XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 485 utakmica za dan
Nedelja, 22 Novembar 2020

Fudbal

22.11.2020 17:30 Vojvodina 0 : 2 Crvena zvezda
22.11.2020 16:00 Zlatibor 1 : 0 OFK Bačka
22.11.2020 13:00 Dinamo 1 : 0 Radnički (SM)
22.11.2020 13:00 Kabel 2 : 2 GFK Jagodina
22.11.2020 13:00 OFK Žarkovo 1 : 0 Trayal
22.11.2020 13:30 Sarajevo 2 : 0 Olimpik
22.11.2020 13:00 Krupa 1 : 1 Velež
22.11.2020 17:00 Široki Brijeg 5 : 0 Radnik
22.11.2020 13:00 Dunav 0 : 4 Radnički 1912
22.11.2020 13:00 Borac 0 : 1 Radnički (Zr)
22.11.2020 13:00 Tisa 0 : 2 Mladost (NS)
22.11.2020 13:00 Jošanica 5 : 0 Šumadija (A)
22.11.2020 13:00 Trepča 1 : 0 Smederevo 1924
22.11.2020 13:00 Sušica 4 : 0 Bane 1931
22.11.2020 13:00 Zvezdara 2 : 0 Teleoptik
22.11.2020 13:00 Jedinstvo 0 : 0 Stepojevac Vaga
22.11.2020 13:00 Studenski grad 0 : 0 Radnički (NB)
22.11.2020 13:00 Vlasina 1 : 0 Župa
22.11.2020 11:00 Car Konstantin 1 : 3 Radan
22.11.2020 11:00 Radnički (S) 2 : 1 Trstenik PPT
22.11.2020 13:00 Radnik 0 : 2 Šumadija 1903
22.11.2020 13:00 Borac 1 : 5 Vodojaža
22.11.2020 11:00 Proleter 2 : 2 OFK Ras
22.11.2020 13:00 Real 5 : 0 Omladinac
22.11.2020 13:00 Apolon 2018 1 : 1 Šumadija (T)
22.11.2020 13:00 Polet 4 : 2 Novi Pazar 1928
22.11.2020 13:00 OFK Napredak 0 : 2 Proleter Mihajlovac
22.11.2020 13:00 Borac 1932 3 : 3 Đerdap
22.11.2020 13:00 Sloboda 2 : 4 Zvižd
22.11.2020 13:00 Pomoravlje 10 : 0 Borac (Ž)
22.11.2020 13:00 Jasenica 2017 1 : 0 Sloga (M)
22.11.2020 13:00 RSK 5 : 2 VGSK
22.11.2020 13:00 OFK Aranđelovac 1979 2 : 2 Morava (VP)
22.11.2020 13:00 Rudar (S) 6 : 2 Petar Dobrnjac
22.11.2020 13:00 Prijevor 0 : 2 Jedinstvo Putevi
22.11.2020 13:00 Polet (T) 2 : 1 Crnokosa
22.11.2020 11:00 Rampa 0 : 5 Sloga (BB)
22.11.2020 13:00 Sloboda (Č) 2 : 0 Zlatar
22.11.2020 13:00 Omladinac 3 : 2 Polet (Lj)
22.11.2020 13:00 Zadrugar 0 : 0 Rubribreza
22.11.2020 13:30 Borac (L) 3 : 1 Radnički Stobex
22.11.2020 13:00 Sloga (B) 1 : 0 Radnički (V)
22.11.2020 13:00 Spartak 1924 0 : 3 Mladost (DD)
22.11.2020 13:00 Mladost (P) 0 : 1 Rađevac
22.11.2020 13:00 Vrelo Sport 1 : 0 Ribnica
22.11.2020 13:00 Vojvodina (BG) 6 : 0 OFK Vrbas
22.11.2020 13:00 Tavankut 1 : 0 Bačka (P)
22.11.2020 13:00 Mladost (BP) 1 : 0 Krila Krajine
22.11.2020 13:00 Mladost 3 : 2 Proleter
22.11.2020 13:00 Borac 3 : 2 Jedinstvo (V)
22.11.2020 13:00 Banat 1 : 1 Sloga
22.11.2020 13:00 Crvena zvezda 3 : 2 Begej
22.11.2020 13:00 ŽAK 0 : 2 Radnički (K)
22.11.2020 13:00 Podunavac 2 : 1 Podrinje
22.11.2020 13:00 Jugović 0 : 3 Index
22.11.2020 13:00 Sloboda 0 : 2 Jedinstvo
22.11.2020 13:00 Jadran 0 : 1 Sloga (T)
22.11.2020 13:00 Budućnost 1 : 2 Hajduk
22.11.2020 13:00 Moravac 2015 1 : 0 Levač
22.11.2020 13:00 Bošnjane 1 : 2 OFK Lugomir
22.11.2020 13:00 Temnić 1924 0 : 0 Jedinstvo 1936
22.11.2020 13:00 Jedinstvo (M) 0 : 1 Sloga (D)
22.11.2020 13:00 Jastrebac 2 : 2 Kušiljevo
22.11.2020 13:00 Rajko Mitić 7 : 0 Lužnica
22.11.2020 13:00 Hajduk Veljko 2 : 0 Branik
22.11.2020 13:00 OFK Slatina 3 : 2 OFK Knjaz
22.11.2020 11:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 OFK 019
22.11.2020 13:00 Jedinstvo (GM) 2 : 0 Naša krila 1936
22.11.2020 13:00 Bukovik 3 : 1 Orljane
22.11.2020 13:00 Rudar 1 : 2 Zemljoradnik
22.11.2020 13:00 Pukovac 2 : 0 OFK Niš
22.11.2020 13:00 Naisus 1977 0 : 7 OFK Brzi Brod
22.11.2020 13:00 Moravica 1 : 8 Malošište
22.11.2020 13:00 OFK Kosanica 4 : 2 Gracko
22.11.2020 13:00 Alakince 2 : 0 Jedinstvo (GS)
22.11.2020 13:00 Žitorađa 1 : 1 Jablanica
22.11.2020 13:00 Jedinstvo (G) 1 : 1 Nebeski Andjeli
22.11.2020 10:00 Borac (L) 4 : 2 Komgrap
22.11.2020 13:00 Srem 1 : 1 Turbina
22.11.2020 13:00 Poštar Zvezdara 4 : 1 Vrčin
22.11.2020 13:00 Kosmaj 1 : 1 Posavina
22.11.2020 10:00 Torlak 5 : 2 Šumadija
22.11.2020 13:00 BSK 1926 2 : 2 Budućnost (Z)
22.11.2020 13:00 Mladost (C) 2 : 1 Dunav
22.11.2020 13:00 Mačkovac 2 : 2 Gornji Stepoš
22.11.2020 13:00 Sloga (Ć) 1 : 0 Sloga (L)
22.11.2020 13:00 Donji Kopaonik 2 : 1 Sloga (D)
22.11.2020 13:00 Kupci 3 : 1 Čitluk
22.11.2020 13:00 Gradina 0 : 3 Vinogradar
22.11.2020 13:00 Trudbenik 4 : 1 Mladost (DK)
22.11.2020 13:00 FUD 2 : 0 13. April
22.11.2020 13:00 Sebečevac 4 : 0 Žabare
22.11.2020 13:00 Hajduk (B) 4 : 3 Sremac
22.11.2020 13:00 Ljukovo 7 : 0 Borac (K)
22.11.2020 13:00 Hajduk (V) 3 : 3 LSK
22.11.2020 13:00 Borac (M) 3 : 2 Partizan
22.11.2020 13:00 PSK 0 : 2 Radnički
22.11.2020 13:00 Mitros 1 : 1 Sloga
22.11.2020 13:00 Stari Tamiš 0 : 0 Jugoslavija
22.11.2020 13:00 Sloga (BNS) 3 : 1 BAK
22.11.2020 13:00 Potporanj 0 : 3 Budućnost (A)
22.11.2020 13:00 Polet (Id) 2 : 1 Dolina
22.11.2020 13:00 Partizan (G) 1 : 2 Strela
22.11.2020 13:00 Spartak 1911 3 : 0 Radnički (B)
22.11.2020 13:00 Banat (I) 0 : 2 Crvena zvezda
22.11.2020 13:00 Stanišić 1920 4 : 1 ŽAK
22.11.2020 13:00 Radnički 1918 6 : 0 Zadrugar
22.11.2020 13:00 BSK 1 : 0 Budućnost (P)
22.11.2020 13:00 Budućnost (M) 2 : 0 Borac 46
22.11.2020 13:00 Slavija 4 : 2 Rusin
22.11.2020 13:00 Kulpin 3 : 0 Omladinac
22.11.2020 13:00 Maglić 0 : 4 Borac (BG)
22.11.2020 13:00 Obilić 7 : 3 Radnički 1905
22.11.2020 13:00 Preporod 3 : 0 Proleter (RS)
22.11.2020 13:00 Eđšeg 0 : 1 Đurđin
22.11.2020 13:00 Proleter (Nj) 0 : 5 Senta
22.11.2020 13:00 Iskra 2 : 2 Sutjeska
22.11.2020 13:00 Sloga 6 : 1 AFK
22.11.2020 13:00 2. Oktobar 1 : 1 MSK
22.11.2020 13:00 Vojvodina (NM) 0 : 0 Mladost (BD)
22.11.2020 13:00 Borac 5 : 2 Delija
22.11.2020 13:00 Tamiš 1 : 0 OFK Klek
22.11.2020 13:00 Polet 5 : 1 Rusanda
22.11.2020 13:00 Radnički 1911 1 : 1 Crvena zvezda
22.11.2020 13:00 Vojvodina (B) 4 : 2 Potisje
22.11.2020 Podunavac 2 : 0 Polet
22.11.2020 Crvena zvezda 1 : 0 Cerovac 2013
22.11.2020 Sloga (L) 3 : 2 Pobeda
22.11.2020 Mladi radnik 1940 1 : 0 Budućnost
22.11.2020 Mladi borac 2 : 0 Obilić
22.11.2020 Bačinac 3 : 0 Radnik (SP)
22.11.2020 Osipaonica 0 : 3 SASK
22.11.2020 Bresje Superior 1 : 4 Železničar Kusadak
22.11.2020 13:00 Partizan (BB) 1 : 1 Sloga (Z)
22.11.2020 13:00 Vinča 1 : 2 Lokomotiva
22.11.2020 13:00 Grizli ML 4 : 1 Marjan (K)
22.11.2020 13:00 Partizan 1945 3 : 5 Plaskovac
22.11.2020 13:00 Šumadinac 1913 6 : 0 ŽSK
22.11.2020 13:00 BSK 4 : 2 Omladinac
22.11.2020 13:00 Banja 1957 4 : 1 Jasenica (B)
22.11.2020 13:00 Balkan Mirijevo 3 : 0 Sinđelić 2012
22.11.2020 13:00 Posavac Tišma 3 : 4 DIF
22.11.2020 13:00 Heroj Polet 2 : 1 Rakovica
22.11.2020 13:00 Umka 0 : 1 Borac (O)
22.11.2020 13:00 PKB Kovilovo 2 : 4 PKB (PS)
22.11.2020 13:00 011 0 : 3 Hajduk
22.11.2020 13:00 Šumadinac 0 : 1 Institut
22.11.2020 13:00 Borac (P) 1 : 1 Postar 1930
22.11.2020 13:00 OFK Budućnost 4 : 1 Mladi borac
22.11.2020 13:00 OFK Zabrežje 0 : 0 Barajevo
22.11.2020 13:00 OFK Borac 2 : 2 Mladost
22.11.2020 13:00 Zvezda 3 : 1 Duboko
22.11.2020 13:00 Jedinstvo 2 : 3 Lisović 1977
22.11.2020 13:00 Omladinac 3 : 2 Rojkovac
22.11.2020 13:00 Strelac 6 : 0 Polet
22.11.2020 13:00 Vranić 2 : 1 Radnički
22.11.2020 13:00 Petrovaradin 2 : 0 Titel
22.11.2020 13:00 Bačka 1923 2 : 0 Fruškogorski partizan
22.11.2020 13:00 Tatra 1 : 1 OFK Sirig
22.11.2020 13:00 Bačka (B) 1 : 4 Slavija
22.11.2020 13:00 Hajduk 0 : 15 Veternik
22.11.2020 13:00 Jedinstvo 5 : 0 Šajkaš 1908
22.11.2020 13:00 Susek 0 : 5 TSK
22.11.2020 11:00 Ključ 2 : 1 Šarbanovac
22.11.2020 13:00 Mladost 0 : 3 Urovica
22.11.2020 13:00 Brestovac 2 : 4 Nemetali
22.11.2020 13:00 Polet 2 : 1 Zlot
22.11.2020 13:00 Jedinstvo 2 : 2 Maršić
22.11.2020 13:00 Sloga Lužnice 2016 0 : 3 Kolonija
22.11.2020 13:00 Zastava : Šumadija 1934
22.11.2020 13:00 Šumadinac KG 0 : 1 OFK Bagremar
22.11.2020 13:00 Pobeda 1926 5 : 0 21. oktobar
22.11.2020 13:00 Srbija 1 : 1 Mladost (P)
22.11.2020 13:00 Slavija 1 : 3 Sloboda (G)
22.11.2020 13:00 Borac (K) 2 : 1 Napredak 1936
22.11.2020 13:00 Rudar (Kr) 2 : 1 Mlava (ML)
22.11.2020 13:00 Mladost (B) 2 : 1 Sloga (L)
22.11.2020 13:00 Obilić 2 : 0 Integral
22.11.2020 13:00 Vihor 1 : 3 Rudar 2001
22.11.2020 13:00 Manastirica 0 : 4 Omladinac (Š)
22.11.2020 13:00 Budućnost (V) 2 : 1 Železničar
22.11.2020 13:00 Radnički 1924 1 : 1 Doljevac
22.11.2020 13:00 Rasovača 1 : 2 Radnički 1947
22.11.2020 13:00 Jastrebac 0 : 1 Moravac
22.11.2020 13:00 Pobeda 2 : 2 Baličevac
22.11.2020 13:00 Elid 3 : 0 Rudar
22.11.2020 13:00 Moravac 0 : 2 Taskovići
22.11.2020 13:00 Budućnost 7 : 0 Jovo Kursula
22.11.2020 13:30 Gruža 0 : 3 Mladi radnik 1925
22.11.2020 13:00 Ibar 0 : 1 Mataruge
22.11.2020 13:00 Ribnica 7 : 0 Popovići Vrnjci
22.11.2020 13:00 Kraljevo Hajduk 2 : 4 Tavnik
22.11.2020 13:00 Napredak 1 : 0 Jedinstvo 2017
22.11.2020 13:30 OFK Bratstvo 0 : 6 Sloga
22.11.2020 13:30 Orlovi 2 : 0 Rudar
22.11.2020 13:30 Partizan 4 : 3 Javor
22.11.2020 13:30 Kolare 0 : 2 Budućnost (Đ)
22.11.2020 13:30 Morava (R) 1 : 1 Mladost (K)
22.11.2020 13:30 Budućnost (M) 4 : 0 Resavac
22.11.2020 13:00 Dimitrije Tucović 1 : 0 Radnik
22.11.2020 13:00 Tvrdojevac 5 : 1 Iskra
22.11.2020 13:00 Pambukovica 0 : 2 ZSK
22.11.2020 13:00 Karađorđe 4 : 1 Sloga (KR)
22.11.2020 10:00 Vidojevica 4 : 4 Podrinje
22.11.2020 13:00 Cer (JL) 4 : 1 Jedinstvo
22.11.2020 13:00 Mladi borac 0 : 1 Cer (PE)
22.11.2020 13:00 Sloga (LŠ) 5 : 3 Gučevo 1929
22.11.2020 13:00 Majur 3 : 3 Rudar
22.11.2020 13:00 Duško 0 : 2 Mladost
22.11.2020 13:00 Drina 3 : 1 Milan Orlić
22.11.2020 13:00 Pavlovac 2 : 0 Levosoje
22.11.2020 13:00 Vihor 2 : 3 Lugina
22.11.2020 13:00 FSU Južna pruga 4 : 2 Mladost (S)
22.11.2020 13:00 Mineralac 8 : 3 Mladost (B)
22.11.2020 13:00 Čelik 3 : 2 BSK Bujanovac
22.11.2020 15:00 Kamenorezac 76 2 : 2 Omladinac (U)
22.11.2020 13:00 Dunav 0 : 0 ČSK
22.11.2020 13:00 Mladost 2 : 3 Radnički
22.11.2020 13:00 Sremac 2 : 0 Hrtkovci
22.11.2020 13:00 Kameni 2 : 1 Šumar
22.11.2020 13:00 Napredak 2 : 1 Srem
22.11.2020 13:00 Fruškogorac 1 : 0 Jedinstvo
22.11.2020 13:00 Polet 2 : 1 Krušedol
22.11.2020 13:00 Graničar (K) 2 : 2 Graničar 1924
22.11.2020 13:00 Sremac (J) 0 : 3 Fruška Gora
22.11.2020 13:00 Sremac (B) 3 : 0 Trgovački
22.11.2020 13:00 Fruškogorac 5 : 0 Sloboda
22.11.2020 13:00 Zmaj 8 : 2 Sloga
22.11.2020 13:00 OFK Zeka Buljubaša 3 : 2 Obilić 1993
22.11.2020 13:00 Jedinstvo 0 : 0 OFK Bikić
22.11.2020 13:00 Jednota 0 : 6 Erdevik 2017
22.11.2020 13:00 Napredak (MK) 2 : 1 Čestin
22.11.2020 13:00 Šumadija (S) 1 : 4 Feniks
22.11.2020 17:30 Pek 1 : 5 Žitkovica
22.11.2020 13:00 Pionir 2 : 0 Sveti Stefan
22.11.2020 13:00 Mineral 2015 2 : 1 Progorelica
22.11.2020 11:00 Miločajac 2 : 1 Sloga Obrva
22.11.2020 13:00 Borac (A) 3 : 2 Mladost 1981
22.11.2020 13:00 Braća Vuković 3 : 2 Jedinstvo (G)
22.11.2020 13:00 Borac (V) 3 : 1 Bogutovačka Banja
22.11.2020 13:00 Mladost 1925 3 : 2 Stubal
22.11.2020 13:00 Zvezda 2 : 1 Lazac
22.11.2020 13:30 Mladost (T) 2 : 1 Mladost (G)
22.11.2020 13:30 Jedinstvo 0 : 3 Mladost (D)
22.11.2020 13:30 Osaonica 3 : 2 Mladi borac
22.11.2020 13:30 Crni Vrh 3 : 2 Kupinovac
22.11.2020 13:30 Partizan 3 : 3 GFK Tabane
22.11.2020 13:30 OFK Blagotin 2 : 7 Šantarovac
22.11.2020 13:00 Kolubara 0 : 2 Mladost
22.11.2020 11:00 Omladinac 2 : 3 Zvizdar
22.11.2020 11:00 Proleter 1 : 1 Čučuge
22.11.2020 13:00 OFK Stublenica 2 : 4 Rudar
22.11.2020 13:00 Šarbane 2 : 1 Kalenić
22.11.2020 13:00 Polet (T) 3 : 2 Crvena Jabuka
22.11.2020 13:00 Polet (DL) 0 : 0 Joševa
22.11.2020 11:00 Stari drugari 2 : 1 Toplica
22.11.2020 11:00 Dračić 2018 1 : 2 Lukavac
22.11.2020 11:00 Komanice 3 : 0 Mali korak
22.11.2020 11:00 Jadar 2013 0 : 5 Tešnjar
22.11.2020 11:00 Rakac Stave : Mladost (L)
22.11.2020 11:00 Polet 2 : 0 Junior Novo Naselje
22.11.2020 11:00 Milenko Pavlović 1 : 3 Žabari
22.11.2020 11:00 Popadić 3 : 1 Rajac
22.11.2020 13:00 Radnički 1 : 0 Šipurske livade
22.11.2020 13:00 Cerić 1 : 5 Petrovac 74
22.11.2020 13:00 Jevremovac 2 : 3 Mrovska
22.11.2020 13:00 PSK 0 : 2 Dobrava
22.11.2020 13:00 Pričinović 4 : 3 Vojvoda Stepa Stepanović
22.11.2020 13:00 OFK Jelen 5 : 0 OFK Varna
22.11.2020 13:00 Trešnjevka 3 : 1 Vlašić
22.11.2020 13:00 OFK Letnjikovac 1983 4 : 3 Rankovac
22.11.2020 13:00 Velika Reka 1 : 3 7. Juli
22.11.2020 13:00 Jelav 1 : 0 Mladost
22.11.2020 13:00 Jadar 1961 3 : 2 TE Gučevo
22.11.2020 13:00 Prva Iskra 2 : 0 Antimon
22.11.2020 13:00 Hajduk 1 : 1 Borac
22.11.2020 13:00 Jedinstvo (ZA) 1 : 0 Azbukovica
22.11.2020 13:00 Mladost 3 : 0 Omladinac 2013 (SL)
22.11.2020 13:00 Lipolist 4 : 1 Omladinac (BO)
22.11.2020 13:00 Napredak 3 : 1 Torpedo 1924
22.11.2020 13:00 Petlovača 2 : 2 Budućnost (DO)
22.11.2020 13:00 Budućnost (ZM) 8 : 0 Premijer
22.11.2020 13:00 Zadrugar Milkivit 2 : 3 Partizan
22.11.2020 13:00 Gorki 2 : 1 Milicionar
22.11.2020 13:00 Sloboda 3 : 1 Šabac Sunrise
22.11.2020 10:00 Sloga 1980 2 : 2 Arbanasce
22.11.2020 13:00 Jastrebac 1979 6 : 1 Lepaja 2018
22.11.2020 13:00 Globoder 0 : 0 Naupare
22.11.2020 13:00 Bukovica 0 : 2 Polet
22.11.2020 11:00 Mudrakovac 3 : 1 Gaglovo
22.11.2020 11:00 Modrica 2 : 2 Makrešane
22.11.2020 13:00 Parunovac 1 : 0 Pepeljevac 1947
22.11.2020 13:00 Rasina 7 : 4 Čarapan
22.11.2020 11:00 Biljanovac 1 : 0 Stara Čaršija
22.11.2020 13:00 Magnohrom 1 : 0 Šumadija
22.11.2020 11:00 Omladinac 3 : 0 Koštam Polje
22.11.2020 10:00 Partizan 0 : 3 Studen Vitez
22.11.2020 13:30 Vinogradar 3 : 3 Mladi radnik
22.11.2020 13:00 Arsenal 3 : 2 Jedinstvo
22.11.2020 13:00 Kom 0 : 2 Igalo
22.11.2020 13:00 Grbalj 1 : 0 Ibar
22.11.2020 13:00 Berane 1 : 1 Drezga
22.11.2020 13:00 Bokelj 0 : 0 Mornar
22.11.2020 17:00 Angers SCO 0 : 1 Olympique Lyonnais
22.11.2020 15:00 Dijon 0 : 1 Lens
22.11.2020 21:00 Lille 4 : 0 Lorient
22.11.2020 15:00 Montpellier 4 : 3 Strasbourg
22.11.2020 13:00 Nantes 1 : 1 Metz
22.11.2020 15:00 Reims 0 : 1 Nîmes
22.11.2020 15:30 Freiburg 1 : 3 Mainz 05
22.11.2020 18:00 Köln 1 : 2 Union Berlin
22.11.2020 13:00 Fulham 2 : 3 Everton
22.11.2020 17:30 Leeds United 0 : 0 Arsenal
22.11.2020 20:15 Liverpool 3 : 0 Leicester City
22.11.2020 15:00 Sheffield United 0 : 1 West Ham United
22.11.2020 21:00 Deportivo Alavés 2 : 2 Valencia
22.11.2020 14:00 Eibar 0 : 0 Getafe
22.11.2020 16:15 Cádiz 0 : 1 Real Sociedad
22.11.2020 18:30 Granada 1 : 3 Real Valladolid
22.11.2020 12:30 Fiorentina 0 : 1 Benevento
22.11.2020 15:00 Internazionale 4 : 2 Torino
22.11.2020 20:45 Napoli 1 : 3 Milan
22.11.2020 15:00 Roma 3 : 0 Parma
22.11.2020 15:00 Sampdoria 1 : 2 Bologna
22.11.2020 18:00 Udinese 1 : 0 Genoa
22.11.2020 15:00 Hellas Verona 0 : 2 Sassuolo
22.11.2020 13:00 Slatke male : Borac
22.11.2020 13:00 Spartak ŽK 1 : 2 Crvena zvezda
22.11.2020 11:00 Mladost (L) 3 : 1 Čukarički
22.11.2020 13:00 IMT 4 : 0 Radnički (N)
22.11.2020 12:30 Rad 2 : 0 Radnički 1923
22.11.2020 13:00 Voždovac 1 : 1 Vojvodina
22.11.2020 13:00 Internacional 0 : 1 OFK Beograd
22.11.2020 11:00 RFK Novi Sad 1921 0 : 3 Brodarac
22.11.2020 10:00 Podrinje 3 : 2 Radnički (NP)
22.11.2020 10:00 Radnički (Zr) 1 : 1 Železničar
22.11.2020 10:00 Omladinac 0 : 2 Vojvodina
22.11.2020 13:00 Borac 1926 5 : 0 Morava (VP)
22.11.2020 13:00 Sloga (P) 5 : 1 Šumadija (A)
22.11.2020 13:00 Loznica 1 : 0 Budućnost Krušik 2014
22.11.2020 13:00 Javor Matis 4 : 3 GFK Sloboda
22.11.2020 13:00 Radnički (V) 3 : 0 Novi Pazar
22.11.2020 13:00 Jedinstvo (Ub) 0 : 2 Mačva
22.11.2020 10:00 Bor 1919 3 : 2 GFK Dubočica
22.11.2020 10:00 OFK Topličanin 2 : 4 Radnik
22.11.2020 13:00 OFK Sinđelić 3 : 0 Trstenik PPT
22.11.2020 12:00 Timok 1919 5 : 1 Radnički (S)
22.11.2020 10:00 Radnički (NB) 3 : 1 DIF
22.11.2020 10:00 Sinđelić 0 : 0 Železnik 1930
22.11.2020 12:00 BSK 1925 1 : 3 Studentski Grad
22.11.2020 14:00 Torlak 3 : 1 Zvezdara
22.11.2020 09:00 IMT 1 : 2 Rad
22.11.2020 11:00 Spartak ŽK 1 : 3 Crvena zvezda
22.11.2020 13:00 Mladost (L) 1 : 2 Čukarički
22.11.2020 10:00 Rad 0 : 2 Zemun
22.11.2020 11:00 OFK Vršac 0 : 5 Vojvodina
22.11.2020 13:30 Real Niš 1 : 3 Partizan
22.11.2020 11:00 Apolon 4 0 : 2 Brodarac
22.11.2020 15:00 Sinđelić 6 : 1 Studenski grad
22.11.2020 12:00 Podrinje 2 : 1 Radnički (NP)
22.11.2020 12:00 Radnički (Zr) 1 : 0 Železničar
22.11.2020 12:00 Omladinac 0 : 14 Vojvodina
22.11.2020 13:00 Borac 1926 9 : 0 Smederevo 1924
22.11.2020 13:00 Radnički 1923 4 : 1 Mladi radnik 1926
22.11.2020 13:00 Sloga (P) 2 : 0 Šumadija (A)
22.11.2020 13:00 Loznica 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
22.11.2020 13:00 Javor Matis 2 : 3 GFK Sloboda
22.11.2020 13:00 Radnički (V) 1 : 3 Novi Pazar
22.11.2020 13:00 Jedinstvo (Ub) 1 : 0 Savacijum
22.11.2020 13:00 OPK Rudar 1933 : Metalac
22.11.2020 11:00 Timočanin 5 : 2 Radnički (P)
22.11.2020 10:00 OFK Sinđelić 1 : 1 Vlasina
22.11.2020 12:00 Palilulac 3 : 1 Zvezdara
22.11.2020 10:00 RFK Grafičar 2 : 0 Balkan
22.11.2020 10:00 BASK 3 : 1 Prva Iskra
22.11.2020 Internacional : 011
22.11.2020 10:00 Radnički 2 : 1 Jedinstvo
22.11.2020 11:00 Mladost 4 : 1 Rađevac
22.11.2020 10:00 Budućnost-Krušik 2014 1 : 0 Mačva
22.11.2020 10:00 Šabac Sunrise 3 : 2 Loznica
22.11.2020 09:30 Brodarac 1 : 3 Crvena zvezda
22.11.2020 15:30 011 7 : 0 Kolubara
22.11.2020 10:00 BSK 1925 2 : 2 BSK
22.11.2020 13:30 OLE 1 : 0 Sinđelić
22.11.2020 12:15 Lokomotiva 2 : 5 Rakovica
22.11.2020 09:00 OFK Beograd 3 : 0 Hajduk
22.11.2020 11:00 Moskva 2 : 2 Stajićevo 2017
22.11.2020 10:00 Spartak : TSC
22.11.2020 12:00 Spartak d.o.o. 4 : 0 Lehel 2019
22.11.2020 13:00 Polet : Banat
22.11.2020 12:00 Bačka : Nova Kolonija
22.11.2020 10:00 Tika taka 3 : 5 OFK Atletiko
22.11.2020 10:00 Fenix 2 1 : 0 POFK Čivija
22.11.2020 10:00 Mačva 2 1 : 2 Šabac Sunrise 1
22.11.2020 10:00 Mačva 1929 0 : 8 Fenix 1
22.11.2020 14:00 OFK Žarkovo 3 : 1 Zemun

Košarka

22.11.2020 17:00 Budućnost VOLI 87 : 68 Cibona
22.11.2020 19:00 Cedevita Olimpija 103 : 92 Igokea
22.11.2020 16:30 Niš 71 : 66 Mladost Vesna
22.11.2020 15:00 Radnik 83 : 69 Rudar 1903
22.11.2020 17:00 Omladinac : Futog
22.11.2020 18:00 Ivanjica 83 : 68 Loznica
22.11.2020 16:00 Priboj 110 : 64 Crnokosa
22.11.2020 17:00 Osečina 76 : 69 Mladost 2014
22.11.2020 13:00 Jastreb 68 : 65 Hisar
22.11.2020 18:30 Ratnici 101 : 70 Knjaževac
22.11.2020 18:30 Radan 46 : 41 Kuršumlija
22.11.2020 15:00 Bagljaš 77 : 57 Roling
22.11.2020 17:00 Akademik 76 : 62 Beočin
22.11.2020 19:00 Petrovgrad 87 : 99 Srbobran
22.11.2020 18:00 Jadran 94 : 59 Ru koš
22.11.2020 16:00 Šumadija 2017 102 : 82 Sloga (PM)
22.11.2020 19:00 Art Basket : Vojvodina 021
22.11.2020 16:00 Karaburma 87 : 50 Ljubovija
22.11.2020 17:30 Srem : Vršac
22.11.2020 16:30 Ras 105 : 58 Karađorđevo
22.11.2020 17:00 Trstenik 74 : 64 Smederevo
22.11.2020 15:30 Star 63 : 77 Sloboda
22.11.2020 14:00 Borac 74 : 77 Partizan NIS
22.11.2020 12:00 Novosadska ŽKA 39 : 102 Crvena zvezda Kombank
22.11.2020 13:30 Partizan 1953 50 : 60 Kraljevo

Odbojka

22.11.2020 17:00 Toplički Vitezovi 3 : 2 Užice
22.11.2020 14:30 Gračac 3 : 1 FAP Livnica
22.11.2020 15:00 Morava 3 : 0 Pirot
22.11.2020 14:00 Mladi radnik 2 3 : 1 As
22.11.2020 19:00 Rudar 3 : 1 Sloga 2015
22.11.2020 15:00 Kikinda 3 : 2 Dunav Volley
22.11.2020 18:00 Partizan 3 : 0 Mladost (BP)
22.11.2020 12:00 Roda 1 : 3 Novi Sad
22.11.2020 12:00 Stampedo 3 : 0 Topličanin
22.11.2020 17:00 Pusta Reka 0 : 3 Knjaževac
22.11.2020 18:30 Milenijum 1 : 3 Leskovac 98
22.11.2020 16:00 Tara 1 : 3 Raška
22.11.2020 14:30 Mokra Gora 3 : 1 Tehničar
22.11.2020 15:45 Sloboda S 2 : 3 Lotus
22.11.2020 17:30 Sokolica 0 : 3 Napredak 037
22.11.2020 15:00 Smeč SV 1 : 3 Šumadija
22.11.2020 14:00 Srbijanka 014 - 2 1 : 3 Lucky Star
22.11.2020 17:00 Štrand Volej 1 : 3 NS Volej Team
22.11.2020 17:00 Srem 2 1 : 3 Odbojka 013

Rukomet

22.11.2020 18:00 Proleter 27 : 34 Dinamo
22.11.2020 17:00 Crvena zvezda 30 : 26 Železničar 1949
22.11.2020 19:00 Ub 21 : 41 Jugović
22.11.2020 19:00 Sinđelić 28 : 27 Rakovica
22.11.2020 12:00 Metalac 23 : 23 Loznica
22.11.2020 15:00 Crvena zvezda 2 29 : 34 Partizan 2
22.11.2020 20:00 Borsko jezero 24 : 33 ORK Bor
22.11.2020 19:00 Aleksinac 38 : 25 Pirot
22.11.2020 17:30 Nišava 29 : 26 BSK Heba
22.11.2020 16:00 Smederevo 2 25 : 30 Lokomotiva
22.11.2020 19:00 Jedinstvo 1974 39 : 25 Rudar 2
22.11.2020 18:00 Mladi radnik 40 : 30 Palanka
22.11.2020 18:30 Osipaonica 28 : 46 Karađorđe
22.11.2020 16:00 Sloga 29 : 33 Mladost
22.11.2020 19:00 Dalmatinac 27 : 27 Radnički
22.11.2020 19:00 Mladost 42 : 41 Budućnost
22.11.2020 11:00 Gučevo 23 : 29 RK SC Voždovac 2012 - 2
22.11.2020 19:00 Grafičar 28 : 27 Sivac 69/2
22.11.2020 14:30 Srem (SM) 38 : 32 Jugović 2
22.11.2020 18:30 Sloga 20 : 40 Kikinda
22.11.2020 19:30 Petrovaradin 45 : 16 Žitorađa
22.11.2020 15:30 Loznica grad 44 : 34 ORK Loznica
22.11.2020 11:30 Morava 27 : 21 Aleksinac
22.11.2020 18:00 Hajduk Veljko 19 : 21 Naisa 2
22.11.2020 17:00 Remesiana 28 : 23 Rtanj
22.11.2020 19:00 Đerdap 23 : 30 Osice
22.11.2020 18:00 Jagodina 2 29 : 19 Požarevac
22.11.2020 13:00 Udarnik 19 : 22 Mladi radnik - 2
22.11.2020 14:00 Prijepolje 26 : 16 Pazar 2003
22.11.2020 18:00 Jabuka 28 : 18 Krule
22.11.2020 16:00 Apatin 19 : 23 Naftagas

Vaterpolo

22.11.2020 17:30 Stari Grad 10 : 16 Partizan
22.11.2020 10:30 Beograd 10 : 9 Rasina
22.11.2020 19:00 Goč 7 : 12 Sava
22.11.2020 19:15 Vračar 11 : 6 ŽAK

Futsal

22.11.2020 19:00 Nova Pazova 5 : 4 Zemun Samo pravo
22.11.2020 18:00 Novi Pazar 2 : 1 Vinter sport
22.11.2020 19:30 Loznica Grad 2018 0 : 0 Palež
22.11.2020 19:00 Leskovac 2 : 1 Banjica
22.11.2020 20:00 Kragujevac Wild Boars : Raška
22.11.2020 19:00 ŽAK Junior 6 : 5 Leteći Bajmočani
22.11.2020 14:20 Futsal Bjankoneri 5 : 4 Gročanski
22.11.2020 16:15 Intelektualac 4 : 4 Oftal - C
22.11.2020 19:30 BSK 5 : 0 Radnički 2010
22.11.2020 19:30 Zenon 4 : 6 Bajina Bašta