XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
794 utakmica za dan Nedelja, 9 Maj 2021


Fudbal

09.05
17:00
Vojvodina 1928
1. Maj Ruma
0
1
09.05.2021 17:00 0 : 1
09.05
17:00
Tisa
Sloboda
0
2
09.05.2021 17:00 0 : 2
09.05
16:30
Sušica
GFK Sloboda
1
0
09.05.2021 16:30 1 : 0
09.05
16:30
Jošanica
Tutin
2
1
09.05.2021 16:30 2 : 1
09.05
16:30
Budu─çnost (A)
Smederevo 1924
1
2
09.05.2021 16:30 1 : 2
09.05
16:30
BASK
Teleoptik
1
4
09.05.2021 16:30 1 : 4
09.05
16:30
Crvena zvezda
BSK Bor─Źa
1
2
09.05.2021 16:30 1 : 2
09.05
16:30
BSK 1925
Zvezdara
0
0
09.05.2021 16:30 0 : 0
09.05
16:30
Srem─Źica
TEK Sloga
0
1
09.05.2021 16:30 0 : 1
09.05
16:30
Leštane
Brodarac
5
2
09.05.2021 16:30 5 : 2
09.05
17:30
Studentski grad
Sin─Ĺeli─ç
1
0
09.05.2021 17:30 1 : 0
09.05
17:00
Radan
Vlasina
0
1
09.05.2021 17:00 0 : 1
09.05
17:00
Timo─Źanin
Rembas
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
17:00
Mladost
┼Żupa
2
0
09.05.2021 17:00 2 : 0
09.05
17:00
Kablovi
Car Konstantin
0
9
09.05.2021 17:00 0 : 9
09.05
16:30
Polet
Šumadija 1903
1
0
09.05.2021 16:30 1 : 0
09.05
16:30
Real
Mokra Gora
3
0
09.05.2021 16:30 3 : 0
09.05
11:00
Proleter
Budu─çnost
2
2
09.05.2021 11:00 2 : 2
09.05
16:30
Radnik
Novi Pazar 1928
2
0
09.05.2021 16:30 2 : 0
09.05
16:30
Vodoja┼ża
Šumadija (T)
2
1
09.05.2021 16:30 2 : 1
09.05
16:30
OFK Ras
Omladinac
1
2
09.05.2021 16:30 1 : 2
09.05
16:30
OFK Napredak
RSK
2
3
09.05.2021 16:30 2 : 3
RSK
09.05
16:30
Pomoravlje
Rudar (S)
0
0
09.05.2021 16:30 0 : 0
09.05
16:30
Sloboda
Petar Dobrnjac
3
0
09.05.2021 16:30 3 : 0
09.05
16:30
Borac 1932
VGSK
4
2
09.05.2021 16:30 4 : 2
09.05
16:30
OFK Mihajlovac
Sloga (M)
5
0
09.05.2021 16:30 5 : 0
09.05
16:30
Sloboda (─î)
Parmenac
1
2
09.05.2021 16:30 1 : 2
09.05
16:30
Jasen
Omladinac
6
2
09.05.2021 16:30 6 : 2
09.05
16:30
Rampa
Polet (Lj)
1
3
09.05.2021 16:30 1 : 3
09.05
16:30
Prijevor
Polimlje
3
0
09.05.2021 16:30 3 : 0
09.05
16:30
Spartak 1924
Rubribreza
1
2
09.05.2021 16:30 1 : 2
09.05
16:30
Sloga (B)
Mladost (P)
4
1
09.05.2021 16:30 4 : 1
09.05
16:30
Mladost (Dr)
Vrelo Sport
1
2
09.05.2021 16:30 1 : 2
09.05
16:30
Borac (L)
Ribnica
2
0
09.05.2021 16:30 2 : 0
09.05
16:30
Zadrugar
Mladost (DD)
5
0
09.05.2021 16:30 5 : 0
09.05
16:30
Radni─Źki (K)
OFK Divci
0
2
09.05.2021 16:30 0 : 2
09.05
17:00
Hercegovac
Crvenka
2
0
09.05.2021 17:00 2 : 0
09.05
17:00
Ba─Źka (P)
Vojvodina (BG)
3
2
09.05.2021 17:00 3 : 2
09.05
17:00
Mladost (T)
Radni─Źki (S)
7
0
09.05.2021 17:00 7 : 0
09.05
17:00
Mladost (BP)
Tavankut
1
0
09.05.2021 17:00 1 : 0
09.05
17:00
Omladinac FAM
Proleter
5
2
09.05.2021 17:00 5 : 2
09.05
17:00
Radni─Źki (K)
Budu─çnost
2
4
09.05.2021 17:00 2 : 4
09.05
17:00
┼ŻAK
Crvena zvezda
1
3
09.05.2021 17:00 1 : 3
09.05
10:00
Index
Sremac Vojka
2
0
09.05.2021 10:00 2 : 0
09.05
17:00
Jedinstvo
Podrinje
2
0
09.05.2021 17:00 2 : 0
09.05
17:00
Borac
Cement
1
0
09.05.2021 17:00 1 : 0
09.05
17:00
Hajduk
Sloboda
3
4
09.05.2021 17:00 3 : 4
09.05
17:00
Budu─çnost
RFK Novi Sad 1921
0
1
09.05.2021 17:00 0 : 1
09.05
17:00
Jadran
Radni─Źki
0
2
09.05.2021 17:00 0 : 2
09.05
17:00
Leva─Ź
OFK Lugomir
2
0
09.05.2021 17:00 2 : 0
09.05
17:00
Sloga (M)
Moravac 2015
3
0
09.05.2021 17:00 3 : 0
09.05
17:00
Juhor
Morava 1918
1
3
09.05.2021 17:00 1 : 3
09.05
17:00
Kušiljevo
Temni─ç 1924
5
0
09.05.2021 17:00 5 : 0
09.05
17:00
Jastrebac
Blagotin
3
1
09.05.2021 17:00 3 : 1
09.05
17:00
Jedinstvo (M)
Kopaonik
2
0
09.05.2021 17:00 2 : 0
09.05
17:00
Lu┼żnica
Tanasko Raji─ç
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
17:00
Branik
Rajko Miti─ç
0
0
09.05.2021 17:00 0 : 0
09.05
17:00
OFK 019
BSK
4
3
09.05.2021 17:00 4 : 3
BSK
09.05
11:00
Jedinstvo (P)
OFK Slatina
3
1
09.05.2021 11:00 3 : 1
09.05
17:00
Naša krila 1936
Zemljoradnik
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
17:00
OFK Niš
Jedinstvo (GM)
1
2
09.05.2021 17:00 1 : 2
09.05
17:00
Morava
Bukovik
1
2
09.05.2021 17:00 1 : 2
09.05
17:00
OFK Brzi Brod
Rudar
4
2
09.05.2021 17:00 4 : 2
09.05
17:00
Malošište
Delijski Vis
2
3
09.05.2021 17:00 2 : 3
09.05
17:00
Dobri─Ź
Vranjska Banja
1
2
09.05.2021 17:00 1 : 2
09.05
17:00
Svetlost
OFK Kosanica
1
2
09.05.2021 17:00 1 : 2
09.05
17:00
─îekmin
Alakince
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
17:00
Jedinstvo (G)
Budu─çnost
1
2
09.05.2021 17:00 1 : 2
09.05
10:00
Torlak
Mladost (C)
7
0
09.05.2021 10:00 7 : 0
09.05
16:30
Kosmaj
Prva iskra
2
3
09.05.2021 16:30 2 : 3
09.05
16:30
Poštar Zvezdara
Milutinac
1
0
09.05.2021 16:30 1 : 0
09.05
16:30
Srem
Dunav
3
1
09.05.2021 16:30 3 : 1
09.05
16:30
Borac (L)
Šumadija
3
1
09.05.2021 16:30 3 : 1
09.05
16:30
Turbina
Vr─Źin
2
0
09.05.2021 16:30 2 : 0
09.05
17:00
OFK Rtanj
Omladinac
0
0
09.05.2021 17:00 0 : 0
09.05
17:00
Rudar (P)
Grani─Źar
2
2
09.05.2021 17:00 2 : 2
09.05
17:00
Šljivar
Trebi─Ź
0
2
09.05.2021 17:00 0 : 2
09.05
17:00
Kosovo
Rtanj
1
4
09.05.2021 17:00 1 : 4
09.05
17:00
Sloga
Osni─ç
3
1
09.05.2021 17:00 3 : 1
09.05
17:00
Sloga (D)
Ma─Źkovac
3
1
09.05.2021 17:00 3 : 1
09.05
17:00
Vinogradar
Gornji Stepoš
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
17:00
Mladost (DK)
Sloga (─ć)
3
2
09.05.2021 17:00 3 : 2
09.05
17:00
13. April
Donji Kopaonik
1
1
09.05.2021 17:00 1 : 1
09.05
17:00
Mladost (T)
Kupci
1
1
09.05.2021 17:00 1 : 1
09.05
17:00
┼Żabare
Trudbenik
2
0
09.05.2021 17:00 2 : 0
09.05
17:00
Sebe─Źevac
FUD
2
2
09.05.2021 17:00 2 : 2
FUD
09.05
17:00
Mitros
Rudar
3
0
09.05.2021 17:00 3 : 0
09.05
17:00
PSK
┼Żelezni─Źar
0
9
09.05.2021 17:00
PSK
0 : 9
09.05
17:00
Borac (M)
Donji Srem 2015
0
1
09.05.2021 17:00 0 : 1
09.05
17:00
Hajduk (V)
BSK
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
BSK
09.05
17:00
Ljukovo
Napredak
2
0
09.05.2021 17:00 2 : 0
09.05
17:00
Hajduk (B)
Sloga
1
1
09.05.2021 17:00 1 : 1
09.05
17:00
Borac (K)
Radni─Źki
0
2
09.05.2021 17:00 0 : 2
09.05
17:00
LSK
Partizan
1
5
09.05.2021 17:00
LSK
1 : 5
09.05
17:00
Spartak 1911
Jugoslavija
1
2
09.05.2021 17:00 1 : 2
09.05
17:00
Partizan (G)
Banat (I)
0
4
09.05.2021 17:00 0 : 4
09.05
17:00
Polet (Id)
Partizan (U)
5
0
09.05.2021 17:00 5 : 0
09.05
17:00
Potporanj
Hajdu─Źica
3
1
09.05.2021 17:00 3 : 1
09.05
17:00
Sloga (BNS)
Crvena zvezda
3
0
09.05.2021 17:00 3 : 0
09.05
17:00
Stari Tamiš
Radni─Źki (B)
10
0
09.05.2021 17:00 10 : 0
09.05
17:00
Budu─çnost (A)
Dolina
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
17:00
Borac 46
Budu─çnost (P)
1
2
09.05.2021 17:00 1 : 2
09.05
17:00
Budu─çnost (G)
Zadrugar
3
1
09.05.2021 17:00 3 : 1
09.05
17:00
Rusin
SU Stanišić 1920
0
0
09.05.2021 17:00 0 : 0
09.05
17:00
Omladinac
Radni─Źki 1918
1
3
09.05.2021 17:00 1 : 3
09.05
17:00
Magli─ç
Tvr─Ĺava
1
1
09.05.2021 17:00 1 : 1
09.05
17:00
Kulpin
Budu─çnost (M)
2
2
09.05.2021 17:00 2 : 2
09.05
17:00
Slavija
Polet
2
0
09.05.2021 17:00 2 : 0
09.05
17:00
E─Ĺ┼íeg
Iskra
1
3
09.05.2021 17:00 1 : 3
09.05
17:00
Preporod
AFK
2
0
09.05.2021 17:00 2 : 0
AFK
09.05
17:00
Obili─ç
Senta
3
3
09.05.2021 17:00 3 : 3
09.05
17:00
Budu─çnost
─Éur─Ĺin
1
6
09.05.2021 17:00 1 : 6
09.05
17:00
Polet
Radni─Źki 1911
2
2
09.05.2021 17:00 2 : 2
09.05
17:00
Tamiš
ASK
2
2
09.05.2021 17:00 2 : 2
ASK
09.05
17:00
Borac
Vojvodina (B)
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
17:00
Vojvodina (NM)
Potisje
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
17:00
2. Oktobar
Mladost (L)
3
1
09.05.2021 17:00 3 : 1
09.05
17:00
Mladost (BD)
Crvena zvezda
2
2
09.05.2021 17:00 2 : 2
09.05
17:00
OFK Klek
Rusanda
0
2
09.05.2021 17:00 0 : 2
09.05
16:30
Polet
Budu─çnost
2
1
09.05.2021 16:30 2 : 1
09.05
16:30
Obili─ç
Pobeda
1
1
09.05.2021 16:30 1 : 1
09.05
16:30
SASK
Sloga (M)
3
2
09.05.2021 16:30 3 : 2
09.05
16:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Podunavac
9
0
09.05.2021 16:30 9 : 0
09.05
16:30
Bresje Superior
Mladost 1948
0
2
09.05.2021 16:30 0 : 2
09.05
16:30
Osipaonica
Crvena zvezda
2
1
09.05.2021 16:30 2 : 1
09.05
16:30
Ba─Źinac
Sloga (L)
3
4
09.05.2021 16:30 3 : 4
09.05
16:30
Mladi borac
Mladi radnik 1940
4
0
09.05.2021 16:30 4 : 0
09.05
16:30
Šumadinac 1913
Borac (P)
1
2
09.05.2021 16:30 1 : 2
09.05
16:30
Grizli ML
Jasenica (B)
6
1
09.05.2021 16:30 6 : 1
09.05
16:30
Vin─Źa
Trnava
3
4
09.05.2021 16:30 3 : 4
09.05
16:30
Partizan (BB)
Omladinac
3
2
09.05.2021 16:30 3 : 2
09.05
16:30
Šumadinac (S)
┼ŻSK
2
0
09.05.2021 16:30 2 : 0
09.05
16:30
Sloga (Z)
Plaskovac
2
1
09.05.2021 16:30 2 : 1
09.05
16:30
Lokomotiva
Marjan (K)
5
2
09.05.2021 16:30 5 : 2
09.05
16:00
011
Sin─Ĺeli─ç 2012
2
3
09.05.2021 16:00
011
2 : 3
09.05
16:30
PKB Kovilovo
Šumadinac
1
2
09.05.2021 16:30 1 : 2
09.05
16:30
Umka
Borac (P)
5
1
09.05.2021 16:30 5 : 1
09.05
16:30
Heroj Polet
Postar 1930
2
0
09.05.2021 16:30 2 : 0
09.05
16:30
Posavac Tišma
Institut
2
0
09.05.2021 16:30 2 : 0
09.05
16:30
Balkan Mirijevo
Hajduk
1
2
09.05.2021 16:30 1 : 2
09.05
16:30
DIF
PKB (PS)
0
1
09.05.2021 16:30
DIF
0 : 1
09.05
16:30
Omladinac
Mladi borac
7
1
09.05.2021 16:30 7 : 1
09.05
16:30
Jedinstvo
Strelac
1
4
09.05.2021 16:30 1 : 4
09.05
16:30
Zvezda
Vrani─ç
6
3
09.05.2021 16:30 6 : 3
09.05
16:30
OFK Borac
Radni─Źki
3
3
09.05.2021 16:30 3 : 3
09.05
16:30
OFK Zabre┼żje
Polet
3
0
09.05.2021 16:30 3 : 0
09.05
16:30
OFK Budu─çnost
Rojkovac
4
2
09.05.2021 16:30 4 : 2
09.05
16:30
SUF Dubona
Velika Krsna
3
1
09.05.2021 16:30 3 : 1
09.05
16:30
Pudarci
Kalu─Ĺerica 1969
2
1
09.05.2021 16:30 2 : 1
09.05
16:30
Zaklopa─Źa
Rabrovac
0
2
09.05.2021 16:30 0 : 2
09.05
16:30
Kosmajac
Ivan─Źa
1
2
09.05.2021 16:30 1 : 2
09.05
16:30
Bole─Ź
Zuce 2019
0
2
09.05.2021 16:30 0 : 2
09.05
16:30
Šumadija 1962
Dunavac
3
8
09.05.2021 16:30 3 : 8
09.05
17:30
Ba─Źka (B)
Titel
0
3
09.05.2021 17:30 0 : 3
09.05
17:30
Tatra
Hajduk
2
0
09.05.2021 17:30 2 : 0
09.05
17:30
Ba─Źka 1923
TSK
0
4
09.05.2021 17:30 0 : 4
TSK
09.05
17:30
Petrovaradin
Šajkaš 1908
2
2
09.05.2021 17:30 2 : 2
09.05
17:30
┼ŻSK
Slavija
0
2
09.05.2021 17:30 0 : 2
09.05
17:30
Fruškogorac
OFK Sirig
1
0
09.05.2021 17:30 1 : 0
09.05
17:00
Nemetali
Radni─Źki
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
11:00
Sloga
BSK
0
1
09.05.2021 11:00 0 : 1
BSK
09.05
17:00
Polet
Klju─Ź
5
1
09.05.2021 17:00 5 : 1
09.05
16:30
Pobeda 1926
Maršić
2
5
09.05.2021 16:30 2 : 5
09.05
16:30
Šumadinac KG
Srbija
2
0
09.05.2021 16:30 2 : 0
09.05
16:30
Zastava
Slavija
2
1
09.05.2021 16:30 2 : 1
09.05
16:30
Jedinstvo
21. oktobar
4
1
09.05.2021 16:30 4 : 1
09.05
16:30
Kutlovo
OFK Bagremar
3
0
09.05.2021 16:30 3 : 0
09.05
17:00
Morava
Mladost (L)
1
3
09.05.2021 17:00 1 : 3
09.05
17:00
Omladinac
─îegar 1946
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
17:00
Sloboda
Crvena zastava
6
2
09.05.2021 17:00 6 : 2
09.05
17:00
Mladost (DK)
─îegar 2013
0
3
09.05.2021 17:00 0 : 3
09.05
17:00
Radni─Źki 1936
Palilulac
0
3
09.05.2021 17:00 0 : 3
09.05
17:00
Vulkan 1963
Planinac 1933
7
1
09.05.2021 17:00 7 : 1
09.05
16:30
Vihor
Manastirica
8
0
09.05.2021 16:30 8 : 0
09.05
16:30
Integral
Budu─çnost (V)
1
0
09.05.2021 16:30 1 : 0
09.05
16:30
Mladost (B)
┼Żelezni─Źar
2
1
09.05.2021 16:30 2 : 1
09.05
16:30
Rudar (Kr)
Napredak Simi─çevo
1
0
09.05.2021 16:30 1 : 0
09.05
16:30
Borac (K)
Rudar 2001
2
1
09.05.2021 16:30 2 : 1
09.05
16:30
Mlava (ML)
Obili─ç
1
5
09.05.2021 16:30 1 : 5
09.05
16:30
Sirakovo
Sloga (L)
2
3
09.05.2021 16:30 2 : 3
09.05
17:00
Elid
Mladost
0
6
09.05.2021 17:00 0 : 6
09.05
17:00
Pobeda
Moravac (ZT)
1
2
09.05.2021 17:00 1 : 2
09.05
17:00
Jastrebac
Svrljig
3
2
09.05.2021 17:00 3 : 2
09.05
17:00
Sloga
Taskovi─çi
0
3
09.05.2021 17:00 0 : 3
09.05
11:00
Palilula
Bali─Źevac
3
4
09.05.2021 11:00 3 : 4
09.05
17:00
Doljevac
Moravac (─î)
6
0
09.05.2021 17:00 6 : 0
09.05
17:00
Ibar
Kraljevo Hajduk
3
1
09.05.2021 17:00 3 : 1
09.05
17:00
Gru┼ża
Napredak
1
4
09.05.2021 17:00 1 : 4
09.05
17:00
Budu─çnost
Tavnik
1
2
09.05.2021 17:00 1 : 2
09.05
17:00
Jovo Kursula
Mataruge
1
2
09.05.2021 17:00 1 : 2
09.05
17:00
Granit
Mladi radnik 1925
1
1
09.05.2021 17:00 1 : 1
09.05
17:00
Kolare
Juhor (G)
1
3
09.05.2021 17:00 1 : 3
09.05
17:00
Partizan
Morava (R)
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
17:00
Orlovi
Budu─çnost (M)
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
17:00
Napredak
Budu─çnost (─É)
3
0
09.05.2021 17:00 3 : 0
09.05
17:00
OFK Juhor 2016
Javor
4
2
09.05.2021 17:00 4 : 2
09.05
17:00
Dragocvet
Rudar
1
2
09.05.2021 17:00 1 : 2
09.05
17:00
Mladost (J)
Sloga
3
1
09.05.2021 17:00 3 : 1
09.05
16:30
Pepeljevac
Pambukovica
3
0
09.05.2021 16:30 3 : 0
09.05
16:30
Tvrdojevac
Trli─ç
1
0
09.05.2021 16:30 1 : 0
09.05
16:30
Dimitrije Tucovi─ç
OFK Br─Ĺanac
1
2
09.05.2021 16:30 1 : 2
09.05
16:30
OFK Senjak
Strmovo 1968
2
2
09.05.2021 16:30 2 : 2
09.05
16:30
Kolubara 2
Banjani
1
0
09.05.2021 16:30 1 : 0
09.05
16:30
OFK Ose─Źina
Iskra
2
0
09.05.2021 16:30 2 : 0
09.05
16:30
Joks Junajted
Radnik (Ub)
2
1
09.05.2021 16:30 2 : 1
09.05
16:30
Vu─Źje
Polet
0
0
09.05.2021 16:30 0 : 0
09.05
16:30
Donja Lomnica
OFK Brza
5
0
09.05.2021 16:30 5 : 0
09.05
16:30
Progres
Umac
4
2
09.05.2021 16:30 4 : 2
09.05
16:30
Gradac
Bobište
2
1
09.05.2021 16:30 2 : 1
09.05
16:30
Zlo─çudovo
Bratstvo
2
3
09.05.2021 16:30 2 : 3
09.05
16:30
Kumarevo 65
Jedinstvo
4
1
09.05.2021 16:30 4 : 1
09.05
17:00
BSK
Mladost 1959
6
2
09.05.2021 17:00
BSK
6 : 2
09.05
17:00
Mladi borac
Sloga
3
0
09.05.2021 17:00 3 : 0
09.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Moravac
3
2
09.05.2021 17:00 3 : 2
09.05
17:00
Sloboda
Planta┼ża
0
6
09.05.2021 17:00 0 : 6
09.05
17:00
Milanovo
Real
3
1
09.05.2021 17:00 3 : 1
09.05
17:00
Šumadija
OFK Morava
0
2
09.05.2021 17:00 0 : 2
09.05
11:00
Prvi partizan
Avijati─Źar Vranjani
2
1
09.05.2021 11:00 2 : 1
09.05
16:30
Savinac
─îajetina
3
0
09.05.2021 16:30 3 : 0
09.05
16:30
Višesava
Kotroman
2
1
09.05.2021 16:30 2 : 1
09.05
16:30
Peru─çac
Jedinstvo
2
3
09.05.2021 16:30 2 : 3
09.05
12:30
Bakionica
Se─Źica
2
2
09.05.2021 12:30 2 : 2
09.05
16:30
Je┼żevica
Omladinac
1
0
09.05.2021 16:30 1 : 0
09.05
16:30
Lazarica
Polet
5
2
09.05.2021 16:30 5 : 2
09.05
16:00
Vo─çar
Prilike
1
3
09.05.2021 16:00 1 : 3
09.05
16:00
Ozremica
Ov─Źar
2
6
09.05.2021 16:00 2 : 6
09.05
16:00
Spartak
Rakova
0
1
09.05.2021 16:00 0 : 1
09.05
16:00
Morava
Slatina
1
6
09.05.2021 16:00 1 : 6
09.05
16:00
Draga─Źevo
Jedinstvo
0
4
09.05.2021 16:00 0 : 4
09.05
16:00
Jedinstvo (GG)
Mladost (P)
1
1
09.05.2021 16:00 1 : 1
09.05
16:00
Rudar
Napredak
6
1
09.05.2021 16:00 6 : 1
09.05
13:00
Orlovac
Zadrugar
3
4
09.05.2021 13:00 3 : 4
09.05
16:00
Backovac Junajted
Ozrem PMH
4
3
09.05.2021 16:00 4 : 3
09.05
16:00
Jedinstvo (K)
Donja Vrbava
4
1
09.05.2021 16:00 4 : 1
09.05
16:30
┼Żelju┼ía
Spartak
2
1
09.05.2021 16:30 2 : 1
09.05
16:30
Gnjilan
Pobeda
3
3
09.05.2021 16:30 3 : 3
09.05
16:30
Mladost
Napredak
2
3
09.05.2021 16:30 2 : 3
09.05
16:30
Dragoš
Sloga
5
1
09.05.2021 16:30 5 : 1
09.05
17:00
Jedinstvo
Kara─Ĺor─Ĺe
1
0
09.05.2021 17:00 1 : 0
09.05
17:00
Hajduk Stanko
Vidojevica
0
2
09.05.2021 17:00 0 : 2
09.05
17:00
Rudar
Cer (JL)
0
1
09.05.2021 17:00 0 : 1
09.05
17:00
Mladost
Mladi borac
2
0
09.05.2021 17:00 2 : 0
09.05
17:00
Milan Orli─ç
Sloga (LŠ)
4
3
09.05.2021 17:00 4 : 3
09.05
17:00
Drina
Sin─Ĺeli─ç
4
0
09.05.2021 17:00 4 : 0
09.05
17:00
Duško
Majur
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
16:30
Mladost (B)
Trnovac
2
7
09.05.2021 16:30 2 : 7
09.05
16:30
─îelik
Vihor
6
2
09.05.2021 16:30 6 : 2
09.05
16:30
Mineralac
FSU Ju┼żna pruga
3
1
09.05.2021 16:30 3 : 1
09.05
16:30
OFK Dif
Ibar
0
5
09.05.2021 16:30 0 : 5
09.05
17:00
Omladinac (U)
Velika Drenova
2
0
09.05.2021 17:00 2 : 0
09.05
17:00
14. Oktobar
Kamenorezac 76
3
1
09.05.2021 17:00 3 : 1
09.05
17:00
Polet 57
Beli Orlovi
6
0
09.05.2021 17:00 6 : 0
09.05
17:00
Vinogradar
Gradac
4
0
09.05.2021 17:00 4 : 0
09.05
17:00
Borac
Rubin
0
3
09.05.2021 17:00 0 : 3
09.05
17:00
Grani─Źar
Polet
4
1
09.05.2021 17:00 4 : 1
09.05
17:00
Ratar
Ševac
0
0
09.05.2021 17:00 0 : 0
09.05
17:00
Banat (D)
Karaš (K)
3
1
09.05.2021 17:00 3 : 1
09.05
17:00
Dunav
Partizan (K)
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
17:00
Omladinac
Vulturul
1
3
09.05.2021 17:00 1 : 3
09.05
17:00
Borac (VG)
Karaš (J)
1
2
09.05.2021 17:00 1 : 2
09.05
17:00
Dolovo
Borac (P)
8
1
09.05.2021 17:00 8 : 1
09.05
17:00
Budu─çnost (BB)
Mladost (V)
2
1
09.05.2021 17:00 2 : 1
09.05
17:00
Kolonija
Proleter
1
6
09.05.2021 17:00 1 : 6
09.05
17:00
Jedinstvo (D)
Omladinac (D)
3
2
09.05.2021 17:00 3 : 2
09.05
17:00
─îSK
Hrtkovci
5
0
09.05.2021 17:00 5 : 0
09.05
17:00
Šumar
Radni─Źki
1
0
09.05.2021 17:00 1 : 0
09.05
17:00
Grani─Źar
Dunav
3
0
09.05.2021 17:00 3 : 0
09.05
17:00
Srem
Mladost
1
2
09.05.2021 17:00 1 : 2
09.05
17:00
Jedinstvo
Sremac
0
0
09.05.2021 17:00 0 : 0
09.05
17:00
Krušedol
Kameni
7
2
09.05.2021 17:00 7 : 2
09.05
17:00
Polet
OFK Bresta─Ź
0
1
09.05.2021 17:00 0 : 1
09.05
17:00
Fruškogorac
Napredak
1
1
09.05.2021 17:00 1 : 1
09.05
17:00
Grani─Źar 1924
Trgova─Źki
4
0
09.05.2021 17:00 4 : 0
09.05
17:00
Sloboda
Fruška Gora
1
4
09.05.2021 17:00 1 : 4
09.05
17:00
Sloga
Grani─Źar (K)
0
0
09.05.2021 17:00 0 : 0
09.05
17:00
Obili─ç 1993
Sremac (J)
4
1
09.05.2021 17:00 4 : 1
09.05
17:00
OFK Biki─ç
Sremac (B)
1
0
09.05.2021 17:00 1 : 0
09.05
17:00
Erdevik 2017
Fruškogorac
0
1
09.05.2021 17:00 0 : 1
09.05
17:00
Jednota
Zmaj
0
4
09.05.2021 17:00 0 : 4
09.05
17:00
Jedinstvo
OFK Zeka Buljubaša
2
0
09.05.2021 17:00 2 : 0
09.05
17:00
┼ŻFK Banat Baglja┼í
Tisa 1933
4
1
09.05.2021 17:00 4 : 1
09.05
17:00
Zlatica
Zadrugar
0
7
09.05.2021 17:00 0 : 7
09.05
17:00
OFK Staji─çevo
OFK Gradnulica
0
3
09.05.2021 17:00 0 : 3
09.05
17:00
Mladost
Bile─çanin
3
0
09.05.2021 17:00 3 : 0
09.05
11:00
B 2000
Mladost (R)
1
3
09.05.2021 11:00 1 : 3
09.05
16:30
Borac
Gorski Car
1
2
09.05.2021 16:30 1 : 2
09.05
16:30
Šamot
Budu─çnost
5
1
09.05.2021 16:30 5 : 1
09.05
11:00
Trešnjevica
Mladost (J)
3
2
09.05.2021 11:00 3 : 2
09.05
16:30
Kopljari
Radoje Domanovi─ç
5
0
09.05.2021 16:30 5 : 0
09.05
16:30
Mladi rudar
Ven─Źani
3
0
09.05.2021 16:30 3 : 0
09.05
16:30
Jedinstvo (O)
Mladi radnik (D)
2
2
09.05.2021 16:30 2 : 2
09.05
16:30
Napredak (MK)
Šumadija (S)
3
3
09.05.2021 16:30 3 : 3
09.05
16:30
Kruševica 1980
Kara─Ĺor─Ĺe (V)
3
2
09.05.2021 16:30 3 : 2
09.05
16:30
Sloga (Z)
Feniks
0
0
09.05.2021 16:30 0 : 0
09.05
16:30
Mladost (R)
BSK
1
1
09.05.2021 16:30 1 : 1
BSK
09.05
17:00
Omladinac
Dunav
3
0
09.05.2021 17:00 3 : 0
09.05
17:00
Terekveš
Dinamo 1923
6
1
09.05.2021 17:00 6 : 1
09.05
17:00
Lipar
Jedinstvo
4
0
09.05.2021 17:00 4 : 0
09.05
17:00
Bratstvo 2019
Mladost
11
0
09.05.2021 17:00 11 : 0
09.05
17:00
Polet
Kula
9
1
09.05.2021 17:00 9 : 1
09.05
17:00
OFK Od┼żaci
Aleksa Šantić
1
0
09.05.2021 17:00 1 : 0
09.05
17:30
Obili─ç
Sloga
2
0
09.05.2021 17:30 2 : 0
09.05
17:30
─îenej
Proleter
0
3
09.05.2021 17:30 0 : 3
09.05
17:30
Hajduk (G)
Borac (R)
2
1
09.05.2021 17:30 2 : 1
09.05
17:30
Vinogradar
Dinamo
1
2
09.05.2021 17:30 1 : 2
09.05
16:30
Divostin
Dobra─Źa
3
1
09.05.2021 16:30 3 : 1
09.05
16:30
─ćava
Seljak
0
3
09.05.2021 16:30 0 : 3
09.05
16:30
Košutnjak
Jadran
8
1
09.05.2021 16:30 8 : 1
09.05
16:30
Napredak (P)
┼Żitkovica
0
4
09.05.2021 16:30 0 : 4
09.05
16:30
Bari─Ź
Batovac
1
0
09.05.2021 16:30 1 : 0
09.05
16:30
BSK 1931
Dizel
1
3
09.05.2021 16:30 1 : 3
09.05
16:30
Stig 1955
Pek
5
0
09.05.2021 16:30 5 : 0
Pek
09.05
16:30
Mladi Borac
Baštovan 2015
5
0
09.05.2021 16:30 5 : 0
09.05
16:30
Napredak (B)
Ljubi─Źevo
4
3
09.05.2021 16:30 4 : 3
09.05
16:30
Mlava (B)
Borac 2016
3
1