XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 195 utakmica za dan
Subota, 5 Jun 2021

Fudbal

05.06.2021 17:30 Slavija : Leotar
05.06.2021 17:30 Tekstilac : Borac
05.06.2021 17:30 Drina : Jedinstvo
05.06.2021 17:30 Modriča : Ljubić
05.06.2021 17:30 Zvijezda 09 : Podrinje
05.06.2021 17:30 Sutjeska : Kozara
05.06.2021 17:30 Željezničar : Sloga
05.06.2021 17:30 Sloboda : Rudar Prijedor
05.06.2021 17:30 1. Maj Ruma : Mladost (NS)
05.06.2021 17:30 Tisa : Feniks 1995
05.06.2021 17:30 Dinamo 1945 : Radnički (Zr)
05.06.2021 17:30 Borac : Bečej 1918
05.06.2021 17:30 Sloboda : Jedinstvo (SP)
05.06.2021 17:30 Sloga (Č) : Radnički 1912
05.06.2021 17:30 Dunav : Kozara
05.06.2021 17:30 Hajduk 1912 : Vojvodina 1928
05.06.2021 17:30 Bačka 1901 : OFK Stari Grad
05.06.2021 17:30 OFK Vršac : Omladinac
05.06.2021 17:30 Mokra Gora : Šumadija 1903
05.06.2021 17:30 Goč : Budućnost
05.06.2021 17:30 Borac : OFK Ras
05.06.2021 17:30 Đerdap : Borac 1932
05.06.2021 17:30 Karađorđe : Sloga (B)
05.06.2021 17:30 Zvižd : Sloboda
05.06.2021 17:30 VGSK : RSK
05.06.2021 17:30 Morava (VP) : OFK Aranđelovac 1979
05.06.2021 17:30 Parmenac : Polet (Lj)
05.06.2021 17:30 Obilić : Krila Krajine
05.06.2021 17:30 Mladost (BP) : Mladost (T)
05.06.2021 17:30 Tekstilac : Njegoš
05.06.2021 17:30 Mladost APA : Bačka (P)
05.06.2021 17:30 Tavankut : Hercegovac
05.06.2021 17:30 ČSK Pivara : Bajša
05.06.2021 17:30 Radnički (S) : Vojvodina (T)
05.06.2021 17:30 Srbobran : OFK Vrbas
05.06.2021 17:30 Vojvodina (BG) : Crvenka
05.06.2021 17:30 Radnički (S) : Radnički (K)
05.06.2021 17:30 ŽAK : Begej
05.06.2021 17:30 Crvena zvezda : Sloga
05.06.2021 17:30 Banat : Jedinstvo (V)
05.06.2021 17:30 Borac : Omladinac FAM
05.06.2021 17:30 Budućnost : OFK Kikinda 1909
05.06.2021 17:30 Jedinstvo (BK) : Proleter
05.06.2021 17:30 Mladost : Krajina
05.06.2021 17:00 Vinča : Napredak
05.06.2021 17:00 Turbina : Srem
05.06.2021 17:00 Šumadija : Torlak
05.06.2021 11:00 Milutinac : Prva iskra
05.06.2021 17:30 Midžor : Hajduk
05.06.2021 17:30 Kosovo : Radnički 1946
05.06.2021 17:30 Sloga : Šljivar
05.06.2021 17:30 Osnić : Rudar (P)
05.06.2021 17:30 Rtanj : OFK Rtanj
05.06.2021 17:30 Velika Jasikova : Rudar Vrška Čuka
05.06.2021 17:30 Ozren : Omladinac
05.06.2021 17:30 Trebič : Graničar
05.06.2021 17:30 Partizan : Borac (M)
05.06.2021 17:30 Radnički : PSK
05.06.2021 18:00 ASK : Potisje
05.06.2021 17:30 Borac (P) : Jasenica (B)
05.06.2021 10:30 Rakovica : Heroj Polet
05.06.2021 17:00 Borac (O) : Umka
05.06.2021 17:00 Mladi borac : OFK Budućnost
05.06.2021 17:00 Barajevo : OFK Zabrežje
05.06.2021 17:00 Mladost : OFK Borac
05.06.2021 17:00 SUF Dubona : Rabrovac
05.06.2021 18:00 Slavija : Omladinac
05.06.2021 18:00 Veternik : Tatra
05.06.2021 17:30 Poreč : Radnički
05.06.2021 17:30 Šarbanovac : BSK
05.06.2021 17:30 Rudna Glava : Ključ
05.06.2021 17:30 Zlot : Brestovac
05.06.2021 17:30 Slavija : Maršić
05.06.2021 17:30 Srbija : Sloboda (G)
05.06.2021 17:30 Pobeda 1926 : Mladost (P)
05.06.2021 17:30 Šumadinac KG : 21. oktobar
05.06.2021 17:30 Zastava : OFK Bagremar
05.06.2021 17:30 Sloga (D) : Kolonija
05.06.2021 17:30 Jedinstvo : Kutlovo
05.06.2021 18:00 Karađorđe : Napredak
05.06.2021 18:00 Mladost (V) : Mladi radnik 1925
05.06.2021 18:00 Rudar : Jovo Kursula
05.06.2021 17:30 Vladimir Durković : Mladost
05.06.2021 17:30 Cer (PE) : Mladi borac
05.06.2021 17:30 Gučevo 1929 : Sloga (LŠ)
05.06.2021 17:30 Garevina : Vinogradar
05.06.2021 17:30 Jezero : Polet 57
05.06.2021 17:30 Borac : 14. Oktobar
05.06.2021 17:30 Rubin : Župski biseri
05.06.2021 17:30 Stari Trstenik : Omladinac (U)
05.06.2021 17:30 Gradac : Poljoprivrednik
05.06.2021 17:30 Beli Orlovi : Velika Drenova
05.06.2021 17:30 Gorski Car : Mladost (R)
05.06.2021 17:30 Vrbica : Budućnost
05.06.2021 17:30 B 2000 : Mladost (J)
05.06.2021 17:30 Brezovac : Radoje Domanović
05.06.2021 17:30 Borac : Venčani
05.06.2021 17:30 Šamot : Mladi rudar
05.06.2021 17:30 Trešnjevica : Kopljari
05.06.2021 17:00 Avala 1939 : Sveti Stefan
05.06.2021 18:00 Mlada krila : Zvezda
05.06.2021 17:30 Pobednik : Krtinska
05.06.2021 17:30 Polet (V) : Tempo
05.06.2021 17:30 Škriljac : Napredak 2012
05.06.2021 17:30 Polet (R) : Borac
05.06.2021 17:30 OFK Sloga : Crvena zvezda
05.06.2021 17:30 Vukašinovac : Rutevac
05.06.2021 17:30 Horgoš 1911 : Šampion
05.06.2021 17:30 Potisje : Tromedja
05.06.2021 18:00 Soko : Slavija
05.06.2021 17:30 Radnički : Rankovac
05.06.2021 17:30 Jevremovac : Petrovac 74
05.06.2021 Lunjevica : Šilopaj
05.06.2021 17:30 Studenac : Borac
05.06.2021 17:00 Sloboda : Jedinstvo
05.06.2021 18:00 Dobrič 1974 : Sloga 1980
05.06.2021 17:30 Kapidžija : Zmajevac
05.06.2021 17:30 Pepeljevac 1947 : Parunovac
05.06.2021 18:00 Milakovac 2018 : Koštam Polje
05.06.2021 18:00 Budućnost : Zgodačica
05.06.2021 17:30 Sloga : Mladost (VG)
05.06.2021 17:30 Vojvodina : Vladimirovac
05.06.2021 17:30 Rapid : Gaj
05.06.2021 17:30 Janošik : Dobrica
05.06.2021 11:00 Jašunja : Mladost
05.06.2021 17:30 Mladost : Beli Orlovi
05.06.2021 17:30 Kotlenik : Polet
05.06.2021 17:30 Laznica : Sloga (J)
05.06.2021 17:30 Mladost (K) : Bliznak-Medveđica
05.06.2021 17:30 Selište : Zvezda
05.06.2021 Petar Puača : Bačka 1901
05.06.2021 Tisa Njerš : RFK Novi Sad 1921
05.06.2021 Petrika : Kabel
05.06.2021 Index : Radnički (NP)
05.06.2021 Radnički (ZR) : Jedinstvo (V)
05.06.2021 Podrinje : Dinamo 1945
05.06.2021 GFK Sloven : Radnički (SM)
05.06.2021 17:30 Novi Pazar : Radnički (V)
05.06.2021 14:00 Mačva : Jedinstvo (Ub)
05.06.2021 Petar Puača : Radnički 1912
05.06.2021 Tisa Njerš : OFK Bačka
05.06.2021 OFK Kikinda 1909 : Spartak ŽK
05.06.2021 Index : Radnički (NP)
05.06.2021 Proleter 2006 : OFK Vršac
05.06.2021 Podrinje : Železničar
05.06.2021 Omladinac : Radnički (SM)
05.06.2021 10:00 Bačka 1901 : Preporod
05.06.2021 11:00 Tsc 1913 : Iskra
05.06.2021 11:00 Njegoš : Proleter (RS)
05.06.2021 11:00 Proleter (NJ) : Vojvodina
05.06.2021 11:00 Bačka : Đurđin
05.06.2021 10:30 Vinogradar : Spartak ŽK
05.06.2021 09:30 Morava (VP) : Apolon II
05.06.2021 09:00 Sušica : Apolon I
05.06.2021 11:00 Tutin : Novi Pazar
05.06.2021 11:30 OFK Ras : Koštam Polje
05.06.2021 11:00 Pazar Juniors : AF AS Novi Pazar
05.06.2021 11:00 Rudar : Sport Klub 99
05.06.2021 11:00 Sutjeska : Eđšeg
05.06.2021 11:00 Bačka : Mladost (T)
05.06.2021 11:00 Napredak : Obilić
05.06.2021 11:00 Jadran : Budućnost
05.06.2021 11:00 Njegoš : Srbobran
05.06.2021 10:00 TSC : Obilić
05.06.2021 09:00 Vinogradar : Spartak ŽK '09
05.06.2021 10:00 Spartak ŽK '08 : Arena SU
05.06.2021 10:30 AFK : Subotica
05.06.2021 10:00 Bačka : Tisa Njerš

Rukomet

05.06.2021 Železničar 1949 - 2 : BSK Heba
05.06.2021 Pirot : Dubočica 54 2
05.06.2021 Vlasotince : Mladost (V)
05.06.2021 Nišava : Aleksinac
05.06.2021 Smederevo 2 : Jedinstvo 1974
05.06.2021 Šamot 65 2 : Mladi radnik
05.06.2021 Lokomotiva : Osipaonica
05.06.2021 Udarnik : Karađorđe
05.06.2021 Rudar 2 : Palanka
05.06.2021 Trepča : Pobednik
05.06.2021 Omladinac : Bane
05.06.2021 Kruševac : Sloga
05.06.2021 Užice : Mladost
05.06.2021 Beli anđeo : Župa 54
05.06.2021 Radnički : Nemanjić
05.06.2021 Rudar : Mladi radnik - 2
05.06.2021 Udarnik : Požarevac
05.06.2021 Jagodina 2 : Sloga 2
05.06.2021 Košutnjak : Sedmerac
05.06.2021 Metalac AD : Metalac
05.06.2021 Prijepolje : SPD Radnički - 2
05.06.2021 Napredak 12 : Bekament BB - 2

Futsal

05.06.2021 Pirot : BSK
05.06.2021 Radnički 2010 : Prokuplje
05.06.2021 Aleksinac 2015 : Akademac
05.06.2021 Progres : Gvozdeni puk
05.06.2021 Rosulja : Pirgos