XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
733 utakmica za dan Nedelja, 23 Maj 2021


Fudbal

23.05
17:00
Borac
Feniks 1995
3
1
23.05.2021 17:00 3 : 1
23.05
17:00
Dunav
Jedinstvo (SP)
2
3
23.05.2021 17:00 2 : 3
23.05
17:00
Budu─çnost (A)
Šumadija (A)
4
2
23.05.2021 17:00 4 : 2
23.05
17:00
Jedinstvo
Leštane
0
0
23.05.2021 17:00 0 : 0
23.05
17:00
Zvezdara
OFK Beograd
0
0
23.05.2021 17:00 0 : 0
23.05
17:30
Vlasina
Dunav
1
0
23.05.2021 17:30 1 : 0
23.05
17:30
Radni─Źki (S)
P─Źinja
0
1
23.05.2021 17:30 0 : 1
23.05
11:00
SFS Borac
Trstenik PPT
1
0
23.05.2021 11:00 1 : 0
23.05
17:30
Budu─çnost (P)
Kablovi
9
0
23.05.2021 17:30 9 : 0
23.05
11:00
Car Konstantin
Timo─Źanin
1
0
23.05.2021 11:00 1 : 0
23.05
17:30
┼Żupa
Rembas
2
7
23.05.2021 17:30 2 : 7
23.05
17:00
Polet
Mokra Gora
0
6
23.05.2021 17:00 0 : 6
23.05
17:00
Real
Kori─çani
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
11:00
Proleter
Novi Pazar 1928
1
2
23.05.2021 11:00 1 : 2
23.05
17:00
Radnik
Omladinac
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Vodoja┼ża
OFK Ras
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
23.05
17:00
OFK Napredak
OFK Aran─Ĺelovac 1979
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
RSK
Rudar (S)
2
0
23.05.2021 17:00
RSK
2 : 0
23.05
17:00
Pomoravlje
Morava (VP)
4
1
23.05.2021 17:00 4 : 1
23.05
17:00
Sloboda
VGSK
3
1
23.05.2021 17:00 3 : 1
23.05
17:00
Borac 1932
Borac (┼Ż)
4
0
23.05.2021 17:00 4 : 0
23.05
17:00
OFK Mihajlovac
Zvi┼żd
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
17:00
Sloboda (─î)
Polet (Lj)
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
23.05
17:00
Rampa
Polimlje
3
5
23.05.2021 17:00 3 : 5
23.05
17:00
Polet (T)
Zlatar
8
0
23.05.2021 17:00 8 : 0
23.05
17:00
Prijevor
FAP
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
FAP
23.05
17:00
Mladost (P)
Rubribreza
0
0
23.05.2021 17:00 0 : 0
23.05
17:00
Spartak 1924
Vrelo Sport
0
4
23.05.2021 17:00 0 : 4
23.05
17:00
Sloga (B)
Ribnica
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
17:00
Mladost (Dr)
Ra─Ĺevac
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
23.05
17:00
Borac (L)
Mladost (DD)
5
0
23.05.2021 17:00 5 : 0
23.05
17:00
Zadrugar
OFK Divci
1
2
23.05.2021 17:00 1 : 2
23.05
17:00
Hercegovac
Srbobran
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Ba─Źka (P)
Radni─Źki (S)
6
0
23.05.2021 17:00 6 : 0
23.05
17:00
Mladost (T)
Tavankut
3
1
23.05.2021 17:00 3 : 1
23.05
17:00
Mladost (BP)
Tekstilac
0
1
23.05.2021 17:00 0 : 1
23.05
17:00
Omladinac FAM
Mladost
3
3
23.05.2021 17:00 3 : 3
23.05
17:00
Radni─Źki (K)
Banat
7
0
23.05.2021 17:00 7 : 0
23.05
17:00
Sremac Vojka
Podunavac
4
2
23.05.2021 17:00 4 : 2
23.05
10:00
Index
Mladost
0
0
23.05.2021 10:00 0 : 0
23.05
17:00
Jedinstvo
Cement
0
0
23.05.2021 17:00 0 : 0
23.05
17:00
Borac
Sloboda
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
17:00
Hajduk
Radni─Źki
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
17:00
Budu─çnost
Jadran
4
2
23.05.2021 17:00 4 : 2
23.05
17:00
Leva─Ź
Meševo
0
1
23.05.2021 17:00 0 : 1
23.05
17:00
OFK Lugomir
Moravac 2015
4
2
23.05.2021 17:00 4 : 2
23.05
17:00
Sloga (M)
Bošnjane
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
17:00
Juhor
Temni─ç 1924
3
1
23.05.2021 17:00 3 : 1
23.05
17:00
Kušiljevo
Kopaonik
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
17:00
Jastrebac
Jedinstvo (M)
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
17:00
Lu┼żnica
─Éerdap
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
11:00
Tanasko Raji─ç
Rajko Miti─ç
2
3
23.05.2021 11:00 2 : 3
23.05
17:00
Branik
BSK
0
1
23.05.2021 17:00 0 : 1
BSK
23.05
17:00
OFK 019
Hajduk Veljko
0
4
23.05.2021 17:00 0 : 4
23.05
17:00
Naša krila 1936
Orljane
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Zemljoradnik
Jedinstvo (GM)
3
4
23.05.2021 17:00 3 : 4
23.05
17:00
OFK Niš
Rudar
4
0
23.05.2021 17:00 4 : 0
23.05
14:00
Morava
Delijski Vis
3
2
23.05.2021 14:00 3 : 2
23.05
17:00
OFK Brzi Brod
Pukovac
3
0
23.05.2021 17:00 3 : 0
23.05
17:00
Gracko
Vranjska Banja
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
23.05
17:00
Jedinstvo (GS)
OFK Kosanica
3
1
23.05.2021 17:00 3 : 1
23.05
17:00
Jablanica
Pusta Reka
5
2
23.05.2021 17:00 5 : 2
23.05
17:00
─îekmin
Budu─çnost
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
17:00
Jedinstvo (G)
Sloga
0
1
23.05.2021 17:00 0 : 1
23.05
17:00
Mladost (C)
Komgrap
0
6
23.05.2021 17:00 0 : 6
23.05
10:00
Torlak
Milutinac
4
1
23.05.2021 10:00 4 : 1
23.05
17:00
Kosmaj
Dunav
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
17:00
Poštar Zvezdara
Budu─çnost (Z)
5
0
23.05.2021 17:00 5 : 0
23.05
17:00
Srem
Šumadija
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
10:00
Borac (L)
Vr─Źin
3
1
23.05.2021 10:00 3 : 1
23.05
17:00
Sloga
Hajduk
4
2
23.05.2021 17:00 4 : 2
23.05
17:00
Osni─ç
Radni─Źki 1946
4
3
23.05.2021 17:00 4 : 3
23.05
17:00
Velika Jasikova
Rudar (P)
4
2
23.05.2021 17:00 4 : 2
23.05
17:00
Trebi─Ź
Rudar Vrška Čuka
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
17:00
Grani─Źar
Omladinac
0
0
23.05.2021 17:00 0 : 0
23.05
17:00
Ma─Źkovac
Sebe─Źevac
3
2
23.05.2021 17:00 3 : 2
23.05
17:00
Ribnik
┼Żabare
2
4
23.05.2021 17:00 2 : 4
23.05
17:00
FUD
Mladost (T)
2
1
23.05.2021 17:00
FUD
2 : 1
23.05
17:00
Trudbenik
13. April
3
2
23.05.2021 17:00 3 : 2
23.05
17:00
Gradina
Mladost (DK)
6
0
23.05.2021 17:00 6 : 0
23.05
17:00
Kupci
Vinogradar
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Sloga (─ć)
Sloga (D)
3
3
23.05.2021 17:00 3 : 3
23.05
17:00
Gornji Stepoš
Sloga (L)
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
17:00
Sremac
Borac (K)
3
2
23.05.2021 17:00 3 : 2
23.05
17:00
LSK
Hajduk (B)
2
3
23.05.2021 17:00
LSK
2 : 3
23.05
17:00
Sloga
Borac (M)
2
2
23.05.2021 17:00 2 : 2
23.05
17:00
Napredak
PSK
9
0
23.05.2021 17:00 9 : 0
PSK
23.05
17:00
BSK
Mitros
4
1
23.05.2021 17:00
BSK
4 : 1
23.05
17:00
Donji Srem 2015
GFK Sloven
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
23.05
17:00
Banat (I)
Jugoslavija
2
2
23.05.2021 17:00 2 : 2
23.05
17:00
Spartak 1911
Partizan (U)
2
3
23.05.2021 17:00 2 : 3
23.05
17:00
Partizan (G)
Hajdu─Źica
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Polet (Id)
Crvena zvezda
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
17:00
Potporanj
Radni─Źki (B)
4
0
23.05.2021 17:00 4 : 0
23.05
17:00
Sloga (BNS)
Strela
2
4
23.05.2021 17:00 2 : 4
23.05
17:00
Stari Tamiš
Dolina
2
2
23.05.2021 17:00 2 : 2
23.05
17:00
Kulpin
┼ŻAK
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Slavija
Magli─ç
3
0
23.05.2021 17:00 3 : 0
23.05
17:00
Polet
Borac (BG)
5
0
23.05.2021 17:00 5 : 0
23.05
17:00
Budu─çnost (M)
Omladinac
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
17:00
BSK
Budu─çnost (G)
0
0
23.05.2021 17:00
BSK
0 : 0
23.05
17:00
Radni─Źki 1918
Borac 46
4
2
23.05.2021 17:00 4 : 2
23.05
17:00
SU Stanišić 1920
Kordun
2
4
23.05.2021 17:00 2 : 4
23.05
17:00
Zadrugar
Budu─çnost (P)
2
3
23.05.2021 17:00 2 : 3
23.05
17:00
Proleter (Nj)
Sloga
4
3
23.05.2021 17:00 4 : 3
23.05
17:00
E─Ĺ┼íeg
AFK
2
6
23.05.2021 17:00 2 : 6
AFK
23.05
17:00
Preporod
Senta
0
3
23.05.2021 17:00 0 : 3
23.05
17:00
Obili─ç
Jadran
4
1
23.05.2021 17:00 4 : 1
23.05
17:00
Budu─çnost
Proleter (RS)
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:30
MSK
Delija
1
2
23.05.2021 17:30
MSK
1 : 2
23.05
17:30
OFK Klek
Mladost (BD)
0
1
23.05.2021 17:30 0 : 1
23.05
17:30
Rusanda
2. Oktobar
2
1
23.05.2021 17:30 2 : 1
23.05
17:30
Lehel
Vojvodina (NM)
1
3
23.05.2021 17:30 1 : 3
23.05
17:30
Crvena zvezda
Borac
5
1
23.05.2021 17:30 5 : 1
23.05
17:30
Potisje
Polet
3
1
23.05.2021 17:30 3 : 1
23.05
17:00
Ba─Źinac
Polet
4
3
23.05.2021 17:00 4 : 3
23.05
17:00
Mladi borac
Osipaonica
3
0
23.05.2021 17:00 3 : 0
23.05
17:00
Mladi radnik 1940
Bresje Superior
5
0
23.05.2021 17:00 5 : 0
23.05
17:00
Sloga (L)
┼Żelezni─Źar Kusadak
3
1
23.05.2021 17:00 3 : 1
23.05
17:00
Crvena zvezda
SASK
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Podunavac
Obili─ç
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
17:00
Sloga (M)
Budu─çnost
4
2
23.05.2021 17:00 4 : 2
23.05
17:00
Prvi srpski ustanak
Borac (P)
3
2
23.05.2021 17:00 3 : 2
23.05
17:00
BSK
Banja 1957
2
1
23.05.2021 17:00
BSK
2 : 1
23.05
17:00
Šumadinac 1913
Jasenica (B)
2
4
23.05.2021 17:00 2 : 4
23.05
17:00
Grizli ML
Omladinac
3
0
23.05.2021 17:00 3 : 0
23.05
17:00
Vin─Źa
┼ŻSK
4
1
23.05.2021 17:00 4 : 1
23.05
17:00
Partizan (BB)
Plaskovac
3
2
23.05.2021 17:00 3 : 2
23.05
17:00
Šumadinac (S)
Marjan (K)
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Sloga (Z)
Lokomotiva
4
2
23.05.2021 17:00 4 : 2
23.05
17:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
DIF
3
1
23.05.2021 17:00 3 : 1
DIF
23.05
17:00
PKB (PS)
Heroj Polet
4
0
23.05.2021 17:00 4 : 0
23.05
11:00
Hajduk
Umka
2
2
23.05.2021 11:00 2 : 2
23.05
17:00
Institut
PKB Kovilovo
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
23.05
17:00
Postar 1930
011
4
2
23.05.2021 17:00 4 : 2
011
23.05
17:00
Borac (P)
Šumadinac
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
17:00
Duboko
OFK Zabre┼żje
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
23.05
17:00
Lisovi─ç 1977
OFK Borac
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
14:30
Rojkovac
Zvezda
5
4
23.05.2021 14:30 5 : 4
23.05
17:00
Polet
Jedinstvo
0
3
23.05.2021 17:00 0 : 3
23.05
10:00
Radni─Źki
Omladinac
2
1
23.05.2021 10:00 2 : 1
23.05
17:00
Vrani─ç
Strelac
3
4
23.05.2021 17:00 3 : 4
23.05
17:00
SUF Dubona
Kalu─Ĺerica 1969
1
4
23.05.2021 17:00 1 : 4
23.05
17:00
Velika Krsna
Rabrovac
3
2
23.05.2021 17:00 3 : 2
23.05
17:00
Pudarci
Ivan─Źa
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
17:00
Zaklopa─Źa
Zuce 2019
1
4
23.05.2021 17:00 1 : 4
23.05
17:00
Bole─Ź
Dunavac
2
2
23.05.2021 17:00 2 : 2
23.05
17:00
SUF Kova─Źevac 1956
Šumadija 1962
1
3
23.05.2021 17:00 1 : 3
23.05
17:30
Titel
┼ŻSK
2
1
23.05.2021 17:30 2 : 1
23.05
17:30
OFK Sirig
Petrovaradin
2
4
23.05.2021 17:30 2 : 4
23.05
17:30
Šajkaš 1908
Omladinac
1
3
23.05.2021 17:30 1 : 3
23.05
17:30
TSK
Tatra
0
2
23.05.2021 17:30
TSK
0 : 2
23.05
17:30
Susek
Ba─Źka (B)
2
5
23.05.2021 17:30 2 : 5
23.05
17:30
Jedinstvo
Hajduk
2
2
23.05.2021 17:30 2 : 2
23.05
17:00
Urovica
Radni─Źki
3
2
23.05.2021 17:00 3 : 2
23.05
17:00
Nemetali
Krivelj
3
0
23.05.2021 17:00 3 : 0
23.05
11:00
Sloga
Klju─Ź
4
2
23.05.2021 11:00 4 : 2
23.05
17:00
Polet
Blizna
5
0
23.05.2021 17:00 5 : 0
23.05
17:00
Srbija
Maršić
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Pobeda 1926
Slavija
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
17:00
Šumadinac KG
Sloboda (G)
0
4
23.05.2021 17:00 0 : 4
23.05
17:00
Zastava
Mladost (P)
6
1
23.05.2021 17:00 6 : 1
23.05
17:00
Jedinstvo
Šumadija 1934
4
3
23.05.2021 17:00 4 : 3
23.05
15:00
Kutlovo
Kolonija
2
0
23.05.2021 15:00 2 : 0
23.05
17:30
─îegar 1946
Mladost (L)
6
1
23.05.2021 17:30 6 : 1
23.05
17:30
Morava
Crvena zastava
3
3
23.05.2021 17:30 3 : 3
23.05
17:30
Omladinac
─îegar 2013
0
2
23.05.2021 17:30 0 : 2
23.05
17:30
Sloboda
Aluminjum
1
2
23.05.2021 17:30 1 : 2
23.05
17:30
Mladost (DK)
Palilulac
0
5
23.05.2021 17:30 0 : 5
23.05
17:30
Stevan Nešticki
Planinac 1933
6
2
23.05.2021 17:30 6 : 2
23.05
17:30
Radni─Źki 1936
Vulkan 1963
0
5
23.05.2021 17:30 0 : 5
23.05
17:00
Manastirica
Napredak 1936
2
5
23.05.2021 17:00 2 : 5
23.05
17:00
Vihor
┼Żelezni─Źar
4
1
23.05.2021 17:00 4 : 1
23.05
17:00
Integral
Omladinac (Š)
0
2
23.05.2021 17:00 0 : 2
23.05
17:00
Mladost (B)
Napredak Simi─çevo
1
2
23.05.2021 17:00 1 : 2
23.05
17:00
Rudar (Kr)
Obili─ç
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Borac (K)
Sloga (L)
3
2
23.05.2021 17:00 3 : 2
23.05
17:00
Mlava (ML)
Sirakovo
2
3
23.05.2021 17:00 2 : 3
23.05
17:30
Elid
Svrljig
0
5
23.05.2021 17:30 0 : 5
23.05
17:30
Pobeda
OFK Rutevac 1908
3
0
23.05.2021 17:30 3 : 0
23.05
17:30
Jastrebac
Taskovi─çi
0
2
23.05.2021 17:30 0 : 2
23.05
17:30
Sloga
Bali─Źevac
4
1
23.05.2021 17:30 4 : 1
23.05
17:30
Radni─Źki 1924
Moravac (─î)
4
0
23.05.2021 17:30 4 : 0
23.05
11:00
Palilula
Radni─Źki 1947
3
4
23.05.2021 11:00 3 : 4
23.05
17:30
Ribnica
Napredak
2
1
23.05.2021 17:30 2 : 1
23.05
17:30
Ibar
Jedinstvo 2017
0
2
23.05.2021 17:30 0 : 2
23.05
17:30
Gru┼ża
Tavnik
0
6
23.05.2021 17:30 0 : 6
23.05
17:30
Budu─çnost
Mataruge
4
0
23.05.2021 17:30 4 : 0
23.05
17:30
Jovo Kursula
Granit
1
2
23.05.2021 17:30 1 : 2
23.05
17:30
Juhor (G)
Dragocvet
3
0
23.05.2021 17:30 3 : 0
23.05
17:30
Mladost (J)
OFK Juhor 2016
5
0
23.05.2021 17:30 5 : 0
23.05
17:30
Sloga
Napredak
2
0
23.05.2021 17:30 2 : 0
23.05
17:30
Budu─çnost (─É)
Orlovi
0
3
23.05.2021 17:30 0 : 3
23.05
17:30
Mladost (K)
Partizan
3
2
23.05.2021 17:30 3 : 2
23.05
17:30
Resavac
Kolare
1
4
23.05.2021 17:30 1 : 4
23.05
17:30
Budu─çnost (M)
Morava (R)
4
2
23.05.2021 17:30 4 : 2
23.05
17:00
Pepeljevac
Trli─ç
3
2
23.05.2021 17:00 3 : 2
23.05
17:00
Pambukovica
OFK Br─Ĺanac
2
2
23.05.2021 17:00 2 : 2
23.05
17:00
Tvrdojevac
Strmovo 1968
1
2
23.05.2021 17:00 1 : 2
23.05
17:00
Dimitrije Tucovi─ç
Banjani
3
1
23.05.2021 17:00 3 : 1
23.05
17:00
OFK Senjak
ZSK
3
0
23.05.2021 17:00 3 : 0
ZSK
23.05
17:00
Kolubara 2
Iskra
1
3
23.05.2021 17:00 1 : 3
23.05
17:00
Vu─Źje
OFK Brza
4
1
23.05.2021 17:00 4 : 1
23.05
17:00
Polet
Umac
4
2
23.05.2021 17:00 4 : 2
23.05
17:00
Donja Lomnica
Bobište
4
3
23.05.2021 17:00 4 : 3
23.05
17:00
Progres
Bratstvo
3
2
23.05.2021 17:00 3 : 2
23.05
17:00
Gradac
Jedinstvo
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
17:00
Zlo─çudovo
Kumarevo 65
3
0
23.05.2021 17:00 3 : 0
23.05
17:00
BSK
Sloga
2
0
23.05.2021 17:00
BSK
2 : 0
23.05
17:00
Mladost 1959
Moravac
4
0
23.05.2021 17:00 4 : 0
23.05
17:00
Mladi borac
Planta┼ża
1
8
23.05.2021 17:00 1 : 8
23.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Real
3
3
23.05.2021 17:00 3 : 3
23.05
17:00
Sloboda
OFK Morava
4
2
23.05.2021 17:00 4 : 2
23.05
17:00
Milanovo
Šumadija
4
1
23.05.2021 17:00 4 : 1
23.05
17:00
Prvi partizan
Omladinac
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
17:00
Savinac
Se─Źica
4
2
23.05.2021 17:00 4 : 2
23.05
17:00
Višesava
Avijati─Źar Vranjani
6
3
23.05.2021 17:00 6 : 3
23.05
17:00
Peru─çac
─îajetina
1
6
23.05.2021 17:00 1 : 6
23.05
17:00
Polet
Kotroman
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Bakionica
Je┼żevica
1
2
23.05.2021 17:00 1 : 2
23.05
17:00
Lazarica
Jedinstvo
5
1
23.05.2021 17:00 5 : 1
23.05
17:00
Ov─Źar
Prilike
4
0
23.05.2021 17:00 4 : 0
23.05
17:00
Vo─çar
Rakova
0
1
23.05.2021 17:00 0 : 1
23.05
17:00
Ozremica
Slatina
1
7
23.05.2021 17:00 1 : 7
23.05
17:00
Spartak
Jedinstvo
4
0
23.05.2021 17:00 4 : 0
23.05
17:00
Morava
Draga─Źevo
4
3
23.05.2021 17:00 4 : 3
23.05
17:00
Napredak
Mladost (P)
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Jedinstvo (GG)
Zadrugar
2
3
23.05.2021 17:00 2 : 3
23.05
17:00
Rudar
Ozrem PMH
4
1
23.05.2021 17:00 4 : 1
23.05
17:00
Orlovac
Donja Vrbava
2
3
23.05.2021 17:00 2 : 3
23.05
17:00
Backovac Junajted
Jedinstvo (K)
0
2
23.05.2021 17:00 0 : 2
23.05
17:00
Gnjilan
Napredak
5
4
23.05.2021 17:00 5 : 4
23.05
17:00
Mladost
Dragoš
1
4
23.05.2021 17:00 1 : 4
23.05
17:00
Podrinje
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
23.05
17:00
Jedinstvo
Sloga (KR)
7
1
23.05.2021 17:00 7 : 1
23.05
17:00
Hajduk Stanko
Mladi borac
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
17:00
Rudar
Sloga (LŠ)
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
17:00
Mladost
Sin─Ĺeli─ç
3
4
23.05.2021 17:00 3 : 4
23.05
17:00
Milan Orli─ç
Majur
3
2
23.05.2021 17:00 3 : 2
23.05
17:00
Drina
Duško
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
23.05
16:30
Lugina
Trnovac
1
4
23.05.2021 16:30 1 : 4
23.05
16:30
Mladost (B)
Vihor
3
1
23.05.2021 16:30 3 : 1
23.05
16:30
BSK Bujanovac
FSU Ju┼żna pruga
6
0
23.05.2021 16:30 6 : 0
23.05
16:30
─îelik
Mineralac
4
4
23.05.2021 16:30 4 : 4
23.05
17:00
Zve─Źan
Rudar
2
6
23.05.2021 17:00 2 : 6
23.05
Polet 1980
─îaglavica
3
1
23.05.2021 3 : 1
23.05
17:00
Rubin
Polet 57
4
1
23.05.2021 17:00 4 : 1
23.05
15:00
Gradac
┼Żupski biseri
1
7
23.05.2021 15:00 1 : 7
23.05
17:00
Beli Orlovi
Omladinac (U)
0
4
23.05.2021 17:00 0 : 4
23.05
17:00
Kamenorezac 76
Poljoprivrednik
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
23.05
17:00
Grani─Źar
Ševac
4
2
23.05.2021 17:00 4 : 2
23.05
17:00
Borac (VS)
Karaš (K)
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
23.05
17:00
Ratar
Partizan (K)
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Banat (D)
Vulturul
2
3
23.05.2021 17:00 2 : 3
23.05
17:00
Dunav
Karaš (J)
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
17:00
Omladinac
Borac (VG)
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
─îSK
Radni─Źki
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Hrtkovci
Dunav
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
17:00
Šumar
Mladost
1
3
23.05.2021 17:00 1 : 3
23.05
17:00
Grani─Źar
Sremac
3
5
23.05.2021 17:00 3 : 5
23.05
17:00
Srem
Kameni
4
0
23.05.2021 17:00 4 : 0
23.05
17:00
Jedinstvo
OFK Bresta─Ź
3
0
23.05.2021 17:00 3 : 0
23.05
17:00
Krušedol
Napredak
3
2
23.05.2021 17:00 3 : 2
23.05
17:00
Polet
Fruškogorac
3
3
23.05.2021 17:00 3 : 3
23.05
17:00
Grani─Źar 1924
Fruška Gora
0
1
23.05.2021 17:00 0 : 1
23.05
17:00
Trgova─Źki
Grani─Źar (K)
0
5
23.05.2021 17:00 0 : 5
23.05
17:00
Sloboda
Sremac (J)
2
2
23.05.2021 17:00 2 : 2
23.05
17:00
Sloga
Sremac (B)
0
0
23.05.2021 17:00 0 : 0
23.05
17:00
Obili─ç 1993
Fruškogorac
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
17:00
OFK Biki─ç
Zmaj
3
0
23.05.2021 17:00 3 : 0
23.05
17:00
Erdevik 2017
OFK Zeka Buljubaša
4
0
23.05.2021 17:00 4 : 0
23.05
17:00
Jednota
Jedinstvo
0
4
23.05.2021 17:00 0 : 4
23.05
17:00
Naftagas
Zadrugar
3
2
23.05.2021 17:00 3 : 2
23.05
17:00
┼ŻFK Banat Baglja┼í
OFK Gradnulica
2
2
23.05.2021 17:00 2 : 2
23.05
17:00
Zlatica
Bile─çanin
2
5
23.05.2021 17:00 2 : 5
23.05
17:00
OFK Staji─çevo
Mladost
2
4
23.05.2021 17:00 2 : 4
23.05
17:00
Vrbica
Mladost (R)
4
7
23.05.2021 17:00 4 : 7
23.05
11:00
B 2000
Gorski Car
2
1
23.05.2021 11:00 2 : 1
23.05
17:00
Borac
Mladost (J)
0
1
23.05.2021 17:00 0 : 1
23.05
17:00
Šamot
Radoje Domanovi─ç
3
1
23.05.2021 17:00 3 : 1
23.05
11:00
Trešnjevica
Ven─Źani
3
0
23.05.2021 11:00 3 : 0
23.05
17:00
Kopljari
Mladi rudar
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
17:00
Jedinstvo (O)
Badnjevac
1
0
23.05.2021 17:00 1 : 0
23.05
17:00
Napredak (MK)
Kara─Ĺor─Ĺe (V)
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
23.05
17:00
Kruševica 1980
BSK
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
BSK
23.05
17:00
Sloga (Z)
─îestin
5
0
23.05.2021 17:00 5 : 0
23.05
17:00
Mladost (R)
Kara─Ĺor─Ĺe 2013 (Vi┼í)
5
1
23.05.2021 17:00 5 : 1
23.05
17:00
Hajduk
Dinamo 1923
6
2
23.05.2021 17:00 6 : 2
23.05
17:00
Omladinac
Jedinstvo
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
17:00
Terekveš
Mladost
3
0
23.05.2021 17:00 3 : 0
23.05
17:00
Lipar
Kula
4
1
23.05.2021 17:00 4 : 1
23.05
17:00
Bratstvo 2019
Aleksa Šantić
4
0
23.05.2021 17:00 4 : 0
23.05
17:00
Polet
OFK Od┼żaci
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
23.05
17:30
Sloga
OFK Hajduk
2
3
23.05.2021 17:30 2 : 3
23.05
17:30
Obili─ç
Proleter
0
2
23.05.2021 17:30 0 : 2
23.05
10:00
Moskva
Borac (R)
2
9
23.05.2021 10:00 2 : 9
23.05
17:30
─îenej
Mileti─ç
3
0
23.05.2021 17:30 3 : 0
23.05
17:30
Hajduk (G)
Dinamo
2
3
23.05.2021 17:30 2 : 3
23.05
11:00
Seljak
Dobra─Źa
4
2
23.05.2021 11:00 4 : 2
23.05
17:00
─ćava
Jadran
1
1
23.05.2021 17:00 1 : 1
23.05
17:00
Partizan
OFK ┼Że┼żelj
0
4
23.05.2021 17:00 0 : 4
23.05
17:00
Košutnjak
Bratstvo 1975
3
3
23.05.2021 17:00 3 : 3
23.05
17:00
Batovac
┼Żitkovica
0
1
23.05.2021 17:00 0 : 1
23.05
17:00
Napredak (P)
Dizel
5
1
23.05.2021 17:00 5 : 1
23.05
17:00
Bari─Ź
Pek
3
0
23.05.2021 17:00 3 : 0
Pek
23.05
17:00
BSK 1931
Baštovan 2015
5
3
23.05.2021 17:00 5 : 3
23.05
17:00
Stig 1955
Ljubi─Źevo
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Mladi Borac
Borac 2016
4
0
23.05.2021 17:00 4 : 0
23.05
17:00
Napredak (B)
Polet (V)
2
1
23.05.2021 17:00 2 : 1
23.05
17:00
Mlava (B)
Sloga (M)
2
0
23.05.2021 17:00 2 : 0
23.05
17:00
Velika Moštanica
Busije
4
4
23.05.2021 17:00 4 : 4
23.05
17:00
BUSK
Šećeranac Ada
1
3
23.05.2021 17:00 1 : 3
23.05
17:00
Novi Beograd
Zmaj 1953
4
3
23.05.2021 17:00 4 : 3
23.05
10:00
┼Żeleznik 1930
Dedinje
9
1