
Vrdnik
01.11.2020 13:30
Sremac
2 : 1
Rudar
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
01.11.2020 13:30
Donji Srem 2015
3 : 1
Mitros
BSK
Bešenovo
2 : 2
PSK
Putinci
01.11.2020 13:30
BSK
2 : 2
PSK
Napredak
Popinci
2 : 1
Borac (M)
Martinci
01.11.2020 13:30
Napredak
2 : 1
Borac (M)
Sloga
Voganj
4 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
01.11.2020 13:30
Sloga
4 : 1
Hajduk (V)
LSK
Laćarak
2 : 0
Borac (K)
Klenak
01.11.2020 13:30
LSK
2 : 0
Borac (K)
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Banat (I)
Ilandža
01.11.2020 13:30
Jugoslavija
2 : 1
Banat (I)
Hajdučica
Hajdučica
3 : 2
Partizan (G)
Gaj
01.11.2020 13:30
Hajdučica
3 : 2
Partizan (G)
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 1
Polet (Id)
Idvor
01.11.2020 13:30
Crvena zvezda
3 : 1
Polet (Id)
Radnički (B)
Baranda
1 : 3
Potporanj
Potporanj
01.11.2020 13:30
Radnički (B)
1 : 3
Potporanj
Strela
Ivanovo
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
01.11.2020 13:30
Strela
1 : 1
Sloga (BNS)
Dolina
Padina
3 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
01.11.2020 13:30
Dolina
3 : 0
Stari Tamiš
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 0
BAK
Bela Crkva
01.11.2020 13:30
Budućnost (A)
0 : 0
BAK
ŽAK
Sombor
1 : 3
Kulpin
Kulpin
01.11.2020 13:30
ŽAK
1 : 3
Kulpin
Maglić
Bački Maglić
0 : 0
Slavija
Pivnice
01.11.2020 13:30
Maglić
0 : 0
Slavija
Omladinac
Bukovac
2 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
01.11.2020 13:30
Omladinac
2 : 2
Budućnost (M)
Rusin
Ruski Krstur
3 : 1
Tvrđava
Bač
01.11.2020 13:30
Rusin
3 : 1
Tvrđava
Budućnost (G)
Gložan
1 : 1
BSK
Bački Brestovac
01.11.2020 13:30
Budućnost (G)
1 : 1
BSK
Borac 46
Obrovac
2 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
01.11.2020 13:30
Borac 46
2 : 1
Radnički 1918
Kordun
Kljajićevo
1 : 4
SU Stanišić 1920
Stanišić
01.11.2020 13:30
Kordun
1 : 4
SU Stanišić 1920
Budućnost (P)
Parage
3 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
01.11.2020 13:30
Budućnost (P)
3 : 0
Zadrugar
Iskra
Kucura
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
01.11.2020 13:30
Iskra
1 : 1
Radnički 1905
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 2
Napredak
Nadalj
01.11.2020 13:30
Sutjeska
2 : 2
Napredak
Senta
Senta
5 : 1
Preporod
Novi Žednik
01.11.2020 13:30
Senta
5 : 1
Preporod
Đurđin
Đurđin
1 : 1
Tornjoš
Tornjoš
01.11.2020 13:30
Đurđin
1 : 1
Tornjoš
Jadran
Feketić
4 : 2
Obilić
Zmajevo
01.11.2020 13:30
Jadran
4 : 2
Obilić
MSK
Mihajlovo
1 : 2
ASK
Aradac
01.11.2020 13:30
MSK
1 : 2
ASK
Vojvodina (B)
Bašaid
5 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
01.11.2020 13:30
Vojvodina (B)
5 : 0
Radnički 1911
Crvena zvezda
Rusko Selo
2 : 1
Tamiš
Farkaždin
01.11.2020 13:30
Crvena zvezda
2 : 1
Tamiš
Lehel
Mužlja
0 : 3
Borac
Aleksandrovo
01.11.2020 13:30
Lehel
0 : 3
Borac
Rusanda
Melenci
1 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
01.11.2020 13:30
Rusanda
1 : 2
Vojvodina (NM)
OFK Klek
Klek
1 : 1
2. Oktobar
Kumane
01.11.2020 13:30
OFK Klek
1 : 1
2. Oktobar
Polet
Trnovče
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
01.11.2020
Polet
3 : 1
Osipaonica
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Bačinac
Bačinac
01.11.2020
Bresje Superior
1 : 2
Bačinac
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
01.11.2020
Železničar Kusadak
0 : 3
Mladi borac
SASK
Saraorci
3 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
01.11.2020
SASK
3 : 0
Mladi radnik 1940
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
5 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
01.11.2020
Radnik (SP)
5 : 1
Sloga (L)
Obilić
Staro Selo
3 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
01.11.2020
Obilić
3 : 1
Crvena zvezda
Budućnost
Mala Krsna
3 : 2
Mladost 1948
Donja Livadica
01.11.2020
Budućnost
3 : 2
Mladost 1948
Pobeda
Golobok
0 : 0
Podunavac
Udovice
01.11.2020
Pobeda
0 : 0
Podunavac
Banja 1957
Banja
1 : 1
BSK
Belosavci
01.11.2020 13:30
Banja 1957
1 : 1
BSK
Jasenica (B)
Božurnja
1 : 6
Šumadinac 1913
Natalinci
01.11.2020 13:30
Jasenica (B)
1 : 6
Šumadinac 1913
Trnava
Donja Trnava
9 : 0
Partizan 1945
Darosava
01.11.2020 13:30
Trnava
9 : 0
Partizan 1945
Omladinac
Donja Rača
0 : 3
Grizli ML
Saranovo
01.11.2020 13:30
Omladinac
0 : 3
Grizli ML
ŽSK
Žirovnica
3 : 4
Vinča
Vinča (Topola)
01.11.2020 13:30
ŽSK
3 : 4
Vinča
Plaskovac
Plaskovac
5 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
01.11.2020 13:30
Plaskovac
5 : 1
Partizan (BB)
Marjan (K)
Knić
1 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
01.11.2020 13:30
Marjan (K)
1 : 0
Šumadinac (S)
Lokomotiva
Lapovo
2 : 0
Sloga (Z)
Zagorica
01.11.2020 13:30
Lokomotiva
2 : 0
Sloga (Z)
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 1
Šumadinac
Bečmen
01.11.2020 13:30
Sinđelić 2012
2 : 1
Šumadinac
Borac (P)
Progar
3 : 5
011
Beograd
01.11.2020 13:30
Borac (P)
3 : 5
011
Postar 1930
Beograd
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
01.11.2020 13:30
Postar 1930
1 : 0
PKB Kovilovo
Institut
Zemun Polje
1 : 3
Umka
Umka
01.11.2020 13:30
Institut
1 : 3
Umka
Hajduk
Beograd
1 : 2
Heroj Polet
Jajinci
01.11.2020 11:00
Hajduk
1 : 2
Heroj Polet
PKB (PS)
Padinska skela
7 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
01.11.2020 13:30
PKB (PS)
7 : 0
Posavac Tišma
Mladi borac
Županjac
0 : 3
Strelac
Mislođin
01.11.2020 13:30
Mladi borac
0 : 3
Strelac
Vranić
Vranić
2 : 0
Omladinac
Veliko Polje
01.11.2020 13:30
Vranić
2 : 0
Omladinac
Radnički
Rudovci
3 : 0
Jedinstvo
Dren
01.11.2020 10:00
Radnički
3 : 0
Jedinstvo
Polet
Grabovac
0 : 3
Zvezda
Konatice
01.11.2020 13:30
Polet
0 : 3
Zvezda
Rojkovac
Obrenovac
2 : 2
OFK Borac
Arnajevo
01.11.2020 13:30
Rojkovac
2 : 2
OFK Borac
Lisović 1977
Lisović
1 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
01.11.2020 13:30
Lisović 1977
1 : 1
OFK Zabrežje
Duboko
Mala Moštanica
0 : 3
OFK Budućnost
Dudovica
01.11.2020 13:30
Duboko
0 : 3
OFK Budućnost
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
8 : 0
SUF Dubona
Dubona
01.11.2020 10:00
Kaluđerica 1969
8 : 0
SUF Dubona
Rabrovac
Rabrovac
1 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
01.11.2020 13:30
Rabrovac
1 : 3
Velika Krsna
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 2
Pudarci
Pudarci
01.11.2020 13:30
Ivanča
1 : 2
Pudarci
Zuce 2019
Zuce
7 : 1
Zaklopača
Zaklopača
01.11.2020 13:30
Zuce 2019
7 : 1
Zaklopača
Dunavac
Grocka
2 : 1
Boleč
Grocka
01.11.2020 13:30
Dunavac
2 : 1
Boleč
Šumadija 1962
Jagnjilo
2 : 4
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
01.11.2020 13:30
Šumadija 1962
2 : 4
SUF Kovačevac 1956
Titel
Titel
0 : 3
Jedinstvo
Gospođinci
01.11.2020 14:00
Titel
0 : 3
Jedinstvo
Susek
Susek
3 : 2
Hajduk
Čurug
01.11.2020 14:00
Susek
3 : 2
Hajduk
TSK
Temerin
3 : 0
Bačka (B)
Begeč
01.11.2020 14:00
TSK
3 : 0
Bačka (B)
Šajkaš 1908
Kovilj
5 : 1
Tatra
Kisač
01.11.2020 14:00
Šajkaš 1908
5 : 1
Tatra
OFK Sirig
Sirig
0 : 2
Bačka 1923
Đurđevo
01.11.2020 14:00
OFK Sirig
0 : 2
Bačka 1923
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
01.11.2020 14:00
Fruškogorac
1 : 0
Petrovaradin
ŽSK
Žabalj
2 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
01.11.2020 14:00
ŽSK
2 : 2
Fruškogorski partizan
Polet
Jabukovac
1 : 4
Brestovac
Borski Brestovac
01.11.2020 13:30
Polet
1 : 4
Brestovac
Sloga
Kobišnica
17 : 0
Mladost
Karbulovo
01.11.2020 11:00
Sloga
17 : 0
Mladost
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Ključ
Podvrška
01.11.2020 13:30
Nemetali
2 : 1
Ključ
Urovica
Urovica
1 : 1
BSK
Bukovče
01.11.2020 13:30
Urovica
1 : 1
BSK
Maršić
Maršić
0 : 4
Srbija
Ilićevo
01.11.2020 14:00
Maršić
0 : 4
Srbija
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
01.11.2020 14:00
Slavija
1 : 1
Pobeda 1926
Sloboda (G)
Grbice
5 : 2
Šumadinac KG
Kragujevac
01.11.2020 14:00
Sloboda (G)
5 : 2
Šumadinac KG
Mladost (P)
Pajazitovo
4 : 1
Zastava
Kragujevac
01.11.2020 14:00
Mladost (P)
4 : 1
Zastava
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 5
Sloga (D)
Desimirovac
01.11.2020 14:00
OFK Bagremar
1 : 5
Sloga (D)
Šumadija 1934
Drača
6 : 0
Jedinstvo
Petrovac
01.11.2020 14:00
Šumadija 1934
6 : 0
Jedinstvo
Radnički 1936
Trupale
1 : 3
Mladost (L)
Lalinac
01.11.2020 13:30
Radnički 1936
1 : 3
Mladost (L)
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 0
Vulkan 1963
Brenica
01.11.2020 13:30
Stevan Nešticki
2 : 0
Vulkan 1963
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Palilulac
Niš
01.11.2020 13:30
Sloboda
1 : 0
Palilulac
Omladinac
Gornji Komren
1 : 0
Aluminjum
Niš
01.11.2020 13:30
Omladinac
1 : 0
Aluminjum
Morava
Krušce
6 : 1
Čegar 2013
Kamenica
01.11.2020 13:30
Morava
6 : 1
Čegar 2013
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 1
Crvena zastava
Hum
01.11.2020 13:30
Čegar 1946
0 : 1
Crvena zastava
Napredak 1936
Veliko Crniće
4 : 0
Manastirica
Manastirica
01.11.2020 13:30
Napredak 1936
4 : 0
Manastirica
Železničar
Požarevac
1 : 1
Vihor
Маljurevac
01.11.2020 13:30
Železničar
1 : 1
Vihor
Omladinac (Š)
Šetonje
5 : 0
Integral
Batuša
01.11.2020 13:30
Omladinac (Š)
5 : 0
Integral
Napredak Simićevo
Simićevo
4 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
01.11.2020 13:30
Napredak Simićevo
4 : 0
Mladost (B)
Obilić
Živica
3 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
01.11.2020 13:30
Obilić
3 : 1
Rudar (Kr)
Sloga (L)
Lučica
3 : 2
Borac (K)
Klenovnik
01.11.2020 13:30
Sloga (L)
3 : 2
Borac (K)
Sirakovo
Sirakovo
6 : 4
Mlava (ML)
Malo Laole
01.11.2020 13:30
Sirakovo
6 : 4
Mlava (ML)
Mladost
Batušinac
2 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
01.11.2020 13:30
Mladost
2 : 1
Moravac (ZT)
OFK Rutevac 1908
Rutevac
1 : 0
Pobeda
Rusna
01.11.2020 13:30
OFK Rutevac 1908
1 : 0
Pobeda
Baličevac
Baličevac
3 : 1
Sloga
Korman
01.11.2020 13:30
Baličevac
3 : 1
Sloga
Moravac (Č)
Čečina
2 : 4
Radnički 1924
Kočane
01.11.2020 13:30
Moravac (Č)
2 : 4
Radnički 1924
Radnički 1947
Čapljinac
5 : 0
Palilula
Aleksinac
01.11.2020 13:30
Radnički 1947
5 : 0
Palilula
Borac
Azbresnica
0 : 6
Doljevac
Doljevac
01.11.2020 13:30
Borac
0 : 6
Doljevac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
0 : 1
Karađorđe
Ribnica
01.11.2020 14:00
Kraljevo Hajduk
0 : 1
Karađorđe
Napredak
Gračac
2 : 1
Ribnica
Jovac
01.11.2020 14:00
Napredak
2 : 1
Ribnica
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
01.11.2020 14:00
Jedinstvo 2017
3 : 2
Ibar
Tavnik
Tavnik
5 : 0
Gruža
Vitanovac
01.11.2020 14:00
Tavnik
5 : 0
Gruža
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 3
Mladost (V)
Vrdila
01.11.2020 14:00
Popovići Vrnjci
0 : 3
Mladost (V)
Mataruge
Mataruge
2 : 4
Budućnost
Konarevo
01.11.2020 14:00
Mataruge
2 : 4
Budućnost
Granit
Jošanička banja
0 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
01.11.2020 14:00
Granit
0 : 3
Jovo Kursula
Juhor (G)
Glavinci
5 : 1
Morava (R)
Ribare
01.11.2020 13:30
Juhor (G)
5 : 1
Morava (R)
Budućnost (M)
Miliva
4 : 2
Kolare
Kolare
01.11.2020 13:30
Budućnost (M)
4 : 2
Kolare
Resavac
Subotica
3 : 8
Partizan
Majur
01.11.2020 13:30
Resavac
3 : 8
Partizan
Mladost (K)
Končarevo
3 : 2
Orlovi
Jasenovo
01.11.2020 13:30
Mladost (K)
3 : 2
Orlovi
Javor
Sladaja
2 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
01.11.2020 13:30
Javor
2 : 1
Morava (KS)
Rudar
Senjski Rudnik
2 : 1
Napredak
Drenovac
01.11.2020 11:00
Rudar
2 : 1
Napredak
Sloga
Voljavče
2 : 3
OFK Juhor 2016
Potočac
01.11.2020 13:30
Sloga
2 : 3
OFK Juhor 2016
Mladost (J)
Jovac
4 : 0
Dragocvet
Dragocvet
01.11.2020 13:30
Mladost (J)
4 : 0
Dragocvet
Trlić
Trlić
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
01.11.2020 13:30
Trlić
2 : 1
Pepeljevac
Banjani
Banjani
4 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
01.11.2020 13:30
Banjani
4 : 0
Dimitrije Tucović
ZSK
Valjevo
2 : 2
OFK Senjak
Valjevo
01.11.2020 13:30
ZSK
2 : 2
OFK Senjak
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
Kolubara 2
Valjevo
01.11.2020 13:30
Iskra
2 : 1
Kolubara 2
Vučje
Vučje
2 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
01.11.2020 13:30
Vučje
2 : 2
Zloćudovo
Gradac
Konopnica
2 : 5
Kumarevo 65
Kumarevo
01.11.2020 13:30
Gradac
2 : 5
Kumarevo 65
Progres
Ladovica
5 : 1
Jedinstvo
Šišava
01.11.2020 13:30
Progres
5 : 1
Jedinstvo
Donja Lomnica
Donja Lomnica
3 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
01.11.2020 13:30
Donja Lomnica
3 : 0
Bratstvo
Polet
Stajkovce
3 : 0
Bobište
Bobište
01.11.2020 13:30
Polet
3 : 0
Bobište
OFK Brza
Brza
1 : 2
Umac
Miroševce
01.11.2020 13:30
OFK Brza
1 : 2
Umac
BSK
Belanovce
3 : 1
Milanovo
Milanovo
01.11.2020 13:30
BSK
3 : 1
Milanovo
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 3
Šumadija
Razgojna
01.11.2020 13:30
Sloboda
3 : 3
Šumadija
Železničar
Brestovac
4 : 1
OFK Morava
Leskovac
01.11.2020 13:30
Železničar
4 : 1
OFK Morava
Mladi borac
Živkovo
1 : 0
Real
Donja Jajina
01.11.2020 13:30
Mladi borac
1 : 0
Real
Mladost 1959
Vinarce
1 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
01.11.2020 13:30
Mladost 1959
1 : 2
Plantaža
Sloga
Lipovica
3 : 1
Moravac
Pečenjevce
01.11.2020 13:30
Sloga
3 : 1
Moravac
Jedinstvo
Kalenić
3 : 4
Lazarica
Prilipac
01.11.2020 13:30
Jedinstvo
3 : 4
Lazarica
Gnjilan
Gnjilan
3 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
01.11.2020 13:30
Gnjilan
3 : 1
Sloga
Željuša
Željuša
4 : 0
Napredak
Izvor
01.11.2020 13:30
Željuša
4 : 0
Napredak
Spartak
Pirot
0 : 3
Pobeda
Držina
01.11.2020 13:30
Spartak
0 : 3
Pobeda
Duško
Klenje
0 : 1
Karađorđe
Mišar
01.11.2020 14:00
Duško
0 : 1
Karađorđe
Drina
Badovinci
3 : 0
Majur
Majur
01.11.2020 14:00
Drina
3 : 0
Majur
Milan Orlić
Novo Selo
6 : 0
Sinđelić
Lipnica
01.11.2020 14:00
Milan Orlić
6 : 0
Sinđelić
Mladost
Pocerski Pričinović
2 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
01.11.2020 14:00
Mladost
2 : 2
Sloga (LŠ)
Rudar
Brasina
3 : 0
Mladi borac
Dublje
01.11.2020 14:00
Rudar
3 : 0
Mladi borac
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
01.11.2020 14:00
Hajduk Stanko
2 : 0
Cer (JL)
Jedinstvo
Štitar
4 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
01.11.2020 14:00
Jedinstvo
4 : 0
Podrinje
Čelik
Belo polje
4 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
01.11.2020 13:30
Čelik
4 : 0
FSU Južna pruga
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 3
Vihor
Žbevac
01.11.2020 13:30
BSK Bujanovac
0 : 3
Vihor
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 4
Pavlovac
Pavlovac
01.11.2020 13:30
Mladost (B)
2 : 4
Pavlovac
Lugina
Preševo
3 : 1
Levosoje
Levosoje
01.11.2020 13:30
Lugina
3 : 1
Levosoje
Dunđerski
Voljčinac
6 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
01.11.2020 14:00
Dunđerski
6 : 1
Pobeda
Akademija 10
Prokuplje
1 : 0
Borac
Držanovac
01.11.2020 11:00
Akademija 10
1 : 0
Borac
Jug Bogdan
Đakus
5 : 0
Kosovac
Prokuplje
01.11.2020 14:00
Jug Bogdan
5 : 0
Kosovac
Real
Jasenica (Žitorađa)
0 : 3
Polet
Samarinovac
01.11.2020 14:00
Real
0 : 3
Polet
Mladost 1982
Donji Drenovac
0 : 3
Partizanski put
Grudaš
01.11.2020 14:00
Mladost 1982
0 : 3
Partizanski put
Jastreb
Blace
6 : 2
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
01.11.2020 11:00
Jastreb
6 : 2
Spartak
Jastrebac
Blace
3 : 0
Kaćuša
Kuršumlija
01.11.2020 14:00
Jastrebac
3 : 0
Kaćuša
NS Tatko
Stara Bozurna
1 : 1
Omladinac
Podina
01.11.2020 14:00
NS Tatko
1 : 1
Omladinac
Ropotovo
Ropotovo
2 : 3
Mineralac
Klokot
01.11.2020 14:00
Ropotovo
2 : 3
Mineralac
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
01.11.2020 13:30
Kamenorezac 76
4 : 1
Velika Drenova
Gradac
Pločnik
0 : 3
Omladinac (U)
Ugljarevo
01.11.2020 13:30
Gradac
0 : 3
Omladinac (U)
Rubin
Donji Stupanj
3 : 3
14. Oktobar
Izbenica
01.11.2020 13:30
Rubin
3 : 3
14. Oktobar
Borac
Gornji Katun
0 : 3
Polet 57
Milutovac
01.11.2020 13:30
Borac
0 : 3
Polet 57
Omladinac
Zagajica
4 : 3
Polet
Izbište
01.11.2020 13:30
Omladinac
4 : 3
Polet
Banat (D)
Dupljaja
7 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
01.11.2020 13:30
Banat (D)
7 : 1
Karaš (J)
Ratar
Kruščica
1 : 3
Vulturul
Grebenac
01.11.2020 13:30
Ratar
1 : 3
Vulturul
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
01.11.2020 13:30
Borac (VS)
4 : 0
Partizan (K)
Graničar
Miletićevo
1 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
01.11.2020 13:30
Graničar
1 : 1
Karaš (K)
ČSK
Čortanovci
4 : 0
Fruškogorac
Krčedin
01.11.2020 13:30
ČSK
4 : 0
Fruškogorac
Polet
Novi Karlovci
2 : 0
Napredak
Žarkovac
01.11.2020 13:30
Polet
2 : 0
Napredak
Krušedol
Krušedol
0 : 1
OFK Brestač
Brestač
01.11.2020 13:30
Krušedol
0 : 1
OFK Brestač
Jedinstvo
Platičevo
2 : 0
Kameni
Ašanja
01.11.2020 13:30
Jedinstvo
2 : 0
Kameni
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 1
Sremac
Deč
01.11.2020 13:30
Srem
1 : 1
Sremac
Graničar
Obrež
5 : 1
Mladost
Buđanovci
01.11.2020 13:30
Graničar
5 : 1
Mladost
Šumar
Ogar
2 : 1
Dunav
Novi Slankamen
01.11.2020 13:30
Šumar
2 : 1
Dunav
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 3
Radnički
Irig
01.11.2020 13:30
Hrtkovci
1 : 3
Radnički
Graničar 1924
Adaševci
1 : 1
Jedinstvo
Ruma
01.11.2020 13:30
Graničar 1924
1 : 1
Jedinstvo
Jednota
Šid
1 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
01.11.2020 13:30
Jednota
1 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 1
Zmaj
Noćaj
01.11.2020 13:30
Erdevik 2017
1 : 1
Zmaj
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
01.11.2020 13:30
OFK Bikić
1 : 1
Fruškogorac
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 1
Sremac (B)
Berkasovo
01.11.2020 13:30
Obilić 1993
1 : 1
Sremac (B)
Sloga
Čalma
3 : 1
Sremac (J)
Jarak
01.11.2020 13:30
Sloga
3 : 1
Sremac (J)
Sloboda
Šašinci
1 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
01.11.2020 13:30
Sloboda
1 : 2
Graničar (K)
Trgovački
Sremska Mitrovica
0 : 2
Fruška Gora
Ruma
01.11.2020 13:30
Trgovački
0 : 2
Fruška Gora
Kopljari
Kopljari
2 : 0
Mladost (R)
Rajkovac
01.11.2020 13:30
Kopljari
2 : 0
Mladost (R)
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Mladi rudar
Bukovik
01.11.2020 10:00
Trešnjevica
3 : 0
Mladi rudar
Šamot
Aranđelovac
1 : 2
Venčani
Venčani
01.11.2020 13:30
Šamot
1 : 2
Venčani
Borac
Kloka
2 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
01.11.2020 10:00
Borac
2 : 1
Radoje Domanović
Brezovac
Brezovac
0 : 3
Mladost (J)
Jelenac
01.11.2020 13:30
Brezovac
0 : 3
Mladost (J)
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Budućnost
Blaznava
01.11.2020 10:00
B 2000
3 : 0
Budućnost
Vrbica
Aranđelovac
2 : 2
Gorski Car
Garaši
01.11.2020 13:30
Vrbica
2 : 2
Gorski Car
Mladost (R)
Rašković
3 : 1
Mladi radnik (D)
Dragušica
01.11.2020
Mladost (R)
3 : 1
Mladi radnik (D)
Sloga (Z)
Zabojnica
2 : 1
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
01.11.2020
Sloga (Z)
2 : 1
Karađorđe 2013 (Viš)
Kruševica 1980
Kneževac
6 : 1
Čestin
Čestin
01.11.2020
Kruševica 1980
6 : 1
Čestin
Napredak (MK)
Malo Krčmare
0 : 2
Feniks
Rača
01.11.2020
Napredak (MK)
0 : 2
Feniks
Jedinstvo (O)
Oplanić
1 : 0
Karađorđe (V)
Vučić
01.11.2020
Jedinstvo (O)
1 : 0
Karađorđe (V)
Šumadija (S)
Sipić
1 : 1
Badnjevac
Badnjevac
01.11.2020
Šumadija (S)
1 : 1
Badnjevac
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 4
Hajduk
Stapar
01.11.2020 13:30
Dinamo 1923
2 : 4
Hajduk
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 2
Omladinac
Deronje
01.11.2020 13:30
Jedinstvo
1 : 2
Omladinac
Mladost
Kruščić
1 : 2
Terekveš
Svilojevo
01.11.2020 13:30
Mladost
1 : 2
Terekveš
Kula
Kula
1 : 5
Lipar
Lipar
01.11.2020 13:30
Kula
1 : 5
Lipar
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 4
Bratstvo 2019
Prigrevica
01.11.2020 13:30
Aleksa Šantić
0 : 4
Bratstvo 2019
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 1
Polet
Sivac
01.11.2020 13:30
OFK Odžaci
3 : 1
Polet
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 1
Vinogradar
Ledinci
01.11.2020 14:00
Hajduk (G)
1 : 1
Vinogradar
Čenej
Čenej
0 : 2
Dinamo
Budisava
01.11.2020 14:00
Čenej
0 : 2
Dinamo
Moskva
Budisava
2 : 2
Miletić
Mošorin
01.11.2020 10:00
Moskva
2 : 2
Miletić
Obilić
Vilovo
0 : 1
Borac (R)
Rakovac
01.11.2020 14:00
Obilić
0 : 1
Borac (R)
Sloga
Lok
0 : 6
Borac (NS)
Novi Sad
01.11.2020 14:00
Sloga
0 : 6
Borac (NS)
Mlava (B)
Bratinac
2 : 1
Žitkovica
Žitkovica
01.11.2020 13:30
Mlava (B)
2 : 1
Žitkovica
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 1
Sloga (M)
Mustapić
01.11.2020 13:30
Napredak (B)
2 : 1
Sloga (M)
Mladi Borac
Majilovac
2 : 0
Polet (V)
Voluja
01.11.2020 13:30
Mladi Borac
2 : 0
Polet (V)
Stig 1955
Beranje
4 : 2
Borac 2016
Donja Kruševica
01.11.2020 13:30
Stig 1955
4 : 2
Borac 2016
BSK 1931
Brežane
3 : 2
Ljubičevo
Ljubičevo
01.11.2020 13:30
BSK 1931
3 : 2
Ljubičevo
Barič
Barič
3 : 1
Baštovan 2015
Carevac
01.11.2020 13:30
Barič
3 : 1
Baštovan 2015
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Pek
Kusiće
01.11.2020 13:30
Napredak (P)
3 : 0
Pek
Batovac
Batovac
3 : 2
Dizel
Bare
01.11.2020 13:30
Batovac
3 : 2
Dizel
Velika Moštanica
Velika Moštanica
2 : 0
13. maj
Zemun
01.11.2020 13:30
Velika Moštanica
2 : 0
13. maj
Železnik 1930
Železnik
0 : 0
Bežanija
Beograd
01.11.2020 11:00
Železnik 1930
0 : 0
Bežanija
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 0
Dedinje
Beograd
01.11.2020 13:30
Novi Beograd
3 : 0
Dedinje
BUSK
Beograd
2 : 1
Zmaj 1953
Zemun
01.11.2020 13:30
BUSK
2 : 1
Zmaj 1953
Rekreativo 011
Beograd
2 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
01.11.2020 10:00
Rekreativo 011
2 : 3
Šećeranac Ada
Lepušnica
Glogonjski rit
3 : 0
OFK Crvenka
Borča
01.11.2020 13:30
Lepušnica
3 : 0
OFK Crvenka
Minel
Ripanj
4 : 2
Resnik
Resnik
01.11.2020 13:30
Minel
4 : 2
Resnik
Palilulac
Beograd
4 : 2
Pinosava
Pinosava
01.11.2020 13:30
Palilulac
4 : 2
Pinosava
Avala 1939
Beli Potok
7 : 3
Mladi proleter
Beograd
01.11.2020 13:30
Avala 1939
7 : 3
Mladi proleter
Boka Seniors
Beograd
0 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
01.11.2020 11:00
Boka Seniors
0 : 3
Siti Sport Klub
Mladost 1925
Oplanići
2 : 1
Mlada krila
Metikoši
01.11.2020 14:00
Mladost 1925
2 : 1
Mlada krila
Zvezda
Čukojevac
1 : 0
Borac (V)
Vraneši
01.11.2020 14:00
Zvezda
1 : 0
Borac (V)
Lazac
Lazac
2 : 0
Braća Vuković
Lađevci
01.11.2020 14:00
Lazac
2 : 0
Braća Vuković
Stubal
Stubal
2 : 1
Borac (A)
Adrani
01.11.2020 14:00
Stubal
2 : 1
Borac (A)
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 3
Mineral 2015
Rudno
01.11.2020 14:00
Jedinstvo (G)
2 : 3
Mineral 2015
Mladost 1981
Štulac
2 : 6
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
01.11.2020 14:00
Mladost 1981
2 : 6
Jedinstvo (D)
Sloga 1952
Veliki Popovac
6 : 3
Radnički (K)
Knežica
01.11.2020 13:30
Sloga 1952
6 : 3
Radnički (K)
Zabrđe 1936
Zabrđe
4 : 2
Borac (V)
Vukovac
01.11.2020 13:30
Zabrđe 1936
4 : 2
Borac (V)
Pobeda 1953
Osanica
2 : 4
Mladost (R)
Ranovac
01.11.2020 13:30
Pobeda 1953
2 : 4
Mladost (R)
Udarnik (S)
Sibnica
3 : 3
Jasenovac
Krepoljin
01.11.2020 13:30
Udarnik (S)
3 : 3
Jasenovac
Sloga
Donje Vidovo
2 : 1
Napredak (St)
Stubica
01.11.2020 13:30
Sloga
2 : 1
Napredak (St)
Mladost (S)
Sikirica
2 : 2
Beljanica
Strmosten
01.11.2020 13:30
Mladost (S)
2 : 2
Beljanica
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
01.11.2020 13:30
15. Avgust 1950
1 : 1
Pomoravlje
Ursule
Ursule
2 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
01.11.2020 13:30
Ursule
2 : 1
Sinđelić 1934
Šantarovac
Šantarovac
2 : 2
Partizan
Glogovac
01.11.2020 13:30
Šantarovac
2 : 2
Partizan
Vinorača
Vinorača
2 : 0
Crni Vrh
Deonica
01.11.2020 13:30
Vinorača
2 : 0
Crni Vrh
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Osaonica
Bagrdan
01.11.2020 13:30
Bratstvo
3 : 1
Osaonica
Mladi Borac
Sedlare
3 : 1
Mladost (D)
Dublje
01.11.2020 13:30
Mladi Borac
3 : 1
Mladost (D)
Ljubinić
Ljubinić
1 : 5
Krtinska
Krtinska
01.11.2020 13:30
Ljubinić
1 : 5
Krtinska
Rvati
Obrenovac
3 : 1
Munja
Baric
01.11.2020 13:30
Rvati
3 : 1
Munja
Belo Polje
Belo Polje
3 : 0
OFK Urovci
Urovci
01.11.2020 13:30
Belo Polje
3 : 0
OFK Urovci
Proleter
Jasenak
1 : 4
Borac
Ušće
01.11.2020 13:30
Proleter
1 : 4
Borac
Skela
Skela
0 : 4
Partizan
Draževac
01.11.2020 13:30
Skela
0 : 4
Partizan
Polet (T)
Takovo
6 : 1
Kolubara (J)
Jabučje
01.11.2020 13:30
Polet (T)
6 : 1
Kolubara (J)
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 1
Šarbane
Šarbane
01.11.2020 13:30
Polet (DL)
4 : 1
Šarbane
Joševa
Joševa
3 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
01.11.2020 13:30
Joševa
3 : 0
OFK Stublenica
Čučuge
Čučuge
1 : 1
Mladost (V)
Vračević
01.11.2020 13:30
Čučuge
1 : 1
Mladost (V)
Zvizdar 2012
Zvizdar
0 : 5
OFK Paljuvi
Paljuvi
01.11.2020 13:30
Zvizdar 2012
0 : 5
OFK Paljuvi
Napredak (BT)
Banatska Topola
2 : 2
Terekves
Hetin
01.11.2020 13:30
Napredak (BT)
2 : 2
Terekves
Napredak (Č)
Čestereg
10 : 1
Proleter
Međa
01.11.2020 13:30
Napredak (Č)
10 : 1
Proleter
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
01.11.2020 11:00
Milenko Pavlović
1 : 1
Stari drugari
Popadić
Popadić
3 : 2
Polet
Popučke
01.11.2020 11:00
Popadić
3 : 2
Polet
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 0
Jadar 2013
Valjevo
01.11.2020 11:00
Žabari
1 : 0
Jadar 2013
Mladost (L)
Latković
1 : 0
Dračić 2018
Dračić
01.11.2020 11:00
Mladost (L)
1 : 0
Dračić 2018
Tešnjar
Valjevo
2 : 1
Toplica
Donja Toplica
01.11.2020 11:00
Tešnjar
2 : 1
Toplica
Mali korak
Oglađenovac
0 : 0
Lukavac
Lukavac
01.11.2020 11:00
Mali korak
0 : 0
Lukavac
Tempo
Mozgovo
0 : 3
Polet (V)
Vitoševac
01.11.2020 13:30
Tempo
0 : 3
Polet (V)
Napredak 2012
Krušje
0 : 4
Škriljac
Bradarac
01.11.2020 10:00
Napredak 2012
0 : 4
Škriljac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
01.11.2020 10:00
Crvena zvezda
2 : 0
OFK Sloga
Rutevac
Rutevac
1 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
01.11.2020 10:00
Rutevac
1 : 1
Vukašinovac
Graničar
Đala
1 : 1
Čoka
Čoka
01.11.2020 13:30
Graničar
1 : 1
Čoka
Slavija
Banatsko Aranđelovo
11 : 0
Tromedja
Majdan
01.11.2020 13:30
Slavija
11 : 0
Tromedja
Hajduk
Podlokanj
6 : 6
Tisa
Padej
01.11.2020 13:30
Hajduk
6 : 6
Tisa
Jadran
Sanad
7 : 0
Šampion
Orom
01.11.2020 13:30
Jadran
7 : 0
Šampion
Torpedo
Lojanice
2 : 3
Mladost (Z)
Zvezd
01.11.2020 11:00
Torpedo
2 : 3
Mladost (Z)
Polet
Jalovik
0 : 0
Sloga 1949
Matijevac
01.11.2020 14:00
Polet
0 : 0
Sloga 1949
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 1
Hajduk
Debrc
01.11.2020 14:00
Skupljen 2013
1 : 1
Hajduk
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
01.11.2020 14:00
Mladost 2013
3 : 1
Jedinstvo 2014
Sparta
Kaona
2 : 7
Bobovik
Bobovik
01.11.2020 11:00
Sparta
2 : 7
Bobovik
Sloboda 2013
Nikolinac
3 : 5
Slemen
Milušinac
01.11.2020 11:00
Sloboda 2013
3 : 5
Slemen
Tempo
Sefkerin
2 : 3
Glogonj
Glogonj
01.11.2020 13:30
Tempo
2 : 3
Glogonj
Pobeda
Samoš
1 : 1
Mundial
Pančevo
01.11.2020 13:30
Pobeda
1 : 1
Mundial
Budućnost
Stančići
6 : 1
Gladijator
Čačak
01.11.2020 14:00
Budućnost
6 : 1
Gladijator
Lugovi
Čačak
1 : 2
Malba
Žaočani
01.11.2020 14:00
Lugovi
1 : 2
Malba
Vujan
Prislonica
0 : 2
Mršinci
Mršinci
01.11.2020 14:00
Vujan
0 : 2
Mršinci
Kej
Čačak
5 : 1
Čačak 94
Čačak
01.11.2020 14:00
Kej
5 : 1
Čačak 94
Prijatelji
Čačak
3 : 1
OFK Remont 1959
Čačak
01.11.2020 11:00
Prijatelji
3 : 1
OFK Remont 1959
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 0
Planinac
Vujetinci
01.11.2020 14:00
Gavrilo Princip
1 : 0
Planinac
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
01.11.2020 14:00
Vinogradar
5 : 2
Elektrovojvodina
Solid
Subotica
2 : 1
Bikovo
Bikovo
01.11.2020 14:00
Solid
2 : 1
Bikovo
Čantavir
Čantavir
2 : 2
Palić
Palić
01.11.2020 14:00
Čantavir
2 : 2
Palić
Žednik
Stari Žednik
1 : 1
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
01.11.2020 14:00
Žednik
1 : 1
Hajduk 1950
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 4
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
01.11.2020 14:00
OFK Mala Bosna 2015
0 : 4
Udarnik Višnjevac
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
2 : 1
Borac (V)
Vizić
01.11.2020 13:30
Orlovi (BP)
2 : 1
Borac (V)
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 1
Mladost (MB)
Mali Bač
01.11.2020 13:30
Bački Hajduk
1 : 1
Mladost (MB)
Krivanj
Selenča
0 : 3
Naša Zvezda
Silbaš
01.11.2020 13:30
Krivanj
0 : 3
Naša Zvezda
Bačka (D)
Despotovo
11 : 0
Slavija
Bođani
01.11.2020 13:30
Bačka (D)
11 : 0
Slavija
Bačka 1945
Bačka Palanka
0 : 3
Neštin
Neštin
01.11.2020 13:30
Bačka 1945
0 : 3
Neštin
Trešnjevka
Trbusac
3 : 0
Radnički
Koceljeva
01.11.2020 14:00
Trešnjevka
3 : 0
Radnički
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 3
OFK Jelen
Jelenča
01.11.2020 14:00
OFK Letnjikovac 1983
2 : 3
OFK Jelen
Rankovac
Nakučani
2 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
01.11.2020 14:00
Rankovac
2 : 0
Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 0
PSK
Provo
01.11.2020 14:00
Vlašić
3 : 0
PSK
OFK Varna
Varna
0 : 0
Jevremovac
Jevremovac
01.11.2020 14:00
OFK Varna
0 : 0
Jevremovac
Dobrava
Vukošić
1 : 1
Šipurske livade
Šabac
01.11.2020 14:00
Dobrava
1 : 1
Šipurske livade
Mrovska
Mrovska
6 : 3
Petrovac 74
Kujavica
01.11.2020 14:00
Mrovska
6 : 3
Petrovac 74
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
3 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
01.11.2020 14:00
Jedinstvo (ZA)
3 : 0
Studenac
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 0
Prva Iskra
Runjani
01.11.2020 14:00
Jedinstvo (MZ)
2 : 0
Prva Iskra
Sloga
Straža
0 : 3
Jadar 1961
Gornji Dobrić
01.11.2020 14:00
Sloga
0 : 3
Jadar 1961
Borac
Kozjak
3 : 4
Jelav
Jelav
01.11.2020 14:00
Borac
3 : 4
Jelav
Antimon
Zajača
4 : 1
7. Juli
Bela Crkva
01.11.2020 14:00
Antimon
4 : 1
7. Juli
TE Gučevo
Trbušnica
4 : 3
Mladost
Donja Borina
01.11.2020 14:00
TE Gučevo
4 : 3
Mladost
Bratstvo
Dljin
2 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
01.11.2020 13:30
Bratstvo
2 : 0
Vrelo
Sloga
Kaona
4 : 4
Radnički
Turica
01.11.2020 13:30
Sloga
4 : 4
Radnički
Gradina
Rti
3 : 2
Bjelica
Milatovići
01.11.2020 13:30
Gradina
3 : 2
Bjelica
Gorušica
Viča
2 : 2
Brezova
Brezova
01.11.2020 13:30
Gorušica
2 : 2
Brezova
Gorki
Glušci
2 : 1
Mladost
Mačvanski Metković
01.11.2020 14:00
Gorki
2 : 1
Mladost
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 0
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
01.11.2020 14:00
Sloboda
1 : 0
Zadrugar Milkivit
Partizan
Drenovac
2 : 4
Napredak
Mačvanski Belotić
01.11.2020 14:00
Partizan
2 : 4
Napredak
Budućnost (ZM)
Zminjak
1 : 3
Lipolist
Lipolist
01.11.2020 14:00
Budućnost (ZM)
1 : 3
Lipolist
Torpedo 1924
Tabanović
2 : 1
Omladinac (BO)
Bogatić
01.11.2020 14:00
Torpedo 1924
2 : 1
Omladinac (BO)
Duškovci
Duškovci
4 : 4
Gorobilje
Gorobilje
01.11.2020 11:00
Duškovci
4 : 4
Gorobilje
Glumač
Glumač
3 : 1
Trešnjica
Tvrdići
01.11.2020 14:00
Glumač
3 : 1
Trešnjica
Napredak
Gornja Dobrinja
4 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
01.11.2020 14:00
Napredak
4 : 2
Dobrinjac
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
8 : 0
Sloboda
Stara Moravica
01.11.2020 13:30
Jedinstvo
8 : 0
Sloboda
Mladost (R)
Radičević
4 : 2
Tomislavci
Tomislavci
01.11.2020 13:30
Mladost (R)
4 : 2
Tomislavci
Mladost Radost
Srbobran
4 : 3
Slavija
Novo Orahovo
01.11.2020 13:30
Mladost Radost
4 : 3
Slavija
Palanka
Smederevska Palanka
4 : 0
Bukovac
Mramorac
01.11.2020
Palanka
4 : 0
Bukovac
Šumadija
Azanja
1 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
01.11.2020
Šumadija
1 : 3
Beli Orlovi
Lepaja 2018
Lepaja
3 : 2
Sloga 1980
Jovanovac
01.11.2020 10:00
Lepaja 2018
3 : 2
Sloga 1980
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
1 : 4
Arbanasce
Arbanasce
01.11.2020 10:00
Jugovići 1976
1 : 4
Arbanasce
Vrelo
Šarkamen
0 : 0
Miloševo
Miloševo
01.11.2020 11:00
Vrelo
0 : 0
Miloševo
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 0
Rečka
Rečka
01.11.2020 14:30
OFK Tamnič
3 : 0
Rečka
Naupare
Naupare
1 : 1
Parunovac
Parunovac
01.11.2020 13:30
Naupare
1 : 1
Parunovac
Rasina
Vitanovac
2 : 4
Modrica
Modrica
01.11.2020 13:30
Rasina
2 : 4
Modrica
Gaglovo
Gaglovo
0 : 1
Bukovica
Bukovica
01.11.2020 11:00
Gaglovo
0 : 1
Bukovica
Kapidžija
Kapidžija
5 : 0
Polet
Šavrane
01.11.2020 13:30
Kapidžija
5 : 0
Polet
Knežica
Knežica
0 : 5
Marina Kutina
Marina Kutina
01.11.2020 11:00
Knežica
0 : 5
Marina Kutina
Gročanski fudbalski klub
Grocka
4 : 0
Umčari
Umčari
01.11.2020 13:30
Gročanski fudbalski klub
4 : 0
Umčari
Podunavac
Ritopek
0 : 1
OFK Mladost
Begaljica
01.11.2020 13:30
Podunavac
0 : 1
OFK Mladost
Proleter
Neuzina
1 : 3
Partizan
Tomaševac
01.11.2020 14:00
Proleter
1 : 3
Partizan
Borac
Zrenjanin
4 : 1
Sloga
Jarkovac
01.11.2020 14:00
Borac
4 : 1
Sloga
Partizan
Vrba
2 : 1
Milakovac 2018
Milakovac
01.11.2020 14:00
Partizan
2 : 1
Milakovac 2018
Studen Vitez
Studenica
2 : 0
Budućnost
Samaila
01.11.2020 10:30
Studen Vitez
2 : 0
Budućnost
Koštam Polje
Delimeđe
5 : 0
Magnohrom
Kraljevo
01.11.2020 14:00
Koštam Polje
5 : 0
Magnohrom
Zgodačica
Godačica
1 : 3
Biljanovac
Biljanovac
01.11.2020 14:00
Zgodačica
1 : 3
Biljanovac
Morava
Mrsać
6 : 1
BSK 2014
Bukovica
01.11.2020 14:00
Morava
6 : 1
BSK 2014
Šumadija
Šumarice
1 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
01.11.2020 14:00
Šumadija
1 : 0
Stara Čaršija
Graničar
Grabovci
3 : 1
Planinac
Rivica
01.11.2020 13:30
Graničar
3 : 1
Planinac
Fruškogorac
Mali Radinci
5 : 2
Borac (S)
Stejanovci
01.11.2020 13:30
Fruškogorac
5 : 2
Borac (S)
Borac (J)
Jarkovci
0 : 2
Sloga (S)
Maradik
01.11.2020 13:30
Borac (J)
0 : 2
Sloga (S)
Donji Petrovci
Donji Petrovci
0 : 3
Jedinstvo (K)
Kraljevci
01.11.2020 13:30
Donji Petrovci
0 : 3
Jedinstvo (K)
Vojvodina
Neradin
2 : 2
Polet
Nikinci
01.11.2020 13:30
Vojvodina
2 : 2
Polet
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 3
Sloga (K)
Krnješevci
01.11.2020 13:30
27. Oktobar
0 : 3
Sloga (K)