17.02
21:15
Everton
Manchester City
1
3
|
17.02.2021 21:15 | Everton | 1 : 3 | Manchester City | |||||
17.02
19:00
Burnley
Fulham
1
1
|
17.02.2021 19:00 | Burnley | 1 : 1 | Fulham |
17.02
20:45
AFC Bournemouth
Rotherham United
1
0
|
17.02.2021 20:45 | AFC Bournemouth | 1 : 0 | Rotherham United | |||||
17.02
20:45
Barnsley
Blackburn Rovers
2
1
|
17.02.2021 20:45 | Barnsley | 2 : 1 | Blackburn Rovers | |||||
17.02
20:00
Coventry City
Norwich City
0
2
|
17.02.2021 20:00 | Coventry City | 0 : 2 | Norwich City | |||||
17.02
20:00
Millwall
Birmingham City
2
0
|
17.02.2021 20:00 | Millwall | 2 : 0 | Birmingham City | |||||
17.02
20:00
Queens Park Rangers
Brentford
2
1
|
17.02.2021 20:00 | Queens Park Rangers | 2 : 1 | Brentford | |||||
17.02
20:00
Swansea City
Nottingham Forest
1
0
|
17.02.2021 20:00 | Swansea City | 1 : 0 | Nottingham Forest |
17.02
19:00
Levante
Atletico Madrid
1
1
|
17.02.2021 19:00 | Levante | 1 : 1 | Atletico Madrid |
17.02
21:00
Olympique Marseille
Nice
3
2
|
17.02.2021 21:00 | Olympique Marseille | 3 : 2 | Nice |
17.02
21:00
Porto
Juventus
2
1
|
17.02.2021 21:00 | Porto | 2 : 1 | Juventus | |||||
17.02
21:00
Sevilla
Borussia Dortmund
2
3
|
17.02.2021 21:00 | Sevilla | 2 : 3 | Borussia Dortmund |
17.02
16:00
Novi Pazar
Radnički (N)
3
1
|
17.02.2021 16:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Radnički (N) | |||||
17.02
18:00
Metalac
Spartak ŽK
3
0
|
17.02.2021 18:00 | Metalac | 3 : 0 | Spartak ŽK | |||||
17.02
16:00
OFK Bačka
Proleter
0
2
|
17.02.2021 16:00 | OFK Bačka | 0 : 2 | Proleter | |||||
17.02
16:00
Vojvodina
Voždovac
2
0
|
17.02.2021 16:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Voždovac | |||||
17.02
13:00
Inđija
Mladost (L)
1
0
|
17.02.2021 13:00 | Inđija | 1 : 0 | Mladost (L) | |||||
17.02
16:00
Radnik
Napredak
2
1
|
17.02.2021 16:00 | Radnik | 2 : 1 | Napredak | |||||
17.02
13:00
Javor Matis
Partizan
0
1
|
17.02.2021 13:00 | Javor Matis | 0 : 1 | Partizan |
17.02
18:05
Crvena zvezda MTS
Borac
83
63
|
17.02.2021 18:05 | Crvena zvezda MTS | 83 : 63 | Borac |
17.02
20:30
Omladinac
Futog
77
85
|
17.02.2021 20:30 | Omladinac | 77 : 85 | Futog | |||||
17.02
19:00
Topola
I Came To Play
84
68
|
17.02.2021 19:00 | Topola | 84 : 68 | I Came To Play |
17.02
19:00
Nova Pazova
Hercegovac
68
82
|
17.02.2021 19:00 | Nova Pazova | 68 : 82 | Hercegovac | |||||
17.02
16:30
Železničar
Stara Pazova
80
71
|
17.02.2021 16:30 | Železničar | 80 : 71 | Stara Pazova |
17.02
21:00
Marina
Sivac
82
75
|
17.02.2021 21:00 | Marina | 82 : 75 | Sivac |
17.02
21:00
Sloven
Ru koš
85
67
|
17.02.2021 21:00 | Sloven | 85 : 67 | Ru koš |
17.02
18:00
Mladost
Sloga (P)
68
72
|
17.02.2021 18:00 | Mladost | 68 : 72 | Sloga (P) |
17.02
16:00
Partizan 1953
Vojvodina 021
47
68
|
17.02.2021 16:00 | Partizan 1953 | 47 : 68 | Vojvodina 021 |
17.02
13:30
Hisar
Srem
55
56
|
17.02.2021 13:30 | Hisar | 55 : 56 | Srem |
17.02
20:00
Kulpin
Partizan
3
0
|
17.02.2021 20:00 | Kulpin | 3 : 0 | Partizan |
17.02
18:00
Metalac Takovo
Železničar
3
0
|
17.02.2021 18:00 | Metalac Takovo | 3 : 0 | Železničar | |||||
17.02
20:00
Dubočica
Jedinstvo (SP)
3
0
|
17.02.2021 20:00 | Dubočica | 3 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
17.02
16:00
Smederevo Carina
VGSK
1
3
|
17.02.2021 16:00 | Smederevo Carina | 1 : 3 | VGSK | |||||
17.02
19:00
Klek Srbijašume
VA 014 Bauwesen
3
0
|
17.02.2021 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | VA 014 Bauwesen | |||||
17.02
19:00
Spartak (LJ)
Karađorđe
3
2
|
17.02.2021 19:00 | Spartak (LJ) | 3 : 2 | Karađorđe |
17.02
20:00
Toplički Vitezovi
Bečej
3
2
|
17.02.2021 20:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 2 | Bečej | |||||
17.02
17:00
Kosovska Mitrovica
Futog
3
0
|
17.02.2021 17:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | Futog |
17.02
19:00
TENT
Železničar
1
3
|
17.02.2021 19:00 | TENT | 1 : 3 | Železničar |
17.02
20:00
Jedinstvo
Radnički Blasters
1
3
|
17.02.2021 20:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Radnički Blasters | |||||
17.02
20:00
Srbijanka 014
Omladinac
0
3
|
17.02.2021 20:00 | Srbijanka 014 | 0 : 3 | Omladinac | |||||
17.02
19:00
Vranje
Takovo Zvezda Helios
3
1
|
17.02.2021 19:00 | Vranje | 3 : 1 | Takovo Zvezda Helios | |||||
17.02
19:00
Smederevo
Spartak
3
1
|
17.02.2021 19:00 | Smederevo | 3 : 1 | Spartak | |||||
17.02
17:00
Roda
Inđija
0
3
|
17.02.2021 17:00 | Roda | 0 : 3 | Inđija |
17.02
14:30
FOK
Valjevo
0
3
|
17.02.2021 14:30 | FOK | 0 : 3 | Valjevo | |||||
17.02
20:00
Zlatibor
AS Batajnica
1
3
|
17.02.2021 20:00 | Zlatibor | 1 : 3 | AS Batajnica |
17.02
18:00
Banatski Karlovac
Mladost (BJ)
36
32
|
17.02.2021 18:00 | Banatski Karlovac | 36 : 32 | Mladost (BJ) |
17.02
19:30
Metalac
Naftagas
31
22
|
17.02.2021 19:30 | Metalac | 31 : 22 | Naftagas |
17.02
18:00
Bor RTB
Medicinar
33
32
|
17.02.2021 18:00 | Bor RTB | 33 : 32 | Medicinar | |||||
17.02
19:30
Vojvodina
Jagodina
23
40
|
17.02.2021 19:30 | Vojvodina | 23 : 40 | Jagodina | |||||
17.02
19:30
Železničar
Bekament BB
23
24
|
17.02.2021 19:30 | Železničar | 23 : 24 | Bekament BB | |||||
17.02
19:30
SPD Radnički
Naisa
32
36
|
17.02.2021 19:30 | SPD Radnički | 32 : 36 | Naisa |
17.02
18:00
SFU Leposavić
Kosjerić
7
4
|
17.02.2021 18:00 | SFU Leposavić | 7 : 4 | Kosjerić |
17.02
17:00
Zlatibor
Zenon
16
4
|
17.02.2021 17:00 | Zlatibor | 16 : 4 | Zenon |
17.02
20:30
Olimp
Karađorđe 2015
3
3
|
17.02.2021 20:30 | Olimp | 3 : 3 | Karađorđe 2015 |