XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
412 utakmica za dan Nedelja, 2 Maj 2021


Fudbal

02.05
16:30
Zvezdara
Srem─Źica
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
16:30
Zvi┼żd
OFK Napredak
1
4
02.05.2021 16:30 1 : 4
02.05
16:30
Borac (┼Ż)
Kara─Ĺor─Ĺe
0
11
02.05.2021 16:30 0 : 11
02.05
16:30
Sloga (M)
─Éerdap
0
5
02.05.2021 16:30 0 : 5
02.05
16:30
Morava (VP)
Borac 1932
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
16:30
Petar Dobrnjac
Sloga (B)
3
7
02.05.2021 16:30 3 : 7
02.05
16:30
Rudar (S)
Sloboda
1
1
02.05.2021 16:30 1 : 1
02.05
16:30
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Pomoravlje
2
2
02.05.2021 16:30 2 : 2
02.05
16:30
RSK
Jasenica 2017
3
0
02.05.2021 16:30
RSK
3 : 0
02.05
16:30
Banat
┼ŻAK
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
16:30
Borac
Radni─Źki (S)
4
0
02.05.2021 16:30 4 : 0
02.05
16:30
Mladost
Begej
2
4
02.05.2021 16:30 2 : 4
02.05
16:30
Sloboda
Budu─çnost
2
1
02.05.2021 16:30 2 : 1
02.05
16:30
Jugovi─ç
Hajduk
2
4
02.05.2021 16:30 2 : 4
02.05
16:30
Sremac Vojka
Jedinstvo
0
1
02.05.2021 16:30 0 : 1
02.05
16:30
Komgrap
Vr─Źin
5
0
02.05.2021 16:30 5 : 0
02.05
16:30
Budu─çnost (Z)
Borac (L)
0
1
02.05.2021 16:30 0 : 1
02.05
16:30
Dunav
Napredak
0
6
02.05.2021 16:30 0 : 6
02.05
11:00
Prva iskra
Poštar Zvezdara
2
1
02.05.2021 11:00 2 : 1
02.05
16:30
Mladost (C)
Kosmaj
1
3
02.05.2021 16:30 1 : 3
02.05
16:30
Sremac
Partizan
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
16:30
LSK
Radni─Źki
0
5
02.05.2021 16:30
LSK
0 : 5
02.05
16:30
Sloga
Borac (K)
3
1
02.05.2021 16:30 3 : 1
02.05
16:30
Napredak
Hajduk (B)
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
16:30
BSK
Ljukovo
2
1
02.05.2021 16:30
BSK
2 : 1
02.05
16:30
Donji Srem 2015
Hajduk (V)
2
1
02.05.2021 16:30 2 : 1
02.05
16:30
Jugoslavija
Dolina
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
16:30
Strela
Budu─çnost (A)
3
4
02.05.2021 16:30 3 : 4
02.05
16:30
Radni─Źki (B)
BAK
1
3
02.05.2021 16:30 1 : 3
BAK
02.05
16:30
Crvena zvezda
Stari Tamiš
2
2
02.05.2021 16:30 2 : 2
02.05
16:30
Hajdu─Źica
Sloga (BNS)
1
1
02.05.2021 16:30 1 : 1
02.05
16:30
Banat (I)
Polet (Id)
1
1
02.05.2021 16:30 1 : 1
02.05
16:30
Spartak 1911
Partizan (G)
1
4
02.05.2021 16:30 1 : 4
02.05
16:30
Budu─çnost (G)
Kordun
2
0
02.05.2021 16:30 2 : 0
02.05
16:30
Rusin
Budu─çnost (P)
2
3
02.05.2021 16:30 2 : 3
02.05
16:30
Omladinac
Zadrugar
5
1
02.05.2021 16:30 5 : 1
02.05
16:30
Magli─ç
Radni─Źki 1918
0
1
02.05.2021 16:30 0 : 1
02.05
16:30
Kulpin
BSK
2
0
02.05.2021 16:30 2 : 0
BSK
02.05
16:30
Slavija
Tvr─Ĺava
0
1
02.05.2021 16:30 0 : 1
02.05
17:00
Jadran
Radni─Źki 1905
7
0
02.05.2021 17:00 7 : 0
02.05
17:00
Sutjeska
Obili─ç
2
1
02.05.2021 17:00 2 : 1
02.05
17:00
Iskra
Napredak
3
1
02.05.2021 17:00 3 : 1
02.05
17:00
Proleter (Nj)
E─Ĺ┼íeg
6
2
02.05.2021 17:00 6 : 2
02.05
16:30
MSK
Rusanda
1
1
02.05.2021 16:30
MSK
1 : 1
02.05
16:30
Lehel
OFK Klek
5
3
02.05.2021 16:30 5 : 3
02.05
16:30
Potisje
2. Oktobar
2
0
02.05.2021 16:30 2 : 0
02.05
16:30
Vojvodina (B)
Vojvodina (NM)
2
2
02.05.2021 16:30 2 : 2
02.05
16:30
Radni─Źki 1911
Tamiš
3
0
02.05.2021 16:30 3 : 0
02.05
16:30
Mladi radnik 1940
Polet
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
16:30
Sloga (L)
Mladi borac
2
2
02.05.2021 16:30 2 : 2
02.05
16:30
Crvena zvezda
Ba─Źinac
3
2
02.05.2021 16:30 3 : 2
02.05
16:30
Podunavac
Bresje Superior
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
16:30
Sloga (M)
┼Żelezni─Źar Kusadak
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
16:30
Pobeda
Radnik (SP)
3
0
02.05.2021 16:30 3 : 0
02.05
16:30
Budu─çnost
Obili─ç
3
1
02.05.2021 16:30 3 : 1
02.05
16:30
Marjan (K)
Prvi srpski ustanak
2
1
02.05.2021 16:30 2 : 1
02.05
16:30
Plaskovac
Lokomotiva
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
16:30
┼ŻSK
Sloga (Z)
1
1
02.05.2021 16:30 1 : 1
02.05
16:30
Omladinac
Šumadinac (S)
2
1
02.05.2021 16:30 2 : 1
02.05
16:30
Trnava
Partizan (BB)
4
1
02.05.2021 16:30 4 : 1
02.05
16:30
Jasenica (B)
Vin─Źa
2
1
02.05.2021 16:30 2 : 1
02.05
16:30
BSK
Šumadinac 1913
1
3
02.05.2021 16:30
BSK
1 : 3
02.05
16:30
Sin─Ĺeli─ç 2012
Borac (O)
1
1
02.05.2021 16:30 1 : 1
02.05
16:30
Institut
Balkan Mirijevo
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
16:30
Postar 1930
Posavac Tišma
1
1
02.05.2021 16:30 1 : 1
02.05
16:30
Borac (P)
Heroj Polet
0
5
02.05.2021 16:30 0 : 5
02.05
16:30
Lisovi─ç 1977
Mladost
7
0
02.05.2021 16:30 7 : 0
02.05
16:30
Rojkovac
Barajevo
1
3
02.05.2021 16:30 1 : 3
02.05
16:30
Polet
OFK Budu─çnost
1
4
02.05.2021 16:30 1 : 4
02.05
10:00
Radni─Źki
OFK Zabre┼żje
3
1
02.05.2021 10:00 3 : 1
02.05
16:30
Vrani─ç
OFK Borac
2
1
02.05.2021 16:30 2 : 1
02.05
16:30
Strelac
Zvezda
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
16:30
Omladinac
Jedinstvo
7
0
02.05.2021 16:30 7 : 0
02.05
16:30
Dunavac
SUF Dubona
7
0
02.05.2021 16:30 7 : 0
02.05
16:30
Zuce 2019
SUF Kova─Źevac 1956
6
0
02.05.2021 16:30 6 : 0
02.05
16:30
Ivan─Źa
Bole─Ź
0
2
02.05.2021 16:30 0 : 2
02.05
16:30
Rabrovac
Kosmajac
3
1
02.05.2021 16:30 3 : 1
02.05
10:00
Kalu─Ĺerica 1969
Zaklopa─Źa
6
1
02.05.2021 10:00 6 : 1
02.05
16:30
Velika Krsna
Pudarci
2
1
02.05.2021 16:30 2 : 1
02.05
16:30
Maršić
Šumadija 1934
4
3
02.05.2021 16:30 4 : 3
02.05
16:30
OFK Bagremar
Kolonija
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
16:30
21. oktobar
Kutlovo
0
5
02.05.2021 16:30 0 : 5
02.05
16:30
Mladost (P)
Jedinstvo
3
0
02.05.2021 16:30 3 : 0
02.05
16:30
Sloboda (G)
Sloga (D)
2
2
02.05.2021 16:30 2 : 2
02.05
16:30
Srbija
Zastava
2
3
02.05.2021 16:30 2 : 3
02.05
16:30
Pobeda 1926
Šumadinac KG
0
4
02.05.2021 16:30 0 : 4
02.05
16:30
Palilulac
Vulkan 1963
1
3
02.05.2021 16:30 1 : 3
02.05
16:30
─îegar 2013
Stevan Nešticki
5
4
02.05.2021 16:30 5 : 4
02.05
16:30
Crvena zastava
Mladost (DK)
3
2
02.05.2021 16:30 3 : 2
02.05
16:30
Morava
Omladinac
3
2
02.05.2021 16:30 3 : 2
02.05
16:30
Napredak 1936
Sloga (L)
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
16:30
Obili─ç
Sirakovo
6
3
02.05.2021 16:30 6 : 3
02.05
16:30
Napredak Simi─çevo
Borac (K)
3
3
02.05.2021 16:30 3 : 3
02.05
16:30
Omladinac (Š)
Rudar (Kr)
1
1
02.05.2021 16:30 1 : 1
02.05
16:30
Budu─çnost (V)
Mladost (B)
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
16:30
Manastirica
Integral
0
2
02.05.2021 16:30 0 : 2
02.05
17:00
Mataruge
Granit
1
1
02.05.2021 17:00 1 : 1
02.05
17:00
Popovi─çi Vrnjci
Jovo Kursula
2
4
02.05.2021 17:00 2 : 4
02.05
17:00
Tavnik
Rudar
1
0
02.05.2021 17:00 1 : 0
02.05
17:00
Napredak
Mladost (V)
2
1
02.05.2021 17:00 2 : 1
02.05
17:00
Ribnica
Ibar
2
0
02.05.2021 17:00 2 : 0
02.05
16:30
ZSK
OFK Ose─Źina
4
1
02.05.2021 16:30
ZSK
4 : 1
02.05
16:30
Banjani
OFK Jabu─Źje
3
0
02.05.2021 16:30 3 : 0
02.05
16:30
Trli─ç
Dimitrije Tucovi─ç
2
1
02.05.2021 16:30 2 : 1
02.05
16:30
Pambukovica
Tvrdojevac
3
0
02.05.2021 16:30 3 : 0
02.05
16:00
Kotroman
Savinac
1
1
02.05.2021 16:00 1 : 1
02.05
16:00
Jedinstvo
Višesava
4
3
02.05.2021 16:00 4 : 3
02.05
16:00
Polet
Peru─çac
6
0
02.05.2021 16:00 6 : 0
02.05
16:00
Avijati─Źar Vranjani
Bakionica
1
1
02.05.2021 16:00 1 : 1
02.05
16:00
Se─Źica
Je┼żevica
1
3
02.05.2021 16:00 1 : 3
02.05
16:00
Omladinac
Lazarica
1
0
02.05.2021 16:00 1 : 0
02.05
16:00
Prilike
Jedinstvo
3
5
02.05.2021 16:00 3 : 5
02.05
11:00
Rakova
Morava
1
1
02.05.2021 11:00 1 : 1
02.05
16:00
Vo─çar
Ozremica
3
0
02.05.2021 16:00 3 : 0
02.05
16:00
Mladost (P)
Donja Vrbava
7
1
02.05.2021 16:00 7 : 1
02.05
16:00
Zadrugar
Backovac Junajted
2
0
02.05.2021 16:00 2 : 0
02.05
16:00
Jedinstvo (GG)
Rudar
2
2
02.05.2021 16:00 2 : 2
02.05
16:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Majur
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
16:30
Sloga (LŠ)
Drina
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
16:30
Mladi borac
Milan Orli─ç
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
16:30
Cer (JL)
Mladost
6
2
02.05.2021 16:30 6 : 2
02.05
11:00
Vidojevica
Rudar
3
0
02.05.2021 11:00 3 : 0
02.05
16:30
Sloga (KR)
Hajduk Stanko
2
3
02.05.2021 16:30 2 : 3
02.05
16:30
Podrinje
Gu─Źevo 1929
2
3
02.05.2021 16:30 2 : 3
02.05
16:30
Jedinstvo
Cer (PE)
1
1
02.05.2021 16:30 1 : 1
02.05
16:30
Polet
Karaš (J)
0
2
02.05.2021 16:30 0 : 2
02.05
16:30
Vulturul
Borac (VG)
3
0
02.05.2021 16:30 3 : 0
02.05
16:30
Partizan (K)
Omladinac
5
2
02.05.2021 16:30 5 : 2
02.05
16:30
Karaš (K)
Dunav
3
3
02.05.2021 16:30 3 : 3
02.05
16:30
Ševac
Banat (D)
2
4
02.05.2021 16:30 2 : 4
02.05
16:30
Grani─Źar
Borac (VS)
3
2
02.05.2021 16:30 3 : 2
02.05
16:30
Borac (P)
Omladinac (D)
0
1
02.05.2021 16:30 0 : 1
02.05
16:30
Mladost (V)
Kolonija
7
0
02.05.2021 16:30 7 : 0
02.05
16:30
Dolovo
BSK Bavanište
3
1
02.05.2021 16:30 3 : 1
02.05
16:30
Napredak
─îSK
2
0
02.05.2021 16:30 2 : 0
02.05
16:30
OFK Bresta─Ź
Fruškogorac
2
1
02.05.2021 16:30 2 : 1
02.05
16:30
Sremac
Krušedol
4
3
02.05.2021 16:30 4 : 3
02.05
16:30
Mladost
Jedinstvo
2
1
02.05.2021 16:30 2 : 1
02.05
16:30
Dunav
Srem
2
3
02.05.2021 16:30 2 : 3
02.05
16:30
Radni─Źki
Grani─Źar
2
0
02.05.2021 16:30 2 : 0
02.05
16:30
Hrtkovci
Šumar
0
3
02.05.2021 16:30 0 : 3
02.05
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Grani─Źar 1924
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
16:30
Zmaj
Jedinstvo
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
16:30
Fruškogorac
Jednota
5
0
02.05.2021 16:30 5 : 0
02.05
16:30
Sremac (B)
Erdevik 2017
2
3
02.05.2021 16:30 2 : 3
02.05
16:30
Sremac (J)
OFK Biki─ç
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
16:30
Grani─Źar (K)
Obili─ç 1993
1
3
02.05.2021 16:30 1 : 3
02.05
10:00
Fruška Gora
Sloga
6
0
02.05.2021 10:00 6 : 0
02.05
16:30
OFK Gradnulica
Mladost
3
0
02.05.2021 16:30 3 : 0
02.05
16:30
Zadrugar
OFK Staji─çevo
7
0
02.05.2021 16:30 7 : 0
02.05
16:30
Tisa 1933
Zlatica
3
1
02.05.2021 16:30 3 : 1
02.05
16:30
Naftagas
┼ŻFK Banat Baglja┼í
0
2
02.05.2021 16:30 0 : 2
02.05
16:30
Mladost (R)
Ven─Źani
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
16:30
Radoje Domanovi─ç
Mladi rudar
4
5
02.05.2021 16:30 4 : 5
02.05
16:30
Mladost (J)
Kopljari
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
16:30
Budu─çnost
Trešnjevica
0
2
02.05.2021 16:30 0 : 2
02.05
11:00
Gorski Car
Šamot
4
3
02.05.2021 11:00 4 : 3
02.05
11:00
Vrbica
Borac
0
2
02.05.2021 11:00 0 : 2
02.05
11:00
B 2000
Brezovac
4
1
02.05.2021 11:00 4 : 1
02.05
16:30
Mladi radnik (D)
─îestin
4
2
02.05.2021 16:30 4 : 2
02.05
16:30
BSK
Kara─Ĺor─Ĺe 2013 (Vi┼í)
5
0
02.05.2021 16:30
BSK
5 : 0
02.05
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe (V)
Sloga (Z)
2
1
02.05.2021 11:00 2 : 1
02.05
16:30
Badnjevac
Kruševica 1980
5
1
02.05.2021 16:30 5 : 1
02.05
16:30
Jedinstvo (O)
Napredak (MK)
3
2
02.05.2021 16:30 3 : 2
02.05
16:30
Kula
OFK Od┼żaci
0
3
02.05.2021 16:30 0 : 3
02.05
16:30
Dinamo 1923
Lipar
0
4
02.05.2021 16:30 0 : 4
02.05
16:30
Dunav
Terekveš
1
3
02.05.2021 16:30 1 : 3
02.05
16:30
Hajduk
Omladinac
3
2
02.05.2021 16:30 3 : 2
02.05
16:30
Dobra─Źa
OFK ┼Że┼żelj
0
3
02.05.2021 16:30 0 : 3
02.05
16:30
Jadran
Bratstvo 1975
0
5
02.05.2021 16:30 0 : 5
02.05
11:00
Seljak
Partizan
4
0
02.05.2021 11:00 4 : 0
02.05
16:30
Divostin
─ćava
0
2
02.05.2021 16:30 0 : 2
02.05
16:30
Borac 2016
Sloga (M)
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
16:30
Baštovan 2015
Napredak (B)
2
3
02.05.2021 16:30 2 : 3
02.05
16:30
Pek
Mladi Borac
0
6
02.05.2021 16:30
Pek
0 : 6
02.05
16:30
Dizel
Stig 1955
2
3
02.05.2021 16:30 2 : 3
02.05
16:30
Batovac
BSK 1931
2
2
02.05.2021 16:30 2 : 2
02.05
16:30
Napredak (P)
Bari─Ź
4
0
02.05.2021 16:30 4 : 0
02.05
16:30
Pinosava
Lepušnica
3
0
02.05.2021 16:30 3 : 0
02.05
11:00
Mladi proleter
OFK Crvenka
2
6
02.05.2021 11:00 2 : 6
02.05
16:30
Beljina
OFK Bo┼żdarevac
4
1
02.05.2021 16:30 4 : 1
02.05
16:30
Rušanj
Veliki Borak
0
3
02.05.2021 16:30 0 : 3
02.05
17:00
Mladost 1981
Mlada krila
2
3
02.05.2021 17:00 2 : 3
02.05
17:00
Jedinstvo (G)
Sloga Obrva
2
2
02.05.2021 17:00 2 : 2
02.05
17:00
Lazac
Mineral 2015
2
0
02.05.2021 17:00 2 : 0
02.05
17:00
Zvezda
Milo─Źajac
2
0
02.05.2021 17:00 2 : 0
02.05
17:00
Mladost 1925
Borac (A)
0
0
02.05.2021 17:00 0 : 0
02.05
17:00
Borac (V)
Bra─ça Vukovi─ç
2
1
02.05.2021 17:00 2 : 1
02.05
16:30
Zadrugar 1947
Sloga 1945
2
2
02.05.2021 16:30 2 : 2
02.05
16:30
Jedinstvo (K)
Radni─Źki (K)
1
3
02.05.2021 16:30 1 : 3
02.05
16:30
Borac (V)
Polet S.D.
3
1
02.05.2021 16:30 3 : 1
02.05
16:30
Krilaš
Sloga 1952
8
0
02.05.2021 16:30 8 : 0
02.05
16:30
Udarnik (S)
Zabr─Ĺe 1936
0
2
02.05.2021 16:30 0 : 2
02.05
16:30
Sloga
Beljanica
5
2
02.05.2021 16:30 5 : 2
02.05
17:00
Ljubini─ç
Proleter
1
1
02.05.2021 17:00 1 : 1
02.05
17:00
Belo Polje
Skela
0
3
02.05.2021 17:00 0 : 3
02.05
17:00
Rvati
Partizan
3
3
02.05.2021 17:00 3 : 3
02.05
17:00
Sloga
Munja
2
4
02.05.2021 17:00 2 : 4
02.05
16:30
─îu─Źuge
Kolubara (J)
2
1
02.05.2021 16:30 2 : 1
02.05
16:30
Joševa
Ratkovac
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
16:30
Polet (DL)
Omladinac (K)
2
3
02.05.2021 16:30 2 : 3
02.05
16:30
Polet (T)
Proleter (B)
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
16:30
Šarbane
OFK Stublenica
3
0
02.05.2021 16:30 3 : 0
02.05
16:30
Napredak (─î)
Roham
5
1
02.05.2021 16:30 5 : 1
02.05
16:30
Omladinac
Napredak (BT)
5
1
02.05.2021 16:30 5 : 1
02.05
16:30
Terekves
Proleter
1
1
02.05.2021 16:30 1 : 1
02.05
11:00
Tešnjar
Stari drugari
1
0
02.05.2021 11:00 1 : 0
02.05
11:00
Mladost (L)
Mali korak
5
0
02.05.2021 11:00 5 : 0
02.05
11:00
┼Żabari
Toplica
6
0
02.05.2021 11:00 6 : 0
02.05
11:00
Popadi─ç
Komanice
2
2
02.05.2021 11:00 2 : 2
02.05
11:00
Milenko Pavlovi─ç
Jadar 2013
6
0
02.05.2021 11:00 6 : 0
02.05
11:00
Polet
Rakac Stave
3
1
02.05.2021 11:00 3 : 1
02.05
11:00
Tempo
Crvena zvezda
0
2
02.05.2021 11:00 0 : 2
02.05
16:30
Napredak 2012
Rutevac
3
1
02.05.2021 16:30 3 : 1
02.05
16:30
Polet (V)
Vukašinovac
3
0
02.05.2021 16:30 3 : 0
02.05
16:30
Škriljac
Jedinstvo
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
11:00
Polet (R)
OFK Sloga
3
2
02.05.2021 11:00 3 : 2
02.05
16:30
Ba─Źka
Grani─Źar
8
2
02.05.2021 16:30 8 : 2
02.05
16:30
Tisa
Tromedja
4
0
02.05.2021 16:30 4 : 0
02.05
16:30
Šampion
─îoka
3
0
02.05.2021 16:30 3 : 0
02.05
16:30
Jedinstvo
Slavija
3
2
02.05.2021 16:30 3 : 2
02.05
16:30
Jadran
Hajduk
2
3
02.05.2021 16:30 2 : 3
02.05
17:00
Mladost (Z)
Hajduk
3
2
02.05.2021 17:00 3 : 2
02.05
11:00
Verko
Sloga 1949
1
1
02.05.2021 11:00 1 : 1
02.05
11:00
Jedinstvo 2014
Torpedo
4
0
02.05.2021 11:00 4 : 0
02.05
17:00
Bobovik
Polet
0
2
02.05.2021 17:00 0 : 2
02.05
17:00
Sparta
Skupljen 2013
1
2
02.05.2021 17:00 1 : 2
02.05
11:00
Mladost 2013
Belpos
2
1
02.05.2021 11:00 2 : 1
02.05
16:30
Unirea
Tempo
3
0
02.05.2021 16:30 3 : 0
02.05
16:00
OFK Remont 1959
Budu─çnost
1
3
02.05.2021 16:00 1 : 3
02.05
16:00
Planinac
Lugovi
0
1
02.05.2021 16:00 0 : 1
02.05
16:00
Prijatelji
Kej
0
8
02.05.2021 16:00 0 : 8
Kej
02.05
17:00
┼Żednik
Udarnik Višnjevac
4
1
02.05.2021 17:00 4 : 1
02.05
17:00
─îantavir
Hajduk 1950
2
1
02.05.2021 17:00 2 : 1
02.05
17:00
Solid
Pali─ç
3
2
02.05.2021 17:00 3 : 2
02.05
17:00
Lokomotiva
Elektrovojvodina
2
4
02.05.2021 17:00 2 : 4
02.05
17:00
Naša Zvezda
Orlovi (BP)
3
0
02.05.2021 17:00 3 : 0
02.05
17:00
Proleter
Borac (V)
2
0
02.05.2021 17:00 2 : 0
02.05
17:00
Neštin
Ba─Źki Hajduk
8
1
02.05.2021 17:00 8 : 1
02.05
17:00
Ba─Źka 1945
Krivanj
0
3
02.05.2021 17:00 0 : 3
02.05
17:00
Mrovska
Radni─Źki
1
1
02.05.2021 17:00 1 : 1
02.05
17:00
Dobrava
Petrovac 74
2
1
02.05.2021 17:00 2 : 1
02.05
17:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Šipurske livade
4
2
02.05.2021 17:00 4 : 2
02.05
17:00
Vlašić
Jevremovac
2
1
02.05.2021 17:00 2 : 1
02.05
17:00
Rankovac
PSK
4
2
02.05.2021 17:00 4 : 2
PSK
02.05
17:00
OFK Letnjikovac 1983
Pri─Źinovi─ç
5
3
02.05.2021 17:00 5 : 3
02.05
17:00
Trešnjevka
OFK Jelen
6
2
02.05.2021 17:00 6 : 2
02.05
Šilopaj
Brezak
0
2
02.05.2021 0 : 2
02.05
00:00
Velere─Ź 94
Semedra┼ż
3
0
02.05.2021 00:00 3 : 0
02.05
Šumadija
Jablanica
3
1
02.05.2021 3 : 1
02.05
Majdan
Omladinac
2
0
02.05.2021 2 : 0
02.05
17:00
TE Gu─Źevo
Velika Reka
3
0
02.05.2021 17:00 3 : 0
02.05
17:00
Antimon
Mladost
3
0
02.05.2021 17:00 3 : 0
02.05
17:00
Borac
7. Juli
3
3
02.05.2021 17:00 3 : 3
02.05
17:00
Sloga
Jelav
0
0
02.05.2021 17:00 0 : 0
02.05
17:00
Jedinstvo (MZ)
Jadar 1961
0
0
02.05.2021 17:00 0 : 0
02.05
17:00
Jedinstvo (ZA)
Hajduk
3
2
02.05.2021 17:00 3 : 2
02.05
16:30
Bratstvo
Gradina
2
3
02.05.2021 16:30 2 : 3
02.05
16:30
Jelica
Gorušica
1
4
02.05.2021 16:30 1 : 4
02.05
16:30
Vrelo
Brezova
0
2
02.05.2021 16:30 0 : 2
02.05
16:30
Radni─Źki
Bjelica
2
1
02.05.2021 16:30 2 : 1
02.05
17:00
Torpedo 1924
Mladost
1
0
02.05.2021 17:00 1 : 0
02.05
17:00
Budu─çnost (ZM)
Omladinac 2013 (SL)
1
2
02.05.2021 17:00 1 : 2
02.05
17:00
Partizan
Lipolist
1
4
02.05.2021 17:00 1 : 4
02.05
17:00
Gorki
Zadrugar Milkivit
4
3
02.05.2021 17:00 4 : 3
02.05
17:00
Mladost (R)
Sloboda
5
2
02.05.2021 17:00 5 : 2
02.05
17:00
Mladost Radost
Pobeda
5
0
02.05.2021 17:00 5 : 0
02.05
16:00
Bukovac
Beli Orlovi
0
3
02.05.2021 16:00 0 : 3
02.05
16:00
Budu─çnost 1948
Palanka
0
3
02.05.2021 16:00 0 : 3
02.05
16:00
Šumadija
Glavaš
1
1
02.05.2021 16:00 1 : 1
02.05
10:00
Balajnac
Jastrebac 1979
4
2
02.05.2021 10:00 4 : 2
02.05
10:00
Sloga 1980
Lepaja 2018
1
0
02.05.2021 10:00 1 : 0
02.05
10:00
Arbanasce
Jugovi─çi 1976
1
1
02.05.2021 10:00 1 : 1
02.05
11:00
Naupare
Konjuh
3
1
02.05.2021 11:00 3 : 1
02.05
17:00
Gaglovo
Kapid┼żija
2
0
02.05.2021 17:00 2 : 0
02.05
17:00
Makrešane
Polet
2
2
02.05.2021 17:00 2 : 2
02.05
11:00
Parunovac
Borac
3
2
02.05.2021 11:00 3 : 2
02.05
11:00
Modrica
Mudrakovac
2
1
02.05.2021 11:00 2 : 1
02.05
11:00
Toplica
Grkinja
3
0
02.05.2021 11:00 3 : 0
02.05
11:00
Marina Kutina
Kne┼żica
4
2
02.05.2021 11:00 4 : 2
02.05
16:30
OFK Mladost
Hajduk
3
1
02.05.2021 16:30 3 : 1
02.05
16:30
Podunavac
Gro─Źanski fudbalski klub
3
0
02.05.2021 16:30 3 : 0
02.05
16:30
Sloga
Proleter
3
2
02.05.2021 16:30 3 : 2
02.05
16:30
Partizan
KSK Konak 1926
17
0
02.05.2021 16:30 17 : 0
02.05
17:00
Zgoda─Źica
Šumadija
1
1
02.05.2021 17:00 1 : 1
02.05
17:00
Koštam Polje
Stara Čaršija
3
0
02.05.2021 17:00 3 : 0
02.05
11:00
Omladinac
Magnohrom
2
5
02.05.2021 11:00 2 : 5
02.05
16:30
Vojvodina
Planinac
3
7
02.05.2021 16:30 3 : 7
02.05
16:30
Donji Petrovci
Sloga (K)
2
0
02.05.2021 16:30 2 : 0
02.05
16:30
Borac (J)
Polet
2
0
02.05.2021 16:30 2 : 0
02.05
16:30
Fruškogorac
Car Uroš
3
0
02.05.2021 16:30 3 : 0
02.05
16:30
Grani─Źar
Jedinstvo (K)
1
0
02.05.2021 16:30 1 : 0
02.05
16:30
Borac (S)
Sloga (S)
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
11:00
Brgule
Budu─çnost 1995
0
3
02.05.2021 11:00 0 : 3
02.05
11:00
Sovljak
Tamnava
4
1
02.05.2021 11:00 4 : 1
02.05
11:00
Gunjevac
Sloga (V)
4
2
02.05.2021 11:00 4 : 2
02.05
11:00
Jedinstvo (M)
Vukona
3
0
02.05.2021 11:00 3 : 0
02.05
11:00
Vrelo
OFK Takovo
2
2
02.05.2021 11:00 2 : 2
02.05
16:30
Rastina 1918
Grani─Źar (R)
1
2
02.05.2021 16:30 1 : 2
02.05
17:00
Doma─çin
Mladi radnik
0
3
02.05.2021 17:00 0 : 3
02.05
17:00
Mladost
Dobra Voda
4
1
02.05.2021 17:00 4 : 1
02.05
17:00
Belica
Dra┼żmirovac
5
4
02.05.2021 17:00 5 : 4
02.05
11:00
Radnik (S)
Napredak 1927
3
1
02.05.2021 11:00 3 : 1
02.05
16:30
Vladimirovac
Naša Krajina
2
1
02.05.2021 16:30 2 : 1
02.05
16:30
Banatul
Janošik
0
1
02.05.2021 16:30 0 : 1
02.05
17:00
OFK Radni─Źki
Proleter
4
0
02.05.2021 17:00 4 : 0
02.05
17:00
Dimitrije Tucovi─ç
Vreoci
3
0
02.05.2021 17:00 3 : 0
02.05
17:00
Mladost
20. Oktobar
7
0
02.05.2021 17:00 7 : 0
02.05
17:00
Šumadinac
Strmovo
5
2
02.05.2021 17:00 5 : 2
02.05
11:00
Jarmenovci
Junkovac
3
2