15.05
17:00
1. Maj Ruma
Dinamo 1945
4
2
|
15.05.2021 17:00 | 1. Maj Ruma | 4 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
15.05
17:00
Sloboda
Mladost (NS)
0
1
|
15.05.2021 17:00 | Sloboda | 0 : 1 | Mladost (NS) | |||||
15.05
17:00
Sloga (Č)
Feniks 1995
1
2
|
15.05.2021 17:00 | Sloga (Č) | 1 : 2 | Feniks 1995 | |||||
15.05
17:00
Dunav
Radnički (Zr)
2
3
|
15.05.2021 17:00 | Dunav | 2 : 3 | Radnički (Zr) | |||||
15.05
17:00
Hajduk 1912
Bečej 1918
4
3
|
15.05.2021 17:00 | Hajduk 1912 | 4 : 3 | Bečej 1918 | |||||
15.05
17:00
Bačka 1901
Jedinstvo (SP)
2
1
|
15.05.2021 17:00 | Bačka 1901 | 2 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
15.05
17:00
OFK Vršac
Radnički 1912
1
1
|
15.05.2021 17:00 | OFK Vršac | 1 : 1 | Radnički 1912 | |||||
15.05
17:00
Omladinac
Kozara
2
0
|
15.05.2021 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Kozara | |||||
15.05
17:00
OFK Stari Grad
Vojvodina 1928
5
2
|
15.05.2021 17:00 | OFK Stari Grad | 5 : 2 | Vojvodina 1928 |
15.05
17:00
Jedinstvo
Šumadija (A)
3
0
|
15.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Šumadija (A) | |||||
15.05
17:00
Smederevo 1924
Mačva 1929
3
1
|
15.05.2021 17:00 | Smederevo 1924 | 3 : 1 | Mačva 1929 | |||||
15.05
17:00
Bane 1931
Gruža
1
2
|
15.05.2021 17:00 | Bane 1931 | 1 : 2 | Gruža | |||||
15.05
17:00
Takovo
Jošanica
2
0
|
15.05.2021 17:00 | Takovo | 2 : 0 | Jošanica | |||||
15.05
17:00
Tutin
Sloga (P)
0
2
|
15.05.2021 17:00 | Tutin | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
15.05
17:00
Budućnost Krušik 2014
Trepča
0
1
|
15.05.2021 17:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 1 | Trepča | |||||
15.05
17:00
Sloga 33
Sušica
1
0
|
15.05.2021 17:00 | Sloga 33 | 1 : 0 | Sušica |
15.05
16:30
Radnički (O)
Mladenovac
0
1
|
15.05.2021 16:30 | Radnički (O) | 0 : 1 | Mladenovac | |||||
15.05
16:30
Sinđelić
Radnički (NB)
0
2
|
15.05.2021 16:30 | Sinđelić | 0 : 2 | Radnički (NB) | |||||
15.05
16:30
Lokomotiva
Leštane
0
0
|
15.05.2021 16:30 | Lokomotiva | 0 : 0 | Leštane | |||||
15.05
11:00
GSP Polet Dorćol
Sremčica
1
2
|
15.05.2021 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 2 | Sremčica | |||||
15.05
16:30
BSK Borča
BASK
2
1
|
15.05.2021 16:30 | BSK Borča | 2 : 1 | BASK | |||||
15.05
11:00
Teleoptik
OFK Beograd
1
1
|
15.05.2021 11:00 | Teleoptik | 1 : 1 | OFK Beograd |
15.05
17:00
OFK Topličanin
Trstenik PPT
3
2
|
15.05.2021 17:00 | OFK Topličanin | 3 : 2 | Trstenik PPT | |||||
15.05
17:00
SFK Morava
Kablovi
11
0
|
15.05.2021 17:00 | SFK Morava | 11 : 0 | Kablovi | |||||
15.05
17:00
Moravac Orion
Mladost
2
7
|
15.05.2021 17:00 | Moravac Orion | 2 : 7 | Mladost |
15.05
17:00
Šumadija 1903
OFK Ras
6
0
|
15.05.2021 17:00 | Šumadija 1903 | 6 : 0 | OFK Ras | |||||
15.05
17:00
Omladinac
Vodojaža
1
2
|
15.05.2021 17:00 | Omladinac | 1 : 2 | Vodojaža | |||||
15.05
17:00
Goč
Polet
3
2
|
15.05.2021 17:00 | Goč | 3 : 2 | Polet |
15.05
17:00
Karađorđe
OFK Napredak
0
1
|
15.05.2021 17:00 | Karađorđe | 0 : 1 | OFK Napredak | |||||
15.05
17:00
Zvižd
Đerdap
1
1
|
15.05.2021 17:00 | Zvižd | 1 : 1 | Đerdap | |||||
15.05
17:00
VGSK
Sloga (B)
4
2
|
15.05.2021 17:00 | VGSK | 4 : 2 | Sloga (B) | |||||
15.05
17:00
Morava (VP)
Sloboda
0
3
|
15.05.2021 17:00 | Morava (VP) | 0 : 3 | Sloboda |
15.05
17:00
FAP
Crnokosa
3
3
|
15.05.2021 17:00 | FAP | 3 : 3 | Crnokosa | |||||
15.05
17:00
Parmenac
Sevojno
0
6
|
15.05.2021 17:00 | Parmenac | 0 : 6 | Sevojno |
15.05
17:00
Rubribreza
Radnički (K)
1
1
|
15.05.2021 17:00 | Rubribreza | 1 : 1 | Radnički (K) | |||||
15.05
17:00
Radnički (V)
Zadrugar
0
2
|
15.05.2021 17:00 | Radnički (V) | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
15.05
17:00
Ribnica
Mladost (Dr)
0
1
|
15.05.2021 17:00 | Ribnica | 0 : 1 | Mladost (Dr) |
15.05
17:00
Obilić
Tekstilac
0
9
|
15.05.2021 17:00 | Obilić | 0 : 9 | Tekstilac | |||||
15.05
17:00
Mladost APA
Mladost (BP)
1
0
|
15.05.2021 17:00 | Mladost APA | 1 : 0 | Mladost (BP) | |||||
15.05
17:00
ČSK Pivara
Mladost (T)
0
0
|
15.05.2021 17:00 | ČSK Pivara | 0 : 0 | Mladost (T) | |||||
15.05
17:00
Radnički (S)
Njegoš
1
4
|
15.05.2021 17:00 | Radnički (S) | 1 : 4 | Njegoš | |||||
15.05
17:00
Srbobran
Bačka (P)
2
1
|
15.05.2021 17:00 | Srbobran | 2 : 1 | Bačka (P) | |||||
15.05
17:00
Crvenka
Bajša
0
1
|
15.05.2021 17:00 | Crvenka | 0 : 1 | Bajša | |||||
15.05
17:00
OFK Vrbas
Vojvodina (T)
6
3
|
15.05.2021 17:00 | OFK Vrbas | 6 : 3 | Vojvodina (T) |
15.05
17:00
Budućnost
Begej
3
2
|
15.05.2021 17:00 | Budućnost | 3 : 2 | Begej | |||||
15.05
17:00
Jedinstvo (BK)
Sloga
6
1
|
15.05.2021 17:00 | Jedinstvo (BK) | 6 : 1 | Sloga | |||||
15.05
17:00
Krajina
Omladinac FAM
2
6
|
15.05.2021 17:00 | Krajina | 2 : 6 | Omladinac FAM | |||||
15.05
17:00
Proleter
OFK Kikinda 1909
0
1
|
15.05.2021 17:00 | Proleter | 0 : 1 | OFK Kikinda 1909 |
15.05
17:00
Radnički
Budućnost
2
1
|
15.05.2021 17:00 | Radnički | 2 : 1 | Budućnost | |||||
15.05
17:00
RFK Novi Sad 1921
Hajduk
4
2
|
15.05.2021 17:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 2 | Hajduk | |||||
15.05
17:00
Cement
Crvena Zvezda
1
0
|
15.05.2021 17:00 | Cement | 1 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
15.05
17:00
Mladost
Jedinstvo
2
2
|
15.05.2021 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
15.05
17:00
Podrinje
Index
2
2
|
15.05.2021 17:00 | Podrinje | 2 : 2 | Index |
15.05
17:00
Kopaonik
Jastrebac
2
0
|
15.05.2021 17:00 | Kopaonik | 2 : 0 | Jastrebac | |||||
15.05
17:00
Blagotin
Kušiljevo
3
0
|
15.05.2021 17:00 | Blagotin | 3 : 0 | Kušiljevo | |||||
15.05
17:00
Morava 1918
Sloga (M)
4
3
|
15.05.2021 17:00 | Morava 1918 | 4 : 3 | Sloga (M) | |||||
15.05
17:00
Meševo
OFK Lugomir
6
0
|
15.05.2021 17:00 | Meševo | 6 : 0 | OFK Lugomir |
15.05
17:00
Senjak
OFK 019
3
3
|
15.05.2021 17:00 | Senjak | 3 : 3 | OFK 019 | |||||
15.05
17:00
BSK
OFK Knjaz
0
0
|
15.05.2021 17:00 | BSK | 0 : 0 | OFK Knjaz | |||||
15.05
17:00
Polom
Branik
1
2
|
15.05.2021 17:00 | Polom | 1 : 2 | Branik | |||||
15.05
17:00
Đerdap
Tanasko Rajić
0
0
|
15.05.2021 17:00 | Đerdap | 0 : 0 | Tanasko Rajić |
15.05
17:00
Sloga
Gracko
6
1
|
15.05.2021 17:00 | Sloga | 6 : 1 | Gracko | |||||
15.05
17:00
Žitorađa
Jedinstvo (G)
7
0
|
15.05.2021 17:00 | Žitorađa | 7 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
15.05
17:00
Budućnost
Nebeski Andjeli
2
3
|
15.05.2021 17:00 | Budućnost | 2 : 3 | Nebeski Andjeli | |||||
15.05
17:00
Pusta Reka
Čekmin
3
2
|
15.05.2021 17:00 | Pusta Reka | 3 : 2 | Čekmin | |||||
15.05
17:00
OFK Kosanica
Dobrič
3
0
|
15.05.2021 17:00 | OFK Kosanica | 3 : 0 | Dobrič |
15.05
16:30
Šumadija
Napredak
0
1
|
15.05.2021 16:30 | Šumadija | 0 : 1 | Napredak | |||||
15.05
11:00
Milutinac
Kosmaj
0
1
|
15.05.2021 11:00 | Milutinac | 0 : 1 | Kosmaj |
15.05
17:00
Midžor
Sloga
3
1
|
15.05.2021 17:00 | Midžor | 3 : 1 | Sloga | |||||
15.05
17:00
Rtanj
Hajduk
9
1
|
15.05.2021 17:00 | Rtanj | 9 : 1 | Hajduk | |||||
15.05
17:00
Ozren
Šljivar
7
0
|
15.05.2021 17:00 | Ozren | 7 : 0 | Šljivar |
15.05
17:00
Gornji Stepoš
Čitluk
0
2
|
15.05.2021 17:00 | Gornji Stepoš | 0 : 2 | Čitluk |
15.05
17:00
Partizan
Borac (K)
0
1
|
15.05.2021 17:00 | Partizan | 0 : 1 | Borac (K) | |||||
15.05
17:00
Radnički
Hajduk (B)
3
1
|
15.05.2021 17:00 | Radnički | 3 : 1 | Hajduk (B) | |||||
15.05
17:00
Železničar
Mitros
6
2
|
15.05.2021 17:00 | Železničar | 6 : 2 | Mitros | |||||
15.05
17:00
Rudar
GFK Sloven
1
3
|
15.05.2021 17:00 | Rudar | 1 : 3 | GFK Sloven |
15.05
17:00
Partizan (U)
Partizan (G)
2
1
|
15.05.2021 17:00 | Partizan (U) | 2 : 1 | Partizan (G) |
15.05
17:00
ŽAK
Budućnost (P)
2
0
|
15.05.2021 17:00 | ŽAK | 2 : 0 | Budućnost (P) | |||||
15.05
17:00
Borac (BG)
Budućnost (M)
3
2
|
15.05.2021 17:00 | Borac (BG) | 3 : 2 | Budućnost (M) |
15.05
17:00
Proleter (RS)
Radnički 1905
10
1
|
15.05.2021 17:00 | Proleter (RS) | 10 : 1 | Radnički 1905 | |||||
15.05
17:00
AFK
Napredak
3
1
|
15.05.2021 17:00 | AFK | 3 : 1 | Napredak | |||||
15.05
17:00
Sloga
Eđšeg
7
2
|
15.05.2021 17:00 | Sloga | 7 : 2 | Eđšeg |
15.05
17:00
Delija
OFK Klek
3
0
|
15.05.2021 17:00 | Delija | 3 : 0 | OFK Klek |
15.05
17:00
Mladost 1948
Železničar Kusadak
1
3
|
15.05.2021 17:00 | Mladost 1948 | 1 : 3 | Železničar Kusadak |
15.05
17:00
Borac (P)
BSK
1
0
|
15.05.2021 17:00 | Borac (P) | 1 : 0 | BSK |
15.05
16:30
Barajevo
Mladost
3
0
|
15.05.2021 16:30 | Barajevo | 3 : 0 | Mladost |
15.05
17:30
Omladinac
TSK
2
5
|
15.05.2021 17:30 | Omladinac | 2 : 5 | TSK | |||||
15.05
17:30
OFK Futog
Šajkaš 1908
2
1
|
15.05.2021 17:30 | OFK Futog | 2 : 1 | Šajkaš 1908 | |||||
15.05
17:30
Fruškogorski partizan
OFK Sirig
1
0
|
15.05.2021 17:30 | Fruškogorski partizan | 1 : 0 | OFK Sirig |
15.05
17:00
Brestovac
Poreč
1
1
|
15.05.2021 17:00 | Brestovac | 1 : 1 | Poreč | |||||
15.05
17:00
Krivelj
Sloga
2
3
|
15.05.2021 17:00 | Krivelj | 2 : 3 | Sloga | |||||
15.05
17:00
BSK
Nemetali
2
0
|
15.05.2021 17:00 | BSK | 2 : 0 | Nemetali | |||||
15.05
17:00
Šarbanovac
Urovica
5
3
|
15.05.2021 17:00 | Šarbanovac | 5 : 3 | Urovica |
15.05
17:00
Rudar 2001
Rudar (Kr)
7
0
|
15.05.2021 17:00 | Rudar 2001 | 7 : 0 | Rudar (Kr) |
15.05
17:00
Mladost
Borac
4
0
|
15.05.2021 17:00 | Mladost | 4 : 0 | Borac | |||||
15.05
17:00
Moravac (Č)
Palilula
4
2
|
15.05.2021 17:00 | Moravac (Č) | 4 : 2 | Palilula | |||||
15.05
17:00
Taskovići
Rasovača
7
1
|
15.05.2021 17:00 | Taskovići | 7 : 1 | Rasovača | |||||
15.05
17:00
Svrljig
Pobeda
4
1
|
15.05.2021 17:00 | Svrljig | 4 : 1 | Pobeda |
15.05
17:30
Mladi radnik 1925
Jovo Kursula
2
1
|
15.05.2021 17:30 | Mladi radnik 1925 | 2 : 1 | Jovo Kursula |
15.05
17:00
Morava (KS)
Javor
3
1
|
15.05.2021 17:00 | Morava (KS) | 3 : 1 | Javor |
15.05
17:00
Radnik (Ub)
OFK Osečina
2
2
|
15.05.2021 17:00 | Radnik (Ub) | 2 : 2 | OFK Osečina | |||||
15.05
17:00
Strmovo 1968
Dimitrije Tucović
2
2
|
15.05.2021 17:00 | Strmovo 1968 | 2 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
15.05
17:00
OFK Brđanac
Tvrdojevac
2
0
|
15.05.2021 17:00 | OFK Brđanac | 2 : 0 | Tvrdojevac |
15.05
17:00
Jedinstvo
Zloćudovo
3
3
|
15.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Zloćudovo |
15.05
16:00
Slatina
Spartak
4
0
|
15.05.2021 16:00 | Slatina | 4 : 0 | Spartak | |||||
15.05
16:00
Ovčar
Voćar
6
1
|
15.05.2021 16:00 | Ovčar | 6 : 1 | Voćar |
15.05
17:00
Zvezda
Gnjilan
3
3
|
15.05.2021 17:00 | Zvezda | 3 : 3 | Gnjilan |
15.05
17:00
Sinđelić
Milan Orlić
4
3
|
15.05.2021 17:00 | Sinđelić | 4 : 3 | Milan Orlić |
15.05
17:00
Velika Drenova
Garevina
3
0
|
15.05.2021 17:00 | Velika Drenova | 3 : 0 | Garevina | |||||
15.05
17:00
Polet 57
Stari Trstenik
3
1
|
15.05.2021 17:00 | Polet 57 | 3 : 1 | Stari Trstenik | |||||
15.05
17:00
Jezero
Borac
0
1
|
15.05.2021 17:00 | Jezero | 0 : 1 | Borac |
15.05
17:00
Proleter
Budućnost (BB)
8
0
|
15.05.2021 17:00 | Proleter | 8 : 0 | Budućnost (BB) |
15.05
17:00
Feniks
Kruševica 1980
2
0
|
15.05.2021 17:00 | Feniks | 2 : 0 | Kruševica 1980 | |||||
15.05
17:00
Šumadija (S)
Jedinstvo (O)
1
2
|
15.05.2021 17:00 | Šumadija (S) | 1 : 2 | Jedinstvo (O) |
15.05
17:30
Miletić
Hajduk (G)
0
0
|
15.05.2021 17:30 | Miletić | 0 : 0 | Hajduk (G) | |||||
15.05
17:30
Borac (NS)
Obilić
5
0
|
15.05.2021 17:30 | Borac (NS) | 5 : 0 | Obilić |
15.05
17:00
Žitkovica
Sloga (M)
5
1
|
15.05.2021 17:00 | Žitkovica | 5 : 1 | Sloga (M) |
15.05
17:00
Bežanija
Velika Moštanica
1
0
|
15.05.2021 17:00 | Bežanija | 1 : 0 | Velika Moštanica | |||||
15.05
11:00
Dedinje
13. maj
4
1
|
15.05.2021 11:00 | Dedinje | 4 : 1 | 13. maj | |||||
15.05
18:00
Šećeranac Ada
Novi Beograd
3
0
|
15.05.2021 18:00 | Šećeranac Ada | 3 : 0 | Novi Beograd | |||||
15.05
16:30
Busije
Rekreativo 011
2
4
|
15.05.2021 16:30 | Busije | 2 : 4 | Rekreativo 011 |
15.05
16:30
Siti Sport Klub
Pionir
6
0
|
15.05.2021 16:30 | Siti Sport Klub | 6 : 0 | Pionir |
15.05
17:30
Bogutovačka Banja
Mineral 2015
1
3
|
15.05.2021 17:30 | Bogutovačka Banja | 1 : 3 | Mineral 2015 | |||||
15.05
17:30
Stubal
Miločajac
2
7
|
15.05.2021 17:30 | Stubal | 2 : 7 | Miločajac |
15.05
17:00
Jasenovac
Rade Milošević
2
3
|
15.05.2021 17:00 | Jasenovac | 2 : 3 | Rade Milošević |
15.05
17:00
15. Avgust 1950
Rudar (P)
1
2
|
15.05.2021 17:00 | 15. Avgust 1950 | 1 : 2 | Rudar (P) | |||||
15.05
17:00
Rudar (S)
Šumadija
5
0
|
15.05.2021 17:00 | Rudar (S) | 5 : 0 | Šumadija |
15.05
17:00
Sinđelić 1934
Ursule
2
0
|
15.05.2021 17:00 | Sinđelić 1934 | 2 : 0 | Ursule | |||||
15.05
17:00
Crni Vrh
Vinorača
1
4
|
15.05.2021 17:00 | Crni Vrh | 1 : 4 | Vinorača | |||||
15.05
17:00
Mladost (D)
Mladi Borac
2
3
|
15.05.2021 17:00 | Mladost (D) | 2 : 3 | Mladi Borac |
15.05
17:30
Pobednik
Munja
3
2
|
15.05.2021 17:30 | Pobednik | 3 : 2 | Munja | |||||
15.05
17:30
Krtinska
Sloga
8
2
|
15.05.2021 17:30 | Krtinska | 8 : 2 | Sloga |
15.05
17:00
Rudar 1945
Mladost (V)
4
2
|
15.05.2021 17:00 | Rudar 1945 | 4 : 2 | Mladost (V) | |||||
15.05
17:00
Kalenić
Ratkovac
1
4
|
15.05.2021 17:00 | Kalenić | 1 : 4 | Ratkovac | |||||
15.05
17:00
Crvena Jabuka
Omladinac (K)
2
3
|
15.05.2021 17:00 | Crvena Jabuka | 2 : 3 | Omladinac (K) |
15.05
17:00
Junior Novo Naselje
Dračić 2018
2
1
|
15.05.2021 17:00 | Junior Novo Naselje | 2 : 1 | Dračić 2018 | |||||
15.05
17:00
Rajac
Jadar 2013
2
0
|
15.05.2021 17:00 | Rajac | 2 : 0 | Jadar 2013 |
15.05
17:00
Radnički
Mladost (B)
2
1
|
15.05.2021 17:00 | Radnički | 2 : 1 | Mladost (B) |
15.05
17:00
Borac
Vukašinovac
5
0
|
15.05.2021 17:00 | Borac | 5 : 0 | Vukašinovac | |||||
15.05
17:00
Polet (V)
OFK Sloga
4
1
|
15.05.2021 17:00 | Polet (V) | 4 : 1 | OFK Sloga |
15.05
17:00
Horgoš 1911
Jadran
7
0
|
15.05.2021 17:00 | Horgoš 1911 | 7 : 0 | Jadran |
15.05
17:00
Jedinstvo Stević
Glogonj
3
1
|
15.05.2021 17:00 | Jedinstvo Stević | 3 : 1 | Glogonj |
15.05
17:00
Veliki Suvodol
Nišavac
1
5
|
15.05.2021 17:00 | Veliki Suvodol | 1 : 5 | Nišavac | |||||
15.05
17:00
Borac
Rongo Siti
4
1
|
15.05.2021 17:00 | Borac | 4 : 1 | Rongo Siti | |||||
15.05
17:00
Mladost
Temac
3
2
|
15.05.2021 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Temac | |||||
15.05
17:00
Lokomotiva
Sloboda
1
3
|
15.05.2021 17:00 | Lokomotiva | 1 : 3 | Sloboda |
15.05
17:30
Vinogradar
Lokomotiva
5
3
|
15.05.2021 17:30 | Vinogradar | 5 : 3 | Lokomotiva |
15.05
17:00
Budućnost (DO)
Lipolist
1
2
|
15.05.2021 17:00 | Budućnost (DO) | 1 : 2 | Lipolist | |||||
15.05
17:00
Sunrise Šabac
Zadrugar Milkivit
5
2
|
15.05.2021 17:00 | Sunrise Šabac | 5 : 2 | Zadrugar Milkivit |
15.05
17:00
Sloboda
Slavija
0
0
|
15.05.2021 17:00 | Sloboda | 0 : 0 | Slavija |
15.05
17:00
Pepeljevac 1947
Zmajevac
3
1
|
15.05.2021 17:00 | Pepeljevac 1947 | 3 : 1 | Zmajevac | |||||
15.05
17:00
Rasina
Mudrakovac
7
3
|
15.05.2021 17:00 | Rasina | 7 : 3 | Mudrakovac |
15.05
17:00
Rtanj
Mladost
2
2
|
15.05.2021 17:00 | Rtanj | 2 : 2 | Mladost |
15.05
17:00
Varvarin
Mladi radnik
6
1
|
15.05.2021 17:00 | Varvarin | 6 : 1 | Mladi radnik |
15.05
16:30
Kolubara (LP)
Tamnava
9
0
|
15.05.2021 16:30 | Kolubara (LP) | 9 : 0 | Tamnava |
15.05
17:00
Popovac
Železničar
4
1
|
15.05.2021 17:00 | Popovac | 4 : 1 | Železničar | |||||
15.05
17:00
Borac 1950
Mladost
0
1
|
15.05.2021 17:00 | Borac 1950 | 0 : 1 | Mladost |
15.05
17:30
Mladost
Dražmirovac
1
1
|
15.05.2021 17:30 | Mladost | 1 : 1 | Dražmirovac | |||||
15.05
17:30
GFK Strelište
Belica
12
1
|
15.05.2021 17:30 | GFK Strelište | 12 : 1 | Belica |
15.05
17:00
Šapine
Crni Vitez
5
1
|
15.05.2021 17:00 | Šapine | 5 : 1 | Crni Vitez | |||||
15.05
17:00
Stig (C)
Radnik (S)
7
2
|
15.05.2021 17:00 | Stig (C) | 7 : 2 | Radnik (S) |
15.05
17:00
Gaj
Dobrica
5
0
|
15.05.2021 17:00 | Gaj | 5 : 0 | Dobrica | |||||
15.05
17:00
Sloga
Vojvodina
2
1
|
15.05.2021 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Vojvodina |
15.05
17:00
Gornja Trnava 1938
Kalipolje
0
1
|
15.05.2021 17:00 | Gornja Trnava 1938 | 0 : 1 | Kalipolje |
15.05
17:00
Vukan
Burovac
3
2
|
15.05.2021 17:00 | Vukan | 3 : 2 | Burovac | |||||
15.05
17:00
Radnik
BSK
3
1
|
15.05.2021 17:00 | Radnik | 3 : 1 | BSK |
15.05
17:00
Gornje Sinkovce
Napredak
2
1
|
15.05.2021 17:00 | Gornje Sinkovce | 2 : 1 | Napredak |
15.05
17:00
Kotlenik
Grivac
7
1
|
15.05.2021 17:00 | Kotlenik | 7 : 1 | Grivac | |||||
15.05
17:00
Polet
Beli Orlovi
3
3
|
15.05.2021 17:00 | Polet | 3 : 3 | Beli Orlovi |
15.05
17:00
Dumača
Mladost
6
0
|
15.05.2021 17:00 | Dumača | 6 : 0 | Mladost |
15.05
16:30
Vukovac 98
Osanica
2
0
|
15.05.2021 16:30 | Vukovac 98 | 2 : 0 | Osanica | |||||
15.05
16:30
Zvezda
Budućnost (M)
1
2
|
15.05.2021 16:30 | Zvezda | 1 : 2 | Budućnost (M) | |||||
15.05
16:30
Sloga (J)
Mlava (R)
3
1
|
15.05.2021 16:30 | Sloga (J) | 3 : 1 | Mlava (R) | |||||
15.05
16:30
Vrelo 1971
Selište
2
2
|
15.05.2021 16:30 | Vrelo 1971 | 2 : 2 | Selište | |||||
15.05
16:30
Laznica
Mladost (K)
1
2
|
15.05.2021 16:30 | Laznica | 1 : 2 | Mladost (K) |
15.05
17:00
Luk Kompenzatori
Mladost (B)
5
0
|
15.05.2021 17:00 | Luk Kompenzatori | 5 : 0 | Mladost (B) | |||||
15.05
17:00
Mladost (L)
Sloga
0
1
|
15.05.2021 17:00 | Mladost (L) | 0 : 1 | Sloga | |||||
15.05
17:00
Granit
Paskovac
3
5
|
15.05.2021 17:00 | Granit | 3 : 5 | Paskovac |
15.05
17:00
Lomnica
Polet
2
0
|
15.05.2021 17:00 | Lomnica | 2 : 0 | Polet |
15.05
17:00
Tulež
Ranilović 1970
2
1
|
15.05.2021 17:00 | Tulež | 2 : 1 | Ranilović 1970 |
15.05
17:00
Jedinstvo (M)
Sinđelić
3
4
|
15.05.2021 17:00 | Jedinstvo (M) | 3 : 4 | Sinđelić |
15.05
17:30
20. Oktobar
Sloboda
1
3
|
15.05.2021 17:30 | 20. Oktobar | 1 : 3 | Sloboda | |||||
15.05
17:30
Strmovo
Petka
1
1
|
15.05.2021 17:30 | Strmovo | 1 : 1 | Petka | |||||
15.05
17:30
BSK
OFK Borac
4
1
|
15.05.2021 17:30 | BSK | 4 : 1 | OFK Borac |
15.05
17:30
Morava
PSS-192
2
3
|
15.05.2021 17:30 | Morava | 2 : 3 | PSS-192 |
15.05
17:00
Slavija
Tekstilac
3
2
|
15.05.2021 17:00 | Slavija | 3 : 2 | Tekstilac | |||||
15.05
17:00
Drina
Leotar
1
1
|
15.05.2021 17:00 | Drina | 1 : 1 | Leotar | |||||
15.05
17:00
Modriča
Borac
3
0
|
15.05.2021 17:00 | Modriča | 3 : 0 | Borac | |||||
15.05
17:00
Zvijezda 09
Jedinstvo
7
0
|
15.05.2021 17:00 | Zvijezda 09 | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.05
17:00
Sutjeska
Ljubić
3
1
|
15.05.2021 17:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Ljubić | |||||
15.05
17:00
Željezničar
Podrinje
6
2
|
15.05.2021 17:00 | Željezničar | 6 : 2 | Podrinje | |||||
15.05
17:00
Sloboda
Kozara
0
3
|
15.05.2021 17:00 | Sloboda | 0 : 3 | Kozara | |||||
15.05
17:00
Rudar Prijedor
Sloga
1
1
|
15.05.2021 17:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Sloga |
15.05
21:00
Brighton
West Ham United
1
1
|
15.05.2021 21:00 | Brighton | 1 : 1 | West Ham United | |||||
15.05
13:30
Burnley
Leeds United
0
4
|
15.05.2021 13:30 | Burnley | 0 : 4 | Leeds United | |||||
15.05
16:00
Southampton
Fulham
3
1
|
15.05.2021 16:00 | Southampton | 3 : 1 | Fulham |
15.05
15:30
Borussia M'gladbach
Stuttgart
1
2
|
15.05.2021 15:30 | Borussia M'gladbach | 1 : 2 | Stuttgart | |||||
15.05
15:30
Bayer 04
Union Berlin
1
1
|
15.05.2021 15:30 | Bayer 04 | 1 : 1 | Union Berlin | |||||
15.05
15:30
Freiburg
Bayern
2
2
|
15.05.2021 15:30 | Freiburg | 2 : 2 | Bayern | |||||
15.05
15:30
Hertha BSC
Köln
0
0
|
15.05.2021 15:30 | Hertha BSC | 0 : 0 | Köln | |||||
15.05
15:30
Schalke 04
Eintracht Frankfurt
4
3
|
15.05.2021 15:30 | Schalke 04 | 4 : 3 | Eintracht Frankfurt | |||||
15.05
15:30
Augsburg
Werder
2
0
|
15.05.2021 15:30 | Augsburg | 2 : 0 | Werder | |||||
15.05
15:30
Arminia
Hoffenheim
1
1
|
15.05.2021 15:30 | Arminia | 1 : 1 | Hoffenheim |
15.05
15:00
Genoa
Atalanta
3
4
|
15.05.2021 15:00 | Genoa | 3 : 4 | Atalanta | |||||
15.05
18:00
Juventus
Internazionale
3
2
|
15.05.2021 18:00 | Juventus | 3 : 2 | Internazionale | |||||
15.05
20:45
Roma
Lazio
2
0
|
15.05.2021 20:45 | Roma | 2 : 0 | Lazio | |||||
15.05
15:00
Spezia
Torino
4
1
|
15.05.2021 15:00 | Spezia | 4 : 1 | Torino |
15.05
13:30
Metalac
Novi Pazar
1
1
|
15.05.2021 13:30 | Metalac | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
15.05
13:30
Zlatibor
Radnički (N)
0
0
|
15.05.2021 13:30 | Zlatibor | 0 : 0 | Radnički (N) | |||||
15.05
13:30
Rad
Mačva
7
1
|
15.05.2021 13:30 | Rad | 7 : 1 | Mačva | |||||
15.05
13:30
Inđija
Proleter
0
5
|
15.05.2021 13:30 | Inđija | 0 : 5 | Proleter | |||||
15.05
13:30
Javor Matis
Čukarički
1
2
|
15.05.2021 13:30 | Javor Matis | 1 : 2 | Čukarički | |||||
15.05
16:00
Partizan
Voždovac
3
0
|
15.05.2021 16:00 | Partizan | 3 : 0 | Voždovac | |||||
15.05
13:30
Napredak
Mladost (L)
2
0
|
15.05.2021 13:30 | Napredak | 2 : 0 | Mladost (L) |
15.05
17:00
Radnički (SM)
Dinamo
3
0
|
15.05.2021 17:00 | Radnički (SM) | 3 : 0 | Dinamo | |||||
15.05
17:00
Sloga (K)
RFK Grafičar
1
3
|
15.05.2021 17:00 | Sloga (K) | 1 : 3 | RFK Grafičar | |||||
15.05
17:00
GFK Dubočica
IMT
1
0
|
15.05.2021 17:00 | GFK Dubočica | 1 : 0 | IMT | |||||
15.05
17:00
Železničar (P)
Radnički (P)
0
1
|
15.05.2021 17:00 | Železničar (P) | 0 : 1 | Radnički (P) | |||||
15.05
17:00
GFK Jagodina
Kabel
2
3
|
15.05.2021 17:00 | GFK Jagodina | 2 : 3 | Kabel | |||||
15.05
17:00
Budućnost
Radnički 1923
1
1
|
15.05.2021 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
15.05
17:00
Kolubara
Borac 1926
3
1
|
15.05.2021 17:00 | Kolubara | 3 : 1 | Borac 1926 | |||||
15.05
17:00
Loznica
Zemun
6
0
|
15.05.2021 17:00 | Loznica | 6 : 0 | Zemun |
15.05
16:00
Sloga
Mašinac Trejs
0
0
|
15.05.2021 16:00 | Sloga | 0 : 0 | Mašinac Trejs |
15.05
16:30
Mačva
Napredak Junior 2018
8
1
|
15.05.2021 16:30 | Mačva | 8 : 1 | Napredak Junior 2018 | |||||
15.05
17:00
Radnički 2012
ŽFU Zvezda B 2018
0
7
|
15.05.2021 17:00 | Radnički 2012 | 0 : 7 | ŽFU Zvezda B 2018 |
15.05
00:00
Šabac
Slatke male
3
0
|
15.05.2021 00:00 | Šabac | 3 : 0 | Slatke male | |||||
15.05
13:00
Una Fortuna
Kraljica Marija
2
8
|
15.05.2021 13:00 | Una Fortuna | 2 : 8 | Kraljica Marija |
15.05
17:00
Knjaževac 2015
Levač
0
3
|
15.05.2021 17:00 | Knjaževac 2015 | 0 : 3 | Levač |
15.05
17:00
Desetka
Vinča
0
3
|
15.05.2021 17:00 | Desetka | 0 : 3 | Vinča |
15.05
11:00
OFK Beograd
Napredak
5
0
|
15.05.2021 11:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | Napredak | |||||
15.05
10:00
Čukarički
Voždovac
2
1
|
15.05.2021 10:00 | Čukarički | 2 : 1 | Voždovac | |||||
15.05
17:00
Crvena zvezda
Rad
2
1
|
15.05.2021 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Rad | |||||
15.05
11:00
Spartak ŽK
Mladost (L)
1
3
|
15.05.2021 11:00 | Spartak ŽK | 1 : 3 | Mladost (L) |
15.05
12:00
Kabel
Hajduk 1912
2
1
|
15.05.2021 12:00 | Kabel | 2 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
15.05
10:00
RFK Novi Sad 1921
Bačka 1901
6
1
|
15.05.2021 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 6 : 1 | Bačka 1901 |
15.05
16:30
Novi Pazar
Šabac Sunrise
2
1
|
15.05.2021 16:30 | Novi Pazar | 2 : 1 | Šabac Sunrise | |||||
15.05
14:00
Mačva
Sloga (P)
5
0
|
15.05.2021 14:00 | Mačva | 5 : 0 | Sloga (P) | |||||
15.05
10:00
Sloboda
Javor Matis
|
15.05.2021 10:00 | Sloboda | : | Javor Matis |
15.05
11:00
Petar Dobrnjac
Mladi radnik 1926
0
4
|
15.05.2021 11:00 | Petar Dobrnjac | 0 : 4 | Mladi radnik 1926 |
15.05
00:00
Rvati
OFK Urovci
4
0
|
15.05.2021 00:00 | Rvati | 4 : 0 | OFK Urovci | |||||
15.05
Polet
Šumadija
0
3
|
15.05.2021 | Polet | 0 : 3 | Šumadija |
15.05
10:00
Brodarac 2
Železnik 1930
1
0
|
15.05.2021 10:00 | Brodarac 2 | 1 : 0 | Železnik 1930 | |||||
15.05
16:30
Radnički (NB) 2
BSK Borča
1
2
|
15.05.2021 16:30 | Radnički (NB) 2 | 1 : 2 | BSK Borča |
15.05
10:30
IM Rakovica
Jedinstvo
4
1
|
15.05.2021 10:30 | IM Rakovica | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.05
20:00
Ada
Leštane
6
0
|
15.05.2021 20:00 | Ada | 6 : 0 | Leštane | |||||
15.05
14:00
GSP Polet Dorćol
Crvenka
1
2
|
15.05.2021 14:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 2 | Crvenka |
15.05
10:00
Rojkovac
Boleč
5
2
|
15.05.2021 10:00 | Rojkovac | 5 : 2 | Boleč | |||||
15.05
10:00
TEK Sloga
Poštar 1930
1
2
|
15.05.2021 10:00 | TEK Sloga | 1 : 2 | Poštar 1930 | |||||
15.05
11:00
Dunav
Zvezdara
0
5
|
15.05.2021 11:00 | Dunav | 0 : 5 | Zvezdara |
15.05
16:30
Mladost
Jedinstvo Putevi
2
1
|
15.05.2021 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
15.05
12:00
Jošanica
Radnički 1923
1
7
|
15.05.2021 12:00 | Jošanica | 1 : 7 | Radnički 1923 | |||||
15.05
16:30
Sušica
Takovo
1
2
|
15.05.2021 16:30 | Sušica | 1 : 2 | Takovo |
15.05
11:00
OFK Divci
Mladost
3
2
|
15.05.2021 11:00 | OFK Divci | 3 : 2 | Mladost |
15.05
11:00
Lokomotiva
OFK Beograd
3
0
|
15.05.2021 11:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
15.05
13:00
Brodarac
Zemun
9
1
|
15.05.2021 13:00 | Brodarac | 9 : 1 | Zemun |
15.05
11:00
Sopot
Borac
3
0
|
15.05.2021 11:00 | Sopot | 3 : 0 | Borac |
15.05
13:30
Mačva
Brodarac
1
1
|
15.05.2021 13:30 | Mačva | 1 : 1 | Brodarac | |||||
15.05
11:00
RFK Grafičar
Teleoptik
5
0
|
15.05.2021 11:00 | RFK Grafičar | 5 : 0 | Teleoptik | |||||
15.05
13:00
Spartak ŽK
Mladost (L)
1
2
|
15.05.2021 13:00 | Spartak ŽK | 1 : 2 | Mladost (L) |
15.05
12:00
Dinamo 1945
RFK Novi Sad 1921
1
6
|
15.05.2021 12:00 | Dinamo 1945 | 1 : 6 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
15.05
10:00
Kabel
Vojvodina
0
7
|
15.05.2021 10:00 | Kabel | 0 : 7 | Vojvodina |
15.05
10:00
DIF
BSK Borča
2
1
|
15.05.2021 10:00 | DIF | 2 : 1 | BSK Borča | |||||
15.05
13:00
Lokomotiva
OLE
4
3
|
15.05.2021 13:00 | Lokomotiva | 4 : 3 | OLE | |||||
15.05
09:00
Sinđelić
Voždovac
2
2
|
15.05.2021 09:00 | Sinđelić | 2 : 2 | Voždovac | |||||
15.05
10:00
Radnički (O)
Radnički (NB)
1
10
|
15.05.2021 10:00 | Radnički (O) | 1 : 10 | Radnički (NB) |
15.05
Radnički (N)
Bor 1919
7
0
|
15.05.2021 | Radnički (N) | 7 : 0 | Bor 1919 | |||||
15.05
Trayal
Timočanin
1
2
|
15.05.2021 | Trayal | 1 : 2 | Timočanin | |||||
15.05
Timok 1919
GFK Dubočica
2
0
|
15.05.2021 | Timok 1919 | 2 : 0 | GFK Dubočica | |||||
15.05
OFK Sinđelić
Radnik
2
1
|
15.05.2021 | OFK Sinđelić | 2 : 1 | Radnik |
15.05
17:00
OFK Mladenovac
Zvezdara
5
0
|
15.05.2021 17:00 | OFK Mladenovac | 5 : 0 | Zvezdara |
15.05
11:00
Voja Gačić
ODR
3
0
|
15.05.2021 11:00 | Voja Gačić | 3 : 0 | ODR | |||||
15.05
12:00
Hajduk
Jedinstvo
1
3
|
15.05.2021 12:00 | Hajduk | 1 : 3 | Jedinstvo |
15.05
00:00
Budućnost
Ratar
5
1
|
15.05.2021 00:00 | Budućnost | 5 : 1 | Ratar |
15.05
13:00
Posavina
Borac
1
8
|
15.05.2021 13:00 | Posavina | 1 : 8 | Borac |
15.05
11:00
Proleter (RS)
Đurđin
|
15.05.2021 11:00 | Proleter (RS) | : | Đurđin | |||||
15.05
11:00
Iskra
Bačka
|
15.05.2021 11:00 | Iskra | : | Bačka | |||||
15.05
11:00
Obilić
Proleter (NJ)
4
1
|
15.05.2021 11:00 | Obilić | 4 : 1 | Proleter (NJ) | |||||
15.05
11:00
Tsc 1913
Njegoš
|
15.05.2021 11:00 | Tsc 1913 | : | Njegoš |
15.05
17:30
Radnički
Hajduk Stanko
9
2
|
15.05.2021 17:30 | Radnički | 9 : 2 | Hajduk Stanko |
15.05
12:00
Železničar
Ribnica
3
1
|
15.05.2021 12:00 | Železničar | 3 : 1 | Ribnica |
15.05
13:00
IMT
Crvena zvezda
0
2
|
15.05.2021 13:00 | IMT | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
15.05
10:00
Zemun
ADA
2
0
|
15.05.2021 10:00 | Zemun | 2 : 0 | ADA | |||||
15.05
15:00
Teleoptik
Lokomotiva
3
1
|
15.05.2021 15:00 | Teleoptik | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
15.05
13:30
Čukarički
Sinđelić
4
1
|
15.05.2021 13:30 | Čukarički | 4 : 1 | Sinđelić | |||||
15.05
08:30
Internacional
Partizan
0
2
|
15.05.2021 08:30 | Internacional | 0 : 2 | Partizan |
15.05
10:00
ŽAK Sombor
Krila Krajine
1
2
|
15.05.2021 10:00 | ŽAK Sombor | 1 : 2 | Krila Krajine |
15.05
10:00
Proleter 2006
Kikinda 1909
4
5
|
15.05.2021 10:00 | Proleter 2006 | 4 : 5 | Kikinda 1909 | |||||
15.05
10:00
Dinamo 1945
Akademija Bambi
2
2
|
15.05.2021 10:00 | Dinamo 1945 | 2 : 2 | Akademija Bambi |
15.05
12:00
Petrika
Radnički (NP)
5
0
|
15.05.2021 12:00 | Petrika | 5 : 0 | Radnički (NP) | |||||
15.05
10:00
Inđija
Petar Puača
3
2
|
15.05.2021 10:00 | Inđija | 3 : 2 | Petar Puača | |||||
15.05
10:00
Prof. Bolesnikov
Radnički (SM)
2
2
|
15.05.2021 10:00 | Prof. Bolesnikov | 2 : 2 | Radnički (SM) |
15.05
11:00
Podunavac
Cerovac 2013
6
0
|
15.05.2021 11:00 | Podunavac | 6 : 0 | Cerovac 2013 |
15.05
10:00
Železničar
Zadrugar
3
2
|
15.05.2021 10:00 | Železničar | 3 : 2 | Zadrugar | |||||
15.05
10:00
Mačva
Savacium
4
1
|
15.05.2021 10:00 | Mačva | 4 : 1 | Savacium | |||||
15.05
10:00
Jedinstvo
Omladinac 2014
2
4
|
15.05.2021 10:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Omladinac 2014 | |||||
15.05
10:00
Senjak
Budućnost-Krušik 2014
1
2
|
15.05.2021 10:00 | Senjak | 1 : 2 | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
15.05
10:00
Radnički
Mladost
0
1
|
15.05.2021 10:00 | Radnički | 0 : 1 | Mladost |
15.05
10:00
Radnički
TEK Sloga
3
3
|
15.05.2021 10:00 | Radnički | 3 : 3 | TEK Sloga |
15.05
11:00
Arena Su
Tisa Njerš
5
1
|
15.05.2021 11:00 | Arena Su | 5 : 1 | Tisa Njerš | |||||
15.05
10:00
CFK
Radnički 1905
0
2
|
15.05.2021 10:00 | CFK | 0 : 2 | Radnički 1905 |
15.05
09:00
Vodojaža
Karadjordje (T)
|
15.05.2021 09:00 | Vodojaža | : | Karadjordje (T) | |||||
15.05
10:30
Radnički 1923
Apolon I
|
15.05.2021 10:30 | Radnički 1923 | : | Apolon I | |||||
15.05
10:30
Apolon II
Sušica
|
15.05.2021 10:30 | Apolon II | : | Sušica | |||||
15.05
11:00
Gruža
Arsenal
|
15.05.2021 11:00 | Gruža | : | Arsenal | |||||
15.05
09:30
Morava (VP)
Aranđelovac
|
15.05.2021 09:30 | Morava (VP) | : | Aranđelovac |
15.05
11:00
Koštam Polje
Sport Klub 99
2
7
|
15.05.2021 11:00 | Koštam Polje | 2 : 7 | Sport Klub 99 | |||||
15.05
11:00
Novi Pazar B
Rudar
|
15.05.2021 11:00 | Novi Pazar B | : | Rudar | |||||
15.05
11:00
Tutin
Pazar Juniors
0
5
|
15.05.2021 11:00 | Tutin | 0 : 5 | Pazar Juniors |
15.05
12:30
Zemun
Crvena zvezda
1
7
|
15.05.2021 12:30 | Zemun | 1 : 7 | Crvena zvezda | |||||
15.05
08:30
Teleoptik
Rad
5
0
|
15.05.2021 08:30 | Teleoptik | 5 : 0 | Rad | |||||
15.05
11:00
Čukarički
Voždovac
4
0
|
15.05.2021 11:00 | Čukarički | 4 : 0 | Voždovac |
15.05
09:00
Lokomotiva
Studentski grad
3
0
|
15.05.2021 09:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Studentski grad | |||||
15.05
10:00
Jedinstvo
011
0
4
|
15.05.2021 10:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | 011 | |||||
15.05
12:00
Sinđelić
Kolubara
2
3
|
15.05.2021 12:00 | Sinđelić | 2 : 3 | Kolubara | |||||
15.05
16:00
Palilulac
OLE
0
14
|
15.05.2021 16:00 | Palilulac | 0 : 14 | OLE |
15.05
08:30
Karioke
Sremcica
1
0
|
15.05.2021 08:30 | Karioke | 1 : 0 | Sremcica |
15.05
09:00
Balkan
Poštar 1930
2
1
|
15.05.2021 09:00 | Balkan | 2 : 1 | Poštar 1930 | |||||
15.05
10:00
Mladenovac
Hajduk
4
4
|
15.05.2021 10:00 | Mladenovac | 4 : 4 | Hajduk | |||||
15.05
10:00
Boleč
OFK Beograd
1
1
|
15.05.2021 10:00 | Boleč | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
15.05
14:30
Zvezdara
Dunavac
0
17
|
15.05.2021 14:30 | Zvezdara | 0 : 17 | Dunavac |
15.05
11:00
Budućnost
Mladost (T)
2
3
|
15.05.2021 11:00 | Budućnost | 2 : 3 | Mladost (T) | |||||
15.05
11:00
Sutjeska
Bačka
4
2
|
15.05.2021 11:00 | Sutjeska | 4 : 2 | Bačka | |||||
15.05
11:00
Eđšeg
Jadran
2
2
|
15.05.2021 11:00 | Eđšeg | 2 : 2 | Jadran |
15.05
Duel Juniors
Real
3
1
|
15.05.2021 | Duel Juniors | 3 : 1 | Real | |||||
15.05
Lider MGM
Timočanin
3
1
|
15.05.2021 | Lider MGM | 3 : 1 | Timočanin | |||||
15.05
Napredak
Šampion 2014
2
1
|
15.05.2021 | Napredak | 2 : 1 | Šampion 2014 | |||||
15.05
Radnički (N)
Radnički (P)
10
1
|
15.05.2021 | Radnički (N) | 10 : 1 | Radnički (P) | |||||
15.05
Radnik
OFK Radnički
0
3
|
15.05.2021 | Radnik | 0 : 3 | OFK Radnički | |||||
15.05
Kopernikus Železničar
Trayal Knez Lazar
4
0
|
15.05.2021 | Kopernikus Železničar | 4 : 0 | Trayal Knez Lazar | |||||
15.05
Car Konstantin
SFS Borac
3
0
|
15.05.2021 | Car Konstantin | 3 : 0 | SFS Borac |
15.05
10:00
Partizan
BSK Borča
3
0
|
15.05.2021 10:00 | Partizan | 3 : 0 | BSK Borča | |||||
15.05
13:00
IMT
Ole
6
1
|
15.05.2021 13:00 | IMT | 6 : 1 | Ole |
15.05
11:00
Šumadija
Ada
2
6
|
15.05.2021 11:00 | Šumadija | 2 : 6 | Ada |
15.05
17:00
Moskva
Lehel 2019
3
3
|
15.05.2021 17:00 | Moskva | 3 : 3 | Lehel 2019 |
15.05
00:00
Rad
Heroj Polet
13
0
|
15.05.2021 00:00 | Rad | 13 : 0 | Heroj Polet | |||||
15.05
00:00
Kolubara
Vinča
3
0
|
15.05.2021 00:00 | Kolubara | 3 : 0 | Vinča | |||||
15.05
00:00
Desetka
Crvena zvezda
0
4
|
15.05.2021 00:00 | Desetka | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
15.05
00:00
Sloga
Zemun
0
3
|
15.05.2021 00:00 | Sloga | 0 : 3 | Zemun |
15.05
GFK Jagodina
GFK Dubočica
4
0
|
15.05.2021 | GFK Jagodina | 4 : 0 | GFK Dubočica | |||||
15.05
Duel Juniors
Real Niš
2
5
|
15.05.2021 | Duel Juniors | 2 : 5 | Real Niš | |||||
15.05
Lider MGM
Knjaževac
3
0
|
15.05.2021 | Lider MGM | 3 : 0 | Knjaževac | |||||
15.05
Duel Juniors 2
OFK Šampion
2
0
|
15.05.2021 | Duel Juniors 2 | 2 : 0 | OFK Šampion | |||||
15.05
Radnički (N)
Radnički (P)
8
0
|
15.05.2021 | Radnički (N) | 8 : 0 | Radnički (P) | |||||
15.05
Radnik
OFK Radnički
|
15.05.2021 | Radnik | : | OFK Radnički | |||||
15.05
Kopernikus Železničar
Trayal Knez Lazar
5
0
|
15.05.2021 | Kopernikus Železničar | 5 : 0 | Trayal Knez Lazar | |||||
15.05
Radnički Niš 2
OFK Paraćin
9
2
|
15.05.2021 | Radnički Niš 2 | 9 : 2 | OFK Paraćin | |||||
15.05
Radnički (S)
Timok 1919
0
5
|
15.05.2021 | Radnički (S) | 0 : 5 | Timok 1919 |
15.05
09:00
Čukarički B
Milutinac
6
0
|
15.05.2021 09:00 | Čukarički B | 6 : 0 | Milutinac | |||||
15.05
17:30
Srem
Bežanija
0
4
|
15.05.2021 17:30 | Srem | 0 : 4 | Bežanija | |||||
15.05
10:00
Sinđelić
IMT
3
1
|
15.05.2021 10:00 | Sinđelić | 3 : 1 | IMT | |||||
15.05
12:00
Jedinstvo
Šumadinac
4
1
|
15.05.2021 12:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Šumadinac |
15.05
10:00
Mladost (C)
Stepojevac Vaga
1
1
|
15.05.2021 10:00 | Mladost (C) | 1 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
15.05
10:00
Budućnost
Akademija fudbala
0
4
|
15.05.2021 10:00 | Budućnost | 0 : 4 | Akademija fudbala | |||||
15.05
12:00
Kolubara 2
Lazarevac
3
0
|
15.05.2021 12:00 | Kolubara 2 | 3 : 0 | Lazarevac |
15.05
09:30
Arena SU
Tisa Njerš
2
0
|
15.05.2021 09:30 | Arena SU | 2 : 0 | Tisa Njerš | |||||
15.05
09:30
Spartak ŽK '09
Bačka
11
0
|
15.05.2021 09:30 | Spartak ŽK '09 | 11 : 0 | Bačka | |||||
15.05
10:00
Bajša
Vinogradar
3
2
|
15.05.2021 10:00 | Bajša | 3 : 2 | Vinogradar |
15.05
Zabrežje
Rvati
1
1
|
15.05.2021 | Zabrežje | 1 : 1 | Rvati | |||||
15.05
10:00
Jedinstvo
Posavina
6
1
|
15.05.2021 10:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | Posavina | |||||
15.05
10:00
Omladinac
Zvezda
12
0
|
15.05.2021 10:00 | Omladinac | 12 : 0 | Zvezda |
15.05
10:00
OFK Ras
Jošanica
4
3
|
15.05.2021 10:00 | OFK Ras | 4 : 3 | Jošanica | |||||
15.05
10:00
OFK National
AF AS Novi Pazar
3
4
|
15.05.2021 10:00 | OFK National | 3 : 4 | AF AS Novi Pazar | |||||
15.05
11:00
Bane 1931 - 2
Sport Club 99
0
7
|
15.05.2021 11:00 | Bane 1931 - 2 | 0 : 7 | Sport Club 99 | |||||
15.05
12:00
Jedinstvo 2017
Tutin
3
0
|
15.05.2021 12:00 | Jedinstvo 2017 | 3 : 0 | Tutin |
15.05
10:00
POFK Čivija
POFK Savacium
1
9
|
15.05.2021 10:00 | POFK Čivija | 1 : 9 | POFK Savacium | |||||
15.05
10:00
Šabac Sunrise 1
Tika taka
7
0
|
15.05.2021 10:00 | Šabac Sunrise 1 | 7 : 0 | Tika taka | |||||
15.05
10:00
Fenix 1
Mačva 2
10
1
|
15.05.2021 10:00 | Fenix 1 | 10 : 1 | Mačva 2 | |||||
15.05
14:00
OFK Majur
Mačva 1929
1
3
|
15.05.2021 14:00 | OFK Majur | 1 : 3 | Mačva 1929 |
15.05
18:30
Spars Realway
Split
64
84
|
15.05.2021 18:30 | Spars Realway | 64 : 84 | Split |
15.05
12:30
Borac
Dynamic VIP PAY
84
71
|
15.05.2021 12:30 | Borac | 84 : 71 | Dynamic VIP PAY | |||||
15.05
15:00
Partizan NIS
Crvena zvezda MTS
76
83
|
15.05.2021 15:00 | Partizan NIS | 76 : 83 | Crvena zvezda MTS |
15.05
19:00
Dubočica 54
Radnički
34
25
|
15.05.2021 19:00 | Dubočica 54 | 34 : 25 | Radnički | |||||
15.05
17:30
Vojvodina
Partizan
28
20
|
15.05.2021 17:30 | Vojvodina | 28 : 20 | Partizan | |||||
15.05
20:00
Železničar 1949
Rudar
32
26
|
15.05.2021 20:00 | Železničar 1949 | 32 : 26 | Rudar |
15.05
18:00
Novi Pazar
Proleter
39
35
|
15.05.2021 18:00 | Novi Pazar | 39 : 35 | Proleter | |||||
15.05
18:00
Crvena zvezda
Spartak
26
27
|
15.05.2021 18:00 | Crvena zvezda | 26 : 27 | Spartak | |||||
15.05
18:00
Obilić
Kikinda Grindex
26
25
|
15.05.2021 18:00 | Obilić | 26 : 25 | Kikinda Grindex | |||||
15.05
18:00
Šamot 65
Crvenka
43
35
|
15.05.2021 18:00 | Šamot 65 | 43 : 35 | Crvenka |
15.05
19:00
Inđija
Sivac 69
26
28
|
15.05.2021 19:00 | Inđija | 26 : 28 | Sivac 69 | |||||
15.05
19:00
Jugović
Ub
32
26
|
15.05.2021 19:00 | Jugović | 32 : 26 | Ub | |||||
15.05
18:00
Vrbas Petrol
Kolubara
25
23
|
15.05.2021 18:00 | Vrbas Petrol | 25 : 23 | Kolubara | |||||
15.05
19:30
Morava
Mačva
26
23
|
15.05.2021 19:30 | Morava | 26 : 23 | Mačva | |||||
15.05
13:00
Smederevo
Voždovac 2012
27
25
|
15.05.2021 13:00 | Smederevo | 27 : 25 | Voždovac 2012 |
15.05
18:00
Žitorađa
Topličanin
17
27
|
15.05.2021 18:00 | Žitorađa | 17 : 27 | Topličanin | |||||
15.05
19:00
Vranje 1957
Jastrebac
33
25
|
15.05.2021 19:00 | Vranje 1957 | 33 : 25 | Jastrebac | |||||
15.05
19:00
Kuršumlija
Metalac
39
28
|
15.05.2021 19:00 | Kuršumlija | 39 : 28 | Metalac | |||||
15.05
19:00
Hajduk Veljko
Priboj
28
23
|
15.05.2021 19:00 | Hajduk Veljko | 28 : 23 | Priboj |
15.05
19:00
Radnički
Dolovo
29
29
|
15.05.2021 19:00 | Radnički | 29 : 29 | Dolovo | |||||
15.05
19:00
Somborelektro
Hercegovina
27
40
|
15.05.2021 19:00 | Somborelektro | 27 : 40 | Hercegovina | |||||
15.05
18:00
Apatin
Potisje Pleteks
37
22
|
15.05.2021 18:00 | Apatin | 37 : 22 | Potisje Pleteks | |||||
15.05
19:00
Banatski Karlovac
Hercegovac
40
43
|
15.05.2021 19:00 | Banatski Karlovac | 40 : 43 | Hercegovac |
15.05
18:00
PKB
Radnički (O)
23
27
|
15.05.2021 18:00 | PKB | 23 : 27 | Radnički (O) |
15.05
17:00
Borsko jezero
Knjaz 1957
26
35
|
15.05.2021 17:00 | Borsko jezero | 26 : 35 | Knjaz 1957 | |||||
15.05
19:00
Radnički
Jagodina 2
33
24
|
15.05.2021 19:00 | Radnički | 33 : 24 | Jagodina 2 | |||||
15.05
18:00
Majdanpek
Zaječar 1949
29
34
|
15.05.2021 18:00 | Majdanpek | 29 : 34 | Zaječar 1949 |
15.05
19:00
Aleksinac
Vlasotince
24
24
|
15.05.2021 19:00 | Aleksinac | 24 : 24 | Vlasotince |
15.05
20:00
Osipaonica
Palanka
32
37
|
15.05.2021 20:00 | Osipaonica | 32 : 37 | Palanka | |||||
15.05
20:00
Mladi radnik
Rudar 2
25
24
|
15.05.2021 20:00 | Mladi radnik | 25 : 24 | Rudar 2 | |||||
15.05
18:00
Jedinstvo 1974
Udarnik
32
27
|
15.05.2021 18:00 | Jedinstvo 1974 | 32 : 27 | Udarnik | |||||
15.05
19:00
Sloga
Lokomotiva
29
28
|
15.05.2021 19:00 | Sloga | 29 : 28 | Lokomotiva | |||||
15.05
18:00
Smederevo 2
Šamot 65 2
23
37
|
15.05.2021 18:00 | Smederevo 2 | 23 : 37 | Šamot 65 2 |
15.05
18:00
Sloga
Župa 54
24
41
|
15.05.2021 18:00 | Sloga | 24 : 41 | Župa 54 | |||||
15.05
19:00
Bane
Beli anđeo
29
37
|
15.05.2021 19:00 | Bane | 29 : 37 | Beli anđeo | |||||
15.05
17:00
Pobednik
Užice
27
37
|
15.05.2021 17:00 | Pobednik | 27 : 37 | Užice | |||||
15.05
19:00
Arilje
Kruševac
29
23
|
15.05.2021 19:00 | Arilje | 29 : 23 | Kruševac |
15.05
21:00
Prigrevica
Crepaja
38
32
|
15.05.2021 21:00 | Prigrevica | 38 : 32 | Crepaja |
15.05
16:30
Graničar
Rusin
28
28
|
15.05.2021 16:30 | Graničar | 28 : 28 | Rusin | |||||
15.05
20:00
Obilić
Grafičar
24
36
|
15.05.2021 20:00 | Obilić | 24 : 36 | Grafičar |
15.05
19:00
Zrenjanin
Jedinstvo
38
27
|
15.05.2021 19:00 | Zrenjanin | 38 : 27 | Jedinstvo | |||||
15.05
16:30
Unirea
Radnički
25
30
|
15.05.2021 16:30 | Unirea | 25 : 30 | Radnički |
15.05
18:00
Titel
Jugović 2
27
26
|
15.05.2021 18:00 | Titel | 27 : 26 | Jugović 2 |
15.05
17:00
Proleter
Ravangrad
42
20
|
15.05.2021 17:00 | Proleter | 42 : 20 | Ravangrad |
15.05
16:00
Studentski Grad
Radnički
31
26
|
15.05.2021 16:00 | Studentski Grad | 31 : 26 | Radnički | |||||
15.05
18:30
Radnički BG
ORK Loznica
36
26
|
15.05.2021 18:30 | Radnički BG | 36 : 26 | ORK Loznica | |||||
15.05
13:00
Loznica grad
Kosmaj
30
36
|
15.05.2021 13:00 | Loznica grad | 30 : 36 | Kosmaj |
15.05
19:00
Vlasotince
Vranje
19
15
|
15.05.2021 19:00 | Vlasotince | 19 : 15 | Vranje |
15.05
17:30
Osice
Naisa 2
27
17
|
15.05.2021 17:30 | Osice | 27 : 17 | Naisa 2 | |||||
15.05
17:00
Đerdap
Rtanj
21
22
|
15.05.2021 17:00 | Đerdap | 21 : 22 | Rtanj | |||||
15.05
18:00
Pirot
Hajduk Veljko
28
26
|
15.05.2021 18:00 | Pirot | 28 : 26 | Hajduk Veljko |
15.05
20:45
Mladi radnik - 2
Sloga 2
30
23
|
15.05.2021 20:45 | Mladi radnik - 2 | 30 : 23 | Sloga 2 |
15.05
20:30
Metalac
Bekament BB - 2
22
27
|
15.05.2021 20:30 | Metalac | 22 : 27 | Bekament BB - 2 | |||||
15.05
14:00
Pazar 2003
Prijepolje
14
28
|
15.05.2021 14:00 | Pazar 2003 | 14 : 28 | Prijepolje |
15.05
18:00
Obilić
Jabuka
18
20
|
15.05.2021 18:00 | Obilić | 18 : 20 | Jabuka | |||||
15.05
19:00
Trijumf
Naftagas
28
32
|
15.05.2021 19:00 | Trijumf | 28 : 32 | Naftagas |
15.05
19:00
Jagodina
Bekament BB
31
18
|
15.05.2021 19:00 | Jagodina | 31 : 18 | Bekament BB | |||||
15.05
18:00
Naisa
SPD Radnički
33
36
|
15.05.2021 18:00 | Naisa | 33 : 36 | SPD Radnički |
15.05
18:00
Šabac
KVK Radnički
5
8
|
15.05.2021 18:00 | Šabac | 5 : 8 | KVK Radnički | |||||
15.05
20:00
BVK Crvena zvezda
Novi Beograd 11. april
11
12
|
15.05.2021 20:00 | BVK Crvena zvezda | 11 : 12 | Novi Beograd 11. april |
15.05
11:45
Taš 2000
Vojvodina
5
13
|
15.05.2021 11:45 | Taš 2000 | 5 : 13 | Vojvodina | |||||
15.05
13:45
Crvena zvezda
Palilula
10
6
|
15.05.2021 13:45 | Crvena zvezda | 10 : 6 | Palilula |
15.05
20:30
Konjarnik
FON
11
12
|
15.05.2021 20:30 | Konjarnik | 11 : 12 | FON | |||||
15.05
17:00
Vranje
Novi Pazar
3
5
|
15.05.2021 17:00 | Vranje | 3 : 5 | Novi Pazar |
15.05
19:45
Južna regija
Partizan
8
72
|
15.05.2021 19:45 | Južna regija | 8 : 72 | Partizan |
15.05
00:00
Partizan
Dinamo 1954
25
0
|
15.05.2021 00:00 | Partizan | 25 : 0 | Dinamo 1954 |
15.05
17:00
Blue Dragons Beograd
Pastuvi Požarevac
42
0
|
15.05.2021 17:00 | Blue Dragons Beograd | 42 : 0 | Pastuvi Požarevac |