XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 531 utakmica za dan
Nedelja, 14 Mart 2021

Fudbal

14.03.2021 13:00 Inđija 1 : 0 Novi Pazar
14.03.2021 13:00 Javor Matis 1 : 1 Rad
14.03.2021 13:00 Napredak 2 : 1 OFK Bačka
14.03.2021 13:00 Mladost (L) 1 : 1 Metalac
14.03.2021 15:00 Kabel 1 : 1 RFK Grafičar
14.03.2021 15:00 Radnički (P) 0 : 2 IMT
14.03.2021 14:30 Široki Brijeg 1 : 0 Sarajevo
14.03.2021 14:30 Borac 2 : 0 Radnik
14.03.2021 14:30 Tisa 0 : 1 Bečej 1918
14.03.2021 14:30 Borac 3 : 0 Radnički 1912
14.03.2021 14:30 Dunav 0 : 0 OFK Stari Grad
14.03.2021 14:30 Budućnost (A) 1 : 1 Sloga (P)
14.03.2021 14:30 Železničar (L) 1 : 3 Sušica
14.03.2021 14:30 Bane 1931 1 : 4 GFK Sloboda
14.03.2021 14:30 Leštane 1 : 0 Radnički (O)
14.03.2021 17:30 Studentski grad 4 : 4 Sremčica
14.03.2021 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Crvena zvezda
14.03.2021 11:00 Radnički (S) 4 : 0 Mladost
14.03.2021 11:00 SFS Borac 0 : 1 Timočanin
14.03.2021 14:30 Polet 2 : 0 Šumadija (T)
14.03.2021 14:30 Real 3 : 0 OFK Ras
14.03.2021 11:00 Proleter 1 : 2 Vodojaža
14.03.2021 14:30 Petar Dobrnjac 2 : 4 VGSK
14.03.2021 14:30 Rudar (S) 6 : 0 Sloga (M)
14.03.2021 14:30 OFK Aranđelovac 1979 3 : 0 Borac (Ž)
14.03.2021 14:30 RSK 0 : 0 Zvižd
14.03.2021 14:30 Pomoravlje 2 : 0 Đerdap
14.03.2021 14:30 Sloboda 0 : 4 OFK Mihajlovac
14.03.2021 11:00 Jedinstvo Putevi 3 : 2 Polet (Lj)
14.03.2021 14:30 Sloboda (Č) 1 : 0 FAP
14.03.2021 14:30 Jasen 0 : 1 Sloga (BB)
14.03.2021 11:00 Rampa 0 : 0 Crnokosa
14.03.2021 14:30 Polet (T) 2 : 0 Prijevor
14.03.2021 14:30 Vrelo Sport 1 : 1 Rađevac
14.03.2021 14:30 Mladost (P) 2 : 0 Mladost (DD)
14.03.2021 14:30 Spartak 1924 0 : 5 Radnički (V)
14.03.2021 14:30 Sloga (B) 2 : 1 OFK Divci
14.03.2021 14:30 Mladost (Dr) 1 : 3 Radnički (K)
14.03.2021 14:30 Borac (L) 1 : 0 Drina
14.03.2021 14:30 Mladost (T) 8 : 0 Obilić
14.03.2021 14:30 Mladost (BP) 0 : 4 Bačka (P)
14.03.2021 14:30 Tavankut 3 : 1 Vojvodina (T)
14.03.2021 14:30 ŽAK 2 : 4 Jedinstvo (V)
14.03.2021 14:30 Crvena zvezda 0 : 1 Omladinac FAM
14.03.2021 14:30 Banat 1 : 2 OFK Kikinda 1909
14.03.2021 14:36 Borac 0 : 3 Proleter
14.03.2021 14:30 Hajduk 1 : 2 Borac
14.03.2021 14:30 Budućnost 0 : 0 Crvena Zvezda
14.03.2021 14:30 Jadran 0 : 1 Jedinstvo
14.03.2021 14:30 Sloboda 4 : 0 Sremac Vojka
14.03.2021 14:30 Jugović 1 : 4 Podrinje
14.03.2021 14:00 Moravac 2015 2 : 1 Bošnjane
14.03.2021 14:00 OFK Lugomir 1 : 1 Blagotin
14.03.2021 14:00 Sloga (M) 0 : 0 Jedinstvo (M)
14.03.2021 14:00 Juhor 1 : 0 Jastrebac
14.03.2021 14:00 Rajko Mitić 1 : 0 BSK
14.03.2021 13:00 Tanasko Rajić 0 : 1 Hajduk Veljko
14.03.2021 14:00 Branik 0 : 3 Jedinstvo (P)
14.03.2021 14:00 OFK 019 1 : 0 Balkanski
14.03.2021 14:00 Bukovik 0 : 2 Naša krila 1936
14.03.2021 14:00 Jedinstvo (GM) 3 : 1 Rudar
14.03.2021 14:00 Orljane 0 : 1 Delijski Vis
14.03.2021 14:00 OFK Niš 6 : 0 Naisus 1977
14.03.2021 14:00 OFK Brzi Brod 3 : 1 Malošište
14.03.2021 14:00 Vranjska Banja 0 : 1 Pusta Reka
14.03.2021 14:00 Jedinstvo (GS) 1 : 0 Budućnost
14.03.2021 14:00 Dobrič 1 : 0 Žitorađa
14.03.2021 11:00 Svetlost 1 : 1 Sloga
14.03.2021 14:00 Jablanica 0 : 3 Jedinstvo (G)
14.03.2021 14:00 Čekmin 1 : 0 Nebeski Andjeli
14.03.2021 14:30 Turbina 1 : 0 Kosmaj
14.03.2021 14:30 Vrčin 2 : 3 Torlak
14.03.2021 14:30 Budućnost (Z) 0 : 5 Prva iskra
14.03.2021 14:30 Dunav 0 : 1 Milutinac
14.03.2021 15:00 Graničar 2 : 3 Ozren
14.03.2021 15:00 Omladinac 2 : 0 Velika Jasikova
14.03.2021 15:00 Rudar (P) 3 : 1 Sloga
14.03.2021 15:00 Šljivar 5 : 2 Kosovo
14.03.2021 15:00 Mačkovac 1 : 1 Donji Kopaonik
14.03.2021 15:00 Sloga (Ć) 1 : 0 Kupci
14.03.2021 15:00 Sloga (L) 2 : 3 Trudbenik
14.03.2021 15:00 Sloga (D) 5 : 0 FUD
14.03.2021 15:00 Vinogradar 6 : 0 Ribnik
14.03.2021 15:00 Mladost (DK) 1 : 0 Sebečevac
14.03.2021 15:00 13. April 3 : 0 Žabare
14.03.2021 14:30 Ljukovo 0 : 1 Sremac
14.03.2021 14:30 Hajduk (B) 1 : 0 Hajduk (V)
14.03.2021 14:30 Borac (K) 3 : 2 Borac (M)
14.03.2021 14:30 LSK 0 : 0 PSK
14.03.2021 14:30 Sloga 3 : 2 Rudar
14.03.2021 14:30 Napredak 0 : 1 Železničar
14.03.2021 14:30 BSK 0 : 1 Donji Srem 2015
14.03.2021 14:30 Sloga (BNS) 1 : 1 Jugoslavija
14.03.2021 14:30 Stari Tamiš 2 : 2 Potporanj
14.03.2021 14:30 Budućnost (A) 3 : 2 Partizan (G)
14.03.2021 14:30 Dolina 4 : 1 Spartak 1911
14.03.2021 14:30 Strela 1 : 2 Banat (I)
14.03.2021 14:30 Radnički (B) 3 : 5 Partizan (U)
14.03.2021 14:30 Crvena zvezda 2 : 0 Hajdučica
14.03.2021 14:30 Radnički 1918 2 : 1 ŽAK
14.03.2021 14:30 Zadrugar 2 : 1 Tvrđava
14.03.2021 14:30 Budućnost (P) 0 : 0 Budućnost (M)
14.03.2021 14:30 Kordun 0 : 3 Polet
14.03.2021 14:30 Borac 46 1 : 0 Slavija
14.03.2021 14:30 Budućnost (G) 2 : 1 Kulpin
14.03.2021 14:30 Rusin 3 : 1 Maglić
14.03.2021 14:30 Omladinac 7 : 1 Borac (BG)
14.03.2021 15:00 Obilić 0 : 0 Preporod
14.03.2021 15:00 Budućnost 0 : 5 Napredak
14.03.2021 15:00 Jadran 3 : 4 Proleter (Nj)
14.03.2021 15:00 Đurđin 2 : 2 Iskra
14.03.2021 15:00 Sutjeska 2 : 1 AFK
14.03.2021 14:30 Vojvodina (NM) 1 : 1 MSK
14.03.2021 14:30 2. Oktobar 2 : 2 Borac
14.03.2021 14:30 Mladost (BD) 1 : 0 Tamiš
14.03.2021 14:30 Rusanda 1 : 3 Radnički 1911
14.03.2021 14:30 Lehel 1 : 6 ASK
14.03.2021 14:30 Crvena zvezda 5 : 0 Vojvodina (B)
14.03.2021 14:30 Polet 5 : 0 Železničar Kusadak
14.03.2021 14:30 Bresje Superior 1 : 0 SASK
14.03.2021 14:30 Osipaonica 2 : 0 Radnik (SP)
14.03.2021 14:30 Bačinac 3 : 3 Obilić
14.03.2021 14:30 Mladi borac 2 : 0 Budućnost
14.03.2021 14:30 Mladi radnik 1940 2 : 1 Pobeda
14.03.2021 14:30 Sloga (L) 4 : 2 Cerovac 2013
14.03.2021 14:30 Crvena zvezda 3 : 2 Sloga (M)
14.03.2021 15:00 Trnava 2 : 2 Prvi srpski ustanak
14.03.2021 15:00 Jasenica (B) 1 : 2 Omladinac
14.03.2021 15:00 Banja 1957 1 : 0 ŽSK
14.03.2021 15:00 BSK 3 : 0 Marjan (K)
14.03.2021 15:00 Šumadinac 1913 0 : 0 Lokomotiva
14.03.2021 15:00 Partizan 1945 0 : 2 Sloga (Z)
14.03.2021 15:00 Grizli ML 2 : 0 Šumadinac (S)
14.03.2021 15:00 Vinča 3 : 0 Partizan (BB)
14.03.2021 14:30 Posavac Tišma 3 : 1 Sinđelić 2012
14.03.2021 14:30 Balkan Mirijevo 0 : 1 Heroj Polet
14.03.2021 14:30 DIF 1 : 2 Umka
14.03.2021 14:30 PKB (PS) 5 : 1 Šumadinac
14.03.2021 11:00 Hajduk 1 : 1 Borac (P)
14.03.2021 14:30 Institut 0 : 3 Postar 1930
14.03.2021 14:30 OFK Zabrežje 3 : 1 Mladi borac
14.03.2021 14:30 OFK Budućnost 2 : 1 OFK Borac
14.03.2021 14:30 Duboko 0 : 1 Omladinac
14.03.2021 14:30 Lisović 1977 2 : 1 Strelac
14.03.2021 14:30 Rojkovac 2 : 1 Vranić
14.03.2021 14:30 Polet 2 : 3 Radnički
14.03.2021 14:30 SUF Dubona 0 : 1 Boleč
14.03.2021 14:30 SUF Kovačevac 1956 4 : 1 Kosmajac
14.03.2021 14:30 Šumadija 1962 3 : 0 Zaklopača
14.03.2021 12:00 Dunavac 2 : 0 Pudarci
14.03.2021 14:30 Zuce 2019 2 : 0 Kaluđerica 1969
14.03.2021 14:30 Ivanča 2 : 2 Rabrovac
14.03.2021 15:00 Bačka 1923 1 : 1 Titel
14.03.2021 15:00 Petrovaradin 1 : 1 OFK Futog
14.03.2021 15:00 ŽSK 1 : 2 Tatra
14.03.2021 15:00 Fruškogorac 4 : 3 Bačka (B)
14.03.2021 15:00 OFK Sirig 3 : 1 Hajduk
14.03.2021 15:00 Šajkaš 1908 0 : 1 TSK
14.03.2021 15:00 Polet 2 : 4 Sloga
14.03.2021 15:00 Blizna 4 : 3 Urovica
14.03.2021 15:00 Mladost 2 : 3 Šarbanovac
14.03.2021 11:00 Ključ 0 : 1 Radnički
14.03.2021 14:30 Kutlovo 2 : 1 Zastava
14.03.2021 14:30 Šumadija 1934 2 : 1 Pobeda 1926
14.03.2021 14:30 OFK Bagremar 2 : 2 Srbija
14.03.2021 14:30 21. oktobar 1 : 1 Slavija
14.03.2021 14:30 Mladost (P) 1 : 0 Sloboda (G)
14.03.2021 14:30 Napredak 1936 2 : 0 Železničar
14.03.2021 14:30 Budućnost (V) 2 : 1 Omladinac (Š)
14.03.2021 14:30 Manastirica 1 : 4 Napredak Simićevo
14.03.2021 14:30 Vihor 2 : 1 Obilić
14.03.2021 14:30 Integral 2 : 0 Sloga (L)
14.03.2021 14:30 Mladost (B) 0 : 3 Sirakovo
14.03.2021 14:30 Rudar (Kr) 1 : 0 Borac (K)
14.03.2021 14:00 Radnički 1924 3 : 1 Mladost
14.03.2021 11:00 Palilula 4 : 3 Sloga
14.03.2021 14:00 Doljevac 8 : 1 Rasovača
14.03.2021 14:00 Borac 3 : 3 Jastrebac
14.03.2021 14:00 Radnički 1947 3 : 1 Pobeda
14.03.2021 14:00 Moravac 3 : 0 Elid
14.03.2021 15:00 Juhor (G) 1 : 0 Mladost (K)
14.03.2021 15:00 Resavac 1 : 3 Budućnost (Đ)
14.03.2021 15:00 Budućnost (M) 3 : 0 Javor
14.03.2021 15:00 Morava (R) 0 : 2 Rudar
14.03.2021 15:00 Kolare 3 : 2 Sloga
14.03.2021 15:00 Partizan 0 : 0 Mladost (J)
14.03.2021 15:00 Orlovi 5 : 1 Dragocvet
14.03.2021 14:30 Pepeljevac 0 : 0 OFK Jabučje
14.03.2021 14:30 OFK Osečina 2 : 2 Kolubara 2
14.03.2021 14:30 Joks Junajted 2 : 2 OFK Senjak
14.03.2021 14:30 Iskra 2 : 1 Trlić
14.03.2021 14:30 ZSK 1 : 0 OFK Brđanac
14.03.2021 14:30 Banjani 0 : 0 Strmovo 1968
14.03.2021 14:30 Bakionica 1 : 3 Savinac
14.03.2021 14:30 Ježevica 1 : 3 Višesava
14.03.2021 14:30 Omladinac 2 : 1 Perućac
14.03.2021 14:30 Sečica 0 : 0 Polet
14.03.2021 14:30 Avijatičar Vranjani 3 : 2 Jedinstvo
14.03.2021 14:30 Čajetina 4 : 0 Kotroman
14.03.2021 14:30 Lazarica 5 : 1 Prvi partizan
14.03.2021 14:00 Sloga 2 : 0 Željuša
14.03.2021 14:30 Rudar 2 : 3 Karađorđe
14.03.2021 14:30 Mladost 0 : 3 Hajduk Stanko
14.03.2021 14:30 Milan Orlić 6 : 0 Gučevo 1929
14.03.2021 14:30 Drina 1 : 1 Cer (PE)
14.03.2021 14:30 Duško 2 : 1 Jedinstvo
14.03.2021 14:30 Majur 2 : 1 Podrinje
14.03.2021 14:30 Sloga (LŠ) 2 : 2 Vidojevica
14.03.2021 14:30 Mladi borac 1 : 1 Cer (JL)
14.03.2021 15:00 Polet 57 1 : 2 Garevina
14.03.2021 15:00 Vinogradar 2 : 0 14. Oktobar
14.03.2021 13:00 Jezero 3 : 0 Župski biseri
14.03.2021 15:00 Borac 0 : 0 Omladinac (U)
14.03.2021 15:00 Rubin 2 : 0 Poljoprivrednik
14.03.2021 15:00 Beli Orlovi 4 : 1 Kamenorezac 76
14.03.2021 14:30 Mladost 4 : 1 ČSK
14.03.2021 14:30 Dunav 0 : 5 Sremac
14.03.2021 14:30 Radnički 4 : 1 Kameni
14.03.2021 14:30 Hrtkovci 2 : 2 OFK Brestač
14.03.2021 14:30 Šumar 0 : 1 Napredak
14.03.2021 14:30 Graničar 0 : 0 Fruškogorac
14.03.2021 14:30 Srem 3 : 1 Polet
14.03.2021 14:30 Jedinstvo 1 : 0 Krušedol
14.03.2021 14:30 Sremac (J) 0 : 2 Graničar 1924
14.03.2021 14:30 Graničar (K) 4 : 0 Sremac (B)
14.03.2021 10:00 Fruška Gora 0 : 1 Fruškogorac
14.03.2021 14:30 Trgovački 2 : 1 Zmaj
14.03.2021 14:30 Sloboda 2 : 0 OFK Zeka Buljubaša
14.03.2021 14:30 Sloga 0 : 4 Jedinstvo
14.03.2021 14:30 Obilić 1993 3 : 1 Jednota
14.03.2021 14:30 OFK Bikić 0 : 0 Erdevik 2017
14.03.2021 14:30 Polet 2 : 3 Lipar
14.03.2021 14:30 OFK Odžaci 2 : 1 Terekveš
14.03.2021 14:30 Aleksa Šantić 1 : 0 Omladinac
14.03.2021 14:30 Kula 3 : 1 Hajduk
14.03.2021 14:30 Mladost 4 : 3 Dunav
14.03.2021 14:30 Jedinstvo 4 : 3 Dinamo 1923
14.03.2021 10:00 OFK Hajduk 1 : 4 Proleter
14.03.2021 15:30 Sloga 0 : 3 Miletić
14.03.2021 15:30 Slanobarac 2 : 6 Dinamo
14.03.2021 15:30 Obilić 0 : 3 Vinogradar
14.03.2021 10:00 Moskva 0 : 1 Železničar
14.03.2021 15:30 Čenej 0 : 0 Hajduk (G)
14.03.2021 14:30 Dizel 2 : 1 Baštovan 2015
14.03.2021 14:30 Batovac 3 : 1 Ljubičevo
14.03.2021 14:30 Napredak (P) 1 : 1 Borac 2016
14.03.2021 14:30 Barič 1 : 0 Polet (V)
14.03.2021 14:30 BSK 1931 3 : 1 Sloga (M)
14.03.2021 14:30 Stig 1955 2 : 2 Mlava (B)
14.03.2021 14:30 Mladi Borac 0 : 2 Napredak (B)
14.03.2021 14:30 Zadrugar 1947 1 : 3 Mladost (R)
14.03.2021 14:30 Udarnik (S) 2 : 7 Borac (V)
14.03.2021 14:30 Pobeda 1953 5 : 1 Jedinstvo (K)
14.03.2021 14:30 Zabrđe 1936 3 : 2 Radnički (K)
14.03.2021 15:00 Pomoravlje 0 : 0 Šumadija
14.03.2021 15:00 15. Avgust 1950 8 : 0 Jasenovo
14.03.2021 15:00 OFK Batinac 3 : 2 Napredak (Sv)
14.03.2021 15:00 Sloga 5 : 1 Sinđelić
14.03.2021 15:00 Mladost (G) 1 : 0 Šantarovac
14.03.2021 15:00 Sloboda 0 : 1 Mladi borac
14.03.2021 15:00 Partizan 4 : 0 Mladost (D)
14.03.2021 15:00 Crni Vrh 1 : 2 Mladost (T)
14.03.2021 15:00 Osaonica 4 : 1 Jedinstvo
14.03.2021 14:30 Kolubara (J) 0 : 1 Ratkovac
14.03.2021 14:30 Mladost (V) 3 : 1 Omladinac (K)
14.03.2021 14:30 OFK Paljuvi 0 : 1 Proleter (B)
14.03.2021 14:30 Zvizdar 2012 0 : 4 OFK Stublenica
14.03.2021 14:30 Čučuge 1 : 2 Šarbane
14.03.2021 11:00 Stari drugari 2 : 1 Dračić 2018
14.03.2021 11:00 Toplica 3 : 0 Komanice
14.03.2021 11:00 Lukavac 2 : 1 Jadar 2013
14.03.2021 11:00 Mali korak 1 : 3 Rakac Stave
14.03.2021 11:00 Tešnjar 5 : 0 Polet
14.03.2021 11:00 Mladost (L) 1 : 2 Milenko Pavlović
14.03.2021 11:00 Žabari 1 : 0 Rajac
14.03.2021 14:30 Tempo 2 : 1 Unirea
14.03.2021 14:30 Glogonj 4 : 0 Mundial
14.03.2021 14:30 Pobeda 0 : 1 Jedinstvo Stević
14.03.2021 15:30 Udarnik Višnjevac 1 : 1 Palić
14.03.2021 15:30 OFK Mala Bosna 2015 1 : 1 Bikovo
14.03.2021 15:30 Žednik 0 : 2 Elektrovojvodina
14.03.2021 15:30 Čantavir 0 : 2 Lokomotiva
14.03.2021 15:30 Solid 1 : 3 Vinogradar
14.03.2021 14:30 Šipurske livade 3 : 2 Pričinović
14.03.2021 14:30 Petrovac 74 0 : 1 OFK Jelen
14.03.2021 14:30 Mrovska 0 : 0 Trešnjevka
14.03.2021 14:30 Dobrava 3 : 2 OFK Letnjikovac 1983
14.03.2021 14:30 Vojvoda Stepa Stepanović 2 : 1 Rankovac
14.03.2021 14:30 OFK Varna 0 : 3 Vlašić
14.03.2021 14:30 Velika Reka 0 : 2 Jadar 1961
14.03.2021 14:30 Jelav 0 : 1 Prva Iskra
14.03.2021 14:30 7. Juli 2 : 0 Hajduk
14.03.2021 14:30 Mladost 0 : 2 Studenac
14.03.2021 14:30 Antimon 2 : 0 Jedinstvo (ZA)
14.03.2021 14:30 Sloga 1 : 3 Jedinstvo (MZ)
14.03.2021 14:30 Mladost 0 : 1 Napredak
14.03.2021 14:30 Lipolist 1 : 0 Petlovača
14.03.2021 14:30 Omladinac (BO) 3 : 2 Zadrugar Milkivit
14.03.2021 14:30 Torpedo 1924 1 : 1 Gorki
14.03.2021 14:30 Budućnost (ZM) 2 : 3 Šabac Sunrise
14.03.2021 14:30 Partizan 0 : 1 Milicionar
14.03.2021 11:00 Bukovica 2 : 1 Naupare
14.03.2021 11:00 Polet 2 : 1 Borac
14.03.2021 15:00 Konjuh 1 : 5 Modrica
14.03.2021 15:00 Gaglovo 1 : 1 Parunovac
14.03.2021 15:00 Makrešane 3 : 4 Rasina
14.03.2021 14:30 Planinac 0 : 2 Polet
14.03.2021 14:30 Sloga (K) 1 : 1 Car Uroš
14.03.2021 14:30 27. Oktobar 0 : 2 Jedinstvo (K)
14.03.2021 14:30 Vojvodina 4 : 0 Sloga (S)
14.03.2021 14:30 Donji Petrovci 1 : 2 Graničar
14.03.2021 14:30 Borac (J) 2 : 5 Fruškogorac
14.03.2021 10:00 Homoljac 3 : 1 Osanica
14.03.2021 10:00 Mlava (R) 1 : 0 Best Sige
14.03.2021 15:00 Sutjeska 1 : 1 Rudar
14.03.2021 17:00 Podgorica 0 : 3 Dečić
14.03.2021 16:00 OFK Titograd 0 : 2 Zeta
14.03.2021 14:00 OFK Petrovac 0 : 2 Jezero
14.03.2021 13:00 Budućnost 1 : 0 Iskra
14.03.2021 14:30 Ibar 2 : 0 Jedinstvo
14.03.2021 14:30 Drezga 1 : 1 Igalo
14.03.2021 14:30 Mornar 3 : 0 Arsenal
14.03.2021 14:30 Bokelj 1 : 0 Kom
14.03.2021 14:30 Berane 2 : 0 Grbalj
14.03.2021 17:30 Arsenal 2 : 1 Tottenham Hotspur
14.03.2021 15:00 Leicester City 5 : 0 Sheffield United
14.03.2021 20:15 Manchester United 1 : 0 West Ham United
14.03.2021 13:00 Southampton 1 : 2 Brighton
14.03.2021 13:15 Sheffield Wednesday 1 : 2 Norwich City
14.03.2021 14:00 Celta Vigo 0 : 0 Athletic Club
14.03.2021 18:30 Eibar 1 : 3 Villarreal
14.03.2021 16:15 Granada 1 : 0 Real Sociedad
14.03.2021 21:00 Sevilla 1 : 0 Real Betis
14.03.2021 15:30 RB Leipzig 1 : 1 Eintracht Frankfurt
14.03.2021 13:30 Bayer 04 1 : 2 Arminia
14.03.2021 18:00 Stuttgart 2 : 0 Hoffenheim
14.03.2021 15:00 Dijon 1 : 3 Bordeaux
14.03.2021 15:00 Lens 2 : 2 Metz
14.03.2021 15:00 Lorient 1 : 1 Nice
14.03.2021 17:05 Monaco 0 : 0 Lille
14.03.2021 13:00 Nîmes 1 : 1 Montpellier
14.03.2021 21:00 PSG 1 : 2 Nantes
14.03.2021 15:00 Rennes 1 : 0 Strasbourg
14.03.2021 15:00 Torino 1 : 2 Internazionale
14.03.2021 18:00 Cagliari 1 : 3 Juventus
14.03.2021 20:45 Milan 0 : 1 Napoli
14.03.2021 15:00 Parma 2 : 0 Roma
14.03.2021 12:30 Bologna 3 : 1 Sampdoria
14.03.2021 14:00 Mašinac Trejs 2 : 0 Zemun
14.03.2021 15:00 Radnički 1923 0 : 4 Crvena zvezda
14.03.2021 14:30 Požarevac 3 : 0 TSC
14.03.2021 14:00 Kolubara 0 : 1 Vojvodina
14.03.2021 12:00 ŽFU Zvezda B 2018 0 : 1 Mačva
14.03.2021 11:00 Radnički 2012 0 : 3 Jedinstvo 2014
14.03.2021 15:30 Spartak DOO 3 : 0 ŽGFK Lavice Dubočica
14.03.2021 13:00 Heroj Polet 0 : 1 Loznica
14.03.2021 10:00 Rad 0 : 1 Brodarac
14.03.2021 12:00 Voždovac 3 : 0 Napredak
14.03.2021 11:00 Trayal 2 : 7 TSC
14.03.2021 10:00 Inđija 3 : 1 Radnički (SM)
14.03.2021 10:00 Dinamo 1945 0 : 4 Omladinac
14.03.2021 12:00 Vojvodina 5 : 0 Radnički (Zr)
14.03.2021 10:00 Index 2 : 0 Podrinje
14.03.2021 13:00 RFK Novi Sad 1921 0 : 0 Spartak ŽK
14.03.2021 10:00 Petrika 1 : 0 Bačka 1901
14.03.2021 10:00 Hajduk 1912 0 : 2 OFK Bačka
14.03.2021 13:30 Borac 1926 3 : 2 Šabac Sunrise
14.03.2021 10:00 BIP 1 : 0 Sloga (P)
14.03.2021 13:30 Sloga (K) 1 : 0 Loznica
14.03.2021 13:30 Šumadija (A) 1 : 2 Javor Matis
14.03.2021 13:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 3 Radnički (V)
14.03.2021 13:30 GFK Sloboda 0 : 3 Jedinstvo (Ub)
14.03.2021 Jedinstvo (P) 2 : 1 Bor 1919
14.03.2021 Kopernikus Želežničar 2 : 0 Radnički (P)
14.03.2021 GFK Dubočica 6 : 0 OFK Topličanin
14.03.2021 11:00 Smederevo 1924 : Sloboda
14.03.2021 12:00 Sloga 33 : OFK Slavija
14.03.2021 10:00 BSK 1925 0 : 2 Lokomotiva
14.03.2021 11:00 Radnički (NB) 2 : 0 011
14.03.2021 11:00 Železnik 1930 3 : 1 Studentski Grad
14.03.2021 13:30 Torlak 0 : 2 Bežanija
14.03.2021 14:30 Brodarac 6 : 2 Zvezdara
14.03.2021 10:00 Poštar 1930 4 : 1 IM Rakovica
14.03.2021 13:00 Budućnost 3 : 0 Balkan
14.03.2021 10:00 IMT 0 : 3 Partizan
14.03.2021 13:00 Radnički (NB) 3 : 2 RFK Grafičar
14.03.2021 15:00 Zemun 1 : 2 Internacional
14.03.2021 11:00 Mačva 0 : 2 Čukarički
14.03.2021 13:00 OFK Vršac 3 : 1 Napredak
14.03.2021 11:00 Internacional 1 : 1 Apolon 4
14.03.2021 12:00 BSK 1925 1 : 0 Kolubara
14.03.2021 09:00 Radnički (NB) 5 : 0 DIF
14.03.2021 12:00 Inđija 6 : 2 Radnički (SM)
14.03.2021 12:00 Dinamo 1945 4 : 0 Omladinac
14.03.2021 10:00 Vojvodina 5 : 0 Radnički (Zr)
14.03.2021 12:00 Index 5 : 2 Podrinje
14.03.2021 15:00 RFK Novi Sad 1921 2 : 2 Spartak ŽK
14.03.2021 12:00 Hajduk 1912 0 : 3 OFK Bačka
14.03.2021 Bor 1919 1 : 8 Kopernikus Želežničar
14.03.2021 Real 3 : 0 Dinamo
14.03.2021 SFS Borac 2 : 0 OFK Sinđelić
14.03.2021 Timok 1919 5 : 2 Vlasina
14.03.2021 11:00 OFK Mladenovac 3 : 1 Jedinstvo
14.03.2021 10:00 Prva Iskra 1 : 6 BASK
14.03.2021 13:30 011 2 : 4 Brodarac
14.03.2021 15:00 Radnički (NB) 3 : 2 Lokomotiva
14.03.2021 12:30 IMT 0 : 1 OFK Beograd
14.03.2021 12:30 Zemun : Internacional
14.03.2021 14:00 Apolon 2018 4 : 2 Sloga (K)
14.03.2021 11:00 Kiker 1 : 2 Kosmet
14.03.2021 11:00 Radnički 1923 6 : 1 Bane 1931
14.03.2021 11:00 Bubamara 1 : 2 Pazar Juniors
14.03.2021 11:00 Rudar 1 : 1 Sport Klub 99
14.03.2021 11:00 Novi Pazar 0 : 0 AF AS Novi Pazar
14.03.2021 11:00 Apolon 2 : 0 Šumadija 1903
14.03.2021 11:00 Jedinstvo 2017 : Apolon 4
14.03.2021 11:00 Mačva 1929 1 : 1 Budućnost-Krušik 2014
14.03.2021 10:00 Brodarac 2 : 0 Radnički (NB)
14.03.2021 12:00 Partizan 3 : 0 Rad
14.03.2021 10:00 Ada 3 : 3 Voždovac
14.03.2021 10:30 Radnički (O) 0 : 10 Čukarički
14.03.2021 10:00 Zemun 1 : 2 Teleoptik
14.03.2021 12:00 Sinđelić 2 : 5 OLE
14.03.2021 Timočanin 0 : 7 GFK Jagodina
14.03.2021 Real 4 : 0 Šampion 2014
14.03.2021 GFK Dubočica 4 : 7 Radnički (P)
14.03.2021 Lider MGM 2 : 0 Trayal Knez Lazar
14.03.2021 GFK Dubočica 3 : 2 Radnički (P)

Košarka

14.03.2021 18:00 Dynamic 95 : 79 Zlatibor
14.03.2021 17:00 Vojvodina 99 : 73 Sloga
14.03.2021 18:00 OKK Beograd 75 : 82 Napredak
14.03.2021 19:00 Sloboda 87 : 89 Mladost
14.03.2021 19:30 Crvena zvezda MTS 73 : 64 Partizan NIS
14.03.2021 12:30 Marinos 78 : 67 Panteri
14.03.2021 19:00 Omladinac 78 : 70 Jedinstvo
14.03.2021 18:00 Student BB 76 : 83 Svilajnac
14.03.2021 13:30 M015 83 : 77 Sloga Elite
14.03.2021 16:30 Mladenovac 72 : 99 Astra
14.03.2021 15:30 Gorica 89 : 93 Flash
14.03.2021 20:30 Barajevo Bambi 59 : 64 Gro-Basket
14.03.2021 17:20 Cerak 78 : 73 AS Basket
14.03.2021 15:00 Proleter 90 : 64 Senta
14.03.2021 18:30 Karađorđevo 73 : 88 Marina
14.03.2021 18:00 Jadran 95 : 84 Radnički
14.03.2021 15:30 Apač 82 : 91 Železničar
14.03.2021 14:30 Mileševac 94 : 74 Morava
14.03.2021 14:30 Mladost 65 : 73 Užice
14.03.2021 19:30 Stari Ras 65 : 64 Zicer 2014
14.03.2021 16:30 Sloga (PM) 77 : 84 Koš 020
14.03.2021 16:00 Jastreb 70 : 59 Radan
14.03.2021 16:45 Trijumf 91 : 101 OKK Sokobanja
14.03.2021 13:00 Vojvodina 021 74 : 83 Art Basket
14.03.2021 18:00 Čelarevo 55 : 78 Proleter
14.03.2021 16:00 Karađorđevo 58 : 100 Duga 2
14.03.2021 14:30 Mega Soccerbet 80 : 78 Dynamic VIP PAY
14.03.2021 14:30 Konstantin 85 : 98 Vojvodina
14.03.2021 12:15 Ras 88 : 73 Srem

Odbojka

14.03.2021 16:30 Ribnica 3 : 1 Radnički
14.03.2021 13:00 Partizan 3 : 2 Antena
14.03.2021 17:00 Kosovska Mitrovica 2 1 : 3 Gračac
14.03.2021 18:00 Fortuna Plus 0 : 3 Mladi radnik 2
14.03.2021 17:30 Mladost (BP) 3 : 1 Mladost (NP)
14.03.2021 16:00 Sombor 3 : 1 Vest
14.03.2021 17:00 Knjaževac 2 : 3 Ozren
14.03.2021 17:00 Dunav Voley 2 0 : 3 Stražilovo
14.03.2021 19:30 Mladost (T) 2 : 3 Hajduk
14.03.2021 19:00 Železničar 3 : 0 Ub
14.03.2021 15:00 Leskovac 98 3 : 0 Stampedo
14.03.2021 16:00 Vlasina 0 : 3 Pusta Reka
14.03.2021 16:00 Tehničar 3 : 0 Sloga 031
14.03.2021 17:00 Lotus 3 : 2 Raška
14.03.2021 16:00 Napredak 037 3 : 2 Drina
14.03.2021 15:45 Sloboda S 3 : 1 Mokra Gora
14.03.2021 14:45 Lucky Star 2 : 3 Ribnica
14.03.2021 15:00 Fortuna plus 0 : 3 Mladi radnik
14.03.2021 16:30 Slavija 3 : 0 Futog West
14.03.2021 17:00 Volejbor-Tim 0 : 3 Zaječar 2
14.03.2021 11:30 Knjaževac 2 0 : 3 Viner
14.03.2021 15:00 Mladost 0 : 3 Blok aut
14.03.2021 14:00 Win Volley 0 : 3 Vrbas
14.03.2021 17:00 Elbraco Technoland CVS 3 : 1 Apatin
14.03.2021 20:00 KI 0230 3 : 2 Krajišnik

Rukomet

14.03.2021 18:00 Somborelektro 32 : 40 Banatski Karlovac
14.03.2021 19:00 Radnički 22 : 22 Potisje Pleteks
14.03.2021 17:00 Nova Pazova 32 : 23 Hercegovina
14.03.2021 18:00 Metalac 26 : 22 PKB
14.03.2021 20:00 Crvena zvezda 2 31 : 26 Radnički (O)
14.03.2021 20:30 Novi Beograd 30 : 25 Rakovica
14.03.2021 18:00 RSU Akademija Lečić 30 : 33 Partizan 2
14.03.2021 19:00 Aleksinac 44 : 24 BSK Heba
14.03.2021 12:30 Niška Banja 21 : 23 Dubočica 54 2
14.03.2021 13:00 Pobednik 21 : 26 Bane
14.03.2021 15:30 Užice 20 : 24 Trepča
14.03.2021 14:30 Bane 35 : 18 Pobednik
14.03.2021 19:00 Mladost 30 : 32 Crepaja
14.03.2021 12:00 Naftagas 28 : 17 Sombor
14.03.2021 15:00 ŽSK 1955 35 : 24 Budućnost
14.03.2021 19:00 Topličanin 32 : 27 Crvena zvezda
14.03.2021 16:30 Srem 21 : 16 Kučevo
14.03.2021 14:30 Junior 23 : 33 Sloga
14.03.2021 18:00 ORK Beograd 25 : 30 Pančevo
14.03.2021 20:00 Sloven 26 : 22 Proleter
14.03.2021 18:00 Laki 31 : 18 Ravangrad
14.03.2021 16:30 Radnički BG 36 : 31 Kosmaj
14.03.2021 13:00 Radan 32 : 17 Aleksinac
14.03.2021 17:30 Remesiana 38 : 19 Hajduk Veljko
14.03.2021 17:00 Đerdap 26 : 23 Bor - RTB 2
14.03.2021 16:00 Beočin 1959 18 : 21 Trijumf
14.03.2021 19:00 Železničar 2 18 : 26 Krule
14.03.2021 14:00 Naftagas 27 : 21 Jabuka

Vaterpolo

14.03.2021 19:00 Goč 6 : 8 Vračar
14.03.2021 10:30 Singidunum 9 : 8 Dorćol
14.03.2021 13:00 Vojvodina 22 : 6 Taš 2000
14.03.2021 19:00 Valis 15 : 21 Spartak

Futsal

14.03.2021 15:30 FON 4 : 1 Konjarnik
14.03.2021 20:00 Nova Pazova 2 : 1 Kalča
14.03.2021 20:30 Vranje 5 : 3 Ekonomac
14.03.2021 18:00 Ivanjica 8 : 5 SAS
14.03.2021 16:30 Zufo 4 : 9 Loznica Grad 2018
14.03.2021 19:00 Raška 3 : 10 Kragujevac Wild Boars
14.03.2021 17:00 SFU Leposavić 6 : 4 RB
14.03.2021 20:00 Kikinda 0 : 5 Novi Sad
14.03.2021 00:00 Dinamo 6 : 2 Kraljevićevo
14.03.2021 19:30 Spartak 6 : 1 Hajduk
14.03.2021 18:30 BSK 4 : 3 Pirot
14.03.2021 21:00 Prokuplje 8 : 1 Radnički 2010
14.03.2021 17:00 PP 192 1 : 2 Zlatibor
14.03.2021 15:00 Babušnica 2011 5 : 8 Bor

Ragbi 13

14.03.2021 16:30 Južna regija 18 : 42 Radnički
14.03.2021 14:00 Partizan 36 : 22 Crvena zvezda
14.03.2021 00:00 Radnički : Dorćol
PFL Sombor i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
PFL Sombor i još 4 korisnika su tipovali utakmicu