XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 547 utakmica za dan
Subota, 7 Novembar 2020


Fudbal

Omladinac
Rajkovac
2 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
07.11.2020 14:00
Omladinac
2 : 1
Ivanča
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
07.11.2020 14:00
Novi Pazar
1 : 2
Zlatibor
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Rad
Beograd
07.11.2020 14:00
OFK Bačka
0 : 1
Rad
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Radnik
Surdulica
07.11.2020 16:00
Radnički (N)
0 : 1
Radnik
Mačva
Šabac
1 : 0
Javor Matis
Ivanjica
07.11.2020 16:00
Mačva
1 : 0
Javor Matis
Spartak ŽK
Subotica
1 : 2
Partizan
Beograd
07.11.2020 18:00
Spartak ŽK
1 : 2
Partizan
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Napredak
Kruševac
07.11.2020 14:00
Proleter
1 : 0
Napredak
TSC
Bačka Topola
5 : 0
Mladost (L)
Lučani
07.11.2020 16:00
TSC
5 : 0
Mladost (L)
Čukarički
Beograd
3 : 2
Voždovac
Beograd
07.11.2020 16:00
Čukarički
3 : 2
Voždovac
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Železničar (P)
Pančevo
07.11.2020 13:00
RFK Grafičar
3 : 0
Železničar (P)
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
07.11.2020 13:30
Slavija
0 : 0
Rudar Prijedor
Sloboda
Novi Grad
1 : 0
Sloga
Doboj
07.11.2020 13:30
Sloboda
1 : 0
Sloga
Željezničar
Banja Luka
1 : 0
Kozara
Gradiška
07.11.2020 13:30
Željezničar
1 : 0
Kozara
Sutjeska
Foča
4 : 1
Podrinje
Janja
07.11.2020 13:30
Sutjeska
4 : 1
Podrinje
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 0
Ljubić
Prnjavor
07.11.2020 13:30
Zvijezda 09
0 : 0
Ljubić
Modriča
Modriča
6 : 2
Jedinstvo
Brčko
07.11.2020 13:30
Modriča
6 : 2
Jedinstvo
Drina
Zvornik
1 : 0
Borac
Kozarska Dubica
07.11.2020 13:30
Drina
1 : 0
Borac
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Leotar
Trebinje
07.11.2020 13:30
Tekstilac
3 : 1
Leotar
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
07.11.2020 13:00
1. Maj Ruma
0 : 0
OFK Stari Grad
Omladinac
Novi Banovci
5 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
07.11.2020 13:00
Omladinac
5 : 0
Vojvodina 1928
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
07.11.2020 13:00
OFK Vršac
2 : 0
Kozara
Bačka 1901
Subotica
0 : 0
Radnički 1912
Sombor
07.11.2020 13:00
Bačka 1901
0 : 0
Radnički 1912
Hajduk 1912
Kula
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
07.11.2020 13:00
Hajduk 1912
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Sloga (Č)
Čonoplja
1 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
07.11.2020 13:00
Sloga (Č)
1 : 2
Radnički (Zr)
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 3
Feniks 1995
Stara Pazova
07.11.2020 13:00
Sloboda
0 : 3
Feniks 1995
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 0
Tisa
Adorjan
07.11.2020 13:00
Dinamo 1945
0 : 0
Tisa
Mačva 1929
Bogatić
4 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
07.11.2020 13:00
Mačva 1929
4 : 1
Šumadija (A)
Gruža
Gruža
2 : 0
Železničar (L)
Lajkovac
07.11.2020 13:00
Gruža
2 : 0
Železničar (L)
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Bane 1931
Raška
07.11.2020 13:00
Sloga (P)
4 : 0
Bane 1931
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
07.11.2020 13:00
Trepča
1 : 1
Takovo
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
07.11.2020 13:00
Mladi radnik 1926
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
GFK Sloboda
Užice
5 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
07.11.2020 13:00
GFK Sloboda
5 : 1
Sloga 33
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Teleoptik
Zemun
07.11.2020 13:30
Radnički (O)
0 : 1
Teleoptik
BSK Borča
Borča
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
07.11.2020 13:30
BSK Borča
1 : 0
OFK Beograd
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
07.11.2020 10:00
TEK Sloga
1 : 0
Crvena zvezda
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 0
BSK 1925
Batajnica
07.11.2020 11:00
GSP Polet Dorćol
2 : 0
BSK 1925
Brodarac
Novi Beograd
3 : 2
Sremčica
Sremčica
07.11.2020 13:30
Brodarac
3 : 2
Sremčica
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
07.11.2020 13:30
Lokomotiva
0 : 2
Stepojevac Vaga
Sinđelić
Beograd
1 : 1
Leštane
Leštane
07.11.2020 10:00
Sinđelić
1 : 1
Leštane
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Studentski grad
Novi Beograd
07.11.2020 13:30
Mladenovac
1 : 0
Studentski grad
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
07.11.2020 13:30
Moravac Orion
0 : 1
Timočanin
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
07.11.2020 13:30
SFK Morava
0 : 2
Jedinstvo (P)
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 0
Kablovi
Zaječar
07.11.2020 13:30
OFK Topličanin
5 : 0
Kablovi
OFK Sinđelić
Niš
0 : 0
Dunav
Prahovo
07.11.2020 13:30
OFK Sinđelić
0 : 0
Dunav
Borac
Drenovac
0 : 3
Omladinac
Novo Selo
07.11.2020 13:00
Borac
0 : 3
Omladinac
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
07.11.2020 13:00
Goč
1 : 2
Mokra Gora
Sloga (B)
Batočina
2 : 0
Borac (Ž)
Žabari
07.11.2020 13:00
Sloga (B)
2 : 0
Borac (Ž)
Crnokosa
Kosjerić
0 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
07.11.2020 13:00
Crnokosa
0 : 3
Jedinstvo Putevi
Sevojno
Sevojno
2 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
07.11.2020 13:00
Sevojno
2 : 1
Polet (Lj)
Parmenac
Parmenac
1 : 4
Omladinac
Zablaće
07.11.2020 13:00
Parmenac
1 : 4
Omladinac
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
1 : 1
OFK Divci
Divci
07.11.2020 13:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
1 : 1
OFK Divci
Mladost (Dr)
Dračić
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
07.11.2020 13:00
Mladost (Dr)
3 : 0
Mladost (DD)
Obilić
Novi Kneževac
5 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
07.11.2020 13:00
Obilić
5 : 2
OFK Vrbas
Crvenka
Crvenka
3 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
07.11.2020 13:00
Crvenka
3 : 0
Vojvodina (T)
Srbobran
Srbobran
1 : 1
Hercegovac
Gajdobra
07.11.2020 13:00
Srbobran
1 : 1
Hercegovac
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
07.11.2020 13:00
Radnički (S)
2 : 1
Bačka (P)
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 1
Njegoš
Lovćenac
07.11.2020 13:00
ČSK Pivara
3 : 1
Njegoš
Mladost APA
Apatin
2 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
07.11.2020 13:00
Mladost APA
2 : 2
Krila Krajine
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
07.11.2020 13:00
Tekstilac
2 : 1
Mladost (BP)
Krajina
Krajišnik
1 : 2
OFK Kikinda 1909
Kikinda
07.11.2020 13:00
Krajina
1 : 2
OFK Kikinda 1909
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
07.11.2020 13:00
Jedinstvo (BK)
3 : 2
Jedinstvo (V)
Budućnost
Srpska Crnja
0 : 3
Sloga
Plandište
07.11.2020 13:00
Budućnost
0 : 3
Sloga
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
07.11.2020 13:00
Podrinje
1 : 0
Sloga (E)
Mladost
Bački Jarak
1 : 2
Index
Novi Sad
07.11.2020 13:00
Mladost
1 : 2
Index
Cement
Beočin
0 : 0
Jedinstvo
Rumenka
07.11.2020 13:00
Cement
0 : 0
Jedinstvo
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
07.11.2020 13:00
RFK Novi Sad 1921
1 : 0
Sloga (T)
Radnički
Nova Pazova
2 : 0
Hajduk
Divoš
07.11.2020 13:00
Radnički
2 : 0
Hajduk
Meševo
Meševo
1 : 1
Levač
Rekovac
07.11.2020 13:30
Meševo
1 : 1
Levač
Morava 1918
Ćuprija
0 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
07.11.2020 13:30
Morava 1918
0 : 0
Jedinstvo 1936
Blagotin
Poljna
2 : 4
Sloga (D)
Despotovac
07.11.2020 13:30
Blagotin
2 : 4
Sloga (D)
Kopaonik
Brus
2 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
07.11.2020 13:30
Kopaonik
2 : 0
Kušiljevo
Đerdap
Kladovo
4 : 1
Lužnica
Babušnica
07.11.2020 13:30
Đerdap
4 : 1
Lužnica
Polom
Leskovo
1 : 4
Bor 1919
Bor
07.11.2020 13:30
Polom
1 : 4
Bor 1919
BSK
Bogovina
2 : 0
Branik
Štubik
07.11.2020 13:30
BSK
2 : 0
Branik
Senjak
Pirot
6 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
07.11.2020 13:30
Senjak
6 : 1
OFK Knjaz
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 1
Brodoremont
Kladovo
07.11.2020 13:30
Jedinstvo (P)
3 : 1
Brodoremont
Delijski Vis
Niš
2 : 2
Morava
Žitkovac
07.11.2020 13:30
Delijski Vis
2 : 2
Morava
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
07.11.2020 13:30
OFK Kosanica
2 : 1
Jedinstvo (GS)
Pusta Reka
Bojnik
1 : 1
Jablanica
Medveđa
07.11.2020 13:30
Pusta Reka
1 : 1
Jablanica
Budućnost
Orašje
2 : 0
Čekmin
Čekmin
07.11.2020 13:30
Budućnost
2 : 0
Čekmin
Sloga
Leskovac
2 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
07.11.2020 13:30
Sloga
2 : 2
Jedinstvo (G)
Vinča
Vinča
2 : 1
Komgrap
Beograd
07.11.2020 13:30
Vinča
2 : 1
Komgrap
Borac (L)
Lazarevac
5 : 0
Turbina
Vreoci
07.11.2020 10:00
Borac (L)
5 : 0
Turbina
Napredak
Medoševac
8 : 1
Vrčin
Vrčin
07.11.2020 13:30
Napredak
8 : 1
Vrčin
Hajduk
Rujevica
0 : 4
Midžor
Kalna
07.11.2020 13:30
Hajduk
0 : 4
Midžor
Radnički 1946
Lubnica
2 : 1
Kosovo
Zvezdan
07.11.2020 13:30
Radnički 1946
2 : 1
Kosovo
Rudar Vrška Čuka
Grljan
1 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
07.11.2020 13:30
Rudar Vrška Čuka
1 : 1
Velika Jasikova
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
0 : 1
Sloga (D)
Dašnica
07.11.2020 13:30
Gornji Stepoš
0 : 1
Sloga (D)
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 7
Sebečevac
Sebečevac
07.11.2020 13:30
Ribnik
0 : 7
Sebečevac
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
LSK
Laćarak
07.11.2020 13:30
Hajduk (B)
1 : 0
LSK
GFK Sloven
Ruma
1 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
07.11.2020 13:30
GFK Sloven
1 : 0
Donji Srem 2015
Rudar
Vrdnik
2 : 4
Železničar
Inđija
07.11.2020 13:30
Rudar
2 : 4
Železničar
BAK
Bela Crkva
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
07.11.2020 13:30
BAK
0 : 1
Jugoslavija
Tvrđava
Bač
1 : 2
Budućnost (G)
Gložan
07.11.2020 13:00
Tvrđava
1 : 2
Budućnost (G)
Polet
Karavukovo
3 : 0
Omladinac
Bukovac
07.11.2020 13:00
Polet
3 : 0
Omladinac
Tornjoš
Tornjoš
0 : 2
Jadran
Feketić
07.11.2020 13:00
Tornjoš
0 : 2
Jadran
Napredak
Nadalj
0 : 0
Senta
Senta
07.11.2020 13:00
Napredak
0 : 0
Senta
Sloga
Ostojićevo
4 : 0
Iskra
Kucura
07.11.2020 13:00
Sloga
4 : 0
Iskra
ASK
Aradac
2 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
07.11.2020 13:30
ASK
2 : 1
Vojvodina (B)
Mladost 1948
Donja Livadica
4 : 0
Pobeda
Golobok
07.11.2020
Mladost 1948
4 : 0
Pobeda
Borac (P)
Pajsijević
1 : 0
Banja 1957
Banja
07.11.2020 13:30
Borac (P)
1 : 0
Banja 1957
011
Beograd
1 : 0
Postar 1930
Beograd
07.11.2020 18:00
011
1 : 0
Postar 1930
Barajevo
Barajevo
3 : 0
Mladi borac
Županjac
07.11.2020 13:30
Barajevo
3 : 0
Mladi borac
SUF Dubona
Dubona
2 : 2
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
07.11.2020 13:30
SUF Dubona
2 : 2
SUF Kovačevac 1956
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 1
Titel
Titel
07.11.2020 13:30
Fruškogorski partizan
3 : 1
Titel
OFK Futog
Futog
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
07.11.2020 13:30
OFK Futog
2 : 1
OFK Sirig
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 5
Slavija
Novi Sad
07.11.2020 13:30
Omladinac
1 : 5
Slavija
BSK
Bukovče
6 : 0
Šarbanovac
Šarbanovac
07.11.2020 13:30
BSK
6 : 0
Šarbanovac
Krivelj
Krivelj
1 : 1
Urovica
Urovica
07.11.2020 13:30
Krivelj
1 : 1
Urovica
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 4
Zlot
Zlot
07.11.2020 13:30
Brestovac
3 : 4
Zlot
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 4
Šumadija 1934
Drača
07.11.2020 13:00
Sloga (D)
2 : 4
Šumadija 1934
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 4
Obilić
Živica
07.11.2020 13:30
Trgovački
3 : 4
Obilić
Rasovača
Rasovača
2 : 1
Baličevac
Baličevac
07.11.2020 13:00
Rasovača
2 : 1
Baličevac
Karađorđe
Ribnica
4 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
07.11.2020 13:30
Karađorđe
4 : 0
Jovo Kursula
Rudar
Baljevac
3 : 1
Granit
Jošanička banja
07.11.2020 13:30
Rudar
3 : 1
Granit
Mladost (V)
Vrdila
2 : 1
Mataruge
Mataruge
07.11.2020 13:30
Mladost (V)
2 : 1
Mataruge
Morava (KS)
Kočino Selo
4 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
07.11.2020 13:30
Morava (KS)
4 : 2
Rudar
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
0 : 2
Joks Junajted
Mionica
07.11.2020 13:30
Pepeljevac
0 : 2
Joks Junajted
Zvezda
Blato
2 : 2
Spartak
Pirot
07.11.2020 13:30
Zvezda
2 : 2
Spartak
Napredak
Izvor
7 : 0
Zadrugar
Krupac
07.11.2020 13:30
Napredak
7 : 0
Zadrugar
Sinđelić
Lipnica
2 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
07.11.2020 13:30
Sinđelić
2 : 1
Mladost
Župski biseri
Lacisled
1 : 1
Rubin
Donji Stupanj
07.11.2020 13:30
Župski biseri
1 : 1
Rubin
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 0
Gradac
Pločnik
07.11.2020 13:30
Poljoprivrednik
4 : 0
Gradac
Venčani
Venčani
1 : 3
Borac
Kloka
07.11.2020 13:30
Venčani
1 : 3
Borac
Feniks
Rača
1 : 0
Jedinstvo (O)
Oplanić
07.11.2020 13:30
Feniks
1 : 0
Jedinstvo (O)
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
2 : 0
Kruševica 1980
Kneževac
07.11.2020
Karađorđe 2013 (Viš)
2 : 0
Kruševica 1980
Miletić
Mošorin
3 : 1
Obilić
Vilovo
07.11.2020 13:30
Miletić
3 : 1
Obilić
Železničar
Novi Sad
0 : 4
Hajduk (G)
Gardinovci
07.11.2020 13:30
Železničar
0 : 4
Hajduk (G)
Žitkovica
Žitkovica
1 : 3
Dizel
Bare
07.11.2020 13:30
Žitkovica
1 : 3
Dizel
Mlada krila
Metikoši
2 : 1
Progorelica
Progorelica
07.11.2020 13:30
Mlada krila
2 : 1
Progorelica
Polet S.D.
Suvi Do
2 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
07.11.2020 13:30
Polet S.D.
2 : 1
Sloga 1952
Beljanica
Strmosten
3 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
07.11.2020 13:30
Beljanica
3 : 0
15. Avgust 1950
Šumadija
Trešnjevica
13 : 0
Mladost (S)
Sikirica
07.11.2020 13:30
Šumadija
13 : 0
Mladost (S)
Napredak (Sv)
Svojnovo
4 : 2
Sloga
Donje Vidovo
07.11.2020 13:30
Napredak (Sv)
4 : 2
Sloga
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
Mladost (G)
Gložane
07.11.2020 13:30
Mladost (D)
2 : 1
Mladost (G)
Mladost (T)
Tečić
2 : 3
Mladi Borac
Sedlare
07.11.2020 13:30
Mladost (T)
2 : 3
Mladi Borac
Sinđelić 1934
Vojska
3 : 1
Zenit
Oparić
07.11.2020 13:30
Sinđelić 1934
3 : 1
Zenit
Krtinska
Krtinska
5 : 1
Pobednik
Piroman
07.11.2020 13:30
Krtinska
5 : 1
Pobednik
Ratkovac
Ratkovac
0 : 2
Čučuge
Čučuge
07.11.2020 13:30
Ratkovac
0 : 2
Čučuge
Škriljac
Bradarac
7 : 0
Borac
Trnjane
07.11.2020 13:30
Škriljac
7 : 0
Borac
Polet (V)
Vitoševac
3 : 0
Napredak 2012
Krušje
07.11.2020 13:30
Polet (V)
3 : 0
Napredak 2012
Petlić SD 026
Smederevo
2 : 0
Vučak
Vučak
07.11.2020 12:30
Petlić SD 026
2 : 0
Vučak
Omladinac
Seone
7 : 0
Petrijevac
Petrijevo
07.11.2020 13:30
Omladinac
7 : 0
Petrijevac
Badljevica
Badljevica
3 : 2
Kolarac
Kolari
07.11.2020 13:30
Badljevica
3 : 2
Kolarac
Landol
Landol
6 : 2
Lunjevac
Lunjevac
07.11.2020 13:30
Landol
6 : 2
Lunjevac
Skobalj
Skobalj
1 : 1
Godomin
Smederevo
07.11.2020 13:30
Skobalj
1 : 1
Godomin
Proleter 1947
Vranovo
1 : 3
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
07.11.2020 13:30
Proleter 1947
1 : 3
Stari Hrast 2018
OFK Slavija
Smederevo
2 : 7
Zeppelin 026
Smederevo
07.11.2020 13:30
OFK Slavija
2 : 7
Zeppelin 026
Jedinstvo Stević
Kačarevo
6 : 1
Tempo
Sefkerin
07.11.2020 13:30
Jedinstvo Stević
6 : 1
Tempo
Palić
Palić
3 : 2
Žednik
Stari Žednik
07.11.2020 13:30
Palić
3 : 2
Žednik
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
4 : 3
Brezak
Pranjani
07.11.2020 15:00
Jablanica
4 : 3
Brezak
Omladinac
Kalimanići
1 : 2
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
07.11.2020 15:00
Omladinac
1 : 2
FC Stella Rossa
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 5
Šilopaj
Šilopaj
07.11.2020 15:00
Takovski Ustanak
3 : 5
Šilopaj
Lunjevica
Lunjevica
1 : 5
Velereč 94
Velereč
07.11.2020 15:00
Lunjevica
1 : 5
Velereč 94
Majdan
Majdan
1 : 2
Šumadija
Brdjani
07.11.2020 15:00
Majdan
1 : 2
Šumadija
Sloboda
Stara Moravica
2 : 3
Pobeda
Pobeda
07.11.2020 13:00
Sloboda
2 : 3
Pobeda
Arbanasce
Arbanasce
4 : 2
Dobrič 1974
Brest
07.11.2020 14:00
Arbanasce
4 : 2
Dobrič 1974
Zmajevac
Belasica
1 : 0
Gaglovo
Gaglovo
07.11.2020 13:30
Zmajevac
1 : 0
Gaglovo
Borac
Bivolje
4 : 1
Makrešane
Makrešane
07.11.2020 13:30
Borac
4 : 1
Makrešane
Budućnost
Samaila
1 : 4
Koštam Polje
Delimeđe
07.11.2020 13:30
Budućnost
1 : 4
Koštam Polje
Milakovac 2018
Milakovac
1 : 0
Studen Vitez
Studenica
07.11.2020 13:30
Milakovac 2018
1 : 0
Studen Vitez
Kolubara (LP)
Liso Polje
3 : 0
OFK Takovo
Takovo
07.11.2020 13:30
Kolubara (LP)
3 : 0
OFK Takovo
Dobra Voda
Dobra Voda
3 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
07.11.2020 13:30
Dobra Voda
3 : 0
OFK Dragoševac
GFK Strelište
Jagodina
7 : 0
Mladost
Bukovče
07.11.2020 13:30
GFK Strelište
7 : 0
Mladost
Crni Vitez
Kalište
0 : 3
Šapine
Šapine
07.11.2020 13:30
Crni Vitez
0 : 3
Šapine
Mladost (VG)
Velika Greda
2 : 1
Sloga
Margita
07.11.2020 13:30
Mladost (VG)
2 : 1
Sloga
Vladimirovac
Vladimirovac
4 : 1
Vojvodina
Seleuš
07.11.2020 13:30
Vladimirovac
4 : 1
Vojvodina
Gaj
Veliki Gaj
2 : 1
Rapid
Nikolinci
07.11.2020 13:30
Gaj
2 : 1
Rapid
Dobrica
Dobrica
2 : 2
Janošik
Janošik
07.11.2020 13:30
Dobrica
2 : 2
Janošik
Melnica
Melnica
1 : 0
BSK
Bošnjak
07.11.2020 11:00
Melnica
1 : 0
BSK
Omladinac
Busur
1 : 0
Rudar 1947
Stamnica
07.11.2020 13:30
Omladinac
1 : 0
Rudar 1947
Vukan
Ždrelo
1 : 4
Soko
Krvije
07.11.2020 13:30
Vukan
1 : 4
Soko
Udarnik 2015
Ćovdin
5 : 1
Burovac
Burovac
07.11.2020 13:30
Udarnik 2015
5 : 1
Burovac
Dobrnje
Dobrnje
3 : 3
Napredak
Trnovče
07.11.2020 13:30
Dobrnje
3 : 3
Napredak
Polet
Ljubić kod Knića
2 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
07.11.2020 10:00
Polet
2 : 1
Beli Orlovi
Vrelo 1971
Milanovac
0 : 3
Mladost (K)
Krupaja
07.11.2020 13:30
Vrelo 1971
0 : 3
Mladost (K)
Sloga (J)
Jošanica
4 : 1
Selište
Selište
07.11.2020 13:30
Sloga (J)
4 : 1
Selište
Zvezda
Izvarica
1 : 3
Homoljac
Žagubica
07.11.2020 13:30
Zvezda
1 : 3
Homoljac
Vukovac 98
Vukovac
1 : 4
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
07.11.2020 13:30
Vukovac 98
1 : 4
Budućnost (M)
Chelsea
London
4 : 1
Sheffield United
Sheffield
07.11.2020 18:30
Chelsea
4 : 1
Sheffield United
Crystal Palace
London
4 : 1
Leeds United
Leeds
07.11.2020 16:00
Crystal Palace
4 : 1
Leeds United
Everton
Liverpool
1 : 3
Manchester United
Manchester
07.11.2020 13:30
Everton
1 : 3
Manchester United
West Ham United
London
1 : 0
Fulham
London
07.11.2020 21:00
West Ham United
1 : 0
Fulham
Reading
Reading
0 : 3
Stoke City
Stoke-on-Trent
07.11.2020 13:30
Reading
0 : 3
Stoke City
Birmingham City
Birmingham
1 : 3
AFC Bournemouth
Bournemouth
07.11.2020 16:00
Birmingham City
1 : 3
AFC Bournemouth
Blackburn Rovers
Blackburn
3 : 1
Queens Park Rangers
London
07.11.2020 16:00
Blackburn Rovers
3 : 1
Queens Park Rangers
Brentford
Brentford
0 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
07.11.2020 16:00
Brentford
0 : 0
Middlesbrough
Derby County
Derby
0 : 2
Barnsley
Barnsley
07.11.2020 16:00
Derby County
0 : 2
Barnsley
Huddersfield Town
Huddersfield
1 : 1
Luton Town
Luton
07.11.2020 16:00
Huddersfield Town
1 : 1
Luton Town
Norwich City
Norwich
1 : 0
Swansea City
Swansea
07.11.2020 16:00
Norwich City
1 : 0
Swansea City
Nottingham Forest
Nottingham
2 : 0
Wycombe Wanderers
High Wycombe
07.11.2020 16:00
Nottingham Forest
2 : 0
Wycombe Wanderers
Rotherham United
Rotherham
2 : 1
Preston North End
Preston
07.11.2020 16:00
Rotherham United
2 : 1
Preston North End
Sheffield Wednesday
Sheffield
0 : 0
Millwall
London
07.11.2020 16:00
Sheffield Wednesday
0 : 0
Millwall
Watford
Watford
3 : 2
Coventry City
Coventry
07.11.2020 16:00
Watford
3 : 2
Coventry City
Atletico Madrid
Madrid
4 : 0
Cádiz
Cádiz
07.11.2020 21:00
Atletico Madrid
4 : 0
Cádiz
Barcelona
Barcelona
5 : 2
Real Betis
Sevilla
07.11.2020 16:15
Barcelona
5 : 2
Real Betis
Huesca
Huesca
1 : 1
Eibar
Eibar
07.11.2020 14:00
Huesca
1 : 1
Eibar
Sevilla
Sevilla
1 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
07.11.2020 18:30
Sevilla
1 : 0
Osasuna
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 3
Bayern
München
07.11.2020 18:30
Borussia Dortmund
2 : 3
Bayern
RB Leipzig
Leipzig
3 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
07.11.2020 15:30
RB Leipzig
3 : 0
Freiburg
Union Berlin
Berlin
5 : 0
Arminia
Bielefeld
07.11.2020 15:30
Union Berlin
5 : 0
Arminia
Mainz 05
Mainz
2 : 2
Schalke 04
Gelsenkirchen
07.11.2020 15:30
Mainz 05
2 : 2
Schalke 04
Augsburg
Augsburg
0 : 3
Hertha BSC
Berlin
07.11.2020 15:30
Augsburg
0 : 3
Hertha BSC
Stuttgart
Stuttgart
2 : 2
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
07.11.2020 15:30
Stuttgart
2 : 2
Eintracht Frankfurt
Bordeaux
Bordeaux
0 : 2
Montpellier
Montpellier
07.11.2020 17:00
Bordeaux
0 : 2
Montpellier
PSG
Paris
3 : 0
Rennes
Rennes
07.11.2020 21:00
PSG
3 : 0
Rennes
Benevento
Benevento
0 : 3
Spezia
La Spezia
07.11.2020 18:00
Benevento
0 : 3
Spezia
Cagliari
Cagliari
2 : 0
Sampdoria
Genova
07.11.2020 15:00
Cagliari
2 : 0
Sampdoria
Parma
Parma
0 : 0
Fiorentina
Firenze
07.11.2020 20:45
Parma
0 : 0
Fiorentina
Sloga
Zemun
7 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
07.11.2020 16:00
Sloga
7 : 0
Radnički 1923
Radnički 2013
Rudovci
1 : 1
Heroj Polet B tim
Jajinci
07.11.2020 14:00
Radnički 2013
1 : 1
Heroj Polet B tim
Čukarički
Beograd
4 : 0
Rad
Beograd
07.11.2020 12:30
Čukarički
4 : 0
Rad
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Trayal
Kruševac
07.11.2020 11:00
Radnički 1923
2 : 0
Trayal
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
07.11.2020 10:00
Vojvodina
2 : 1
Radnički (SM)
Železničar
Pančevo
5 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
07.11.2020 10:00
Železničar
5 : 1
Dinamo 1945
Index
Novi Sad
0 : 0
Inđija
Inđija
07.11.2020 10:00
Index
0 : 0
Inđija
Petar Puača
Novi Sad
3 : 4
Bačka 1901
Subotica
07.11.2020 10:00
Petar Puača
3 : 4
Bačka 1901
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
07.11.2020 13:00
Šumadija 1903
3 : 1
Šumadija (A)
Šabac Sunrise
Šabac
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
07.11.2020 13:00
Šabac Sunrise
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
GFK Jagodina
Jagodina
7 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
07.11.2020 10:00
GFK Jagodina
7 : 1
Kopernikus Želežničar
Real
Niš
5 : 1
Dinamo
Vranje
07.11.2020 13:30
Real
5 : 1
Dinamo
Radnički (P)
Pirot
9 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
07.11.2020 10:30
Radnički (P)
9 : 0
Trstenik PPT
OFK Slavija
Smederevo
07.11.2020
13:00
OPK Rudar 2001
Kostolac
07.11.2020 13:00
OFK Slavija
:
OPK Rudar 2001
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
07.11.2020
11:00
Sloboda
Lipe
07.11.2020 11:00
Sloga 33
:
Sloboda
Borac 1932
Ralja
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
07.11.2020 13:00
Borac 1932
1 : 1
VGSK
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 3
Zvižd
Kučevo
07.11.2020 12:00
Petar Dobrnjac
4 : 3
Zvižd
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
07.11.2020
12:00
Napredak
Markovac
07.11.2020 12:00
Jasenica 2017
:
Napredak
Brodarac 2
Beograd
4 : 0
BSK Borča
Borča
07.11.2020 10:00
Brodarac 2
4 : 0
BSK Borča
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Zvezdara
Beograd
07.11.2020 11:15
Kolubara
1 : 0
Zvezdara
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
2 : 2
Studentski Grad
Beograd
07.11.2020 12:30
Radnički (NB) 2
2 : 2
Studentski Grad
Bežanija
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
07.11.2020 14:00
Bežanija
0 : 1
Lokomotiva
IM Rakovica
Rakovica
3 : 0
Leštane
Leštane
07.11.2020 11:00
IM Rakovica
3 : 0
Leštane
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Budućnost
Dobanovci
07.11.2020 10:00
Crvenka
2 : 0
Budućnost
Boleč
Grocka
5 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
07.11.2020 11:00
Boleč
5 : 0
TEK Sloga
Poštar 1930
Beograd
0 : 1
Dunav
Veliko Selo
07.11.2020 13:00
Poštar 1930
0 : 1
Dunav
Mladost
Dračić
4 : 2
Spartak
Ljig
07.11.2020 10:00
Mladost
4 : 2
Spartak
IMT
Beograd
1 : 8
RFK Grafičar
Beograd
07.11.2020 09:00
IMT
1 : 8
RFK Grafičar
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 3
Sinđelić
Beograd
07.11.2020 09:30
Radnički (O)
0 : 3
Sinđelić
Sinđelić
Beograd
5 : 1
Napredak
Medoševac
07.11.2020 16:00
Sinđelić
5 : 1
Napredak
Čukarički
Beograd
5 : 1
Rad
Beograd
07.11.2020 10:00
Čukarički
5 : 1
Rad
Kiker
Kraljevo
4 : 2
TSC
Bačka Topola
07.11.2020 13:00
Kiker
4 : 2
TSC
BSK Borča
Borča
1 : 3
Ada
Beograd
07.11.2020 09:00
BSK Borča
1 : 3
Ada
OLE
Zemun
3 : 2
DIF
Beograd
07.11.2020 12:00
OLE
3 : 2
DIF
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 6
Sinđelić
Beograd
07.11.2020 09:30
Radnički (O)
0 : 6
Sinđelić
Vojvodina
Novi Sad
7 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
07.11.2020 12:00
Vojvodina
7 : 0
Radnički (SM)
Železničar
Pančevo
3 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
07.11.2020 12:00
Železničar
3 : 3
Dinamo 1945
Index
Novi sad
0 : 0
Inđija
Inđija
07.11.2020 12:00
Index
0 : 0
Inđija
Apolon 2018
Kraljevo
4 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
07.11.2020 13:00
Apolon 2018
4 : 1
Smederevo 1924
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
07.11.2020 13:00
Šumadija 1903
4 : 0
Šumadija (A)
Bor 1919
Bor
1 : 6
Radnički (N)
Niš
07.11.2020 10:00
Bor 1919
1 : 6
Radnički (N)
GFK Dubočica
Leskovac
4 : 1
Timok 1919
Zaječar
07.11.2020 14:30
GFK Dubočica
4 : 1
Timok 1919
Dinamo
Vranje
3 : 3
Vlasina
Vlasotince
07.11.2020 10:00
Dinamo
3 : 3
Vlasina
Radnik
Surdulica
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
07.11.2020 10:30
Radnik
2 : 0
OFK Sinđelić
Zvezdara
Beograd
5 : 0
Radnički (R)
Rudovci
07.11.2020 14:00
Zvezdara
5 : 0
Radnički (R)
Rakovica
Rakovica
5 : 2
Balkan
Beograd
07.11.2020 09:00
Rakovica
5 : 2
Balkan
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Prva Iskra
Barič
07.11.2020 10:00
Jedinstvo
1 : 0
Prva Iskra
Mladost (BJ)
Bački Jarak
6 : 1
Kabel
Novi Sad
07.11.2020 00:00
Mladost (BJ)
6 : 1
Kabel
TSK
Temerin
0 : 0
Sofeks
Futog
07.11.2020 00:00
TSK
0 : 0
Sofeks
Tatra
Kisač
3 : 5
Jedinstvo (R)
Rumenka
07.11.2020 00:00
Tatra
3 : 5
Jedinstvo (R)
Internacional
Beograd
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
07.11.2020 12:30
Internacional
1 : 3
OFK Beograd
Teleoptik
Zemun
6 : 0
Sinđelić
Beograd
07.11.2020 09:00
Teleoptik
6 : 0
Sinđelić
Zemun
Zemun
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
07.11.2020 15:00
Zemun
1 : 0
Lokomotiva
IMT
Novi Beograd
0 : 2
Brodarac
Beograd
07.11.2020 20:00
IMT
0 : 2
Brodarac
VGSK
Veliko Gradište
6 : 0
Soko 2015
Saraoci
07.11.2020 13:00
VGSK
6 : 0
Soko 2015
Mladi radnik 1926
Požarevac
5 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
07.11.2020 13:00
Mladi radnik 1926
5 : 0
Sloga 33
Plana
Velika Plana
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
07.11.2020 13:00
Plana
2 : 1
Šumadija (A)
Cepelin 026
Smederevo
0 : 1
RSK
Rabrovo
07.11.2020 13:00
Cepelin 026
0 : 1
RSK
Železničar (P)
Požarevac
6 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
07.11.2020 13:00
Železničar (P)
6 : 0
Smederevo 1924
Petlić SD 2006
Smederevo
4 : 0
Đerdap
Golubac
07.11.2020 13:00
Petlić SD 2006
4 : 0
Đerdap
SFU Gornjak
Krepoljin
3 : 4
AF Duljaj
Topola
07.11.2020 13:00
SFU Gornjak
3 : 4
AF Duljaj
Apolon 4
Kragujevac
2 : 1
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
07.11.2020 11:00
Apolon 4
2 : 1
AF AS Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
07.11.2020 11:00
Jedinstvo 2017
3 : 2
Sport Klub 99
Apolon
Kraljevo
0 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
07.11.2020 11:00
Apolon
0 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Bane 1931
Raška
07.11.2020 11:00
Novi Pazar
3 : 0
Bane 1931
Rudar
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Kosmet
Leposavić
07.11.2020 11:00
Rudar
0 : 0
Kosmet
Bubamara
Kraljevo
1 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
07.11.2020 11:00
Bubamara
1 : 3
Sloga (K)
Radnički 1923
Kragujevac
9 : 0
Kiker
Kraljevo
07.11.2020 11:00
Radnički 1923
9 : 0
Kiker
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 1
TSC
Bačka Topola
07.11.2020 10:00
Krila Krajine
3 : 1
TSC
ŽAK Sombor
Sombor
0 : 3
Spartak ŽK
Subotica
07.11.2020 10:00
ŽAK Sombor
0 : 3
Spartak ŽK
Radnički 1912
Sombor
1 : 5
CFK
Vrbas
07.11.2020 10:00
Radnički 1912
1 : 5
CFK
Bečkerek 023
Zrenjanin
1 : 3
Derby 2015
Novi Sad
07.11.2020 10:00
Bečkerek 023
1 : 3
Derby 2015
Sporto 023
Zrenjanin
0 : 1
Akademija Bambi
Zrenjanin
07.11.2020 10:00
Sporto 023
0 : 1
Akademija Bambi
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
07.11.2020 12:00
Proleter 2006
1 : 1
Dinamo 1945
Inđija
Inđija
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
07.11.2020 10:00
Inđija
3 : 0
Radnički (SM)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 1
GFK Sloven
Ruma
07.11.2020 10:00
Jedinstvo (SP)
0 : 1
GFK Sloven
Budućnost
Mala Krsna
1 : 3
Mladi radnik 1940
Radinac
07.11.2020
Budućnost
1 : 3
Mladi radnik 1940
Podunavac
Udovice
0 : 5
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
07.11.2020 10:00
Podunavac
0 : 5
Jasenica 2017
AF Djokić
Velika Plana
3 : 0
Bačinac
Bačinac
07.11.2020
AF Djokić
3 : 0
Bačinac
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 6
Osipaonica
Osipaonica
07.11.2020 10:00
Bresje Superior
0 : 6
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
6 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
07.11.2020
Udarnik
6 : 0
Cerovac 2013
Mladost 1948
Donja Livadica
0 : 5
Železničar Kusadak
Kusadak
07.11.2020 11:00
Mladost 1948
0 : 5
Železničar Kusadak
Senjak
Valjevo
0 : 4
Mladost
Donji Dobrić
07.11.2020 10:00
Senjak
0 : 4
Mladost
Jedinstvo
Ub
3 : 3
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
07.11.2020 10:00
Jedinstvo
3 : 3
Budućnost-Krušik 2014
Rađevac
Krupanj
3 : 3
Omladinac 2014
Ljig
07.11.2020 10:00
Rađevac
3 : 3
Omladinac 2014
Železničar
Lajkovac
0 : 7
Drina
Ljubovija
07.11.2020 10:00
Železničar
0 : 7
Drina
Borac
Starčevo
1 : 3
OFK Vršac
Vršac
07.11.2020 10:00
Borac
1 : 3
OFK Vršac
Železničar
Pančevo
6 : 0
Voja Gačić
Pančevo
07.11.2020 00:00
Železničar
6 : 0
Voja Gačić
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Mladost
Omoljica
07.11.2020
Proleter
3 : 0
Mladost
Bajša
Bajša
8 : 1
Tavankut
Tavankut
07.11.2020 14:00
Bajša
8 : 1
Tavankut
Rudar
Baljevac
1 : 6
Novi Pazar
Novi Pazar
07.11.2020 11:00
Rudar
1 : 6
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 4
Sport Klub 99
Novi Pazar
07.11.2020 11:00
Pazar Juniors
4 : 4
Sport Klub 99
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 5
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
07.11.2020 11:30
OFK Ras
2 : 5
AF AS Novi Pazar
Granit
Jošanička Banja
2 : 8
Koštam Polje
Delimeđe
07.11.2020 11:00
Granit
2 : 8
Koštam Polje
Tutin
Tutin
1 : 2
Novi Pazar B
Novi Pazar
07.11.2020 11:00
Tutin
1 : 2
Novi Pazar B
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 6
Partizan
Beograd
07.11.2020 09:30
Radnički (NB)
2 : 6
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
8 : 1
Ada
Beograd
07.11.2020 10:00
Crvena zvezda
8 : 1
Ada
Rad
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
07.11.2020 09:00
Rad
1 : 1
Radnički (O)
Voždovac
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
07.11.2020 10:00
Voždovac
2 : 0
Zemun
Lokomotiva
Beograd
2 : 2
IMT
Beograd
07.11.2020 09:00
Lokomotiva
2 : 2
IMT
DIF
Beograd
2 : 1
Rakovica
Beograd
07.11.2020 10:30
DIF
2 : 1
Rakovica
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
BSK
Borča
07.11.2020 13:30
Kolubara
4 : 2
BSK
Studentski grad
Beograd
3 : 0
Palilulac
Beograd
07.11.2020 18:30
Studentski grad
3 : 0
Palilulac
Obilić
Zmajevo
3 : 1
Napredak
Nadalj
07.11.2020 10:00
Obilić
3 : 1
Napredak
Mladost (T)
Turija
2 : 1
Bačka
Pačir
07.11.2020 10:00
Mladost (T)
2 : 1
Bačka
Budućnost
Savino Selo
0 : 3
Jadran
Feketić
07.11.2020 10:00
Budućnost
0 : 3
Jadran
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 2
Eđšeg
Mali Iđoš
07.11.2020 10:00
Sutjeska
3 : 2
Eđšeg
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
07.11.2020
GFK Dubočica
2 : 1
GFK Jagodina
Real
Niš
0 : 2
Duel Juniors
Kruševac
07.11.2020
Real
0 : 2
Duel Juniors
Timočanin
Knjaževac
2 : 5
Lider MGM
Leskovac
07.11.2020
Timočanin
2 : 5
Lider MGM
Šampion 2014
Leskovac
2 : 4
Napredak
Kruševac
07.11.2020
Šampion 2014
2 : 4
Napredak
Radnički (P)
Pirot
1 : 7
Radnički (N)
Niš
07.11.2020
Radnički (P)
1 : 7
Radnički (N)
OFK Radnički
Niš
3 : 3
Radnik
Surdulica
07.11.2020
OFK Radnički
3 : 3
Radnik
Trayal Knez Lazar
Kruševac
1 : 2
Kopernikus Železničar
Niš
07.11.2020
Trayal Knez Lazar
1 : 2
Kopernikus Železničar
SFS Borac
Paraćin
1 : 3
Car Konstantin
Niš
07.11.2020
SFS Borac
1 : 3
Car Konstantin
Timok 1919
Zaječar
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
07.11.2020
Timok 1919
1 : 0
Radnički (S)
RFK Grafičar
Beograd
3 : 1
Ole
Zemun
07.11.2020 20:00
RFK Grafičar
3 : 1
Ole
Olimpik
Beograd
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
07.11.2020 16:00
Olimpik
2 : 2
Lokomotiva
OFK Beograd
Beograd
6 : 0
Obrenovac 1905
Obrenovac
07.11.2020 08:30
OFK Beograd
6 : 0
Obrenovac 1905
Spartak
Subotica
6 : 0
Banat
Vršac
07.11.2020 11:00
Spartak
6 : 0
Banat
Polet
Sivac
5 : 0
Bačka
Bačka Palanka
07.11.2020 11:00
Polet
5 : 0
Bačka
Sloga
Zemun
5 : 0
Desetka
Obrenovac
07.11.2020 10:30
Sloga
5 : 0
Desetka
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
07.11.2020
GFK Dubočica
1 : 1
GFK Jagodina
Real Niš
Niš
4 : 1
Duel Juniors
Kruševac
07.11.2020
Real Niš
4 : 1
Duel Juniors
Knjaževac
Knjaževac
0 : 4
Lider MGM
Leskovac
07.11.2020
Knjaževac
0 : 4
Lider MGM
OFK Šampion
Leskovac
0 : 2
Duel Juniors 2
Kruševac
07.11.2020
OFK Šampion
0 : 2
Duel Juniors 2
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Radnički (N)
Niš
07.11.2020
Radnički (P)
0 : 2
Radnički (N)
OFK Radnički
Niš
07.11.2020
Radnik
Surdulica
07.11.2020
OFK Radnički
:
Radnik
Trayal Knez Lazar
Kruševac
1 : 4
Kopernikus Železničar
Niš
07.11.2020
Trayal Knez Lazar
1 : 4
Kopernikus Železničar
OFK Paraćin
Paraćin
1 : 2
Radnički Niš 2
Niš
07.11.2020
OFK Paraćin
1 : 2
Radnički Niš 2
Timok 1919
Zaječar
8 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
07.11.2020
Timok 1919
8 : 2
Radnički (S)
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 1
Zadrugar
Lajkovac
07.11.2020 13:00
TEK Sloga
0 : 1
Zadrugar
Šumadija
Šopić
1 : 6
Radnički
Rudovci
07.11.2020 10:00
Šumadija
1 : 6
Radnički
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 4
Borac
Lazarevac
07.11.2020 10:00
Stepojevac Vaga
1 : 4
Borac
Lazarevac
Lazarevac
4 : 4
Mladost (C)
Cvetovac
07.11.2020 11:30
Lazarevac
4 : 4
Mladost (C)
Kolubara 2
Lazarevac
2 : 0
Budućnost
Dudovica
07.11.2020 15:30
Kolubara 2
2 : 0
Budućnost
Bačka
Pačir
1 : 2
Obilić
Novi Kneževac
07.11.2020 10:00
Bačka
1 : 2
Obilić
AFK
Ada
4 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
07.11.2020 11:00
AFK
4 : 0
Tisa Njerš
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 2
Arena SU
Subotica
07.11.2020 10:00
Vinogradar
0 : 2
Arena SU
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
8 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
07.11.2020 10:00
AF AS Novi Pazar
8 : 1
OFK Ras
Sport Club 99
Novi Pazar
3 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
07.11.2020 10:00
Sport Club 99
3 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
07.11.2020 10:00
Pazar Juniors '01
2 : 0
Jošanica
Kosmet
Leposavić
4 : 2
Bane 1931
Raška
07.11.2020 10:00
Kosmet
4 : 2
Bane 1931
Tutin
Tutin
0 : 8
OFK National
Novi Pazar
07.11.2020 10:30
Tutin
0 : 8
OFK National
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 0
Bane 1931 - 2
Raška
07.11.2020 12:00
Jedinstvo 2017
3 : 0
Bane 1931 - 2
Pazar Juniors B
Novi Pazar
3 : 0
AF Popović
Baljevac
07.11.2020 10:00
Pazar Juniors B
3 : 0
AF Popović
POFK Savacium
Šabac
4 : 1
POFK Čivija
Šabac
07.11.2020 09:30
POFK Savacium
4 : 1
POFK Čivija
Tika taka
Šabac
0 : 10
Šabac Sunrise 1
Šabac
07.11.2020 14:00
Tika taka
0 : 10
Šabac Sunrise 1
Mačva 2
Šabac
2 : 6
Fenix 1
Šabac
07.11.2020 12:30
Mačva 2
2 : 6
Fenix 1

Košarka

Dunav
Stari Banovci
91 : 96
Dynamic
Beograd
07.11.2020 20:00
Dunav
91 : 96
Dynamic
Kolubara LA 2003
Lazarevac
82 : 87
Vojvodina
Novi Sad
07.11.2020 19:30
Kolubara LA 2003
82 : 87
Vojvodina
Tamiš
Pančevo
93 : 89
OKK Beograd
Beograd
07.11.2020 19:30
Tamiš
93 : 89
OKK Beograd
Krka
Novo Mesto
74 : 84
Mornar
Bar
07.11.2020 19:00
Krka
74 : 84
Mornar
Partizan NIS
Beograd
78 : 63
Zadar
Zadar
07.11.2020 21:00
Partizan NIS
78 : 63
Zadar
Beovuk 72
Beograd
85 : 78
Star
Novi Sad
07.11.2020 19:00
Beovuk 72
85 : 78
Star
BKK Radnički
Beograd
92 : 85
Slodes
Beograd
07.11.2020 19:00
BKK Radnički
92 : 85
Slodes
Borac
Zemun
91 : 83
Proleter
Zrenjanin
07.11.2020 14:30
Borac
91 : 83
Proleter
Zdravlje Leskovac
Leskovac
83 : 74
Klik
Arilje
07.11.2020 17:00
Zdravlje Leskovac
83 : 74
Klik
Fair Play
Niš
82 : 95
Napredak Junior
Kruševac
07.11.2020 19:00
Fair Play
82 : 95
Napredak Junior
Mladost
Smederevska Palanka
108 : 102
Bor RTB
Bor
07.11.2020 19:00
Mladost
108 : 102
Bor RTB
Konstantin
Niš
81 : 87
Železničar
Čačak
07.11.2020 16:45
Konstantin
81 : 87
Železničar
Panteri
Vranje
78 : 66
Actavis Academy
Leskovac
07.11.2020 16:00
Panteri
78 : 66
Actavis Academy
Rtanj
Boljevac
64 : 93
Radnik
Surdulica
07.11.2020 16:00
Rtanj
64 : 93
Radnik
Rudar 1903
Bor
88 : 83
Morava
Vladičin Han
07.11.2020 21:00
Rudar 1903
88 : 83
Morava
Topola
Bačka Topola
74 : 77
Omladinac
Novi Banovci
07.11.2020 19:00
Topola
74 : 77
Omladinac
Futog
Futog
89 : 71
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
07.11.2020 19:30
Futog
89 : 71
Podrinje
Železničar
Inđija
79 : 74
Dunav 2014
Apatin
07.11.2020 16:00
Železničar
79 : 74
Dunav 2014
Sloga Elite
Kraljevo
74 : 88
Jagodina
Jagodina
07.11.2020 13:30
Sloga Elite
74 : 88
Jagodina
Plana
Velika Plana
101 : 86
Svilajnac
Svilajnac
07.11.2020 15:00
Plana
101 : 86
Svilajnac
Zlatar
Nova Varoš
73 : 63
M015
Šabac
07.11.2020 17:00
Zlatar
73 : 63
M015
Radnički
Obrenovac
85 : 75
Torlak
Beograd
07.11.2020 15:15
Radnički
85 : 75
Torlak
Beko
Beograd
85 : 56
Zemun
Zemun
07.11.2020 17:00
Beko
85 : 56
Zemun
Veba Basket
Beograd
88 : 105
Gorica
Sremčica
07.11.2020 17:20
Veba Basket
88 : 105
Gorica
Eko Sport
Beograd
71 : 55
Cerak
Beograd
07.11.2020 19:15
Eko Sport
71 : 55
Cerak
IBC
Beograd
86 : 59
ABBA
Barič
07.11.2020 15:00
IBC
86 : 59
ABBA
AS Basket
Beograd
72 : 80
Surčin
Surčin
07.11.2020 17:20
AS Basket
72 : 80
Surčin
Bagljaš
Zrenjanin
111 : 65
Marina
Bačka Palanka
07.11.2020 17:00
Bagljaš
111 : 65
Marina
Roling
Veternik
79 : 77
OKK Spartak
Subotica
07.11.2020 14:30
Roling
79 : 77
OKK Spartak
Vojka
Vojka
64 : 79
Partizan
Šid
07.11.2020 18:00
Vojka
64 : 79
Partizan
Sloven
Ruma
85 : 66
Jadran
Golubinci
07.11.2020 19:00
Sloven
85 : 66
Jadran
Opovo 99
Opovo
54 : 68
Jedinstvo
Kačarevo
07.11.2020 18:00
Opovo 99
54 : 68
Jedinstvo
Šabac
Šabac
92 : 45
Mix
Majur
07.11.2020 13:00
Šabac
92 : 45
Mix
Osečina
Osečina
70 : 80
Radnički
Valjevo
07.11.2020 17:00
Osečina
70 : 80
Radnički
Sloga (P)
Požega
49 : 81
Užice
Užice
07.11.2020 19:30
Sloga (P)
49 : 81
Užice
Mileševac
Prijepolje
102 : 85
Mladost
Čačak
07.11.2020 18:00
Mileševac
102 : 85
Mladost
Sloga (D)
Despotovac
68 : 57
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
07.11.2020 18:00
Sloga (D)
68 : 57
Sloga (PM)
Stari Ras
Novi Pazar
73 : 64
Koš 020
Novi Pazar
07.11.2020 17:00
Stari Ras
73 : 64
Koš 020
Topolčanka
Bačka Topola
67 : 53
Ljubovija
Ljubovija
07.11.2020 16:30
Topolčanka
67 : 53
Ljubovija
Mileševka
Prijepolje
69 : 59
Sloga
Požega
07.11.2020 16:00
Mileševka
69 : 59
Sloga
Karaburma
Beograd
74 : 54
Gimnazijalac
Pirot
07.11.2020 17:30
Karaburma
74 : 54
Gimnazijalac
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
64 : 42
Delfin
Bačka Palanka
07.11.2020 12:30
Vojvodina 021- 2
64 :