17.04
16:30
Radnički 1912
1. Maj Ruma
2
0
|
17.04.2021 16:30 | Radnički 1912 | 2 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
17.04
16:30
Jedinstvo (SP)
Kozara
3
0
|
17.04.2021 16:30 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Kozara | |||||
17.04
16:30
Bečej 1918
Vojvodina 1928
5
0
|
17.04.2021 16:30 | Bečej 1918 | 5 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
17.04
16:30
Radnički (Zr)
OFK Stari Grad
0
0
|
17.04.2021 16:30 | Radnički (Zr) | 0 : 0 | OFK Stari Grad | |||||
17.04
16:30
Feniks 1995
Omladinac
1
0
|
17.04.2021 16:30 | Feniks 1995 | 1 : 0 | Omladinac | |||||
17.04
16:30
Mladost (NS)
OFK Vršac
2
0
|
17.04.2021 16:30 | Mladost (NS) | 2 : 0 | OFK Vršac | |||||
17.04
16:30
Dinamo 1945
Hajduk 1912
0
2
|
17.04.2021 16:30 | Dinamo 1945 | 0 : 2 | Hajduk 1912 | |||||
17.04
16:30
Sloboda
Sloga (Č)
2
1
|
17.04.2021 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | Sloga (Č) |
17.04
16:00
Trepča
Jedinstvo
0
4
|
17.04.2021 16:00 | Trepča | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
17.04
16:00
Sloga (P)
Sušica
4
2
|
17.04.2021 16:00 | Sloga (P) | 4 : 2 | Sušica | |||||
17.04
16:00
Gruža
GFK Sloboda
0
0
|
17.04.2021 16:00 | Gruža | 0 : 0 | GFK Sloboda | |||||
17.04
16:00
Mačva 1929
Sloga 33
2
1
|
17.04.2021 16:00 | Mačva 1929 | 2 : 1 | Sloga 33 | |||||
17.04
16:00
Šumadija (A)
Tutin
0
4
|
17.04.2021 16:00 | Šumadija (A) | 0 : 4 | Tutin | |||||
17.04
16:00
Smederevo 1924
Bane 1931
7
0
|
17.04.2021 16:00 | Smederevo 1924 | 7 : 0 | Bane 1931 |
17.04
16:00
Radnički (NB)
Zvezdara
5
1
|
17.04.2021 16:00 | Radnički (NB) | 5 : 1 | Zvezdara | |||||
17.04
16:00
Mladenovac
GSP Polet Dorćol
0
1
|
17.04.2021 16:00 | Mladenovac | 0 : 1 | GSP Polet Dorćol | |||||
17.04
10:00
Sinđelić
Lokomotiva
2
0
|
17.04.2021 10:00 | Sinđelić | 2 : 0 | Lokomotiva |
17.04
16:30
Jedinstvo (P)
Timočanin
3
1
|
17.04.2021 16:30 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | Timočanin | |||||
17.04
16:30
Trstenik PPT
Rembas
3
2
|
17.04.2021 16:30 | Trstenik PPT | 3 : 2 | Rembas | |||||
17.04
16:30
Pčinja
Župa
4
1
|
17.04.2021 16:30 | Pčinja | 4 : 1 | Župa | |||||
17.04
16:30
Timok 1919
Moravac Orion
3
0
|
17.04.2021 16:30 | Timok 1919 | 3 : 0 | Moravac Orion | |||||
17.04
16:30
Dunav
Car Konstantin
2
1
|
17.04.2021 16:30 | Dunav | 2 : 1 | Car Konstantin | |||||
17.04
16:30
OFK Sinđelić
SFK Morava
2
1
|
17.04.2021 16:30 | OFK Sinđelić | 2 : 1 | SFK Morava |
17.04
16:00
Borac
Polet
1
3
|
17.04.2021 16:00 | Borac | 1 : 3 | Polet | |||||
17.04
16:00
Omladinac
Korićani
0
0
|
17.04.2021 16:00 | Omladinac | 0 : 0 | Korićani |
17.04
16:00
Sloga (B)
RSK
0
1
|
17.04.2021 16:00 | Sloga (B) | 0 : 1 | RSK | |||||
17.04
16:00
Đerdap
Petar Dobrnjac
6
0
|
17.04.2021 16:00 | Đerdap | 6 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
17.04
16:00
Karađorđe
Morava (VP)
1
1
|
17.04.2021 16:00 | Karađorđe | 1 : 1 | Morava (VP) | |||||
17.04
16:00
Zvižd
VGSK
3
1
|
17.04.2021 16:00 | Zvižd | 3 : 1 | VGSK |
17.04
16:00
Crnokosa
Omladinac
3
0
|
17.04.2021 16:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Omladinac | |||||
17.04
16:00
Sloga (BB)
Polet (Lj)
1
1
|
17.04.2021 16:00 | Sloga (BB) | 1 : 1 | Polet (Lj) |
17.04
16:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Spartak 1924
5
1
|
17.04.2021 16:00 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 5 : 1 | Spartak 1924 | |||||
17.04
16:00
Drina
Vrelo Sport
0
3
|
17.04.2021 16:00 | Drina | 0 : 3 | Vrelo Sport | |||||
17.04
16:00
Radnički (V)
Mladost (DD)
4
1
|
17.04.2021 16:00 | Radnički (V) | 4 : 1 | Mladost (DD) |
17.04
16:30
Njegoš
Vojvodina (T)
2
0
|
17.04.2021 16:30 | Njegoš | 2 : 0 | Vojvodina (T) | |||||
17.04
16:30
Krila Krajine
Crvenka
0
1
|
17.04.2021 16:30 | Krila Krajine | 0 : 1 | Crvenka | |||||
17.04
16:30
Tekstilac
Srbobran
3
0
|
17.04.2021 16:30 | Tekstilac | 3 : 0 | Srbobran | |||||
17.04
16:30
Mladost APA
Radnički (S)
4
0
|
17.04.2021 16:30 | Mladost APA | 4 : 0 | Radnički (S) |
17.04
16:30
Sloga
Omladinac FAM
4
3
|
17.04.2021 16:30 | Sloga | 4 : 3 | Omladinac FAM | |||||
17.04
16:30
Begej
OFK Kikinda 1909
0
3
|
17.04.2021 16:30 | Begej | 0 : 3 | OFK Kikinda 1909 | |||||
17.04
16:30
Naftagas
Krajina
9
0
|
17.04.2021 16:30 | Naftagas | 9 : 0 | Krajina | |||||
17.04
16:30
Radnički (S)
Mladost
5
5
|
17.04.2021 16:30 | Radnički (S) | 5 : 5 | Mladost |
17.04
16:30
Crvena Zvezda
Index
1
2
|
17.04.2021 16:30 | Crvena Zvezda | 1 : 2 | Index | |||||
17.04
16:30
Sloga (T)
Sremac Vojka
3
0
|
17.04.2021 16:30 | Sloga (T) | 3 : 0 | Sremac Vojka | |||||
17.04
16:30
Radnički
Jugović
4
1
|
17.04.2021 16:30 | Radnički | 4 : 1 | Jugović | |||||
17.04
16:30
RFK Novi Sad 1921
Sloboda
1
1
|
17.04.2021 16:30 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 1 | Sloboda |
17.04
16:30
Blagotin
Levač
3
0
|
17.04.2021 16:30 | Blagotin | 3 : 0 | Levač | |||||
17.04
16:30
Morava 1918
Jastrebac
2
0
|
17.04.2021 16:30 | Morava 1918 | 2 : 0 | Jastrebac | |||||
17.04
16:30
Meševo
Sloga (D)
3
1
|
17.04.2021 16:30 | Meševo | 3 : 1 | Sloga (D) | |||||
17.04
16:30
Jedinstvo 1936
Sloga (M)
2
0
|
17.04.2021 16:30 | Jedinstvo 1936 | 2 : 0 | Sloga (M) |
17.04
14:00
Senjak
OFK Slatina
3
0
|
17.04.2021 14:00 | Senjak | 3 : 0 | OFK Slatina | |||||
17.04
16:30
BSK
Jedinstvo (P)
3
2
|
17.04.2021 16:30 | BSK | 3 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
17.04
16:30
Polom
Brodoremont
4
5
|
17.04.2021 16:30 | Polom | 4 : 5 | Brodoremont | |||||
17.04
16:30
Đerdap
OFK 019
2
0
|
17.04.2021 16:30 | Đerdap | 2 : 0 | OFK 019 | |||||
17.04
16:30
Bor 1919
Branik
6
0
|
17.04.2021 16:30 | Bor 1919 | 6 : 0 | Branik |
17.04
16:30
OFK Napredak 1929
OFK Niš
2
1
|
17.04.2021 16:30 | OFK Napredak 1929 | 2 : 1 | OFK Niš |
17.04
16:30
Budućnost
Gracko
3
1
|
17.04.2021 16:30 | Budućnost | 3 : 1 | Gracko | |||||
17.04
16:30
Pusta Reka
Žitorađa
3
1
|
17.04.2021 16:30 | Pusta Reka | 3 : 1 | Žitorađa | |||||
17.04
16:30
OFK Kosanica
Nebeski Andjeli
0
2
|
17.04.2021 16:30 | OFK Kosanica | 0 : 2 | Nebeski Andjeli |
17.04
16:00
Napredak
Mladost (C)
4
0
|
17.04.2021 16:00 | Napredak | 4 : 0 | Mladost (C) | |||||
17.04
16:00
Vinča
Milutinac
2
0
|
17.04.2021 16:00 | Vinča | 2 : 0 | Milutinac | |||||
17.04
16:00
Turbina
Dunav
2
0
|
17.04.2021 16:00 | Turbina | 2 : 0 | Dunav |
17.04
16:30
Radnički 1946
Rudar Vrška Čuka
1
1
|
17.04.2021 16:30 | Radnički 1946 | 1 : 1 | Rudar Vrška Čuka | |||||
17.04
16:30
Hajduk
Omladinac
0
1
|
17.04.2021 16:30 | Hajduk | 0 : 1 | Omladinac | |||||
17.04
16:30
Rtanj
Velika Jasikova
5
1
|
17.04.2021 16:30 | Rtanj | 5 : 1 | Velika Jasikova |
17.04
16:30
Hajduk (B)
Železničar
4
0
|
17.04.2021 16:30 | Hajduk (B) | 4 : 0 | Železničar | |||||
17.04
16:30
Partizan
Napredak
2
0
|
17.04.2021 16:30 | Partizan | 2 : 0 | Napredak | |||||
17.04
16:30
Radnički
Sloga
3
0
|
17.04.2021 16:30 | Radnički | 3 : 0 | Sloga |
17.04
16:30
Partizan (U)
Stari Tamiš
4
1
|
17.04.2021 16:30 | Partizan (U) | 4 : 1 | Stari Tamiš |
17.04
16:30
ŽAK
Budućnost (G)
5
0
|
17.04.2021 16:30 | ŽAK | 5 : 0 | Budućnost (G) | |||||
17.04
16:30
Borac (BG)
Budućnost (P)
1
0
|
17.04.2021 16:30 | Borac (BG) | 1 : 0 | Budućnost (P) | |||||
17.04
16:30
Polet
BSK
2
0
|
17.04.2021 16:30 | Polet | 2 : 0 | BSK |
17.04
17:00
AFK
Budućnost
7
1
|
17.04.2021 17:00 | AFK | 7 : 1 | Budućnost | |||||
17.04
17:00
Sloga
Obilić
2
3
|
17.04.2021 17:00 | Sloga | 2 : 3 | Obilić |
17.04
16:30
ASK
2. Oktobar
1
1
|
17.04.2021 16:30 | ASK | 1 : 1 | 2. Oktobar |
17.04
16:00
Mladost 1948
Mladi borac
2
3
|
17.04.2021 16:00 | Mladost 1948 | 2 : 3 | Mladi borac |
17.04
16:00
Borac (P)
Vinča
0
1
|
17.04.2021 16:00 | Borac (P) | 0 : 1 | Vinča |
17.04
16:00
011
Heroj Polet
0
0
|
17.04.2021 16:00 | 011 | 0 : 0 | Heroj Polet |
17.04
16:00
Mladi borac
Lisović 1977
0
3
|
17.04.2021 16:00 | Mladi borac | 0 : 3 | Lisović 1977 |
17.04
17:00
Veternik
OFK Sirig
6
0
|
17.04.2021 17:00 | Veternik | 6 : 0 | OFK Sirig |
17.04
16:30
Krivelj
Brestovac
0
1
|
17.04.2021 16:30 | Krivelj | 0 : 1 | Brestovac | |||||
17.04
16:30
Šarbanovac
Zlot
5
0
|
17.04.2021 16:30 | Šarbanovac | 5 : 0 | Zlot | |||||
17.04
16:30
Rudna Glava
Nemetali
3
0
|
17.04.2021 16:30 | Rudna Glava | 3 : 0 | Nemetali |
17.04
16:30
Taskovići
Doljevac
2
3
|
17.04.2021 16:30 | Taskovići | 2 : 3 | Doljevac | |||||
17.04
16:30
Svrljig
Radnički 1924
6
4
|
17.04.2021 16:30 | Svrljig | 6 : 4 | Radnički 1924 |
17.04
16:00
OFK Jabučje
Trlić
2
1
|
17.04.2021 16:00 | OFK Jabučje | 2 : 1 | Trlić | |||||
17.04
16:00
Radnik (Ub)
Iskra
0
3
|
17.04.2021 16:00 | Radnik (Ub) | 0 : 3 | Iskra |
17.04
16:30
Jedinstvo
Bratstvo
2
2
|
17.04.2021 16:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Bratstvo |
17.04
16:00
Ovčar
Dragačevo
1
3
|
17.04.2021 16:00 | Ovčar | 1 : 3 | Dragačevo |
17.04
17:00
Jedinstvo (GG)
Backovac Junajted
2
1
|
17.04.2021 17:00 | Jedinstvo (GG) | 2 : 1 | Backovac Junajted |
17.04
16:00
Vladimir Durković
Spartak
1
2
|
17.04.2021 16:00 | Vladimir Durković | 1 : 2 | Spartak |
17.04
16:30
Cer (PE)
Gučevo 1929
3
1
|
17.04.2021 16:30 | Cer (PE) | 3 : 1 | Gučevo 1929 |
17.04
16:00
Mladost (S)
Mladost (B)
2
1
|
17.04.2021 16:00 | Mladost (S) | 2 : 1 | Mladost (B) |
17.04
16:00
Garevina
Stari Trstenik
5
2
|
17.04.2021 16:00 | Garevina | 5 : 2 | Stari Trstenik | |||||
17.04
16:30
Kamenorezac 76
Jezero
4
0
|
17.04.2021 16:30 | Kamenorezac 76 | 4 : 0 | Jezero | |||||
17.04
16:30
Poljoprivrednik
14. Oktobar
2
0
|
17.04.2021 16:30 | Poljoprivrednik | 2 : 0 | 14. Oktobar |
17.04
16:00
Brezovac
Borac
0
2
|
17.04.2021 16:00 | Brezovac | 0 : 2 | Borac |
17.04
16:00
Feniks
Čestin
2
1
|
17.04.2021 16:00 | Feniks | 2 : 1 | Čestin | |||||
17.04
16:00
Šumadija (S)
Sloga (Z)
1
4
|
17.04.2021 16:00 | Šumadija (S) | 1 : 4 | Sloga (Z) |
17.04
17:00
Železničar
Proleter
1
2
|
17.04.2021 17:00 | Železničar | 1 : 2 | Proleter |
17.04
16:00
Žitkovica
Borac 2016
7
0
|
17.04.2021 16:00 | Žitkovica | 7 : 0 | Borac 2016 |
17.04
18:00
Šećeranac Ada
Dedinje
5
1
|
17.04.2021 18:00 | Šećeranac Ada | 5 : 1 | Dedinje | |||||
17.04
16:00
Busije
13. maj
1
0
|
17.04.2021 16:00 | Busije | 1 : 0 | 13. maj |
17.04
11:00
Siti Sport Klub
Resnik
1
1
|
17.04.2021 11:00 | Siti Sport Klub | 1 : 1 | Resnik | |||||
17.04
16:00
Avala 1939
Minel
0
2
|
17.04.2021 16:00 | Avala 1939 | 0 : 2 | Minel |
17.04
16:30
Bogutovačka Banja
Mladost 1981
5
2
|
17.04.2021 16:30 | Bogutovačka Banja | 5 : 2 | Mladost 1981 | |||||
17.04
16:30
Stubal
Sloga Obrva
3
2
|
17.04.2021 16:30 | Stubal | 3 : 2 | Sloga Obrva |
17.04
16:00
Jasenovac
Sloga 1952
3
2
|
17.04.2021 16:00 | Jasenovac | 3 : 2 | Sloga 1952 | |||||
17.04
16:00
Rade Milošević
Zabrđe 1936
3
0
|
17.04.2021 16:00 | Rade Milošević | 3 : 0 | Zabrđe 1936 |
17.04
16:00
Rudar (S)
Mladost (S)
12
0
|
17.04.2021 16:00 | Rudar (S) | 12 : 0 | Mladost (S) | |||||
17.04
16:00
Sinđelić
Pomoravlje
4
1
|
17.04.2021 16:00 | Sinđelić | 4 : 1 | Pomoravlje | |||||
17.04
16:00
Napredak (Sv)
Šumadija
2
1
|
17.04.2021 16:00 | Napredak (Sv) | 2 : 1 | Šumadija |
17.04
16:00
Zenit
Mladost (T)
0
1
|
17.04.2021 16:00 | Zenit | 0 : 1 | Mladost (T) | |||||
17.04
16:00
Sinđelić 1934
Crni Vrh
2
1
|
17.04.2021 16:00 | Sinđelić 1934 | 2 : 1 | Crni Vrh | |||||
17.04
16:00
Sloboda
Partizan
3
5
|
17.04.2021 16:00 | Sloboda | 3 : 5 | Partizan |
17.04
17:00
Pobednik
Skela
0
1
|
17.04.2021 17:00 | Pobednik | 0 : 1 | Skela | |||||
17.04
17:00
Krtinska
Partizan
6
1
|
17.04.2021 17:00 | Krtinska | 6 : 1 | Partizan |
17.04
16:00
Rudar 1945
Kolubara (J)
2
2
|
17.04.2021 16:00 | Rudar 1945 | 2 : 2 | Kolubara (J) | |||||
17.04
16:00
Kalenić
Čučuge
0
8
|
17.04.2021 16:00 | Kalenić | 0 : 8 | Čučuge | |||||
17.04
16:00
Crvena Jabuka
Zvizdar 2012
1
2
|
17.04.2021 16:00 | Crvena Jabuka | 1 : 2 | Zvizdar 2012 |
17.04
16:00
Junior Novo Naselje
Tešnjar
1
0
|
17.04.2021 16:00 | Junior Novo Naselje | 1 : 0 | Tešnjar | |||||
17.04
16:00
Rajac
Lukavac
5
0
|
17.04.2021 16:00 | Rajac | 5 : 0 | Lukavac |
17.04
16:30
Radnički 2020
Spartak
2
0
|
17.04.2021 16:30 | Radnički 2020 | 2 : 0 | Spartak |
17.04
16:00
Napredak 2012
Crvena zvezda
0
2
|
17.04.2021 16:00 | Napredak 2012 | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
17.04
16:00
Škriljac
Rutevac
2
1
|
17.04.2021 16:00 | Škriljac | 2 : 1 | Rutevac |
17.04
16:30
Horgoš 1911
Čoka
3
0
|
17.04.2021 16:30 | Horgoš 1911 | 3 : 0 | Čoka |
17.04
12:30
Petlić SD 026
Badljevica
3
0
|
17.04.2021 12:30 | Petlić SD 026 | 3 : 0 | Badljevica |
17.04
16:00
Vrbovac
Proleter 1947
1
3
|
17.04.2021 16:00 | Vrbovac | 1 : 3 | Proleter 1947 |
17.04
12:00
Sloboda 2013
Palilulac
1
2
|
17.04.2021 12:00 | Sloboda 2013 | 1 : 2 | Palilulac |
17.04
16:00
Rongo Siti
Temac
5
2
|
17.04.2021 16:00 | Rongo Siti | 5 : 2 | Temac | |||||
17.04
16:00
Nišavac
Sloboda
2
3
|
17.04.2021 16:00 | Nišavac | 2 : 3 | Sloboda | |||||
17.04
16:00
Borac
Lokomotiva
2
0
|
17.04.2021 16:00 | Borac | 2 : 0 | Lokomotiva |
17.04
17:00
Vinogradar
Hajduk 1950
2
0
|
17.04.2021 17:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Hajduk 1950 |
17.04
17:00
Soko
Bački Hajduk
2
0
|
17.04.2021 17:00 | Soko | 2 : 0 | Bački Hajduk |
17.04
Lunjevica
Jablanica
2
2
|
17.04.2021 | Lunjevica | 2 : 2 | Jablanica |
17.04
16:30
Studenac
Hajduk
2
0
|
17.04.2021 16:30 | Studenac | 2 : 0 | Hajduk |
17.04
16:00
Budućnost (DO)
Mladost
1
1
|
17.04.2021 16:00 | Budućnost (DO) | 1 : 1 | Mladost | |||||
17.04
16:00
Milicionar
Omladinac 2013 (SL)
4
0
|
17.04.2021 16:00 | Milicionar | 4 : 0 | Omladinac 2013 (SL) | |||||
17.04
16:00
Sunrise Šabac
Lipolist
0
2
|
17.04.2021 16:00 | Sunrise Šabac | 0 : 2 | Lipolist |
17.04
16:00
Glavaš
Palanka
2
1
|
17.04.2021 16:00 | Glavaš | 2 : 1 | Palanka |
17.04
16:30
Pepeljevac 1947
Kapidžija
1
0
|
17.04.2021 16:30 | Pepeljevac 1947 | 1 : 0 | Kapidžija |
17.04
16:30
Varvarin
Ratajac
3
3
|
17.04.2021 16:30 | Varvarin | 3 : 3 | Ratajac |
17.04
16:00
Koštam Polje
Morava
2
2
|
17.04.2021 16:00 | Koštam Polje | 2 : 2 | Morava | |||||
17.04
16:30
Milakovac 2018
Biljanovac
0
1
|
17.04.2021 16:30 | Milakovac 2018 | 0 : 1 | Biljanovac |
17.04
16:00
Brgule
Dokmir
0
2
|
17.04.2021 16:00 | Brgule | 0 : 2 | Dokmir |
17.04
16:00
Borac 1950
BSK Buljane
3
0
|
17.04.2021 16:00 | Borac 1950 | 3 : 0 | BSK Buljane | |||||
17.04
16:00
Železničar
Mladost
2
3
|
17.04.2021 16:00 | Železničar | 2 : 3 | Mladost | |||||
17.04
16:00
Polet
Radnik
2
2
|
17.04.2021 16:00 | Polet | 2 : 2 | Radnik |
17.04
16:30
Sport
Dinamo (S)
0
0
|
17.04.2021 16:30 | Sport | 0 : 0 | Dinamo (S) |
17.04
17:00
GFK Strelište
Mladi radnik
3
2
|
17.04.2021 17:00 | GFK Strelište | 3 : 2 | Mladi radnik | |||||
17.04
17:00
Belica
Dobra Voda
2
2
|
17.04.2021 17:00 | Belica | 2 : 2 | Dobra Voda |
17.04
16:00
Šapine
Jedinstvo (S)
4
1
|
17.04.2021 16:00 | Šapine | 4 : 1 | Jedinstvo (S) | |||||
17.04
16:00
Stig (C)
BSK 1924
2
1
|
17.04.2021 16:00 | Stig (C) | 2 : 1 | BSK 1924 | |||||
17.04
16:00
Crni Vitez
Radnik (S)
3
1
|
17.04.2021 16:00 | Crni Vitez | 3 : 1 | Radnik (S) |
17.04
16:30
Mladost (VG)
Gaj
3
2
|
17.04.2021 16:30 | Mladost (VG) | 3 : 2 | Gaj | |||||
17.04
16:30
Sloga
Dobrica
6
4
|
17.04.2021 16:30 | Sloga | 6 : 4 | Dobrica | |||||
17.04
16:30
Vojvodina
Janošik
5
1
|
17.04.2021 16:30 | Vojvodina | 5 : 1 | Janošik |
17.04
17:00
BSK
Sloga
0
1
|
17.04.2021 17:00 | BSK | 0 : 1 | Sloga | |||||
17.04
17:00
Petka
Vreoci
1
1
|
17.04.2021 17:00 | Petka | 1 : 1 | Vreoci |
17.04
17:00
OFK Borac
Mladi radnik
2
0
|
17.04.2021 17:00 | OFK Borac | 2 : 0 | Mladi radnik | |||||
17.04
17:00
Strmovo
20. Oktobar
4
4
|
17.04.2021 17:00 | Strmovo | 4 : 4 | 20. Oktobar |
17.04
16:00
Gornja Trnava 1938
Junkovac
3
1
|
17.04.2021 16:00 | Gornja Trnava 1938 | 3 : 1 | Junkovac | |||||
17.04
16:00
Šumadinac 1949
Krćevac 04
3
3
|
17.04.2021 16:00 | Šumadinac 1949 | 3 : 3 | Krćevac 04 |
17.04
16:00
Radnik
Napredak
3
3
|
17.04.2021 16:00 | Radnik | 3 : 3 | Napredak | |||||
17.04
16:00
Rudar 1947
Soko
1
2
|
17.04.2021 16:00 | Rudar 1947 | 1 : 2 | Soko |
17.04
16:00
Dunavac
Mip Majdan
1
6
|
17.04.2021 16:00 | Dunavac | 1 : 6 | Mip Majdan | |||||
17.04
16:00
Margum
Dunav
0
4
|
17.04.2021 16:00 | Margum | 0 : 4 | Dunav |
17.04
16:30
Dumača
Maovi MH
1
0
|
17.04.2021 16:30 | Dumača | 1 : 0 | Maovi MH | |||||
17.04
16:30
Bojić
Pocerina
3
1
|
17.04.2021 16:30 | Bojić | 3 : 1 | Pocerina |
17.04
16:30
Džemerovac 2020
Sloga
0
3
|
17.04.2021 16:30 | Džemerovac 2020 | 0 : 3 | Sloga |
17.04
15:30
Sloga (J)
Best Sige
3
1
|
17.04.2021 15:30 | Sloga (J) | 3 : 1 | Best Sige | |||||
17.04
15:30
Vrelo 1971
Osanica
0
3
|
17.04.2021 15:30 | Vrelo 1971 | 0 : 3 | Osanica | |||||
17.04
15:30
Laznica
Budućnost (M)
1
2
|
17.04.2021 15:30 | Laznica | 1 : 2 | Budućnost (M) | |||||
17.04
15:30
Mladost (K)
Homoljac
3
1
|
17.04.2021 15:30 | Mladost (K) | 3 : 1 | Homoljac | |||||
17.04
15:30
Selište
Mlava (R)
2
1
|
17.04.2021 15:30 | Selište | 2 : 1 | Mlava (R) |
17.04
16:30
Jedinstvo (M)
Napredak
2
4
|
17.04.2021 16:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 4 | Napredak |
17.04
15:00
Krupa
Sloboda
1
0
|
17.04.2021 15:00 | Krupa | 1 : 0 | Sloboda | |||||
17.04
15:00
Mladost
Tuzla City
2
0
|
17.04.2021 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Tuzla City | |||||
17.04
19:00
Sarajevo
Borac
0
2
|
17.04.2021 19:00 | Sarajevo | 0 : 2 | Borac |
17.04
16:00
Podrinje
Slavija
0
0
|
17.04.2021 16:00 | Podrinje | 0 : 0 | Slavija | |||||
17.04
16:00
Ljubić
Kozara
1
2
|
17.04.2021 16:00 | Ljubić | 1 : 2 | Kozara | |||||
17.04
16:00
Jedinstvo
Sloga
2
1
|
17.04.2021 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloga | |||||
17.04
16:00
Borac
Rudar Prijedor
1
0
|
17.04.2021 16:00 | Borac | 1 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
17.04
16:00
Leotar
Sloboda
0
0
|
17.04.2021 16:00 | Leotar | 0 : 0 | Sloboda | |||||
17.04
16:00
Tekstilac
Željezničar
0
0
|
17.04.2021 16:00 | Tekstilac | 0 : 0 | Željezničar | |||||
17.04
16:00
Drina
Sutjeska
2
0
|
17.04.2021 16:00 | Drina | 2 : 0 | Sutjeska | |||||
17.04
16:00
Modriča
Zvijezda 09
1
1
|
17.04.2021 16:00 | Modriča | 1 : 1 | Zvijezda 09 |
17.04
14:00
Rudar
Zeta
0
1
|
17.04.2021 14:00 | Rudar | 0 : 1 | Zeta | |||||
17.04
14:00
Jezero
Dečić
1
0
|
17.04.2021 14:00 | Jezero | 1 : 0 | Dečić | |||||
17.04
17:00
Iskra
Sutjeska
0
0
|
17.04.2021 17:00 | Iskra | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
17.04
18:00
Budućnost
Podgorica
1
2
|
17.04.2021 18:00 | Budućnost | 1 : 2 | Podgorica | |||||
17.04
16:00
OFK Petrovac
OFK Titograd
0
0
|
17.04.2021 16:00 | OFK Petrovac | 0 : 0 | OFK Titograd |
17.04
13:30
Newcastle United
West Ham United
3
2
|
17.04.2021 13:30 | Newcastle United | 3 : 2 | West Ham United | |||||
17.04
21:15
Wolverhampton
Sheffield United
1
0
|
17.04.2021 21:15 | Wolverhampton | 1 : 0 | Sheffield United |
17.04
13:30
Brentford
Millwall
0
0
|
17.04.2021 13:30 | Brentford | 0 : 0 | Millwall | |||||
17.04
13:30
Luton Town
Watford
1
0
|
17.04.2021 13:30 | Luton Town | 1 : 0 | Watford | |||||
17.04
13:30
Middlesbrough
Queens Park Rangers
1
2
|
17.04.2021 13:30 | Middlesbrough | 1 : 2 | Queens Park Rangers | |||||
17.04
21:00
Norwich City
AFC Bournemouth
1
3
|
17.04.2021 21:00 | Norwich City | 1 : 3 | AFC Bournemouth | |||||
17.04
13:30
Nottingham Forest
Huddersfield Town
0
2
|
17.04.2021 13:30 | Nottingham Forest | 0 : 2 | Huddersfield Town | |||||
17.04
13:30
Sheffield Wednesday
Bristol City
1
1
|
17.04.2021 13:30 | Sheffield Wednesday | 1 : 1 | Bristol City | |||||
17.04
13:30
Stoke City
Preston North End
0
0
|
17.04.2021 13:30 | Stoke City | 0 : 0 | Preston North End | |||||
17.04
13:30
Swansea City
Wycombe Wanderers
2
2
|
17.04.2021 13:30 | Swansea City | 2 : 2 | Wycombe Wanderers |
17.04
15:30
Borussia M'gladbach
Eintracht Frankfurt
4
0
|
17.04.2021 15:30 | Borussia M'gladbach | 4 : 0 | Eintracht Frankfurt | |||||
17.04
18:30
Bayer 04
Köln
3
0
|
17.04.2021 18:30 | Bayer 04 | 3 : 0 | Köln | |||||
17.04
15:30
Wolfsburg
Bayern
2
3
|
17.04.2021 15:30 | Wolfsburg | 2 : 3 | Bayern | |||||
17.04
15:30
Freiburg
Schalke 04
4
0
|
17.04.2021 15:30 | Freiburg | 4 : 0 | Schalke 04 | |||||
17.04
15:30
Union Berlin
Stuttgart
2
1
|
17.04.2021 15:30 | Union Berlin | 2 : 1 | Stuttgart | |||||
17.04
15:30
Augsburg
Arminia
0
0
|
17.04.2021 15:30 | Augsburg | 0 : 0 | Arminia |
17.04
12:45
Angers SCO
Rennes
0
3
|
17.04.2021 12:45 | Angers SCO | 0 : 3 | Rennes | |||||
17.04
17:00
Olympique Marseille
Lorient
3
2
|
17.04.2021 17:00 | Olympique Marseille | 3 : 2 | Lorient |
17.04
18:00
Sassuolo
Fiorentina
3
1
|
17.04.2021 18:00 | Sassuolo | 3 : 1 | Fiorentina | |||||
17.04
20:45
Cagliari
Parma
4
3
|
17.04.2021 20:45 | Cagliari | 4 : 3 | Parma | |||||
17.04
15:00
Crotone
Udinese
1
2
|
17.04.2021 15:00 | Crotone | 1 : 2 | Udinese | |||||
17.04
15:00
Sampdoria
Hellas Verona
3
1
|
17.04.2021 15:00 | Sampdoria | 3 : 1 | Hellas Verona |
17.04
19:00
Crvena zvezda
Radnik
2
1
|
17.04.2021 19:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Radnik |
17.04
16:00
Radnički 1923
Borac 1926
3
0
|
17.04.2021 16:00 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Borac 1926 | |||||
17.04
16:00
Kabel
Zemun
1
0
|
17.04.2021 16:00 | Kabel | 1 : 0 | Zemun | |||||
17.04
16:00
Radnički (P)
Loznica
2
1
|
17.04.2021 16:00 | Radnički (P) | 2 : 1 | Loznica | |||||
17.04
16:00
Sloga (K)
GFK Jagodina
0
0
|
17.04.2021 16:00 | Sloga (K) | 0 : 0 | GFK Jagodina |
17.04
16:00
Spartak
Sloga
5
0
|
17.04.2021 16:00 | Spartak | 5 : 0 | Sloga | |||||
17.04
15:00
Mašinac Trejs
Crvena zvezda
1
0
|
17.04.2021 15:00 | Mašinac Trejs | 1 : 0 | Crvena zvezda |
17.04
16:30
Mačva
Spartak DOO
0
2
|
17.04.2021 16:30 | Mačva | 0 : 2 | Spartak DOO | |||||
17.04
16:30
Loznica
ŽFU Zvezda B 2018
0
6
|
17.04.2021 16:30 | Loznica | 0 : 6 | ŽFU Zvezda B 2018 | |||||
17.04
16:30
Rad
Majdanpek
0
2
|
17.04.2021 16:30 | Rad | 0 : 2 | Majdanpek |
17.04
16:00
Una Fortuna
Šabac
3
0
|
17.04.2021 16:00 | Una Fortuna | 3 : 0 | Šabac |
17.04
Morava
Kolibri
1
3
|
17.04.2021 | Morava | 1 : 3 | Kolibri |
17.04
16:00
Heroj Polet B tim
Radnički 2013
2
0
|
17.04.2021 16:00 | Heroj Polet B tim | 2 : 0 | Radnički 2013 |
17.04
16:00
TSC
Zemun
3
0
|
17.04.2021 16:00 | TSC | 3 : 0 | Zemun | |||||
17.04
16:30
Požarevac
Vojvodina
1
0
|
17.04.2021 16:30 | Požarevac | 1 : 0 | Vojvodina |
17.04
13:00
Radnički (N)
OFK Beograd
1
2
|
17.04.2021 13:00 | Radnički (N) | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
17.04
15:00
RFK Grafičar
TSC
3
0
|
17.04.2021 15:00 | RFK Grafičar | 3 : 0 | TSC | |||||
17.04
13:00
Spartak ŽK
RFK Novi Sad 1921
3
0
|
17.04.2021 13:00 | Spartak ŽK | 3 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
17.04
15:00
Mladost (L)
Internacional
0
0
|
17.04.2021 15:00 | Mladost (L) | 0 : 0 | Internacional |
17.04
10:00
GFK Sloven
Radnički (Zr)
0
1
|
17.04.2021 10:00 | GFK Sloven | 0 : 1 | Radnički (Zr) |
17.04
10:00
Petar Puača
Proleter (NS)
2
1
|
17.04.2021 10:00 | Petar Puača | 2 : 1 | Proleter (NS) |
17.04
16:00
Novi Pazar
Budućnost Krušik 2014
2
0
|
17.04.2021 16:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
17.04
14:00
Mačva
Šumadija (A)
10
0
|
17.04.2021 14:00 | Mačva | 10 : 0 | Šumadija (A) | |||||
17.04
10:00
Sloboda
BIP
|
17.04.2021 10:00 | Sloboda | : | BIP |
17.04
Real
OFK Sinđelić
3
2
|
17.04.2021 | Real | 3 : 2 | OFK Sinđelić | |||||
17.04
Kopernikus Želežničar
Radnik
2
3
|
17.04.2021 | Kopernikus Želežničar | 2 : 3 | Radnik | |||||
17.04
GFK Dubočica
Dinamo
0
2
|
17.04.2021 | GFK Dubočica | 0 : 2 | Dinamo |
17.04
16:00
Borac 1932
Smederevo 1924
0
12
|
17.04.2021 16:00 | Borac 1932 | 0 : 12 | Smederevo 1924 | |||||
17.04
16:00
OFK Slavija
Napredak
|
17.04.2021 16:00 | OFK Slavija | : | Napredak |
17.04
Rvati
Polet
5
3
|
17.04.2021 | Rvati | 5 : 3 | Polet |
17.04
09:00
IMT 2
Torlak
1
2
|
17.04.2021 09:00 | IMT 2 | 1 : 2 | Torlak | |||||
17.04
09:30
BSK 1925
BASK
2
3
|
17.04.2021 09:30 | BSK 1925 | 2 : 3 | BASK | |||||
17.04
17:00
Železnik 1930
Kolubara
0
1
|
17.04.2021 17:00 | Železnik 1930 | 0 : 1 | Kolubara |
17.04
10:00
TEK Sloga
Boleč
1
2
|
17.04.2021 10:00 | TEK Sloga | 1 : 2 | Boleč | |||||
17.04
14:00
Rojkovac
Zvezdara
1
4
|
17.04.2021 14:00 | Rojkovac | 1 : 4 | Zvezdara |
17.04
13:00
Zlatibor
Jošanica
3
1
|
17.04.2021 13:00 | Zlatibor | 3 : 1 | Jošanica |
17.04
11:00
OFK Divci
Mačva 1929
0
7
|
17.04.2021 11:00 | OFK Divci | 0 : 7 | Mačva 1929 |
17.04
Senta
AFK
0
1
|
17.04.2021 | Senta | 0 : 1 | AFK |
17.04
11:00
Lokomotiva
011
5
2
|
17.04.2021 11:00 | Lokomotiva | 5 : 2 | 011 | |||||
17.04
11:30
Brodarac
Partizan
2
3
|
17.04.2021 11:30 | Brodarac | 2 : 3 | Partizan |
17.04
11:00
Sopot
Sinđelić
5
1
|
17.04.2021 11:00 | Sopot | 5 : 1 | Sinđelić | |||||
17.04
12:00
Borac
Crvena zvezda
3
0
|
17.04.2021 12:00 | Borac | 3 : 0 | Crvena zvezda |
17.04
15:30
Mačva
Vojvodina
1
7
|
17.04.2021 15:30 | Mačva | 1 : 7 | Vojvodina | |||||
17.04
16:00
Radnički (N)
Kiker
2
0
|
17.04.2021 16:00 | Radnički (N) | 2 : 0 | Kiker | |||||
17.04
17:00
RFK Grafičar
TSC
2
2
|
17.04.2021 17:00 | RFK Grafičar | 2 : 2 | TSC | |||||
17.04
15:00
Spartak ŽK
Apolon 4
4
0
|
17.04.2021 15:00 | Spartak ŽK | 4 : 0 | Apolon 4 | |||||
17.04
13:00
Mladost (L)
Internacional
5
0
|
17.04.2021 13:00 | Mladost (L) | 5 : 0 | Internacional |
17.04
11:00
DIF
Kolubara
1
3
|
17.04.2021 11:00 | DIF | 1 : 3 | Kolubara | |||||
17.04
09:00
Lokomotiva
Ada
0
2
|
17.04.2021 09:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | Ada | |||||
17.04
11:30
BSK 1925
IMT
0
0
|
17.04.2021 11:30 | BSK 1925 | 0 : 0 | IMT | |||||
17.04
20:00
Sinđelić
BSK Borča
1
1
|
17.04.2021 20:00 | Sinđelić | 1 : 1 | BSK Borča | |||||
17.04
14:00
Radnički (O)
Studenski grad
0
1
|
17.04.2021 14:00 | Radnički (O) | 0 : 1 | Studenski grad | |||||
17.04
09:00
Voždovac
011
3
2
|
17.04.2021 09:00 | Voždovac | 3 : 2 | 011 |
17.04
12:00
Petar Puača
Proleter (NS)
2
1
|
17.04.2021 12:00 | Petar Puača | 2 : 1 | Proleter (NS) |
17.04
Kopernikus Želežničar
Dinamo
0
0
|
17.04.2021 | Kopernikus Želežničar | 0 : 0 | Dinamo | |||||
17.04
OFK Radnički
OFK Sinđelić
5
0
|
17.04.2021 | OFK Radnički | 5 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
17.04
Bor 1919
Timok 1919
0
2
|
17.04.2021 | Bor 1919 | 0 : 2 | Timok 1919 | |||||
17.04
Real
Trayal
1
4
|
17.04.2021 | Real | 1 : 4 | Trayal |
17.04
13:30
Poštar 1930
Radnički (R)
1
0
|
17.04.2021 13:30 | Poštar 1930 | 1 : 0 | Radnički (R) |
17.04
16:00
Hajduk
RFK Novi Sad 1921
3
1
|
17.04.2021 16:00 | Hajduk | 3 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
17.04
10:00
Stepojevac Vaga
Omladinac
7
2
|
17.04.2021 10:00 | Stepojevac Vaga | 7 : 2 | Omladinac | |||||
17.04
11:00
Zvezda
Borac
0
1
|
17.04.2021 11:00 | Zvezda | 0 : 1 | Borac | |||||
17.04
13:00
Partizan
Posavina
10
1
|
17.04.2021 13:00 | Partizan | 10 : 1 | Posavina |
17.04
16:00
Crvena zvezda
Sloga (M)
2
1
|
17.04.2021 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Sloga (M) |
17.04
Jedinstvo 2017
Novi Pazar
1
2
|
17.04.2021 | Jedinstvo 2017 | 1 : 2 | Novi Pazar | |||||
17.04
Bane 1931
Trepča
1
0
|
17.04.2021 | Bane 1931 | 1 : 0 | Trepča |
17.04
10:00
GSP Polet
Vrčin
5
0
|
17.04.2021 10:00 | GSP Polet | 5 : 0 | Vrčin | |||||
17.04
12:45
OFK Beograd
Budućnost
5
0
|
17.04.2021 12:45 | OFK Beograd | 5 : 0 | Budućnost |
17.04
12:00
Železničar
OFK Senjak
0
2
|
17.04.2021 12:00 | Železničar | 0 : 2 | OFK Senjak |
17.04
14:00
Brodarac
OLE
6
0
|
17.04.2021 14:00 | Brodarac | 6 : 0 | OLE | |||||
17.04
10:00
Rad
Zemun
1
1
|
17.04.2021 10:00 | Rad | 1 : 1 | Zemun | |||||
17.04
15:00
IMT
Voždovac
1
1
|
17.04.2021 15:00 | IMT | 1 : 1 | Voždovac |
17.04
11:00
Apolon
Rudar
7
0
|
17.04.2021 11:00 | Apolon | 7 : 0 | Rudar |
17.04
10:00
Radnički 1912
ŽAK Sombor
8
0
|
17.04.2021 10:00 | Radnički 1912 | 8 : 0 | ŽAK Sombor | |||||
17.04
10:00
ODR
Kabel
2
4
|
17.04.2021 10:00 | ODR | 2 : 4 | Kabel |
17.04
10:00
Sporto 023
Bečkerek 023
0
0
|
17.04.2021 10:00 | Sporto 023 | 0 : 0 | Bečkerek 023 | |||||
17.04
13:00
Proleter 2006
Železničar
1
3
|
17.04.2021 13:00 | Proleter 2006 | 1 : 3 | Železničar | |||||
17.04
10:00
Dinamo 1945
Radnički (K)
4
2
|
17.04.2021 10:00 | Dinamo 1945 | 4 : 2 | Radnički (K) | |||||
17.04
10:00
Akademija Bambi
One team
0
3
|
17.04.2021 10:00 | Akademija Bambi | 0 : 3 | One team |
17.04
10:00
Inđija
Radnički (NP)
3
0
|
17.04.2021 10:00 | Inđija | 3 : 0 | Radnički (NP) | |||||
17.04
12:00
Prof. Bolesnikov
Petrika
0
3
|
17.04.2021 12:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 3 | Petrika | |||||
17.04
12:00
GFK Sloven
Petar Puača
3
2
|
17.04.2021 12:00 | GFK Sloven | 3 : 2 | Petar Puača | |||||
17.04
10:00
Radnički (SM)
RFK Novi Sad 1921
2
1
|
17.04.2021 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
17.04
12:00
Mačva
Zadrugar
10
0
|
17.04.2021 12:00 | Mačva | 10 : 0 | Zadrugar | |||||
17.04
10:00
Jedinstvo
Loznica
0
2
|
17.04.2021 10:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Loznica | |||||
17.04
10:00
Senjak
Železničar
5
1
|
17.04.2021 10:00 | Senjak | 5 : 1 | Železničar | |||||
17.04
10:00
Radnički
Drina
2
2
|
17.04.2021 10:00 | Radnički | 2 : 2 | Drina | |||||
17.04
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Savacium
6
0
|
17.04.2021 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 6 : 0 | Savacium | |||||
17.04
10:00
Omladinac 2014
Sunrise Šabac
0
2
|
17.04.2021 10:00 | Omladinac 2014 | 0 : 2 | Sunrise Šabac |
17.04
10:30
Proleter
Borac
4
0
|
17.04.2021 10:30 | Proleter | 4 : 0 | Borac |
17.04
11:00
OFK Borac
Radnički
2
8
|
17.04.2021 11:00 | OFK Borac | 2 : 8 | Radnički | |||||
17.04
10:00
Borac
Stepojevac Vaga
2
6
|
17.04.2021 10:00 | Borac | 2 : 6 | Stepojevac Vaga |
17.04
16:00
Tisa Njerš
Čantavir
3
2
|
17.04.2021 16:00 | Tisa Njerš | 3 : 2 | Čantavir | |||||
17.04
10:00
Subotica
Bajša
4
5
|
17.04.2021 10:00 | Subotica | 4 : 5 | Bajša | |||||
17.04
10:00
Arena Su
Tavankut
18
0
|
17.04.2021 10:00 | Arena Su | 18 : 0 | Tavankut | |||||
17.04
10:00
Spartak ŽK
CFK
1
1
|
17.04.2021 10:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | CFK |
17.04
16:00
Zemun
OFK Beograd
4
1
|
17.04.2021 16:00 | Zemun | 4 : 1 | OFK Beograd | |||||
17.04
11:00
Teleoptik
Brodarac
2
2
|
17.04.2021 11:00 | Teleoptik | 2 : 2 | Brodarac | |||||
17.04
11:00
Voždovac
Radnički (NB)
2
3
|
17.04.2021 11:00 | Voždovac | 2 : 3 | Radnički (NB) | |||||
17.04
12:30
Rad
Crvena zvezda
1
5
|
17.04.2021 12:30 | Rad | 1 : 5 | Crvena zvezda |
17.04
09:00
Jedinstvo
Kolubara
2
2
|
17.04.2021 09:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Kolubara | |||||
17.04
14:30
DIF
OLE
1
1
|
17.04.2021 14:30 | DIF | 1 : 1 | OLE |
17.04
14:00
Sopot
Budućnost
2
5
|
17.04.2021 14:00 | Sopot | 2 : 5 | Budućnost |
17.04
10:00
Kosmaj
OFK Beograd
1
5
|
17.04.2021 10:00 | Kosmaj | 1 : 5 | OFK Beograd | |||||
17.04
11:00
Boleč
Balkan
0
2
|
17.04.2021 11:00 | Boleč | 0 : 2 | Balkan |
17.04
Radnički (N)
Lider MGM
5
0
|
17.04.2021 | Radnički (N) | 5 : 0 | Lider MGM | |||||
17.04
Radnik
Duel Juniors
0
2
|
17.04.2021 | Radnik | 0 : 2 | Duel Juniors | |||||
17.04
Car Konstantin
Real
3
3
|
17.04.2021 | Car Konstantin | 3 : 3 | Real | |||||
17.04
Radnički (S)
Timočanin
1
2
|
17.04.2021 | Radnički (S) | 1 : 2 | Timočanin | |||||
17.04
Timok 1919
Šampion 2014
3
0
|
17.04.2021 | Timok 1919 | 3 : 0 | Šampion 2014 | |||||
17.04
SFS Borac
Radnički (P)
6
0
|
17.04.2021 | SFS Borac | 6 : 0 | Radnički (P) |
17.04
09:00
Teleoptik
Radnički (NB)
3
0
|
17.04.2021 09:00 | Teleoptik | 3 : 0 | Radnički (NB) | |||||
17.04
10:00
OFK Beograd
Kampione
1
0
|
17.04.2021 10:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Kampione |
17.04
11:00
Partizan
Olimpik
3
3
|
17.04.2021 11:00 | Partizan | 3 : 3 | Olimpik | |||||
17.04
08:30
RFK Grafičar
BSK Borča
6
1
|
17.04.2021 08:30 | RFK Grafičar | 6 : 1 | BSK Borča |
17.04
12:00
Šampion
Radnički 1923
0
2
|
17.04.2021 12:00 | Šampion | 0 : 2 | Radnički 1923 | |||||
17.04
15:00
Karađorđe
Požega
2
4
|
17.04.2021 15:00 | Karađorđe | 2 : 4 | Požega | |||||
17.04
16:00
Plana
Kraljica Marija
1
4
|
17.04.2021 16:00 | Plana | 1 : 4 | Kraljica Marija | |||||
17.04
16:00
Požarevac
Mačva
0
5
|
17.04.2021 16:00 | Požarevac | 0 : 5 | Mačva |
17.04
10:00
Bačka
Moskva
0
10
|
17.04.2021 10:00 | Bačka | 0 : 10 | Moskva | |||||
17.04
11:00
Polet
Voša AS
1
6
|
17.04.2021 11:00 | Polet | 1 : 6 | Voša AS |
17.04
GFK Jagodina
Duel Juniors 2
3
1
|
17.04.2021 | GFK Jagodina | 3 : 1 | Duel Juniors 2 | |||||
17.04
Radnički (N)
Lider MGM
10
1
|
17.04.2021 | Radnički (N) | 10 : 1 | Lider MGM | |||||
17.04
Radnik
Duel Juniors
0
2
|
17.04.2021 | Radnik | 0 : 2 | Duel Juniors | |||||
17.04
Kopernikus Železničar
GFK Dubočica
5
1
|
17.04.2021 | Kopernikus Železničar | 5 : 1 | GFK Dubočica | |||||
17.04
Radnički Niš 2
Real Niš
0
6
|
17.04.2021 | Radnički Niš 2 | 0 : 6 | Real Niš | |||||
17.04
Radnički (S)
Knjaževac
3
0
|
17.04.2021 | Radnički (S) | 3 : 0 | Knjaževac | |||||
17.04
Timok 1919
OFK Šampion
1
0
|
17.04.2021 | Timok 1919 | 1 : 0 | OFK Šampion | |||||
17.04
OFK Paraćin
Radnički (P)
1
5
|
17.04.2021 | OFK Paraćin | 1 : 5 | Radnički (P) | |||||
17.04
Trayal Knez Lazar
OFK Radnički
|
17.04.2021 | Trayal Knez Lazar | : | OFK Radnički |
17.04
10:00
Čukarički B
GSP Polet
1
2
|
17.04.2021 10:00 | Čukarički B | 1 : 2 | GSP Polet | |||||
17.04
11:00
Jedinstvo
Milutinac
1
4
|
17.04.2021 11:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Milutinac |
17.04
10:00
Šumadija
Lazarevac
0
9
|
17.04.2021 10:00 | Šumadija | 0 : 9 | Lazarevac |
17.04
09:30
TSC
Subotica
14
0
|
17.04.2021 09:30 | TSC | 14 : 0 | Subotica | |||||
17.04
10:00
Bajša
Tisa Njerš
1
5
|
17.04.2021 10:00 | Bajša | 1 : 5 | Tisa Njerš | |||||
17.04
10:00
Vinogradar
Bačka
4
1
|
17.04.2021 10:00 | Vinogradar | 4 : 1 | Bačka | |||||
17.04
09:30
Spartak ŽK '08
AFK
5
0
|
17.04.2021 09:30 | Spartak ŽK '08 | 5 : 0 | AFK |
17.04
10:00
Posavina
Obrenovac 1905
1
15
|
17.04.2021 10:00 | Posavina | 1 : 15 | Obrenovac 1905 | |||||
17.04
13:00
Rvati
Zvezda
3
0
|
17.04.2021 13:00 | Rvati | 3 : 0 | Zvezda | |||||
17.04
10:00
Deluks
Omladinac
1
3
|
17.04.2021 10:00 | Deluks | 1 : 3 | Omladinac | |||||
17.04
Zabrežje
Jedinstvo
0
2
|
17.04.2021 | Zabrežje | 0 : 2 | Jedinstvo |
17.04
00:00
Kosmet
OFK Ras
12
1
|
17.04.2021 00:00 | Kosmet | 12 : 1 | OFK Ras | |||||
17.04
10:00
Sport Club 99
Jedinstvo 2017
10
0
|
17.04.2021 10:00 | Sport Club 99 | 10 : 0 | Jedinstvo 2017 | |||||
17.04
10:00
AF AS Novi Pazar
Pazar Juniors B
10
0
|
17.04.2021 10:00 | AF AS Novi Pazar | 10 : 0 | Pazar Juniors B | |||||
17.04
10:00
Jošanica
Bane 1931 - 2
6
2
|
17.04.2021 10:00 | Jošanica | 6 : 2 | Bane 1931 - 2 |
17.04
10:00
Mačva 1
POFK Čivija
6
0
|
17.04.2021 10:00 | Mačva 1 | 6 : 0 | POFK Čivija | |||||
17.04
10:00
Fenix 1
OFK Atletiko
6
0
|
17.04.2021 10:00 | Fenix 1 | 6 : 0 | OFK Atletiko | |||||
17.04
10:00
OFK Majur
Tika taka
0
3
|
17.04.2021 10:00 | OFK Majur | 0 : 3 | Tika taka |
17.04
19:00
Hajduk
Hercegovac
94
81
|
17.04.2021 19:00 | Hajduk | 94 : 81 | Hercegovac | |||||
17.04
19:30
Futog
Nova Pazova
93
72
|
17.04.2021 19:30 | Futog | 93 : 72 | Nova Pazova |
17.04
16:00
Umka Džez
Čubura
65
69
|
17.04.2021 16:00 | Umka Džez | 65 : 69 | Čubura |
17.04
20:30
ABBA
Veba Basket
82
95
|
17.04.2021 20:30 | ABBA | 82 : 95 | Veba Basket | |||||
17.04
12:30
Surčin
Gro-Basket
60
68
|
17.04.2021 12:30 | Surčin | 60 : 68 | Gro-Basket |
17.04
19:00
Karađorđevo
Sivac
85
68
|
17.04.2021 19:00 | Karađorđevo | 85 : 68 | Sivac | |||||
17.04
19:00
Apatin
Marina
81
66
|
17.04.2021 19:00 | Apatin | 81 : 66 | Marina | |||||
17.04
12:30
Basketball Stars
Senta
64
49
|
17.04.2021 12:30 | Basketball Stars | 64 : 49 | Senta |
17.04
18:00
Jadran
Jedinstvo
88
84
|
17.04.2021 18:00 | Jadran | 88 : 84 | Jedinstvo | |||||
17.04
18:00
Ru koš
Radnički
65
102
|
17.04.2021 18:00 | Ru koš | 65 : 102 | Radnički |
17.04
15:00
Trepča
Ćuprija
85
78
|
17.04.2021 15:00 | Trepča | 85 : 78 | Ćuprija |
17.04
19:00
Čelarevo
SO ŽKK
78
67
|
17.04.2021 19:00 | Čelarevo | 78 : 67 | SO ŽKK | |||||
17.04
12:30
Vojvodina 021- 2
Sivac
68
53
|
17.04.2021 12:30 | Vojvodina 021- 2 | 68 : 53 | Sivac |
17.04
16:30
Sloboda
Mega Soccerbet
77
74
|
17.04.2021 16:30 | Sloboda | 77 : 74 | Mega Soccerbet |
17.04
14:00
Crvena zvezda MTS
Borac
76
67
|
17.04.2021 14:00 | Crvena zvezda MTS | 76 : 67 | Borac | |||||
17.04
14:00
Sloboda
Dynamic VIP PAY
68
82
|
17.04.2021 14:00 | Sloboda | 68 : 82 | Dynamic VIP PAY |
17.04
17:00
Kosovska Mitrovica 2
Antena
3
0
|
17.04.2021 17:00 | Kosovska Mitrovica 2 | 3 : 0 | Antena |
17.04
17:00
Hajduk Veljko
Desetka
1
3
|
17.04.2021 17:00 | Hajduk Veljko | 1 : 3 | Desetka | |||||
17.04
19:00
Jagodina
MOK Topličanin 97
1
3
|
17.04.2021 19:00 | Jagodina | 1 : 3 | MOK Topličanin 97 |
17.04
19:00
Stražilovo
Srem Iton
2
3
|
17.04.2021 19:00 | Stražilovo | 2 : 3 | Srem Iton | |||||
17.04
19:30
Sombor
Mladost (BP)
1
3
|
17.04.2021 19:30 | Sombor | 1 : 3 | Mladost (BP) | |||||
17.04
19:00
Partizan
Dunav Volley
3
1
|
17.04.2021 19:00 | Partizan | 3 : 1 | Dunav Volley | |||||
17.04
15:00
Vest
Kulpin
0
3
|
17.04.2021 15:00 | Vest | 0 : 3 | Kulpin |
17.04
20:00
Klek Srbijašume 2
Hajduk
1
3
|
17.04.2021 20:00 | Klek Srbijašume 2 | 1 : 3 | Hajduk | |||||
17.04
20:15
Sloven
Novi Sad 2
1
3
|
17.04.2021 20:15 | Sloven | 1 : 3 | Novi Sad 2 |
17.04
12:00
Stampedo
Vlasina
3
0
|
17.04.2021 12:00 | Stampedo | 3 : 0 | Vlasina | |||||
17.04
17:00
Majdanpek FBC
Leskovac 98
0
3
|
17.04.2021 17:00 | Majdanpek FBC | 0 : 3 | Leskovac 98 | |||||
17.04
15:00
Milenijum
Knjaževac
3
0
|
17.04.2021 15:00 | Milenijum | 3 : 0 | Knjaževac |
17.04
15:30
Mokra Gora
Lotus
3
1
|
17.04.2021 15:30 | Mokra Gora | 3 : 1 | Lotus | |||||
17.04
16:00
Borac
Sloga 031
3
0
|
17.04.2021 16:00 | Borac | 3 : 0 | Sloga 031 | |||||
17.04
15:00
Drina
Raška
2
3
|
17.04.2021 15:00 | Drina | 2 : 3 | Raška |
17.04
12:45
Avala
Fortuna plus
3
1
|
17.04.2021 12:45 | Avala | 3 : 1 | Fortuna plus | |||||
17.04
15:00
Lazarevac
Lucky Star
3
1
|
17.04.2021 15:00 | Lazarevac | 3 : 1 | Lucky Star | |||||
17.04
17:00
Srbijanka 014 - 2
Sloga 2016
2
3
|
17.04.2021 17:00 | Srbijanka 014 - 2 | 2 : 3 | Sloga 2016 | |||||
17.04
14:00
Proleter
Šumadija
0
3
|
17.04.2021 14:00 | Proleter | 0 : 3 | Šumadija | |||||
17.04
15:00
Mladi radnik
Ribnica
0
3
|
17.04.2021 15:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Ribnica |
17.04
17:00
Volley Stars
Partizan
3
1
|
17.04.2021 17:00 | Volley Stars | 3 : 1 | Partizan | |||||
17.04
17:00
Futog
Slavija
2
3
|
17.04.2021 17:00 | Futog | 2 : 3 | Slavija | |||||
17.04
18:00
Star
Odbojka 013
2
3
|
17.04.2021 18:00 | Star | 2 : 3 | Odbojka 013 | |||||
17.04
14:30
Bagljaš 023
NS Volej Team
0
3
|
17.04.2021 14:30 | Bagljaš 023 | 0 : 3 | NS Volej Team |
17.04
18:00
Mladenovac
Kolubara
3
2
|
17.04.2021 18:00 | Mladenovac | 3 : 2 | Kolubara | |||||
17.04
18:00
Blok Aut
AS
3
1
|
17.04.2021 18:00 | Blok Aut | 3 : 1 | AS | |||||
17.04
18:00
Obilić
Imlek
3
1
|
17.04.2021 18:00 | Obilić | 3 : 1 | Imlek | |||||
17.04
18:00
Crnjanski
Železničar
3
0
|
17.04.2021 18:00 | Crnjanski | 3 : 0 | Železničar |
17.04
19:00
Paraćin
Jagodina
0
3
|
17.04.2021 19:00 | Paraćin | 0 : 3 | Jagodina | |||||
17.04
19:00
Ravno
Radnički 1977
3
0
|
17.04.2021 19:00 | Ravno | 3 : 0 | Radnički 1977 | |||||
17.04
19:00
Karadjordje
Smeč 5 2
0
3
|
17.04.2021 19:00 | Karadjordje | 0 : 3 | Smeč 5 2 |
17.04
18:00
Dubočica 54
Železničar 1949
26
26
|
17.04.2021 18:00 | Dubočica 54 | 26 : 26 | Železničar 1949 | |||||
17.04
19:00
Dinamo
Vojvodina
25
29
|
17.04.2021 19:00 | Dinamo | 25 : 29 | Vojvodina | |||||
17.04
19:00
Metaloplastika
Radnički
27
24
|
17.04.2021 19:00 | Metaloplastika | 27 : 24 | Radnički | |||||
17.04
19:00
Rudar
Partizan
31
32
|
17.04.2021 19:00 | Rudar | 31 : 32 | Partizan |
17.04
19:00
Šamot 65
Proleter
29
27
|
17.04.2021 19:00 | Šamot 65 | 29 : 27 | Proleter | |||||
17.04
18:00
Crvenka
Novi Pazar
26
30
|
17.04.2021 18:00 | Crvenka | 26 : 30 | Novi Pazar | |||||
17.04
18:30
Obilić
Spartak
32
23
|
17.04.2021 18:30 | Obilić | 32 : 23 | Spartak | |||||
17.04
18:00
Kikinda Grindex
Crvena zvezda
31
30
|
17.04.2021 18:00 | Kikinda Grindex | 31 : 30 | Crvena zvezda |
17.04
19:30
Jedinstvo
Mačva
33
25
|
17.04.2021 19:30 | Jedinstvo | 33 : 25 | Mačva | |||||
17.04
19:00
Kolubara
Voždovac 2012
31
20
|
17.04.2021 19:00 | Kolubara | 31 : 20 | Voždovac 2012 | |||||
17.04
17:00
Ub
Smederevo
29
30
|
17.04.2021 17:00 | Ub | 29 : 30 | Smederevo | |||||
17.04
19:00
Sivac 69
Morava
31
29
|
17.04.2021 19:00 | Sivac 69 | 31 : 29 | Morava | |||||
17.04
19:00
Inđija
Jugović
21
23
|
17.04.2021 19:00 | Inđija | 21 : 23 | Jugović |
17.04
19:00
Zlatar
Metalac
31
26
|
17.04.2021 19:00 | Zlatar | 31 : 26 | Metalac | |||||
17.04
19:00
Jastrebac
Priboj
24
23
|
17.04.2021 19:00 | Jastrebac | 24 : 23 | Priboj | |||||
17.04
19:00
Mokra Gora
Hajduk Veljko
23
15
|
17.04.2021 19:00 | Mokra Gora | 23 : 15 | Hajduk Veljko | |||||
17.04
19:00
Topličanin
Kuršumlija
23
27
|
17.04.2021 19:00 | Topličanin | 23 : 27 | Kuršumlija | |||||
17.04
17:00
Bela Palanka
Vranje 1957
32
33
|
17.04.2021 17:00 | Bela Palanka | 32 : 33 | Vranje 1957 |
17.04
19:00
Jabuka
Potisje Pleteks
29
24
|
17.04.2021 19:00 | Jabuka | 29 : 24 | Potisje Pleteks | |||||
17.04
19:00
Hercegovina
Hercegovac
36
29
|
17.04.2021 19:00 | Hercegovina | 36 : 29 | Hercegovac | |||||
17.04
18:00
Mladost (BJ)
Banatski Karlovac
40
42
|
17.04.2021 18:00 | Mladost (BJ) | 40 : 42 | Banatski Karlovac | |||||
17.04
19:00
Radnički
Crvena zvezda
27
27
|
17.04.2021 19:00 | Radnički | 27 : 27 | Crvena zvezda |
17.04
18:30
Rakovica
Radnički (O)
30
24
|
17.04.2021 18:30 | Rakovica | 30 : 24 | Radnički (O) | |||||
17.04
20:00
Loznica
PKB
33
24
|
17.04.2021 20:00 | Loznica | 33 : 24 | PKB | |||||
17.04
20:30
Rekreativo
Crvena zvezda 2
30
27
|
17.04.2021 20:30 | Rekreativo | 30 : 27 | Crvena zvezda 2 | |||||
17.04
20:30
Novi Beograd
Beograd
29
23
|
17.04.2021 20:30 | Novi Beograd | 29 : 23 | Beograd |
17.04
18:00
Paraćin
Zaječar 1949
24
36
|
17.04.2021 18:00 | Paraćin | 24 : 36 | Zaječar 1949 | |||||
17.04
14:00
Jagodina 2
Đerdap
28
34
|
17.04.2021 14:00 | Jagodina 2 | 28 : 34 | Đerdap | |||||
17.04
19:00
Knjaz 1957
Rtanj
21
20
|
17.04.2021 19:00 | Knjaz 1957 | 21 : 20 | Rtanj | |||||
17.04
18:00
Borsko jezero
Radnički
22
40
|
17.04.2021 18:00 | Borsko jezero | 22 : 40 | Radnički |
17.04
18:30
BSK Heba
Aleksinac
24
38
|
17.04.2021 18:30 | BSK Heba | 24 : 38 | Aleksinac |
17.04
19:00
Užice
Omladinac
27
30
|
17.04.2021 19:00 | Užice | 27 : 30 | Omladinac | |||||
17.04
12:00
Sloga
Bane
31
35
|
17.04.2021 12:00 | Sloga | 31 : 35 | Bane |
17.04
16:00
Senta
Metalac
23
36
|
17.04.2021 16:00 | Senta | 23 : 36 | Metalac | |||||
17.04
20:00
Vojvoda Stepa
Radnički
36
33
|
17.04.2021 20:00 | Vojvoda Stepa | 36 : 33 | Radnički |
17.04
11:00
Studentski grad
RK SC Voždovac 2012 - 2
34
34
|
17.04.2021 11:00 | Studentski grad | 34 : 34 | RK SC Voždovac 2012 - 2 |
17.04
20:00
Vladimirovac
Radnički
23
32
|
17.04.2021 20:00 | Vladimirovac | 23 : 32 | Radnički |
17.04
15:30
Ruma - 14 ALL
Mladost (SC)
32
18
|
17.04.2021 15:30 | Ruma - 14 ALL | 32 : 18 | Mladost (SC) | |||||
17.04
19:00
Jadran Lider
Ravangrad
41
15
|
17.04.2021 19:00 | Jadran Lider | 41 : 15 | Ravangrad | |||||
17.04
19:00
Spartak
Halas Jožef
18
22
|
17.04.2021 19:00 | Spartak | 18 : 22 | Halas Jožef |
17.04
20:30
SU Hazena
Loznica grad
28
32
|
17.04.2021 20:30 | SU Hazena | 28 : 32 | Loznica grad | |||||
17.04
16:30
Studentski Grad
Radnički BG
21
24
|
17.04.2021 16:30 | Studentski Grad | 21 : 24 | Radnički BG |
17.04
12:00
Nemanjić
Mladi radnik - 2
27
28
|
17.04.2021 12:00 | Nemanjić | 27 : 28 | Mladi radnik - 2 |
17.04
14:00
Jabuka
Apatin
28
16
|
17.04.2021 14:00 | Jabuka | 28 : 16 | Apatin | |||||
17.04
12:00
Naftagas
Beočin 1959
32
29
|
17.04.2021 12:00 | Naftagas | 32 : 29 | Beočin 1959 | |||||
17.04
18:00
Prigrevica
Trijumf
24
25
|
17.04.2021 18:00 | Prigrevica | 24 : 25 | Trijumf |
17.04
16:00
Vojvodina
SPD Radnički
26
38
|
17.04.2021 16:00 | Vojvodina | 26 : 38 | SPD Radnički |
17.04
19:30
Partizan
Novi Beograd 11. april
7
8
|
17.04.2021 19:30 | Partizan | 7 : 8 | Novi Beograd 11. april | |||||
17.04
20:00
Stari Grad
Banjica
10
8
|
17.04.2021 20:00 | Stari Grad | 10 : 8 | Banjica | |||||
17.04
18:00
Vojvodina
BVK Crvena zvezda
8
12
|
17.04.2021 18:00 | Vojvodina | 8 : 12 | BVK Crvena zvezda | |||||
17.04
19:00
KVK Radnički
Nais
11
4
|
17.04.2021 19:00 | KVK Radnički | 11 : 4 | Nais |
17.04
20:45
Taš
Rasina
20
10
|
17.04.2021 20:45 | Taš | 20 : 10 | Rasina | |||||
17.04
19:45
Palilula
NBG Vukovi
10
22
|
17.04.2021 19:45 | Palilula | 10 : 22 | NBG Vukovi | |||||
17.04
19:00
Valis
Beograd
17
12
|
17.04.2021 19:00 | Valis | 17 : 12 | Beograd |
17.04
19:00
ŽAK
Bečej
10
12
|
17.04.2021 19:00 | ŽAK | 10 : 12 | Bečej |
17.04
18:00
Vračar
Senta Jordo
4
13
|
17.04.2021 18:00 | Vračar | 4 : 13 | Senta Jordo |
17.04
14:00
Gročanski
Solunac
1
3
|
17.04.2021 14:00 | Gročanski | 1 : 3 | Solunac | |||||
17.04
16:15
Intelektualac
Hram
9
3
|
17.04.2021 16:15 | Intelektualac | 9 : 3 | Hram | |||||
17.04
12:25
Oftal - C
Ekonomist
2
3
|
17.04.2021 12:25 | Oftal - C | 2 : 3 | Ekonomist |
17.04
21:00
Progres
Radnički 2010
0
5
|
17.04.2021 21:00 | Progres | 0 : 5 | Radnički 2010 | |||||
17.04
18:30
Akademac
Prokuplje
3
0
|
17.04.2021 18:30 | Akademac | 3 : 0 | Prokuplje |
17.04
20:00
Winter sport
Novi Pazar
2
7
|
17.04.2021 20:00 | Winter sport | 2 : 7 | Novi Pazar |
17.04
18:00
Loznica Grad 2018
Jastrebac
5
6
|
17.04.2021 18:00 | Loznica Grad 2018 | 5 : 6 | Jastrebac |
17.04
00:00
Radnički
Partizan
6
60
|
17.04.2021 00:00 | Radnički | 6 : 60 | Partizan | |||||
17.04
00:00
Radnički
Dorćol
4
42
|
17.04.2021 00:00 | Radnički | 4 : 42 | Dorćol |