XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
477 utakmica za dan Subota, 14 Novembar 2020


Fudbal

14.11
13:00
Mladost (NS)
Dinamo 1945
4
1
14.11.2020 13:00 4 : 1
14.11
13:00
Feniks 1995
Borac
4
1
14.11.2020 13:00 4 : 1
14.11
13:00
Radni─Źki (Zr)
Sloboda
0
1
14.11.2020 13:00 0 : 1
14.11
13:00
Be─Źej 1918
Sloga (─î)
0
2
14.11.2020 13:00 0 : 2
14.11
13:00
Radni─Źki 1912
Hajduk 1912
2
0
14.11.2020 13:00 2 : 0
14.11
13:00
Kozara
Ba─Źka 1901
3
2
14.11.2020 13:00 3 : 2
14.11
13:00
OFK Stari Grad
Omladinac
1
0
14.11.2020 13:00 1 : 0
14.11
13:00
Jedinstvo
Sloga 33
2
1
14.11.2020 13:00 2 : 1
14.11
13:00
Budućnost Krušik 2014
GFK Sloboda
0
1
14.11.2020 13:00 0 : 1
14.11
13:00
Tutin
Mladi radnik 1926
2
1
14.11.2020 13:00 2 : 1
14.11
13:00
Takovo
Sušica
0
0
14.11.2020 13:00 0 : 0
14.11
13:00
Smederevo 1924
Sloga (P)
0
4
14.11.2020 13:00 0 : 4
14.11
13:00
Šumadija (A)
Gru┼ża
3
2
14.11.2020 13:00 3 : 2
14.11
13:00
Studentski grad
Radni─Źki (O)
2
2
14.11.2020 13:00 2 : 2
14.11
13:00
Radni─Źki (NB)
Mladenovac
0
0
14.11.2020 13:00 0 : 0
14.11
13:00
OFK Beograd
Zvezdara
2
1
14.11.2020 13:00 2 : 1
14.11
11:00
Teleoptik
BSK Bor─Źa
3
2
14.11.2020 11:00 3 : 2
14.11
13:00
Dunav
Vlasina
1
4
14.11.2020 13:00 1 : 4
14.11
13:00
Timok 1919
OFK Sin─Ĺeli─ç
2
0
14.11.2020 13:00 2 : 0
14.11
13:00
P─Źinja
Radni─Źki (S)
1
3
14.11.2020 13:00 1 : 3
14.11
13:00
Trstenik PPT
SFS Borac
2
1
14.11.2020 13:00 2 : 1
14.11
13:00
Jedinstvo (P)
OFK Topli─Źanin
1
1
14.11.2020 13:00 1 : 1
14.11
13:00
Šumadija 1903
Mokra Gora
3
0
14.11.2020 13:00 3 : 0
14.11
13:00
Omladinac
Proleter
1
0
14.11.2020 13:00 1 : 0
14.11
13:00
Morava (VP)
RSK
1
4
14.11.2020 13:00 1 : 4
RSK
14.11
13:00
VGSK
Jasenica 2017
5
0
14.11.2020 13:00 5 : 0
14.11
13:00
Zvi┼żd
Sloga (B)
2
2
14.11.2020 13:00 2 : 2
14.11
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Borac 1932
3
0
14.11.2020 13:00 3 : 0
14.11
13:00
─Éerdap
OFK Mihajlovac
1
3
14.11.2020 13:00 1 : 3
14.11
13:00
FAP
Rampa
5
0
14.11.2020 13:00
FAP
5 : 0
14.11
13:00
Sloga (BB)
Polet (T)
2
0
14.11.2020 13:00 2 : 0
14.11
13:00
Crnokosa
Prijevor
0
1
14.11.2020 13:00 0 : 1
14.11
13:00
Ribnica
Mladost (P)
0
0
14.11.2020 13:00 0 : 0
14.11
13:00
Radni─Źki (V)
Mladost (Dr)
1
1
14.11.2020 13:00 1 : 1
14.11
13:00
Drina
Zadrugar
1
0
14.11.2020 13:00 1 : 0
14.11
13:00
Krila Krajine
Tekstilac
1
3
14.11.2020 13:00 1 : 3
14.11
13:00
Njegoš
Tavankut
0
1
14.11.2020 13:00 0 : 1
14.11
13:00
Bajša
Srbobran
4
0
14.11.2020 13:00 4 : 0
14.11
13:00
Vojvodina (T)
Vojvodina (BG)
1
4
14.11.2020 13:00 1 : 4
14.11
13:00
OFK Vrbas
Crvenka
2
1
14.11.2020 13:00 2 : 1
14.11
13:00
Naftagas
┼ŻAK
3
0
14.11.2020 13:00 3 : 0
14.11
13:00
Begej
Banat
2
1
14.11.2020 13:00 2 : 1
14.11
13:00
Sloga
Borac
4
2
14.11.2020 13:00 4 : 2
14.11
13:00
Jedinstvo (V)
Budu─çnost
2
1
14.11.2020 13:00 2 : 1
14.11
13:00
OFK Kikinda 1909
Mladost
1
1
14.11.2020 13:00 1 : 1
14.11
13:00
Proleter
Krajina
3
0
14.11.2020 13:00 3 : 0
14.11
13:00
Sloga (T)
Radni─Źki
1
0
14.11.2020 13:00 1 : 0
14.11
13:00
Crvena Zvezda
Sloboda
1
0
14.11.2020 13:00 1 : 0
14.11
13:00
Sloga (E)
Mladost
2
1
14.11.2020 13:00 2 : 1
14.11
13:00
Sloga (D)
Kopaonik
1
1
14.11.2020 13:00 1 : 1
14.11
13:00
Jedinstvo 1936
Bošnjane
1
0
14.11.2020 13:00 1 : 0
14.11
13:00
Meševo
Moravac 2015
8
2
14.11.2020 13:00 8 : 2
14.11
13:00
Balkanski
Jedinstvo (P)
2
0
14.11.2020 13:00 2 : 0
14.11
13:00
OFK Knjaz
Hajduk Veljko
0
0
14.11.2020 13:00 0 : 0
14.11
13:00
Bor 1919
BSK
1
0
14.11.2020 13:00 1 : 0
BSK
14.11
13:00
─Éerdap
Rajko Miti─ç
0
0
14.11.2020 13:00 0 : 0
14.11
13:00
Morava
Pukovac
0
1
14.11.2020 13:00 0 : 1
14.11
13:00
OFK Napredak 1929
Rudar
2
0
14.11.2020 13:00 2 : 0
14.11
13:00
Gracko
Jedinstvo (G)
4
1
14.11.2020 13:00 4 : 1
14.11
13:00
Nebeski Andjeli
Sloga
0
2
14.11.2020 13:00 0 : 2
14.11
11:00
Milutinac
Mladost (C)
6
0
14.11.2020 11:00 6 : 0
14.11
13:00
Šumadija
Kosmaj
0
0
14.11.2020 13:00 0 : 0
14.11
13:00
Turbina
Napredak
1
1
14.11.2020 13:00 1 : 1
14.11
13:00
Vin─Źa
Borac (L)
0
0
14.11.2020 13:00 0 : 0
14.11
13:00
─îitluk
Donji Kopaonik
3
4
14.11.2020 13:00 3 : 4
14.11
13:00
Radni─Źki
Borac (M)
2
0
14.11.2020 13:00 2 : 0
14.11
13:00
Partizan
Hajduk (V)
3
1
14.11.2020 13:00 3 : 1
14.11
13:00
BAK
Stari Tamiš
3
1
14.11.2020 13:00
BAK
3 : 1
14.11
13:00
Borac (BG)
Kulpin
6
1
14.11.2020 13:00 6 : 1
14.11
13:00
Radni─Źki 1905
Sloga
0
5
14.11.2020 13:00 0 : 5
14.11
13:00
AFK
Iskra
1
1
14.11.2020 13:00
AFK
1 : 1
14.11
13:00
Proleter (RS)
Tornjoš
1
0
14.11.2020 13:00 1 : 0
14.11
13:00
Mladost (L)
Radni─Źki 1911
2
1
14.11.2020 13:00 2 : 1
14.11
13:00
Delija
Vojvodina (NM)
1
3
14.11.2020 13:00 1 : 3
14.11
13:00
Borac (O)
Heroj Polet
1
0
14.11.2020 13:00 1 : 0
14.11
13:00
Rakovica
Posavac Tišma
3
0
14.11.2020 13:00 3 : 0
14.11
13:00
Mladost
OFK Zabre┼żje
2
3
14.11.2020 13:00 2 : 3
14.11
13:00
Barajevo
OFK Budu─çnost
0
4
14.11.2020 13:00 0 : 4
14.11
13:00
Veternik
Ba─Źka (B)
3
0
14.11.2020 13:00 3 : 0
14.11
13:00
Slavija
Tatra
2
1
14.11.2020 13:00 2 : 1
14.11
13:00
Fruškogorski partizan
Petrovaradin
5
4
14.11.2020 13:00 5 : 4
14.11
13:00
Pore─Ź
Polet
3
1
14.11.2020 13:00 3 : 1
14.11
13:00
Rudna Glava
Mladost
3
1
14.11.2020 13:00 3 : 1
14.11
13:00
Šarbanovac
Krivelj
5
1
14.11.2020 13:00 5 : 1
14.11
13:00
Kolonija
Sloga (D)
4
0
14.11.2020 13:00 4 : 0
14.11
13:00
Rudar 2001
Integral
4
1
14.11.2020 13:00 4 : 1
14.11
13:00
Mladost
Svrljig
2
0
14.11.2020 13:00 2 : 0
14.11
13:00
Taskovi─çi
Elid
1
0
14.11.2020 13:00 1 : 0
14.11
13:30
Mladi radnik 1925
Mladost (V)
0
1
14.11.2020 13:30 0 : 1
14.11
13:00
OFK Br─Ĺanac
Pepeljevac
0
0
14.11.2020 13:00 0 : 0
14.11
13:00
Strmovo 1968
Trli─ç
1
0
14.11.2020 13:00 1 : 0
14.11
13:00
Radnik (Ub)
OFK Senjak
5
1
14.11.2020 13:00 5 : 1
14.11
13:00
Zadrugar
Sloga
3
0
14.11.2020 13:00 3 : 0
14.11
13:35
Spartak
Napredak
3
2
14.11.2020 13:35 3 : 2
14.11
13:30
Gu─Źevo 1929
Mladi borac
1
1
14.11.2020 13:30 1 : 1
14.11
13:30
Cer (PE)
Cer (JL)
4
0
14.11.2020 13:30 4 : 0
14.11
13:00
Mladost (S)
Vihor
2
1
14.11.2020 13:00 2 : 1
14.11
16:30
┼Żupski biseri
Polet 57
0
5
14.11.2020 16:30 0 : 5
14.11
15:30
Borac
Stari Trstenik
1
0
14.11.2020 15:30 1 : 0
14.11
13:00
Dunav
Polet
9
1
14.11.2020 13:00 9 : 1
14.11
Omladinac-Šumadinac (V)
Kara─Ĺor─Ĺe 2013 (Vi┼í)
0
1
14.11.2020 0 : 1
14.11
13:00
Slanobarac
Mileti─ç
1
6
14.11.2020 13:00 1 : 6
14.11
13:00
Borac (NS)
Proleter
5
0
14.11.2020 13:00 5 : 0
14.11
13:00
Sveti Stefan
Palilulac
0
2
14.11.2020 13:00 0 : 2
14.11
13:30
Bogutova─Źka Banja
Bra─ça Vukovi─ç
1
2
14.11.2020 13:30 1 : 2
14.11
13:30
Sloga Obrva
Mineral 2015
1
3
14.11.2020 13:30 1 : 3
14.11
13:30
Progorelica
Jedinstvo (D)
3
0
14.11.2020 13:30 3 : 0
14.11
13:00
Bata Buli─ç
Radni─Źki (K)
3
2
14.11.2020 13:00 3 : 2
14.11
13:00
Rade Milošević
Jedinstvo (K)
1
0
14.11.2020 13:00 1 : 0
14.11
13:00
Jasenovac
Mladost (R)
1
1
14.11.2020 13:00 1 : 1
14.11
13:30
Sin─Ĺeli─ç
Rudar (P)
2
0
14.11.2020 13:30 2 : 0
14.11
13:30
Rudar (S)
Napredak (Sv)
4
0
14.11.2020 13:30 4 : 0
14.11
13:30
OFK Batinac
Napredak (St)
3
0
14.11.2020 13:30 3 : 0
14.11
13:30
Mladost (D)
Mladost (T)
3
1
14.11.2020 13:30 3 : 1
14.11
13:00
Crvena Jabuka
Šarbane
5
3
14.11.2020 13:00 5 : 3
14.11
13:00
Kaleni─ç
OFK Stublenica
0
3
14.11.2020 13:00 0 : 3
14.11
13:00
Rudar 1945
Proleter (B)
0
2
14.11.2020 13:00 0 : 2
14.11
13:00
Junior Novo Naselje
Rakac Stave
2
0
14.11.2020 13:00 2 : 0
14.11
13:00
Vu─Źak
Landol
2
0
14.11.2020 13:00 2 : 0
14.11
13:00
Lunjevac
Badljevica
3
1
14.11.2020 13:00 3 : 1
14.11
13:00
Kolarac
Omladinac
1
5
14.11.2020 13:00 1 : 5
14.11
13:00
Vo┼żd 2020
Petli─ç SD 026
0
1
14.11.2020 13:00 0 : 1
14.11
13:00
Zeppelin 026
Proleter 1947
2
0
14.11.2020 13:00 2 : 0
14.11
13:00
Jezava
Skobalj
3
0
14.11.2020 13:00 3 : 0
14.11
13:00
Godomin
Vrbovac
4
1
14.11.2020 13:00 4 : 1
14.11
13:30
Belpos
Sloga 1949
0
7
14.11.2020 13:30 0 : 7
14.11
14:30
Velere─Ź 94
Majdan
1
1
14.11.2020 14:30 1 : 1
14.11
14:30
Šilopaj
Lunjevica
2
4
14.11.2020 14:30 2 : 4
14.11
14:30
FC Stella Rossa
Takovski Ustanak
7
0
14.11.2020 14:30 7 : 0
14.11
14:30
Brezak
Omladinac
4
0
14.11.2020 14:30 4 : 0
14.11
14:30
Semedra┼ż
Jablanica
2
1
14.11.2020 14:30 2 : 1
14.11
13:30
Sunrise Šabac
Gorki
5
2
14.11.2020 13:30 5 : 2
14.11
13:30
Budu─çnost (DO)
Napredak
2
2
14.11.2020 13:30 2 : 2
14.11
13:30
Dobri─Ź 1974
Jastrebac 1979
1
2
14.11.2020 13:30 1 : 2
14.11
13:00
Pepeljevac 1947
Modrica
1
1
14.11.2020 13:00 1 : 1
14.11
13:00
Makrešane
Mudrakovac
6
0
14.11.2020 13:00 6 : 0
14.11
13:00
Mladost
Oniks
7
2
14.11.2020 13:00 7 : 2
14.11
13:00
OFK Dragoševac
Trnava
0
5
14.11.2020 13:00 0 : 5
14.11
13:00
Rapid
Naša Krajina
2
4
14.11.2020 13:00 2 : 4
14.11
13:00
Vojvodina
Gaj
4
1
14.11.2020 13:00 4 : 1
Gaj
14.11
13:00
Sloga
Vladimirovac
3
1
14.11.2020 13:00 3 : 1
14.11
13:00
Banatul
Mladost (VG)
2
2
14.11.2020 13:00 2 : 2
14.11
13:30
Burovac
Dobrnje
0
3
14.11.2020 13:30 0 : 3
14.11
13:30
Soko
Udarnik 2015
4
2
14.11.2020 13:30 4 : 2
14.11
13:30
Rudar 1947
Vukan
2
3
14.11.2020 13:30 2 : 3
14.11
13:30
BSK
Omladinac
2
2
14.11.2020 13:30
BSK
2 : 2
14.11
13:30
Radnik
Melnica
2
3
14.11.2020 13:30 2 : 3
14.11
13:00
Selište
Bliznak-Medve─Ĺica
5
1
14.11.2020 13:00 5 : 1
14.11
13:00
Mladost (K)
Sloga (J)
4
1
14.11.2020 13:00 4 : 1
14.11
13:00
Laznica
Vrelo 1971
3
0
14.11.2020 13:00 3 : 0
14.11
Tule┼ż
Misa─Źa
2
0
14.11.2020 2 : 0
14.11
13:00
Leotar
Slavija
4
0
14.11.2020 13:00 4 : 0
14.11
13:00
Borac
Tekstilac
0
3
14.11.2020 13:00 0 : 3
14.11
13:00
Jedinstvo
Drina
2
4
14.11.2020 13:00 2 : 4
14.11
13:00
Ljubi─ç
Modri─Źa
1
2
14.11.2020 13:00 1 : 2
14.11
13:00
Podrinje
Zvijezda 09
0
2
14.11.2020 13:00 0 : 2
14.11
13:00
Kozara
Sutjeska
3
1
14.11.2020 13:00 3 : 1
14.11
13:00
Sloga
┼Żeljezni─Źar
0
0
14.11.2020 13:00 0 : 0
14.11
13:00
Rudar Prijedor
Sloboda
1
0
14.11.2020 13:00 1 : 0
14.11
13:00
Loznica
Borac 1926
4
4
14.11.2020 13:00 4 : 4
14.11
13:00
┼Żelezni─Źar (P)
IMT
0
3
14.11.2020 13:00 0 : 3
IMT
14.11
13:00
GFK Dubo─Źica
RFK Grafi─Źar
0
0
14.11.2020 13:00 0 : 0
14.11
14:00
TSC
Sloga
1
3
14.11.2020 14:00
TSC
1 : 3
14.11
15:30
Zemun
Kolubara
1
2
14.11.2020 15:30 1 : 2
14.11
13:00
Mašinac Trejs
Radni─Źki 1923
2
0
14.11.2020 13:00 2 : 0
14.11
17:00
Vin─Źa
Desetka
2
0
14.11.2020 17:00 2 : 0
14.11
11:00
Napredak
Radni─Źki (NB)
4
2
14.11.2020 11:00 4 : 2
14.11
11:00
RFK Novi Sad 1921
OFK Beograd
2
4
14.11.2020 11:00 2 : 4
14.11
14:00
Vo┼żdovac
Radni─Źki 1923
2
0
14.11.2020 14:00 2 : 0
14.11
12:30
Rad
Radni─Źki (N)
2
2
14.11.2020 12:30
Rad
2 : 2
14.11
12:00
Mladost (L)
Crvena zvezda
0
2
14.11.2020 12:00 0 : 2
14.11
14:00
Spartak ┼ŻK
RFK Grafi─Źar
0
2
14.11.2020 14:00 0 : 2
14.11
10:00
Vojvodina
In─Ĺija
0
2
14.11.2020 10:00 0 : 2
14.11
10:00
┼Żelezni─Źar
Omladinac
4
1
14.11.2020 10:00 4 : 1
14.11
12:00
Index
Radni─Źki (Zr)
3
2
14.11.2020 12:00 3 : 2
14.11
10:00
Tisa Njerš
RFK Novi Sad 1921
1
0
14.11.2020 10:00 1 : 0
14.11
13:00
Ma─Źva
Radni─Źki (V)
4
0
14.11.2020 13:00 4 : 0
14.11
13:00
Novi Pazar
Javor Matis
4
1
14.11.2020 13:00 4 : 1
14.11
11:00
Dinamo
Bor 1919
3
0
14.11.2020 11:00 3 : 0
14.11
13:00
Sloboda
Borac 1932
14.11.2020 13:00 :
14.11
09:30
OFK ┼Żarkovo
Radni─Źki (NB) 2
1
2
14.11.2020 09:30 1 : 2
14.11
10:00
011
Kolubara
3
2
14.11.2020 10:00
011
3 : 2
14.11
13:15
Lokomotiva
Torlak
3
2
14.11.2020 13:15 3 : 2
14.11
15:00
DIF
BASK
0
5
14.11.2020 15:00
DIF
0 : 5
14.11
11:00
Jedinstvo
GSP Polet Dor─çol
4
0
14.11.2020 11:00 4 : 0
14.11
10:00
Leštane
Crvenka
3
3
14.11.2020 10:00 3 : 3
14.11
10:00
Siti Sport Klub
IM Rakovica
0
1
14.11.2020 10:00 0 : 1
14.11
09:00
Vo┼żdovac
Radni─Źki (NB)
1
1
14.11.2020 09:00 1 : 1
14.11
13:30
Napredak
Ma─Źva
5
1
14.11.2020 13:30 5 : 1
14.11
10:00
Internacional
Partizan
0
8
14.11.2020 10:00 0 : 8
14.11
11:00
OFK Vršac
Zemun
4
1
14.11.2020 11:00 4 : 1
14.11
14:30
Rad
Radni─Źki (N)
3
1
14.11.2020 14:30
Rad
3 : 1
14.11
14:00
Teleoptik
─îukari─Źki
0
1
14.11.2020 14:00 0 : 1
14.11
12:00
Spartak ┼ŻK
RFK Grafi─Źar
0
1
14.11.2020 12:00 0 : 1
14.11
12:00
Sin─Ĺeli─ç
Kolubara
3
0
14.11.2020 12:00 3 : 0
14.11
10:00
BSK 1925
Radni─Źki (O)
2
2
14.11.2020 10:00 2 : 2
14.11
11:00
Lokomotiva
Radni─Źki (NB)
2
2
14.11.2020 11:00 2 : 2
14.11
11:00
Be┼żanija
Vo┼żdovac
0
2
14.11.2020 11:00 0 : 2
14.11
12:00
Vojvodina
In─Ĺija
4
0
14.11.2020 12:00 4 : 0
14.11
12:00
┼Żelezni─Źar
Omladinac
2
0
14.11.2020 12:00 2 : 0
14.11
10:00
Index
Radni─Źki (Zr)
0
3
14.11.2020 10:00 0 : 3
14.11
12:00
Tisa Njerš
RFK Novi Sad 1921
1
0
14.11.2020 12:00 1 : 0
14.11
13:00
Smederevo 1924
OPK Rudar 1933
1
5
14.11.2020 13:00 1 : 5
14.11
13:00
Savacijum
Radni─Źki (V)
1
0
14.11.2020 13:00 1 : 0
14.11
13:00
Novi Pazar
Javor Matis
2
1
14.11.2020 13:00 2 : 1
14.11
13:00
Apolon 2018
Borac 1926
3
0
14.11.2020 13:00 3 : 0
14.11
10:00
Trayal
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
5
0
14.11.2020 10:00 5 : 0
14.11
10:00
Radni─Źki (P)
OFK Radni─Źki
0
2
14.11.2020 10:00 0 : 2
14.11
10:00
Bor 1919
GFK Jagodina
0
5
14.11.2020 10:00 0 : 5
14.11
13:00
Poštar 1930
Zvezdara
2
1
14.11.2020 13:00 2 : 1
14.11
09:00
Balkan
Jedinstvo
0
1
14.11.2020 09:00 0 : 1
14.11
13:30
OFK Mladenovac
Rakovica
2
4
14.11.2020 13:30 2 : 4
14.11
00:00
Proleter
Borac (NS)
3
1
14.11.2020 00:00 3 : 1
14.11
00:00
Mladost (BJ)
Sofeks
2
5
14.11.2020 00:00 2 : 5
14.11
00:00
TSK
Tatra
3
0
14.11.2020 00:00
TSK
3 : 0
14.11
10:00
011
Radni─Źki (NB)
0
3
14.11.2020 10:00
011
0 : 3
14.11
14:00
Crvena zvezda
BSK Bor─Źa
1
0
14.11.2020 14:00 1 : 0
14.11
11:00
ADA
IMT
3
0
14.11.2020 11:00
ADA
3 : 0
IMT
14.11
11:30
OLE
Internacional
4
3
14.11.2020 11:30
OLE
4 : 3
14.11
13:00
SFU Gornjak
─Éerdap
5
3
14.11.2020 13:00 5 : 3
14.11
13:00
Petli─ç SD 2006
Smederevo 1924
2
3
14.11.2020 13:00 2 : 3
14.11
13:00
┼Żelezni─Źar (P)
RSK
2
3
14.11.2020 13:00 2 : 3
RSK
14.11
13:00
Cepelin 026
Šumadija (A)
1
1
14.11.2020 13:00 1 : 1
14.11
13:00
Plana
Sloga 33
9
0
14.11.2020 13:00 9 : 0
14.11
13:00
Mladi radnik 1926
Soko 2015
7
0
14.11.2020 13:00 7 : 0
14.11
13:00
VGSK
OPK Rudar 1933
2
0
14.11.2020 13:00 2 : 0
14.11
11:00
Radni─Źki 1923
Sloga (K)
6
1
14.11.2020 11:00 6 : 1
14.11
11:00
Bubamara
Kosmet
2
2
14.11.2020 11:00 2 : 2
14.11
11:00
Rudar
Bane 1931
1
2
14.11.2020 11:00 1 : 2
14.11
11:00
Novi Pazar
Pazar Juniors
0
3
14.11.2020 11:00 0 : 3
14.11
11:00
Apolon
Sport Klub 99
4
0
14.11.2020 11:00 4 : 0
14.11
11:00
Jedinstvo 2017
AF AS Novi Pazar
0
3
14.11.2020 11:00 0 : 3
14.11
11:00
Apolon 4
Šumadija 1903
2
0
14.11.2020 11:00 2 : 0
14.11
11:00
┼Żelezni─Źar Kusadak
Proleter Mihajlovac
5
1
14.11.2020 11:00 5 : 1
14.11
11:00
Cerovac 2013
Mladost 1948
4
3
14.11.2020 11:00 4 : 3
14.11
Osipaonica
Udarnik
4
4
14.11.2020 4 : 4
14.11
10:00
Ba─Źinac
Bresje Superior
1
4
14.11.2020 10:00 1 : 4
14.11
10:00
Jasenica 2017
AF Djoki─ç
1
2
14.11.2020 10:00 1 : 2
14.11
00:00
Budu─çnost
Podunavac
10
0
14.11.2020 00:00 10 : 0
14.11
10:00
Zadrugar
Drina
0
3
14.11.2020 10:00 0 : 3
14.11
10:00
┼Żelezni─Źar
Fenix
2
3
14.11.2020 10:00 2 : 3
14.11
10:00
Loznica
Savacium
4
1
14.11.2020 10:00 4 : 1
14.11
10:00
Ma─Źva 1929
Sunrise Šabac
0
3
14.11.2020 10:00 0 : 3
14.11
10:00
Ma─Źva
Omladinac 2014
5
1
14.11.2020 10:00 5 : 1
14.11
10:00
Ra─Ĺevac
Budućnost-Krušik 2014
1
0
14.11.2020 10:00 1 : 0
14.11
10:00
Jedinstvo
Mladost
1
5
14.11.2020 10:00 1 : 5
14.11
08:45
Teleoptik
Grafi─Źar
0
2
14.11.2020 08:45 0 : 2
14.11
09:00
IMT
Kolubara
6
1
14.11.2020 09:00
IMT
6 : 1
14.11
11:00
Palilulac
Lokomotiva
1
3
14.11.2020 11:00 1 : 3
14.11
11:00
Rakovica
Studentski grad
1
2
14.11.2020 11:00 1 : 2
14.11
13:30
Jedinstvo
DIF
2
0
14.11.2020 13:30 2 : 0
DIF
14.11
GFK Jagodina
Radni─Źki (S)
5
1
14.11.2020 5 : 1
14.11
Car Konstantin
Timok 1919
2
1
14.11.2020 2 : 1
14.11
Kopernikus ┼Żelezni─Źar
SFS Borac
3
0
14.11.2020 3 : 0
14.11
Radnik
Trayal Knez Lazar
1
1
14.11.2020 1 : 1
14.11
Radni─Źki (N)
OFK Radni─Źki
7
0
14.11.2020 7 : 0
14.11
Napredak
Radni─Źki (P)
0
3
14.11.2020 0 : 3
14.11
Lider MGM
Šampion 2014
4
1
14.11.2020 4 : 1
14.11
Duel Juniors
Timo─Źanin
7
1
14.11.2020 7 : 1
14.11
GFK Dubo─Źica
Real
0
5
14.11.2020 0 : 5
14.11
10:00
ŠF Čanković
Partizan
2
4
14.11.2020 10:00 2 : 4
14.11
10:00
Obrenovac 1905
BSK Bor─Źa
0
4
14.11.2020 10:00 0 : 4
14.11
09:00
Lokomotiva
OFK Beograd
3
2
14.11.2020 09:00 3 : 2
14.11
12:00
Lehel 2019
Spartak
0
16
14.11.2020 12:00 0 : 16
14.11
11:00
TSC
Voša AS
0
1
14.11.2020 11:00
TSC
0 : 1
14.11
12:00
Voja Ga─Źi─ç
Moskva
2
1
14.11.2020 12:00 2 : 1
14.11
13:00
Desetka
Heroj Polet
1
3
14.11.2020 13:00 1 : 3
14.11
09:00
Rad
Crvena zvezda
1
1
14.11.2020 09:00
Rad
1 : 1
14.11
12:00
Zvezda B
Kolubara
13
0
14.11.2020 12:00 13 : 0
14.11
GFK Jagodina
Radni─Źki (S)
12
1
14.11.2020 12 : 1
14.11
Radni─Źki Ni┼í 2
Timok 1919
0
1
14.11.2020 0 : 1
14.11
Kopernikus ┼Żelezni─Źar
OFK Para─çin
5
1
14.11.2020 5 : 1
14.11
Radnik
Trayal Knez Lazar
1
6
14.11.2020 1 : 6
14.11
Radni─Źki (N)
OFK Radni─Źki
14.11.2020 :
14.11
Duel Juniors 2
Radni─Źki (P)
3
5
14.11.2020 3 : 5
14.11
Lider MGM
OFK Šampion
3
0
14.11.2020 3 : 0
14.11
Duel Juniors
Knja┼żevac
8
0
14.11.2020 8 : 0
14.11
GFK Dubo─Źica
Real Niš
4
3
14.11.2020 4 : 3
14.11
10:00
Stepojevac Vaga
Radni─Źki
0
2
14.11.2020 10:00 0 : 2
14.11
10:00
Akademija fudbala
Mladost (B)
4
0
14.11.2020 10:00 4 : 0
14.11
15:30
Kolubara 2
Kolubara 1
1
5
14.11.2020 15:30 1 : 5
14.11
10:00
Budu─çnost
Mladost (C)
3
2
14.11.2020 10:00 3 : 2
14.11
10:00
OFK Ras
AF Popovi─ç
8
2
14.11.2020 10:00 8 : 2
14.11
11:00
Bane 1931 - 2
Pazar Juniors B
4
3
14.11.2020 11:00 4 : 3
14.11
10:00
OFK National
Jedinstvo 2017
1
8
14.11.2020 10:00 1 : 8
14.11
10:00
Bane 1931
Tutin
7
1
14.11.2020 10:00 7 : 1
14.11
10:00
Jošanica
Kosmet
3
2
14.11.2020 10:00 3 : 2
14.11
10:30
OFK Vlada Dimitrijevi─ç
Pazar Juniors '01
2
3
14.11.2020 10:30 2 : 3
14.11
10:00
AF AS Novi Pazar
Sport Club 99
2
2
14.11.2020 10:00 2 : 2
14.11
10:00
Ma─Źva 1
Ma─Źva 2
3
2
14.11.2020 10:00 3 : 2
14.11
11:00
Šabac Sunrise 1
Fenix 2
7
0
14.11.2020 11:00 7 : 0
14.11
10:00
POFK ─îivija
Tika taka
1
3
14.11.2020 10:00 1 : 3
14.11
10:00
OFK Atletiko
POFK Savacium
3
1
14.11.2020 10:00 3 : 1

Košarka

14.11
17:00
Cibona
Partizan NIS
75
82
14.11.2020 17:00 75 : 82
14.11
11:00
Sloboda
Spars Realway
92
90
14.11.2020 11:00 92 : 90
14.11
15:00
Rabotni─Źki
Lov─çen 1947 Bemax
82
77
14.11.2020 15:00 82 : 77
14.11
14:30
Slodes
Borac
104
73
14.11.2020 14:30 104 : 73
14.11
17:30
Star
BKK Radni─Źki
89
85
14.11.2020 17:30 89 : 85
14.11
18:00
Sveti ─Éor─Ĺe
Beovuk 72
81
79
14.11.2020 18:00 81 : 79
14.11
18:00
Napredak Junior
Mladost
64
72
14.11.2020 18:00 64 : 72
14.11
19:00
Klik
Fair Play
89
74
14.11.2020 19:00 89 : 74