XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 824 utakmica za dan
Nedelja, 11 April 2021

Fudbal

11.04.2021 15:00 Javor Matis 1 : 5 Crvena zvezda
11.04.2021 19:00 Partizan 2 : 0 Radnički (N)
11.04.2021 16:00 Trayal 0 : 2 Radnički (SM)
11.04.2021 16:00 Zemun 2 : 1 Radnički (P)
11.04.2021 16:00 Borac 1926 1 : 1 Kabel
11.04.2021 16:00 OFK Žarkovo 2 : 0 Radnički 1923
11.04.2021 17:00 Široki Brijeg 2 : 2 Krupa
11.04.2021 19:00 Borac 3 : 0 Olimpik
11.04.2021 15:00 Tuzla City 1 : 0 Sloboda
11.04.2021 15:30 Kozara 2 : 0 Jedinstvo
11.04.2021 16:00 Tisa 0 : 1 Omladinac
11.04.2021 16:00 Borac 2 : 0 Bačka 1901
11.04.2021 15:30 Sušica 1 : 3 Jošanica
11.04.2021 16:00 BSK 1925 0 : 1 Radnički (O)
11.04.2021 16:00 Sremčica 3 : 2 Crvena zvezda
11.04.2021 16:00 Leštane 0 : 0 OFK Beograd
11.04.2021 16:00 Jedinstvo 0 : 0 TEK Sloga
11.04.2021 16:00 Lokomotiva 0 : 5 Brodarac
11.04.2021 16:00 Kablovi 1 : 4 Mladost
11.04.2021 11:00 Radnički (S) 3 : 1 Car Konstantin
11.04.2021 11:00 SFS Borac 2 : 2 SFK Morava
11.04.2021 16:00 Budućnost (P) 1 : 1 OFK Topličanin
11.04.2021 15:30 Korićani 1 : 0 Šumadija (T)
11.04.2021 15:30 Budućnost 5 : 0 Omladinac
11.04.2021 15:30 Polet 0 : 0 Radnik
11.04.2021 15:30 Real 4 : 0 Proleter
11.04.2021 16:00 Sloga (M) 1 : 4 OFK Napredak
11.04.2021 16:00 VGSK 6 : 2 Borac (Ž)
11.04.2021 16:00 Morava (VP) 2 : 0 Zvižd
11.04.2021 16:00 Petar Dobrnjac 1 : 5 Karađorđe
11.04.2021 16:00 Rudar (S) 2 : 0 Đerdap
11.04.2021 16:00 OFK Aranđelovac 1979 2 : 2 OFK Mihajlovac
11.04.2021 16:00 RSK 4 : 2 Borac 1932
11.04.2021 16:00 Jasenica 2017 0 : 5 Sloga (B)
11.04.2021 16:00 Pomoravlje 0 : 1 Sloboda
11.04.2021 11:00 Jedinstvo Putevi 8 : 0 Polimlje
11.04.2021 11:00 Polet (Lj) 2 : 1 FAP
11.04.2021 15:30 Omladinac 0 : 3 Sloga (BB)
11.04.2021 15:30 Sloboda (Č) 3 : 0 Polet (T)
11.04.2021 15:30 Jasen 1 : 1 Rampa
11.04.2021 15:30 Rađevac 0 : 0 Radnički (V)
11.04.2021 15:30 Vrelo Sport 4 : 0 Radnički (K)
11.04.2021 15:30 Mladost (P) 2 : 1 Drina
11.04.2021 15:30 Spartak 1924 1 : 3 Zadrugar
11.04.2021 15:30 Sloga (B) 4 : 0 Jedinstvo Vladimirci 1924
11.04.2021 15:30 Mladost (Dr) 1 : 2 Borac (L)
11.04.2021 16:00 Vojvodina (BG) 0 : 1 Tekstilac
11.04.2021 16:00 Hercegovac 0 : 0 Bačka (P)
11.04.2021 16:00 Mladost 1 : 1 ŽAK
11.04.2021 16:00 Omladinac FAM 1 : 0 Begej
11.04.2021 16:00 Podunavac 2 : 0 Sloboda
11.04.2021 16:00 Jugović 2 : 4 RFK Novi Sad 1921
11.04.2021 16:00 Sremac Vojka 2 : 1 Hajduk
11.04.2021 10:00 Index 1 : 4 Borac
11.04.2021 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Crvena Zvezda
11.04.2021 16:00 Temnić 1924 1 : 1 Levač
11.04.2021 16:00 Bošnjane 0 : 1 Blagotin
11.04.2021 16:00 Moravac 2015 2 : 0 Jedinstvo (M)
11.04.2021 16:00 OFK Lugomir 4 : 0 Kušiljevo
11.04.2021 16:00 Sloga (M) 5 : 1 Juhor
11.04.2021 16:00 Rajko Mitić 1 : 1 Jedinstvo (P)
11.04.2021 11:00 Tanasko Rajić 0 : 3 Balkanski
11.04.2021 16:00 Branik 0 : 3 OFK Knjaz
11.04.2021 16:00 Delijski Vis 2 : 0 Naša krila 1936
11.04.2021 16:00 Rudar 1 : 1 Pukovac
11.04.2021 16:00 Jedinstvo (GM) 10 : 0 Naisus 1977
11.04.2021 16:00 Zemljoradnik 1 : 5 Malošište
11.04.2021 16:00 OFK Niš 2 : 1 Morava
11.04.2021 16:00 Alakince 2 : 1 Budućnost
11.04.2021 16:00 Vranjska Banja 1 : 0 Jedinstvo (G)
11.04.2021 16:00 Jedinstvo (GS) 3 : 1 Nebeski Andjeli
11.04.2021 16:00 Dobrič 1 : 0 Čekmin
11.04.2021 16:00 Svetlost 0 : 0 Jablanica
11.04.2021 16:00 Komgrap 3 : 0 Šumadija
11.04.2021 16:00 Dunav 1 : 0 Vrčin
11.04.2021 11:00 Prva iskra 6 : 0 Vinča
11.04.2021 13:00 BSK 1926 2 : 2 Napredak
11.04.2021 10:00 Torlak 1 : 0 Srem
11.04.2021 16:00 Kosmaj 2 : 3 Poštar Zvezdara
11.04.2021 16:00 Trebič 5 : 1 Osnić
11.04.2021 16:00 Graničar 4 : 0 Sloga
11.04.2021 16:00 Omladinac 4 : 1 Kosovo
11.04.2021 16:00 OFK Rtanj 1 : 1 Radnički 1946
11.04.2021 16:00 Rudar (P) 6 : 0 Šljivar
11.04.2021 16:00 Mladost (DK) 1 : 0 Mačkovac
11.04.2021 16:00 13. April 0 : 2 Vinogradar
11.04.2021 16:00 Mladost (T) 1 : 2 Čitluk
11.04.2021 16:00 Žabare 1 : 3 Sloga (L)
11.04.2021 16:00 Sebečevac 0 : 0 Gornji Stepoš
11.04.2021 16:00 Ribnik 2 : 3 Sloga (Ć)
11.04.2021 16:00 FUD 1 : 3 Kupci
11.04.2021 16:00 Trudbenik 6 : 2 Gradina
11.04.2021 16:00 Sremac 0 : 1 Sloga
11.04.2021 16:00 Napredak 2 : 1 Radnički
11.04.2021 16:00 BSK 3 : 2 Partizan
11.04.2021 16:00 Donji Srem 2015 3 : 0 LSK
11.04.2021 16:00 Mitros 1 : 1 Hajduk (V)
11.04.2021 16:00 PSK 0 : 7 Borac (M)
11.04.2021 16:00 Polet (Id) 2 : 0 Jugoslavija
11.04.2021 16:00 Potporanj 0 : 0 Partizan (G)
11.04.2021 16:00 Sloga (BNS) 0 : 1 Spartak 1911
11.04.2021 16:00 Stari Tamiš 0 : 4 Banat (I)
11.04.2021 16:00 Budućnost (A) 2 : 4 Hajdučica
11.04.2021 16:00 Dolina 3 : 1 Crvena zvezda
11.04.2021 16:00 Strela 3 : 1 Radnički (B)
11.04.2021 16:00 BSK 0 : 0 Budućnost (M)
11.04.2021 16:00 Radnički 1918 2 : 1 Polet
11.04.2021 16:00 SU Stanišić 1920 4 : 1 Slavija
11.04.2021 16:00 Zadrugar 3 : 2 Kulpin
11.04.2021 16:00 Budućnost (P) 3 : 0 Maglić
11.04.2021 16:00 Kordun 2 : 0 Borac (BG)
11.04.2021 16:00 Borac 46 4 : 4 Omladinac
11.04.2021 16:00 Budućnost (G) 3 : 0 Rusin
11.04.2021 16:30 Preporod 8 : 0 Eđšeg
11.04.2021 16:30 Obilić 2 : 0 Iskra
11.04.2021 16:30 Budućnost 1 : 0 Sloga
11.04.2021 16:30 Jadran 8 : 0 Sutjeska
11.04.2021 16:30 Đurđin 0 : 2 Senta
11.04.2021 16:00 Tamiš 3 : 2 MSK
11.04.2021 16:00 Borac 2 : 0 Polet
11.04.2021 16:00 2. Oktobar 3 : 1 Radnički 1911
11.04.2021 16:00 Mladost (BD) 2 : 4 ASK
11.04.2021 16:00 OFK Klek 1 : 1 Potisje
11.04.2021 16:00 Rusanda 4 : 1 Mladost (L)
11.04.2021 16:00 Lehel 0 : 8 Crvena zvezda
11.04.2021 15:30 Polet 3 : 1 Radnik (SP)
11.04.2021 15:30 SASK 1 : 1 Obilić
11.04.2021 15:30 Železničar Kusadak 6 : 1 Budućnost
11.04.2021 15:30 Bresje Superior 2 : 1 Pobeda
11.04.2021 15:30 Bačinac 4 : 3 Sloga (M)
11.04.2021 15:30 Mladi borac 1 : 0 Podunavac
11.04.2021 15:30 Mladi radnik 1940 1 : 0 Mladost 1948
11.04.2021 15:30 Sloga (L) 6 : 0 Crvena zvezda
11.04.2021 16:00 Prvi srpski ustanak 5 : 0 Partizan 1945
11.04.2021 16:00 Grizli ML 1 : 0 Šumadinac 1913
11.04.2021 16:00 Vinča 4 : 1 BSK
11.04.2021 16:00 Partizan (BB) 1 : 1 Borac (P)
11.04.2021 16:00 Šumadinac (S) 2 : 0 Banja 1957
11.04.2021 16:00 Sloga (Z) 0 : 0 Jasenica (B)
11.04.2021 16:00 Lokomotiva 1 : 0 Trnava
11.04.2021 16:00 Marjan (K) 5 : 0 Omladinac
11.04.2021 16:00 Plaskovac 3 : 2 ŽSK
11.04.2021 16:00 Umka 1 : 1 Sinđelić 2012
11.04.2021 16:00 Heroj Polet 1 : 3 PKB Kovilovo
11.04.2021 16:00 Posavac Tišma 2 : 5 011
11.04.2021 16:00 Balkan Mirijevo 3 : 0 Šumadinac
11.04.2021 16:00 DIF 4 : 3 Borac (P)
11.04.2021 16:00 PKB (PS) 2 : 2 Hajduk
11.04.2021 16:00 Zvezda 8 : 1 Mladi borac
11.04.2021 16:00 OFK Borac 4 : 0 Jedinstvo
11.04.2021 16:00 OFK Zabrežje 1 : 3 Omladinac
11.04.2021 16:00 OFK Budućnost 2 : 1 Strelac
11.04.2021 16:00 Duboko 6 : 1 Polet
11.04.2021 16:00 Lisović 1977 1 : 2 Rojkovac
11.04.2021 16:00 SUF Dubona 2 : 0 Zaklopača
11.04.2021 16:00 Kosmajac 0 : 1 Pudarci
11.04.2021 16:00 Boleč 3 : 0 Velika Krsna
11.04.2021 16:00 SUF Kovačevac 1956 2 : 4 Kaluđerica 1969
11.04.2021 16:00 Šumadija 1962 3 : 1 Rabrovac
11.04.2021 16:00 Dunavac 9 : 0 Ivanča
11.04.2021 17:00 Bačka 1923 2 : 3 Bačka (B)
11.04.2021 17:00 Petrovaradin 3 : 0 Hajduk
11.04.2021 17:00 ŽSK 0 : 3 Susek
11.04.2021 17:00 Fruškogorac 2 : 3 TSK
11.04.2021 17:00 OFK Sirig 0 : 1 Šajkaš 1908
11.04.2021 11:00 Sloga 5 : 1 Rudna Glava
11.04.2021 16:00 Polet 1 : 2 Šarbanovac
11.04.2021 16:00 Blizna 1 : 0 Krivelj
11.04.2021 16:00 Mladost 2 : 1 Ključ
11.04.2021 16:00 Zastava 1 : 0 Maršić
11.04.2021 16:00 Jedinstvo 2 : 4 Srbija
11.04.2021 16:00 Kutlovo 1 : 1 Slavija
11.04.2021 16:00 Šumadija 1934 3 : 0 Mladost (P)
11.04.2021 16:00 OFK Bagremar 0 : 2 21. oktobar
11.04.2021 16:00 Sloboda 3 : 1 Mladost (L)
11.04.2021 16:00 Mladost (DK) 0 : 1 Omladinac
11.04.2021 16:00 Stevan Nešticki 0 : 1 Morava
11.04.2021 16:00 Radnički 1936 1 : 1 Čegar 1946
11.04.2021 16:00 Vulkan 1963 5 : 2 Crvena zastava
11.04.2021 16:00 Planinac 1933 1 : 2 Čegar 2013
11.04.2021 16:00 Palilulac 1 : 0 Aluminjum
11.04.2021 15:30 Napredak 1936 1 : 2 Rudar 2001
11.04.2021 15:30 Napredak Simićevo 3 : 1 Obilić
11.04.2021 15:30 Omladinac (Š) 3 : 2 Sloga (L)
11.04.2021 15:30 Železničar 1 : 0 Sirakovo
11.04.2021 15:30 Budućnost (V) 1 : 2 Mlava (ML)
11.04.2021 15:30 Manastirica 1 : 4 Borac (K)
11.04.2021 15:30 Vihor 3 : 1 Trgovački
11.04.2021 15:30 Integral 3 : 2 Mladost (B)
11.04.2021 16:00 Mladost 7 : 0 Baličevac
11.04.2021 16:00 OFK Rutevac 1908 1 : 2 Borac
11.04.2021 16:00 Moravac (ZT) 4 : 3 Palilula
11.04.2021 16:00 Elid 0 : 1 Radnički 1924
11.04.2021 16:00 Pobeda 1 : 1 Sloga
11.04.2021 16:00 Jastrebac 6 : 0 Rasovača
11.04.2021 16:00 Budućnost 2 : 2 Ribnica
11.04.2021 16:00 Jovo Kursula 3 : 0 Napredak
11.04.2021 16:00 Granit 1 : 1 Jedinstvo 2017
11.04.2021 16:00 Mataruge 3 : 2 Popovići Vrnjci
11.04.2021 16:00 Orlovi 2 : 0 Juhor (G)
11.04.2021 16:00 Napredak 1 : 5 Morava (R)
11.04.2021 16:00 OFK Juhor 2016 0 : 2 Budućnost (M)
11.04.2021 16:00 Dragocvet 8 : 0 Resavac
11.04.2021 16:00 Mladost (J) 1 : 0 Mladost (K)
11.04.2021 16:00 Sloga 4 : 1 Budućnost (Đ)
11.04.2021 15:30 Iskra 0 : 0 Pepeljevac
11.04.2021 15:30 ZSK 4 : 1 Radnik (Ub)
11.04.2021 15:30 Trlić 1 : 1 OFK Osečina
11.04.2021 15:30 Pambukovica 0 : 4 OFK Jabučje
11.04.2021 15:30 Tvrdojevac 1 : 2 Kolubara 2
11.04.2021 15:30 Dimitrije Tucović 1 : 2 OFK Senjak
11.04.2021 11:00 Bratstvo 1 : 2 Vučje
11.04.2021 16:00 Bobište 4 : 2 Jedinstvo
11.04.2021 16:00 Umac 1 : 0 Kumarevo 65
11.04.2021 16:00 OFK Brza 2 : 1 Zloćudovo
11.04.2021 16:00 Polet 3 : 0 Gradac
11.04.2021 16:00 Donja Lomnica 1 : 1 Progres
11.04.2021 16:00 Real 2 : 1 BSK
11.04.2021 16:00 Plantaža 5 : 1 OFK Morava
11.04.2021 16:00 Moravac 2 : 3 Šumadija
11.04.2021 16:00 Sloga 5 : 1 Milanovo
11.04.2021 16:00 Mladost 1959 4 : 0 Sloboda
11.04.2021 16:00 Mladi borac 3 : 1 Železničar
11.04.2021 11:00 Prvi partizan 0 : 3 Polet
11.04.2021 15:30 Savinac 3 : 0 Perućac
11.04.2021 15:30 Bakionica 3 : 3 Jedinstvo
11.04.2021 15:30 Ježevica 4 : 2 Kotroman
11.04.2021 15:30 Omladinac 0 : 0 Čajetina
11.04.2021 15:30 Sečica 2 : 2 Avijatičar Vranjani
11.04.2021 15:30 Lazarica 7 : 4 Višesava
11.04.2021 16:00 Spartak 1 : 2 Prilike
11.04.2021 16:00 Morava 3 : 0 Ozremica
11.04.2021 16:00 Dragačevo 3 : 0 Voćar
11.04.2021 16:00 Jedinstvo 1 : 3 Ovčar
11.04.2021 16:00 Orlovac 2 : 2 Mladost (P)
11.04.2021 16:00 Backovac Junajted 0 : 4 Rudar
11.04.2021 16:00 Jedinstvo (K) 4 : 1 Jedinstvo (GG)
11.04.2021 16:00 Donja Vrbava 2 : 3 Napredak
11.04.2021 16:00 Ozrem PMH 1 : 0 Zadrugar
11.04.2021 16:00 Pobeda 2 : 0 Dragoš
11.04.2021 16:00 Željuša 1 : 2 Gnjilan
11.04.2021 16:00 Hajduk Stanko 1 : 2 Cer (PE)
11.04.2021 16:00 Rudar 2 : 4 Jedinstvo
11.04.2021 16:00 Mladost 2 : 0 Podrinje
11.04.2021 16:00 Milan Orlić 2 : 1 Sloga (KR)
11.04.2021 16:00 Drina 2 : 1 Vidojevica
11.04.2021 16:00 Duško 2 : 1 Cer (JL)
11.04.2021 16:00 Majur 2 : 2 Mladi borac
11.04.2021 15:30 BSK Bujanovac 0 : 3 Mladost (S)
11.04.2021 15:30 Čelik 3 : 0 Lugina
11.04.2021 15:30 Mineralac 0 : 3 Levosoje
11.04.2021 15:30 FSU Južna pruga 1 : 5 Trnovac
11.04.2021 15:30 Vihor 3 : 1 Pavlovac
11.04.2021 16:00 14. Oktobar 2 : 1 Omladinac (U)
11.04.2021 16:00 Polet 57 5 : 1 Poljoprivrednik
11.04.2021 16:00 Vinogradar 2 : 0 Velika Drenova
11.04.2021 16:00 Borac 1 : 0 Kamenorezac 76
11.04.2021 16:00 Ratar 1 : 1 Polet
11.04.2021 16:00 Banat (D) 4 : 1 Borac (VS)
11.04.2021 16:00 Dunav 2 : 3 Graničar
11.04.2021 16:00 Borac (VG) 1 : 0 Ševac
11.04.2021 16:00 Karaš (J) 1 : 1 Karaš (K)
11.04.2021 16:00 Vulturul 3 : 1 Partizan (K)
11.04.2021 16:00 Budućnost (BB) 1 : 2 Borac (P)
11.04.2021 16:00 Kolonija 1 : 2 BSK Bavanište
11.04.2021 16:00 Jedinstvo (D) 2 : 3 Dolovo
11.04.2021 16:00 Kameni 0 : 2 ČSK
11.04.2021 16:00 Sremac 4 : 1 OFK Brestač
11.04.2021 16:00 Mladost 2 : 2 Napredak
11.04.2021 16:00 Dunav 0 : 1 Fruškogorac
11.04.2021 16:00 Radnički 1 : 0 Polet
11.04.2021 16:00 Hrtkovci 3 : 3 Krušedol
11.04.2021 16:00 Šumar 4 : 3 Jedinstvo
11.04.2021 16:00 Graničar 2 : 1 Srem
11.04.2021 16:00 Fruškogorac 1 : 0 Graničar 1924
11.04.2021 16:00 Sremac (B) 2 : 5 Zmaj
11.04.2021 16:00 Sremac (J) 3 : 0 OFK Zeka Buljubaša
11.04.2021 16:00 Graničar (K) 2 : 1 Jedinstvo
11.04.2021 10:00 Fruška Gora 5 : 1 Jednota
11.04.2021 16:00 Trgovački 1 : 1 Erdevik 2017
11.04.2021 16:00 Sloboda 0 : 1 OFK Bikić
11.04.2021 16:00 Sloga 0 : 2 Obilić 1993
11.04.2021 16:00 OFK Stajićevo 1 : 3 ŽFK Banat Bagljaš
11.04.2021 16:00 Mladost 3 : 2 Naftagas
11.04.2021 16:00 Bilećanin 1 : 1 Tisa 1933
11.04.2021 16:00 OFK Gradnulica 0 : 1 Zadrugar
11.04.2021 16:00 Borac 0 : 0 Mladost (R)
11.04.2021 11:00 Šamot 2 : 1 Brezovac
11.04.2021 11:00 Trešnjevica 2 : 3 B 2000
11.04.2021 16:00 Kopljari 4 : 0 Vrbica
11.04.2021 11:00 Mladi rudar 2 : 1 Gorski Car
11.04.2021 16:00 Venčani 4 : 1 Budućnost
11.04.2021 16:00 Radoje Domanović 2 : 1 Mladost (J)
11.04.2021 16:00 Kruševica 1980 2 : 1 Napredak (MK)
11.04.2021 16:00 Sloga (Z) 2 : 0 Jedinstvo (O)
11.04.2021 16:00 Mladost (R) 2 : 2 Šumadija (S)
11.04.2021 16:00 BSK 2 : 1 Feniks
11.04.2021 16:00 Lipar 2 : 0 Omladinac
11.04.2021 16:00 Bratstvo 2019 9 : 2 Hajduk
11.04.2021 16:00 Polet 4 : 0 Dunav
11.04.2021 16:00 OFK Odžaci 5 : 1 Dinamo 1923
11.04.2021 16:00 Aleksa Šantić 5 : 2 Jedinstvo
11.04.2021 16:00 Kula 5 : 6 Mladost
11.04.2021 10:00 OFK Hajduk 1 : 2 Miletić
11.04.2021 17:00 Borac (R) 1 : 2 Dinamo
11.04.2021 17:00 Proleter 2 : 4 Vinogradar
11.04.2021 17:00 Sloga 0 : 3 Hajduk (G)
11.04.2021 17:00 Obilić 0 : 3 Moskva
11.04.2021 15:30 BSK 1931 2 : 1 Žitkovica
11.04.2021 15:30 Stig 1955 1 : 0 Barič
11.04.2021 15:30 Mladi Borac 4 : 2 Napredak (P)
11.04.2021 15:30 Napredak (B) 3 : 0 Batovac
11.04.2021 15:30 Mlava (B) 1 : 3 Dizel
11.04.2021 15:30 Sloga (M) 2 : 0 Pek
11.04.2021 15:30 Polet (V) 2 : 0 Baštovan 2015
11.04.2021 15:30 Borac 2016 2 : 4 Ljubičevo
11.04.2021 16:00 Velika Moštanica 1 : 1 Novi Beograd
11.04.2021 10:00 Železnik 1930 1 : 0 BUSK
11.04.2021 11:00 13. maj 2 : 1 Rekreativo 011
11.04.2021 11:00 Bežanija 1 : 2 Busije
11.04.2021 16:00 Zmaj 1953 1 : 4 Šećeranac Ada
11.04.2021 16:00 Lepušnica 0 : 3 Palilulac
11.04.2021 16:00 Minel 2 : 0 Pionir
11.04.2021 16:00 OFK Crvenka 0 : 3 Avala 1939
11.04.2021 16:00 Resnik 3 : 0 Boka Seniors
11.04.2021 13:00 Sveti Stefan 3 : 1 Mladi proleter
11.04.2021 16:00 OFK Boždarevac 3 : 3 Beljina
11.04.2021 16:00 Veliki Borak 4 : 0 Rušanj
11.04.2021 11:00 Miločajac 1 : 1 Braća Vuković
11.04.2021 16:00 Mineral 2015 2 : 0 Borac (V)
11.04.2021 16:00 Jedinstvo (D) 0 : 0 Mladost 1925
11.04.2021 16:00 Sloga Obrva 0 : 0 Lazac
11.04.2021 16:00 Mladost 1981 1 : 1 Stubal
11.04.2021 16:00 Jedinstvo (G) 3 : 1 Bogutovačka Banja
11.04.2021 15:30 Zabrđe 1936 2 : 1 Zadrugar 1947
11.04.2021 15:30 Sloga 1952 0 : 2 Udarnik (S)
11.04.2021 15:30 Radnički (K) 4 : 2 Mladost (R)
11.04.2021 15:30 Sloga 1945 4 : 3 Krilaš
11.04.2021 15:30 Jedinstvo (K) 1 : 3 Borac (V)
11.04.2021 16:00 Pomoravlje : Radnički
11.04.2021 16:00 15. Avgust 1950 3 : 0 Sinđelić
11.04.2021 16:00 Mladost (S) 1 : 5 Sloga
11.04.2021 16:00 OFK Batinac 3 : 2 Rudar (S)
11.04.2021 16:00 Partizan 3 : 2 Mladost (G)
11.04.2021 16:00 Crni Vrh 4 : 3 Sloboda
11.04.2021 16:00 Mladost (T) 3 : 1 Ursule
11.04.2021 16:00 Mladi Borac 3 : 1 Šantarovac
11.04.2021 16:00 GFK Tabane 3 : 0 Bratstvo
11.04.2021 16:00 OFK Urovci 1 : 0 Ljubinić
11.04.2021 16:00 Borac 2 : 2 Munja
11.04.2021 16:00 Partizan 9 : 1 Sloga
11.04.2021 16:00 Skela 0 : 4 Krtinska
11.04.2021 16:00 Proleter 0 : 1 Pobednik
11.04.2021 16:00 Belo Polje 1 : 4 Rvati
11.04.2021 15:30 Kolubara (J) 0 : 2 Proleter (B)
11.04.2021 11:00 Omladinac (K) 2 : 1 OFK Stublenica
11.04.2021 15:30 Ratkovac 2 : 0 Šarbane
11.04.2021 15:30 Mladost (V) 0 : 1 Polet (T)
11.04.2021 15:30 OFK Paljuvi 0 : 3 Polet (DL)
11.04.2021 15:30 Zvizdar 2012 1 : 0 Joševa
11.04.2021 15:30 Čučuge 4 : 2 Crvena Jabuka
11.04.2021 11:00 Stari drugari 4 : 3 Jadar 2013
11.04.2021 11:00 Komanice 1 : 2 Rakac Stave
11.04.2021 11:00 Dračić 2018 2 : 2 Polet
11.04.2021 11:00 Toplica 1 : 1 Milenko Pavlović
11.04.2021 11:00 Lukavac 1 : 2 Popadić
11.04.2021 11:00 Mali korak 0 : 2 Rajac
11.04.2021 11:00 Tešnjar 1 : 0 Žabari
11.04.2021 11:00 Mladost (L) 1 : 1 Junior Novo Naselje
11.04.2021 16:00 Navalin 3 : 0 MB
11.04.2021 16:00 Todorovce 0 : 3 Veliko Trnjane
11.04.2021 11:00 Lemind 1953 3 : 3 Mladost (B)
11.04.2021 16:00 Jasenovik 2018 1 : 0 Spartak
11.04.2021 16:00 Supovac 0 : 2 Radnički 2020
11.04.2021 16:00 Proleter 2 : 1 Mezgraja
11.04.2021 16:00 Rujnik 0 : 3 Sloga 1948
11.04.2021 11:00 Jedinstvo 3 : 1 Tempo
11.04.2021 16:00 Vukašinovac 1 : 1 OFK Sloga
11.04.2021 11:00 Rutevac 0 : 6 Polet (R)
11.04.2021 11:00 Crvena zvezda 1 : 4 Polet (V)
11.04.2021 16:00 Graničar 0 : 6 Potisje
11.04.2021 16:00 Slavija 0 : 0 Hajduk
11.04.2021 16:00 Čoka 2 : 2 Jadran
11.04.2021 16:00 Tromedja 1 : 5 Horgoš 1911
11.04.2021 16:00 Bačka 2 : 0 Jedinstvo
11.04.2021 16:00 Tisa 3 : 1 Šampion
11.04.2021 15:30 Vučak 1 : 6 Omladinac
11.04.2021 15:30 Landol 3 : 4 Petlić SD 026
11.04.2021 15:30 Lunjevac 1 : 2 Vožd 2020
11.04.2021 15:30 Kolarac 1 : 1 Petrijevac
11.04.2021 15:30 OFK Slavija 4 : 4 Vrbovac
11.04.2021 15:30 Stari Hrast 2018 1 : 1 Jezava
11.04.2021 16:30 Skupljen 2013 0 : 1 Mladost (Z)
11.04.2021 11:00 Polet 2 : 0 Belpos
11.04.2021 11:00 Torpedo 0 : 1 Mladost 2013
11.04.2021 11:00 Sloga 1949 4 : 2 Sparta
11.04.2021 16:30 Hajduk 1 : 3 Bobovik
11.04.2021 16:30 Verko 1 : 1 Jedinstvo 2014
11.04.2021 16:30 Sloga 1 : 2 Jedinstvo
11.04.2021 16:30 Palilulac 1 : 2 Slemen
11.04.2021 16:00 Tempo 2 : 2 Omladinac 1927
11.04.2021 16:00 Pobeda 1 : 3 Unirea
11.04.2021 16:00 Vujan 2 : 0 Gladijator
11.04.2021 16:00 Lugovi 0 : 8 Kej
11.04.2021 16:00 Budućnost 2 : 4 Prijatelji
11.04.2021 16:00 Malba 4 : 1 Gavrilo Princip
11.04.2021 16:00 Mršinci 4 : 0 Planinac
11.04.2021 16:00 Čačak 94 3 : 1 OFK Remont 1959
11.04.2021 16:00 Lokomotiva 4 : 1 Veliki Suvodol
11.04.2021 16:00 Temac 3 : 5 Nišavac
11.04.2021 17:00 Palić 1 : 2 Elektrovojvodina
11.04.2021 17:00 Hajduk 1950 1 : 3 Lokomotiva
11.04.2021 17:00 Udarnik Višnjevac 1 : 4 Vinogradar
11.04.2021 17:00 OFK Mala Bosna 2015 2 : 1 Solid
11.04.2021 17:00 Žednik 1 : 2 Čantavir
11.04.2021 16:30 Orlovi (BP) 1 : 1 Krivanj
11.04.2021 16:30 Bački Hajduk 0 : 1 Bačka (D)
11.04.2021 16:30 Borac (V) 0 : 1 Soko
11.04.2021 16:30 Mladost (MB) 6 : 1 Bačka 1945
11.04.2021 16:30 Naša Zvezda 5 : 0 Neštin
11.04.2021 16:30 Slavija 2 : 3 Proleter
11.04.2021 16:00 PSK 4 : 1 OFK Jelen
11.04.2021 16:00 Šipurske livade 1 : 0 Rankovac
11.04.2021 16:00 Petrovac 74 2 : 7 Vlašić
11.04.2021 16:00 Mrovska 5 : 0 OFK Varna
11.04.2021 16:00 Dobrava 1 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
11.04.2021 Jablanica 5 : 1 Takovski Ustanak
11.04.2021 Semedraž 1 : 1 Lunjevica
11.04.2021 Brezak 4 : 1 Majdan
11.04.2021 FC Stella Rossa 0 : 6 Šumadija
11.04.2021 Šilopaj 0 : 6 Velereč 94
11.04.2021 16:00 Velika Reka 3 : 1 Hajduk
11.04.2021 16:00 Prva Iskra 0 : 1 Studenac
11.04.2021 16:00 Jelav 2 : 0 Jedinstvo (ZA)
11.04.2021 16:00 Mladost 2 : 2 Jedinstvo (MZ)
11.04.2021 16:00 TE Gučevo 3 : 2 Sloga
11.04.2021 16:00 Antimon 6 : 1 Borac
11.04.2021 16:00 Mala Vrbica 0 : 0 Egeta
11.04.2021 16:00 Pontes : Kladušnica
11.04.2021 16:00 Lokomotiva 3 : 0 Rtkovo
11.04.2021 16:00 Omladinac 2 : 3 Koča Anđelković
11.04.2021 16:00 Gorušica 4 : 0 Bjelica
11.04.2021 16:00 Gradina 2 : 1 Radnički
11.04.2021 16:00 Sloga 0 : 0 Vrelo
11.04.2021 16:00 Bratstvo 3 : 0 Jelica
11.04.2021 16:00 Petlovača 5 : 0 Zadrugar Milkivit
11.04.2021 16:00 Napredak 3 : 1 Gorki
11.04.2021 16:00 Lipolist 3 : 0 Sloboda
11.04.2021 16:00 Omladinac 2013 (SL) 3 : 1 Sunrise Šabac
11.04.2021 16:00 Omladinac (BO) 2 : 3 Milicionar
11.04.2021 16:00 Torpedo 1924 4 : 2 Partizan
11.04.2021 16:00 Pobeda 4 : 7 Mladost Radost
11.04.2021 15:30 Jedinstvo 0 : 0 Karadjordje
11.04.2021 15:30 Mladost 2 : 0 Omladinac
11.04.2021 10:00 Lepaja 2018 1 : 3 Jugovići 1976
11.04.2021 10:00 Jastrebac 1979 5 : 0 Arbanasce
11.04.2021 10:00 Balajnac 1 : 2 Sloga 1980
11.04.2021 16:00 Bukovica 1 : 8 Modrica
11.04.2021 11:00 Polet 1 : 4 Rasina
11.04.2021 16:00 Konjuh 3 : 5 Pepeljevac 1947
11.04.2021 16:00 Gaglovo 1 : 0 Makrešane
11.04.2021 16:00 Podunavac 2 : 1 Umčari
11.04.2021 16:00 Gročanski fudbalski klub 6 : 0 Hajduk
11.04.2021 16:00 OFK Orašje 1960 3 : 0 Parcane
11.04.2021 14:00 Stara Čaršija 0 : 0 Velika Morava
11.04.2021 16:00 Ratajac 3 : 0 Mladi radnik
11.04.2021 16:00 Obilić 2 : 1 Borjak 2012
11.04.2021 16:30 KSK Konak 1926 0 : 2 Borac
11.04.2021 16:30 Partizan 2 : 1 Sloga
11.04.2021 11:00 Biljanovac 7 : 0 Budućnost
11.04.2021 16:00 BSK 2014 1 : 3 Milakovac 2018
11.04.2021 11:00 Stara Čaršija 1 : 1 Omladinac
11.04.2021 16:00 Šumadija 1 : 0 Partizan
11.04.2021 16:00 Morava 0 : 1 Studen Vitez
11.04.2021 16:00 Zgodačica 3 : 5 Koštam Polje
11.04.2021 16:00 Planinac 0 : 0 Jedinstvo (K)
11.04.2021 16:00 Car Uroš 5 : 0 Sloga (S)
11.04.2021 16:00 Polet 1 : 2 Borac (S)
11.04.2021 16:00 Sloga (K) 1 : 3 Graničar
11.04.2021 16:00 27. Oktobar 0 : 5 Fruškogorac
11.04.2021 16:00 Vojvodina 5 : 0 Borac (J)
11.04.2021 11:00 Sloga (V) 1 : 1 OFK Takovo
11.04.2021 11:00 Tamnava 3 : 4 Vrelo
11.04.2021 11:00 Budućnost 1995 2 : 5 Jedinstvo (M)
11.04.2021 11:00 Murgaš 2012 1 : 1 Gunjevac
11.04.2021 11:00 Dokmir 1 : 3 Sovljak
11.04.2021 16:00 Železničar 2 : 3 Polet
11.04.2021 16:00 BSK Buljane 1 : 3 Mladost
11.04.2021 16:00 Omladinac 8 : 2 ISK Izvor
11.04.2021 16:00 Moravac 4 : 1 Jedinstvo
11.04.2021 16:00 Budućnost 2 : 2 Razvitak
11.04.2021 16:00 Dinamo (S) 0 : 3 Rastina 1918
11.04.2021 16:00 Telečka 7 : 0 Sport
11.04.2021 16:30 Oniks 1 : 7 Trnava
11.04.2021 16:30 Dobra Voda 2 : 0 Dražmirovac
11.04.2021 16:30 Mladi radnik 9 : 0 Belica
11.04.2021 16:30 Napredak 2 : 0 Mladost
11.04.2021 11:00 Radnik (S) 1 : 6 Šapine
11.04.2021 11:00 Jedinstvo (S) 5 : 0 Stig (MC)
11.04.2021 11:00 BSK 1924 3 : 1 Crni Vitez
11.04.2021 16:00 Janošik 2 : 2 Rapid
11.04.2021 16:00 Dobrica 1 : 2 Vojvodina
11.04.2021 16:00 Vladimirovac 1 : 2 Mladost (VG)
11.04.2021 16:30 Vitorul 4 : 1 Hajduk
11.04.2021 16:30 Pobeda 0 : 0 Vinogradar
11.04.2021 16:30 Vreoci 3 : 1 OFK Radnički
11.04.2021 16:30 Sloga 4 : 2 Petka
11.04.2021 16:30 Proleter 1 : 3 BSK
11.04.2021 16:30 20. Oktobar 0 : 1 OFK Borac
11.04.2021 16:30 OFK Polet 4 : 1 Strmovo
11.04.2021 16:30 Bistrica 0 : 1 Šumadinac
11.04.2021 11:00 Junkovac 3 : 2 Budućnost MI
11.04.2021 11:00 Krćevac 04 1 : 4 Kalipolje
11.04.2021 11:00 Jarmenovci 2 : 1 Šumadinac 1949
11.04.2021 11:00 Gornja Trnava 1938 5 : 3 Maskar
11.04.2021 15:30 Udarnik 2015 1 : 2 Melnica
11.04.2021 11:00 Rudar 1973 3 : 2 Jašunja
11.04.2021 11:00 Radnik 2013 2 : 5 Napredak
11.04.2021 16:00 Kremenac 0 : 1 Jovanovac
11.04.2021 11:00 Kragujevac 0 : 3 Stanovo 1941
11.04.2021 16:00 Bukorovac 1 : 3 Hajduk 1936
11.04.2021 15:30 Proleter 1932 1 : 3 Metalac
11.04.2021 15:30 Vojvoda Milenko 1 : 2 Napredak 1934
11.04.2021 15:30 Mip Majdan 0 : 1 Morava 1932
11.04.2021 15:30 Sopot 0 : 1 Sloga 1932
11.04.2021 15:30 Zadrugar 1 : 7 Kotešica
11.04.2021 15:30 Beloševac 0 : 1 Sloga Gorić
11.04.2021 11:00 Omladinac 2 : 2 Ribnikar
11.04.2021 15:30 OFK Povlen 5 : 3 Mladost
11.04.2021 16:00 Poletarac 4 : 0 Borac (VR)
11.04.2021 16:00 Srem (SM) 9 : 1 Borac (R)
11.04.2021 16:00 Planinac 2 : 1 Srem (SR)
11.04.2021 16:00 OFK Bosut 7 : 2 Sloga
11.04.2021 11:00 Sava 2 : 4 Galeb 1984
11.04.2021 11:00 Miloš Pocerac 0 : 3 Mladost Svileuva
11.04.2021 11:00 Dobrava Žabar 2020 4 : 0 Borac BTG
11.04.2021 11:00 Rudar 1 : 5 Korman
11.04.2021 11:00 Maovi MH 2 : 3 Zablaće
11.04.2021 11:00 Pocerina 3 : 7 Mladost
11.04.2021 11:00 Jedinstvo 3 : 3 Bojić
11.04.2021 11:00 Sloga 5 : 0 POFK Letnjikovac
11.04.2021 11:00 Roma - Odžino selo 5 : 1 Džemerovac 2020
11.04.2021 11:00 Napredak 0 : 2 Culjković
11.04.2021 10:00 Homoljac 3 : 1 Selište
11.04.2021 10:00 Budućnost (M) 3 : 2 Mladost (K)
11.04.2021 10:00 Best Sige 0 : 1 Vrelo 1971
11.04.2021 16:00 Jadar 2 : 2 Sloga
11.04.2021 16:00 Mladost (L) 5 : 1 Granit
11.04.2021 16:00 Vinogradar 8 : 1 Napredak
11.04.2021 11:00 Polet 1 : 1 Padež
11.04.2021 11:00 Dvorane 4 : 0 Mladost 2015
11.04.2021 11:00 Kruševica 3 : 0 Vratare
11.04.2021 15:30 OFK Bingula 0 : 0 Omladinac
11.04.2021 15:30 Napredak 5 : 0 Sinđelić
11.04.2021 15:30 Graničar : Jedinstvo (M)
11.04.2021 15:30 Jedinstvo (Lj) 1 : 2 OFK Bačinci
11.04.2021 16:00 Kupinovo 1 : 1 Hajduk 1932
11.04.2021 16:00 Vitez 2 : 4 Mladost 1935
11.04.2021 16:00 Lovac 7 : 3 Sloven
11.04.2021 14:00 OFK Titograd 0 : 0 Rudar
11.04.2021 15:00 Podgorica 0 : 1 OFK Petrovac
11.04.2021 16:00 Sutjeska 0 : 1 Budućnost
11.04.2021 17:00 Dečić 0 : 0 Iskra
11.04.2021 13:00 Zeta 0 : 1 Jezero
11.04.2021 13:00 Burnley 1 : 2 Newcastle United
11.04.2021 20:00 Sheffield United 0 : 3 Arsenal
11.04.2021 17:30 Tottenham Hotspur 1 : 3 Manchester United
11.04.2021 15:05 West Ham United 3 : 2 Leicester City
11.04.2021 21:00 Real Betis 1 : 1 Atletico Madrid
11.04.2021 16:15 Valencia 2 : 2 Real Sociedad
11.04.2021 18:30 Real Valladolid 1 : 2 Granada
11.04.2021 14:00 Villarreal 1 : 2 Osasuna
11.04.2021 15:30 Schalke 04 1 : 0 Augsburg
11.04.2021 18:00 Köln 2 : 3 Mainz 05
11.04.2021 15:00 Brest 1 : 1 Nîmes
11.04.2021 15:00 Lens 4 : 1 Lorient
11.04.2021 21:00 Olympique Lyonnais 3 : 0 Angers SCO
11.04.2021 17:05 Monaco 3 : 0 Dijon
11.04.2021 15:00 Nice 0 : 0 Reims
11.04.2021 13:00 Rennes 1 : 0 Nantes
11.04.2021 15:00 Saint-Etienne 4 : 1 Bordeaux
11.04.2021 20:45 Fiorentina 2 : 3 Atalanta
11.04.2021 18:00 Roma 1 : 0 Bologna
11.04.2021 12:30 Internazionale 1 : 0 Cagliari
11.04.2021 15:00 Juventus 3 : 1 Genoa
11.04.2021 15:00 Hellas Verona 0 : 1 Lazio
11.04.2021 15:00 Sampdoria 0 : 2 Napoli
11.04.2021 13:00 Majdanpek 0 : 1 ŽGFK Lavice Dubočica
11.04.2021 14:00 ŽFU Zvezda B 2018 9 : 0 Rad
11.04.2021 17:00 Spartak DOO 3 : 2 Moskva
11.04.2021 10:00 Slatke male 1 : 1 Borac
11.04.2021 11:00 Šabac 0 : 2 Kraljica Marija
11.04.2021 11:00 Karađorđe 4 : 0 Una Fortuna
11.04.2021 12:00 Heroj Polet B tim 3 : 0 Desetka
11.04.2021 14:00 Vinča 1 : 0 Radnički 2013
11.04.2021 11:00 Radnički (NB) 1 : 0 Radnički 1923
11.04.2021 13:00 Mladost (L) 2 : 0 TSC
11.04.2021 10:00 Radnički (Zr) 4 : 0 Radnički (SM)
11.04.2021 10:00 Omladinac 2 : 1 GFK Sloven
11.04.2021 10:00 Inđija 3 : 1 Podrinje
11.04.2021 10:00 Dinamo 1945 3 : 1 Jedinstvo (V)
11.04.2021 10:00 Vojvodina 3 : 1 Radnički (NP)
11.04.2021 10:00 Železničar 2 : 1 Index
11.04.2021 10:00 Kabel 2 : 0 Spartak ŽK
11.04.2021 10:00 Petrika 0 : 0 Radnički 1912
11.04.2021 13:30 Sloga (P) 4 : 0 Morava (VP)
11.04.2021 13:30 Borac 1926 1 : 1 Radnički (V)
11.04.2021 10:00 BIP 3 : 3 Jedinstvo (Ub)
11.04.2021 13:30 Sloga (K) : Sloboda
11.04.2021 13:30 Šumadija (A) 0 : 1 Metalac
11.04.2021 13:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 1 Mačva
11.04.2021 13:30 GFK Sloboda 5 : 0 Novi Pazar
11.04.2021 Trstenik PPT 2 : 5 Kopernikus Želežničar
11.04.2021 OFK Sinđelić 2 : 3 OFK Radnički
11.04.2021 11:00 Smederevo 1924 9 : 1 Sloga 33
11.04.2021 14:00 Zvezdara 0 : 2 BSK Borča
11.04.2021 16:00 Torlak 1 : 1 BSK 1925
11.04.2021 13:00 Crvenka 1 : 3 Ada
11.04.2021 10:30 Poštar 1930 4 : 2 TEK Sloga
11.04.2021 14:30 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Zlatibor
11.04.2021 11:00 Mladost 0 : 2 OFK Divci
11.04.2021 12:00 Mačva 1929 0 : 1 Železničar
11.04.2021 Kevi 0 : 0 Senta
11.04.2021 Vinogradar 1 : 0 AFK
11.04.2021 10:30 Radnički (O) 5 : 2 OFK Žarkovo
11.04.2021 11:00 Zemun 1 : 4 Rad
11.04.2021 11:15 OFK Beograd 0 : 3 Radnički (NB)
11.04.2021 12:00 Lokomotiva 1 : 4 RFK Grafičar
11.04.2021 10:00 Crvena zvezda 4 : 0 Napredak
11.04.2021 10:00 RFK Grafičar 2 : 2 Brodarac
11.04.2021 11:00 Mladost (L) 4 : 1 TSC
11.04.2021 15:00 OFK Vršac 4 : 1 Real Niš
11.04.2021 10:00 IMT 0 : 2 Sinđelić
11.04.2021 14:15 OFK Beograd 0 : 0 Lokomotiva
11.04.2021 12:00 Radnički (Zr) 5 : 0 Radnički (SM)
11.04.2021 12:00 Omladinac 2 : 1 Proleter 2006
11.04.2021 12:00 Inđija 3 : 1 Podrinje
11.04.2021 12:00 Dinamo 1945 0 : 2 OFK Vršac
11.04.2021 12:00 Vojvodina 4 : 0 Radnički (NP)
11.04.2021 12:00 Železničar 3 : 0 Index
11.04.2021 12:00 Kabel 2 : 3 Spartak ŽK
11.04.2021 11:00 Kikinda 1909 0 : 5 OFK Bačka
11.04.2021 12:00 Petrika 5 : 2 Radnički 1912
11.04.2021 Radnički (N) 3 : 0 Trayal
11.04.2021 Timok 1919 2 : 2 Radnički (P)
11.04.2021 Vlasina 5 : 0 Bor 1919
11.04.2021 OFK Sinđelić 0 : 2 GFK Jagodina
11.04.2021 Radnik 0 : 3 OFK Radnički
11.04.2021 GFK Dubočica 1 : 1 Kopernikus Želežničar
11.04.2021 16:00 Prva Iskra 3 : 4 Vinča
11.04.2021 16:00 Bečej 1918 2 : 4 Prof. Bolesnikov
11.04.2021 10:00 RFK Novi Sad 1921 3 : 0 Jedinstvo
11.04.2021 10:00 Mladost 6 : 0 Hajduk
11.04.2021 Sloga 33 5 : 0 Pomoravlje 1946
11.04.2021 Kiker 0 : 1 Bane 1931
11.04.2021 Jošanica 4 : 0 Jedinstvo 2017
11.04.2021 10:00 Đurđin 1 : 0 Proleter (NJ)
11.04.2021 10:00 Proleter (RS) 1 : 1 Tsc 1913