XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 441 utakmica za dan
Subota, 10 April 2021


Fudbal

Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
10.04.2021 16:00
Jedinstvo (SP)
0 : 0
1. Maj Ruma
Bečej 1918
Bečej
5 : 2
Radnički 1912
Sombor
10.04.2021 16:00
Bečej 1918
5 : 2
Radnički 1912
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
10.04.2021 16:00
Radnički (Zr)
3 : 1
Kozara
Feniks 1995
Stara Pazova
0 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
10.04.2021 16:00
Feniks 1995
0 : 0
Vojvodina 1928
Mladost (NS)
Novi Sad
5 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
10.04.2021 16:00
Mladost (NS)
5 : 0
OFK Stari Grad
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
10.04.2021 16:00
Dinamo 1945
1 : 2
OFK Vršac
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Hajduk 1912
Kula
10.04.2021 16:00
Sloboda
1 : 0
Hajduk 1912
Sloga (Č)
Čonoplja
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
10.04.2021 16:00
Sloga (Č)
0 : 1
Dunav
Jedinstvo
Ub
2 : 0
Bane 1931
Raška
10.04.2021 15:30
Jedinstvo
2 : 0
Bane 1931
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
10.04.2021 15:30
Takovo
1 : 1
Smederevo 1924
Tutin
Tutin
3 : 0
Železničar (L)
Lajkovac
10.04.2021 15:30
Tutin
3 : 0
Železničar (L)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
6 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
10.04.2021 15:30
Budućnost Krušik 2014
6 : 0
Šumadija (A)
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Budućnost (A)
Arilje
10.04.2021 15:30
Sloga 33
1 : 2
Budućnost (A)
GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Mačva 1929
Bogatić
10.04.2021 15:30
GFK Sloboda
1 : 0
Mačva 1929
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Gruža
Gruža
10.04.2021 15:30
Mladi radnik 1926
1 : 0
Gruža
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Sloga (P)
Požega
10.04.2021 15:30
Trepča
1 : 1
Sloga (P)
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 2
Teleoptik
Zemun
10.04.2021 16:00
Radnički (NB)
2 : 2
Teleoptik
Studentski grad
Novi Beograd
0 : 1
BSK Borča
Borča
10.04.2021 16:00
Studentski grad
0 : 1
BSK Borča
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Zvezdara
Beograd
10.04.2021 16:00
Mladenovac
0 : 3
Zvezdara
Sinđelić
Beograd
3 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
10.04.2021 16:00
Sinđelić
3 : 0
GSP Polet Dorćol
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
10.04.2021 16:00
Jedinstvo (P)
2 : 0
Vlasina
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
10.04.2021 16:00
Trstenik PPT
2 : 1
Timočanin
Pčinja
Trgovište
2 : 1
Radan
Lebane
10.04.2021 16:00
Pčinja
2 : 1
Radan
Timok 1919
Zaječar
5 : 1
Rembas
Resavica
10.04.2021 16:00
Timok 1919
5 : 1
Rembas
Dunav
Prahovo
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
10.04.2021 16:00
Dunav
1 : 1
Župa
OFK Sinđelić
Niš
6 : 0
Moravac Orion
Mrštane
10.04.2021 16:00
OFK Sinđelić
6 : 0
Moravac Orion
Šumadija 1903
Kragujevac
7 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
10.04.2021 15:30
Šumadija 1903
7 : 0
Novi Pazar 1928
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
10.04.2021 15:30
Mokra Gora
3 : 0
OFK Ras
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 0
Vodojaža
Grošnica
10.04.2021 15:30
Goč
0 : 0
Vodojaža
Parmenac
Parmenac
1 : 0
Crnokosa
Kosjerić
10.04.2021 15:30
Parmenac
1 : 0
Crnokosa
Sevojno
Sevojno
0 : 1
Prijevor
Prijevor
10.04.2021 15:30
Sevojno
0 : 1
Prijevor
Ribnica
Mionica
1 : 1
OFK Divci
Divci
10.04.2021 15:30
Ribnica
1 : 1
OFK Divci
Obilić
Novi Kneževac
0 : 5
ČSK Pivara
Čelarevo
10.04.2021 16:00
Obilić
0 : 5
ČSK Pivara
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Tavankut
Tavankut
10.04.2021 16:00
Radnički (S)
1 : 1
Tavankut
Srbobran
Srbobran
0 : 0
Mladost APA
Apatin
10.04.2021 16:00
Srbobran
0 : 0
Mladost APA
Crvenka
Crvenka
0 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
10.04.2021 16:00
Crvenka
0 : 3
Mladost (BP)
OFK Vrbas
Vrbas
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
10.04.2021 16:00
OFK Vrbas
1 : 0
Krila Krajine
Vojvodina (T)
Tovariševo
1 : 5
Mladost (T)
Turija
10.04.2021 16:00
Vojvodina (T)
1 : 5
Mladost (T)
Bajša
Bajša
5 : 0
Njegoš
Lovćenac
10.04.2021 16:00
Bajša
5 : 0
Njegoš
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 1
Banat
Čenta
10.04.2021 16:00
Budućnost
3 : 1
Banat
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
5 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
10.04.2021 16:00
Jedinstvo (BK)
5 : 0
Crvena zvezda
Krajina
Krajišnik
3 : 5
Radnički (S)
Sutjeska
10.04.2021 16:00
Krajina
3 : 5
Radnički (S)
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Naftagas
Elemir
10.04.2021 16:00
Proleter
1 : 0
Naftagas
OFK Kikinda 1909
Kikinda
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
10.04.2021 16:00
OFK Kikinda 1909
2 : 0
Radnički (K)
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 1
Sloga
Plandište
10.04.2021 16:00
Jedinstvo (V)
2 : 1
Sloga
Cement
Beočin
2 : 0
Radnički
Nova Pazova
10.04.2021 16:00
Cement
2 : 0
Radnički
Mladost
Bački Jarak
3 : 1
Jadran
Golubinci
10.04.2021 16:00
Mladost
3 : 1
Jadran
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
10.04.2021 16:00
Podrinje
1 : 1
Budućnost
Sloga (E)
Erdevik
0 : 0
Sloga (T)
Temerin
10.04.2021 16:00
Sloga (E)
0 : 0
Sloga (T)
Morava 1918
Ćuprija
5 : 2
Kopaonik
Brus
10.04.2021 16:00
Morava 1918
5 : 2
Kopaonik
Meševo
Meševo
6 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
10.04.2021 16:00
Meševo
6 : 1
Jastrebac
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 2
Sloga (D)
Despotovac
10.04.2021 16:00
Jedinstvo 1936
4 : 2
Sloga (D)
Senjak
Pirot
3 : 4
Lužnica
Babušnica
10.04.2021 16:00
Senjak
3 : 4
Lužnica
BSK
Bogovina
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
10.04.2021 16:00
BSK
1 : 2
Hajduk Veljko
Polom
Leskovo
1 : 1
OFK Slatina
Bor
10.04.2021 16:00
Polom
1 : 1
OFK Slatina
Đerdap
Kladovo
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
10.04.2021 16:00
Đerdap
2 : 1
Brodoremont
Bor 1919
Bor
4 : 0
OFK 019
Zaječar
10.04.2021 16:00
Bor 1919
4 : 0
OFK 019
OFK Napredak 1929
Aleksinac
0 : 6
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
10.04.2021 16:00
OFK Napredak 1929
0 : 6
OFK Brzi Brod
Pusta Reka
Bojnik
3 : 0
Gracko
Staro Gracko
10.04.2021 16:00
Pusta Reka
3 : 0
Gracko
OFK Kosanica
Kuršumlija
0 : 0
Sloga
Leskovac
10.04.2021 16:00
OFK Kosanica
0 : 0
Sloga
Milutinac
Zemun
0 : 0
Turbina
Vreoci
10.04.2021 11:00
Milutinac
0 : 0
Turbina
Midžor
Kalna
5 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
10.04.2021 16:00
Midžor
5 : 0
Velika Jasikova
Ozren
Sokobanja
7 : 3
Rtanj
Boljevac
10.04.2021 16:00
Ozren
7 : 3
Rtanj
Rudar Vrška Čuka
Grljan
2 : 1
Hajduk
Rujevica
10.04.2021 16:00
Rudar Vrška Čuka
2 : 1
Hajduk
Železničar
Inđija
2 : 1
Borac (K)
Klenak
10.04.2021 16:00
Železničar
2 : 1
Borac (K)
Rudar
Vrdnik
1 : 2
Hajduk (B)
Beška
10.04.2021 16:00
Rudar
1 : 2
Hajduk (B)
GFK Sloven
Ruma
4 : 1
Ljukovo
Ljukovo
10.04.2021 16:00
GFK Sloven
4 : 1
Ljukovo
BAK
Bela Crkva
4 : 1
Partizan (U)
Uljma
10.04.2021 16:00
BAK
4 : 1
Partizan (U)
Tvrđava
Bač
1 : 2
ŽAK
Sombor
10.04.2021 16:00
Tvrđava
1 : 2
ŽAK
Radnički 1905
Bajmok
3 : 2
Napredak
Nadalj
10.04.2021 16:30
Radnički 1905
3 : 2
Napredak
Tornjoš
Tornjoš
0 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
10.04.2021 16:30
Tornjoš
0 : 1
Proleter (Nj)
Proleter (RS)
Ravno Selo
2 : 5
AFK
Ada
10.04.2021 16:30
Proleter (RS)
2 : 5
AFK
Delija
Mokrin
1 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
10.04.2021 16:00
Delija
1 : 0
Vojvodina (B)
Rakovica
Beograd
1 : 3
Postar 1930
Beograd
10.04.2021 10:30
Rakovica
1 : 3
Postar 1930
Borac (O)
Ostružnica
5 : 0
Institut
Zemun Polje
10.04.2021 16:00
Borac (O)
5 : 0
Institut
Barajevo
Barajevo
0 : 1
Vranić
Vranić
10.04.2021 16:00
Barajevo
0 : 1
Vranić
Mladost
Čibutkovica
0 : 2
Radnički
Rudovci
10.04.2021 16:00
Mladost
0 : 2
Radnički
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 2
Titel
Titel
10.04.2021 17:00
Omladinac
2 : 2
Titel
OFK Futog
Futog
1 : 0
Tatra
Kisač
10.04.2021 17:00
OFK Futog
1 : 0
Tatra
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
10.04.2021 17:00
Fruškogorski partizan
0 : 1
Jedinstvo
Slavija
Novi Sad
0 : 0
Veternik
Veternik
10.04.2021 17:00
Slavija
0 : 0
Veternik
Poreč
Donji milanovac
3 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
10.04.2021 16:00
Poreč
3 : 0
Nemetali
Zlot
Zlot
2 : 1
Urovica
Urovica
10.04.2021 16:00
Zlot
2 : 1
Urovica
Brestovac
Borski Brestovac
4 : 0
BSK
Bukovče
10.04.2021 16:00
Brestovac
4 : 0
BSK
Sloga (D)
Desimirovac
6 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
10.04.2021 16:00
Sloga (D)
6 : 2
Pobeda 1926
Kolonija
Kragujevac
2 : 4
Sloboda (G)
Grbice
10.04.2021 16:00
Kolonija
2 : 4
Sloboda (G)
Taskovići
Taskovići
6 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
10.04.2021 16:00
Taskovići
6 : 1
Radnički 1947
Svrljig
Svrljig
3 : 2
Doljevac
Doljevac
10.04.2021 16:00
Svrljig
3 : 2
Doljevac
Karađorđe
Ribnica
7 : 0
Gruža
Vitanovac
10.04.2021 16:00
Karađorđe
7 : 0
Gruža
Mladost (V)
Vrdila
2 : 1
Ibar
Mataruška Banja
10.04.2021 16:00
Mladost (V)
2 : 1
Ibar
Rudar
Baljevac
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
10.04.2021 16:00
Rudar
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Mladi radnik 1925
Grdica
0 : 4
Tavnik
Tavnik
10.04.2021 16:00
Mladi radnik 1925
0 : 4
Tavnik
Morava (KS)
Kočino Selo
2 : 2
Kolare
Kolare
10.04.2021 16:00
Morava (KS)
2 : 2
Kolare
Rudar
Senjski Rudnik
2 : 0
Javor
Sladaja
10.04.2021 16:00
Rudar
2 : 0
Javor
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 1
Joks Junajted
Mionica
10.04.2021 15:30
OFK Brđanac
2 : 1
Joks Junajted
Slatina
Slatina
5 : 0
Rakova
Rakova
10.04.2021 16:00
Slatina
5 : 0
Rakova
Zvezda
Blato
4 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
10.04.2021 16:00
Zvezda
4 : 1
Sloga
Spartak
Pirot
3 : 1
Mladost
Poljska Ržana
10.04.2021 16:00
Spartak
3 : 1
Mladost
Zadrugar
Krupac
0 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
10.04.2021 16:00
Zadrugar
0 : 2
Vladimir Durković
Gučevo 1929
Banja Koviljača
2 : 3
Karađorđe
Mišar
10.04.2021 16:00
Gučevo 1929
2 : 3
Karađorđe
Sinđelić
Lipnica
3 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
10.04.2021 16:00
Sinđelić
3 : 1
Sloga (LŠ)
Župski biseri
Lacisled
4 : 2
Garevina
Garevina
10.04.2021 16:00
Župski biseri
4 : 2
Garevina
Rubin
Donji Stupanj
6 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
10.04.2021 16:00
Rubin
6 : 2
Beli Orlovi
Stari Trstenik
Stari Trstenik
6 : 0
Gradac
Pločnik
10.04.2021 16:00
Stari Trstenik
6 : 0
Gradac
Proleter
Mramorak
3 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
10.04.2021 16:00
Proleter
3 : 0
Mladost (V)
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
2 : 1
Mladi radnik (D)
Dragušica
10.04.2021 16:00
Omladinac-Šumadinac (V)
2 : 1
Mladi radnik (D)
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
1 : 4
Badnjevac
Badnjevac
10.04.2021 16:00
Karađorđe 2013 (Viš)
1 : 4
Badnjevac
Borac (NS)
Novi Sad
4 : 1
Železničar
Novi Sad
10.04.2021 17:00
Borac (NS)
4 : 1
Železničar
Slanobarac
Budisava
0 : 3
Čenej
Čenej
10.04.2021 17:00
Slanobarac
0 : 3
Čenej
Mlada krila
Metikoši
2 : 2
Borac (A)
Adrani
10.04.2021 16:00
Mlada krila
2 : 2
Borac (A)
Progorelica
Progorelica
1 : 1
Zvezda
Čukojevac
10.04.2021 16:00
Progorelica
1 : 1
Zvezda
Bata Bulić
Bistrica
3 : 2
Rade Milošević
Dubočka
10.04.2021 15:30
Bata Bulić
3 : 2
Rade Milošević
Polet S.D.
Suvi Do
3 : 2
Jasenovac
Krepoljin
10.04.2021 15:30
Polet S.D.
3 : 2
Jasenovac
Rudar (P)
Plazane
3 : 0
Jasenovo
Jasenovo
10.04.2021 16:00
Rudar (P)
3 : 0
Jasenovo
Šumadija
Trešnjevica
6 : 1
Napredak (St)
Stubica
10.04.2021 16:00
Šumadija
6 : 1
Napredak (St)
Beljanica
Strmosten
4 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
10.04.2021 16:00
Beljanica
4 : 0
Napredak (Sv)
Osaonica
Bagrdan
4 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
10.04.2021 16:00
Osaonica
4 : 0
Sinđelić 1934
Mladost (D)
Dublje
5 : 0
Zenit
Oparić
10.04.2021 16:00
Mladost (D)
5 : 0
Zenit
Kupinovac
Kupinovac
4 : 3
Vinorača
Vinorača
10.04.2021 16:00
Kupinovac
4 : 3
Vinorača
Rudar 1945
Radljevo
4 : 1
Kalenić
Kalenić
10.04.2021 15:30
Rudar 1945
4 : 1
Kalenić
Radnički
Pertate
5 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
10.04.2021 16:00
Radnički
5 : 0
Mladost (DL)
Turekovac
Turekovac
2 : 0
Badince
Badince
10.04.2021 16:00
Turekovac
2 : 0
Badince
Borac
Trnjane
3 : 1
Napredak 2012
Krušje
10.04.2021 16:00
Borac
3 : 1
Napredak 2012
Proleter 1947
Vranovo
3 : 1
Skobalj
Skobalj
10.04.2021 15:30
Proleter 1947
3 : 1
Skobalj
Zeppelin 026
Smederevo
1 : 2
Godomin
Smederevo
10.04.2021 15:30
Zeppelin 026
1 : 2
Godomin
Mladost
Resnik
3 : 4
Rtanj
Vrmdža
10.04.2021 16:30
Mladost
3 : 4
Rtanj
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 2
Mundial
Pančevo
10.04.2021 16:00
Jedinstvo Stević
2 : 2
Mundial
Mladost
Mali Suvodol
4 : 1
Rongo Siti
Pirot
10.04.2021 16:00
Mladost
4 : 1
Rongo Siti
Sloboda
Rasnica
1 : 2
Borac
Barje Čiflik
10.04.2021 16:00
Sloboda
1 : 2
Borac
Radnički
Koceljeva
3 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
10.04.2021 16:00
Radnički
3 : 2
Pričinović
Jevremovac
Jevremovac
0 : 0
Trešnjevka
Trbusac
10.04.2021 16:00
Jevremovac
0 : 0
Trešnjevka
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
1 : 3
Budućnost (ZM)
Zminjak
10.04.2021 16:00
Budućnost (DO)
1 : 3
Budućnost (ZM)
Sloboda
Stara Moravica
0 : 4
Slavija
Novo Orahovo
10.04.2021 16:00
Sloboda
0 : 4
Slavija
Borac
Bivolje
3 : 1
Naupare
Naupare
10.04.2021 16:00
Borac
3 : 1
Naupare
Zmajevac
Belasica
1 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
10.04.2021 16:00
Zmajevac
1 : 1
Mudrakovac
Mladost
Mala Drenova
0 : 1
Varvarin
Varvarin
10.04.2021 16:00
Mladost
0 : 1
Varvarin
Kolubara (LP)
Liso Polje
4 : 1
Brgule
Brgule
10.04.2021 00:00
Kolubara (LP)
4 : 1
Brgule
Radnik
Davidovac
1 : 8
Donja Mutnica
Donja Mutnica
10.04.2021 16:00
Radnik
1 : 8
Donja Mutnica
Popovac
Popovac
0 : 3
Borac 1950
Bošnjane
10.04.2021 16:00
Popovac
0 : 3
Borac 1950
Hajduk
Čepure
0 : 2
Heroj
Busilovac
10.04.2021 16:00
Hajduk
0 : 2
Heroj
OFK Dragoševac
Dragoševac
1 : 1
GFK Strelište
Jagodina
10.04.2021 16:30
OFK Dragoševac
1 : 1
GFK Strelište
Omladinac
Bunar
7 : 1
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
10.04.2021 16:30
Omladinac
7 : 1
Domaćin
Stig (C)
Crljenac
4 : 1
Napredak 1927
Toponica
10.04.2021 15:30
Stig (C)
4 : 1
Napredak 1927
Naša Krajina
Kupinik
0 : 0
Sloga
Margita
10.04.2021 16:00
Naša Krajina
0 : 0
Sloga
Gaj
Veliki Gaj
2 : 3
Banatul
Lokve
10.04.2021 16:00
Gaj
2 : 3
Banatul
Sloboda
Stubica
0 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
10.04.2021 16:30
Sloboda
0 : 3
Dimitrije Tucović
Mladi radnik
Junkovac
2 : 2
Mladost
Baroševac
10.04.2021 16:30
Mladi radnik
2 : 2
Mladost
Burovac
Burovac
0 : 4
Rudar 1947
Stamnica
10.04.2021 15:30
Burovac
0 : 4
Rudar 1947
Napredak
Trnovče
2 : 0
BSK
Bošnjak
10.04.2021 15:30
Napredak
2 : 0
BSK
Dobrnje
Dobrnje
6 : 1
Radnik
Pankovo
10.04.2021 15:30
Dobrnje
6 : 1
Radnik
Vukan
Ždrelo
1 : 0
Omladinac
Busur
10.04.2021 15:30
Vukan
1 : 0
Omladinac
ŠFU Derbi 2016
Vlase
1 : 0
Mladost
Kutleš
10.04.2021 16:00
ŠFU Derbi 2016
1 : 0
Mladost
Dunav
Ostrovo
3 : 0
Moravac 1933
Dragovac
10.04.2021 15:30
Dunav
3 : 0
Moravac 1933
Dunavac
Petka
0 : 2
Margum
Dubravica
10.04.2021 15:30
Dunavac
0 : 2
Margum
Dumača
Pocerski Metković
3 : 2
Metlić
Metlić
10.04.2021 16:00
Dumača
3 : 2
Metlić
Osanica
Osanica
0 : 1
Laznica
Laznica
10.04.2021 15:30
Osanica
0 : 1
Laznica
Vukovac 98
Vukovac
1 : 3
Sloga (J)
Jošanica
10.04.2021 15:30
Vukovac 98
1 : 3
Sloga (J)
Zvezda
Izvarica
0 : 2
Bliznak-Medveđica
Bliznak
10.04.2021 15:30
Zvezda
0 : 2
Bliznak-Medveđica
Luk Kompenzatori
Voćnjak
5 : 1
Paskovac
Paskovac
10.04.2021 16:00
Luk Kompenzatori
5 : 1
Paskovac
Planinac
Panjevac
6 : 0
Resava
Bukovac
10.04.2021 16:00
Planinac
6 : 0
Resava
Lomnica
Velika Lomnica
0 : 5
Grkljane
Grkljane
10.04.2021
Lomnica
0 : 5
Grkljane
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Radnik
Bijeljina
10.04.2021 19:00
Zrinjski
3 : 0
Radnik
Željezničar
Sarajevo
4 : 4
Mladost
Doboj-Kakanj
10.04.2021 17:00
Željezničar
4 : 4
Mladost
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
10.04.2021 15:30
Slavija
1 : 0
Zvijezda 09
Sutjeska
Foča
1 : 0
Modriča
Modriča
10.04.2021 15:30
Sutjeska
1 : 0
Modriča
Željezničar
Banja Luka
6 : 2
Drina
Zvornik
10.04.2021 15:30
Željezničar
6 : 2
Drina
Sloboda
Novi Grad
1 : 1
Tekstilac
Derventa
10.04.2021 15:30
Sloboda
1 : 1
Tekstilac
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 3
Leotar
Trebinje
10.04.2021 15:30
Rudar Prijedor
2 : 3
Leotar
Sloga
Doboj
2 : 3
Borac
Kozarska Dubica
10.04.2021 15:30
Sloga
2 : 3
Borac
Podrinje
Janja
0 : 3
Ljubić
Prnjavor
10.04.2021 15:30
Podrinje
0 : 3
Ljubić
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 1
Arsenal
Tivat
10.04.2021 14:00
Jedinstvo
1 : 1
Arsenal
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Kom
Podgorica
10.04.2021 15:30
Igalo
0 : 0
Kom
Ibar
Rožaje
3 : 2
Grbalj
Radanovići
10.04.2021 15:30
Ibar
3 : 2
Grbalj
Drezga
Piperi
2 : 1
Berane
Berane
10.04.2021 15:30
Drezga
2 : 1
Berane
Mornar
Bar
2 : 1
Bokelj
Kotor
10.04.2021 15:30
Mornar
2 : 1
Bokelj
Crystal Palace
London
1 : 4
Chelsea
London
10.04.2021 18:30
Crystal Palace
1 : 4
Chelsea
Liverpool
Liverpool
2 : 1
Aston Villa
Birmingem
10.04.2021 16:00
Liverpool
2 : 1
Aston Villa
Manchester City
Manchester
1 : 2
Leeds United
Leeds
10.04.2021 13:30
Manchester City
1 : 2
Leeds United
AFC Bournemouth
Bournemouth
4 : 1
Coventry City
Coventry
10.04.2021 16:00
AFC Bournemouth
4 : 1
Coventry City
Barnsley
Barnsley
2 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
10.04.2021 16:00
Barnsley
2 : 0
Middlesbrough
Birmingham City
Birmingham
2 : 0
Stoke City
Stoke-on-Trent
10.04.2021 16:00
Birmingham City
2 : 0
Stoke City
Bristol City
Bristol
0 : 0
Nottingham Forest
Nottingham
10.04.2021 16:00
Bristol City
0 : 0
Nottingham Forest
Cardiff City
Cardiff
2 : 2
Blackburn Rovers
Blackburn
10.04.2021 16:00
Cardiff City
2 : 2
Blackburn Rovers
Derby County
Derby
0 : 1
Norwich City
Norwich
10.04.2021 16:00
Derby County
0 : 1
Norwich City
Huddersfield Town
Huddersfield
0 : 0
Rotherham United
Rotherham
10.04.2021 16:00
Huddersfield Town
0 : 0
Rotherham United
Millwall
London
0 : 3
Swansea City
Swansea
10.04.2021 13:30
Millwall
0 : 3
Swansea City
Preston North End
Preston
0 : 5
Brentford
Brentford
10.04.2021 16:00
Preston North End
0 : 5
Brentford
Queens Park Rangers
London
4 : 1
Sheffield Wednesday
Sheffield
10.04.2021 16:00
Queens Park Rangers
4 : 1
Sheffield Wednesday
Wycombe Wanderers
High Wycombe
1 : 3
Luton Town
Luton
10.04.2021 16:00
Wycombe Wanderers
1 : 3
Luton Town
Athletic Club
Bilbao
0 : 0
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
10.04.2021 16:15
Athletic Club
0 : 0
Deportivo Alavés
Eibar
Eibar
0 : 1
Levante
Valencia
10.04.2021 18:30
Eibar
0 : 1
Levante
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 1
Cádiz
Cádiz
10.04.2021 14:00
Getafe
0 : 1
Cádiz
Real Madrid
Madrid
2 : 1
Barcelona
Barcelona
10.04.2021 21:00
Real Madrid
2 : 1
Barcelona
Bayern
München
1 : 1
Union Berlin
Berlin
10.04.2021 15:30
Bayern
1 : 1
Union Berlin
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
4 : 3
Wolfsburg
Wolfsburg
10.04.2021 15:30
Eintracht Frankfurt
4 : 3
Wolfsburg
Hertha BSC
Berlin
2 : 2
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
10.04.2021 15:30
Hertha BSC
2 : 2
Borussia M'gladbach
Werder
Bremen
1 : 4
RB Leipzig
Leipzig
10.04.2021 15:30
Werder
1 : 4
RB Leipzig
Stuttgart
Stuttgart
2 : 3
Borussia Dortmund
Dortmund
10.04.2021 18:30
Stuttgart
2 : 3
Borussia Dortmund
Montpellier
Montpellier
3 : 3
Olympique Marseille
Marseille
10.04.2021 21:00
Montpellier
3 : 3
Olympique Marseille
Strasbourg
Strasbourg
1 : 4
PSG
Paris
10.04.2021 17:00
Strasbourg
1 : 4
PSG
Spezia
La Spezia
3 : 2
Crotone
Crotone
10.04.2021 15:00
Spezia
3 : 2
Crotone
Parma
Parma
1 : 3
Milan
Milano
10.04.2021 18:00
Parma
1 : 3
Milan
Udinese
Udine
0 : 1
Torino
Torino
10.04.2021 20:45
Udinese
0 : 1
Torino
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
10.04.2021 19:00
Mladost (L)
1 : 0
Spartak ŽK
Voždovac
Beograd
1 : 1
Proleter
Novi Sad
10.04.2021 19:00
Voždovac
1 : 1
Proleter
Čukarički
Beograd
0 : 0
TSC
Bačka Topola
10.04.2021 19:00
Čukarički
0 : 0
TSC
Napredak Junior 2018
Kruševac
5 : 1
Loznica
Loznica
10.04.2021 16:30
Napredak Junior 2018
5 : 1
Loznica
Radnički 2012
Niš
1 : 3
Heroj Polet
Jajinci
10.04.2021 15:30
Radnički 2012
1 : 3
Heroj Polet
Jedinstvo
Ub
6 : 1
Požega
Požega
10.04.2021 16:00
Jedinstvo
6 : 1
Požega
Kolibri
Kuršumlija
0 : 1
Levač
Rekovac
10.04.2021
Kolibri
0 : 1
Levač
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
10.04.2021 11:00
Radnički (N)
1 : 2
Vojvodina
Čukarički
Beograd
3 : 2
Partizan
Beograd
10.04.2021 12:30
Čukarički
3 : 2
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
OFK Beograd
Beograd
10.04.2021 13:00
Crvena zvezda
5 : 0
OFK Beograd
RFK Grafičar
Beograd
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
10.04.2021 10:00
RFK Grafičar
2 : 2
Brodarac
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Napredak
Kruševac
10.04.2021 11:00
Spartak ŽK
2 : 1
Napredak
IMT
Beograd
2 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
10.04.2021 11:00
IMT
2 : 2
RFK Novi Sad 1921
Rad
Beograd
2 : 0
Internacional
Beograd
10.04.2021 12:30
Rad
2 : 0
Internacional
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 2
Bačka 1901
Subotica
10.04.2021 10:00
Proleter (NS)
2 : 2
Bačka 1901
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 1
Petar Puača
Novi Sad
10.04.2021 10:00
RFK Novi Sad 1921
1 : 1
Petar Puača
Šabac Sunrise
Šabac
1 : 2
Loznica
Loznica
10.04.2021 13:00
Šabac Sunrise
1 : 2
Loznica
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Javor Matis
Ivanjica
10.04.2021 13:30
Šumadija 1903
1 : 2
Javor Matis
Radnik
Surdulica
5 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
10.04.2021
Radnik
5 : 2
GFK Dubočica
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 2
Real
Niš
10.04.2021
OFK Topličanin
1 : 2
Real
Zvižd
Kučevo
10.04.2021
11:00
Sloboda
Lipe
10.04.2021 11:00
Zvižd
:
Sloboda
Napredak
Markovac
4 : 0
Karađorđe
Topola
10.04.2021 11:00
Napredak
4 : 0
Karađorđe
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 2
Borac 1932
Ralja
10.04.2021 12:00
Petar Dobrnjac
4 : 2
Borac 1932
Šumadija
Šopić
10 : 1
Rvati
Obrenovac
10.04.2021 11:00
Šumadija
10 : 1
Rvati
OFK Urovci
Urovci
0 : 5
Zvezda
Konatice
10.04.2021 11:00
OFK Urovci
0 : 5
Zvezda
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Sinđelić
Beograd
10.04.2021 12:00
Kolubara
2 : 0
Sinđelić
Bežanija
Beograd
2 : 0
IMT 2
Beograd
10.04.2021 12:00
Bežanija
2 : 0
IMT 2
Lokomotiva
Beograd
7 : 0
Studentski Grad
Beograd
10.04.2021 12:00
Lokomotiva
7 : 0
Studentski Grad
Leštane
Leštane
2 : 3
Poštar 1930
Beograd
10.04.2021 10:00
Leštane
2 : 3
Poštar 1930
Jedinstvo
Surčin
3 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
10.04.2021 11:00
Jedinstvo
3 : 2
Siti Sport Klub
Balkan
Beograd
3 : 2
Mladenovac
Mladenovac
10.04.2021 11:30
Balkan
3 : 2
Mladenovac
Boleč
Grocka
2 : 3
Rojkovac
Obrenovac
10.04.2021 11:00
Boleč
2 : 3
Rojkovac
Zvezdara
Beograd
7 : 1
Dunav
Veliko Selo
10.04.2021 11:00
Zvezdara
7 : 1
Dunav
Korićani
Kragujevac
1 : 3
Takovo
Gornji Milanovac
10.04.2021 12:30
Korićani
1 : 3
Takovo
011
Beograd
0 : 2
IMT
Beograd
10.04.2021 09:00
011
0 : 2
IMT
Sinđelić
Beograd
4 : 2
Brodarac
Beograd
10.04.2021 10:00
Sinđelić
4 : 2
Brodarac
Rad
Beograd
4 : 2
IMT
Beograd
10.04.2021 12:00
Rad
4 : 2
IMT
Mačva
Šabac
0 : 2
Zemun
Zemun
10.04.2021 15:00
Mačva
0 : 2
Zemun
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
10.04.2021 13:00
Radnički (N)
0 : 0
Vojvodina
Čukarički
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
10.04.2021 10:00
Čukarički
1 : 2
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Kiker
Kraljevo
10.04.2021 15:00
Crvena zvezda
2 : 1
Kiker
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Napredak
Kruševac
10.04.2021 13:00
Spartak ŽK
1 : 0
Napredak
Teleoptik
Zemun
2 : 0
Apolon 4
Kragujevac
10.04.2021 11:00
Teleoptik
2 : 0
Apolon 4
Rad
Beograd
2 : 0
Internacional
Beograd
10.04.2021 10:00
Rad
2 : 0
Internacional
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
011
Beograd
10.04.2021 09:30
Kolubara
2 : 0
011
OLE
Zemun
2 : 3
Voždovac
Beograd
10.04.2021 10:00
OLE
2 : 3
Voždovac
BSK Borča
Borča
5 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
10.04.2021 11:00
BSK Borča
5 : 0
Radnički (O)
DIF
Beograd
4 : 2
Bežanija
Beograd
10.04.2021 11:00
DIF
4 : 2
Bežanija
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 1
Petar Puača
Novi Sad
10.04.2021 12:00
RFK Novi Sad 1921
4 : 1
Petar Puača
Tisa Njerš
Adorjan
1 : 3
Hajduk 1912
Kula
10.04.2021 10:00
Tisa Njerš
1 : 3
Hajduk 1912
Zvezdara
Beograd
0 : 3
Jedinstvo
Surčin
10.04.2021 14:00
Zvezdara
0 : 3
Jedinstvo
Palilulac
Beograd
0 : 5
BASK
Beograd
10.04.2021 15:00
Palilulac
0 : 5
BASK
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 1
ODR
Petrovaradin
10.04.2021 09:00
OFK Vrbas
3 : 1
ODR
Posavina
Stubline
1 : 8
Budućnost
Zvečka
10.04.2021 13:00
Posavina
1 : 8
Budućnost
Borac
Lazarevac
6 : 0
Partizan
Draževac
10.04.2021 10:00
Borac
6 : 0
Partizan
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
Zvezda
Konatice
10.04.2021 10:00
Stepojevac Vaga
1 : 1
Zvezda
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Mladi radnik 1925
Grdica
10.04.2021
Trepča
3 : 1
Mladi radnik 1925
Iskra
Kucura
1 : 2
Obilić
Zmajevo
10.04.2021 10:00
Iskra
1 : 2
Obilić
Kovačevac 1956
Kovačevac
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
10.04.2021 16:00
Kovačevac 1956
1 : 2
OFK Beograd
Sloga
Bogosavac
1 : 1
Železničar
Lajkovac
10.04.2021 11:00
Sloga
1 : 1
Železničar
Zemun
Zemun
5 : 1
IMT
Novi Beograd
10.04.2021 11:00
Zemun
5 : 1
IMT
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Rad
Beograd
10.04.2021 09:00
Teleoptik
0 : 1
Rad
Sinđelić
Beograd
2 : 4
Lokomotiva
Beograd
10.04.2021 13:00
Sinđelić
2 : 4
Lokomotiva
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 1
Kabel
Novi Sad
10.04.2021 16:00
Krila Krajine
0 : 1
Kabel
TSC
Bačka Topola
3 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
10.04.2021 17:00
TSC
3 : 1
OFK Bačka
ŽAK Sombor
Sombor
0 : 7
CFK
Vrbas
10.04.2021 10:00
ŽAK Sombor
0 : 7
CFK
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
Sporto 023
Zrenjanin
10.04.2021 17:00
OFK Vršac
0 : 0
Sporto 023
Tempo
Sefkerin
1 : 1
Pobeda
Samoš
10.04.2021 15:00
Tempo
1 : 1
Pobeda
Stepojevac Vaga
Stepojevac
3 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
10.04.2021 14:30
Stepojevac Vaga
3 : 2
TEK Sloga
OFK Budućnost
Dudovica
10 : 0
OFK Borac
Arnajevo
10.04.2021 14:30
OFK Budućnost
10 : 0
OFK Borac
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 2
Subotica
Subotica
10.04.2021 16:00
Vinogradar
5 : 2
Subotica
Grafičar
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
10.04.2021 17:30
Grafičar
0 : 1
Crvena zvezda
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
OLE
Zemun
10.04.2021 18:00
Kolubara
1 : 2
OLE
Balkan
Beograd
10 : 1
Zvezdara
Beograd
10.04.2021 14:00
Balkan
10 : 1
Zvezdara
Napredak
Nadalj
2 : 1
Bačka
Pačir
10.04.2021 10:00
Napredak
2 : 1
Bačka
Fenix
Šabac
1 : 1
Mačva
Šabac
10.04.2021 17:00
Fenix
1 : 1
Mačva
Lider MGM
Leskovac
2 : 1
Radnik
Surdulica
10.04.2021
Lider MGM
2 : 1
Radnik
Lokomotiva
Beograd
1 : 3
Partizan
Beograd
10.04.2021 14:00
Lokomotiva
1 : 3
Partizan
ŠF Čanković
Beograd
0 : 1
Ole
Zemun
10.04.2021 15:00
ŠF Čanković
0 : 1
Ole
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
RFK Grafičar
Beograd
10.04.2021 09:30
OFK Beograd
0 : 2
RFK Grafičar
Olimpik
Beograd
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
10.04.2021 12:30
Olimpik
1 : 1
Brodarac
Vinča
Vinča
7 : 0
Heroj Polet
Jajinci
10.04.2021 00:00
Vinča
7 : 0
Heroj Polet
Sloga
Zemun
0 : 10
Rad
Beograd
10.04.2021 00:00
Sloga
0 : 10
Rad
Zemun
Zemun
0 : 3
Zvezda B
Beograd
10.04.2021 00:00
Zemun
0 : 3
Zvezda B
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
10.04.2021 00:00
Crvena zvezda
1 : 2
Kolubara
OFK Radnički
Niš
10.04.2021
GFK Jagodina
Jagodina
10.04.2021
OFK Radnički
:
GFK Jagodina
Radnički (P)
Pirot
5 : 4
Trayal Knez Lazar
Kruševac
10.04.2021
Radnički (P)
5 : 4
Trayal Knez Lazar
OFK Šampion
Leskovac
1 : 2
OFK Paraćin
Paraćin
10.04.2021
OFK Šampion
1 : 2
OFK Paraćin
Knjaževac
Knjaževac
0 : 3
Timok 1919
Zaječar
10.04.2021
Knjaževac
0 : 3
Timok 1919
Real Niš
Niš
6 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
10.04.2021
Real Niš
6 : 1
Radnički (S)
GFK Dubočica
Leskovac
8 : 2
Radnički Niš 2
Niš
10.04.2021
GFK Dubočica
8 : 2
Radnički Niš 2
Duel Juniors
Kruševac
3 : 0
Kopernikus Železničar
Niš
10.04.2021
Duel Juniors
3 : 0
Kopernikus Železničar
Lider MGM
Leskovac
5 : 1
Radnik
Surdulica
10.04.2021
Lider MGM
5 : 1
Radnik
Duel Juniors 2
Kruševac
0 : 6
Radnički (N)
Niš
10.04.2021
Duel Juniors 2
0 : 6
Radnički (N)
Bežanija
Beograd
5 : 2
IMT
Beograd
10.04.2021 09:00
Bežanija
5 : 2
IMT
Milutinac
Zemun
5 : 1
Šumadinac
Bečmen
10.04.2021 14:00
Milutinac
5 : 1
Šumadinac
Srem
Jakovo
0 : 2
Jedinstvo
Surčin
10.04.2021 17:30
Srem
0 : 2
Jedinstvo
GSP Polet
Beograd
7 : 3
Sinđelić
Ugrinovci
10.04.2021 10:00
GSP Polet
7 : 3
Sinđelić
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 6
Borac
Lazarevac
10.04.2021 10:00
Mladost (C)
2 : 6
Borac
Kolubara 2
Lazarevac
6 : 1
Radnički
Rudovci
10.04.2021 14:15
Kolubara 2
6 : 1
Radnički
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
10.04.2021 12:00
Lazarevac
3 : 1
TEK Sloga
Akademija fudbala
Lazarevac
13 : 1
Šumadija
Šopić
10.04.2021 14:00
Akademija fudbala
13 : 1
Šumadija
AFK
Ada
0 : 0
Obilić
Novi Kneževac
10.04.2021 10:30
AFK
0 : 0
Obilić
Bačka
Pačir
0 : 6
Spartak ŽK '08
Subotica
10.04.2021 10:00
Bačka
0 : 6
Spartak ŽK '08
Subotica
Subotica
1 : 6
Bajša
Bajša
10.04.2021 10:00
Subotica
1 : 6
Bajša
Arena SU
Subotica
3 : 0
TSC
Bačka Topola
10.04.2021 10:00
Arena SU
3 : 0
TSC
Obrenovac 1905
Obrenovac
0 : 0
Jedinstvo
Dren
10.04.2021 10:00
Obrenovac 1905
0 : 0
Jedinstvo
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Zabrežje
Zabrežje
10.04.2021 10:00
Omladinac
3 : 0
Zabrežje
Zvezda
Konatice
1 : 2
Deluks
Obrenovac
10.04.2021 08:30
Zvezda
1 : 2
Deluks
Posavina
Stubline
0 : 6
Rvati
Obrenovac
10.04.2021 10:00
Posavina
0 : 6
Rvati
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 4
OFK National
Novi Pazar
10.04.2021 10:00
OFK Ras
0 : 4
OFK National
Bane 1931 - 2
Raška
3 : 0
Bane 1931
Raška
10.04.2021 11:00
Bane 1931 - 2
3 : 0
Bane 1931
Jedinstvo 2017
Tutin
2 : 2
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
10.04.2021 12:00
Jedinstvo 2017
2 : 2
AF AS Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
0 : 1
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
10.04.2021 10:00
Kosmet
0 : 1
Pazar Juniors '01
Fenix 2
Šabac
0 : 4
Šabac Sunrise 2
Šabac
10.04.2021 12:00
Fenix 2
0 : 4
Šabac Sunrise 2
Tika taka
Šabac
0 : 7
Mačva 1929
Bogatić
10.04.2021 10:00
Tika taka
0 : 7
Mačva 1929
POFK Savacium
Šabac
4 : 0
OFK Majur
Majur
10.04.2021 12:30
POFK Savacium
4 : 0
OFK Majur
POFK Čivija
Šabac
0 : 12
Fenix 1
Šabac
10.04.2021 10:00
POFK Čivija
0 : 12
Fenix 1
Šabac Sunrise 1
Šabac
2 : 1
Mačva 1
Šabac
10.04.2021 10:00
Šabac Sunrise 1
2 : 1
Mačva 1

Košarka

Cibona
Zagreb
77 : 75
Zadar
Zadar
10.04.2021 17:00
Cibona
77 : 75
Zadar
Slodes
Beograd
98 : 77
Železničar
Čačak
10.04.2021 15:00
Slodes
98 : 77
Železničar
Proleter Naftagas
Zrenjanin
83 : 66
Klik
Arilje
10.04.2021 15:00
Proleter Naftagas
83 : 66
Klik
Beovuk 72
Beograd
58 : 96
Zdravlje Leskovac
Leskovac
10.04.2021 15:00
Beovuk 72
58 : 96
Zdravlje Leskovac
Borac Zemun
Zemun
63 : 71
Fair Play
Niš
10.04.2021 15:00
Borac Zemun
63 : 71
Fair Play
Konstantin
Niš
106 : 72
Sveti Đorđe
Žitište
10.04.2021 15:45
Konstantin
106 : 72
Sveti Đorđe
Napredak Junior
Kruševac
76 : 83
BKK Radnički
Beograd
10.04.2021 15:45
Napredak Junior
76 : 83
BKK Radnički
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
79 : 65
Star
Novi Sad
10.04.2021 15:45
Mladost (SP)
79 : 65
Star
Morava
Vladičin Han
84 : 63
Panteri
Vranje
10.04.2021 17:00
Morava
84 : 63
Panteri
Marinos
Niš
89 : 53
OKK Junior
Niš
10.04.2021 20:30
Marinos
89 : 53
OKK Junior
Jablanica
Medveđa
73 : 57
OKK Vlasotince
Vlasotince
10.04.2021 13:00
Jablanica
73 : 57
OKK Vlasotince
Radnik
Surdulica
127 : 90
Niš
Niš
10.04.2021 16:00
Radnik
127 : 90
Niš
Nova Pazova
Nova Pazova
81 : 68
Hajduk
Kula
10.04.2021 17:00
Nova Pazova
81 : 68
Hajduk
Dunav 2014
Apatin
76 : 71
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
10.04.2021 17:00
Dunav 2014
76 : 71
Podrinje
Žitko Basket
Beograd
81 : 64
Žarkovo
Beograd
10.04.2021 13:30
Žitko Basket
81 : 64
Žarkovo
Borča
Beograd
54 : 105
Zemun
Zemun
10.04.2021 15:00
Borča
54 : 105
Zemun
Umka Džez
Umka
79 : 77
Zvezdara
Beograd
10.04.2021 17:30
Umka Džez
79 : 77
Zvezdara
AS Basket
Beograd
84 : 85
Cerak
Beograd
10.04.2021 17:20
AS Basket
84 : 85
Cerak
MKK Spartak
Subotica
67 : 57
Beočin
Beočin
10.04.2021 16:30
MKK Spartak
67 : 57
Beočin
Roling
Veternik
77 : 98
Sport's World
Novi Sad
10.04.2021 14:30
Roling
77 : 98
Sport's World
Akademik
Srbobran
91 : 92
Srbobran
Srbobran
10.04.2021 16:30
Akademik
91 : 92
Srbobran
Senta
Senta
74 : 81
Proleter
Ravno Selo
10.04.2021 14:00
Senta
74 : 81
Proleter
Radnički (V)
Valjevo
93 : 79
Sloga (P)
Požega
10.04.2021 20:00
Radnički (V)
93 : 79
Sloga (P)
Železničar (L)
Lajkovac
86 : 70
Morava
Zablaće
10.04.2021 18:00
Železničar (L)
86 : 70
Morava
Šabac
Šabac
86 : 95
Mileševac
Prijepolje
10.04.2021 18:30
Šabac
86 : 95
Mileševac
Paraćin
Paraćin
92 : 46
Prva Petoletka
Trstenik
10.04.2021 11:00
Paraćin
92 : 46
Prva Petoletka
Sloga (D)
Despotovac
80 : 69
Polet
Ratina
10.04.2021 18:00
Sloga (D)
80 : 69
Polet
Sloga (B)
Batočina
77 : 58
Koš 020
Novi Pazar
10.04.2021 12:00
Sloga (B)
77 : 58
Koš 020
Kolubara LA 2003
Lazarevac
70 : 63
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
10.04.2021 18:00
Kolubara LA 2003
70 : 63
OKK Novi Pazar
Pirot
Pirot
73 : 93
Sloboda
Užice
10.04.2021 18:00
Pirot
73 : 93
Sloboda
Proleter
Novi Sad
69 : 68
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
10.04.2021 15:30
Proleter
69 : 68
Vojvodina 021- 2
Delfin
Bačka Palanka
32 : 79
Duga 2
Šabac
10.04.2021 14:30
Delfin
32 : 79
Duga 2
Jedinstvo
Novi Bečej
46 : 91
Stara Pazova
Stara Pazova
10.04.2021 19:00
Jedinstvo
46 : 91
Stara Pazova
Čelarevo
Čelarevo
51 : 79
Ras
Beograd
10.04.2021 21:00
Čelarevo
51 : 79
Ras
Sivac
Sivac
65 : 40
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
10.04.2021 15:00
Sivac
65 : 40
Karađorđevo
Marinos
Niš
66 : 53
Sloga
Kraljevo
10.04.2021 12:30
Marinos
66 : 53
Sloga
Konstantin
Niš
70 : 113
Crvena zvezda MTS
Beograd
10.04.2021 14:30
Konstantin
70 : 113
Crvena zvezda MTS
SPD Radnički
Kragujevac
91 : 86
Borac
Čačak
10.04.2021 15:30
SPD Radnički
91 : 86
Borac
I Come To Play Budućnost
Novi Sad
59 : 95
Partizan NIS
Beograd
10.04.2021 13:00
I Come To Play Budućnost
59 : 95
Partizan NIS
Sloboda
Užice
69 : 83
Mega Soccerbet
Beograd
10.04.2021 15:00
Sloboda
69 : 83
Mega Soccerbet
SPD Radnički d.o.o
Kragujevac
42 : 91
Kraljevo
Kraljevo
10.04.2021 14:30
SPD Radnički d.o.o
42 : 91
Kraljevo
Art Basket
Beograd
48 : 35
Crvena zvezda Kombank
Beograd
10.04.2021 17:30
Art Basket
48 : 35
Crvena zvezda Kombank
Vojvodina 021
Novi Sad
57 : 53
Partizan 1953
Beograd
10.04.2021 20:30
Vojvodina 021
57 : 53
Partizan 1953

Odbojka

FAP Livnica
Prijepolje
3 : 1
Partizan
Lipljan
10.04.2021 19:30
FAP Livnica
3 : 1
Partizan
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Jagodina
Jagodina
10.04.2021 13:00
Hajduk Veljko
3 : 1
Jagodina
Vranje
Vranje
0 : 3
Pirot
Pirot
10.04.2021 20:00
Vranje
0 : 3
Pirot
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 1
Kikinda
Kikinda
10.04.2021 20:00
Dunav Volley
3 : 1
Kikinda
Hajduk
Kula
3 : 1
Sloven
Ruma
10.04.2021 16:30
Hajduk
3 : 1
Sloven
Mladost (T)
Turija
3 : 0
Botafogo
Novi Sad
10.04.2021 19:00
Mladost (T)
3 : 0
Botafogo
Vrbas
Vrbas
1 : 3
Maglić 1953
Maglić
10.04.2021 18:00
Vrbas
1 : 3
Maglić 1953
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Stampedo
Niš
10.04.2021 15:00
Topličanin
0 : 3
Stampedo
Knjaževac
Knjaževac
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
10.04.2021 12:00
Knjaževac
3 : 1
Pusta Reka
Student
Niš
3 : 2
Majdanpek FBC
Majdanpek
10.04.2021 12:00
Student
3 : 2
Majdanpek FBC
Raška
Raška
3 : 1
Tara
Bajina Bašta
10.04.2021 12:00
Raška
3 : 1
Tara
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Borac
Čačak
10.04.2021 15:00
Novi Pazar
0 : 3
Borac
Tehničar
Kraljevo
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
10.04.2021 14:00
Tehničar
3 : 0
Mokra Gora
Ribnica
Mionica
3 : 0
Avala
Beograd
10.04.2021 18:00
Ribnica
3 : 0
Avala
Lucky Star
Beograd
2 : 3
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
10.04.2021 15:45
Lucky Star
2 : 3
Srbijanka 014 - 2
Fortuna plus
Aranđelovac
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
10.04.2021 15:00
Fortuna plus
0 : 3
Lazarevac
NS Volej Team
Novi Sad
3 : 0
Štrand Volej
Novi Sad
10.04.2021 18:00
NS Volej Team
3 : 0
Štrand Volej
Odbojka 013
Pančevo
0 : 3
Srem 2
Sremska Mitrovica
10.04.2021 15:00
Odbojka 013
0 : 3
Srem 2
Slavija
Novi Sad
3 : 0
Star
Novi Sad
10.04.2021 18:15
Slavija
3 : 0
Star
Partizan
Sremski Karlovci
1 : 3
Futog
Futog
10.04.2021 19:00
Partizan
1 : 3
Futog
Železničar
Beograd
2 : 3
Mladenovac
Mladenovac
10.04.2021 18:00
Železničar
2 : 3
Mladenovac
Imlek
Beograd
0 : 3
Crnjanski
Beograd
10.04.2021 18:00
Imlek
0 : 3
Crnjanski
AS
Beograd
3 : 2
Obilić
Beograd
10.04.2021 18:00
AS
3 : 2
Obilić
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Blok Aut
Beograd
10.04.2021 18:00
Kolubara
1 : 3
Blok Aut
TENT
Obrenovac
3 : 1
Ub
Ub
10.04.2021 18:00
TENT
3 : 1
Ub
2:2

Rukomet

Crvena zvezda
Mokrin
29 : 34
Jabuka
Jabuka
10.04.2021 19:30
Crvena zvezda
29 : 34
Jabuka
Somborelektro
Sombor
30 : 32
Radnički
Šid
10.04.2021 20:00
Somborelektro
30 : 32
Radnički
Apatin
Apatin
34 : 27
Nova Pazova
Nova Pazova
10.04.2021 19:00
Apatin
34 : 27
Nova Pazova
Hercegovac
Gajdobra
38 : 31
Mladost (BJ)
Bački Jarak
10.04.2021 17:00
Hercegovac