XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
223 utakmica za dan Subota, 28 Novembar 2020


Fudbal

28.11
13:00
Mladost (NS)
1. Maj Ruma
2
0
28.11.2020 13:00 2 : 0
28.11
13:00
Feniks 1995
Tisa
4
1
28.11.2020 13:00 4 : 1
28.11
13:00
Radni─Źki (Zr)
Dinamo 1945
2
1
28.11.2020 13:00 2 : 1
28.11
13:00
Be─Źej 1918
Borac
2
1
28.11.2020 13:00 2 : 1
28.11
13:00
Radni─Źki 1912
Sloga (─î)
5
2
28.11.2020 13:00 5 : 2
28.11
13:00
Kozara
Dunav
6
1
28.11.2020 13:00 6 : 1
28.11
13:00
OFK Stari Grad
Ba─Źka 1901
3
0
28.11.2020 13:00 3 : 0
28.11
13:00
Omladinac
OFK Vršac
1
1
28.11.2020 13:00 1 : 1
28.11
13:00
Stepojevac Vaga
Mladenovac
2
1
28.11.2020 13:00 2 : 1
28.11
13:00
OFK Beograd
GSP Polet Dor─çol
3
1
28.11.2020 13:00 3 : 1
28.11
11:00
Teleoptik
TEK Sloga
6
0
28.11.2020 11:00 6 : 0
28.11
13:00
BSK Bor─Źa
Zvezdara
1
1
28.11.2020 13:00 1 : 1
28.11
13:00
Timok 1919
Vlasina
2
0
28.11.2020 13:00 2 : 0
28.11
13:00
Morava (VP)
Rudar (S)
3
1
28.11.2020 13:00 3 : 1
28.11
13:00
VGSK
OFK Aran─Ĺelovac 1979
2
0
28.11.2020 13:00 2 : 0
28.11
13:00
Zvi┼żd
Pomoravlje
1
1
28.11.2020 13:00 1 : 1
28.11
13:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Sloboda
7
2
28.11.2020 13:00 7 : 2
28.11
13:00
Sloga (B)
─Éerdap
3
1
28.11.2020 13:00 3 : 1
28.11
13:00
Krila Krajine
Obili─ç
2
1
28.11.2020 13:00 2 : 1
28.11
13:00
Njegoš
Tekstilac
1
0
28.11.2020 13:00 1 : 0
28.11
13:00
Bajša
─îSK Pivara
4
1
28.11.2020 13:00 4 : 1
28.11
13:00
Vojvodina (T)
Radni─Źki (S)
0
1
28.11.2020 13:00 0 : 1
28.11
13:00
OFK Vrbas
Srbobran
0
2
28.11.2020 13:00 0 : 2
28.11
13:00
Crvenka
Vojvodina (BG)
0
5
28.11.2020 13:00 0 : 5
28.11
13:00
Begej
┼ŻAK
3
4
28.11.2020 13:00 3 : 4
28.11
13:00
Sloga
Crvena zvezda
4
0
28.11.2020 13:00 4 : 0
28.11
13:00
Jedinstvo (V)
Banat
6
0
28.11.2020 13:00 6 : 0
28.11
13:00
OFK Kikinda 1909
Budu─çnost
2
0
28.11.2020 13:00 2 : 0
28.11
13:00
Proleter
Jedinstvo (BK)
1
0
28.11.2020 13:00 1 : 0
28.11
13:00
Krajina
Mladost
0
4
28.11.2020 13:00 0 : 4
28.11
13:00
Sloga (T)
Budu─çnost
1
2
28.11.2020 13:00 1 : 2
28.11
13:00
Crvena Zvezda
Radni─Źki
2
1
28.11.2020 13:00 2 : 1
28.11
13:00
Sloga (E)
Jugovi─ç
8
0
28.11.2020 13:00 8 : 0
28.11
13:00
Podrinje
Mladost
2
2
28.11.2020 13:00 2 : 2
28.11
13:00
Polom
─Éerdap
0
3
28.11.2020 13:00 0 : 3
28.11
17:00
Mladost (T)
Ribnik
7
1
28.11.2020 17:00 7 : 1
28.11
13:00
─îitluk
Gradina
2
1
28.11.2020 13:00 2 : 1
28.11
13:00
Gornji Stepoš
Sloga (─ć)
1
0
28.11.2020 13:00 1 : 0
28.11
13:00
Mladi radnik 1925
Ibar
3
1
28.11.2020 13:00 3 : 1
28.11
13:00
Rudar
Budu─çnost
0
0
28.11.2020 13:00 0 : 0
28.11
13:00
Strmovo 1968
Pepeljevac
6
0
28.11.2020 13:00 6 : 0
28.11
13:00
Radnik (Ub)
Tvrdojevac
3
0
28.11.2020 13:00 3 : 0
28.11
13:00
OFK Ose─Źina
OFK Jabu─Źje
2
0
28.11.2020 13:00 2 : 0
28.11
13:00
Gu─Źevo 1929
Sin─Ĺeli─ç
1
0
28.11.2020 13:00 1 : 0
28.11
13:00
Cer (PE)
Sloga (LŠ)
8
0
28.11.2020 13:00 8 : 0
28.11
13:00
Bogutova─Źka Banja
Mladost 1925
4
1
28.11.2020 13:00 4 : 1
28.11
13:00
Sloga Obrva
Borac (A)
4
3
28.11.2020 13:00 4 : 3
28.11
13:00
Progorelica
Milo─Źajac
3
2
28.11.2020 13:00 3 : 2
28.11
13:00
Mladost (D)
Osaonica
3
0
28.11.2020 13:00 3 : 0
28.11
13:00
Crvena Jabuka
Polet (DL)
2
1
28.11.2020 13:00 2 : 1
28.11
13:00
Kaleni─ç
Polet (T)
1
6
28.11.2020 13:00 1 : 6
28.11
13:00
Rudar 1945
Šarbane
1
2
28.11.2020 13:00 1 : 2
28.11
13:00
Rajac
Stari drugari
1
2
28.11.2020 13:00 1 : 2
28.11
13:00
Sunrise Šabac
Mladost
5
1
28.11.2020 13:00 5 : 1
28.11
13:00
Milicionar
Sloboda
1
0
28.11.2020 13:00 1 : 0
28.11
13:00
Sloga (J)
Laznica
3
0
28.11.2020 13:00 3 : 0
28.11
13:00
Zvezda
Selište
1
2
28.11.2020 13:00 1 : 2
28.11
13:00
Vukovac 98
Mlava (R)
1
1
28.11.2020 13:00 1 : 1
28.11
13:00
Osanica
Budu─çnost (M)
2
1
28.11.2020 13:00 2 : 1
28.11
13:30
Mladost
┼Żeljezni─Źar
0
4
28.11.2020 13:30 0 : 4
28.11
13:30
Sloboda
Zrinjski
0
0
28.11.2020 13:30 0 : 0
28.11
13:30
Radnik
Krupa
1
1
28.11.2020 13:30 1 : 1
28.11
13:30
Vele┼ż
Sarajevo
0
0
28.11.2020 13:30 0 : 0
28.11
13:30
Olimpik
Tuzla City
3
2
28.11.2020 13:30 3 : 2
28.11
13:30
Brighton
Liverpool
1
1
28.11.2020 13:30 1 : 1
28.11
18:30
Everton
Leeds United
0
1
28.11.2020 18:30 0 : 1
28.11
16:00
Manchester City
Burnley
5
0
28.11.2020 16:00 5 : 0
28.11
21:00
West Bromwich Albion
Sheffield United
1
0
28.11.2020 21:00 1 : 0
28.11
13:30
Reading
Bristol City
3
1
28.11.2020 13:30 3 : 1
28.11
16:00
Birmingham City
Millwall
0
0
28.11.2020 16:00 0 : 0
28.11
16:00
Blackburn Rovers
Barnsley
2
1
28.11.2020 16:00 2 : 1
28.11
16:00
Cardiff City
Luton Town
4
0
28.11.2020 16:00 4 : 0
28.11
16:00
Derby County
Wycombe Wanderers
1
1
28.11.2020 16:00 1 : 1
28.11
16:00
Huddersfield Town
Middlesbrough
3
2
28.11.2020 16:00 3 : 2
28.11
16:00
Norwich City
Coventry City
1
1
28.11.2020 16:00 1 : 1
28.11
16:00
Rotherham United
AFC Bournemouth
2
2
28.11.2020 16:00 2 : 2
28.11
16:00
Sheffield Wednesday
Stoke City
0
0
28.11.2020 16:00 0 : 0
28.11
16:00
Watford
Preston North End
4
1
28.11.2020 16:00 4 : 1
28.11
18:30
Huesca
Sevilla
0
1
28.11.2020 18:30 0 : 1
28.11
21:00
Real Madrid
Deportivo Alav├ęs
1
2
28.11.2020 21:00 1 : 2
28.11
16:15
Valencia
Atletico Madrid
0
1
28.11.2020 16:15 0 : 1
28.11
14:00
Elche
Cádiz
1
1
28.11.2020 14:00 1 : 1
28.11
15:30
Borussia Dortmund
K├Âln
1
2
28.11.2020 15:30 1 : 2
28.11
15:30
RB Leipzig
Arminia
2
1
28.11.2020 15:30 2 : 1
28.11
18:30
Borussia M'gladbach
Schalke 04
4
1
28.11.2020 18:30 4 : 1
28.11
15:30
Union Berlin
Eintracht Frankfurt
3
3
28.11.2020 15:30 3 : 3
28.11
15:30
Augsburg
Freiburg
1
1
28.11.2020 15:30 1 : 1
28.11
15:30
Stuttgart
Bayern
1
3
28.11.2020 15:30 1 : 3
28.11
17:00
Olympique Marseille
Nantes
3
1
28.11.2020 17:00 3 : 1
28.11
21:00
PSG
Bordeaux
2
2
28.11.2020 21:00
PSG
2 : 2
28.11
20:45
Atalanta
Hellas Verona
0
2
28.11.2020 20:45 0 : 2
28.11
18:00
Benevento
Juventus
1
1
28.11.2020 18:00 1 : 1
28.11
15:00
Sassuolo
Internazionale
0
3
28.11.2020 15:00 0 : 3
28.11
13:00
Ma─Źva
In─Ĺija
3
0
28.11.2020 13:00 3 : 0
28.11
13:00
Loznica
Dinamo
3
3
28.11.2020 13:00 3 : 3
28.11
13:00
Budu─çnost
OFK ┼Żarkovo
2
1
28.11.2020 13:00 2 : 1
28.11
13:00
GFK Jagodina
Radni─Źki 1923
0
0
28.11.2020 13:00 0 : 0
28.11
13:00
┼Żelezni─Źar (P)
Kabel
0
2
28.11.2020 13:00 0 : 2
28.11
13:00
GFK Dubo─Źica
Radni─Źki (P)
3
2
28.11.2020 13:00 3 : 2
28.11
11:00
TSC
Radni─Źki (NB)
3
1
28.11.2020 11:00
TSC
3 : 1
28.11
13:00
Napredak
RFK Novi Sad 1921
3
1
28.11.2020 13:00 3 : 1
28.11
11:00
Brodarac
Internacional
4
0
28.11.2020 11:00 4 : 0
28.11
13:30
─îukari─Źki
Spartak ┼ŻK
2
0
28.11.2020 13:30 2 : 0
28.11
13:00
Crvena zvezda
RFK Grafi─Źar
4
2
28.11.2020 13:00 4 : 2
28.11
10:00
GFK Sloven
Index
1
1
28.11.2020 10:00 1 : 1
28.11
13:00
TSC
Ma─Źva
4
3
28.11.2020 13:00
TSC
4 : 3
28.11
11:00
Napredak
Apolon 4
1
0
28.11.2020 11:00 1 : 0
28.11
13:30
Brodarac
Internacional
1
1
28.11.2020 13:30 1 : 1
28.11
11:00
─îukari─Źki
Spartak ┼ŻK
2
0
28.11.2020 11:00 2 : 0
28.11
12:00
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
Real
2
1
28.11.2020 12:00 2 : 1
28.11
00:00
Kabel
Sofeks
5
0
28.11.2020 00:00 5 : 0
28.11
00:00
Proleter
Jedinstvo (R)
1
1
28.11.2020 00:00 1 : 1
28.11
00:00
Mladost (BJ)
Tatra
3
2
28.11.2020 00:00 3 : 2
28.11
14:00
Zemun
OLE
6
2
28.11.2020 14:00 6 : 2
OLE
28.11
Banat
Vojvodina
0
3
28.11.2020 0 : 3
28.11
Banat
Ba─Źka
5
0
28.11.2020 5 : 0
28.11
00:00
Lehel 2019
Polet
2
1
28.11.2020 00:00 2 : 1
28.11
TSC
Spartak d.o.o.
3
2
28.11.2020
TSC
3 : 2
28.11
Voja Ga─Źi─ç
Spartak
0
16
28.11.2020 0 : 16
28.11
Staji─çevo 2017
Voša AS
0
3
28.11.2020 0 : 3
28.11
00:00
Vojvodina
Moskva
8
0
28.11.2020 00:00 8 : 0
28.11
10:00
OFK Ras
Bane 1931 - 2
5
4
28.11.2020 10:00 5 : 4
28.11
10:00
OFK National
AF Popovi─ç
3
0
28.11.2020 10:00 3 : 0
28.11
10:00
Bane 1931
Pazar Juniors B
10
0
28.11.2020 10:00 10 : 0
28.11
10:00
Jošanica
Jedinstvo 2017
2
3
28.11.2020 10:00 2 : 3
28.11
10:30
OFK Vlada Dimitrijevi─ç
Tutin
8
1
28.11.2020 10:30 8 : 1
28.11
10:00
AF AS Novi Pazar
Kosmet
4
2
28.11.2020 10:00 4 : 2
28.11
10:00
Sport Club 99
Pazar Juniors '01
6
0
28.11.2020 10:00 6 : 0
28.11
10:00
Fenix 1
OFK Majur
12
2
28.11.2020 10:00 12 : 2
28.11
10:00
Šabac Sunrise 1
Šabac Sunrise 2
2
1
28.11.2020 10:00 2 : 1
28.11
10:00
POFK ─îivija
Ma─Źva 2
0
9
28.11.2020 10:00 0 : 9
28.11
10:00
OFK Atletiko
Fenix 2
1
2
28.11.2020 10:00 1 : 2
28.11
09:30
POFK Savacium
Tika taka
3
0
28.11.2020 09:30 3 : 0

Košarka

28.11
16:00
Proleter
Vrbas
86
68
28.11.2020 16:00 86 : 68
28.11
17:30
Star
Borac
87
90
28.11.2020 17:30 87 : 90
28.11
12:30
Marinos
Topli─Źanin
93
83
28.11.2020 12:30 93 : 83
28.11
19:00
Hajduk
Srem
77
80
28.11.2020 19:00 77 : 80
28.11
17:30
Futog
Joker
77
95
28.11.2020 17:30 77 : 95
28.11
17:00
Sloga Elite
Plana
80
100
28.11.2020 17:00 80 : 100
28.11
18:00
Zekas 75
Svilajnac
85
63
28.11.2020 18:00 85 : 63
28.11
19:00
Jagodina
Radni─Źki 1950
108
89
28.11.2020 19:00 108 : 89
28.11
17:30
─îa─Źak 94
M015
80
66
28.11.2020 17:30 80 : 66
28.11
17:00
Akademik
Bagljaš
93
65
28.11.2020 17:00 93 : 65
28.11
17:00
Agrobanat
Jedinstvo
74
82
28.11.2020 17:00 74 : 82
28.11
18:00
Virtus Basket
Neolit
90
55
28.11.2020 18:00 90 : 55
28.11
18:00
Morava
Sevojno
90
69
28.11.2020 18:00 90 : 69
28.11
15:00
Kuršumlija
Jastreb
83
60
28.11.2020 15:00 83 : 60
28.11
19:00
Knja┼żevac
Radan
81
58
28.11.2020 19:00 81 : 58
28.11
13:00
Hajduk Veljko
Pusta Reka
99
82
28.11.2020 13:00 99 : 82
28.11
19:00
Sloga
Vojvodina
81
96
28.11.2020 19:00 81 : 96
28.11
19:00
Napredak
OKK Beograd
91
88
28.11.2020 19:00 91 : 88
28.11
17:00
Vrbas Medela
Art Basket
64
61
28.11.2020 17:00 64 : 61
28.11
17:00
Novosadska ┼ŻKA
Crvena zvezda Kombank
48
83
28.11.2020 17:00 48 : 83
28.11
18:00
Ljubovija
Proleter
51
57
28.11.2020 18:00 51 : 57
28.11
16:30
Mileševka
Karaburma
99
61
28.11.2020 16:30 99 : 61
28.11
12:30
Konstantin
Marinos
65
73
28.11.2020 12:30 65 : 73
28.11
17:30
Star
SPD Radni─Źki
68
74
28.11.2020 17:30 68 : 74
28.11
14:00
Borac
Partizan NIS
88
70
28.11.2020 14:00 88 : 70
28.11
18:20
Ras
Art Basket
69
56
28.11.2020 18:20
Ras
69 : 56

Odbojka

28.11
13:00
Magli─ç 1953
Stra┼żilovo
1
3
28.11.2020 13:00 1 : 3
28.11
18:00
Vrbas
Botafogo
3
0
28.11.2020 18:00 3 : 0
28.11
19:00
Mladost (T)
Klek Srbijašume 2
3
2
28.11.2020 19:00 3 : 2
28.11
12:00
Dunav Voley 2
Sloven
0
3
28.11.2020 12:00 0 : 3
28.11
16:30
Hajduk
Novi Sad 2
3
2
28.11.2020 16:30 3 : 2
28.11
Mladost
Surdulica
28.11.2020 :
28.11
00:00
MOK Topli─Źanin 97 - 2
Jablanica
3
0
28.11.2020 00:00 3 : 0
28.11
Radan
Dubo─Źica - 2
28.11.2020 :
28.11
Hajduk Veljko
Zaje─Źar 2
0
3
28.11.2020 0 : 3
28.11
Pirot
Knja┼żevac 2
3
0
28.11.2020 3 : 0
28.11
15:30
Mladost
SK Volej
3
2
28.11.2020 15:30 3 : 2
28.11
19:00
Elan Volej
Blok aut
3
0
28.11.2020 19:00 3 : 0
28.11
21:00
Novi Sad 2
Merkur
3
1
28.11.2020 21:00 3 : 1
28.11
17:00
Volejstars
Grbi─ç
2
3
28.11.2020 17:00 2 : 3
28.11
18:00
Maks
Mladost
3
0
28.11.2020 18:00 3 : 0
28.11
18:30
Mladost 1979
Dunav
3
0
28.11.2020 18:30 3 : 0
28.11
17:00
Beo─Źin
Dunav Volej
0
3
28.11.2020 17:00 0 : 3
28.11
14:00
Win Volley
Apatin
0
3
28.11.2020 14:00 0 : 3
28.11
12:00
Spartak 2
Vrbas
3
1
28.11.2020 12:00 3 : 1
28.11
11:00
Subotica
Goks IN
3
2
28.11.2020 11:00 3 : 2
28.11
20:00
KI 0230
Banat
1
3
28.11.2020 20:00 1 : 3
28.11
20:00
Kikinda
Krajišnik
3
0
28.11.2020 20:00 3 : 0
28.11
18:00
Hercegovina
Proleter
0
3
28.11.2020 18:00 0 : 3
28.11
16:00
Topli─Źanin 2002
Surdulica
3
2
28.11.2020 16:00 3 : 2
28.11
14:00
┼ŻOK Topli─Źanin
Vlasina - 2
3
0
28.11.2020 14:00 3 : 0
28.11
00:00
Radan
Morava
3
0
28.11.2020 00:00 3 : 0

Rukomet

28.11
18:00
Spartak
Crvenka
21
20
28.11.2020 18:00 21 : 20
28.11
18:00
Dubo─Źica 54
Kikinda Grindex
36
21
28.11.2020 18:00 36 : 21
28.11
19:00
Partizan
Proleter
33
25
28.11.2020 19:00 33 : 25
28.11
19:00
Dinamo
Vojvodina
26
30
28.11.2020 19:00 26 : 30
28.11
19:00
Novi Pazar
Crvena zvezda
35
28
28.11.2020 19:00 35 : 28
28.11
16:00
┼Żelezni─Źar 1949
Metaloplastika
34
33
28.11.2020 16:00 34 : 33
28.11
13:00
Smederevo
Jedinstvo
36
29
28.11.2020 13:00 36 : 29
28.11
19:30
Vrbas Petrol
Ma─Źva
27
33
28.11.2020 19:30 27 : 33
28.11
19:00
Jugovi─ç
Kolubara
25
25
28.11.2020 19:00 25 : 25
28.11
16:30
In─Ĺija
Ub
43
42
28.11.2020 16:30 43 : 42
Ub
28.11
18:00
Hajduk Veljko
Zlatar
30
21
28.11.2020 18:00 30 : 21
28.11
17:00
Vranje 1957
Metalac
27
19
28.11.2020 17:00 27 : 19
28.11
18:00
Banatski Karlovac
Jabuka
40
27
28.11.2020 18:00 40 : 27
28.11
17:00
Knjaz 1957
Borsko jezero
33
21
28.11.2020 17:00 33 : 21
28.11
18:00
Zaje─Źar 1949
Majdanpek
36
18
28.11.2020 18:00 36 : 18
28.11
09:30
┼Żelezni─Źar 1949 - 2
Nišava
33
23
28.11.2020 09:30 33 : 23
28.11
18:00
Arilje
Omladinac
20
21
28.11.2020 18:00 20 : 21
28.11
18:00
Radni─Źki
Mladost
33
23
28.11.2020 18:00 33 : 23
28.11
14:30
Vranje
Vlasotince
23
22
28.11.2020 14:30 23 : 22
28.11
12:30
Naisa 2
Osice
26
26
28.11.2020 12:30 26 : 26
28.11
19:00
Rtanj
─Éerdap
24
20
28.11.2020 19:00 24 : 20
28.11
17:00
Bor - RTB 2
Remesiana
18
30
28.11.2020 17:00 18 : 30
28.11
14:00
Nemanji─ç
Radni─Źki
20
45
28.11.2020 14:00 20 : 45
28.11
13:00
Beo─Źin 1959
Naftagas
27
32
28.11.2020 13:00 27 : 32
28.11
16:30
Trijumf
Prigrevica
23
21
28.11.2020 16:30 23 : 21
28.11
12:00
Junior
Crvena zvezda
20
30
28.11.2020 12:00 20 : 30

Vaterpolo

28.11
19:00
Valjevo
Nais
4
10
28.11.2020 19:00 4 : 10
28.11
17:45
Novi Beograd 11. april
Valis
28
4
28.11.2020 17:45 28 : 4
28.11
19:45
NBG Vukovi
Vojvodina
10
15
28.11.2020 19:45 10 : 15

Futsal

28.11
16:00
Raška
RB
0
5
28.11.2020 16:00 0 : 5
RB
28.11
18:00
Pirgos
Akademac
9
5
28.11.2020 18:00 9 : 5
28.11
Kareli
Flash
10
0
28.11.2020 10 : 0
28.11
00:00
Kara─Ĺor─Ĺe 2015
MB Namenska
8
4
28.11.2020 00:00 8 : 4
28.11
19:00
Dolap
Lindoret
2
4
28.11.2020 19:00 2 : 4
28.11
00:00
Niš 92
Zadrugar 2017
3
3
28.11.2020 00:00 3 : 3
28.11
18:30
Zemun Samo pravo
Novi Pazar
5
5
28.11.2020 18:30 5 : 5
28.11
19:00
Vranje
Nova Pazova
5
0
28.11.2020 19:00 5 : 0
28.11
19:00
Ivanjica
Forum
5
2
28.11.2020 19:00 5 : 2