XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
364 utakmica za dan Subota, 21 Novembar 2020


Fudbal

21.11
13:00
1. Maj Ruma
Omladinac
1
0
21.11.2020 13:00 1 : 0
21.11
13:00
OFK Vršac
OFK Stari Grad
3
0
21.11.2020 13:00 3 : 0
21.11
13:00
Ba─Źka 1901
Vojvodina 1928
2
1
21.11.2020 13:00 2 : 1
21.11
13:00
Hajduk 1912
Kozara
6
1
21.11.2020 13:00 6 : 1
21.11
13:00
Sloga (─î)
Jedinstvo (SP)
2
1
21.11.2020 13:00 2 : 1
21.11
13:00
Sloboda
Be─Źej 1918
2
5
21.11.2020 13:00 2 : 5
21.11
13:00
Dinamo 1945
Feniks 1995
2
1
21.11.2020 13:00 2 : 1
21.11
13:00
Ma─Źva 1929
Jedinstvo
2
1
21.11.2020 13:00 2 : 1
21.11
13:00
Gru┼ża
Budu─çnost (A)
2
4
21.11.2020 13:00 2 : 4
21.11
13:00
Sloga (P)
┼Żelezni─Źar (L)
7
0
21.11.2020 13:00 7 : 0
21.11
13:00
Mladi radnik 1926
Takovo
2
0
21.11.2020 13:00 2 : 0
21.11
13:00
Sloga 33
Budućnost Krušik 2014
0
1
21.11.2020 13:00 0 : 1
21.11
13:00
Radni─Źki (O)
BSK Bor─Źa
2
0
21.11.2020 13:00 2 : 0
21.11
11:00
GSP Polet Dor─çol
BASK
0
2
21.11.2020 11:00 0 : 2
21.11
13:00
Brodarac
Crvena zvezda
5
1
21.11.2020 13:00 5 : 1
21.11
13:00
Lokomotiva
BSK 1925
4
0
21.11.2020 13:00 4 : 0
21.11
10:00
Sin─Ĺeli─ç
Srem─Źica
0
0
21.11.2020 10:00 0 : 0
21.11
13:00
Mladenovac
Leštane
0
1
21.11.2020 13:00 0 : 1
21.11
13:00
Moravac Orion
Rembas
2
3
21.11.2020 13:00 2 : 3
21.11
13:00
SFK Morava
Timo─Źanin
1
1
21.11.2020 13:00 1 : 1
21.11
13:00
OFK Topli─Źanin
Mladost
2
0
21.11.2020 13:00 2 : 0
21.11
13:00
OFK Sin─Ĺeli─ç
P─Źinja
5
0
21.11.2020 13:00 5 : 0
21.11
13:00
Dunav
Timok 1919
0
1
21.11.2020 13:00 0 : 1
21.11
13:00
Go─Ź
Kori─çani
2
1
21.11.2020 13:00 2 : 1
21.11
13:00
Mokra Gora
Budu─çnost
2
1
21.11.2020 13:00 2 : 1
21.11
13:00
Sloga (B)
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
21.11.2020 13:00 1 : 1
21.11
13:00
FAP
Jasen
3
1
21.11.2020 13:00
FAP
3 : 1
21.11
13:00
Sevojno
Polimlje
0
2
21.11.2020 13:00 0 : 2
21.11
13:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Drina
1
0
21.11.2020 13:00 1 : 0
21.11
13:00
Mladost (Dr)
OFK Divci
1
2
21.11.2020 13:00 1 : 2
21.11
13:00
Obili─ç
Crvenka
3
2
21.11.2020 13:00 3 : 2
21.11
13:00
Srbobran
Vojvodina (T)
3
0
21.11.2020 13:00 3 : 0
21.11
13:00
Radni─Źki (S)
Bajša
1
1
21.11.2020 13:00 1 : 1
21.11
13:00
─îSK Pivara
Hercegovac
0
2
21.11.2020 13:00 0 : 2
21.11
13:00
Mladost APA
Njegoš
4
1
21.11.2020 13:00 4 : 1
21.11
13:00
Tekstilac
Mladost (T)
3
2
21.11.2020 13:00 3 : 2
21.11
13:00
Jedinstvo (BK)
OFK Kikinda 1909
2
3
21.11.2020 13:00 2 : 3
21.11
13:00
Budu─çnost
Omladinac FAM
3
2
21.11.2020 13:00 3 : 2
21.11
13:00
Radni─Źki (S)
Naftagas
2
4
21.11.2020 13:00 2 : 4
21.11
13:00
Mladost
Sremac Vojka
4
1
21.11.2020 13:00 4 : 1
21.11
13:00
Cement
Sloga (E)
0
0
21.11.2020 13:00 0 : 0
21.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Crvena Zvezda
3
2
21.11.2020 13:00 3 : 2
21.11
13:00
Radni─Źki
Borac
0
1
21.11.2020 13:00 0 : 1
21.11
13:00
Morava 1918
Meševo
3
2
21.11.2020 13:00 3 : 2
21.11
13:00
Blagotin
Sloga (M)
2
1
21.11.2020 13:00 2 : 1
21.11
13:00
Kopaonik
Juhor
3
0
21.11.2020 13:00 3 : 0
21.11
13:00
BSK
Tanasko Raji─ç
0
2
21.11.2020 13:00
BSK
0 : 2
21.11
11:00
Senjak
Bor 1919
1
2
21.11.2020 11:00 1 : 2
21.11
13:00
Brodoremont
Balkanski
3
1
21.11.2020 13:00 3 : 1
21.11
13:00
Delijski Vis
OFK Napredak 1929
5
2
21.11.2020 13:00 5 : 2
21.11
13:00
Pusta Reka
Dobri─Ź
6
0
21.11.2020 13:00 6 : 0
21.11
13:00
Budu─çnost
Svetlost
1
3
21.11.2020 13:00 1 : 3
21.11
13:00
Sloga
─îekmin
3
0
21.11.2020 13:00 3 : 0
21.11
13:00
Napredak
Vin─Źa
4
1
21.11.2020 13:00 4 : 1
21.11
13:00
GFK Sloven
Napredak
2
1
21.11.2020 13:00 2 : 1
21.11
13:00
Rudar
BSK
1
4
21.11.2020 13:00 1 : 4
BSK
21.11
13:00
┼Żelezni─Źar
Donji Srem 2015
2
3
21.11.2020 13:00 2 : 3
21.11
13:00
Partizan (U)
Hajdu─Źica
2
4
21.11.2020 13:00 2 : 4
21.11
13:00
Tvr─Ĺava
Kordun
1
2
21.11.2020 13:00 1 : 2
21.11
13:00
Polet
Budu─çnost (G)
4
1
21.11.2020 13:00 4 : 1
21.11
13:00
Tornjoš
Budu─çnost
2
1
21.11.2020 13:00 2 : 1
21.11
13:00
Napredak
Jadran
0
0
21.11.2020 13:00 0 : 0
21.11
13:00
ASK
Mladost (L)
2
0
21.11.2020 13:00
ASK
2 : 0
21.11
Mladost 1948
Sloga (M)
1
1
21.11.2020 1 : 1
21.11
13:00
Borac (P)
Trnava
4
2
21.11.2020 13:00 4 : 2
21.11
13:00
OFK Futog
┼ŻSK
3
5
21.11.2020 13:00 3 : 5
21.11
13:00
Omladinac
Fruškogorac
0
0
21.11.2020 13:00 0 : 0
21.11
13:00
BSK
Pore─Ź
3
0
21.11.2020 13:00
BSK
3 : 0
21.11
13:00
Krivelj
Radni─Źki
3
0
21.11.2020 13:00 3 : 0
21.11
13:00
Sloga (D)
Kutlovo
1
4
21.11.2020 13:00 1 : 4
21.11
13:00
Trgova─Źki
Sirakovo
4
1
21.11.2020 13:00 4 : 1
21.11
13:00
Palilula
Mladost
2
5
21.11.2020 13:00 2 : 5
21.11
13:00
Sloga
Borac
6
0
21.11.2020 13:00 6 : 0
21.11
13:00
Svrljig
OFK Rutevac 1908
0
3
21.11.2020 13:00 0 : 3
21.11
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Rudar
2
1
21.11.2020 13:00 2 : 1
21.11
13:00
Mladost (V)
Granit
7
0
21.11.2020 13:00 7 : 0
21.11
13:30
Morava (KS)
Mladost (J)
2
1
21.11.2020 13:30 2 : 1
21.11
13:00
Pepeljevac
OFK Ose─Źina
0
2
21.11.2020 13:00 0 : 2
21.11
13:00
OFK Jabu─Źje
Joks Junajted
0
1
21.11.2020 13:00 0 : 1
21.11
13:00
OFK Br─Ĺanac
Strmovo 1968
1
4
21.11.2020 13:00 1 : 4
21.11
13:00
Sin─Ĺeli─ç
Hajduk Stanko
2
4
21.11.2020 13:00 2 : 4
21.11
13:00
Mlada krila
Jedinstvo (D)
2
0
21.11.2020 13:00 2 : 0
21.11
13:30
Sloboda
Bratstvo
2
1
21.11.2020 13:30 2 : 1
21.11
13:30
Sin─Ĺeli─ç 1934
Vinora─Źa
3
1
21.11.2020 13:30 3 : 1
21.11
13:30
Ursule
Zenit
3
1
21.11.2020 13:30 3 : 1
21.11
13:00
Ratkovac
OFK Paljuvi
0
2
21.11.2020 13:00 0 : 2
21.11
14:00
Omladinac
Semedra┼ż
1
3
21.11.2020 14:00 1 : 3
21.11
14:00
Takovski Ustanak
Brezak
0
3
21.11.2020 14:00 0 : 3
21.11
14:00
Lunjevica
FC Stella Rossa
6
2
21.11.2020 14:00 6 : 2
21.11
14:00
Majdan
Šilopaj
7
3
21.11.2020 14:00 7 : 3
21.11
14:00
Šumadija
Velere─Ź 94
3
2
21.11.2020 14:00 3 : 2
21.11
13:00
Studenac
Sloga
3
2
21.11.2020 13:00 3 : 2
21.11
13:00
Rad 1974
Dobri─Ź 1974
3
1
21.11.2020 13:00 3 : 1
21.11
13:00
Balajnac
Jugovi─çi 1976
2
1
21.11.2020 13:00 2 : 1
21.11
13:00
Zmajevac
Kapid┼żija
1
1
21.11.2020 13:00 1 : 1
21.11
13:00
Borac
Konjuh
8
3
21.11.2020 13:00 8 : 3
21.11
13:00
Budu─çnost
Morava
4
2
21.11.2020 13:00 4 : 2
21.11
13:00
Milakovac 2018
Zgoda─Źica
3
1
21.11.2020 13:00 3 : 1
21.11
13:30
Tuzla City
Mladost
1
0
21.11.2020 13:30 1 : 0
21.11
13:30
Sarajevo
Olimpik
2
0
21.11.2020 13:30 2 : 0
21.11
13:30
Krupa
Vele┼ż
1
1
21.11.2020 13:30 1 : 1
21.11
13:30
Zrinjski
Borac
2
1
21.11.2020 13:30 2 : 1
21.11
13:30
┼Żeljezni─Źar
Sloboda
2
2
21.11.2020 13:30 2 : 2
21.11
13:00
Rudar
De─Źi─ç
0
2
21.11.2020 13:00 0 : 2
21.11
15:00
Zeta
Sutjeska
0
1
21.11.2020 15:00 0 : 1
21.11
14:00
Jezero
Podgorica
0
0
21.11.2020 14:00 0 : 0
21.11
15:00
Iskra
OFK Titograd
1
1
21.11.2020 15:00 1 : 1
21.11
16:00
Budu─çnost
OFK Petrovac
2
1
21.11.2020 16:00 2 : 1
21.11
16:00
Aston Villa
Brighton
1
2
21.11.2020 16:00 1 : 2
21.11
21:00
Manchester United
West Bromwich Albion
1
0
21.11.2020 21:00 1 : 0
21.11
13:30
Newcastle United
Chelsea
0
2
21.11.2020 13:30 0 : 2
21.11
18:30
Tottenham Hotspur
Manchester City
2
0
21.11.2020 18:30 2 : 0
21.11
13:30
AFC Bournemouth
Reading
4
2
21.11.2020 13:30 4 : 2
21.11
16:00
Barnsley
Nottingham Forest
2
0
21.11.2020 16:00 2 : 0
21.11
16:00
Bristol City
Derby County
1
0
21.11.2020 16:00 1 : 0
21.11
16:00
Luton Town
Blackburn Rovers
1
1
21.11.2020 16:00 1 : 1
21.11
16:00
Middlesbrough
Norwich City
0
1
21.11.2020 16:00 0 : 1
21.11
16:00
Millwall
Cardiff City
1
1
21.11.2020 16:00 1 : 1
21.11
16:00
Preston North End
Sheffield Wednesday
1
0
21.11.2020 16:00 1 : 0
21.11
16:00
Queens Park Rangers
Watford
1
1
21.11.2020 16:00 1 : 1
21.11
16:00
Stoke City
Huddersfield Town
4
3
21.11.2020 16:00 4 : 3
21.11
16:00
Swansea City
Rotherham United
1
0
21.11.2020 16:00 1 : 0
21.11
16:00
Wycombe Wanderers
Brentford
0
0
21.11.2020 16:00 0 : 0
21.11
21:00
Atletico Madrid
Barcelona
1
0
21.11.2020 21:00 1 : 0
21.11
14:00
Levante
Elche
1
1
21.11.2020 14:00 1 : 1
21.11
18:30
Sevilla
Celta Vigo
4
2
21.11.2020 18:30 4 : 2
21.11
16:15
Villarreal
Real Madrid
1
1
21.11.2020 16:15 1 : 1
21.11
15:30
Bayern
Werder
1
1
21.11.2020 15:30 1 : 1
21.11
15:30
Borussia M'gladbach
Augsburg
1
1
21.11.2020 15:30 1 : 1
21.11
15:30
Hoffenheim
Stuttgart
3
3
21.11.2020 15:30 3 : 3
21.11
18:30
Eintracht Frankfurt
RB Leipzig
1
1
21.11.2020 18:30 1 : 1
21.11
20:30
Hertha BSC
Borussia Dortmund
2
5
21.11.2020 20:30 2 : 5
21.11
15:30
Schalke 04
Wolfsburg
0
2
21.11.2020 15:30 0 : 2
21.11
15:30
Arminia
Bayer 04
1
2
21.11.2020 15:30 1 : 2
21.11
17:00
Brest
Saint-Etienne
4
1
21.11.2020 17:00 4 : 1
21.11
15:00
Crotone
Lazio
0
2
21.11.2020 15:00 0 : 2
21.11
20:45
Juventus
Cagliari
2
0
21.11.2020 20:45 2 : 0
21.11
18:00
Spezia
Atalanta
0
0
21.11.2020 18:00 0 : 0
21.11
14:00
Vo┼żdovac
Novi Pazar
1
1
21.11.2020 14:00 1 : 1
21.11
14:00
Napredak
TSC
2
1
21.11.2020 14:00 2 : 1
TSC
21.11
16:00
Partizan
Proleter
1
0
21.11.2020 16:00 1 : 0
21.11
13:00
In─Ĺija
Radni─Źki (N)
1
0
21.11.2020 13:00 1 : 0
21.11
13:00
RFK Grafi─Źar
Sloga (K)
5
1
21.11.2020 13:00 5 : 1
21.11
13:00
Radni─Źki (P)
┼Żelezni─Źar (P)
0
1
21.11.2020 13:00 0 : 1
21.11
13:00
Borac 1926
Kolubara
1
2
21.11.2020 13:00 1 : 2
21.11
13:00
Zemun
Loznica
1
2
21.11.2020 13:00 1 : 2
21.11
10:00
Radni─Źki (NB)
RFK Grafi─Źar
1
2
21.11.2020 10:00 1 : 2
21.11
13:00
Trayal
Partizan
1
6
21.11.2020 13:00 1 : 6
21.11
10:00
In─Ĺija
Dinamo 1945
5
0
21.11.2020 10:00 5 : 0
21.11
10:00
Petar Pua─Źa
Hajduk 1912
2
2
21.11.2020 10:00 2 : 2
21.11
08:30
Ba─Źka 1901
Radni─Źki 1912
1
3
21.11.2020 08:30 1 : 3
21.11
13:00
Šumadija 1903
BIP
2
0
21.11.2020 13:00 2 : 0
BIP
21.11
13:00
Šabac Sunrise
Sloga (K)
2
1
21.11.2020 13:00 2 : 1
21.11
13:00
Sloboda
Metalac
1
0
21.11.2020 13:00 1 : 0
21.11
12:00
GFK Jagodina
OFK Lugomir
3
0
21.11.2020 12:00 3 : 0
21.11
11:00
OFK Radni─Źki
Jedinstvo (P)
3
1
21.11.2020 11:00 3 : 1
21.11
13:00
Sloga 33
Kara─Ĺor─Ĺe
0
2
21.11.2020 13:00 0 : 2
21.11
13:00
Borac 1932
OPK Rudar 2001
3
5
21.11.2020 13:00 3 : 5
21.11
13:00
Petar Dobrnjac
Sloboda
21.11.2020 13:00 :
21.11
13:00
Smederevo 1924
VGSK
5
1
21.11.2020 13:00 5 : 1
21.11
13:00
Jasenica 2017
Zvi┼żd
21.11.2020 13:00 :
21.11
11:00
Napredak
Mladi radnik 1926
0
2
21.11.2020 11:00 0 : 2
21.11
14:00
Be┼żanija
011
2
0
21.11.2020 14:00 2 : 0
011
21.11
11:00
OFK Beograd
Brodarac
5
1
21.11.2020 11:00 5 : 1
21.11
13:30
Ma─Źva
RFK Grafi─Źar
0
4
21.11.2020 13:30 0 : 4
21.11
13:00
Teleoptik
Radni─Źki (N)
1
1
21.11.2020 13:00 1 : 1
21.11
11:00
Internacional
Kiker
1
3
21.11.2020 11:00 1 : 3
21.11
09:00
Lokomotiva
IMT
1
6
21.11.2020 09:00 1 : 6
IMT
21.11
10:00
Proleter 2006
Index
0
1
21.11.2020 10:00 0 : 1
21.11
12:00
In─Ĺija
Dinamo 1945
2
1
21.11.2020 12:00 2 : 1
21.11
12:00
Petar Pua─Źa
Hajduk 1912
3
0
21.11.2020 12:00 3 : 0
21.11
13:00
Šumadija 1903
Apolon 2018
2
4
21.11.2020 13:00 2 : 4
21.11
14:00
GFK Jagodina
Radni─Źki (N)
4
1
21.11.2020 14:00 4 : 1
21.11
14:00
OFK Radni─Źki
Bor 1919
6
0
21.11.2020 14:00 6 : 0
21.11
14:00
GFK Dubo─Źica
Trayal
2
5
21.11.2020 14:00 2 : 5
21.11
11:00
Dinamo
SFS Borac
3
6
21.11.2020 11:00 3 : 6
21.11
11:00
Radnik
Timok 1919
3
0
21.11.2020 11:00 3 : 0
21.11
09:30
Rakovica
Radni─Źki (R)
4
0
21.11.2020 09:30 4 : 0
21.11
11:00
Jedinstvo
OFK Mladenovac
1
2
21.11.2020 11:00 1 : 2
21.11
00:00
TSK
Petar Pua─Źa
3
0
21.11.2020 00:00
TSK
3 : 0
21.11
00:00
Jedinstvo (R)
Mladost (BJ)
2
3
21.11.2020 00:00 2 : 3
21.11
00:00
Sofeks
Proleter
2
0
21.11.2020 00:00 2 : 0
21.11
00:00
Borac (NS)
Kabel
2
4
21.11.2020 00:00 2 : 4
21.11
10:00
─îukari─Źki
OLE
4
2
21.11.2020 10:00 4 : 2
OLE
21.11
11:00
Teleoptik
OFK Beograd
0
1
21.11.2020 11:00 0 : 1
21.11
10:00
Vo┼żdovac
Sin─Ĺeli─ç
4
0
21.11.2020 10:00 4 : 0
21.11
11:00
IMT
Lokomotiva
2
1
21.11.2020 11:00
IMT
2 : 1
21.11
12:00
Rad
ADA
2
1
21.11.2020 12:00
Rad
2 : 1
ADA
21.11
12:00
BSK Bor─Źa
Brodarac
2
2
21.11.2020 12:00 2 : 2
21.11
13:00
OPK Rudar 1933
Mladi radnik 1926
2
1
21.11.2020 13:00 2 : 1
21.11
13:00
Soko 2015
Plana
0
5
21.11.2020 13:00 0 : 5
21.11
13:00
Sloga 33
Cepelin 026
0
6
21.11.2020 13:00 0 : 6
21.11
13:00
Šumadija (A)
┼Żelezni─Źar (P)
1
1
21.11.2020 13:00 1 : 1
21.11
13:00
RSK
Petli─ç SD 2006
4
0
21.11.2020 13:00
RSK
4 : 0
21.11
10:00
Smederevo 1924
SFU Gornjak
1
0
21.11.2020 10:00 1 : 0
21.11
13:00
─Éerdap
AF Duljaj
0
6
21.11.2020 13:00 0 : 6
21.11
10:00
Podunavac
Mladi radnik 1940
0
2
21.11.2020 10:00 0 : 2
21.11
AF Djoki─ç
Budu─çnost
8
0
21.11.2020 8 : 0
21.11
10:00
Bresje Superior
Jasenica 2017
4
3
21.11.2020 10:00 4 : 3
21.11
Udarnik
Ba─Źinac
5
0
21.11.2020 5 : 0
21.11
11:00
Mladost 1948
Osipaonica
0
12
21.11.2020 11:00 0 : 12
21.11
10:00
Proleter Mihajlovac
Cerovac 2013
4
0
21.11.2020 10:00 4 : 0
21.11
11:00
Sloboda
┼Żelezni─Źar Kusadak
2
3
21.11.2020 11:00 2 : 3
21.11
10:00
Senjak
Zadrugar
5
0
21.11.2020 10:00 5 : 0
21.11
10:00
Omladinac 2014
Ma─Źva 1929
5
0
21.11.2020 10:00 5 : 0
21.11
10:00
Fenix
Drina
1
2
21.11.2020 10:00 1 : 2
21.11
08:30
Teleoptik
Zemun
2
0
21.11.2020 08:30 2 : 0
21.11
16:15
Studentski grad
Jedinstvo
3
0
21.11.2020 16:15 3 : 0
21.11
Real
GFK Jagodina
2
1
21.11.2020 2 : 1
21.11
Timo─Źanin
GFK Dubo─Źica
3
0
21.11.2020 3 : 0
21.11
Šampion 2014
Duel Juniors
1
6
21.11.2020 1 : 6
21.11
Radni─Źki (P)
Lider MGM
1
0
21.11.2020 1 : 0
21.11
OFK Radni─Źki
Napredak
1
2
21.11.2020 1 : 2
21.11
Trayal Knez Lazar
Radni─Źki (N)
1
2
21.11.2020 1 : 2
21.11
SFS Borac
Radnik
4
1
21.11.2020 4 : 1
21.11
Timok 1919
Kopernikus ┼Żelezni─Źar
0
4
21.11.2020 0 : 4
21.11
Radni─Źki (S)
Car Konstantin
1
1
21.11.2020 1 : 1
21.11
12:00
Voša AS
Voja Ga─Źi─ç
3
2
21.11.2020 12:00 3 : 2
21.11
Real Niš
GFK Jagodina
2
0
21.11.2020 2 : 0
21.11
Knja┼żevac
GFK Dubo─Źica
0
3
21.11.2020 0 : 3
21.11
OFK Šampion
Duel Juniors
1
4
21.11.2020 1 : 4
21.11
Radni─Źki (P)
Lider MGM
1
1
21.11.2020 1 : 1
21.11
OFK Radni─Źki
Duel Juniors 2
21.11.2020 :
21.11
Trayal Knez Lazar
Radni─Źki (N)
1
10
21.11.2020 1 : 10
21.11
OFK Para─çin
Radnik
9
3
21.11.2020 9 : 3
21.11
Timok 1919
Kopernikus ┼Żelezni─Źar
0
2
21.11.2020 0 : 2
21.11
Radni─Źki (S)
Radni─Źki Ni┼í 2
1
10
21.11.2020 1 : 10
21.11
10:00
Sport Club 99
OFK Ras
14
4
21.11.2020 10:00 14 : 4
21.11
10:00
Pazar Juniors '01
AF AS Novi Pazar
2
2
21.11.2020 10:00 2 : 2
21.11
10:00
Kosmet
OFK Vlada Dimitrijevi─ç
6
4
21.11.2020 10:00 6 : 4
21.11
10:30
Tutin
Jošanica
0
10
21.11.2020 10:30 0 : 10
21.11
13:00
Jedinstvo 2017
Bane 1931
2
2
21.11.2020 13:00 2 : 2
21.11
10:00
Pazar Juniors B
OFK National
0
2
21.11.2020 10:00 0 : 2
21.11
10:30
AF Popovi─ç
Bane 1931 - 2
1
9
21.11.2020 10:30 1 : 9
21.11
10:00
Pazar Juniors '01
OFK Ras
3
0
21.11.2020 10:00 3 : 0
21.11
10:00
Kosmet
Sport Club 99
0
2
21.11.2020 10:00 0 : 2
21.11
10:30
Tutin
AF AS Novi Pazar
3
19
21.11.2020 10:30 3 : 19
21.11
12:00
Jedinstvo 2017
OFK Vlada Dimitrijevi─ç
3
0
21.11.2020 12:00 3 : 0
21.11
10:00
Pazar Juniors B
Jošanica
0
3
21.11.2020 10:00 0 : 3
21.11
10:30
AF Popovi─ç
Bane 1931
0
3
21.11.2020 10:30 0 : 3
21.11
11:00
Bane 1931 - 2
OFK National
1
2
21.11.2020 11:00 1 : 2
21.11
09:30
POFK Savacium
Mladost
1
0
21.11.2020 09:30 1 : 0
21.11
10:00
Šabac Sunrise 2
Ma─Źva 1
6
1
21.11.2020 10:00 6 : 1

Košarka

21.11
17:00
Split
Mornar
87
95
21.11.2020 17:00 87 : 95
21.11
16:30
Sveti ─Éor─Ĺe
BKK Radni─Źki
70
83
21.11.2020 16:30 70 : 83
21.11
19:00
Srem
I Came To Play
86
79
21.11.2020 19:00 86 : 79
21.11
18:00
Po┼żarevac
Radni─Źki 1950
81
75
21.11.2020 18:00 81 : 75
21.11
18:00
Svilajnac
Jagodina
76
71
21.11.2020 18:00 76 : 71
21.11
13:30
M015
Student BB
75
63
21.11.2020 13:30 75 : 63
21.11
17:00
Zlatar
─îa─Źak 94
69
85
21.11.2020 17:00 69 : 85
21.11
16:00
Sport's World
Basketball Stars
96
54
21.11.2020 16:00 96 : 54
21.11
19:00
Kara─Ĺor─Ĺevo
Proleter
86
77
21.11.2020 19:00 86 : 77
21.11
13:30
OKK Spartak
Senta
78
50
21.11.2020 13:30 78 : 50
21.11
15:00
Neolit
BNS
48
90
21.11.2020 15:00 48 : 90
BNS
21.11
17:30
Apa─Ź
Mix
79
49
21.11.2020 17:30 79 : 49
Mix
21.11
17:00
Trijumf
Hajduk Veljko
66
84
21.11.2020 17:00 66 : 84
21.11
18:00
Zlatibor
Dunav
97
77
21.11.2020 18:00 97 : 77
21.11
19:00
Tamiš
Pirot
71
65
21.11.2020 19:00 71 : 65
21.11
18:00
Vršac
OKK Beograd
91
86
21.11.2020 18:00 91 : 86
21.11
19:00
Cinkarna Celje
Orlovi
82
67
21.11.2020 19:00 82 : 67
21.11
15:30
Kraljevo
SPD Radni─Źki
94
66
21.11.2020 15:30 94 : 66
21.11
16:00
Proleter
Delfin
82
43
21.11.2020 16:00 82 : 43
21.11
18:00
Stara Pazova
Sivac
89
59
21.11.2020 18:00 89 : 59
21.11
15:30
Lim
U┼żice
82
42
21.11.2020 15:30
Lim
82 : 42
21.11
12:30
Marinos
Borac
59
77
21.11.2020 12:30 59 : 77
21.11
15:30
Sloboda
Sloga
73
51
21.11.2020 15:30 73 : 51
21.11
13:30
SPD Radni─Źki
Konstantin
102
66
21.11.2020 13:30 102 : 66

Odbojka

21.11
12:00
Niš 2
Jagodina
1
3
21.11.2020 12:00 1 : 3
21.11
20:00
MOK Topli─Źanin 97
Desetka
3
0
21.11.2020 20:00 3 : 0
21.11
19:00
Hajduk Veljko
Vranje
3
0
21.11.2020 19:00 3 : 0
21.11
19:00
Kara─Ĺor─Ĺe 2
Crnjanski
3
1
21.11.2020 19:00 3 : 1
21.11
16:45
Roda
Fortuna Plus
3
2
21.11.2020 16:45 3 : 2
21.11
16:00
Stra┼żilovo
Hajduk
3
2
21.11.2020 16:00 3 : 2
21.11
12:00
Novi Sad 2
Dunav Voley 2
3
0
21.11.2020 12:00 3 : 0
21.11
16:00
Sloven
Mladost (T)
3
0
21.11.2020 16:00 3 : 0
21.11
19:00
Klek Srbijašume 2
Vrbas
3
0
21.11.2020 19:00 3 : 0
21.11
14:30
Botafogo
Magli─ç 1953
0
3
21.11.2020 14:30 0 : 3
21.11
Radan
Mladost
21.11.2020 :
21.11
Dubo─Źica - 2
MOK Topli─Źanin 97 - 2
21.11.2020 :
21.11
Jablanica
Surdulica
21.11.2020 :
21.11
19:00
Smederevo Carina
VA 014 Bauwesen
3
0
21.11.2020 19:00 3 : 0
21.11
20:00
Novi Sad Maneks
Jedinstvo (SP)
3
0
21.11.2020 20:00 3 : 0
21.11
15:00
Loznica
Be─Źej
0
3
21.11.2020 15:00 0 : 3
21.11
19:00
Sokolica
Tehni─Źar
0
3
21.11.2020 19:00 0 : 3
21.11
11:30
Mladi radnik
Tent 2
0
3
21.11.2020 11:30 0 : 3
21.11
15:30
Bagljaš 023
Futog West
0
3
21.11.2020 15:30 0 : 3
21.11
18:00
Volejbor-Tim
Ozren
3
2
21.11.2020 18:00 3 : 2
21.11
17:00
Timok
Pirot
3
0
21.11.2020 17:00 3 : 0
21.11
14:00
Knja┼żevac 2
Hajduk Veljko
0
3
21.11.2020 14:00 0 : 3
21.11
12:30
Zaje─Źar 2
Viner
3
0
21.11.2020 12:30 3 : 0
21.11
13:00
SK Volej
Volejstars
3
1
21.11.2020 13:00 3 : 1
21.11
20:00
Grbi─ç
Novi Sad 2
0
3
21.11.2020 20:00 0 : 3
21.11
15:30
Merkur
Elan Volej
3
1
21.11.2020 15:30 3 : 1
21.11
18:00
Blok aut
Mladost
3
0
21.11.2020 18:00 3 : 0
21.11
17:00
Dunav Volej
Mladost 1979
0
3
21.11.2020 17:00 0 : 3
21.11
20:00
Dunav
Maks
3
1
21.11.2020 20:00 3 : 1
21.11
14:00
Mladost
Štrand Volej 2
3
1
21.11.2020 14:00 3 : 1
21.11
16:30
Goks IN
Spartak 2
0
3
21.11.2020 16:30 0 : 3
21.11
12:15
Vrbas
Win Volley
3
0
21.11.2020 12:15 3 : 0
21.11
14:00
Apatin
Elbraco Technoland CVS
3
2
21.11.2020 14:00 3 : 2
21.11
19:00
Proleter
Kikinda