XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 168 utakmica za dan
Sreda, 21 April 2021

Fudbal

21.04.2021 17:00 Crvena zvezda 2 : 1 Radnik
21.04.2021 19:05 Vojvodina 0 : 1 Partizan
21.04.2021 16:30 Budućnost (P) 2 : 0 Radan
21.04.2021 16:00 Šumadija 1903 3 : 0 Šumadija (T)
21.04.2021 16:00 Novi Pazar 1928 2 : 1 Omladinac
21.04.2021 16:00 Korićani 3 : 1 OFK Ras
21.04.2021 16:00 Budućnost 3 : 2 Vodojaža
21.04.2021 16:00 Mokra Gora 2 : 2 Radnik
21.04.2021 16:00 Goč 4 : 0 Borac
21.04.2021 16:00 Polet 4 : 1 Proleter
21.04.2021 16:00 Borac (Ž) 0 : 3 OFK Napredak
21.04.2021 16:00 Sloga (M) 1 : 5 Zvižd
21.04.2021 16:00 VGSK 1 : 2 Karađorđe
21.04.2021 16:00 Morava (VP) 3 : 1 Đerdap
21.04.2021 16:00 Petar Dobrnjac 1 : 4 OFK Mihajlovac
21.04.2021 16:00 Rudar (S) 2 : 1 Borac 1932
21.04.2021 16:00 OFK Aranđelovac 1979 5 : 2 Sloga (B)
21.04.2021 16:00 RSK 3 : 1 Sloboda
21.04.2021 16:00 Jasenica 2017 1 : 0 Pomoravlje
21.04.2021 11:00 Jedinstvo Putevi 4 : 0 Zlatar
21.04.2021 16:00 Polimlje 3 : 3 FAP
21.04.2021 16:00 Polet (Lj) 3 : 2 Crnokosa
21.04.2021 16:00 Omladinac 2 : 1 Prijevor
21.04.2021 16:00 Parmenac 3 : 2 Polet (T)
21.04.2021 16:00 Sevojno 4 : 0 Rampa
21.04.2021 16:00 Sloboda (Č) 5 : 2 Jasen
21.04.2021 16:00 Rubribreza 0 : 2 Radnički (V)
21.04.2021 16:00 Mladost (DD) 1 : 0 OFK Divci
21.04.2021 16:00 Rađevac 4 : 0 Radnički (K)
21.04.2021 16:00 Ribnica 1 : 0 Drina
21.04.2021 16:00 Vrelo Sport 1 : 1 Zadrugar
21.04.2021 16:00 Mladost (P) 3 : 0 Jedinstvo Vladimirci 1924
21.04.2021 16:00 Spartak 1924 0 : 4 Borac (L)
21.04.2021 16:00 Sloga (B) 2 : 0 Mladost (Dr)
21.04.2021 16:30 Obilić 2 : 5 Tavankut
21.04.2021 16:30 ČSK Pivara 3 : 3 Mladost APA
21.04.2021 16:30 Radnički (S) 0 : 8 Tekstilac
21.04.2021 16:30 Srbobran 0 : 1 Mladost (BP)
21.04.2021 16:30 Vojvodina (BG) 4 : 2 Krila Krajine
21.04.2021 16:30 Crvenka 1 : 3 Mladost (T)
21.04.2021 16:30 OFK Vrbas 0 : 1 Njegoš
21.04.2021 16:30 Vojvodina (T) 2 : 1 Bačka (P)
21.04.2021 16:30 Bajša 2 : 1 Hercegovac
21.04.2021 16:30 Borac 2 : 1 Crvena zvezda
21.04.2021 16:30 Budućnost 0 : 1 ŽAK
21.04.2021 16:30 Jedinstvo (BK) 2 : 0 Radnički (S)
21.04.2021 16:30 Mladost 2 : 4 Naftagas
21.04.2021 16:30 Krajina 0 : 4 Radnički (K)
21.04.2021 16:30 Proleter 4 : 1 Begej
21.04.2021 16:30 OFK Kikinda 1909 5 : 0 Sloga
21.04.2021 16:30 Omladinac FAM 0 : 2 Jedinstvo (V)
21.04.2021 16:30 Podunavac 0 : 0 RFK Novi Sad 1921
21.04.2021 16:30 Sloboda 1 : 0 Radnički
21.04.2021 16:30 Jugović 3 : 1 Jadran
21.04.2021 16:30 Cement 1 : 0 Budućnost
21.04.2021 16:30 Mladost 3 : 0 Hajduk
21.04.2021 16:30 Podrinje 0 : 1 Sloga (T)
21.04.2021 16:30 Sremac Vojka 0 : 5 Borac
21.04.2021 16:30 Sloga (E) 2 : 2 Crvena Zvezda
21.04.2021 16:30 Index 1 : 0 Jedinstvo
21.04.2021 16:30 OFK Knjaz 0 : 1 Bor 1919
21.04.2021 16:30 Šumadija 0 : 1 Vrčin
21.04.2021 16:30 Budućnost (Z) 0 : 5 Turbina
21.04.2021 16:30 Dunav 2 : 1 Vinča
21.04.2021 16:30 Prva iskra 1 : 1 Napredak
21.04.2021 16:30 Mladost (C) 0 : 2 Srem
21.04.2021 16:30 BSK 1926 0 : 2 Poštar Zvezdara
21.04.2021 16:30 Torlak 2 : 0 Kosmaj
21.04.2021 16:30 Midžor 2 : 4 Ozren
21.04.2021 16:30 Donji Kopaonik 7 : 1 Ribnik
21.04.2021 16:00 ŽSK 1 : 0 Omladinac
21.04.2021 16:00 Napredak 1936 2 : 0 Obilić
21.04.2021 16:00 Rudar 2001 6 : 0 Sloga (L)
21.04.2021 16:00 Napredak Simićevo 5 : 2 Sirakovo
21.04.2021 16:00 Omladinac (Š) 1 : 2 Mlava (ML)
21.04.2021 16:00 Železničar 2 : 1 Borac (K)
21.04.2021 16:00 Budućnost (V) 3 : 2 Rudar (Kr)
21.04.2021 16:00 Manastirica 1 : 3 Trgovački
21.04.2021 16:00 Vihor 2 : 0 Integral
21.04.2021 19:00 Tottenham Hotspur 2 : 1 Southampton
21.04.2021 21:15 Aston Villa 1 : 2 Manchester City
21.04.2021 20:45 Birmingham City 1 : 1 Nottingham Forest
21.04.2021 20:45 Huddersfield Town 0 : 1 Barnsley
21.04.2021 20:45 Luton Town 0 : 0 Reading
21.04.2021 19:00 Millwall 1 : 4 AFC Bournemouth
21.04.2021 19:00 Rotherham United 1 : 2 Middlesbrough
21.04.2021 20:00 Wycombe Wanderers 2 : 1 Bristol City
21.04.2021 20:00 Stoke City 2 : 3 Coventry City
21.04.2021 21:00 Deportivo Alavés 2 : 1 Villarreal
21.04.2021 20:00 Real Betis 0 : 0 Athletic Club
84' Cádiz 0 : 3 Real Madrid
21.04.2021 19:00 Levante 0 : 1 Sevilla
21.04.2021 19:00 Osasuna 3 : 1 Valencia
21.04.2021 21:00 Elche 1 : 1 Real Valladolid
21.04.2021 20:30 Borussia Dortmund 2 : 0 Union Berlin
21.04.2021 20:30 Hoffenheim 3 : 2 Borussia M'gladbach
21.04.2021 20:30 Werder 0 : 1 Mainz 05
21.04.2021 20:30 Stuttgart 1 : 3 Wolfsburg
21.04.2021 20:45 Genoa 2 : 2 Benevento
21.04.2021 20:45 Udinese 0 : 1 Cagliari
21.04.2021 20:45 Spezia 1 : 1 Internazionale
21.04.2021 20:45 Juventus 3 : 1 Parma
21.04.2021 20:45 Crotone 0 : 1 Sampdoria
21.04.2021 18:30 Milan 1 : 2 Sassuolo
21.04.2021 20:45 Bologna 1 : 1 Torino
1/8 Finala
21.04.2021 16:00 Spartak 3 : 0 Kolubara
21.04.2021 17:00 Heroj Polet 0 : 5 Sloga
21.04.2021 13:00 Spartak DOO 1 : 2 Mašinac
21.04.2021 13:00 Borac 0 : 9 Crvena zvezda
21.04.2021 14:00 ŽFU Zvezda B 2018 1 : 2 Požarevac
21.04.2021 16:30 ŽGFK Lavice Dubočica 0 : 1 Radnički 1923
21.04.2021 16:00 Zemun 7 : 6 TSC
21.04.2021 15:30 Jedinstvo 2014 0 : 7 Mačva
21.04.2021 16:00 Loznica : Morava (VP)
21.04.2021 13:30 Sloga (P) 0 : 2 Javor Matis
21.04.2021 13:00 Šabac Sunrise 4 : 2 Radnički (V)
21.04.2021 13:30 Šumadija 1903 : Jedinstvo (Ub)
21.04.2021 13:30 Borac 1926 : Sloboda
21.04.2021 10:00 BIP 1 : 1 Metalac
21.04.2021 13:30 Sloga (K) : Mačva
21.04.2021 13:30 Šumadija (A) 0 : 1 Novi Pazar
21.04.2021 13:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 4 GFK Sloboda
21.04.2021 OFK Lugomir 3 : 2 GFK Dubočica
21.04.2021 Dinamo 1 : 0 Kopernikus Želežničar
21.04.2021 Radnik 2 : 1 Jedinstvo (P)
21.04.2021 Trstenik PPT 1 : 8 GFK Jagodina
21.04.2021 Radnički (S) 1 : 3 OFK Radnički
21.04.2021 14:00 Mladenovac 5 : 2 Jedinstvo
21.04.2021 13:00 Kiker : Čukarički
21.04.2021 12:00 Bežanija : OFK Beograd
21.04.2021 11:30 Šumadija (A) 0 : 2 Novi Pazar
21.04.2021 Radnički (N) 1 : 2 Real
21.04.2021 Trayal 7 : 1 Radnički (P)
21.04.2021 SFS Borac 7 : 0 Bor 1919
21.04.2021 Timok 1919 0 : 5 GFK Jagodina
21.04.2021 Vlasina 0 : 3 OFK Radnički
21.04.2021 OFK Sinđelić 0 : 3 Timočanin
21.04.2021 Radnik 1 : 2 Kopernikus Želežničar
21.04.2021 Dinamo 1 : 1 GFK Dubočica
21.04.2021 16:00 Bačka 1901 : Preporod
21.04.2021 Trayal Knez Lazar 0 : 2 GFK Jagodina
21.04.2021 OFK Radnički 0 : 1 SFS Borac
21.04.2021 Radnički (P) 9 : 0 Timok 1919
21.04.2021 Šampion 2014 3 : 2 Radnički (S)
21.04.2021 Real 0 : 1 Kopernikus Železničar
21.04.2021 GFK Dubočica 6 : 4 Radnik
21.04.2021 Lider MGM 1 : 2 Napredak
21.04.2021 Trayal Knez Lazar : GFK Jagodina
21.04.2021 OFK Radnički : OFK Paraćin
21.04.2021 Radnički (P) : Timok 1919
21.04.2021 OFK Šampion : Radnički (S)
21.04.2021 Knjaževac : Radnički Niš 2
21.04.2021 Real Niš : Kopernikus Železničar
21.04.2021 GFK Dubočica 10 : 1 Radnik
21.04.2021 Duel Juniors : Radnički (N)
21.04.2021 Lider MGM : Duel Juniors 2

Košarka

21.04.2021 19:00 CSKA Moscow 92 : 76 Fenerbahce
21.04.2021 21:00 Barcelona 74 : 76 Zenit Petersburg
21.04.2021 12:00 Podgorica 77 : 65 Borac
21.04.2021 16:00 Zlatibor 74 : 82 Spars Realway
21.04.2021 14:30 Dynamic VIP PAY 89 : 82 Mega Soccerbet
21.04.2021 15:00 Art Basket 81 : 41 Hisar

Odbojka

21.04.2021 19:00 Tent 2 : Proleter

Rukomet

21.04.2021 19:30 Senta 40 : 30 ORK Pančevo
21.04.2021 17:30 Grafičar : Kljajićevo
21.04.2021 20:30 Halas Jožef 27 : 18 Jadran Lider
21.04.2021 Obilić : Jabuka

Futsal

21.04.2021 19:00 FON 3 : 1 Novi Pazar
Lhlhlhhlhll je dislajkovao utakmicu
Petar77 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zoki66 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Zoki66 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Zoki66 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu